Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Tegnap picit vereztem es fajt is a hasam, rogton rohantam a dokihoz. MInden rendben a picivel! Azert jol megijedtem, mert en inkabb panikolos vagyok. Ha semmi baj nincs akkor is bebeszelem magamnak a legrosszabbat. De most megprobalom csak nyugodtan nezni a dolgokat. Remelem mindenkivel minden rendben lesz! Amugy tegnap 21 mm-es embriot lattam az UH-n. Nagyon aranyos volt es mocorgott , meg ami a legedesebb, ahogy a kis szive vertKép (JA es tenyleg huvelyi uh volt, amitol nagyon idegenkedem.)
Legkozelebb egy honap mulva megyek. Esetleg addig elugrok a vedonokhoz, a kiskonyvert.

Sajnos en meg mindig hanyok, naponta legalabb 2x, de legalabb ez azt jelenti hogy a pici fejlodik.

Linato! A MArgit korhazba megyek.

Jo hetveget mindenkinek:
csengo
Vendég
 


CsengoKép
Örülök, hogy kutya baja a bébinek. Azért fő az óvatosság, vigyázz nagyon magatokra.

MacsekKép
Gratulálok! Én biztos voltam benne, csak csodálom a türelmedet. Én nem bírtam volna ki eddig a tesztelésselKépKépKép

TAndiKép
Szerintem írasd ki magad. Ezzel a szívrendelleneséggel nem jó játszani, főleg ha stresszes a munkahelyed. És a babának is árthatsz.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok!

Tegnap végre megvolt a következő orvosi vizsgálat. Nem mindha annyira szeretném őket, csak a múltkor még annyira pici volt, hogy csak a petezsák látszott, szerettem volna látni most már a babát is.
Sokan votlak, meg a doki késett is (önhibáján kívüli ok miatt), de azért nagyon elégedett voltam vele, mert még így is a kérésemre megnézett UH-val is, nem rohant (én persze siettem, hogy ne raboljam az idejét, mert úgysincs semmi panaszom, meg kérdésem sem). Hüvelyi UH volt, de én már "megszoktam", ilyenkor mindig azt csinál, meg pl. Nátán előtt is voltam többször, mert a peteérést is hüvelyi UH-val követte. Jó, nem ez a legkellemesebb élményem, de hát az orvosi vizsgálat sem az. Szükséges. Viszont mindenért kárpótol a látvány!KépKép
A baba tökéletesen szép, dobogott a szíve és mocorgott is.KépKépKép

Cat!

Nem feltétlenül kell tünetednek lennie.Kép Egyáltalán nem biztos, hogy a korábbi hányinger a baba miatt volt, lehet, hogy valami más miatt, és amúgy meg nem is lesz hányingered. Most nekem is volt párszor, de nem hiszem, hogy a terhesség miatt, mer az már kétszer hányinger nélkül telt, és különben sem olyan volt, mint ahogyan sokan elmondják. Szerintem érzékenyebb a gyomrom.
Szóval nyugi, pihenj sokat, töltsd örömmel és tervezgetéssel ezt az időszakot is. Hamar eltelik az idő, sé láthatod őt (vagy őket) UH-n!KépKépKép

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 

 
 

Sziasztok!

Linato Kép
Látom én is benn vagyok a táblázatban, a szülés várható ideje szeptember 11 (jó kis fekete humora van a gyereknek Kép )
És Szent Imre kórház.

Lányok, van egy kérdésem.
Ti fogytatok az első hetekben? Mert én egyáltalán nem hányok, eszem rendesen és mégis. Bár mindenki elmondja (orvos, fogorvos, védőnő stb.), hogy az elejét nagyon meg kell fogni kajálásilag, úgy a 8. héttől, mert ha már most elkezd az ember dagadni, akkor borzalmasan kellemetlen lesz később.

Puszi
Edit (10+2)

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Betti, Moszi, Bellana, Noémi! Légyszi írjátok meg melyik kórház.

Orsoly, Persela, Áfonya, Ildikó, Alice,Enikő, Exile! Légyszi írjátok meg a várható időt és a kórházat is. Nagyon köszönöm előre is mindenkinek.KépKépKép

Remélem nem hagytam ki senkit.Kép

Linato(7+5)
linato
 
 


Sziasztok!
Én is MÁV-os vagyok.Be lehet írni:-))).Február 24-után írok, akkor lesz a következő UH, és megtudom a leletek eredményét is.
Czupp
Noémi
fantikbaba
 
 


Linato!

Bocsi hogy nem reagáltam időben, de nem sok időm van netezni. A lány mellett nem egyszerű. Meg hát ezen a héten voltam vérvételen, EKG-n /négy órát vártam rá!!/ és tegnap dokinál is. Azt mondta szépen fejlődik a babuciKép. Meg hogy a 13. héten mehetek UH-ra. ÉN eddig azt gondoltam, hogy a 12.en szoktak menni. A lánnyal legalábbis így volt. Ki érti eztKép
Szóval, én a ceglédi Toldy Ferenc kórházban fogok szülni. Ott ahol a Szülőszoba szerdai adásában a nőci. A kicsi lánykám is ott jött világraKép. Láttátok a műsort?

Most ismét szaladok, alvásidő van..
pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Edit,
én mindkét terhességem elején fogytam 4-5 kilót (igaz, volt mibőlKép), pedig alig volt hányingerem pár napig, szóval ettem normálisan. Most émelygek egész nap, ha időnként alább hagy, gyorsan magamba tömök valamit, viszont most csak stagnál a súlyom, fogyásról szó sincs...és még szoptatok is, ami állítólag, ugye, fogyaszt. Hát a fene se érti eztKép

Macsek,
gratulálok a zebráhozKép Jó pocinövesztést neked is!

Betti,
én néztem a Szülőszobát (a műsor ugyan elég amatőr, de a szülések miatt csak ott ragadokKép), és az őszintét bevallva, azért az István után nem támadt kedvem visszajönni Ceglédre megszülni a harmadikat. Nekem így filmről az jött le, hogy igyekeznek ugyan haladni az új szülési irányzattal, de azért még elég messze kullognak, a felszereltségről nem is beszélve. Nekem pl. a fekveszülés a halálom és hát a többi megoldáshoz szülőszék kell.

Na mennem kell, mert nagy a ricsajKép
üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Linato! En a Sote 2-es klinikan fogok szulni Radvanyi Krisztinanal, a szules varhato idopontja szept 18.Kép

Koszi: orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!
Megpróbáltam kiírás szerint sorba rakni az eddigi adatok alapján.Kép

<pre>

POCAKOS TÁBLÁZAT

Anyuka neve Szülés várható ideje Szülés helye
Áfonya VII.21
Bellana VIII.6
Betti IX.6 Toldi Ferenc kórház
Noémi IX.8 Máv Kórház
Ildikó IX.8
R.Edit XI.11 Szt.Imre Kórház
Beszti IX.15 Máv Kórház
Momo IX.16 Szt.István kóház
Csengo IX.18 Margit kórház
T.Andi IX.18 Bajcsy kórház
Orsoly IX.18 Sote 2-es Klinika
Kata IX.24 Máv Kórház
Moszi IX.24
Linato IX.26 Szt.István kóház
G.-né Kriszti IX.30 Mezőtúri kórház
Pöttöm X.11 Kútvölgyi kórház
Bibi X.12 Szt.István kóház
Judy X.12 Kútvölgyi kórház
Macsek X.17 Szt.Imre Kórház
Cateye X.18 Schöpf-Mérei
Enikő
Alice
Persela
Exile IX.eleje</pre>
linato
 
 


Sziasztok!

Most jöttem rá, hogy a szökőnap miatt rosszúl számoltam. Utolsó mensi első napja január 4. Akkor szerintetek október 12.?

Linato: Annyira jó ez a táblázat. Erre már a férjem is kiváncsi volt.

Pöttöm
pöttöm
 
 


Pöttöm a babanet kalkulátora szerint október 10.
De ez attól is függ, hány naposak a ciklusaid.
Nekem e szerint október 1, de mivel 23 naponként jött meg anno és én tudom, hogy jan. 4.-én "készült" ez alapján szept 26. Én itt néztem meg: http://www.babapont.hu/babavar/vopen.html

Lányok még betegek, de jövő hét után remélem már teljesen jól lesznek. Majd talizhatnánk, ha meggyógyultak.

Linato(7+6)
linato
 
 


Sziasztok!

Beszti! Nagyon szuper, hogy minden rendben.
Nem sokára én is megyek uh-ra. Pontosan még nem tudom mikor.

Pöttöm! Kipróbáltam a dátumodat a fenti oldalon, de úgy látszik még 2004-re nem állították át.Kép
Na most rájöttem, hogy nem is látod, mert közben archiváltak minket.Kép

Linato(8+0)
linato
 
 


Sziasztok!
Sajna megint hétfő van, amit nem szeretek.
Elvileg ma vagyok pont 6 hetes. Szerintetek elég, ha a 8. héten megyek dokihoz. Addigra már ő is többet lát, nem? Lekopogom, de egyelőre nincs semmilyen kellemetlen tünetem, remélem így marad.
Jó gömbölyödést mindenkinek!

Macsek
Macsek
 


Sziasztok!

Linato! Csütörtökön a dokim szept 26-ra tette át az időpontot. A 24-ét a babanetes kalkulátor alapján számítottam ki.

Sajnos még mindig nem tudom, melyik kórház. Szívesen venném, ha valaki tudna nekem valamit ajánlani. XV. kerületi vagyok. A nőgyógyászom a Szent Imréhez tartozik, én magán praxisába járok. A kórház nekem nagyon messze van.
Kórházon sokat gondolkodtam, de nincs ismerősöm sem, aki ajánlani tudna valami jót.

Köszi: Moszi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


LinatoKép
nem november 11, hanem szeptember 11 Kép Kép Kép
Köszi

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Macsek! Szerintem fölösleges korábban dokihoz menni. Én is csak 26-án megyek.Kép

Moszi! Az én orvosom az Istvánban vezet le szülést, egyébként magándoki. De szerintem neked az is nagyon messze van.Kép Ha mégsem találsz mást, nagyon szívesen megadom a nevét, telefonszámát és címét is. Tökéletesen megbízom benne. De úgy emlékszem egyszer már ezt írtam neked. De lehet, hogy rövid az agyamKép
Dátumot javítomKép

Linato(8+1)
linato
 
 


Szia Linato!

Egyelőre még keresgélek, de azért kösz.

Úgy érzem ez a kórház keresgéléssel még időben vagyok, mert a nőgyógyászomhoz járok majd vissza UH-ra és vizsgálatokra. A védőnőt még keresnem kell, de majd csak vérvétel után.

Moszi

KépKép
Kép
moszmota
 
 


Sziasztok!

Ma beszéltem a dokimmal, 27-én megyek hozzá. Hogy fogom addig kibírni? De igaza van, minek rohanjunk. Dorinával már az 5. héten ott voltunk és nem láttuk "csak" a szikhólyagot. Most pedig már a 8. hétben leszek.
Nagyon türelmetlenek vagyunk.

Linato, köszi megnézem a Babapont-ot. Közöttünk pont két hét van. Nekem pont akkor volt az utolsó mensim, amikor a babátok fogant.

Minenkinek kellemes pocakosodást!!!

Pöttöm
(6+1)
pöttöm
 
 


Sziasztok!

Lenne még egy kérdésem. Védőnőt hogyan kell keresni? Vagy ugyanolyan, mint a körzeti orvos, hogy akihez lakcím alapján tartozol, ahhoz kell menni? És mikor érdemes / kell elmenni hozzá?

Előre is köszönöm!

M.
Macsek
 


Sziasztok lányok!

Látom szépen növekszik az őszi babások tábora! Kép
Bevallom hősiesen, régóta nem olvastam a topikot, csak bele-bele nézegettem, mert a nyáriakkal tisztáztam a félreértéseket és általában oda írok.
Ne haragúdjatok amiért eltűntem! Persze ha nem gond én szivesen irok ide is, főleg, hogy vannak itt ismerős kismamák is, akiknek ezúon is gratulálok a bébihez!: Betti, Beszti, Csengo, Linato és persze mindenki másnak is! Kép
Látod Linato, bekukkantottam! Kép

Puszi: Bellana
bellana
 
 


Macsek Kép
Védőnőt nem választhastz.
Hozzá területileg tartozol, legalábbis nálunk így működik és az orvos azt mondta, hogy ez országos dolog.
Edit (10+5)

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Macsek Kép
Egyébként körzeti orvost meg bárkit választhatsz, aki szimpatikus, nem úgy mint régen a körzeti orvos idején.
Ha nem szimpi, akihez területileg tartozol, akkor odamész, kikéred a kartonodat és leadod másnál.
Persze, ha nincs vele gondod, akkor kár máshová utazgatni Kép
Puszi
mégmindigEdit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Sziasztok!
Macsek a vedono az tenyleg nem valaszthato, nalunk is utcanev szerint vagyunk beosztva. Nekem szimpatikus az en vedonom, kb. 40 eves es van 3 gyereke. Jobb hogy nem a masik 3hoz kerultem, akik ranezesre 15 evesek (gondolom frissen vegzett huszonevesek lehetnek) es nemhogy soha nem volt gyerekuk, de meg azt is megkerdojelezem, hogy lattak mar gyereket. Akihez en kerultem O biztosan sok mindenben tud majd segiteni nekem.

A sulydologhoz annyit, hogy en mar hiztam rendesen, pedig naponta 2x legalabb hanyok, es nem zabalok. Amikor beteg voltam es nem ettem semmit, akkor is tartottam a sulyomat. En most nem idegeskedem a sulyom miatt. MAjd a doki vagy a vedonok ugyis leszidnak.

A ferjem nagyon szeretne latni mar a kis utodot, szerintetek ciki ha ilyen koran elmegyunk egy uh-s helyre? Nem fognak kinevetni, hogy 9 hetesen beallitunk egy 4d-s helyre?

Udv:
csengo
Vendég
 


Köszönöm az infót lányok!

Csengo, miért nem viszed el a férjed a rendes UH-ra, amikor a dokihoz mész? Nem lehet?

Macsek
Macsek
 


Szia!
A dokinal szerintem nem lehet, meg az ugyis 1 honap mulva van...

csengo
Vendég
 


Akkor menjetek el nyugodtan 4D-s helyre, nem hiszem, hogy elküldenének. Hiszen ez nekik valahol üzlet, nektek meg megnyugtatást és örömet jelent.
Macsek
 


Sziasztok!

Élünk mi is,csak én vagyok megfázva,szerencsére nem influenza csak ez az össze-vissza időjárás miatt sikerült kicsit ágynak dőlni és a változatosság kedvéért kicsi lányomnak is most jön legalább négy foga egyszerre,persze lázas,nyűgös.
Linato,szeptember 18,és Kútvölgyi,köszi előre is.

Jó pocakosodást mindenkinek,én már pocakos nadrágot kellett elővegyek,a régiek már szűkek lettek,pedig fogytam is.Ki érti ezt,persze a kötőszövetek már nem olyanok mint elsőre tudom,de hát azért még messze van a vége.
Sziasztok
Alice
alice70
 
 


Remélem most már mindent javítottam a táblán. Még mindig hiányos néhol, de azért elég sok adat megvan már.Kép

<pre>

POCAKOS TÁBLÁZAT

Anyuka neve Szülés várható ideje Szülés helye
Áfonya VII.21
Bellana VIII.6
Betti IX.6 Toldi Ferenc kórház
Noémi IX.8 Máv Kórház
Ildikó IX.8
R.Edit IX.11 Szt.Imre Kórház
Beszti IX.15 Máv Kórház
Momo IX.16 Szt.István kóház
Csengo IX.18 Margit kórház
T.Andi IX.18 Bajcsy kórház
Orsoly IX.18 Sote 2-es Klinika
Alice IX.18 Kútvölgyi kórház
Kata IX.24 Máv Kórház
Moszi IX.26
Linato IX.26 Szt.István kóház
G.-né Kriszti IX.30 Mezőtúri kórház
Pöttöm X.11 Kútvölgyi kórház
Bibi X.12 Szt.István kóház
Judy X.12 Kútvölgyi kórház
Macsek X.17 Szt.Imre Kórház
Cateye X.18 Schöpf-Mérei
Enikő
Persela
Exile IX.eleje</pre>
linato
 
 


Sziasztok!

Hétfőn voltam ultrahangon a csöpp kis szive még nem volt látható, de 12 mm-es petezsákot mért a doki. Meglehetősen zaklatottan indul ez a terhesség kavarog a gyomrom, émelygek a szagoktól rosszul vagyok. De legalább érzem, hogy terhes vagyok Kép

Tudtok valamit ajánlani székrekedésre? A tejtől folyamatosan hasmenésem van - most az sem használ, eszek müzlit, korpát a nagy rost tartalom miatt, de nem használ.

Köszönöm

Bibi
bibi
 
 


Szia Bibi!
En is kuzdok mindenfele tunettel es nyafogok, hogy ez mar sok, de ha jobban vagyok akkor meg azon parazok, hogy biztos valami baj van megint. Szoval inkabb turok.

A szekrekedes nekem is problemas es senki nem mond semmit, csak azt hogy egyek kefirt, kortet, meg rostosat, vagy narancslevet, meg aszaltszilvat.. Es ki is probalgattam de nem hasznalnak. Ekkor lattam egy ujsagban, hogy EVA kupot reklamoznak, amit terhesen is lehet hasznalni vegszukseg eseten, mert csak valami gaz kepzodik tehat semmi gyogyszer nincs benne. Vettem is es elolvastam a leirast es meggyozott. Egy ket napig hasznaltam de azota magamtol is sikerul neha.

csengo
Vendég
 


Bibi!

Én csak azt tudom hogy nekem mi vált be.
Reggelente egy kefir, fél kiflivel, és egy bögre csalántea hidegen -mert melegen nem tudtam volna meginniKép- A lányommal végig minden nap ezt ettem, meguntam a végére nagyon, de bevált. Nekem azért is volt erős probléma ez a dolog, mert a vérszegénység miatt rengeteg vasat kellett szednem.
Most már elmúlt ez a tünetem, remélem nem is jön vissza, de azért arra ügyelek, hogy sok rostot egyek, vagy rostos gyümilevet igyak. A rostos kaja, viszont csak akkor hatásos, ha sok-sok ásványvizet, vagy sima vizet iszol, mert anélkül akár fordított hatása is lehet.
Csengo, lehet hogy neked ezért nem vált be. Remélem neked is helyrejönnek a dolgok hamar!!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Most van egy kis időm, megpróbálok rendesen írniKép

Linato!
Most már legalább tudom, hogy miért nem szept.5 a kiírás napja, hanem szept.6. Én sem számoltam bele a szökőnapot.
És a dokid mit állapított meg? Vagy nem mentél még el a dokihoz?
Nem tudod mi van Besztivel? Olyan régen jött errefelé, de más topikban sem látom.

Macsek!
Az én dokim szereti, ha már a hatodik hét körül megy valaki, mert így tudja követni a baba fejlődését, meg egyből ki tudja zárni a méhen kívüli terhességet.
De gondolom ez is orvosfüggő dolog.
Védőnő: a kérdésed első felére már kaptál választKép Az meg hogy mikor mégy először, a te döntésed. Én a lánnyal, már hat hetesen mentem, de a dokiknál az a gyakorlat, hogy csak a nyolc hetes Uh után küldenek, mikor már látják a baba szívhangját.

Bellana!
KösziKép!

Csengo!
Tényleg gáz, ha egy védőnőnek nincs gyereke, így nem valami hiteles amit a gyereknevelésről, vagy gondozásról mond. Hisz könyvből nem lehet úgy megtanulni, mint mikor a saját "bőrén" tapasztalja az ember..
Súlygyarapodásssal kapcs.: én szintén így vagyok, már biztos híztam, de nem is csoda, mert legszivesebben egész álló nap zabálnékKép. Az a baj, hogy egy hónap van még az esküvőig, és már írtó nagy belem vanKépKép

Alice!
Jobban vagy már? Húú, ezek a fogak! Neked nincs még eleged belőlük? Annyira le tudja az embert fárasztani egy ilyen időszak, főleg így várandósan..
Én is elővettem már a kimamutruhámimat, egyre kevesebb gatya jön rámKép. De eldöntöttem, hogy most nem fogom rejtegetni a pocimat, mint a lánnyalKép


Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Már régen nem jelentkeztem, és már látom, sok új kismamával gyarapodott a topik!

Linato!
Nagyon jó a táblázat! Én még kórházválasztás előtt állok, majd ha döntöttem, megírom, és beteheted a táblába.

Magamról: Múlt héten voltam dokinál, minden OK, és még mindig ketten vannak, ugyhogy lélekben készülhetek az ikrek fogadására... Kaptam UH képeket is , már lehet mutogatniKép
Jövő héten kell mennem a 12. heti Uh-ra , remélem akkor is minden rendben lesz.
Hízni már én is híztam, legalább három kilót, és többet is eszem /sajnos/. Arra jöttem rá, ha sürűbben eszem, kevésbé van hányingerem. Ami szinte minden este rámtörKép
Röviden ennyi, igyekszem sürűbben erre járni,
üdv, Ildikó
ildikó
 
 


Betti! Még nem voltam dokinál, holnap fogom felhívni és megbeszélni vele, hogy mikor menjek.Kép

Nem tudom mi van Besztivel.Kép
De akkor kiabáljunk neki hátha meghallja.Kép
HAHÓ BESZTI! MERRE VAGY???

Linato(8+3)
linato
 
 


Ildi! De jó!Kép
A hányinger már csak néhány nap és elmúlik.
Szerintem nem baj, ha többet eszel. Azért két babó rendesen felhasználja a szervezetedből a tápanyagokat.Kép

Mindenkinek! Gyertek erre gyakrabban.KépKépKép
linato
 
 


Betti, köszi a választ!
Valószínűleg a jövő héten megyek dokihoz (7. hét).
Lányok, ha hasmenésem van az is lehet a terhességtől, vagy valami más okozza? Most ebéd után jött rám. :-((
Macsek
 


Macsek Kép
Nem szedsz MagneB6-t?
Attól lehet simán, meg a rossz kajától is.

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Elevitet szedek, de attól eddig nem volt.
Jobban gyanakszom a déli levesre...
Macsek
 


Ildikó!

Örülök hogy minden rendben van veletek! A hízással meg ne törődj, két babának kell az energia!
Nem tudsz felrakni képet a babucikról?

Macsek!
Lehet, de ha nagyon intenzív a dolog, vagy sokáig elhúzódik, akkor menj el a dokidhoz, vagy hívd fel!! Az is lehet, mint ahogy Edit írta, hogy rossz kaját ettél és ezért van. Igyál sok folyadékot, meg egyél ropit, sós kekszet!
Remélem rendbejössz hamar!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Köszi Betti! Holnapra kiderül minden. Ha befejeződik, akkor valószínűleg a kaja okozhatta.
Macsek
 


Sziasztok!

Ildikó,
én már azt hittem, hogy csak velem fordul elő, hogy este van hányingerem. Reggel és napközben tök jól vagyok, aztán 6 körül úgy elkezd égni és émelyegni... Nekem erre csak a hideg tejecske jó.

Úgy várom már, a jövő keddet, akkor megyünk babót meglesni. Remélem kapunk róla képet is. Tényleg azt kérni kell vagy adják maguktól, vagy dokitól függ?

Cat,
hol vagy már? úgy várom a híreket, hogy hányan is vagytok!!!!

puszi kata (8+5)
csillagocska
 


Cat!
En is drukkolok neked es olyan izgi, hogy lehet hogy tobb is van. Az egy is nagyszeru!
Nekem a ferjem megorul az ikrekert, sot azt szeretne, ha egyik fiu masik lany. Persze sem az o sem az en szapora csaladomban soha nem fordult elo iker terhesseg, igy tudom hogy 0 az eselyunk..
De azert az uh utan azt kerdezte, hogy akkor 'csak' 1? TAlan igy elsore jobb isKép

Jobbulast mindenkinek:
csengo
Vendég
 


Sziasztok!
Betti,teljesen ki voltam akadva csibe fogzásán,most két napig szenvedett,már azt hittem,hogy virusos valamit sikerült beszednie,hogy lázas volt,én sem voltam jól,szerencsére itt volt anyukám és az éjszakai műszak után ő volt csibével,így egy kicsit aludtam is.Inkább az aggasztott,hogy nem nagyon ment le a láza semmivel már akartam hűteni,de hiába egészségügyis múltam azért az ember saját gyerekével beparázik.Remélem már két napja jól van - csak el ne kiabáljam - velem együtt,ez egyhamar nem ismétlődik meg.
Nagyon irigykedem az ikresekre,mindig is szerettem volna dupla örömöt,de így is tökéletes,hogy egyenként élvezkedem végig a pocakos időszakot.
Én sem titkolom hogy babázom bár érdekesen néznek rám,hogy a kicsi még hordiban anyuka meg pocakos nadrágban,pedig szerintem ez nem olyan nagy kuriózum,én is sok kismamát látok kis korkülömbséggel.
Kitartást mindenkinek!
Alice
alice70
 
 


Ha ilyen hatásos, hogy kértem gyertek gyakrabban, minden nap leíromKépKépKép
linato
 
 


Sziasztok!
Már olvasgattalak titeket, de végre én is csatlakozhatom hozzátok!
Ma voltam dokinál UH-n a hetedik hétben vagyok. Nyolc hónap próbálkozás után végre sikerült :-) Van egy 2 és fél éves kislányom Barbi aki nagyon örül, hoyg útban van a kistesója.
Nekem is január 4-én volt az utolsó mensim!
Sziasztok: Niki
lani
 
 


Sziasztok!

En meg sajnos meg mindig nem vagyok itt, csak szeretnek segiteni mert a baratnom a babas nagyon dicserte a "duphalac" nevu gyogyszert (vagy szirup) ami szekrekedesre nagyon jo allitolag, o nagyon meg volt vele elegeve es terhesek is szedhetik.

dodo
dodo1
 


Sziasztok csajok!

Csak nem bírom mgállni, hogy ebbe a topikba is bekukkoljak,hiába leszek nyári mama. Kép

Lani: nem tudom emlékszel -e rám a babaprojectes topikból? Szeretettel gratulálok neked is!!!
Szép lassan átkerülünk ide mind. Kép

Betti: ne aggódj a pocid miatt!! És itt is nagyon boldog névnapot!!
Kép

Linato: puszi:Kép Látod én jövök ide is,igyekszem képben lenni, bár nem tudom visszaolvasni az eddigieket. Kép

Macsek: lehet, hogy a kaja, de lehet, hogy valami vírusos kórság. Persze ha csak nem múlik el mihamarabb. Nekünk sajna volt szerencsénk kifogni az utóbbit. Kép

Mindenkinek kellemes, problémamentes gömbölyödést!

Bellana
15+6
bellana
 
 


Lani (Niki)Kép!
Nagy-nagy gratula neked isKépKépKép!

Banyóci (szintén a "babaproject"-ből!)

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok!
Bellana: persze, hogy emlékszem rád Kép
banyóci: rád is emlékszem ám Kép
Niki
lani
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: