Új privát üzeneted érkezett!

Csöre:Ádámmal mi is mindig így járunk...mindig farsangkor betegszik meg :? Most lekopogom "csak" köhög.Adom neki a lándzsás utifű szirupot,remélem nem mászik jobban bele a betegségbe.

Egyenlőre csak mezitláb jár Bence.Nem tudom,hogy inkább szoktassam a cipőhöz? :roll:
tünde733
 
 


Tünde: Saci itt bent puhatalpú cipőcskében vagy gumis talpú zokniban jár... kintre ugye más tészta, ott bármiben.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Jó régen nem voltam... zajlik az élet.
Ilkám holnap 14 hónapos lesz. Nagyon helyes ez a kor : mindent ért, jön-megy, babázik (két fiú után ez nekem szenzáció :lol:) a babát ha mondod neki ringatja, ha elaludt és letettük betakarja - olyan édes! Gondolom, nektek is hasonló élményeitek vannak: rácsodálkozom minden apróságra.

Borcsi - nekem is most (ősszel) halt meg az apukám, tudom, hogy nagyon nehéz, olyan fura, mert itt a családom, az élet megy a maga útján, aztán időnként megüt a dolog. Időt kell ennek adni.

Gyönyörűek a gyerekeitek, egytől egyig. Benedeknek csoda pillái vannak, Kristóf nagyon vagány a szánkón napszemüvegben, édes Saci a hóban. Móni: Gratulálok a négy fiúhoz!Borcsi képei is remekek. Remélem, nem hagytam ki senkit, nem most olvastam vissza.

Dóra
edede
 
 

 
 

Sziasztok!

Csöre úgy látom ezerrel dolgozol :D

Kriszti veletek mizu?Elvagytok tűnve csajok :wink:

Móni?Te merre kószálsz? :D

Lányok!Kedd óta olyan keserű ízt érzek a számba,hogy az csúcs! :shock: Tegnap talán enyhűlt egy kicsit,de ma megint erőteljesebb.Meg az a furcsa,hogy csak a nyelvemen érzem :shock: Most pl csak a nyelvem jobb oldalán.Mi lehet ez?Nem merek elmenni a dokihoz,mert az tuti beutal gyomor vizsgálatra :oops:

Teszek fel egy képet Jázminról..olyan büszke vagyok rá. :oops: Néptáncra jár,és hétvégén volt egy fellépésük egy bálon.Moldovai Csángó népviseletben voltak... Kép Jázmin és a barátnője.Jázmin a kis húsosabb :P
tünde733
 
 


Tünde: ja, dolgozok :)
Helyesek a lányok! (Bár elég pici a kép :roll:, de azért látszik :wink:) Jaj, biztos nagyon szépek voltak, amikor táncoltak! (Nem is húsos Jázmin, pont jó!)
Keserű íz? Hm... nem hangzik jól. NIncs valami gyulladás benned? B verzió: epe. Nekem tegnap (kedd-szerda) éjjel volt epegörcsöm, én is eszméletlen keserű ízt éreztem a számban. Más panaszod nincs?

Dóra: Saci is nagy babás :) Eteti, ringatja, és rengeteget hozza viszi úgy, hogy magához öleli :D Van egy bari hátizsák, azzal nagy büszkén mászkál, hogy ő is viszi a barit, mint anya Sacit :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Remélem csak sok a dolgotok,azért nincs itt senki! :shock: Mindenki egészséges,és csak ezerrel dolgoztok! :shock:

Csöre:Voltam dokinál,Ő is azt mondta,hogy epe.Beutalt egy hasi uh-ra.Majd ha időm engedi átszaladok Tfüredre egy uh-ra :? Amúgy a káposztára tippelek...imádom a lila káposztát pároltan,és tegnap megint megettem egy vagonnal.Este már szúródott az epém.Szóval mellőzöm a kápit. :?
tünde733
 
 


Sziasztok!

Tünde: nálunk minden rendben, bár valóban pont ezért megy ezerrel a rohangálás - állandóan jövésben vagyok, hol egyik gyereket viszem, hol a másikat hozom, és a nap jó része buszozással megy.

Tegnap beszaladtam a pulmonológiára, megkérdeztem, hogy Benedeknek vajon járna -e már az emelt családi pótlék. Végülis rendszeresen szedi az asztmagyógyszereket - kitöltötték neki. Csak jó sokat kellett várnom, a délelőttöm tehát azzal ment el, a délutánom pedig az államkincstárban telt.

Szerintem azt az uh-t szorítsd be mielőbb valahogy a programba!!
(A lila párolt káposztát én is imádom amúgy!!!!!) És akkor biztos fény derül a dologra.

Csöre, Dóra: Benedek is szokott ám babázni :D A múltkorában az uncsitesója babájával játszogatott (amúgy van sajátja is) aminek cumit lehet tenni a szájába. Próbálgatta az ujjacskáját is bedugni a baba szájába, meg ki - be rakosgatta a játékcumit, aminek a vége az lett, hogy a saját szájába is betette a cumit :lol: (ő egyedül a három fiam közül nem cumizik egyébként)

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Kriszti:Örülök,hogy minden rendben nálatok! :) Én is most ezzel az emelt családival "kínlódok" :? A barátnőm,most szólt,hogy miért nem igényeltem Bencére?!Ő most adta be a papírjait,mert a kisfia tejérzékeny...A sógornőm is oda hordja a kislányát (7 éves) vesegondozóba ahová mi,és egy a dokinénink is.(neki is vesemedence tágulata van)Tegnap felhívta a drnőt,hogy megkérdezze,hogy jár -e nekik az emelt csapó.A drnő nem volt bent,az asszisztens nő azt mondta neki,hogy:szerinte a drnő nem szólt volna ha járna? :x Na mindegy,nekünk jövőhéten kell visszamennünk hozzá,és simán az orra alá dugom a papírt,hogy töltse ki!Ja még annyit ,hogy a barátnőm sem tudta,hogy a tejérzékeny gyermeke megkaphatja az emelt csapót,Őt egy roma nő világosította föl!No comment...
tünde733
 
 


Sziasztok LÁnyok!
Bocsi, munka mellett elég ritkán tudok ide jönni :roll: Nagyon szorosak a napjaim...
Tünde: a hasi UH-ra nyomás, nem szabad ellógni! Ha panaszod van, akkor vmi nincs rendben, ki kell vizsgálni!
A káposztától nekem nem szokott gondom lenni, viszont az olajos, zsíros cuccoktól igen. Azt nem ettél? Meg még a hagyma, ami üt. Igaz, eltérő, hogy ki milyen kajákra reagál rosszul...
Az emelt csp-nek utána kell olvasni, a jogszabályt kinyomtatni, és a dokinéni orra alá nyomni, ha tényleg jár. Akkor kénytelen aláírni. De igazából sajnálom, hogy ilyeneknek kell utána járnotok.
Rólunk röviden: semmi érdekes nem történik velünk. Saci elvan a bébiszitterrel délelőttönként, nem látok egyelőre semmi negatív változást a viselkedésében. Eszik is rendesen, hízik is :D végre. Újdonságot nem produkált, a 9-ik foga nagyon jön, részben kint is van, de látom, hogy kínozza, a 10-es szintén. A fentieket nem engedi megnézni. Hm... hirtelen ennyi :) Azért igyekszem tartani a tempót :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Kriszti: tegnap este Miskolcon voltam színházban :D csak jöttünk és mentünk, hát egy színházért kicsit sok utazás lett volna, de Apus dolgozójának volt rendezvénye. Egyébként 2,5 óra innen.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Hali!

Én is elhavazódva, ha ébren van, akkor bébizek, ha nincs, akkor meló, fordítás, heti 4x járok konditerembe, főleg esténként, addig apa bébizik, hogy formába kerüljek nyárra (már nagyon utáltam tükörbe nézni és nem is éreztem jól magam a bőrömben)... repülnek a napok, és holnap már március! Végre talán tavasz is lesz idén meg nyár :)

Mi is voltunk színházban, a Nemzetiben, annyira jó volt!

Tünde: mennnyé uhu-ra! :evil: 8) :lol:
szépek a lányok!

Most ennyire fussa, megyek apázni.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Csöre: nem tudom mennyit láttál így Miskolcból.
Hogy tetszett???? :)

Gabi: ez igen! Heti 4 edzés!!! Kitartást kívánok neked hozzá, biztos szupi csini leszel nyárra.

Nagyon nőnek ezek a bébik, már nem csak ők a mindennapok középpontjai :) Én is azon veszem észre magam, hogy kezdem Benedeket egy-egy félórára, órára másra hagyni. (Eddig mindenhova cipeltem magammal, max két nyílt nap és két szülői volt, amiért "elhagytam" őt...) Hát ezt is meg kell szokni :D Nekem azért furcsa úgy végigsétálni a főutcán akár, hogy legalább az egyik gyerekem ne legyen ott velem :lol:

A színházért irigy vagyok mindkettőtökre :D utoljára középiskolás koromban voltam :? de ami késik nem múlik :wink:

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Sziasztok!

Az uhu még várat magára :oops: De jövőhéten tényleg megpróbálom beszorítani.Na meg már minden nap érzem,hogy van epém...fájdogál. :?

Sajnos Én nem tudom hosszabb időre Benit másra hagyni :roll: Mondjuk itt lakik 3 hugom is,de sajnos nem igazán segítő készek :cry: Ha nagyon sietek,akkor Pistire szoktam hagyni egy fél órát,mert több időt nem tud vállalni azt mondta :x :D

Csöre:A színházért Én is nagyon irigy vagyok!!De szeretnék már megint kiöltözni,mint egy NŐ! :roll: Mert most csak úgy öltözködöm,mint egy Anya.. :D

Gabi:Minden tiszteletem a tiéd! :D Heti 4 alkalom az nem semmi!Tényleg bomba csaj lesz nyárra belőled! :D

Na megyek ,összedobom a kecót amíg alszik Bebe :D Szép napot mindenkinek!
tünde733
 
 


Kriszti: hát, sokat nem láttam :wink: elég sötét volt már 1/2 7-kor, amikor odaértünk. Az a sétálóutca szép, de a lepukkant házak a közvetlen környezetében elég kiábrándítóak :(
A színházról: az épület lenyűgöző, a darab meg nem a színészeken múlott... ők jók voltak, a koncepció volt gáz.
Tünde: hát, az egészben azt utáltam a legjobban, hogy nőnek kellett öltöznöm :lol: a végén már kiugrott a szemem a magas sarkútól (pedig egy jobb érzésű nő még lapos sarkúnak nevezte volna :)) Én farmeros-pólós vagyok, nem szeretek kiöltözni. Pedig néha kell, mert elvárják. És persze szebb az ember szép ruhában, csak annyira idegen vagyok iylenkor magamnak...

Gabi: hű, ennyi sport! Aztabetyár!
Nekem is kéne.... a kis pocimat ledolgozni :D
Képzeljétek, lánykori súlyomnál vagyok! Iszonyúan lefogytam. Tényleg csak egy enyhe kis hasika maradt... 11 éve nem voltam ennyi, mint most. Hm... lassan be kéne húzni a féket. A torna ahhoz kéne, hogy egy kicsit izmosodjak :)

Ja, Kriszti, így van, már könnyebben otthagyja őket az ember :D Így van ez jól... hiányozni fog a babázás...

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Most írom a diplomámat a csecsemők táplálkozásáról. A szakdolgozatom megírásához szükségem van kutatásra, ezért szeretnélek kérni titeket, hogy segítsetek nekem azzal, hogy a kérdőívet kitöltitek és visszakülditek nekem.

Itt megtekintheti a közzétett űrlapot: https://spreadsheets.google.com/viewfor ... blI0WVE6MA

Segítségeteket előre is köszönöm!

Gazsi Krisztiánné Kosicsár Ágnes
gigike22
 
 


Sziasztok.
Bocsi az eltűnésért. :oops: :roll:

Jól vagyunk, szaporodnak az állataink így elég sokat vagyunk fönn náluk, bár segíteni nem kell nekik.
Már eddig összesen 18 kismalac van és még 1 anya van hátra aki elleni fog, de az szerintem majd egy kicsit később.
A kecskék is lassan elleni készülnek már csak pár hét van azt hiszem nekik.
A Joakim még csak szopizik már 5390g és 53cm.
A Joel 9960g és 75cm.
Múlthéten szerdán megjött a mensim és még mindig tart, jha holnapig nem múlik el mennem kell a dokimhoz.

manocskak
 
 


Móni:persze, menj el orvoshoz, az a biztos - bár megijedni nem kell szerintem :wink:

Nem tudom, nektek mi volt a megfigyelésetek, de nekem mindhárom gyerek után, az első mensi ijesztően "bő" volt - ez kb azt jelentette, hogy 3-4 napon keresztül óránként, másfél óránként kellett cserélnem a super illetve super plus méretű tamponokat! És hosszabb ideig el is húzódtak a gyengébb napok is. Aztán a következő mensi már rendben volt :wink:

Csöre: én is farmeros - pólós vagyok :D :D
Vigyázz azért el ne fogyj a gyerekek mellől! 8) Nem vagy te olyan husis!! :wink:
A Bálint előtti súlyom 48-49 kg volt, utána évekig voltam 55-57 kg, most pedig 52kg vagyok. Nem csinálok pedig semmit különösebben - eszek amennyit szeretnék, bár igaz közben felugrálok egy párszor. Meg jövök -megyek. Úgyhogy lehet, hogy a gyerekek teszik :lol:
Amúgy úgy érzem elférne még rajtam az a 2-3 kg :?

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 



Móni: szerintem sem lehet gond, de megnyugtatóbb, ha doki lát :wink:
Gratula az állatszaporulathoz!

Első mensi: nekem mindhárom gyereknél más volt :roll:

Kriszti: ó, én 54 vagyok, kis húsgombóc :lol: :lol: :lol: na jó, ez túlzás :roll: :? itt megállnék a fogyásban.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 



Móni: örülök, hogy minden ok :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 



Móni: sikerült eljutni az orvoshoz??? Mit mondott???
bfkrisztina
 
 


Tényleg, Móni, mi volt?

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Egyszerűen semmire nincs időm, kölköm most is itt táncol a fejemen...

mensi: nekem hónapokig sokkal durvább volt, mint szülés előtt, az elmúlt 2-3 hónapban kezdett visszaállni...

súly: hátttöööö... én most 56,5 vagyok és 152 centi, szóval van még min dolgozni asszem :? de már 2 kiló lement és mindenki mondja, hogy sokkal többnek látszik (feszesedik az, ami eddig szétfolyt :lol: ) és azért ez tök jólnesik.

Móni:
remélem, minden rendben! :roll:


Kristóf is szeretne hozzászólni: :lol:
hbvbghnuzuzhuzz7zttrrfrfyfdv

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok!

Mensi:Nekem még szülés óta nem jött meg! :shock: Arra konkrétan emlékszem,hogy Ádám 1 éves volt mikor először megjött.Mondjuk Bence még mindig nagyon sokat szopizik..Szerintem nem mondok sokat ha azt mondom,hogy kb 6x még tuti szopcsizik egy nap :shock:

Móni:Minden rendben? :roll: Mit mondott a doki?

Rólunk:Mindenki takonykórban szenved a családban :? Szerencsére lázunk nincs!Bence a fél életemet megeszi mióta jár :D Jön -megy pakolászik egész nap :D A babakocsiban nem ül meg,egy idő után hisztizik.Rengeteget beszél!De tegnap óta halandzsa nyelven is mondja a magáét :D Jókat kacagunk rajta :D

Na megyek mert felébredt a szundizásból!
tünde733
 
 


Sziasztok!
Engedjetek meg nekem egy pici off-ot.
Ami nem is annyira off, hiszen babatéma. Hátha valakinek aktuális.
Kukk be :) http://www.ribizlifoto.blogspot.com
Köszönöm, további szép napokat!
Kata
Kép
Kép
lmkata
 
 


Tünde: jobbulást Nektek!
Ha megnyugtat, Saci is minimum 6x szopizik még egy nap....
Édes lehet Bence, ahogy halandzsázik! :D

Gabi: gratu a feszesedéshez!
Jaj, küldj egy kis lelki erőt a sporthoz!

Nálunk most a rajzolás és a mindenre felmászás a nyerő. Szerencsére többnyire le tud mászni, de vannak meredek ötletei :? Ja, és Anyaaaaaaaa nótát! (ring jobbra balra félrebiccentett fejjel :lol: ilyenkor azt szeretné, ha énekelnék valamit ahhoz kapcsolódóan, amiről éppen szó van.... tigrises nóta valakinek a tarsolyában? Én a Dzsungel könyvéből szoktam az "Ez a tigris éjszakája" kezdetűt danolni, de nem igazán babanóta :roll:)
Ja, voltunk mérni: 9330 volt egy hete, és 78 cm. Növögetünk szépen lassan :) HUsisodik is a kiscsaj :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Gabi: csak így tovább :wink: Olyan ügyi vagy!!!!

Csöre: tigrises nótánk van, nem tudom ismered -e Gryllus Vilmos Maszkabálját. Én abból szoktam énekelni Bencusomnak :D jó ritmusos nagyon szereti

Sárga - fekete
Sárga -fekete
Jön a tigris
Jön a tigris
Nála erősebb nincs is

Kerestem a youtube-on gyorsan, sajnos ez pont nincs rajta :(
A banyás meg a bohócos rész van fenn, de azok is szupik 8) Mutasd meg Sacinak, ha esetleg még nem ismeritek :D

Örülök a gyarapodásotoknak :D


Benedek is a mindenre felmászós korszakát éli, és persze szekrényeket nyitogat és pakolgat kifele (inkább anyáéknál, mert ott ugye nincs olyan jó kis szekrényzár a táskacsattból) meg leborogatja a játéktartó kosarakat a polcokról :x :lol: Állandóan a nyomában kell lenni.

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Sziasztok!
Vagyok, csak eléggé szakadozik a netem, ha van, akkor kihasználom, és dolgozom... ez van, remélem, jönnek, és helyreteszik.
Kriszti: köszi az ötletet, rémlik a nóta, rákeresek!

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 



Sziasztok!

Úgy látom megint mindenki jól el van tűnve :cry:

Tünde: na eljutottál azóta UH-ra?
Móni: rendeződtél a múltkori óta??

Tegnap anyukáméknál Benedek napoztunk. Dinós Lego Duplot kapott a kis trónörökös. Ma reggel pedig ahogy felkelt, az első szava a dínó volt :lol: Nagyon bejött neki :D A kicsi dinót bele tenni a tojásba, azt is pakolgatja szépen. Mutattam neki, hogy a dinóanyuka megpuszilja a dinóbabát, és aztán ő is cuppogott :lol:

Végre megjött az igazi jó idő. Eddig Benedek csak kendőben vagy babakocsiban élvezhette a kint étet. Tegnap végre udvaroztunk is, hintával, játékmotorral (ez nem nagyon megy még neki), labdával.
Remélem ma is hasonlóan szép napunk lesz 8)


Dávidról pedig nem is meséltem, hogy legutóbb a szemészeten az egyik szemével már egy híján le tudta olvasni a táblát, a másik szeme viszont gyengébb lett, mint volt. Most tehát az a megoldás, hogy napközben szemtakarót visel az erősebb szemén. Nagyon szépen viseli. Bár első alkalommal le akarta szedni magáról - akkor pont az optikában voltunk, és az optikus ígért neki sütit, ha marad a szemtakaró :lol: (mármint sütit a végén én vettem) de a módszer bejött :lol:

Csütörtökön este sikerült megint eljutni a cirkuszba. Ezúttal már Benedek is végignézte az előadást (majd 2 óra!) Az állatok tetszettek neki a legjobban, mindig nyújtogatta a kis kezét, meg akarta simogatni őket :D Azért nyüfizés esetére volt kéznél ropi, na meg egyszer-egyszer elbújt szopizni is, azt hittem el fog aludni, mert úgy bekuckózott, de aztán a kíváncsiság erősebb volt és nézte tovább a műsort.

Na egyszerre ennyi belőlünk...
Írjatok ti is!!!!!!! Ne vesszetek el, jó????

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Most csak ennyire fussa, holnap megpróbálom bővebben...

Benedeknek boldogságos nevenapját így utólag

Kép

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Benedeknek utólag is boldog névnapot! És Bencének is, ha most tartja!

Nem vesztünk el, de tényleg a hajam téptem a hülye net miatt :evil:

Rólunk röviden: dolgosak a hétköznapjaink... alig van időm bármire.
Saci a hétvégén nagyon bátor volt, megérintette a cicát és a kutyát is (azt hiszem, ezzel kipipálta egy hosszabb időre). Tart az állatoktól. Egészen addig bátor, amíg nincs tőle 10 cm-re.
Nagyon élvezi a levegőt, szeret csúszdázni, hintázni, homokozni (enni is :?). A hétvégén kicsit megfázott, remélem, hamar túl leszünk rajta...

Na megyek, mert uszira is össze kéne pakolni. Igyekezni fogok többet jönni.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem jól alakulnak a dolgok.Sikerült alaposan fölfáznom..annyira,hogy tegnap már sírva mentem az orvoshoz :cry: Mondjuk Én voltam a hülye,mert egy hétig húztam-halasztottam a dolgot.Ma már egy kicsit jobb...
A másik dolog,meg szegény apósom :cry: Vasárnap óta lélegeztető gépen van.Sajnos nem sok jóval bíztatnak az orvosok minket.
A gyerkőcök jól vannak! :) Bence mióta jár,csupa kék-zöld folt!Rengeteget beszél...Hjaa és még mindig cicizik! :D

Most megyek,mert már ordít :shock:
tünde733
 
 


Lányok, múlt héten írtam egy kisregényt, és nincs sehol :evil: Pedig akkor még vissza is néztem, és itt volt! :?

Na mindegy, most nincs időm írni, csak bekukkantottam, hogy hogy van Tünde, meg Apósa. Tünde: hogy vagytok?

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Boldog ünnepeket!

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre: :? hm, nem tudom mi lelhette a babanetet
És mit írtál nekünk?

Én is szeretnék nektek kellemes húsvéti ünnepeket kívánni!!

Tegnap a gyerekekkel 5 piskótatekercset sütöttünk, ezt anya fogja továbbfejleszteni.
Az ablakpucolással pedig ma végeztem csak :oops:

Az idei húsvéti készülődés valahogy elmaradt, se ajtódíszem, se egy itthon festett tojás :oops: nem is tudom hogyan csúsztunk ki így mindenből.. Pedig semmi extra nem történt :shock: Mégis úgy érzem semmire sincs időm, állandóan Benedek után koslatok, és valahogy elmegy a nap, és nem csináltam semmit :o :?
Még Bencus pici bébi korában is aktívabb voltam más területeken. Most meg :?: Na, mindegy...

Viszont: van egy kis "előre haladás" is. Tudjátok, nálunk Benedek első perctől velünk aludt a nagy ágyban. Pár napja pedig úgy csináljuk, hogy este a saját ágyában altatom el (ez is egy fotelágy) és csak akkor viszem át hozzánk, amikor először felébred. Ez kb 22-23-24 óra körülre esik. Mikor hogy. De az a lényeg, hogy fokozatosan hozzászokik. :)
Amikor megkérdezem tőle, hol aludt. Ráfekszik a saját ágyára mosolyogva. Olyan édes :D

Egyre többet beszél: már mondatunk is van 8) KÉREK SONKÁT.
KÉREK KÓLÁT (ez a gyümölcslevet jelenti)

Virslievésben pedig lekörözi a nagyokat. 2 virsli simán becuppan neki egy evésre 8) Nem mindig eszik ám ilyen jól, már nagyon kezd kialakulni, hogy mit szeret és mit nem. A paradicsomos káposzta, kelkáposztafőzelék pl nagyon bejön neki.

Lejárt a mosógép, mennem kell!

Szép napot és kellemes húsvéti készülődést kívánok nektek a mai szép (nálunk legalábbis napsütéses) napon!

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Ez jó értelmes lett :lol: szép napot a szép napon :lol: :lol: :lol: :lol:
bfkrisztina
 
 


Kriszti: ó, ha én azt tudnám...
Benedek már így beszél? Csak lesek.... Saci szavakat mond, illetve pár 2 szavas mondatot (illetve egy mondókát, a maga módján). Nagyon ügyes a fiad! :D
Na, megyek is, remélem, holnap többel tudok jönni, csak a kis házisárkányom itt visít :lol:

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre: tessék akkor jönni ide :wink:

Vagy két hete volt a tv-ben egy babaerszény (Brendonos) amit visszahívtak, mert megfulladt (Amerikában) egy csecsemő.
Itt Miskolcon görbe tekintetek (és beszólások) kísérik azóta a hordozó anyukákat :x :twisted:

Nekem egy konkrét tapasztalatom volt ezzel kapcsolatban, két öregasszony beszélgetett a buszon, szándékoltan hangosan beszéltek, hogy halljam - majdnem lesajnáltak, hogy nincs babakocsim :x és emlegették a híradót is
És más kengurus anyuka is mondta, hogy azóta nem hagyják békében!

Nálatok???

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Kriszti, nálunk semmi ilyesmi nincs. A halálesetről hallottam, azt is, hogy miért történt. De itthon ezért nem szólt még be senki. Szerintem ne foglalkozz vele. Majdcsak lecseng... Igaz, mostanában nem sokat hordozok, mert a kisasszony biciklizni akar... hozza a bukósisakját, és rángatja a bicajomat.... na, képzelheted... attól félek, hogy ráesik.

Jövök én, csak most az ünnepek miatt kicsit szét vagyok esve... amikor éppen nem dolgozom, akkor vagy Saci, vagy mosás (még mindig van vagy 3 adag, ami rám vár), takarítok, nagyokkal foglalkozom.

Saciról: nagyon édes, folyamatosan kint lenne a kertben. Most éppen pár hete a Hinta-palitát csiszolgatja, egyre jobban megy neki :) Egész nap ezt hallgatjuk :D Nagyon kis okos, szinte mindent megért. Nagyon fél az állatoktól (ebbe a bogarak nem tartoznak bele), és kis diktátor :D

Meg is jött, hozta a pizsijét, hogy öltöztessem fel :D

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Jól jövedelmező otthoni munka, heti kereset több ezer forint.

Ha érdekel írj privit.

Kép
baba0727
 
 


Sziasztok.
Na jó régen voltam itt nálatok. :oops: :oops:
A Joakim még csak szopizik, estére már a doki néni által felírt tejpépet adok ami nagyon ízlik neki.
Első 2 nap olyan jól aludt éjjel, hogy azt el sem hittem.
Este 6-7 körül adtam neki ezt a tejpépet és még 8-kor szopizik egyet és reggel 1/2 5 vagy 1/2 6-kor kelt először, de most megint 1X-2X felébred éjjel, nem tudom miért.

manocskak
 
 


Móni: jó hallani rólatok is :)
Milyen tejpépet kap Joakim? Sinlacot ő is? Jól gyarapodik?
Benedek még mindig 2-3X felkel éjjel (és ez a minimum) bár elhiszem, hogy fárasztó a két pici

Csöre: azt el is hiszem, hogy imádja a biciklit Saci :D

Benedek meg állandóan etetné a kutyát anyáéknál :lol: Előrehajol és mondja neki, hogy HAMI
Imádják egymást, csak nem szeretem, ha a kutya képen nyalja - dehát pont jó magasságban cirkál hozzá Bencus :shock:

Nagyon akaratos lett mostanra ez a kicsi!!! Ha valamelyik tesója elvesz tőle valamit, mondja, hogy ENYÉM és már emeli a kis kezét, hogy megüsse őket :shock:
Ha meg rászólok, hogy ezt vagy azt nem szabad és esetleg arrébb teszem onnan, hátravágja magát (előre számítok rá, úgyhogy inkább eleve fektetem) és ordít :?
bfkrisztina
 
 


Kriszti.
Igen Sinlacot kap, amúgy jól gyarapodik, mert most volt 2 hete mérve 6kiló a súlya, a doki nénivel beszéltem mielőtt ezt felírta, hogy 0,5 kilóval több a súlya mint az átlag ilyen korú babáknak.
Így nyugodt vagyok, hogy elég a tejem, de ezek szerint estére már nem olyan laktató neki ezért írta fel neki a Sinlacot.
Nappal csak szopizik.
Este 7 óra felé adtam neki, aludt 1/2 11-ig akkor szopizott és reggel 1/2 6-kor kel először.
Most pár napja az állatokhoz is én járok föl, mert a párom dolgozik este felé jön csak haza, így fáradtan jobb, ha pihen.

manocskak
 
 


Móni: tényleg szép súlyban van Joakim :D
Lehet, hogy tényleg az hiányzott neki, hogy vacsira megpakolja a kis pocóját :D
Eddig is ügyesen szervezted az idődet, nem féltelek :wink: de azért gondolj magadra is néha, mert téged is megillet ám a pihenés :roll:
bfkrisztina
 
 


Kriszti.
Azért, ha tudok pihenek természetesen.
Majd jövőhéten pénteken megyek Pestre a Dáviddal és a Joellel.
A Dávidot vinnem kell a főorvosnőhöz kontrollra ill. igazolásért, hogy megkapjam utána az emelt családit.

manocskak
 
 


Halihó!
Mi itt betegen :( torok- és fülgyuszi Sackónak. :( Remélem, hamar rendbejön!

Hű, Kriszti, milyen bátor Benedek! Saci sikítófrászban tör ki, ha a kutya 1 lépésre megközelíti...
Akaratosság: szerintem ez az alső dackorszak, nem? Saci is kis akaratos, elveszi, ami kell neki, de nem verekszik. Viszont engem simán odébb tol, ha útban vagyok neki (na jó, rásegítek, mégsem akarom, hogy ráessek esetleg...). Hanyattvágós hiszti még nincs, de krokodilkönnyek vannak....
Figyu, nincs véletlen szabásmintád kis kutyus figurára? Valami aranyos... Zaza kutyafigurát szeretne (Mesi cicát, Sacinak kész a nyúl meg egy manó, de a manó a nyerő: a Babbba).

Móni: gratula, szépen növekedik Joakim! Saci is kap este sinlac-ot, 5 tk 120 ml vízhez, azt szépen megissza a vacsihoz. Éjjel 2x kel: 1 felé és 5 felé.
És Joellel mi van?

Többiek?

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Halihó!

Emlékeztek még rám? :lol:
Iszonyatosan folyik ki az idő a kezeim közül, én nem is értem... szinte semmire nincs időm Kristóf mellett.

Mi is "betegek" vagyunk. Taknyos, rekedt és hétvégén (mikor máskor) iszonyat csúnya sebes lett a szája belül egészen a torkáig. Ügyeletes dokinéni szerint vmi vírusos szájfertőzés, gengigéllel kenjük, hogy gyorsabban gyógyuljon, meg éjszakára kap nurofent, hogy tudjon aludni, ennyit tehetünk.
Szerencsére eszik-iszik (kopp-kopp).
Ja, és nem mellesleg jön a foga... még csaka 7. Sztem amúgy minden más emiatt van...

Tündéről tudtok valamit?

Képeket is mutizok :)

Kép

Kép

Meg egy videót is :), aztán eldugulok :oops:

http://www.youtube.com/watch?v=Hwfqf4unY1M


Móni: nagyon szép súlya van Joakimnak! Szuper, hogy ennyi tejed van!

Csöre: jobbulást Sacinak!
Szavak? Mondatok? Nálunk max. szótagok vannak, bár már mindent meg tud velünk értetni... ja, meg persze babanyelv ezerrel. :lol:

Kriszti: na, hát akaratosságból nálunk sincs hiány... és egyre jobban. Én meg próbálom visszatartani a nevetést, mikor morog meg toppant a lábával. Persze a nagyobb hisztiknél nincs kedvem nevetni...

Kép

Kép
gabilany79
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: