Új privát üzeneted érkezett!

Bentre akarom az oviba. :lol: arra jó lesz.
Kis könnyű és Dávidnak is könnyű lesz felvenni. :lol:
ilgya1
 
 


Sziasztok!!

Csilla:
Mónit nem láttam már régóta msn-en:( Lehet, hogy már megvan a baba???
Csak üzenne...

Milyen melóba vágtál bele??

Aranyosak a fiuk aképen, mikor készült? szegény Edit, veled elöbb talizott mint velem..Bocs Edit!


Ezen a mondaton én is sokat gondolkodtam, azt hittem akinek szól az érti :roll: :wink:

Milyen dolgokra lettél figyelmes olvasgatás közben????


Ildi:
Dávid nagyon ügyes!!
CSak így tovább!!
jó a cipő amit vettél.

dominóztok mint Benci???:)

Judit:
Örülök, hogy jó volt a koncert!
Gyere majd bővebben :wink:


Itt a rizottó:


Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Hétvégén nem leszek megyünk a Tiszára!
Hétfőn jövök a képekkel és a beszámolóval,mint régen :lol: puszi.

Évi! Nagyon guszta!

Judit! Jó hogy jöttél!!!!Én innen rendeltem :D a harmadik csomagot,mert abba poló is van.
http://www.ovisjelek.hu/

Ildikó
ilgya1
 
 

 
 

Sziasztok

Évi
Nagyon jól néz ki a kajcsi!Máris éhes vagyok! :lol:

Ildikó
Várjuk a beszámolót és a képeket! :lol:

Judit
Nyugi,gyere!
Csilla szerintem úgy gondolta hogy én vagyok a szegény és azért mert vele még nem tudtuk összehozni a talit,mert amikor mentem Pestre nem volt jó neki, meg akkor Máté nélkül voltam.Szóval nem azért vagyok szegény mert veled taliztam. :wink:
Na hát ezt jól megmagyaráztam! :lol:
Ja és persze nem büdös a szád és nincs semmi gond veled! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

edoci
 
 


SZiasztok!

kaptam egy "fülest h " nézzek be, de csak a te hsz-det olvastam Judit és tudod ez most ku..ra ..sz.ul esett..soha egyetlen szoval nem mondtam h bármi gondom bajom lenne veled, h ne talizhatna itt bárki bárkivel. szabad emberek vagyunk..én csak ugy értettem h Editnek megigértem h talizunk és utolso percben le kellett mondanom már másodjára vele a talinkat...ennyi de asszem ezentul ilyet se irok, meg egyenlöre mást sem...tudom most én vagyok a sértödött..de ezt most meg kell emésztenem..ennyi..

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Judit
Tudod,Micimackó és barátai:Füles!
Kép

edoci
 
 


Csilla
Na NEEEEEEEEEEEEE!

edoci
 
 


Hello!
:shock: Mi történi itt????? :shock:

Csilla,
remélem nem gondolod komolyan!!!!!! Szeretnénk ha jönnél továbbra is, Judit csak félreértette amit írtál. Nekem se volt érthető, de Edo elmagyarázta. :wink:

Ildi,
gratula a dominóhoz!!!!! 8) Poénos jel, nagyon tetszik. 8) Én is néztem az ovisjelek.hu-t, klasszak vannak rajta. :) Egy- kettő kifejezetten teszik, a cica, a kutyus, a hold, a házikó :D ... stb.
A környéken nem tudok szamos boltot. A Szarvascsárda téren a Krisztina cuki nagyon szuper, meg itt nálunk a központban a Picur, de ott inkább finom mint szép torták vannak. Sajnos nem tudok többet segíteni. :oops: Bocci!

Edo,
jó hogy megmagyaráztad a nézeteltérés tárgyát, szerintem senkinek se volt érthető, nem is tudtam miről van szó :? , de így hogy leírtad már én is értem amit Csilla írt. :wink:
Tetszik, milyen színesen írsz. :) Gratula a mocihoz!!!!! 8) Akkor elég nagy lehet, ha túrázós. :roll: Az biztonságosabb is, nem???? :roll: Kettesben apával fogtok romantikus kirándulásokat tenni vele? :lol:


Évi,
az a rizottó nagyon guszta. 8) Flóra ment már a héten oviba? :roll:
Ahhoz képest, hogy folyamatosan olvasom a topikot, néha elfelejtem mit olvastam. :oops:
Egyébként tényleg Pesten teljesen másképp gondolkodnak az emberek, mint vidéken. Nálunk otthon is minden ház elött csodaszép, rendezett, itt meg.... :? .... no comment. :?

Judit,
gyere tényleg!!!! :wink: Várjuk a képeid!!!! :wink:

Jucu,
veletek mi újság????

Móni,
kinn a baby???? :D Tud vki vmit róluk?????? :roll:

Megyek csajok, mindjárt jön a lovagos film, úúúúúgy szeretem!!!! :D Meg most olyan bénának érzem az írásom is, biztos a hangulat miatt. :oops: Remélem Csilla nem mész el, és Judit Te is jössz!!!! :wink: És elfelejtődik a félreértés..... :wink:

Kép
dianab
 
 


Sziasztok!!

Ovisjelek.hu -n tényleg jók vannak:)

Szóval így gondolta Csilla :wink:

Dia:

Flóra holnap megy oviba
Milyen lovagos filmet néztél??

Judit
A máj nem resztelt májként volt elkészítve:


Recept:

Csirkemájas rizottó

Hozzávalók:
• 50 dkg csirkemáj
• 25 dkg rizs
• 1 csomag fagyasztott mexikói zöldségkeverék
• 10 dkg reszelt sajt
• vöröshagyma
• olaj
• ételízesítő
• bors
Elkészítés: A csirkemájat csíkokra vágom. A vöröshagymát üvegesre pirítom. Hozzáadom a májat. Felöntöm néhány evőkanál vízzel, nehogy leégjen. Pici ételízesítő és bors mehet rá. Párolom fedő alatt.

Közben 25 dkg rizst üvegesre pirítok. 5 dl vízzel felöntöm, ételízesítővel meghintem, és fedő alatt kis lángon párolom.

1 csomag mexikói zöldségkeveréket olajon megpárolok, kevés ételízesítő. Ne legyen puha!

10 dkg reszelt sajttal a májat összeforgatom. Utána ráöntöm a rizst és a zöldségeket. Kikent tűzálló tálba simítom.

Előmelegített forró sütőben néhány percig pirítom.

Én a zöldségeket a rizshez öntöttem, így egyszerre megpárolódott(egyel kevesebb lábas kellett)
mielött a sütőbe raktam a tetejére is szórtam sajtot és csak addig sütöttem míg a sajt ráolvadt.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Judit:

Jó az új avatarod!

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Dia
Na megnézted a lovagos filmet? :lol: Mi DVD-ztünk,megnéztünk két filmet, :shock: a Lány a vízben címűt,hát ez elég furi film volt.A másik pedig az Egy gésa emlékirata.Fent kukultunk vagy hajnali 1-ig! :wink:
A gyorsasági motornál biztos biztonságosabb a túra és ami a lényeg nagyon kényelmes. :lol: De hát ugye mindegyikkel ésszel kell menni. :? Én nem szeretem az eszetlen száguldozást amit némelyik motoros csinál! :twisted:
Tervezünk kirándulásokat,ha le tudjuk passzolni Mátét. :lol:
Egy előzetes kép róla:
Kép
Szóval ilyen lesz! :D
Szines írás:Csak a saját depimet akarom legyőzni legalább ezzel! :lol:


Judit
Örülök hogy tetszik! :wink:
Ismét jók a képek!Benci a zongorán ül? :lol:

Avatarod Kép

Évi
Túléltétek a vendégeket? :wink:

Ildikó
Jó időt fogtatok ki a Tiszán!Jól sikerült a hétvége?

Csilla :?:

Mi voltunk ma az Ikeában,vettünk egy tárolót,apa és Máté most próbálja összerakni! :roll:
Én elég vacakul vagyok,fáj a torkom & takony. :twisted: Máté már túl van rajta,apával meg most estünk bele! :twisted:
Jajj,ezt már akartam írni,csak mindig elfelejtem:Utaztunk Mátéval a 26-os buszon,egy járat kimaradt és rengetegen voltak.Képzeljétek,felszállt egy apuka egy babahordóval,benne a nagyon pici baba.Leordították az apukát,hogy mit képzel,felszáll a babával és miatta nem férnek fel az emberek!S hogy emelje a feje fölé a hordozót és úgy tartsa! :shock: :shock: :shock: :twisted: :twisted: :twisted:
Hát én ezen rendesen kiakadtam!Mit képzelnek magukról az emberek! :shock: :twisted:

Kép

edoci
 
 


sziasztok!

Edit!

sajna van ilyen, nem nézik jo szemmel föleg olyan pici buszon ha vki babakocsival száll fel, de h még bébihordoval se tudjon.. :twisted: :twisted:

klassz motor, igy képen is! igazad van én se szeretem a száguldást néha veszélyes dolgokat müvelnek sajnos, naponta legalább 2-3szor talizom motorosokkal az utakon...vigyázzatok magatokra!

Dia!

az elsö lovagot nézted te is?én is láttam már párszor, szeretem... most a sötét zsaruk megy..

jövök irok nyugi, nem szabadultok meg tölem..

Jucu a 2007 augusztusiba ir...

Judit!

igyekszem majd érthetöbben fogalmazni nem mindig sikerül, föleg ha kapkodok..és olyankor mé vissza sem olvasok.. :wink:

puszi mkinek

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk.

Beszámoló:
Nagyon jó volt :lol: gyönyörű szép idő volt végig,nagyon sokat hancuroztunk a gyerekekkel. :lol: :lol:



jó tartalmas beszámoló,mi? :lol: :lol: :lol: (tényleg nem történt semmi érdekes)


Csilla!
Tényleg félreérthető voltál,nekem is rosszul esett volna,ha ilyeneket írsz . :oops: :oops: :oops: én sem értettem elsőre. :oops: köszi Edit! :wink:

és ez a füles?Most ezt nem is olvasod,csak,ha valaki fülest küld,hogy gyere? :oops: ezt se értem...

most tényleg nem kötekedni akarok,de jó tisztázni ezeket :? :roll:

Edit!
És ugyanilyen színű? Ez nagyon szép. A miénk se egy ágyúgolyó :wink: de nem is bánom,mert így nem esik kisértésbe,hogy kipróbálja a végsebességet.

A Gésa emlékiratai volt a kedvenc könyvem egy pár éve,de a filmet még nem tudtam megnézni. (Judit t te láttad?neki is kedvence a gésás könyvek :wink: )
Milyen volt amúgy?

Miért vagy depis?

Évi!
Köszi a receptet,nem tudom,hogy ennek a hatására vagy nem ,de mi is hétvégén májat ettünk :wink:

Dia!
Tényleg a Krisztina cuki az még szóba jöhet. Meg is nézem a honlapjukat.köszi a tippet.

Judit!
Azért is tetszett mert nem fekete a domino,hanem kék :D majd kiváncsi vagyok mikor jön meg és hogy tényleg olyan egyszerű lesz felragasztani :D remélem az oviig elküldik. :wink:

Kép
Kép
Ildikó
ilgya1
 
 


Ildikó
Jó volt a beszámoló! :lol: :lol: :lol:
De a képek magukért beszélnek! :lol:
Igen,a motor pont ilyen színű,nekem mindegyik színben tetszett és így apa döntött a bordó mellett.Én csak rábólintottam hogy jó lesz! :lol:
Nektek milyen motorotok van?Szoktatok túrázni,csavarogni vele?
(gondolom azért 2 gyerkőc mellett nehezebb megoldani) :wink:
Nekem is nagyon tetszett a gésa film!Érdekes volt! :D A könyvet sajnos nem olvastam. :oops: Pedig én is szeretem az ilyen könyveket! :D
Depi:Csak a gyomromtól,de most kiderült hogy valószínűleg túl erős volt már a gyogyi amit szedek rá,ezért kezdett megint fájni.

Judit
Neocitránt iszom,csak az a baj hogy nagyon elálmosodok tőle! :roll: De mára sokkal jobb a helyzet! :wink:
Remélem Bencinek hamar elmúlik ez a korszaka és tudtok rendesen utazni! :wink:
Én sem szeretem ha Máté felmászik valahova,pont tegnap esett le fejjel az ülőgarnitúra tetejéről!Majd a frászt kaptam és még csak esélyem sem volt hogy elkapjam,mert én meg a széken álltam és töröltem a szekrény tetejét! :roll: :oops:

edoci
 
 


sziasztok!

Ildi!

nem akarok magyarázkodni, nincs is miért..amikor van idöm olvasom a forumot, és irok is..de akkor hallottam rola h Judit félreértett engem - azota elismertem h rosszul fogalmaztam-,és ugy éreztem gyorsan tisztázni kéne..sajna nem sikerült elsöre és most már ugy látom h mki emiatt "nekem esik" tudom erös tulzás ez is, meg azt is tudom h ezt most magamnak köszönhetem. mégegyszer elnézést Judittol és mkitöl.. Nem állt szándékomba megbántani!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Judit
Én most fejeztem be a Malackás vitamint Máténál és egy másik (amway-es) vitaminból van még egy kicsi.Az Eskimo Kidsre én is gondoltam.Na de majd meglátjuk!Kíváncsian várom a hatását nálatok! :D
Én is ma hihetetlenül idegbeteg voltam...reggel összerámoltam,most kezdhetem előről...szokott segíteni Máté rendetrakni,meg amit elővesz elrakja,de ma valami katasztrófa... :? Elmentünk délelőtt a boltba,kb 5 perc tőlünk,már attól kiakadtam hogy ment a motorral mint az eszetlen,hiába mondtam neki hogy állj meg,nem arra megyünk...futhattam utána.Pedig már nem egyszer elvettem a motorját azért hogy tanúljon meg ésszel menni... :roll:
Végre beértünk a boltba,persze mindjárt a bejáratnál vannak az édességek... :twisted: Alig tudtam elcibálni onnan,ráadásul az üvöltéstől és a hisztitől én sem tudtam megvenni ami kellett volna.
Úgyhogy kijöttünk és persze nem vettem neki semmit,úgyhogy hazáig üvöltött! :twisted: :oops:
Ma nem tudom mi van velem / na meg Mátéval sem.... :?
Kép
Szóval az a lényeg hogy ránk is ránkférne az omega 3! :lol:
Ja meg a vitaminon kívül valami immunerősítőre ia gondoltam.Azt hiszem van olyan hogy immuno kids.

Jó kis kérdései vannak Bencinek is! :wink:

edoci
 
 


Sziasztok!

Nagyon szuper idő van ma is,ezt ki kell használni csajok! :D

Csilla!
Nem akartam neked esni,ne értsd félre,csak furcsa volt az is,hogy kaptál egy fülest :oops: ,áruld már el hogy kitől? Erre nagyon kiváncsi vagyok,csak annyit mondj,hogy ebből a topikból?
úgy érzem,hogy vagyunk olyan viszonyban,hogy ezt megkérdezhetem.(nem kell rögtön támadásnak venni)


Edit!
Nagyon szép színe van a Hondának!
Nekünk Yamahánk van.
Kép
Terhes voltam a Rékával mikor vettük,így akkor nem nagyon ültem rajta,vagyis nem tudom,de nagyon rossz volt a hasamnak,mostanában meg együtt megyünk kirándulni a gyerekekkel. motorozás kilőve.
Remélem jobban vagy!


Judit!
Ez a FhotoFrameShow.

El tudom képzelni az emberek pillantását a buszon vagy a villamoson :evil: :evil: :evil: szerencsére nem közlekedünk BKV-val,sok kínos pillanatot megúsztam ezáltal :wink: :lol:
Nemsoká kinővi,csak egy szép emlék lesz. :lol:
És én úgy érzem,hogy ez őket minősíti,főleg,ha még be is szól valami kedveset. :oops: szóval ne is törödj velük.

Vitamin:
Én adok Dávidnak Vitacolant,C-vitamint és Forever Kids rágótabit meg néha D vitamint is.. (Tavasszal kapott Marslakocskát-azért fejezed le,mert nem lehet csak 3 éves kortól? :?: :roll: )

Jó kérdései vannak a "gyereknek"-anyuka csak győzzőn rá válaszolni. :lol:
de édi.

Na majd számolj be az Eskimo Kids hatásairól! :roll:

Dávid is mond olyanokat,hogy szétröhögjük magunkat rajta:
ma is valamire azt mondta:" kicsi vagyok túl hozzá"
fel kéne irogatni őket,simán elfelejtem már,hogy miket mond.
Milyen fura,hogy már őket írjuk,nemrég még Flóra beszólásain rötyögtünk :lol: :lol: :lol:

Na megyek levegőzni,puszi:Ildikó
ilgya1
 
 


Ildikó
Mielőtt a fülesből probléma lenne,én magamra vállalom hogy msn-eztünk Csillával a félreértésről és nyugodtan megírhatta volna a nevemet is :oops: Hogy miért lett belőle "füles",azt nem tudom... :shock: :?: Én nyíltan vállalom!
Azért is küldtem utána Juditnak Kép -t
Most úgy jön ki mintha valami besúgó lennék.......... :? :twisted:
Kép


Egyébként nektek is nagyon szép motorotok van,én is azt hiszem ha jön a második baba úgyis vége lesz a motorozásnak! :wink: De nem bánnám! :wink:

edoci
 
 


JuditKép

Köszi! :D

Nem semmi hogy miket bele nem tesznek már a gyerekvitaminokba is! :shock: Remélhetőleg ezekbe nem került ilyen széria! :shock:

Tanúltam a fősulin latint,még szigorlatozni is kellett belőle! :wink: :lol: :lol: :lol:

edoci
 
 


Ez nem számonkérés volt,csak megkérdeztem :lol: mert kiváncsi természet vagyok. :? nem kell senkit megvédeni senkitől :oops:
azt hittem hirtelen, (tudom ,a templomban)hogy valaki "idegen" olvas minket. :oops: -én is paranoia gép vagyok,tudjátok. :lol:

(Tudom,hogy sokan olvasnak minket,azzal nincs is semmi gond,csak furcsa lenne,hogy szólna valaki,hogy figyelj ez meg ez miket irogat neked. :lol: így érthető?)


na ez a guar gumi érdekes. :? :x
ilgya1
 
 


Ildikó
Tudom,én meg szerettem volna elkerülni minden félreértést,azért írtam meg. :wink:

Kép
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

edoci
 
 


itt vok, csak egy dologra reagálnék tudom, ezután már nem leszek szimpatikus számotokra..

Judit csak mert volt egy félreértésünk miért kell most belekötni abba h épp a forever kids guargumi t tartalmaz?ez nekem ugy tünik h szándékos befeketités lenne a cég vitaminjárol, (arrol amit nem ismersz)de nem baj, én továbbra is bátran adom a gyerekeimnek! és azért máskor inkább a www.flpseeu.com honlapot nézzétek, ez a hivatalos honlap!

ja és most lehetek elvakult , vagy fanatikus is..

amugy ha megnézed szinte mindenben van guargumi és ahogy te is irtad nem azzal volt a gond amikor kitört az E412 botrány.

és Edit nem besugo, ö csak megkérdezte h olvastam e a topikot ennyi..

amugy legalább most pezseg a forum, adtam témát nektek..

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Hello!
Látom még mindig izzik a levegő. :shock: ........

Szolid véleményem: Én nem nézem miben mi van, megbízom az ismerőseim tanácsában, mikor érdeklődöm bármilyen vitamin után. Gabinak forever-es méhpempőt fogok adni- ha sikerül megrendelnem, mást egyenlőre nem ill. igazi citrom leve, fincsi teák, gyümik, ennyi. :wink:
Egyébként tényleg a guar gumis cuccok a legfinomabbak. :lol: :lol: Azé ez gáz..... :lol: :lol:

Edo, Ildi,
gyönyörűek a motorok!!!!!! :) 8) Uh, annyira tetszenek. 8)
Hát tény, hogy ha az embernek vannak gyerekei, akkor már inkább mindig velük megy minden programra, nem kettesben apával. De azért néha nem árt egy kis szelíd motoros romantika!!!!! :wink: Jó az a moci a garázsban, szükség lesz rá!!!! :wink:

Gésák: a könyv az egyik kedvencem 8) , a filmet nagyon rossz minőségben tudtam megnézni, elvileg nemsoká meglesz dvd-n, és akkor megnézem végre normálisan. :) már alig várom. :wink:

Hiszti: nem tudom, valaha elmúlik e ez a korszak. :oops: Szerencsém van, Gabi nagyon rendes kölök, nem balhézik a boltokban, pedig motorral járunk be. :lol: Kaptam is megjegyzést meg pofákat a biztonsági őrtől a pluszban, de nem érdekelt. Gabi maradt mellettem, nem pakolt, nem száguldozott, ari volt és szófogadó. 8) És ma is hazafele este a játszóról motorral jöttünk haza és nem hisztizett :shock: , ari volt, szépen mellettem jött haza. 8)

Nem is értem, emberek miért olvasnak olyan topikot, ahova nem is írnak, ill. amihez semmi közük????? :o most komolyan. :x Az nem zavar, ha vki innen ír máshova is, hisz miért ne, szabad mberek vagyunk, nem mentünk hozzá a topikunkhoz. :lol: ...de hogy idegenek????? :roll:

Judit,
képeket mikor raksz fel???? :D
A kék kép hogy sikerült????????

Évi,
megcsinálom én is azt a májas hamit, le is mentettem a receptet. :wink:
Az első lovagot néztem, Richard Gere -rel, imádom, most előszőr láttam is az egészet egyben. :lol: Tök jó volt. 8)
Flóra hogy bírta az ovit ennyi otthonlét után???? :)

Gabival szépen haladunk, ma már kinn voltam, ők etették, pelusozták, stb. 8) Én már nem kellettem. :cry: 8) Szerencsés vagyok Gabival, úgy érzem. 8)

Megyek csajok, késő van, reggel bölcsi. 8)

Kép
dianab
 
 


Sziasztok!

Dia
Hogy megy a bölcsi?Tetszik még Gabinak?Meddig tart a beszoktatás?Örülök hogy könnyen megy! :D
Jó neked hogy ilyen jól viselkedik a boltban! :D Bár amikor kisebb volt Máté vele sem volt gond! :wink:


Judit
Csak hogy ki ne maradjak a sorból,a guargumit én is szeretem! :wink: :lol: (ki tudja mitől fáj az ember gyomra! :roll: )


Képek:
Kép
Kép

edoci
 
 


Sziasztok!

Lányok!!!
Nagyon szupi képek! :lol:
Hol voltatok?

Mi voltunk reggel az oviban vagyis 10 fele,elvolt a Dávid. :lol:
csak az a bajom,hogy alig van kinti játék az udvaron,mert úgy volt,hogy megszüntetik,de most még amíg felújítják a többit,addig ideiglenesen üzemel,és eladták az összes játékot,amúgy sem felelt meg az uniós elvárásoknak,de ezekután esély sincs rá,hogy kapunk újakat. Úgyhogy szegény gyerekek jobbára szaladgálnak. :( :( :( most egy ideig oké,de 10-től délig? :oops:
Majd el kellett mennem a postára,és előre engedtek a két gyerekkel-hipp hipp hurrá :) utána vásárolni voltam a CBA-ba,de ide már nem mertem egyedül :lol: :lol: :lol: úgy általában megoldom,de most nem akartam. Most ült először Réka nagylányosan a kosárba,persze utána kézmosás,de olyan édi volt.Sapimániás lévén,vettem neki egy 100. sapit,de olyan szép volt nem tudtam otthagyni.

Délután meg játszózni voltunk a helyi csajokkal,szupi volt,Dávid annyira más lett,elvolt a nagyfiúkkal,csúzdázott,motorozott. Igaz volt egy kis incidense egy kislánnyal,de összeségében nagyon büszke voltam rá. Este mondom is neki,hogy milyen büszke vagyok rád,erre ő: "én is büszke vagyok magamra" azt hittem megzabálom. :lol: :lol: :lol:

ildikó
ilgya1
 
 


már megint szarakszik a vonlzóm.nem hiszem el,mindjárt kiszedem ezt is a ....a! :evil:
ilgya1
 
 


Kép

Ildikó
(Judit már leírta hogy hol voltunk,úgyhogy én nem kezdek bele :lol: )
Jól haladtok az ovival! :D Nagyfiú már Dávid is! :lol: Haláli beszólásokkal! :lol: :lol: :lol:
100.sapi :lol: :lol: :lol: Biztos édes benne Réka!Fénykép???
Incidensek:Benci és Máté hol rúgdossák,lökdösik egymást,aztán jön az imádás,puszi... :lol: :lol: :lol: (Máté mostanában egyébként egy kiskakas) :oops: :evil:

Judit
Jó a verdás pizsi! :D (jó hogy már szinte mindent lehet kapni ami verdás!) :lol:
Kép

edoci
 
 


Csak egy gyors kérdés:
Adtatok már a gyerekeknek megfázáskor Oscillococcinum-ot vagy Coryzalia-t?Érdemes beszerezni?Óvoda kezdés miatt kérdezem.

Van valakinek ezzel tapasztalata?
Dia,ti szoktatok ilyen homeos cuccokat szedni,nem?

edoci
 
 


Bronchovaxum,van kapszulában is,azoknál a gyerekeknél szokták felírni akik gyakran hurútosak.Vagyis nálunk a doki azoknak írja fel.10 napig kell adni,aztán szünet,aztán megint adni.
Oltások:én csak a kötelezőket adatom be. :oops:

edoci
 
 


Sziasztok!!

Edit:
Nagyon szép a motor!!

Vendégeket igen túl éltük :wink:
A legkedvesebb nagynéném jött látogatóba :wink:

Hogy vagy??

buszos eset nem semmi, hogyan lehetne a felemelni egy hordozót

az ember feje fölé??? :evil: :evil:


Vásárlás elég nehéz lehetett, szerencsére Flóra nem hisztizett még boltban.Mostanra meg már megértette, hogy egy dolgot választhat pl:rágó vagy tic tac.

Ildi:
jó volt a beszámoló :lol: :lol: :wink:

Gyerekek nagyon aranyosak a képeken!!
Kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz az ovisjeles pólótok :wink:

Te sapi mániás:) Megmutatod??


Judit:
Flóra is a keréken ül a buszon :lol: :lol:
Örülök, hogy ízlett a rizottó :wink:
Végül is majdnem úgy készül a máj mint a resztelt máj csak a pirospaprika nincs benne, ezért tuti jó lehetett úgy is!!!

Vasárnap én is megnéztem a verdákat.Aranyos egy mese.
Flórának felvettük , de fél órát nézte aztán kért másik mesét.Nem érdekelte :roll: Nem volt benne hercegnő barby :lol: :lol: :lol:

Flóra is marslakókat szed :wink:

Verdás pizsiben szunyáló Benci nagyon-nagyon édes!!!

Én nem adtam még homeos cuccot Flórának.

Dia:
Flóra jól bírja az ovit.Már várta, hogy menjen :wink: szerencsére nem sírt a héten még....
Most már vannak programok, foglalkozások. Tegnap almás sütit sütöttek, mindenki reszelhette az almát, gyúrhatták a tésztát.
Nagyon élvezte!! Itthon is lereszelt egy almát is megette :)
Ma meg piacra mentek,de erről még nem tudok beszámolni :wink:
kivi vagyok, hogy , hogy tetszett neki :?:
Délután meg ha minden igaz mehet táncolni is(remélem az óvonéni elintézi neki)
Nem tudom, hogy mikor lehetett rá jelentkezni, bíztos a múlthéten mikor nem voltunk, mert elötte nem láttam a kiírásban, hogy tánc is van.

Örülök, hogy Gabi ilyen jól halad a bölcsivel!!

Judit,Edit:
Aranyosak a gyerekek!!


Fétfőn este, Flóra hányt egyet :shock: :shock: fogalmam sincs, hogy miért???
Délben spenótot ettek, este nem akart vacsizni, egy kis megyyet evett(befőttet)Talán összevesztett a gyomrában a spenót meg a meggy, sok savat csinált neki :roll: :cry:
Éjszaka velem aludt..
Csúcs volt ahogy vonult át kezében a kispárnával meg a takarójával, vígan fészkelte be magát az apja helyére :lol: :lol:
"Jó, hogy itt aludhatok, legalább nem kell később átjönnöm!" :lol:

Nekem is eszembe jutott egy jó kérdése Flórának, hogy olvastam Benci miket kérdez.

Anya mi volt akkor amikor még semmi se volt??? mikor még nem voltak emberek???


A múltkor valmiért megdicsértem, hogy milyen aranyos volt, hogy sgített nekem valamiben:
"Ugye milyen okos vagyok???
Örülök, hogy ilyen okosnak születtem!"


Apa a héten itthon van, mert beteg :cry:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hello!

Évi,
jó hogy jöttél. :) Örülök Flórának. :) Hát igen, ők már ovisok, komoly programjaik vannak 8) :lol: , amik szerintem nagyon fontosak. Sütögetés, piac.... felkészítik őket az életre. 8) Emlékszem, nekünk volt olyan feladat, hogy mikor milyen időben mit kell felvenni. Hasznos volt, talán most is lehetne ilyen műsor minden reggel a tv-ben. :lol:

Ildi,
ne csodálkozz a játékokon, tudod, Mo-on vagyunk és benn az EU-ban. :lol: :oops:
Na tényleg gáz, nálunk a bölcsiben is alig van kinnti játék, azok is baromi szakadt/törött állapotban. Megkérdeztem, nem-e lehetne, hogy vennék 4-5 db motort, olyat, mint Gabié, a csoportnak, erre közölték, hogy csak EU szabvány motor lehet, az kb 40 ezer Ft/db :shock: . Há mondom arra azért nincs pénzem :? .
Gondoltam, ha kapok egy kis kari pénzt, lecsippentenék belőle a bölcsinek egy tizest.... hogy senki meg ne tudja......
Az ember mindig jobbat akar a gyerekének, ezért gondoltam, hogy segítek. :( mindegy....

Judit,
klassz az a pizsi. 8)

Edo,
Judit jól írta a homeos cuccokat. Én azokat használom csak, Gabinak meg magamnak is, és nagyon beváltak. 8)
Pl. hétvégén előjött a zöld takony, adtam rá kalium.... bigyót és két nap alatt elmúlt. 8)
Viszont most meg köhögünk. :? Adom a Stodalt, de nem akarja bevenni kanállal, vízhez keverem, úgy a kulacsába, tea helyett issza. :) Remélem jobban lesz, mert ha egy hét sikeres beszoktatás után lebetegszik...hááááááát nem fogok örülni. :?

Megkérdeztem a gondnőket, mi lett a matricáimmal, kiderült, a vezetőnő leszedette, mert ez csecsemő :shock: csoport, és nem szabad kicsi matrivcáknak lenni, csak kb mint a két tenyerem, szóval nagyon nagyoknak. :? Megjegyzem, Gabi a legfiatalabb a csoportban. :lol: Hát mindegy, elvették a kedvem, de nem is a az a fő gondom, hanem hogy olyan csupasz, dísztelen a bölcsi és én csak azt szeretném, ha barátságosabb lenne. :?

Csilla,
remélem már nyugodtabb vagy, és fogsz jönni!!!!! :roll:

Kép
dianab
 
 


Évi
Örülök hogy jól sikerült a vendégség! :D
Köszi,megvagyok,még egy kicsit taknyosan,de nem vészes! :wink:
Jó hogy Flóra megérti hogy egy valamit vehet a boltban,örülnék ha már mi is ott tartanánk! :wink:
Aranyos lehetett Flóra a mese közben,hol nézte,hol nem!Tipikus lány! :D Hercegnők,stb! :D Nagyon édes! :D
Kép
Tök jó foglalkozások vannak az oviban! :shock: Még az én koromban nálunk sajna nem voltak ilyenek! :(
Hogy sikerült a piacolás?Volt végül táncolni?
Flóraszáj :lol: :lol: :lol:
Apának jobbulást!

Mostanában nem főztél valami fincsit? :lol: Várjuk az ötleteket! :lol:

Dia
Köhögés :( Jobbulást Gabinak!Remélem használni fog a Stodal!Hát,én felkészülök arra hogy az oviban egy hét beszopktatás,utána egy hét betegség lesz!Hátha kellemesen csalódni fogok! :D Bár nem hiszem! :?
Mindenesetre remélem nektek jól fog menni! :D
Matrica: :( Azért legalább máshova kitehették volna! :(

edoci
 
 


Sziasztok!

Nagyon gyorsan eltelt a napom,nem volt időm benézni,bocsesz :? de most itt vagyok :lol: :lol: :lol:

reggel elaludtunk :oops: 8-kor sikerült felébrednem,és fél 9-re volt időpontom az Okmányirodába. :x Nem láttátok volna azt a gyorsaságot :lol: :lol: :lol: a gyerekek menet közben reggeliztek,de odaértem időbe és még le is passzoltam gyorsan őket anyukámnál,még szerencse,hogy ilyen közel lakik :lol:
aztán Cini Muzsikára mentünk vagyis Bukfencre,elbúcsúztunk Mónitól,Dávid az ovi miatt most volt utoljára. 16 hónapos kora óta jártunk. :cry: :cry: :cry:

Délután meg ajándékvásár,be a Határ útra (Tankcsapdás poló) majd irány a keresztfiam szülinapjára felköszönteni,este értünk haza,de Dávid miközbe jöttünk haza Pestről bealudt,így nemrég bírtam lerakni,mostanáig játszottunk(Puzzle,rajzolás volt a porondon)

Na röviden ennyi a napom :roll:

Judit!
Nem is mondtad,hogy már hivatásos vagy :wink: tök jó,hogy felkértek fótózni,mutathatsz képeket onnan is,ha "ki lehet adni" :lol:
Ebbe a verdás pizsibe tökre beleszerettem,a viselőjébe már rég az vagyok

Megjött a dominos cucc,hát....én valahogy többet vártam csalódás volt
Majd lefényképezem a polóban a nagyfiút. :? (Évi)

Edit!
Oscillococcinum :roll: én már adtam és jó volt, először felerősítette a tüneteket,akkor megijedtem,de aztán jó lett. (Elkezdett folyni Dávid orra és akkor elkezdtem adni,aztán még jobban folyt és abba maradt,kb. 3 nap)

Mész akkor holnap az Árkádba? Meg tudnád kérdezni a tortát? :oops: hogy van-e készen? Csinálnak-e Verdásat? Mennyibe kerül? Kell-e előleget fizetni? Mennyivel előtte kell megrendelni,? Kb. hirtelen ezekre lennék kiváncsi.



Évi!
Tényleg micsoda jó foglalkozások vannak nálatok,almás süti meg ilyenek. Most milyen csoportos Flóra? Középsős? :oops:

Apának jobbulást!

Flóraszáj :lol: :lol: :lol:

Majd írd meg milyen volt a piacon? Szuperek lehetnek az ovónők. :D csak irigykedek,és remélem nálunk is lesz ilyen.

Dia!
Megértem a segíteni vágyó szándékod,ugyanígy éreztem én is,amikor megláttam az udvart az oviban. :(
Kedden is voltunk bent,mint meséltem,és még nem voltak kint a gyerekek,de már sorakoztak,így nem mentünk fel(miért pont a földszinten legyen a kiscsoport :?: :oops: )na nem is ez a lényeg,hanem kijöttek és mondta nekik az ovónő,na gyerekek akkor menjetek szaladgálni és az összes gyerek,mint a kergebirkák elkezdtek szaladgálni az udvaron :(

Matricák :(
Editnek igaza van. :) máshova kirakhatták volna.

lesz még jobb sapis kép is,de addig érjétek be ezzel :wink: :lol:
Kép

ildikó
ilgya1
 
 


Ildikó
Nem semmi napotok volt már megint! :lol:
Sapis kép nagyon édes! :D :D :D Mégmégmég! :lol:
Nálunk is az emeleten vannak a kiscspoprtosok! :shock: Úgy látszik ez valami hagyomány! :?
Én most teljesen beparáztam hogy nem is akarom Mátét oviba adni! :oops: :shock: Tiszta zizi vagyok! :roll:
Meg tudom kérdezni az Árkádba,de csak holnap,mert csúszott a program és holnap megyek! :oops: Ha még jó akkor is! :wink:
Tényleg,már csak egy pár nap és Dávid 3 éves! :lol: Ajándék ügyben haladsz?

Judit
Szemed :( De biztos édes lehetett Benci ahogy vígasztalt! :wink:
Remélem Benci nem kapott el tőlünk semmit! :shock: Na most én is jól beparáztam! :oops:
Aranyos hogy Máténak hív téged!Én meg a másik Máté anyukája! :lol: :lol: :lol: Haláli egy szövege van! :lol:
Én is féltem hogy Máté majd az oviban hagyja magát megverni,de mostanában ilyen kiskakas lett (tényleg nem volt verekedős soha).
Benci is ügyes hogy kiáll magáért! :lol: Nem baj,most már felkészülünk az utcai harcokra is! :lol:
Kérdések,miértek,ne is mond! :roll:

Na megyek összeszedem magunkat!Így már lassan fél 10-kor! :shock:

edoci
 
 


Sziasztok!

Már megint tök büszke vagyok a fiacskámra :oops: :lol: angolon olyan kis ügyes volt,kis fa színes építőkockákat szoktunk egymásra rakosgatni és tanuljuk közben a színeket és számokat,Dávid meg tök hangosan és tök egyedül simán megszámolta angolul 10ig :lol: anyukáknak álla leesss,tanárnéni is csak vigyorgott :lol: :lol: :lol: én meg majd szétrobbantam a büszkeségtől. :lol: :lol: :lol:

Judit!
Az tutti,hogy jó férje lenne Rékának. Igaz van már neki egy Vecsésen is,de nem baj,majd lesz egy Pöstről is :wink: :lol:
Majd belejössz ebbe a fény dologba,de akkor is olyan szuper,hogy felkértek.(Büszkék vagyunk rád!!!)

Kreatívoskodás :lol:
Szerintem temperamentum kérdése,vagyis minden gyerek más.Benci mozgékonyabb,és máshoz van "beprogramozva" .
JA és nehogy azt hidd,hogy egyedül csinálja (nagyon ritkán) mindig kiköveteli,hogy ott legyek,max. ha vágunk,akkor el tudok sliccelni,de a végeredmény akkor az egész szobát betöltő apró papírfecnik :o

Nálunk még nincs miért korsszak :lol: :lol: sőt én úgy tudtam idáig,hogy ez három és négy éves kor között van :oops: de ti most megcáfoltátok. :wink:

Hú,szegény szemed :cry:


Edit!
Ajándék ügyben sehol nem tartok,de most nyílik (pont ma) közel hozzánk egy nagy bevásárlóközpont,
http://www.mcferihegy.hu/index_hu.html
és arra gondoltam,hogy majd ott nézek valamit. :roll:
Jó a péntek is még nekem,úgyis csak jövőhét szombatra kell a torta.

Miért gondoltad meg magad ovi ügyben?
Hát megértelek különben,annyit mint én vaciláltam rajta....ja és még mindig nem vagyok biztos benne,hogy jól döntöttem.
PEdig egyre jobban feltalálja magát a gyerektársaságban,és kezdi megtanulni megvédeni magát,de akkor is még olyan kicsi :cry: :cry: :cry:

Visszatérve az ovira,simán egyedül közlekednek fel és le a lépcsőn a wc-re,felügyelet nélkül. :oops: igaz várja fönt őket egy dadus,és ha megbotlik és leesik a lépcsőn? :oops:

Ja és megjött,úgyhogy én is zizi vagyok! :lol:

Puszi.Ildikó
ilgya1
 
 


Ildikó
Nagyon ügyes Dávid! :shock: :lol: Jogosan vagy büszke rá!Sőt,mi is azok vagyunk! :D
jó sok minden van abban a bevásárlókp.-ban,bizti találsz valami jó dolgot Dávidnak!
Ok,akkor holnap megkérdezem a tortát!
Egyszerűen azért gondoltam meg magam ovi ügyben,mert akkor nem lesz velem Máté.Tudom ez így hülyén hangzik,sőt,amikor te írtál erről én is azt írtam hogy próbáld meg. :oops: S persze ha ovis lesz majd elmaradnak a jó kis reggeli hancúrozások,bújás az ágyban,(reggeli rohanás miatt),hogy csak úgy gondolunk egyet és elmenjünk csavarogni,stb. :oops:
Ha biztos lennék benne hogy még itthon maradhatok,mert jönne a kistesó,nem lenne probléma...de amíg nem biztos... :oops:

Judit
Sárkányos mesék...mi is szeretjük! :lol: :lol: :lol: Amikor voltunk nyaralni,sokat néztünk várakat és a várakban is mindig a sárkányokat kellett keresni! :lol: :lol: :lol:
Képviselő bácsik munkahelye: :lol: :lol: :lol: Még el is tudom képzelni ahogy mondja! :lol:
Ha az ösztönömre hallgatok,akkor nem iratom oviba :? :oops:
Várjuk szeretettel Bencit ha elindul "Dologla"! :lol:
"szerencsére vissza tudtam tartani":miért olyan rossz volt nálunk? :cry: :cry: :cry: (na jó ezt nem gondoltam komolyan :wink: ,értem én :lol: )
Kaki ügy???Kijött a befőttesgumi? :?

edoci
 
 


Hello!

Ildi,
nem reagáltam anno az ajándékos kérdésedre. :oops: Bocsi, teljesen kiment a fejemből. :? Mindegy, most bepótolom. :wink:
Mi megbeszéltük Gáborral, hogy Gabinak legót veszünk karira, meg a szülinapjára is. Megvan mindene, max a mikulás hoz majd neki kisautót. Vettem már neki egy autópályát, mert az is fontos. :lol: De nagyjából ennyi. Ruhát tuti nem teszek a fa alá, meg szülinapjára sem, hisz azt nem tudják a gyerekek értékelni, meg nem is tartom ajándéknak. :oops:

Judit,
beföttesgumi :lol: kész vagyok tőletek!!! :lol: Hihetetlen mik történnek nálatok!!! :lol: Azért remélem nem lehet tőle baja. :oops:
Az EU-s motor 40 ezer Ft/db. :shock: ...... de megkérdeztem anyóst is, és Ő azt mondta, hogy csak a hinta, csúszda, homokozó, ilyenekre vonatkozik ez a rendelet, nem a motor, labda,stb játékokra. :roll: És akkor most nem is értem.... :? ráadásul, meséli a barátnőm, hogy a tesója gyereke odajárt két éve, és akkor még mondták is a szülőnek, hogy nyugodtan hozza be a motort a kicsinek játszani, mert a bölcsinek nincs elég. És ugyanez a bölcsi. :shock: ... nem értem innentől fogva, de majd a vezetőnővel beszélek, és minden kiderül. És matrica ügyben is beszélni fogok vele, mert a szomszéd szobában -ahol az egy év alattiak vannak- feltettek pici matricákat is. :? Most akkor mi van??? :? Tisztázok vele egy két kérdést, ha elcsípem. :wink:

Egyébként a bölcsi jól megy, továbbra is imád Gabi bejárni. 8)
Viszont engem minden nap felidegesítenek vmivel.... :evil:
Barátaink kislányával jár egy csoportba, direkt kértük, hogy könnyebb legyen nekik a beszokás..... állítólag :roll: a kislány egy tünemény volt, míg Gabi színre nem lépett. Azóta tiszta dili a kiscsaj, mindent Gabihoz vág, kiabál, rosszalkodik, rombol, stb.... közölte a gondnő, hogy ez így nem lesz jó, a két gyerek egy csoportban.... :o Há mondom nagyon jó, ha át akarják tenni másik csopba a gyerekem, mondom, jó lenne minél hamarabb, mert nem szeretném, ha az én fiam szívna azért mert a másik kölke nem képes viselkedni. :x Olyan pipa lettem.... :x ... aztán megnyugtatott Gabi gondnője, hogy nem engedi áttetetni, majd a kislány megtanul viselkedni. :twisted: Hihetetlen!!!!! :cry:

Ovikérdés:
szerintem minél később megy a gyerek oviba/bölcsibe/közösségbe, annál nehezebb lesz az elszakadás. De ez az én véleményem. :wink:

Mennem kell, majd még igyekszem jönni. puszi

Kép
dianab
 
 


sziasztok!


Moni hivott most délután 15.08kor megszületett ANna, 3390 és 54 cm, hatalmas, sürü hajjal, másfél ora alatt ! mindketten jol vannak!! :P :P

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Nagy gratula Móniéknak!!!!!!

Kép
dianab
 
 


Gratula Móniéknak!

Ildikó
At Árkádban csak azok a torták vannak amik a kirakatban,azok 5600 ft-ért,egyedi tortákat nem vállalnak.Szóval nincs Villám MCQueen-es. :cry:


bocsi hogy csak ennyit írok,jövök még!

edoci
 
 


Sziasztok!!

Tegnap délután telefonált az óvonéni, hogy Flórának fáj a füle :cry:
Persze már csak ügyelet volt :cry: Flóra meg üvöltött.
alig bírta kivárni, hogy sorrakerüljünk.
Kapott gyógyzsert, próbáltam melegíteni a fülét de nem engedte :cry:
A fáradságtól elaludt mikor hatott a panadol, talán szünt a fájdalom...
1 órát aludt az ágyon majd sírt,nagy nehezen az ölemben vissza altattam, így aludt 2és fél órát.Mikor felébredt már nem fájt a füle :?
Jó kedvű lett. Éjszaka jól telt nem kelt fel egyszer sem.Este már rátudtam beszélni, hogy feküdjön rá a melegítős párnára.
Most meg rázza a hideg befog lázasodni :cry: :arrow: Megnéztem elaludt :wink:

Persze ez pont elég lett volna egy napra :arrow: de a reggel úgy kezdődőtt, hogy apa azt mondta, hogy zsibbad a feje :shock:
(Már egy hete itthon van, mert szédül, fáj a feje)
Tök jó gondoltam a házidoki csak este rendel :evil:
Kihívtam az ügyeletet :!: :? Elég hamar kiértek, a doktornő jó alaposan megvizsgálta :arrow: egy kicsit magas volt a vérnyomása adtak neki egy vérny.csökkentőt :arrow: így javult a zsibbadás a fejében és jobban érezte magát. Vezetni nem vezethetett, de elkellett menni az idegosztályra. Ott végig ültünk egy órát majd a kedves főorvos asszony közölte, hogy bíztos nem idegi alapon fáj, zsibbad a feje :!: most nem vizsgálja meg majd menjen vissza hétfőn :shock: :shock:
Nem lettem ideges egy csöppet sem!!! Kedves férjem meg nem erősködött, hogy vizsgálják már meg, nem viccből küldte be az ügyeletes doki!!!(én kint vártam).
Este a házidoki adott gyógyszert a vérnyomására most már egy kicsit jobban van :wink:

Teljesen kimerültem estére :cry:


Dia:
Nagyon tetszenek Flórának ezek a programok az oviban.kicsit Waldorfos szerintem az óvónéni, hogy szereti az egészséges, természetes dolgokat :!:
Tegnap sütöttek sütőtököt.A gyerekekkel együtt magozták és szeletelték.
Flóra mondta, hogy megakarta kóstolni, de mire uszonna idő lett addigra eljöttünk már.

Eu-s motor :evil: jól beetettek :arrow: szerintem csak nincs kedvük figyelni, hogy a gyerekek, hogyan motoroznak, tök macerás szerintük :twisted: Én láttam oviban ilyen sima motort nem is egyett :roll:

Matricáidat leszedték :evil: :evil: a gyerekek felérik az ablakokat mindenhol? Ha olyan magasra teszik, hogy ne érjék el egyik sem szedné le...

A kislány meg tényleg majd megtanul viselkedni!!Ne aggódj!!

Edit:
A piacolás nagyon tetszett Flórának buszsal mentek.Körbe járták a piacot, vettek pár dolgot majd hazafelé bementek egy játszótérre is.
Mostanában nem főztem semmi jót :?

Ildi:
Flóra középsős, de vegyes csopiban van. így annyira nincs elosztva.
Nálunk nem emeletes az ovi :?
a csoport szobából is kilehet menni az udvarra,mminden csoportnak külön mozsdója van.

Sapis Réka csuda édes!!

Dávid nagyon ügyes!!Tényleg büszke lehetsz rá!!

Judit:
sokat gondolkodtam már én is, hogy honna kérdez ilyeneket Flóra :?:

Ma épp az ecsetelte ha nem lesz senkinek se ajándék a karifa alatt akkor nekünk kell elkészíteni.
Azon gondolkozott, hogy mit is lehetne csinálni, talán rajzoljak mindenkinek???
Ezt talán az oviban beszélhették,mert nálunk a Jézuska hozza az ajándékot.

Semmi jó tanácsot nem tudok adni, hogyan vészeld át a miért korszakot :oops:
Flórnál nagyon rövid ideig tartott igen.
Van egy könyvünk :arrow: Minden napra egy kérdés a címe
Ebben nagyon sok miértre megtaláljátok a választ! (Ez könyv még az enyém volt, nem tudom, hogy még most is lehet-e kapni :roll: )

Nagyon okos Benci!!
Kaki megoldótott, befőttes gumi meg tuti kijött :!: :!:

Móninak Gratulálunk!!!

Benci nagyon jópofa a kenyér evős képeken :lol: :lol:

Errről jut eszembe ma beugrottunk a tescóba pár dologért.
Flóra egy sajtos tanglit eszegetett a kocsi mellett.
Erre egy pasas beszól :arrow: nincs otthon mit enni???
(elöttünk vásárló anyuka sem értette a kérdést)
Majd folytatta a pasi :arrow: Csak behozom a gyereket jóllalatom aztán haza megyünk???
Mondtam neki persze miért ne :lol: :lol: :lol:
Mire kérdőre vontam volna , hogy mit pofáz már eltünt a sorok között..
Hogy jön ahhoz, hogy bármilyen tettemet kérdőre vonja????
Mérges voltam nagyon, de őt a válaszom sokkal jobban bosszantotta szerintem :lol: :lol: :lol:

Mondjatok egy gyerekes családot aki egy bevásárlást úgy eltud intézni, hogy a gyereknek mindig mindent csak akkor ad oda ha kifizette??
(megjegyzem én soha nem sumákolom el ha valamit elkezdett Flóra megenni, hogy ne fizessem ki)

Na mára ennyi voltam :wink:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!!

Tegnap délután telefonált az óvonéni, hogy Flórának fáj a füle :cry:
Persze már csak ügyelet volt :cry: Flóra meg üvöltött.
alig bírta kivárni, hogy sorrakerüljünk.
Kapott gyógyzsert, próbáltam melegíteni a fülét de nem engedte :cry:
A fáradságtól elaludt mikor hatott a panadol, talán szünt a fájdalom...
1 órát aludt az ágyon majd sírt,nagy nehezen az ölemben vissza altattam, így aludt 2és fél órát.Mikor felébredt már nem fájt a füle :?
Jó kedvű lett. Éjszaka jól telt nem kelt fel egyszer sem.Este már rátudtam beszélni, hogy feküdjön rá a melegítős párnára.
Most meg rázza a hideg befog lázasodni :cry: :arrow: Megnéztem elaludt :wink:

Persze ez pont elég lett volna egy napra :arrow: de a reggel úgy kezdődőtt, hogy apa azt mondta, hogy zsibbad a feje :shock:
(Már egy hete itthon van, mert szédül, fáj a feje)
Tök jó gondoltam a házidoki csak este rendel :evil:
Kihívtam az ügyeletet :!: :? Elég hamar kiértek, a doktornő jó alaposan megvizsgálta :arrow: egy kicsit magas volt a vérnyomása adtak neki egy vérny.csökkentőt :arrow: így javult a zsibbadás a fejében és jobban érezte magát. Vezetni nem vezethetett, de elkellett menni az idegosztályra. Ott végig ültünk egy órát majd a kedves főorvos asszony közölte, hogy bíztos nem idegi alapon fáj, zsibbad a feje :!: most nem vizsgálja meg majd menjen vissza hétfőn :shock: :shock:
Nem lettem ideges egy csöppet sem!!! Kedves férjem meg nem erősködött, hogy vizsgálják már meg, nem viccből küldte be az ügyeletes doki!!!(én kint vártam).
Este a házidoki adott gyógyszert a vérnyomására most már egy kicsit jobban van :wink:

Teljesen kimerültem estére :cry:


Dia:
Nagyon tetszenek Flórának ezek a programok az oviban.kicsit Waldorfos szerintem az óvónéni, hogy szereti az egészséges, természetes dolgokat :!:
Tegnap sütöttek sütőtököt.A gyerekekkel együtt magozták és szeletelték.
Flóra mondta, hogy megakarta kóstolni, de mire uszonna idő lett addigra eljöttünk már.

Eu-s motor :evil: jól beetettek :arrow: szerintem csak nincs kedvük figyelni, hogy a gyerekek, hogyan motoroznak, tök macerás szerintük :twisted: Én láttam oviban ilyen sima motort nem is egyett :roll:

Matricáidat leszedték :evil: :evil: a gyerekek felérik az ablakokat mindenhol? Ha olyan magasra teszik, hogy ne érjék el egyik sem szedné le...

A kislány meg tényleg majd megtanul viselkedni!!Ne aggódj!!

Edit:
A piacolás nagyon tetszett Flórának buszsal mentek.Körbe járták a piacot, vettek pár dolgot majd hazafelé bementek egy játszótérre is.
Mostanában nem főztem semmi jót :?

Ildi:
Flóra középsős, de vegyes csopiban van. így annyira nincs elosztva.
Nálunk nem emeletes az ovi :?
a csoport szobából is kilehet menni az udvarra,mminden csoportnak külön mozsdója van.

Sapis Réka csuda édes!!

Dávid nagyon ügyes!!Tényleg büszke lehetsz rá!!

Judit:
sokat gondolkodtam már én is, hogy honna kérdez ilyeneket Flóra :?:

Ma épp az ecsetelte ha nem lesz senkinek se ajándék a karifa alatt akkor nekünk kell elkészíteni.
Azon gondolkozott, hogy mit is lehetne csinálni, talán rajzoljak mindenkinek???
Ezt talán az oviban beszélhették,mert nálunk a Jézuska hozza az ajándékot.

Semmi jó tanácsot nem tudok adni, hogyan vészeld át a miért korszakot :oops:
Flórnál nagyon rövid ideig tartott igen.
Van egy könyvünk :arrow: Minden napra egy kérdés a címe
Ebben nagyon sok miértre megtaláljátok a választ! (Ez könyv még az enyém volt, nem tudom, hogy még most is lehet-e kapni :roll: )

Nagyon okos Benci!!
Kaki megoldótott, befőttes gumi meg tuti kijött :!: :!:

Móninak Gratulálunk!!!

Benci nagyon jópofa a kenyér evős képeken :lol: :lol:

Errről jut eszembe ma beugrottunk a tescóba pár dologért.
Flóra egy sajtos tanglit eszegetett a kocsi mellett.
Erre egy pasas beszól :arrow: nincs otthon mit enni???
(elöttünk vásárló anyuka sem értette a kérdést)
Majd folytatta a pasi :arrow: Csak behozom a gyereket jóllalatom aztán haza megyünk???
Mondtam neki persze miért ne :lol: :lol: :lol:
Mire kérdőre vontam volna , hogy mit pofáz már eltünt a sorok között..
Hogy jön ahhoz, hogy bármilyen tettemet kérdőre vonja????
Mérges voltam nagyon, de őt a válaszom sokkal jobban bosszantotta szerintem :lol: :lol: :lol:

Mondjatok egy gyerekes családot aki egy bevásárlást úgy eltud intézni, hogy a gyereknek mindig mindent csak akkor ad oda ha kifizette??
(megjegyzem én soha nem sumákolom el ha valamit elkezdett Flóra megenni, hogy ne fizessem ki)

Na mára ennyi voltam :wink:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!!

Tegnap délután telefonált az óvonéni, hogy Flórának fáj a füle :cry:
Persze már csak ügyelet volt :cry: Flóra meg üvöltött.
alig bírta kivárni, hogy sorrakerüljünk.
Kapott gyógyzsert, próbáltam melegíteni a fülét de nem engedte :cry:
A fáradságtól elaludt mikor hatott a panadol, talán szünt a fájdalom...
1 órát aludt az ágyon majd sírt,nagy nehezen az ölemben vissza altattam, így aludt 2és fél órát.Mikor felébredt már nem fájt a füle :?
Jó kedvű lett. Éjszaka jól telt nem kelt fel egyszer sem.Este már rátudtam beszélni, hogy feküdjön rá a melegítős párnára.
Most meg rázza a hideg befog lázasodni :cry: :arrow: Megnéztem elaludt :wink:

Persze ez pont elég lett volna egy napra :arrow: de a reggel úgy kezdődőtt, hogy apa azt mondta, hogy zsibbad a feje :shock:
(Már egy hete itthon van, mert szédül, fáj a feje)
Tök jó gondoltam a házidoki csak este rendel :evil:
Kihívtam az ügyeletet :!: :? Elég hamar kiértek, a doktornő jó alaposan megvizsgálta :arrow: egy kicsit magas volt a vérnyomása adtak neki egy vérny.csökkentőt :arrow: így javult a zsibbadás a fejében és jobban érezte magát. Vezetni nem vezethetett, de elkellett menni az idegosztályra. Ott végig ültünk egy órát majd a kedves főorvos asszony közölte, hogy bíztos nem idegi alapon fáj, zsibbad a feje :!: most nem vizsgálja meg majd menjen vissza hétfőn :shock: :shock:
Nem lettem ideges egy csöppet sem!!! Kedves férjem meg nem erősködött, hogy vizsgálják már meg, nem viccből küldte be az ügyeletes doki!!!(én kint vártam).
Este a házidoki adott gyógyszert a vérnyomására most már egy kicsit jobban van :wink:

Teljesen kimerültem estére :cry:


Dia:
Nagyon tetszenek Flórának ezek a programok az oviban.kicsit Waldorfos szerintem az óvónéni, hogy szereti az egészséges, természetes dolgokat :!:
Tegnap sütöttek sütőtököt.A gyerekekkel együtt magozták és szeletelték.
Flóra mondta, hogy megakarta kóstolni, de mire uszonna idő lett addigra eljöttünk már.

Eu-s motor :evil: jól beetettek :arrow: szerintem csak nincs kedvük figyelni, hogy a gyerekek, hogyan motoroznak, tök macerás szerintük :twisted: Én láttam oviban ilyen sima motort nem is egyett :roll:

Matricáidat leszedték :evil: :evil: a gyerekek felérik az ablakokat mindenhol? Ha olyan magasra teszik, hogy ne érjék el egyik sem szedné le...

A kislány meg tényleg majd megtanul viselkedni!!Ne aggódj!!

Edit:
A piacolás nagyon tetszett Flórának buszsal mentek.Körbe járták a piacot, vettek pár dolgot majd hazafelé bementek egy játszótérre is.
Mostanában nem főztem semmi jót :?

Ildi:
Flóra középsős, de vegyes csopiban van. így annyira nincs elosztva.
Nálunk nem emeletes az ovi :?
a csoport szobából is kilehet menni az udvarra,mminden csoportnak külön mozsdója van.

Sapis Réka csuda édes!!

Dávid nagyon ügyes!!Tényleg büszke lehetsz rá!!

Judit:
sokat gondolkodtam már én is, hogy honna kérdez ilyeneket Flóra :?:

Ma épp az ecsetelte ha nem lesz senkinek se ajándék a karifa alatt akkor nekünk kell elkészíteni.
Azon gondolkozott, hogy mit is lehetne csinálni, talán rajzoljak mindenkinek???
Ezt talán az oviban beszélhették,mert nálunk a Jézuska hozza az ajándékot.

Semmi jó tanácsot nem tudok adni, hogyan vészeld át a miért korszakot :oops:
Flórnál nagyon rövid ideig tartott igen.
Van egy könyvünk :arrow: Minden napra egy kérdés a címe
Ebben nagyon sok miértre megtaláljátok a választ! (Ez könyv még az enyém volt, nem tudom, hogy még most is lehet-e kapni :roll: )

Nagyon okos Benci!!
Kaki megoldótott, befőttes gumi meg tuti kijött :!: :!:

Móninak Gratulálunk!!!

Benci nagyon jópofa a kenyér evős képeken :lol: :lol:

Errről jut eszembe ma beugrottunk a tescóba pár dologért.
Flóra egy sajtos tanglit eszegetett a kocsi mellett.
Erre egy pasas beszól :arrow: nincs otthon mit enni???
(elöttünk vásárló anyuka sem értette a kérdést)
Majd folytatta a pasi :arrow: Csak behozom a gyereket jóllalatom aztán haza megyünk???
Mondtam neki persze miért ne :lol: :lol: :lol:
Mire kérdőre vontam volna , hogy mit pofáz már eltünt a sorok között..
Hogy jön ahhoz, hogy bármilyen tettemet kérdőre vonja????
Mérges voltam nagyon, de őt a válaszom sokkal jobban bosszantotta szerintem :lol: :lol: :lol:

Mondjatok egy gyerekes családot aki egy bevásárlást úgy eltud intézni, hogy a gyereknek mindig mindent csak akkor ad oda ha kifizette??
(megjegyzem én soha nem sumákolom el ha valamit elkezdett Flóra megenni, hogy ne fizessem ki)

Na mára ennyi voltam :wink:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!!

Tegnap délután telefonált az óvonéni, hogy Flórának fáj a füle :cry:
Persze már csak ügyelet volt :cry: Flóra meg üvöltött.
alig bírta kivárni, hogy sorrakerüljünk.
Kapott gyógyzsert, próbáltam melegíteni a fülét de nem engedte :cry:
A fáradságtól elaludt mikor hatott a panadol, talán szünt a fájdalom...
1 órát aludt az ágyon majd sírt,nagy nehezen az ölemben vissza altattam, így aludt 2és fél órát.Mikor felébredt már nem fájt a füle :?
Jó kedvű lett. Éjszaka jól telt nem kelt fel egyszer sem.Este már rátudtam beszélni, hogy feküdjön rá a melegítős párnára.
Most meg rázza a hideg befog lázasodni :cry: :arrow: Megnéztem elaludt :wink:

Persze ez pont elég lett volna egy napra :arrow: de a reggel úgy kezdődőtt, hogy apa azt mondta, hogy zsibbad a feje :shock:
(Már egy hete itthon van, mert szédül, fáj a feje)
Tök jó gondoltam a házidoki csak este rendel :evil:
Kihívtam az ügyeletet :!: :? Elég hamar kiértek, a doktornő jó alaposan megvizsgálta :arrow: egy kicsit magas volt a vérnyomása adtak neki egy vérny.csökkentőt :arrow: így javult a zsibbadás a fejében és jobban érezte magát. Vezetni nem vezethetett, de elkellett menni az idegosztályra. Ott végig ültünk egy órát majd a kedves főorvos asszony közölte, hogy bíztos nem idegi alapon fáj, zsibbad a feje :!: most nem vizsgálja meg majd menjen vissza hétfőn :shock: :shock:
Nem lettem ideges egy csöppet sem!!! Kedves férjem meg nem erősködött, hogy vizsgálják már meg, nem viccből küldte be az ügyeletes doki!!!(én kint vártam).
Este a házidoki adott gyógyszert a vérnyomására most már egy kicsit jobban van :wink:

Teljesen kimerültem estére :cry:


Dia:
Nagyon tetszenek Flórának ezek a programok az oviban.kicsit Waldorfos szerintem az óvónéni, hogy szereti az egészséges, természetes dolgokat :!:
Tegnap sütöttek sütőtököt.A gyerekekkel együtt magozták és szeletelték.
Flóra mondta, hogy megakarta kóstolni, de mire uszonna idő lett addigra eljöttünk már.

Eu-s motor :evil: jól beetettek :arrow: szerintem csak nincs kedvük figyelni, hogy a gyerekek, hogyan motoroznak, tök macerás szerintük :twisted: Én láttam oviban ilyen sima motort nem is egyett :roll:

Matricáidat leszedték :evil: :evil: a gyerekek felérik az ablakokat mindenhol? Ha olyan magasra teszik, hogy ne érjék el egyik sem szedné le...

A kislány meg tényleg majd megtanul viselkedni!!Ne aggódj!!

Edit:
A piacolás nagyon tetszett Flórának buszsal mentek.Körbe járták a piacot, vettek pár dolgot majd hazafelé bementek egy játszótérre is.
Mostanában nem főztem semmi jót :?

Ildi:
Flóra középsős, de vegyes csopiban van. így annyira nincs elosztva.
Nálunk nem emeletes az ovi :?
a csoport szobából is kilehet menni az udvarra,mminden csoportnak külön mozsdója van.

Sapis Réka csuda édes!!

Dávid nagyon ügyes!!Tényleg büszke lehetsz rá!!

Judit:
sokat gondolkodtam már én is, hogy honna kérdez ilyeneket Flóra :?:

Ma épp az ecsetelte ha nem lesz senkinek se ajándék a karifa alatt akkor nekünk kell elkészíteni.
Azon gondolkozott, hogy mit is lehetne csinálni, talán rajzoljak mindenkinek???
Ezt talán az oviban beszélhették,mert nálunk a Jézuska hozza az ajándékot.

Semmi jó tanácsot nem tudok adni, hogyan vészeld át a miért korszakot :oops:
Flórnál nagyon rövid ideig tartott igen.
Van egy könyvünk :arrow: Minden napra egy kérdés a címe
Ebben nagyon sok miértre megtaláljátok a választ! (Ez könyv még az enyém volt, nem tudom, hogy még most is lehet-e kapni :roll: )

Nagyon okos Benci!!
Kaki megoldótott, befőttes gumi meg tuti kijött :!: :!:

Móninak Gratulálunk!!!

Benci nagyon jópofa a kenyér evős képeken :lol: :lol:

Errről jut eszembe ma beugrottunk a tescóba pár dologért.
Flóra egy sajtos tanglit eszegetett a kocsi mellett.
Erre egy pasas beszól :arrow: nincs otthon mit enni???
(elöttünk vásárló anyuka sem értette a kérdést)
Majd folytatta a pasi :arrow: Csak behozom a gyereket jóllalatom aztán haza megyünk???
Mondtam neki persze miért ne :lol: :lol: :lol:
Mire kérdőre vontam volna , hogy mit pofáz már eltünt a sorok között..
Hogy jön ahhoz, hogy bármilyen tettemet kérdőre vonja????
Mérges voltam nagyon, de őt a válaszom sokkal jobban bosszantotta szerintem :lol: :lol: :lol:

Mondjatok egy gyerekes családot aki egy bevásárlást úgy eltud intézni, hogy a gyereknek mindig mindent csak akkor ad oda ha kifizette??
(megjegyzem én soha nem sumákolom el ha valamit elkezdett Flóra megenni, hogy ne fizessem ki)

Na mára ennyi voltam :wink:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Csak 4x küldte el ez a sz@r az irásomat :oops: :evil: :evil: :evil:

Most legalább én vagyok felül :lol: :lol: :lol: :lol:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Kép

Dia
Igazad van az ovival kapcsolatban,de van ellenpélda is,pl Évi is most adta be oviba Flórát és nincs semmi gond! :wink:
Persze fog Máté oviba menni,mert nem úgy néz ki hogy itthon tudok majd maradni. :(
Örülök hogy Gabinak tetszik a bölcsi!Kislány viselkedése miatt tényleg nem Gabinak kellene mennie! :?
Nem próbálod meg hogy csak nagyobb matricákat viszel a bölcsibe?Hátha azokat engednék kirakni! :wink:


Évi
4 üzenet :lol: De legalább jól kezdődik az oldal! :lol:
Flóra füle :cry: Jobban van már?láza?Remélem elmúlt a fülfájás! :?
Férjednek is jobbulást, azóta jobban van a feje?Akkor most hétfőn megint vizsgálat? :? Remélem minden rendben lesz!
Kijutott neked tényleg egy napra! :?
Boltban nem semmi beszólása volt a pasinak :twisted: Csoda hogy ilyen higgadtan tudtál rá válaszolni,még ha fel is dühített! :wink: Én biztos leüvöltöttem volna a fejét kapásból! :oops: Régen mi is jártunk úgy hogy az egyik kiflinek megette Máté a felét amire a pénztárhoz értünk! :wink: Nálunk a CBA-t szeretem,mert ha vesz az ember a gyereknek Fornettit,vagy bármi péksüteményt,azt az eladók oda is adják a gyereknek hogy egye nyugodtan! :wink:
Ja,sőt a reklámokban is a kolbászt megeszik amire a pénztárhoz érnének! :lol: :lol: :lol: Biztos nem néz tv-t az a pasi! :lol:

Judit
Jók a képek! :lol: de legalább a háttér homályos lett! :lol: :lol: :lol:
"Dologla" utazás,persze,igazad van,én sem mernék így elindúlni! :lol: ( csak viccből írtam :wink: ) De ne aggódj,majd megyünk mi! :lol: Nem szabadúlsz ilyen könnyen tőlünk! :lol: :lol: :lol:
Benci is édes a kenyeres képekkel! :lol:

edoci
 
 


Sziasztok!

Balcsin voltunk(msn-en üzentem) ,azért nem jelentkeztem :lol: családi banzáj volt....,bowlingoztunk Szárszón,(átmentünk a Vőlgyhídon),tojásfesztiválon voltunk Siófokon. :lol: (láttam Marsit és a Vilikét :lol: )nagyvonalakban...jó volt,csak kicsi fújt a szél.

Edit!
Nagyon köszi,hogy megkérdezted,örök hálám. :lol:
Akkor megnézem még máshol is,aztán majd meglátom. Milyeneket láttál?

Hát tényleg fura lesz,hogy nem lesznek velünk :oops:

Motor megjött már ? :oops:

Judit!
Nagyon guszta az a kenyér,én is szívesen megkaparíntottam volna. :wink: (Tudom,hogy nem azon van a hangsúly,csak hűlyéskedtem)Nagyon édes azzal a nagy kenyérrel. :D

Hogy van a szemed? :lol:

Szobros kép marha jó! :lol: még a pokháló is látszik:)

Dia!
Köszi,hogy válaszoltál ajándékügyben. :lol:
Szuper,hogy ilyen jól viseli Gabi a bölcsit.
Ismerős kislány ügyben meg tényleg az a legjobb megoldás,ha külön szedik őket.

Évi!
Jobbulást Flórának!!!
Ezt a részét nem várom az ovinak :cry: :cry: :cry: ez fog ránk is várni tudom,sőt ott van Réku is. :cry:
Nem semmi kálvárián mentetek keresztül a férjeddel,,de tényleg mi az hogy elküldik? :? remélem már jobban vagytok.

Bevásárlós pasi :twisted: :twisted: :twisted:
micsoda bunkó emberek vannak,foglalkozzon mindenki a saját dolgával,hát nézzünk oda. :oops:
Mondjuk biztos vannak olyan emberek is,akik nem fizetik ki,csak odamennek enni,de én ezt egy kisgyerekes családból nem nézném ki,vagyis belőletek nem.Ha még ott dolgozna vagy valami....

Egyedül sose csinálnék ilyet,de egy gyerekkel az más...jó volt Edit :wink: biztos nem néz tv-t. :lol:

Móninak nagy nagy gratula!

Ildikó

Ha eltűnnék mostanában,ne lepődjetek meg a héten,ovi kezdés,szülinap,buli szervezés,torta,angol,ajándék vásár,stb...de azért esténként igyekszem jönni.
ilgya1
 
 


sziasztok!

Ildi!

Dávidnak elöre is nagyon boldog szülinapot kivánok!!!holnap biztos h nem tudnék irni ezért köszöntöm most, -nem felejtettem ám el!! :D

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Dávidnak:
Kép
BOLDOG SZÜLINAPOT!

edoci
 
 


Ildikó
Balcsi,családi banzáj,bowling,tojásfesztivál.... :lol: ....jó kis programotok volt már megint! :lol:
Torta:volt autós,meg vonatos (ami hasonlított Thomasra),persze én csak ezeket a fiúsakat néztem... :oops:
A motor megérkezett,csak a dobozok meg egy pár hozzárendelt dolog nem,úgyhogy szerdán hozzuk haza.
Ovikezdés?Torta sikerült?Ajándék?buli?Kérjük mindenről a részletes beszámolót!Képeket is! :lol: :lol: :lol:


Többiek?

Évi
Férjed hogy van?volt orvosnál aztán?Flóra füle?


Dia
Mi újság a bölcsis nagyfiúval?


Judit
:?: Újabb sztárfotók? :D Bencibogár?

edoci
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: