Új privát üzeneted érkezett!

De nekem még az is nagyon fontos dolog,hogy tényleg profizmus uralkodik a szülészet terén ott!És nem véletlen! Nagyon nagy nevű kórházakat pipál le a miénk! De leírhatnád úgy őszintén,hogy mi késztetett erre az elhatározásra!? Mi volt a gondod?úgy név nélkül!?de konkrétan! Persze semmi közöm hozzá,de te is csak ódákat zengtél és így nem értem...na jó,meg kíváncsi is vagyok!Kép Esetleg e-mailen?ha titkosKép puszi Ilona (25+4)
Vendég
 


Üdv Kép

Ilona, nekem is nagyon nagy élmény volt, a doki tényleg elég tetszetős, a stílusa is remek Kép

Képzeld: utána még beszéltünk a szülésznővel, megmutatta a szülőszobákat, és a fizetős részleget...
Nagyon jó volt, megtudtam, hogy a rooming-in rendszerben levőknek azonnal odaadják a babát, és gyakorlatilag napi 22 órát lehet kinn a mamánál..

Naszóval.. nagyon jó volt Kép

Jajj..kedves Ilona, köszönöm, hogy melletted mégis volt hely Kép

Lir
lirian
 
 


jajj már, feledékeny vagyok Kép

Léna, jó, hogy újra ittvagy Kép
Ha nem titok, tényleg mesélj! Email cím a profilomban Kép

Lir
lirian
 
 

 
 

Szia Lir!Kép Melyik szülésznővel beszéltél?Kép(és mit?Kép) Mesélj mit láttál!? Persze én sem fogom kihagyni,csak tegnap elég volt az a 2 óra!Kép Nem szült éppen senki?
Vendég
 


Sziasztok! Ma sem kellett sokat visszaolvasnom...Képnem volt mit!?Kép Ajánlom magamat a profilomba rákattinthattok a ma kezdődő 27. hetes pocakomra!Kép Jól vagyok,remélem ti is!? Bírom mostanában,ahogy apa beszól a pocakba,aztán hallgatózik is,Marci meg reagál és osztja a taslikat apja fülére!Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ilona, húúúúúúúúúúú, micsoda pocak, ez igen, gratulaKép

Képzeljétek, Sára felállt!CSütörtökön először, és azóta is szorgalmasan gyakoroljaKép

PuszkaKép

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Hajrá Sára!Kép És még 2-3 kép a pocakról!Kép Apa szerint "megőrültem"!Kép
Vendég
 


Sziasztok Kép

Én sem eltűntem, csak elutaztunk a hétvégére kicsit, már rám fért egy kis környezetváltozás Kép

Ilona, a pocakod nem semmi Kép A 27-ik héten mekkora a baba? Kép

Léna, Sára nagyon ügyi, így tovább Kép

Lir
lirian
 
 


Sziasztok!

Ilona, nem őrültél meg, csuda édes pocakod van, én is büszke lennék rá.

Most jutott eszembe, hogy kérdeztetek a dokimról.
Hát a nevét nem írom le, de a történetet röviden igen.
Annyi történt, hogy a terhességem végén a kh-ba kellett hozzá bemennem vizsgálatra és nagyon furán vizsgált meg, rettenetesen fájt, utánna véreztem egész nap.Felmerült bennem, hogy nem-e ez volt a kézzel tágítás.Ezt később a szülésztnőm is alátámasztotta.Vizsgálat közben hallottam, hogy aznap és szombaton ő lesz ügyeletes.Ezt a két dolgot összeraktam magamban és arra jutottam, hogy egészen véletlenül nem-e a szülést akarta elindítani, mert, hogy ő épp ügyeletes.Azért, ha őszinték vagyunk előfordult már ez a történelemben.
A hibát ott követtem el, hogy ezt így felírtam a kh. topikjába, ahonnan is egy kedves jóakaró a doki fülébe jutatta.A doki meg elővett engem, szülés előtt egy héttel, hogy hitel rontás rágalmazás, stb.Jaaaaaaaaa, meg hogy fel is jelenthetne....
Megbeszéltük,én elnézést kértem(mi mást tehettem volna? )ő mondta, akár választhatok másik orvost, ha vmi nem tetszik.Ismétlem 1 héttel a szülés előtt.
Végül a szülést nem ő vezette, mert elment nyaralni.De egyáltalán nem bántam, sőt örültem neki.
Viszont bármikor találkoztunk nem éreztem, hogy olyan lenne velem, mint előtte volt.Bár megjegyzem ezt lehet, hogy csak én érzem így.
Viszont ez itt a lényeg, ha már nem tudok benne megbízni és nem érzem magam teljes biztonságban, akkor jobb ha lépek.Mindenkinek.
Végül a hat hetes kontrollra hozzá mentem, akkor pénzt is kapott(igaz, nem annyit, mint szántam,) úgy éreztem, hogy a terhességem alatt zaklattam annyit munkaidőn kívül, sőt novemberben mikor befektettek, ő a szabadnapján jött be hozzám, hogy ezekért a dolgokért hálával tartozom neki.

A szóban forgó hsz-t ne keressétek, mert a biztonságom(és Sára biztonságának) érdekében amig khban voltam Zoli töröltette.Mert ugye a feljelentés elkerülésének feltétele az volt, hogy töröltetem vagy helyreigazítom.
Na, mind1.Megtanultam, hogy neveket nem írunk, nem bízunk meg feltétel nélkül senkiben.CSak szarul esett.Főleg mert a "besúgó" egy kismama tártsam volt.
Ennél több szót ez nem érdemel, próbálok túl lenni rajta,és mivel irritál a csaj, inkább nem látogatom a kh topicját.

Jaaaaa, azt még leírom, hogy amig bent voltam azért "ettől volt hangos " a kh.Volt olyan sznő, aki CTG közben megjegyezte:Jaaa, akkor maga az a bizonyos...

LÁnyok, ha elfogadtok 1 tanácsot, ha negatív élmény ér benneteket( ne legyen, de ha mégis), név nélkül írjátok le, vagy inkább ne is írjátok, mert megégethetitek magatokat.

HÁt ez vitt rá arra, hogy bármennyire jó ez a kh, én mégis másik kh-at keresek és persze másik orvost.

Na, dugulok végre és kihalászom csemetémet az asztal alól.Kép

Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Léna, nagyon sajnálom Kép(
annyira gáz, hogy végülis, ha van egy kis peched, tökéletesen ki vagy szolgáltatva más kénye-kedvének, méghozzá az elvileg 'életed legszebb időszaka' legfontosabb pillanataiban Kép

A kis besúgó kolléganőről meg.... nyilván mindenki levonja a következtetéseket.

Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél... és remélem találsz egy 'normális' orvost, kórházat...
lirian
 
 


Jaj,Léna! Köszi,hogy leírtad! És legfőképpen,hogy figyelmeztettél minket! Teljesen igazad van! Vigyázni fogunk!De tényleg!És örülhetek,ha eddig nem jegyezte meg senki,hogy ki a dokim!?Na mindegy!? Szóval tényleg büszke vagyok a pocimraKép,de erről is apa tehet,mert bár mindenki a csodámra járKépŐ is állandóan dícsér!Kép A múlthét csütörtökön voltam terhesrendelésen és ott nem az az igazi uh van,de mindig bekukkantunkKép és már akkor azt mondta,hogy közel 1 kiló a bébi!Kép Itthon a könyv erre a hétre 900 g-ot és 36 centit ír!Kép Ja! Leírhatná nekem valaki,hogy hogy hagytok ki sorokat az írásaitok között!!!KépMég nem jöttem rá!Kép Lir! Mindig csak saccolom,hogy hanyadik héten jársz már!?Szóval? Mikor mész uh-ra? Megyek a csavargyárbaKép(hugomék) de este benézek ide... puszi Ilona(26+1)
Vendég
 


Ilona, enter!Kép

Puszi, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Ha a párom ezt meglátná,vagy hallaná most: hogy enter!Kép Ő ugyanis web-programozóKép Ehelyett nyílvánosságra hozom a tudatlanságom,holott a melóhelyemen én is számítógéppel dolgoztam!KépRöhejKép
Jó napom volt!Kép
Lir! Jössztök szerdán?Hátha megint érdekes lesz a felkészítés!Kép
Ma megettem egy kiló magnélküli,nagyon finom mandarintKépcsak ettem,ettem,ettem...Képmég jó,hogy mandarin volt és nem egy doboz csokiKép
Léna! Sok sikert neked orvos ügyben!és lesz tesója Sárának?
Vendég
 


Sziasztok Kép

Ilona, a 20.-ik héten járunk, még messze a vége Kép

És igen, megyünk szerdán, ha 'csak' annyira lesz jó, mint amit Szőnyi dr. tartott, akkor már nem fogunk unatkozni Kép
Vigyázz a mandarinnal, attól csúnya gyomorgörcsöt lehet kapni, ha túl sokat eszel!

Lir
lirian
 
 


Szia Lir!
Én nemrég voltam a 20. héten!Kép Nekem gyorsan tellik,főleg,ha ilyen mozgalmasak a hetek mint amilyen ez is... Vasárnap kapok észbe,hogy eltelt még egy hétKép
Tegnap voltam anyuéknál is és megkérdezte amit már úgyis tudKéphogy szülés után itthon lesz-e velem a párom!? -Hát persze anyu!ne aggódj! Aztán a hugommal ő ment be szülni és hát velem is bejön,ha gondolom,de én köszönöm szépen NEM!KépKözben a hugom is közölte,hogy ő is úgy bejönne velem!?Kép Apa meg reméli,hogy a tv-t nem hívtam meg a nagy eseményre!KépKépKép
Ma még ki szeretném pakolni az összes szekrényt meg vissza!Kép
Lépek is...
Vendég
 


Nagyon elfáradtam.
Tiszta hülye vagyok,hogy mindent egyszerre akarok.
Az egész lakást rendbe raktam és úgy fáj a derekem,hogy alig bírok mozdulni.
Apa maszírozgat,meg beleültem egy kád meleg vízbe és jobb lett.
Nem vagyok normális.
Azt hiszem ez már a fészekrakó ösztön.
És anyósom is akkor beszélget velem telefonon egy órát amikor olyan fáradt vagyok még beszélni is.
Aztán amikor meg pihennék vízszintesen Marci kezdi,de olyan intenzíven,hogy csak na.Mostmár kisebb megszakításokkal úgy este 6 ótaKépImádom!
És mostmár egy jó ideje megtudom különböztetni a csuklást,a mozgásoktólKép
Holnap 10-re megyek védőnénihez,akit még sose láttam...szabin volt amikor a kismama könyvemet átvettem.
Na,szép álmokat Ilus!
(26+2)
Vendég
 


Halihó!Kép
Védőnéninél minden okés volt!Kép Hallgatunk szívhangot is.KépA kis csibészem elemében volt akkor is.Kép Meg is jegyezte mosolyogva a néni...Kép Jó fej nő,kb. 35 éves,szimpatikus.Jó,hogy időre kellett mennem,így nem volt előttem senki,hamar végeztem is.Kép
Továbbra is fáradka vagyok a tegnapi naptól,ma pihi,aztán írány a Söfi...
Vendég
 


Szia Ilona kedves Kép

Milyen volt a tegnapi tanfolyam?

Sajna mi kedd este lángost vacsoráztunk, ennek következményeképpen szerda reggel négy gyomorrontásos kóválygott a lakásban Kép
Természetesen én jártam a legrosszabbul, nekem hasmenésem is volt, és hánytam is Kép, úgyhogy tegnap örültem, hogy élek Kép

Remélem a kicsit nem viselte meg nagyon a dolog....

Lir
lirian
 
 


Szia Lirian!Kép
JOBBULÁST!!!
Tegnap egy fiatal orvos tartotta az előadást.A szülés folyamatáról beszélt.Mikor menjünk kórházba.Mi történik amikor megérkezünk,stb.semmi újat nem mondott!
Különböző helyzeteket írt körül: pl.ha nem jó helyen van a méhlepény vagy milyen esetekben van az,hogy természetes szülésnek indul,de császárral fejezik be.Ikerszülést írt még körül...
Szó volt a közelgő,állítólag nagy influenza-járványról mint vírusról és hatásáról ránk és a pocaklakóra nézve!
Ami érdekes volt,hogy apukának venni kell a kórházban 1500 ft-ért olyan egyszer használatos ruhát a szüléshez,amit aztán dedikál az orvos,szülésznő és csecsemős!Kép
A másik a fapados étkezés a kórházban,vagyis szükség lesz nekünk egy kis otthoni pótlásra is!Kép
Imígyen kaptunk egy kis kórházi helyzetjelentést,ami nem árt,hogy mire számítsunk!
Én még elmegyek a fájdalomcsíllapítós előadásra a jövőhéten,aztán kész,vége,befejeztem a szülésfelkészítést!KépCsak nemtom,hogy akkor most szerdán lesz vagy csüt.-ön!?Telefonon meg kellene kérdezni!
Hát...ennyi jutott most eszembe!kérdezz nyugodtan.
Vendég
 


Sziasztok!

Lir, szegény tiKép

Ilona, nekünk nem volt ez az 1500Ft-os "egységcsomag", így a férjem és az anyukám egy sima kék cuki cipőt kaptak, persze ingyen.
Az étkezés tényleg fapados, sőt, azt elfelejtettem írni, hogy a nem fizetős baba-mamás és a mellete lévő, ahol bent van a zuhi(ahol én is voltam) a konyha felett van, így reggel kb 8 körültöl áll a masszív kajaszag a szobában és nem lehet vele mit kezdeniKépIsteni volt. 8tól délig lehetett szag alapján fogadni, hogy mi lesz aznap ebédre...


A fiatal dokibácsi nem egy ilyen Carter féle volt?

Sárával megint nem alszunk 3 napja, azt hiszem most a felső fogak kopogtatnakKép

Pusz, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Sziasztok!
Ma voltam olyan alapos uh-on a kórházban!Kép És annyira jó volt!?Kép Dokibácsim jól megdícsérte a kis Mártonkámat,aki ma ünnepli névnapját!Kép Képzeljétek 1050 gramm a becsült súlya,de mindenképpen 1 kiló felett van már!Kép Mindene a legnagyobb rendben!Kép Olyan boldog vagyok!Kép
Léna! Kitartás! Nem használsz olyan ecsetelőt Sára ínyére?nem jut eszembe a neve! Az 1500 ft-os ruha a napokban lett bevezetve! És tényleg Carter doki volt tegnap!KépKépKép
Lir! Remélem sokkal jobban vagy már!?
Puszi mindenkinek! Kép
Ilona (26+4)
Vendég
 


És örülök,hogy ilyen alapos dokim van aki állandó megfigyelés alatt tart!KépEgyre gyakrabban találkozunk!KépMost voltam 3.-án a terhesrendelésen (méhszáj-matatás,vérnyomás-és vizeletfehérje ellenőrzés) és még ebben a hónapban 24.-én újra tali.Aztán megint jön a vérvételes buli.Egyátalán nem bánom! De a legjobb ez a havi egyszeri kórházi uh.!Kép Na jó abbahagyom az ecsetelést...Kép
Ma 21.55-kor szülőszoba!Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok, nekem megint sikerült egy jót sírni.
Ez a köldökzsinór elszakadás kicsit felzaklatott.Tiszta hülye vagyokKép

Remélem rátok nem volt rossz hatással, sztem kicsit ilyesztő volt.Sőt most magamban hálát adtam a császáromért.

Jó éjt.(én az adások után sose tudok aludniKép )

Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Sziasztok!
Én is megkönnyezek minden adást!
Még sosem szültem,így pontosan nem tudom mi vár rám és tartok is egy picit,de nem félek!Ezt meg kell élnem és kész...
Én biztos,hogy kérek majd EDA-t még akkor is,ha a kitolásnál elveszik...Cartel doki szerint első szülőknél ez kb 50 perc.Hát az már tényleg a 9 hónap vége lesz...KépMarciért mindent!Kép
Megyek aludni...
Vendég
 


Hello lányok Kép

Mi volt az a köldökzsinór elszakadás? Vagy jobb, ha nem tudom?

Voltunk ma UH-n a kórházban, hála az égnek elég kevesen voltak, fél óra alatt végeztünk Kép
Kis magzatom összefont bokákkal hempergett, úgyhogy a nemét sajna most sem nagyon tudtuk megállapítani Kép
Segaj, kezdem élvezni ezt a bújócskát, szerintem direkt csinálja Kép
Képzeljétek, ahogy nyomogatták a hasamat az UH-val, megrúgott a gyermek, nyilván utálta, hogy piszkálják hajnalban Kép

Kaptunk fotót a pofijáról, ha hazamegyek jól felrakom a profilomba Kép)

Ja, és én még egyszer sem láttam a Szülőszobát, egyszerűen nem bírok fennmaradni addig Kép

Remélem nálatok is minden rendben (habár Ilona sorai messziről mosolyognak Kép ) Léna, remélem Sára fogacskái gyorsan előbújnak Kép

Lir
lirian
 
 


Halihó!Kép
Újra itt!
A köldökzsínór jó rávolt tekeredve a baba nyakára,anyuka hiába nyomta az húzta vissza,szörnyű volt,még akkor is ha ez benne van a pakliba és nem értem miért nem csaszizták meg!?Ilyenkor biztos,hogy fennáll az oxigénhiány,ami ugye maradandó károsodást okoz!Szóval nagy nehezen kiszedték a babát és gondolom nem mutattak mindent!?
Öszintén mondom,hogy én még ennek ellenére sem félek!A hugom mesélte ma,hogy a "mi" kórházunkba volt amikor ő bent volt,hogy a baba vállán volt a köldökzsínór ami miatt nehezebben jött ki és nem kockáztattak a dokik...
Lir! Öszintén örülök,hogy minden okés nálatok is!Kép
Ajánlom figyelmedbe a tv2.hu-t,ott azt hiszem meg tudod nézni,talán!?
Várom a képet!Kép
Ilona (26+5)
Vendég
 


Sziasztok csajok!Kép
Nagyon csöndbe vagytok megint!még én is néha!Kép
Olyan fáradtság van rajtam,csak feküdni van kedvem,lusta disznó vagyok,de nem egészen mert azért főztem ebédet is,az is kell a pihihez...Kép
Szóval azért is írok mert muszály megosztanom veletek valamit!:
KépAz egyik,hogy Marcit egyszerre 2-3 helyen is érzem a hasamban mozogni;lent egészen a hasam alján közben az oldalamon is például meg fent...Kép
KépAztán az oldalamon fekve,poló felhúz,apa rá a távírányítót,a csibész meg rugdalja,az meg épp,hogy csak le nem esik onnan...Kép
KépÉs persze mondanom sem kell apuka mennyire örül mikor pont ott van a keze ahol Marci valamelyik testrésze éppen kidomborodik...Kép
KépHallgatózik,állítólag hall is valamit(bugyogást), beszél hozzá és nagyon kíváncsi már rá...
KépMég 3 hónap aztán itt lesz nekünk...
További kellemes hétvégét!Kép
Ma betöltöttük a 27.hetet is,kezdődik a 28.Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ilona, gratula a kis kópé mocorgásaihozKépLátom jó kedved vanKép

Teszek fel nektek új képet Sáráról, tegnapi akció, mikoris drága lányka úgy döntött tojik anyukája egész délelőttös munkájára, és kipakolt a pelenkázóból/ról.Ime:
Kép

És még egy, a popsitörlő kitűnő csemegeKép :
Kép

Megyek is, megjött apa.

Pusz, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Léna Kép)

Mennyire bájos lányka Kép)

Úgy várom, hogy nálunk is legyen ilyen kupi Kép)

Ilona!
Bocs, hogy eltűntem, de sajnos édesanyám eléggé beteg, és az állapota romlani látszott a hétvégén, úgyhogy nála voltam gyakorlatilag három napig Kép

Nálunk is minden rendben, úgy tűnik, időnként érzek világot rengető mocorgást a pocakomban Kép

Lir
lirian
 
 


Léna,Kép
te már nem unatkozol egy percig sem Kép
Épp ma volt eszembe,hogy kérünk Sáráról képet!?KépTe egy gondolatolvasó vagy!?KépTartsd meg jó szokásod!Kép
Lir!
ne kérj már tőlem bocs-t!nem azért írtam!én tök jól elvagyok...ha van valami leírom csak úgy,hogy legyen mit olvasnotok...Kép Anyukádnak jobbulást kívánok!

Most kelltem fel a délutáni sziesztámból,jól kinézek,mint egy gyerek ebéd után egyből elalszikKép
Én annyira szeretném már ha esne a HÓ!!!
Na,pusziKépmindenkinek!
Ilona(27+1)
Kép
Vendég
 


Jó estét kívánok!Kép
2 újabb kép,tudjátok hol!?Kép
Lir!és a te babódról mikor látunk már valamit?Kép
Vendég
 


Már a védőnéni is kérdezte,hogy keményedek-e!?
Hát fogalmam se volt eddig,hogy az meg milyen!?
Persze a dokim meg sem kérdezte a múlthéten,csak mondta,hogy kezdjem el szedni a magne B6-ot.
Aztán ma anyós-pajtás felhívott,hogy keressem már meg neki fiacskája anyakönyvi kivonatát és azzal a lendülettel egy jó széles,teli nagy fiókot kivettem a helyéről és amíg azt én elvittem az asztalig...hát igencsak megéreztem azt a bizonyos megkeményedést!!!
De amilyen hirtelen jött,el is ment...gondolom így is marad már,nem fájt,csak jól megijesztettem magam!
Én Hüly...Áll...!!!
Azt hiszem egy pillanatra megfeledkeztem arról,hogy nem vagyok egyedül...Kép
VIGYÁZZATOK MAGATOKRA!!! NE TESSÉK SEMMIT SEM EMELGETNI!!!
Ilona(27+2)
Vendég
 


Sziasztok!

Ilona, csak te ne emelgessél semmit.Hééééééé, sak ésszelKép

Én már emelgethetek, bibibiKép

A Magne B6-nál sztem érdemes rákérdezned,mert én úgy tudom, hogy mivel görcsoldó a szülésnél esetleg gondot okozhat.Legalábbis év elején ilyesmi infók szállongtak a topickunkban.Ha nagy hülyeség, akkor bocsánatKép
Én anno utolsó hónapban saját szakállamra nem szedtem, mert az orvosnál ezzel előhozakodni nem mertemKép

Puszka, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Szia Léna!Kép
Tudom...a 36.héttől nem tanácsos a Magne B6, viszont onnantól málnalevél tea a menőKép
Én meg nem vagyok szívbajos,bizony rákérdezek mindenre,csak az a bajom,hogy nincs mit kérdeznem.
A múltkor is nagy csend volt köztünk amit a doki szakított megKép
Valahogy (nem nagy képüségből,de) a dolgok elméleti részével tisztában vagyok!
Anyu is mondta már,hogy milyen tájékozott vagyok,meg minden (hiába az internet)Kép

Látátok a vészhelyzetet?
Nem sámli az 506 grammos baba...

Na,jó éjszakát...
Vendég
 


Sziasztok Kép

Hát, tényleg nemvolt semmi, erősen sírhatnékom támadt tőle Kép

És a másik:
Budapest Hétfőn a IX. kerületben, a Bakáts tér egyik kapualjában elhelyezett szelektív hulladékgyűjtő tetején a járókelők egy elhagyott fiúcsecsemőt találtak. a tér túloldalán lévő Shopf-Mérei Ágost Kórházban inkubátor van kihelyezve. Ha az anya oda tette volna a gyerekét most nem keresnék és nem indulna eljárás ellene.

Ehhez nincs sok hozzáfűznivalóm, csak szomorú értetlenséggel állok előtte Kép

Egy vigasztal:
Kicsi magzat focivb-t rendez tegnap este óta... és ez olyan szívmelengető Kép
Bezzeg, majd a 30.-ik hét táján, mikor már jó erős lesz a kis drága... lehet, hogy nem leszek ilyen lelkes Kép

Lir
lirian
 
 


Na,kérem egy kis vidámságot is!!! KépKépKép

Egy papban és a karácsonyfában az a közös,hogy a golyók csak dekorációk. Kép

Azok a nők,akik úgy gondolják,hogy a férfiakat a hasukon keresztül lehet megfogni, egy jó arasznyit tévednek! Kép

Lir!
Szerintem "élvezzük" a várandósság minden kis örömét mert nem sokszor adatik meg életünk során ez a fajta kis csoda...
Hajrá pocaklakók!

Szép napot!
Nekem meg most jó éjszakát!Kép
Pusz ila (27+3)
Vendég
 


Olyan mérges vagyok magamra!Kép
Tegnap volt,ma helyett előadás a fájdalomcsillapítokról a kórházban! (Felívtam őket most,tegnap lusta voltam meg "nem értem rá",nem is akartam!)
És bár sokat elolvastam az EDA-ról,de a kórházi szokásról így nem kaptam ízelítőtKépna,majd akkor a kedvenc dokitól...
A párom meg örül,hogy ma pihi itthon,mert holnap megint Kispest City,táppénzes papír,stb
Sziasztok! Kép
Vendég
 


Van egy könyvem, a címe: "Az én konyhám"
Még régebben írtam bele,saját,már kipróbált recepteket,vagyis csak ilyenek vannak benne...
Szóval ma már semmi nem jutott eszembe,elővettem,és ajánlom figyelmetekbe a túrógombócotKépmár aki szeretiKépisteni finomKépkönnyüKépelkészíteni isKépszerintem sok benne a kálciumKép
Na jó nem olcsó,de egynek jó!Kép
1 kg túró (zsírszegényKép)
3 egész tojás
2 kanál cukor
1 cs vanilíás cukor
pici só
6 evőkanál búzadara (gríz)
8 evőkanál liszt
Ezeket én kézzel jól összegyúrom, gombócot formálok, forrásban lévő sós vízben főzőm:miután feljött a víz tetejére még 2-3 percet. Pirított zsemlemorzsába megforgatom.
Ehhez vagy 3 kisdoboz tejfölt (12%-os) összekeverek ízlés szerinti mennyiségű porcukorral+1 cs vanilíás cukorral és JÓL NYAKON ÖNTÖM A GOMBÓCOT mikor már eszem...Kép
Ja! és nem főzőm ki az egész gombócot egyszerre! Majd,ha apjuk hazajött,frissen!Kép
Kép
Vendég
 


fúúúúúúúúúúúúúúúú Kép ez jól hangzik Kép

Lir
lirian
 
 


Ilona, mink is imádjukKép
irigylem apjukotokat.Ilyenre haza menni, úúúúúúúúúúúúúúúúúú

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


...bárcsak itt lennétek...Kép (ez jutott eszembe,őszintén!)Kép
Ma 22.25-kor szülőszoba!
A múltheti adás durva volt,de a valóság...ilyen is előfordulhat(nem fog!), nem árt,ha lát ilyet IS az ember lánya...
Én már rá is készültem: aludtam egy órát! Kép
Kép Ilona (27+4) Kép
Vendég
 


Ilona, cim?Kép

Sára is érezte, hogy az anyja éjszakázni akar, délután másfél órát szunyálkodtunkKép

Pusz, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Kép

Meséljetek lányok, mi volt? Kép
Én természetesen elaludtam Kép

Lir
lirian
 
 


Szia Lir!Kép

Nekem az jutott eszembe; milyen szerencsések vagyunk,hogy mindenféle beavatkozások nélkül, természetes módon fogant meg a babónk...szerintem nem véletlen,a természet válogathat...

Tegnap a szülőszobába lombik-bébik születtek természetes úton (1 fiú,1 lány).Kép Nekem tetszet!

Szép estét!
Ilona(27+5)
Vendég
 


Sziasztok!

Furcsa dolog ez a mesterséges megtermékenyítés.
Én biztos rettegnék, ha ilyenre kellene mennem.
Mikor először kellett befeküdnöm a kh-ba, olyan szobában voltam, ahol két ilyen lány is volt.Hát nem egyszerű dolgokat meséltek.Nem irigyeltem őket.

Amúgy én ennél az adásnál nem a végén sírtam(amikor szoktam), hanem mikor adás közben mutattak a rendelő falán egy csomó olyan bab képét, akik, mind ott fogantak.Egyből az jutott eszembe, hogy ők nem is élhetnének, ha nem lenne ilyen lehetőségKép

Ilona, gombóc sikert aratott?Kép

Pusz, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Sziasztok csajok!
Léna!
Vasárnap 06.51, nem semmi.KépMár látom magam előtt az ohne egybefüggő alvás min. 8 óra...Kép
A hugom mesélte,hogy ő még az elején akkor sem tudott aludni amikor lehetett volna,mert csodálta gyermekét napokon keresztül,néha elbóbiskolt,azt jóvan,éjjel-nappal gyönyörködött...Kép
Megyek vasárnapi ebéd-akciómhoz, és muszály dicskednem,hogy apjuk SZÓ NÉLKÜL segít nekem, tereget,mosogat,meg ami eszébe jut (kiviszi a kukát,stb).Eddig meg csak,ha megkértem és akkor is nehezen segített...le is kopogom!Kép
Pusz ila
Vendég
 


Sziasztok!
Ma itt volt az unokatesóm,aki két hónappal fiatalabb mint én és a babánk között pedig kb 2 hét korkülönbség lesz.Kép Ő is az elsőt várja,jól eldumálgattunk mindenféléről...Kép
Léna!
Sárának jobbulást kívánok! Kép És megírnád nekem,hogy végül is téged miért csasziztak és,hogy előtte mennyit vajúdtál!?
Lir!
Nézegetem a profilodat,de csak nem látom az uh képet!? Kép Remélem minden okés "csak" hajt a tatár!?
Szép estét! Kép
Ilona (28+1) már a 29. hetet kezdtem,te jó ég! Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ilona, SÁra sajnos még nem tudja mi az a hétvégeKépÁltalában 5 és 6 között tart ébresztőt reggelnte, és délig nincs is megállás.

Én reggel8tól délután 2 körülig vajúdtam, de nem érzékeltem az időt, tisztára meg is lepődtem, hogy hány óra, olyan 10 körülre tippeltem a végén.
Azért lett császár, mert 3 nap híjján 2 hetes túl hordásom volt, és semmiféle jele nem volt, hogy meg szeretne születni, így volt 2 próbaindítás(sikertelen), végül mikor a 3. indítás is sikertelen volt(fájások voltak, de a fent említett idő alatt 1 mm-t sem tágultam), így úgy döntöttünk az orvossal együtt, hogy ennek így nem sok értelme van, írány aműtő.
Később azt mondta, hogy a méhem alkalmatlan a szülésre, ami azt jelenti, hogy minden gond nélkül ki hordja a babát, de nem érzi, hogy eljött az idő, és még az oxitocint sem ismeri fel...
De ilyen nem sok van, így ne aggódj, biztos nem lesz ez veled(veletek)

Lir, tényleg, merre vagy?

Pusz, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Sziasztok Lányok Kép

Megvagyok, csak a hétvégém kissé zűrösre sikeredett: szombat délelőtt suli, délután vidékre kellett mennünk a papámékhoz, utána meg még anyósomat is meglátogattuk.
Vasárnap annyi erőm se nagyon volt, hogy odaüljek a gép elé.... Kép
De azért itt vagyok, és olvaslak titeket Kép

Ilona, visszatérve a szerencsénkre:
amikor elhatároztuk, hogy szeretnénk babát, mondtam a páromnak, hogy készüljön, egy fél évig is eltarthat, mire sikerül, a legnormálisabb esetben is... Erre gyakorlatilag a legelso alkalommal megfogant a torpe Kép

Én már várom a szülést nagyon, hogy végre magamhoz ölelhessem a kicsit... és apukája is a karjába foghassa.... és mindez még annyira meszze van Kép

Jajj, annyira várom már a márciust Kép

Ilona, mennyire jó neked!! Van közöttünk majdnem két hónap?? Te valamikor január végén-febr. elején fogsz szülni?

Csókok
Lir
lirian
 
 


Sziasztok! Kép

Én is olyan,de olyan fáradtka vagyok mostanában, semmihez sincs kedvem, és nagyon nagy erőt kell vegyek magamon,hogy csináljak valamit!Kép
Biztos az idő!?de mindenképpen ráfogom!Kép
Vagy pedig a hétvégi konyhaszekrények kipakolás meg vissza?Utánna megint nem bírtam a derekammal!Kép
Már beharangoztam,hogy én NO ablakpucolás+függönymosás!Kép Majd kedves apuka felmászik a létrára,meg stb. mert én aztán mostmár tényleg nem ugrálok!Kép Igazam van?

Nekem volt ez év januárjában egy terhességem ami nem sikerültKépde ezt már leírtam...aztán idén májusban "úgy sem sikerül elsőre" címszóval,mégis csak...Kép

Az én célídőpontom február 13!Képés inkább + 1-2 hét!
Én is várom a nagy találkozást,mint ahogyan körülöttem mindenki!Kép
Egyre gyakrabban cseng a telefonom, mindenkinél sokkal jobban a figyelem központjában vagyok...Kép
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: