Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Kiri
én pont szopik után hízok
Vendég
 


Timi, kösz a biztatást! Kicsit távoli cél ugyan a 3 év, de jobb, mint a semmi :lol:

Most nézem, hogy jó szél lesz pénteken, és nekem való hőmérséklet, kicsit felhős égbolt. Így talán kibirom :lol: Ha van szél, akkor is kb 24 óra alatt érnek be a fiúk, szóval egy éjszakát mindenképp egyedül leszek, illetve hárman leszünk csajok, három kiscsajjal, érdekes lesz, pláne ha a többiek is ébrednek éjjel :)

KépKép
kertikiri
 
 


Na még vagyok egy kicsit, mostmár mindegy, mindjárt vége a délutáni alvásnak. Voltunk úszni, talán most kicsit tovább alszik, de 3/4 5-kor felkeltem.

Kati, Ti még jártok úszni Marcival?

KépKép
kertikiri
 
 

 
 

Kiri
hamar eljön a 3 év :-) meg persze lehet elöbb jó alvó lesz Nadin :-)

Hajni
én a széket sszülinapra gondoltam ki

karácsonyra meg zebrát

én használtra vadászom majd
Vendég
 


http://www.teszvesz.hu/item401374428_fi ... k_nma.html

Hajni?én most nem tudom megvenni tied a pálya :-)
Vendég
 


Kriszti, ez tanuszoda, nyáron nyári szünet van, úgyhogy nem járunk. Pedig nagyon bírja a vizet Marcell őfelsége.
Úszógumi? szerinted? :wink: Persze, hogy örököltük. :D
Marci is cicin meg üvegen alszik el, és én sem tudom megmondani miért kel éjszaka többször is. Általában egyszer szopizik, jó hosszan, nappal soha ilyen hosszan. :?
A másik két-három alkalommal elég a simi meg a cumi. Rosszul alszik, dobálja magát össze-vissza, keresztbe fordul stb. Csak tippelni tudok a fogára, mivel nagyon rág, a melegre, ami 24-27 fok, az éhségre, mivel szarul eszik napközben. De nem hiszem, hogy a cicin elalvással összefügg, mivel ő mindig is így aludt el, de féléves koráig többnyire szépen átaludta az éjszakát.
Biztos szuper lesz a Balcsin. Érezzétek nagyon jól magatokat!

ukati74
 
 


Kiri! megjött "bezzeg" anyuka. Mármint én. De csatlakozom Timihez!
Betti még nappal is konkrétan fél órát aludt, ha nem feküdtem végig mellette, így minden du. aludtam vagy tv-ztem, picit megébredt nyomtam a cicit a szájába. Este ugyan bealudt a tápitól, de éjjel már nálunk kötött ki. 1,5 éves korára lett jó alvó, "kár", hogy megszületett Barnu, mert elromlott. Most alszik külön, de ez kicsit lustaságból is van. Barnu most is gáz. Szinte el sem hiszem, hogy Marci önállóan alszik el, és nem is lehet járkálva elaltatni meg egyéb módszerekkel.

Szóval fogadd el, hogy ilyen változtatni nem tudsz rajta.

Kép
Kép
Kép
ciripke1977
 
 


meló előtt képek gyorsan Hajninak
nem egy tanulóasztal egyik sem, de nekem nagyon bejön. a gyerkőcöknek is ;) Kép Kép Kép

Kép
an°°di
 
 


jaj, én egy akkora baromarc vagyok: a szomszédban egy pacák úgy gondolta, negyed 9-kor jött el az ideje, h nagynyomású izével lemossa a csatornát :shock: (micsoda ötletek, komolyan). egy ideig bírtam, h mindkét gyerek fél a prszívó-szerű hangtól, és üvöltenek, de gondoltam, ez így nem mehet, és megkérdeztem, meddig tervezi ezt. azt mondta, h csak most kezdte, és mutatta, h végigfut a csatorna az egész házon. mondom, oké, ha befejezte, feljöhet elaltatni 2 tíz hónapos gyereket. kapukódot is mondtam. de hogy ő eddig dolgozott (én meg most kezdem, na és?). mondtam, oké, de mindeképp jöjjön fel utána, mert nem bírom az üvöltést, ami akkor már ki is hallatszott (Huba belehúzott... jé, most is sír.. lehet, h nem is ez volt a baj? :roll: ). mindegy, a pasi aszongya, oké, akkor miért nem ezzel kezdtem, és kértem meg, h hagyja abba. és tényleg, egyből támadtam. agresszív állat vagyok. biztos a mikulás tehet róla, nem? :?

Kép
an°°di
 
 


Kertikiri:
próbáltam már kanállal is, úgy sem kell.
a gyümit megeszi, csak magában nem. :oops: mondjuk nem tudom, h kóstoltátok e már a frutapurát ( nálunk az a gyümi), hát elég savas, csípős sztem, mondjuk én szeretem.
ma kapott először házi gyümit ( eddig nem mertem, mert a tescosban nem bízom, nekünk meg nincs, csak cseresznye, de azt nem adtam), 3 barackból lett 100 g. azt mondjuk megette. :lol:
a sinlac pedig azért egészséges a dokik szerint, mert tele van értékes gabonákkal. ( rizs, szentjánoskenyérmag stb..). sztem sokkal jobb, mint a kekszes gyümi, meg a gluténos dolgok.

Andi:
nagyon szupik a játékok.
nekem az a bedobálós tetszik. nekünk abból van vagy 5 féle, de gagyi műanyagok, ez sokkal jobb. :wink:

na megyek, fáradt vagyok és holnaptól hárman leszünk a gyerekekkel, apa elutazik. :? gyűlölök egyedül aludni, fééélek.
:oops: :roll:
jóéjt. :arrow:

Kép
Kép
h@jni
 
 


Timi:
köszi. :)

Kép
Kép
h@jni
 
 


Sziasztok!

Kati: Köszi az Egerszalókos infót. 2400 Ft 3 órára, most ez komoly. És ha letelt akkor jönnek és kiküldenek? Vagy valamit félreértettem.

Gabci: A bébitaxit a www.brendon.hu honlapon néztem. Keresgettem már a teszvesz-en is, de szülinapjára szeretném akkor meg már megveszem az újat. Vagyis még vacilálok, hogy mi lenne a jó ajándék.

Andi: Tök ciki, de mi is csak egy hónapja vettünk Ádámnak autót. Fiú létére még nem volt.

Kriszti: Ádám is sokat felkel éjjel. Én csak teáztatom, meg persze a cumi. Ha nem alszik vissza a kiságyba, vagy már nincs erőm ugrálni, akkor én is odaveszem magunkhoz. De ha visssza aludt akkor visszarakom.
Szerintem ha nem egész éjjel van ott, vagy igazából ez hülyeség, inkább úgy írom ha titeket nem zavar és jobban ki tudod magad phenni akkor aludjon ott.

Timi: Ádám is üt, csapkod. Úgy meg tud csípni hogy majd be sz@rok, na és persze frankón harap.

Kiabálni, nem is tudom inkább mérgesen szólni szoktam, de ha olyannya van kiröhög, és folytatja tovább azt amit nem szabad.

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Andi
te olyan cool csaj vagy :-) bírlak nagyon :-)
és ezt tényleg így frankón moondtad az ipsének jöjjön altatni ? :-)

én ma majdnem a szódást nyírtam ki,házhoz jöön,zenélős autóval ,a ház elött 3szor nyomja le a szignált,persze hogy felkelt manguszka

Hajni
tessék ültetni gyümifákat azokat nem kel nagyon pátyolgatni,szerencsére nekünk volt itthon sok kajszi,most őszi,meg van már körte ,alma,kánaán :-)



Én Bibuval nem nagyon szokok kiabálni,inkább amikor ketten nyomják akkor is szegény Majának mondom,hogy nem lehet tőletek semmit se csinálni stb

Ma is úgy kiakasztott,csinálom ezerrel a kaját etetőszéke nem marad el Bibu,komp 5 perc,a kaja meg ügye nem készül el annyi időalatt,de amíg elis van akkor jön Maja,kell pisilni,menj pisilj,nem menjek én is,mert lepisilja a szoknyáját,rakjam fel a szűkítőt,nyissam meg a csapot stb. :evil: bezzeg amikor úgy gondolja simán megcsinál mindent

és egyre inkább észrevenni,hogy írányítja a hhisztijeit,ma is gyorsan elfelejtett hisztizni,na mondom mi van már nem kell hisztizni és látszik rajta ,hogy direkt erőlteti ,kis bestia
Vendég
 


Andi, egyáltalán nem voltál agresszív! Agresszív ÉN lettem volna, mert én biztos, hogy lemegyek, és addig ütöm a bébiőrrel, amíg mozog, és közben azt hörgöm, hogy : Hallja?! Hallja?! Sírnak!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
waterlilly
 
 


Hajni
azér kérdezd meg a székről hogy magyar nyelvűe mert azt nem írja
Vendég
 


waterlilly írta:Andi, egyáltalán nem voltál agresszív! Agresszív ÉN lettem volna, mert én biztos, hogy lemegyek, és addig ütöm a bébiőrrel, amíg mozog, és közben azt hörgöm, hogy : Hallja?! Hallja?! Sírnak!!! :twisted: :twisted: :twisted:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: kell nekem egy bébiőr
most!

(ja és tényleg mondtam neki. mér? nem kellett volna?) :P :wink:
megyek zuhanyozni. elég volt a mai nap nekem (karikásszemű szmájli)
vhonnan hotel menthol szűrődik be... mikor lesz már sziget? 8)

jóccaka
:arrow:

Kép
an°°di
 
 


Andi, te cool csaj, szegény tapintatlan pasinak esélye se volt. :D
Anett, kicsit verekedős kedvedben vagy mostanában úgy látom. Mondjuk ismerem az érzést...

Ági, egész napos jegyet is vehetsz, de az még drágább, asszem 4000 körül van. Ha 3 órás jegyet veszel és a 3 órát túlléped, fizetned kell utána. Van különben honlapjuk, ott meg tudod nézni.
www.egerszalokfurdo.hu

Jó éjt.

ukati74
 
 


Már vagy egy órája próbálkozom belépni, de két másodpercen belül kidob ez az izé :twisted: :twisted: :twisted:

Ági, hát, az az igazság, hogy sem az egri, sem az egerszalóki strandon nem vagyok járatos :oops: , de amit Kati mond, az elég horror. :twisted:

Hajni, Te most lemérted, h 3 barackból lesz 100 g? :shock: Vagy grammos mérőkéd van? Vagy honnan az ördögből tudod ilyen pontosan?

Móni, dobhatnál egy-két-sok fél óra alatt elkészíthető kajareceptet a gmailre, ha már úgyis ebben szupi vagy :wink:
Ja! Zsu, mondtam, már, hogy tonhalas tészában milyen jó vagyok? ez is félórás, és Apa szerint tök jó íze lett (ő ám nagyon kritikus, de mindent megeszik szerencsére)

Amúgy, mi megjöttünk Egerből Ábellel, B meg ottmaradt. Egyrészt már ideje volt jönni, hogy kipihenjem ezt a pár napot (mert all inclusive ide vagy oda, azért pár nap elég...) A kedvem trutyi, mert B-t úgy hagytam ott, hogy sírt utánam. Én olyan barom anya vagyok, hogy csak no! Ilyet többet nem csinálok, vagy megy a nagyszülőkkel és ők hozzák, vagy csak viszik és mi megyünk érte, max egy két napot mi is ott töltünk. De az így nem jó, hogy ott vagyunk együtt 4 napot, aztán mi lelépünk, ő meg marad. Ezt nagyon nehezen dolgozza föl, már látom. Szóval inkább el kellett volna hoznom. De Anyukám annyira erősködött, hogy induljunk már, hogy végül belementem. Szegénykém meg olyan hisztirohamot kapott állítólag, hogy a bejárati ajtót rugdosta.
Szerintetek normális vagyok én? Szerintem nem! No, de saját hibájából tanul az ember...meg gyűjthetek B-nek pszichológusra, hogy majd 30 évesen segítsen neki feldolgozni, hogy azannya cserben hagyta :(

Na, jó, olvasok egy kicsit, ha az égiek, meg e technika ördöge = :evil: is úgy akarja

KépKép
KépKép
prücsi
 
 


Andi, Te Anyatigris! :lol: Szegény ember...de azért egész jól fogadta a kirohanásodat :lol:

Timi, gyorsan mondd meg nekem, h hol lehet kapni azt a Verdás vizijárgányt, mert ha B meglátja, akkor addig nem hagy békén, míg nem veszek ilyet neki (még az sem baj,ha már ő azt kinőtte...)

Gömbi, üdv újra itt! Gyere és mesélj!

Hajni, kajához nem nagyon szóltam hozzá eddig, mert ugye mi nem tápizunk, de én tuti nem zargatnám Lillát evéssel, ha alszik. Nálunk olyan is volt, ha a déli szopiba Ábel bealudt, és a főzelékig már el sem jutott, így az teljesen kimaradt, uzsira sem evett többet. SZóval lehet,h nálunk ezért nem hízik ez a Bogyócska, de nekem alapelvem, h alvó gyereket nem ébresztek fel.
Nekünk is inkább Sinlacot javasolt a dokinéni, mint tejpépet (az cukros - tudom, kevés, de van benne - és tej is van benne, igaz lebontott valamennyire, de a sima bolti, az szte nem túl egészséges, a speckónak meg állítólag ne jó az íze - Lehet,h ez badarság, amit erről írtam, de ebben nem vagyok szaki, így hiszek a dokinéninek)

Edit, gratula a 6 évhez...milyen romantikus megismerkedés!

Vicuska, nem mertem írni, h a dévényes gyógytornászunk erre a Rami-sprágára mit mondana (mert nehogy károgó varjú legyek, meg már annyit írtam a Dévény módszerről, hogy tuti unjátok), de ha már a dokinéni is kiszúrta, leírom. Szóval szte a baleranák jó része hipoton izomzatú volt gyerekkorában, ami a felvételinél még előny is volt. Szóval, aki nem akar balerina lenni, azt inkább ő kezelné.

Kikuka? :wink:

Zsu, 48 kg? Általános iskola. Amúgy én sem a +5-6 kg-ot tartom soknak magamon, hanem az elveszett izmaimat keresem alatta :lol: (na jó, sose voltam nagyon formás csirke, de annyira szétfolyt sem)
Pillerpankakistündérnek meg kiskanál vízben feloldva add a homeos bogyeszokat. De előtte-utána fél óráig semmi kaja. Inni is csak max víz.

Bea, Anyám, ennyi meggyet!
Megnéztelek nagy pocakkal az Anna, Peti és Gergő legújabb kötetében. Meg a férjedet is csíkos pulcsiban :lol:
Azt mondd már el légyszi, h hogy adagoljátok a vegyszereket a medencébe. Mert mi is vettünk egy 2,4 m-es átmérőjűt, de kell bele anyag,ha nem akarom, h ződ legyen. Csak az arányokat nem tudjuk.
Ciripke, Ti is tesztek bele algaölőt, meg ilyesmit?

Kati, Noszvaj tényleg megváltozott egy picikét! köszi a képet, nosztalgiázni támadt kedvem.
Kopaszi gát valamikor? (Vagy írtad, csak nem olvastam?) És a többiek?

Kiri, azért Nadin sem eszik keveset, ahogy látom...
Te írtad, vagy Zsu (bocsi, de gyorsan olvastam), hogy a darabosat is eszi a Leányzó? Ezt hogy lehet elérni a babáknál, valaki mondja már meg! B-nél ilyen probléma nem volt, azt ette,amit elé tettem.

KépKép
KépKép
prücsi
 
 


Még pár képet akartam este, de már nem volt energiám.


Gyorsabban, gyorsabban!
Kép

Mint két tojás...csak más alomból :lol:
Kép

Sok jó gyerek kis helyen is...
Kép

Szeva Anya, jó ez a sütőtök!
Kép

Legújabb tudomány, a lépcsőmászás...csak még a visszajövetel nem megy
Kép

Egerben nem volt játéka a gyereknek...avagy légkondiszerelő vállakozásba szeretnék kezdeni, és ismerkedem az alapokkal
Kép

A mester alkot...első vízfestékezés, csak autókat hajlandó rajzolni...
Kép

Halló, van a vonal végén valaki? SZólaljon már meg!
Kép

KépKép
KépKép
prücsi
 
 


Bakker, ezeket jó lekicsinyítettem...van nagyítótok, mert nincs energiám még egyszer...

KépKép
KépKép
prücsi
 
 


Helló! B@sszus ez a babanet!!!!!!!!! :twisted: Kb. 10 perc, mire beengedett. Na jó.
Apuka hétfőn elutazott pénteken jön meg. Úgyhogy a család egyesítő projekt szünetel. Na hát ez van. Nem is tudom mire reagáljak, annyi mindent írtatok. Mindenesetre jót röhögtem Andi sztoriján. Hát még Anetten!!!!!!!!!!
Vivi altatási kísérletei az idegeimet borzolják. Eddig ugye, álmos, kiságyba be, cumi be, hason 5 perc és alvás. Most. kiságyba be, cumi be. föláll, cumi kiköp. újra lefektet, cumi be, fordulok el, föláll. és újra és újra, közben üvölt az álmosságtól. Ez megy este is, nappal is. Ha nappal sikerül elpillednie, az kb. fél óra. Na és mászik, mászik, föláll mindenhol, kapaszkodik, ha seggreül üvölt, fiókokat húzgál, hajam égnek mered, hogy odacsukja az ujját, kipakol, papírt eszik, (főzit nem annyira) és még sorolhatnám. szóval nem eccerű az élet.
no el, majd még talán. puszi

kikuka
 
 


Ha-ha, Kikuka kicsit ismerős. :D
Életkori sajátosság. Bár nem tudom, kiváncsi vagyok Marci extra csintalan, vagy átlagos. :roll:

Prücsi, van nagyítónk, megnéztem, nagyon helyesek, mint mindig.
Szar lehetett ott hagyni Benedeket, nem lettem volna a helyedben. Azért mára már biztos megbékélt és benned valószínűleg mélyebb nyomot hagyott az incidens.
Holnap gondoltam kimenni a szabadba, neked jó az? És most esetleg csatlakozna valaki?

ukati74
 
 


Basszus, most szólt anyukám, hogy el kell vinnem egy temetésre holnap délelőtt, úgyhogy csak du jó. Most viszont 20 perc után felkelt a fiam, úgyhogy akár rögtön indulhatnánk. :roll:

Kutyabarátok figyelmébe. Egy kedves ismerősöm indította ezt a webáruházat most, akit esetleg érdekel...
:)
www.kutyabolt.5mp.eu

ukati74
 
 


Sziasztok,

Prücsi:
jók a képek. :) bár elég picik, tényleg.
mi milupa Ha tejpépet eszünk, ebben nincs cukor. :)
B meg biztosan megbékél, mire hozzák, már el is felejti. :)
a medencéset ugyan nem kérdezted, de nekünk is van, én úgy adagolom, h először negyed klór tabletta, majd másnap fél dl algaölő. rá 2 napra megkell mérni a ph-t és a klórszintet.
a ph 7.2-7.7ig jó. ha 7.2 alatt van, akkor kell bele ph plus, ha 7.7 felett akkor meg ph minus ( utóbbi a vszinű). a klór meg 0.3 felett jó.
az algaölő csak akkor hat, ha a ph és a klórszint bevan állítva, amugy hiába öntöd bele, befog zöldülni.
én ezeket 1-1.5 hetente rakom bele, attól függően mennyit volt használva.

Kipróbáltuk a sima, vaniliás tápit, de megsem kóstolja, meglátja az üveget és rázza a fejét. :? most próbáltam más üvegből, úgy a szájába vette, de ennyi, nem kellett neki. :evil:

Kép
Kép
h@jni
 
 


Sziasztok!

Azért nem voltam egy drabig, mert minden összejött. Családi ügyek. De most már túl vagyok mindenen! Aztán nem akartam itt szenvedni. :)

Azt elfelejtettem írni, hogy Borcsinak van négy foga. :)

Andi! Jók a játékok, látom, a gyerekeknek is tetszik. :)

Prücsi! Ábel és Benedek nagyon édesek!!

Képet én is igyekszem tenni, de még mindegyik a gépen van.

Én is többször elindultam már a fenti lakóhóz, hogy kitépjem a haját, de a párom nem enged...! :lol:

Timi! Borcsi is pofozkodik. :roll: De mindig mosolyog hozzá. :lol:

Egyébként most próbálgatja, hogy elengedett kézzel meg tud-e állni. Akkorákat puffan! Még az orráról is feljött a bőr!!!! :evil: Mert nem áll meg, ugye...

És köszi, hogy visszafogadtok. :D
Vendég
 


Este alíg bírtam elaltatni a nagyokat. Mostanában internetről hallgatunk meséket, Marcit persze annyira izgatja, hogy mászik oda. Leraktam az ágyába ott meg ordított, pedíg nem jellemző rá. Végül nagy nehezen lementek a mesék és a nagyoknak mondtam, hogy mindjárt visszajövök, és láss csodát egyedül elaludtak!
Aztán Marcit is kínkeservesen elaltattam, be az ágyába és reggelig aludt!!!!
Bár egy kis üröm is vegyül ezekbe az átalvós éjszakákba ugyanis megjött a mikulás. Totál kiakadta, azt hittem lesz még egy jó évem. :cry: :evil: Ja, és szerintem én is ezért ordibáltam! Szegéyn kölkök :?

Kép
Kép
Kép
ciripke1977
 
 


Andi, Anett....... nagyon bírlak Benneteket! :lol:

Prücsi, jók a képek!
Hajni, piacról nem jó a gyümi?
Cirip, köszi az alvásost, nem is tudok mást csinálni, mint elfogadni. Amikor ideges lennék, mindig az jut eszembe, hogy én sosem emlékszem olyanra, hogy anyut mérgesnek láttam volna, amikor valami nyűgöm volt. Mindig nagyon türelmes és gondoskodó volt, az éjszaka közepén is. Pedig mi is ketten voltunk, plusz egy báty.

Na ebédelünk, aztán indulunk, mindenkinek jó hétvégét!

KépKép
kertikiri
 
 


Andi, bébiőr helyett bármilyen más eszköz megteszi, csak kemény legyen és üssön. :lol:

Na ja, kicsit feszült vagyok mostanában... Mondjuk ma egy szavam se lehet, 8, azaz nyolc, órát aludtam éjjel, igaz, 4 részletben... :?

Prücsi, annyira édesek a gyerekek! Ne aggódj, B. szerintem pár óra múlva már nem hiányolt titeket annyira... :wink: Később, ha már Á. is elég nagy lesz hozzá, és ketten együtt ottmaradnak a nagyiéknál, már köszönni se fognak, ha elmentek! :lol:

Timi, Eszti is üt-vág, csupa szeretetből.

Kriszti, rád gondoltam ma reggel, hogy puszi-simivel ébresztett Nadin, bezzeg engem mi ébresztett: váávááváá, full hangerőn, amikor meg magam mellé vettem, kaptam 3 pofont, meg kitépett néhány szál hajamat, na itt inkább felkeltem...

Kikuka, akkor Vivi se egyszerű eset! Eszti is mostanában fesztiválozik elalváskor, keresztbe meg hasra fordul, utána vonyít, mert beakad a lába, leszereli a rácsvédőt, eldobja a cumit a francba... Isten bizony, inkább hagynám ébren egész nap, de akkor meg azért vonyít, mert frusztrálja, hogy nem tud mászni! Elindul előre, de kicsúsznak a lábai maga alól, és nyíg. Félpercenként. :(

Hajni, mi van, ha Lilla a cumisüveget úgy mint olyat nem kéri? A Sinlacot miből kapja?

Kép
waterlilly
 
 


Kriszti, én is bírlak téged! :wink: :D
Ja, anyukádat kérdezd csak meg, bizti emlékszik egy-két esetre, amikor elszakadt nála is a cérna... :lol:

Kép
waterlilly
 
 


Sziasztok!

Én meg bírlak mindnyájatokat! :wink:
Prücsi Te, nem vagy normi! :D Illetve Te SEM vagy normi!
Andi ezzel az anyatigrises, helyből fej leharapós kirohanással (amit mellesleg én is hasonlóan intéztem volna), Anett a gyilkos hajlamaival, de Te Prücsi... hogy B- nek pszichomókus kell a sanyarú gyerekkora miatt... Jajjj :D
És én ma ordibáltam :oops: Szal, én sem vagyok normális. Ebéd közben Ádi kiakasztott. Mért ne legyen az etetőtálcán a lába, már annyit sem tud megülni, hogy megyegye az ebédet , csapkodott, kikente a jövő hetet is és majdnem sikerült kirúgnia a kezemből a kajás tálat. Én meg erre elordítottam magam :oops:
Kriszti: jó időt és érezzétek jól magatokat!
Prücsi: szépek ezek a gyerekek hallod. Hidd el, B-nek nem lesz lelki sérülése, mert ott maradt a nagyinál. Legközelebb megpróbálod másképp, de kiheverte már ez tuti!
Hajni: akkor marad a B terv és tejpép Lillánál?
Gömbi: örülök, hogy visszatértél!
Timi: nálunk is van csapkodás, csípés, harapás, hajkitépés, de szeretetből. És akkor puszikat kapok mindemellett és úgy, de úgy bújik Ádika. Nagyon Anyás lett. Imádom!
Tegnap nekünk is megvolt az első véres balesetünk. Beütötte Ádika a száját az asztalba és megharapta a fogával. Be is dagad pillanatok alatt és vérzett. Hál isten, nem foglalkozott vele sokáig és estére már nem is látszott.
Na el ebédelni

Kép
Kép
gabcii
 
 


Na, nálunk megvolt a délutáni (és a napközbeni egyetlen) nagy alvás, ami kb fél órásra sikerült. :evil: Azóta Ádika pár másodperces megszakításokkal üvölt. Kapott enni, pelenkacsere megvolt, dentinoxal bekentem az ínyét és kivettem játszani.
Amint landol vissza a kiságyba, kezdi a sírást. Látom rajta, hogy fáradt, de aludni azt nem. :evil: Az én fejem,, meg mindjárt szétszakad.

Kati: Marcid nagyon egy húron pendül Ádival. Engem is érdekelne, hogy túl elevenek, vagy ez az átlag.

Kép
Kép
gabcii
 
 


Kerti:
hát, izééé, hogy is mondjam, én piacról nem. :oops: van egy rossz tapasztalatom, és tudom, h emiatt nem kellene, de sajna általánosítok. :?
aki PIACRA JÁR, az NE OLVASSA tovább. :? :roll:
szval anyósomék 2. szomszédjáék piacoznak nagyon régóta. van nekik krumpli, barack, eper, málna, zöldség, paradicsom, paprika stb... bio-nem bio is.
kb 2 éve nyáron, annyira büdös volt ott, de nem tudtuk, h mitől, már akkor anyósék is többször érezték. míg egy másik szomszéd kihívta az ántsz-t, h ugyan nézzék már meg, mert elviselhetetlen a bűz.
nos kiderült, h a drágák a saját ürülékükkel trágyázzák a földet az emésztőgödörből és annak van olyan iszonyatos szaga. kaptak büntetést és enyhe-bejnye, de azóta is ezt csinálják.
szval köszi, de én így inkább veszem az üvegeset.
jó, persze, tudom én, h nem mindenki ilyen, de.... :evil: :evil:
most kaptunk őszi és sárgabaracot,amíg abból van,addig azt kapja.

Lilly:
a sinlacot kanállal kapja. lehet, h tényleg a cumisüveg a baja, de csörösből csak vizet iszik, pohárból meg nem tudja.

Gabcii:
igen,most lesz a B variáció 1-2 hétig és utána próbálkozom újra.

Kép
Kép
h@jni
 
 


Ja, Anett!

Én biztos vagyok benne, hogy zavarják a babákat a korlátaik.
Ádika ugye még nem tud menni. Ha sétálni viszem, nem rakhatom le a parkban , vagy az utcán, hogy másszon. Be szokott pörögni rendesen, hogy mért nem mehet amerre lát.

Kép
Kép
gabcii
 
 


Hisztikirályfi vissza aludt! Ijjáijjáó

Kép
Kép
gabcii
 
 


Hú, Hajni, durva ez a sztori! De én is emlékszem, hogy mi is vettünk már sz@rszagú epret... :( Ment is a kukába.

Gabci: front van megint. Kitartás!!! Itt most esik az eső, hát nem tudom, mi lesz, ha nem tudom elvinni sétálni, kinn elvan, itthon meg lehet őrülni vele egy idő után.

Kép
waterlilly
 
 


én jártam piacra...eddíg. :shock: :?
Én inkább preferálom a nagyobb árusokat, azok közül is egyhez járok, de az ember ugyse tudja sajnos soha, hogy mit is eszik.
de én úgy gondolom a nagytermelőket jobban ellenőrzik mint a kis mamikákat akik otthon kapirgálnak. Bocsánat a mamiktól, de...

Kép
Kép
Kép
ciripke1977
 
 


Gabci

Bibus is extra eleven,egy percig nincs el,hogy ne mozogna,Viren is egyszer sem ettünk étterembe csak bedobozoltattuk a kaját,mert nem bírt elmaradni,így is mászott asztalra,fejünk tetejére mikor hova


örülök,hogy más babája is kungfuzik :-)természettesen Bibu is szeretetből teszi ,csak már unom,hogy állandóan ver mindenkit és olyan ereje van,hogy csak na

Hajni

fúúúj hányós smile

kapirgáló kismamikról csak annyit ,hogy van egy ángyom :-) aki a sajátja mellett elment a zöldségeshez megvette ami olcsó tett rá kicsit aztán a sajátjaként árulta azt is a piacon :-)
Vendég
 


Vendég
 


Ájájéé, ájájájájééé, veszélyes az út, hazafelé..

:lol: :lol: Kép

Kép

Lilypie Premature Baby tickers
vicuska2007
 
 


http://www.hudebaba.hu/index.php
poénból, ajándéknak, vagy csak röhögni egyet :lol: nekem tecc
az estém viszont egy nagy rakás kaki, így mentem is
csá
:arrow:

Kép
an°°di
 
 


Itt vagyok!
Hangulatom nem sokat javult, mert Anyukám folyton hívogat ( na jó, kétszer hívott ma), hogy B miket csinál, meg hogy beszél. Szóval árulkodik azanyukám, mint egy ovis. Mondtam neki, h oldja meg és ne hívogasson. Ha hív, akkor meg a gyerekkel szeretnék beszélni és nem érdekel mit csinált mert akkor is szeretem, pont. Na! Grrr!

Kati, hát nem tom, de úgy hallottam, h holnap trágya idő lesz. Ha úgy alakul a délutánunk, akkor telcsin egyeztessünk, ok?

Hajni! Te szuper nőci! Ez aztán a hozzáértés! Íjjáíjjáó! Gyorsan le is jegyzeteltem, hogy mit mikor adagoljak a medencébe.
Én nem járok a piacra, amit a rokonoktól kapunk, azt megesszük, amúgy meg az Auchanba vásárolok ált magyar termékeket, valami Móra kertészet nevűt, de azokat szeretjük. Aztán lehet, h tele van nyomva vegyszerrel, ki tudja.

Móni, láttam dvd-n lehet kapni a kedvenc sorozatodat :wink: Első évad két dvd, a Saturn-os újságban van benne.

Vicuska! Ramika cuki!!!!!

Kikuka, Gabci, az én gyerekembe is belebújt a kisördög, néha nem bírom követni miket csinál - konektor, virágföld a kedvenc, aztán meg a kanapémászás, lépcsőzés. És ő is próbálgat már megállni elengedett kézzel, nagyokat vigyorog közben, amikor a popsijára huppan. Ha ezt a nagyágyon adja elő, akkor meg még vetődik is közben. B-vel jókat játszank így reggelente az ágyunkban, én meg vetődöm, h le ne essen a gyereksereg...

Kiri, Nadin milyen kis cuki lehet, ahogy Anyát kényezteti. Nálunk B-nek vannak mostanában ilyen szeretetrohamai: "Anya, gyere adok egy ölelést, puszit, meg simit!" Ábel is simizett már meg, és én teljesen elalélok, ahogy néz közben.

KépKép
KépKép
prücsi
 
 


Timi, szóval hol vetted a Verdás úszóalkalmatosságot? Ez beleülős, vagy úszógumi?

KépKép
KépKép
prücsi
 
 


Hú, képzeljétek, lehet, megint terhes vagyok!!!!

Fel sem tűnt, hogy késik egy hete, de ahogy tegnap írta Andi és Ciripke is, rájöttem, hogy nekem is meg kellett volna jönnie. Este csináltam egy tesztet, és pozitív :!: lett!!! Meg a reggeli is! Sokkot kaptunk párommal együtt!
Augusztusban kezdtünk volna próbálkozni.
Bár elég nehezen tudom elhinni, hogy tényleg terhes vagyok. Ráadásul nem lenne másfél év a két gyerek között...

Még mindig nem vagyok magamnál. :roll:
Vendég
 


hi
Prücsi csak neked gyorsan
csónak,de Maja is beetuskolja magát neten vettem babaszobánt rnedelni kellet tés olcsóbb volt
hirtelen ezt találtam neked
http://www.teszvesz.hu/item399130969_verdas_csonak.html
Timi
Vendég
 


Gömbi :shock: :D :lol: :wink: hogy mikben nem segít a babanet, mi?
most mi lesz? fiú vagy lány?
GRATULAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaa :D :D :D

Kép
an°°di
 
 


Köszi Andi :D

Én lányt szeretnék, de elsőre meg fiút szerettem volna :wink:
De mindegy :wink:

Jó felelőtlennek gondolhattok... fel sem tűnik, hogy késik... de még tényleg nem tudom elhinni,meg azt sem tudom, mikor fogant...

hú...
Vendég
 


Gömbi, nekem lenne tippem, h mikor fogant :oops: :wink: :lol:
és irtó felelőtlen vayg, valóban :roll: még ilyet!? ;)

ma sem leszek vmi sokat: 11-re megyünk ellenőrzésre gyógytornászhoz (nincs semmi baj, csak a magam megnyugtatására), délután pedig anyukámékhoz víkendezni (rengeteg melóm van.. tuti, a gép előtt töltöm a hétvégét is :? )
azért még benézek
szép napot!

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok!

Gömbi: gratulálok! :D
Nem emlékszem rá, hogy Borcsit szptatod még?

Kép
Kép
gabcii
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: