Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Manka! Hátha már tényleg elmúlna az a fránya hányinger! :wink: Attól meg szereintem nem kell félned hogy fogod megszülni tudod járt úton könnyebb a haladás. Barátnőm is félt és a második baba (hozzá teszem az első is gátmetszés nélkül) szinte kipottyant belőle.

Bettó! Beültetés elött is néztek nekem is EKG az I. számún de magint el kellett mennem megcsináltatni. Akkor az altathatóság miatt kellett.
Uh-ra legközelebb a 16. hetei AFP után a 18-20. hét körül kell menni, itt megnézik hogy minden jó-e genetikai szempontból is. Ezért kell meglennie az AFP eredménynek már. Legalábbis én így tudom.

Vissza térve az éhgyomri AFP-re azért kellett szerintem úgy menni mert vettek vért teljes vérképhez is és vércspoport azonosításhoz is.

Én szerettem a meleget és ki is voltam vele békülve, de at utóbbi pár napban úgy izzadok mint egy csatakos ló, alig bírok megmozdulni kint.



Pussz!


Ja ne nagyon menjetek ki MAGYON-NAGYON meleg van!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Szóval...
Labort elfogadták alapnak azt, ami a beültetés előtti volt és utána is már 2-szer voltam vérvételen... a 12. heti UH-t megcsinálták a Kaáliban még...
Belgyógyászat, EKG... háziorvos megcsinálta...

És elvileg én is veszélyeztetett kismama vagyok, mint minden IVF-es...

Meleg... klimát beszereltettük a házba a múlt héten...
Vendég
 


Manka
Munka miatt kerültünk ilyen messzire... (BM)
Dolgozom elvileg... most itthon vagyok főként, néha megyek be... néhány elintézni való ügyem még van... aztán a főnökömmel majd megtárgyaljuk, hogy legyen...
Vendég
 

 
 

Szisztok!

Uhh... nektek akkor tényleg jó sok vizsgálat volt. Úgy néz ki barátnőmékre is ez asors vár, majd felkészítem rá.

Én ma szépülni voltam, meg lett csinálva a hajam, kis picike és most barnás csík van benne. A pocaklakón kívül is mostmár nőnek érzem magam.

Én ma már 3-szor tusoltam le, nagyon várom a vasárnapot, elvileg hüvibb lesz az idő.

Jadika, köszi az infót az, az már nincs is olyan messze remélem mutatni fogja magát a kis csöppség, sokat segítene a névválasztásban :)

Poppi, de jó neked, hogy elfogadták a vizsgálati eredményeket :)


pussz

Kép
bettó
 
 


Mégsem lesz hüvösebb vasárnap, mostmár még kedden is 30 fok körülre mondja az előrejelzés :twisted: :cry:

Kép
bettó
 
 


sziasztok!

Na én már többet nem is mondok semmit,úgylátszik mindenhol eltérő minden,itt nálunk tuti hogy nem kell éhgyomorra menni az AFP-re,mondták is a laborban!

Hát csajok ,mikor igértem hogy irok,tegnapelőtt,olyan szarul voltam este hogy azt hittem kinyúlok.Mostanában már egész jól vagyok nappal,már csak időnként vagyok szarul(kopp-kopp),de este még mindig elég ramaty a helyzet,és tegnapelőtt különösen szarul voltam.Tegnap meg vihar volt,és lekapcsoltunk mindent.A vihar a semmiből jött,úgy villámlott hogy ihajj!

Amúgy irtó rosszul viselem a meleget,majd megpusztulok,fulladok,de hát csak vége lesz már egyszer!Amelita egész nap jön megy,rendezkedik,pakol,tök jó hogy nem kell anyit ölben cipelni,inkább megyek utána tiz körrel többet!Mondjuk még mindig egy mágnes,csak úgy ragad rám,de hát majd kinövi egyszer!

Vettem ma egy felsőt,nagyon örülök neki(bár piszok drága ahhoz képest hogy alig van rajta anyag),de olyan szép,hogy ilyen szép felsőm még nem kiamamásan se volt sztem eddig!meg vettem egy gatyót,ami boka feletti,de olyan meleg van még h,és ki tudja meddig tart,és már tényleg nem tudok mit felvenni,ami van az meg hosszú és meleg!!

Holnap megyünk kerti partira,igy már van kedvem menni,eddig nem volt,mert azon kinlódtam hogy mibe menjek!

Szörnyen nagy a hasam,tudom hogy hülyeség,de zavar is kicsit,de nem tok mit csinálni,hát akorra,amekkora!De a terhességi koromhoz képest hatalmas!(Sztem)

Mindenkinek szép hétvégét!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Laura! Milyen érdekes hogy mindketten lombikosak vagyunk és mégis teljesen másképp van minden. Mondjuk gondolom a Kaáli ember barátabb kórház mint az I sz . női. Sajna az futószalag. Gondolom az árakban is van különbség.


Betti! Azt nem tudom hogy ott Debrecenben hogy mennek a dolgok, de az ellenségemnek sem kívánom azt amin keresztül kellett mennünk. Poppi ebben többet tudna mondani neked.


Kriszta!Szuper hogy múlóban van a rosszullét!
Szerintem ne érezd magad kekóllemetlenül a pocid miatt, épp tegnap beszéltünk erről tesómékkal ( 2 gyermekes anyuka) és arra jutottunk hogy a poci méret több dologtól is függ, pl.: hogy mennyi a magzatvíz, mekkora a baba. Mindenki más alkat másfajta problémákkal. Szerintem viseld büszkén ( nem akarok okostojásnak tünni).


Tegnap valami olyat ehetttem ami felfújt, egész este nagyon érzékenyek voltak a beleim. Sajna amíóta megműtöttek mindig fáj az alhasam bizonyos mozdulatokra pl.: köhögés. Olyan mintha aranyerem is lenne ot is fáj. Minden alkalommal mikor nagy dologra kell mennem csikar a hasam , pedig nem is megy. Jó mi? Remélem szülés után elmúlik.


Na pussz mindenkinek!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Vérvétel
Jadikának nem az AFP miatt kellett éhgyomorra menni, hanem az egyéb vérvételek miatt...

Nekem is éhgyomorra kell mennem, mert akkor néznek mindenfélét (vérkép, cukor, májfunkció, véralvadás)

Jadika
Nagy különbségek vannak... még a különböző helyeken levő Kaáli intézetek között is... a pestihez mérten a debreceni sokkal jobb... emberibb...
SOTE I-ről elég sok rosszatt hallottam...

Bettó
Kérdezzetek!

Pilchard
Nekem inkább a hátsóm nőtt... :evil:
Vendég
 


Kép

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

A párom ma lehozta a laptopot....így végre írhatok. Jó sok minden történt veletek egy hét alatt! :-)

Végre megvan a dokim, a Szent Imrében (Tétényi) fogok szülni! A táblázatot nézve, csak nekem hiányzik még a baba neve...de ez nem fog gyorsan menni (lassúak az egyeztető tárgyalások :-)))).
AFP-re kedden vagy szerdán reggel megyek, de igazából nem sok kedvem van hozzá. A védőnőm szerint nagyon elavult vizsgálat és nagy a rossz eredmények aránya. Több barátnőmre ráijesztettek már és végül gyönyörű babáik születtek. Külföldön ezt más vizsgálattal helyettesítik. De itthon biztos erre van csak pénz.

Jadika,
Igen, nagyon klassz itt a Balatonparton! Ederics egy pici falu az északi parton (Keszthelytől kb. 10 km-re), szőlőhegyen van a szüleim nyaralója, kb. 3 km-re a legközelebbi strandtól. Így oda mindig kocsival megyünk délutánonként. Márk imádja a pancsolást és a homokozást, és én is nagyon szeretek úszni. Bár a védőnöm szerint nem kéne fürdenem....de én nem bírom ki, ráadásul Márkkal is sokat fürödtem a tóban és semmi bajom nem lett tőle. Most meg alig vannak már, hiszen 20-a után kihal a part. De mi is hazamegyünk már holnap..:-(.

Manka,
A streptococcus egy sima hüvelykenet vizsgálat után derült ki, mert én azt hittem, hogy gombás eredetű folyásom van. Ez a második harmadban volt, de nem emlékszem már, hogy hányadik héten. A folyás, mint kiderült, nem ettől volt (az bakteriális volt és hamar elmúlt).

Laura,
Nagyon tetszik az idézet, nagyon igaz! Ezért klassz, ha egy anyuka 3 évet otthon tud lenni a gyerekével.

Bettó,
Az Elevit állítólag nem okoz nagy babákat, de kétségkívül, ha mi sok vitamint viszünk be, akkor a babának is elegendő jut. Több ismerősöm szült nagy babát vitamin nélkül is. Nekem is inkább székrekedést okoz...bár annyi gyümölcsöt és zöldséget eszem mostanában, hogy komoly gondom ebből sem lett. Mi az a vizsgálat amit nálad el kell végezni?

Jajj, a hét elején éreztem már én is, hogy mocorog a pocaklakóm! Olyan jó!!! :-)))

Puszi,
Dóri
dorrri
 
 


Sziasztok!

Jujj nem is tudom hol kezdjem, annyi mindent írtatok. :)

Poppi, majd, hogyha aktuális lesz, biztos fogok kérdezni, sajna még nekik kell egy kis idő, hogy el tudjanak indulni.

Dóri, nem tudom, mire gondolsz, milyen vizsgálatot említhettem. A legközelebbi azAFP lesz szept. 5-én.
Ja tudom, szerintem a pajzsmirigyre gondolsz, Lesz teljes vérvétel, mint a 11. héten volt és nyaki UH-ra kell mennem. :?
A név ne zavarjon, nálunk már az Ákos kilőve. Egy ismerősünknek szeptemberben fog születni a csemetéje és persze Ákos lesz, így mi elvetettük az Ákos nevet.

Nálunk sem éhgyomros az AFP.

Pilchard, ne zavarjon a pocid, tőlem folyamatosan a baba nemét kérdezik, mert azt hiszik, hogy vagyunk már olyan idősök. Nekem össz-vissz 3 db kényelmes gatyóm van. Egy kantáros, ami már súrolja a pocakomat, így lassan kilőve, és 2 db lengagytó, ami természetesen hosszú, tehát izzadás a köbön.
Most valahogy ez a meleg jobban megvisel, mint eddig, bízom benne, hogy nem tart sokáig!

További szép napot!

Pusszo

Kép
bettó
 
 


Halihó!

Nos jön egy kis hüvi, elvileg keddtől :) Szerdán már 23-25 fokot mondanak és esőt. Pont akkor megyünk egy kis baráti vacsira. Várom a rosszidőt, de arra nem gondoltam, hogy mit fogok felvenni.
Holnap a nyakamba veszem a várost, valami jó gatyót keresni és akkor szerdára fel is tudom venni, mert még tuti fel kell varratni a szárát a nagy magasságomnak köszönhetően :shock:

Pusszantás

Kép
bettó
 
 


Dóri, elfelejtettem írni, hogy nálunk viszont nagyon sok kismamát hallottam, hogy az Elevittől átlagon felüli baba született. Itt Debrecenben és Szoboszlón ezt a vitamint szedik többen és így sok embertől hallottam. De amúgy én is úgy gondolom, hogy sok vitamint veszek be, meg sok gyümölcs, zöldség, így szerintem nem lesz gond. :wink:

Kép
bettó
 
 


Halihó!

Ma senki nem volt itt? :cry:
Nekem egész jó napom volt, azt leszámítva, hogy délelőtt feleslegesen jártam be a várost nadrág ügyben. Viszont délután sikerült venni kismamam nadrágot. Nagyon örültem, igaz még kicsit bő a pocaknál, de máris kényelmesebb, mint a gumis megoldás :)

Veletek mizujs?


Puszi

Kép
bettó
 
 


Na ma nem volt nagyon forgalom itt! :(

Nekem is nagy a pocim, de én örülök neki. Meg számítottam rá, hogy most hamarabb meg fog látszódni, hiszen 2. gyerek.
Ma egy csomót gondolkodtunk lányneven, mert se a Rózát, se a Borit nem érezzük az igazinak. Na, majd eldöntjük, ha kiderül. A Szonja tiszta sor volt, 10 éves korom óta tudom, hogy így fogják hívni a lányom, mindig is egy Szonjácskáról álmodtam. :)

Dorri, végül megkérdeztem a dokim a streptococcusról. Azt mondta, hogy az eddig szinte rutinszerűen végzett vizsgálat most a tb-t érintő változások miatt akadályokba ütköznek. :evil: De meg tudjuk oldani, csak fizetni kell érte.

Hétvégén esküvőre megyünk, az egyik legjobb barátunkére, Szonjának gyönyörű ruhája van. Én is vettem egy alkalmi kismama nacit a babaszobán mindössze 2500-ért. Mondjuk nem teljesen pamut, de hát szerintem összvissz 3x lesz rajtam. A férjem elég sok szerepet kapott a lagzin, úgyhogy én majd Szonja után fogok rohangálni... És ráadásul utána való héten is megyünk lagziba :D

És mintha megint lenne folyásom, de lehet, hogy a meleg is rátesz, nem tudom... :?

Jó éjt! Írjatok!

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy a hétvégén nem jelentkeztem de vendégségben voltunk.
Hát a nevekkel kezdünk mi is hadillábon állni, ezért lenne jó tudni a nemüket.
Nekem is van már egy pici pocim, de fényképen szinte nem is látszik a nadrágjaim is többnyire rám jönnek még, de mondjuk szerencsém, hogy a kövérebb korszakomból eltettem egy gatyót és azt szoktam leginkább hordani.


Manka! Azt olvastam valahol, hogyha nincs egyátalán semmilyen folyása sem az ember lányának az nem jó mert tud tisztulni. Neked csak ha terhes vagy akkor van folyásod?
Jó szórakozást a lagziban!!!



Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Sziasztok!

Manka szerintem se aggódj, nekem annyi van pl. mint régen is volt. És szerintem is kell, no meg a szövetek nőnek, tágulnak így nem csoda :wink:
Kétszer egymás után lagzi? Nem semmi. :) Jó bulizást, és persze szaladgálást Szonja után :wink:
Én is örülök a pocimnak, tök büszke vagyok máris.
Tegnap megkérdezte Géza, hogy ha majd megszületik mindenhova vinni fogom, büszkélkedni? Naná :wink: De szerintem ahogy a kezében fogja tartani, ő sem lesz más véleményen :)
Jadika hidd el hamarosan neked is hipsz-hopsz meg fog látszani a két gyerkőc a pociban. Én csak abban bízom, hogy még 5 és fél hónapig nem fog ilyen intenzíven nőni, mert nem fogom elbírni :)

Puszi
Szép napot!

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Név... még nincsen... majd ha már 100%-os lesz a gyerek neme... addig válogatunk...

Én örülnék, ha terhes pocim lenne, nem bálnás...
Vendég
 


Sziasztok! :lol:

Szeretnék hozzátok csatlakozni,ha lehet.27éves vagyok és nagy izaglommal várjuk a csemetét! :lol:

Úgy látom ,hogy van egy debreceni lány is köztettek. :lol:


Ki az akinek már megvolt az afp?
Én jövöhéten megyek érte! Reméllem minden rendben lessz. :wink:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Bettó!

Nem a Dr.Lányihoz tartózol?Olyan ismerős az arcód a fotóról! :lol:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Poppilau!

Én is kaális kismama vagyok/Debreceni kaáli Intézet/
Dr Tándor Zoltán a volt nagyszerű dokim.3.5év után sikeredett baba.
2műtét,3hónap gnrh-kezelés.3sikertelen inszemináció,és Az első lombik sikerült,Ezt nagyszerű kaális dokimnak is köszönhetem részben.Nagyon boldok vagyunk,de sajnos közben elvesztettem az állásomat,de ez van.MOst a baba a legfontosabb :lol:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Sziasztok!

Reni üdv itt a topikban. Stimm, sajna a kedves Lányihoz tartozom :)
Múlt héten találkoztunk, amikor jó sokat kellett várni?
Én jövőhéten megyek AFP-re, akkor találkozni fogunk megint. Mennyi vért vettek le?

Poppi szerintem nálunk is akkor lesz döntés, mert így csak vita van belőle.
Nekem annyira nő a pocakom, hogy mostmár nagyon oda kell figyelnem a hirtelen mozdulatokra. Rémes éjszakám volt. Hirtelen mozdultam, és szegény annyira bekeményedett, de úgy hogy oldalt feküdtem ilyet még sosem csinált. Persze pillanatok alatt el is múlt, de az álom maradéktalanul kiment a szememből.


Szép napot!
Puszi

Kép
bettó
 
 


Reni, hogy-hogy elvesztetted az állásodat?

Kép
bettó
 
 


Bettó!

Igen a múltkor beszélgettünk,amikor sokat kellett várni.Sötét vörös hajam van,és húsis vagyok.
Azért vesztettenm el az állásomat,mert nem engettek a kezelésekre, vagy a kezelésekre járok vagy dolgozok. :oops: 4 kémcső vért vettek le.
Én jövöhéten szerdán délelött megyek az afp leletért.Ugye szerdán délelött rendel a doki.?Akkor kapom meg a beutalót a klinkára az uh-ra. :lol:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Reni!

Szerdán 9-11-ig rendel, utána a szoásos tanácsadás. Akkor készülök folyadékkal, meg valami hamival utána, mert sajna nem nagyon szeressem a vérvételt, bár nem éhgyomor, remélem nem lesz gond.

Durva, szívtelen főnököd lehetett, de igazad van, most a baba a legfontosabb :wink:

Ki az a kis csöppség a fotón?

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Üdv közöttünk Reni!! :lol: Mennyi idős a pocaklakod?
Én vgyok akinek mér levették az AFP-hez a vért. Pénteken kell érdeklődnöm, hogy mi újság. Szerintem nem lesz jó az érték mert ikreink lesznek (én is lombikos vgyok) :cry:
Sajnállak a főnököd miatt :cry: , de így van most a baba a legfontosabb!!! :lol:


Kép



Vasárnap csináltul a képet!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Mreni
:lol:
A mi babánk Bodi-gyártmány... :wink:

Én majd csak 2 hét múlva megyek AFP-re...

Jadika
Nagyon csini vagy...
Vendég
 


Lányok!!

Köszönöm a fogadtatást!!!
:lol:


Jadika! :lol:

Én is ikreket szerettem volna,de egy baba maradt meg!3-at ültettek vissza.Nagyon csinos kismama vagy!
Hanyadik lombik sikerült?


poppilau! :lol:

Bodnár is nagyon rendes fazon,És hanyadik próbálkozás?
Egy baba van?


Én 17hetes kismama vagyok!Nem tudom miért nem írja ki a kis vonalzóm :roll:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Jadika, csini vagy, látszik már azért a pocak. :wink:

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!


A fényképen épp, hogy látszik a pocakom,de már van vmi legalább :lol: , az üzletben ahova rendszeresen járok mintha észre vették volna csak még nem tudják eldönteni hogy csak úgy hízok-e vagy babóim lesznek, mert még nem mernek rákérdezni :P .

Reni! Én is a szerencsésebb lombikosok közé tartozom, mert elsőre sikerült (csak maradjon is így és egészségesek legyenek).Nem tudom hogy vissza olvastál e 2x voltam méhen kívüli terhes és mindkét petevezetőmet kikellett venni mert oda ágyazódott be az embrió sajna :cry: . Ezért kellett a lombik, de örülök neki, hogy legalább így sikerült! :lol:
Olvastam, hogy téged is 2x műtöttek, miért?



Pussz!

KépKép
KépKép
jadika
 
 


Mreni
4. beültetés volt... és mi is 3 szép embrit kaptunk vissza... és van 1 Kismóki... :lol:
Vendég
 


poppilau! :lol:

Akkor te is megjártad a hadak útját!!
Lehet,hogy találkoztunk is a kaáliba,én 1.5évig jártam oda.
Nekünk az első lombik sikerült.
Nagyon szép neved van.Elárulok egy titkot,ha lányunk lessz ,LAURA,ZOÉ lessz a neve,Ha fiú Pedig :Martin ,Erik,


Jadika!
Neked se volt egyszerű idáig eljútni,de végre sikerült!
Biztosan nem lessz semmi baj.A két műtétem endomertíózis miatt volt.Én nem hittem benne,hogy sikerül mivel az endo miatt nehezebben tapad meg,Ráadásul vérzésem is volt.Teljesen kétségbe voltam esve.De hála sikerült,a terhességem története egy másik topikaban sok midenkit meghatott.Utólag én is csak nevetek rajta,hogy mennyire megviseltek az események.

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Sziasztok!

Uh... lányok nem lehetett könnyű nektek. Akkor én még örülök is, hogy igaz 3 évig kellett várni az első jövevényre, de mégis műtét nélkül sikerült.
Csak ezután is simán menjen minden :)

Kép
bettó
 
 


Na, tegnap írtam este, és elszállt :evil: Aztán már nem kezdtem újra.

Először is, Jadika, nagyon csini vagy! És én látom azt a pocakot! Vissza fogod még sírni! :lol:

Reni, üdv közöttünk, és le a kalappal azelőtt, amit megtettél ezért a babáért!

Tegnap írtam többet, de most nincs kedvem. A folyásom normális már szerintem! A véreredméyn mutat még gyulladást (vagy ezt már írtam???), de lehet fogínygyulladás, ilyesmi miatt. Nemsokára megyek fogdokihoz.

Most megyek szonját fektetni, puszi mindenkinek!

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Sziasztok!

Szia Reni! Örülök, hogy csatlakoztál! :-)

Laura, Jadika, Reni
Nem semmi, hogy megküzdöttetek a babáért!
Mindig csodáltam azt a kitartást és küzdést, amit egy leendő anyuka tesz a babáért...a beültetés lelkileg sem lehet egyszerű.

Nekem nagy szerencsém lehetett. Volt egy hülye körzetis nőgyógyász, akihez egyszer mentem el 4 évvel ezelőtt és úgy rám ijesztett, hogy nekem majd sosem lesz gyerekem, mert mini spirállal védekeztem. Lehordott mint egy utolsó rongyot és azonnal levette a spirált. Pedig a régi dokim csak ezt a megoldást javasolta, mert nem szedhetek hormonokat. Így eléggé beijedtem és nem is gondoltam arrra, hogy nekem könnyen lesz babám.
Az első kisfiam egy tengerparti nyaralás emléke, ahol egyetlen egyszer nem védekeztünk (rögtön a menszesz elmúlta utáni napon), mondván, hogy most úgy sem lehet baj...Persze, akkoriban még épphogy az esküvőt tervezgettük és a munkahelyemen is alig egy fél éve dolgoztam...erre kiderült, hogy a baba jön! Természetesen örültünk, de egy pár napig még nem tértem magamhoz a kábulatból!
Most szintén májusban nem védekeztem először, hogy majd jöhessen a második, ha akar....hát egyből akart.

Az AFP vizsgálat nekem is megvolt hétfőn és ma délután már megkaptam az eredményt, hogy minden OK. Így majd csak a 20.héten kell UH-ra menni. Már nagyon szeretném látni a babót! A párom is szívesen elkísérne, remélem, el tud majd jönni vele. Egyelőre ki sem lát a munkából... :-(


Apropó, Reni! Téged jogilag ki sem rúghattak volna! Ha bejelentetted, hogy várandós vagy, akkor törvényileg védett az állásod! Ezzel már többen nyertek pert! Nem akarlak jogi herce-hurcákra buzdítani, mert a saját és a babát egészsége a legfontosabb, de tudd, hogy ezt nem muszáj annyiban hagyni!
Ez elég szörnyű, hogy kis hazánkban még megtörténhet :-(

Jadika,

Csatlakozom a többiekhez, nagyon csinos kismama vagy és már látszik a pocid!

Manka,
Ezt nem is tudtam, hogy a strept. szűrésért már külön kell fizetni...akkor a dokimmal majd én is megbeszélem majd, hogy legyen meg, a biztonság kedvéért.


Egy valami aggaszt...már az első terhességemkor is érzékeny volt a mellbimbóm, de most néha kicsit fájdogál is minden ok nélkül. Szerintetek ez normális? A dokim most szabin van, emiatt nem akarom zavarni..
dorrri
 
 


Na, most egy órája szerencsétlenkedem az avatar feltöltésével....remélem, sikerült.

Üdv,

Dóri
dorrri
 
 


Jajj, valamit elszúrtam, addig kicsinyítettem, míg semmi sem látszik belőle! :-)

Üdv,

Dóri
dorrri
 
 


Na most?

Üdv,

Dóri
dorrri
 
 


Bocsi lányok, feladom... a hétvégén valahogy összehozom majd a képet!

Üdv,

Dóri
dorrri
 
 


Kép

Üdv,

Dóri
dorrri
 
 


Na, csak sikerült vmi részeredményt összehozni!!! :-)
Márkkal az ölemben ülök májusban a szüleim balatoni nyaralójának teraszán....óriási cseresznyék lógnak a füleinken! :-)

Jó éjt és bocsi a magánszámért!

Üdv,

Dóri
dorrri
 
 


Manka !

Köszönöm a fogadtatást,nagyon aranyos vagy!
Ha egy nő igazán szeretne gyereket,bármit megtenni érte :lol:
Nagyon cuki kislányod van :lol:


dorrri!
Neked is köszönöm!A te kisfiad?Nagyon aranyos! :lol:
Én a kezelések alatt,jöttem el a munkahelyről/Vagyis nem volt más választásom/Ha már akkor terhess lettem volna akkor nem rakhattak volna ki.Elvileg,ha egy nő reproduktív kezelésben részesül,akkor nem üldhetik el.Igen ám .de a munkáltató más indokot talál a munkavisszony megszüntetésére.Sajnos nem csak én jártam igy,nem egy lánnyal beszéltem a forumon aki hasonlóképpen járt.Azt kéne szorgalmazni,hogy aki ilyen kezelésben részt vessz,semilyen indokkal ne lehessen kitenni.

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Sziasztok!

Dóri édi a kis huncut :)
Nekem néha a mellbimbóm körül szurdogál, fáj egy kicsit, eddig az állapotoságra fogtam. Gondolom, hogyha neked is ilyen érzékeny, akkor biztos nincs gond :wink: Volt olyan, hogy vasaltam és csak a vasaló zsinórja ért hozzá, jelzem pólóban vasaltam, és iszonyatosan kellemetlen volt.

Reni, hogy-hogy nem mentél már akkor táppénzre, amikor elkezdődtek a vizsgálatok? Úgy emlékszem Jadika úgy csinálta. No de késő bánat, még lehet jobban is jártál. Ilyen főnök bármire képes. Sajnos.
Ilyenkor örülök, hogy nincs főnököm, bár ennek is van bőven hátulütője.


puszi

Kép
bettó
 
 


Bettó!

De elmentem táppénzre,de a táppénzt nem lehetett sokáig halogati,mivel mint tudjuk nagyon szigorúan veszik.3hónapot voltam táppénzen+ utánna mikor lejárt táppénz,kiderült,hogy műteni is kell!!!De ez nagyon hosszú történet.Elgondolhatod ,hogy mi is próbáltunk kiokoskodni valamit ,de nem lehetett,de ez van.Le van SZ@rva :lol:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Dóri
Nagyon szép a kisfiad :lol:
Vendég
 


Reni

Értem. Akkor tényleg ne sajnáld. Majd lesz jobb :wink:


Képzeljétek, vettem egy plüss bemelegitő szerű nadrágot. Itt a tékában megmutattam Gézának, le se akartam venni, annyira kényelmes. Csak azért vettem le, mert húztam a szárát magam után:(

Kép
bettó
 
 


Laura,
Köszi :-) én szerelmes vagyok a kisfiamba, így egy "cseppet" elfogult is vagyok.

Reni,
Most már értem...sajnos, egy leleményes főnök bármilyen indokot kitalálhat, amibe tényleg reménytelen belekötni. Az a lényeg, hogy most egy sokkal jobb "hivatásod" lesz!!!! :-)) Komolyan gondolom, hogy a régi munkám eltörpül a mostani kihívások mellett...és sosem adott ekkora örömet.

Bettó,
Akkor kezdek megnyugodni. Nekem is csak néha fáj egy picit a mellbimbóm és az egyik melltartóm irritálja is. Már amúgy sem férek bele a régiekbe...így be kellett szereznem 2-3 nagyobb méretűt.
Én is mindig húzom magam után az új nacikat :-)))...mindegyiket fel kell varratni. Lehet, hogy praktikusabb lenne megtanulni varrni...de még tornázni vagy olvasni is alig van időm, nemhogy eljárni egy tanfolyamra...

Jadika,
Van vmi hír az AFP-dről?

Üdv,

Dóri
dorrri
 
 


Jó reggelt!

Legyen mindenkinek nagyon szép napja :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Dóri, lehet nem mondasz hülyeséget a varrással kapcsolatban. Nekem elvileg egy kis hajlam is csordogál ereimben, apukám szülei a falunak varrtak, nagybátyámnak meg öltönyvarrodája van:) De valahogy még mindig jobb felvarratni. Fél nap és már vehetem is fel, jobb esteben. Sajna most nem volt otthon a néni :cry:

Tényleg. Jadika AFP? jujj pár nap és én is túl leszek rajta.

Szép napot mindenkinak!

Pussz

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!!


Ne haragudjatok de elköszönök Tőletek,nem fogok irni többet.A táblát szivesen elküldöm valakinek aki akarja folytatni,csak irjon egy mailt vagy privit!
Nagyon nem szeretnék indokolni,de az azért fontos hogy nem Vlaaki miatt megyek el,hiszen mindannyian kedvesek,aranyosak,szimpatikusak vagytok!Teljesen más oka van.

Mindenkinek Minden Jót,és szép várandósságot kivánok!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: