Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nagyon zsúfolt hetem volt, ráadásul a gépem is szórakozott velem.
Tomi elvolt az oviban, csak egyik reggel törött el nála a mécses mikor vittem be az oviba. Egy másik kisfiú nagyon sírt, odaverte magát a földhöz stb, ezt látta a Tomi miközben vetközött, aztán ő is sírni kezdett, hogy ő nem megy be, de az óvónő hamar megvigasztalta. Ugyebár a mai nappal letelt a gyesem, eddig úgy volt, hogy angol tanfolyamra megyek, de úgy néz ki nem indul, vagy ha indul akkor nem úgy ahogy eredetileg szervezték. Egész héten próbáltam keresni másikat, de nem sikerült, én valami intenzívre szeretnék menni. Szóval lehet, hogy vége a jóvilágnak és mehetek dolgozni. Mostanáig nem is kerestem munkát, mert úgy volt, hogy heti 3x5 órában angolt tanulok. Na mindegy majd lesz valahogy!

Andi!
Kitartás, pár hónap múlva jobb lesz! Sajna tudom miről beszélsz Tomival nagyon ki voltam fáradva, segítség nem volt, András dolgozott, Tomi bébi pedig alig aludt éjjelente, nemegyszer volt, hogy Tomival elaludtam úgy a fáradtságtól hogy a hasamon feküdt és Patrik akkor még ovis volt, ő pedig mellettünk játszott. András nemegyszer így jött haza, hogy így talált minket és a drága Patrik olyan édes volt mindig ő mondta az apjának, hogy csöndben legyen mert alszunk. Nagy szerencsém volt, hogy Patrik elég jó gyerek volt és sohsem csinált olyat amit nem volt szabad.

Britta!
Megértem, hogy fáradt vagy, hiszen ott van a két fiú akivel azért kell foglalkozni. Örülök, hogy meggyógyultatok! Gergő szereti az ovit? Azért gondolom jó, hogy délelőtt csak egy gyerekkel kell foglalkozni nem kettővel.

Viki!
Köszönöm szépen Tomi nevében , nagyon aranyos vagy! Tegnap tartottuk a bulit. Hiába mondtuk neki, hogy most már három éves, makacsul ragaszkodott hozzá, hogy kettő, max. annyi engedményt tett, hogy 2-3. Nagyon örült az ajándékoknak, kapott egy vonatot, ami állatokat szállít, amiket ki lehet belőle venni, egy kamiont, aminek a hátulját ki lehet nyitni és be tudja pakolni a kisautóit, megy egy úttisztító autót, ami elemes, elfurdul ha nekimegy valaminek, olyan mint egy igazi, villog a lámpája, menet közben ha megáll kinyílik az ajtaja és fűtyörésző hangokat hallat mintha emberek szállnának ki belőle akik fütyülnek, jópofa darab. Tominak mindegyik tetszett.
Azért vigyázz magatokra, pihenj sokat!!!

Többiek?
Puszi mindenkinek
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Szilvi!

Gergő nagyon szereti az ovit. Ha nem mehet, akkor van a baj. Különben nincs gond. Imádja az óvónéniket, nagyon aranyosak.
Sokkal könnyebb csak a Danival lenni egész nap. Jövőre pedig megint csak eggyel leszek, mert Dani is megkezdi az ovit.

Nagyon boldog szülinapot Tominak!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Kép
Kép
Kép
Amikor játszottak nem tudtam őket lefényképezni, állandóan izegtek mozogtak mint a sajtkukac, mire elkattinottam a gépet már rám se néztek. :lol:

Kép,
Kép
sahi
 
 

 
 

Nagyon arik. Jó a képek. Nem is érdemes beállított képeket csinálni, jobb a váratlan.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Szilvi!
Nagyon boldog szülinapot kívánok Tominak!!! :lol:
Én is aggódom, mi lesz, ha a Zoli visszamegy dolgozni, hogy bírok majd kettővel?! :shock: Ráadásul Petykának novemberben fütyi műtéte lesz, már ha rá gondolok akkor is ki vagyok! Annyira sajnálom szegénykémet.

Britta!
Köszi a tanácsot megpróbálom!
Egyébként le a kalappal előttetek a harmadik gyerek már tényleg nagyon megterhelő lehet. Főleg mert at embernek csak két keze van! :lol:

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Andi!

Látom, sikerült a vonalzó. Ügyi vagy. Majd a harmadik gyerkőccel is elboldogulok, legfeljebb kicsit döcögős lesz az életünk. Előbb- utóbb belejövünk.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Nálunk ezerrel zajlik az élet!
Gergő hasfájossága tesz próbára minket, ráadás képpen ma Petyka sikeresen felrepesztette az állát. Apa levitte a doktornénihez és iszonyú büszkén jött haza, hogy az ő fiacskája egy hős. Nem sírt szépen tűrte amíg a doktornéni rendbe hozta. Valami speziális ragasztóval összehúzta a sebet amit öt napig rajta kell hagyni.

Csak már aludhatnánk végra egy kicsit! :?

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Andi!

A hasfájós időszak minket sem került el. Az alvásról pedig sokáig csak álmodoztunk.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Andi, Britta köszönöm a köszöntést.
Zsúfolt két napom volt. Hétfőn elmentem a munkaügyi központba bejelentkezni, aztán a véletlen úgy hozta, hogy ajánlottak egy állást. Még hétfő délelőtt elmentem, délután már vissza is hívtak, hogy engem választottak. Így hirtelen angol tanulás helyett munkahelyem lett, holnap már kezdek is. A takarélszövetkezetben fogok dolgozni. Kicsit izgulok, a mai napom rohangálással telt.
Gondoljatok holnap rám!
Andi! Örülök, hogy Petyka ennyivel megúszta, hát igen a gyerkőcök körül mindig történik valami. Hát igen a hasfájós időszak nem volt könnyú nekünk sem, de az a csepp amit a doktornő akkor ajánlott végül nagyjából segített mindig. Kitartás!

Puszi mindenkinek
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Andi
Mi már el is felejtetteük a hasfájást (pedig volt rendesen), a fogfájás az igazi, legalábbis nekem most ez keseríti meg az éjszakáimat.
Petykának jobbulást.
Fütyi műtét :( :( :( , szerencsére mi eddig megúsztuk.

Szilvi
Gratulálok az új álláshoz, drukkolok holnap.
Én is Boldog Szülinapot kívánok Patriknak!
Jók a képek, nekünk is van olyan vonatunk, Attila Thomasnak hívja, épp ma építettünk neki garázst.

Most ezt elküldöm, aztán még rögtön jövök.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Na most már mégsem jövök, elnézést, hogy szinte mindenkit kihagytam, majd holnap bepótolom.

Jó éjszakát mindenkinek!

Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Hát ezt a hasfájást megint nagyon megszívtuk, szinte egész nap megy a műsor, és semmi nem segít!!! Sem az infokol, sem az eszpumizán, Petykánál is ilyen rémes volt és akkor 6 hónapig tartott :shock: , úgyhogy szép jövő elé nézünk!

Szilvi!
Gratulálok az új állásodhoz, sok sikert kívánok hozzá.

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy állandóan eltűnök, de házat keresünk ezerrel. Nem mintha nem férnénk el de szeretnénk kertesbe menni a gyerekek miatt.
Andi! Nagyon nagy gratula nektek. Így utólag. Bocsi, hogy csak most tévedtem erre. Hasfájásra nem lehet valami gyógyszer adni neki, vagy nem akarsz. Gondolom megkönnyítené a napjaitokat.
Évi! Hogy telik az idő. Ügyes kis Gergő baba. Annyira szépek a képek. Nem is látszanak rossznak.
britta! Ne aggódj. Biztosan megoldod. Én is nagyon féltem mit csinálok ennyi gyerekkel és most azt mondom nem is olyan bonyolult. Jól kell tudni szervezni. Át kell értékelni mi az ami fontos és mi ami kevésbé.
Viki! Gratulálok. Nagyon szép kis bébi. Miért ne bírnál ki három hónapot. Apa ugye reménykedik, hogy a harmadik majd fiú lesz.
Szilvi! Boldog szülinapot a fiatalúrnak. Szépek a képek.
Mi remekül vagyunk. A féltékenység nem számottevő. Bius és Reni nagyon segítőkész. Botond baba meg imádnivaló. Most már ott tart, hogy este kilenctől hajnali négyig-ötig alszik. Nappal is elég jó gyerek. Szépen eszik és az éber időszakaiban is aránylag csendes.
Puszi! Most épp kaja idő jön.
Vendég
 


Szilvi!

Gratulálok a munkahelyedhez. Írj majd, milyen?

Éva!

Remélem, jól vagytok.

Andi!

Tudom, milyen a hasfájós gyerek, mert nekünk Dani nagyon sokáig az volt. Több, mint 3 hónapig. Kemény időszak volt. Nem használt semmi. Kitartás!

Anikó!

Igazad van, meg fogom oldani. Eddig is sikerült szinte mindent, ezután sem lesz másképp, csak éppen 1-el többen leszünk.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki elfoglalt. Dobok magunkról képet.

Kép
Kép
Vendég
 


Anikó!

Gyönyörű a családod. Gratulálok.

Szép hétvégét!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Anikó, Évi nektek is köszönöm a köszöntést!
Hát egy kicsit azért nehéz dolog újra belerázódni a munkába, úgy hogy a gyerekekkel is elég időt töltsön az ember és a háztartás is rendben legyen. De majd kitalálom, hogy legyen. A munkatársak aranyosak. Jövő héten még betanulás lesz, aztán pedig már élesben megy a dolog, a pénztárban fogok dolgozni, kicsit izgulok, mert felelősség lesz bőven. Banki tapasztalatom még nincs, majd most lesz. Ha kell a környékbeli kirendeltségeken is fogok helyettesíteni. Aztán idővel mindent kell tudni, hitelek, betétek stb is. Szerintem nem lesz olyan vészes. Pénteken csak háromig dolgozunk, ez azért nem rossz, a többi napon pedig négyig.
Tomi náthás lett a héten elég rendesen és már köhög is, tegnap munka után elvittem a dokinéninkhez, hogy adjon neki valamit, mert éppen csak elkezdtem dolgozni nemigen lenne szerencsés rögtön hiányozni.

Anikó!
Botond baba gyönyörű és a leányzók is szépek. Azért Botond igazán rendes hozzád, hogy ilyen jó baba.

Andi!
Nagyon fáradt lehetsz már! Bízzunk benne, hogy most nem tart olyan hosszú ideig. Petyka hogy bírja?

Évi!
Hát a fogfájás sem kellemes, Tomi nekem szinte semmit sem aludt abban az időszakban, ráadásul egyesével jöttek a fogai, sajna nekünk ez egészen 2 éves koráig tartott.

Britta!
Jobb már kicsit? Vagy még mindig olyan rosszul érzed magad?

Viki!
Mi újság? Pocaklakó?

Puszi mindenkinek!
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Szilvi!

Bízom benne, hogy sikeresen beletanulsz a munkádba. Tominak jobbulást. Talán nem lesz komoly baja.
Kicsit jobb a helyzet, de a héten az idegeim nagyon ki voltak merítve. Sokszor voltam kiborulva, anyum meg vígasztalt, hogy minden ok lesz, csak legyek nyugodt a baba miatt.

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Szilvi!
Biztos nagyon fura lehet újra dolgozni - már mint amiért pénzt is kapsz :D !
Nálunk a helyzet változatlan, iszonyú kialvatlan vagyok. Sajnos az éjszakákat Petyka is nehezíti, mert egyszer ő is tuti felébred és akkor nem elég neki apa, így én nem sokat alszom, de a párom sem, mert ő meg eleve rossz alvó. Kezdünk zombisodni. :?
Gergőt nem nagyon lehet letenni, mert akkor ordít, tiszta bátyja, az a szerencs, hogy Petyka meglepően megértő, csak arra vagyok kíváncsi vajon meddíg? Már most kérdezgeti, hogy mikor fog vele játszani az öcsi! :shock: Bár csak már ott tartanánk!

Anikó!
Köszi, gondolom neked sincs sok szabad időd. Apa nálunk is jövő héten már megy dolgozni, be vagyok tolyva rendesen, hogy hogy fogok boldogulni egyedül.

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Sziasztok!

Andi! Ezzel én is így voltam. Nagyon bevoltan tojva mi lesz velünk és meglepően jól vettük az akadályt. Én azt csináltam, bevontam Biust mindenbe. Sokkal tovább tart de megéri. Álladóan beszéltem hozzá mi micsoda, mi miért van. Folyamatosan feladatot adtam neki. Add ide a pelusát, kérem a popsi törlőt, válaszd ki melyik ruhát adjuk rá stb. Nagyon élvezte, hogy dolgozhat. Hamar megszokta, hogy többen lettünk és nem volt féltékeny. Most már nem ugrál annyit körülötte, így könnyebb nekem is. Amikor tudtam, hogy szopizni fogunk mindig készítettem ki neki inni, fellépőt oda tettem a Wc-hez, hogy egyedül is eltudjon menni. Ha meg valami olyan jött közbe, akkor simán letettem a kicsit. Igaz akkor sírt, de nem akartam, hogy Bius hátrányát érezze, hogy van egy öccse. Fiuknál nem tudom, hogy lehet ezt megoldani, mert Bius amúgy is anyáskodó, gondoskodó anya típus. Azért sok sikert. Biztos menni fog.

Szilvi! Lemaradtam. Hol fogsz dolgozni? Szurkolok neked, hogy könnyedén belerázódj. Messzire kell majd menned? Tominak jobbulást.

britta! Gergő ma öt éves? Akkor nagyon sok boldog születésnapot neki. Ez olyan szép kór. Én is csak azt mondhatom, nyugalom. Minden rendbe jön neked a kicsi és a gyereke a legfontosabbak. Annyira hihetetlen nem rég még én is csak az elején voltam most meg lassan két hónapos a fiam. Annyira szalad az idő. És többet ezt nem is élhetem már át. Ez nagyon rossz.

Viki! Hogy vagy/tok?
Puszi mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Britta!
Gergőnek sok Boldogságot kívánok születésnapja alkalmából!
Kitartás! Hát igen az idegeimen az én fiaim sokat táncoltak a napokban.

Anikó!
A takarékszövetkezetben fogok dolgozni, mint írtam a környékbeli kirendeltségeken is kell majd helyettesíteni, nagyon messzire nem kell mennem, mert 15 km a legtávolabbi, kocsival fogok járni. Az lesz a legjobb, amikor itt ahol lakunk kell majd helyettesítenem mert gyalog vagy biciklivel fogok menni olyankor.

Andi!
Hát igen így csak vágyálom nektek egy darabig a nyugodt alvás, de egyszer majd az is eljön. Januártól megy majd oviba Petyka?

Tomi már elég jól van, így hétfőn megy oviba is.
További szép napot mindenkinek!
Szia
SZilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Anikó!

Köszi a jókívánságot Gergőnek. Igen, 5 éves, nagyfiú lett. Tudom, hogy nyugodtnak kell lennem, de olyan nehéz, amikor összecsapnak fejed felett a hullámok. Persze, ilyenkor kicsit sírok (tudom, gyerekes dolog, de ez van), és megnyugszom. Jobb, ha nem folytom magamba. Most majd talán jön az aránylag nyugis időszak. Remélem.

Puszi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta!
Boldog szülinapot Gergőnek!

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Andi!

Köszönöm a jókívánságot. Remélem, jól vagytok.


Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Britta!
Gergőnek én is boldog szülinapot kívánok! Még 8 napon belül vagyok. :oops:

Anikó
Nagyon édesek a gyerekek.
Az enyémek nem látszanak rossznak???? Hol az egyik veri a másikat, hol a másik az egyiket.
Mi is kertes házba szeretnénk költözni, vagyis mi már fogunk is. :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Képzeljétek vettünk egy gyönyörű házat. Jó sokba került, de beszámították a telkünket, ahova építkeztünk volna, így már barátságosabb volt. Majd csak november közepétől lehet beköltözni, akkor tudok majd képeket feltenni. Nagyon örülök. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Andi
Türelem, lassan eljön az idő, hogy többet aludhatsz , vagy nem, de előbb utóbb igen. :roll:
Az alvás az hihetetlenül tud hiányozni, én már néha tök zombi vagyok. :cry:

Pedig:
Most betegek a gyerekek és lehet valami a gyógyszerükben, mert napok óta alszanak (lekopogom). Azt ugyan nem értem, hogy én miért vagyok ugyanolyan fáradt, mintha óránként háromszor kelnénk.

Viki
Mi van veled? Pocakfotó? Dorka fotó?

Szilvi
Jó munkát neked!

Zsu
Mi van veletek? Írjál egy pár sort!

Heni
Te is írjál, ha úgy gondolod!!!!


Üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Éva!

Igen, még 8 napon belül vagy: KÖSZÖNÖM.

Örülök, hogy sikerült házat vennetek. Kivi vagyok, milyen.

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 



Sziasztok!

Évi! Én is kíváncsi vagyok milyen. Amúgy meg gratulálok nektek. Bár csak én is ilyen biztosat tudnék már.

A mienkkel az van, hogy még nem szerződtünk. Elvileg már megvan. Elméletileg bármikor költözhető. Csak a mostanit még el kéne adni. Ami ugye már folyamatban. Szóval, ha minden jól megy, a Karácsonyt már ott töltjük.

Szilvi! Remélem, jól megy a meló. Emlékszem én is mennyire féltem a pénztől. Az igazság az, hogy nem is nagyon szerettem pénzezni. Félelmetes, és azért elég nagyot lehet is vele bukni.

Puszika! Bobókám sír!!!!
Vendég
 


Szilvi!
Igen, elvileg jenuártól megy oviba. Viszont addíg tutira megőrülök. Direkt rosszalkodik, hogy felhívja magára a figyelmet, Gergő pedíg ha nincs kézben üvölt. :twisted:

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Amint lehet teszek fel képet. Végülis van egy kép, amit az eladó tett fel a netre, azt megpróbálom bemásolni, de csak külső kép és kívülről nem túl szép, de belülről annál inkább.

Anikó
A szerződést mi is csak a jövő héten írjuk alá. Mi nem adunk el semmit, inkább hitelt veszünk fel és kiadunk mindent és abból fizetjük a hitelt ( nagy ingatlan gyüjtők vagyunk :oops: )

Andi
Ismerős, amit írsz, bár lehet, hogy kezdetben nálunk kicsit kedvezőbb volt, de mióta Gergő mászik, azóta "ölik" egymást.
Talán egy idő után már csak játszanak egymással. Feltéve, ha a féltékenység elmúlik, ez sajnos kicsit nehéz. Ne aggódj, már csak kb 10 évet kell erre várnod :lol: . Lehet, hogy nem lesz annyi.

Kép

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Évi! Nekem nagyon tetszik. Olyan nagy is, mint amilyennek a képen látszik. A férjem nagyon csípné a dupla garázst.

Mi is rengeteg hitelt veszünk fel+ a szocpol, ez esetben viszont nem lehet más tulajdonod. Én még így is nagyon bevagyok parázva. A mostani lakásunk meg teljesen felújított nem nagyon lenne szívem kiadni, hogy tönkre tegyék.

Andi! Szegény nem lehet egyszerű. A szomszédban a kislány pont ilyen. Még jó, hogy nekem szerencsém van Biussal. Egyre okosabb és értelmesebb. Napról napra látom, ahogy megkomolyodik. Mint egy kis tyúkanyó sürög-forog a kicsi körül. Kíváncsi vagyok milyen lesz, ha majd a kicsi visszadumál neki vagy elveszi a játékait.

Többiek????

Kellemes hétvégét!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Hónapok óta most tudtam csak olvasni, de sajnos még mindig nem ottthonról. :o
A jövő csütörtökön fogják még csak bemérni :evil:

Látom zajlottak az események:
Andi
Gratulálok Gergőhöz. Nem is lett kicsi.
A hasfájás talán hamarabb el fog múlni, mint a tesónál.

Anikó
Nagyon jól kezeled a 3 gyereket. Remélem sikerül a ház vétel.

Éva
Szép nagyon a ház kivülről is. Szerintem. Ez is Cegléden van, vagy máshova költöztök?

Szilvi
Gratulálok, hogy ilyen gyorsan találtál jó munkahelyet. NEm is olyan könnyű!
Tomi nem lett beteg?

Britta
Boldog szülinapot a legidősebb fiadnak!
Kiváncsi leszek a legkisebb nemére? Bár egyáltalán nem az a legfontosabb.

Viki
Hédi nagyon jó név. Legalább lesz egy kis barátnője Dorkának.

Éva
Látom te is ritkán tudsz jönni. Remélem azért jól vagytok. Olyan gyorsan nőnek a gyerekek.

Mi megvagyunk.
Én dolgozom, most ráadásul sokkal többet, mert mondott fel kolléganő.
Kristóf 2 hete náthás, egy kicsit köhögött, de tudott menni bölcsibe. Remélem már kikeveredik lassan belőle.
Így utólag jó, hogy már egy ideje megszoktuk a bejárást (bölcsi, munkahely), rossz lenne most kezdeni, nagyon félnék tőle.
Újabb babatéma nálunk most nincs napirenden.
Sajnos ház ügyben nálunk nincs előrelépés. Jönnek érdeklödők néha, de aztán el is mennek.
Én úgy nem merek belevágni, hogy teljesen kölcsönre vegyek egy új lakást.
Pedig jó lenne.

Remélem senkit nem hagytam ki, ha igen bocsi..

Puszi mindenkinek!
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Timi!

Bár nem ismerjük még egymást, azért jó, hogy írtál. Tegyél fel képet magatokról.

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Nem tudom mi volt, de nem tudtam belépni 3 napig a rendszerbe. Azért örülök, hogy volt mit olvasnom rólatok.
A napok nagyon mennek, bár elég hamar hazaérek, de utána az a pár óra hamar elszáll. Tomi még nagyon igényli a játékot és hogy menjünk a barátjához, ez legalább 1 órát elvesz a délutánból. A munka jó, a héten még volt kitől kérdezni, de már egyedül vittem a kasszát, nekem tetszett. Jövő héttől már helyettesítek is. Tomi bírja az ovit, már van barátja így azt emlegeti sokat. Patriknak megy a suli. Kicsit féltem, mi lesz majd , hogy most nincs annyi időm az ellenőrzésre, de eddig nincs gond vele.

Éva!
Örülök a jó hírnek. Gratulálok a házatokhoz. Szerintem is jól néz ki, szép nagy, majd kiváncsi vagyok hogy néz ki belülről. Hány helység van benne? Gyerekek már jól vannak? Remélem igen.

Timi!
Örülök, hogy jelentkeztél. Előbb utóbb biztosan sikerül eladni majd a házat. Örülök, hogy jól vagytok.

Anikó!
Drukkolok akkor nektek, hogy sikeres legyen a házvétel. Hová költöznétek? Milyen és mekkora házba? Mesélj!
Gyerekek jól vannak?

Andi!
Akkor nem tudok mást mondani, kitartás, kitartás!!!
Nehéz lehet neked!

Britta!
Nem is meséltél. Milyen volt a szülinapi buli? Mit kapott Gergő? Még mindig olyan fáradt vagy?

Viki!
Mi van veletek?

Zsu!
És nálatok mi a helyzet?

Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Szia Szilvi!

Örülök, hogy tetszik a munka. Szerencse, hogy a fiúkkal sincs gond az oviban, és a suliban.
Már jobban érzem magam. Nem vagyok olyan fáradékony, mint eddig.
Gergőnek nagyon jól sikerült a szülinap. Mindenki elégedett volt vele. Kapott ruhát, könyvet és volt tüzijáték is. A tortája oroszkrém volt.


Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy írtál. Sajnálom, hogy még mindig nem ment el a házikó. Pedig nagyon szép.
Tegyél fel képeket magatokról.

Viki! Hogy vagy?

Kisfiam két hónapos

Kép
Vendég
 


Ami lemaradt: 5kiló és 60centi
Vendég
 


Anikó!

Sokat nőtt Botond. Szépen fejlődik. Tudod még szoptatni? Jól vagytok? Lányok?


Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!


Nem írtatok valami sokat mostanában!
Mi jól vagyunk. Tomi lett egy kicsit taknyos, de remélem csak ennyi marad. A héten már élesben dolgoztam, vége a betanulásnak. Gyorsan elment a hét. A munka tetszik, a kollegák is rendesek. Negyed ötkor már itthon vagyok, de utána repül az idő. Pedig vasárnap mindig előre főzök, hogy hétközben ne sokat kelljen. Az őszi nagytakarítás még előttem van.

Anikó!
Botond továbbra is gyönyörű! Szép nagy!

Britta!
örülök, hogy már jobban érzed magad!

Többiek?

Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Szilvi!

Örülök, hogy írtál és tetszik a munkahely. Remélem, Tomi nem lesz beteg, nem kívánom. Tényleg jól vagyok, de a fáradtság megint itt tanyáz nálam napok óta. Mi lesz így? Igyekszem többet pihenni, mint amennyit szoktam.


Jó éjt!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

Kép
Kép
koko
 
 


Sziasztok!

Remélem csak a hosszú hétvége miatt haldoklik a topik.

A házzal kapcsolatban már aláírtuk a szerződést, intézzük a hitelt, és még 23-at kell aludni és megkapjuk a kulcsot.

Timi
De jó, hogy jöttél végre. Remélem Kristóf már meggyógyult.
Cegléden van az új ház is.
Az az igazság, ha nem lenne másik lakásunk, amit bármikor eladhatunk, akkor lehet, hogy én sem mernék belevágni ekkora hitelbe. Sőt én el akartam adni az egyik lakást, de a család lebeszélt róla. Végülis igazuk van.

Szilvi
Örülök, hogy tetszik a munka.
A házról van már pár belső képem (csak 38), mert mikor az értékelő kint volt, akkor én is mentem fényképezni. Úgy gondoltam, majd csak akkor teszem fel, ha már költözhetünk, nem biztos, hogy kibírom.

Anikó
Ez a baba gyönyörű.
Hogy álltok a ház vásárlással?

Kismamák??????????????

Tényleg tegyetek már fel képeket, most én sem tudok, de majd holnap talán. Pocakfotók is jöhetnének már. ( Már akinek a baba miatt van pocija)

Jó éjt!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Az a cool arc nem tudom, hogy hogy jött ide, de nem 3 kép van, hanem 38, nyilván valamit elírtam.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors életjél!
Megjártuk a hadak útját, családilag benyaltunk egy ronda vírust. Petykával, még kórházba is kerültünk két napra, szerencsére Gergő is velünk maradhatott így tudtam szoptatni, de így is pokoli volt. Még mindíg nem másztunk ki belőle teljesen, de már sokkal jobb a helyzet, csak sajnos Petyka kis lelkét viselte meg nagyon, meg, hát még a testvér dolgot sem tudta megemészteni, úgy hogy eléggé ki vagyunk.
Bocsi, hogy csak ennyit írok, de ez is csoda, hogy sikerül. Remélem mindenki jól van.
Puszi

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Andi!

Jobbulást nektek, és kitartás Petyka miatt. Majd lassan alakul az életetek.

Pussz

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Itthonról írok, ma kötötték be a netet. :lol:
A rosszhír Kristóf hétfőre belázasodott. Másnap ki kellett hívnunk az ügyeletet, mert megint 39,7 fok volt a hője. Tűszös mandulagyulladása van. 3 nap vízesruházás van a hátunk mögött. Ma eddig még nem ment fel 38 fölé. A náthája sem múlt el, pedig szedett rá antibiotikumot is. Két bacit mutattak ki.
Egyébként el van az ágyban csak mese legyen. Teljesen rákattant a minimaxra. A többi csatornára azt mondja: "az nem jó nekem".
Rengeteg beszólása van. Úgye nekem ez azért furcsa, mert 2 éves koráig szinte semmit nem mondott. Most nagyon beindult. Bocs , most mennem kell. Hazajött a férjem
Puszi mindenkinek: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Ma megint kezdő vagyok. Kihasználom, hogy itthon vagyok,. Tegnap hirtelen le kellett lépnem. Aztán férjem foglalta el a gépet. Már nagyon ki voltunk éhezve egy kis netezésre. Ő meg csak este tud, így ővé volt az elsőbbség.

Nem is tudtam megdicsérni a csodaszép "kicsiket".

Éva
Nagyon kíváncsi vagyok az újabb házra. Biztos nagyon jó lesz. Remélem nem bírod ki költözésig és megosztasz még egy-két képet velünk. Gergő is hatalmas lett már. Hogy repül az idő. Egyébként nagyon hasonlítanak egymásra Attilával.

Anikó
Botond hatalmasat nőtt. :shock: Olyan kis nagyfiús a korábbi képeken, már akartam írni, hogy egyáltalán nem úgy néz ki mint egy pár hetes baba. Jó nézni.... Ilyenkor nagyon is tudok irigykedni.
Az az érdekes, hogy lennének érdeklődök, de mikor megtudják, hogy mennyi lenne a törlesztés nem jelentkeznek. Én nem is értem, hogy alaptőke nélkül mire számítanak. Erre a házra legalább nem kellene milliókat költeni felújításra. Ráadásul meg lett a csatorna is. Mi csak a fránya bejárás miatt akarjuk eladni.

Andi
Sajnálom a betegségeket. A kórházat nekünk sem kell bemutatni, remélem hamar túlestek rajta. Kitartást. :wink:
Petyka féltékenysége alakul?

Brigi
Próbálok majd képet feltenni. De a műszaki dolgok nekem sem erősségeim. Lehet nem friss képek lesznek. Te hogy bírod 2 + pocakkal? Engem ez az egy is nagyon le tud fárasztani.

Szilvi
Annak ellenére, hogy dolgozol nagyon ügyesen megoldod,hogy ide is tudsz jönni. NEm tudom, ha én újra megyek mennyire tudok jönni, de most igyekszem kihasználni. Az esti pár óra tényleg hamar eltelik. Ráadásul nyáron elkezdtünk a férjemmel kondizni járni heti 2-3 alkalommal. Az is elvesz minimum 2 órát. Jó, hogy tetszik a munka. Ki tudja mikor akadt volna még ilyen sem. :roll:
Olyan jó képeket tettél fel a szülinapról...

A hiányzók is jó lenne, ha tudnának néha jönni: Viki, Heni, Zsu...

Szép napot!
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Timi!

Örülök, hogy már otthonról is tudsz netezni. Gyere gyakran, mesélj, mi van veletek.
Én egész jól bírom a fiúkkal. Gyakran elfáradok, de olyan kor beiktatom a pihenőt.


Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!


Nagyon szeretek úgy jönni, hogy sokat írtok!
A héten bevallom nem is tudtam jönni még olvasni sem. Patriknak sok volt a tanulnivalója és Tomi is nyűgös volt a héten. Továbbképzésen is voltam, az esti főzésekért pedig nem igazán rajongok. Dehát ez van. A munka elég változatos, eddig jól érzem magam. Kicsit más mint az eddigiek, most már a tanulom be a pénztáron kívül a hitelezést, bankszámla műveleteket stb-t is, valahogy kívülről nézve olyan könnyűnek tűnik ez a munka, pedig nem az. Andrásnak is sokat kellett könyvelnem a héten. Tomi náthás egy kicsit, de mi amúgy jól vagyunk. Most elég rövid lesz a hétvége. 1 nap. Nagyon várom a jövő hétvégi 4 napos pihit.

Timi!
Nagyon örülök neki hogy lett otthon netetek, remélem azért jössz amikor tudsz!!!!
Szegény Kristóf rendesen beteg lett, remélem már sokkal jobban van. Tomi is nagyon szereti a minimaxot!

Andi!
Nektek is mielőbbi jobbulást kívánok! Ezt akkor nagyon kifogtátok. Nem lehet most könnyű velük.

Éva!
Már én is kiváncsi vagyok a képekre. Emlékszem milyen izgatott voltam tavaly nyáron a költözés előtt, már alig vártam a napot mire a sajátunk lett. Ez olyan jó, nem?! Írtam már hogy jön anyósom karácsonykor 1 hétre? Remélem téged ilyen vész nem fenyeget.

Britta!
Örülök, hogy bírsz a fiúkkal és már nem vagy olyan fáradékony.
Pocakod már növekszik? Már érzed a lurkó mozgását?

Viki!
Mi újság? Jól vagytok?

Zsu! Anikó!
És nálatok?

Puszi mindenkinek
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Andi! Szegénykéim. Örülök, hogy jobban vagytok. Nem semmi élmény lehetett.

Azért látom mindenki kapott valami bacit. Nálunk is Bius torokgyuszis volt Botond meg köhög. Most már azért kifelé megyünk belőle.

Évi! Éppen még sehogy. Cégtől vesszük, új építés. Le van beszélve a dolog, az ügyvédjük megírja a papírokat. Talán január vagy februárba költözünk. Jó lett volna már karácsonyra, de nem tartom valószínűnek. Bár a háza akár azonnal költözhető. Csak hozzánk is kopogtatna már vevő.

Timi! De jó akkor többet tudsz majd jönni. Mond nekik, hogy van japán jen alapú hitel, ami hihetetlenül alacsony. Sajnos sok a nézelődő. Nálunk is az a baj, hogy nagyon szépen megcsináltuk és a legtöbb embernek mindegy hol lakik csak olcsó legyen. Aztán, ha elkezdi majd újítgatni rá jön, hogy egy picsányi panelra simán rácsúszik két Milla. és nem is mondok sokat.

A múltkor felhív egy pali. Látta a képeket a neten a lásról annyira tetszik neki. Most vett egy lakást itt a telepen ő is így szeretné a konyhát, a boltívet meg a tudom is én mit, és kérdezi ki és hol csinálta nekem. Könyörgöm, ha neki ez tetszi, akkor miért nem ezt vette meg? Miért azt?

Szilvi! Akkor szép kis heted lesz anyóssal. Szabit fogsz kivenni arra az időre? Én emlékszem milyen volta amikor vártad a költözést. Mint ha ma lett volna.

Pocis fotókat szeretnék látni. Viki, Brigi! Gondolom, már neked is látszik valami. Család tudja már? Gyerekek mit szólnak? Hamarosan talán kiderül a nem is.

Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi Csajok a hanyagolást,de nem sok időm van mostanában.Az elmúlt napokban szinte be se kapcsoltam a gépet. :?
Köszi,hogy hiányoltatok,elég rég írtam.Minden okés velünk,Dorkával ovinézőben voltunk.Kicsit tanácstalan vagyok.Ő nagyon szeretne menni,de pont január 2-től kéne beszoktatni és akkor már nem bizti,hogy bírni fogom.Mondjuk mindenképp csak délelőttre vinném el,nehezen alszik el délután és nem hinném,hogy ezzel kéne ott nyaggatni...épp elég "trauma" lesz neki a kistesó érkezése. Ami persze épp január közepére esedékes.Lehet apának szülinapi ajándék lesz.:) Jó lenne....
Hédivel minden okés.November 12-én megyünk újabb 4D-s Uh-ra,kiváncsi vagyok mennyit fejlődött.Legutóbbi Uh-n (21.hét) még csak 400g volt.:) Sokat mocorog,nehézek már az éjszakák.Ha jobb oldalon fekszem az a baj,ha a balon akkor az... :? Még bő 10 hét... :shock: Húúú,mintha most csináltam volna a tesztet. :lol:

Anikó
Botond nagyon Édes kisfiú (nagyfiú).Hihetetlen formás baba.
Remélem sikerül eladnotok a lakást mielőbb.Tegyél még képeket a gyerekekről.Bius hogy viszonyul az Öcsihez???Féltékenység?Durcáskodás????Én annyira félek ettől. :roll:

Timi
szuper,hogy van netetek.Meló hogy megy???Akkor most teljesen elvetettétek a tesóprojektet????

Szilvi
Pár hónap és olyan rutinszerűen megy majd a munka,hogy csak na.:) Simán meg tudod oldani a gyerekek mellett a bejárást???
Anyós.... :evil: :evil: Kitartás...

Éva
Kérjük a képeket. :lol: Akár mind a 38-at. :lol: :lol:
Fiúk jól vannak???

Brigi
Nálad jön az AFP,majd a genetikai Uh...Húúú,de szépen haladsz Te is.:) Remélem lassan kiderül a neme is.:)

Andi
Sajnálom a történteket. :( Szörnyű lehetett az a pár nap. Örülök,hogy jobban vagytok.

Heniről annyit...én tartom a kapcsolatot Velük.Dominik bölcsibe jár,nagyon aranyos kis csibész.Dani pedig lassan az év sportolója címért pályázhat.:) Nagyon ügyes kissrác. Volt kitől örökölni...Heni is babérokra tör a futásban...minden versenyen rajthoz áll.:):):)

Na és akkor kérésre egy pocakfotó...Ez kb 1 hetes...

Kép
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: