Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Anikó: köszi, jól vagyunk :). És Te hogy vagy?

Megnéztem a origó babázójában a kínai fogamzásnaptárt - ahol kiszámolja a baba nemét - és azt írta, hogy nekünk most fiúnk lesz. Kíváncsi vagyok, igaza van-e... :D Most legalább letesztelem, mennyire működik :lol: .

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Timi, köszönöm, én is jól vagyok. Mostanra már elmúltak a tüneteim, teljesen jól érzem magam a bőrömben. Se mellfeszülés, se hányinger.
Nekem is kisfiút mond a kalkulátor! :lol:
Holnap megyek uh-ra, már nagyon várom!!! :)

Kép


Kép
aanikoo28
 
 


hali csajok,

vagyok én is csak álomkór van rajtam meg némi depi :roll:

kínai:szóval ezekből van egy csomó fajta és mindegyik kínainak nevezi magát de mégsem adják uazt az eredményt :shock: ki érti ezt......de eszerint csajom lesz :lol: http://www.chineseastrologyonline.com/PredictSex.htm
meg jósnéni szerint is :wink:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Ez nem ér! A naptár szerint nekem csak január februárban, meg áprilisban foganhatott volna csak fiam! :roll: De a lányomnak meg fiúnak kellene lennie!! :twisted: :roll:
Van egy lány a másik topikban, egy nap különbség van köztünk, a gyerekeink közt meg 3. Neki fia van, nekem lányom. 8) Szóval vmi nem stimmel...
Mindenesetre én szeretnék benne hinni, hogy fiam lesz... :P Ha lány, akkor sem ugrok kútba, előnye pl, hogy nem is kell majd pár évig ruhát, cipőt vennem. :twisted:
Ma voltam dokinál (sztk), egy másiknál, mint aki múlt héten mindenképp meg akart vizsgálni. Érdekes módon ez kérés nélkül nem vizsgált meg, csak uh-t csinált. :roll: :twisted:
Rendes volt, mosolygott azon, hogy védőnőhöz papírt szeretnék... Hogy hova sietek... De megkaptam. Nagyon pici volt még a pocaklakó, csak hüvelyin látszott, a petezsák az jó nagy volt, de nem mérte, a baba 0,59 (mm?) Doki szerint ez 6+3, de még nagyon nehéz megállapítani. Szívműködést nem is kérdeztem, lehet, hogy most ezen fogok agyalni???
Szóval 2 hét múlva megyek újra. Megint nem volt senki, amikor felértem a betegelosztóból, már kint is volt a számom. :roll:

Gigi, mesélj már, neked mi volt a dokinál? Kibuliztad az uh-t?

Nekem változó a közérzetem, néha rettenetesen émelygek, néha kicsit jobb. Poén, hogy a párom nem is emlékszik hogy Dorkával is rosszul voltam, pedig egy hétig ki sem másztam az ágyból. :P

Kép
Kép
szilvih
 
 


szilvi,
persze,nem is kellett kibulizni mert ő ajánlotta fel azonnal mikor mondtam hogy kicsit nyugtalan vagyok.szóval minden jó volt :)
mi van most nálad doki ügyben?
Vendég
 


Aniko, azért irigy vagyok ám, hogy neked már elmúltak a kellemetlen tünetek! :o Akkor nekem még 3 hét???? :?: :?: :(

Gigi, kicsit pihentetem az orvoskérdést. Egy kicsit érdeklődöm itt-ott, fórumokat, szüléstörténeteket olvasgatok, várok arra a bizonyos megérzésre, amit az esküvői ruha kiválasztásánál érez az ember...:) Nagy valószínűséggel Szt Imre lesz, de még nem tudom ki. Most egyelőre eljárok az Sztk-ba, mert 5 percre van, és nem kell várni, és még az uh is mindig kéznél van. Első gyereknél még azt is megkérdeztem a dokitól, hogy lehet-e szexelni :oops: , most már tudom, hogy mikor mi várható.

De ezt ne vedd készpénznek, lehet, hogy holnap felébredek, és ész nélkül kezdek dokit keresni.:)

Kép
Kép
szilvih
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam uh-n, és 11 hetes a baba, CRL 4,04 cm. Láttam a kis szivecskéjét kalimpálni, bár hallani nem hallottam. Meg a kis lábát is megmozdította. Jövő csütörtökön megyek terhesgondozásra a beutalókért, és 24-én megyek az uh-ra, akkor leszek 13 hetes, ahol a nyaki redőt mérik. Sajna nem tudja a doki 12. héten megcsinálni, mert nem lesz uh gép, és egy héten csak egyszer van uh rendelése. Így a 13. héten csinálja meg.
Hallottam azt is, hogy a 13. héten téves eredményt adhat. Erről tudtok valamit? Mert én úgy tudtam, hogy 11-13 hét között végzik ezt a vizsgálatot.

Kép


Kép
aanikoo28
 
 


Sziasztok!
Jó régen jártam erre :oops: ,bocsika!Üdv az újaknak!!!!!!!

Gigi
Az általad belinkelt naptár szt. fiunk lesz :D ,és Ada is az :shock: .Megnéztem egy másikat,az is fiút ír mostanra,de Ada lány.A Jónás szt most is lányunk lesz.Szóval sztem 50-50% . :D

Voltam tegnap dokinál,megcsinálta a rákszűrést.24-én kell mennem a 12 hetes UH-ra.Már kiskönyvem is van :D
A gyógyszereimet leállította ,progipótlást írt fel,de lehet el sem kezdem. :oops: Még 2 hétig kellene szedni,és szerencsére semmi progihiányos tünetem nincs.(kop-kop-kop)Persze Adával volt,és gondolom is ezért az elővigyázatosság a doki részéről. :wink:

Holnap megyek fősulira így pár napig megint nem leszek :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


A Jónás naptárat hol találom? És hogyan kell használni?
Köszönöm!

Kép


Kép
aanikoo28
 
 



KépKép

KépKép
okr
 
 


okr,
progihiányos tünet miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii???????????????és te eddig nem szedtél ezek szerint progit?el nem menj nekem anélkül hogy válaszolsz :roll: :lol: :lol: :lol: bromot most hagytad abba?
cupp
gigi
Vendég
 


Sziasztok Lányok!


Jó rég írtam, de majd most. :lol: :lol: :lol:

Hétvégén megyün apával egy romantikus hétvégére Bécsbe. Ja és ami a legjobb, hogy pont középidőben leszek.
Remélem jövő héttől már én is a nyárra babát várókhoz fogok tartozni.

Nektek addig is jó pocakosodást.

Ja és minden új kismamának üdvözlet.

Azért teszek kell két kis videot a tegnap szülinapos tortagyilkos kisfiamról:

http://s108.photobucket.com/albums/n32/ ... =Kp460.flv

http://s108.photobucket.com/albums/n32/ ... =Kp461.flv

aki közben nekiindult:

http://s108.photobucket.com/albums/n32/ ... =Kp419.flv

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok lányok!

Jár vki az István kórházba? A hugom 38 hetes terhes és most közölte az orvosa, hogy nem vállalja:( És egy lelkiismeretes orvost keresek most neki az Istvánban, ha tudtok vmit írjatok, mert nagyon sürgős!

Az e-mailem, schusy@tvnetwork.hu

Köszi,

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Drukkolok! :wink: A hétvége biztos tuti lesz. :) Megnéztem a videókat, nagyon aranyos.

Orvos ügyben nem tudok neked segíteni, nem jártam az Istvánba sosem.

Jövő héten UH :) És van még egy idevágó hírem: a dokim ma mondta, hogy ápr. közepétől május végéig külföldön lesz, így nme tudok vele szülni. :( :cry: :cry: Úgyhogy gondoljam meg mit/kit szeretnék, de nem látom értelmét annak, hogy terhesgondozásra járjak hozzá továbbra is és aztán ne vele szüljek, hanme az ügyeletesnél vagy mit tudom én, mert más őgy vállal csak el egyértelműen, ha ő gondozza a terhességemet. Asszem megvan ki lesz, a doki, aki eddig az összes uh-ot csinálta mindkét gyerekekmnél, és a dokim barátja is, és kedvelem. Szóval ez kicsit most olyan váratlanul ért, de nyilván nincsenek véletlenek, nekem az a véleményem.

magunkról: fáj a fejem, émelygés jobb talán, de estére rosszabb szokott lenni sajnos általában :(, amúgy minden oké. Ma a szívhangját is meghallgattuk a dokimnál, ezt úgy imádom, ilyenkor megnyugszom mindig. :)

Dóri
Vendég
 


Dóri

Hű doki váltás az nem jó. De szerencsére még az elején vagytok.

Én is nagyon szerrettem a havi kontrollokat. Nekem minden alkalommal csinált a doki uh-t, már a 5-6. héttől. Nagyon megnyugodtam én is olyankor.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Csajok!

Ma a főnököm olyan kijelentést tett, hogy ha ki merem venni a szabijaimat, akkor annak lejártával
felbontja a szerződésemet. Ráadásul nem vehetem ki azt idén.
Légyszi, tudtok arra jogszabályt, hogy meddig tart Dorkával a védettségem? a gyerek 3 éves 1 hós koráig, vagy egy
hónappal visszamenetel után, ha hamarabb "visszamegyek", vagyis kiveszem a szabimat.
Mintha az rémlene, hogy terhesen is védett vagyok, de nem vagyok biztos benne.
Ja, és vajon megszabhatja-e, hogy még a Gyes lejárta előtt, vagy után vegyem ki a szabimat?

Baromi pipa vagyok rá, ha nem veszem ki a szabikat, a betegszabi alapján állapítják meg a Gyedet, vagyis
a gyed ennek 70 százaléka.
Légyszi, ha tudtok pontos jogszabályt, írjátok meg, én is próbálok keresgélni, de ez a munkatörvénykönyv olyan, mintha kínai lenne.

Köszi

Kép
Kép
szilvih
 
 


Szilvi!

Passz..... ha más nem tud segíteni kérdezd meg a Szakbarbárt (http://www.csaladinet.hu/szakertok/1760/aktualis/), nem tudom ismered-e, írd le neki holnap reggel korán mi a gondod konrétan és pár napon belül megjön a válasz.

Dóri
Vendég
 


Szilvi
A munkáltató a szabadságodat köteles kiadni,méghozzá egyfolytában,megszakítás nélkül.Én pl. GYES mellett dolgozom(majd),most meg a szabimat töltöm.
Kirúgni nem tud,mert GYES-n,és terhesen is védett vagy!Nyugi!
Egyenlőre csak azt kérdezd meg,hogy járnál jobban a pénzügyileg.

Gigi
Sajna már leléptem,mire írtál :oops:
Nem szedem a bromot.Igazából már akkor sem szedtem,mikor terhes lettem,mert abban a hónapban a Mastodynon nevű homeos cseppeket ittam.tánna még kb 1 hónapig folytattam,és abbahagytam azt is.
Progipótlást eddig még nem kaptam,és most sem kezdtem el. :oops: Végülis a 12.héten úgyis el kéne hagyni.

Ildi
Drukk a balatoni hétvégére!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dori
Sajnálom,hogy ennyire rosszul érzed magad! :(

KépKép

KépKép
okr
 
 


okr,
és mik azok a progihiányos tünetek??????????tudod nem vagyok hipochonder :lol: :lol: :lol: nekem a 12.hétig kell szedni a bromot de már fosok hogy inkább nem hagynám abba :roll: ..........te simán abbahagytad a cseppeket?nem volt utána semmi barnázás vagy bármi?és nem félsz nem szedni a progit??????????????mert én sokat adnék érte ha szedhetném :oops: :oops: na jó,mondjuk úgy nyugodtabb lennék :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

na nehogymá' kihaljon a topik!

Hogy van mindenki? Én már határozottan jobban szerencsére. :)

Dóri
Vendég
 


dóri,
nem fog né parázz má' :lol: :lol: csak hétvége van meg mindenki hányik :roll:
helyzetjelentés:anniyra durván bedurrantak a cicijeim hogy ha vki egy kilómérre közelít visítok :shock: :shock:
akkor fájtak ennyire mikor gyanítottam hogy babás vagyok.és mikor kimarad a mensim már enyhült.szóval egy hét volt.és ezen a héten újra kegyetlen :roll: és az eddig is 90es mellbőségemhez nyertem + két méretet :shock: :shock: szted örülök neki :twisted: ????????????
és ezen a héten a hányinger a kikészített :roll: mi a fene történik a 8.héten??????????????????????????neked is volt ilyen?
Vendég
 


Gigi,

cicifeszüléshez most nem volt szerencsém, mert szoptatás alatt lettem terhes. :lol: Nekem is nagyon szar volt a hányinger most is még pár hete, kikészített engem is, de mostanra kezd helyreállni, tökjó, csak nem merem elkiabálni. :roll:

Vikinél meg emlékszem Húsvétkor még hánytam, és akkor a 4. hónap környékén voltam. Ahhoz képest ami most van csúcsszuper.

Kitartás, tényleg egyre jobb lesz (mondom én, aki nem rég "meg akart halni", meg a fejem iszonyatosan fájt :evil: )
Vendég
 


Gigi
A vérzés,barnázás pl. progihiányos tünet .Szerencsére elkerült még eddig.A cseppeket fokozatosan hagytam abba.Egyébként rá volt írva,hogy sárgatestelégtelenség okozta meddőségre is használható,így biztosan az is segített.
Cicik nekem is fájnak,de 90-s méretet még életemben nem értem el :wink: egy kicsit irigykedem is,mert alapjában picikék! :(

Dóri
Remek,hogy lassan enyhülnek a tüneteid!Alapvetően fejfájásos vagy,vagy most jött ez elő?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok!
Én egy komlói kismama vagyok. Van egy két és fél éves kislányom, és ha minden igaz akkor a második poronty 5 hetes és 2 napos :o) !
A hányás szerencsére eddig elkerült csak a kedélyállapotom nagyon ingadozó :oops: ! Tombolnak ezerrel a hormonok!

Remélem akinél jelentkezett a hányás, hányinger az hamar túl lesz rajta!

Sziasztok Erzsó
erzsó78
 
 


Sziasztok Lányok!

Hazaértünk mi is és remélem termékeny volt a hétvége. Ha így van, akkor abszolút nyári babánk lesz, mert júliusi.

A hétvége szuper volt.

Ne haragodjatok, hogy nagyon nem tudok hozzászólni a témákhoz, de én nem barnáztam egyik fiúnál sem. Meg igazából más tünetem sem nagyon volt, max a mellfeszülés meg egy kis émelygés.
Remélem most is így lesz.

Szilvi
Én úgy tudom, hogy terhesen nem mondhatnak fel. Vagy mi van akkor, ha a szabidat követő első naptól elmész táppénzre. Akkor már megint védett vagy.
Amúgy egy dologban nem vagyok biztos: nem mondhat fel a szabi alatt, vagy felmondhat, de a felmondási idő csak utána kezdődik???

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


okr,
és akkor most hétre pontosan mikor kezdted el abbahagyni és mikor nem szedted már?tudom hogy útálsz már :lol: :lol:
de cserébe cicit felezek veled :lol: :lol: :lol:

erzsó,
üdv itt és gratulálok a babához,szép babavárást!

sztory:tudom hogy a hormonok miatt érzékenyebb vagyok mint kéne meg néha babonás is meg tom én de akkor is :roll:
szóval beszéltem ma egy ismerős csajjal msn-en aki nem sokkal utánam lett terhes.és kérdezte hogy hogy vagyunk meg mit tom én és hogy van e a babának szívhangja :shock: :shock: :shock:
csak én lihegem túl vagy sztetek is durva azért a kérdés:evil:
totál szíven ütött,olyan boldog és optimista voltam eddig és örültem végre hogy nem parázok minden baromságon mikor valójában semmi okom nincs rá,csak megmarhultam :roll:
de neki sikerült jól lehúznia és megint tiszta para vagyok :cry: :cry: miért kell egy kismamának ilyeneket mondani????????????????????miért nincs egy ember aki maga is kismama tekintettel arra hogy ilyenkor milyen sérülékeny az ember lánya???????????????azért mert vele történt egy tragédia miért kell ezt sulykolni a másikba is???????????totál kiakadtam :cry: :cry:
ha most nagyon végletekbe akorok beszélni azt mondanám hogy felhívok valakit hogy megszületett a babám és ahelyett hogy gartulálna azt kérdeni hogy "és él"? :shock:
jó ez azért durva példa tudom de ne haragudjatok rám,annyira felzaklatott hogy muszáj volt kiadnom magamból mert megőrülök :cry: :cry:

zaklatottgigi :cry:
Vendég
 


Gigi

Szerintem nyugodj meg.

Nem csak azt akarta kérdezni, hogy van-e már szívhangja? Vagy hogy láttátok-e már a szívhangját? Amúgy nekem is ez szokott lenni az első kérdésem, pedig semmi tragédia nem történt nálunk, csak az annyira jó és aranyos dolog, amikor a picinek az ember először látja a kis szívét.

Szerintem ezzen ne húzd fel magad és ne is szomordj el, ez szerintem csak egy kedves kérdés volt. Legalább is ez alapján, amit írtál.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Legyél nagyon poldog a picurkád miatt.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


ildi,
elképzelhető de azt azért ne mond nekem hogy 9 hetesen azt kell kérdezni hogy van e már szívhang.........6-7 hetesen még talán elhiszem na de 9 hetesen......értelmetlen a kérdés.meg miért nem azt kérdezte akkor hogy LÁTTUK E....miért azt hogy VAN E.......
még jó hogy tőlem nem kérdezted meg :lol: :lol: :lol:
és nagyon nagyon boldog vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lehet hogy igazad van és túlreagálok dolgokat de te csak azért nem mert még nem vagy babás :lol: :lol: :lol: remélem két hét múlva már te is ilyen leszel :wink: :wink:

és köszi,mert határozottan lehiggadtam a véleményedet olvasva :)
Vendég
 


Gigi

Szerintem az a legjobb, ha az ilyen felhangokat elengeded a füled mögött. Még ha szerinted rosszindulatúan is kérdeznek Tőled ilyeneket. Sz@rd le.

Az a lényeg, hogy Te úgyis érzed, hogy minden rendben van-e.

Voltál már ultrahangon?

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


ildi,
igyekszem de olyan paramami vagyok :roll: :roll:
és hogy én most mit érzek inkább nem adnám írásba :cry: :cry:
egy hete voltam dokinál,ő nézett meg.rendes uh-ra majd 12 hetesen kell menni.de erősen gondolkodom hogy elmegyek pénteken a kedvenc szonográfusomhoz :) csak megint ott tartok ahol a part szakad mert be kéne magam rimánkodni vhgy :evil:időpont nélkül nehéz ügy :?

paramami szilvi,
merre vagy??????????????????????????gyere már mert hiányzol :lol: :lol: :lol: és lassan egyedül parázok annyira mint ketten szoktunk :lol: :lol:

csajok,
élesszük már fel ezt a topicot 8)
Vendég
 


Sziasztok!
Én is jó régen írtam már! :oops:

Én most csütörtökön megyek terhestanácsadásra, 24-én nyakiredő mérésre, 25-én vérvételre, 30-án védőnőhöz. Ma kértem hozzá időpontot, telefonon adatokat kért tőlem, ami a kiskönyvhöz kell. Lehet, hogy nála már ott van a kiskönyvem?

Szívhang. Tőlem is ezt kérdezték, hogy hallottam-e. Bevallom, nekem is egy kicsit rosszul esett. Hallani nem hallottam, látni nem láttam, csak a leletemen az van, hogy egy élő magzat. (nekem méhen kívüli terhességem volt 99-ben, talán ezért esett kicsit rosszul)
De úgy döntöttem, hogy nem érdekel, hogy ki mit mond! Én tudom, hogy minden rendben van, és ez a lényeg!

Kép


Kép
aanikoo28
 
 


Sziasztok

Paramami szilvi jelentkezik... :twisted: Csak túl elfoglalt voltam a jogszabályok bújásával az elmúlt napokban, lassan tb ellátásból szakvizsgázhatnék...

Döbbenetes dolgokra jöttem rá, nektek is érdemes még most utánajárni. Pl. ha még az idén megkezdem a táppénzt, akkor a régi bérem alapján fogom kapni 5 hónapig a táppénzt, ha csak jövőre, akkor a minimálbér alapján, mert az idén végig gyesen voltam, és nincs meg a 180 napom.

Most ezt elküldöm, mert altatok, aztán folyt. köv.

Kép
Kép
szilvih
 
 


szilvi,
gyere már :twisted:
most tűnt fel hogy napra pontosan 2 hét van közöttünk :oops:
mesélj,mikor voltál Uh-n?meg mikor mész?jól vagytok?mindent tudni akarok :wink:
Vendég
 


Anikó,

szerintem ilyenkor a szívhang még olyan gyenge, hogy nem is lehet hallani a szívhangját. Ne nyugtalankodj, biztosan minden jól és jó helyen van, ha a doki nem látott semmi rendelleneset! Meg úgyis mindjárt itt az újabb Uh!!! :P

Gigi, csak azt nem írtad, hogy min parázol most éppen? Ja, szívhang... :twisted: Akkor már összeraktam.. Ne parázz má' ezen, már azt hittem, vmi nagy baj van, mert visszafelé olvastam.
Hallgasd meg az enyémet: Amióta múlt héten összebalhéztam a főnökömmel, rendszeresen fulladok, pedig évek óta nem hallatott az asztmám magáról. Napi 100-szor átfut rajtam, hogy kap-e a baba elég oxigént, úgy, hogy én se nagyon, meg hogy fújjak-e az asztma-spréből, az ugyanis erősen magzatkárosító hatású. Eddig sikerült elkerülni. De: ma nem tudom, hogy barnáztam-e, de elég sötét-narancssárga volt... Végül meggyőztem magam, hogy ezzel ne rohanjak az orvoshoz, de izgulok ezerrel...
Szóval ne parázz egy félresikerült megjegyzésen, tuti, hogy csak a hormonok értették veled félre, azok meg azért tombolnak, mert egy pici ÉLET van a pocakodban... :)

Ildi, utólag boldog szülinapot Lacikának! Reméljük, termékeny volt a hétvégétek!!!

Ciciméret: Én szívesen veszek át valakitől felesleget. :twisted: MA megnézettem a védőnővel a tejmirigyeket, azt mondta, teljesen normális. :roll: :) Ja, és van kiskönyvem!!!!!

Erzsó, gratulálok!! És üdv itt!!

Okr, szerencsés vagy, nem minden cégnél adják ki gyes mellett a szabikat! Meddig fogsz dolgozni?

Kép
Kép
szilvih
 
 


Ja, és a hormonok miatt ma fél órát bőgtem a mai Olaszliszkai eseten. No comment

Kép
Kép
szilvih
 
 


Sziasztok!

Gigi: szerintem se izgulj ezen, már rég kiderült volna, ha valami gond van :D

Nálunk semmi különös. Szerdán megyek a védőnőhöz a kiskönyvért. (lassan 2 éve lakunk itt, de csak annyiszor láttam, ahányszor oltásra kellett vinni a lányomat -egyébként nem járunk hozzá :lol: )

Én napközben meglepően jól vagyok, ma már a hasam sem fájt. Ilyenkor esténként jön rám az erős émelygés de ahhoz képest ami a lányommal volt, ez semmi :D .

Pénteken megyek a dokimhoz. Remélem, hamarosan mehetek megint UH-ra :wink: Legszívesebben hetente mennék :lol:

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


timóca, legszívesebben én is hetene mennék uh-ra. Én legközelebb október 24-én megyek, akkor leszek 13 hetes, és mérik a nyakiredőt.
Nekem még nincs kiskönyvem. :cry: Azt majd 30-án kapom meg. :D
Telefonon hívott már a védőnő, kaptam időpontot, és egy pár adatot felvett telefonon keresztül. Lehet, hogy van már kiskönyvem, csak nála van? :lol:

Kép


Kép
aanikoo28
 
 


Sziasztok!

Erzsó!
Üdv. itt! Gyere sűrűn! :)

Okr!
Nem vagyok fejfájós alapjáraton, csak most. :(

Én jövő hét szombaton megyek uh-ra, szintén a 13. hét végén, állítólag akkor a legideálisabb lemérni. Szóval nem érdemes elsietni, bár én is mennék szívesen uh-ra gyakrabban. :oops: :)

Gigi!
Én is csak azt tudom mondnai, hogy engedd el a füled mellett az okoskodó kérdéseket :roll: , és nekem sem tetszene, ha ilyeneket kérdeznének, mert bogarat rak a másik fülébe akaratlanul is. Tényleg próbálj ne foglalkozni ilyenekkel. :)

Amitől rettenetesen felkavarodik a gyomrom, az 2 dolog: az egyik, mikor Viki bekakil :oops: , pedig normál esetben egyáltalán nem zavar a tisztábatétel, de most, szabályosan öklendezem. Ráadásul egy nap van, hogy 3-4x is bekakil. :?

A másik dolog a nyers hús látványa, szaga stb. Tehát olyat, mint főzés most szépen hanyagolok, korlátozódik pár ételre, amit Vikinek főzök, ill. olyat főzök (leves, főzi), amiből ő is ehet, és én sem háyom el magam :oops: :lol: .

Lányok, én úgy megkívántam a sült gesztenyét, veszek is a piacon ma, és megsütöm. :) tegnap 2 sütőtököt csináltam , és 1 darabka maradt belőle, kis családom is imádja. Asszem fogunk venni egy zsákkal tuti helyről (vidéken) és szépen eltesszük télire. Sztem eláll hűvös helyen (pincében).

Dóri
Vendég
 


Sziasztok!

Gigi!
Ne aggódj, tutira nem lesz semmi baj! Mondom én aki mindenen parázik.

Mi múlt héten szerdán voltunk uh-n, de még semmit nem láttak :( . Azt mondta a doki hogy van egy kis felpuhult terület, valószínű ott lesz a baba. Remélem jövőhéten már látunk belőle valamit!
Csak hab a tortán hogy egy csomó antibiotikumot kellett szednem, mert magas lázam volt és nagyon fájt a derekam. Isten igazából semmit nem találtak az ügyeleten :oops: !
Na ennyit a panaszkodásból!

Egyébként ha nem fájnának a melleim és néha nem esne le a vérnyomatom, akkor nem is érezném hogy baba lesz
:D !
Szép napot nektek!
Erzsó
erzsó78
 
 


Tényleg, pocik látszanak nálatok??
Majd felteszek egy képet hogy én hogy festek. :oops: :lol:
54 kiló vagyok ugyan, de... :roll: :lol:

D.
Vendég
 


Erzsó!
Te szegény!! :( Gyógyuljál hamar!! Antibiotikum gondolom olyan, ami szedhető, nem?
Hány hetes lehetsz? Az uh-on nem láttak semmit? Eleinte nem is látható, ezért mondják, hogy 5-6 hét előtt "kár" menni, legalábbis nekem ezt mondták, amikor bejelentkeztem vizsgálatra. A doki hamarabb ki tudja tapintani a terhességet, pont a felpuhult méh miatt leginkább.
Vendég
 


szilvi,
asztma nem jó úgyhogy nyugodj le vagy üvöltsd le a barom főnököd haját vagy tégy ami jól esik csak idegesíteni ne idegesítsd magad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kérlekkérlekkérlek :wink:
barnázás:nekem volt b-nél és most is.természetesen én is bepánikoltam,b nél még nem is annyira hanem most ugye mert most vagyok paramami igazán.De no para!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bagoly mondja verébnek............. :roll:

timi,
most lesz két hete már hogy voltam dokinál.az sok idő ám :oops: és én is hetente mennék Uh-ra mert egy uh kb egy hétig bír megnyugtatni :lol:

dóri,
köszi,igyekszem,pont azon gonolkodtam hogy ha valaki kinyitja a száját ezentúl megmondom hogy nem érdekel :twisted: :twisted:

kérdés:tudja valaki hogy a méhlepény mikor alakul ki?olvastam :roll: :roll: de volt ahol az volt hogy már mostanra átvette a progi termelését és volt h az volt hogy csak a 12.hétre.most akkor mi van?meddig aggódjak még??????????????????
Vendég
 


Gigi, passz... :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Jöttem pörgetni a topicot! :oops: :)

Gigi, Szilvi, Erzsó ne aggódjatok! Erősen kapaszkodnak ezek a kis bébikék, nem lesz baj egyikkel sem!

Méhlepényről nem tudok, ne haragudj Gigi! Orvosodat ilyesmivel nem lehet felhívni? Neked gondod volt ezzel, nem emlékszem... :oops: ?

Dóri, istenem, 54 kiló! :( Miért fájdítod a szívemet? :)
Nekem most egy-másfél kiló ugrál fel-le, illetve remélem, hogy ez még megy lefelé is, kicsit korai lenne elkezdeni a hízást. :shock:
De látszani még nem látszik persze, egyrészt a kiinduló súlyom messze felülmúlja a tiédet, másrészt még oly fiatalka!
Gyanítom, hogy egy hónap múlva nekem is látszani fog. Mindig nagy hasam volt terhesség alatt (is :? ).

Hús és kaki nekem is gázos. Tegnap a középső fenekét töröltem, a legkisebb ezzel egy időben bekakilt, bugyiba. Tovább nem mesélem. :)
Ezt megtehetnék este is, akkor rásóznám a férjemre, de nem... :? :)

Zsebiről (így hívják, ugye???) nem tud valaki? Úgy sajnálom!

Megyek, húst készítek ebédre, de odázom egy ideje... :? :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita :lol: :lol: , bocs', de továbbképzeltem az esetet, ami leírtál.

Zsebi :cry: nem tudok róla semmit szgeényről. :(

Viki visszaaludt, pedig már jóideje nem alszik délelőtt, visszatettem az ágyába, míg összekészülök, erre elaludt. :shock: Pedig mentünk volna egy jót sétálni ebben a napsütésben, én is teljes harci díszben itt ülhetek a gép előtt. :roll:
Vendég
 


rita,
nem nem volt gondom vele :roll: :wink: csak a progiszintem miatt aggódom magam halálra :cry: és ugye a méhlepény veszi át vmikor.......reméljül zökkenőmentesen :oops:

dóri,
kár :( rendeltem egy halom könyvet :lol: csak hogy legyenek új agyrémeim :lol: :lol: hátha abban találok vmit........
Vendég
 


ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá,nem tom mit csináljak elmenjek uh-ra vagy ne?sztetek???????????????????????????????
Vendég
 


Gigi!
Menjél! Sírd ki és lényeg, hogy (legalább egy hétre :lol: ) megnyugodjál, mert közhely ugyan, de igaz, hogy a kismamának nyugalomra van szüksége. Szerintem, mindnekinek megesik rajtad a szíve, ha odamész és előadod az aggodalmadat!
Vendég
 


Dóri!
Az uh-ot az ügyeleten csinálták. Keresték az okát, hogy miért van ilyen magas láz. Nem láttak semmit, csak egy felpuhult részt (valószínű ott lesz a baba). Lehangoló volt, hogy nem láttuk :( !
De talán már jövőhéten bekuksizhatok hozzá!
Ha jól számolta a dokibá akkor 5 hét és 3 naposak vagyunk :lol: .

Gigi!
Ha téged megnyugtat egy uh, akkor kerekedj fel és nézesd meg magatokat!

Nekem babaügyben nem látszik semmi a pocimon :lol: .
Próbálkozok a babavonalzókkal, de nem sikerülnek :evil: .
erzsó78
 
 


dóri,
ha előadom az aggodalmamat tototál idiótának fognak nézni :mrgreen: :mrgreen: és még csak zokon sem vehetem mert igazuk van :roll: tökre alaptalanok a paráim :twisted: lehet hogy a hormonok miatt van amúgy?????????????????????????????
és ma olyan de olyan gázul vagyok :evil: írtam ugye a cicifájást.hát kerek egy hétig tartott :shock: megint elmúlt :shock: de me reggel úgy keltem már hogy szédelegtem és azóta és folyamarosan hányingerem van :roll:
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: