Új privát üzeneted érkezett!

Léna!
Olvastalak tegnap,bocs... Ismerős a helyzeted nagyon! Illetve dettó a hugomnál a helyzet, most éppen a kisebbik kisasszony... 21 hónaposan annyira anyás,hogy egyszerűen még sehol nem volt egyedül! Még mindig szopik, számomra ez őrület, de még úgy olvastam nem kóros,dehát akkor is!? Már beszél!Kép
A hugom otthon szokott kikapcsolódni,anyuékkal pár üveg sör kíséretében,szerintem jól teszi!?Kép
Szóval csak fel a fejjel! Lesz ez még így sem!
Próbáld a jó oldalát nézni! Ez is azért vagy mert jó anyuci vagy!Kép

Pusz
Vendég
 


CSALÁDI ADÓKEDVEZMÉNY!

Ma a melóhelyemről e-mailen küldtek egy formanyomtatványt,amit ki kell nyomtatnom, kitölteni, plusz a dokimtól igazolás a magzat 91. napja utánról és akkor havi 3000 ft plusz, visszamenőleg is!Kép

Egyébként pedig a védőnő fog adni egy papírt amin fel lesz tüntetve az összes szülés utáni járandósság neve,összege,hol kell elintézni,mikor,mit kell hozzá vinni!stb.
Vendég
 


Hű Ilona Kép

megosztod majd velem, amikor megkapod a lapot a védőnőtől? Kép

Lirian
lirian
 
 

 
 

Persze,hogy megosztomKépde szerintem te is kapsz majd!Kép
Egyébként milyen jó,ha az ember lányának van egy huga,aki előttem jár ezekben a dolgokbanKép
Ő mondta és mutatta nekem a papírost is.
Illetve ami szerintem még fontos,hogy a védőnő fog majd bemutatni a gyerekorvosnak,aki majd felírja receptre az első popsikrémet meg stb-t itthonra...Kép
Nekem ezt jó volt megtudni!Kép

Ilona (28+2) Kép
Vendég
 


Sziasztok Kép

Ma nagy történések voltak a munkahelyemen:

kitalálták, hogy hogyan akarják megoldani a helyettesítésemet, amig gyesen (vagymin) leszek...
Egész korrekt megoldást találtak, kár, hogy fogalmam sincs, akarok-e visszajönni egyáltalán...

Lir
lirian
 
 


Sziasztok!
Lir!
Szerintem egyelőre ne foglalkozz azzal,hogy mi lesz 2-3 év múlva!?
Én az MSZT-nél dolgoztam,Magyarország egyetlen szabványboltjában,ahol ketten voltunk eladók. Mivel betegállományba léptem augusztusba valamikor, szegény kolléganőm "egyedül" maradt és amíg én betegácsiba vagyok fel sem vehetnek helyettem senkitKép Aztán szeptember körül közölte az amúgy nagyon rendes főnököm,hogy akkor dec.31-től nem hosszabbítja meg a szerződésemKép
Elöszőr is meglepett mert a munkámmal mindig maximálisan meg volt elégedve,ennek mindig hangot is adott!Kép Azt az egyet mai napig nem értem,hogy neki mi haszna származik ebből. Mert ugye ez nem egy Kft vagy ilyesmi, itt van a főnökömnek is felettese az igazgató,elnök és biztos vagyok benne,hogy nem ő találta ki!hanem a főnököm,ezt meg is erősítették a kollegáim,de indokot senki sem tud!
Viszont nagy-nagy barátsággal közölte a hírt és,hogy lehet,hogy még találkozunk,mert ugye ki tudja mi lesz még 3 év múlva...
Nincs bennem sértődés,sem harag és biztos,hogy 3 év múlva őt fogom felhívni elöszőr,mert ráadásul nagyon szerettem a munkámat és a kollegákat is!Kép
Mit szólsz?szóltok?
Így jártam...
Remélem nem lesz bajom abból,hogy leírtam (ide)Kép
Írjál a fejleményekről,Lir!
KépIlona (28+3)
Vendég
 


Ilona!

határozott idejű munkaszerződésed van/volt?

Lir
lirian
 
 


Igen,sajnos!Kép
Mi volt az a korrekt megoldás a melohelyeden?
És meddig szeretnél dolgozni?
Én nem bántam meg,hogy itthon maradtam!Képkevesebb a zsé-m,de van tündéri apa is a világon.
Tegnap a gyerkőc biztos helyet változtatott,majd "ki esett" a hasfalamonKépma meg bekuporodott a jobb oldalra és feszití a méh falátKépnéha elég kellemetlen,de nem fáj...
Vendég
 


Én vagy két napja kb alig érzem a picit mocorogni.
Esténként vannak valamik, meg napközben egy-egy (épp most pl Kép ), de nem annyira aktív, mint ahogy mostanra vártam volna...

Pénteken megint UH, kíváncsi vagyok milesz....

Lir
lirian
 
 


3-ra megyek terhes-rendelésre, semmi kedvem.
Most nincs időm megkeresni,de valamelyik hétnél olvastam,hogy a 24 órából kb. 4 órát van fent, amúgy alszik a baba. És gondolom abból a 4 órából sem mindet aktív mozgással tölti!? Ne aggódj! Szerintem normális amit érzel vagy éppen nem... Gyakran van nekem is az,hogy az egyik pillanatban rúg-kapál,aztán hirtelen nagy csönd.aztán van,hogy szó szerint órákon keresztül produkálja magát.Kép
Vendég
 


Majd írd meg, hogy mivolt Kép)

Ilona, hogyis hívják a dokidat? Nem ő a Söfiben az UH-s zseni?
Lehet, hogy hozzá megyünk pénteken.
lirian
 
 


Terhesrendelésen minden okés volt!Kép

Fejvégű fekvés,azaz lent van a buksija,aztán a jobb oldalamon a kis dudorka(ami kintről is érezhető,tapintható)a popsi,a bal oldalamon pedig a hatalmas rúgások a lábaknak köszönhetőKép
Olyan jó volt megint látni, még mindig kukisKépígy is marad!ez már tuti!Kép Közel másfél kiló.Kép

Ferenczy Miklóshoz járok,ő a zseniKépazt hiszem csak ő!vagyis más kórházakból is hozzá küldik a "kétes" mamákat...Amit majd ő mond,azt veheted tutira!Kép

Az első emeleten van ez a rendelő és jöttem lefelé,sötét volt a lépcsőházba,nagyon lassan jöttem,de egy lépcsőfokot sikerült kihagynom,így nagyon a két térdemre meg tenyereimre estem!Kép

3 hét múlva megyek legközelebb...akkor már berendel a kórházba nagy uh-ra (nov.11.-én volt az utolsó)plusz vérvételes körút.

Szóval kihez is mész pénteken?és mikor látok már képet a babódról?

Ilona(28+3)
Vendég
 


Ilona!

nagyon óvatosan közlekedj, neked már fokozottan vigyáznod kell magatokra Kép
Voltunk ma marcipán-beszerző körúton a karácsonyi sütihez, alig vártam, hogy hazaérjünk Kép

Kép azonnal lesz, amint a páromat rá tudom venni, hogy foglalkozzon a témával, mert nekem sajna nincs türelmem hozzá... Azt hiszem, holnap lesz pár perce a dologra Kép

Örülök, hogy minden rendben volt Kép
JÓéjt,
Lir
lirian
 
 


Hű, most meg én maradtam itt egyedül, ez elég szokatlan Kép
remélem, azért minden rendben van, mindenki jól van, és csak ez az oka, hogy nem jelentkeztek...

Voltam ma UH-n, és minden a legnagyobb rendben Kép
Úgy tűnik, Lili lesz mégis a kis pocok, habár most is keresztben voltak egymáson a lábai Kép
Pici szive szépen ver, mind a 4 kamrája rendben Kép

Most a menet az, hogy 30.-án megyek a dokihoz, utána majd a 28. heti UH.... de hol van az még... Kép

Mindenkinek jó hétvégét, holnap nem nagyon leszek otthon, anyósomnál fogok sütikét alkotni Kép

Lir
lirian
 
 


Sziasztok! Kép
Újra itt! Kép
Jól vagyunk,azt hiszem túlságosan is! Kép Nem is tudom mi lesz velem,ha már majd Marci miatt nem fogok ennyit csavarogni, persze csak a legelején!Kép

Lir! Örülök,hogy minden rendben nálad is!Kép
Nálam peregnek a napok,hetek rendesen, hétfőn már a 30. hét következik!Kép
És milyen sütikét alkotsz? Én is mestere vagyok ám,csak mostanába vigyázok a szénhidrátokra, tartalékolok karácsonyra!Kép
Most éppen a fincsi saláta már a hűtőbe várja,hogy elkészüljön a sült husi...Kép

Lépek is gyorsan!
Szép estét!és hétvégét!

Ilona(28+5)
Vendég
 


Sziasztok!

Én is olvasgatok ám szorgalmasan, csak SÁránál eljőtt az anyamajma időszak.
Ilona, te olvastad a kiborulásomat.Hát a sírás után jobban lettemKép
Csak egy iciripicirit gáz, hogy a wcre sem tudok elmenni EGYEDÜL, mert hallom a nyomomban a kis kezek csattogását a járólapon...
És ezt értem mindenre, nincs nyugodt evés, főzés, stb.Na, mind1, egyszer majd csak észreveszi, hogy rajtam kívűl még sok érdekes dolog van, és akkor majd a kamaszkor végéig le sem fog sz@rniKép

Ilona, holnap nekem is ez lesz a menüm.Jó nagy fába vágtam a fejszém, úgy döntöttem ledobom, azt a majd 50(!) kg felesleget, amit cipelek.Másfél hétnél tartottam 1 kg 30 dkg-nál, és már azt tervezem, hogy hova teszem a kifogyott rucikat.Jó vagyok, mi?Legalábbis magabiztosKépKép

Na, lezuhizott a Z, lépek én is, pusz, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Hűha,Léna!Kép
Sok szerencsét a fogyóhoz,de csak szép lassan!!!Kép
Mi újság a Sára fogacskákkal? Apropó!Nem szoptatsz már?mert hogy akkor állítólag nem illdomos a fogyi!?

Ma apa is anya majma lett!KépNem ment el egy kanbuliba,pedig annyira "zavartam",de komolyan!Kép Inkább itthon kotlik velemKép

Lépek is hozzá...Kép

Képpusz.Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ilona, adj kötötűt és fonalat a kezébeKépKép, na jó, csak vicceltem.Inkább becsüld meg őtKép


Sajna már nem szoptatok 2 hétig tudtam ,az meg rég elmúlt.
Ja, lányok, a szoptatásban a csecsemősök nem nagyon segítenek, sőt.Bár, hogy a fizetős szobában mi van, azt nem tudom, de a nem fizetősbe lasszóval sem lehetett őket megfogni.Szóltál, hogy kéne segítség, azt mondta, oké, mindjárt visszajön, és a szoptatás vége előtt 10 percel vissza is talált...
Szóval, segítséget ne nagyon várjatok.

Pusz, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Sziasztok csajok!
Két újabb fotó rólam...tudjátok hol!?
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ilona, ez aztán a pocakKépHúúúúúúúú, nagyon édes.Ha nem tudnánk, hogy egyedül van, biztos mondanám, hogy ikrek.És hol van még a vége...
Hogy bírod egyebként?És a csíkok?

Lir, rólad mikor láthatunk képeket?

Pusz

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


húúúúúúúKép Léna,köszi! Magamnak is tetszem!Kép
Volt rá példa,hogy egy ismerős (nő) kb. a 20. héten nem hitte el,hogy a baba egyedül van!Kép
Csíkok vannak,de nem a hasamon és igyekszem krémekkel kordába tartani!
7 kilónál tartok éppen!Képszerintem nem olyan gáz!?
Néha érzem,hogy ez bizony terhesség a szó szoros értelmében, elfáradok néha,meg a derekam sem a régi már!
Még 10 hét van hátra!Képrendületlenül várjuk nagyon Marcit,készülődünk is szépen lassan...Kép
Jó éjszakát!
puszi
Vendég
 


sziasztok!

Nézzétek, nézzétek mit csináltam:
Kép

És a másik, bár itt kevésbé ismerhető felKép
Kép

Pusz, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Szia Léna! Kép
Nagyon ügyes vagy!!!
Az a 100 dolláros igazán SZUPER!!! Kép
Vendég
 


Léna, ez nagyon jó Kép
Hogycsináltad? Kép
lirian
 
 


jajj
arcocskas kep a profilomba feltöltve Kép

Lir
lirian
 
 


Szia Lir!
Édes az arcocskaKép,de nem azt mondtad,hogy voltatok 4D-n is?
Vendég
 


Nem, ott nemvoltunk... mostanában

úgy tervezem, hogy majd a 30.-ik hét körül megyünk legközelebb...
Amikor voltunk, a nyaki redő vizsgálat (12. hét??) környékén, akkor a babó befordult a sarokba, háttal nekünk, és nemvolt hajlandó megmoccanni Kép Legalább egy félórát benn voltunk, de egyetlen egyszer legyezett hátra a kis kezével, hogy 'nna, hagyjatok már aludni kicsit', és ez volt minden reakciója Kép

Kérdés: hogy tudtok színeseket írni, és honnan szeditek az édes kis smiley-kat? Kép


Lir
lirian
 
 


Lir!
Itt baloldalon van a Társalgó! A középsőt lehúzod és kiválasztod a formázást és ott le vannak írva!
Írj,ha sikerült megtalálni!Kép
Vendég
 


Sziaszok!

Köszi lányok.Kép
Lir, innen van a progi:
http://www.origo.hu/szoftverbazis/multimedia/grafika/fprsetup.html

ilyenekregondolsz?
Ha igen, akkor bal oldalt látsz olyat, hogy társalgás, alatta dokumentáció alatta segédletek.Nyisd ki a dokumentációt, ott megtalálod a forázást és egy csomó mindent találsz.Szinek, betütípusok, stb.

A smileykat én lopkodni szoktam, ha meglátok vhol vmi érdekeset, akkor azt lementem magamnak, és később meg mellékletként feltőltöm az irományokba.Vagy ha van msn-ed, akkor az www.ilovemsn.com oldalon egy csomó tök jót találsz.A képpekkel ugyanez van.

Édes a kis pofi, várjuk ám a 4D-s képeketKép

nekem most ez az egyik kedvencem:
Kép

Puszi, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Ilona, egyszerre írtunkKép

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Nekem meg van itt a gépemen egy csomó gif-em és egyszerűen nem tudom ide tenni!!!Kép
Melléklet feltöltése...nekem nem működik!
Segítség!Kép
Vendég
 


Próbáld egyessével

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


de hogyan?próbáljam? persze,hogy egyesével!de hol?
Kép
Vendég
 


/red{piros lesz igy? Kép}
lirian
 
 


aaaaaaaaaaaaaaaa, bena vagyok Kép

jajj, fordítva per jel Kép
lirian
 
 


Ilona, én megírom a szöveget és rámegyek a mellélet feltöltésére, aztán a tallózással kiválasztom, és feltőltöm.Nekem így működik.
Ezen felbuzdulva elkezdtem képeket keresni, figyi mit találtam:
Kép

Az jutott eszembe, hogy tisztára, mintha csetelnénkKép

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


ezt most magadtól kérdezed? Kép
ez: Kép nélkül próbáld!!! Kép
Vendég
 


látod, megy ez
ügyi vagy
amig itt képezek, SÁra előkotorta a takarítógép jótállását, és megette.....
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, úgy várom az ovis kortKépKép

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


jajj, ez nagyon édes Nuska Kép))

Kérdezhetek valamit?
láttam egy utalást a 2004. tavaszi topicban, hogy létezik vmi naptárkészítő progi...
vagy rosszul értettem?
lirian
 
 


nem ,tényleg van, de nem kértem el, mert én csináltattam, de ha sztnéd, akkor elkérem én is Mókitól.

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


én meg feladom a gif-t!
Már apát is felhívtamKép
Sárának meg készíts valami ebédet is közben Kép Kép Kép
Vendég
 


láttam a tiédet, az valami gyönyörű Kép

Ha megtennéd, nagyon örülnék neki Kép hátha addig még szert teszünk egy használható képre a kisdedről... Kép
lirian
 
 


jóó, szólok, hogy nekem is küldje át.

Közben nekem már el is készítették az egész éves naptárakat.

Ilona, küldj át néhányat mélben gmagdalena@freemail.hu. megpróbálom én is.

Most egy picit itt hagylak titeket, megjött apa.

Pusz

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Léna! mail ment Kép
Vendég
 


Ilona kedves!

vérnyomásoddal minden rendben?
(ha jól emlékszem, mintha szapora lett volna a pulzusod? )
lirian
 
 


Ilona, még nem ért ide

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


A pulzusom még most is szapora (90-100/perc) nyugalomban!
Aztán a dokinál 100-120/perc, és ott a vérnyomásom is felmegy hozzá 150/90-re!(mint legutóbb)
Itthon meg tegnap pl. 107/70-es vérnyomival szédelegtem itthon!
Szóval szedem a bogyót és mégis felmegy a dokinál,pedig tök nyugodt vagyok ott is!!!
Pszichésen van ez nálam,a doki szerint is!
Így hát amíg nincs fehérje a vizeletemben és itthon jókat mérek,addig ez van! Több gyógyszert már nem ad a doki sem,mert hogy amúgy okés vagyok!
Mondtam neki,hogyha ott nála a rendelőbe ez van,akkor mi lesz velem a kórházba plusz még szülök is? Fel vannak erre is készülve,és ajánlja nekem az EDA-t!
Hát röviden ennyi van...
Vendég
 


hmm
a vérnyomás mérőd helyesen mér?
lirian
 
 


IGEN Lir!helyesen mér! Ráadásul már érzem is ha nem oké!ott...
Vendég
 


Bocs Kép
nem akartalak bántani
csak én meg időnként azt érzem, hogy fel-felpörög a szivem, és nem vagyok teljesen nyugodt ezzel kapcsolatban...
lirian
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: