Új privát üzeneted érkezett!

Babjag!
Köszönm, aranyos vagy!
Kép
Kép
Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!

Délutánra terveztem a netezést, de úgy elaludtam a pöttömmel, hogy csak na!! Igaz rámfért, mert valami múlni nem akaró gyomorémelygés van rajtam már napok óta, így nem vagyok a topon.
Délelőtt elmentünk csavarogni a MOM Parkba, ott láttam, hogy a Mc Donald's-ban Micimackós most a Happy Meal menü, egyből vennünk kellett egy malackásat Kép. Nagyon cuki, tudom ajánlani!
A hideg nem zavarta Pannit, a jó meleg overall-ban még el is szundított hazafelé. A tavaszt már én is nagyon várom, de még ooooooolyan messze van Kép !

Kinga
Köszi a recepteket! elfelejtettem írni, hogy Panni sajnos tejallergiás-gyanús, így nem ehet tejterméket Kép
Hát igen, alvás ügyben el vagyok kényeztetve: este 9től reggel 7-8ig szunya egyhuzamban, és délután is átlag 2 óra. Nem volt ez mindig így, féléves kora előtt csomó ébredés volt éjjel, már félholt voltam a fáradtságtól. Aztán egyszercsak megkönyörült Kép
Bazsi állva hellózik éjjel Kép Ez jó!

Jégvirág
Szeged is megfontolandó Kép Köszi az ötletet.

Brigó
Én is mindenestől adom a brokkolit, és nagyon szereti Panni egy kis krumlpival, csirkehusival. Már én sem turmixolom, hanem villával nyomkodom szét.

Na, ma sem voltam túl aktív, most pedig mennem kell Üvegtigrist nézni.

sziasztok

KépKép
fanka
 
 


Örülök, hogy azért sokan maradtunk, én itt is vagyok meg ott is, ha időm engedi. A gyerekek miatt van itt mindenki, hiszen ez egy babatopik, hogy tudjuk kit milyen és mennyi öröm ér, amikor látja a fiát, lányát vagyis Manóját nőni, fejlődni,és ezt meg tudja mássokkal is osztani!!

Delfinke!
Nagyon drukkolunk a műtéthez, lesz segítséged, hogy Marcipánt ne emelgesd? Tök rendbe lesz minden, ne izgulj.

Juszti!
Annyira drága vagy (bár még nem ismerlek,de itt is kitünik, hogy milyen érzékeny vagy, annyira tetszett az irásod)!

Kevés a kép a gyerekekről, anyukák tessék dicsekedni!!

Ja és teszek fel képeket Beniről hogy lássátok a legfrissebb fotókat.

Kép
Kép
Kép
Kép
Patri
patri
 
 

 
 

Mindenkinek nagyon köszönöm a cumitanácsot. Azt hiszem, tényleg kibírja, már nem szeretném sokáig használni. Az egyik egy kicsit gyanús, lehet hogy az leselejtezem. Azért kezdtem el, mert a csőrös poharat csak rágcsálta, nem jött rá a nyitjára. Pedig 4 hónapos kortól ajánlják. Azóta is többször próbáltam, de butuli ehhez a kis édesem. Fogreszelőnek használja. Pedig meg is mutattam, hogy kell használni, és szépen elmagyaráztam Kép

Patri,
Úgy látszik egyezik az izlésünk kismamakönyvben (háttér) Aranyos kis manó, látom ő is nagyon aktív és meglepő módon mindent a szájába töm.

Kép KépKép
lorca
 
 


Sziasztok!

Patri
nagyon édes a kisfiad,lánykámnak is tetszik,nagyokat mosolygott rá és valamiket mondottKép)

Szia:ERika

cseriviola
 
 


Cseriviola!

Viktória egyszerűen elbűvölő! Csodaszép kislányKép!

Patri,
Benice meg olyan, mint egy kicsi törpe azon a sapkás képenKép! Nagyon édes! Köszi, hogy visszaigazoltál az iwiw-en! Ezek szerint sikerült belépned.
zitmi
 
 


Sziasztok!

Lorca ment a mailKép
Patri nagyon helyes a kisfiad!KépKésöbb majd én is rakok fel Bazsirol,és a nagy fiaimrol is képet.

Kinga

Kinga
skinga
 
 


Fanka
jobbulást Neked!!
Remélem alvás ügyben Bazsi 1szer rajtam is megkönyörülKép
Ma éjjel megint fent voltunk 2-3-igKép
Kellemes,amikor mindenki alszik,mint a bunda...


kinga

Kinga
skinga
 
 


Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül hogy melyik törvény szabályozza, vagy esetleg valaki tudja közületek, hogy lehet gyed mellett 8 órában dolgozni. Én úgy tudom, hogy lehet a gyerek egy éves kora után, csak nem tudom a pontos feltételeket.

Tücsök

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Hali!

Te jó ég mi van itt! Nem gondoltam volna, hogy ilyen botrányok lesznek ezen a topicon! Most nincs időm, de holnap írok...
Nekem 2 napig nem jött be a társalgó, pedig csomószor próbálkoztam...
Üdv Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Tücsök
GYES mellett lehet
Monika
monazsu
 
 


Később írok részleteket is
monazsu
 
 


Sziasztok!

Na, mégis bekukk egy kicsit.

Tücsök!
Én is úgy tudom, hogy csak gyes mellett lehet melózni, de Mónika a szakértőKép

Patri!
Aranyos a gyerkőc. Nekem a "pancsi-séró"-s jön beKép És könyvben szintén azonos az ízlésünk. Én bírom nagyon ezt a könyvet, mert tényleg a terhesség során is sokat megtudtam belőle, aztán a szülésről is, most ugye a gyereknevelés/ápolás, és mivel a gyermekek 3 éves koráig feldolgozza a történéseket, ezért még egy ideig forgatni fogom.

Mosmá árulja el valaki, mi az az iwiw!!!!

Dóri!
Nincs itt botrány, csak egy-két embernek rossz napja voltKép

Jázmin holnap lesz 10 hónapos. Nosztalgiáztam, hogy milyen volt amikor megszületett stb. Olyan jóóóKép És eszembe jutott maga a szülés is. Nekem anno a férjem mondta, hogy amikor már a tolófájások voltak, és nyomtam, a hasam kidomborodott, és rendesen lehetett látni, hogy hol van Jázi. Erre olyan kíváncsi lennék, mert ugye semmit sem láttam, mert be volt hunyva a szemem...
És már akkora Jázi, pedig olyan, mintha tegnap hoztuk volna haza a kórházból, és beraktuk a kiságyba, és csak néztük a férjemmel, gyönyörködtünk benne. Hmmmmm....

Na, lelövöm magam.

Ja, képek, nehogy még Patri megharagudjon, hogy csak az ő Benije van a babanetenKép

Kép

Kép

Kép


Pá,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Brigó,
Úgy látom, a te pöttömöd is szereti a hasát. Azok a gyönyörű kis lyukacsos kezecskék! A kisbabákban az a kedvenc részemKép Az icipici gödrök a kézfejen, hát az valami csoda!

Az iwiw egy honlap, amolyan kibővített telefonkönyv. Sajna hetek óta nem lehet meghívót küldeni, a népszerűség teletömte a hardvert. Ismerősöket lehet rajta keresni, ha regisztráltál, mert valaki meghívott.

Dóri,
A www.magyarorszag.hu honlapot próbáld. Szerintem csak tervezet a GYED átalakítása. De azt hiszem, ez Móninak szakmába vágó.

Kinga,
Ne aggódj, nem vagy egyedül. Szokásához nem híven Nat egy órát fent volt 12 körül. Hogy három óránként eszik, az még ok. De ne egy egész óráig!!! Közben hallgattam, hogy apucink békésen hortyog a jó meleg ágyikóban.

Kép KépKép
lorca
 
 


Ha ti tudtok képet feltölteni, én miért nem?! Egyszerűen nem reagál, hiába nyomkodom az ikont.

Kép KépKép
lorca
 
 


Szia Lorca!!!

Nekem sem sikerült mindig, sok-sok próbálkozás után az vált be ha kiiktatom a Norton Internet Security-t akkor sikerül .

Nem tudok aludni!!!KépKép
zsuba31
 
 


Sziasztok!

Tücsök
Itt találhatsz a kérdésedre választ:
http://www.magyarorszag.hu/ugyintezo/ugyleirasok/szocell/gyertam/gyed

Brigo
Kép
Nagyon boldog születésnapot kivánunk a tündéri kislányotoknak!!!!!!!!!!
Lorca
Köszi az együttérzést,ma éjjel ismét virrasztás voltKép

Kinga

Kinga
skinga
 
 


Jó reggelt!

Először is én is teszek fel pár képet, mert már rég tettem.Kép

Kép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok!

Légyszí segítsetek,milyen márkájú autósülést valasszunk a kislányunknak?
0-18 kg vagy 9-18 kg -osat?
MEGGY márkájút ismeri valaki?

Köszönöm,sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Na szóval sajnálom, hogy szétesett a topic. Én sem vagyok az alapító, és nem is vagyok a leggyakoribb látogató, de azért szerettem itt lenni Kép remélem, hogy azért maradtok itt is, ott is. Én írok mindkét helyre, már amikor időm engedi. Juszit, Ildi, egyetértek veletek. Én nem szeretnék belefolyni a vitába, nincs értelme, már ki lett vesézve rendesen.
Remélem, hogy ezután is tudon segíteni egymásnak és megosztjuk a bánatunkat/örömünket a gyerkőcökkel kapcsolatban.

Nagyon aranyosan a babók, nőnek, mint a gomba. Minden babának gratulálok az új mutatványokhoz, fogahoz és mindenhez. Tegnap elolvastam mindent, de ma már nem emlékszem név szerint ki mit csinál Kép Bocsi, lyukas az agyam.

Cumisüveg: nincs köztük különbség, csak a cumi a lényeg.
Kaja: hát én igen merész anyuka vagyok, mert szinte mindent adok neki enni. Imádja az általunk evett hamikat és a külön neki főzött bébiételeket nem is nagyon eszi meg. Ha főzök levest vagy husit, főzit, mindig adok neki belőle. Zöldséget, levet (rántás vagy habarás nélkül), eszi ezerrel. Mostanában rákapott a vaniliás krémtúróra Kép Hát szerencsére nincs semmitől baja. Narancsot, tojást és tejet nem adok neki. Mondjuk tegnap a bablevesből egy egész nagy bögrével bevágott.
Hát röviden ennyi a mostani helyzetünk. 9 kg és 72 cm. Folyamatosan mondja a magáét: kotykoty, papa, mama, baba, tita olyan édes!

Mit szóltok ehhez a mraha hideghoz? Én már nagyon utálom, nem lehet kivinni a gyereket sem Kép Nálunk napközben is -9 fok vanKép

Na megyek főzni!
Üdv Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Erika,
Autósülés márkában nem vagyok járatos, de én a 9-18 kg-ot venném, az szerintem jobban idomul a babához. Én biztos a szín alapján választanám a márkátKép

Zsuba,
Majd egy kicsit beleások a programokba akkor. Nekem Kerio tűzfalam van, azt blokkoltam, de nem segít. Lehet, hogy a Windows is aktiválva van, de ahhoz ki kell innen lépnem. Magadtól nem alszol, vagy segítenek? Én ma 10ig aludtam, olyan jó volt! Nem bosszantásul írom, csak hogy tudd, ilyen is létezik.

Kép KépKép
lorca
 
 


Dóri,
Nálunk a kaja óvatosabb, így is olyan, mint a golyó. Az én főztömből elsősorban azért nem kap, mert nem főzök, csak neki. Így nem csábulok el. A hideg borzalmas, én nem is dugom ki az orrom, csak szellőztetek. Nat most pont sétál, elment egyetemre apával a kenguruban. Szerintem javában durmol.

Kép KépKép
lorca
 
 


Dóri,
Jaj, már a harmadik részletben írom, de soha nem azzal kezdem, amivel akarom. A kis combis pöttöm nagyon édes! Látszik, hogy nem egy válogatós. Kék szemei vannak? A születési szín az mikor változott nálatok?

Kép KépKép
lorca
 
 


Nalunk a Andor Szeme szine mar a masodik honapban barna lett..

De ismerosom gyerkocenek ket eves koraban kezdett el egy kicsit sotetedni.

Udv, BJ
babjag
 
 


<blink>DELFINKÉNEK SZORITOK NAGYON A KÉZMÜTÉT MIATT!!!

KINGA</blink>Kép

Kinga
skinga
 
 


Ildi,
Remélem, minden jól ment. Ha már tudsz, majd írd le, mi a helyzet.

Kép KépKép
lorca
 
 


Sziasztok!
megírom ide is: Ildi túl van a műtéten, egyelőre csak annyit írt, hogy jól van.
Majd később jelentkezik, akkor én is írok.
További szép napot mindenkinek

Lir
lirian
 
 


Lir,

örülünk, és mielőbbi felépülést kívánunk Ildinek Kép!
zitmi
 
 


Sziasztok!

Túl vagyok a műtéten,most qrvára fáj a kezem.Nem kellett gipszelni,csak kötni!1 óra után vittek a műtőbe;addig éheztem!
A műtét alatt a dokim végig poénkodott,halál jó fej volt!
Szóval minden oké,pihentetni kell és majd szűnik a fájdalom ídővel!

Lir!
Köszi a tájékoztatást! Kép

Sziasztok:
Ildi

delfinke
 
 


Ildi!
ez a legkevesebb Kép
azért szólj, ha segíthetünk vmit Kép

L
lirian
 
 


Ildi,
Remélem, hamar javulni fog, csak kitartás! Remélem, kárpótoltad magad az éheztetésért.

Kép KépKép
lorca
 
 


sziasztok!

látok régi ismerősőket, ezér tgondoltam beköszönök!

Dori78, lorca, zitmi!!

nagy nehezen megtaláltam ezt a forumot, már ajánlották nekem, de csak most jutottam el ide h irjak. Aki ismer azok tudják h ki vagyok, aki meg nem, annak cak annyit h az én kisfiam is 2005. májusában született, a különlegesége többek között h vizben jött a világra. Röviden ennyit, remélem befogadtok engem is a topikba..igyekszem elolvasni az eddigi hozzászolásaitokat, de egy 8 hós örökmozgo kisfiu mellett igen nehéz..)

csilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Szia Csilla!

Persze, hogy emlékszem rád, a kórházas topikból és a Kismamából szintúgy Kép! Üdv itt isKép! Csodaszép szülésed lehetett, biztosan életre szóló élmény marad.

ZitmiKép
zitmi
 
 


Szia Csilla,
Örülök, hogy idetaláltálKép

Kép KépKép
lorca
 
 


lorca

megigértem..

zitmi

köszi. igen az maradt, főként az első után, tudod akkor tuléltem, de most sikerült átelnem!oriási különbség, bár részem lehetne egy 3. csodában is...

csilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla,
olyan fiatal vagy még, előtted az egész élet, lehet még 3. babád Kép! Mindig nagy örömmel olvasok ilyen szép szülésekről, mint amilyen a tiéd volt a Kismamában. A kislányodnál gondolom nem volt melletted egy kedves segítő, mint most a kisfiadnál. Jó, hogy átélhetted. Tényleg óriási lehetett a különbség...
zitmi
 
 


zitmi

a lányomnál hét évvel ezelőtt a volt férjem volt bent, de mivel akkor inditottáka szülést, meg a doki sietett mert lejárta műszakja igy nem várták meg h akkor és abban az ütemben szüljek ahogy a szervezetem és alányom megkivánta, ezért ez fájdalmasabbb volt bár nem minden része, de maga a "vajudás" az igen, as szülés már nem. Akkor is kb. 3 óra alatt szültem meg, de nem tudom ha nem sietett volna a doki mennyi idő lett volna meg a lányom. A férjem is más támaszt jelentett, de nem volt olyan az ő segitsége mint egy duláé, ezzel persze nem azt akarom mondani h rosszabb volt, csak másabb. Inkább lelki. A dulák mások!
A fiamnál másik korház, másik doki, épp ezért, igy nem is indultam be csak 10 perces fájásokkal, de látod mire beértem, már útra kész volt a fiam. Fantasztikus volt vizben szülni, csak a doki volt nem tul kedves és beleszolt abba ami nekem akkor pont kényelmes lett volna, viszont maga a születés, teljesen más volt, itt mindent éreztem, mivel semmilyen érzéstelenitot nem kaptam a gátvédelem miatt sem. Meg amugysem szerettem volna, és ez igy volt szép és jó. De legközelebb már megint más dokit választanék épp azért mert csalodtam benne. De ezt már azt hiszem kiveséztük máshol..

Én is nagyon szeretem olvasni a kismamában a szüléstörténeteket, mindig azokkal kezdem, és főként az ikrek nyügöznek le, vagy a hasonló szép szülések. A te történeted hol jelent meg, forumon belül? és mikor? Esetleg ujságban olvashatom valahol?

a 3. babában nem hiszek nagyon, igy egyedül, de nem sajnáltatom magam. Örülök h van két egészséges gyerekem és megadatott h ÉDESANYA lehetek!!! De ha ugy adodik, biztos h nem mondanék rá nemet!!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


lányok!

h tudtok ilyen mozgo képeket, figurákat föltenni? hol találtátok?

teszek fel magunkrok képet annak aki nem ismer és szeretné tudni h kivel és kirol is fog majd beszélgetni..
Képgáborka (csak a kép kedvéért volt ott az a cumi)

Képbonita és gáborka

Képmi ketten a fiammal...


csilla

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


SZia Csilla,
Látom, Gábor pöttöm se szenved hurkahiányban. Aranyoska a két gyerkőc egymás mellett. A cumit még hagyja? Nat egy időben rajongó volt, de most csak az ujjacskája jön be. Én is olvastalak a KismamábanKép

Kép KépKép
lorca
 
 


Sziasztok!

Döbbentem látom, hogy mióta nem jártam erre, mintha érzelmi bomba robbant volna!!! Alig látok itt valakit, és csak részben ismerlek benneteket. Hova lettek a többiek?
Szomorú vagyok, hogy ezt látom! Kép
Annyi rossz dolog van a világban, veletek/velünk is annyi minden történt a több, mint egy év alatt, mióta itt ismerkedünk...
Komolyan ennyit ér a barátságunk csak???? Kép
Helyrehozzuk együtt????

Szép napot mindenkinek! Kép
Dorka
dorka
 
 


Szia Dorka,
Egy kicsit megfogyatkoztunk itt. A többiek a babafalva.hu-n vannak, Hajni csinált egy nagyon jó kis honlapot. Én, és többen is, ingázunk. Nem hiszem, hogy pl rólam túl sokat tudnál. Nekem van egy Natasa babám, május 24én született és inkább ide szoktam irogatni, mert más fórumok is ide "kötnek". Remélem, még sokat hallunk rólad.

Flóra

Kép KépKép
lorca
 
 


Sziasztok!

Dorka
a megcsappanás részben nekem is köszönhetö,ugyanis nekem volt egy csunya összetüzésem egy régi topikossal,de ha akarod,visszolvashatod.Szoval szerintem sokan a régiektöl azért nem látogatják ezt a topikot már.A babafalván vannak,ami tényleg jo kis oldal lett igy utolag hosszasabb nézelödés után.
Sajnálom....

Kinga

Kinga
skinga
 
 


Lorca

olvastam a vitát amirol beszéltünk, szerinem semmi értelme sem volt, egy állóvizből lett az egész felkavarva de lehet h rosszul látom és részeket kihagytam..de mindegy, én nem is foglalkozom vele. Nekem bevált a babanet, és maradok is itt, akinek meg nem tetszik mehet. semmi sem kötelező. irtam privát majd olvasd el..

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Cső csajszik!

Ildi!
Örülök, ha rendben ment minden, ha időd és kezed engedi, akkor írj valamit, hogy érzed magad, Marcipánt el tudod e látni, vannak e, akik segítenek, stb.

Lorca!
Háááát, az biztos, hogy a lányom szereti a hasát. Anyja lányaKép

Kinga!
Kösz a köszöntést!

Csilla!
Üdv itt! Aranyosak a gyerekek.
Én nem olvastam a szüléstörténeted, csak azt, amit itt leírtál. Kérdezném, hogy maga a szülés is vízben történt, vagy csak a vajúdás? Mert én azt hallottam, hogy csak a vajúdást engedik kádban, persze mifelénk minden más (Egerben lakom, nem kell vmi messzi tájra gondolni, de pl. itt tavaly az új oltóanyagot, amit még csak pénzért lehetett megvenni, úgy adták volna be, hogy beadják a "higanyosat" is. persze Pesten ez is megoldható volt....)

Én most találtam tök jó műsort a Sperktumon. Az egyik az Ikrek:öröm és küzdelem, aztán van a Miből lesz a cserebogár, és végül a Gyakorlati tanácsok szülőknek (lehet, hogy ennek nem pontos a címe). Ha van időtök, nézzétek, mert nagyon jó mindegyik. Az ikres műsor ikerterhességeket mutat be, a miből lesz a cserebogár inkább szellemi fejlődést mutat, az utolsónak a címe pedig magáért beszél. Több témát is feldolgoz.

Nálunk még mindig hó van az utcában, de annyira nem volt kedvem kimenni szánkózni. Tegnap elmentünk a boltba, az épp elég volt. Szegény Jázinak tiszta piros lett az arca, és teljesen kiszáradt. Most kenem neki a popsikenőccsel (mert az ugye mindenhová jó), de lehet, hogy nem fog használni, mert vhol olvastam, hogy a túl zsíros krém sem a legjobb ilyenkor. Erről tud vki valamit?

Na, megyek, mert jöttek anyukámék. Hurrá, végre egy kis nyugalom....

További jó hétvégét,
pá,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Sziasztok!

Dorka!
De jó hogy jelentkeztél!Hogy vagytok, mi van veletek?

Brigó!
A kezem már jobb, fáj még nagyon de szerencsére Manót teljesen el tudom látni.Tibi megcsinált mindent hétvégén, és holnap is csak egy pár órát dolgozik! Kép
Szóval minden oké! Kép

Ildi

delfinke
 
 


Ildi ezt NekedKépKép

Kinga

Kinga
skinga
 
 


Ildi!

Ennek szívből örülök!!!!! A fájdalomnak már kevésbé, de arra legalább van bogyó! Remélem minden rendben lesz!!!
Kérdezted a dokit, hogy mikortól erőltetheted meg? (gondolom egy pohár víz is sokat jelent ilyenkor)

Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Skinga!
Köszi, ez nagyon édes!
Kép

Brigó!
Holnap megyek vissza a dokihoz, akkor beszéljük meg a továbbiakat! Kép

Két mai kép a kis szerelmemről, olyan rég tettem fel képet róla!
Kép

Buli az asztal alatt:
Kép

Reggeli szieszta anyával:
Kép

delfinke
 
 


Ildi,
Jó, hogy van segítség, egy apuci ilyenkor kincset ér. Még szerencse, hogy kis ügyi. Jó látni, hogy mindketten vidámak vagytok. Pihizz sokat!

Brigo,
Szerintem a popsikrémnek jónak kell lennie, de nem mindegy, melyik. Nekem nagyon macerás bőröm van, utálja a krémeket. Az álandó kézmosástól ki vagyok száradva, a Sudocrem, ami jó Nat popsijára kész gyilkos volt.Ha nem válik be, egy kis gyógyszertári szőlőzsirt is kipróbálhatsz. Attól még én sem virítottam pipacspirosan.
Mi értelme lett volna duplán beadni az oltást? Nem pont az a lényeg, hogy pl a szabin nem élő és vékonyabb a tű?

Csilla,
A dúlákat hol találtad? Találkoztál velük előtte is? Te kérted, hogy ketten legyenek, vagy csak így alakult?

Kép KépKép
lorca
 
 


Lányok!
Kiszedték a veszekedős részt, mert nem nagyon tudok visszaolvasni. Azt még olvastam, hogy sokaknak van az a babakönyve ami nekem, ja és a bókókat is köszönjük, aztán eltünt, jól látom?
Delfinke!
Örülök, hogy a műtétet jól viselted (viszonylag), és már volt annyi lelkierőd, hogy irjál. Jóképű Marcipán, hogy viszonyúl hozzád? Nagyon édes a képeken, tök sokat változott, persze régen is láttam. De azért a Te hangulatod sem depis, ennek örülök!!

Csilla!
Nagyon aranyos a kisfiad az a sapka haláli rajta, szinte elveszik a feje. Ez a cumi nálunk is menő, csak ezt hajlandó cumkózni. Aranyossak a gyerekeid, látom Gábor olyan jó kis gyömöszkélni való, mint az én Benim, rajta is van mit fogni.

Kinga!
A delfint én is lementettem, a lányom is imádja, delfinidormárnak készül, úgyhogy elcsakliztam Ilditől!

Dorka!
Mini Pasijaid, hogy vannak?
Patri
patri
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: