Új privát üzeneted érkezett!

Ja most látom nyertem....hipp hipp hurrá!!! Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!!

Rakom fel a képeket, ha a pici fiam engedi, van amit még be sem fejeztem, annyira nem hagy élni. :cry: Persze Gábor de fényképezte le a fejem, most már megvárom a hétvégét, mert holnap torna, akkor mosok csak hajat :lol: , aztán a szép fejem fényképezze má ne a csapzottat. :lol:

Judit,
ne má, mé sértődnék meg??? Amúgy sem vagyok sértődékeny. :wink: Holnapra kértem időpontot az orvoshoz, és elviszem Gabit ha jobban van ha nem. Teljesen egyetértek veled, én is így gondolkodom, van egy határ amíg az ember csak homeozik, de ha nem javulunk bizonyos időn belül, akkor kellenek a gyógyszerek. :wink:
Úgy látom alakulunk, mert már nem folyik annyira a nózija és ma még nem lázasodtunk be. Mert most már csak délután ill. séta utáni hiszti hatására szokott felmenni a láza. :? De remélem ma már megusszuk. :oops:
A képeid gyönyörűek!!! :P Csak így tovább!!!!

Ildi,
látom neked is kijut a jóból.... :cry: ... igen, néha a türelmetlenségből adódnak balesetek, de olyan nehéz idönként cérnával.... :x Ne hagyd Dának hogy uralkodjon rajtad!!!!! :roll: Nálunk is már ha megemelem a hangom, üvölt a gyerek, sokszor mondom neki, akkor üvöltsön ha megcsapom, mert akkor lesz rá oka :twisted: ... nagyon nehéz. :shock: ...... :oops:
Lrírásodból most is csak azt veszem ki, hogy Réka nagyon tündéri kislány, kis alkalmazkodó, és az a kalapos kép.... olyan szép!!! :P
Jók a káposzta napos képek. 8) Egy élmény lehetett, azt hiszem jövőre megnézzük mi is. :wink: ... hiszen nincs messze. :wink:

Edo,
sajnálom a gyomrod. :cry: Mennek a gyógytüncik ezerrel!!! :wink:
Tök jó tortát csináltál!!!!! 8) Tényleg nagyon helyes kispali Máté. :lol:
Nekünk nőknek kell a karbantartás :) , jó hogy elmentél kényeztetni magad!!!! 8) Uh, az a kék tényleg gáz volt. :lol:

Évi,
Flóra lassan bele fog jönni!!! :wink: Csak kitartás!!! 8) Kivi vagyok milyen lesz a hajad!!! 8)

Láttátok a Feri műsorát tegnap??? Hát van benne vmi.... :? ... sajnos.....

Csilla,
gyere ha tudsz!!!

Kép
dianab
 
 


Frei műsortá akartam írni.... :oops:

Kép
dianab
 
 

 
 

áááááá :x nem tudok írni!!!! :lol: kész vagyok :lol: megyek is :lol:

Kép
dianab
 
 


Képek:
Kép Kép
Kép Kép Kép
Kép
Kép

Kép
dianab
 
 


Hello!

Úgy látszik zavar van a topikban :lol: mindenki elüt??? :lol:
Nálunk max 1 óra/nap a minimax, de az nagyon elaprózva a pici mesékre. Legtöbbszőr csak megy a tv, mesének kell benne lennie, de rá se bagózik, és ált. akkor a szobában se vagyunk :shock: , mert az övében kell játszani 8) . Szóval a lényeg, hogy más nem mehet a tv-ben :lol: , azért a merlose place-t megnézem, van hogy végigüvölti, de akkor is. :roll: Nem hagyom magam!!! :twisted: Nehogymá irányítson ez a kis makkmarci. :wink: De ennyi. Kb 4 mesét ha megnéz egy nap. Az úgy fél óra lehet talán, de elossza magának este 6-ig. Akkor jön Apa és híradó van, és vége a meséknek. :twisted:

Pont tegnap jutott eszembe, hogy az ilyen sorozatok, mint a merlose place tudják nagyon befolyásolni a tiniket, de minket is felnőtteket. :roll: Igaz, mikor nézem, tininnek érzem magam. :oops: :lol: Mert hogy akkor adták előszőr. Tulajdonképpen a vége érdekel, mert azt már nem láttam az érettségi miatt. :lol:
Később kifejtem bővebben, írok még ma remélem, de indulunk a dokihoz.
Puszka

Kép
dianab
 
 


Sziasztok!

Judit!
Köszi,most pont errre volt szükségem. :D

Sajnos nálunk Dávid nagyon tv függő,ha engedném egésznap elnézné a tv-t,ha itthon vagyunk. Szerencsére sokat mászkálunk,de ha itthon vagyunk akkor sokat. Nem azt mondom,hogy sokszor előfordult,de igenis megnézte a Verdákat 3x egy nap. Reggel berakatta,majd ha olyan rész volt akkor eljöttt a tv-től. MAjd később ebéd után is be kellett rakni,és este szintén berakatta az apjával amig Rékáztam.
Most már egy ideje lekattant róla,anyósom vett neki Flipperes dvd-t és azt nézi. De játszani még mindig játszik velük,és beszélni kell hozzá,mintha ők beszélnének,ha kanálról van szó,ha pohárról,ha polóról,ha gatyóról. (Már mindenünk verdás) Ha rajta van McQueen akkor beszéltetnem kell :lol: :lol: :lol:
Akkor pár napig szinte nem nézi,aztán másnap megint sokat ott van,változó.Próbálom úgy szervezni az életünket,hogy ne a tv legyen a bébiszittere,de nem mindig sikerül.
Szerencsére a Minimaxon azért többnyire aranyos mesék vannak.

Virágaid lenyűgőzőek :D Szigeten van?
Én az őszi képeket várom-hihi



Dia!
Simán eljöhettetek volna tényleg,itt vagytok a közelbe. Jövőre szervezünk rá egy talit,Éviéknek sincs messze,addig Juditnak is lesz kocsija (mesírásból profitál annyit :wink: :lol: )Csilla is van.

Jaj de szépek ezek a levelek,jók a színkombinációk.Hova rakod ezeket? Lassan nekem is ősziesíteni kéne a lakást,tavalyról vannak cuccaim. :D
Gabi édes! Puszpusz.Jó kis csuszdája van. :D

Én se láttam Ferit ,de elolvastam az interneten a témát,kár hogy lemaradtam,ha lesz időm egyszer megnézem. :roll:

Editék már bizti Bükkfürdőn vannak,de jó nekik! :wink:

Nekünk holnap vendégeink lesznek,da ha tudok benézek.

ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!!

Flóra is beteg már tegnap óta :cry: Tegnap hőemelekedése volt,bíztos piros a torka.Tegnap este elmentünk dokihoz--Sehol senki rendelő zárva :evil: :evil: :evil: nem voltam ideges egy kicsit se!!!!!!!!!!!

Olvasgattam a hirdető táblát nem láttam kirakva, hogy nem lenne.Gondoltam majd ma reggel megpróbáljuk, elindultunk természetesen szakadt az eső :roll: :evil:
Találkoztam az aszisztensel-kérdi, hogy a doktornőhöz megyünk mondom igen erre ő szabin van! Repdestem örömömben!! A helyettes meg 11-13-ig rendel most mehetek vissza vagy vihetem az ügyeletre :!:
Nem értem meg miért nem lehet olyan helyre kirakni, hogy szabira megy a dokinő ahol mindjárt feltűnik???
Olvasgattam a táblát, de én nem láttam :roll: :cry:

A kábel tv-s pasi szerdán délután 3/4 4-kor ért ide. Már indulnom kellett volna az oviba.gondoltam hamar végez :roll: Bevannak húzva a kábelek csak kint kell rákötni.
Persze én ezt jól elgondoltam :lol: :lol: 1/4 5-kor megkérdeztem tőle, hogy meddig vacakol még :?: :?: mert mennem kell a gyerekért az oviba. Na szerencsére befejezte :!:

Itt szakad az eső!!!!!!!!!!

Majdnem 5 volt mire odaértem Flóráért :wink:
végre szerdán reggel nem sírt erre tegnap óta megint nem megy :roll:

Ildi:
Köszi mára már jobban vagyok!!
Nagyon jók a képek!! Jövőre mi is elmegyünk. Sapis Réka még mindig nagyon édes!!
Ne aggódj, neked is lehet rossz napod! szoktam én is türelmetlen lenni Flórával, pedig csak egyedül van. Ülésbe tényleg kösd be mindig szerintem is.
Gyere máskor is panaszkodni!!!

Edit:
Szívem szerint én is engednék!! De nem lehet, meg kell neki szokni, hogy ott egyedül van!
Ebéd elött haza hozod?? miért?? Flóra az oviban mindent megeszik :lol: :lol:

Gyomrodnak jobbulást!!!

jó pihenést!!

Torta nekem nagyon tetszik!! Máté nagyon aranyos a képeken!!

Judit:
Én is a zongorára tippeltem volna :lol: :lol:
Az éjszakai képek nagyon jók!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dia:
én nem láttam a Frei műsorát :cry:
képek nagyon jók!!
Szépeket festettél!

Flóra amíg itthon volt nagyon sokat nézte a tv-t, dvd-t vagy minimaxot. Ha nagyszülőknél voltunk ott nem nézte, mert mindig volt aki szórakoztassa :lol: De egy hónapja nem engedjük annyit tévézni, csak este vagy ha beteg mint most akkor kicsit többet hagyom így legalább pihen :wink:

holnap lesz az oviban családi nap. Mindenféle jó program lesz stb stb. Csak azt nem tudom, hogy elmenjünk-e?? Majd holnap reggelre meglátom, hogy Flóra, hogy érzi magát. az udvaron lenne amúgy nem zárt térben :arrow: Amilyen szép idő van ma szerintem bent kell megrendezni, de úgy tuti nem megyünk el.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!
Gabi szirupot kapott, kedden kell visszamenni, talán szerdától bölcsi... ki tudja. :?
Igazán a szirupozás akaszt ki :x ... mert Gabi kihányja :? . Hiába, sajnos nincs más ekkora gyereknek, így próbálkoznom kell. :? Azt mondta dokinéni, ha kihányja, adjam be újból.... :? Megtörtént. :evil: Uh, nincs is rossz íze, semmi keserű nincs benne :shock: finom :shock: ... mégis kihányja a kölök. :x Miután lehiggadtam, újból nekiveselkedtem. :roll: Végül többszöri próbálkozásra sikerült beadnom neki, a 7 ml-t olyan 2 ml-inként. :( a lényeg, hogy a napi adag benn van, és Gabi és én is idegileg rendben vagyunk. :lol: ..... :oops:

Látom, mindannyiunknak kijut a jóból..... :lol:

Évi,
nem értem ezt a gyerekorvost. :shock: Nálunk - a felnöttnél is- indig van helyettesítés. Olyan nem lehet hogy senki sem rendel. :shock: Főleg a piciknél. :shock: Hihetetlne hogym it meg nem engednek maguknak az orvosok. :x
Szegénykéim, mire Te kilábalsz, Flóra bele :? ez nálunk is így szokott lenni, első eset most, hogy egyszerre kaptuk el ill. jött ki rajtunk. :)
Sajnálom, hogy így megszívtad a szerelővel. Jó hogy Fló nem tört össze, hogy későn értél az oviba. :wink:

Frei műsora arról szólt, hogy a mai gyerekeket mennyire befolyásolja a média, hogy szépek, sovik, gazdagok és híresek akarnak lenni, ez az egyetlen cél vezérli őket, és hogy nagyon hamar felnöttes dolgokat csinálnak, pl. orális szex 12 !!! évesen.... :o ezen teljesen kiakadtam. :cry: most komolyan, ezek után mi vár a gyerekeinkre?????? :x Én borzalmasan aggódom a jövőt illetően, hova fajulhat a világ???? :oops: Talán jobb is hogy fiam van, hm.... nem tudom, annyira kemény már most a tinivilág, amiket látok, meg hallok..... :oops:
Egyik barátnőmnek 18 éves a lánya, és nem engedi el dizsibe. Először nem gondoltam bele, nem is értettem, mert a saját tinikoromból indultam ki, hogy 14 évesen már sotéra jártam 8) .... aztán rájöttem hogy a mai világban én se merném elengedni. :oops: És nem értem azokat a szülőket, akik szántszándékkal lökik a gyereküket ebben a világba és hülyeségeket, felszínes életet akarnak nekik..... :? Az embernek a gyereke mindig az marad, akármit dolgozik, csinál, akkor is az enyém és szeretni fogom... pesze remélem számítógép-zseni lesz. :lol: vagy matematikus.... :lol: viccelek!!!! :lol:

Judit,
van mikor az embernek semmi se akar sikerülni. :lol: Sajnállak azért a sok kárba veszett munkáért. :cry:
Neeeee, kérlek ne áruld el a végét :D , csak ha lemaradnék róla. :lol: ahogy magamat ismerem. :wink: .........
Hát a minimaxon tényleg van egy kettő, amitől le tudok fordulni az ágyról. :x Most komolyan: a gyerekek nem hülyék, csak kicsik!!! :x Gabival sokszor együtt kell néznem a meséket, és én tényleg néha makogok utánuk, annyira leamortizálják az agyam. :shock: :lol:
Megnézzük már mi is azt a verdákat, annyit írtok róla, kivi lettem. :lol:
Bencivel meggyűlik a bajod látom... :lol: Én is a zongorára tippeltem ám. :wink:
Remélem sok őszi képet teszel fel, olyan szépeket tudsz :oops: megszínezik az oldalakat!!!! 8)
A díszeket a bölcsibe csináltam, meg itthonra is, meg anyós bölcsijébe is. Nem mindet fényképeztem le, ezek tetszenek a legjobban, csak azért gondoltam megmutizom őket. :wink:

Mit csinál a fiam??? :oops: Körtét töm magába és motorozik közben. :shock: Minden tiszta körte lesz. :x Az én gyerekem nem szereti ha meghámozom neki, vagy egyáltalán bármit teszek a gyümikkel, még megmosni is trükközve kell... :shock: ... tegnap kirágta a csumáját :shock: és a kukacot :oops: de ma legalább már tényleg a körtét eszi, a javát. :lol: És nem lehet tőle elvenni. :shock: .... mnidegy, legalább szereti a gyümölcsöt. :wink:

Edo,
remélem jól érzitek magatokat!!!! :wink:

Ildi,
ha jobban leszünk, jöhettek csúszdát tesztelni! :wink: Benn van a szobájába, és remélem hétvégén végre megragassza Gábor az ugrálóvárat és akkor az is üzemképes lesz. Mer hogy az is itt van fenn. :lol: Olyan a lakás, mint a csatatér. :) Mindenhol autók, motor, bébitaxi, összerakhatós játékok szanaszét, stb.... :roll: napjában 10x rendetrakunk, de 1 perc után újra kipakol mindent. Még jó hogy szeret elpakolni, nemcsak kipakolni. 8) :lol:

És itt is szakad az eső!!!! :cry: Abban jöttünk haza. Szétáztam. :? Gabi nem, mert van a kocsira esőzsákunk, így Ő élvezte, csak nem értette, miért rohanunk, meg minek a zsák. :lol:

Kép
dianab
 
 


Sziasztok!

Nem is tudom hol kezdjem..

Dia!


elöször is: otthonszülés: ÉN egyfelöl sajnálom az anyát, mert biztos meg sem fordult a fejében h ez is megtörténhet velük , :cry: viszont hibás volt ö is, mert kockáztatott.. :evil: De ugyanugy Geréb Ági is hibás..de nem láttam az egész riportot.

Emlékszem min mentél keresztül a terhességed vége felé, de összességében szerintem jobban jártál.. :!:

Csinálj képet feltétlen magadrol és tedd fel!

Párodat meg ne verd át, inkább játsz kivárásra..légy türelmes és probáld meg neki szépé és olyanná tenni azt a lehetöséget h két gyermekes szülökis lehetnétek h ö akarja, és neked már csak rá keljen bólintani. :P :oops:

Remélem mostmár hamarosan meggyógyultok.. Kép gyogytünci helyett..

én láttam Ferit félig.. :wink: a végét viszont elaludtam..tényleg felháborito h hova jut a világ..én nem tudom egyenlöre megoldani h a legujabb divat szerint öltöztesem Bonit de nem is bánom, az számit h normális, ne ezer éves ruhája legyen, de az tiszta legyen!én ugy vélem egy gyereket inkább rendesen kell öltöztetni, és azt szokja meg h, mint h ahhoz szokjon h ilyen divatos olyan divatos méregdrága ruha, és akkor történik valami szülö nem tudj a megoldani a gyerek drága ruháinak vásárlását és akkor mi van? nem tudom mennyire voltam érthetö..

Nagyon szépek a levelek, ügyes vagy, én már nem készitek ilyeneket. :!:
én nem szoktam mesét nézni nincs hozzá türelmem de tévét se szoktam nézni nagyon, most is megy a hiradot és ugy idegesit.. komolyan ha nem tévé mellett altatnám Gábor is éjjel akkor nem is menne nálunk a tévé.. Boni néha mesét néz a Cartont leginkább, de én igyekszem lekorlátozni rövid idöre.

Mesélhetnék én is Gáborkám beszólásairól, ténykedéseiröl.. :P :twisted: Ne meg Bonirol.. :twisted: :twisted:

Ez a kipakolok bepakolok idöszak hamar elmulik nálunk már régen el mult :x várom h visszajöjjön.. :P

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Judit!


Jobbulást nektek! Te milyen kreativ vagy megint csak meg kell állapitanom..Könyvet irsz.. :P

otthonszülés..egy rugora jár az agyunk? :P :wink:

Meglepett amit irtál, mi bajod van a dulával? ö nem olyan mint a Geréb Á. én is dulával szültem(meg ott volt a szülésznö, doki) de biztos nememlékszel már rá. ök szülést segitök, pontosaban az anyát támogatják lelkileg. Semmilyen bevatkozást nem végeznek, és ha egyszer ugy adodik h lesz még egy gyerekem lehet h akkor is dulával szülnék de korházban mindenkép!

én is a zongorára tippeltem.

:roll:

Sajna van olyan mikor a gyerek hisztizik, valami belso feszültség van benne és láz formájában jelenik meg. :cry: nekem is volt nagyon régen még iskolás koromban hasonlo..

Többgyermekesek? hát én is csak felnézi tudok olyanokra akiknek már 3-4 vagy több gyerekekük van..ismerek én is párat..hát még akiknek ikrei vannak..



Te szegény, faragtál, azért az ujjadra vigyázz :!: :!: :wink:

Körkérdésed: én a sok tévénézést tiltom, csak leckeirás után meg hétvégén nézhet boni egy kicsit. Ö inkább CN nézi, dvd nem. pedig sok mesénk van! Gábort még nem érdekli a mese.

A MP én nem szeretem, nem is szoktam nézni.

Ildi!

Kivel volt Réka az egyik képen?

Szerencsés vagy h idöben szoltak neked, az ajtó miatt.. :roll: bele se merek gondolni.. :evil: én gyerekzáron hagyom midnig és Gábort duplán bekötöm mert ö is szereti magát kikötni, kedvenc szorakozása és akkor nagy vigan bejelnti anya kikötötem magam!

Ird k imagadból mindig ha valami bánt, meghallgatunk, ha tudunk segitünk! Amugy van két nagyon jó könyvem számodra, majd megirom a cimét..nekem sokat segit, feltéve ha nyitott vagy rá!

A te véleményed áll legközelebb az enyémhez is, mert sajnálom az anyukát, de ott mindkét fél hibázott, de mi nem törhetün pálcát sem felettük ahogy sokan megtették más forumon, láttam..viszont tény, h ha a korházak olyan felszereltséggel rendelkeznének, ahol a szülö nö otthon érezné magát akkor nem jutna eszükbe a nöknek otthon szülni.. :roll:
H értetted azt h Csilla is van??

én is viszem Gábort közösségbe , már jó ideje nincs kutya baja se. Boninak se..

A képeid nagyszerüek..Most sajnálom h nem járok ilyen progikra..sebaj legközelebb megyek! :wink: :wink:


Kép

Edit!

Jo h msnen beszéltünk remélem lesz folyt köv..

Én jártam már intenziv osztályon.na nem én feküdtem ott. :cry: :cry:



Elöször én se láttam amit irtál, majd kifolyt a szemem..de azután én i skijelöltem..és jöt mosolyogtam én is..szóval mennyire lett lapos a párod pénztárcája??????? :P

A torta nagyon guszta bizto s nagyon fini volt.. :P Majd gyere és mesélj milyen volt a hétvégétek..



Kép

Évi!

beszéltem Mónival, még egy hete van hátra . megváltozott a telcsiszáma neked megadta már?

elöbb utóbb Flóra bejelenti nektek h anya Tesót..
:wink:

Nektek is mennek a a gyogytündérek..

Flóra h érezte magát igy h már nem volt "egyedül" az oviba? :wink:

Nálunk ha nincs a mi dokink, akkor amásik rendel, de a saját rendelési idejében, az a bejárati ajtonál ki van irva!

Na most jó sokat irtam..

Kép

puszika mkinek és gyógyuljatok meg!

Kép Kép

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Hello! Képek gyorsan előszőr:
A pizza 8) kelttésztából 8)
Kép
Töki:
Kép Kép
Bobi:
Kép

Kép
dianab
 
 


És próbálkoztam én is.... :oops:
Kép Kép
Kép Kép
Kép

Kép
dianab
 
 


Kép
Kép

Kép
dianab
 
 


Örülök, hogy egy szép körtefa került legfelülre. :D

Kép
dianab
 
 


Judit,
nagyon szép az a holdas kép. :oops: Már várom a farkasembert!!! :lol: Tényleg nagyon hangulatosra sikerült!!!! :wink: Jó is lehet ilyet látni éjjel ha kinézel az ablakon. :) Olyan hangulata van a budai kis utcáknak, hogy uhhh.... imádom!!! 8)

Csilla,
vmit félreértettél. :shock: Eszem ágában sincs semmilyen merényletet elkövetni Gábor ellen. :lol: Egyenes típus vagyok. 8) Gabika is úgy fogant, hogy megkérdeztem menet közben, hogy most valóban gyereket akar??? :lol: Azt mondta igen, én meg hogy legyen egy szép kisfiú. 8) És lett. 8) :lol:

Nálunk ma szüret volt. Munkaképeket nem tudtam készíteni, mert aktív résztvevője voltam, így nem volt időm kattintgatni. :lol: De a végeredmény....hmmmmm... azt nem lehet lefényképezni, vagy leírni, hogy milyen finom must lett a szőlőnkből. 8)
És kiderült, tavaly 50 liter bor lett, ami már rég elfogyott. :shock: Kérdeztem hogy lehet, mert mi Gáborral hozzá sem nyúltunk.... nem szeretjük :oops: .... anyós elnyalogatta meg gábor nagymamája. :oops: :lol: nem semmi :!: :roll: 50 liter :!: :!: :lol: azért ez sokat elárul..... :lol:

Kép
dianab
 
 


sziasztok!

Judit !

ezek nagyon klasszak...megértettem amit a dulákkal meg a szüléssel kapcsolatba irtál!!végül is érthetö h a párodat szerertnéd magad mellett tudni ha Bencinek kistesoja születik!

lassan te is régimotoros leszel, láttam h a köv. hozzászolásod neked is az 1000. lesz!!! :P

mesélek a gyerekekröl, igérem..

Dia!

nagyon szép az a körtefa, de a másikat fát nem ismertem fel.. :oops:

Te értettél félre, vagy é fogalmaztam rosszul, tudom h nem vernéd át a párodat, meg én se erre biztattalak, csak egy ötlet volt részemröl amit irtam!bocsiha félreérthetö voltam! :cry:

nálunk tegnap volt szüreti felvonulás, de szerintem kevesen lehettek mert máskor még itt nálunk is hallani a zenét az embereket most meg észre se lehetett venni!

Gáborkám gyáva lett, szomszéd kutyák (5 bernáthegyi) ugatnak ö meg itt a szobába ölelget , meg kiabál h anya szomszéd vau ugat... :lol:

puszika

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Judit,
ezeket az új gépeddel csináltad???? :D Egyszerűen fantasztikusak!!!! 8)
Megnézem a fotós oldalad, mert furdal a kíváncsiság, hogy miket rakhattál még fel. :lol:

Csilla,
tényleg, írj már magatokról, a gyerekekről, hogy mi újság nálatok!!! :) Gábor cicizik még???
Ti nem mentetek ki a szüreti buliba??? :roll:

Kép
dianab
 
 


Elfelejtettem:
a második kép vmi paprikaféle... én se tudom mi az, csak a kertben van. :lol:

Kép
dianab
 
 


hát nem tudok ellenállni a kedves invitálásnak irok. :oops: :roll:

Gáborról: igen még mindig cicizik, nem is kevésszer, mig itt Ildi meg Jucu, lassan Móni is szoptat én lassan már ennyi idö alatt a 3.at is szoptathatnám..nem tudom igy mennyire voltam érthetö.. :roll:
Egyre okosabb, már teljesen szépen beszél. szerintem, rikta amikor olyat mond amit én nem értek meg, nagy odafigyelések árán se :lol: De nagyon udvarias tényle de ezt már irtam is szerintem..most mindenhez ha valamit szeretne akkor hozzá teszi anya kérem szépen..köszönöm...vagy anya légyszives..vicces amikor pélául azt mondja h anya légyszives kérek cicit...és ha ellenkezem akkor hangsulyosabban hozzá teszi anya lééééééégyyyyyyysziiiiiiiiiivessssssssssssss... :oops: :P vagy ha éppen hisztizik és én mondom neki h majd gyere ha abbahagytad szolj..akkor odajön és akkor mondja anya, abbahagytam..vagy befejeztem..következö mondata mi???????kérek tippeket... :)
pelustol továbbra sem akar megszabadulni. :twisted: elkezdett énekelni is mostanában, meg önálloskodni például öltözés terén..


Kép


Boniról: ujdonság lett h bár reggelente továbbra is busszal jár suliba de hazafelé már gyalog jön ami nem kis teljesitmény de nem volt más megoldás, mert a buszra sokat kéne várni hazafelé, addigra haza is ér,és büszke vagyok rá mert egyedül közlekedik a zebrán is egyedü l megy át, igaz féltem nagyon, de muszáj igy is megtanulnia közlekedni szerintem. itthon nagy nehézségek árán csiná leckét nagyon sokat kell vele veszekednem, mert kezd kicsit lusti lenni. most épp egy 8 szakaszos verset kell megtanulniuk keddre..t jo ég.. :twisted: ami pedig a legrosszabb és erre nem vok büszke h elkezdett hazudozni a szemembe :twisted: :twisted: :twisted: :cry: és fogamam sincs mit tegyek :?: :!: ha rákérdezek h most miért hazudtál :arrow: akor rávágja, h ö nem hazudott!pedig már nem egyszer rajtakaptam! ti mit tennétek??a másik h visszafelesel, és már nem csinálja meg amit kérek töle!kezdem azt hinni h én rontottam el vmit, v tényleg igaz h ilyen korán kamaszodnak a gyerekek???

:roll: :(

Kép

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


még vlami muszáj elmondanom nektek!

TEgnap voltunk egy helyen vásárolni kijövünk, beültetem Gábort a bicikliülésbe erre jön egy motoros..(nálunk anyum megtanitotta h a motorosok csunya fiuk..ez hosszu sztori amugy, azota Gábor folyamatosan minden motorosra mondja..) szoval beültetem, motoros odaér, megáll,leveszi bukosisakját, erre fiam beszól jo hangosan: csunya fiu.. :oops: :oops: :lol: na én kicsit sem égtem ám...a pasi egyböl rámnézett fura szemekkel...


pusz mkinek

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!

Én is jelentkezem...hétvégén vendégeink voltak,nem tudtam jönni,de látom volt termés bőven,öröm volt olvasni...és a képek...
Szombaton volt egy kis városi rendezvény azon is voltunk,volt bóhóc meg táncoltak,meg volt a Fieszta. Volt ugrálóvár és arcfestés is.


Dia!
Csak így tovább...itt mindenki fótósnak készül :wink: Judit a mesterünk. :lol: :lol:
Nekem a pizzás a kedvencem-lehet hogy éhes vagyok?
és az a harangvirág alakú virág is nagyon szép.
Ari a kutyátok. Gabika nem szokta megszeretgetni? :D
Moci nálunk is nagyon menő.

Must :lol: :lol: :lol:

Judit!
A holdas képet lementettem,ez már profi...nem bírod felrakni a fótós oldalra? Kíváncsi lennék,hogy erre mit mondanának? Leesne az álluk.

A pénteki ablakos meg olyan mint egy animációs filmből egy részlet (képkocka) :D az milyen épület különben?

Minimax :D
Vannak bugyuta mesék tény és való,de azok a legegyszerűbbek a történetüket tekintve ,így a kicsik is simán megértik. Én például utálom a Danny és Daddy-t Dávid imádja, én utálom a Bing és Bong-ot meg Pingu-t ,Dávid szereti. (legalábbis én ezeket tartom bugyutának,nem tudom te meliykre gondoltál :oops: )

Régebben én is néztem az MP-t,olyan jó pasik voltak benne :lol: :lol: csak a férjem meg ne lássa,hogy miket irogatok itt. :wink: :lol:

Villám Benci ala Hófehérke (most nem enged feltölteni ikont,de képzelj ide egy nagyon nagyon nevető fejet)

Évi!
Sajnálom Flórát. :(
Nem csodálom,ha ideges lettél,de a szabit nem nagyon szokták kiírni,legalábbis erre felé sem ez a gyakorlat. MAx. hogy ettől eddig ez a doktor úr helyettesít,[de azt legalább kiírják.

Voltatok végül a bulin?

Csilla!
Jó,hogy írtál a gyerekekről...
olyan ari lehet Gábor a beszólásaival,és egyáltalán nem volt égő szerintem a csúnya bácsi :lol: :lol: :lol: inkább jópofa :D
Szerintem hamarabb elkezdenek kamaszodni a gyerekek,mit annak idején mi,de ez nem jogosítja fel őket,hogy hazudjanak. Miben hazudik konkrétan,ahhoz hogy tudjunk tanácsot(ötletet,véleményt) adni,ahhoz pontosabb információra van szükségünk.

H értetted azt h Csilla is van??


Úgy értettem,hogy Csilla is itt van nem messze :D :D :D biztos valmi megzavart és nem bírtam befejezni a mondatot. :lol: bocsi


Edit!
Hazaértetek már?Pocid meggyógyult?

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Judit!
Te kis éjjeli bagoly! :lol:

Ez a rózsaszín oroszlán is nagyon megnyerő.
Érdekes,hogy nem használsz PS-t vagy mást,és mégis milyen klasz.
És tényleg azért írjuk,mert nagyon szépen megfogod a témát és a képek is ott vannak technikailag. Nem tudom,nem értem, hogy a holdasnál,hogy tudnál profibbat,vagy ennél az oroszlánasnál is. :(

Most annyit emlegetítek az MP-t,vannak új részek vagy ismétlik a régit?

Hú de félelmetes,ne nagyon mászkálj egyedül,nehogy bajod legyen!!! :roll:

Arcfestés :P
Dávid nem engedte magát a végén befestetni. Kivártuk a sor végét,erre benyögi,hogy most ne anya,majd később. (Több,mint fél órát álltunk sorba) Azt hittem rosszul leszek :lol: 3 fiú volt előtte(két uncsitesó és a vendég kisfiú)gondoltam majd utánuk bitos odaül,erre nem. Hát így jártam. Tavaly csak egy kis virág volt rajta.
A fiúknak jó lett,vagyis szerintem a kalózt elkapkodta,a Norbi ördög volt,a kis Balázson(keresztfiam,Dávid és közte két hét van) meg paci,de ezt is csak alkotás közben lehetett lefényképezni,félig készen,utána elszaladt. Én fogom a fejét :D A többiekről nem rakok,nincs rá engedélyem- hihi
Kép


Pusz,Ildikó
ilgya1
 
 


Grat az ezreshez! :lol:
ilgya1
 
 


Sziasztok!!

Dia:
sajnálom, hogy Gabi kihánja szirupot :cry: Esetleg egy másik fajta szirupot nem lehetne kipróbálni??

Helyettesítés itt is volt, de úgy, hogy a másik rendelési idejében.
Mi odamentünk mikor a miénk rendelt, de nem volt senki, ezért kellett menni a másik doki rendelési idejében. szóval olyan helyettesítés, hogy ugyan abban az időpontban legyen rendelés olyan nincs :!:
Egyáltalán nem volt feltűnő a papír amire kiírták :roll: ,hogy nem lesz a doktornéni.
Betegeskedés nálunk úgy szokott lenni, hogy Flóra megygógyul aztán én leszek beteg. Ez az első nálunk is, hogy együtt vagyunk betegek, bár én 2 nappal elöbb kezdtem.

Frei műsora érdekes lehetett.szoktam nézni, de ezt sajnos nem néztem :cry:
Igen a mai gyerekek sokkal korábban érnek :roll:
Nekem 13 évesen eszembe nem jutott volna a sex vagy csak az, hogy barátom legyen. Én enyni idősen még babáztam, későn érő tipus voltam, de nagyon. 15 éves elmúlottam mikor lett barátom, barinőim meg már túl voltak több paisin is :oops:

Azt még én sem tudom elképzelni, mi lesz ha Flóra is bulizni akar menni. :shock: Hogy merem elengedni nyugodt szívvel???
Ugye én falun nőttem fel, ha bulizni mentem az is ott volt 5 percre mindenki ismert mindenkit. Nem volt aggódtak a szüleim, hogy hogyan érek haza. (sose értem haza időben :lol: )
Meglehetett bennem bízni, hogy nem iszom nem drogozom stb.
Az utánnam következő generációban már nem tudok megbízni , kis falumban sem.Többen drogznak, isznak :roll:
Persze vannak kivételek!!!


Tényleg Gabi legalább megeszi a körtét!! :lol:

Jók a képek-- a pizzás---a Gabis mindegyik!!


Csilla:
Jó, hogy írtál a gyerekekről! Gábor nagyon aranyos , okos kis pasi!!
Bonihoz meg sok-sok türelmet kívánok! nincs ötletem, hogyan szoktassad le a hazudozásról!

Flóra jól érezte magát az oviban, hogy nem volt"egyedül" Reggel nem sírt, másnap meg már nem ment( Csütörtök óta beteg)

Gábor még mindig cicizik azta! Ügyik vagytok és még illedelmes is.


Judit:
Kivolt írva, hogy a dokinő nem lesz, de egyáltalán nem úgy, hogy az feltűnjön a"szüléskor eszüket vesztett enyukáknak is" :wink: :lol: :lol:
Flóra ott marad az oviban délutánig igen. Nálunk ahogy észre vettem.Van ahol van kistesó, de a nagyot mégsem viszik haza délben. Van aki viszont hazaviszi rendesen ahogy kell.

képeid nagyon tetszenek!!!

Ildi:
buliban nem voltunk. Flóra nagyon köhög és még alig van hangja.Begyulladt a légcsöve :cry:
minimaxon tényleg vannak bugyuta mesék. Amiket felsoroltál számomra elég idegesítőek :arrow: gügyögnek a tévében :roll:

Tavaly még Flóra sem engedte az arcfestést!!

Ha egyszer eljöttök akkor szívesen kifestem Dávidot. Majd felkészülök fiús alkotásokkal is :wink:

Topicunk minden gyerkőjét szívesen kifestem mejd egy tali alkalmával :wink: :wink:

A hétvégén az egyik szomszéd aszonyommal úgy gondoltuk, hogy jó ötlet lenne kiírni, hogy ki mikor takarítja a lépcsőházat,ki öntözi a tujákat a bejárati ajtónál.
Ki is nyomtattam egy naptárat, beleírtam lakásonként/hét a felosztást.
Úgy gondoltuk,így nem lesz lyan, hogy egymásután 1-1 nap feltakarítunk majd hetekig semmi! a tujákat is én öntöztem egy darabig aztán senki.(Nem csak az enyémek)

Na ezért a kiírásért másik 2 szomszéd aszsonyom majdnem a fejemet vette, hogy miért írok én ki ilyeneket.miért akarom én feltakarítani a lépcsőt ha nem is járok arra :?: Mivel az a lépcsőház része nekem nem fáradság egyzser hetente azt is felmosni nem csak az ajtóm elött lévő 2 2nm területet.
Persze amikor szakad az eső nekinek se jut eszébe lejönni és felsikálni :roll: :roll: a feltakarítás nem csak felsöprésből áll.
Többször volt, hogy felsöpörtek azt ennyi.
fél éve lakunk itt és sokszor úgy néz ki minden mint egy disznó ól!!
Most a héten, hogy beteg voltam nem takarítottam egy hétig feküdt egy sültkrumpli az ajtó ban :roll: :roll:
Pénteken a nagy eső után vettem a fáradságot és feltakarítottam.
Miután kikerült a beosztás és én is megkaptam a magamét :!: :!:
mérgükben gyorsan felmostak :lol: :lol:
szinte hallottam a fülemben" Na most bíztos megnyugszom, hogy fel van takarítva!"
Most ha tudták volna , hogy ki mikor takarít akkor eszük ágába se lett volna felmosni vasárnap is mikor én pénteken már megtettem :roll: :roll:

Nekem soha se lesz Bpesti felfogásom, hogy a tulajdon csak a kerítésig tart az utcát meg gondozza aki akarja.Jelen esetünkben az ajtóig tartó tulajdon érdekes, az, hogy ahol mindennap ki be járunk az ha van kedvem fel mosom ha nincs akkor nem alapon működik. Én nem így nőttem fel, hogy bármi olyan munka nehezemre essen amit amúgy nem nekem kell megcsinálni :arrow:

most már értem miért volt, jó az albiban a magas közösköltség.minden héten kijött valaki és feltakarította az egész lépcsőházat--és minden héten kivitte a kukákat is.

Ebből az egészből az jött le, hogy én kétségbe vonom azt, hogy ők takarítanak hetente.én, hogy merek rájuk"parancsolni", hogy ki mikor takrítson.
Rosszul esett, hogy majdnem a fejemet vették ezért.úgy éreztem megamat mint akit tök hülyének néznek, mert iylet kimertem találni!! Mindig úgy bezsélnek velem, hogy úgy érezzem én tök hülye vagyok és ök az okosak!!! gondolom ez mindehol így van ahol egy házban lakik több család??

Én soha nem bíráltam felül az ő ötleteiket!! Nem szóltam azért se, hogy egy 3000Ft-os lábtörlőt vettek az ajtó elé ami ha asik az eső tocsog a vízben (Kb 40x30cm es).
Szerintem jogos a elvárásom, hogy ha én találok ki valamit és nekik nem tetszik azt nem vágják a fejemhez.
Minden ilyen házban bevan osztva , hogy ki mikor takarít! Senknek nincs ezzel problémája(legalább is nem mondja).

Ezek után, hogy én semmi féle ötlettel nem állok elő ami a közös dolgainkat illeti az tuti!!!!!!!!!!!

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


sziasztok!

Ildi!

nálunk is Boni aki képes viszonylag egy helyben maradni egy arcfestés erejéig, de mi is jártunk már ugy h mire sorra került meggondolta magát. :evil:

hát én hazudozásnak veszem, és nem füllentésnek..mert ha füllent akkor elvigyorodik elsözör rávágja h nem és utána azt mondja h jo igen én voltam,vagy én csináltam de nem...rákérdeztem h pl. bepakoltál? -igen be-másnap tanár szol h hiányos a gyerek felszerelése holott én többször rákérdeztem, de szerintem már egy majdnem 9 éves gyereknek nem kell a "kezét fogni" ahhoz h jol bepakoljon, elég önállonak érzem , de lehet h tévedek..vagy pl. egyik nap se szo se beszéd tök rövidre levágta a haját, elöl de ugy,h kiigazitva majdnme eltünt a frufruja :twisted: :cry: rákérdeztem ki csinálta, mi történt :arrow: nem tudja, semmi.. :arrow: ujra megkérdem :arrow: ugyanez :arrow: sokadik alkalomra rávágta h ö volt mert a szemébe logott már, (szerintem meg nem mert azt észreveszem és le is vágom neki akkor egyböl), ahelyett h szolt volna..és még sorolhatnám..ja meg Gábor hajába belekent egy krémet és ezt is letagadta pedig tök látványos volt..és tudtam h a krémek nincsenek elérhetö magasságban ugyhogy ö lehetett, a saját haja is olyan volt..Tudom ezek nem egetverö problémák, de maga az h hazudik ugy h közbe rámnéz, a szemembe és minden további nélkül megteszi, bánt! :twisted: :cry:

Judit!

én nem értek a fotozáshoz de tudom h nagyon ügyes vagy a képeid önmagukért beszélnek. ne törödj a rossz indulatu b..okkal, magasrol...öket! :wink: :lol: Hidd el h még egy kis tanulással jobb leszel mint ök! FEl a fejjel!!

köszi a biztatást egyébként Bonival kapc.

a rozsaszin oroszlánod nagyon tetszik, lementem!
:P

Évi!

nem tudom h müködnek az ilyen dolgok, nem éltem még-és szerintem már nem is fogok- több lakásos házban, vagy bármi hasonloban, bár sosem lehet tudni..viszont ha te megteszed h más helyett takaritasz joggal várod el h ugyanezt visszakapd..Teljesen igazad van, h felháborodtál..nem tudom miért képesek emberek a másikat lenézni..semmivel sem vagy rosszabb tölük, söt.. :) :wink:

Flórának jobbulást, remélem mostmár tényleg meggyogyul!

puszi mkinek!!!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


több pontos feladat :D
Mit ábrázol a rajz?Dávid rajzolta
Kép


Most nincs időm írni,de hamarosan jövök,pusz:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Judit! Az első megoldás a helyes. :D
Mondtam a Dávidnak tegnap,hogy menjen rajzoljon egy emberkét,mert van még egy kis dolgom,és ezt rajzolta.
kíváncsiságból,hogy hova teszi az alkatrészeit,mert például a hugomnak a nagyobbik fia nem ment suliba mert nem tud rajzolni,hiába számol meg másban jó,de rajzolni nem tud,kiváncsi voltam,hogy nálunk is a szemeket a száj helyére teszi vagy a füleket a szemre?

A propeller a haja :lol:


Hú de jó képek.Tényleg kialakulóban van egy jó barátság. Benci ilyen szeretgetős? :D
Micsoda vagányak a srácok a farmer szerkóban. :D
Mikor taliztatok?

Még nem tudom mit veszek Dávidnak,adhatnátok ötleteket!
Tortát nem én sütöm,valami forma tortát szeretnék,ő Ramonosat akar,de maradunk a Villámnál :wink:

Piskóta recept?
Én mindig annyi kanál lisztet teszek,amennyi tojást és annyi cukrot. Egy fél csomag sütőport és kész. Pl. 8 tojáshoz 8 evőkanál cukor és 8 evőkanál liszt.
A cukrot kikeverem a tojássárgájával ,a fehérjét keményre felverem,majd összekeverem a sütőport a liszttel. És a sárgájába szépen bele kanalazom,egy kanál liszt egy kanál hab (vigyázva hogy ne törjön össze) majd kivajazott,lisztezett formába öntöm és megsütöm. Ennyi. Általában kisebb tepsibe teszem és akkor szép magas :wink:

Évi!
Igazad van és ne hagyd magad! Rend a lelke mindennek.
Arra benevezünk az arcfestésedre. :D

Flórának jobbulást továbbra is,hogy van a nagylány?

Csilla!
Így már világos,hogy miről beszélsz Bonival kapcsolatban....nem tudom mit tennék a helyedben megmondom őszintén.
Nem lehet,hogy még mindig féltékeny? És így hívja fel magára a figyelmet,hogy rá is figyeljél többet?
Én másképp gondolkodom a sulival kapcsolatban is,én szeretnék odaülni melléjük tanulni és figyelni arra is,hog be legyen pakolva a táskájukba-sokan nem így gondolkodnak,de én ezt élvezem. :D
Én is elfelejtek dolgokat,nemhogy egy 9 éves gyerek. Nehogy megsértődj,nem bántásból írom. Csak kérdezted a véleményünket.

Na most én kérem a tieteket!

Tudjátok,hogy nagy dilemmába voltam Dávid ovodai beiratkozását illetően.Ahová tartozunk nem is vették fel helyhiányra hivatkozva.(Az egy dolog,hogy tudtunk volna menni,de az más dolog és nem szeretem ezeket a kivételezett dolgokat)
És akkor kaptam egy fülest,hogy egy másik oviban van még hely és kiscsoportot indítnak. Arról nem beszélve,hogy az összes kis barátja akikkel összejárunk itt Vecsésen,mind mennek.

Sokat gondolkodtunk,és nem is biztos,hogy helyes döntést hoztunk,de megpróbáljuk az ovit. Tegnap el is mentem és beszéltem a vezetővel. Abban maradtunk,hogy felhív még a héten,ha biztosat tud mondani,erre már tegnap délelőtt telefonált,hogy mehet a dolog,menjek be a héten a papírokkal és 16-án már mehet is a Dávid. Sokat segített a döntésben,hogy nem vegyes csoportok vannak,hanem kiscsoport indul. (Még mindig nem vagyok kibékülve a vegyessel,hiába a sok előnye.)

Szóval két hét múlva óvodások leszünk. Igaz,hogy csak délig,de megpróbáljuk. Csütörtökönként nem vinném,mivel angolórára járunk,de a többi nap 8-12 ig meg nézzük,hogy hogy bírja. Ha nagyon nem fog menni akkor visszacsináljuk,és várunk egy évet.

De, ha jobban belegondolok nekem is kell a délelőtt,hogy megtudjam normálisan csinálni a dolgaimat,főzzek meg takarítsak és Réka is megérdemli azt a kis időt,amíg csak vele foglalkozok.

Eddig azt hoztam fel érvnek,hogy minek menjen,mert mire reggel elkészülünk,már mehetünk is érte. Télen,hidegben mindig menni,nem lustizhatunk reggelente. Rékát is állandóan hurcolni,ébreszteni.Hazahordja a betegségeket. Tudok én vele foglalkozni,jobban,mint az óvónő,aki 30 gyerekre figyel,stb...ez nem igaz,nehogy valakinek sértő legyen,csak magamat győzködtem. (Tényleg sok kreatív dolgot csináltunk a Dáviddal,falevélfestés,gesztenyebáb,ragasztás,vágás,origami,stb...)Igaz sokszor a háztartás rovására,szóval nem tudom...

Most ez tényleg szívtelenség,hogy otthon vagyok a kicsivel és a nagyot beadom délig az oviba?

Segítsetek már dönteni,nem tudom hogy tényleg helyesen cselekszem-e:(


Ildikó
ilgya1
 
 


Kép

Megjöttünk! :lol: :lol: :lol:

Óvoda:Most olvastam a kismama újságban:Jogok az oviban a cikk címe,persze nem fogom leírni az egészet…
A 3 év feletti gyerekeknek jogukban áll óvodába járni.Ha az óvoda mégis elutasítja a jelentkezést akkor az önkormányzatnál kell fellebbezni.Hogy kik vannak előnyben és hátrányban, azt az óvoda vezetői és a szülői munkaközösség közösen döntötte el néhány éve,amikor az óvoda elkészítette a saját szervezeti és működési szabályzatát,amiben szerepelnek a felvételi szempontok is.Ezekben általában nem szerepel hogy el kell utasítani a gyeses kismamák gyerekeit.Minden intézményben egyedileg döntik el,a szülői igények és a helyi szabályok függvényében,hogy pontosan mettől meddig van nyitva,de arra egyetlen szülő sem kötelezhető,hogy hamarabb hazavigye a gyerekét!Ha a gyerek nem tud délben elaludni ,ezt a gondot az óvodának kell megoldani,nem a szülőnek!Akkor sem kérhetik ezt ha a szülő otthon van a kistestvérrel…
Ha arra kérik a szülőt hogy vigye el gyerekét máshová,vagy délben,mert az anyuka úgyis otthopn van,vagy hogy heti 3-nál többször ne vigye,meg kell kérni az óvoda vezetőt hogy adja írásba a döntését.Valószínűleg már ezen elakad a dolog,hiszen ezek mind törvénytelken kérések!

Judit
Nagyon jók az éjszakai képeid!
Verdafüggő-de jót nevettem! :lol:
Máté reggel ébredés után szokta nézni a Minimaxot,ez kb fél óra,mert megunja.A következő a délutáni alvás előtt és ugyanúgy után.Este meg a Barátok közt-et szokta "nézni" az apjával. :roll:
Fotós fórum nem semmi!Pedig szerintem gyönyörű képeket csinálsz!Nem is értem őket! :twisted:
Jók lettek a bringós képek is!Édesek!Bár az nem volt annyira vicces amikor az összes fát kinézték maguknak….Máténak is mutattam,csak vigyorgott… :lol:

Csilla
migréned elmúlt? :(
Jó a motoros sztori amit írtál!Aranyos lehetett Gábor! :D Egyébként én sem szeretem a motorosokat,pedig most készülünk motort venni. :roll:
Boni nagyon ügyes hogy egyedül közlekedik!Tényleg,kivetted végül a napköziből?
Szerintem ez náluk ilyen korszak,vagyis egy barátnőmnek pont ilyen idős a kislánya és hasonló gondokkal küzd!Úgyhogy kitartást! :wink:

Ildikó
Óvoda:Szerintem nyugodtan próbáljátok meg,én is sokat gondolkodtam hogy mi legyen ha itthon maradok,de szerintem jót fog tenni egy kis társaság. :D
Nagyon szépen rajzol Dávid!ügyes,tényleg ki lehet venni belőle hogy egy fej! :D
Hogy nálatok Vercsésen mindig van valami buli! :lol: Arcfestés:milyen jól hagyta magát Dávid!máté biztos nem ült le volna!
Tényleg mindjárt itt Dávid szülinapja! :D Mi ugyan tele vagyunk játékkal,de Máté biztos fog valami játékot kapni a szülinapjára,hiszen a ruhákat még úgy sem értékeli! :roll: Szerintem nagyon jó társasjátékok vannak már ilyen kicsiknek is,Máté most kapott egy kalózosat a névnapjára (majd teszek fel róla képet)és van neki még egy pár,nagyon szereti őket.A másik menő dolog nála a legó.Persze az autókat nem említem mert az egyértelmű! :lol:

Dia
Mint mindig ha teszel fel képeket Gáborról,csak azt tudom mondani/írni,hogy milyen nagyot nőtt! :lol:
A képeid is szépek lettek amit festettél!Igazi őszi hangulat! :lol:
Mp-t nem szoktam nézni,régen sem néztem. :oops: Én CSI-Miami helyszínelők függő vagyok. :oops:
Örülök hogy gyógyultok!Az tényleg kellemetlen ha kihányja a gyogyit! :(

Évi
Flóra jobban van?Nálunk a rendelőben mindjárt a bejárati ajtóra szokták kiragasztani a változásokat,vagy ha helyettesítés van.S ezt tényleg látja mindenki!Jól megjártad akkor a rendelőt!
Azért gondoltam hogy hazahozom ebéd előtt,mert ha otthon vagyok úgyis főzök,és minek sínylődjön szegény délutánig az oviba!Jajj ezt ne értse félre senki,én UTÁLTAM oviba járni,még a nagycsoportot is végigbőgtem hogy nem akarok ott maradni.Aztán majd meglátom neki hogy tetszik és akkor változtatunk.
Voltatok a családi napon?
Tényleg ne hagyd magad!Olyan h…-ék és irigyek tudnak lenni az emberek! :twisted:

edoci
 
 


Hello!
Picit nem jövök, és tele az oldal. :lol: Alig győzöm olvasni. 8) Örülök, hogy tudtatok jönni. :D

Évi,
jogos a két pont :wink: igazad van. Az emberek lusták, önzőek és csak a saját belterületük érdekli őket. :x Ez minden társasházban így van esetek többségében. :cry: Borzalmasan nehéz kompromisszumra jutni, egyáltalán normális rendben megegyezni, mert mindig lesz, akinek nem tetszik vmi, vagy véletlenül elfelejti a feladatát :roll: ... ezeket tapasztalatból írom.... sajnos. :cry:
Sajnálom, h betegek vagytok!!! Jobbulást!!!

Ildi,
szerintem jó hogy beírattátok Dát, a közösség remélhetőleg jót fog neki tenni. Általában jót tesz a piciknek mindenfajta közösség, persze vannak kivételek -én is utáltam az ovit meg a sulit is :oops: - . Ne legyen lelkiismeretfurdalásod, mert jó hogy így döntöttetek!!!!!! :wink:
A rajz teljesen jó 8) , én kivettem, hogy egy ember van rajta. Csajnak gondoltam, a masni miatt. :wink:

Judit,
nagyon jók a képeid továbbra is!!!! Extravagáns a rózsaszín oroszlán, eredeti nagyon. 8) :wink: ...
....szóval Te éjjel kattintgatni jársz!!! :wink: értelek... azért tényleg vigyázz magadra, lehet veszélyes is az egyedül császkálás. :oops:

Csilla,
Boni kamaszodik. 8) ... ami inkább problémákkal jár, mint pozitívummal. :cry: Nem tudom én se mit tegyél, az biztos, ezentúl ellenőrizned kell. :? Van leckefüzete? :roll: Nekem volt, mindig beleírtam miből mi a házi, és onnan tudtam megnézni otthon, mit kell tennem. Kicsit precíz voltam. :oops: Nem anyáméknak kellett a füzet, csak magamnak. :oops: -egyedül tanultam 8 éves koromtól, megbíztak bennem, nem is csalódtak, jó tanuló voltam-
Talán a leckefüzet segítene és az hogy igenis a körmére nézel ezentúl. Ellenőrizni kell bepakolt e rendesen, kész e a lecke, stb.... :wink: ez talán segít. :roll:
Hogy Gáborral meg mért olyan amilyen.... :? .. nehéz neki is, biztos tömik a fejét az exednél, és nem pozitív dolgokkal. Biztos ez is megzavarja Boni fejét. :?
Gabó édes, ahogy írtad :) kis úriember. :) Fog menni bölcsibe???
Egyetértek veled én is, hogy nem a divat a léyneg, hanem az, hogy normális ruhákban járjanak, tisztán, kultúráltan.

Frei műsora:
gondolkodtam ám :roll: ... hogy én is eléggé olyan izé :? vagyok.... mert pl, mikor szüreteltünk, akkor is tettem félre enni pár fürtöt és a legszebbeket tettem el, és az ember bárhol jár, válogat, biztos hogy a szebbet válassza, mert így vagyunk programozva, és ha kell többet is fizet érte. És baromi nagy a po...ám és örülök neki és villogok, hogy Gabi milyen helyes kis kölök, és milyen mázlista vagyok, hogy nem ronda a gyerekem vagy bugyuta, és ez baromi gáz, hogy így gondolkodom, beképezelt vagyok a fiam miatt. :oops: ... és szerintem még tudnám sorolni, mi mindenből szeretem a legszebbet vagy akarom a legjobbat :oops: ... és biztos hogy ezzel nem vagyok egyedül. :roll: szerintem így vagyunk programozva, mi emberek. :oops:
Persze ettől még nem akarom márkabuzinak meg magamutogató beképzelt makinak nevelni a fiam. :lol: Tudom hol a határ, azt hiszem. :oops: :lol: :wink:

Edo, Judit,
helyesek a skacok, kis farmer csapat. :lol: Tényleg jó, hogy összehaverkodtak. :lol: Meg hogy tudtok néha talizni. 8)

Elfelejtem, ha nem írom le most: a második képen erőspaprika van. 8)
Hírek: csütörtökön mehetünk bölcsibe. 8) Még két napot szednie kell a szirupot :? . És eddig csak egyzser hányta ki. 8) Haladunk. 8)

Minimax: amiket felsorolt Ildi, engem is azok a mesék idegelnek. :twisted: De Gabi imádja. :lol:

Mennem kell csajszik, ezer dolgom, holnap nem vagyunk, puszi

Kép
dianab
 
 


Sziasztok!

Judit!
Oltásokból egy időre elegem van/lesz. Most fogja kapni a 3 éveset meg a Prevenart. Még bejönne egy harmadik...hát nem tudom...de rákérdezek azért hátha van valami olyan,ami nem oltóanyag. Nem rossz ötlet. :D gondolom így se tudom mindet kivédeni.

NA azért vegyük figyelembe,hogy Benci hány éves és Norbi hány. Honna tudod,lehet,hogy nagy rajzművész lesz,úgyis van érzéke a művészetekhez,lehet,hogy nem a szülei pályáját akarja folytatni. :wink:

Norbi lassan 7 évesen a szemet nem tudja elhelyezni az ember fején. :x nincs térlátása vagy nem tudom miért...

Szóval nem kell drasztikusan a legrosszabbra gondolni. :lol:

Formás torta :lol: :lol: :lol:

Edit!
Nekem jár a Kismama,de azért kösz. :lol:
Nem akartam fellebezni,mert már úgy volt,hogy nem megy,de most,hogy jött ez a lehetőség így már elgondolkodtam a dolgon.


Dia!
Jók az elmélkedéseid :wink:
Miért nem jöttél ma? Azt nem irtad...

És a többiek miért nem jöttetek?


Ma Bukfencen voltunk déleőtt,szupi volt,csak én vagyok kicsit zizzencs. :oops:

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ildikó
Igen,valahogy volt egy sejtésem hogy neked jár a Kismama újság! :oops: :lol:
Oltás: :cry: Én előre rettegek tőle hogy megszúrják Mátét! :oops: Pedig hamarosan mi is sorra kerülünk! :?
Óvoda:Lehet hogy nagyon fog tetszeni Dávidnak és akkor nem lesz semmi gond!S ha meg nem,még mindig megteheted hogy csak jövőre viszed! :wink: Azért érdemes megpróbálni!Meg legalább délelőtt több időd lesz egy kicsit Rékára! :D
zizzencs: :lol: :lol: :lol: Két gyermekes anyukának szabad! :lol: :lol: :lol:
Én meg depis,sajnos az agyamra is ráhúzódott a gyomorfájás! :oops: :roll:

Dia
Akkor ma ugye bölcsi?Várjuk a jelentést hogy milyen volt! :D

Képek:
Bükfürdői szállásunk:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Virágot nektek:
Kép
Kép
A nagymama segítségei:
Kép
Vadmotoros útra kész :lol:
Kép

edoci
 
 


Sziasztok!

Edit!
Vettetek motrot? :lol: tök jó. Muti please!
Nagyon vagány a vadmotoros szerkód.

Ilyen segítségekkel ki lehet bírni :wink:

Jól néztek ki együtt,milyen kis vidám mindig a Máté. :D

Hú szegény fejed :? Mikor lesz már vége ennek a szemét gyomorbajnak. :roll: :(

Nemsoká indulunk angolra a Dáviddal és apa itthon lesz a Rékával,így nem ismétlődhet meg a múlt heti incidensünk.HIHI
Igen,kicsit megnyugtató,hogy van lehetőség visszalépni az ovitól.
Hogy zökkenőmentes lesz azt nem hiszem,de egy hónapot adtam magunknak,addig ki kell derülnie. :lol:

Évi!
Nem voltál mostanában az Árkádban? Lent az alagsorban van a cuki, nem láttál ott véletlenül McQueen-es tortát?
Ott szeretném megrendelni,de jó lenne,ha lenne készen.

Dia!
Na mi van a kis bőlcsissel?

Ajándék ügyben még sehol nem tartok:(

Ildikó

tiszta hűlye a vonalzóm,már három napja ennyi idős a Réka.
ilgya1
 
 


Vagyis Szamos Marzipán az üzlet neve. :lol:
ilgya1
 
 


Nem működik az oldaluk:(
ilgya1
 
 


Ildikó
Réka már most tagadja a korát? :lol: :lol: :lol: Igazi nő! :lol: :lol: :lol:
Motorvétel folyanatban,remélem a jövő hétre meg is lesz! :wink:
Túléltétek az angolt? :wink:
biztos tök jó lesz a Mc Queen-es torta! :D Kíváncsi leszek rá! :D


Tudom szeretitek ha kékkel írok!


TÖBBIEK???

Kép

edoci
 
 


Szia Edit!

Jól eldumálunk itt ketten...

vajon a többiek hova lettek?

Csúcsszuper volt sz angol,Dávid előtt le a kalappal. Csinálta a feladatokat és mindenhol közreműködött. (Pl. mutatja a képeket a tanárnő amin állatok vannak és tudta angolul-ja és mondta ez a lényeg,mert tudni eddig is tudta)

Ragasztottunk sárga dolgokat,mert ma tanultuk a sárga szint. A napocskát föl ragasztotta a lapon felül ,a sárga autót alulra és nem össze vissza a lapon. :D
Néha kell ilyen is a lelkemnek,de másban nagyon Balfácán voltam :? Judit után szabadon.... :wink:

Nem jár senki az Árkádba mostanában? Vagy tudtok máshol is Szamos Marcipán cukit? :oops:

Ti mit csináltatok ma? :D

Ildikó

Jucu is jól eltűnt,nem? :oops:
ilgya1
 
 


Hát Réka tényleg jól titkolja a korát,vonalzó után kell néznem :( nem találok egy normálisat,ez amúgy se tetszik...
ilgya1
 
 


Hello!

Jelentem, túléltük a bölcsit. 8)
Gabi édes volt :D , játszott, akaratosan kiabált, és játszott. :lol: Ott is tízóraiztunk meg ebédeltünk. 8) Tízórai meg uzsi csak gyümilé szokott lenni. :shock: Ezt nem is értem, mert az ebéd meg híg főzelék, diétás :? pörkölttel, szóval nem etetik agyon őket. :?
Tegnap voltunk anyós bölcsijében és ott volt uzsira tea meg banán meg alma meg körte meg rozskenyér. :) Szóval nem is értem. :?
Gabi szépen evett, nem vitte túlzásba, de evett. :) Utána haza kellett jönnünk, nem akart, üvöltött, aztán megnyugvásképpen hazafele evett egy kis kalácsot. :wink:
Ő nagyon jól érezte magát, én viszont tiszta ideg vagyok!!!!! :evil:
Képzeljétek, csináltam egy csomó üvegmatricát -mutiztam is- és egy db-ot se tettek ki!!!!!!! :evil: És még megkérdezni se tudtam, mert a gondozónőnk szabin volt. :x És ezt velem nem közölte senki, pedig a gondnővel levelezünk hetente min. és kedden a bölcsit is hívtam, és senki semmit se mondott. :cry: És áttettek minket másik gondnőhőz!!!!!!!! :evil: Az új gondnő meg nem tud rólunk semmit. Még Gabi jelét se tudta, meg hogy mindent meghímeztem, stb.... :x nagyon kiakadtam. :oops: Még szerencse, hogy szimpi Ő is, tiszta anyós :lol: -komoly :!: :!: .... Gabi még hozzá is bújt egyszer. :shock: Le se kak.l ám a fiam a bölcsiben, még kajcsinál is a Gizi néni kellett neki. :lol: Azért ez jó jel, ennek örülök. :roll:
Persze a lényeg, hogy Gabi elvan, és ez azért nagyon megnyugtat. 8)

Tegnap 13:00-ra vittem Tökit természetgyógyászhoz, utána anyós bölcsijébe, mert anyós szerette volna bevinni. :) Így ott is hagytam őket és elmentem egy állásinterjúra. 8)
Elsétáltam a Boráros térről a Nagyvárad térre a babakocsival. 8) Mer hogy a termgyógynál hamar végeztünk. :? ...no comment mi volt :x ......
De a bölcsit imádta, ott is játszott, leült uzsizni a többiekkel, evett picit, ari volt. :) Mondta anyós, hogy üvöltve vonszolták kifele, mikor mentek haza, mert ott akart maradni. :lol:

Az állásinterjú meg.... :? ... uh, úgy kiakadtam, hogy felhívtam a barinőmet hogy hazafelel legyen kinek kipanaszkodnom magam. :oops: Képzeljétek, mérlegképes viszgafeladatokat kellett kitöltenem kb 10-et + angol teszt :shock: , minderre volt fél órám :!: :!:
Mondtam a csajnak, hogy nem értem mit várnak egy min két évet itthon ülő anyukától ,akinek egy pici gyereke már évek óta a napi társasága. Fizikai képtelenség profin vágni mindent, ha nem foglalkozol vele. :x Nagyon pipa lettem. :x Vagy ha mondta volna a telcsiben előző nap, hogy lesz vmi szakmai felmérés, basszus hát belelapozgatok még este gyorsan!!! :o Hát ki a fene tudja élből vágni a 2007-es adósávokat, meg az adótörvényt???? Főleg hogy bele se néztem még a hvg-be, mert nem érintett a téme, nem Tb-s, nem volt rá időm. :evil: Az angol meg.... :lol: ... mondtam neki ,hogy 2000 óta én nem beszéltem egy szót se angolul, biztos fel kell frissítenem a tudásom. Erre egy olyan teszt, ami szakmai angol és még beszélgettünk is. :shock: Uh.... és ami igazán elszomorított, és ezért kellett a barinőm és sírtam volna legszívesebben ha nem a metrón ülök :cry: ..... hogy én ezeket mind mind tudtam és tudom is, csak át kellett volna nézni!!!! :oops:
Hát mindegy, már túlvagyok rajta. :) Azt mondták, ha nem vesznek fel, az az angol miatt lesz. Könyőrgöm, még mondtam is nekik elötte, mi van az angollal, csak kell egy kis gyakorlás és újra a régi lesz, erre ez van. :cry: Mindegy, megpróbáltam. :wink:
Hozzáteszem ,hogy nem én keresek állást, vhogy megtalálnak az ajánlatok. :shock: Én meg kapok az alkalmon, hisz nem szalasztom el, ha jobb mint ami van. :wink: Mióta itthon vagyok Gabival, ez a 4. :!: ilyen.

Uh, ébredezik Gabi, mennem kell, jövök majd még ha tudok!!!! :wink:

Csilla,
még nincs meg, de rajta vagyok az ügyön és akkor küldöm!!!! :wink:

Ildi,
nem tudok tortásat, de muszáj szamosnak lennie???
Nekem teszenek a vonalzóid. :)
Gondolom tetszett neked is a prevenar ára. :lol: Nagyon húzós, nálunk két hónapnak kellett eltelni a kettő között, még jó hogy van az egbizt kártyánk. 8) Rékának is beadatod???
És mi a 3. amit gondoltál? Barihimlő??? :roll:
Én még legszívesebben beadatnám Gabinak a szájon át adandó fosós betegség ellenit is, de ki van írva a rendelőben, hogy 20 ezer :o körül van az ára. :shock: Az rengeteg pénz :oops: azt már Gábor nem engedte... :oops: . Én még mindig gondolkodom rajta. :? Szemét dolog ám, hogy ezekre nincs semmi támogatás. :x Gabi meg olyan kis vékony, félek egy ilyen fosós hányós vírustól, mert neki semmi plussza nincs, hogy legyen miből leadni. :oops:

És a bölcsibe is ami van, gyerekek!!!.... most komolyan, minden kölöknek folyik az orra :shock: , a gondnők nem is öltözetik föl őket rendesen :shock: . Volt egy 1 év körüli, akin ma egy vékony body+kantáros naci+kicsi kötött kardaigán nem begombolva volt. :x Hát megfázik!!!! :x Na, és még írhatnék, hogy miket láttam, csak időm nem engedi....


Edit,
látszik hogy jó volt a kiruccanás, jók lettek a képek, helyesek vagytok tényleg rajtuk!!!! 8)
Te szelíd motoros :lol: , most akkor vettetek vagy nem motort??? :roll:

Kép
dianab
 
 


De béna vagyok,most meg nem bírok hozzá képet feltölteni. :(

Dia!
Örülök,hogy Gabi ilyen könnyen vette az akadályokat!
Szorítsatok nekünk is lécci!!!

Ragaszkodom a Szamoshoz :shock: olyan szép színeseket csinálnak. Ahol tavaly csináltattam az nem tetszett. 8) :?
Itt sehol nincs a környéken nem tudod?Legfeljebb felhívom őket,hogy van e lehetőség telefonon rendelni,bár kétlem.

A harmadik a 3 éves oltás. (A második a Prevenar :shock: :shock: :shock: árától leültem,az első meg amit a Judit írt valami immunerősítő.)

Az állásinterjún én is kiakadtam volna,te szegény ne is törödj vele,de neked nem biztos állásod van? :oops: minek magad kitenni ilyen herce hurcának? :oops:


Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok

Dia
Örülök hogy jól sikerült a bölcsi! :D Matrica: :evil: ,engem is bosszantana ha nem tették vokna ki amit csinálok!S tényleg szépeket csináltál!De biztos ami késik nem múlik! :wink:
Az legalább tényleg jó ha Gabinak bejön a gondozónője!Máténak az egyik óvonéni bejön,a másik nem.Ők felváltva vannak,az egyik egyik héten délelőtt,a másik délután.
Hát,igen,az biztos hogy a bölcsiben így ragasztják egymásra a taknyot a gyerekek!mondjuk az oviban is így van!Az egyik jobban meg van fázva mint a másik! :?
Állásinterjú: :? Remélem azért sikerül!Drukkolok! :wink:
Vettünk motort végül,csak kb egy hét amire megjön,papírok intézése,stb. :roll:


Ildikó
Szamos azt hiszem van Pilisvörösváron is! :lol: Jó közel hozzátok! :lol:
Nagyon ügyes Dávid hogy mondja a dolgokat angolul!Biztos édes lehet!
Arról meg nem is beszélve hogy tudja hogy a napnak fent a helye,az autónak lent,stb!Majd letesztelem én is Mátét hogy mennyire tudja a dolgokat! :lol:
Vonalzók:aranyosak a lepkék meg a katicák is! :lol:
Árkád:Én megyek,de csak jövő hét csütörtökön!


Tényleg JUCU is nagyon eltűnt! :shock:

Judit
Ezt a múltkor akartam írni,csak elfelejtettem:Csodálkozol hogy Benci a zenében,fényképezésben ügyes? :lol: Volt kitől örökölnie! :lol: Kép Kép


Csilla?Évi?

edoci
 
 


Sziasztok!!

Csilla:
Nem tudom mitévő legyél Bonival :cry:
Szerintem nézzd meg mindennap, hogy bepakolt-e.
Anyósom a férjemet mindennap kikérdezte, mert különben nem akart tanulni, pedig jó esze van :lol: gondolom férjecském is rájött,ha megtanulja amit kell hamarabb végez és nem kell otthon is felmondani a leckét :wink:

Én sem éltem még társasházban amíg fel nem költöztünk ide :roll:
Flóra már javulóban köszi!!

Ildi:
Én is emberre gondoltam :wink: szerintem ez tök jó 3 évesen!
Ja rend a lelke mindennek!!!
Arcfestést vállalom--csak gyertek el egyszer:)


Én másképp gondolkodom a sulival kapcsolatban is,én szeretnék odaülni melléjük tanulni és figyelni arra is,hog be legyen pakolva a táskájukba.


Ezt én is így tervezem :wink:


Ovi:
Szerintem jól döntöttél, hogy beadod dávidot az oviba!! Egy próbát megér szerintem. Lehet, hogy szeretni fogja.
Arra készülj fel, hogy nehéz lesz neked nagyon!!
Tényleg kell egy kis idő rékára is, hogy csak ketten legyetek!
szerintem nem szívtelenség, hogy beadod az oviba.

oltásokat én csak a kötelezőt adattam be, csak egy évesen vettem egy oltást azt hiszem az agyhártyagyulladás ellenit.

Örülök, hogy jól sikerült az angol!!! Nagyon ügyed dávid!

Nem voltam mostanában az Árkádban:(
Emlékeím szerint volt thomasos, katicás meg barbys a pultban.
Jó az új vonalzója Rékának!!

Judit:
jók a talis képek nagyon!! aranyosak mind a ketten :lol:

Edit:
Flóra jobban van már.alig köhög és az orra sem folyik már.
ovi: a héten volt a reggeliben egy nő aki az ovikezdésről bezsélt.
És azt mondta, hogy az anyuka pl nem szeretett oviba járni kvázi rossz emlékeí vannak, attól még nem bíztos, hogy a gyerek is rosszul érzi magát stb.
úgy, hogy jól elgondoltad ha szereti akkor ott hagyod tovább :wink:

Nem voltunk a családi napon :cry: Bíztos jó lehetett!

Takarítással nem hagytam magam :lol: :lol: Már megszokták a gondolatot :lol: :lol: :lol: :lol:

Jók a bükfürdős képek nagyon!!! Motoros szerkó is tuti nagyon!!

Dia:
igen elég nehéz kompromisszumot kötni! Örülni kéne, hogy itt nincs több ezer forintos közösköltség, hogy ingyen megcsinállhatjuk magunknak.
végül is itt élünk naponta mászkálunk ki-be a lépcsőházban :arrow: hát saját érdekünk, hogy tiszta legyen!!!
Szerintem :roll: :wink:

Én egy h...e falusi tyúk vagyok ahol megszoktam, hogy még az utcának is rendbe kell lenni, mert szó éri a házelejét :shock: :wink:

Örülök, hogy jól sikerült az első bölcsis nap!!!
(azért ne nyugodj ámmeg még teljesen, hgy jól viseli, ha nem vagy ott) ahogy Judit is írta nekem van, hogy eltelik 2 hét és a csemete akkor jön rá, hogy ez komoly dolog és ott fogod hagyni mindennap)
Csak bíztasd a kis Tökit!!!! hogy nagyon büszke vagy rá stb stb

Állás:
Utálom amikor ilyen helyzetbe hozzák az embert
:evil:

Ezt az üzit már reggel óta írom,mindig akad valami dolgom :lol: :lol:

a héten itt járt a védőnő pofa viziten :lol: :lol: (lehet, hogy írtam már, hogy jön :oops: nem emlékszem)
10 percet volt itt, csak kötelező vizitet tartott :lol:
Amúgy nagyon kedves nő, remélem tud majd segíteni ha kell :?:

Aztán voltak a kéményseprők is ellenőrizték a kazánt+a kéményt.
Minden tökéletes(nem értettem miért jönnek fél éve lakunk itt), nem tudom mi gondd lehet :?: kérdeztem is a pasast.
azt mondta, hogy volt már olyan , hogy 2hetes kazánt ellenőriztek és nem működött rendesen :shock: :shock:

Ha nem jönnék akkor kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!!
Vendégek is jönnek a hétvégén.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Ami/aki még kimaradt :lol: :lol:

Jucus:
mi újság veletek??? jól vagytok?? Mesélj!!

Móni???
Meg van a baba?? Csilla nem tudsz róluk valamit??


Tegnap nagyon fincsi ebédet főztem :wink:
Csirkemájas rizottót :arrow: nagyon nagyon fincsi lett :!:
Lefényképeztem, de lemerült a fényképező nem tudom feltölteni a képeket :twisted: :twisted: :twisted: :roll:

Megyek , mert odaég a tarhonya :roll:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


SZiasztok!


Edit

Jók a képek és a motoros szerkod..azért a motorra én is kiváncsi lennék!


Ildi!

nagyon ügyes Dávid büszke lehetsz rá, nem lesz semmi gond az oviba, ha nekem adodna ilyen lehetöség élnék vele szerintem én is..szoval ne aggodj, neked is jár egy kis szabad délelött Rékával kettesbe..

Szamost keresöbe beirtad?

Évi!

örülök h Flora jobban van! Monirol még nem tudok semmit, kétszer üzentem eddig neki de elerültük egymást, mert egyszer hivott de nem volt nálam a telcsi azota meg nem tudok semmit..

Jucu tényleg eltünt vagy csak máshova ir?????????remélem nincs semmi bajuk..msnen se látom vki látta??

Dia!

engem is dühitene ha nem tenék ki amit csináltam de én mindennel igy vagyok! ha valamit szivböl készitek vagy adok és nem látom h örömet okoz olyan rossz érzés,vagy ha nem becsülik meg..

ok, értem..várom!!

a rota virus elleni oltást ugy tudom 6 hetes kortol adhato de nem biztos, és ugy tudom nem is szuri hanem valami szájon át szedhetö készitmény..de nézd meg a babaneten van egy ilyen topik kimondottan erröl..



Amugy én is belevágtam ám még egy meloba..tudod most több lábon probálok meg én is élni,haladni..na nem mintha egy nem lenne elég..

bölcsis kaján ne csodálkozz suliba se adnak többet (se jobbat)


Judit!


Aranyosak a fiuk aképen, mikor készült? szegény Edit, veled elöbb talizott mint velem..Bocs Edit!

Benci meg lehet h igazi profi fotosá válik, és még tanulhatsz is töle. :wink:

tudom sok mindenre nem válaszoltam de most örülök h ennyi idöm is volt..

puszika

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!

Voltunk bent az oviban délelőtt...alig bírtam elhozni a Dávidot :lol: :o :o :o nem tudom ez mit jelenthet,remélem nagyon jót. :wink:
Rékát elvittem anyukámhoz,így zavartalanul oviztunk. Kint is voltunk az udvaron, meg bent is a csoport szobában. Nem találjátok ki mi a jelünk?
DOMINO Kinek ez még rajtunk kivül? :oops:
Így gyorsan rendeltem a neten. :lol:
Na meg benti cipőt is rendeltem a Siestánál. Szerintem elfogadható áron van.1990.-

Dia!
Most kérték,hogy csináld a matricákat?Vagy csak magadtól csináltad?El hiszem,hogy nem esett jól,de lehet hogy még ki rakják,nem?

Edit!
Nekem még jövöhéten is jó az Árkád. Meg tudnád nekem kérdezni,hogy van-e McQueenes torta és hogy mennyibe kerül?Majd még meglátom,lehet,hogy egyszerűbb ha felhívom őket.

És milyen motort vetettek? Gyorsaságit vagy Choppert? :lol:


Csilla!
Beütöttem a keresőbe,de nem működik az oldaluk,ahol esetleg fel lennének sorolva az üzleteik. :cry:

Milyen melóba vágtál bele? mesélj!

Évi!
Nálunk is nemrég voltaka kéményseprők,gyorsan meg is fogtam a gombomat. :D

Jókat főzől nagyon!

Judit????
ilgya1
 
 


Ildi!

majd mesélek, de szerintem csak privibe.. (meg bkinek aki kiváncsi rá)

amugy elég érdekes dolgokra lettem figyelmes..kicsit nézegettem a babanet topikjait az imént.... :wink: :!:

a cipö szerintem nagyon jó árban van!

Domino jel... :P azt mondjuk nem nehéz rajzolni..de jo h találtál más megoldást!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Ildikó
Örülök hogy jól alakúlt az ovi!Csak így tovább,nem lesz itt gond! :lol:
Dominó-Benci is,igaz?
Se nem gyorsasági,se nem chopper! :lol: Hanem Túra!Honda Deauville! :lol:
Jó,ha még aktuális lesz a csütörtök, hogy megkérdezzem,akkor szólj nyugodtan!
Nagyon jó áron vetted Dávidnak a cipőt! :shock:

Csilla
Mibe fogtál még bele? (ha szabad megkérdeznem) :wink:
Majd csak össze fogunk hozni mi is egy talit! :wink:
Rakok fel a motorról képet ha meglesz!Mármint ha kézhez kapjuk!Remélem as jövő hét vége! :wink:

Évi
Örülök hogy Flóra gyógyul! :D
Megvan a programotok:kéményseprő,védőnő!Nem unatkoztál! :wink:
Csirkemájas rizotto-nyam-nyam,jó ötlet valamelyik nap én is fogok csinálni! :lol: Azért várjuk a képet! :lol:

edoci
 
 


Ja,Csilla!
Jó Gábor vonalzója! :D

edoci
 
 


Kép

ez a cipő!
ilgya1
 
 


Ildikó
Nagyon jó néz ki a cipő! Kép

edoci
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: