Új privát üzeneted érkezett!

Kitty !Itt nem szoktak telefonálni, nekem kell majd telefonon érdeklödni (jövö péntek) mikor mehetünk be, hogy személyesen közöljék az eredményt.

Bogi! Ez nem a maszek orvosom, genetikai UH-ra 18-20 hetesen itt csak meghatározott helyre lehet menni, én egy maszekhoz mentem, többet amugy se akartam oda járni, de igy másoknak se ajánlom.

Kata! Nekem a pocakomon 18+4 kezdett el érzödni a mozgás, hátsó fali lepény. Én mindig azt mondta, hogy amig UH látszik hogy mozog, ver a szive, addig nem kell türelmetlennek lenni, hamarosan te is érezni fogod!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


sziasztok!

Most jöttem a védönötöl,elköltöztünk a körzetböl, ugy hogy ujjat kapok, pedi olyan aracsom volt, na mindegy jövöhéten megy az ujhoz.Amugy híztam 1 kg.Jo lenne ez az ütem, 3 honap 1kg.de valoszinu nem igy lesz.
most ennyit mert rohanok könyvelöhöz

sziasztok
BENCEBABA
bencebaba
 
 


Szépjónapot Tavaszi Babások!Kép



Andi
Osztom véleményed, s követlek ideKép

Darla
Szintén MÁV és szintén Pető főorvos úr. No, már 3-an vagyunk majdnem egyidőben. PONT 3-ágyas szobák vannak a MÁV-banKép

Nem tudok belemélyedni soha az irományokba, akkora diliház van a munkahelyemen!Kép No, ez már sok...de megyek.

Szilvus
(aki ma 16 hetes...)
szilvus
 
 

 
 

Szilvia!
De jó! Neked mi a véleményed a dokiról?
Beleolvastam a pár hetes vagyok topikba is. Nagyon szimpatikusak vagytok az Andival együtt.Igyekszem majd irogatni, bár nem mindig van időm, néha örülök, ha tudok visszaolvasni. Eddig leginkább a az Nlc kalózkodtam.
Andi!
A Praxisba én is ma jelentkeztem be és teljesen meglepődtem mikor most október 13-ra adott volna időpontot. Mivel előtte 10-én megyek úgyis a dokimhoz, igy csak 27-én fogok menni.
darla
 
 


Sziasztok Mindenki!Kép

Darla
Köszönjük szépenKép Mi Andival hamar 1másra leltünkKép
A doki szerintem egy tünemény! Nagyon szimpatikus, kedves és figyelmes. Soha 5 percnél többet nem vártam a rendelőjében, sőt!Első alkalommal soron kívül fogadott. Beinvitálta a kispapát is mozizni, aki kinnt várt rám, szóval szerintem nagyon jó. A legkorszerűbb UH gépei vannak. Én mindenképpen a MÁV-ban szerettem volna szülni, (ezt már régen elhatároztam), s fantasztikus szerencse, hogy ilyen dokira akadtam.Kép
A Praxist és egyéb nyalánkságokat én még hagyom, majd a 26-30.hét körül (november?) megyek. De igazatok van, nem árt időpontot kérni.

Puszi Nektek,
Szilvus
szilvus
 
 


Sziasztok!

Karmen! Szerintem olyan éhes leszel a cukorterhelésen, mert éhgyomorra kell menni, hogy örülni fogsz, hogy végre valami jut a gyomrodba!

Kata! Én ugyan még nem tartok ott, de akinél elölfekvö a lepény az késöbb érzi a mozgást. Akár 20.hét után is elképzelhetö..
Az elsö babánál meg lehet, hogy pár nappal idösebb korában mérték az értékeket, nem? AMúgy meg nem olyan nagy az eltérés. Szép nagy már a babaKép

Szilvus! Csak gratulálni tudok a szép számodhozKép

Linda (9+3)
linda
 
 


Sziasztok!

Linda!
Nagyon rendi vagyKép Pont egyidősek voltak a vizsgálatnál, de Gergő/Bálint (az új baba) minden mérte nagyobb, csak a feje kisebb....mondjuk Peti elég nagyfejű volt (36- cm-es fejkörfogattal született).
Köszi a nyugtatás mozgásilag is. Amúgy meg, nem is csoda, hogy nem érzem, Petinél állandóan befelé figyeltem, most meg, nem ülök 5 percet nyugodtan, ha meg este lefekszem végre, öt perc után alszomKép

Puszi lányok, jó hétvégét NektekKép

Kata
LadányiKata
 


Sziasztok!

Kata! Ennyire biztosra tudod, hogy napra pontosan egy idösek volt a vizsgálatkor?

Mindenki jól van? Én holnap töltöm a 10.hetet, hihetetlen, no hasKép ezért szomorú is vagyok egy kicsit, de lesz ez még igyseKépEste tök nagy a hasam, de reggelre homorú leszKép
Hanyadik héten kezd látszani reggel is? Mikortól kell új nadrágokat venni?

Linda
linda
 
 


Sziasztok!

Linda!
Fel a fejjel!
Lesz az még 40 is, és akkora has, hogy csak na.
Nekem is kb. 2 hete kezdett nőni, de akkor hirtelen. Azt vettem észre, hogy a puffadás már elmúlt, de a hasam megmaradt Kép Szóval még van időd. Én most töltöm be a 20. hetet, és még nem híztam 1 teljes kg-ot.
Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Bogi!
20 hetes vagy és még csak most kezdett nöni? AZ olyan soká van mégKép
Ügyes vagy, hogy még kevesebb mint 1kg- ot hiztál. Hány kg vagy amúgy?
Linda
linda
 
 


Sziasztok!

Most jöttem a védőnőtőlKépKép

Hát lányok, híztam 3 kg-t!!!! Ez rettenetes!
Még jó, hogy kevesebb kg-val kezdtem, meg fogytam is így még nem vészes, de a doki leszedi a fejem. 1 kg havi hízást engedélyezett.
A szívhangot is meghallgattuk, tökéletes.
Most 59,5 kg vagyok. Pedig alig ettem, tényleg. Ez biztos a terhességtől van, petivel is volt egy ilyen "ütős" hónap. Remélem, nem így folytatódik, mert az azért durva lenne a végére.
Bár most számoltam ki, az még + 4,5 x 3 kg: 13,5 + 3,5 = 17 kg. Pontosan annyi mint petivel. Na, jól kimatekoztam, meg megnyugtattam magamKép
Ja mozgás. Mondta a védőnéni, mit csodálkozom, peti mellett nem ülök egy percet sem, hogy figyelhetnék még befelé is. Most aludt a peti (kivételesen) és figyeltem. Ahová tettem a kezem, oda rugott egymás után 5xKép más nem volt azóta...de ez is valamiKép

Mennem kell, palacsintát követel a család.Kép

Pusza: Kata
LadányiKata
 


Sziasztok Szép Reggelt!Kép

Linda, kata
Nekem már a 8. héten látszott. Anyut nem tudtam becsapni, el is kellett árulni a nagy "titkot". Nem tudtam behúzni a hasam, az alsó 4 "kocka" szépen kisimult (huszonév munkája!Kép. Most a 17. héten 2,5 - 3 kg a plusz. Várom már, mikor kezd igazi kismamapocak lenni, mert szerintem már igenis az, de mindenki azt kérdi, hová rejtettem a babát... Bogi, a 20. héten sem láccik még?Kép

Jól vagytok? Émelygések múlnak?

Megnéztem az UH-s adatokat, itt pl a Galériában a 16-17. héte azt írja 18 cm a baba. Nekem hétfőn a betöltött 16. héten a CRL 10,1 cm, a fej(BPD?) 3,6 cm volt. A doki szerint tökéletes. Ekkora a szórás egyidős babák esetén? Vagy az enyém 1 csöppség?

Puszi,
Szilvus
(16+5)
szilvus
 
 


Sziasztok!

Linda. Én nem pehelysúlyban kűzdök a kilókkal Kép
A 154 cm-hez vagyok most 70 kg, de úgy, hogy a terhesség elejétől fogytam 4-5 kg-ot. Kép Szóval a babának van honnan vennie az energiát, attól nem félek. Annak viszont nagyon nagyon örülök, hogy így áll a dolog, mert bár egyáltalán nem mondja rám senki, hogy kövér vagyok, azért féltem, hogy a terhesség alatt nagyon meg fogok hízni.
Eddig nem volt étvágyam, most pedig már odafigyelek, hogy mennyit eszek egy nap. Pl. ha már legyűrtem két zsíros zsömlét Kép, akkor utána valami nagyon könnyűt eszek. Sajnos én nem tudom betartani, hogy naponta többször keveset, mert naponta kétszer, legfeljebb háromszor eszek keveset. Szóval remélem, hogy a végén max. +9 kg-al megúszom, de majd figyelmeztessetek, ha már a 23. kilónál tartok Kép
Azért nekem már a 10. héten is volt hasam, de csak a puffadástól, és a székrekedéstől. Kép Az igazi poci nekem nagyon hirtelen jött. Egy hét alatt akkorát nőtt, hogy anyukám is csodálkozott rajta. Mostmár tényleg poci formája van Kép

Kata!
Az én babám úgy tűnik kicsit lustika, vagy csak én nem érzem.
Képzeljétek el, hogy egész éjjeleket nem alszom emiatt, mert rémképek gyötörnek. Voltunk látogatóba egy kisgyermekes barátunknál, aki elmesélte, hogy mi történt a hugával, és azóta egyfolytában ez jár az eszembe. A férjem szerint hülye volt a csaj, hogy pont most és pont nekem mesélte el, miután ugye én már egy babát elvesztettem, és hogy ne gondoljak rá, de éjszaka ugye nem tudom irányítani, hogy mire gondolok, és mit álmodok. Biztos ti is voltatok már így. Aztán reggel 5-kor felébred a pocaklakóm, és jelzi, hogy mami Te hülye vagy, nincs semmi bajom, aludj már Kép
De attól még aggódom Kép Persze az is lehet, hogy tényleg csak az én tempómat örökölte, és lusta mozogni.

Mindjárt küldöm a táblicskut. Még nem kicicomázott formában Kép

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Kata! Hát micsoda kövér lettél, ez türhetetlenKép
Szerintem a 3 kg az tökéletes ennyi idös korban! Remélem én sem leszek több majd.

Szilvi! Én ahány könyvet olvastam eddig, mindegyikben más más van irva az egyes hetekhez, hogy mekkora a baba. Ha a dokid azt mondja tökéletes, akkor az is.
Nekem nem múlnak az émelygések, most is éppen érzem...

Bogi! Szerintem ha tényleg odafigyelsz mit eszel, akkor biztos nem fog nagyon elszaladni a súlyod. Hát elég hü*e a barátotok, hogy egy kismamának ilyet mesél. Szerintem most még ez jár az eszedben, mert friss a sztori, de napok múlva egyre kevesebbszer fog eszedbe jutni, és utána mág egyáltalán. Legalább is nálam igy szokott müködni az ilyen, ha rémsztorit hallok.

Linda
linda
 
 


Kata! Én is hiztam 4 kg-ot, igaz hogy ezt azóta hogy a korházból kijöttem, vagyis aug. eleje óta, mert a terhesség elején 62,5 kg voltam, most meg 64 vagyok. Szerintem nem kell zabálni, de keveset enni se szabad, a babának a fogyokúra, koplalás árthat. Majd utána leadod, nem szabad most ezen aggodnod!

Bogi! Ez tényleg kicsit sok, én 174 cm vagyok.

Karmen (22+6)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok Kismamik!

Gyorsan elolvastalak Benneteket, és látom, hogy mindenki szépen növöget.
Én már 5 kg-ot híztam,ami nem kevés. De már 2 hete semmit. Csak a pocakom nő. Remélem a 10-12-be beleférek majd. 55-ről indultam, és most 60 vagyok. Ja és 163 cm. Nem kell aggódni a súly miatt, és eddig mind a két lányomnál 53 kg-mal kezdtem, csak most volt 2-vel több az induló.De ha azt vesszük, hogy közben 10 év eltelt, nem is vészes. Én kb. 8 hónap alatt szoktam visszatérni a versenysúlyomhoz, most majd kiderül.
Nálunk mindig történik valami, ami miatt nem tudok annyit jönni. Tegnapelőtt pomt a házunk előtt egy teherautó mint az őrült elkezdett tolatni, csak figyelmen kívül hagyta, hogy az én kocsim is ott van. Pont nem ültem benne, de a szemem láttára beletolatott a kocsimba. Nem részletezem, hogy néz ki az eleje. Ja, pont most akartuk eladni. Eléggé felháborító, hogy ilyenkor nekem kell intézkedni, szervezkedni, ráadásul olyan biztosítója van az ürgének, akik fizetni nem szeretnek, mindenbe belekötnek.Szóval nem unatkozok.
Amúgy jól vagyok a babó mocorog, de nem viszi túlzásba. Már várom az igazi nagy rúgásokat, meg,hogy válogathassam, hogy ez a térde, vagy a könyöke volt. Tegnap pont a nagylányomat is megrúgta, aki teljesen boldok lett Tőle, hogy Réka Neki rúgott először.

Kitty
(22+2)
kitty123
 
 


Sziasztok!

Karmen!
Tudom, hogy sok, de világ életemben ilyen voltam. Kűzdöttem tornával+diétával, leadtam 4-5 kilókat FÉL ÉV ALATT!, és olyan idegroncs voltam, hogy már magamat is utáltam miatta. Nekünk ilyen a családunk. Ha látnál, nem mondanád, hogy duci vagyok. A védőnőm, aki már látott jópár kismamát, mikor ráálltam a mérlegre, a 60 kilót állította be, és csodálkozott, hogy meg sem moccan a mérleg nyelve Kép A következő mondata az volt: Én ezt el nem hiszem. Abszolút nem látszik magán ez a 70 kiló.
Na ez annyiban igaz, hogy a férjemen kívül senki nem veszi észre Kép Kép
Szóval én soha nem voltam ilyen kilók miatt esz a fene típus. Azért a néhány kiló mínuszért nem adnám a nyugodt, vidám természetemet cserébe. Márpedig mindenki ezt szereti bennem. Ha valaki teltebb is, attól még lehet csinos, és vonzó.
És ezzel nem a bizonyítványomat akarom megmagyarázni, mert tetszenek, és szépek a magas, karcsú, jó alakú lányok, de én nem ilyen vagyok és kész. Most legyek öngyilkos? Kép

Az én babám is elég lustika, de mostanában azért produkálja magát. Bár még csak kb. 1 hete érzem úgy igazából a mocorgást. Képzeljétek azt vettem észre, hogy mostanában éjszaka alszik, és reggel 5 körül ébred meg. Pedig mivel szokatlan az érzés, bizony éjjel is megébredek, ha mocorog, úgyhogy nagyjából tudom mikor aktív.
Érdekes megfigyelés.

A táblicskut nem ide szántam, bocs, eltévesztettem Kép

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Érdekes... Én is vidám vagyok, és nyugodt is, pedig 170 centi fölé nőttem, és most, 5 hónapos terhesen éppen elértem az 50 kilót...
vidám vékony
 


Szia!
Azt hiszem kicsit félre értettél Kép
Semmi kétség, hogy Te vidám vagy és vékony! Én pedig teltebb vagyok és vidám. Mindenki más.
Nekem is van barátnőm, aki 40 kg, igaz akkora mint én, nem 170 cm, de ő inkább sovány mint vékony, de a természete hihetetlen. Nem hiába a legjobb barátnőm. Olyan humora van, hogy behal tőle az ember. Na őt meg ezért szeretjük. Téged meg azért mert 170 cm vagy, babás, vidám, nyugodt, és 50 kiló Kép Érted?
Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Szilviiiiiiiiiiiii!
Nem tudom kisebbre venni a betűméretet. Nem reagál a parancsomra ez a nyomi Kép HELP!
Pedig már fél órája próbálkozom, és kívülről tudom a Formázási alapelveket Kép

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Mivel már "kiöregedtem" a Pár hetes... topicból, ezért úgymond hivatalosan is jelentkezem itt, nekem valahogy szimpatikusabb itt a légkör, mint a Friss-ben, ott egyszerűen túl sokan vannak, elég vegyes az össeztétel, már ami a terhességi kort illeti, úgyhogy nekem ide húz inkább a szívem.

Bogi!

Miért ne csinálhatnánk itt egy egy táblicskót????? Itt már senki sem fog kiöregedni, ugyanazokat az adatokat fel lehetne venni és majd jövőre már nyomon tudnánk követni, hogy kinek mikor jött el az ideje... Egyidősek vagyunk szinte pár hét különbséggel, ez is összeköt minket, amiben különbözünk, az csak a választott kórház...

Mit szólnak ehhez a többiek????? Kíváncsian várom a véleményeteket!!!

Most viszont indulok, mert megyünk Szilvussal várandós mama koncertre a Klinikára. majd beszámolok holnap, milyen volt...

Puszi
Andi
bagandre
 
 


Sziasztok!

Andi támogatom az ötletet, már úgyis benne vagyok a táblicsku gyártásban Kép

Győrben is lesz egy kismama koncert.
Élő zenét élő magzatoknak címmel.
Nekem egy kicsit morbid a címe, tekintettel, hogy egy kismamának érzékeny pontja az élő magzat kifejezés, de nem akadok fenn ezen.
22-én lesz, kíváncsi vagyok.
Írd le az élményeidet.
Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Bogi! Nagyon tetszett amit a súlyról irtál!

Vidám vékony! A súly és a vidámság, kiegyensúlyozottás nincs összefüggésbe egymással. Terhesség elött mennyi voltál, ha most vagy 50kg és több mint 170cm?

Linda
linda
 
 


Andi! Legyen itt is tábla, ez jó ötlet!!!!
Linda
linda
 
 


Bogi! Szerintem az a legfontosabb, hogy a baba tudjon növekedni, lásd pl. Schorbertéket, végig milyen büszke volt Réka, hogy alig hizott, erre császárral kellett szülnie egy 2,7kg babát. SZóval most nem is a fogyás a lényeg!!

Karmen
(jaj holnap érdeklödök a magzatvizvétel eredményröl)

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

persze, legyen itt is tabla. En is olvasgattam a friss...-t is, de ott sokan vannak es mind kulombozo koru terhesek, mi meg a par hetesbol lassan kioregedunk, itt meg jo lesz.
Azert nem artana, hogy az alairasa ala mindenki irja oda, hogy hany hetes, igy pl. Ildiko(14+1)
Nalam ritkuloban vannak a rosszulletek, remelem nalatok is. Ideje mar!
Karmen szoritok neked az eredmenyert, azonnal ird meg ha biztosat tudsz.

Ildiko(14+1)
kildiko
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy ennyien támogatjátok a táblicskóvezetés ötletét, szerintem itt mi jó kis csapatot alkotunk, ismerjük is már egymást a pár hetes-ből, nem vagyunk túlzottan sokan, átlátható még és hasonló korúak is vagyunk, ez így ideális..Kép

Már csak az a kérdés, hogy Bogi vagy valaki más vállalja-e a táblicskóvezetést és rendszeres közzétételét (heti 1-2x)?? Szóval a felkérés megszületett, kérjük a választ!

Szóval a koncertélményről: a helyszín a Baross utcai Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika volt, annak is egy előadóterme, ami inkább egy egyetemi előadóteremhez hasonlított, jó magas lépcsőkön kapaszkodtunk fel a felső ülésekig. Engem még a koncert előtt ért egy kellemes meglepetés, méghozzá a WC...igen, azt hiszem már ez is meglepetés, méghozzá, ha a WC olyan új, tiszta, kulturált benyomást kelt, nem lepukkant, volt WC-papír, stb.
A koncertre sok kismama eljött, inkább már nagyobb pocakosok, sőt egy-két apuka is jelen volt. A koncertet Felelgi Ádám tartotta, de volt két "kisegítője" is, egy fiatal lány, aki hegedült és egy szép hangú leányzó, aki énekelt. Játszottak Mozartot, Beethovent, Gershwint és Chopint és egy mese is elhangzott, amit már nagyon régen hallottam valahol, a Teáskanna címmel.
Azt hiszem mindhármunk (Szilvus és Holophermes) nevében is mondhatom, hogy jól éreztük magunkat, nagyon tetszett a zene, csak sajnos rövid volt, 40 perces volt az egész.
Az ülőkék ugyan kicsit kényelmetlenek voltak, de annyi baj legyen..Kép

A koncert végén csak nem akart eloszlani a tömeg, mindenki maradt a helyén és kiderült, hogy lesz még egy előadás, amit a Klinika egyik fiatal orvosa tartott, igaz, csak beugrott másnak a helyére, így nem is votl annyira felkészülve egy speciális témából. A gyermekágyas időszakról volt szó, a kórházban töltött napokról, nyilván a Klinikára vonatkozó információkkal, de voltak általánosabb dolgok is, amik nyilván sok kórházban megegyeznek.

Amit én például hasznosnak találtam, azok a következők voltak:
- hüvelyi szülés után 2 órás megfigyelés van (EDA esetén 4 óra), császárnál 8 órás posztoperatív elhelyezés, amikor feküdni kell
- TENA betét és bugyi alkalmazása szülés után
- szülés utáni fogamzásgátlás (menstruáció a szoptatás miatt elmaradhat, de peteérés van, tehát teherbe lehet esni szoptatás alatt is!)_ tabletta esetén nem szabad ösztrogéntartalmút szedni, csak progeszteront tartalmazhat (nem nagy a kínálat, kettőt tudott csak megnevezni)

Előadás után még benéztünk egy kismamaboltba, sok szép ruhájuk van, nem is olyan vészes árban, csakhogy ezek használata ugye időben korlátozott, utána meg mit csinálsz velük?? A Baross utcában egyébként sok ilyen kis üzlet van, babakelengyés, ruhás, stb., érdemes körbenézni.

Képzeljétek, holnap lesz a 15 éves általános iskolai osztálytalálkozónk, kíváncsi vagyok az emberekre, habár ahogy eddig hallottam, én gyerek szempontjából nagyon le vagyok maradva, a legtöbb helyen már két gyerek is van...Kép

Szép napot Mindenkinek!

Andi
(16+4)
bagandre
 
 


Sziasztok,

Csatlakozom a táblához! Jó 5let. Ki késziti el?Kép

Zenehallgatás szuper volt - ugye Andi, Judit? Beszámolót délután írok, sajnos most mással kell foglalkoznom. Micsoda disznóság!Kép

Karmen
Én is szorítok, minden rendben lesz!

Sziasztok,
Szilvus
17
szilvus
 
 


SZIASZTOK!

Végre be tudtam lépni,kb egy hete nem engedett be,nem tudom miért.

A táblába én is benne vagyok, de én nem tudom sajna vállalni,szoval ha valaki vállalja annak elöre is köszi.

Voltam uh-n tök jo volt látni a kis mocorgot.Csinált egy két méricskélést, azok is tutik.

Bogi engem is gyötör az aggodás,de nekem még meg sem mozdult a baba, igy rosszabb is.

Képzeljétek vettem egy cipöt a babonak 16-os,igazán bébi,vásárlási lázban égek,de nem engedek a mohoságomnak.

Én 2 hete abba hagytam a b-6-ot és meg vagyok nélküle, nem teljes a dolog de jol el vagyok.

Kilo még nem jött egy se rám,nem tudom nem baj ez?Hasam már nött egy picit.Vettem is ujj terhes nacit, nagyon csini, de nem fényezem magam. :-)

Na mára ennyi,végre fel engedett.

Viki 14 hetes :-)
bencebaba
 
 


Sziasztok Lányok!

Válaszom: VÁLLALOM A TÁBLICSKUT!
JÖJJENEK AZ ADATOK!

Teszek fel ide is egy mintát, hogy milyen adatok kellenek. Ismerős lesz a pár hetesből, de kicsit más adatok kellenek. Ha még ki akarjátok egészíteni, akkor írjatok, és megteszem!

Viki!
Ne aggódj. Én már 21. hetes vagyok, és még nem híztam 1 kg-ot sem! A baba meg nődögél. Persze ahogy írtam, van miből vennie Kép, de ha neked is van némi tartalékod, vagy normálisan tudsz táplálkozni, akkor nem gond, hogy nem hízol. Csak mostmár fogyni ne fogyj Kép Én az első 10-12 hétben csak fogytam, ez mostmár megállt, de hízni nem hízok. Épp ma beszélgettük anyukámmal, hogy mennyire örülünk ennek, mert én bizony ha híznék, akkor iszonyúan néznék ki Kép

Puszi Bogi

Mindjárt jön a minta

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Minta

Adatok jöhetnek itt is, vagy e-mailen
farkasb@kisalfoldvolan.hu
Kép

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Szia Bogi

Jelentkezem is egyböl,nagyon tetszik a minta.Ügyi vagy és köszi hogy vállalod. :-)

Kismam:Vékony Viktoria
Korház Bp. János korház
szülés várhato idöpontja.2004 április 6.
Hetek száma 14
Poci lako 1
Fiu név Boros Bence
Lány név:Boros Lara v. Lorna
És elsö csemete.

Köszi Bogi ha bele raksz.Nagyon örülnék neki.

Puszi nektek

Viki
bencebaba
 
 


Szia Bogi,

én is jönnék táblázatba.
Kismama: Mariann
Szülés várható ideje: 2003.04.22
Hét:12
Nap:4
Pocaklakó(k): 1
Név ha fiú: András
Név ha lány: ?
Hányadik baba: 1

Köszi

Mariann
tmarianna
 
 


Lányok! Holnapra kell a drukk, fél 1 fele, akkor megyünk a genetikára. Igazából pénteken mondta a hölgy, hogy nem mondhatnak semmit csak személyesen, de ne izguljunk, közben nevetett. Mi ezt jó jelnek vettük. De azért holnap kicsit izgulni fogunk.

Adatok: Karmen, Szülés várható ideje: 2003.02.06
Hét:23, nap:3
Pocaklakó:1, Név: Nórbert/Dóra
Elsö baba

Köszi: Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok, jelentkezek en is a tablazatba:

Kismama neve: Ildiko
Lakhely: Erdely
Korhaz: Sepsiszentgyorgy
szules: 2004.04.08.
het: 14
nap: 4
pocaklako: 1
nev fiu:?
nev lany: Barbara
Hanyadik baba: 3

Koszi, Ildiko
kildiko
 
 


Sziasztok!
Akkor a meglévő adatokkal a táblicsku!

Sok puszi mindenkinek, remélem jól vagytok, és nem viselt meg a hétfő Kép

BogiKép

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok Lányok!
Jó rég jártam erre, azóta sok dologról szó esett, ahogy visszaolvastam. Én nagyon boldog vagyok, mert (ez biztosan mindenkinél változó) de már van pocakom. Nem nagy, de már látszik, hogy nem rosszat ettem, attól lenne. Büszkén mutogatom is. A babát benne csak a jövő héten nézzük meg újra, de a kispapi már nagyon be van sózva. Kérdezgette, nem mehetnénk-e előbb. De akkor lesz 16 hetes. Hízni a kezdeti két kiló fogyás után csak annyi jött még vissza. Még mindig hánykálódom, de csak reggel.
Bogi!
Szuper a táblázat, én is csatlakoznék!
Mama: Ilyés Kinga
Lakhely: Bp.
Kh: MÁV
Szülés vi: 2004.04.15.
Hét:14.pillanatok múlva 15.
Pocl:1
Név: Ákos
Kincső
Első kisbaba
Puszi mindenkinek: Kinga
ikinga
 
 


Szia Kinga!

Betettelek a táblicskuba, a következő frissítésnél már megtalálod magad.
Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Szia Bencebaba!
Jó sokáig nem voltam netközelben, örülök, hogy jól vagytok. A jövő héten indul a terhesoktatás projekt. Keddenként, és 5-1/2 7-ig tart a fejtágítás. Most a 25. hetem közepét taposom. Mehetünk együtt, én a Stollár B. utcában lakozom. És Ti? Nekem legalább 25 perc bejutni a kh-ba.. De állítólag az első babát nem lehet lekésni.

Mindenkinek jó gömbölyödést kívánva: Detti
Detti
 


Sziasztok!

Bogi
Nagyon klassz a megújult tábla, szeretnék csatlakozniKép

Adatok:

Kismami: Szilvus
Lakóhely: Budapest
Kórház: MÁV
Szülés vi: 2003. 03. 22.
Hét: 17+3
Pocaklakó: 1db
Név: fiú lesz, nevén még vitázunk (Márk/Balázs?)
Első baba

Puszi Mindenkinek!!

Szilvus
szilvus
 
 


Sziasztok!

Bogi, akkor én is megadom az adatokat:

Név: Bagdy Andi (30 év)
Lakhely: Budapest - Nagykőrös
Kórház: MÁV
Szülés: 2004.03.22.
kereken a 17. hét 0 nap
Farkas Bance vagy Farkas Lili
1 baba és az első baba

Én még talán az életkorral kiegészíteném a táblicskót..

Én eddig olyan 2-3 kilót híztam, ami még belefér, viszont a pocak rohamosan nő, szinte napról napra..Kép kenegetem is magam rendesen.. és sokszor viszket a bőröm a hasamon, másnak nincs ilyen "tünete"?

Most épp van némi torokfájogatás és rossz közérzet, remélem, ez el fog múlni, péntekig ki kell bírni, szombattól (merthogy az is munkanap) már betegszabin lszek egy hétig és pihenek végre, olvasgatok, főzöcskézek, stb., már alig várom!!!

Puszi
Andi
bagandre
 
 


Sziasztok!
Minden jelentkezőt beveszek a táblicskuba, és az életkor rovattal kiegészítem, ami fakultatív szintén. Bár egymás közt nincs mit szégyellni Kép

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Mivel sokan jelentkeztek, felteszem az új táblicskut.
Kép

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Bogi,
Életkor: 29

Mariann

Drukk Karmennak!!!
tmarianna
 
 


Már feltűntek a nevek, hogy a Bence és a Lili is kétszer szerepel! Nahát, én azt hittem, hogy a Bence például már nem divatos név, pár évvel ezelőtt volt divatban, arra meg végképp nem gondoltam, hogy a Lili másnál is felmerülhet (lsd. Bogi). Először gondolkodtunk a Liliána néven is, de az túl hosszú, egyeseknek kimondhatatlan, így maradt a rövid verzió.

Örülök, hogy ennyien összejöttünk már itt!!!:0
bagandre
 
 


Sziasztok Kismamik!

Jaj, de jó látni, hogy már táblázatunk is van. Szeretnék bejelentkezni, ha lehet:
Kitty
Szülés várható ideje: 2004.02.10.
Hét: 22+6
Pocaklakó: 1
Név: Réka
3. baba

Köszi szépen : Kitty

Karmen

Megy a drukk, de tuti, hogy minden OK, különben nem nevetett volna a nő. Várom a beszámolóT!

Kitty
kitty123
 
 


Sziasztok!

Bejelentkezek ide, ha nem bánjátok. Kép

Adataim:
Juca (31 év)
Debrecen, Klinika
17 hét 6 nap
Kiírás: március 16-17.
2. baba és Lellének fogják hívni, ha lány lesz. Ha fiú...

Majd jövök még bővebben!
Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok! Most jöttünk meg a genetikáról, nincs kromoszóma betegsége a babánknak!!

Bogi! Lakhely Szeged, Koórház: II. Kórház Szeged

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!Kép

AndiKép Kép Kép

Bogi,
Igaza van Andinak, én is pótolom a hiányzó adatokat:

Név: Kovács Szilvi (Szilvus)
Kor: 32 év
Tartalék lánynevek (ha esetleg mégis rosszul láttuk mind a 3x a kukacát a babónakKép : Eszter/Vera

Nálunk az öcsém kardoskodik a Bence vagy a Marci nevekért. Nagyon szép a Bence! Párom leszavazta. A Balázsért még küzdöm...Kép

Gyarapodás szintén 2,5 - 3 kg, pocakkenés intenzíven a Milupával, de nem érzem, hogy feszülne (az a gyors növekedés jele). Viszont csúcsosodik a pocim, ennek örülökKép Kezd kismami formája lenniKép De csak oldalról és szűk ruhában.

Torokfájásra Andi figyelj oda, sajnos ebben a csúnya őszi időben könnyű elkapni valamit. A hőmérsékletedet különösen figyeld, ne csússzon 37,2 fölé. Szombattól meg pihi!

Lányok, hogy mennyi minden kell egy apasági nyilatkozathoz, szörnyű! Hajadon igazolás!!!Kép Itt nyihogok hangosan. Komolyan. Ezt kell a területi népességnyilvántartótól bekérni. Nem elég a személyi. Dokitól is igazolás, nem elég a kiskönyv. Majd a papával kézenfogva a gyámügyhöz. Uhh, na ez is 1 nap szabi.Kép Jövőre meg úgyis lesz szép templomi esküvő - de addig is név kell a gyereknek...Jaaajjj, na küzdöm tovább a Polgármesteri Hivatallal. Jó emberbarát fogadóidejük vanKép

Sziasztok, kellemes délutánt!

Szilvus
17+3
szilvus
 
 


KarmenKép

SZUPER!!!Kép Kép KépÉs fiú vagy kislány lesz a pici?

Puszi,
Szilvus
szilvus
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: