Új privát üzeneted érkezett!

Anna:de jó híreket hoztál!!!!
Persze gondolom te jobban örültél volna, ha már a babáddal távozol!!!!! :lol: :lol: :lol: Tarts ki nemsokára a karjaidban lesz!!!!!

Meri:lemondani a gyerekedet!!!!! :lol: :lol: De jó én ilyet nem tudok csinálni, és rohadtul nem érdekli a drágámat, hogy én hány órát bírnék aludni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen:
Na majd 20 év múlva talán kialszom magam!!!!! :wink:
Ja és mit kéne írnom??????Nem történik semmi, ma egyedül voltunk sőőőőőőőőőőőőőőt már tegnap délután elment apa :? , és azért büszke vagyok magamra, hogy még nem ugrottam ki az erkélyen!!!!Most kicsit lent hagytam anyóséknál őket, ne csak engem fárasszanak!!!!! :lol: :lol: :lol: Jó kis anya vagyok mi????????????????? :shock: :roll: :oops:

Jaj nem is mutiztam a karácsonyi felsőmet meg az új gatyómat, na majd ha jók lesztek felteszem nektek!!!! :mrgreen:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Húúúúúúúúúúúúúúúú akkor most már mi is utól értünk titeket és a harmadik trimeszterben vagyunk!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Basszus és vettem a teszveszen 1 plédet a drágámnak olyan patentolhatósat, na és annyira nem láttam a színét olyan fehérnek tűnt......................ja RÓZSASZÍN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Az írás főként Gigire meg Annára vonatkozott, mert elolvastak mindent, aztán nem írtak semmit. :lol:
Tessék gyorsan feltenni azokat a rucikat!!! Meg a plédről is kérek képet!!! Ezek szerint lányod lesz. :wink: :lol:

meri
 
 

 
 

itt :lol:

meri,
banyek télleg tőled fogok megszülni :mrgreen: azé nem írtam mert aszondtad hogy ma ne,gondoltam nem csak msn-re vonatkozik hanem topicra is :roll: :oops: de sajnos nem mész sokra a válszommal mert dr gigi elbukta ezt a kérdést :oops: :? lövésem sincs a válaszról,ennyire nem mozgok otthonosan magában a diétában :lol:

márti,
nekem is volt a héten egy napom mikor annyira kicsinált b hogy..... :cry: volt képem azt kérni tőle miután felforgatta az egész nappalit hogy pakoljon össze :x erre közölte hogy nem :evil: gigi még mindig szuperanya,felajánlja a visszapofázó gyereknek hogy akkor pakoljunk össze együtt,segítek neki....válasz újra nem :evil: :evil: és ehhez hozzá kiment az előszobába a földhöz verte magát, a fejét a szekrényhez verte és üvöltött meg sírt :shock: :x :evil: :cry: ezt több mint fél órán át bírta csinálni :? ezekután gondolkodtam rajta hogy feladok egy hirdetést hogy gyereket lehet lízingelni nálam :lol: :lol: :lol: szóval csak fiút ne szüljetek :mrgreen: :mrgreen:

anna,
igen,köszi,jól elvoltam tegnap este,nem hiányoztak a válaszaid :mrgreen: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Gigi, úúúú ne haragudj, égett is a pofám rendesen, de bakker annyira bamba voltam, mikor mondtad, hogy pill, én is kimentem, és mire visszajöttem nem villogott már semmi, én meg gondoltam, biztos nem jössz már. Mikor meg beakartam záni, akkor láttam, hogy mennyit írtál :cry: :oops: Még1x bocs! tudod h nem szokásom ilyet csinálni :oops:

Márti, én nagoyn várom a képeket :)

Puszi
Vendég
 


Jól van, nagyon helyes, hogy mindenki itt. :) Mondjuk, Márti, te ma még nem jelentkeztél, de 24 órán belül rendben vagy! :lol: :lol: :lol:
Jaj, olllyan izgatott vagyok!!! Virtuális randink van ma a nagylányunkkal! :lol: :lol: :lol: 75 nap múlva meg élőben!!! Ááááá!!! :D

Anna, Gergőnek még 12! ;)

Apropó, Márti, mégiscsak vannak elmaradásaid! :) Várom a képeket!!! :D

Gigi, rólad meg ne is beszéljünk, ha már így szóba jöttek a képek... :D

Éssss utoljára a cukromról... :lol: :lol: :lol: Végül is, akármit csinálok, 7 fölé nem megy, úgyhogy lezártam a témát. :D (Egyelőre...) :lol:

Na, pusza mindenkinek! :)

meri
 
 


Ma zsúfolt napunk volt, bútort csiszoltunk, festéket néztünk, igaz apa itthon van, de néha olyan mintha 3 gyerekem lenne :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: , nem is néztem még ma be ide!!!! :oops:

De a képeket felrakom:
Kép

Kép


Gigi:pakolásról ne is beszéljünk, a Zsombinak tiltja a vallása szerintem, szoni meg elvből nem pakol, csak ha valami jó kis dumát nyomok neki, hogy ez meg az nem lesz ha ő sem segít!!!!!
Így valamelyik nap is ÉN csináltam a rendet ők meg csak néztek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A hisztiről meg ne is beszéljünk enyimek egyszerre nyomják!!!!! :shock: :lol: És van mikor egymás után, csak hogy ne unatkozzak!!!!! :shock: :shock: :lol:

Meri:jelentkezz, hogy mit láttatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!De jó nektek, mi azt hiszem jövő hét után megyünk!!!!

Anna:dejódejó, mindjárt jön a Gergő!!!!!Utána nem fogsz ám unatkozni!!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


De csini vagy, Márti!!!! :) Nem is mondtam: kedvet kaptam tőled a hajvágásra. ;)

Nálunk ismét áll a bál... Nem lesz ennek jó vége. :cry: :cry: :cry:

meri
 
 


Biuskám viszont nagyon rendes kislány volt, hagyta magát méregetni-nézgetni. Na jó, az arcát ismét dugdosta, de azért meglestük! :)
1385 gramm!!! :D
Vmiért képet most nem tudok kiszedni, de igyekszem. :)

meri
 
 


Kép Kép

Íme, a mi bujkálós kislányunk! :D Tiszta apja! :)

meri
 
 


Meri:de édes a kislányotok!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon szépséges!!!!!
Családi zűrt sajnálom nagyon!!!!!! :(

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Köszi, Márti, szerintem is gyönyörű! :lol: :lol: :lol:
Az itteni áálapotoktól viszont nagyon kivagyok! Annyira keresem a megnyugvást, és valahogy most nem találom. :cry: Akinek van valami okos gondolata, ne tartsa magában!! Tudjátok, valami vidámító! :lol:

meri
 
 


Sziasztok!

Meri, nagyon szép kislány Bianka :) Olyan aranyos, hogy így bújkál :) De azért szépen kivehető minden!

Márti, nagyon jó ez felső, és a pocak is szépséges :)

Gigi, megkérdeztem a gysztárban a homeós bogyót, 2 helyre is elmentünk hétvégén, de nem tudták adni azt amit kértél :cry:
Egyébként merre vagy? Csak nem... :shock: Ha ma sem jelentkezel, ne haragudj de fel foglak hívni :lol:

Velem minden ok, ja és Éva ha esetleg benéznél, ne haragudj, hogy nem vettem fel vasárnap este, aludtam, mostanában egyfolytában álmos vagyok :roll:
Szülésnek semmi jele, Gergőke is aktív mint mindig :) Képzeljétek álmomban Máténak hívtam :roll:
Párom pedig itt van velem esténként, úgy örülök :) Kórházi cumó is itt figyel az ajtóban... Szóval jöhetne már a drágám, de ha Ő ott érzi még jól magát... :roll: Tegnap du már majdnem sírtam hogy hogy nézek ki, totál megváltozott az arcom... Ráaádsul nincs egy rohadt felsőm, vagy gatyám amit szívesen felvennék, mindenben olyan hülyén érzem magam... Tiszta hülye lettem :evil: Semmi nem jó, és már legszívesebben kibújnék a bőrömből is... Vasárnap elmentünk vásárolni páromal, másfél órán keresztül hisztiztem, hogy nem megyek mert nem tudok mit felvenni... És egyébként is hogy nézek ki, persze olyan drága volt, mondta, hogy vegyem fel az Ő pulóverét, és fejezzem be, mert szép vagyok neki bármit veszek is fel :oops: Na erre sikerült összeszednem magam :roll:

Na megyek, olyan rendetlenség van itthon... engem meg húz az ágy vissza :evil:

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Bocsi,hogy csak így :oops: de Anna,légyszi írj mostmár minden nap,csak 1 sort,mert nagyon izgulok,ha nem látok tőled életjelet,hiszen minden órás vagy. :D Az érzéseid teljesen normálisak.Az ember a szülés előtti utolsó időben kicsit torzul és sok vizet tart vissza a szervezet,amitől az arc orr,száj puffadt,a türelmetlen hiszti meg hormonális dolog és a szülés közeledtével jár.Konzekvencia: Minden a legnagyobb rendben van. :wink: Hurrá mindjárt itt van Gergő!!!!!!!!!!!!!!!4 :D :D :D

Sokat gondolok rád!

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


meri,
van már pasija :lol: :lol: :lol: ? nekem van még egy szabad jelöltem :wink: :lol: és milyen családi zűr?le vagyok maradva :roll: :oops: és égek nagyon de még nem jutottam el postára,remélem ma sikerül :roll: :oops:

anna,
itt :mrgreen: egy angyal vagy tényleg,köszönöm hogy megnézted nekem a bogyót!asszem így jártam akkor :? örülök hogy pasid megemberelte magát meg amúgy is hogy minden klassz :D hiányzol msn-ről :oops:

márti,
??????????????????????????????????????????????????

tegnap voltunk nst-n :lol: nem volt olyan vicces mint amire számítottam,szülésznőmnek pont szülése volt így a szülőszobára kellett mennem,ahova apa nem jöhetett be,neki meg a szülő nőjére kellett figyelni úgyhogy egyedül ültem ott fél órát :? :( és persze már tökre elfelejtettem milyen hangokat ad ki a ctg ha a gyermek mocorogni kezd úgyhogy majdnem kigrottam az ablakon úgy megilyedtem :lol: még jó hogy az én szívhangomat nem méri mert különben nem engednek ki a szülőszobáról :mrgreen: no ennyit a vinnyogásból,a lényeg hogy lelet tökéletes,fájásgörbe síkegyenes :shock: :lol:

aztán voltam még tegnap fodrásznál aki úgy gondolta hogy az idén már tuti nem jutok el hozzá,így igencsak megszaladt az olló a kezében és nagyon rövid lett a hajam és most csúnya vagyok :cry: és remélem gyorsan megnő mire marci jön mert így nem vagyok "sztiffler mamája" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

és végül voltunk árut venni a bijou boltunkba és persze csomó minden befityegett magamnak is mert megérdemlem és itt rülök most :lol:

körkérdés:tudja vki az afp határértékeket?nekem olyan 0,7től 2,5ig rémlik,ebbe benne a dokifüggőség :wink: szóval hogy egyiknek az 1,8 is magas,másiknak a kettő és van aki télleg csak 2,5 felett paráztat.no nekem az alsó kéne,azaz egy ismimnek :roll:

és akkor egy utolsó közérdekű :lol: :lol: :lol:
szóval csajszikáim,kérésem van :oops: :lol: ha marci megszületett kaptok sms-t de arra kérnélek titeket hogy ne kedzjetek el nekem itt az nagy fórumba nyilvánosan gratulálni :roll: :oops: :oops: :oops: terjeszteni lehet ha nem bírtok magatokkal de csak priviben és akiknek mondjátok ezt a kérésemet is közvetítsétek plíz ha már pletyiztek :mrgreen:
kérésem indoklásául adom:szokásos üldözési mánia :wink: :lol: :lol: :lol: danke :D
Vendég
 


Sziasztok!
Most csak bejelentkezem. Gigi, szerintem is 0,7 az alsó. De ez egy idióta vizsgálat, kár parázni rajta! Bizsubolt??? Nem krémek??? Akkor veked kellett volna kerestetnem szitakötős nyakláncot!!! :)

Na, ha összeszedtem magam kicsit, jvök még! Tessék ilyen szép hosszúakat írni! Márti, ez rád is vonatkozik! ;)

meri
 
 


Gigi:ezt találtam:

Az AFP 0,7 az alsó normális határ, első terhességben

meg ezt:
Napjainkban az AFP értékét a legtöbb laboratórium már egységesített értékben adja meg. Normál értéke ily módon: 1.0 MoM (MoM - Multiple of the Median: a középérték többszöröse). Normálisnak tekintjük 0.7-2.5 MoM között.
Tehát igazságod van!!!!! :wink:

Mi megvagyunk köszi, majd jövő héten megyünk UH-ra....................amúgy meg azért nem nagyon írok, mert teljesen kilógok a sorból, ti már félszavakból is értitek egymást :roll: , meg minden......................jó és nem fogok gratulálni!!!!!! :wink:

Még szerencse, hogy nem ugrottál ki az ablakon!!!!! :shock: :D

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Azért a kölykökről teszek 2 képet, tegnap volt az ovis fotózás és ebben a ruciban ment a kiscsaj!!!! :lol:
Kistöki meg még pizsóban feszít!!!! :mrgreen:

Kép

Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


És bizony Esztinek jó ez a javaslata :ANNA TESSÉK ÍRNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Annyira gyönyörűek ezek a gyerekek!!!!
És Márti ne már, hogy kilógsz a sorból!! Nem akarlak elkeseríteni, de pont olyan dinka vagy, mint mi, úgyhogy pont ide illesz!!!! :lol: :lol: :lol:

Gigi, aszondod, B-nek jó lesz B??? :lol:

Jaj, képzeljétek, a férjem főnökének nyáron született kisfia. És tegnap beszélgettek, hogy a mi kiscsajszinkat hogy fogják hívni. Mondja a párom, hogy Bianka. Erre egymásra néznek, elkezdenek röhögni, és megkérdezik, hogy és nem Panka lesz a második neve? Páromnak elkerekednek a szemei: ???? De ti ezt honnan tudjátok???? Ugyanis nem Panka, de Panna. Kiderült, hogy nekik ha lányuk lett volna, ez lett volna a neve. Vicces. :lol: :lol: :lol:

Hogy mi van itt nálunk? Rájöttünk, hogy elszúrtuk... Ez a nagy családi együttélés nem működik... Eddig sem volt tökéletes, csak olyan kis nyugisak vagyunk mindketten... Csak talán most változott a tét? Szóval nagy kiabálások után úgy tűnik, költözünk. De hogy mikor, miből, hogyan, merre? Gőzöm sincs... Viszont olyan hullámokban és váratlanul tör rám az elkeseredés, hogy azt elmondani nem tudom... Mindenfélét magyarázok magamnak, de ezzel most nagyon nehez birkózom meg. Ezért kértem, hogy most ti írjatok valami biztatót. :D Tudjátok, hogy minden rosszban van valami jó, meg a sok rossz után csak jó jöhet, meg ilyeneket. :lol: :lol: :lol: Na ez van.

Anna, egyébként tényleg azt mondják, hogyha így látod az arcod, tényleg közel a vég. :D Én azért drukkolok a jövő hét végéhez. :D

Képzeljétek, apa is egyre izgatottabb. Egyre gyakrabban veszem észre, hogy babacuccokat nézeget a neten. :D Valamelyik nap bébitaxit akart venni. :lol: :lol: :lol: Hétvégén összerakja az ágyat is. Én meg egyre jobban parázok, hogy mit felejtek el...

Ja, voltam tegnap dokinál: c3000!!! Azért ezt majd el fogom mesélni az idióta védőnőnek (kivételesen nem az enyémről van szó), hogy ha legközelebb egy kismami 20 hetesen 2000-sel megy hozzá, na paráztassa, hogy jó lenne azért a 30. hétig kihúzni, hanem nyugtassa meg, hogy 2-3 hét pihi után az élet nyuogadtan mehet tovább!!!! Ááááá!!!

Na, most jó sokat pofáztam...

Anna, te hol is fogsz szülni? Ég a pofám, mert sokadszorra kérdezem. :oops:

meri
 
 


Meri:mintha úgy rémlene, hogy Anna a Szent Imrében először, de aztán a SOTE-n, már amennyit én tudok :oops: :oops: :oops: .

Meri:bíztatót?????Szerintem ha így alakult nincs sok választásotok, és az már biztos, hogy mindenkinek a nyugalom a leglényegesebb dolog, pláne Biusnak lesz az bármikor is költöztök!!!!!!
Tudom most Te is arra vágynál, de mint tudjuk az élet nem igazságos!!!!!

De tudd, hogy a felhők felett mindig kék az ég!!!!!
És örökké nem eshet!!!!!! :wink:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


márti,
köszönöm szépen :wink: és mi az hogy kilógsz a sorból :shock: ne idegeljé má :twisted: :twisted: :twisted: és ha nem írsz akkor sosem fogod azt érzeni hogy nincs igazad :lol: gyermekek gyönyörűek :D :D tudod,ilyen múlttal mint amilyen nekem van téllek rohadt mindegy hogy fiam lesz/van vagy lányom...de a tegnapi bevásárlás után miután a nagyker tele volt édesebbnél édesebb csattokkal meg hajgumikkal meg minden csajos dologgal és most látva ezt a cserfes képet a te csajodról bizony megfordult a fejemben hogy milyen jó lenne ha a harmadik vagy legkésőbb a negyedik lány lenne :oops: :oops: :oops: és most olyan rohadtul érzem magam mert ilyen még sosem fordult meg a fejemben :cry: :cry:

meri,
afp-t neked is köszi :D és nem,bnek már van nője :lol: :lol: :lol: m-nek lesz jó b :mrgreen:
együttélés:sajnos nem tudok erre bíztatót mondani :cry: :cry: sőt,a helyzet csak rosszabb lesz ha meglesz bius :evil: saját tapasztalatból beszélek :? és nálunk a menekülésnek az esélye sincs meg hacsak nem nyerünk a lottón mert 10milla hitel mellé nem tudunk még 20at bevállalni :roll: istenem annyit tudnék mesélni hogy mennyire nem egészséges ez az együttélés......

apa izgatottsága nagyon klassz,nálunk is ez van,mióta nyitva vagyok egy ujjnyira naponta 10X hív hogy na nem megyünk :lol: :lol: :lol: ?????

hétvégén én is megcsináltam az utolsó simításokat is,bekerült a légzésfigyelő a kiságyba,rákerült abaldachin,babakocsit téliesítettem és már csak ajárókát kell összeszerelni a nappaliba,de az olyan nagy hogy nem tom hova tenni :? úgyhogy nem tom mikor állítjuk össze és ha,akkor meg hova fogom tenni...de jó lenne szülés elött még mert utálnék friss gátsebbel csúszni,mászni,hajolgatni :roll:
Vendég
 


ja és igen,anna helyett válaszolok,a szt imrében szül ő is és megyek hozzá látogatni bibibíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :lol: mert hogy remélek pont úgy időzít gergőke hogy ott lesznek még mikor én megyek vmelyik alkalommal nstre :wink:
Vendég
 


Gigi:csatt meg gumi:aha tök jó, főleg mióta egyedül fésüli ki a haját, mert annyit vinnyogott reggelente, hogy már nem bírtam, az meg, hogy állandóan gumi meg csatt nélkül jön haza az oviból annyira nem vicces!!!!!! :? :lol:

De persze értem, hogy a fiúk után "LYÁNYT" is szeretnél, mert azért ez más, de még van lehetőség összehozni!!!! :wink:
Az meg, hogy ilyenek eszedbe jutnak, szerintem normális dolog, attól még ugyanúgy imádod majd a 2 kicsi fiadat!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Húúúú, csajok, na ezt már szeretem, amikor így zajlik az élet! :D

Na még egy utolsó mondatot rólunk. Ha jól értem, Gigi, nektek is azért van hiteletek, mert úgy gondoltátok, így lesz jó... Akkor én tulképpen szerencsésnek érezhetem magunkat, mert nekünk "csak" a rengeteg munka van benne, és "csak" kb. 1,5 milla adósság. :? De most komolyan, végül is, így nem is olyan kilátástalan. :D Ja, és még annyi, hogy nálunk ugye attól bonyolultabb a helyzet, hogy sógorékkal sem férünk meg igazán... De majd jön a beleszarok stílus, attól nekem jobb lesz. :D

Márti, nagggyon köszi az okosságokat, nagyon betaláltak!!!!!! :lol: Máris jobban érzem magam. :D

Szóval, köszi nektek, nagyon örülök, hogy ismerhetlek titeket!!!
Húúú, de nyálas lett!!! :lol: :lol: :lol:

meri
 
 


Sziasztok!

Jaj de jó, hogy ilyen sokat írtatok :) Eszter, köszönöm! bejelentkezem akkor mindennap :)
Ne haragudjatok, nem vagyok ma se formában, nem tudok külön-külön reagálni most, pedig elolvastam mindent, és szeretnék is de olyan nyomi vagyok :evil:

(Meri, most már inkább azért drukkolj, h a héten megszüljek, mert megőrülök saját magamtól, meg fáj is mindenem... elég volt :roll: )

Na puszi mindenkinek
Vendég
 


Hm... :? Én emlékszem rosszul???? :shock: Mintha nem ezt beszéltük volna meg... :wink: Merre vagytok???????

meri
 
 


Anna:mi van?????????????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Én tuti lemaradok mindenről, azért majd valaki szóljon ám!!!!!! :lol:

Meri:miért mit dumáltunk meg?????Tudod a memóriám már nem a régi!!!!! :mrgreen:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Még egyben vagyunk :roll: nem sokára indulok ctgre, ahova 8ra kellett volna mennem, de szépen elaludtam :roll: Utána írok majd, h mi volt!

Ti jól vagytok?

Puszi
Vendég
 


Az úgy volt, hogy mondom a páromnak reggel csinálja meg ő a reggelijét....................hát nem elvágta a kezét :shock: :roll: :lol: , ilyenek ezek a pasik!!!!Szóval elkészítettem a kajáját.
Aztán mára vártuk a játékokat amit megrendeltünk, átsuhant az agyamon, hogy ha időben ideér a pasi még eltudok menni UH-ra(doki azt mondta, hogy 28-29 héten menejek), a diszpécser csaj ködösített valamit, hogy még délelőtt itt lesz, de a rendelés csak 12-ig volt, így fogtam magam a fiúkat itt hagytam és elmentem az UH-ra!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szóval méregette a néni meg minden éééééééééééééééééés azt mondta, hogy 90 %, hogy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: KISLÁNY, na nagyítókat elő!!!!! :mrgreen:

Anna :gyere mesélj mi volt?????Van már valami kósza fájásod?????? :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Húúúúú, Márti!!! Kiscsajszi???? Akkor most duplán örülsz!!!! Akkor a következő lesz megint a fiú! :lol: :lol: :lol:
És hogy mit beszéltünk meg: azt hogy mindenki (különös tekintettel Annára és Gigire) naponta bejelenetkezik!!!!!! HOgy a többiek ne izguljanak feleslegesen!!! :D

Na, körkérdésem van, tessék válaszolni!!!! Anna, Gigi, Márti!!!

1. Januári gyerekek: vékony hálózsák + takaró VAGY vastag hálózsák és nincs takaró???

2. Mit kell vinni a kórházba??? Nekem is vannak innen-onnan listáim, de engem a tapasztalatok érdekelnének!!! Hány hálóing, milyen, milyen bugyi stb........ Részletes válaszokat várok!!! :D :lol:

Volt még kérdésem, de elfelejtettem, úgyhogy még majd jövök!!! :D

Anna, ne mondd, hogy még nem értél haza!!!!!!!!!!!

meri
 
 


Na még valami eszembe jutott, csak hogy szórakoztassalak titeket! :lol:

Melyiket a sok közül?

Kép Kép Kép Kép

meri
 
 


Meri:én picinek szerettem a hálózsákot rajtuk, de nekem mindig is van egy olyan parám, hogy a gyereket BE KELL TAKARNI!!!! :mrgreen: :mrgreen: Így én nyáron is, ha csak egy pelust de rájuk terítek, így én a vékonyabb hálózsákra szavaszok!!!! :wink:

Kórház?????? :shock: Az mi???? :mrgreen: Csak viccelek ám!!!!!Ha jól rémlik én oda eldobhatós bugyikat vittem, TENA betétet az nagggyon jó, , melltartó betét, szerintem mellszívó sem árt....én beszélek :oops: , na majd a Gigi kiokosít!!!!!!!
Hálóing, 2 legalább, max. haza küldöd kimosni, köntös............úszógumi :lol: , ha lesz gátmetszés.............azt hiszem ilyenek!!!!

Akkor megnyugodtam nekem nem kell minden nap írnom!!!!! :lol:
Nálunk a családgyarapítás kistesó után leáll, nem lesz több bébi!!!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nekem az első meg a harmadik tetszik!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na megjöttem...

Márti, jaj de szuper :) Akkor jók voltak a megérzéseim :mrgreen:

Meri, aranyosak az overálok, nekem a 2. kép tetszik a legjobban 8)

Szóval minden rendben volt a ctg-n, folyamatosan 70-80%os fájásokat mutatott a gép, a picinyem meg aktívan mocorgott.
Aztán felmentem az ügyeletes dokihoz, az meg se vizsgált, azt mondta, ez a ctg teljesen jó. Nem is kértem, h nézzen meg, mert akkora paraszt volt, h ott szültem volna meg :evil:

Megyek enni, majd jövök még!
Vendég
 


Ja, Márti elfelejtettem, hogy már rég volt... :lol: Mennyi bugyit kell venni? Gombos hálóing, ugye? TENA betétből csak egy fajta van??? Én nagyon tudatlan vagyok ám!!! Picit pontosítjátok? :D

Anna, és akkor ez most mit jelent?????

meri
 
 


meri,
tudom mit beszéltünk meg,ne hari,de tegnap voltam vérvételen meg dokinál és csak du voltam itthon,akkor meg anyám annyira kiakasztott hogy élni alig volt kedvem,nemhogy benézni :oops: :cry: :cry: :cry: és most nem akarok róla beszélni :roll: :oops:

kérdés 1:a babák zömének nem jó a meleg éjszakára.ez annyit jelent hogy 18-19 foknál ne legyen több ott ahol alszik.tehát az én variációm a vastag hálózsák és egy lehelletnyi vékony takaró rá :lol: :lol:

kérdés 2:
A kismamának:
- személyi igazolvány
- házassági anyakönyvi kiv.
- kiskönyv
- leletek
- TB-kártya


- tusfürdő
- sampon
- fogkefe
- fogkrém
- fésű
- hajszárító


- 1pár papucs zuhanyzáshoz és 1pár ált. használatra
- 2db törülköző
- 1db kéztörlő törülköző
- köntös
- 2-3 hálóing
- 4-5 fehérnemű (eldobható neccbugyi)
- 2-3 pár zokni
- melltartó
- szabadidő ruha (ha ebben akarsz lenni)
hazaútra kell:
- 1 felső rész
- nadrág


- bimbóvédő krém
- bimbóvédő szilikon
- papír zsebkendő
- melltartóbetét
- eübetét (5 csomag tena lady)
- Wc papír (2 tekercs zewa softis)
- Wc papírülőke
- vatta
- szoptatós párna
- mellszívó


- evőeszköz
- pohár
- bögre
- kistányér
- szalvéta


Az újszülöttnek:
- pelenka
- popsitörlő
- 2-3 textilpelenka
- 1 pamut sapka
- cumi igény szerint
csak a hazaútra kell:
- 1 body
- 1 rugdalódzó
- 1 kardigán(téli babáknál:sapka,
sál,overálzsák vagy télikabát)
- 1 gyerekpléd
- mózeskosár vagy hordozó

Egyéb:
- rostos üdítő
- ásványvíz
- könyv


Szülőszobára külön csomagban:
- Wc papír (zewa softis)
- intim törlőkendő
- 1 tena betét + 1 bugyi
- 2 db hálóing
- papucs
- törölköző zuhanyzás utánra
- ásványvíz (fél literes 2-3 db)
- szőlőcukor, műzliszelet, csoki…..
- fényképezőgép
- kamera
- telefon
- előre megvett apás ruha
- papucs apának


na és akkor a tapasztalatok: intim törlőkendő nagyon jól jön a szülőszobai csomiban beöntés utánra ugye,mert nedves :wink: szülés után utálhatod mert csípi a gátsebedet :? wc papír szintén ezen meggondolásból kell a szülőszobai csomiba.bugyi +betét meg hálóing azért kő hogy szülés után ha mentek a gyermekágyra ne a nagy bőröndbe kelljen túrni míg megtalálod,mert az ugye eleve a vajúdóba marad és nem megy veled a szülőszobára.ja és azért írtam két hálóinget mert van ahol adnak szülésre,van ahol nem,tehát ha ott ahol te szülsz nem adnak akkor kell egy ha felvesznek meg kell egy ha megvan a baba meg mondjuk még egy a nagy bőröndbe cserének ha összevéreznéd.

bugyiból én bnél egy nap egyet használtam el,de most kaptam barimtól megmaradtat így viszek vagy 15öt :lol:

hálóing nem kell hogy gombos legyen,sőt,melltartó sem kell hogy szopis legyen,én cicit mindig mindenhonnan röhögve ki tudom kapni :mrgreen: szóval szvsz hót felesleges :wink:

tena betétből meg többfajta van, a normált vegyed.

most hirtelen ennyi jutott eszembe,kérdezz ha nem érted hogy vmi miért is praktikus amit felírtam :lol: mert hogy én csupa praktikus dolgot írtam ám fel :wink:

márti,
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: akkor mit is kapok mert nyertem :wink: ?nekem a negyedik lesz csaj :mrgreen:

anna,
örülök hogy minden ok,de remélem vmit félregépeltél mert 70es fájással már igencsak nagyon szülnél :lol: :lol: :lol:

na most el mert b igényel de még bekukk
cupp
Vendég
 


Gigi:és a harmadik :shock: :lol: , lemaradtam valamiről??????????????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Most keltem fel... :roll:

Szia Gigi :) De jó h itt vagy, akartam már tegnap smst írni, h ne haragudj amiért tegnap nem köszöntem el msnen :oops: Pont abban a pillanatban jött meg apa, és ajtót kellett nyitnom neki, mert akkora táska ruhát hozott vissza, h nem tudta a kulcsát se megkeresni :)
Jól írtam tényleg ennyit mutatott :shock: és végig. Jaj de jó lenne ma már találkoznék a Gergővel :roll:
Vendég
 


:lol: Viccesek vagytok! :lol:
Köszi, Gigi, a részletes leírást!!!!! Egyelőre mindent értek, ha meg nem, akkor kérdezek. :) Sajnálom, hogy anyuddal... Kezdem úgy érezni, hogy nem csak nálunk van felfrodulás, hanem alapvetően széthullani készül a világ....

meri
 
 


Márti: és név van már????

Újabb körkérdés: ti énekeltek a babának???? Csak én vagyok ilyen lelketlen anya, akinek ez nem megy????

meri
 
 


Anna:boldog névnapot Gergődnek!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Lehet, hogy ma bújik ki, hogy bulizhasson!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Én kifejezetten a kicsinek nem szoktam dalolászni :oops: , csak ritkán, de ugye Szonival már kötelező és Zsombi is szereti az énekeket!!!!! :lol: :lol: :lol:
Meri:a név már réges rég megvan!!!!!!!!!!Nem emlékszel????????? :shock: :shock: :shock: Ja persze kismami vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Hűűűű, Márti, tényleg, kezd derengeni... Ma addig fogom törni a buksim, míg eszembe nem jut... :oops:

Énekelni én is szoktam, csak nem Biusnak, hanem magamban dalolászom, amit éppen hallok. :lol: De azért megnyugodtam, hogy akkor ez nem annyira gáz, mint amennyire mostanában ráfeküdtek a témára.

Mára is lett volna egy körkérdésem, de úgy tűnik, elfelejtettem. :lol: Ha eszembe jut, jövök. :)

Anna, Gergőnek én is boldog névnapot kívánok!!! És jelentkezz!!!

Gigi, te is!!! :D

Ja, figyi, Márti, ti aludtatok egy szobában bármelyik gyerkőccel? Rémlik, hogy már kérdeztem, csak a válasz nem... :oops: Szóval tévézés+gyerek??? HOgy van ez?

meri
 
 


Nekünk a nappaliban van tv, a hálóban nem, és ameddig 3 óránként kell kelni a drágához addig egy szobában van velünk, aztán mióta önjáróak átjönnek :shock: :lol: :lol: :lol: .
Tv+gyerek:azt nem tudom hogy mi a jó, de mi nem tv-zünk kevesebbet mióta megvannak a porontyok. :oops:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó persze olyan szempontból kevesebbet nézzük a tv-t, hogy nagyon nincs idő rá, de mikor kicsik voltak nem kapcsoltuk ki azért, hogy csönd legyen vagy hogy ne zavarja őket............ha ez volt a kérdés!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Hát, igazából az lett volna a kérdés, hogy mi van, ha abban a szobában alszik a gyerek, ahol mondjuk apa ezalatt tévézne... Mondjuk nem tudom mit idegeskedek ezen: anyumék albérletben laktak, amikor megszülettem, szoba-konyhában... AZt itt vagyok... :lol:

meri
 
 


meri,
te teljesen meghülyültél :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: na és mi van akkor ha a gyerek alszik mi meg ugyanabban a szobában kefélünk :mrgreen: :mrgreen: ? de megnyugtatlak hogy nálunk egész nap megy a tv háttérzajnak :wink: kb senki nem nézi,de ha nem szól a zene bnek akkor megy a tv csak hogy menjem vmi :lol:
és mi olyannyira együttalvósak vagyunk hogy b nemhogy egy szobában alszik velünk,szigorúan közöttünk :shock: :mrgreen: mondjuk nem volt ez mindig így,de mi is úgy jártunk minde mártiék,amióta nem rácsos ágyban alszik a drágám átsétál a mi ágyunkba éjjel vmikor :wink: és én olyan laza vagyok hogy egyáltaln nem aprázok azon mi lesz ha marci is itt lesz :lol: :lol: :lol: pedig lehet hogy kéne :roll: :twisted:


márti,
és is tudni akarom a nevet :roll: én mé nem tudom :twisted: ?

anna,
wo bist du???????????????????????????
Vendég
 


Gigi:négyen mi még elférünk, na jó nagypocakot leszámítva, mert így az oldalamon fekve igen csak lelóg valamim az ágyról!!!!! :roll: :shock: :roll: :lol:
Remélem a kicsi is preferálni fogja az ágyát az elején............és nálunk már néha lehet beszélni a lyánnyal, hogy az ágyába bújjon vissza a pisi körút után, de ha meglátja Zsombit nálunk akkor nincs menekvés!!!!!

És olyan édesek voltak a 2 kisebb :lol: , áthoztam Zsombit jól odatolatott a pocimhoz a kistesó meg egyből elkezdett fickándozni!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen:

Név:többször nem mondom-persze tudom elég bonyolult és mindenki elfelejti-Anissza lesz a drágánk!!!!!

Anna:?????????????????????Ma még nem jelentkeztél!!!!!!!!!!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Naaa, Márti!!!! Egész nap törtem a fejem. Odáig tudtam, hogy A-val kezdődik, és olyan annás, és nagyon hasonlít azokra, amiken én dongolkoztam eleinte. Már majdnem kitaláltam. :cry: Hm... :lol:

Szóval ne parázzak ezen az alvásos dolgon! :lol: Nemtom mi van velem, hogy ilyen dinka vagyok mostanában. Tényleg paramami lett belőlem. :cry:

meri
 
 


Húúú, találtam még egy overált! Úgyhogy feltenném a kérdést:
ez? Kép vagy ez?
Kép

Egyébként mekkorát kell ebből venni? Mert gondoltam, hogy 56-ost nem, mert hátha pici. De mi van a 62-68 mérettel???

meri
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: