Új privát üzeneted érkezett!

Ma reggel abban maradtunk, hogy holnap megint CTG, utána ha rendben van haza, és 25-én viszont beindítja. holnap még nagyon itthon kéne lennem, mert a nagylány szerepel a pásztorjátékban, ha az apja viszi ki dísziti a fát és főzi a vacsorát? Hiába van itt a házban a mami, ketten összesen kevesek az esti előkészületekhez, Mert ugye angyalkát is kell játszani valakinek, azaz fadíszítés, ajándékok kipakolása. Majd csak megoldódik valahogy.
26-án viszont a 3 nagy elmegy egy hétre a vidéki mamihoz, így a párom is ki tudja pihenni magát, mire hazaérünk.
Olyan furcsa, hogy már csak maximum másfél napom van hátra! Különben megegyeztünk dokibácsival, hogyha szenteste kellene szaladni, akkor nem zargatjuk őt, mert elég jó az aznapi ügyeletes.

Kívánok Nektek áldott, békés, boldog karácsonyt sok-sok pihivel!

Ildikó
b_ildikó
 
 


Helló Bella!
pont tegnap gondoltam rád, hogy már rég nem jelentkeztél. Mi újság, hogy vagytok? Most már 4 napja nem fáj a vesém, úgyhogy nem is gondolok rá, de ha belázzasodnék, vagy rosszabbul lennék, akkor indulnánk. DE nem fogok. Most erősen hiszem ezt. Meg a doki elutazik egy hétre, és mindenkép meg akarom várni, mert már megvettem neki az ajándékot is, aztán meg mit csinálnék vele?

Fiona,
Nekem is kb a 30. hét körül kezdődött a gyomorégés, de annyira rossz volt, hogy fogytam is három kilót, mert már nem is ettem semmit egész nap, csak vizet ittam, meg hánytam. A REnnie jó, vagy a Tisacid jött be nekem, amikor már nagyon kész voltam. Most, hogy úgy érzem, a gyermek lentebb ment a medencébe jobb, de vizen kívül még most sem nagyon tudok mit inni. Ha meg nincs kedved semmit csinálni, hát pihenj. Én is egy napig bűvöltem a mosatlant, mire végre ma rá tudtam venni magam. DE kit érdekel?
Kedves szülő mamókák!
Kívánom nektek, hogy a szülés jól menjen, és igen kellemes élményekről számoljatok be. Vigyázzatok magatokra, kevés vajúdást nektek.
Mindenkinek kívánok továbbá Boldog Karácsonyt!
manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok!

Kép

Vic
(már csak 13 nap van hátra...)
Victoria
 

 
 

Sziasztok!
Inez, én 30-án megyek CTG-re.
Mégegyszer kellemes ünnepeket!Kép
Nikie
nikie
 
 


Sziasztok!

Manóka!
Sajnálom, hogy ilyesmikkel kell megkűzdened!
A cukrom rendben van, de ha tudsz küldeni csíkot, azt megköszönöm, és azzal már kihúzom februárig. Úgy mértem, hogy azért maradjon, és a doki azt mondta, hogy ez így tökéletes, nem kell többször mérni (bár így is naponta 2-szer azért megmérem)
A címedet feltétlen írd meg jó? A könyvet lemásoltam, és szeretném visszaküldeni.
Egyébként az a csík, amit először küldtél, az orvos szerint nagyob jó, mert ahhoz kevesebb vér kell, és ehhez a géphez való kimondottan, úgyhogy ha csak olyat tudsz szerezni, az is jó.

Kellemes ünnepeket kívánok Neked is, és a családodnak, na meg a pocaklakódnak.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Tud valaki valamit Ildikóról?
Legutóbb azt írta, hogy 25-én megindítják neki a szülést, ha addig semmi, úgyhogy valószínűleg már túl van mindenen.
Jó lenne tudni róla valamit.
Kár, hogy nincs több kecskeméti kismamánk!

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Kép

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Hát jó régen nem írtam mert nov.14-én bevonuultam a kórházba.Örömmel jelentem hogy december 17-én 35 hét 3 napra megszülettek gyönyörű gyermekeim!Gergő 2480 grammal és Vivien 2300 grammal.Császárral szültünk és a hetedik napon már itthon is voltunk úgyhogy be is tudtuk tenni őket a fa aláKép
Igyekszem majd valamikor visszaolvasni benneteket és leírni részletetsebben a történetünket dehát most még elég sok a dolgomKép
Üdv mindenkinek!
Panda
Panda
 


Szia Panda!
Lebuktál, te vagy GySz!. Itt is gratula nektek.
Kriszta
Krisztike
 


SZiasztok!

Nagy gratula Pandának és valószínűleg Ildikónak is! Most már lassan elkezd színesedni a táblázat.
Lídia!
Az is lehet, hogy megelőzünk, mert a far-illetve harántfekvés miatt a dokim már 9-e előtt be akar fektetni, sőt azt is pedzegette, hogy be kellene indítani a szülést, nehogy "beszoruljon" a kicsi egy gyors szülés miatt. Erre elég csúnyán néztem rá, így maradtunk annyiban, hogy ha nem akarom, akkor nem indítja be.
Ja, és hogy jöjjek megint a nagy híreimmel, voltunk bent az önkormányzatnál, hogy nyilatkozzunk a születendő gyermek vezetéknevéről (ezt házasságkötéskor nem tettük meg), és az anyakönyvvezető mondta, hogy januártól lehet csatolt vezetéknevet választani, tehát hogy az apa és az anya nevét is megkapja.
MIndenkinek nagyon jó pocaknövesztést kívánok, vigyázzatok magatokra ebben a nagy hidegben!
H. Szilvi
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telt a karácsony!

Panda, gratulálok az ikrekhez! Tényleg szép karácsonyi ajándékok! Kép Kép

Úgy látszik, most már beindul a babaeső! Kép Kép Kép

Pusza mindenkinek,
Tünde
rtünde
 
 


Sziasztok!

PANDA!

Gratulálok!!!

Könnyű szülésed volt? Bár nem nyaggatlak, ha lesz időd, biztos leírod.

Sok puszi mindenkinek: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Panda Kép, gratulálok! Szép nagy babák a 35. héthez és az ikerséghez képest! Majd írd meg a részleteket, ha lesz egy kis időd! Sok boldogságod és örömed legyen a régen várt babákban!

Szilvi Kép, úgy néz ki, én is előbb befekszem. Majd egyeztetünk!

Lídia
lídia
 
 


Sziasztok!
Innen a szülőszobáról szeretnék mindenkinek Boldog Új Évet kívánni, remélem, akkor mi már külön leszünk.
üdv manóka, vigyázzatok magatokra!

manóka
manóka
 
 


Panda! Gratulálok a "picikhez", akik nem is olyan picik!!!!

Manóka mit csinált Te bennt? Most munkaügyben vagy ott, vagy már talán....?

Minden finishelőnek nagyon szurkolok! (Vic, Bözse, Lola, Lidia, Szilvi, Manóka)

Húú micsoda babaeső várható!!!!

Fiona
34+1
még 41 nap
fiona
 
 


Manóka!

Nagy-nagy DRUKK!!!!!KépKépKépKépKép
Dejó, Te már nemsokára találkozol a Babátokkal!Kép

Szilvi
36+4
sztigris
 
 


Hello Lanyok,
Panda,
Szeretettel gratulalok a kicsikhez! Vigyazzatok magatokra!
Manoka,
Drukkolok, hogy minden rendben menjen! Remelem, hamarosan tudsz jelentkezni es megirod, hogy mi tortent. Nagyon izgulok en is!
Mi tegnap voltunk NST-en, jol vagyunk. Szeretnem mar betolteni a 37 hetet, utana megnyugodnek.
Szilvi,
Ti hogy vagytok?
Puszi mindenkinek,
Bella
36+3
bella
 
 


Sziasztok!
Tegnap volt a bébike 3500 g, már az utolsó napjaink vannak. Elvileg 15-re vagyunk kiírva.
Már nagyon várom a találkozást!

Mindenkinek könnyű szülést kívánok és BUÉK!

Ines
ini
 
 


Sziasztok Kismamik!

PandaKép
Nagy gratula az ikrekhez!

A finiselőknek nagy drukk!

Ma voltunk CTG-n. Szép szívműködése van babócánknak. Fájásom még nincs. Vérnyomásom 125 volt, eddig ez volt a legmagasabb. UH jövő héten lesz mégis. És ma léptünk be a 37.hétbeKép
De izgulok!

BUÉÉÉÉK!

Nikie
36+0
nikie
 
 


Sziasztok Kismamik!


Ezer éve nem írtam ide. Pocakunk növekszik. Már 3x voltunk NST-n, egy hete vannak jóslófájásaim, nagyon fincsik. Kép
Kórházi cuccom összekészítve.

Múlt hét kedden bébi BPD-je 91 mm volt, fáj a szeméremcsontom és egyfolytában szakad rólam a víz. KépKépKép

A táblázathoz, csak annyit szeretnék, hogy a kislány név véglegesen Liliána Eszter lett. És úgy tűnik Kisgombóc kislány. Kép

Mindenkinek nagyon Boldog Új Évet kívánok! Kitartás kismamik, már nincs sok hátra. Kép

Puszi
Noémi
37+2
noémi
 
 


... Ja és a táblában rossz a heteim és napjaim adatai. Ma vagyok a 37+2-őn, és ez tuti, hogy így van. KépKépKép

Puszka
Noémi
noémi
 
 


Milyen tökkel ütött vagyok... Brrrrr. Nemis mai a táblázat. na ennyit rólam! KépKépKép

Noémi
noémi
 
 


Sziasztok!
Én is régen írtam magunkról. Hétfőn voltunk UH-on és babókaáim 2860, ill. 2900 grammosak, a BPD-jük egyformán 88 mm. Ehhez képest elvileg még csak 33+4 vagyunk, de ez nekem gyanúsan nem stimmel. Hétfőn fogjuk kezdeni az NST-t, de annyit mozognak, tuti minden OK velük. Én már kevésbé bírom, de már nem tarthat soká.
Mindenkinek BÚÉK, jó baba, ill. pocaknövesztést:
Krisztike
Krisztike
 


Krisztike!
Szerintem sem tökéletes a mérés!
Az én babóm 9.1-es fejátmérővel a 35. héten született. Végig nagy babának mérték, a fej és has méretek alapján. 2620 grammal indult pályafutása.
Névtelen
 


Én inkább a kiírásra gyanakszom, ugyanis több orvos is csinált már UH-ot és a 10. hét óta folyamatosan nagyobbak a koruknál. Egyébként a szólóban született fiaim is ekkorák voltak, majd 4200 grammal születtek a kiírt napon.
Krisztike
 


Üdv mindenkinek!
Újra itthon vagyunk, de már kettesben.
25-én délelőtt bevonultunk a szülőszobára, adminisztráció, 10-kor burokrepesztés, oxytocin, és elindult. 11 körül kezdett igazán fájni, s akkor jöhetett be a párom is. Nagyon intenzív, nagyon fájdalmas (ennyit egyikkel sem kiabáltam, de most így esett jobban), de gyors volt. 13.10-re kibújt Veronika, 3700 g-mal, 52 centisen, hosszú fekete hajjal. Utána még a varrással is megszenvedtünk, mert persze a vágást nem úsztam meg. Babás szobába kerültünk, így szépen beindult a tejem, és nem is sárgult be olyan nagyon a babó, így nem kellett kékfényezni. Hétfőn már jöhettünk haza, 4 naposan, ami itt Kecskeméten nagy szó. Nagyon vaskalaposak, nem nevezhetőek baba- és mamabarát kórháznak.
Jólesett itthon a nagy csönd, a pihi. Ma este jönnek haza a nagyok, hát, kíváncsi vagyok..

Majd még mesélek, de máshol is körül akarok még nézni, és nem tudom, menyi időt enged a kiscsaj.
Mindenkinek nagyon boldog új évet, könnyű szülést és egészséges babát kívánok!

Ildikó
b_ildikó
 
 


Sziasztok!

Először is mindenkinek nagyon boldog, egészségben, szeretetben, vidámságban gazdag új évet kívánok! Kép

Ildikó, gratula Veronikához! Kép

Pusza mindenkinek,
Tünde
rtünde
 
 


Ildikó!

Gratulálok a gyors szüléshez és a Veronikához!!!
Tényleg ekkora különbségek vannak szülés és szülés között?


Bözse Te jössz! Kép Kép Kép
fiona
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem irtam, de most lett újra matávos telefonunk, amivel tudok internetezni.
Ildikó, gratulálok. Ez aztán gyors szülés volt. Remélem nekünk kimarad az indítás, de a gyorsaság hasonló lesz.
Hát most búcsúzom is, majd jelentkezem.
Bözse

Velünk minden rendben, még mindig egyben vagyunk. A múlt héten volt UH is, akkor azt mondta a doki, hogy 3 kg körül van a baba.
Már vannak kósza fájásaim, de főleg akkor, ha csinálok valami megeröltetőbbet, mint az ücsörgés.
Kedden volt CTG, és akkor a méhszáj is teljesen zárva volt. Az orvosom szerint, ebből nagy valószínűséggel túlhordás lesz. Hát mindegy, csak minden rendben legyen.
Lassan a gyerekszobánk is kész van, már csak egy-két apróság hiányzik, ami elkészül nélkülem is. Szóval teljes a készültség.
Most éppen próbálom kipihenni az ünnepi vendégjárást. Szinte mindennap volt valaki nálunk, néha több váltásban is. Sok barátunk tanul külföldön és most jöttek haza.
A szilveszter viszont csendesen telet. Nem is emlékszem mikor ültem utoljár otthon. Társasoztunk, beszelgettunk olvasgattunk a az urammal kettesben. A szomszédokkal még 8 előtt koccintottunk (ott 12 és 5 hetes babák vannak és éjfélkor kiszámíthatalan a program de fa fürdetés előtti időben tudtak mozogni).Ja és kölyök pezsgővel koccintottunk. Bár a pezsgőt egyébként sem szeretem.
bözse
 
 


Ildikó!

Gratulálok! Kép

És mindenkinek boldog új évet, gyönyörű, egészséges kisbabákat, és sok türelmet kívánok!

Lídia
lídia
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek BUÉK!

Ildikó!
Gratulálok a babához. A nagyok már biztosan nagyon várják, hogy láthassák.

Kiváncsi vagyok, nálunk mikor lesz bébi, most drukkolok, hogy várjon még, mert a Hanna lányom beteg egy picit, így nem hagyom jó szívvel az anyósomnál.

Ines
ini
 
 


Sziasztok!

BUÉK!

Ildi!
Gratula a pici babához! Sok-sok tejcsit!

Kedden betöltjük a 37.hetet! Egész jól vagyunk. A szilveszter nálunk is csendesen zajlott, kivéve amikor piciBogi izgett-mozgottKép

Nikie
nikie
 
 


Szia Mindenkinek!

Először is szeretnék olyan boldog új évet kívánni, mint amilyen nekem van most. Még hajnalban tudtalak benneteket tudatni, aztán reggel szülésmegindítás lett a dologból, mert a laboreredményeim szerint ez volt a legjobb megoldás. Igazábol szubjektíve teljesen jól éreztem magam, de a vesém miatt már nem is bántam, hogy így törtnt. Tudjátok, mindenkire odafigyelnek, de nekem még kétszeresen is a legjobbat akarták, annyit gondolkoztak felőlem, de így lett a legjobb. Nem mondom, hogy a szülésmegindítás valami csuda jó dolog, de a végeredmény a lényeg, és hát az idő intervallum is elég jó, mert az egész 6.40-13.26-ig tartott.ekkor bújt ki az én új kis szerelmem. mondanom sem kell, gyönyörű lett. 3330g, és 51 cm. mindenki atz mondja, hogy kiköpött az apja. én nem tudom, szerintem csak tökéletes.a neve végül imre istván lett a két nagyapja után. már tegnap délben itthon voltunk, minden rendben, nagyon jól szopcsizik.
majd írok részleteket, de most a "tejcsárdát várja a fejőgép csatlakozásra" ahogy a férjem szokta volt mondani.
manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok!

Ha valaki van itt, aki már szült, kérem feltétlen segítsen!
Tegnap este fürödtem szigorúan langyos vízben. Nem telt el 3 perc, furcsa dolgot éreztem a hüvelyemben. Olyan érzés volt, mint amikor a előtejtermelés beindult nálam, és bizsergett a mellem, csak most ott lent. Vagy még ahhoz tudnám hasonlítani, amikor nagyon nagyon gyorsan remeg a gyomor, vagy ilyen idegzsába miatt mondjuk a szem ugrál. Tettem be betétet, de semmi különöset nem vettem észre. Mivel eddig is volt folyamatosan hüvelyi folyásom, és az is ilyen áttetsző volt, nem tudom megkülönböztetni, ha esetleg mégis a magzatvíz szivárog.
Még éjjel éreztem párszor, és azóta nem, most figyelem a betétet, de kicsit meg vagyok ilyedve.
Most vagyok 32+3, menzesz szerint már betöltöttem a 33. hetet is.
Köszi: Bogi
Ja a babóca rendesen mocorog, nem vettem észre semmi változást.

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Stia Bogi!

Én is megijedtem a 27. héten, hogy a magzatvizem folydogál, de hál istennek nem az volt. A dokik se nagyon tudják megállapítani, hogy az-e. Szerintem tuti nem az, de kapható a gyógyszertárakban egy Al-Sense nevű betét, ami pont erre való!! 3 db kb 7000 Ft. Mondjuk ha valamilyen fertőzésed van, akkor álpozitív eredményt ad!! Szerintem menj el a dokidhoz, hogy megnyugodj!
Ne aggódj, szerintem nem lesz semmi ban, de ha fertőzésed van, azt is ki kell kezelni!! Nekem volt streptococcus agalactae -m, kaptam rá egy szemicillin kúrát.

Nikie, írjál többet magatokről és Dorisékról is! Puszi, Bogi 35+0!!!!
rbogi
 
 


Szia Bogi!

Beszéltem a védőnővel, ő azt mondta, hogy azt észrevenném, ha a magzatvíz lenne. Nem tudom. Mindjárt beszélek a dokimmal is. Pont hétfőn kellene mennem hozzá.
Felhívtam néhány patikát még reggel az Al-Sense miatt, de csak egyben volt, és az is csak hétfőn lesz nyitva. Semmi görcsöm nincs, és remélem, hogy nekem is csak a folyásom lett bővebb. Majd meglátjuk. Ha valami van, vagy én vagy a férjem jelentkezünk.

Köszi, puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Manóka Kép,gratulálok!

Bogi Kép, csak nyugalom! (tudom, mondani könnyű...)

Lídia
lídia
 
 


Sziasztok!

Ma délután 14:55-kor 2,6 kg-val és 51 cm-el megszületett Noémi kislánya, Liliána Eszter! Kép Kép Kép

Pusza mindenkinek
Tünde
rtünde
 
 


Kép

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Kép

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


FB!
Nem akarok tolakodó lenni ismeretlenül és névtelenül, de volt már neked orgazmusod? Mert annak egy részét írtad le kb.
Névtelen
 


Jó reggelt mindenkinek!
Gratulálok a már kibújt kisbabákhoz! Manóka, ti is jó gyorsan hazamehettetek!
Mi jól vagyunk, szépen szopik Verácska,de a cicim még nem aklimatizálódott, még mindig nagyon fáj, amikor elkezdi szívni. Mérleg nincs itthon, ez az első baba mérleg nélkül. Illetve a Marcinál sem volt először,de aztán kellett. Mindenkinek ajánlom a szoptatás topikot, nagyon sok jó ötletet, biztatást lehet ott kapni.
A nagyok teljesen el vannak varázsolva, állandóan csak símogatnák, foglalkoztatnák.
Most ennyit, majd jövök még.

Ildikó
b_ildikó
 
 


Sziasztok!
Lídia, neked is programcsaszi lesz, de mikor? a 3. babát nem szedik egy kicsit előbb ki a hegszétválás kockázata miatt? Neked már simán lehetne...
Bogi, Manókát ved ki a fönti táblázatból, már nem terhes!! Gratula mindenkinek!!! Ne aggódj, Bogi, ha most nem csordogál valami, akkor nem magzatvíz volt!

Puszi Bogi 35+1
rbogi
 
 


Sziasztok!

Bogi, már egyszer kivettem, de megint rossz táblát másoltam be Kép Majd a következő már jó lesz.
Amúgy a doki azt mondta, hogy figyeljem, és hétfőn megvizsgál, mert szerinte nem az.

Ez az orgazmusos dolog tetszett Kép Kép Névtelen nagyon nyomul minden topicban, csak kár, hogy engem egyáltalán nem tud felbosszantani Kép Még ismeretlenül és névtelenül sem Kép
Sőt jobbat mondok. Még akkor sem, amikor éppen valami nagyon fontos dolog miatt aggódok. A férjem is nagyot kacagott rajta, úgyhogy inkább köszönjük, hogy szerzett egy-két vidám pillanatot Kép Kép

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek gratulálok, aki már megszült.
Most már rohamosan mi következünk, még 11 nap.
Holnap megyünk dokihoz, ctg és uh.
Sajna vasárnap van, jó volt, hogy a férjem 2 hétig itthon volt. Szokatlan lesz a hétfő nélküle.

Kellemes vasárnapot!

Bogi!

Én is jót kacagtam a névtelen írásán. Nem semmi.

Ines
ini
 
 


Szia Ines!

Nekem még 54 nap van hátra a kiírt időpontig, amit szinte tuti, hogy nem várunk ki. Egy a cukor miatt, kettő meg egy héttel elszámolták, így 21-e a jó időpont, addig meg csak 48 nap van.
Nem tudom mi minden vár még rám.

Szerdán 22:00-kor Szülőszoba a TV2-n. Nézzétek.
Én ma bőgtem egy sort rajta, mikor volt a bemutató a Naplóban róla. Nagyon gondolkoztam, hogy fogom bírni ezt az egészet. Kicsit félelmetes, így hogy egyre közelebb kerülök az ismeretlenhez. Nem félek, hiszen nem tudom mi vár rám, de éppen ezért furcsa is, hogy most megnézhetem min fogok keresztülmenni. Pedig a Reality TV-n már vagy 50 szülést végignéztem, de akkor még nem fogtam fel, hogy terhes vagyok, és én is szülni fogok valamikor.

Egyébként majdnem megírtam Névtelennek, hogy orgazmusom ugyan volt már nagyon sokszor, de nem is emlékszem már rá Kép Kép Mindenesetre azért ez totál nem olyan érzés volt Kép max leírva hatott olyannak Kép Kép

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Hello!
A reality tv-t szateliten vagy kábelen fogod?
Hétköznap délelött 11:30-kor a német RTL-en van a Mein Baby. Ott is mutogatnak szüléseket, de azt inkább jó nézni.
És melyik kórházba vették fel? Az kiderült?
Lehet, hogy nem kéne megnézni. Én most nem félek semennyire. Az elsőnél reszkettem, talán azért is lett ekkora a Hanna, hogy császározni kellett.
Most meg idegesít az érzés, hogy nem tudom, milyen érzés vajudni, szülni.
Lehet, ha már ott tartunk, akkor már nem ezt fogom monsani. Már csak 10 napunk van hátra!
Mostani állás szerint Alexander lesz a neve. De ez még változhat.

Puszi

Ines
ini
 
 


Ines!
Az Alexander nagyon szép név!
Nekünk is az lett volna, ha a nagy lányomat nem hivnák Alexának. Kép

A szülőszoba műsort az ország több helyszinén rögzitették. Alig várom, hogy elinduljon a sorozat, mert a Naplóban ez csak egy beharangozó volt.
Persze tegnap én is könnyes szemmel néztem. Örültem is neki, meg nagyon rámjött a félsz is.

Fiona
még 35 nap!
fiona
 
 


Sziasztok!

Elég nehéz nekünk a névadás. Mert eleve a Reé-hez nem könnyű és nekünk jó lenne olyan név, amit magyarul és németül ugyanúgy írnak. Én félig német vagyok és ezért ragaszkodom hozzá. Bár már volt egy pillanat, mikor azt mondtam, hogy már mindegy. A lányomat Hannának hívják és ha most lány lenne,akkor Emma lenne.

Ines

még 10 nap!
ini
 
 


Sziasztok!

Holnap be kell mennem a kórházba, így nem követlek benneteket egy darabig. Akiknél megvan, azoknak jó babázást, a pocakosoknak meg jó babavárást és türelmet kívánok az utolsó hetekhez!

Ines! Az Emmával én is sokat kacérkodtam! Kedvelem ezt a nevet.

Lídia
lídia
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: