Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Megvolt az oltás, Jack meg se nyikkant, meg is dícsérte a doktor néni. A kutacsán ma már semmi furcsát nem észlelt...khmmmmm.
Délután egy kicsit nyűgösebb volt, előrébb is hoztam a fürdést, de kaja után már egyáltalán nem volt álmos, dumált a kiságy rácsainak és a körmével kapargatta őket. Aztán a szokásos időben, 7.30kor elaludt szépen.

Hírtelen hogy elkezdett mindenki forgolódniKép! Ügyesek ezek gyerkőcök.

Szlovákiába a Csorba tóhoz (Strbske Pleso) megyünk síelni, barátságo kis hely. Remélem sütni fog a nap hétágra.

Holnap én is letesztelem, hogy Jack ugyanúgy hallgat-e a Joe-ra, Jim-re, Josh-ra, Jack-reKép.

Mi a mikor még pici volt, Little Lá-nak hívtuk, mert úgy sírt, hogy LÁÁÁÁ LÁÁÁÁ LÁÁÁÁ. Néha még most is használjuk, pl.: Halkabban, Lá alszik! vagy Leszaladok a közértbe, addig légyszi figyelj Lá-ra!

Márti, szerintem nyugodtan elmehetsz a talira, nem az számít, hogy ki hányszor ír.
Úgy néz ki, hogy akkor lesz, amikor mi síelünk, de majd a következőre megyünk. Olyan dátumot úgysem lehet találni ami mindenkinek jó.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Jack milyen hőőőős volt! Holnap elmesélem Zitának.

Azért kérdeztem, hogy hívjátok, mert olyan hosszú leírni a Bendegúzt, kimondani kicsit gyorsabban megy. Kép
Apja Kismaszatnak hívja, én ezt néha továbbköltöm Kismoszatnak, de ilyenkor apa kijavít. Én mondom még, hogy Husigolyó, Kisbéka, Prüntyögő.
Manka, ti angolul beszéltek otthon a vadférjeddel?

Tibicsoki, Oréka, merre vagytok?

Esetleg topicindító, és azt gyorsan elhagyó KIRSTEN?
Vendég
 


Tünde,
Küldtem neked iwiwes meghívót.
Mi angolul beszélünk itthon, vadférjnek így könnyebb, meg persze nekem is egyszerűbb.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 

 
 

Ezt csak úgyKép
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka,
köszi! Már rá is ugrottam.

Jack olyan helyes, tök jól áll neki a piros!
Vendég
 


Mi Mukinak, Wukinak, Kisnokinak, Nokinak, Fanneszburgnak becézzük Fannit.
De volt ő a hasamban Eperke(amikor még csak eper nagyságú volt), Minidudi, (mivel a nagyapja beceneve Dudi és akkor még nem tudtuk, h kislyány é vagy kisfiúcska) meg ilyenek.......

Nálunk is úgy működik mint Mankáéknál: Alszik a Wuki? Bekapcsoltad a Wuki légzésfigyelőjét stb...Kép
Szombaton turkáltam neki farmerruhát, farmergatyót, Kantáros nacit és mikiegérfej mintával steppelt mellényt! Nem bírtam magammal.

Szoptatás alatt ugye nem lehet szoliba járni???????
Úgy unom, h semmi színem nincsen. Nem jártam én sokat régen, de néha hiányzik a barnaság.Alig várom már, h tavsz legyen és a levegőn lehessünk sokkal többet.

Kép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Ezt Zita küldi a fiúknak, Valentin-nap alkalmából. És azt üzeni, hogy apa és anya nem valentinnapozik, mert ők nem angolszászok:
Kép

Azt nem fotóztam le, hogy ebéd után Zita ide-oda forgott, felkavarta a gyomrát, és kirókázta a kaja egy részét, amibe aztán belekente az arca mindkét felét, és a biztonság kedvéért az orrát is kiszívtam. Na és persze a ruhája se volt semmi, jól mutatott a kéken a fehér félig emésztett tápi.

Tibicsoki,
csuda aranyos a lánykád!
Vendég
 


Tünde!
Bendegúz odáig volt a fotótól Kép. (mi se valentinnapozunk).
Viszont ezt küldjük Zitának, meg persze Fanninak is Kép :

Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


És még ezt a kantárosfarmeroskedvencképemet is nem bírom ki, hogy fel ne rakjam Kép

Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Nagyon kis gyömöszölnivalóan tud mosolyogni Bendegúz!

Zitának is van Malackája, szereti nyálazni. Kép
Vendég
 


És ugye, hogy már egész kis tüsi a haja? Az első képen látszik inkább Kép.
Bendegúz kapott egy Tigrincset is, azt is jól lehet cincálni meg rágni :


KépKép


Egyébként ő mindent rág, de mindent, legjobban a zsiráf lábait szereti a szájába gyömöszölni, úgy hogy már én öklendezek tőle Kép. Illusztrációnak: (de azt az egész bogyót a láb végén be szokta venni a szájába, tövig Kép)

Kép

Tünde!
Zita tényleg hihetetlen egyenesen ül, Bendegúz még összecsúszik, úgyhogy így egyedül nem ültetem.
És nagyon aranyos a kék ruciban Kép.

Meddig nem ehet Zita mást csak a tápszert az allergia miatt?

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Bocsi, ma elharapóztam képileg Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


csak nyugodtan a képeket, úgyis csak páran vagyunk a topicban.

Nem tudom, miért ne adjak más kaját is Zitának. Lassan 2 cumisüvegből lesz a vacsi, símán bevág 240ml-t.

Jaj Lányok, én nem bírom ezt a fogzást!!!
Zita tegnap óta tök nyűgi, sehogy és semmi se jó, háát, elegem van!

Kép
Vendég
 


Sziasztok,
Mi sem valentinnapozunk/tunk soha vadférjjel, mi szeretjük egymást minden napKép.

Viszont gyönyörűenülő, szívdöglesztőmosolyú Zitának Jack köszöni a virágot, és cserébe ad neki szívecskés bonbontKép, reméljük nem fog ide-oda forogni miután megetteKép.

Fannika nagyon aranyos, ahogy repül, neki is sok puszi Valentin nap alkalmábólKép.

Bendegúznak imádom az édes kis pofikáját!!!

Tünde,
Nálunk is megy a nyűgi, semmi sem jó, és az a legrosszabb, hogy ez még akár hónapokig is eltarthatKép.
Jó ez a montázs, jól áll Zitusnak a sárga harisnyanadrágKép.

Tibicsoki,
Szolizásban nem vagyok jártas, esetleg kérdezd meg az LLL-t.

Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


montázs:
Utólag láttam, hogy sikerült egy éppen megszületett Zita képet kiválasztani háttérnek, így látszik a véres feje, és a lila szája. Ezt ne mutassátok meg a fiúknak! Kép

Sztem kipróbálom a borostyánkő láncot, ha ez így megy tovább. Még pár napot várok. Még arra gondoltam, hogy sose bírta a melegfrontot, de akkor csak nem sírna olyan fájdalmasan, nem?
Vendég
 


Köszönjük a Valentin napi üdvözleteketKép
Mi se nagyon tartjuk,nagyjából úgy, h egyik évben igen másikban nem.

Borostyánkő lánc: nekünk is van itthon, de még nem jön a foga.Kíváncsi vagyok hogy válik be.Az a bajom vele, h nem merem éjszakára is rajta hagyni.Most a pelenkázója felett lóg a fogason. Jó lenne, ha ennyi is elég lenne a fogzási nyűg elekerüléséhezKép
Jövő szerdán leszünk 5 hónaposak!
Egy kép az esti fürdésről:
Kép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Már megint jó rég nem írtam, de mostanában bénázik az internetünk.

Ágoston is köszöni Zitának a virágot, az ő szülei sem Valentin- napoznak.

Mindegyik gyerkőc nagyon édes. Márti (és mindenki más) nyugodtan küldd csak a képeket!

Ágoston már egy hónappal ezelőtt megfordult, és utána párszor, de aztán hanyagolta. Pár napja írtátok, hogy forgolódnak a babák, akkor mondtam neki, hogy mostmár aztán próbálkozzon ő is. Másnap meg is fordult (hátról hasra), és azóta is gyakorolja.
Egyébként elég lustika. Amíg a hasmban volt, azt hittem, hogy izgő- mozgó lesz, mert egyfolytában rugkapált bennt. De itt kinnt csask lustálkodik.

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Tibicsoki!

Fanni nagy intellektuell lesz, még a kádban is olvas! Miért tesztek alá pelenkát?
Vendég
 


Tesztelem a névre hallgatást:

Zitára még csak a fejét se mozdította.
A Kiscicám, Kisbékámra figyelt, többször is. Asszem a Kisbékát inkább nem mondom többet. Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Hú, de nyűgös délután volt!
Tünde, egyfolytában a kemencés dalt énekeltem, miközben fel s alá sasszézva táncoltam Jackkel a lakásban, csak úgy volt jó neki. Aztán egy idő után észrevettem, hogy kemence helyett már medencét énekelekKép. "Mert nagy kincs a medence, medence..." Utána ezen röhögtem percekig, szegény Jack azt hitte, hogy megbolondult az anyja. Ez tuti a bezártság műve.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


TibicsokiKép
A Fanni szerintem tengerbiológus lesz már most élőhelyükön (kád=tenger) tanulmányozza a polipokat és a teknősbékákat.

TündeKép
Jack sem figyel a nevére, és nem is tud olyan szépen ülni mint Zita, viszont stabilan áll a kanapén a háttámlába kapaszkodva. Persze ezt csak kipróbáltuk, de nem csinálunk belőle rendszert.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!
Én ma bénáztam, valamit elszúrtam a gépen, és nem tudtam egész nap megnyitni a babanetet Kép.
Most már megy (Apa megjött Kép).
Sajnálom, hogy nyügik a gyerkőcök, kitartás!
Bendegúz nem nyügizik, nagyon jól viselkedett tegnap is, hagyott kialmolni a lakást, meg ma is szépen eljátszott egyedül. Néha jobban eljátszik egyedül, hiába akatrom szórakoztatni, nem kellek neki Kép. Ilyenkor hagyom, hadd olvasgassa a könyvét Kép, és nyálazza össze az összes állatkát.
Lehet hogy neki majd később jönnek a fogai, de nagyon rág mindent, lehet hogy csak pár napunk van Kép.
Mi tegnap és ma sütőtököt ettünk uzsira, eszegeti, de úgy tűnik almával keverve jobban csúszik. Viszont ma tüsszentett egyet közben Kép. Én meg átöltöztem utána Kép.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Tünde,MankaKépKépKépKép
az biztos, h imádja a vizet és remélem a könyveket is fogja szeretni!

Tünde, azért van alatta pelenka, mert érzékeny a kis bőre,illetve a pelenka széleivel szoktam lemosni a testét, tisztább érzés legalábbis nekem, hogy azon ülKép.Annak a macinak, amiben ül nem túl sima a felülete.

Fanni is elég nyugodt gyerek, eljátszik az utazóágyában, de néha ha fecserészek telefonon végig a kezemben kell tartani vagy ölben különben féltékeny lesz és elkezd kiabálni.
Õ még nem fordul hátról hasra, csak oldalra.Párszor már megpróbálta csak beakad a válla és elkezd sírniKép
Ma nem tudunk sétálni, itt esik a hó. Már nagyon várom a tavaszt!!!!!
Viszont 3 napja este a fürdésnél menetrendszerint kakilja összea törölközőjétKép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Én is annyira unom máááááár a telet!!! Kép Tegnap nagyot sétáltam Bendegúzzal, kerülgettük mindenfele az odafagyott hókásahegyeket, két és fél órát tekeregtem vele, mert aludt a szentem Kép.
De ma ebben a hóesésben nekem sem volt kedvem menni.

Lehet hogy elkiabáltam a nyűgösséget, mert ma délelőtt meg Bendegúz volt nyügi. De lehet hogy csak az időjárást érzi. Nem volt hajlandó elaludni sem a kocsiban a teraszon, se a kiságyban, és a játszószőnyegén ő is előadta a nagy ordítós magánszámot. Amit persze nem bírtam hallgatni, és kivettem Kép. Persze a kezemben sétálgatva, dudorászásra elaludt, olyan fáradt volt szegény kis pockom, látszott rajta.

Tibicsoki! Kép
Mintha magamat látnám a kádban, csak én általában újságot olvasok, és nincs alattam pelenka Kép.
Nagyon aranyos Fanni Kép. Ne aggódj, ha nem nézel oda, egyszer csak megfordul Kép.

Oréka! Kép
Én is nagyon féltem, hogy hiperaktív gyerekem lesz, annyit mozgott bent Bendegúz, hogy hihetetlen. Mondjuk most is mozgékony, de szerintem a normál tartományban van Kép

Tünde, Manka! Kép
Hogy vannak a kis nyűgösök?

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti!

Tegnap apa hazajött, és ezzel egyidőben Zita megjavult. Mondtam is neki, hogy milyen volt 3 napig, aztán letettem a járókába is, hogy szemléltessem, de semmi. Jól beégtem! Kép Kép Kép Kép
De jövő héten 4 napig nem lesz apa. Kép
Vendég
 


Tünde!
Ez ismerős Kép. Többször volt már, hogy Bendegúz nyügizett délután, alig bírtam vele, és mikor apa megjött egyszerűen kivirult, mintha kicserélték volna a gyereket, repdesett, sikongatott örömében. Gondolom engem már nagyon unhatott szegényke Kép.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Fannika ma napközben 20 percet aludt.Elég rosszul érinthette, h kimaradt a sétaKép
Nyűgös is volt,biztosan kikészítette az időjárás.
Nemsokára viszem fürdeni.Most, h itt van az apja persze semmi baja, csakúgy mint Bendegúznak.
Esténként elég hamar elalszik vacsi után, de minden szerdán addig húzza az időt, h nem tudom nyugiban nézni a Született feleségeket az elejétől.

Jó dolog kádban üldögélni és olvasni!Én legutóbb december elején tettem ezt, mikor egyik szombat este már a végkimerültség határán voltam.Nemcsak a baba miatt hanem azért is mert kb 7. hónapos terhes lehettem mikor elkezdett zsibbadni a kezem és csak idén január elejére múlt el, szóval pihentető alvás alig volt éjjelente.
De szerencsére túl vagyunk ezen.

Mi is rajta vagyunk az iwiw-en!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Ma belekezdtem a fogyókúrába... a hányós-hasmenésesbeKép. Majd jövök, ha bírok.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Tibicsoki,
milyen néven?

Manka,
uhhhh! Gyógyulj meg hamar!
Vendég
 


Sziasztok!
Nálunk is ez megy. Esténként nekem nyűgösködik, de ha hazaér az apja egyből megy a vigyorgás.
Ma elhatároztam, hogy végigkövetem a napját a fényképezővel. A reggeli ébredéstől az esti lefekvésig. De azt hiszem átteszem egy kevésbé borús napra. Olyan sötét van, hogy elég homályosak lesznek a képek.

Manka!
Gyógyulj meg hamar! És azt kívánom még, hogy Jack jó kisfiú legyen közben, úgy neked is sokkal könnyebb!

Már én is várom nagyon a tavaszt. Lassan megbolondulok itthon. Itt Tahiban nem ismerek senkit. Kocsit nem vezetek, Volán buszozni, majd BKV- zni ekkora babakocsival nem lehet. Ha havas az út még sétálni sem nagyon tudunk menni, mert szinte végig a latyakban kell tolnom a babakocsit.
(Ilyenkor kinnt alszik a teraszon.) Tavasszal majd beleteszem a kenguruba, és megyünk csavarogni.

Most visszanéztem mikor is írtátok, hogy elkezdtek forgolódni a babák. Múlt hét pénteken. Akkor azon gondolkodtam, hogy Ágoston miért nem forgolódik még. Egy hét alatt akkorát fejlődött! Most simán fordul hátról hasra. (A kezét néha sikerül kihúznia, néha nem.) A védőnő legutóbb mondta, hogy hason fekve tehetünk elé távolabb játékokat, és a lábát megtámasztva elkezd majd kúszni a játék felé. Ez akkor még nem ment, most viszont jó nagy nyögések közepette elég határozottan kúszik előre.
És, mint a csigák nyomot hagy maga után.
A pelenkázás is egyre nehezebb, mert mindig fordul hátra. Megfogja a mögé kikészített ruhákat, vagy csak a pelenkázó mintáit szeretné fogdosni. Ja, vagy a lábait.

Na, most jó hosszúra sikeredett.
Amúgy én is fennt vagyok az iwiw- en.

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Manka!
Kitartást, 1 napig tart, nálunk az egész család Fannit is beleértve átesett rajta! Tök szar volt, utoljára az első trimeszterben volt hányingerem!
Nekem 1 Algopiryn segített meg egy jó tusolás miután már fel bírtam kelni.

Tünde!
A profilomban lévő nevemen vagyok fent.Te?
És Oréka?

KépKép
tibicsoki75
 
 


Manka!
Sajnálom, hogy így elkapott a kórság! Kép Jobbulást Neked! Igyál amennyit csak bírsz, nehogy a tejecske rovására menjen!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Réka, Timi!
Bejelöltelek Titeket!
Vendég
 


Képzeljétek Bendegúz tegnap bevágott uzsira majdnem egy egész üveg Hipp barack-almát (csak három kanálnyi maradt, de ennyi jár nekem is Kép). Azt hiszem megvan az egyik kedvence Kép. Olyan aranyosan nyitotta a száját minden kanálnál, meg kellett zabálni Kép.

A tekergőzés a pelenkázón nálunk is megy ezerrel, minden érdekli, ami a háta mögött van, leginkább egy nyuszikát formázó háncskosár, amiben a kencéket tartom. Na ennek a plüss lábait szeretné megkaparintani mindig Kép. Viszont így baromi nehéz ráadni bármi ruhaneműt, nem is beszélve a pelenkáról.

Ma a változatosság kedvéért szakad az eső, és olyan sötét van, mintha esteledne Kép. ÚÚÚgy unom máár.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Itt is esik. Vagy talán most elállt?
Képzeljétek! Tegnap, ahogy kinéztem az ablakon, a fenyőfákon ugrált egy mókus!
Azért mégis vannak előnyei a vidéki életnek! Ez azért inkább nyáron fog kiderülni.

Tünde!
Visszaigazoltalak!

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Itt is tök pocsék idő van, hajnalban az eső kopogására ébredtem (tetőtér Kép)

Zita is átrendezi a pelenkázót. A popsitörlős doboz az első, aztán amikor leesett, jönnek a krémek. A szobájában ikeás napocska lámpa van, na, ezt imádja, nagyokat vigyorog neki. Kép De ha éppen kepeszt a kezekkel, akkor a lábait püföli a pelenkázóra. Így a lábakat legalább 2x kell beledugni a gatyába, hogy bent is maradjanak. Kép
Vendég
 


Manka,
remélem nem a klón dekkolsz, hanem pihensz!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++energia megy!
Vendég
 


Jelentem, kutya bajomKépKépKép!!!
Ez tényleg 1 napos kór, köszi szépen a pozitív energiákat.

Jack viszont elromlottKép, egyszerűen nem akar aludni, bármilyen fáradt. Nagy cirkusz az altatás éjjel-nappal.

Lányok, hogy álltok a talival? Olyan jó lenne személyesen is megismerni titeket. Tünde, tudom, hogy a bkv-s három átszállás nem egyszerű gyerekkel, de nem tudnád mégis bevállalni? Lehet, hogy akkor már jó idő lesz. Végül is az már majdnem március közepe. És a gyerkőceink akkor már majdnem FÉL ÉVESEK lesznek.

Apa ma nem dolgozikKép, viszont egész hétvégén igen, és jövő héten is korán reggeltől késő estigKép. 25-én lesz egy koncert a Művészetek Palotájában, arra készülnek, remélem Jack addigra megjavul és én is el tudok menni (a hugom babysittingel).

Réka, visszaigazoltalak.

TIMIcsokiKép, mindjárt téged is megkereslek.

Üdv.:

Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Tünde!
Bocs, muszály megint idepofátlankodnom!
A 'klón dekkolsz' dumátol még most is röhögök, alig bírok írni!!!
NAGYON jó lenne, ha el tudnál jönni a talira, tök szívesen megismernélek!
Miért csak anyukádig tudsz kocsival menni?

Manka!
Örülök, hogy már jól vagy!

Barbi

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Manka!Kép
Örülök, hogy ilyen gyorsan leküzdötted a hányósvírust!
Jó csavargást a barinőddel! Kép

Márti

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Barbi!

Azért csak B.örsig kocsival, mert Bp-en nem tudok autóval közlekedni. Bkv-val bárhova, kocsival sehova. Na, még rímeltem is! Kép Kép
Ha esetleg össze tudom hozni, csatlakozhatnánk Hozzátok a Móriczon? Odáig anyu vagy a férje el tudnak vinni, és értem is jönnek.
Vendég
 


Tünde!
Mi kocsival megyünk, elvileg be is fértek, mert a picassoba elfér hátul három gyerekülés.
Vagy kocsival jössz te is és "követsz"? Akkor tuti nem tévedsz el!
Nekem bármelyik megfelel.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi!
Az tök jó lenne, ha el tudnál vinni, persze, ha nem nagy gond Neked! Nem vagyok vmi gyakorlott vezető Kép. Természetesen a benzinbe beszállok.
De akkor majd még megdumáljuk a részleteket!
Vendég
 


KépKépKépKép

Kár, az indiánüvöltést nem tudom feltenni hozzá. Kép

Manka,
akkor úgy néz ki, megyünk talira!
Vendég
 


"," és "az" között kimaradt: hogy
Vendég
 


Milyen tali és mikor van és hooooooool?
Tündét visszaigazoltam, de Rékát és Mariannt még nem sikerült, holnap reggel megpróbálom, tök lassú volt a gépKép

Tünde, Fanni a 3. pozícióig tudja a forgástKép

Pelenkázón csapkod mint egy cséphadaró és a lábait veri a pelenkázólaphoz, meg tekeredik.
A krémek nálunk is néha a földön landolnak.

Felteszem azt a képet, ahogy reggel az ágyban szoktam találni
Kép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Milyen tali és mikor van és hooooooool?
Tündét visszaigazoltam, de Rékát és Mariannt még nem sikerült, holnap reggel megpróbálom, tök lassú volt a gépKép

Tünde, Fanni a 3. pozícióig tudja a forgástKép

Pelenkázón csapkod mint egy cséphadaró és a lábait veri a pelenkázólaphoz, meg tekeredik.
A krémek nálunk is néha a földön landolnak.

Felteszem azt a képet, ahogy reggel az ágyban szoktam találni

KépKép
tibicsoki75
 
 


Milyen tali és mikor van és hooooooool?
Tündét visszaigazoltam, de Rékát és Mariannt még nem sikerült, holnap reggel megpróbálom, tök lassú volt a gépKép

Tünde, Fanni a 3. pozícióig tudja a forgástKép

Pelenkázón csapkod mint egy cséphadaró és a lábait veri a pelenkázólaphoz, meg tekeredik.
A krémek nálunk is néha a földön landolnak.

Felteszem azt a képet, ahogy reggel az ágyban szoktam találni

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi!

Nem baj, ha Timit írok? a Tibicsoki olyan hoosszzúúúúúú!Kép
Látom, nem bíztad a véletlenre, elküldted 3x is! KépKépKép
Zita nem mászkál az ágyban, azt hittem, a hálózsák miatt, de úgy látom, ez nem lehet akadály.

Manka,
már akartam kérdezni, hogy vadférj mivel foglalkozik, de látom, zenél. Milyen stílusban? És ez a fő foglalkozása?
Gondolatban mondtam Jack-nek, hogy javuljon meg! Kép

Timi,
Õszi babás találkozó lesz, Rokicánál.
Vendég
 


TündeKép
A zene csak hobbi és egy kis fizetéskiegészítés (saját zenekarral minden szombaton, gitár és vokál pedig alkalomszerűen felkérésre), amúgy itt dolgozik www.budajuniors.hu

Nagyon örülök, hogy jössz a talira. Nekünk szerencsére nem túl nehéz eljutni, csak odametrózunk, át sem kell szállni, majd Cleóval egyeztetek.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: