Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Általában a "Friss kismamák"-ba szoktam írni(üdv ismerősök!Kép),de Benneteket is renszeresen olvaslak.
Először is gratulálok mindenkinek a pocaklakóhoz!KépKépKép
Másodszor engedjétek meg,hogy csatlakozzam Manóhoz:én is nagyon korán-kb.12.héten éreztem időnként a babát.Olvastam a Babaneten,hogy ez nem renhagyó dolog.
12.heti UH-on rákérdeztem az orvostól,hogy ez lehet-e a baba,azt mondta,hogy igen!
Egyébként a második gyerkőc lesz(őt a 16.héten éreztem először mozdulni).
Elnézést,hogy belekontárkodtam!

Mindenkinek jó gömbölyödést!

Kata
17+5
Kép

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Bocsi,Manóst akartam írni!
Kata
Kép

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok Csajok!
Csilla!
Mennyibe került a Pintácsi gatyó?Akartam menni a hétvégén a Mega Toys-ba,de a katalógusukba megláttam az árakat.22-25eft egy gatya.
Nevetséges!
Barbi!
Nem tudod mennyibe kerül az Istvánba a kismama torna?Én is veszek kazit,de én is kihagyom az étrendet.Köszi.
Marica!
Nyugi,én se vallom be hány kiló vagyok.Akik eddig
bevallották,nádszálak hozzám képest."Sajnos!"
Pusz!Dia.14+1.

Kép
Kép
lldicsi
 
 

 
 

Elfelejtettem!Lányok,hogy lehet fejecskéket beilleszteni a levélbe?

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!

Másodszor próbálom elküldeni amit írtam,ezért ha mégis megjelenne az előző,akkor bocsánat!
Szóval:általában a "Friss kismamák"-hoz szoktam írni(üdv ismerősök!Kép).de Benneteket is rendszeresen olvaslak.
Szeretnék csatlakozni Manóshoz:én is korán kb. a 12. héten éreztem már a babát időnként.A 12.heti UH-on megkérdeztem az orvosomtól,hogy ez lehetséges-e,azt mondta,hogy igen.
A Babaneten is olvastam erről és nem rendhagyó a dolog.
A fiamat a 16.héten éreztem először.

Elnézést,hogy belekontárkodtam.

Mindenkinek jó gömbölyödést!

Kata
17+5
Kép

Kép
Kép
ruszlána
 
 


SOS!
A házipatika kalkulátor szerint dec:8.-án szülök,
a babanet szerint dec:6.-án,az orvosom szerint
dec:15.-én.Akkor most mikor fogok szülni???
Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!
Hú ezer éve nem jártam erre. Örülök, hogy mindenki jól van.

Dia: szerintem ne görcsölj, hogy mikor fogsz szülni. A baba pontosan fogja tudni, hogy mikor kell elindulnia akár mit is mondanak a kalkulátorok.

Spectro: ne is törődj az ilyen "kedves" emberkékkel. Biztos, hogy csak a féltékenység beszél belőlük.

A sulyomat én sem árulom el mert szörnyűűűű. Még nem sikerült lefogynom az előző baba után sem és, hogy most mi lesz a vége? Hát remélem nem fogok sokat hizni.

Most már rohannom kell. Vigyázzatok magatokra meg a pocaklakóitokra. Megpróbálok majd gyakrabban jönni, de egy örökmozgó 10hónapostól nem tudom, hogy fog sikerülniKép.
Jó éjt mindenkinek

Kép
bombomanyu
 
 


Dia!

Szerény véleményem szerint december 6. és 15. között fog születni a babád, de lehet, hogy máskor. Szerintem emiatt ne aggódj, még sokszor változhat a terhesség során. A barátnőmnek mindíg más időpontot állapítottak meg, aztán a gyerek minden tervezett dátum után született 1 héttel.

Pusza
babar
 
 


Lldicsi!
Az én gatyóm 8e Ft volt.
Az, hogy mikorra vagy kiírva és mikor születik majd a babád, szerintem ritkán sikerül pontosan kiszámítani. De nem értem, hogyan lehetséges ekkora különbség a számítások között. Mikor volt az utolsó menstruációd első napja? Hány naposak a ciklusaid?
Én a kislányommal június 4-re voltam kiírva, aztán módosítottuk - mivel június 4-én még előjele sem volt szülésnek - június 8-ra. Aztán június 8-án sem volt semmi előjele a szülésnek és a dokim már nem mondott több időpontot. Jártunk folyamatosan magzatvízvizsgálatra - aminek szerintem sok értelme nincsen - és június 17-én indították a szülést. (Bár ezzel se ment szegény túl sokra.)

Bombomanyu!
Nem semmi, hogy a "nagy" 10 hónapos és máris kismama vagy. Szoptatsz még?
Egyébként az előző terhességemnél is megkaptam egy olyan lánytól, hogy el van "deformálódva" az arcom (a 40. héten), akinek sajnos nem lehet gyereke. Örökbe fogadtak egy kisgyereket. Biztos nagyon nehéz lehet neki, de ezt csak így tudja magában feldolgozni, ha más kismamákat megbánt? Ennél a terhességnél még nem is mondtam neki, hogy kismama vagyok. Bár biztos látja, hogy már megint "deformálódok".

Barbi!
Szerintem a férjek elfogultak. Az én férjem mindig csak röhög, mikor valaki bántót mond. Mindig mondja, hogy bolond vagyok ha foglalkozom velük és elhiszem, amit mondanak. A tejtől csöpögő mellnek pedig csak örülhet egy apuka, mert ez azt jelent, hogy a picinek nem kell más anya tejét vagy tápszert adni.
Egyébként ma reggel nekem is kicsit nedves lett a hálóingem mell résznél. Kép
spectro
 
 


Tudod Spectro, szerintem addig jó, amíg ilyen elfogultak! Kép

Dia!

A Szent Istvánban a vérvételi szobában van a 4D ultrahang! (Tudom, hogy a másik topikban kérdezted!)

Barbara
babar
 
 


Képzeljétek férjecském bombasztikus programot talált ki a hétvégére. Betonozni fogunk egy grill-sütőt! Tegnap már leflexeltük a betonrácsot formára és holnap egész nap betont fogunk keverni. A szomszéd meg is kérdezte, hogy nincs-e jobb dolgom a 4. hónapban. Hát én a kertünk bolondja vagyok. Kicsi a kert (sorház), de tüneményes!
babar
 
 


Sziasztok!
CSilla!
Az utolsó menszeszem első napja március.1 volt.
A ciklusom 30 napos.
Barbi!
Köszi az UH felvilágositást.Hogy lehet fejecskéket illeszteni a levélbe?Nekem nem jön a tejem a párom bánatára.Mikor fog szerintetek megindulni?Pusz.Dia.14+2

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!
Spectro, ne vedd magadra a "kedves" megjegyzéseket, ezek csak az irigység szavai voltak.
Lldicsi, már ilyen korán tejcseppeknek kéne megjelenni? Én úgy tudtam csak az utolsó trimeszterben indul be a tejteremelődés. Rosszul tudom?
A fejeket úgy tudod varázsolni, ha pl nevetőset szeretnél a szövegben símán csak tegyél kettőspontot majd egy bezárójelet szóköz nélkül.
Babar, végülis szemmel elég ellenőrizni a beton állagát, és utasításokat is adhatsz miből mennyit tegyen bele a "szakmunkásod"KépVasárnap eső lesz!

Holnap megyek felderítek néhány kismamaüzletet, köztük a mamystiket is, bár a honlapjukon találtam árakat és azok még tűrhetőek volta. Legalábbis nem 25000-nél kezdődtek.
Üdv,
Manós
manós
 
 


Szia Manós!
Szerintem is korai még a tejtermelődés,csak azért
irtam,hogy nekem nincs mert Barbinak és Csillának
volt már.És Barbi kb akkor fog szülni mint én.
A fejecske irás nem sikerül!KépDia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Bocs még is sikerült.Más félét,hogy kell?

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Lldicsi!
Szerintem pedig december 10. A Várandós Mamák könyvében van egy kalkulátor, azt néztem plussz hozzáadtam 2 napot, mivel nem 28 hanem 30 napos ciklusaid vannak. De majd a baba dönti el úgyis. Néhány nap ide vagy oda...

A tej miatt egyáltalán nem kell aggódni, bőven ráér még. Akinek van előteje, annak nagyon nagy valószínűséggel lesz bőven teje, de akinek terhesség alatt nincs, annak is nagy valószínűséggel lesz teje. Persze sokat kell majd érte tenni.

Csilla
spectro
 
 


Sziasztok!
Az őszi babák topik "lakója" vagyok, de olvaslak titeket is, így hozzá is szólnék, ha nem bánjátok. Kép

Én találtam két nagyon jó üzletet, ha érdekel valakit, elég jó áron nagyon jó minőségű ruhákat vettem ott. Az egyik a Westendben a Gólya kismamabolt, a másik pedig Budaörsön van (de még Bp. határán), és Weekend a neve. (40-es busz visz oda a Móricz Zs. körtérről.) Ők ráadásul készítők, így tényleg elég olcsó minden náluk.

Ldicsi, a kettőspont és a másik zárójel ez: Kép
A kettőspont és nagy O betű pedig: Kép

Az pedig, hogy valaki a terhessége utolsó két hónapjában dohányzik, hogy a babája kisebb súllyal szülessen, annyira abszurd és elmebeteg ötlet, hogy szerintem szavak sincsenek rá.

Üdv., Liv

Kép

Kép
liv
 
 


Sziasztok!
Voltam a Baross utcában a mama mia boltban.
Vettem egy két részes rucit nagyon kényelmes és
szép.A jövőhéten még veszek másfélét is mert nagyon jó cuccok vannak és a kiszolgálás is remek.
Csilla!
Most nem nyugodtam meg te a negyedik verziót irtad meg.
Liv!
Köszönöm a segitséget aranyos vagy!Kép
Puszi mindenkinek!Dia.
Barbi!Hol vagy?Betonozol?Kép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék, 8 hét, harmadik.

Ruhaügyben nekem az első időkben nagyon jól bejött a sztreccsfarmer, félidőig simán tudtam hordani. Későbbre kedvenc lelőhelyem: Europark emelet. A bolt nevére sajnos nem emlékszem. De olyan jó terhescuccok vannak olyan olcsón, hogy a húgom onnan öltözködik, pedig nem is terhes. De ezek a cuccok has nélkül is jók, meg hassal is. Kép

Hízás: az elsővel 25 kilót híztam, a másodikkal 16-ot, a doki szerint majd most fogok 11-et (de jó lenne!!!). Egyelőre tényleg fogytam 3 kilót, de már lassan vissza is szedem, és még nagyon az elején vagyok. Különben mindkét gyerkőc után visszafogytam az eredeti súlyomra +3kg. Erről köteteket tudnék mesélni, de majd talán nyitok hozzá új topikot.KépKépKép

Vica (8)
mvica
 
 


Babar,

Megint találkozunk! Szerintem amúgy rokon lelkek vagyunk. A lányommal a 8. hónapban betonoztam a ház alapját, a fiammal már bent laktunk, és a 4.-től a 7. hónapig kertet rendeztünk (földet talicskáztunk, gereblyéztünk, füvesítettünk...). Meg persze lakberendeztünk, szekrénytologatás, egyebek. Talán azért híztam kevesebbet?!Kép Csak arra vigyáztam, hogy ha az utcában láttam bringázni a védőnőt, lebújtam a kerítés mögé.Kép

Ma már felástam és kigereblyéztem úgy 20m2-t, levertem pár méter ágyásszegélyt egy baromi nehéz kalapáccsal (aközben azért anyáztam kicsit), plusz a szokásos kertfenntartás (1200 m2). Legalább nem szorulok a R.Réka bárgyú mosolyára. Viszont mi is akarunk grillsütőt (bár téglára gondoltunk), megírhatnád a technikai részleteket, akár emilben.

Cső: Vica
mvica
 
 


Szia Vica!
Megirnád nekem,hogy pontosan hol van az a bolt?
Mert nem messze lakom az Europarktól.
A metró állomásnál van?
Köszi.Dia.

Kép
Kép
lldicsi
 
 


a
tandi
 
 


Szia Barátnőm!
Üdv a csapatba.Voltatok tegnap az Állatkertbe?
Mi újság?Örülök,hogy most már levelezni is tudunk!KépPusz:Dia.Kép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!

Nem jártam még itt csak néha beleolvasok, de olyan kis ideggyenge vagyok, hogy piszokul ki tudok borulni mindenen.
Szóval Rékacs vagyok. Anno sokat írtam a "már megint megjött"-be, de itt nincs onnan senki, azt hiszem. Az én pocakomban is lakik egy albérlő, most vagyunk a 12. héten. Csütörtökön töltjük be, én már visszafelé számolok, ő gondolom csak növekszik és növekszik, de jól is teszi.

Mindenki sajnáljon, múlt héten kórházba voltam, mert eddig egyet sem hánytam,majdnem megúsztam az első trimesztert, így kaptam az unokaöcsémtől egy klassz kis vírus, hogy két napig csak hánytam és nem maradt bennem semmi. De szerncsére már vége. Örömmel megállípíthattam, hogy elértem a kedvező súlygyarapodást így, mert le ment két kiló és így még csak hármat szedtem fel.

Na eleget írtam így is.

Márti!

én is a Söfibe járok, Dr. Arnoldhoz, és jan 7-re vagyok kiírva. leszünk szobatársak?Kép

Na sziasztok

Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Sziasztok Lányok!

Tandi vagyok Tellerné Kovács Andrea!
Új vagyok köztetek, remélem nem zavarok.
Jó olvasgatni amit írtok.
A barátnőm is köztetek van ő az Lldicsi!
Kb. öt éve ismerjük egymást nagyon jól megvagyunk és a férjeink kollégák voltak.
Nem beszéltünk össze még is majd hogy nem egyszerre szülünk. Én három és fél hónapos terhes vagyok. Talán egy hét van köztünk.
Eddig még jól vagyok elvétve azt a három hónapot amit szinte végig hánytam. Már jó már nem hányok csak van egy-két kaja amit nem ehetek meg, például a csemege uborka, a sárgadinnye, a vadas, mert az tuti kilandol. A kávé szagától egyenesen rosszul vagyok, de szerencsére már nem annyira.
Ha ráértek és uncsiztok szívesen levelezem én is veletek.
Vigyázzatok a bébitekre!
Pusza: ANDI
13+2

KEdves Barátosném Lldicsi!

Hogy vagy kedves férjeddel mit csináltatok vasárnap? Hogy telt ez az egy nap?
Szombaton este remélem egybe hazaértetek tőlünk.
Írj
Pusszancs
tandi
 
 


Szia Lldicsi!

Voltunk tegnap az Állatkertben, tök jó volt, csak elkezdett szakadni az eső és már nagyon nagyon éhesek voltunk így hát muszály volt menni pizzázni és lemaradtam az Akvárium nézelődéséről.
Jól vagyok hála az égnek, csak hamar elfáradok, valahogy délelőtt tudod beindulok, nekiállok minden erőmet bedobni, dolgozom, mindent megcsinálok de délután egy-kettő óra felé elfáradok. De annyira, hogy el tudnék aludni.
Ti hogy vagytok? Pocaklakó hogy viselkedik?
Képzeld egy farmerfölső volt rajtam az Állatkertben abbban mentem, de nem volt rajtam melltartó és kidörzsölte a mellemet, jöttem ma dolgozni és alig bírtam felvenni a melltartómat.-
Hát mondom nem vagyok észnél.
tandi
 
 


Csá Andi!
Vasárnap elmentünk bóklászni az Árkádba és az Ikeába.Az Árkádba voltunk a baba boltban.Kép
Jó kis rucik vannak.A felsőm is megtalálható ott
egy ezressel kevesebbért.Kép
3/4 gatya 6-7eft felsők 4-5-6eft fürdőruha 15eft.KépKét részesek15eft.Viszon azok jók vannak.
Van elegáns és farmer együttes is.Elnyaltunk egy
fagyit,és jöttünk haza.Pont jókor,mert ahogy hazaértünk jött a nagy zuhi.Kép
Csabiékat nem mosta el az eső?
Pusz.Irj.DiaKép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Barátosném!

Te hogy alkotod ezeket a fejecskéket?
tandi
 
 


Szia!
Én is elfáradok délutánra.Alig várom,hogy Tamás
telefonáljon délben aztán megyünk is aludni
1-1/2 2-ig.Kép
Ma jön a festő megbeszélni a munkát,de csak az
ajtókat festetem le vele.Úgy döntöttünk,hogy a
többit Buda és Tamás megtudja csinálni.
Igy kb:150eft-ot spórolok.A pocaklakó most nagyon jól viselkedik,most nem fáj semmi.Holnap megyünk Brúnóhoz.Kép
Pusz.Dia.
Szia Márti!
Üdv a csapatban!Gratula a babyhez:o

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Képzeld!

Pont amikor már majd nem kész volt a körömpöri rákezdett a zuhé, így hát bátyám kipakolta a kajcsit a bográcsból és bevitte a házba feltette a gázra és még 20 percig főzte de baromi jó lett.
Szóval voltatok az árkádban. Hát igen nagyon drága minden ruci, de muszály lesz nekem is venni mert már fáj a pocim a már a gatyákban. Szóval majd jól elmegyünk vásárolni.
Tudod már alig várom, hogy itthon legyek és ne kelljen bemásznom dolgozni, mert legalább együtt mehetnénk sétálni, meg jókat dumcsiznánk, meg együtt kinézhetnénk babakocsit, meg hát nem lennénk egyedül, a fiúk mindig valamelyikőnket átvinnék és akkor együtt főzhetnénk, meg sétálhatnánk. Olyan jó lenne már.
Örülök, hogy az Istvánban szülünk, remélem egyszerrre, és remélem 16-17-e körül szülsz mert remélem nekem is előbb jön és akkor tök jó lenne együtt szülni.
Egy kicsit nyugodtabb lennék.
tandi
 
 


Kettőspont) nevetős
Kettőspont( szomorú
KettőspontO vigyorgós

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Csá!
Szerintem is jó lenne ha együtt lehetnénk.Kép
Jó buli lenne ha együtt is szülnénk,de szerintem én 8.-ka körül megszülök.
DE legalább téged már feltudlak késziteni.Kép
Babakocsit majd a Mega Toysban nézünk.Ok?
Ott nagy a választék.Bár Timi nyavog,hogy ne vegyek mert ott a Pannáé.Pusz.Kép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Szia Márti!

Ne izgulj én három hónapig hánytam én is kaptam vírust, attól is hánytam, szóval ez a hányás már az agyamra ment.
De szerencsére már nekem is elmúlt. Már csak néha este émelygek, bár fogalmam sincs mitől.
De ne borulj ki mindenen ennyire mert az a bébidre is hatással van, és amikor megszületik akkor ő is ideges lesz és hisztis bébi, és akkor az neked is nagyon kemény feladat lesz.
Szóval fő a nyugalom, tessék relaxálni és sokat sétálni, csak vígjátékot nézni és csak a jóra gondolni. Mert akkor biztos hogy egy alvós nyugis babácskád lesz.
Pusza: ANDI
Azért vigyázz ezekkel a vírusokkal.
tandi
 
 


Na Hali!

Jó neked hogy Timi legalább odaadja a babakocsit, én biztos a Mega Toysban nézek, mert sajnos nekem nincs senki olyan ismerősöm akinek lenne. Hát nekem ez a fejecske nem sikerül. Lenyomtam a kettőspontos utána a zárójelet de semmi.
tandi
 
 


Szia!
Nem hozom el a Panna kocsiját,mert ha Mezőre megyünk akkor ott jó lesz.A kettőspont és a zárójel,neked nem rajzol fejecskét,csak ha elküldted.Pusz.Kép
Mi ujság Tündeékkel?

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Szerdán voltam utoljára, jó sokat kellett visszaolvasnom. Azt sem tudom mit írjak először. Talán azt, hogy csütörtökön voltam a védőnőnél megcsináltattam a kiskönyvemet és kiderült, hogy már 2 kilót híztam. Remélem most nem járok úgy mint az elsőnél, hogy 20 kilót híztam. Csak az a baj, hogy soha nem voltam édes szájú és most meg állandóan csak azt ennék. A tornázáshoz meg nem hiszem, hogy este 7-kor amikor hazaérek túl sok kedvem lesz. Na mindegy megpróbálom visszafogni magam.
Még a csütörtökre visszatérve a másik élményem egy kicsit negativ volt(vagy inkább nagyon). Elmentem a vizelet leletemért és a szivem majdnem megállt. Genny=pozitiv, baktérium=pozitiv. Rohantam a háziorvosomhoz, aki mellesleg urológus is, és megnyugtatott, hogy a vesémmel nem stimmel valami,még határ esetes vagyok tehát nem kell gyógyszer de nagyon sok folyadékot igyak és egy hét múlva kontroll. Azt mondta ne ijedjek meg a babának nem lesz semmi baja. Hát nagyon remélem.
Úgyhogy most annyit iszom mint egy elefánt és úgy átlagban 10 percenként megyek a wc-re.
Nem tudom már ki írta a puffadást, de azzal nekem is gondom van, főleg estére.
A gyomorégéssel kapcsolatban az első babánál nekem úgy kb.a 12 héttől végig égett a gyomrom és egyetlen dolog enyhítette, a traubisoda. Lehet, hogy ennek is köszönhetem a 20 kilót.

Anett!

Tényleg tök jó, hogy ennyi közös van bennünk. Nagyon jó lenne együtt szűlni. A páromnak is meséltelek és erre azt mondta viccesen, hogy ha együtt szülünk akkor ő már be se jön. Persze nem gondolta komolyan.
Anyósodék merre laknak Kispesten?
Nagyon jó árat kér a dokid.Én a magánrendelőbe 4500 -at fizetek egy alkalomért. Mondjuk meg vagyok elégedve a dokival. Mennyi időre mentek Balatonra? Mert mi 2 hétre és épp most számoltam, hogy pont akkor lenne az AFP-s vérvétel amikor még ott vagyunk.

Dia!

Europark 1.emelet Baba-Ház

Na puszi mindenkinek. Vigyázzatok Magatokra!!!!
Bocsi, hogy hosszú voltam!

Sys 9+4
sys
 
 


Sziasztok,

Ma lett pozitív a tesztem, 4 hetes és 5 napos vagyok, február 24-re kalkulálják a baba érkezését...

Csatlakozhatom?

Böbe
baba76
 
 


Sziasztok Csajszik!

HOl lehet kapni a Réka kismamakaziját?

Ti már gondolkoztatok azon, hogy meddig dolgoztok? Mert én már annyira elvágyódom a munkahelyemről... (bár nekem most munkahely-undorom (és nem munka!) van)

Sys!

Mi is 2 hétre megyünk a Balcsira, és én is kiszámoltam, hogy lehet, hogy haza kell jönnünk az AFP-re a 2. héten. Majd megbeszélem a dokival, mi legyen. Ez csak egy "sima" vérvétel, ugye?

Én is meséltem rólad a férjemnek, aki meg azt mondta, hogy lehet, hogy közel lakunk egymáshoz, és majd együtt fogjuk tologatni a babócákat! Ti milyen utcában laktok? Anyósomék közvetlenül a Kispesti uszoda mellett laknak, a Simonyi Zs. utcában. (a Jókai u-ból költöztek oda)
Nekem a hüvelyváladék lett hasonlóan rossz, én is ma mondom majd a dokinak, mikor du. hívom, hogy mi legyen, mert a védőnő szerint erre kell szedni valamit, meg még ijesztgetett is mellé dolgokkal... De remélem, hogy nem lesz semmi baj.
Hogyhogy az erzsébeti SZTK-ba jársz?

Sziasztok:
Anett
9+4
anettka
 
 


Dia! Ezt most nem értem, hogy küldjem el?
tandi
 
 


Szia Böbe!

Gratula! Isten hozott köztünk!

Szia Anett!

Ez már nem lehet annyira véletlen. A Simonyitól kb.5 utcára lakunk a Deákba. De Lőrinctől sincs olyan messze.
Az AFP egy sima vérvétel. Meg akkor nézik a hepatitist is.
A munkával kapcsolatban már én is alig várom, hogy év vége lagyen, mert azt tervezem, hogy ezt az évet még teljesen végig dolgozom. Mondjuk most pillanatnyilag azzal is megelégednék ha július 23-a lenne. Egyébként te hol dolgozol?
Az erzsébeti SZTK-ba csak az uh miatt megyek és azért mert ott is van rendelése a dokinak így mehettem oda, ő irta a beutalót és ezért fogadtak.Egyébként a vérvételeket a doki magánrendelőjébe csinálják, a többit (vizelet,EKG,védőnő) pedig a kispesti SZTK-ba intéztem a múlt héten.

Puszi
Sys
sys
 
 


Anett!

Bocsi, de megnéztelek a matáv tudakozóba. Mi is az első emeleten lakunk.

Sys
sys
 
 


Sziasztok!

Megint elég régen voltam. Jó sokat irtatok.
Spectro: eredetileg nem igy volt tervezve, hogy ilyen gyorsan jöjjön a kistesó, de hát igy sikerült. Igen még szoptatok, és ezért a mensim se jött még meg és igy lettem terhes. Na ennyit arról, hogy szoptatás alatt nem lehetKép De legalább kismama ruhát nem kell vennemKép

Üdv az ujjaknak. Mindenki vigyázzon magára meg a pocaklakójára.

Brigi 9+6
bombomanyu
 
 


Sziasztok!

De rég nem jártam erre! Üdv Baba76! Vigyázz magadra nagyon!
Én ha lehet, szeretnék minél tovább dolgozni. Mivel a munkahelyem 5 percre van a lakásunktól ezért csak a reggel 7 órás kezdés visel meg egy kicsit, de du. 4-kor már otthon vagyok. Ennek is megvan az előnye. Nem szeretnék hónapokat otthon ücsörögni, mert attól megőrülnék, de én mindíg is virgonc voltam.

Barbara
babar
 
 


Ja elfelejtettem jelenteni a betonozás állapotáról! Szuper lett, drága férjem a füle hegyéig betonos volt, de nagyon büszke élete első betonozására.
Holnap este már elkezdjük rakni a sütőt és majd esténként egy kicsit haladunk vele.
Nektek már kell terhes naci? Már olyan nagy a pocitok? Én még beleférek a nyári nadrágjaimba, csak a farmerokról kell lemondanom. Kép
babar
 
 


Sziasztok!

Hogy van mindenki?
A kávéval most már kezet fogtam eddig érdekes volt a helyzet, mert nem nagyon bírtam, de már elmúlt. A páromnak már én készítem el a reggeli kávécskáját.
Dia!
Hogy vagy BARÁTOSNÉM?
Kispoci hogy viselkedik?
Mikor mész doki bácsihoz?
Tündéék jól vannak, jól éreztük magunkat az Állatkertben, csak az Akvárium nézésről maradtunk le mert addigra mindenki kidőlt az éhségtől.

Babar!

Jó neked hogy még beleférsz a nadrágjaidba, nekem is jók még, de a gombolás felül már nehézkesen megy.
Lassan vennem kellene egy-két lenge cuccocskát, gondoltam hogy veszek ilyen kantáros egyberucit.
Eddig híztam másfél kilót három és fél hónap alatt.
De félek, hogy később többet fogunk enni.

Szia Böbe!

Nagyon gratula, ez egy jó dolog amikor az ember megtudja, hogy kisbabát vár.
Képzeld én úgy tudtam meg, hogy nem jött meg 33 napig, aztán elkezdtem gondolkodni, hogy nem szoktam ilyeneket művelni, így hát György napkor vettem egy tesztet. Reggel meg is csináltam és a férjemhez a hálóba úgy mentem be reggel 7 hétkor, hogy Boldog Névnapot és mutattam a pozitív tesztet, persze bőgtem az örömtől, mert én már három éve nagyon vágytam rá. Szóval én is örülök veled együtt.

Sok pusza mindenkinek és vigyázzatok magatokra.
ANDI
tandi
 
 


Szia Dia!

Sejtem mit szerettél volna írni, a fejecskékkel Kép
tandi
 
 


Sziasztok, mindenkinek puszi!

Képzeljétek, kitaláltam, hogy veszek epret meg rizbizlit, és lefagyasztom, hogy aztán az éhes kismamapoci kaphasson belöle télvíz idején!

Babar!
Az elsö gyerekkel én is végig dolgoztam, (1 héttel szülés elött mentem szabira) de utána olyan fáradt voltam, hogy most, a másodiknál már arra fogok törekedni, hogy elötte pihenek, amennyit csak tudok. Rendeszkedni fogok otthon, olvasgatni stb. Jó neked, hogy közel van a munkahelyed, nekem másfél órát kell reggel utaznom, másfelet délután, és rohanhatok a gyerekért a bölcsibe, ahol már 5-kor kinézik szegényt, (pedig 6-ig lehetne érte menni) rajta kívül van vagy 3 gyerek a 30-ból... Nem tudom, más szülö hogy oldja meg ilyen rugalmasan.

Sys!
Kis kíváncsi! Nem is tudtam, hogy benne vagyunk a telefonkönyvben, decemberben költöztünk ide.
Én a köztévénél dolgozom, asszisztens vagyok egy szerkesztöségben. De azt látod nem tudom, hogy GYED után ide jövök-e vissza dolgozni, vissza vesznek-e. (amíg tart a felmondási idö, addig biztos...) Terveim szerint GYES alatt már jönnék 4 órába, de addig sok víz lefolyik a Dunán. És most elég kétes érzések kavarognak bennem ezzel kapcsolatban... Amíg otthon voltam GYED-en,sok változás volt a munkahelyemen, negatív értelemben. Bár sokan azon csodálkoznak, hogy ez ilyen jó munkahely, hogy visszavettek 2 év után?! Az a borasztó, hogy ilyenen csodálkozni kell. Nem értem, miért nincs olyan törvény, ami a munkába visszaálló kismamákat jobban védené.

És te hol dolgozol?

Puszi:
Anett
anettka
 
 


Én is vettem Anyuval 15 kg epret, hogy legyen télire. Bár arra nagyon kell figyelni, hogy szoptatás alatt már nem lehet eprezni, mert kiütést kap tőle a baba. A barátnőm imádja az epret, jól be is lakmározott belőle a szezon elején, majd a 3 hónapos kislánya 2 hétig Pöttyös Pannát játszott! Kép
Én az őszibarackra gyúrok már!
babar
 
 


S
Esbib
esbib
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok!
Néhány napja csináltam meg a tesztet, pozitív lett. 6 hetes a pici. Számításaim szerint febr. 12 a szülés várható időpontja.
Még frissek bennem az előző terhességem és szülésem élményei, júli 3-án lesz 1 éves a kisfiam, Bálint. Kissé aggódom, hogy hogyan fogok boldogulni két kicsivel. Ha valakinek van ebben tapasztalata, akkor kérlek írjatok.

Halihó
Esbib
esbib
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: