Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Halihó!

Hazatérőknek üdv, képeket megnéztem, szuperek! Beszámolókat csak átfutottam, ne haragudjatok. Andi képeit még nem néztem, mindig megnyitom, de mire oda jutnék kipurcanok :-(

Balcsit mi is megjártuk, Nadint nem szállt fel végül a hajóra, mert vagy szélcsend volt, vagy nagyon nagy szél. A fiúk tudtak azért gyakorolgatni. Pénteken lesz a verseny, már csütörtökön lemegyünk, és vasárnapig leszünk. Közben balatoni telkeket is nézegetünk, úgy néz ki, hogy még idén veszünk valamit.

Cirip, engem érdekel a medence-parti, feltéve ha nekem nem kell fürdőruciban nyomni :lol:
Nagyon jók a képek, a gyerekek mint 3 tojás :lol:

Kajához: néhányatok etetése nekem horror mennyiségnek tűnik (nem úgy általában, hanem Nadinhoz képest). Igaz nálunk is sok még a nem mért cicizés, és hízik is azért. Ugye a múlt hónap összesen 25 dkg volt, most meg két hét alatt hízott már 30 dkg-ot. Le sem merem írni, de a héten hagytam abba fejést :oops: , igaz már csak este fejtem, de fogalmam sincs miért, mert nem nagyon ette meg az ebéd főzi után, és mindig ment a lefolyóba. De így is elég kiszámíthatónak tűnik a mennyiség.

Anett, Eszti azért fogyni nem fog a 10 kilóból, ne reménykedj :lol: Gratula neki a felüléshez! Pilótás képen nagyon édes!

Vicus, Rami nem tűnik szumósnak nekem, nagyon szép arányos baba! A spárgája meg haláli!

Gabci, én nagyon szeretnék most 66 kg lenni! Persze volt idő, amikor soknak találtam volna, de most nagggyon örülnék neki asszem.

Éjszakáink még mindig szörnyűek, bár már rendszeres a nagyágyban alvás hajnaltól. Anyukám meg mindig mondja, hogy meglátod még pár hét és javul, hát már pár hónapon túl vagyunk, és ez egyre csak romlott. Egyébként ezt leszámítva Nadin egy tündér, nagyon barátságos, mosolygós, kiegyensúlyozott baba, csak abban reménykedem, hogy ő azért kipiheni magát, még ha annyit ébred is, különben nem lenni ilyen kis vidámka. Egyfolytában dumál már.

KépKép
kertikiri
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy mindenkinek jól telt a nyaralás, kisebb nagyobb zökkenésekkel.
A képek nagyon szuperek:

-Vicus Ramika tisztára rád van, nem duci, te se csak arányos :wink:

-Timi nektek aztán lesz mit mesélnetek az unokáitoknak. Egy percig sem unatkoztok. A lányok nagyon szépek. Maján is látszik, hogy nem egy nyugodt természet. De látom szerepelni és fényképezkedni nagyon szeret.

-Prücsi Komolyan ha nem látom nem hiszem el, hogy Marci még kis csónakban is elalszik. (Mert ugye Ciripkéjéknél is elaludt a földön, úgy hogy mindenki ott járkált fölötte) Hát csúcs!

-Moni: Nem kérdés, Janka tiszta annya. Hát a szemei meg...

-Cirip: nekem fel se tűnt a rózsaszín gatya, mert nem jó a monitorunk, néha ugrálnak a szinek. Bea csak mint a nagyok váltogatja a fürdőruháját? ! Igazi nagy lány. Mind a hárman nagyon szépek, na meg persze tök egyformák.

-Zsuzsa: Még jó, hogy Panka nem ette meg a pókot. Ádám tuti bekapta volna.

-Andi: Bruszvilis nagyon laza. Látom Petra is már nagyon vagánykodik egyedül. Jó lehet mikor két gyerek után kapsz egyszerre, hogy el ne essenek. Biztos azért lett újra derekad :wink:

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Prücsi: Kellene egy kis helyzet jelentés!
Voltatok Egerbe vagy Egerszelókon a strandon. Szerinted érdemes menni Ádámmal.
Vasárnap voltunk Vácon strandon gyerekmedencébe anya nélkül 3 év felett.
Ami meg jó lett volna ott 6-7-8 éves vagány gyerekek ugráltak, meg csapkodtak.
Legszívesebben én is őket, úgy kellett visszafognom magam.

Kép

Kép
ádibaba
 
 

 
 

Sziasztok!

Hű tegnap elkezdtem olvasni vissza meg még mára is marad!

Móni: de jó kis képek , szép helyen voltatok!
Hát a németet nem tudom mert bratyó átjött Münchenben mert úgye "csak 900 km" magyar ovoda meg stb..Hát most voltunk nálluk hétvégén azt mondja nem annyira jó melo!
Igy nem tudom mi lesz!
Jajj nagyon j volna!

Timi: na ti is akkor belecsaptatok a lecsóba!
Volt minden !
De az a lényeg ,hogy jól éreztétek magatokat a gyerekkel sem volt semmi gond!
Képek szuperek!

Andi: képek nagyon jók mint mindig ne mondjad már!
Derék szuper hát még a kalap! :lol:
A gabonát ird már meg ,hogy milyen használsz a gyümihez!

Bocsi de hirtelen ennyi!

Na én is ma pakolok marha jó mert apa dolgozik ,holnap jön reggel haza és indulunk is. De gyorsan átnézzük a holmikat!
Hát én magunknak alig viszek valami bezzeg a gyerekholmik!(fejre csapos smile)

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Mennem kéne nyaralni a konyhában, de elötte bekukk!
Andi: hűű, de jól nézel ki azannyát!
Móni: veled értek egyet. Én is viszem inkább a fél házat nyaralni, mert ugye meg lehet venni bármit bárhol, de szeretem inkább, ha rögtön kéznél vannak a dolgok.
És igazad van! Örökké azt hallom, hogy mit izgulsz az alakod miatt, szültél egy gyereket. Sztem meg közel 1 éves gyerek, már nem mentség rá, hogy meg vagyok punnyadva!
Timi: fekete felsőre voksolok én is. Nálam sem lesz ám kiöltözés, pedig a párom tesója nősül. Ha kosztümöt kéne felvennem, abba majadnem bele halnék. Nem vagyok az a típus.
Rajtam egy galambszürke naci ( sportos és alkalmi ötvözete), fehér vastag pántos felső (se nem szűk, se nem bő, de csinibb) és egy fehér félig zárt szandál lesz rajtam. Akinek nem tecc, majd elfordul.
Ádika viszont csinos lesz. Sötétkék ünneplős térd fölé érő naci, fehér ing, fehér szandi, fehér kalap kék mintával.
Jajjj, megint a járóka ellen tiltakozás van :evil:
Zsu: ??? Eddig talán nem tudtam mi a hiszti? Sztem ha 1 napra kölcsön adnám Ádit, te lepődnél meg legjobban, mennyire nyomja az akarat érvényesítést minden áron.

Kép
Kép
gabcii
 
 


Na és akkor képek:
Pancsi:
Kép :?:
Mamával pancsi:
Kép
Mért nem veszel ki innen?
Kép
Csibész vagyok:
Kép
Reggeli ébredezés Mamával a hintaágyban, még pizsiben:
Kép

Kép
Kép
gabcii
 
 


sziasztok,

bocsi majd visszaolvasok, csak most gyorsan két kérdés...

kinek hányszor eszik még tápszert/szopizik a gyereke?
mikor van az utolsó kaja este?

mert az én drága kislányom, sem este sem hajnalban nem ette meg a tápszert. így tegnap este 6kor evett utoljára és most kelt fél9 után. éjjel vagy 10x próbáltam neki, de csapkod és hasravágja magát, h hagyjam már békén.
én meg sík ideg vagyok, mert ha nem kell neki a tápi, akkor napi 3x fog enni.
mivel 9 előtt ritkán kel, így fél10 körül eszik először pépeset és utána 4 óránként.
javaslatokat kérek, h mit csináljak. :(
ébren kizárt, h megegye, de már asszem álmában sem fogja. :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
h@jni
 
 


Sziasztok!
CSak ezt az oldalt sikerült végig olvasni.

Gabcii!
Tök állat a medencétek, Ádi meg igazi kis srác.

Hajni!
Szerintem ne aggódj, valószinüleg csak sztrájk. Jöhet a fogacskája, próbálkozzál, ahogy eddig is, majd újra fog enni. Én nem hagynám el a szokásos étkezéseket, napokon belül újra fog enni tápit. Ákos ugyan ezt csinálta a cicivel.

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Jó reggelit!
Gabcii! Azén konyhámba is jöhetsz nyaralni! :wink: Azért azon jót rötyögtem, h Ádit jól kicsinosítod a lagzira, az, h rajtad mi van, majdnem mellékes! Igazi anya! :lol:
Mogyo! Sztem a tesód tudja, h érdemes-e menni. Majd ő megmondja! (Van már Ágikának medencéje? Mert az árzuhanás.com-on most vannak akciósak!)
Hajni!
Ez a Lilla elég sok fejtörést okoz az enyhén szólva is különc evési szokásaival. De ne feledd, az előzőt is megoldottad! Nálunk Janka reggel meg este tápit kap (de ezt írtam). Nem próbáltad meg kicselezni a kisasszonyt? Keverni a tápit vmi olyan ízzel, amit szeret? (Tudom, h helytelen, de a cél szentesíti az eszközt!) Illetve még az tippem, h válts tápszert. (De gondolom ezt is kipróbáltad...)
Írd már meg konkrétan mit/mennyit eszik és hogy mivel próbálkoztál tápi ügyben. Hátha több szem többet lát alapon valakinek beugrik valami! Kitartás! Lesz megoldás!

Kép
ermoni
 
 


Hajni, papagáj módjára azt ismétlem, hogy brutál sokat adsz enni Lillának napközben, azért nem kér már este. Furcsa szemlélet van nálatok gyerekorvos és védőnő terén, nálunk inkább azt szajkózzák, hogy ne tömjük a gyerekeket.
Visszakerestem, amit irtál a kaja adagokról, összeadtam a napi szilárd mennyiséget, 800 ml!!! Ez q..va sok! Én a felét adom kb, igy szépen meg is issza vacsira a tápszer adagját. Emlékezz, hasonló cipőben jártam én is, azért kértem mindenkitől tanácsot. Végül Gabci példáját vettem, és elhagytam a tizórait.
Ha Lilla reggel 8-9 közt kel, akkor enne tápszert, akkor ebédig nem kéne semmit adni neki. 12-13 között szilárd ebéd. 16-17 között szilárd uzsi (sinlac+gyümi, de nem 270 ml, sztem 150-200 is elég), és vacsira én most felezem, sinlac és utána tápi (a kettő együtt 270 ml). Ahogy számoltam, Te összesen 1200 ml-t próbálsz belegyömöszölni Lillába, szerintem 1000 ml bőven elég. Fele szilárd, fele tápi.
De úgyis úgy csinálod, ahogy jónak látod, de nekem ez bejött :lol:
Hány kg most Lilla?

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


helló
csak benézek, mert játékidő van (nem kint :evil: ), meg mivel elfelejtettem megkérdezni Gabcitól, h mi van apával? ugye nem komoly? ha ide nem is, priviben vagy a gémélen nyugodtan panaszkodhatsz, ugye tudod? :wink: köszi a dicséretet. képet akarunk rólad és a 66 kilódról is!!!!! ;)

Hajni, tápi reggel és este (Huba egyszer szopizik még, Petrát nem érdekli a cici egyáltalán- elfordítja a fejét, ha leveszem a melltartót) 240-250et. ha sok a vacsi, akkor nem megy be az összes, de általában igen :oops: utolsó kaja fél 8 felé. sztem kicsit korai, de nem bírják tovább :D 8) sztem is várj, lesz itt még tápszerevés! :D

Kriszti, fejéééés??? :shock: :shock: :shock: nem semmi!

megyek, mert ketten lógnak a lábamon
még talán jövök
csá
:arrow:

Kép
an°°di
 
 


Móni, tőled akartam még kettőt kérdezni.
1. Láttam, hogy adtál Jankának karfiolt, és ezen felbuzdulva én is adtam, pedig azt csak 1 éves kor után lehetne az én táblicskum szerint. Hát Panka nem volt valami jól utána :( Jankának nem volt baja tőle?
2. Janka egész nap cumizik, vagy csak ha álmos/fogzik, stb? Mert a legtöbb képen ott a cumi.

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


köszi csajok, de az a baj, h volt 5-6 hónaposan az a nemevés. na, azóta eszik, csak a tápszert nem. akkor a létező összes fajtát megvettem, kipróbáltam, de nem kell neki. akkor beálltunk erre, h reggel-este félálomban és ezzel nem is volt gond, eddig.

Zsu:
lehet, h igazad van és sok neki, ezért nem éhes. De eddig gond nélkül ette-itta, sőt.. volt, h a 270 után még vonyított, h ő még enne. :oops:
most megpróbálom azt, h reggel ha nem evett tápit, akkor olyan 220 g gyümi-sinlac, ebéd 1 üveg kaja, uzsi: 140-150 g körüli gyümi-sinlac és akkor a vacsit kitolom 8 körülre, az megmarad a 270 g tejpép. így ha este nem iszik még tápszert sem baj, mert megvan a mennyiség, a hajnalit meg mondjuk nem is bánom. :wink:
a doboz szerint ilyenkor már 1 adag elég.

azt, h ébren meginná, arról már lemondtam. :oops:

Kép
Kép
h@jni
 
 


ja és Lilla 9300 g.

Kép
Kép
h@jni
 
 


vÉGEZTEM AKÉPEKKEL IS. eGYTŐL EGYIG FANTASZTIKUSAK.
Alvós ábelel kezdve egészen Ádiig.
Vicuska, Raminál ez a spárga, hihetetlen. Fantasztikus kép. ;)
Ciripke!
Örülök, hogy csak jöttél. Gyerekekid gyönyörűek mit mindig. Igazán büszke anyuka lehetsz, És ahogy az öregek mondják nálunk, tedd össze a kezed, hogy ilyen szép egészséges gyerkőceid vannak. ;)
Marcin a poló pedig pont jó. Nem is látszik, hogy csak kölcsönbe van a nővérétől.

Andi!
Örülök, hogy újra van derekad. :D A szoknya ismerős, már egy éve is szuperül állt rajtad. Gyerkőcöknek igazán kalandos élete van. A kép aláírások még mindig tök jók.

Móni!
Így tovább, egyre több molyogós képet a kiscsajról. Csak úgy csillog a szemikéje, és tudja, hogy fényképezik. Az ényémek nem állnának meg egy pillanatra sem.
Nagyon jól nézzel ki képen. Ha én lennék rajta, akkor csak az kerülne alá. " lovat, tehénről...":D

Timi!
Nagyon élethűen írtad le az élménybeszámolót. Jó volt olvasni. Nekem az jött le, hogy szuper, kalandos, mozgalmas nyaralásotok volt. Semmi keserűség...Apának meg adj egy cuppanós puszit, hogy lefoglalta a szállást. Ugyan én is pipa lettem volna, de nem éri meg. Legalább van mire emlékezni, és ügyesen megoldotáttok.
Kilók miatt pedig ne aggódj. Fürdőrucid, amit láttam belőle, nagyon ellengáns volt. Sokszor egy teltebb nő sokkal nőesebb, mint egy vékony, csak úgy kell elfogadni magadat, ahogy vagy.
Én se fogytam, bár nem is teszek ellene. Félelmetes milyen mennyiségeket megtudok enni, és még tudnék is. Édesség, pedig mint már a drog...Nálam pótcselekvés, ideges vagyok eszek. Most pedig túl feszült vagyok, egyik helyről megyek a másikra. Csak egyszer költéznék már. Most ugyan jó helyen vagyunk, de azért jobb lenne már otthon.
Ja nekem anyukám rendszerint, mondja milyen nagy darab vagyok, de csak jót akar, próbálna észhez téríteni. És nagyon is igaza van.
Legutóbbi megjegyzés. "széllesebb a csípőd mint nekem, teljesen szétfolytál. " na igen, ha nagyobb polót veszek fel, simán elmehetnék 9 hónapos terhesnek. A fejem kicsi, testem nagy, tiszta groteszk.

JOLKA
KépKép
KépKép
jolka
 
 


Még egy gyors kédés a homeos szakértőkhöz:
mit lehet adni fogzásra, ami nem kúp, mert azt nem tartom túl humánusnak, hogy éjjel pizsi le, pelus le, kúp be. Tuti attól teljesen felkelne. Szóval valami szájon át szedhető cucc kéne.
Nekünk a dentinox bejön, de azt csak napi 2x merem.
Köszi!

Zsuzsa

Kép
dzsuzsa
 
 


Szia Zsu!
Fogzásra Chamomilla 15ch, 4-5 golyócska

Karfiolt Eszti is evett már, különösebb gond nélkül.

Jolka, én is kényszerevő vagyok, folyton nassolok, főleg édességet, most többet nyomok, mint szülés után 2 héttel, juhé... :?

Timi, ja, akkor nem apa volt a hibás, akkor tényleg pussz neki. Azért jót tett nektek a tenger, jaj de mennék én is!

Kriszti, Balaton-parti nyaraló?! Az igen!

Hajni, én is csökkenteném kicsit a szilárd kaja mennyiségét, hátha így legalább este iszik tápit Lilla. Bár lehet, hogy "csak" fogzik, és ezért borul a kajálás. Nálunk legalábbis így szokott lenni.

Andi, a derekadat irígylem, jól nézel ki!

Gabci, azért te is csini leszel, nem csak Ádika! A képeken nagyon aranyos a kis csibész!

Mogyó. hová mentek? Kihagy az agyam... Éjjel kétszer ordította fel a házat a kisasszony, 3/4 1-kor, majd 5-kor, ekkor be is vágott 240 ml tápit, aztán hál'istennek aludtunk 3/4 8-ig, de azért még így is fáradt vagyok.

Na, lépek, most csak egy órát aludt délelőtt a lelkem, hidegfrontnál mindig cécózik. :?

Kép
waterlilly
 
 


közben visszaolvastam.

képek nagyon jók. :) az összes. nevek nélkül, mert tuti kihagyok valakit.
:? :oops:

súly:
szerencsére ehhez nem tudok hozzászólni, én ugyan annyi vagyok, mint a 2 terhességem előtt. :wink: legalább ezzel nincs bajom, bár a hasamon maradt bőr. :evil:

Nyaraláshoz szép időt.

Móni:
leírtam, de akkor nyaraltál, így Neked újra:
szval hajnali 5-6 180-200 ml tápszer. ( ilyenkor nem ö kel, hanem én itattam meg, vagy ha hallom, h mozgolódik akkor. :oops: )
ébredés 9 körül, így tízórai: fél10 250-270 g gyümölcs+ Sinlac ( a gyümi 1 doboz frutapura, vagyis 100 g ebből).
ebéd: fél2-2 1 üveg bébikaja( húsos-gyümölcsös -a zöldséges még mindig nem csúszik. :( ) és ezt keverem 60-80 g Sinlaccal tehát ez is olyan 260 g körül van.
uzsi: 6körül 270 g tejpép
és vacsi volt eddig 10 körül-lefekvés után 20 percel kb 200 ml tápszer.
eddig, de most pár napja nem issza már meg, csak csapkodja magát, h hagyjam békén és vígan alszik.
így ma 9kor evett először, tegnap 6 óta. :?


Jutta:
Dorka hogyan eszik és mennyit ? most akkor nem kap tápit?

Kép
Kép
h@jni
 
 


Na helló!
Zsu! 1. Karfioltól nálunk nem volt semmi! Szerencsére. Tegnap is volt a kajájában. (Szarul voltam, így hipp vegyesfőzit kapott, abban meg van- ha jól emlékszem!) De a házitól sem volt felfújódva, vagy pukibajnoknő sem lett!
2. Hát nem én vagyok a kismama magazinból a minta-anya. Nálunk van cumizás ezerrel. Igaz most nem is cumizik, hanem igazából rágja! Gondolom a fogacskák miatt, de a fogzós cumifélétől undorodik. Ez van! Lassan csökkenteni akarom ezt a nagy cumizást.
Kaja-témáról: valahogy nekem az van az agyamban, h lehet, h inkább többször kell adni a gyereknek (mint felnőttnél is!), kevesbbet. Sztem Janka 270-et még soha nem evett! Van, h a 210-240 is nehezen csúszik, sőt! Megmarad belőle...
Lehet, h én ezt rosszul gondolom?
Jolka, ne utálj nagyon, de ez a "teltebb nő nőiesebb" dumát gyanús, ha teletebb nők találták ki, nem a pasik. Amikor még gebe csajnak számítottam, hát valahogy nem a testesebb barátnőimre tapadtak a pasik. (Zsu, lehet ebben egyetértünk, nem? :wink: ) Meg legyünk őszinték: ez egy kis mentsvár. Azért sztem van egy határ, ami fölött már gusztustalan a kövérség. Bár nagyon jól tudom, h van aki nem tud tenni ellene. Mondjuk ez nem is zavar, az már inkább, h ha tudna, de nem is akar tenni semmit és panaszkodik! És mondjuk mindenkinél más a kövérség alsó határa- nálam nagyon lenn van ez a határ! Én magamon sem szeretem azt, h ilyen -finoman szólva- puhány vagyok Remélem nem bántottam meg senkit, de én ezt gondolom.
Konklúzió: csak attól fogadom el ha panaszkodik a súlyára, aki tesz ellene és mégsem... :wink:
Hű, lehet h most megint kavicsot dobok az állóvízbe... :roll:

Kép
ermoni
 
 


Móni, akkor legyen egy kis hullámzás 8)
vagyis akkora ne is ;)
kajával, azaz h inkább többször keveset, teljesen egyetértek.
ami pedig a mai nőideált, azaz a hozzád és Zsuhoz hasonló iszonyú vékony csajokat, illeti, hát azzal nekem nincs semmi bajom, ha vki sovány (azzal sincs,ha kövér, csak ne én legyek :P ), két dolog viszont nagyon tudja b*szni a csőröm: 1. ha vki soványabb/kövérebb, mint ami neki jól áll (de ez már étkezési/hormonzavar eredménye sztem) 2. ha vki azt hiszi, h csak és kizárólag amiatt jó nő, mert vékony. nekem az nem elég... (még jó, h a pasik érdekelnek... öö azaz csak egy :oops: :lol: )

Zsu, lidocainos dentinoxot használtok? mert a simát lehet bármennyit.. igaz, sokat nem ér.

el vasalni :( :evil:
:arrow: :arrow:

Kép
an°°di
 
 


ja, az első pontban természetesen arra gondoltam, h ha vki próbál a túl sovány/kövér állapot ellen tenni
jaj, ez a hidegfront 8) 8)
:roll: :arrow:

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok!

Fú elfáradtam ennyi cuccba!

Karfiolt az én lányom is eszi üvegesbe és a levesből is semmi baja nincs!
Zsuzsa: probáld később!

Hajni: nállnuk reggel este van tápi 260 körül mennyiség!
És az uccsó evés 8-körül!

Anett: balatonföldvárra megyünk!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


akkor sztetek sok amit egyszerre eszik? és adjak neki max 200 g-ot? :roll: :oops:

Kép
Kép
h@jni
 
 


Andi! :lol: A szélsőségek sztem sem jók: vagyis a túl kövér/sovány sem. És az is tény, h ez csak a külső és ettől nem lesz nőiesebb valaki (mondjuk vki vagy az vagy nem-sztem), de engem igazából egészségileg érdekel. Pl. én: sz*rok a térd izületeim, ha nagyobb súlyt kell cipelni, akkor még jobban fáj. Bizony nekem volt olyan, h alig bírtam lejönni a Rax-ról, mert úgy fájt a térdem, h potyogtak a könnyeim. A Tátrában meg a barátnőm rohant oda a lanovkásokhoz, h várjanak meg engem (záróra volt), különben mentőt kell hívni, h lemenjek a hegyről! És mindez nagyobb súllyal?Arról nem is beszélve, h nem kapok levegőt. Szal soroljam még?
És komolyan: én már egyáltalán nem vagyok vékony! Honnan veszed? Tényleg nem szerénykedés: ez tény! Pedig én szerettem az lenni! 4 kg biztos van rajtam, ami remélem majd leolvad valahogy és a van még több is, de az meg elfér. (Hol van már az, amikor még nem volt xs és az s-es ruhák nagyok voltak! :lol: )
A második pontot meg nem nagyon értem (bár a zárójelhez hozzátenném: és akkor E. McGregorral mi lesz? mer' tőlem lehet a Tiéd, hozzám alacsony! és én a zsiráfkantározó pasikra cuppanok... :oops: 8) Bár még mindig nem láttam azt az ominózus reklámot... :lol: lehet utána már nem engedném ilyen könnyen... :lol: :lol: :lol: )

Kép
ermoni
 
 


Hajni: amennyi jól esik neki de mértékkel!
Ha ő ennyit kiván nincs abban semmi rossz van olyan mikor a csaj is többet eszik de szerintem ez össze fög egy nővés hullámmal is!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


hi

Móni

szerintem,hogy kit bírnak jobban a pasik kisugárzás kérdése.80 kilós voltam a lánybúcsumon és a discoba rám tapadta a pasik és nem a két 55 kilós barátnőmre.én is meglepődtem,de tényleg így volt.Én a sportosan vékony típust szerettem,szeretném magamon,fenekem volt mindig,de kemény :-)
A volt kolláganőmön meg lehidaltam amikor megláttam a próbafülkébe 55 kiló volt,olyan plöttyedt segge,feneke,bőre volt,mint egy 60 évesnek.szerintem ez is gáz.persze ez ruhába nem látszott :-)
én 60 kikóval assem kibékülnék,most a gusztulan csapatot erősítem,de felveszem a harcot

az meg a másik pont aki nem hajlamos hízásra,de úgy keményen az elsem tudja képzelni milyen nehéz amikor az embernek nem 5kiló súlyfeleslege van,mert attól még jól nézhet ki az ember,de amikor a stressztől,fáradtságtól eszik az ember közbe iszonyatos lelkiismeretfurdalása van,hogy na ettől se leszek vékonyabb,mégis megeszi,mert ha korog a gyomra ideges és feszült,na mindegy ezt tényleg csak azt tudja aki ezzel küzd :-(


Hajni
szerintem se adj annyi kaját,próbáld meg legalább 4 kajára átállítani Lillát.Bibus sem itta meg reggel a tápit,én is félálomba tömöm,pár korty aztán köszönte nem kérte.Este megissza szépen,sszinte mindig.Hajnalba szok kapni 200 ml tápszert ebből általában marad,aztánamíg reggelizik Maja én meg rámolok kap falatkákat,sajtot,gyümit esetleg ha te is azt adnál neki,a sinlac nagyon eltelít szerintem,nem sajtra gondolok,gyümire, kölesgolyó rá gyümilé.Ebédre szerintem hagyd el a sinlacot,a főzi elég szerintem,délutánra mehetne a sinlac gyümivel és akkor szerintem meginná a tépit is.bocs ha okoskodás ,de hátha


AAndi

még mindig nagyon tetsik a szoknyád :-) meg Petra pötyi napozója -)

annyira jófejek így ketten :-)édesek a képek nagyon :-)

Zsu
Bibu is kapott karfiolt,semmi gond nem volt vele

Jolka
remélem minél elöbb elrendeződnek a ház körül a dolgok :-)

szerintem is a férfiak többsége jobban szereti ha van popsi,cici estleg bár az nekem amikor vékony voltam nem nagy volt

Gabci
Ádika még mindig gyönyörű


felveszem a harcot a kupival!!!!!!!!!!
Vendég
 


Timi:
köszi. :) nem okoskodás, minden tanács érdekel. :)
és nem azért adom a sinlacot, mert sztem az olyan jó.
hanem azért, mert anélkül nem eszi meg sem a főzit, sem a gyümit, öklendezik, ha nem rakok bele. :? :oops:
és akkor most Bibu kel vagy Te is csak felébredsz és irány. :oops: ?

Kép
Kép
h@jni
 
 


Timi! Állóvíz! :lol: :lol: :lol: És én nem így gondolom... :wink: De sebaj! Megférünk és elférünk még attól egymás mellett... Remélem! :wink:

Kép
ermoni
 
 


Sziasztok!

Igaz, nyaralunk ebben a fantasztikus időben, de azért van időm olvasgatni is:)

Hajni, nem egyszerű az esetetek. Lehet, az zavarhatja Lillát, hogy félálomban eszi mindig a tápit és éber állapotban teljesen idegen már neki? Vagy próbáltál már olyan cselt a cumisüveges etetésnél, hogy teljesen újat vettél? Nálunk már történt ilyen az elején, amikor még hasfájós volt Léni és görcsoldó bébi teákat kellett adni neki, hogy a szilikon cumit nem fogadta el, tiltakozott minden egyes itatásnál. Azt hittük, hogy a teát utálja, nagy francokat! Másik cumisüveget vettem, NUK-ot és latex cumival, erre már szó szerint "ráharapott" és itta a teát, pedig még csak szopis baba volt! Érdemes lenne ezt is kipróbálni...talán segíthet, bár Te sokkal tapasztaltabb anyuka vagy mint én.

Kövérség téma, hála az égnek, már csak 61 kg vagyok (2 kg leugrott rólam 2 hét alatt). Amikor 1 hónapos volt Babszem a pocakban, 60 kg-osnak mértek a védőnők. Tehát -2 kg és terhesség előtti súly! Szerencsém van, mert soha nem voltam dagi és még 60 kg sem azelőtt! Anyukám is ilyen, a húgom viszont már teljesen más alkat, sokkal magasabb és vállasabb, mint én. No azért a súlyvesztés nem azt jelenti, hogy csini-mini szoknyát hordok, korántsem, mert a narancsbőr itt is befigyel a popón és a belső combon. Örülök, hogy minden jó rám a régi cuccok közül. De a 3. X-en túl már nem könnyű feszes izomzattal rendelkezni, ami ezelőtt természetes volt (nyári súly: 55-56 kg, téli súly: 57-58 kg) mára már dolgozni kell érte. De így kerek a világ és (a fenék is :lol:
Egyébként most látogatott meg minket az apai dédi mama, aki megjegyezte, hogy Léni és én is ki vagyunk kerekedve, hát vicces mi :P :P Nem baj, neki megbocsájtok, mert hájog van mindkét szemén :? Azzal viszont egyetértek, hogy aki csak panaszkodik és nem tesz a fogyásért semmit sem, inkább maradjon csendben. :)
Vendég
 


Andi:
keresgélek a neten és ezt találtam a tehéntej bevezetéséhez:
http://velvet.hu/poronty/2008/05/20/a_t ... ak_vesejet

Kép
Kép
h@jni
 
 


Zsu, hová mentek nyaralni? Édes Pukknacspanna a képen:)

Timi, neked akartam még írni, hogy vasárnap óta vagyunk Szoboszlón. Akkor hatalmasat starandoltunk Apával, Babszem mamázott. Tegnap csak séta és bevásárlás volt, mert utána leszakadt itt is az ég...mmm ma meg Hortobágyi kirándulást terveztünk, tán ebéd után indulunk is, de lehet,hogy csak kocsival körözgetünk. Hideg van. Erről jut eszembe, vagy hová :evil: :evil: hogy képzeljétek, magamnak nem tettem be sem zárt cipőt, sem pulcsit sem kabátot, úgyhogy venni kell valami csukát. Mondjuk felsőket kaptam kölcsön, szerencsére Anyósnak jó az ízlése és nem égő az ő pulcsijaiban mutatkozni :lol: :lol: :lol: A cipőit mondjuk már kihagynám 8)
Vendég
 


Edit:
köszi a tanácsot. :)
asszem Te akkor még nem voltál, mikor Lilla 5 hónaposan elkezdte ezt a nem iszom meg a tápszert, nem eszem meg a pépet műsort.
akkor vettem minden fajta tápit, cumisüveget . Avent volt, akkor váltottunk és abból megitta, de már akkor sem szivesen.
A csőrös pohárból meg csak vizet iszik, semmit.
ő sem teát, sem gyümileveket, pedig isten bizony, ebből is megvettem már minden fajtát.
kivagytok kerekedve, ez jó. nekem is mindenki ezzel jön, h úgy megasszonyostam, meg kikerekedtem. :twisted: mondjuk én ezt sértésnek veszem, pedig vszinű nem annak szánják.
én kg-ra nem vagyok sok, de messze nem vékony. :( sajna a derakam sem a régi, a fenekem-ami soha nem volt kicsi-most félelmetes méreteket öltött, így már keresem a megoldást és heti 1-2x megyünk edzeni majd. csak még kell a lelkierő. én viszketek minden mozgástól, de nagyon nem jó ez így.

Kép
Kép
h@jni
 
 


Edit:
most elképzeltek anyós pulcsijában. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: bocs. :oops: :twisted:

Kép
Kép
h@jni
 
 


no még a súlyhoz,érezzétek szerencsésnek magatokat,hogy csak pár kiló van rajtatok meg narancsbőr :-)

többet nem is írok erről :-)

Edit
további jó nyaralást

Móni
persze,hogy nem így gondolod,a bőrödbe biztos én se így gondolnám :-)

és persze,hogy megférünk,régen rossz ha nem :-)

Hajni
erről lemaradtam,hogy öklendezik sinlac nélkül,akkor rakj bele kevesbbet
hm?
Vendég
 


Timi:
rakjál már fel magadról képet, én elnem hiszem, h annyi kg vagy. :oops: erősek a csontjaid?

Csajok:
beszéltem egy védőnő ismerősömmel és szte adjak neki SIMA tápszert. Mert, h neki semmi tünet nincs, így mehet neki a sima.
kap már valaki simát? én félek tőle, de lehet, h a HA már tényleg nem ízlik neki. :roll:

Móni, Zsu:
nektek milyet isznak? váltotattokj valamikor?
mondjuk gondolom Panka valami speckót.

Kép
Kép
h@jni
 
 


szval váltottatok? :oops:

Kép
Kép
h@jni
 
 


Hajni
szemágába sincs megmutatni magam,még a végén kitiltotok :-)

Bibu simát eszik,tudod nem itta meg a hast,bebát vagy milupát kap,most milupát

tudom nem szereted de ezekből van vaníliás,banános,gyümis
Vendég
 


Timi:
melyikből van vaniliás? a pép amit eszik az is HA vaniliás, azt nagyon szereti.

Kép
Kép
h@jni
 
 


erősek a csontjaim ,csak az idegrendszerem nem eléggé
Vendég
 


Timi:
melyikből van vaniliás? a pép amit eszik az is HA vaniliás, azt nagyon szereti.

Kép
Kép
h@jni
 
 


asszem Beba 2 +
Vendég
 


ja, nem szeretem, de ugyan már az elveimmel. :?
anno az is elvem volt, h tejpépet sem adok, mert minek az.
azt a kisasszony rákényszerített. szval... :twisted:

Kép
Kép
h@jni
 
 


Sziasztok!

Na, akkor én is leírom a kajákat de úgy látom lesz benne más mint itt sokaknak.
Tehát:
Hajnali 5 körül szopi
9-10 körül egy fél pohár joghurt gyümivel, vagy egy kis túró gyümivel.
13 óra fél üveg főzi és víz
16 óra körül ha elfogadja szopi vagy gyümölcs
20 óra fél üveg főzi és víz
és fél 10 fele elalvós szopi, de hát már nincs sok tejecske

Van, hogy délután megeszik egy pohár kefírt is. Nagyon szereti!

Kép

Lilypie Premature Baby tickers
vicuska2007
 
 


Vicuska:
nem sokat eszik Rami. :) és így is 10 kg??
a fél pohár az mennyi lehet, 100 g?
a szopik szted mennyik? megvan a napi 500 ml?


áá, tudom már, h sok vagyok mára, de annyira idegesít és hergelem magam. :roll:

Kép
Kép
h@jni
 
 


Megnéztük az esős Hortobágyot...:( azt hiszem már beállt a rossz idő. Holnap Retro Múzeumba megyünk, meg ismerősökhöz!

Ja igen, Anyós csíkos pulcsijában voltam, ami nem is rossz, nekem adta! Rá úgyis nagyon szűk lenne :lol: :lol: Vettem csukát is a kínaiban, hihi az is jó!

Nekem van egy dagi barátnőm, aki annyira optimista és vicces, tök jó fej, nem csinál nagy gondot a túlsúlából, pedig legalább 120 kg. Ő az aki soha sem sportolt, antisportoló és antisport néző is :) Soha nem panaszkodott pl. fiú ügyben sem, a férje legalább 40 kg-al vékonyabb, de nagyon jó meg vannak. Szóval jól érzi magát a bőrében és nem érdeklik a gebe csajok :) Csak azért írom, hogy ilyen is van és nekem a barátnőm életfelfogása tetszik!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Én is vagyok ám :D

Uha micsoda téma volt itt ma kövér/sovány, én 170cm magas vagyok és 80kg nem érzem magam kövérnek jelzem voltam már 65kg is de ennyi már soha nem leszek.
Szerintem még 5kg ledolgozok magamról és az lesz a tökletes.

Ma voltunk v.néninél Petra 76cm és 9.3kg.
Hétvégén mi is nyaraltunk egy kicsit Cserkeszőlőn voltunk most hétvégén meg Hajdúszoboszlóra megyünk.
:D
Rakok pár képet:
Kép
Kép Kép Kép

Andi
KépKép[/url]
andi005
 
 


Hazaért a család, majd még este jövök addig is

Hello

Andi
KépKép[/url]
andi005
 
 


Ádinak szuper medencéje, Petrának pedig menő matraca van! Tök jók a képek. Már bánom, hogy Léninek nem vettünk kis medencét, csak egy nagyot a kertbe.
Petra jó nagyot nőtt, mióta nem láttam róla képet! Aranyos kiscsajszi!
Vicuska, tényleg nem eszik sokat Rami!

Léni kajaadagja:

07.00 reggeli, tápszer, ami 230-250 ml
09.30-10.00 tízórai, vagy desszi ami 190 ml vagy tejpép gyümivel hasonló adag
tízóra és ebéd között puki, répa, alma rágcsálás
13.00 ebéd, kb. 250 ml főzi (egyszer már 500 ml-t is evett :shock:
ebéd és uzsi között tápszer, 150 ml és gyümi rágcsálás
16.00-16.30 uzsi, egy bébiétel vagy ebéd maradék, ami 200-250 ml kb.
20.00-20.30 vacsi, 230-250 ml tápszer

Babszem még csak 8 kg körül van és 71 cm. Egyre ügyesebben próbál megállni a lábain, persze billeg még, de alakulgat szépen
:)
Vendég
 


Edit:
jó sokat eszik Léna is. :)

én ma árvariáltam a kaját, evett ugye 9kor, 1kor, fél4 után és most már nem adok neki, csak majd tápszert. ha így sem eszi meg, akkor jön a B variáció, vagyis marad ez, csak este tejpépet kap. :oops:

cumiról jut eszembe:
nem is meséltem. Mikor mentünk nyaralni, a cumi a kocsiban maradt, itthon vettem észre. akkor 4 cumija volt. 2 avent 0-3 hónapos és 2 db 3-6 hónapos. Az utóbbit nem szerette, a piciből meg valahova elkeveredett a másik, így csak az 1 db volt + a 2 amit ugye nem szeretett.
szval hazaérünk, észreveszem, hívom anyut... mondja, h ott a másik kettő, jó lesz az.
így másnap feladtam postán, elsőbbségivel.
De az én lánykám ezen annyira megsértődött, h azóta nem kell neki a cumi. Este megkapta amit nem szeretett és nem kellett neki, inkább fogta.Mikor odaért a régi, akkor meg már az sem.
így mi már nem cumizunk. :wink:
Móni:
Marci nekem is sokáig cumizott, nagyon. 5 cumi/ alvás. de már nem, szval no para. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
h@jni
 
 


most adom össze, Léni sokkal többet eszik, mint Lilla. 8)

Kép
Kép
h@jni
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: