Új privát üzeneted érkezett!

Most csak gyorsan: ha holnap jó lesz az idő, akkor szerintem menjünk talizni, de azért még reggel (délelőtt) beszéljünk! Tamesz, Timka, a ti számotokat tudom, Eveka, írtam mailt, benne számmal, de te is el tudnád küldeni a tiedet?

Mennem kell, majd még lehet, hogy jövök reagálni. :)

Jó éjt!

Juc

Kép
juc14
 
 


Jóestét!
Eveka,
számom küldtem én is!

Juc,
szeirntem is reggel még egyeztessünk, hogy mennyire esik vagy nem, mert holnapra sajnos még azt jósoltak, bár hinni már nem szabad nekik!:D

10-11 között nekünk is jó, mi 9 után indulnánk, tehát kb akkor egyeztessünk lécci!
köszi, ma "anya sorozatok" vannak, ahogy Marci mondja, tehát már nem vsz. hogy jövök!:D
Szép álmokat!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Tamesz,
köszi a számot, küldtem sms-t. Marci már alszik, így lehet, hogy már 10 körül mi is oda tudunk érni.

Juc,
a Te mailedet nem kaptam meg :(.

Remélem nem fog esni holnap, Marci mr nagyon beleélte magát!

Eveka

Kép
eveka
 
 

 
 

Jó reggelt!

Bár az idő nem olyan vészes, mi asszem, sajnos mégsem tudunk menni a talira. :( Estére marhára megfájdult a torkom, mostanra berekedtem, taknyos is vagyok... :? Nem olyan szörnyű azért, de nem akarom senkinek elrontani a húsvétját egy kis takonykórral. Remélem, Marciét sem fogom...

Szóval a talizóknak jó játszóterezést, beszélgetést, és szervezzétek a következő alkalmat is, hogy mi is megismerkedjünk végre Evekáékkal! :)

Ezt mpst gyosan elküldöm, aztán reagálok.

Juc

Kép
juc14
 
 


Szóval jövök még:

Timurr, nagyon helyes Maja kisasszony!!! :D Milyen neveitek vannak kistesónak? Mekkora a pocakod?

Andi, Kírának jobbulást!

Babus, sajnálom Kristóf hányását :( :( , tényleg nehéz meg aggasztó lehet. A neurológus mit csinál vele? Hogy vizsgája meg? Ésa családban nem volt valaki ilyesmire hajlamos? Ha tényleg ilyen gyakori a dolog, szerintem vidd el a dokinőhöz, vagy a gyerekpszichológussal beszélj, hogy lehet-e ez lelki alapon.

Nemevés: hát a mi Marcink is a válogatósok táborába tartozik sajnos, elég keveset eszik, és gyakran "erőszakkal" kell odavonszolni az asztalhoz, mert ő még játszana, rohangálna, egyszerűen nem éhes... :shock: Csak ha egész délelőt nem eszik semmit (a 6-os reggeli kakaón kívöül), akkor jön lelkesen ebédelni. Még az a szerencse, hogy a gyümölcsöt , nyers zöldséget szereti, úgyhogy van. hogy egy kis paprika, ubi meg retek a vacsija a kis vegának... :shock: :lol:

Na, megyek, iszom egy kávét, hogy végre magamhoz térjek.

Fanka??? Merre vagy? Fogad hogy áll?

Szép napot!

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit rémes éjszakaután reggel fél 7-kor volt az ébresztő, úgyhogy most márteljesen ébren egy-két hiszti után.
Tali nekünk jó, mivelaztalos most jön reggel.10 körülreodatudunkmi isérni, valószínűleg.
Eveka, én most küldöm a számom.

Remélemm nem fog esni és megtaláloma játszit is.

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


sziasztok
jó talit nektek:)

Tamesz
nem maradt valami kismamruhád amit eladnál?vagy elrakod a 3ik bébire?nincs gatyám:-(

Juc
jobbulást,mi is taknyosak vagyunk :-(

Hát akkor Marci nagyon jól kijönne Majával,ő is kis vega,most nyomott be egy jó nagy csemege uborkát :roll:

POcak elég nagy:-)alig jön rám gatya

Kislány:Bíborka
Kisfiú:János Maxim na erre varrjatok gombot,Janika lesz,szokni kell még az tuti

márha fiú lesz

Timurr
Vendég
 


Sziasztok!

Megvagyunk, az utóbbi napokban "felfedeztük" az udvarunkat. Két társasház között van egy elég "vadregényes kert, eddig még nem jártuk be minden részét. Nagyon szuper, jó hogy 4. éve lakunk itt, de csak most sikerült bejárnunk az egészet :lol: . Találtunk egy placcot, ahol lehet, hogy szalonnasütő helyet fogunk csinálni -már, ha a többi rebellis lakó nem akadályoza meg. Meg annyit írtatok már itt a kertészkedésől, hogy kedvet kaptam egy kis virágágyáshoz, veteményeshez :lol: :lol:. Akár homokozót is lehetne csinálni, csak félek, hogy lenyúlják...
Ma nagy pakolás van itthon, felhoztunk a pincéből egy polcot Panni kibővült "játékparkjának", meg vettünk még játéktaró dobozokat a "kék-sárga" áruházban, azokat is felavatjuk. Plusz húsvéti dekorációba is kezdtem, szóval elvagyok...Játszire ezért sem időm, sem energiám nem volt ma menni :oops:, majd legközelebb!
Fogdokihoz holnapra van időpontom -no comment, már most kiver a víz...

Timurr
János Maxim..hm, sztem szép név a János, attól még hogy nem "divatos". Mi az, hogy szokni kell? valami családi terror van a háttérben :) ?Unokatesóm fia Miklós lett, először furcsa volt, most már tökre megszoktuk.

Babus
Nagyon furi ez a hányás dolog, remélem sikerül a végére járnotok! Panninak is vannak hasonló dilijei, hogy ki öltöztesse, ki pelenkázza...stb. Nálunk pl extra hiszti van, ha összefogom a hajam, mondja is: Így nem szeretlek, kibontva szeretlek. Ha néha fölkel éjjel és át akar jönni a mi ágyunkba, nem mindegy ám ki hozza át! ha az apja, akkor üvölt, volt már hogy vissza akart menni, hogy újból én hozzam át :roll: . Ezen legtöbbször nevetünk csak, de néha nagyon idegesítő!
Mit melózol heti két nap?

Timka
Sárgulok az irigységtől, hogy újabb és újabb szobáitok lesznek, mi meg itt sakkozunk a bútorokkal az 55 nm-en :lol: :lol: . Azért ne terheld agyon magad, bár megértelek, hogy még szülés elött szeretnél mindent rendben tudni. Gondolom beindult már a "fészekrakó" ösztön is :lol: .

Evés: Hát nálunk azzal nincsen gond, hál 'isten. Mindent eszik a lány és sokat, bár mostanában kitalálta, hogy nem szereti a vajat :shock: , de ez leszen a legnagyobb baj.

Juc
Sajnálom, hogy lebetegedtél, remélem nem lesz komoly. Én mindenkinek a sós vizes gargalizálást propagálom, kéretlenül is a torokfájásra :lol: . Gyógyulj hamar!

Sziasztok!

Ja Marciról a gatya peluscsere közben került le :lol:

KépKép
fanka
 
 


Fanka :-)

Mondhatni családi terror:-)ő lenne a házba a 3 sima Gy János,én ragaszkodom a 2. névhez,gondolom azért választotta a Maximot a párom,mert mondtam,hogy csak jelzésnek akarom a 2ik nevet.
Normálisabb név sóba se jöhet,itt egyértelmű fiú csakis János lehet,Janika,Janó szokni kell na.De öcsinek biztos nem engedem hívni,mert végzetem,hogy a párom is öcsi,meg minden 5ik ember.


Jó hogy mondod a húsvéti díszeket én is előkotrom őket :-)

óh,csak a vajat nem szereti Panni? :-) az tök jó

hány cm és kiló?

de ezt mindenkitől kérdem :-) kíváncsi vagyok

Timur
Vendég
 


Nem olyan vész a János, hidd el! Legalább nem ő lesz 654-ik Bence, vagy Marci (elnézést az érintettektől :oops: ) a suliban! Meg különben is, lehet, hogy kiscsaj a bentlakó!
Nagyon fura belegondolni, hogy ha megmaradt volna az én babókám, már a 17-ik hétben lennék nagy pocakkal :( .

Panni 12 kiló és 89 cm. Ez 3 héttel ezelőtti adat. A lába viszont horror: 25-ös!! Nem tudom...ha a nagytappancsú kutyakölykökből indulok ki, biztos ő is magas lesz (bár nem hiszem hogy ettől még szeretni fogja a 42-es lábméretét :lol:).

KépKép
fanka
 
 


Barátkozom vele :-)
Az elszörnyedő moderni kismamáknak én is ezt mondom ;-)

Úgy sajnálom a babádat :-( nagyon rossz lehet, én még mindig rettegek,hogy baj lesz,amíg meg nem születik egészségesen nem lehet megnyugodni

Maja lába is 24,25,de a korabeli csajoknak is ekkora (helyi,haver/rokon csajok)

Maja 11 kiló és 92 cm,kicsit szedhetne magára
Vendég
 


Sziasztok!

Csak ma jutottam gépközelbe, hétfő délután jöttünk meg, de a tegnapi nap is elég pörgős volt, nekiálltam tavaszi nagytakarítani, szerencsére estére be is fejeztem! :D Anyuék jöttek be munka után, így amíg ők unokáztak, én takarítottam!
Zalakaros nagyon jó volt, Violkát ki se lehetett csábítani a vízből, de mivel gyönyörű idő volt, sétáltunk is nagyokat! Ott nem volt gond az alvással sem, aludt, mint a bunda, az egész napos fürdőzések után! :) Képeket majd mindjárt küldök, de előtte reagálok!

Nyuszkó!
Gratulálok kislányotok születéséhez!
Sok boldogságot kívánok nektek!

Kép

Babus!
Sajnálom ezt a hányós dolgot, Violka is mostanában, ha nagyon behergeli magát, öklendezik, szerencsére hányni csak 1x hányt ilyenkor!

Timurr!
Nagyon szép Maja, nekem tetszik mindkét név, te mit szeretnél inkább, kisfiút vagy kislányt?

Timka!
Kitartást neked is az utolsó hetekre, azért pihizz is sokat, töltődj fel energiával!

Juc!
Jobbulást neked!

Andi!
Kirának is jobbulást!

Fanka!
Jó felőletek is hallani, gyertek gyakrabban! Nagyon szépek a képek, Panni igazi kis hölgy! Fogorvos :(

Tamesz!
Örülök, hogy nektek is jól telt a hétvége! Képek? Marci orra gyógyulgat már?

Eveka, Timka, Tamesz!
Aztán majd tegyetek ám fel képeket a taliról!

Egyszer ezt elküldöm

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Timurr!
Violka 12 kg és 87 cm volt kb. egy hónapja. Lábméret: 23 :D

Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Évi
De irigyellek a pihiért,nagyon jó lehetett :-) képeket is mutatsz?

Hát kisfiú mindenképp jobb lenne,mindkét család szerintem kukacnak örülne a családba :-) itt ügye anyóséknál,hogy legyen aki tovább viszi a nevet,nálunk meg mindenhol csak csajok vannak :-)
én is párom is fiúnak jobban örülne,dehát nem kívánságműsor :-)
1-2 hónap és kiderül:-)

ti most mikor kezditek a projektet?
Vendég
 


Timurr!
Szept.-ben kezdenénk...

És akkor a képek:

Kép Anya fürdőruhájában

Kép Bohócka

Kép Apával

Kép Az élménymedence

Kép Csúszdán

Kép Így élvezem

Kép Anyával a kilátóban

Üdv mindenkinek: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Évi
Nagyon jók a képek, látszik milyen jól éreztétek magatokat! Milyen szuper az a kiscsúszda!!

Hajrá,hajrá kistesó :lol: !

Panni alszik, kint szakad az eső, és meg halálra unom magam. Ráadásul a férjem ma kb éjfélre ér haza..áááááááááááá!

KépKép
fanka
 
 


Évi
jók a képek,annyira ismerős vagy valahonnan :roll:
Vendég
 


Sziasztok!
Marci csak most aludt el. Teszek fel gyorsan "néhány" képet.

Kép Fanni és a kisház

Kép Kunka és a kis ház [img]

Kép Tündér-Lili

Kép Közös munka

Kép Kunka koncentrál

Kép Bunyó :)

Kép Ismét Lili

Kép Hm...

Kép Fanni koncentrál

Kép 4 Gyerek + fél Tamesz

Kép Fanni-Marci

Kép Fanni-Marci2

Timka,
nem is mondtam, hogy milyen nagy szám, hogy Marci megfogta Fanni kezét! Eddig csak 1 kislánynak engedte ezt meg, neki is csak 1 percre, aztán közölte, hogy az a keze "Apájé", legyen szíves elengedni :lol: !

Tamesz,
Lili egy kis Tündér és csodállak, hogy így tudod kezelni egyszerre a két Gyerkőcöt! Én a helyedben ki se mernék mozdulni otthonról vagy sík ideg lennék :lol: .
Marci pedig nagyon hosszan tud koncentrálni egy dologra. Annyira nagyfiú már!

Juc,
gyógyuljatok gyorsan, mert Marci azt kérdezte, amikor hazaértünk, hogy "GöndörMarci hol van?".

Fanka,
Veletek is jó lenne már találkozni!

Évi,
várjuk a képeket!

Timurr,
izgi lehet a várakozás! Marcival anno én is végig izgultam, meg tudlak érteni.

Na, nem uralom tovább a topikot. Szép napot Nektek!

Következő tali: 2 hét múlva Margit-sziget? Bár nekünk 17-e (kedd) jobb lenne, mert szerda "piac-nap", csütörtök pedig lisztérzékenység-vizsgálat.

Eveka

Kép
eveka
 
 


Évi,
jók lettek a képek nagyon! Annyira helyes és huncut Violka!

Fanka,
látod, látod, jobban jártál volna, ha jössz talizni, itt Zuglóban még mindig nem esik, sőt még a nap is kisütött egy fél órára :lol: !

Eveka

Kép
eveka
 
 


Eveka

jó, hogy tudósítottál az állatkerti taliról! Szuperek a képek, látom új szerelem is szövődött :lol: :lol: !
Legközelebbi talira mindenképp benevezünk!

Timka
Sztem Fanni egyre jobban hasonlít Rád, tudom a múltkor sem hitted, mikor írtam :lol: .

KépKép
fanka
 
 


Tavaly szintén áprilisban volt egy topik-tali az állatkertben. A topik 46-ik oldalán vannak az akkor készült képek, nagyon fura, milyen picik voltak a gyerekek! Panni pl még nem is tudott járni...

KépKép
fanka
 
 


Hahó!

Látom, a gyerekek rendesen alszanak, a mamik meg itt trécselnek... :lol: :lol: :lol: Én bezzeg kidőltem az enyémmel, illetve jobban mondva ő volt olyan kedves, és hajlandó volt lefeküdni, mivel mondtam, hogy én beteg vagyok és alszom... :)

KÖszi a jókívánságokat, igyekszem gyógyulni.

Eveka, nagyon jók a talis képek!!! Látom, Fanninak nagyon megtetszett Marcid, a múlt héten még Tamesz Marcijával "bújt össze"... :lol: :lol: :lol: Tetszett nektek a játszótér? Gondolom, ebben az időben nem voltak olyan sokan.

Évi, gyönyörűek a képek!!! Nagyon cuki kiscsaj Violka! És ezek a pofák, amiket vág!!! :lol:

Fanka, jó, hogy előkerültél, már aggódtam! Játszótéri tali a héten, ha jobban leszek? Hány kezelésre kell menned a fogdokihoz?
Nem is tudtam, hogy nektek van kertetek!!! :shock: :lol: Majd szólj, ha szalonnasütés lesz! :lol:

Timurr, jók a nevek! Bár a Jánost nekem is szokni kéne... :? Nem rossz név, csak tényleg olyan régies, meg az isősebb korosztályból vannak belőle sokan. Na 60 év múlva meg biztos Marci bácsik lesznek ezren. :lol: :lol: Családi terrort ne is mondd, a férjem szokott ijesztgetni, hogy ha mégegy fiunk lesz, akkor Sanyinak kell hívni apukája miatt... :shock: :shock: :lol: Na, ez egy csöppet sem tetszik. :? :lol: De reméelm, hogy csak viccel... :lol:

Ja, tényleg, Babus, mit dolgozol? MOndtad, hogy a kórházba már nem mész vissza. MIt találtál?

Méretek: Marci 13 kiló, kb. 90 centi. Lába: 23-24. De ő is szedhetne magára még egy kicsit, mert a nadrágok, amik hosszban jók, a derekán sorra leesnek róla... Kéne venni egy övet??? Vagy hózentrógert? Más soványkának nincs ilyesmi problémája?

Na, ezt elküldöm, mert ébredés van.

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok :D

Állatkerti képek nagyon jók :lol: , sajnálom, hogy mi ilyen messze lakunk és kimaradunk ilyesmikből :(

Juc
A neurológus csak egy sima fizikális vizsgálatot csinálna, a reflexeket nézné, ennyi, ebből elvileg következtetni tud, hogy minden rendben van-e.
De most a dokinéni nincs, nagy átszervezések voltak a Tűzoltó utcai klinikán, így halasztódik a dolog :?
Amúgy gyerekpszichológusnál is voltunk, ott a Tűzoltóban, még januárban, szerinte sincs Kristóffal semmi gáz, sőt :lol:
És tényleg annyira alaposan kivizsgálták a télen, hasi vizsgálat, hasi UH, vérvétel minden létező dologra, az allergénekre, lisztérzékenységre kimondottan, utána ugye volt az izotópos röntgenvizsgálat, ahol szintén minden oké volt, nincs reflux, jól ürül a gyomor, szóval eddig mindene maximálisan tökéletes.
Eddig még egyetlen dokinak se volt tippe, hogy mitől van ez :?: :?:


Fanka
Hivatalosan még a régi munkahelyemen vagyok és papíron szeretnék is ott maradni, a fizu ott sokkal jobb, viszont nem hivatalosan anyukám munkahelyére járok, ő üzemorvosi rendelőben dolgozik, heti 2 nap megyek, anyum betanít, addig anyósomnál van Kristóf, aztán ha már majd megy egyedül is a munka, akkor 2 nap én dolgozom, a maradék 3-ban meg anyum, osztozunk a munkán és a pénzen :D
Elég uncsi munka, nyugdíjas állás rendesen, de ez van. Gyerek mellett már sajnos nem kívánságműsor, hogy hogy hová megyek vissza dolgozni.
Én imádtam a kórházban dolgozni icipici kisbabákkal, talán, majd vagy 15 év múlva újra ott fogok dolgozni, de naponta feljárni Pestre (45ezres buszbérlettel, amit nem fizetnek), két műszakban, 12 órában, ha pl. nappalra mentem, fél 4-kor keltem és este 8-fél 9-re értem haza :? Ez gyerekkel nem megy.
Mindenképpen 8 órás állást kell találnom, itt helyben, úgyhogy egyelőre marad anyum munkahelye :?



Babus

Kép
babus2005
 
 


SZiasztok!
Nagyon jól éreztük magunkat a ligegtben, szuper a játszótér, köszi Juc a tippet.
MEgbeszéltük, hogy két hét múlva a Margit szigetre megyünk játszóterezni, addigra mindenki kapja össze magát, hogy jó sokan legyünk!!:D
Msot mennem kell, nekem egyik sem alszik, most értünk még csak haza, mert még bankban voltam, meg nagybátyáméknál az üzletben, megbeszéltük, hogy szeptembertől hogy megyek vissza.
majd jövök este képekkel, szép napot, nálunk nem esik!:D

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


jóestét!
Andi,
mizu Veletek? Jobban van már Kíra??? jobbulást és kitartást Neked!

Juc,
remélem már jobban vagy, sajnálom, hogy nem tudtatok jönni, de látom itt nagyon pezsgett ma az élet!:D:D:D Marci nagyon hiányolta a "göndör" Marcit!!!! Na meg Téged is!!!:D
Tessék gyorsan meggyógyulni, betegen hogy fogod fogadni a locsolókat???:D

Timurr,
hát nekem két gatyám volt, de azokat még szeretném megtartani ha lehet, mert egyrészt nincs betoldott pocakrészük, így most is hordható, ha a giumit áltállítom, másrészt, még van 5 évem, esetlegesen egy harmadikra! Szóval bocsi, de még nem adom el őket!
Nagyon szép név a Bíborka, hát a Jánost nekem is szokni kellene, de szerintem elfogadható a hagyomány a család részéről!
És TE hogy érzed? mi lesz? Mentek 4D-s uh-ra?

Kaja,
mi Marcink is válogatós, ami hús, az jöhet, bár leginkább csak sülve, főve, rántva nem eszi meg. Köreteket nem eszik, csak nagoyn ritkán, sajnos a zöldségekről is leszokott, szóval nálunk is elég egysíkú a dolog, vagyis a tésztákat még szereti. Most próbálom rávenni néha valami zöldre, de egy-két falat után nem kéri. Remélem majd változik a dolog, mert nevetséges, hogy a hentesnél kell minden héten egy rakás pénzt hagynom!:D

Méreteink,
Marci valahol 16 kg körül lehet, és 95 cenit, cipőből már 25-öst hord, de még nincs teljesen akkora, csak nagy széles tappancsa van, és a 24-es kicsit szűk volt.

Babus,
remélem sikerül a végére járnotok a hányás dolognak.
Munka folgot megértem, azért remélem nem fogod nagyon unni magad, de gyerek mellett tényleg nem egyszerű!:D Engem a múlt héten hívtak dolgozni, de azonnal kellene munkába állni, egy kakahegyet kellene rendberakni, amit sajnos napi 8 órában nem lehet, na meg Liló is pinduri még, szóval még visszamondom!
Drukkolok a "kúrádhoz", és várjuk a mielőbbi pozitív eredményt!!!:D

Évi,
nagyon jók a képek, látszik, hogy jól éreztétek magatokat! Sajnos Marcink nem élvezte a vizet ennyire. Képek majd lesznek, csak apukám fotózott, én nem nagyon, majd hétfőn kapom meg tőle Cd-n.
Hajrá kistesó projektre!!

Eveka,
köszönjük a képeket!! Nehogy azt hidd, hogy minden nap megyek velük, nekem is be kell osztani, hogy mikor van erőm, idegzetem egy ilyen naphoz. De az itteni csapat kedvéért mindig összekapom magam, mert ma reggel 7-kor nem volt egy csepp kedvem sem menni!:D Azért bevallom elfáradok estére, mert ma MArci miatt azért elég sokat kellett rohangálnom, na meg szemmel tartani, mert túl bátor, és ott hagy a fenébe, mint ahogy Ti is láttátok.
Marcitok tündéri gyerkőc, nagyon barátságos volt velünk, ahogy Lilót is csodálta, nagyon édi volt!!!:D:D

Következő tali,
jó a 17-e kedd nekünk is, akkor úgy intézem, mert talán akkor Csilláék is tudnának jönni, igaz???:D

Fanka,
holnap bátor legyél, túl fogod élni. Ne rágódj azon, hogy mekkora lenne már a pocakod, én majdnem beleőrültem ebbe, mert a barátnőmmel pár hét különbséggel lettünk terhesek és amikor nekünk meghalt, akkor ő nem mert hívni, én meg nem bírtam felhívni, így már csak akkor találkoztunk, amikor Marcival terhes voltam. De a mai napig motoszkál a fejemben, hogy már egy bő három éves kölykünk lehetne. SZóval készülj inkább a következő pocaklakóra, folsav, elevit, napsütés, nyugalom!!!:D:D:D
Tavalyi képeken tényleg mennyivel kisebbek a gyerkőcök!!!!!:)

Timka,
mizu a fényképezővel? megjavult?
Összepakoltad a kórházi motyódat? Azért már elég nagy a pocakod, tessék pihizni, ma is nagyon elfáradtál, látszott a végén!!!
lehet, hogy megvár a lakásátalakítás, ne hajszold magad agyon, amíg kicsike lesz Kitti, úgyis szinte egész nap aludni fog, szóval tapétázni akkor is lehet, mondjuk vésni nem biztos!!!:D:D
Ja, és hát igen, Fanni lecserélte Kunkánkat a másik Marcira, milyen nevelést kapnak a mai lányok???:D:D:D

NA most ennyi, nekiállok képeket kicsinyíteni! szép álmokat!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


És akkor a képek:
Most nézem, hogy nem lett túl sok, mert Lilót elég sokat cipeltem, majd legközelebb viszem a kengurut is!:D

Nem lehet elég korán kezdeni a hintázást!:D
Kép
Fanni és Lili ismerkedik, Liló még tapintásos módszerrel!:)
Kép
Homokozás Eveka moderálásával:
Kép
Marci a huncut nagoyn dolgozik:
Kép
Timka is motorozott :D
Kép
Fanni, Kunka koncentrál, de még a fejüket is egyformán tartják!:D
Kép
közös motorozás, "aki nem kapaszkodik annak megharapom a fülét!:D"
Kép
Azt hiszem ennyi elég lesz, szép álmokat!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Én is kicsinyítek mindjárt képeket.
Fanni szerencsére elaludt hazafelé, viszont ébredés után jutalmul kaptam egy extra adag hisztit, aminek az lett a vége hogy félliter víz landolt a gyerek arcába meg a kocsiülésébe.
nem tudommi történt,nem aludta ki magát, vagy mi,minden estere fél 4 után, több mint 2 óra alvást követően hisztisen ébredt.Kivettem az ülésből, bevittem, erre ordítva ment vissza a kocsiba ült be az ülésbe és követeltre hogy kössem vissza. Az se volt jó, akkor rugkapálni kezdett és visított mint egy őrült.
Cérna persze elszakadt nálam és borult a víz,amitől megint behergelet magát,de legalább ki tudtam szedni és megnyugodott nagy nehezen a cicin.
Le tudnám magam ilyenkor köpni, rettenetesen sajnálom szegényt, ahogy sír meg szipog utána, de nem lehet vele mit kezdeni. Aztán egyik percől a másikra tök normális lesz....engem annyira ki tud borítani ezekkel a hisztikkel, hogy több energiámat emészt fel,mintha egész nap rohangálnék vele.

Amúgy ma valóban elfáradtam a végére, vagy a frisslevegőtől kicsit eltompultam.Bocsi!
Remélem két hét múlva tudunk menni mi is,mert Fanninak nagyon bejönnek ezek a talik,na meg nekem is jólesik emberek közt lenni.
Utána is megyünk ám, majd visszük a kis csomagot!

LÁtom nagy élet volt itt is délelőtt...

Fanka
Enyém uram is jó későn ért haza, 10 körül....nagyon nem díjjaztam!
Nem modnom, 4 év után fedezitek fel a saját házatokat, képet kérünk majd!

Timur
Hétvégén összepakolok, ígérem!
Nevek: hááát....a csajszi név az aranyos, a fiú....én nem mentem volna bele,hogy a miénk István legyen, a családihagyomány miatt, úgyhogy ezerrel drukkoltam hogy lányunk legyen.
Ja a mi méreteink: 91 cm körül és 14 kg. Kicsit normálisabb mint párhónappal ezelőtt.....

Juc
Jobbulást neked, hogy érzed magad?

Évi
Nagyon jók a képek,milyne kis huncut Viola?!

Mi,vagyis én holnap megyekmegint ctg.re, uh-ra, érvételre, drukkoljatok,hogy megint éber legyen a leányzó ésjókis görbét produkáljon.
Küldöm, aztán jönnek majd a képek!

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Kép Marci csúszik, természetesen hason
Kép Harcolnak,de szerintem tánclépésnek is beillene
Kép Fanni kekszezik
Kép azért Kunka még mindig bejön Fanninak
Kép Közös homokozás
Kép Marci és Fanni
Kép Marcik
Kép A kedvencem....Lili banánt eszik

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Jó reggelt! Kép

Képzeljétek, a férjem a tegnap esti sportolásból begipszelt lábbal állított haza... :shock: :shock: :shock: Iletve nem is állított, hanem úgy hozták a csapattársai, mivel fekvőgipsz... Részleges szalagszakadás, 1 hét fekvő-, majd ha minden rendben, 3 hét járógipsz... :? :? :? Szegény... :( :( A húsvéti családlátogatásnak asszem, lőttek. :? Ráadásul anyukámék sem tudnak jönni, mert - nem vicc! - anyukámmal ugyanez történt 2 napja, neki is szalagszakadása van, ő mondjuk vmi járósínt kapott rá, de akkor is... Hát mit mondja, fel vagyok dobva... :? :? :? Az már csak hab a tortán, hogy az én torkom sem javul, sőt... Szinte semmit nem tudtam aludni, úgy fájt.

Na, megyek, megpróbálok valahogy lelket verni magamba. Bocsi a panaszkodásért, majd jövök és reagálok is.

Szép napot nektek!

Juc

Kép
juc14
 
 


Jóreggelt!!!!!!!

Juc,
sajnálom, hogy nem vagy jobban, gargalizálás? gyógyszer? MArci nem kapta még el???
FÉrjed nem semmi, nekem volt már hasonlóm egy párszor, szóval átérzem a helyzetét. Akkor most kénytelen leszel Te vezetni, hajrá!!!!!! Jobbulást neki is, szegény Marcitok milyen hátrányos helyzetű most, anya beteg, apa sántít, ajaj!:D:D:D
Ha leveszik a járógipszét, akkor műanyagot kérjetek, mert az sokkal könnyebb, nem rohad be, na és én pl vezetni is tudtam benne, meg dolgolzni is.

Timka,
várjuk a híreket, remélem nyüzygött Kitti! Köszi a képeket! Nem semmi hiszti volt nálatok, Marci sem akart kimászni a kocsiból, de végül győzött a hasa!:D

Na összeállítottam a hétvégi menüt, megyünk a henteshez, na meg elkezdtem a nagytakarítást, ágyneműhúzást, csak a két gyerek mellett nem egyszerű, pedig ma ablakot is kéne pucolnom!
Szép napot!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


sziasztok!

Tamesz
ledöbbentem:-)hogy milyen cukrofalat Lili,annyira édike :-)

Akkor Tameszgatya vásárlás kilőve :-):-):-)
használtat akarok venni csak hát nem igen találok

Eveka
hát te nagyon vékony vagy,de jó neked :-)

Nagyon klasszak a képek :-)
Ez a csúzda milyen magas?

Timka
hiszti :-(

Hát ha lány lesz oké hogy jobban jár név ügyileg,csak én járok rosszul,mert akkor pár év múlva tutira nem hagynának békén ,hogy legyen még egy gyerek,márpedig én nem akarok 3at.

Jucc
jobbulást neked :-)

köszi a méretket,úgy nézem Maja cm ott van ahol a többiek,csak poszka,bár nem látszik annak,olyan kis arányos,modell alkat nagy pocival (amikor van benne valami)
Timurr
Vendég
 


Sziasztok!
Nálunk sem volt jobb tegnap a helyzet. marci már a játszótéren elkezdte a hisztit (láttátok), bár kivételesen rekordidő alatt megnyugodott. Azért még mielőtt az autóhoz értünk, produkált még egyet, mert mindenképpen ki akart szaladni az autók és a trolik közé az úttestre. Így sajna be kellett tuszkolnom az autóba, amit nagyon utál. De végül ott is megnyugodott. Ha felidegesítem magam, sokkal tovább tart a hiszti. Ha nyugodt maradok, akkor nála is hamarabb véget ér. Azért sajna nálam is elszakad sokszor a cérna. Én kiabálással vezetem le, de ennek semmi értelme, csak felzaklatom vele, mert baromi érzékeny. Nálunk az a legnagyobb gond, hogy hiszti közben teljes erejéből beüti a fejét valahová, leginkább a járólapba (ja, tényleg, miután hazajöttünk, ez következett), na, ezt nem tudom kezelni, mert nagyon féltem. Ilyenkor minden következetességet félretéve csak ölbe kapom és vígasztalgatom, még akkor is, ha verekszik közben. Jó kis ördögi kör, vissza is él vele rendesen :evil: . A tegnapitól még mindig van egy hatalmas pukli a homlokán :cry: . Pedig Marci még viszonylag könnyen kezelhető és leginkább akkor "borul ki", ha álmos vagy éhes. Erről ennyit.

Timka,
köszi a képeket! Nagyon jók lettek! Akkor mégsem romlott el a fényképező :wink: ?
Legközelebb azért már dobd be a kórházi csomagodat is az autóba :lol: ! Remélem minden oké volt a CTG-n!

Timurr,
igen, tényleg vékony vagyok, de már kezdünk aggódni, mert rengeteget eszek, mégis alig tudom tartani a súlyomat (mármint hogy ne figyjak tovább). A terhességem előtti súlyomhoz képest is 9 kilót fogytam és mióta. Persze rossz helyről :(. Egy ideig élveztem, mert a 18 éves kori súlyomnál vagyok , de kifogytam az összes ruhámból és most nem tudom eldönteni, hogy vegyek-e újakat :).
Én Marci-méreteket inkább nem írok, mert szörnyen rosszak, de nála hamarosan elkezdődik a kivizsgálás.

Juc,
sajnálom a Férjedet! de legalább otthon lesz egy hétig és Marci Őt is nyúzhatja egész nap, nem csak Téged :wink: . Bár rohangálni Neked kell utána. Gyors javulást Neki is és Anyukádnak is.
Na és persze Neked is. Igyál hársfateát, az is segíthet.

Marci megérkezett, hogy levelet írjon és élénken érdeklődik, hogy hogy kell kikapcsolni a gépet, így inkább gyorsan elküldöm...

Eveka

Kép
eveka
 
 


Sziasztok!

Megint le vagyok maradva, sajna most nincs is időm visszaolvasni......

Azért a nagy hír kitűnt a sok írás közül:
Nyuszkó!
Hatalmas gratula Dórikához!!!!!

Képek mind-mind nagyon szupik!!!

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Muki,
mizu? hogy vagytok? Nagyon elvesztél!! Eredményeid???

Timurr
na ekkora volt a csúszda, jó bátrak voltak a kölykök!
Kép

Na most szaladok, mert Liló kint alszik, Marci meg segített tergetni, de most megyünk ki, virágládákat kellene festenem!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziazstok!

csak gyorsan, mert Fanni mellett nem lebet,folyton a képeket akarja nézni Lilirőlé és Marciról,na meg a Teletubbies-os netes játékkal akar játszani.

Szóval a CTG nem lett valami fényes,az elején mozgott,aztán bealudt. Uh-on is voltam: feje 89 mm,van elég magzatvíz, méhlepény II-es stádiumban van,méretei alapján 37 hetesnek felel meg,ami kb. ugyanaz ahol tartok,most vagyok a 38. hétben.
Matatásnál azt mondta a dokim, hogy a külsőméhszáj 1 újjnyira nyitva van, bármikor szülhetek....szülésznőmmel is beszéltem,szerinte ez semmit nem jelent, örüljünk neki, de ne izguljak feleslegesen. Jövő héten megyek megint csütörtökön fél 8-ra, meglátjuk addigra mi változik majd.

Fannit reggel átvittem apa mellé, állítólag nem volt semmi hiszti, 7-kor keltek. Úton befelé elszundított, most meg pörög, úgyhogy ma nem hiszem,hogy alszunk, bár én baromi fáradt és álmos vagyok,vezetés közben majdnem elaludtam.

Na enniyre futotta, majd jövök estére.
Szép napot!

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok!

Játszótéri képek szuperek, én is ilyenkor irigykedek ezerrel, és sajnálom, hogy ilyen messze vagyunk! :( De jó látni titeket, meg a lurkókat, jó kis csapat ez!

Köszönjük a képdicséretet, háát igen, Violka nem megy a szomszédba egy kis huncutságért, de sajna a hisztiért sem! :oops:
Én sem tudom hatékonyan kezelni ezeket a hisztiket, ráadásul ez a legújabb öklendezésbe (néha hányásba) átcsapó hiszti még inkább nem jön be nekem, mint a "nem vesz levegőt" típusú! :?

Timurr!
Fogalmam sincs, honnan lehetek ismerős, Pécsen lakunk, amúgy komlói vagyok eredetileg (kisváros Pécs mellett)

Juc!
Hát ez nem semmi, ami férjeddel, meg anyuddal történt, és anyukád hogy sérült meg? :(
Azért remélem jól alakul a húsvétotok, és te is jobban leszel!

Eveka!
Talán Marciddal együtt téged is ki kéne vizsgáltatni? De ha nincs panaszod, jól érzed magad, talán csak egyszerűen ilyen alkat vagy, nem? Sokan irigykedünk ám... :)

Sajna mennem is kell, és nem tudom, tudok-e még jönni az ünnepek előtt, nagy jövés-menés lesz nálunk, úgyhogy mindenkinek nagyon kellemes húsvéti ünnepeket kívánok, és sok-sok locsolót a lányoknak!

Kép

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Timka,
sajnálom, hogy nem nyüzsgött eleget Kitti, de biztosan korán volt még neki, én mindig este jártam CTG-re, akkor aktív volt Lilóca-galóca, ahogy Kunka hívja mostanában!
A külső méhszájam nekem is nyitva volt és még 3 hétig úgy mászkáltam, mire beindult a dolog.
Látod összejönnek mire kell az apa és lánya, nem lesz ott semmi gond, neki lehet, hogy nem is fog hisztizni!!:)
Marci is Fannizott meg Marcizott ma, ja és menjünk ma is állatkertbe, játszótérre, de hát minden nap nem lehet, csak ezt még neki nehéz megérteni??:D

Évi,
kellemes ünnepeket Nektek is, a sok locsolót Neked kívánom, én annyira nem szeretem, de hát a környék kiskölykei azért körbejárnak, szóvla nincs menekvés, na meg reggel az én fiaim is ki szoktak locsolni az ágyból. Most jut eszembe, akkor ma minek is húztam le??:D
Ez a hányós hiszti milyen gyakori, mert nálunk azért nem szokott csak modnjuk egy héten egyszer sokáig tartani a hiszti, máskor könnyen le lehet szerelni.

MAi festésadaggal kész vagyok, Liló pedig ébred, mennem kell, további szép napot, jó legelést!!!!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Hali!

Először is Nyuszkónak óriási gratula Dórához!!!!!

Nekünk egyenlőre oké a 17. kedd Margitsziget.

Adri gyorsan kijött a náthából, most én döglődöm, de nagyon.
24én lesz a tárgyalás, utána majd sűrűbben...

Hol van a ligetben ez a játszótér?

chincho
 
 


Sziasztok!

Juc
Sajnálom, ami a férjeddel történt, neked pedig külön jobbulást! Akkor a családban most Marci állja a frontot :lol: :lol: ? Ha bármire szükségetek volna, szólj bátran, nálunk egyelőre mindenki talpon, szívesen segítünk bármiben! Akár MArcit is lepasszolhatod hozzánk pár órára!

Évi
Észrevettem ám az új képet Violáról a vonalzón :lol: ! Nagyon huncut rajta!

Hisztit legtöbbször én sem tudom elviselni, ilyenkor kiabálok :oops:, ami persze csak ront a helyzeten. Azért próbálok higgadt lenni, de hát emberek vagyunk, néha borul a bili :roll:.

Fogorvost túléltem, még lesznek kezelések ... :cry:

KépKép
fanka
 
 


Sziasztok!

Köszi a jókívánságokat, megvagyunk, én taknyosan és kipurcantan az egész napos betegápolásban (még trombózismegelőző injekciót is be kellett adnom, segítsééég!!! :shock: ) és gyereknevelésben :lol: , Marci nagy vígan randalírozva, a férjem meg szenvedő arccal playstation-özve... :shock: :lol: :lol: Na, azért dolgozik is itthonról az ágyból :lol: , de Marcit ténlyeg csak az esti mese erejéig lehet rábízni, mert nem tud utánamenni, ha elszalad.

Csilla, neked is mihamarabbi gyógyulást!!! A 17-ei tali szerintem a Margitszigeten lesz, ha jól értettem. De hogy ott hol is van az a szupi játszótér??? vagy ott is van több is, nem? A Ligetben különben az Ajtósi Dürer sor felőli végén van ez a nagy játszótér, a Dózsa György úthoz viszonylag közel.

Tamesz, nálatok tényleg járnak még locsolók??? :shock: Engem utoljára a győri lakótelepen locsoltak meg idegenek 12 évesen, persze a családban mindig van locsolkodás (pohár vízzel nyakonöntés :? ), de olyan, hogy a szomszéd átjön, olyan nincs.
Milyen festéssel vagy készen? Bocsi, ha lemaradtam.

Évi, köszi az érdeklődést, anyukám biciklizés közben szerezte a hasonló sérülést, neki járósínt vagy mi a csudát raktak a lábára. Micsoda vő a férjem, mi? Ilyen szolidáris az anyósával... :lol: :lol: :lol:

Eveka, remélem, nincs semmi baj veled, csak a gyereknevelés gondjai miatt fogysz! :D Azért ha aggódsz, inkább nézesd meg magad!!! Marcinál mikor indul a vizsgálat?

Szép estét mindenkinek!

És ha holnap nem tudnék jönni, Lizinek sok boldog szülinapot kívánunk!!!

Kép

Juc

Kép
juc14
 
 


Fanka!
Panni aranyos nagyon a képeken, mutattam is Lizinek, hogy nézze a baba milyen ügyesen úszik a nagy vízben. Meg jók a Marcival közös képek is!

Évi!
Violka is nagyon cuki csajszi, főleg nekem az a közeli pofikép tetszik, az tényleg csúúúúcs! Öklendezős hisztihez nem tudok mit szólni, hál Isten nálunk ilyen nincs, remélem nem is lesz.

Babus!
Tényleg vhogy csak meg kéne találni Kristóf hányásainak az okát....az valóban fura, hogy jókedve kellős közepette is eléri :shock:
Kispasid tutira jóképű még mindig...valszeg már az is marad :wink:

Juc!
Gyógyuljon a torkod gyorsan, meg hát a kedves párod lába is!!

Tamesz!
Nem győzöm hangsúlyozni, hogy a lánykád mennyire szép! :) Amúgy egy csomószor eszembe jutsz a mindennapok során, főleg amikor fennakadást jelent vmit megcsinálni egyetlen gyerkőcöm mellett, hogy Te bocsi, de hogy a francba csinálod annyira klasszul, ráadásul két csemetével. Ilyen számomra, hogy akármi festése pl elképzelhetetlen Lizi jelenlétében.

Timka!
Nem sámli Fanni sem, hallod ezekkel a hisztikkel. Úgy érzem Lizu még csak eztán jön bele igazán, most egyelőre a gyakorlásnál tart. Húúú, nagyon izgi, hogy bármikor szülhetsz, de nekem nagyon úgy fest, hogy Te tök nyugis vagy, nem érzed úgy hogy a küszöbön van a nagy nap! Nem baj, így sokkal jobb, mintha sík ideg lennél! Sajnálom, hogy nem ficánkolt eléggé Kitti, biztosan álmos volt még a csöpp.

Timurr!
Lizu kb szűk 11,5 kg, és sztem olyan 85-86 cm lehet, de majd jövő kedden pontosítok. A lába kicsi, legalábbis a cipője 21-es :shock:

Játszós képekről:
tényleg nagyon jók lettek, az a Marci-Fanni küzdős kép annyira klassz, full olyan mintha táncolnának! Csúszda félelmetes nagyságú!

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


elküldtem, mert tuti gutaütést kaptam volna, ha elszáll....

szóval:

Timurr!
Lizi is rettentő rossz evő :( Ő egyszerűen képes jól lakni kb 10 kanál levessel. Neki is a kedvence a hús leves, vagy zöldség leves, mindegy, de ha lehet, ne piros leves legyen. Ő a húst szereti, pontosabban szeretné, de a legtöbbször nem bírja lenyelni, csak rágja világnak, majd kiköpi.....állítólag én is ilyen voltam. Amúgy nincs nála tuti kedvenc úgy mint Majánál a túrógombóc. Volt mikor azt hittem, hogy frankó, legalább a grízes tésztát komálja....jjjja, aztán következő alkalommal nem volt hajlandó belőle enni. Tényleg copfos Maja nagyon szép a feltett képen :)
Nevek: hát én sose tudtam megérteni ezt a vigyük tovább a nevet dolgot......hát nem a vezetéknév a lényeg???Na, meg nem látom annak sem értelmét, hogy már azt sem tudják, hogy az x-edik azonos nevűnek milyen új becézést találjanak ki, hogy ne keveredjenek. Persze ez csak az én véleményem. Amúgy a János Janó formájú becézése sztem elég jó. Bocsika, de még 1 véleményem lehet???? :oops: Az nem lesz fura, hogy majdan mikor kérdezik, hogy hogy hívják a gyerekeket, akkor mondjátok, hogy Maja és Jani......Nekem az furcsa, ha az egyik gyerkőcnek tök modern neve van, a másiknak meg régies. De nehogy megbántódjál, ez tényleg csak az én őszinte véleményem. Meg hát a legfontosabb úgyis az, hogy egészséges, boldog baba legyen!

Tamesz!
Köszi az érdeklődést, kicsit elvesztem, mert vasárnap lesz Lizi szülinapi családi bulija, és kívül-belül próbáltuk a házból a lehetőségek szerinti legjobbat kihozni. Értek ezalatt mindennemű takarítást, verébdeszka festés befejezését, udvar rendezést, ilyesmi. Meg hát erre a hétre a szúrkálásokból is kijárt....hétfőn Gynevac farizomba(nődoki javallatára), kedden vérvétel, ma koponya CT vénás kontrasztanyag feltöltéssel fűszerezve. Eredményekkel 17-én ballagok vissza a neurológushoz, addig nem tudok semmit.

Eveka!
Remélem marcinál mihamarabb kiderül a nemhízás oka! Lehet, hogy Te meg pont amiatt nem hízol, hogy idegeskesz Marci nem hízásán, nem??

Andi!
Kyrának jobbulást!

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Juc!
Köszi, majd holnap továbbítom neki :)

Csilla!
Neked meg jobbulást!

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Sziasztok!

Végre elaludt ez a kis manó, egész nap kb. félórát ha aludt és 7-kor kelt. Apa persze BK végére futott be, akkor még kajáltak, Fanni felpörgött, de a vízben meg utána a masszázs közben belassult.
Remélem nyugis éjszakánk lesz.

Timur
Valóban nem érzem hogy még bármikor szülnék, én nagyon májusi gyereket szeretnék, nem tudom kibírom-e addig. Jó lenne, bár a végén biztos aggódnék.
Annyira nem tudom milyen a szülésbeindulás,mikor induljunk el a kórházba, hogy nagyon. Fannival jártam szülésfelkészítőre, képben voltam, most meg....totál nyugi vagyok és azt gondolom, hogy megint nem nyílik ki rendesen a méhszáj, megint be kell indítani oxitocinnal a dolgokat, szóval olyanra számítok mint az elsőnél, holott tudom, hogy nincs két egyforma szülés.
Na,majd meglátjuk mi lesz,mindesetre hétvégén vagy ha lesz időm holnap összepakolom a motyómat.

Ja,jövő héten fél 8-ra megyek,még korábban! Majd egy kis tornával felrázom....amúgy a kakaós csigára mindig beindul....
Sajna itt nincs esti CTG, csak a terhespatológián, de odamost nem akarok befeküdni.

Juc
Sajnálom szegény férjed...biztos rossz lehet neki playstationozni...., de amúgy tényleg sajnálom! Neked meg gyors gyógyulást és kitartást Marcihoz!Anyósék nem tudnak egy kicsit besegíteni Marci szórakoztatásába?

Tamesz
Tényleg,mit festettél? tojásokat???
MI lehet holnap mázolunk valamit, hadd szórakozzon a csaj,imád festegetni,de többnyire a kezeit keni össze,és kiabálja: Ide nézz!
Amúgy vettem a Kikában valami tojás alakú sütőt,amiben 9 piskóta vagy muffin jellegű tojást lehet készíteni, lehet holnap kipróbáljuk.

Kinél mi lesz a húsvéti menű?
MI locsolókat tutira nem várunk....szülőknél még ma is divat, de idén nem tudunk menni, úgyhogy csak apa fog meglocsolni minket hogy el ne harvadjunk.
Nekem anyu holnap küld jó kis házisonkát, azt kell megfőzzem.
Meg még passz mi lesz...
Amúgy nagy esély van rá,hogy mi húsvétkor festeni fogunk,méghozzá a falat! ha addigra apa kész lesz a véséssel,a kábelvezetéssel és a gletteléssel.

na megyek mert nagyon fáradt vagyok.

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Hahó!

Fanka, köszi a segítség-felajánlást, majd szólok, ha már nem bírok Marcival és Robival... :lol: Hős vagy a fogorvossal! Mikor kell menned legközelebb?

Muki, ezek szerint a Gynevac mégis jó valamire? Egy darabig van vmi javulás? Mert mintha a múltkor írtad volna, hogy már többször kaptál, és nem nagyon használt. Drukkolok, hogy a neurológiai eredmények jók legyenek!

Timka, 7-kor kelés... bárcsak!!! :D Marci ma fél 6-tól talpon volt :shock: :shock: , és délután 3-kor sikerült csak elaltatni (kb. fél 2-től próbálkoztam :? ), végül az volt a leghatékonyabb, hogy kiborulva kirohantam a szobájából és becsaptam az ajtót... :oops: :shock: Erre csöndben maradt és 5 percen belül elaludt. Csak én éreztem megam sz.rul tőle, hogy ijesztgetem szegényt a csapkodással... :(

Sajnos apósom nem tud besegíteni, mert dolgozik. (Igaz, húsvétkor nem annyira.) Anyósom nincsen. :( Anyukámmal meg ugye ugyanaz a helyzet, mint a férjemmel, a bébiszitter (unokatesóm) szintén beteg. :( Igaz, az öcsém már írta, hogy ő szívesen segít, de ő csak holnapután jön haza Amerikából. :D De egyelőre bírom, remélem, ha jobban leszek, akkor kicsit több energiám lesz. Csak azért vagyok szomorú, mert Marci már nagyon beleélte magát, hoyg húsvétkor meglocsolja a lányokat a családban (unokatesók, nagymama, dédik), és ennek egy része most akkor elmarad... :(

Na, megyek most már, hátha vár Jack Bauer az ágyban... :oops: :lol: Na, nem úúúgy :oops: , csak a férjem miatt az ágyban kell nézni a filmet is...

Juc

Kép
juc14
 
 


Jóreggelt!
Muki,
nagyon sok boldog szülinapot kívánunk Lizinek, kérünk majd sok-sok képet!! Jó bulizást!
Drukkolok, hogy jók legyenek a leleteid.

Festés
a szomszéd utcában egy fickó akáccal foglalkozik, és tőle vettük a támfal cölöpöket is, most a tűzrakóhoz egy körpadot is ő csinál, és kértem a szomszéddal közös kocsibeállóra, ami lépcsőzetes négy akácfa virágládát, és tegnap azokat kezeltem le lenolajjal, ma fogom sadolinozni. Na meg tegnap átkentem a homokozó tetejét, mert tavaly csak egy rétegre volt időm. De nem olyan egyszerű ám ez a kölykökkel, bár Marci mellém telepedett és szituációs játékokat játszottunk, de Liló megunta a babakocsit, így egy idő után az egyik kezemben ő csücsült, a másikkal festettem. Miután teljesen lezsibbadtam, felhoztam őket aludni, és úgy már jobban haladtam.
Tojásokat majd holnap festünk.

Menü:
holnap paprikáskrumpli lesz lángossal, vasárnap husileves, sok főtt husival, rántotthusi, sültcsirke, meg valami süti, ja és persze sonka, vagyis én tarja párti vagyok.
most mennem kell vasalni, majd még jövök reagálni tovább

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Kipp-kopp Fanni tök jól aludt, negyed 10-kor keltünk...aztán azóta én már ki is borultam, no nem tőle,hanem úgy mindentől.
Apa elvitte a kocsiját szerelőhöz, amiről tudtam, de arról nem volt szó, hogy ott is hagyja és az én kocsimmal húz el dolgozni. Meg is beszéltük, hogy ma megyek bankot rabolni aztán délután elhozom a Zsolnay készletet, ami végre megérkezett. Na meg itt van a takarítónéni is, akit haza kellene vinni, be kellett volna vásárolni, szóval alaposan keresztbe tett nekem ezzel hogy elvitte a kocsit, anélkül hogy megkérdezett volna.
Aztán az is kezd kiakasztani, hogy egy héten minimum 10 telefonhívást kapok különböző emberektől, mert azt hiszik én vagyok az Apeh, vagyis rosszul értelmeznek egy automata által bemondott szöveget. nemtudomlehet-e ez ellene valahol reklamálni,hogy egyértelműen mondják rá a számot,mert sok a hülye ember. A számcserét pár dolog nehezíti, de ez most nemidevaló. Szóval gyűlik-gyűlik a feszkó bennem....minden apróságon kiakadok.

Na összeszedem magam, nem rontom itt a hangulatot, igazából csakazért jöttem, hogy Lizinek boldog szülinapot kívánjak!

Mukika
Nagyon boldog szülinapot kívánunk a kis ünnepeltnek!
Fotóket kérünk majd!

Szép napot!

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Mukika,Lizu!!!

Boldog születésnapot!!!!
Kép Kép

Maja se eszi meg a piros leveset :-) hús rágás kiköpés szintén játszik

Tudod milyen szar,hogy mindenki öcsinek hívja itt a férjem?Kinem állhatom én vagyok hülyének nézve
ha nevén szólítom,mi a francért nem anyakönyvezték annak?
Áh,hamár így hívják majd a fiamat akkor mondom nekik hogy a nevén szólitsák,ne kisöcsinek Janó,Jankó,Janika.
Há ez van M aja már adott és a Jánoska is:-) gondold el Jancsi és Juliska hehe.vagy Janka :-)

de lehet Bíborka lakik ott bent :-)
Timka

áh,szerintem tuti április virágszálad lesz :-)
kitudja milesz most,lehet elmegy a magzatvíz,lehet megszülsz az autóba :lol: :lol: :lol: :lol:

apa jól kitolt veletek,akkor este mentek vásárolni?Mindenhol annyian vannak mint az oroszok.

Gondolom nem vigasztal,de én is extra szar napokat élek,sok kicsi sokra megy :-(

Ma hal nálunk menü,anyós csinált halászlveet én pedig hősiesen paníroztam 2 kiló tonlahlat és nem tom hány szelet pontyot,madj kisüttöttem,plusz krumplipüré,krumplisaláta,,sült krumpli.Közbe Maja ma is extra hisztis volt,a fejem hasogat,kivagyok.
Holnap konyha takarítás még vár rám a vasalnivaló is :evil:

szombat délután megfőzzük a sonkát,tojásokat,befestek páraat.Vasárnap ebédcsinyálás,húslvese,töltött tyúk ,ubi sali aztán húzunk haza anyuékhoz.Ahol vvár a dédi mama meg a rokonyok,kedden szintén,nálunk ez a program .

Timurr

jah a csúzda hatalmas :shock:
Vendég
 


Köszike szépen a köszöntéseket! :D

Ünnepeltke alukál éppen :) Alig várom már, hogy az ajándékait odaadhassuk, de arra majd este kerül sor, ha már lerendeztük a vásárlást a vasárnapi bulira. Nem kap nagy dolgokat, de azért sztem örülni fog nekik.

Timka!
Sajnálom a nincs kocsi dolgot, elhiszem, hogy bosszankodsz rajta! Szóval májusi babót szeretnél.....hát kíváncsi vagyok, de én inkább tippelnék az áprilisra. Majd kiderül :)

Juc!
Gynevac: igen, korábban nem észleltem, hogy nagyot lendített volna a dolgokon, de hátha változott a terhesség által annyit a szervezetem, hogy jobban reagálok rá. Meg végülis azt mondta a doki, hogy ha el nem is múlassza a bacikat, már az is vmi ha csökkenti a csíraszámot, és nem bacirengeteggel kell belevágnunk a babázódásba.

Timurr!
Végülis csak megszokás kérdése ez a név dolog, meg aztán a János nem is olyan, amivel lehetne gúnyolódni, úgyhogy jó lesz ez :wink: Ezek után már naggggyon kíváncsi vagyok, hogy ki lakik a pocidban :)

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Nagyon Boldog Szülinapot Lizinek!!!!!!!!!!!!!

A rossz evésről könyvet tudnék írni... :( Időnként csak pár kanál üres tészta vagy rizs az ebéd. Hússal ugyanez.. Csoki minden mennyiségben jöhet. Néha olyan keveset eszik, hogy azt mondom biztos fényt eszik.. Ami tuti az a halas bébiétel, minden nap ezt enne. Nyers zöldséget, savanyúságot nem eszik stb.

chincho
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: