Új privát üzeneted érkezett!

Üdv Angika!
Nagyon cuki a kislányod! :)
angi79
 
 


Bea
Igen, én is hallottam erről a szúnyogriasztóról, fogok is venni! Barátnőm meg is szagoltatta velem, jó büdös!

Anita
Szerintem tök jó ez a kád, mi kölcsön kaptuk, és nagyon bevált Fanninak. szeret benne üdülni! :lol:

Angika
Üdv itt! Nagyon cuki lány Julcsi!

Megvettük az ágyat, de a kis felfújható medencét elfelejtettem... :?
Viszont Fanni kapott két nyári sapkát, és egy pár új játékot, és nagyon tetszik neki, úgy örülök!

Mindenkinek nagyon ajánlom ezt a bababoltot, van minden, HABTAPI IS!!! és 36 darabos és 4500 ft. Barinőm szerint ez a legolcsóbb, még a tesco-snál is olcsóbb, csak kicsit vékonyabb, mint a drágábbak, annyi a különbség. De teljesen jó! szóval Visegrádi u. huszonvalahány a szám.

Köszönjük mindenkitől a bókokat! :D

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Angika!Szia!Szép a lányod, és tényleg csak egy nappal idősebb Annánál.Írsz egy kicsit magatokról és a babáról, a aszületéséről, mekkora, mit tud?Mindenre kíváncsi vagyok... :oops:

Csibb!Tényleg büdi, de hatásps :!: :lol:

Tegnap Anna az új közlekedési módszerével betolatott a kiságy alá, és ott vigyorgott.Aztán mikor kihúztam a számítógéphet kúszott./Hanyatt fekve a lábával tolja magát hátra, és nagyon boldog/
Vettem neki új szőnyeget, meg ajtórácsot.Bár még az ágya az enyém mellett van, napközben már játszhat a sajátjában.Ez az ő nagy járókája.

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 

 
 

hatásps=hatásos
számítógéphet=számítógéphez :oops: :oops:

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Sziasztok!
Köszi az üdvözlést! Néztem, a babócákat és egyik szebb mint a másik :D
Julcsibaba 3450grammal és 51cmsen született. Tatabányán. Természetes úton. Könnyű szülés volt(már ha van ilyen) ,de azthiszem ezt szokták annak hívni. 17kor mentünk be a kórházba és 20:23kor született meg :lol: Életem legboldogabb perce :lol: :wink: Egész nap pörög-forog hasról hátra és vissza. Kiabálgat és játszadozik:) Ülni még nem tud,eldől mint egy homokzsák. De ha fogjuk ügyesen tartja magát. Sokat 'beszélget". 2hete kezdtem kóstoltatni. Meggyet,barackot,almát. Az almát szereti a legjobban. Az volt a legédesebb.
Hónap elején mértük akkor volt 7850g és 70cm. Sajnos ma reggelre belázasodott:( Nem tudom mitől lehet. Más tünet nincs. Bízok benne,hogy éjszaka kialussza. Adok neki majd panadolt lefekvés előtt.

Igyekszem megismerni titeket és megjegyezni nagyjából ki kivel van :wink:
Van fent albumotok?
Nekünk 2van Józsa Júlia néven.
Boldog névnapot kívánunk Annának így utólag :D

angika
 
 


Angika!Talán csak foga jön.Remélhetőleg.Nincs otthon kúpotok?Az a legegyszerűbb.Bár nekünk még szerencsére nem kellett.Hol van ez az album?Jó nagy a baba!Anna 7 kg és 65-66 cm.Igaz se én , se a férjem nem vagyunk túl magasak.Nekem sem volt nehéz szülésem, rövid volt, bár intenzív, a 10-5 stb. perces fájások kimaradtak.Egyszercsak elkezdett nagyon fájni, aztán nem sokára megszületett.11-kor indult be igazán a dolog, és 13 37-kor lett kinn a manó.Akkor persze sajnáltam magam, de másnap már szültem volna újra.Na jó, harmadnap. :wink:

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Angika
Nekünk szancsez1 néven van fenn albumunk.
Kezdek elhűlni az ilyen adatok láttán... csak az én lányom ilyen picurka??? én ma mértem egy ismerősnél, és fogy... már csak 6110g... :? 6200 volt 2 hete...

Bea
Ok kipróbáljuk mindenképp, és szagoljuk... :wink:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Bea képei:

Kép

Kép

Kép

Microsoft Office Picture Manager nevű programot használom, és úgy, hogy rákattintok a jobb egér gombbal a képre, és a Társítást választom, társítom ezt az office picture managert, ott a menüsorból a Kép / Átméretezés-t választom, és ott az előre beállított szélesség és magasságnál a legördülő ablakból kiválasztom a webes kicsi méretet. leokézom, és elmentem. ezt megcsinálom az összes felrakandó képre, és utána jöhet a babanet! :lol:
Remélem, nem zavartalak össze! :shock:

Angika
Én is a fogára tippelnék..

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Nem zavartál össze, csak azt hiszem, nekem nincs ilyen programom.Vagy van???? :oops: :oops: :oops: Ha nincs ezt le lehet tölteni ?

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Na, egy kis képmagyarázat.
A elsőt azért szeretem, mert mióta nagylány napközben így alszik
A másodikon csak meg akartam mutatni az új szőnyegét, most már tényleg elleptek minket a micimackók
A harmadikon fürdés után a tükörbe néz, imádja hogy ott valami barátságos baba mosolyog rá.

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


szerintem ez a 2003-as office-ban van... nem ilyen ingyen letöltős program. :(
de valaki írt egy másik verziót, paint-ben asszem, az van minden gépen szerintem... neked is kellene lennie. mindjárt visszakeresem...

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


paint van, de azzal hiába kicsinyítettem le, feltöltéskor mindig azt írta ki, hiba történt.

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


el is mentetted, miután lekicsinyítetted?

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Persze.Nem tudom, mi a baj.Talán ez csak a méretét csökkenti, hogy hány kB az ugyanaz marad???Vag yhülyeségeket beszélek?tényleg nem tudom, és úgy zavar.

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


próbáld meg újra:
képre kattintva jobb egérrel, társítás, paint, Kép, nyújtás/döntés, és ott 20%-ra állítod mind a kettőt, vízszintest, és függőlegest is, és utána fájl/mentés.

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


ha a méretét csökkented, akkor a kb is kevesebb lesz! :)

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bea, hol vettétek a micimackós szőnyeget? Mi is micimacc mániában szenvedünk :wink: :D

Bocs a zavarásért :)

faby
 
 


Pécsett a Diegóban.

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Esküszöm szóról szóra végigcsinálta.Ugyanúgy kiírja a feltöltésmél, hogy hiba történt.

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


akkor nem tudom, mi lehet a baj... :?
a barátnőm sem tud képeket felrakni ide, pedig mielőtt átalakították, tudott.
arra gyanakszunk, hogy a gépén kell valamit beállítani, csak nem tudjuk, hogy mit... :oops:
kérdezz meg valami informatika gurut, ha tudsz.
addig is én szívesen felrakom neked! :lol:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok!!

Végre úgy látszik tudok jönni,talán megjavult a netünk,legalábbis tegnap du. óta megszakítás nélkül van.

Kicsit írok először is magunkról,ha nem gond:(persze aki már ismer minket,az gördítsen egyet :wink: )Tehát,amint már az első hsz.-omban is írtam Lili nagyon lassan gyorapodó babuci.Eddig csak tejcsizünk,ill. még 2 hétig,aztán aug. 14-én,a féléves szülinapján kap majd elször barackot.Barackot,mert a védőnő ezt javasolta,mivel ez most nagyon aktuális gyümi,tehát most terem.Különben nagyon aranyos babuci,mostanában kissé nyűgösebb,mint szokott egyébként,ennek oka a meleg,ill. hogy 1000-rel fogzik,de fogacska még nincs. :( Kb. 1 hete van hasmenése,ami gondolhatjátok,milyen jót tesz majd a hízásnak :cry: Remélem azért nem fogy el,mire kijön az összes foga.Lili egyik fő jellemzője,hogy hatalmas alvókája van,az éjszakákat 3 hós kora óta átalussza,volt már,hogy negyed 10-kor reggel úgy keltettem fel,mert féltem,hogy baja lesz ebben a hőségben,hogy nem iszik,eszik. :roll: Az ivásról jut ezsembe,hogy Lilike egyáltalán nem iszik semmit,a cumisüvegre rá sem bír nézni.Remélem azért legalább a vizet majd elfogadja,mert hát kajcsik után kell majd a folyadék is. :roll: Nagyon szépen eljátszik magában is,nem igényel folyamatos szórakoztatást.Persze,ha nyügi,akkor azért bevetem magam :lol: Elég "szigorú" napirendünk van,úgyanis a minimum hízás miatt 2 óránként kell etetnem,így ehhez igazítunk mindent.Túlestünk már egy mérlegeléses tortúrán,amiből hál'Istennek kiderült,hogy Lilkó 700 ml tejcsi körül bevág egy nap,ami nem irdatlan sok,de is kevés,tehát teljesen alkati dolog,hogy picike.JÓ kedvű,vidám,dumál 1000-rel,kiegyensúlyozott,tehát baja nincs.

Egyelőre ennyi,próbálok bekapcsolódni.Remélem még nem késő!! :lol:
Vendég
 


Látom mindenki csak piheg a melegben,senki nem jön topicolni.Én is csak gyors képet rakni jöttem,aztán megyek a dolgomra.Izzadok mint egy ló,remélem fogyok tőle,mert,ha csak úgy feleslegesn kell kínlódnom,akkor bekattanok... :? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Julcsi már nem lázas:) Reggelre lement neki. DE éjjel 1x felébredt. (Pedig már április óta végigalussza az éjszakát.) Akkor kapott panadolt meg evett és aludt tovább. 10kor ébredt fel :) Foga nem lett és nem is duzzadt az ínye. Nem tudom mi lehetett.

Babcika! Nagyon aranyosak a képek:) lili szemében látszik a huncutság :lol:

Bea! Én sem tudok kicsinyíteni :( Anna baba is nagyon cuki. Julcsi is sokszor alszik így az oldalán. Olyan édesek :lol: És azon az oldalfekvős képen tök olyan,mint Julcsi így profilból.

CSibb! Édi a Fanni is:) Nem ő kicsi,hanem Julcsi nagy.:) De biztos utoléri nemsokára. Úgy szokott lenni.


Szép napot mindenkinek!!!!

angika
 
 


Bea
küld el az emil címemre azt a képet amit nem bírtál feltenni.
Megnézem a méretét.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Petri, elküldtem egyet.köszi

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Angika, teszel profilból képet?kíváncsi vagyok

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 



Bea!
A második az albumban van,ezért szúrtam csak a linket be. Már írtam,hogy én sem tudok kicsinyíteni :oops:

angika
 
 


Asszem már tudok kicsinyíteni! Most láttam,hogy csibb leírta:)

Próba:)
Kép Julcsi

angika
 
 


HÚ! De jó! Köszi Csibb:)
Gyakorlom is egy kicsit:)

Kép


Kép

Kép

angika
 
 


Angika-Jaj de szép a lánykád. :P A pelusos szorongatós ujjszopis képen,mintha Lilkót látnám. :wink:
Vendég
 


Angika-Micsoda méretek,le a sityakkal.Ügyesek vagytok,pedig enyém lányka majdnem ugyanilye méretekkel születetett és most mindenkihez képest nagyon picurka.

Csibb-Ne aggódj,Lilim a legkisebb az 5,40 kg-jával. :cry: Na de sebaj,ő ilyen és kész.Hízik,hízik,soha nem fogy,csak nagyon lassan.Különben a fogyás szerintem a melegtől is lehet,vagy fogzik.Nem?

Az én szülésem jó hosszú volt ezek szerint.13-án este fél 6-kor kezdett a vizike csordogálni,mentünk is a kórházba.MAjd egész éjjel kínlódtunk,reggel fél 5-re bújt ki Lili manó.Akkor kicsit úgy érzem(így utólag)sokkot kaphattam,mert semmit nem fogtam fel.Nagyon fura érzés volt.Pont mire végeztünk,6-kor jött a műszakváltás és egy tahó csecsemős került sorra,aki nem adta oda nekem Lilit EGÉSZ NAP. :cry: Azt mondta melegítik.Persze este már a váltó csecsemős rögtön hozta szopipróbára.Nagyon boldog voltam,és azóta szüntelen az vagyok. :lol: :lol: (kivéve,ha mérlegelünk :? )
Vendég
 


Bea
írtam pü-t

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Nagyon örülök, hogy beindult az informatika szakkör a topikon!!! :lol: :lol:
Csak így tovább!!! :lol:

Angika
De jó, hogy Julcsi már nem lázas! Nagyon jók a képek, arik vagytok együtt!!! :)

Babcika
Lili is édi huncut lány!! Nekem nem is tűnik olyan vészesen vékonynak, ilyen könnyed típus biztos! Nagyon jókedélyű, egészséges babának látszik! Szerintem ne aggódj a súlya miatt te sem!!! Én is igyekszem... :wink:
Fanni egyébként fogzik, már kibújt egy és úgy látom jön a második is ezerrel! de már nem szenved tőle.

Mi ma Horányban voltunk barátaink nyaralójában, ahol van egy kis mély medence (nekünk ér derékig), és megint megúsztattuk Fannit benne. Nagyon élvezte most is, és szerencsére a bulit a vihar sem mosta el, csak útközben hazafelé kapott el bennünket.
ma nem csináltam fotókat, de a múltkoriról rakok fel pár képet.

Ti hogy vészeltétek át a hőséget?

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb-Ááá Lili soha nem is volt vékony.Mindenki ámul,bámul,hogy milyen szép formás,vki szerint még kis dagi is. :wink: Azt szoktam mondani,hogy olyan,mint egy szépen fejlett 3,5 hónapos baba :wink: (ja az 5 kiló 40-hez van 62 centije) Próbálok nem aggódni. Lili is fogzik,de fogacska sehol.Fosik szegényem,nagyon,gondolom ez betesz a hízásnak is :cry: Fanni kis drága bogárka :lol: Anyááám ezek a combik???!!!! :lol: háát én rettenetesen ki vagyok már a melegtől,eyenesen gyűlölöm.Lilit apája bevitte kétszer is a zuhany alá,amit a kicsilány nagyon élvezett. :lol: NÁlunk is volt jó kis vihar,le is hült a levegő.Fél életemet odaadnám,ha ilyen maradna. :roll:

Na jó éjt mindenkinek :wink:
Vendég
 


Angika: Szia! :D Nagyon szép Julcsid! Örülök,hogy már nincs láz!

Csibb: Nagyon édesek a képek Fannikáról! Vihar volt felétek? Itt nem viccelek kb. 10 csepp "eső" esett. Igaz, volt egy pici szél, de csak arra volt jó,hogy bezavarjon minket. Most megint dög meleg van!

Babci: Lilkódat megzabálom! Annyira édi!

Bea: Klassz a szőnyeg! Nagyon szép kislány Annababa! Lehet válogatnunk a szebbnél szebb kislálnyok között! :D Tükrös fotó :D:D:D
Hogy vagy a gondolataiddal ? :roll: (ha nem vagyok túl indiszkrét...:oops:)


Szülés/születés: Febr. 11-én, szombaton hajnali fél 1-kor kezdett folyni a víz (én inkább úgy éreztem,hogy ömleni), és 8.47-kor emelték ki a kisfiamat, mert császározni kellett úgy,hogy már 8 cm-re tágultam :( Tehát ez sem volt rövid, és könnyűnek sem nevezném, mert folyamatosan kiakasztani készültem a CTG-t. 127-ig méri a fájásokat, és az utolsó 1 órában, nem nagyon akart alább menni :shock:
Aztán.......szülésznőnek és dokinak feltűnt, hogy nem egyenesen áll a pocim, hanem teljesen oldalra dudorodik, nem tudott lejönni a bébi. Ráadásul a CTG beszűkült oszcillációt és nem reaktív görbét jelzett. A magzatvíz 20 perc elteltével meconiumossá vált... így nem volt mire várni! : Mint kiderült a zsinór a méhfalhoz nyomta a kicsit, ahogy rátekeredett, ezért nem tudott lejönni Boti! (valahogy így magyarázák)
( Rossz volt (még rossz is :?), de a lényeg,hogy mindenki egészséges! :wink:




Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Anita-Nekem sem ment 127 alá az utolsó órában,de akkor már nayon közel volt Lilkó a kijárathoz.Nem semmi mik nem történnek egy szülés alatt.Tényleg akkor nyugodhat meg az ember,ha kezében tarthatja az egészséges csöppségét. :roll: SAjnálom,hogy még ma is bánt a dolog. :cry: Szépséges Boti-fiúról képet kérünk :)

Na most már tényleg ágyő! :wink:
Vendég
 


Siasztok!

Szia Csibb!
Én ma láttam meg hogy nyitottál egy ilyen kis topikot, nagyon örülök én is neki, mert hát mi is februáriak vagyunk! :?
Bekapcsolódnék ha még lehet.

rólunk: (aki ismer minket - ugrás! :lol: )

Márk kisfiam, 2006. 02. 24-én született, majd a 42. hétre. Jól fel is hízlalta magát, 4190grammal és 58 cm-rel jött a világra szunyókálva, természetes úton. Első babánk.
A jó alvást máig megtartotta szülei nem kis örömére :) .4 hónaposan fordúlt hasra, most hogy 5 hós lett, már vissza is tud fordúlni. 8 kg és 76 cm.
Én most már adok neki barackot, mármint paszirozva, nagyon szereti. A többit majd 6 hósan.

Ilyen volt mikor született,

Kép

és most:

Kép

Alina
Vendég
 


Sziasztok,

mi tegnap mégis hazaugrottunk Balcsiról, hogy mossak egyet még Sopron előtt. Aztán várjuk, hogy elálmosodjon Benyó, és akkor indulunk Sopronba. :)

Üdv Angika!

Csudaszépek a babák, Alina, Márk mekkora már! :)

Csibb, így azért könnyebb átvészelni a meleget! :) Néztem neked szállást, de sajnos a szállodában már teltház van szeptemberig, és a környéken már a kiadó szoba feliratokat sem láttam. :roll: Lehet, hogy a végén mégiscsak belendül a balatoni turizmus? Lehet, gellert kaptak az emberek a meleg miatt....

Nálunk tegnap iszonyú nyűgös nap volt, ilyen még sosem volt. :( Mindenhogy sírt Bence, mit sírt, üvöltött. De nekem is fájt a lábam, ami frontérzékeny, úgyhogy lehet, hogy ez volt a baj. Itt lehült a levegő kicsit, és ma már újra jókedv van. :)

Leengedtük az ágyat, és bevetettük a járókát, így nem veri be a buksiját, ha eldől. :) Viszont a kiságyat is kibéleltük, mert ha felül és eldől, beveri a fejecskéjét.

Na, hát ennyi velünk, fognak nyoma sincs még, csak a nyál jön ezerrel.

Puszillak titeket egy hétre, aztán jövök újra.

Eszti
Vendég
 


Babcika
Akkor meg mi a gond? Alacsony lányoknak is kell lenniük, különben mi lesz az alacsony fiúkkal!!!! :lol: :lol: :lol:

Anita
Igen itt jó nagy zuhé volt! Le is hűlt a levegő rendesen. szerintem mindjárt odaér hozzátok is!

Esztipeszti
Nagyon köszönöm, hogy nézted a szállást, közben hál istennek találtunk Szántódon egy jó kis apartmant, de várjuk ki a végét, majd utána értékelem. Aug. 4-11-ig fogunk nyaralni!!!!! :D
el sem hiszem!!! :lol:

Alina
nagyon szép fiú Márk, gratula hozzá!!! és szépen nő ő is!!! :shock:

Ma megnéztük a Lánc hidat, nagyon meleg volt, nem is maradtunk sokáig, viszont hangulatos ilyenkor, mikor lezárják, és kaja, pia mulatság van! Mindenkinek jó hétvégét még erre a pár órára, este még benézek!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok!

Üdv Esztipeszti,Alina,Anita!

Sajnos Julcsinak este megint felment a láza :cry: :cry: Éjszaka is felébredt megint és 38,4 volt :cry: Nem tudom mitől lehet :?: :?: Holnap megyünk dokinénihez,kell vinni vizeletmintát majd. Remélem ő tudni fogja mitől van.

Alina! Márk szép nagyra nőtt! Szép szemei vannak. Majd bolondítja a csajokat:)

jujj,Julcsi szólít.

angika
 
 


ha meg akarom nyitni ezt a topikat nekem sokszor azt írja ki h nincs hozzászólás... :evil: nektek is?

bocsi h el vagyok tűnve de most apa itthon van szabin és nem akarok sokat itt ülni
az olvasást nem hagyom ki :lol:

Üdv Angika
Julcsinak mielőbbi gyógyulást!

tegnap Timi is nyűgös volt :shock: :x
de mamár ilyen jókedvű:
Kép
Kép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!

Először is minden baba gyönyörű!!!!!

Anita!sz@rul...............................................................

Petri!Köszi mindent!Ahogy elnézem Timi már most jobban ért nálam a géphez!

Felszereltük az ajtóórácsot is, nem mintha a baba ki tudna mászni, de olyan gyorsan múlik az idő!

Angika!Baba jobban van?Tényleg hasonlítanak, ő is kis kerek arcú .

Alina!Márknak mlyen gyönyörű a szeme!Már most igazi kis pasi!

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Angika
Szegény Julcsi, remélem semmi komoly, csak a foga! :(

Petri
nekem is csinálja csomószor, a frissítést szoktam nyomkodni, van, hogy csak 5-dikre jön be rendesen az oldal... :evil:
nagyon édi Timi, kész informatikai szakember! :)

Bea
nagyon előrelátó vagy a ráccsal! így kell ezt! :wink:
lassan nekünk is bababaráttá kellene varázsolni a lakást, elpakolni babamagasságból, konnektorokat bedugaszolni, háztartási vegyszeres dolgokat elpakolni a mosogató alóli szekrényből, stb... :roll:

Ti ezt már megcsináltátok??? :oops:

Eszti
Neked jó nyaralást Sopronban!!! du. elfelejtettem írni! :oops:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Bea, Babcika, Csibb, Petri, Alina:
Természetesen nagyon édik a babák!! :)

Babcika: Dorina nálunk meg most túl nagy, mindenki 4 évesnek nézi (magassága alapján), vannak gyerekek, akik előszr lassan fejlődnek majd megugranak vagy fordítva. A lényeg, hogy arányos!!! :D

Csibb: én a gyógyszereket a gardrób szekrény egyik felső polcára tettem hátra, a ritkán használt vegyszereket a wc-ben tartom egy lezárt dobozban
Amúgy csak a veszélyes dolgokat rakom el, amit nem akarok, hogy a kezébe kerüljön, de nem veszélyes, azt elöl hagytam és eddig mindkét lány megértette, hogy mihez nem szabad nyúlni
Vendégségben is megjegyezték, hogy Dorina nem nyúl semmihez (telefon, távirányító, díszek)

Angika: remélem nincs semmi komoly baja!!!!!

Bettus ma este nagyon nehezen aludt el, egyszerúen nem akart jönni a tejleadó reflex és türelmetlen volt.

A szopi elején szinte azonnal megindult a tej egy-két szívás után, mostanában néha több perc is eltelik
Nektek van ilyen tapasztalat??

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde,
nem vagy esetleg stresszessebb most vmi miatt? Mert nekem volt ilyen régebben és aztán izgultam is, hogy jaj csak jöjjön a tej, persze az idegeskedéstől nehezebben jött.
Alina, Babcika, Csibb, Angika, Petri,
nagyon nagyon édesek a babák! Micsoda vigyorok, úzsás, számítógépezés stb. :) :)
Csibb,
a Mária nagykerben voltatok?

Nekünk most itthon volt apa 2 napot, olyan jó volt. (+ a 7vége) Anyuék is feljöttek unokázni tegnap. Lidi kapott egy labdát, nagyon élvezte. És még nem írtam ide, hogy KÚSZIK. Nagyon édes felhúzza a lábait és halad szépen előre. Mi meg elpakoltuk a cd állványt pl, mert azt már kinézte magának.
Képek:
Kép
Kép

Ja és szülés: nekem beindítotték, mert um szerint elvileg túlhordtam már (pedig nem) és burokrepesztéssel+ oxitocinnal kezdtük 6-kor. Majd 2-kor kaptam EDA-t. Tágulás nagyon lassan ment, este 7-8-kor akarták megszüleszteni velem, de Lidi még akkor se szállt le. :( A dokim ki akarta nyomni, mert akkor már fájásaim se voltak és egy másik meg húzta. Aztán felmerült a fogó is, de végül császár lett belőle 21:50-kor. Szerencsére azon kívül, hogy kellet oxigént kapni másnap reggelre minden oké volt. :)
angi79
 
 


Sziasztok!

Nem vagyok teljesen képben sajnos, de majd igyekszem pótolni.

Babókák nagyon édesek vagytok!

Lidi gratula a kúszáshoz!!

Látom a szülésről is írtatok. Enyém: szerdán bementem a barátnőmhöz a kórházba Ő hétfőn szült. Már nagy hordó hasam volt, de nem éreztem semmit, mondtam is neki, hogy az Ő fia szaladni fog mire az én Csongim kibújik. Aztán hazajöttem és olyan dél körül elment a nyákdugesz és csipeget-csöpögött a víz. A fájások olyan fél óránként jöttek. Ez így eltartott este 7-ig, akkor 10 percesek lettek, víz még mindig csak csöppökkben. Aztán éjfél körül jött egy nagyobb adag víz, akkor bementünk a kórházba. 6-ig a folyósón sétáltattak, aztán felfektettek ctg-re. És akkor még mindig csak 1 újjnyira tágultam. Bekötték az oxitocint, fájások ezerrel, szinte szünet nélkül, de 10 órakor még mindig csak másfél újjnyi voltam. Na akkor eldöntötték hogy császár lesz. 11:23-kor vették ki a babát. Nincsnek szép és kellemes emlékeim, de tényleg az eredmény a lényeg. A 3 órás szopinál már ott nyüsszögött a karomban.

Akkor:

Kép

Kép

Kincs és Csongor
KépKép
kincs
 
 


Angi: szerintem nem vagyok stresszesebb, mint máskor :)
mondjuk mostanában fog megjönni, de ez már kb. egy-két hete van
Ez is a melegtől van? már erre is gondoltam

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Kincs: sajnálom, hogy nem jó emlék a szülés, de Csongor elfeledtette veled! :)
nagyon édes! :D

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde
igen, én is olvastam valahol, hogy nem szabad mindent elpakolni, hanem meg kell tanulnia, hogy bizonyos dolgokat nem szabad.

szopi: nekem a beindulással nem volt még baj, inkább a mennyiséggel, de most úgy tűnik megint jobb (kopp-kopp).

Angi
Igen a Mária nagykerben voltam!
Lidi nagyon édi, ügyes, hogy kúszik!

Kincs
szülés :( Csongi :D

Szülés téma:
én febr. 19-re voltam kiírva, és 15-én ültem a barinőmnél, akinek 4,5 hónapos volt a kisfia, és éreztem, hogy valami kicsi folyt a bugyimba. mintha nem tudtam volna tartani a vizeletem a tüsszentésnél. felhívtuk a kórházat, azt mondták menjek be, de már nem fognak hazaengedni. bementünk, megpiszkáltak, véreztem, ottaludtam. aztán reggel kiderült, hogy belekakált Fanni a vízbe, úgyhogy megindították, végig gépen voltam, kaptam edát, volt veszélye, hogy császározni fognak, de hál istennek nem volt gond. 8 körül kaptam az oxitocint és 13.15-re bújt ki Fanni. Nekem jó élmény volt, főleg így edával!

Ilyen volt:

Kép

Ilyen lett:

Kép

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: