Új privát üzeneted érkezett!

Angi: holnap mindenképpen írok

Lidke: még mindig jó a könyv, csak annyira lassan haladok vele, ez az álomkór rajtam van, de már okosodtam sokat :) Veletek minden rendben? Meggyógyultatok?

Edit: nem is mondtam, hogy Apának annyira tetszett a Berva, hogy tegnap hazaállított eggyel. :) Persze meg kell még csinálnia, mert szörnyű zöld színe van. Mondtam, hogy csak ilyen bordó színt adhat neki mint a tiétek :D

Eszti: én kiszúrtam ám a Benyót, csak nagyon megörültem Petkának, azért írtam őt külön le :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Lili, Levi:

boldog szülinapot kívánok Nektek, és szüleiteknek!

Kép

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Drága Lili és Levi!!! Nagyon sok boldog születésnapot kívánunk Nektek!!!Puszi!
Vendég
 

 
 

Lili, Levi!

Nagyon sok boldogságot kívánunk Nektek szülinapotok alkalmából!



Édes Szüleiteknek pedig boldog szülőségi évfordulót! :D

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Köszönjük lányok :lol:


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Mi is köszönjük szépen :)

Vizsgálatról majd később számolok be, mert eléggé megviselt és itt bőgtem anyunak egy sort az előbb. Félre értés ne legyen, a babával minden oké. Az orvossal kapcsolatban vannak kétségeim :(

megyek, majd írok

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi!
Nem tudom, mi volt, de ne foglalkozz az orvossal! Eszter ha kell, meg tud egyedül is születni, meg tudod akár egyedül is szülni! Olvasd inkább a könyvet! :wink: Ne izgulj! Ha meg annyira gáz, akkor még mindig nem késő máshova, máshoz menni szülni!
(könyvvel én is lassan haladtam, nem egy "könnyű" olvasmány)

Keve kiütéses, délután Attila elviszi az ügyeletre. Nem tudjátok véletlenül, hogy budai gyerekeket ilyesmivel hová kell vinni? A Lászlóba nem szívesen küldeném őket, láztalan beteghez meg úgy tudom, nem jön ki az ügyelet. :roll: Rubeólás lehet az oltás ellenére is?

Később még jövök.

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidke,
nem tudod felhívni a gyerekorvosotokat? Vagy a helyi SZTK-t? Nekik tudniuk kell, hogy hova kell mennetek. Jobbulást Kevének!
Gyöngyi,
örülök, hogy Eszterrel minden ok és nagyon sajnálom, hogy a dokiddal viszont gond van. Szerintem ha van 1 jó szülésznőd, akkor nem kell a doki. De ha nagyon gáz, akkor bárhol szülhetsz. Egyik barátnőm az első gyerekével végül a Telkibe ment, mert annyira nem foglalkoztak vele egy ctg-n a választott kórházban. Majd gyere és mesélj ha megnyugodtál.
angi79
 
 


Telki kórház is csak akkor jó, ha jó orvoshoz kerülsz, vagy mész. Rengetegen dolgoznak oda be, és nekem épp rossz tapasztalatom van most vele, illetve apunak. (170.000 Ft-ért csak épp azt nem tenyésztették ki az illető hölgynek, ami a baja volt....elment végül apuhoz Tiszaföldváron, és ő egy 10e forintos nagyteszttel kiderítette, hogy mi a baj....) De mondom, ez dokifüggő szerintem.

Gyöngyi, remélem nem nagy a baj a dokival. Azért engem is zavarna, hogy szülés előtt valami nem kóser. Nem, mintha nálam nem a szülésznő vitte volna a prímet, de ha gebasz van, azért jó, ha egy megbízható orvos van mellettem.

Lidke, hívd fel bármelyik kórházat, meg fogják mondani, hogy melyik az ügyeletes. De a mentők is megmondják.
Vendég
 


Eszti,
ez tényleg durva... És tényleg orvosfüggő. Barátnőmnek akkor szerencséje volt. Most már nála szüli a másodikat is.
angi79
 
 


Az a lényeg, hogy választás elé állított. Tutira megszülök 18-ig, vagy befektet és lesz ami lesz. No én se befeküdni nem akarok (minek, ha minden okés) se egy indítás rásegítést nem akarok. Filóztam, hogy mit csináljak, de ki vállal el egy 38-39 hetes kismamát? Megfordult Telki is a fejembe, de 8 kilót fizetni, elég necces és ott se biztos, hogy minden klappolni fog (ahogy Eszti is írta). Az a baj, hogy a szülésznő végig ott volt velem és bólogatott a doki dumájára :? Most ott tartok, ha mindenképpen választanom kell, akkor inkább a befektetés, mint a rásegítés. Áááááá sehogy se jó :(

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Lilinek és Levinek nagyon sok boldogsgot kívánunk és sok puszi az anyukáknak is!

Gyöngyi, szerintem a mi doktorbácsink lehet, hogy befogadna, ha szépen megkérném. Természetes szülés párti és nem bánnád meg. A stílusa elsőre megszokandó, de én nagyon megszerettem. A szülésznőmet pedig már több topikban tündérré avattam! És nagyon jó szakemberek! Szólj és kedden felívom ha kell. István kórház.
Jajjdedrukk! Különben meg menjen a fenébe, minek paráztat már előre?

Rólunk:
Eszter, bocs, hogy nem vettelek fel, de mindjárt írom a kálváriánkat.
Edit, tőled meg ezer bocs, hogy még annyit se mondtam Levinek, hogy bikkmakk!

Szóval Szofi valamelyik éjjel hányt. Okos anyuka másnap délre össze is rakja a képet: aha, gyerek feláll, elesik beveri a fejét... hányás... nem kéne megnézetni? Na, jó, még egy másik okos anyuka is rábeszélt... ugye, Edit? :wink:
Bementünk a kórházba, ahol a röntgenről hátsó koponyacsont törésének gyanújával jöttünk ki. Ennek többféle következményét felvázolták. A legrémségesebb rémképekig, aztán amikor már bőgtem, mint a vadszamár,akkor közölték, hogy de még rosszabb leetne, ha nincs törés, mert blablabla. Szóval húzás a Bethesdába.
Fogalmam sincs, hogy hogyan vezettem el odáig...
Ott azonnal új röntgen, majd doktorbácsi el a műtőbe. Hosszú ideig semmi nem történt, csak a röntgenképeket kapták ki a kezemből szinte azonnal. Majd várakozás.
Végre megérkezett az orvos, behívtak. Reménykedtem, mert nem siettek... Bementünk, majd elém rakta a felvételeket. Néztem, néztem és megkérdeztem, hogy ugye ő sem lát ezeken törést? Tökéletesen ép volt minden csontja. Az előző röntgenfelvételnél nem volt segítségem, így remélem az lehetett, hogy bemozgott... mindenesetre köszönöm azt a 6 kiló minuszt a helyi röntgennek...
Megnyugtattak, hogy biztos benyalt valamit. Hazajöhettünk.
Aztán tegnap éjjel megint hányt. Újabb izgalmak. Reggel pedig nyomott egy irgalmatlanul bödi kakit, aminél szebb ajándékot nm is kaphattam volna: ez a bizonyíték, hogy nem fejsérülés, hanem vírus. Plusz szépen be is taknyosodott délutánra.
Hát, így jártunk.

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Sziasztok
Jól sikerült a tegnap, leszámítva, hogy délután már nagyon szarul voltam,és a lázas is lettem. :( Hát az éjszakáról már nem is beszélek.
Péntek este már éreztem ,hogy szombatra beteg leszek. Hát ez a tortán meg is látszik ,mert péntek este 10-kor csináltam,és kicsit csúnya lett. :? Egyébként somlói torta és nagyon finom. :lol:

Melitta
Semmi baj . :D
Azt hiszem Szofi fontosabb volt,mint egy köszöntés. :wink:

Gyöngyi
Én azt nem értem ,hogy miért nem 18-án beszéltek erről,miért két héttel előtte mikor ,még simán szülhetsz addig bármikor. ÁÁÁÁÁÁ :evil:

Most ennyi ,megyek pihizni.
A képek azért jönnek

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babetta 2009.03.09 17:26-kor.

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Babetta,
jobbulást Neked! Ez a torta pedig nagyon frankón néz ki! Ügyi vagy! Látom at ünnepelt élvezte a bulit!
:D :)
Gyöngyi,
én sem értem, hogy miért kellene indítani a 40.-41. hét előtt? Befektetni azért akarnak, mert nem Tatabányán laktok? Mi az indok? Remélem Eszter meghallgatja a kérésed és beindul időben magától. Drukk-drukk!!!
Melitta,
szegények! Hát nem semmi mennyit kellett izgulnotok. Örülök, hogy a vége azért jó lett. Édes kicsi Szofinak jobbulást!
Lidke,
Keve?
angi79
 
 


Sziasztok!

Köszi, Keve ugyanúgy van. A Budai Gyerekkórház volt az ügyeletes, nagyon rendesek voltak. Előtte odatelefonáltam, elmondtam, hogy mi van, és hogy nem szeretnék a Lászlóba menni. Elmondták, hogy hol van a "hátsó" bejárat, ott kellett kopogni, és előrevették. :wink: Vagy allergia, vagy vírus. :roll: Szerintem az utóbbi.

Edit!
Köszi a képeket! Szerintem jó a torta! Receptet megosztod?
Levi édes, ahogy élvezi az ünnepséget! :D

Melitta!
A hideg futkosott a hátamon, miközben olvastalak! Örülök, hogy nincs baj!

Na, Déva zaklat, később jövök a folytatással...

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


sziasztok

Edit: tényleg jó ez a torta. Én is kiváncsi lennék a receptre, de úgyse tudnám így megcsinálni :wink:

Lidke: örülök, hogy megoldottátok az orvost. Remélem inkább vírusa van, az allergia macerásabb

Melitta: köszi, hogy gondoltál rám, most úgy néz ki, hogy van egy doki aki vállalna, de a szülésznő miatt valószínűleg foglak hívni.

A büdös nagy helyzet az, hogy a doki elutazik üdülni, szerintem itt van a kutya elásva :evil: Most már csak azon görcsölök, hogy mit mondjak a szülésznőnek, miért nem fogok ott szülni (nem akarom megbántani, velem nagyon rendes volt)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Na, itt vagyok! :D

Edit!
Gyógyulgassál!
A tavalyi torta is ilyen volt?

Gyöngyi!
Megdöbbentett az orvosod!!! :evil: Minek akar befektetni? Tudja, hogy van egy három évesed és a terminustúllépésen kívül semmi oka nincsen! Ha végül mégis a váltásra szánod el magad, akkor én a Szent Imrét javaslom! Ott sokan csinálták amikor Déva született, hogy szülésznőt választottak, orvost nem. Én azt a szülésznőt, aki velünk nagyon rendes volt ügyeletesként jó szívvel ajánlom! Majnár Tóth Zsuzsa a neve, az iwiw-en az ismerőseim között megtalálod. Azóta a császár után sima szülés topikon is ajánlottam egy anyukának (ő a negyedik babáját szülte, és Esztergomból jöttek), ő is elég későn váltott, és nagyon elégedett volt vele. Orvost is ő kerített neki.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!! Kiakaszt ez a hozzáállás! Engem úgy, hogy az első császár volt sem fektetett be a dokim, csak 11 nap terminustúllépéssel akart, de akkor már mentem magamtól. :D Miért kell egy kismamát betegként kezelni????? :evil: És miért kell paráztatni, meg az utolsó napokon felidegesíteni, mikor ilyenkor a lelki béke olyan fontos??? :evil: Velem Kevével csinálták ezt, meg is lett az eredménye. :x
Drukk, hogy a számotokra legjobb döntést tudd meghozni! Gyere majd, mesélj, hogy mi újság!

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Egyszerre írtunk!
Szülésznőnek szerintem az igazat mondd, hogy nem akarsz se befeküdni, se indítást. Meg fogja érteni, ha meg nem, akkor se foglalkozz vele, ez a Te életed, a Te szülésed!
Akkor most az Istvánban fogsz szülni? :D

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidke: úgy néz ki igen, de valószínű, hogy szerdán megyünk a doktornőhöz és nem hétfőn, még holnap felhívom. Csak most azon gondolkozom, hogy az egyszeri anyaságihoz a MÁK felé honnan kérjem az igazolást? A régi dokihoz nem kívánok menni, az új doki meg nem tudom, hogy igazolhatja a terhesgondozást :?
Szent Imre és az István között vaciláltam, de előbb találtam dokit az Istvánból, remélem most már sínen lesz minden.
A szülésznőnek mindenképpen elmondanám az igazat, csak néha olyan nehéz ezt megtenni még én érzem magam kellemetlenűl, pedig nekik kéne valahol

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Szerintem az új dokinő simán fog igazolást adni. Kérdezd meg előre. A kiskönyvedben benne vannak az orvosi vizsgálatok? Bár, úgyis viszed az eddigi leleteidet, azok alapján egyértelmű, hogy jártál orvoshoz, de szerintem ebből egy doki se csinál problémát, nekik nem kerül semmibe, hogy kiállítsák, és nem is ellenőrzi senki, hogy ők gondoztak-e vagy sem.

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Gyöngyi,
örülök, hogy sikerült találni valakit. Szerintem adhat ő is igazolást. Remélem lassan sikerül megnyugodnotok.
angi79
 
 


babetta írta: Sziasztok
Jól sikerült a tegnap, leszámítva, hogy délután már nagyon szarul voltam,és a lázas is lettem. :( Hát az éjszakáról már nem is beszélek.
Péntek este már éreztem ,hogy szombatra beteg leszek. Hát ez a tortán meg is látszik ,mert péntek este 10-kor csináltam,és kicsit csúnya lett. :? Egyébként somlói torta és nagyon finom. :lol:

Melitta
Semmi baj . :D
Azt hiszem Szofi fontosabb volt,mint egy köszöntés. :wink:

Gyöngyi
Én azt nem értem ,hogy miért nem 18-án beszéltek erről,miért két héttel előtte mikor ,még simán szülhetsz addig bármikor. ÁÁÁÁÁÁ :evil:

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babetta 2009.03.09 17:27-kor.

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Gyöngyi! Melyik doki? Dobsz privit?

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Editkém! Iszol? :D :D :D

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Gyöngyi: én Zsomát ügyeletesnél szültem egy vadidegen kórházban, és simán a zárómmal együtt kiadták az anyaságihoz az igazolást a kiskönyvem alapján, úgyhogy ezen ne aggódj!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory!
De jó, hogy legalább olvasol! Hogy vagytok??? :?: :?: :?:

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Lidke: megvagyunk, csak hulla fáradt vagyok, meg némileg kiborulva, de lesz ez még így se :)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


~melitta~ írta:Editkém! Iszol? :D :D :D


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jók a képek, Edit. Másodszor is. :D


Gyöngyi, sajnálom ezt a procedúrát szülés előtt pár nappal.
Teljes nyugalom, ez kell most nektek. :D

Lidke, jobbulást kevének.Hogy vannak a kiütései? vannak még???

Cory, kitartás!! :D

puszi :D
vas
 
 


Gyöngyi, nekem is adtak a Tarcsai kórházban igazolást, pedig oda csak beestem egy megszületett kislánnyal, és egy meg nem született méhlepénnyel. :D
viszont a dokim is elküldte az igazolást postán, így nekem kettő is volt .
De lóvét csak egyszer adtak :D

Adni fog bárki,bárhol , nyugodj meg :wink:
vas
 
 


Ildi
Olivérnek boldog szülinapot kívánunk! :D

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


sziasztok

melitta: nem tudom, hogy ugortam át Szofi "balesetét", most akadt meg rajta a szemem. Szegénykéim jó nagy lehetett a riadalom. Büdi kakinak örülök így utólag :) . Felhívhatlak?

Olivérnek mi is boldog szülinapot kívánunk :)

köszi az igazolásos megnyugtatást, akkor ezen nem is görcsölök tovább

lányom kitalálta, hogy tojásos nokedlit akar reggelizni :shock: már odaraktam a vizet :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Levi óvodába, és ma már ott alszik. :) Úgy kellett puszira visszahívni. Remélem tart a lelkesedése ez egésznapra. :lol: Ő még szerencsére nem beteg, nekem viszont nincs hangom. :?

Melitta
Mit iszom? Hülye vagyok, és nem értem. :oops: :roll:

Na, megyek aludni, mert nem sokat aludtam éjszaka :( .Húú azért furi ,hogy Levi nem sertepertél itt. Már HIÁNYZIK :wink:

Gyöngyi
Engem is hívhatsz :wink: :lol:
Képek :?: :?:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Melitta: nem semmi mennyi ideget lenyelhettél! Szegénykém!!!Örülök hogy nem lett nagy baj! Mesélj hogy van azóta a kisasszony?

Edit: szerintem meg feküdj le pihenni most hogy Levi sincs, biztos Rád fér a pihenés. :lol: De nagyon ügyes vagy hogy még btegen is ilyen frankó tortát csináltál!!!


Gyöngyi: Neked is szükséged lenne egy kis nyugalomra tényleg így szülés előtt!!! Kitartás!

Cory: kitartást!!!! Vigasztaljon a tudat, hogy a mi családunkban is lett egy lábtöréses, sógoromnak ment ki a térde, és letört egy kis csontdarab is, ma műtik. örül neki sógórnőm a 34 hetes pocakjával. :roll: :evil:

Anita: küldhetnél egy kis napsütést!!! Bocsi hogy ma nem tudtam sokat beszélni, de épp a rendelőben dekkoltam a receptekre várva.

Vokeszti: de jó hogy Hanna így megtűri leengedve a haját. Úgy szeretném az én nagylányomat így látni, de őt nagyon zavarja, mindig fel kell kötni neki. Csudajó képek a taliról. Jót bandáztatok igaz?

Ildi: Nati meg az ikea :wink: :lol: Jó volt! Boldog szülinapot Olivérnek!!!!!

Puszi Mindenkinek! Itt esik ez a fránya eső.
Vendég
 


Edit, Gyöngyi, köszönjük szépen :D


Edit, már nekem is hiányzik Natasa, pedig ő még itthon van.
De a tudat..................... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

vas
 
 


Ági, köszi neked is :wink:

Melitta, én se reagáltam Szófi esetére..
Hú......, szegények, de legalább meglett a hányás oka.
Jól van már a csaj???
vas
 
 


Editkém, tényleg iszol!!! :shock: :roll: :D :D :D

Gyöngyi! Hívj csak! 8) :D

Szofiról:
Hazatért a síelésből aranyat érő doktrnénink, aki meghozta a diagnózist. Szofi esett ez tény. Semmi baja nem lett, ez is tény.
Hányt ez is tény.
De miért hányt? Hogyan hányt?
Hát, csak kinyitotta a száját álmában és dőlt a lé. Mint a kis Shrek... Azóta ő a KISSHREK.. :twisted:
Naszóval, akkor kedves anyuka a következő a helyzet: :idea: Szofi még SOHA nem volt taknyos. Kicsi szentem nyeli a lecsorgó fikát, ami álmában úgy jött ki, mintha idegen testtel direkt izgatná a garatját és ennek ugye -tapasztalt poharazóknak nem kell különösebben ecsetelgetnem- hányás a vége.
Hát ennyit a riadalomról Azóta szívom az orrát és megjelent a brutálfika orron át is.

Hát így jártunk.

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Ági, Fannikának ma tartjátok a nevenapját????
Akkor nagyon boldogot neki is!!!

Kép

Melitta, kincs az ilyen dokinő :D
Szíjjad csak kicsiShrek orrocskáját :)
vas
 
 


Fanni,
boldog névnapot Neked! Kép
Olivér,
boldog 5. szülinapot!
angi79
 
 


hűűű mekkora paraszt vagyok :oops:

Fannikának boldog névnapot. :D

melitta: már beszéltünk is :D

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Melitta, tyűűű, azért a riadalom miatt nem irigykedem. Hajrá hajrá szívás. :)

Fannikának boldog névnapot!

Olika, neked meg boldog szülinapot!

Na, megvan az időpontunk, március 24-én megkapja Benyó mindkét fülébe a tubust. Hjjáááj, csak legyünk túl rajta. És paralell megnézik endoszkóppal az orrjáratait is.
MOndjuk nincsenek illúzióim, hiszen én fiam, nekem is rendellenes a bal orrjáratom, nem kicsit, sőt, Petinek is, picúrkánk miért is úszta volna meg.... :roll:
Én a változatosság kedvéért megint arcüreggyulladással szenvedek, most már nekem is kijár a CT. :roll: Tuti, hogy Benyótól szedem ezt, mindig akkor van nekem is ilyen, amikor neki fülgyuszi.
Hátha normalizálódnánk a tubussal.

Drukkoljatok, elkél.

Gyöngyi, még nem írt vissza a szülésznőm, de azonnal írok, ha igen.
Vendég
 


Eszti:szegény Benyó, remélem gyorsan túl lesztek rajta és onnantól semmi gond nem lesz. Sajnálom az arcüreget is, neked is elég sokszor van. Lámpázod? Múltkor használt ugye?
Melitta mondta, hogy rendes ez a nő, de azért várom a megerősítésed :) puszi és gyógyulj meg mielőbb

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Persze lámpázok, meg kamillával gőzölök, meg kaptam AB-t, mert gennyes is...
Vendég
 


Eszti
Veled vagyok, átérzem a betegséged. :(
Benyónak drukk, hogy ne legyen akkor beteg ,és meg tudják műteni.

Boscó
Hát ,akkor mi is boldog névnapot kívánunk Fannikának :D
Egyébként nem tudtam aludni,mert a Levin járt az agyam. :wink: Ő már kevésbé gondolt rám :lol: ,jól érezte magát,és még maradt volna. Örülök ,hogy ilyen simán ment,szerintem már nagy gond nem lesz. :)

Melitta
Na, most nézd meg :lol: :lol: :lol:

Gyöngyikém
Képek :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :D

Ildi
Ti mikor is kezdtek? :?: :?: :D

Angi
Dobjál egy pocak képet . :D
Lidi jár óvodába?
:?:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Eszti,
nagyon drukkolok Nektek! Jobbulást Neked!
Edit,
hát ez azért hidd el sokkal jobb, mintha sírna utánad. Lidi jár oviba, ez a 3. hét betegség nélkül. Kopp-kopp. Nekünk bejött a Sambucol immunerősítő. Pocakkép van, majd teszek fel.
Gyöngyi,
örült Lili az ajándékoknak? Remélem a szülésznőd is meglesz ma még.
angi79
 
 


Edit: ha lesz egy kis enerdzsim rakok fel képet okszi :)

Lilinek a kisautó nagyon bejött, majd rakom a képet lsd. fennt :) Szülésznő szerdán kiderűl, remélem nem szülök addig,mert akkor mehetek az eredeti helyre szülni

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


BENYÓNAK SOK SOK POZITÍV ENERGIÁT KÜLDÜNK!!!

Fannikának pedig boldogságos nevenapját üljetek!

Gyöngyi, válaszoltam!!!

Puszi,
Melitta

Kép
Kép
~melitta~
 
 


Vas Ildi,
boldog névnapot Neked! Kép
angi79
 
 


Ildi: tőlem is boldogságosat :)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Köszi, csajok :D
Olit is, meg engem is :lol:

Eszti, jobbulást, és Benyónak a lehető legjobbakat!!!!
Drukkolunk, hogy minden a legjobban sikerüljön :D

Edit, jövő héten délelőttönként lesz csak ott, ebéd előtt hazahozom, aztán 23.-től teljes műszak :D . ottalvós, ottevős :lol: :lol: :lol:
Már előre félek tőle.
Kicsit más lesz az elválás, mint Olivérrel, akkor még itthon maradt a másfél éves Natasa, de most nem marad velem senki :( , elhagy az összes gyermekem :( :(
vas
 
 


Boldog Ildikó napot, juhhhééé! :)

Benyónak most kötőhártyája van, úgyhogy csúcsszuper. :( Dehát már nem is szentségelek, mert minek. Legalább most már itthon marad tubusig, és tuti nem lesz más baja.
Petimnek pedig olyan dolog volt a fülében, amit az orr-fül-gégész még nem is látott: egy hajszál fúródott a dobhártyájába. :shock: (megkérdeztem, nem volt se hosszú, se szőke és vörös :)) Ezért gyulladt be, más baja nincs, szerencsére.

Nancsi, férjed tök jófej, másnak is bátran ajánlom. :)
És pluszban még Bence Bob mesteres, Thomasos beszólásai sem rémisztették meg, csípőből ismert mindent. :lol: :wink:
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: