Új privát üzeneted érkezett!

Azta, micsoda gyűjtemények :D

Kincs: Komolyan mondom, mintha Botond kedvenceit raktad volna föl! Neki is egyébként hasonló játékai vannak,mint a ti babáitoknak, de nagyon ritka,ha fél órát eljátszik. A cumija még a nagy haverja. Mostanában nem nagyon cumizik (ma délután meg sem kapta, mert utálom :oops:), elalváshoz odaadom, de veszi is ki, és dumál, énekel neki. Cuki :D Amúgy félelmetes ügyesen betolja a szájába, mégha pl. a pelenkázón leejti maga mellé. Fogja, benyomja a szájába. Sokszor fordítva! :lol:

Babci: Nem semmi poci!

Alina: Neked akartam még,hogy tényleg nagyon sokat változott Boti. :D
Milyen a napszemű, nem babybanz?

Bea: Naggyon megy ez! :D Boti is valahogy így alszik mostanában. Össze-vissza töri magát az ágyban, pedig 70*140-es...

Nem tudja vki, hol lehet kapni járókába rácsvédőt???

Jó éjt!




Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Anita,
Brendonban.
Alina,
nagyon édesen mosolyog Márk, igazi szívtipró! Nekünk narancssárga napszemcsink van, de nem merem ráadni. A naptej meg tényleg drága, de nagyon jó!

Nagyon jó játékokat tettetek fel. De valóban a mi tárgyaink a legérdekesebbek most nekik pl. a távirányító, mobil, ásványvizesüveg. :)
angi79
 
 


ALina-Van poci igen rendesen,bár azt hiszem itt kicsit ki is nyomja.Majd keresek másik fotot mindjárt,felteszem azt is.Mindene megvan a pöttömnek,csak kb. 3 hónapos kiadásban,így jön össze az 5,5 kiló. :wink: :lol:

Kincs-Akkorát röhögtem Csongi kedvencein,a sör a legjobb. :lol: :lol:

Anita-Ez a rácsvédős dolog engem is érdekelne.Én azon gondolkodom,hogy szerintem külön nem is lehet akpni csak kisággyal együtt.Akkor meg varni kéne,de én abban nagyon nem vagyok guru. :?

Pocibizonyíték: :wink: (ez kb. 1 hónapos kép)
Kép
Vendég
 

 
 

Anita, Babcika
brendonban tuti. és lehet külön is kapni, nem csak járókával együtt!
viszont jó drága... :? tényleg jobban megérné megvarrni, már annak, aki tud, sajna én sem tudok, de lehet, csak azért mert sosem próbáltam. Most, hogy gyerkőc van, lehet, hogy meg kéne tanulni... milyen édi ruhákat lehetne varrni nekik!!! :D

Pocak cuki!!! :D
és így képről nekem nem tűnik olyan kicsinek a leányzó, nagyon édi!

Kincs
a kedvencek tényleg jók! :lol:

naptej: én hawaian tropic típusút vettem, 50 faktoros, és szerintem nagyon jó! és csak 2000 Ft körül volt, de már nem emlékszem pontosan, csak azt tudom, hogy nagyon meglepődtem, mert valamiért azt gondoltam, hogy ezek a nagy faktorosok drágák.

Képzeljétek! Ma Fanni ült az ölemben ilyen félig fekvő, félig ülő pózban, és egyszer csak elkezdett hasizmozni, és felült úgy, hogy ráhajolt a lábamra!!!!!!! :shock: és ezt 3 X csinálta egymás után!!!! úgy meglepődtem!!!!!! nagyon kis ügyes volt!

és úgy tűnik, az alvókája is jobb ma, ébredés utáni de-i alvás röpke 2 órásra sikeredett, 10-kor kelt föl belőle, és már megint alszik, altatni sem kellett... :D biztos élvezi, hogy hüvösebb van.

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb,
nagyon kis ügyi Fanni! :)
Lidinek is jobb ma sokkal az alvókája. Délelőtt 1,5 óra alvás aztán elmentünk délben a boltba és elaludt a babakocsiban. Itthon meg átettem az ágyába és azóta is durmol. :)
angi79
 
 


Már úgy szégyellem magam, megint nem tudtam visszaolvasni, mert de. nem volt net, most meg végre elaludt, megyek takarítani.
Nagyon nyügi ma, pedig már nincs meleg sem amire foghatnám. Állandóan fel akar állni, kapaszkodik belém és húzza fel magát.
Este tényleg megpróbálok olvasni is.

Babcika! Alvós Lilkó nagyon édi!

Kincs és Csongor
KépKép
kincs
 
 


ezt most muszáj felraknom, mindenkitől elnézést kérek, ha sok vagyok! :oops:

Kép

Kéne egyet kosarazni...

Kép

Megvan!!!

Kép

Megeszem!!!

Kép

Vagy nem így kell...??

Kép

Apa, elmondod, hogy kell??

Kép

Lééégyszíííííííííí!

Kép

Akkor előlről...

Kép

Megeszem!!!

Kép

Már megint ide lyukadtunk ki...

Kép

Súgok egy titkot!

Kép

Helló Apa!!!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb-De jó ez a fotósorozat.Nagyon szép Fannibaba!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Csibb, nagyon jók a képek! :D Édes Fanni, és úgy látom egy őstehetség :lol:
Már annyiszor akartam kérdezni, profi szinten kosarazol?

Brendonban azt mondták,hogy nincs járókába rácsvédőjük. Most láttam egy babás oldalon, cirka 9000 Ft-ért :shock:

Amúgy azt is olvastam az imént, hogy nem szerencsés járókába rakni a picúrokat, mert nem ösztönzi a mozgásfejlődésüket. Ti használtok járókát? Mivel Boti is már "kúszkál" :D, ha ki kell szaladnom mosdóba, vagy teregetni...stb. inkább a járókába rakom, mint a földön hagyom, hogy neki menjen vminek...
Biztos szerencsésebb lesz a járóka használata, ha már nagyobbak, járkálnak. Nem? Ma délelőtt a kertben, a jó levegőn aludt egy órát Boti épp a járókájában! Azóta is csak egy fél órát háromtól :shock: ...és már megint tiszta koki :D, (amit nem csodálok) ,úgyhogy megyek is!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Anita-Mi most akarunk járókát venni.Szerintem nem rossz dolog,nagyobb,mint a kiságy,jobban tud benne játszani a baba.Lili tök elvan az ágyában is,de az már kicsi lesz a játékra.Minket (a 2 öcsémet és engem)előszerettettel rakott anyu járókába és semmi bajunk nem volt a mozgásfejlődéssel. :roll:
Vendég
 


Anita
De, babybenz!

Angi79
Köszönjük a bókot. :)
Nekünk is narancssárga, te mért nem mered ráadni??
HA jó a krém akkor jó, nem foglalkozom az árával. :)

Babcika
Nem baj, pici de tökéletes :lol:

Csibb
Gratulálunk a csajszinak! :)
Nem vagy sok.. jók a képek. Nálunk Márk az ilyen kis labdán mindig behergeli magát, mert nem tud ráharapni. Idegzsák lesz tőle :lol:

Angi
A hálós járókára mondják ezt, én úgy tudom, a rácsos az csak jó, mert abban fel tudja magát húzni, és abba könnyebben áll is fel.

Ma tök jókat aludt Márk, úgy örültem neki.

Na megyek vasalok tovább, mindent kimostam már az útra, most csak ki kell vasalni :roll:

Holnap jövök, jó éjt!

A.
Vendég
 


Sziasztok!

Sokat írtatok!:) Csak átfutottam és nézegettem a képeket! Februárban tényleg csodaszép babák születtek!

Julcsi meggyógyult már!:) 3napos láza volt:( Szegénykém hétfőn kiütéses lett ,de már az is elmúlt :lol:

Tegnap este megszületett Julcsi Uncsitesója! Benjámin 3400gramm és 55 cm. Képet még nem kaptam róla:( biztos elfoglaltak:)

Teszek még fel képet. Nyaraláson készültek Június végén:)

Kép

Kép

Kép

Szép napot mindenkinek!

angika
 
 


Angika, Csibb,
nagyon jók a képek!!! :D
Alina,
olvastam, hogy a pupillájának nem tesz jót még a napszemcsi. De persze lehet, hogy ez se így van.

Járóka: nekünk van egy fa kölcsönbe, de én szétszedtem, amikor már mindig beleakadt. Most meg nem teszem bele, mert ugye kúszik. Talán ha majd magától ül...
Képzeljétek, tegnap egy ásványvizes üveget kergetett a lakásban. Már kint volt a saját szobája ajtajában. A padlótörlésre most nincs gondom... :D
angi79
 
 


Sziasztok!!

Járókához még:Én úgy tudom,hogy a hálós járóka,az által,hogy a babák állandóan a hálón keresztül látnak ki,gátolja az idegrendszer fejlődését.Nem tudom,hogy így van-e,lehet,hogy ezt a fajárókagyártók szövetsége találta ki. :wink: De nekem alapból szimpibb a hagyományos rácsos fa járóka. :roll:

Napszemcsi:Én úgy tudom,hogy csak uv szűrőset szabad rájuk adni(és felnőtteknek is ez ajánlott inkább),mert a sima sötétített szemüveg becsapja a szemet,ami azt hiszi,hogy borús az ég,sötétedik...és a pupillák kitágulnak és az uv sugarak így bejutna a szembe.Na ez nem volt túl tudományos,de vhogy így van. :roll:

Alina-Köszi! :)

Angika-Julcsi nagyon szép,kis tünemény!! :lol:

Vendég
 


Lányok!!!Nem tud nekem vaki,vagy vkik liberós figurákat küldeni?Kaptam kérdőívet,de mi nem liberozunk,de a textilkönyvecskét szívesen megszerezném Lilinek. :roll:
Vendég
 


Angika
nagyon tündéri Julcsi :D

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Nekünk másfél-két hónapja van járókánk, (fa) és nekem nagyon megkönnyíti az életemet! Ennek ellenére sokat van Fanni is a földön, de van, amikor nem is akar lenn lenni, és tök jól elvan a járókában. Az meg megint csak nem utolsó, hogy nyugodtan elmehetek wc-re! :)
Én a hálósat nem venném meg a gyerekemnek, mert nem szimpi. szerintem nem látnak ki belőle, meg olyan ronda az a háló. De ez persze csak az én véleményem... :oops: Biztos van, akinek bejön, különben nem gyártanák..

Anita
dehogy vagyok profi kosaras!!! :) csak a főiskolai csapatban játszom, Budapest bajnokságon szoktunk indulni. és most sokat ki is hagytam ugye, és már tök jók a csajok, sokat fejlődtek, én meg vissza... aug. végén kezdődnek az edzések, nagyon szeretnék járni újra rendszeresen, remélem sikerülni fog! és azt is remélem, hogy nem fogok nagyon kilógni a sorból... :oops: meg azt is, hogy a túlsúlyomtól (3-4 kg) még menni fog a futás ...

Angika
Gratulálunk az uncsitesó érkezéséhez!!! és szuperek a képek!!! nagyon cuki a csaj!

Babcika
Mi pampers-t használunk. sajna nem tudok neked segíteni.. :(

Mindenkinek köszönjük a dícsérő szavakat!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Angika
és nagyon örülök, hogy meggyógyult Julcsi!!!! ezt elfelejtettem! :oops:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok!

Angika
Julcsi 3 napos láz??Szegényke. Jó hogy túl vagytok rajta!

Angi
Pupillának nem tesz jót a szemcsi? Jó hogy mondod, akkor nem visszük túlzásba a viselést! 8)

Én meg már túl vagyok egy bőrönd telipakolásán :lol: , most jön a második! Plussz Apa visz egy tatyit a hátán...málhás szamarak hozzánk képest sehol nincsenek! :lol: Reggel indul a repcsi, úgyhogy ma este mindent be kell pakolnom.
Elköszönök tőletek, mindenki vigyázzon magára, meg a babákra, 1 hét múlva jelentkezem! :)



A.
Vendég
 


Alina
jó utat!!!!!!!! Repcsi???? :shock: majd mesélj, kíváncsi vagyok hogy ment! Milyen bátrak vagytok!!! :)

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Mi holnap indulunk 1 hétre a balcsira, úgyhogy én is mindenkinek szép napokat kívánok, és csatlakozom az előttem szólóhoz, 1 hét múlva itt!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Mindnekinek jó nyaralást,aki elmegy!!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Csak gyorsan, ami eszembe jutott:
nekünk nincs járókánk, ajtórácsot vettem a kisszobára, nekem ez szimpatikusabb, hiszen lényegesen nagyobb helyen van, és ott bababiztos minden.

A rácsvédőt én varrtam, sokkal vastagabb, és fillérekből kijön, ráadásul nem kell hozzá tudni varrni.Kb. 1 cm vastag szivacsot vontam be babamintás anyaggal, aminek 360-590 Ft. métere.Ott van az alvós képen, látjátok, csak szimplán össze kell varrni az anyagot, tényleg alig kerül így valamibe, és a bolti szerintem nagyon vékony.

Vettünk Annának ajtóra akasztható babahintát, ha hallanátok, hogy röhög benne...
:lol: Ja, meg kapott egy keljfel-mackót, meg egy bébi-melegítőt, irtó édi benne.Tudniillik itthon volt 2 napig az apja.

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Bea,
cuki lehet Anna a hintában. Képet csinálj róla! Én is rácsot teszek az ajtóra, elsősorban a konyhára, mert oda nem kell bemászkálnia.

Én is búcsút veszek, vasárnap irány a Balcsi, aztán anyósékhoz megyünk pár napra.
Szép hetet és kellemes 7végét!
angi79
 
 


LÁnyok!!
Bár mindenki lelép nyaralni,azért megbízásból kérnék pampers-es figurákat is(ha jól tudom abból is az a gyűjtenivaló).Akinek van felesleges,írjon e-mailt vagy pü-t.Kösszencs!!! :wink:
Vendég
 


Lányok!!A papmers-ből a vonalkód kellene.Bocsi! :oops:
Vendég
 


Sziasztok, megjöttünk a nyaralásból, visszaolvasni még nem tudtam, így reagálni nem tudok, bocsi.
Nagyon jó volt ez a két hét, bár a Soproni út elmaradt, ezt majd elmesélem, helyette még egy hét Balcsi volt, de nagyon jól éreztük magunkat. Teszek pár fotót, aztán majd mesélek is ám, és mostantól megint tudok jönni majd.

Anita,neked teszek egy képet, ez már itthoni, hogy mi hogyan béleltük ki az ágyat. A minimanóban is nagyon jó rácsvédők vannak, és talán az egyik legnagyobb választék. :)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Úgy látom, nem csak én nem voltam erre mostanság, így nem sokat kellett visszaolvasnom! :cry:

Anna a hintában Kép

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


A "home-made" rácsvédő+ az új "kocogó-ruha" :lol: Kép Kép

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Sziasztok!

Rossz volt a gépünk, egy kósza villám erre járt...

Csibb: DA gyógytornászhoz magadtól is mehetsz, én azért vittem el Bettust, mert még 4 hónaposan sem tartotta a fejét, és hason nem támaszkodott a kezével, hanem "repülőzött". Izomtónus gyengeség és néhol kötöttség. Azóta forog és 1 órát is képes hason támaszkodva játszani.

Petri: nem vágjuk le Bettina haját, Dorinának sem volt még soha és nagyon sűrű :) majd elcsattoljuk hogy ne lógjon a szemébe :)
Bettina most 7-szer szopik, halnalban, reggel, délelőtt, délben, koradélután, délután, este.
Legtöbbször alvás előtt és után.
A hozzátápit először úgy gondoltam, hogy a reggeli szopi után adom kb. fél órával és ebből lesz majd a tízórai.
A következő majd a délutáni szopi kiváltása uzsonnára.
Persze ez lehet több hónap alatt is.

Bea: Bettina pontosan 13,25-kor született :)
Így ül már a hintában?, Bettus tuti előrebukna még. Nagyon jó lett a rácsvédő! :)

Alina: Bettina a harmadik kislány! :lol:

Apa büszke is a "háremre"

Kincs: Csongor kedvencei :lol:
Nálunk most a távirányító nagyon menő, ha meglátja, akkor ezerrel kalimpál, szegény azt hiszi akkor eléri :D

Angika: örülök, hogy Julcsi meggyógyult!!!

Naptej: tudom ajánlani a Weleda bio napkrémet, egy tubus 1600,- egy nyárra nekünk a 3 gyerekre elég és nagyon jó!
www.weleda.hu
itt meg is lehet rendelni

Eszti: mi 19-én megyünk Zamárdiba, remélem addigra megint jó idő lesz! Ti piszkosul kifogtátok a jóidőt!! :lol:
Miért maradt el a soproni nyaralás???

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Nahh, visszaolvastam, láttam tettetek újszülött képeket.

Hát, akkor én is.

Itt egy napos volt Bence.

Kép

Itt pedig az új etetőszékben feszít. :)

Kép
Vendég
 


Sziasztok!Hogy tudom megváltoztatni az aláírást, és az én neven alá képet feltenni?

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Sziasztok!

Bea! Mindkettőt a profilban kell! Az aláirás úgy a profilban kb középen a képet pedig légalul tudod feltölteni. Jól le kell kicsinyíteni!
Aranyos a hintás kép:) Julcsinak is van hinta,de még nem ült benne. Szerintem még előre bukna. Nem ül még valami biztosan.

Eszti! Tök jó az etetőszék! Milyen márka? És,ha nem titok mennyiért vettétek? Hol? Látom jó volt a nyaralás :) Kispasi,hogy élvezte a pancsit :wink:

angika
 
 


Sziasztok!Anna sem ül még biztosan, de ott vagyok mellette, és csak picit lököm, ő meg kacarászik.

Eszti!Nagyon jók a nyaralós képek.Asszem kérdeztem már, hogy pontosan hol voltatok?Vagy csak akartam???AZ agyam szita......

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


válogattam pár képet!

Kép Szundi:)

Kép Bírkózás a bocival

Kép győztem

Kép kukucs

angika
 
 


Julcsibaba nagyon édes! :) Angika, Peg Perego Prima Pappa, és 35e volt a Kikában. Nem olcsó, de nagyon klassz. Tudod, én úgy voltam eddig mindennel, hogy mivel két babát szeretnénk, szerettem volna jó minőségű cuccokat venni, hogy ne kelljen kétszer vásárolni. És remélem a babakocsiból és az etetőszékből is úgy vásároltunk, hogy két gyereket is ki fog szolgálni. :) Akkor pedig már megérte!

Bea, Zamárdi felsőn nyaraltunk. Hogy vagytok családilag amúgy? Ha van kedved, írj rólatok, remélem jobban alakultok majd. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Eszti!Ugyanúgy.Ha eldől, mi lesz velünk megírom.Férjem itthon volt a múlt héten két napig, játszott a babával, aki persze imádja, aztán visszament az apjához dolgozni.Nyár végén ő vissza akar menni Debrecenbe lakni, mert ott van egy háza, azt akarja, hogy vele menjünk.Én meg itt akarok maradni Pécsett, hisz itt van a családom, itt születtem, és általában rájuk számíthatok mindenben .Sajnos csak rájuk.Hát ezért nem akarok innen elmenni.Meg persze szeretem a várost.Viszont Debrecenben van egy csomó cuccom még, könyvek,háztartási gépek..stb.Ha elmegyek a férjemmel, gyanítom, hogy nem akar majd visszaengedni,Így legkésőbb 2-3 hét, és döntenem kell.Na, ennyit erről... :cry:

Én is kaptam Liberó kérdőívet, csak éppen nem használunkazt.Ha valakinek van még fölös emblémája elküldené???Asszem 5 kell.Cserébe adok pl. DM-es kupont, ha szükség van rá, van egy csomó babás cuccra.

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Eszti: nekünk is PP etetőszékünk van ( már 2 éve)és nagyon bevált! A miénket egészen le lehet engedni, amikor terhes voltam Bettinával Dorina be tudott mászni, nem kellett emelnem.

Angika: nagyon szép kislány Julcsi!!! :)
Húúú, holnap fél éves lesz.... :lol:

Bea: nehéz döntés lesz az biztos. Ilyenkor csak a jövőre kell gondolni, hogy hosszútávon mi lenne a jó döntés.
Pécsett a Te szüleidnél laktok?

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde!Nem Hál'Istennek.... :wink: Szeretem őket, de azért nem ennyire.Van itt egy kétszobás lakásunk, ami eddig ki volt adva, gimi után itt kezdtem az önállósodási törekvéseimet, hát most ide költöztünk vissza.Nem túl nagy, de a célnak megfelel.Szépen berendeztük, szeretek itt lakni.Ráadásul bent van a Belvárosban egy csendes kis utcában, mindenhová odaérek amint kiteszem az ajtón a lábam.

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Bea
nem irigyellek, nem lesz könnyű választás.
Jól érzem hogy egy icipicit inkább maradnál Pécsen?

Liberó emblémat én is gyüjtöm. Nekünk a teknős már megvan, most a könyvet szeretném.
Pampers vonalkódot én is szívesen fogadnák :D

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!

Voltunk babanézőbe sógornőméknél! Nagyon cuki kis bébi! Olyan fura volt megfogni,olyan pici:) Pedig nemrég Julcsi is ekkora volt. De jó hamar megnőtt!

Tünde! Köszönöm:)

Eszti! Tényleg jó az etetőszék! Mi szerencsére kaptunk kölcsön egyet.

Bea! Ma Julcsi is hintázott! Kitámasztottuk a hátánál a nagy rést egy kispárnával és úgy nem dőlt el ! Tök élvezte ő is! Tényleg nem könnyű a választás! Nekem nagyon tetszik PÉcs. Sajnos csak 2x voltam:(

Megyünk pancsizni!
Jó éjt mindenkinek!

angika
 
 


Sziasztok!

Anna ma evett második nap gyümit is.Persze csak egy-két kanállal, mérsékelt lelkesedéssel , de legyűrte.A kis zabagépem!Aztán azért tátog, hogy jó-jó, de hol a tejcsi???

Ma voltunk állatkertben.Azt hiszem egyelőre csak én élveztem, de legalább jó levegőn sétáltunk.

Persze , hogy szívesebben maradnék Pécsett, de, ha minden másképp lenne, a világ végére is elmennék , ha szerelmes vagyok.Csak éppen a férjem, most hétvégén a Balcsin pl. diszkóban volt.Ennél többet persze nem tudok, meg azt sem, mi mindent csinál még.Amúgy 42 éves.Anna a második gyereke.Állítólag most lett érett az apaságra.Csak nem tudom mi lenne Annával, ha én is inni, meg szórakozni járnék frissen megismert "barátokkal"????Nem tudom mennyi fájdalmat tud még okozniDe ez most elég sz@r.

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Bea, :(, szerintem Anna apukája nagyon felelőtlen, hogy ilyen életvitel mellett már két gyereke van. Mindkettőnek szüksége lenne rá, ő meg 42 évesen a balatoni diszkót járja??? :shock:
Hát szerintem még mindig nem érett, ha ahelyett, hogy veletek lenne, inkább szórakozik...
Nem tudom, én ezt hogy viselném, de kétlem, hogy el tudnám bírni. És gondolom, neked mennyire szar érzés ez.

Nagyon sajnálom.
Vendég
 


Sziasztok! Megjöttünk a nyaralásból, amit inkább őszölésnek neveznék... :( de azért tök jó volt, sokat sétáltunk, és nézelődtünk, meg szórakoztattuk Fannit.
Barnulni nem barnultunk, az biztos! :lol:

Rakok fel pár képet, aztán visszaolvasok!

Kép

az új utazóságy, amit röpke 2 óra alatt sikerült is összerakni... :shock:

Kép

időjárásnak megfelelő öltözet...

Kép

azért néha kisütött a nap, pont a szemünkbe!

Kép

de azért próbálunk mosolyogni...

Kép

rossz időben anyát téptük..

Kép

ez jó muri volt!

Kép

utolsó előtti nap pancsiztunk is végre

Kép

legalább volt értelme az árnyékoló sátornak.

Kép

és közben apa szórakoztatott :D

Kép

utolsó nap kompra szálltunk...

Kép

és meglátogattuk az uncsitesóimat!!! Juhéjjj! :D

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Hogy kihalt a topic!merre jár mindenki???

Csibb!Nagyon szépek vagytopk, kár, hogy rossz volt az idő, de azért remélem jól szórakoztatok.Merre voltatok pontosan ?

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 


Na visszaolvastam, és a gép elé is kerültem végre!

Bea
Anna nagyon édi a hintás képen, majd ha már biztosan ül, még jobban fogja élvezni, akkor lesz majd csak móka és kacagás! :D
Rácsvédő tök jó, nekem is kéne egyet csinálni, mert amit kölcsönkaptunk, az egyrész vékony, másrészt hamarosan illene visszaadni, mert újra jön a baba náluk...
Apás helyzetről csak annyit, hogy mindenképp úgy dönts, ahogy Annával kettőtöknek szerinted a legjobb, csak a ti érdeketeket vedd figyelembe, senki másét!!!
És nagyon sajnálom, hogy így alakult... :cry:

Ja, és Szántódon voltunk, ott találtunk végül csak szállást.

Angi
Jó utat!!! és jobb időt!!! :lol:

Eszti
szupik a képek!!! Soproni út miért maradt el???

Tünde
Ma megbeszéltük barátnőmmel, hogy elmegyünk még egy ortopéd orvoshoz megnézetjük a lurkókat, aztán megyünk erre a masszázsra is!

Angika
Julcsi még mindig gyönyörű!!!!!!!!!! :D
a házunkban is született egy kisfiú, most egy hónapos, hááát én is megfogtam, és olyan fura volt, hogy ennyire picurka, és hogy FAnni már ilyen óriás bébi mellette!!!!


Rólunk:
Fanni ma evett egy kis krumplit, nagyon tetszett neki!!! 4 nap van a féléves koráig, de most megkóstóltattam már vele a barátnőmnél, mert mostanában egyre sűrűbben kéri a szopit, és éjszaka is felkel, szerintem azért mert éhes, úgyhogy úgy érzem már nem elégíti ki őt a gyümi és az anyatej. most kiderül, mi lesz éjszaka.. :)
Ti hogy fogjátok kezdeni ezt a hozzátápit?
és még azt is akartam kérdezni, hogy ti már lejjebb tettétek az ágyban a matracot a piciknek? én még nem, de kezdek gondolkodni rajta, hogy le kéne ... ki tudja, mikor jön rá a tornázhatnék... :lol:

Tényleg nagyon eltűnt mindenki, remélem jól érzitek magatokat valahol, egy szép helyen!!!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Mi csak 19-én megyünk nyaralni, remélem kisüt a nap.

Mi csak most kezdtük fél évesen a gyümit.
Én úgy adom, hogy a délelőtti szopi után kb. fél órával kap.
Nem akarom, hogy hamar abbahagyja a szopit, úgyhogy a köv. hozzátápit csak 7 hónaposan kezdjük majd. Akkor egy délutáni szopi után kap majd zöldségpürét.
Így havonta 1-1 új kajcsit vezetünk be.

Csibb: nagyon jók a képek, Fanni baba tündéri!! :)
A sátras-kádas haláli megoldás... :lol: :lol:

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Bea, :( Sajnálom, de tényleg csak kettőtökkel foglalkozz!

Angika, Julcsi bébi nagyon szép kislány! :D

Csibb, nagyon klasszak a képek! A lényeg,hogy kimozdultatok kicsit, és együtt voltatok, még ha az idő nem is kényeztetett el benneteket!
Édi nagyon Fannika. Főleg, mikor jól beöltözött!
Mi már lejjebb engedtük az ágyat. Igaz, még csak akkor ül Boti,ha segítünk neki, de sztem csak annyi az akadálya, hogy nincs hol megkapaszkodjon (ő oldalazva készül felülni), mert körös körül van rácsvédőzve az ágya.
Kosarazást azért kérdeztem, feltűnt,hogy már az elején említetted, és láttam Fannit a miniminikosárlasztival. :D Réges régen :oops: én is kosaraztam 11 évig :wink:
Mi meg sütőtök-almát kóstoltunk. Nem igazán főzi így, bébidesszertnek van írva!

Többiek???

Képek: (tavasziak bocsi a dupláért :D)


Kép Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Tünde
szerintem akkor már tuti visszajön a jó idő!!!

egyébként én nem vettem észre, hogy a gyümitől kevesebbet szopizna. sőt most többször kér enni, mint eddig bármikor.
Nem váltok ki még én sem a hozzátápival egy szopit sem, a kettő között kapja a fincsiségeket. Nagyon tetszik neki, de utána ugyanúgy, ha jön a szopiidő, kéri a szopit! :D megnőtt az étvágya, és mivel már másfél hete, volt hogy 2-szer is felkelt éjszaka, ami neki aztán egyáltalán nem szokása, úgy éreztem, hogy nem elégítem ki az igényeit tejileg. és most úgy néz ki, hogy beigazolódott a dolog, mert ma éjszaka nem kelt fel, a tegnapi krumplizás után, fél 7-kor kelt reggel (8-kor feküdt este).

Anita
Persze, szuper volt azért együtt lenni, apával is tök jól összenőttek végre, tényleg nagyon keveset találkoztak mostanában, hogy elkezdett a nagy melegben korábban feküdni, volt, hogy nem is ért haza úgy, hogy ébren legyen a gyerek. (csomószor 7-kor már aludt, mert nem tudott napközben aludni a melegtől, és estére már nagyon elfáradt...)

és te profi szinten űzted a kosarazást? nekem hétfőn kezdődnek az edzések, nagyon izgis lesz, hogy milyen lesz a formám... :?
szerintem örülök, ha bírom szuflával a futás részét, azt már ne várják, hogy a gyűrűbe is betaláljak! :lol:

Fanni nem szerette a sütőtökös desszit, folyatta ki a száján, és fancsali képet vágott. a többi gyümi viszont csúszik neki. ma kipróbáljuk a szilvát, mert megint nem kakil.

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én is még csak gyümit adok Annának , pár kanál almát, barackot, de nem túl lelkes, és ugynúgy szopizik előtte is, sőt utána is kér még.Én is szeretném, ha minél tovább kapna anyatejet, nehéz eldönteni, hogy mi a legjobb a hozzátápiban, elég tanácstalan vagyok.Szóval ez a pár kanál gyümi neki olyan mintha nem is kapna semmit, talán csak azízéát szokja.Nem tudom, mikor kezdhetek főzit is adni???És szilvát?Mert az van itthon, bio, csak nem tudom nem lenne kaki-baj belőle.Nálunk mondjuk nincs ételallergia, pedig én már pár hetesen kaptam főzit, de az egy más világ volt.Szóval tényleg tanácstalan vagyok.

Bea és Annababa
Kép
bea80
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: