Új privát üzeneted érkezett!

Nem tudsz megbántani!!!Kép
Ha gondolod eljöhetsz méregetni hozzám!?
A másik,hogy engem az EKG-m is megnyugtatott,hogy tényleg csak szimplán ez van! Te voltál már?
Mennyi a pulzusod?
Vendég
 


Igazából nem mértem... jövő héten megyek a dokihoz, majd előtárom neki a problémát...

Amikor eddig vérnyomást mértek, illetve EKG-t néztek, az normális volt, csak az utóbbi időben érzem, hogy időnként feldübörög a szívem, nagyon rossz érzés Kép
lirian
 
 


Nekem is volt olyan "felpörög" a szívem érzés még fekvő helyzetben is!
Idézem a könyvet!:
15.hét:
Szíve megnagyobbodik,csak így tud eleget tenni a fokozott megterhelésnek, így tudja ellátni az anya és a magzat szervezetét oxigénnel.
25.hét:
Szíve és tüdeje a szokásosnál 50 %-kal többet dolgozik.
stb,stb...
Szóval csak nyugi és no stressz a melóhelyen pl!Kép
Vendég
 

 
 

Ilona, egy kincs vagy Kép
lirian
 
 


Lir, mél ment
Ilona, a tied meg még mindig nem ért ide

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Nuska,
köszönöm Kép
lirian
 
 


Sziasztok!

Léna!
Lehet,hogy késik még többet is,mert a gép a párom mail-címéről küldi és az mindig valamiért lassú,de majd megkapod!Kép

Hallottátok,hogy a Söfibe 3 új szoba készül fent a 3.-on?
Így valószínű Lir,hogy lesz helyünk!?Kép
Szerintetek elég,ha január elején foglalok le? Február közepe a célidőpontom!?
Vendég
 


allitolag az eleg Kép
lirian
 
 


Léna!
Hogy megy a fogyi? Találtam a www.mindmegette.hu-n
jó kis kajákat neked!Kép

Lir!
Már nem is tudom hova írjak?Mindenhol úgy csípáznak már!Kép
Nem jársz a szülésfelkészítőre?
Vendég
 


Ilona, köszi szépen, megyeget.Egyenlőre a méregtelenítő kúrán vagyok, hétfőn kezdtem a második hetet, és 2kg 30dkg-nál tartok.ebből még van egy hét, aztán kezdődik a végeláthatatlan zsírégető kúra.Kép
A héten megyünk(Sára keresztanyújával) megnézni egy stepaerobik és egy alakformáló edzést, majd kiderül melyiket éljük túl.

Mindenesetre a pénztárcám már alaposan belehúzott a karcsúsodásbaKép

Lír, csipáznak?ez mit jelent?

Na, megyek, mert be kellene fejeznem az ablakpucerát.

Pusz, léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Ilona Kép

Igazából, nem is értem, hogy ez a téma miért váltott ki ilyen heves érzelmeket Kép

Te szedsz Elevitet? Kicsit aggódom, hogy azt is bojkottálják Kép
lirian
 
 


HAJRÁ LÉNA!Kép

Lir!
Én maternát szedekKép és biztos vagyok benne,hogy hosszabb időn keresztül nem lesz hiánycikk! Persze időbe szerezd be, már csak a tél miatt is jó ha szedjük szerintem...Kép

Nekem egy picit inkább nevetséges az egész és inkább saját magam,hogy reagáltam!!!Kép
Mindjárt benézek a "friss kismamák"-hoz is!Kép
Miért ne? de most komolyan!!!
Vendég
 


Ilona Kép
te leszel a babanet réme, ha így folytatod Kép

Ma veszek Elevitet, ha tudok... és betárazok, hogy elég legyen végig Kép

Léna, úgy tűnik, mondtunk itt egy néhány olyan dolgot, amivel megbántottunk másokat, másik topicban... és ma kifejezték nem-annyira-tetszésüket...

Lir
lirian
 
 


Lir!
Én csak egy valakiről tudok!!!
Vendég
 


Najó, lehet, hogy túloztam Kép

További szép estét mindenkinek Kép
lirian
 
 


huhuhu, melyik ez a topik?Bocs ha érdeklődök, de nem úgy ismerlek titeket, mint akik olyan rosszarcok lennétek.

Köszi lányok, VÉGEZTEEEEEEEEEEEEEEMKép

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Léna!
Mail ment neked most megint!Kép
Reggel még benézek,de amúgy csavargyár van holnap plusz fogászat! Két picike lyukas fogam van és javasolta a doki néni (velem egy ídősKép) hogy inkább most betömi,mint hogy nagyobb legyen és Marcival kelljen rohangálnom!

IMÁDLAK BENNETEKET!mondtam már?Kép
Vendég
 


Igen-igen, igaza van doki nénidnek, nekem is volt 1 lukasom, kiakartam vele húzni a terhesség végéig, erre kórházbafekvés előtti 7végén mehettem ügyeletre, kihúzatni, úgy hogy előtte csütörtök óta nem aludtam semmit.Vasárnapra beadtam a derekamKép

Mi is Ilona(legalábbis énKép )

Na, tsók, megyek, mert ma olyan csúnya dolgokat érzek, amikhez nektek mostanában nem volt szerencsétek...

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Léna Kép

A 2005. tavaszi kisbabás topicról van itt szó Kép

Fúúú, lehet, hogy nekem is el kellene mennem fogászatra?

Lir
lirian
 
 


Sziasztok Lányok!Kép
Doki nénim aranyos volt. Egy érzéstelenítővel mindkét fogamat megcsinálta.Kép
Lir!
Ajánlom,hogy menj mostanában,mert én amikor bejelentkeztem hozzá (tudta,hogy babát várok) és közölte,hogy az első és utolsó harmadban nem szoktak beavatkozni csak ha muszály!

Én már azt hittem sosem lesz vége,de amikor a végén kiderült,hogy ez bizony két fog is volt akkor elégedett voltam!
Most viszont nyugodt!Kép

Kép
Vendég
 


Kép Kedves Lirian!
BOLDOG NÉVNAPOT!!!
Kép

Amúgy minden okés,
néha benézek ide is,
tegnap anyós-pajtás boldogított,és annak ellenére,hogy Ő a jobbik fajtából való, Én inkább mentem volna a keresztgyerekekhez mert jött a mikulás és én azt annyira,de annyira szeretem...Azokat a hatalmas tágra nyílt,csodálkozós,ibolyakék szemeketKép
De majd hétfőn bepótolom...

pusz-pusz mindenkinek!

Ilona(29+6)
Vendég
 


próba
Kép
Kép

Ilona, ezekre gondoltál?

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Szia Léna! Kép

IGEN, de nekem ez az alsó is mozog össze-vissza, még a szem golyói is! Kép
Vendég
 


a mailben nekem is, itt vmiért nemKép

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Ilona Kép

Köszönöm szépen Kép))

Hétvégén megvettük Lili első plüss rugdalózóját, természetesen kék színben Kép
Annyira, de annyira várom már őt Kép
lirian
 
 


Jó reggelt!Kép

És már biztos,hogy Lili?Kép

Én is várom már őt!Kép
Főleg,hogy egyre kisebb a helye neki odabent és ezt gyakran a tudomásomra hozza!Kép

Lépek,mert ma még el kell mesélnem,hogy találkoztam a mikulással!Kép

Szép napot!

Ja! Lir! Köszönöm az e-mailt!Kép

Ilona (30+1) TE JÓ ÉG!!! Kép
Vendég
 


Jó estét!
Még mindig én...Kép
Hogy álltok karácsonyi ajándék-ügyileg?
Mert én sehogy és ha így haladok...
Képzeljétek micsoda öröm ért!
Dupla pénz volt a kártyámon!Kép Mert hogy nálunk van 13. havi is, bi-bi-bíííKép csak én ezt teljesen elfelejtettem, de jó volt ez így! Egy kis meglepi.
Vendég
 


De jó nektek Kép

Mi nagyjából sehogy, igaz, már ötletek legalább vannak...
És Lili már kapott ajándékot :D

És, képzeljétek, tegnap csuklott a gyermek... vagy valami nagyon hasonlót produkált Kép
És este először éreztem konkrétan, hogy nekifeszíti valamijét a kezemnek, ha odateszem a hasamhoz Kép

Lir
lirian
 
 


Sziasztok!

Ilona, nálunk is van/volt, de ne aggódj, jövőre a gyedes pénzedet nem támogatják meg..

Mi kész vagyunk, húgoméknak kell megvenni a páraelszívót, már kinéztük, csak haza csipelni nem akartuk akkor.
Meg Zolinak kell megrendelnem az ajcsiját.

Hát ennyi.

Lir, nálunk is a rucik többsége kék.És?engem nem zavar.Sztem senkit sem fogKép

Pusz

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Na de csajok!

Merre járnak maguk?Ilona, tudom, biztos megint a csavargyárban, na de Lir?És ön?Eldumálgatok itt egyedül magamban.Na nem baj, holnap elkezdelek kidumálni titeket a hátatok mögött
Kép

Na, tsók, megyek aludni

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Szia Léna!
Hogy tetszik lenni mostanába?
Én átpofátlankodtam a téli topikba is. Jó kis társaság van...és jó sok Söfis!Kép

És mindez mellett még csavargok is,bár egyre nehezebben bírom!

Sára gyermeked?

Talán azt hiszem ennek a gif-nek is mozogni kellene!? Jól sejtem?Kép

pusz
Vendég
 


Ilona, hát nem kellene ilyenkor már szunyálkodnod?Kép

Örülök, hogy a téliek között jó társaságra leltél.
Nekem eredetibe se mozgott, sztem ez csak enyit tudKép

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Jó reggelt kívánok!Kép

Én este 11 és 12 között alszom el, előbb nem megy, aztán reggel 8-9 között kelek!Kép
Van mikor napközbe is bealszom. Jó alvókám van, éjszaka is csak egyszer kell erőt venni magamon a wc felé.Kép

Mostanába a szeméremcsontom, ott lent azon a bizonyos helynél...annyira fáj,ill. mintha nyomná valaki.Nem tudjátok ki lehet?Kép De csak ha fel akarok állni! Ne akarjak?Kép
Mennyi bajom van! És mennyi lesz!?

Ti meg nem is panaszkodtok?Nektek nem fáj semmi soha?
Vendég
 


Sziasztok Lányok Kép

Én tegnap este 10-ig voltam a nőgyógyásznál, eléggé elcsigázva értem haza...
Szerencsére minden rendben, most majd újra vérkép, meg UH a két ünnep között.
Most beszéltem velük, 30.-n megyek Kép
Akkor majd egy lendülettel lerendezem a vérvételt is Kép

Ilona!
Nekem azt mondta a doki, hogy kb a 30.-ik hét környékén válik aktuálissá a különszoba kérdés...
nálatok ez még nem merült fel?

Nálunk medence-tájéki fájdalom szokott előjönni, illetve a fekvő helyzetből való felkelés okoz nehézségeket Kép
Ja, meg cipő bekötés, hasonlók Kép

Azért még kitartok, és már nincs is annyira sok hátra.... ugye? Kép))

Lir
lirian
 
 


Jövőhét szerdán megyek dokihoz,akkor rákérdezek sok mindenre! Nekem nem kell feltétlenül egyágyas,csak kultúrált legyen!Kép

Lir! Hát sosem tudom,hogy hol jársz már hét ügyileg! De biztos nincs már sok hátra neked sem!Kép

Ilona(30+3) Kép
Vendég
 


24. hétben vagyok, úgyhogy azért még akad Kép
De most már azért túl vagyok a felén, és eddig minden a legnagyobb rendben ment, úgyhogy optimistán állok a maradék 16. héthez Kép

Főleg, mivel a papa elég erősen koraszülött volt, úgyhogy ha az erre való hajlam öröklődik... de remélem nem fog Kép
Épp most néztem a naptárat, márc. 28. húsvét hétfője... szép lenne akkor szüli Kép

Ilona, te mikorra vagy kiírva??

Nuska, rég hallottunk már Sáráról, mesélj Kép
lirian
 
 


Jaj Lir!Kép
Nem lesz koraszülött! Szerintem ez nem örökletes,de legalábbis nem feltétlenül!

Én meg február 13.-át számolok,de nincs itthon 2005-ös naptáram! Jól gondolom,hogy az vasárnap?
Szóval arra gondoltam,hogy jöhetne 14.-én Valentin napon!Kép
Február 17.-én az öcsém 18 éves lesz.
Febr. 18.-án meg a kisebbik keresztlányom lesz 2 éves!Kép
Vendég
 


Vasárnap, igen Kép

Jajj, alig várom már : )
Majd jól elmeséled, mivolt, hogy tudjak én is mire készülni Kép

Lir
lirian
 
 


Még valami eszembe jutott:

képzeld Ilona, nekem nem lesz terheléses vércukor vizsgálat...
azt mondta a doki, hogy ha a sima vérkép vizsgálatnál kiderül, hogy magas a cukrom, akkor szerinte nem helyes ezt még tovább feszíteni a cukros lötyivel, hanem akkor folyamatos vércukorvizsgálat lesz, normál étkezés mellett...
lirian
 
 


Még jó,hogy mesélek,csak legyen "kedvem" itt ülni Marci mellett!Kép
De be is jöhettek majd hozzám a kórházba,persze lehet,hogy sorba kell majd állniKép
Vendég
 


Ha a tegnapi két és fél órás sorbanülést kibírtam... Kép
lirian
 
 


Biztos igaza van!
A hugomnak sem volt pedig egy kórház és egy orvos volt, na mindegy, ráadásul az éhgyomri jó volt nekem...
Nekem lesz mégegy,de már csak zsemle utánKép
Vendég
 


Mikor lesz a következő?
lirian
 
 


csak azt nemtom,hogy akkor minek kell időpontot kérni!?
én félóránál tovább nem ültem még kint,ráadásul a legutóbb egy lány előttem jött és én mentem be előbbKépmegint ciki volt,de nem mondtam ellentKép
Bár én mindig a rendelés eleje felé megyek és akkor nem nagyon vannak előttem...
Vendég
 


15.-én megkapom a beutalót hozzá,akkor kiderül!
Gondolom még azon a héten vagy utánna!?
Vendég
 


Kollárnál nincs időpontra érkezés, én pont azért szoktam rá arra, hogy fél nyolc körül menjek, mert addigra már nem nagyon kell várni... általában...

De múlt héten nem kedden rendelt, előtte meg egyáltalán nem rendelt, úgyhogy most pörgés volt...

Azt mondta, hogy a két ünnep között, amikor megyek, csak néhány kismama miatt jön be, úgyhogy nem lesz tülekedés...
lirian
 
 


sziasztok, majd még jövök, most csak annyit, hogy, Lir, Sára nagy pénteken született, így a húsvétot mink isa kh-ban töltöttükKépJöttek locsolni a pasikKép

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Megdumáltam apával,hogy átfestjük a hálót világoskékre,ami olyan nagyon-nagyon világos,majdnem fehér,de mégis látszik,hogy kék!
Van ilyen? Kép Kép Kép
Vendég
 


bizti van Ilona.Biztos szépségesen kék lesz.
De azért óvakodj a festékszagtól.

Pusz, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Ma este készült képek rólam, tudjátok hol...Kép
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: