Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Kép

Tegnap megkezdtem a 6.hetet Megannal együtt.Kép

Tüneteim közül a cicifájás a leginkább jellemző, rendesen fáj ha rájuk fekszemKép

Pedig hátrahajló méhem van és itt olvastam a neten, hogy jó lenne hason aludni.

ÁÁÁÁÁ képtelenség, annyira fájnak a melleim.

Nektek is???

Hányinger nincs de kis émelygésféle igen és mindig álmos vagyok, a legszívesebben állandóan aludnékKép most is itt a mhelyemenKép

Szerdán megyek UH-ra, hát akkor leszek 6 + 3 napos , remélem elég egy kis szívhanghozKép

Mindenkinek további szép napotKép

Puszi

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Mea!Hát akkor kezdjük a 7. hetet!Kép
De jó neked, már a héten lesz uh-d!
Én, tudod, csak jövő hétre kaptam meghívót a doktor bácsitól, remélem minden rendben lesz!
Tünet továbbra is a régi!
Bár mintha egy kicsit tegnap rosszul lettem volna este, de nem esküszöm meg!
Jottányi erőm se volt, mintha émelyegtem volna, nem tudtam megenni egy szelet gesztenyetortát(pedig ez nálam már nagy szóKép), es marha sz...r volt a közérzetem!
Lehet hogy csak azért volt, mert éjjel alig aludtam, reggel meg vizsgázam, nem tudom, úgy is kiderül napokon belül hogy ez most az volt, vagy csak a felborult napirend???
Hétvégén pont mesélte az egyik ismerősnőm, hogy az első terhességével még az első 4 hónapban a régi farmerjában járt, semmi hányás, semmi ilyesmi, a másodikkal meg végighányta a 9. hónapot, mondták is neki, hogy na ez biztos fiú!
Persze hogy lány lettKép

Hát nem tudom, én már most kényelmetlennek érzem a farmerjaimatKép

Pocika!
Nagyon fontos hogy tudjak veled beszélni privátban!
Dobnál nekem egy mailt:
meggiesales@freemail.hu
Előre is köszönöm!

Egyébként cicidolgokon ne izgulj, olvastam itt a lányoknál, hogy a fájdalom alábbhagy az első hetek után, nőni meg még van idejeKépKépKépKép
Ne aggódj minden rendben leszKépKép

További szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
megann
 
 


Szisztok!

Régen voltam, de velem a helyzet tulajdonképpen változatlan. Szinte állandóan álmos vagyok, s már most nagynak látom a hasam. Ráadásul a lányom rákapott a "kicsi vagyok" c. videókazira, ami az ő születéséről szól, s az én utolsó napos pocakommal kezdődik. Háát meg kell mondjam, elképedtem mekkora hasam volt... s azt hiszem most sem lesz kisebb... Nem baj, legalább kényelmes a pocaklakónak.

Megann,
még nekem is kényelmesek a farijaim, de szerintem ez fazonfüggő. Nekem derékban minden nadrág bő szokott lenni... hát most már nem az, de legalább még beleférek.

A cicim amúgy nekem sem olyan állandóan feszült mint eddig volt, úgy látszik ennek a periódusnak vége.

Csilla, Ancsipancsi
Mi augusztus 23-ra várjuk a babát, de mivel nem 28 naposak voltak a ciklusaim nem tudom pontosan a heteimet, napjaimat 8+3 vagy 8+6 ??
Tul.képpen egy-két nap ide vagy oda, a baba majd tudja mekkora...
Ti hol fogtok szülni?

Ancsimama
ancsimama
 
 

 
 

Ancsimama, dehát az, hogy hányadi hetes vagy, nem a ciklustól függ, hanem az utolsó mensid időpontjától számold a heteket és a napokat is, aztán kész.
Én csütörtökön leszek a 10. hetes. Az én farmerjaim hasban szorítanak mostanában. Sajna már most híztam.

Pocika! Ne aggódj, ha bármi lenne,már réges régen véreznél!!! Nekem is csak elejében feszült a mellem, sőt, igazán nem is annyira, csak a melbimbóm környéke fájt, meg éjjel volt, hogy megütöttem (picikét) és fájt. De most simán tudok már hason aludni.

ancsipancsi
 
 


Sziasztok, most írok először! Azt hiszem nemsokára én is állandó tagja leszek a csapatnak, eddig legalábbis a terhességi teszt szerint. Holnap lesz az ultrahang és minden kiderül. Ha jól számolom, akkor a pici (orvosilag) 5+1 hetes. Második gyemekemet várom, az első, Anna, tegnap (Jan. 16.-án) volt 1 éves.
melanie
 
 


Ancsipancsi, igazad van, de a kalkulátor szerint, ha beírom a ciklusom hosszát 8+6 vagyok naptár szerint meg csak 8+3. Gondolom így korrigálja, hogy néhány nappal a szülés időpontját is előbbre jelzi, mint normál ciklusnál.
Mérlegen is látszik, hogy híztál vagy csak a ruháidon érzed? Elvégre is ilyenkor az egész testalkatunk megváltozhat.

Melanie, üdv itt! Gratulálok első ill. második babátokhoz! Nálunk is kis korkülönbség van az első két manó között, s nagyon örülök neki.

Ancsimama
ancsimama
 
 


Ancsimama kösz a gratulációt. Kicit félek, hogy elég húzós lesz két picivel egyszerre. Bár Anna addigra már 20 hónapos lesz, de nem elég idős ahhoz, hogy megértse miről van szó.
Ti hol szültök? Én a Szt. Imrében, valaki velem tart majd?
melanie
 
 


Melanie!Kép

Üdv. közöttünkKép

Majd mesélj, mi volt UH-n holnapKép

Én valószínűleg a II. számú női klinikán fogok szülni vagy Vácon, mert az közelebb van sokkal, de szerintem maradok a klinikánál.

Ugye lányok az még normális hogy nincs hányingerem???

Ha valakinek nincs egyáltalán az baj???

Mea
mea
 
 


Melanie, nekem a legkönnyebb időszakok egyike volt amikor a kicsi megszületett. A lányom akkor 17 hónapos volt, de már sokat segített. Igaz sok minden meg is volt neki engedve, pl. beült a mózeskosárba a kicsi mellé, hozta a tiszta pelust ... Szerintem már sok mindent megértenek, csak időben, s az ő gondolkodásuknak megfelelően kell nekik elmagyarázni.
Én a Szent István kórházban fogok szülni.

Mea, nekem ez a harmadik pocaklakóm, s még egyszer sem volt hányingerem azért mert babát várok. Inkább örülj neki, hogy jól vagy Kép

Ancsimama
ancsimama
 
 


Mea, örülj, hogy nincs hányingered! Én az első gyereknél végighánytam az első 12 hetet, annyira legyengültem, hogy végül kórházban kötöttem ki infúzióval a karomban. Boldog lennék a helyedben. Remélem ez a pici manó jobban megkímél majd.
melanie
 
 


Sziasztok,

Megvolt az ultrahangos vizsgalat penteken.
Lattam a picikemet,KépKép-csodas erzes volt, hiaba ez a masodik babank. Bizony nagyon meghato volt eloszor talalkozni Vele. Csak ugy ficankolt az edes a doki meg meg is jegyezte, milyen kis gyors.

Melanie udvozlet kozottunk.

Hat ennyit, majd meg benezek, de most sok a munkam.

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok!

Megann, Ancsimama, Ancsipancsi koszi hogy irtatok, meg is nyugodtam mar, foleg, hogy mara ismet visszatert a fajdalom, ha nem is olyan erosen Kép Ugy latszik ez tenyleg valtozik, bocsanat a hisztiert, hajlamos vagyok tulzasba vinni a tunetek figyeleset Kép

Megann, kuldom a mailt Kép

Puszi mindenkinek

Poci 7+3 (tegnap rosszul szamoltam Kép )
pocika
 
 


Sziasztok!

Ismét benéztem egy kis terepszemlére!

Melanie!
Üdvözlet, ti aztán nem teketóriáztatok sokat!
Így akartátok, vagy így sikerült a babóca???
Én mindig gondolkodom, mi a jobb, a két pici, vagy az egyik kicsi másik pici, vagy az egy nagy és még egy pici verzió....
Ez azért most fokozottan foglalkoztat, lehet hogy neked van igazad és kutyaharapást szőrével kell...
Így legalább együtt nőnek a picik..., és le van tudva a pelenkázós korszak egyszerre...
Ti milyen megfontolásból döntöttetek így??

Helyzetjelentés:
A fejem fáj egész nap megszakításokkal(de lehet hogy az agyam térfogata nőKép a sok tanulás miatt)
Étvágyam ramaty, eszem, de nem szívesenKép nem élvezettelKép.
Napok óta a mai párizsis kenyér esett a legjobban!
Egyéb semmi!

Mea!
Irgum-burgum, visszaolvasod amit neked ír az ember lánya!??????
A storyt-neked szántam, amikor az ismerősünknek a két terhessége egész más volt.Az elsőnél egyáltalán nem volt semmi hányós-émelygős sztorija!
Szerintem is tedd össze a két kezed, hogy nincs hányingered!De ha nagyon vágysz ráKép, akkor azt tudd, hogy még lehetKépKépKép, nem úsztad még meg!!!
Jujjjjjjj, de kis gonosz vagyokKépKépKépKép

Megann 6+1

Kép

Kép
megann
 
 


Szisztok!
Megann, nem terveztük a babát, becsúszott, de nem is nagyon tettünk ellene. Most, hogy úton van, már úgy gondolom, hogy jó ha ilyen kicsi a korkülönbség, bár azt hiszem , hogy nehéz lesz két picivel. Már megnyugtattak páran, köszönöm, de tartok tőle. Meglátjuk, már nincs visszaút, örülünk neki. Anna (az első baba) nagyon nyugodt, kiegyensúlyozott gyerek. Már két hónapos kora óta átalussza az éjszakát, délutánokat átjátszadozik egyedül, stb.. Ha a másik is ilyen lesz, akkor nem lesz gond, de attól tartok a második bepótolja azt, amitől az első megkímélt minket.Megann, neked első baba? Te hol szülsz majd?
melanie
 
 


Ancsimama! sajnos a mérlegen is! hol van itt kalkulátor, ami a hetet is kiszámolja?

ancsipancsi
 
 


Szia Ancsipancsi!
Én ezt találtam. www.fetalmedicine.ac.uk/gw/html/wheel.html
ancsimama
 
 


nekem nem jön be Kép((

ancsipancsi
 
 


Melanie,

Az elejen nehez lesz talan, de utana sokkal szerencsesebb felallitas a keves korkulonbseg.
A sogornomnel volt ez igy, most, hogy a fiu majdnem hat eves es a kislany ot, szuper nekik, hisz mindent egyutt tudnak csinalni.

Nalunk ez pont az ellentetje, hat ev lesz a ket gyerek kozott. A jovo donti el, hogy jo vagy rossz ez a sok korkulonbseg Most csak annyi biztos, hogy a fiam nagyon varja mar a testverket.

Udv,
Aniko
10+6

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Ma vagyok 8 hetes terhes, és a melleim máris megnőttek, szerintem egy számmal biztos! Eleve sem voltak kicsik, 36D (azt hiszem az 90D europai mérték szerint??). Félek, mi lesz belőlük szoptatásra.

Hol tudok nagyobb méretű, jó minőségű melltartót venni Budapesten, ami nem úgy néz ki mint valami ötvenes évekbeli kényszerzubbony? A legtöbb helyen, ahova bemegyek, sokkal kisebb keblű társaimra gondoltak csak. Arra nem gondolnak, hogy a nagyobb mellű nők is szeretn(én)ek szexi alsóneműben járni??

Bocs a kifakadásért... ma ilyen elégedetlenkedős napom van. Várom a jó melltartó vásárlási tippeket!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Sziasztok!Kép

Megvolt az UH, dobog a szívecskéje a doki szerint, sajnos én nem láttam és képet sem kaptam.

Úgy örülök neki!!!

Olyan jóóóó érzés végre itt tartaniKép

És képzeljétek tök rendes a dokim, mondta hogy maradjak otthon innentől kezdve, mert jobb pihiznem és nem utaznom 2-3 órát egy nap fel Pestre.Otthon nincs netünk, de bevezettetem addigKép

Úgy örülök, tök jóóóóóó!!!Kép

Mea
mea
 
 


Sziasztok, sajnos el kell búcsúzzak tőletek! :-(
Tegnap elkezdtem vérezni és az ultrahangon már nem láttak semmit. Este egy tesztet is csináltam és már negatív volt. Elment. Ez van.
Azért nektek sok szerencsét, sok-sok boldogságot a kilenc hónap alatt és persze utána is. Meglátjátok, aki még nem tudja, gyönyörű érzés anyának lenni!

Sziasztok!
melanie
 
 


Szia Melanie!

Nagyon sajnálom, ami történt, kívánok minél hamarabb egy újabb babócát és hogy minden rendben menjen akkor.

Puszi

Mea
mea
 
 


Melanie!

KépNagyon sajnálom a történteket!
Remélem hogy ha már ennyire benne vagytok a babásdiba, mihamarabb ismét várandós leszel!
Ne keseredj el nagyon, tudom ezt könnyű mondani, de azért mégis......fel a fejjel, biztos jön hamar a kistesó!

Mea!
Deeeeeeeeeeeeeeee jóóóóóóóóóóóóóóóóóó!
Annyira jó neked, hogy te már láttad!KépKép
Irigyke vagyok nagyon!Kép
Egyre türelmetlenebbül várom a jövő hetet, úgy gondoltam keddre fogok bejelentkezni a dokihoz!

Attól én is tartok, hogy én sem fogok látni semmitKép, de hát ez már csak így van, végülis mi nem vagyunk orvosok, és ha ő azt mondja, akkor biztosan úgy is van!!!!

Egyébként hogy vagy??
Nálam semmi változás, azaz az utóbbi 2 napban jobban fájogatott a hasam esteKép
Az étvágytalanságom viszont mintha javult volna...
A cickóm továbbra is fájogat, hányinger továbbra is nuku!Röviden ennyi!

Ja és reggelre ledöglött a kocsim aksija, még szerencse, hogy valaki behúzottKépKépKép

Kép

Kép
megann
 
 


Megann!Kép

Én eszem mint egy kismalacKép, nagy az étvágyam pedig pici émelygésfélét érzek már napok óta és inkább délután.
Én már híztam is 1 kg-ot, most 53,5 vagyok és soha nem voltam ennyi, csak 50-max 52 kg.

Cicijeim most is reggelente fájnak inkább, meg nagyobbak kicsit.

Igazából ennyi.

Képzeld a dokim azt mondta maradjak otthon inkább, mert sokat kell utaznom mhelyemre.Kép

Úgy örülök neki, csak be kell vezetni otthon a netet, hogy tudjuk tartani a kapcsolatot.

Hidd el gyorsan itt lesz az UH időpontot, most meg én várhatok 3 hetetKép a következőig.

Vigyázz magatokra!

Puszillak

Mea
mea
 
 


Szia Mea!

Gratulálok, jobb is lesz neked otthon, ennyit utazni azért a nyamvadt kis fizetésért....

Én még szerencsére nem vettem észre magamon hogy híztam, végülis 61-62 kg szoktam lenni, a múltkor egyik reggel mértem 60-at, egy két étvágytalan nap után, de az ugye csak a víz miatt volt...

Remélem minden rendben lesz az uh-n, 2 napja tényleg jobban fáj a hasam, főleg este...

Kép

Kép
megann
 
 


SziasztokKép

Látom nem túl nagy a mozgás mostanában.

Eddig velem se történt semmi különös változás!

MeaKép

Jaaaj De Jóóó!Kép
Már nálatok is dobog a kicsi szivecske!Kép

MegannKép
Te jövőhéten hozod a hasonló JÓ HÍREKET!

MelanieKép
Nagyon sajnálomKép

RókicaKép
Már nekem is kellett nagyobb melltartót venniKép
Folyamatosan bögyösödömKép/ mondjuk fáj is/
De nagyon élvezem! Eddíg nem voltam egy cicitündérKép na de most!!!Kép És még növekszik!

Ma rádöbbentem,hogy nembírom elviselni a folyékony szappan illatát! Ahányszor kezet mostam ,annyiszor fordult fel a gyomrom!
Telefonáltam is a páromnak ,hogy hozzon haza másikat!
Ebédig annyiszor fordult fel a gyomrom,hogy nem is tudtam csak pár falatot enni! Nagyon rosszul voltam.Kép

Most estére meg ,megfájdult a torkomKépKépKép:

Mi jöhet még???

Nálam már elmúltak a hasfájások! Ez legalább jóKép

Csilla
csillam
 
 


LányokKép

Olvastátok a petíciót??
www.PetitionOnline.com/IVF2005

Én alá is írtam! Nekem a következő babám is csak lombikos lehet!
/Mert szeretnék majd kistestvért isKép/

Csiia
csillam
 
 


Már a saját nevemet sem tudom leírni!Kép
Jól van na ,már álmos vagyok!

Különben meg nem túl szórakoztató,hogy magammal beszélgetekKép
De így legalább nincs összeveszésKépNem igaz?(csak viccelek)

Holnap megpróbálok reggel jönni!
Hátha lesz itt valaki.

CSILLA (9.hétben)
csillam
 
 


Sziasztok!

Melanie, sajnalom, a tobbieknek viszont orulok, hogy jol vannak Kép

Csillam, en is hasonlo kinokkal kuszkodom, pl. a hutot mar csak ugy tudom kinyitni, ha nem veszek levegot, de sokszor mar ha eszembe jut valamilyen etel, a gondolatatol is hanyingerem van...
Ez persze nem jelenti azt, hogy ne hiztam volna mar vagy 2 kilot Kép Igazabol csak akkor mulik el a hanyinger, ha eszem Kép

Megann, bocsi hogy nem irtam ujbol, remelem minden OK, majd az UH utan megertekezzuk a fejlemenyeket, jo?

Puszi mindenkinek,

Poci 7+5
pocika
 
 


Sziasztok!
Már sokadszorra próbálok írni, de sehogy sem akar sikerülni!!! Még új vagyok, üdvözlök mindenkit!
Poci!
Egyidősök vagyunk!
Na, látom, nem csak én hízom!
Hogy vagytok a hasfájással?
Normális dolog, hogy van úgy egész nap úgy fáj a hasam, mintha menstruálnék? Vagy még jobban!
Más tünet nem nagyon van, illetve kb. 2 napja kezdtem émelyegni, amin csak pár falat kaja segít.
Ti hogy vagytok vele? Elmondtátok már, hogy jön a baba? Én nagyon babonás vagyok, nem akarom elkiabálni amíg nem töltöm be a 12 hetet, nagyon kevesen tudják, de olyan rossz magamba folytani! Úgy szétkürtölném az örömömet!
Dunyi 7+5

Kép

Kép
dunyi
 
 


Bocsi!
Elszámoltam magam! 7+3
Dunyi

Kép

Kép
dunyi
 
 


Dunyi! Elejében nekem is mensi-szerű fájásaim voltak, aztán elmúltak. Most a hányinger is kissé alábhagyott.

Ma voltam védőnőnél, és van terheskönyvem is. Hétfőn UH.

Ancsipancsi
10
mamapoc
 
 


Szia DunyiKép

Üdvözöllek közöttünkKép

Nekem nem kellett elmondani,hogy jön a baba.Mi szeptembertől lombik programban vettünk részt,aminek az eredménye itt van a pocimbanKép
A környezetemben szinte mindenki tudta,hogy hova járunkKép
Úgyhogy ,nálunk együtt izgulta végig az egész család az első napokat-heteket!Kép
De azért még én sem engedtem hogy,gratuláljanak,meg hogy igyanak az egészségére...!Igazából én is csak a 12.-hét után fogok megnyugodni!


PocikaKép
Ne izgulj! Úgy is én vezetek a hízás listánKépKép


Csilla
csillam
 
 


Sziasztok,
hasfájásról én is. Most nem a mensiszerű fájdalomról lenne szó, hanem szurkálásról a méh irányából kiindulva. Érzett vmelyikőtök hasonlót? Én most csak azért paráztam be emiatt, mert mielőtt ez jelentkezett volna a dokim túlságosan erősen megnyomkodta vizsgálat közben a méhemet. Utána 1 napig volt ez a szúrkálás. Szerintetek? Remélem Pocibabát nem érhette bántalom!

Ancsipancsi,
védőnő mikről mesélt, megosztanád? Engem csak a 12. hét után küldenek hozzá, addig meg hátha lemaradok vmi fontos infóról. Kép

F.
falina
 
 


Köszi mamapoc, kicsit megnyugodtam. Tudom, túl aggódós vagyok, pont egy éve volt egy sikertelen terhesség, elhalt a baba. Talán ezért. Akkor is sokat görcsöltem, de émelygés nem volt, most még örülök is a rosszullétnek! Most Másképp lessz! 6+1 nél voltam UH-n, láttam dobogni a pici szívét, olyan jó érzés volt.
Csilla!
Akkor te pontosan tudod, mikor is fogant a pici! Ez nagyon jó!


Dunyi

Kép

Kép
dunyi
 
 


Dunyi,
csak hogy teljesen megnyugodj Kép, nekem is voltak mensiszerű görcseim az elején és ha jól emlékszem itt a topikban még sokaknak. Ez teljesen normális, sőt nekem a dokim azt mondta, hogy kifejezetten jó, ha van, mert ez azt jelzi, hogy él a terhesség. Bajt csak akkor jelenthet, ha mindehhez vérzés, barnázgatás társulna.
Örülök, hogy láttad a szivecskéjét és, hogy már ilyen hamar. Nekem 6+4-nél még nem volt, teljes para (2 vetélés után totál érthető). Aztán nem volt hiábavaló a várakozás, rá 1 hétre már volt! Kép

Falina
9. hét
falina
 
 


Köszi szépen mindenkinek, most már tényleg nyugodtabb vagyok.!!!

Kép

Kép
dunyi
 
 


Sziasztok,

Én is új vagyok ebben a topicban,immáron 7.hétbe lépve! Először válaszolgatok aztán írok magamról, OK?

Falina!
Ne várd meg a 12.hetet mert pont azt olvastam a neten, nem egy helyen, hogy aki nem keresi fel a védőnőt a 12.hét előtt, az nem jogosult a támogatásokra! Gyed, gyes.... Én holnap megyek hozzá, és nem zavart el, sőt örült hogy minél előbb megyek!

Dunyi!

Hogy elmond-e vagy sem...babonás vagy? Immáron a neten több százan tudhatják! Kép
De félre a tréfát, nálunk is csak a szűk család tudja...így ők is jobban tolerálnak dolgokat, és nem hiszik azt hogy "megzavarodtam". Koccintani, mi is csak a 12.hét után fogunk először.A barátok csak ezután tudják meg!

Ja, lányok mi az a szám a + után? nem tudtam megfejteni... Kép

Na jó magamról is írok pár dolgot. Kép
Én első tünetként a mensi előtt 1 héttel pecsételgettem, de annak még nem tulajdonítottam nagy jelentőséget! kb 5-6 nap után elmúlt.
Másik tünetként a melleim feszültek nagyon és a bimbóm iszonyatossan érzékeny volt és fájt, illetve rettentően izzadós lettem! Ami hál'Istennek nem "szagos" csak baromi kellemetlen, mikor már az oldalamon folyik a víz!
Ja meg iszonyatossan fáradt vagyok állandoan, a vérnyomásom 80-85/50 környékén mozog! Ehhez émelygés, szédelgés és fejfájás társul néha.

Még szerencse hogy nem vagyok hányós fajta... bár még azt mondják, még lehetek... Kép

Görcseim nincsenek, inkább állandóan fel vagyok fújódva, mint egy lufi, és inkább a derekam szokott fájni. Bár én szerencsés vagyok, mert amióta menstruálok nem nagyon voltak hasgörcseim, csak az első pár hónapban, inkább mindig a derekam akart kettészakadni, ami mostanra kiderült számomra, hogy a hátrahajló méhem miatt van.

Nos most hirtelen ennyi.

Üdv. mindenkinek!

Enikő

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Enikő,
köszi az infót. Engem amúgy a doki a fenyegető vetélés miatt nem akar még védőnőhöz küldeni. Azért én is csodálkoztam, mert addigis olyan sok kérdésem lenne már. És hogyan találok rá a védőnőre? Gondolom választani nem lehet, hanem akihez körzetileg tartozom, igaz?

F.
falina
 
 


Sziasztok,

En is csatlakoznek a Pocaklakosok korehez, nekem ez az elso terhessegem, olyan... izgalmas ... es olyan boldog vagyok ... es ugy de ugy aggodom. Jo hogy van ez a topik, igy megtudhattam, hogy nem biztos-tuti veszteseg egy kis hasfajas. Istenem, mennyi izgulnivalo van. Most azon izgulok, hogy nehogy az izgulas miatt legyen baja Pocaklakonak Kép
Megvolt nekem is az elso UH-m, most 6+4 vagyok (tudtommal). Most varom a jovo hetet egy ujabb UH-val, eletjeleket is varunk Pocaklakotol.

Csillam: engem is idegesit a folyekony szappan -mostmar szamomra- szaga, es az oblitot is mellozom (pedig eddig az volt a kedvenc oblitom) Kép

En sem akarom meg megosztani a "titkot" csakis a legkozelebbiekkel, de alig birom magambantartani !

Kivanom mindannyionknak hogy 2005 oszen boldog anyukak legyunk.
kgina
 
 


De jó, hogy ennyien lettünk! Jó hogy megtudjuk osztani aggodalmainkat, félelmeinket, örömeinket!
Engem sem akar a dokim elküldeni a védőnőhöz a 12. hét elött, pont az előzmények miatt. Nekem azt mondta, semmiről nem fogok lemaradni. Nem akarok okoskodni, de a Gyedhez, Gyeshez én úgy tudom nincs köze, hogy mikor mész először, csak hogy az egész terhesség alatt összesen 5 ször (?? vagy 4 szer??) megjelenj. És körzetileg van! Tavaly már a 8. héten megkaptam a kiskönyvemet, rá egy hétre már volt nálunk a védőnő családlátogatáson, stb. Szóval nagyon is beleéltem magam, így a csalódás is sokkal nagyobb volt, amikor nem sikerült... Persze most SIKERÜLNI FOG!
Na a szagok. Egy pár napja nem bírom elviselni sem a testápoló, sem a parfümöm illatát. Most amikor amúgy is izzadékonyabb az ember lánya, mit csináljon? Rosszul vagyok minden ilyesmitől.
Prüntyi!
Igazad van, így már tényleg sokan tudják..... Azért ez más..
A szűk család tudja, de a barátok elött nagyon nehéz titkolni. Gyanús is nekik, eddig minden hétvégén összejöttünk, most meg képtelen vagyok....Lemondok egy csomó talit. Csak aludnék egyfolytában.. Néhányan már kombinálnak. Olyan rossz hadoválni, amikor mindent megosztottam velük. Most meg a legnagyobb boldogságomat nem mondhatom el..
A szám a + után: hány nap.
kgina pl.: 6+4 hat hetes és 4 napos
Dunyi 7+3

Kép

Kép
dunyi
 
 


PrüntyiKép KingaKép És Mindenki újKép

Sziasztok!

Én már voltam a védőnőnél,a 8.-hétben!
Kikérdezett ,hogy milyen betegségeim voltak.
A családban volt -e valamilyen súlyos beteg.( pl.:daganatos megbetegedés)
Alergiás vagyok-e.
Gyógyszerérzékenységem van-e.
Káros szenvedély.(alkohol,dohányzás,drog)
stb ...
Velem ott volt a férjem is!
Neki is tett fel kérdéseket!

Legközelebb a 12.-hétben kell mennem hozzá!


A kajával,most úgy vagyok,hogy legszívesebben tejet és kiflit eszem!
Más egyszerűen nem esik jól!
A fűszeres kajátol megfájdul a gyomromKép Pedig eddíg bírtam.
Sok gyümölcsöt is eszem,főleg esténként!
De a tej és a gyümölcs ,háááát...
Nincs székrekedésem,az biztos! (Bocs)


Nekem mostanában is inkább melegem van.
Egész nap nyitva van az ablak.Mikor meg hazaér a férjem ,megakar fagyniKép
Ablak becsuk-Csilla vetkőzikKép

Egyre fínyásabb vagyok a szagokra,már nem csak a folyékony szappanra.
Reggel kidobtam egy körtét meg egy narancsot is,mert szerintem penész szaga vot!
És erre az első falatok után jöttem rá! Prrrr..!
Nagyon rossz volt!


Puszi mindenkinek: Csilla
csillam
 
 


MeaKép MegannKép

Ti hol vagytok? Hogy vagytok?
Összebeszéltetek ,hogy ma nem írtok semmit,???Kép


Kérdésem is lenne: Ki tudja ,hogy szabad -e szobabiciglizni?? Vészesen növekszik a hátsóm!


Csilla
csillam
 
 


Csillam! Én is folyton a vajas zsemlét kívánom, de már nem merek enni, mert hízom tőle. Asszem szobabringázni lehet, az első 12 hétben enyhébben, majd rendesen is. Ne tedd túl nagy fokozatra, hogy a hasaddal ne tekerj, csak a lábaddal.

Én az almát kívánom nagyon, és a kávét nem. És bizonyos dolgoktól olyan hányingerem lesz Kép

A + jel azt jelenti, hogy valaki X hetes, + X napos.
Mint én:

Ancsipancsi
10+1
mamapoc
 
 


Sziasztok,

Eniko,
Mi ez az osszfugges a hatrahajlo meh es a derekfajas kozott. Errol en nem tudtam, de mindketto megvanKép nekem is.

En beleptem a buvos 12. hetbe. Hanyinger szempontjabol sokkal jobb, mar tudok enni akarmit.A hasam viszont nem neveznem annak, hogy faj, de furcsan viszket, huz- keresi a picikem a helyet.Kép

Viszont meglatjatok, sokkal jobb lesz a kozerzetetek es a faradsag is fokozatosan mulik majd.

Csilla, ha nem vagy veszelyeztetett terhes, nincs verzesed stb. nyugodtan tekerd a pedalt. En meg mindig futok 2x egy heten bar a tavolsagot lecsokkentettem es emelett steppelek.
Ennek ellenere mar felszedtem ket kilot. Bar ez nem nagyon erdekel, nem a kilok miatt sportolok, hanem mert szuksegem van a mozgasra, lassacskan ugyis le kell alljak.

En nem tudtam eltitkolni a terhessegem, a ferjem semKép, mivel mar majd harom eve probalkoztunk osszehozni egy kistestvert a fiamnak.De persze, bennem is bennem van a felsz, hogy ha.......,.

Mindenkinek jo hetveget,
Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok, ami a sportot illeti nekem mostanaban NAGYON jol esik. Elmulik a hanyinger is...

Szerintem ha odafigyelunk nem arthat egy kis szobabiciklizes vagy valami egyeb. En jarok mar regota gerinctornanra egy gyogytornaszhoz es o mondta, hogy mire kell vigyazni: razkodas nem jo (pl futas), alhasizom gyakolatok, figyelni kell hogy a pulzusszam ne emelkedjen a normalisnal 15-20-nal tobbel. En a tegnap este korcsolyaztam egyet, ovatosan, es nagyon jol esett.

Az orvos a sielesrol viszont lebeszelt ...

En meg a zoldparadicsomot (savanyusag) ennem megallas nelkul Kép Hogy mik vannak Kép
kgina
 
 


Igen én is úgy tudom, hogy az összerázós sport nem jó, meg a préselős, aminek folytán nyomod a hasad.
Én régen aqua fittnessre jártam, azt nem tudom, hogy most ezt lehet-e, mert 30 perc vízben futkározás volt, viszont ott nem rázkódik úgy a has Kép . Esetleg a fertőzés veszélye...

Az Aqua Natalról hallottatok már? Kismama torna vízben.
mamapoc
 
 


MamapocKép???? vagy AncsipancsiKép????


Miért változtattál nevet?

Mert ,te ugye a régi Ancsipancsi vagy ,akivel egyszerre fogunk szülni!?


Köszi a válaszokat sport ügyben, mindenkinek!
De nem merek ráülni még a bringára!
Nem tudok úgy tekerni ,hogy ne emelkedjen a pulzusszámom,és nem tudok nem hasból tekerniKép

4-éve szeretném ezt a babát! Nagyon megszenvedtem ,hogy összejöjjön! Nem visz rá a lélek ,hogy olyat tegyek amivel még véletelenül is árthatok neiki!
KépKépKépMAJD SOKAT SÉTÁLOK KépKépKép

KginaKép

Én is kívánom a savanyút.
Minden gyümölcsöt ami savanyú.
A 100%-os narancslevet úgy iszom,hogy öntök még hozzá citromlevet ,hogy még savanyúbb legyen!


Csilla
csillam
 
 


Mamapoc, az Aqua Natal valahol űzhető Budaoesten is ? És mi is az ? Köszi.
kgina
 
 


persze, hogy Ancsipancsi vagyok, de a Babanet megtorpedózott, és nem enged ezen a néven írni pár napjra. kértem a hiba javítását, de fütyültek rá, így regiztem egy újat.

Aqua Natal a MOM Wellnessben űzhető, és én itt találtam róluk infot http://www.nandu.hu/Magyar/Szules/Aquanatal/aquanatal.htm

én mikor aqua fittnessre jártam, akkor láttam ott a mamákat.
mamapoc
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: