Új privát üzeneted érkezett!

Nálunk behúzott függönyökkel, ventillátorral 32,5 fokot mutat a hőmérő... :shock: Rettenet... :? És van egy olyan érzésem, hogy lesz ez még melegebb is... :?

DE:

az előbb telefonáltak a bankból, hogy hétfőn mehetünk a PÉNZÉRT!!! :D :D :D Alig egy hét alatt megadták a hitelt!!! :D :D :D Én olyan, de olyan, de olyan boldog vagyok!!! :D Apa meg szép ajándékot kapott szülinapjára :lol: :lol: :lol: (Én még nem vettem neki semmit, ma akartam, de ugyebár reggel itthon maradtunk, most meg nem bírom rávenni magam ebben a hőségben... :? azért lehet, mégis lekúszom, most mindketten alszanak :D Bár nem hiszem, hogy felülmúlhatom a bankot, hihihi :lol: :lol: :lol: )
Hétfőre haza kell hoznunk Apukámat Kolozsvárról - 200 km, mert neki is meg kell jelennie a bankban, mint a garancialakás tulajdonosának, és úgy döntöttünk, hogy éjjel 3 körül indulunk, hogy még a déli hőség előtt hazaérjünk... De még így is gondolkozom, mit vegyek fel, hogy ne legyen melegem, mert nincs légkondi a kocsiban... :?

Emese!
Nem az a lényeg, ki csinálta, hanem az eredmény, nem igaz? :) És a tietek nagyon szép :D És dicsekedj csak nyugodtan, ilyen szép munkával lehet, sőt kell is!!! :D
De ügyes a te nagymamád is!!! :D :D :D Én eléggé nézegettem a képen, hogy varrt vagy kötött, aztán végül a varrt mellett döntöttem... Bocsi... :oops:
Tünde 8 és 9 között fekszik, attól is függ, hánytól és mennyit aludt aznap. Előfordult, hogy 10 előtt kicsivel tettem le, sőt egyszer 10:10-kor, de azt nagyon nem szerette... Igaz, reggel 7-ig el ébren van... Én nem bánnám ha picit később feküdne és később kelne, de nem lehet... Ez van... :wink: Nekünk újabban akkor borul a napunk, amikor 2x alszik nappal... Ettól teljesen összezavarodok...
Szülinapos köszöntést köszi szépen, megmondom neki, ha felébred :D

Tünde két napja sokat foglalkozik pisi-kakival (jól meg is vagyok leppődve :shock: ), viszont a pisit következetesen kakázza, és ha 1x belecsorgatott a tiszta pelusba már ki akarja cseréltetni... :shock: Ha meg több van benne, egyet gondol, leveszi és hozza nekem nagy büszkén, s mondogatja, hogy kaka-kaka... Szerdán lesz bilink (akkor hozzuk el rokonéktól, mostmár addig nem veszek újat), kíváncsi vagyok, azzal mit tudunk majd kezdeni...

Nincs itt ma túl nagy forgalom... :roll: Bizti mindenki kinyúlt a melegtől... :wink: Én is kinyúlnék, de kiccsaládom elfoglalta a nagyágyat, a földhöz meg nincs kedvem... Meg le kéne menni és megvenni Apa ajándékát... :oops:

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Jé, megnyertem a laptetejt! :wink: :D :D :D

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


4-kor jött az sms:
Isten segítségével megszületett Bartha Margaréta 3,9 kg-al és 51 cm-rel.

Gratulálunk a Bartha családnak! Isten hozta a kis Margarétát, legyen örömére szüleinek, bátyókájának!

katoca
 
 

 
 

Zsuzsa férje vagyok, szavak helyett íme egy pár kép:
Kép
Kép
Kép

Mindketten jól vannak, Marhó már szopizott is mielőtt eljöttem a korházból, sőt, még böfiztettem is :D

Kép
Kép
Kép
zsusza
 
 


Bwah, fáradt vagyok s elirtam, Margó.

Kép
Kép
Kép
zsusza
 
 


Jóóóóóóóó reggelt!!! :D :D :D

Tegnap délután nem voltunk itthon, este meg nem volt net, pedig lyukadt az oldalam rendesen. :wink: De most nagyon-nagyon-nagyon örülök!!! :D :D :D

Isten hozott kicsi Margó ebben a világban, gratulálunk Neked és Édesanyádnak!!! :D :D :D Isten adjon erőt, egészséget szüleidnek, hogy boldog embereket neveljenek belőled és testvérkédből! :D :D :D Neked pedig azt kívánjuk, nőjj nagyra, szépre, okosra, családod örömére!!! :D :D :D

Kép

Katóca!
Köszi a híradást! :D :D :D

Zsuzsa férje!
Neked külön köszönet a képekért, gyönyörű a kislányotok!!! :D :D :D Garatulálunk!!! :D :D :D

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Gratulalunk a kis jovevenyhez!!!

Nagyon sok egezseget kivanunk a kis jovevenynek!!!
Kép

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

Félig már megfőttem, tegnap este bekrepált a ventillátorunk, fene bele!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Még csak fél 10, de már 32,2 fok van idebent... :? Ki kéne költözni a lépcsőházba, ott egész jó idő van... :roll:
A melegtől már én is megzakkantam, utálatos vagyok, éd piszkálódom állandóan... :oops: Jöhetne már az a hidegfront, mert már magamat sem bírom elviselni... :?

Tünde 6-kor megébredt, azt hittem, fel is kel, de vízivás után viszafeküdt, és fél 8-ig :shock: aludt. Én hülye meg egy darabig nem akartam elaludni, hogy úgyis kelni kell, aztán akkor koppant be a szemem, amikor Tünde felkelt... :?

Apa kiment falára, újrapadolják a nappalit - legalábbis ez a terv, remélem, meg is tudják csinálni. Holnap reggel mikor hozzuk haza Apukámat, benézek én is, akkor majd hozok friss képeket :D

Ennyit rólunk, megyek locsolni a csajszi mellé, kint élvezkedik a kádban :D

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Sziasztok!

Mi nalunk is sajnos nagyon nagy meleg van!Most Jazmin el aludt ugyhogy megyek gyorsan letussolok en is!Megha nem is tart sokaig a hatasa!!!

Mi nalunk is 32 fok van idebent el se hiszem mar nem tudom mit tegyek de hat ez van el kell viselni valahogy!!!

Jazmin is allandoan kerozik a kadba bemegy a furdobe es emelgeti a labacskait hogy rakjam be furdeni!! :D

Na jo megyek mert mindjart felkel es nem hagy!
Pusz nektek!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Jippijókájé!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D
Műkszik a ventillátorunk!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szét akartam szerelni és eltenni, de gondoltam, megpróbálom még egyszer, hátha elindul és igen, működik!!!! :D :D :D
És egy másik fórumon kaptam az ötletet, hogy vizes takarót terítsünk az ablakra, bevetettem a nagyszobában (a gyerekszobában és konyhában nálunk is redőnyök vannak), ééééééééssssssssssss 4 tizedet CSÖKKENT a hőmérséklet!!! :D :D :D 33 fokról 32,6-ra! Hurrá!!!!!!!!!!!

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Szép jó napot mindenkinek!

Nem is hittem, hogy már ilyen hamar képet is látunk a babáról. Számodoltam, hogy mikorra érhetnek haza Zsuzsáék a kórházbó.:):):) Nagyon köszönöm én is Zsuzsa férjének!!!!!

Az Isten éltesse a kislányotokat!!!! :D Nektek meg erőt, kitartást és sok-sok türelmet kivánok, hogy felnevelhessétek!!
Kép

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Meli és Ági! Egyáltalán nem irigyellek bennetetek a benti meleg miatt. Igy legalább értékelni tudom, hogy nálunk eléggé kellemes, sőt, nagyon jó idő van bent. Most néztem a hőmérőt, és 22 fokot mutat. Igaz, hogy be vannak húzva a sötétitők.

Janka javában alszik, igy legalább van egy kis szusszanásnyi időm.

Éppen most néztem ki, mert zenét hallottam. A templommal szemben lakunk, igy hallom, mikor valami történik. Most éppen esküvő van. Nem szeretnék a menyasszony helyében lenni. EMlékszem, hogy annakidején nekem is sok alsószoknyám volt, és nem is volt ennyire meleg mint most, de én akkor is főttem meg. :shock: :P

Ja, és képzeljétek, az este elég későre értünk haza, mert vendégeink vannak, igy velük voltunk. Nem is ez lenne a gond, hanem az, hogy közben be kellett menni a Selgrosba pelenkát venni. Már ott mind ett a fene, hogy kellene dinnye, de akkor nem adtam jelentőséget ennek. Hazaértünk, elterelődött a szó, annyiba maradt. Mire lefekvésre készülődtünk, valamikor éjfél előtt, megint belémült a dinnye. Szegény férjemet sajnálom ilyenkor, mert mindig teljesiti az ilyen fajta kivánságaimat. El is ment dinnyét keresni. Mikor visszajött, nevetve mesélte el, hogy a pasas bugyiban szolgálta ki őt, és először nem is akart adni, mert megkérdezte Levitől, hogy uram, tudja hány óra van? :) De aztán Levi szépen elmagyarázta neki, hogy a felesége terhes és nehogy dinnye nélkül engedje haza!!!! :roll: :roll: Jankával is eléggé kivánós voltam, és most is az vagyok. De érdekes, hogy nem kivánok meg bármit. Volt egy időszak, hogy a barackot ettem kilószámra, most áttértem a dinyére, a barack már csak úgy van, hogy legyen. Elég érdekes jelenségek......
A tegnap túrkálóban voltunk, mert Levinek kellett még nyári nadrág. Amiben járt mostanig már nem jók. Az idén kezdett pocakosodni. Pedig mozogni mozog éppen eleget, és méghozzá nem is eszik sokat. Most sem kövér, csak a hasa miatt nem jók a nadrágok. Végülis elég jó nadrágokat kaptunk, és magamnak is vettem egyet...a lényeg benne az, hogy a pocakos napjaim után húzhatom majd fel, de nem tudtam ott hagyni, annyira megtetszett. :oops: :P :P :lol:

Meli, gratulálunk a kölcsönhöz!!!! Tényleg jó, hogy ilyen hamar megkapjátok.Jó munkát az épitkezés-alakitgatáshoz! Majd remélhetőleg egyszer eljutunk addig, hogy megnézzük a végeredményt. :D Sikerült ajándékot vásárolni a férjednek?

Kivánom, hogy fedezzetek fel valami hűsitő megoldást a lakásaitokba.

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Sziasztok!

Meli, csodálom, hogy még bírjátok! Itt 28 fok van, de csak egy szál kétrészes fürdőruhában bírok létezni...

Köszönöm, az esküvői köszöntéseket, jól esett :D Valóban 17-én volt.
Most hírtelen csak ezt a gyenge minőségű képet találtam rólunk:
Kép

Képeket megnéztem, aranyosak a gyerekek, szuperek a berendezett házak, lakrészek!

Csengi is tud vicces alvásokat produkálni:
Kép
Kép

Ezeket ma produkálta: (Két napja éjjel ki kell hozzam a mi szobánkba a matracra,mert annyira meleg a gyerekszoba, hogy nem bírja... Tegnap éjjel a szoba közepéről szedtem össze :lol: )
Kép
Kép

Bocs, hogy csak ennyit írok, de olyan meleg van :? Inkább kikapcsolom a gépet is, ne fújja itt a meleget...
Kellemes hétvégét!

Ja, beszéltem ma Zsuzsával, nagyon jól vannak, szopik Margó szépen, s alszik nagyokat... Ma délután fogja vinni Béci Andrist, hogy megnézzék a hugicát, kissé izgul Zsuzsa, hogy fogja fogadni a legényke :D [/img]

katoca
 
 


Zsuzsa!

Gyonyoru a kisbabad, a merete sem semmi! (Zsoltieval azonos :wink: ) :lol: :lol: :lol: Biztosan Andris is imadni fogja! 8) Minden jot ezekre a napokra, hisz talan a legnehezebbek es a leg szebbek! :D

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Sziasztok!

Gyerekem alszik, én punnyadok... :? Viszont nem emelkedett a hőmérséklet a szobában :D Igaz, nem is csökkent tovább... :roll:
És holnap állítólag még melegebb lesz... :cry: És még ki tudja meddig... Phűűűű...

Emese!
22 fok??? Hajjaj, de laknék most nálatok... :wink:
Én se bánom, hogy nem most van az esküvőnk :wink: Meleg volt akkor is, de nem ennyire... :D
Dinnye :D Minden jó, ha a vége jó, ugye? :lol: Én annak idején egyszer a kólát kívántam meg rettenetesen, pedig se azelőtt, se azóta nem szeret(t)em... :roll: Akkor viszont este 10-kor nagyon kellett, meg is ittam vagy egy litert egyszerre... :shock: Utána meg olyan jót aludtam :D
Nadrág :D
Köszi a gratulát :D Ha majd kész lesz a házunk, mindenkit szeretettel várunk! :D Ha egyszerre nem is, de szerre-szerre :D
Ajándék: mint kiderült, ahhoz hogy megkapjuk a kölcsönt, ki kell fizetni x ezer lejt különböző illetékekre, meg ilyesmikre... Oda kellett adnom a dugipénzemet, hogy elég legyen, így csak egy kis "előleget" kapott a drága, az igazi ajándékot jövő héten adom oda neki :D

Katóca!
De szépek vagytok!!! :D És ti is 17-én? Érdekes :D :D :D
Na, aztán a te lányod se semmi!!! :lol: :lol: :lol: Ezek a pozitúrák... :lol: :lol: :lol: Itt röhögök magamban, de vissza kell fojtsam, mert félek, hogy felköltöm Tündét :wink: :lol: :lol: :lol:
Úgy örülök, hogy Zsuzsáékkal minden rendben, remélem tud majd jönni még, hogy leírja részletesen, mi hogyan történt. :D Én is kíváncsi vagyok, milyen volt az ismerkedés a hugival. :D

Apropó! Ezt már a reggel is akartam, nem tudom, hogy felejthettem el... :oops:


Andris!
GRATULÁLUNK A HUGICÁDHOZ!!! Szeressétek egymást nagyon-nagyon, szüleitek örömére!!! :D

Kép



Legyen szép napotok!!! :D :D :D
Kép

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Hahó, Móni!

Mi újság veletek? Hogy vagytok? Hogy bírjátok ezt a jó időt???
Miket csinál mostanában a nagyfiad???

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Sziasztoooook!!!! 8) 8) 8) 8) 8)

Hol van mindenki??? :shock: :shock: :shock: Remélem, hüsöltök valahol :wink:

Velünk minden OK, bár most még melegebb van, mint tegnap... :?

Épp a lábamat áztatom, pedikűrhöz készülök. :wink: Megyünk fürödni!!! :D :D :D Igaz, csak Apával, mert egy víztározóhoz megyünk, és az nem olyan hely, ahova szívesen vinném a jányt, főleg ilyen melegben... :? Ő addig kitatázhatja magát, Apukám meg kiunokázhatja :) Már több mint 3 hete nem látták egymást :)
Egyébként az utat nagyon jól megjártuk, végül este fél 11-kor indultunk és reggel 7-re itthon voltunk, pedig többször is megálltunk. Benéztünk Farkaslakára is, hihetetlen mennyire megváltozott a ház a meszeléstől :shock: :shock: :shock: Még tágasabb lett, és olyan jó benne lenni... :D :D :D Képeket nem készítettem, mert eléggé siettünk, Apa már elég fáradt volt a vége felé... Bocsi. :oops:

Szép napot mindenkinek!!! 8) 8) 8)

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Sziasztok!

Gyerekem a ventillátor árnyékában alszik, már itt is 30 fok felett van a hőmérséklet benn. Reggel, míg csak 21 fok volt, megpucoltam az ablakokat, rendet raktam. Közben a gyerekem az egész házat összeszórta műzlival, így este porszívóni is kell, de addig nem fogok, mert az sok meleget ereszt ki magából.
Csengi tegnap kimászott a kiságyból délben, s felkuporodott a kanapéra, az éjjel meg végig a kanapén aludt. Frászom volt, hogy leesik, ezért tettem egy szivacsot a kanapé mellé. De semmi gond nem volt. Viszont hajnali 5kor ébredt, s nekiállt játszani, zongorázni, minden, meg vísítozott, énekelt, azt hittem, megverem! Aztán fél 7kor sikerült álomba táncolni a kisasszonyt, de csak fél 9ig bírta. Így lőttek a kávéról való leszokós projektnek, mert ma jól be kellett kávéznom...

Ja, s mi megint apa nélkül vagyunk, sőt még anyukám is elutazott egy hónapra... Ma egész délelőtt a nagyit kereste Csengi. :? Apjával beszélt telefonon, így nem hiányzik neki annyira...

Emese, ne is szólj hozzánk a 22 fokotokkal :lol: :lol: Erőst irigyellek! De legalább jobban viseled ezt a meleget, mert ugye pocakosan 30 fokban nem lenne kellemes.

Ja, az jutott ma eszembe, csinálnék egy táblázatot a fórumosokról. Ha elkülditek a nicket, nevet, születési dátumot, gyerek/ek nevét, szül.dátumát, lakhely szerinti települést, email-címet, mobilszámot, akkor készítek egy táblát, s ott meglesznek az infók. Persze csak ha érdekel titeket! A kiskatoca@yahoo.com címre küldjétek!

Kellemes hétvégét, hátha enyhül már ez a kánikula, lassan meg fogok buggyanni :cry:

katoca
 
 


Sziasztok!

Ma éppen nem bent hűsűlűnk, mert feljöttünk a kertészetbe. Legalább a diófa árnyékában még lengedez valamiféle szellőcske. Nekem is úgy tűnik, hogy melegebb van mint az elmúlt napokban.

Igy pocakosan sem külömb a kánikulát elviselni......vagyis szerintem egyébként is folyna rajtam a viz. :):):) Az éjjel viszont megébredtem, hogy takaró nélkül is melegem van.

Janka éppen azon szórakozik az apjával, hogy a slaggal öntöznek. Vagyis Janka fogja a slag végét, és rázza jobbra-balra. Közben nagyokat sikit. Érdekes módon itt nem fél a viztől, pedig a fürdetésnél mostanában gondok vannak, főleg a hajmosással.

Meli, örülök, hogy jól megjártátok Kolozsvárt. Nekünk is ma mentek el a kolozsvári vendégeink. Tulajdonképpen első unokatesóm, egyben násznagyaink és Janka keresztszülei. De jó nektek, hogy fürödni mentek. Én már nagyon nagyon rég nem voltam akkora viz közelében, hogy úszni is lehessen. Valahogy nem jött össze.

Katóca, én jó ötletnek tartom a táblázat elkészitését. Küldöm az adataimat. Nagyon megmosolyogtatott, ahogyan a lányod alszik. Janka még nem produkált ilyeneket, vagyis nem éppen ilyeneket.

Na, most megyek én is. mert állitólag kisétálunk az erdőre babával és apával. Ott talán elviselhetőbb ez a meleg. Egyébként is kőhajitásnyira van az erdő. Ezt szeretem nagyon itt a környéken.:):):)

Puszi mindenkinek!

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Szívből gratulálok én is neked, Zsuzsa, vigyázzatok magatokra, egymásra. :D :D :D

Puszi Eszter

f_eszter75
 
 


Sziasztok!

Visszaolvastam, de reagálni nincs erőm, egész nap fájt a fejem a hőség miatt, most is lüktet... :?

Megkaptuk a hitelt!!! :D :D :D Hip-hip-hurrá!!!! :lol: :lol: :lol:

Most nagyon nekilendülünk a dolognak, elsejétől kiköltözünk az albérletből, hogy csökkentsük a költségeinket (rezsi, albérlet, villany, stb.). Amíg kész lesz a ház, Anyukámnál fogunk lakni, ő most úgyis egyedül van (Öcsém Svédországban még legalább hat hétig, Apukám Kolozsváron, szintén addig, úgyhogy bőven elférünk :))
A rossz az, hogy ott nem lesz netünk :( De megpróbálok Anyóséktól vagy sógorméktól írni egy-egy füstjel erejéig, meg ha tudok, teszek majd képeket. Valszeg 15-től már lesz netünk az új házban, de legkésőbb aug. végén.
Jó lenne már holnap kezdeni a pakolást, de amíg ilyen hőség van, nem hiszem, hogy képes leszek rá... Remélem, csütörtöktől enyhül egy kicsit... :roll:

Megyek alukálni, legyetek jók! :D :D :D

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


sziasztok!
Valószínűleg röviden írok és hibákal, mert bal kézzel írok fekve egy elsötétitett szobába a laptopról.
hol is kezdjem...kb. háromnegyed 2-kor perfúzióra raktak, 2-kor volt a váltás a szülésznőknél, ekkor már 8 ujjnyira voltam tágulva. Eldöntöttem, hogy akármi lesz megpróbálom nem elveszíteni a fejem a fájások között, mert úgy olvastam, hogy farfekvés esetén különösem lényeges az orvosra hallgatni a szülés alatt. Nem volt könnyű, mert aznap már vagy 5 szülést végighallgattam, minegyiknél sok jajjgatással, kiáltozással...meg a drága új váltás szülésznő, habár tudták, hogy hogy állok felém sem jöttek, mivel nem ordítoztam, meg ilyesmi, hanem a légzésre koncentráltam (még jó, hogy Andissal jártam állapotos tornára és ott elmondták hogy kell). Nem volt konnyű megőrizni a nyugalmam fájások közben, olyan ilyesztő volt egyedül lenni a szülőszobán...de féltem, hogy ha egyszer ordítok, hogy jöjjön már valaki mellém, akkor nem fogom tudni összeszedni magam és folytatom jajgatással...
Még jó, hogy a mobilom nállam volt (mert a perfuzió elején szóltam Bécinek, hogy mi a helyzet, na meg ott beszéltem Katócával, aki sétálni akart hívni :D ), mert már es nyomási ingerem volt, így két fájás közt felhívtam Bécit, hogy szóljon a dokinak, hogy jöjjön (állítólag már a 8 ujjnyinál kérte, hogy szoljanak),aki már persze a korházba volt, csak máshol.
Ekkor jött be egy reziden és mondta, hogy neki úgy szoltak, hogy 5 ujjnyira vagyok tágulva, jött ellenőrizni. Szóltam, hogy már egy ideje 8 ujjnyit mondtak, elsápadt...megvizsgát és már nem volt méhszájam...ekkor kezdett vakarózni, hogy kellene hívni a dokt, de az pont akkor robogott be. Ekkor már nyomhattam, de egy közönséges ágyon, magzatburkot nem repesztettek, mert fontos volt, hogy minnél természetesebb legyen..így jócskán megilyesztettem az egyik szülésznőt, aki az ágy lábánál levő széken ült, mert sugárba lövelt ki a magzatvizem, kb az ágy lábáig.
Még egy fájásnál ott nyomtam, majd átmásztam a szülőágyra...Mindent beleadtam..a legrosszabb az volt, hogy úgy éreztem, hogy megőrülök, annyira fájt a fenekem, mert a doki szerint ilyesztően kijött az aranyerem (jó ég tudja, hogy miért pont arany..). Minden fájásnál igyekeztem háromszor hosszan nyomni, de így is sokkal hosszabbnak tűnt mint Andisnál, közbe most sokkal többet adtam bele....A végén az volt már a nehéz, hogy amikor kint volt félig és a fájások között el kellett engedjem magam, amiko már a hátsóm görcsszerűen megfeszült a fáradtságtól...
De aztán 15:45-kor megszületett (aránylag gyorsan kellett történjen, mert habár jelen volt, utálag el kellett magyarázza az orvos a rezidensnek, hogy is kell segíteni a fej kivevésén), miután letörölték az orrát flsírt, de az a par másokperc csend végtelenségnek tűnt..
A mellkasomra teeték, de sajnos hamar elvették (peddig akkor próbálkozott a szeme nyitogatásával....de jó lett volna ha vártak volna még ey picit). A varrás hosszú volt...
Este nagy nehezen kihozták...olyanok voltak mint a csigák. Az egyik mégegy olyan poénos dolgot ismondott Bécinek, hogy már csak a császárossoknak nem vitték ki, nem vagyk császáros...nem? akkor biztos, hogy nincs mellettem a baba (mintha az megtörténhetne, hogy ne vegyuk eszre).
A korházba a második nap átraktak egy olyan szobába ahol sok volt a cigány, de rendesek volta és tiszták.
a nagyon jó az volt, hogy tegnap hazaengedtek, pedig máskor a 12 után született babák átcsúsztak a másik napra...
Andris eleinte nagyon idegenkedett és velem is hideg volt, de a babános tej megosztása és egy "elkaplak" játékután vasárnap oldódott a hangulat. Bécinek nehéz volt, mert nagyon daccos volt míg nem voltam, sok volt a hiszti, de most jobb. Most érdeklődve néha felénéz, és éli az életét...a társaságomat nagyon igényli. tegnep viccből megkérdeztem, hogynem ad jó este puszit Margónak és adott, pedig nem igazán szokása a puszilózás.
Na végül hosszú leet, de már nem érzem a jobb karom amire támaszkodem...remélem nem untattalk.
Köszönöm a drukkot, nagyon jól esik.
Szép napot!
Zsuzsa

Kép
Kép
Kép
zsusza
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa, dehogy untattál!!!!! Sőt, jól fog még egy kis tapasztalatcsere. Bevallom, kissé én is izgulok a szülés miatt, de nem annyira mint Jankával. Túl leszünk azon is, csak éppen birjam ki addig. :) Aranyerem már most van, pedig Jankával csak később jelentkezett. A könyvben olvastam (nagy biztatás :? ) hogy a szülés után amúgy is elmúlik. Tehán nálatok is hasonló a helyzet a szülészeten. Itt Brassóban is olyan amilyen. A részletezés nem is éri meg a fáradtságot. :( :x Kitartást kivánok a gyerekneveléshez!!!!!

Meli, az jó lesz, ha csökkennek a költségeitek, viszont az rossz, hogy ritkábban fogsz jelentkezni. :( :( De nézzük a dolog pozitiv oldalát. Édesanyád úgyancsak tömbházban lakik? Ott is olyan meleg van mint nálatok? Sebaj, majd a kertes házban bepótoljátok a hűsűlést. :lol: :D Jó pakolást kivánok!!!

A tegnap volt nagy sirás rivás nálunk. Janka úgyanis az apjával labdázott, jobban mondva rúgdostak egy felfújható labdát. És egyszer csak közelebb mentek a virágokhoz (mindez a kertészetben történt) és egyszerűen megsimogatta a nagy kaktuszt. Nem fájhatott annyira mint ahogy megijedt. Először fogalmam sem volt, hogyan szedhetném ki a töviseket, de aztán hamar eszembe jutott, hogy ragtapasszal kiszedegetem. De persze az sem ment könnyen, mivel folyton orditott, és kapkodta a kicsi kezét. Elég nehezen lehetett megvigasztalni, de aztán piszuka és kucu meg lovacska stb elfelejtette a balesetet. Az este amikor aludt néztem, és már nem volt egy sem.
Ja, és még az egyik nap a kavicson is hasra bukott, mert meg volt izzadva a tenyerünk (az enyém is és az övé is), és nagy sietségében, hogy hamarabb érjünk hátra, kicsúszott a keze a kezemből .Szerencsére csak egy kisebb kékséggel megúszta. Gondolom, hogy ezentúl lesz még másképp is, csak induljon el egyedül felfedezőútra.

Na, most már megyek. Irjatok sokat sokat!!!!

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Sziasztok!

Megvagyok, bár ép testben épp csak hogy élek... :? Reggel 5 után aludtunk el és 6-kor keltem, menni kellett a leányzó után... A szemem egyfolytában ég, viszket, olyan jólesne lecsukni, de nem lehet... :? Kb. így nézek ki: :shock: :lol: :lol: :lol: De megérte, szuper volt a koncert, vettünk CD+DVD-t és kaptunk ajándékba még egy CD-t, valszeg a napokban rongyosra fogom hallgatni őket... :wink: Nagyon-nagyon jó volt kikapcsolódni, utoljára lánykoromban voltam Ákos-koncerten, kicsit (nem is olyan kicsit :wink: :D :D :D ) visszajött az a hangulat, nagyon jól éreztük magunkat Apával. :D

Bocsi, de most nem is tudok reagálni, kiscsaj itt tombol az ölemben (neki is bejön Ákos :lol: :lol: :lol: ). Remélem, később vagy este tudok még jönni...

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Sziasztok!

Tünde épp elalvóban, ráadásul cici nélkül :) Így csendben kell lennem, amíg elalszik rendesen, aztán lebújok én is, mert alig bírom nyitva tartani a szemem... Ráadásul nálunk még mindig dögmeleg van, pedig kint jóval elviselhetőbb az idő :? Csakhogy a napocska reggel óta rendesen befűtött... :? Délután készülünk komámékhoz, remélem, kijutunk, már napok óta ki akarunk menni hozzájuk, de örökké közbejött valami...

Vissza akartam olvasni, meg írni, meg minden, de Tünde elaludt... :D Én is megyek... :wink:

Kellemes délutánt mindenkinek! :D

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Sziasztok,

Látom nem sokat irtatok. Nálunk mintha elfogadhatóbb lett a meleg. Ne szóljak nagyot.

Semmi különös nem történt mostanában, kivétel az, hogy már két alkalommal babakocsi nélkül mentünk ki sétálni. A meglepő az volt, hogy végig rendesen jött mellettem az uton, nem kérezkedett ölbe, nem akart jobbra-balra menni. Annyit vettem ölbe, amig átmentünk az uton. Ki is volt fáradva rendesen, és aludt egy jókorát.

Most is alszik, és utána megyek ki vele.

Puszi

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Sziasztok!

Olvasni igen, írni nem nagyon tudok, amikor Tünde épp nyugiban van, akkor pakolok. Egy csomó ruhát becsomagoltam már és ma a könyveket is bedobozoltam. Kezdünk úgy kinézni, mint akik költöznek... :wink: :lol: :lol: :lol:

Zsuzsa!
Örülök, hogy hamar hazaengedtek tieteket és hogy minden rendben. :D És köszi, hogy megosztottad az élményt velünk, egyáltalán nem untattál. Aranyér :( Az nekem is kijött szülés közben, és jó későre tűnt el... :? De ma már nyoma sincs szerencsére :D
Andris megszokta már az új helyzetet?
És te hogy viseled?

Emese!
Édesanyám is tömbházban lakik, de "csak" a 3. emeleten. Náluk azért nem olyan vészes a helyzet :D
Kaktuszbalesetet sajnálom, szegény kicsi Janka! :( Puszi a kicsi kezére! :)
Izzadt tenyér: ismerős :? Tünde is esett már így, meg másképp is, sajna... :? Gyógypuszi a kék foltra is! :)
Gyalogláshoz gratula, nem csoda, hogy jót aludt utána! :D Csak így tovább!!! :D

Na, asszem, ennyi voltam, kiscsaj álmos... (Pedig délelőtt aludt egy órácskát... :roll: )

Többiek, merre vagytok?
Én csak Edithékre emlékszem, hogy nyaralnak, de a többiek??? Adjatok legalább életjelet magatokról!!! :D

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy megint nem irtam, de Jazmin nagyon nyugos mostanaban es allandoan a cicin logna!Nemtudom mi van vele, ha meg alxik akkor en gyorsan elvegzem a dolgaimat!

Zsuzsa orulok ,hogy minden rendben van!Andris hogy al a picihez, hogyan fogadja?

Edith jo nyaralast nektek!

Emese puszi Jankanak a kis balesetes kezere!Es gratula a sok jarkalashoz!

Meli akkor most nem leszel majd egy ideig?!Varjuk azert neha neha a hireket rolatok!

Az en kiscsajom ma meg egyaltalan nem aludt nem tudom mi van vele!Tegnap meg aludt ketszer is delelott is meg delutan is!

Na jo majd meg jovok!
Puszi nektek!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztoooooook!

Itthon volnánk! :D ... Holnaputánig. :P :P :P
Kipakoltunk, dinnyét ettünk és lefürdött az egész táraság. Ennyire futotta mai erőnkből, mert hóttmeleg van. Holnap viszont mindent ki kell mosnom, mert kedden megyünk vissza, ugyanoda. Vagy talán szerdán. Még eldől. :roll:
Kriszta negyed 8-kor elaludt, most nem tusdom, mi lesz, hogyan fog majd aludni, főleg elaludni.

Most nem lesz beszámoló, csak jöttem jelentkezni, hogy megérkeztnk, nagyon jól telt, jóidőt fogtunk ki, csak annyi rossz volt az egészben, hoyg hamar elrepült egy hét. :roll: :lol: De mégsem ért teljesen véget. :D :wink:


ZSUZSA, ÍGY UTÓLAG IS ENGEDD MEG, HOGY GRATULÁLJAK ÉS NAGYON SOK ÖRÖMÖT-BOLDOGSÁGOT KÍVÁNJAK!!! MELI JÓVOLTÁBÓL SZERENCSÉRE NAPIRENDEN VOLTAM A DOLGOKKAL, ÉS NAGYON DRUKKOLTAM, HOGY MINDEN RENDBEN LEGYEN! rEMÉLEM, AZÓTA IS JÓL VAGYTOK, ÉS MÁR OTTHON IS VAGYTOK. :) cSAK EZUTÁN FOGOK VISSZAOLVASNI! :)

Meli, köszönöm az sms-eket! :)

Még jövök!!!! Puszilok mindenkit!!!!!! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Héééé, hahóóóó, merre vagytok???????
:shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :( :( :(

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!
Ma voltunk a városban számlákat fizetni és a piacon vettünk egy-két cuccot magunknak. Én kaptam egy szép blúzt, ami mell alatt összehúzós, így most tökéletes, de szerintem nem terhesen is lehet majd használni.

És a beszámoló...
Szóval a kirándulás jó volt, egy kis kabannában voltunk Nyágrán, Gödemesterháza mellett, ahol nagyon jól éreztük magunkat. Kriszta egész áldott nap a levegőn volt, állandóan "úton volt", pillanatig meg nem állt. Áram nem volt a házban, de ez nem volt hátrány. Volt gáztűzhely palackkal, nem messze vízforrás, így szinte minden kéznél volt. Kriszta tápszert kapott ez idő alatt, nem tejet. István sokat halászott, szinte minden reggel hajnali 6-kor elment, 8-9-kor pedig már jött is haza a zsákmánnyal. Szerencsés volt az első napokban, utána már nem anniyra, de még haza is hoztunk azért, és már a mélyhűtőben van. Én? Nekem is jó volt. Tudtam pihenni, hisz itt nem volt annyira fontos a napirend, akkor ettünk, amikor készen lett az étel, persze, a gyerekek időben kaptak, vagy ha mégsem , akkor a kezébe nyomtam egy fasírtot, egy darab kenyeret és megvolt az evés. Vagy ott volt a joghurt, a lekváros kenyér, szóval, emiatt nem stresszeltük magunkat. Krisztának jót tett a nap, szépen megfogta az arcát, vállát, de nem égett le. Végig jóidő volt, kedden éjjel volt egy nagy vihar, de reggelre már nyoma sem volt. Szerdától fújt a szél, de az nagyon jó volt, mert enyhítette a nagy meleget.

Eredetileg úgy volt, hogy pénteken jövünk haza, amikor a barátaink is (nekik 10 hónapos a kislányuk), de végül tegnapig maradtunk, mivel feljöttek a szomszédék pénteken délután. Holnap vagy holnapután pedig teljesen más emberkékkel megyünk, ezúttal a házikó tulajdonosának lányáékkal és egy másik régi barátházaspárral. Mi most Krisztát nem visszük, mert anyós már nagyon felkészült és várja, hoyg néhány napig együtt legyenek. És én is várom már ezt a teljes pihenést. Amit nem tudom, hogyan fogok kibírni, de most nem maradunk olyan sokat. Valahogy csak kibírom.

Kriszta fürdött már 3x folyóvízben. Legelőször most kéthete, amikor a patakparton voltunk, és eléggé hideg volt a víz, de csak keveset volt benne. Aztán múlt vasárnap mindketten lubickoltunk a Marosban vagy félórát. Igaz, két részletben. Annyira élvezte, hoyg ki sem akart jönni. Állandóan csak mondta: víííí, vííí, Máó, Máó (azaz Maros ) Aztán kirándulás előtt vettünk egy kis úszógumit és azt is felavattuk szombaton. Nem bízott benne, de mondtam, hogy ne féljen, és nem engedtem el, ott voltam végig mellette, így aztán megbarátkozott vele.

Szóval, kb. ennyi magunkról. :)

Még annyi, hogy ma du. voltam dokinál, és csupa jó híreim vannak. Illetve egy "rossz" is, de az majd később.
Babóca nagyon ügyes, él, virul, szépen nő, betöltött 19 hétre saccolta az UH, mindene megvan, zárt a gerince, az agy normálisan kifejlődve. Hosszat most nem saccoltak, de a BPD-je 44 mm és a combcsont hossza 29 mm.
Méhszáj zárt, magzatvíz normál mennyiségű, méhlepény 0-ás, szóval minden a legnagyobb rendben. Sőt, a cisztának híre-hamva sincs :D :D :D :D :D ami a lehető legjobb az egészben. Most írt fel Maternát, illtve "feloldozott" az eddigi tilalmak alól. Persze, tűző napot, napozást továbbra is kerülnöm kell, de pl. már nem kell szerzetesi életet élnünk. :wink: :wink: :wink: Őszintén, már vártam, hoyg eljöjjön ez a pillanat is! :oops: :oops: :oops: :oops:

A "rossz" a dologban annyi, hogy Mütyürke még nem volt hajlandó elárulni kilétét. A doki szerint most 19 hetesen nem is lehetne 100%-osat mondani, de jövő alkalomra szinte ígérte, hogy már megtudjuk.

Kriszta máralszik, és haladás, hoyg egyedül aludt el a kiságyban. Tegnap még ringatnom kellett fél percet, annyira megszokta az ölben elalvást! (Apropó, tegnap elaludt negyed 8-kor, és ébredés nélkül aludt reggel 7 óra 10 percig. Egyszer sírt fel éjjel 1-kor, amikor bekentem az ínyét és aludt is tovább.)

JAj, és persze, ez kimaradt: kibújt mindkét alsó szemfoga, a jobb nem tudom, mikor, a bal oldali meg gondolom, az éjjel, amikor úgy visított, mert tegnap még nem volt ott a fog, de ma már megszúrt. Most már remélem, lesz néhány hónapnyi pihenás a fogak terén, már csak a leghátsó 4-nek kell kibújni.

Pontosan még nem tudom, mikor utazunk, de valósuzínű, hoyg holnap du. valamikor. Addig még hátha tudok jönni.

Visszaolvastam, de reagálni most nem tudok. Meli siessetek azzal a költözéssel, netbekötéssel, nagyon fogsz hiányozni! :)

Puszilok mindenkit! :D

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Valószínűleg egy ideig ez lesz az utolsó bejelentkezésem, holnap este költözünk le Anyukámhoz, aztán már csak pakolni jövünk fel ide. De netünk elsejétől nem lesz :( Azért Anyóséktól benézek még, ha lesz lehetőségem, de nem ígérek semmit.

A költözéssel jól haladunk, csomó mindent kivittünk már, napok óta minden este dobozolok :) miután Tünde lefeküdt. István éjszakás, így ő nemigen tud ebben segíteni, főleg, hogy nappal alig alszik, sokat van kint a házban. Az előszobát és a nappalit újrapadolták, ma pedig megcsinálták a gipszkartonfal keretét (vagy mi a neve, szóval azt, amire felerősítik a gipszkartonlapokat :wink: ). Ja, és kimosták a fűtőtesteket, amiket még a héten fel kell szerelni, mert a vízszerelőnk jövő héten elutazik. Úgyhogy most nagyon beindultak a dolgok nálunk. :D Még nem tudjuk pontosan, mikor költözünk, István 2 és fél hetet saccol. :) Majd elválik. :wink:

Edith!
Nagyon örülök, hogy jól sikerült a nyaralás, kívánom, hogy hasonlóan folytassátok! :D :D :D

És még jobban örülök annak, hogy eltűnt a ciszta!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Nem hiába drukkoltunk annyian! :lol: :lol: :lol:

Ne haragudjatok, de most többre nincs erőm. Nagyon fogtok hiányozni, amint lehet, jövök és beszámolok.

Vigyázzatok magatokra, írjatok sokat és tegyetek fel képeket a gyönyörű gyerkőceitekről! :D :D :D

Sok puszi mindenkinek!!! :D :D :D

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Sziasztok!

Edith, bevallom, én is eljöttem volna veletek néhány napra. Annyira hiányolok én is egy ilyen kiruccanást, de egyelőre ez teljesen lehetetlen. Egyrészt a munka miatt (üzletek, kertészet), másrészt meg azért, mert Levi a tegnap beiratkozott a soferiskolába. Már rég tervbe volt véve, most jött el az ideje.
Örülök, hogy eltűnt a cisztád!!!! :D Ez csak jó hir. Mostanában nekem sem nyilaldozott annyit a pocakom, és pocaklakóm is rengeteget mozog. Sőt, mostanában éjjel is. Sokszor úgy kilöki magát, hogy ki is lehet tapogatni, hogy kb hol helyekkedik el. Ez nem igazán kellemes érzés.... :? :?
Meli, tényleg hamar költözzetek, mert hiányozni fogtok, ha sokáig nem jelentkeztek!!!!! Jó munkát!!!!!

A jó hir az a mai napra, hogy reggeltől esik az eső. Álmos idő Jankának is, mert a reggel alig tudott felébredni valamikor fél 10 körül, de vissza is aludt szinte 11-ig. Pedig az este sem feküdt későbben mint szokott. Most ismét alszik.:)

Puszi,

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, köttettünk netet Anyuékhoz (öcsém kérte, hogy mire hazajön, legyen, de 3 óra alatt bekötötték, úgyhogy ki is használjuk jól :wink:), de csak olvasni tudok néha, mert itt elég macerás, kábelek, stb. :roll:

Nagyon eltűnt mindenki... :(
Remélem, nincs semmi baj és jól vagytok! Azért néha adjatok életjelet magatokról!!! :)

Mi jól vagyunk, a házzal remekül haladunk, képet még mindig nem tudok átmásolni a gépre, majd egyszer, remélem... A vízvezetés kész, a bojler beszerelve, a fűtőtestek feltéve, a szoba kettéválasztva, villanyvezetés egy része kész, hátravan még a fűtéshálózat (csövek + kazán), padlócsiszolás, -lakkozás, villanyvezetés másik része, meszelés-festés a fürdőben és a kamrában, és akkor lassan lehet nekifogni a takarításnak. Az még jó nagy meló lesz, de már nagyon várom. :D :D :D

Ha tudok, egyszer-kétszer bejelentkezek még, és mindenképpen olvasgatok, ha épp összejön. Sokat gondolok rátok, hiányoztok! :D

Szép hetet, puszi mindenkinek!

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem írtam, mert a gyerkőc erősen kópé lett, s egy pillanatra nem hagyhatom magára, mert azonnal csinál valami tilos dolgot. (pl. konyhaasztalra mászás, falra firkálás, ruha és játék kihajigálása az erkélyről és hasonlók). :?
Holnap indulunk Gyergyóba, kezdődik az EMI-tábor (www.emitabor.hu). Férjem már szombat óta ott van, ő a főszervező :D Várom már a holnapot, hogy láthassuk a párom, de kicsit tartok az egész tábortól, mert az idén tök egyedül leszek Csenivel, ugyanis a férjemre nem számíthatok, neki mindig ezer dolga van... Tavaly ott volt a két sógornőm családostól... idén nekik nem jön össze... Na, de majdcsak lesz valahogy! :wink:

Kellemes hetet kívánok nektek, jó nyaralást, pihenést, akinek ez jut erre a hétre, no, meg jó házcsinosítást is :wink:

katoca
 
 


Sziasztok!

Tényleg leállt egy kicsit az irás.... Igazából kedvem sem de időm sem volt. Az utóbbi időben egyfolytában esik az eső, úgyhogy sokat vagyunk itthon. Szerencsére Janka felfedezte, hogy milyen jó játszani egyedül is. Most jött rá, hogy milyen jó a mászás. Olyan sebessége van, hogy elképeszt. :)
Én egy kicsit felháborodtam a tegnap,......akkor voltunk (végre 3 hét várakozás után) a Doppler teszten. Vagyis lettünk volna, mert a recepciónál húzták a nyakunkba a vizes lepedőt, hogy : hát én terhességre akarom végezni? Mert ott csak a véredényeknek végzik, vagy valami olyasmi. De ezt akkor mi a fenének nem tisztázták, amikor felhivtuk a programálásra????? Akkor nem vártam volna ennyit, hanem legalább visszamentme volna az én orvosnőmhöz, hogy legalább amiatt üljek nyugodtan, hogy nem rövidült tovább a méhnyak....Hát sajnos ez van! :evil: :evil: Most meg nagyon elhatároztam, hogy el sem végeztetem azt a tesztet.....Láttam a hirekben azt a félkarral született kisbabát, hogy pereskednek a szülők az orvossal, hogy nem figyelmeztette őket időben. Akkor mi értelme annyi ultrahangot végeztetni....és nem is olcsó mulatság.....
Ti csináltatok ilyen Doppler akármit? Mert úgy elgondoltam, hogy ha most felfedeztek volna (Isten őrizz!!!!) valamit, akkor már úgysem lehet megszakitani a terhességet, mert ezt a tesztet csak 22 és 26 hét között lehet végezni....Mit tudtok erről?

Mára ennyi, mert nincs jobb hirem...és rosszakat meg nem szivesen irnék.

Puszi,

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Sziasztok!
Mi ujsag veletek!?Nem nagyon irtok mar ide!

Mi jol vagyunk a mindennapi szokasos mokuskerek megyen!Jazmin egyre nagyobb egyre tobbet csinal sokszor csak csodalkozom rajta!

Emese en csinaltam Doppler tesztet valamikor a 6 honapban azt hiszem de nalunk ez ugyananyiba kerul mint a masik normalis ultrahang!Szerintem nem volt valami nagy szam es igazad van ha valami baj lenne ugyanugy latszik a 2d-es uh is!

De ne gondolj ilyen butasagokra!!!

Meli varjuk az ujjabb kepeket!Hogy haladtok eddig van valami ujdonsag?
Tobbiek merre jartok?

A heten mi aszt hiszem kapjuk az 1 eves oltast mar elore irtozok tole!!!

Dobok fel par kepet ha nem baj!
Mostanaban csak igy eszik a hintaban
Kép

Ez az uj maniaja az orrat felhuzza es szuszog!Elneveztuk szuszi manonak!
Kép
Kép

Puszi mindenkinek!Es irjatok ti is!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

Bocsika, de most többre nincs időm, csak

Jázminnak

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNNI!!! :D :D :D Isten éltessen kicsi lány!!! :D :D :D


Pussz mindenkinek! :D

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Melinda koszonjuk nagyon szepen a jo kivansagokat!!!!

Puszi mindenkinek! :D

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Boldog szülinapot Jázmin!Maradj mindig ilyen mosolygós!
Szép hétvégét!

Kép
Kép
Kép
zsusza
 
 


Kicsi Jázmin, Isten éltessen sokáig!!!! Sok egészséget, vidámságot, szerencsét kívánunk Neked és szüleidnek egyaránt! :)

Ági, várunk képeket!!! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!!!

Koszonjuk szepen elsosorban a jo kivansagokat!
A szulinap szerencsere jol telt, Jazmin nagyon orult az ajandekoknak es a tortanak is!Jol erezte magat!

Par kep a szulinaprol!!!
Kép
Kép
Kép

Aztan irjatok ti is!!!
Hova tunt el mindenki!???

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Habár igy utólag is, de mi is Boldog szülinapot kivánunk!

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Sziasztok!

Tényleg jól eltűnt mindenki....Remélhetőleg most. hogy vége a nyárnak, lejárnak a nyaralással járó kiruccanások, ismét lesz mozgás itt is.

Mi jól vagyunk, a tegnap voltunk ultrahangon. Szerencsére nem rövidült tovább a méhnyak, baba is jól fejlődik. Naaagyooon sokat mozog. :) :roll:
Janka is naponta változik, természetesen jó irányba....Elképesztő, mennyi ravaszság van benne..... :D :lol: :o

Várom, hogy valaki még jelentkezzen!!!!

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
sikee
 
 


Sziasztok!

Jázminnak így utólag kívánunk boldog szülinapot! Isten éltesse!

Sajnos én megint le vagyok terhelve tanulásügyileg, mert jövő héten versenyvizsga lesz, még van egy hely a Hallássérültek Intézetében, azt szeretném megpályázni, mert sajnos nagyon kell a pénz, meg a munkaviszony is, ha kistasót szeretnénk majd. Aztán 12-én mesteri felvételim lesz, s mindkét vizsgára kéne tanulni... Közben Csengi is egyre ügyesebb, s egyre több időt igényel magának, s nagyon szeret kinn lenni, ahol ugye nem tudok tanulni... A házi munkákról ne is beszéljünk, képtelen vagyok utólérni magam, állandóan fut a ház :oops: :(
No, szaladok is tanulni, mert Csengi szunyál, így talán van egy órácskám :)
Minden jót nektek!

katoca
 
 


sziasztok!
Emese bocsanatok kerek, hogy a neked irt levelet masolom be, de nincs idom ujbol irni....meg hatha igy meg jelentkezik mas is...
Milyen ket gyerekkel?...sokszor nagyon jo, a baj az, hogy Andris feltekeny neha, foleg szoptataskor. A problema egyik fo forrasa a "kedves" ismerosok, akik Margoert oda vannak, Andrist sokszor figyelmen kivul hagyjak..max tole is a tesoka felol erdeklodnek (az ilyeneket le szeretnem sokszor loni). Sajnos Andris mar Margot meg is utotte, azota csinalja amiota az egyik "kedves" doktorno suttogva (mintha Andris nem hallana jol?!) kozolte velem, hogy ugyeljek, nehogy a nagy bantsa a kicsit...utba hazafele utotte meg eloszor....ilyenkor jon, hogy bogjek, mert sajnos Andrist nem tudom az ilyenektol tavoltartani.
Egyebbkent minden ok. Sajnos a hazimunkat nem mindig sikerul jol beilleszteni a napi programba, ilyenkor marad estere, amikor a gyerekek elaludtak, de sajnos ez altalaba keves ejszakai alvassal jar.
Delutan nincs idom pihenni, mert a gyerekek felvaltva vannak ebren, a hetvege meg mindig tul gyorsan telik el.
A setak kellemesek, csak egyszer kellet hazamenni azert mert Margo sirt, sokat segit ebben a hordozokendo, mert igy olyan mintha meg mindig pocakom lenne, csak most mar nem szereti, ha elorehajolok, na meg idobe otthon kell lenni.
Margoval ugy tunik, hogy gyorsabban telik az ido (mintha hamarabb fejlodne), de csak azert mert mozgalmasak a napjaink.
Sajnos Margot tobbet kell hagyjam sirni (1-2 perc), mint Andrist annak idejen, mert nem tudok ketfele szakadni, amikor csak harman vagyunk otthon (sajnos neha az is luxus, hogy wc-re menjek, amikor mar muszaly, akkor hagyom sirni).
A haz szalad...takaritani takaritok, de rendezni mar nincs idom. az az igazsag, hogy ez a fontossagi sorrendem miadt van.Nekem fontosabb, hogy setaljunk, Andrissal gyurmazzak,Margo annyit szopizzon amennyi jolesik, mint a rendezes.
Remelem nem ijesztettelek el. De most faradt vagyok, igy lehet, hogy borusabban latom a dolgokat...vegyed jo jelnek, hogy mi most ugy erezzuk, hogy majd szeretnenk egy 3. gyereket is . tehat nem olyan ordongos.
Ti hogy vagytok? Hogy birjatok az allapotossagot? Meli hogy haladnak a munkalatok?...biztos nem csak en vagyok igy vele, de szivesen neznek kepeket . Emese biztos mindenki orulne, ha feltennel meg kepeket a kertetekrol, most hogy nez ki? (en legalabbis nagyon orulnek). Katoca, hogy megy a tanitas? Nagyon kifaraszt? Nyujt sikerelmenyt? Agi, Edith, Eszter hogy\hol vagyotok?
Most nem tudok kepet feltenni, mert irnom is nehez, mert Margot bofiztetem, de majd legkozelebb..
Szep napot!
Zsuzsa

Kép
Kép
Kép
zsusza
 
 


Sziasztok!

Sziasztok!

Már napok óta készülök írni, de eddig nem nagyon jött össze... :roll: :oops:

Jól vagyunk, minden rendben, házikó készül rendesen. Egyre jobban tetszik, főleg a konyhám, olyan hangulatos lett, miután átfestettük az asztalt meg a székeket meg a szekrényt :D

Most már nagyon elhatároztuk, hogy jövő héten költözünk és pont. Apa akkor lesz szabadhetes, ki kell használni :D

Már beüzemeltük a mosógépet, van egy csomó rongyszőnyegem, kimostam már párat, jó lenne ezekkel végezni, mielőtt kiköltözünk, hogy tudjam rendesen elpakolni, amiket nem használunk majd.

Tünde egyre nagyobb "haramia", amikor nem vagyok vele, jókislány, de amint hazaértem, egyfolytában rosszalkodik, mintha büntetni akarna. Pedig 3-4 óránál többet nem vagyunk távol, és abból még 1,5 órát alszik is... Kicsit rosszul esik, de majd elmúlik... És nem problémázik amikor megyünk el, láthatóan nem töri le a dolog, mikor megyünk ki az ajtón, úgy csukja ránk, hogy döndül :D

Beszélgetni (magyarul) nem nagyon akar, de van néhány új szava: cejsze=ceruza, atti=papír, Etti=Peti, a kandúr, de a többi macskát is Ettizi rendületlenül, amó=manó, Eemó=Elmó, amma=alma, kkááá=banán, kehssz=keksz, ká-kká=kanál, kaka=pisi, de csak nagyritkán szól, óva=óra, szee=szeme, jaja=haja, tcacica=katica, khakha=halacska, teccíík=kérem v. tessék :), khe-khe=kérek de csak felszólításra mondja. Kapásból ennyi jutott eszembe. De nagyon édes, néha megáll az eszünk, olyanokat csinál :shock: :lol: :lol: :lol:

Egyedül eszik, mikor jobban, mikor rosszabbul, egyik nap falja, másik nap kiköpi ugyanazt az ételt, ne ettől, Anyának a cukra 200... :evil: A laskát minden mennyiségben eszi, most az a nagy kedvenc.

Múlt kedden belázasodott, semmi egyéb tünete nem volt csak 38,5 kétszer is... Kiderült, hogy a foga a ludas, jönnek az utolsók... A jobb felső már kint van félig, a bal felsőből egy rece, a két alsóból pedig csak egy-egy vékony csík látszik az íny alatt. Remélem, hamar kibújnak... :roll:

Sokat táncol, akár zene nélkül is, ugrándozik mint a bakkecske, semmi sincs tőle biztonságban, terrorizálja a macskákat, :shock: , néha rohangál körbe az asztal körül és óbégat :lol: :lol: :lol:

És végre megtanult puszit küldeni, olyan édes, majd megzabálom olyankor :D :D :D

Alvása tűrhető, kopp-kopp, este most már megint elalszik egyedül, két hétig nem lehetett otthagyni, csak ha már mélyen aludt, nem tudom, mi ütött belé, és azt sem, mitől állt vissza a régi rendszer, de tény, hogy így sokkal jobban tetszik :wink:, egyik nap megpróbáltam, mi lesz, ha kijövök és szó nélkül elaludt. Sajna nappal eléggé lerövidítette az alvásidőt, jó ha megvan a 1,5 óra. Ja, és mostanában többször is előfordult, hogy reggel csak fél 8-8 körül ébredt :D

Tündéről és a házról képeket a 2005-2006 télibabák topikba tettem, itt megnézhetitek: http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... tart=46800 (az oldal közepe felé keressétek és van a köv. oldalon is).

Bocsi, de most reagálni nem tudok, vége a "kimenőmnek", leszármazottam nyúz, hogy menjek vele játszani... :wink:

Legyetek jók, szép estét mindenkinek!!! :D :D :D

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Sziasztok!

Sehol senki??? :(

Jöttem egy jóóóó hírrel!!! :) :) :) HÉTFŐN FÉL 10-RE MEHETÜNK A KÖZJEGYZŐHÖZ, ALÁÍRNI AZ DÁSVÉTELI SZERZŐDÉST!!! :lol: :lol: :lol: Hip-hip-hurrááááá!!! :lol: :lol: :lol:

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Edith!

Most olvastam privit :wink: :lol: :lol: :lol:

Képeket mekaptam, köszi szépen, szuperek, tegnap már akartam írni, de elfelejtettem... :oops:

Most addig írok, amíg laptetej leszek - hihihi :wink: :P :lol: :lol: :lol:

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Na, az előző nem lett laptetej, talán majd ez... :wink: Jól fog kezdődni az oldal, ha igen... :wink: :P :lol: :lol: :lol:

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: