Új privát üzeneted érkezett!

Én azon kaptam magam, hogy gyakorlatilag bármilyen és bármennyi gyümölcsöt meg tudok enni, főleg ha jó lédús Kép
Meg valahogy azóta a főzelékeket is jobban kívánom Kép
Ilyenekkel őrjítem meg a páromat: éjjel egykor hazafelé menjünk éjjel-nappal nyitva tartó zöldséges felé, mert nekem uborkát kell ennem... Kép
vagy: hetekig nyüszögtem a tökfőzelék után... Kép

Mostanában azért már normalizálódott valamennyire a helyzet Kép csak a kenyér-félékkel kell vigyáznom Kép

Ami a hasmenés-hányás témát illeti: nekem inkább nehezebben megy az utobbi hetekben a dolog Kép Habár most valami ilyesmi vírus terjeng a levegőben... azért remélem minket elkerül Kép
lirian
 
 


Kép Én is gyümölcsfaló lettem.Nemrég a szőlőből egy kilót lenyeltem egy nap alatt,most éppen egy bizonyos almafajtára vagyok rákattanvaKép De volt barack szezonom is. Amit egy időben (3-4 hete) kívántam az a mekis eper shake volt. Akárhányszor megláttam egy mekit,arra kellett mennünkKép Saláta falásom is volt,most éppen a kígyóuborka a menő nálam,amihez csak lehet,eszemKép
Vendég
 


Nahát! Ennyit írni és olvasniKép Csak futólag tettem,de elég is voltKép A jóból is megárt a sokKép Valószínü,hogy lesz légzésfigyelőnk,mert miért ne!? A hugom két kislánya anélkül is megvolt. Amin meglepődtem,hogy tejszívó nélkül is. Mindig annyi teje volt amennyi kellett. Jaj! Meg babamérleg sem volt,ez hihetetlenKép Emlékszem,jött a védőnő,hogy mennyit eszik a gyerek meg ilyenek,a hugom meg hasára ütöttKép Kókuszmatracról szerintem nem is hallottKép Ennek ellenére maximálisan jó,határozott édesanyának tartom,aki odafigyel rájuk,stb... Irigylem a lazaságátKép
Vendég
 

 
 

Kép))
Hol olvasgattál ezekről? Kép

Néha én is beleszédülök, hogy mi mindent akarnak a gyártók/forgalmazók megvetetni velünk...
lirian
 
 


Gyakorlatilag minden topikba szóba kerülnek ezek a termékek.Úgy csinálnak mintha attól tennék függővé a vásárlást,hogy ki mit mondKép De ami ma sokk volt az a para a szüléstőlKép Ez meg nem kérdés!Mindenki fosik aztán készKép Ma sem olvastam semmi újatKép És te?
Vendég
 


Én sem Kép
ráadásul, ezen esetleg akkor kellett volna elgondolkodni, mielőtt teherbe estek a lányok Kép
A baba valahogy mindenképpen ki fog jönni, akár fáj, akár nem.
Előre stresszelni ezen szerintem semmi értelme, max annyit érnek el vele, hogy begörcsölnek, és attól talán még rosszabb lehet.

Én úgy vagyok vele, hogy persze, nyilván lesznek csúnyán kellemetlen részei is a dolognak, de a végkifejlet simán megér mondjuk akár 24 óra kínlódást is Kép
lirian
 
 


TeKépfigyusz!Vigyázz mert kicsapnak a topikbólKép Pont a tavasziba olvastamKép Tudod mit szeretek olvasni?Azokat akik egy regénybe megírják a születéstörténetüket,de azokból is az első szülőket...Nem semmi! Minden elismerésem,de ténylegKép Én is lefogom írni,csak neked,csak ide,csak akkorKép Kép Kép De előtte még nagyon sokat szeretnék olvasni meg látni a szülőszobán!
Vendég
 


Kép))
csak halkan, ide,neked irtam ilyeneket Kép

Az a gáz, hogy én egy-egy történeten csaknem elpityeredek Kép úgyhogy inkább nem is olvasok ilyeneket egyelőre Kép
Mikor lesz a szülőszoba a tv-ben?
lirian
 
 


SZÜLŐSZOBA: Tv2, 7.-e csütörtök, 22.45-23.50-ig. Jó későn,de azt hiszem egy délutáni alvással ami nálam ritkán marad elKépmeg tudom várni,nekem muszályKép 20 történet lesz majd összesen...
Vendég
 


Sziasztok!

Ilona, mi ez a csak neked szöveg, én el se olvashatomKép

Jó későre tették a Szsz-t, azt hiszem bevetem majd a videót, mert Sára bizony 5kor ébresztőt fúj minden reggel.

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚgy irigyellek beneteket lányok.szeretnék újra menni, újra átélni mindent.De azt hiszem ebből csak akkor lesz vmi, ha sznő leszekKép

Egyebként tényleg simán elfelejted a fájdalmakat.Tök érdekes, arra emlékszem, hogy milyen érzés volt, mennyire fájt mikor pl. kiment a bokám, a fájásokat meg már aznap délután sem tudtam felidézni.Kép

Puszka nektek négyőtöknek, LÉna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Szia LÉNA! Csak vicceltemKép Lehet,hogy nyitok egy új topikot Márton névenKép DE ez is csak viccKép Én úgy gondolom,hogy ha meglesz a baba,akkor nem fogok már ide látogatni,pedig már ki is néztem a következő topikot,pont egyel felettünk van (Első napok,hetek címmel ill. van egy "Túl az első heteken..." is) És nem azért mert nem lenne időm,hanem olyan feleslegesnek tartom utánna.Vagy még ne kiabáljam el?Ez is olyan most nekem mint a kábítószer,nem akarok függő lenni,de szerintem itt már mindenki az!? Sárának nem lesz kistesóKép egy kis hapsiKép Az én párom meg úgy indított,hogy 2 gyerek,én meg csak egykét szeretnék. Valószínű azért mert neki nem volt tesója!? Majd meglátjuk, egyelőre legyünk "túl"ezen a babánKép Írsz röviden Sáráról?Lassan féléves lesz!? Várjuk az új képeket! És ez vonatkozik LIRIAN-re is! Hol vannak a 4D-s képek már? Na,pusza
Vendég
 


Sziasztok! Nyaralás előtt újra itt!
Üdv mindenkinek!
Szerintetek érdemes a 16. (dokik szerint 18. héten) 4d -re menni?? Mert ha igen, holnap bejelentkezem a praxisba!!! Már nagyon kiváncsi vagyok őkegyelmére, mert még nem adott sok jelt magáról...
jck
jck
1112
 
 


Szia Jck! Úgy voltam vele,hogy mindent megér,hogy újra láthassam,ezenkívül egy elég alapos vizsgálat is.Persze a doki szerint a 18. héten még "csak" csontváz van,semmi husi meg zsírréteg. Dehát így is akkora,hogy már csak a baba fele fért bele az uh képbeKép A 30. hét utánra javasolta a legközelebbit mert akkor már kivehetők a "formák" is. Te döntsd el,de nekem ugyanazt mondta mint a kórházi dokim,semmi újat! Hova lesz a nyaralás? Üdv.
Vendég
 


Szia Tömeg Kép

Tegnap estére már úgy éreztem, szétrobban a fejem, annyira kiműveltem magam mindenféle elméleti kérdésekben Kép

Most várom a keddet, amikor a dokibácsi majd megnyugtat (remélem), hogy nem kell hülyeségeken rágódni Kép

Ilona!
Mikor is kezdődik pontosan a kis tanfolyamunk?
(mostanában kicsit feledékeny vagyok Kép )

csók Kép

Lir
lirian
 
 


Léna Kép

Juteszembe, egy reagáció Kép

Te minket irigyelsz, én speciel téged Kép
Annyira várom már, hogy a karomban tarthassam Lilit... Kép Borzasztóan hosszúnak tűnik a hátralevő 5.5 - 6 hónap... Kép

Úgyhogy valószínűleg mindenkinek jó.... valamiért Kép

Lir
lirian
 
 


Sziasztok!

Ilona, íme egy kis beszámoló Sáráról:
október 9.-én lesz fél éves, tegnap tudtuk le az utolsó oltást, meg se kottyant neki, most is itt kiabál az ölemben.Jó kedvű baba, nem igazán sír, csak tényleg ha vmi baja van, viszont izeg mozog állandóan, nem tudom, hogy fogom majd utólérniKép
Viszont igényli, hogy vki mindig legyen vele.Szóval csak akkor van nyugalom, ha alszik, ilyen viszont ritkán van napközben.Hát, nincs idő unatkozniKépKép

Lir, nem hosszú az, csak úgy tűnikKép

Tettem fel keresztelős képeket végre, itt találjátok:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3523

Na, megyek is, mert Sára is írni akarna nektek.

Puszi, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Sziasztok! Én szerdán megyek dokibácsihozKépa jövőhéten. Lir!Nincs nálad a kismamakönyved? Nekem abba tűzték a programokat! Leírom neked részletesen,ha szeretnéd!Amúgy november 4.-én indul december 16.-ig,összesen 7 alkalom,16.30-as kezdésekkel! LÉNA kislánya tiszta anyuájaKép A Schöpfis topikba tett fel képeket!
Vendég
 


Ilona!

A dokinál épp elfogyott az ismertető lap, amikor én voltam nála...
Úgyhogy telefonon kérdeztem meg, hogy mikor indul az új tanfolyam. Ezt szépen fel is írtam magamnak, de ennyi az összes info-m a témáról.

Úgyhogy ha megtennéd, hogy leírod, nagyon örülnék Kép

Lir
lirian
 
 


Léna!

Sára egyszerűen gyönyörű Kép
lirian
 
 


1: nov.4. Mitől alternatív az alternatív? 2: nov.10. A szülés folyamata. 3: nov. 17. Szülészeti fájdalomcsillapítás. 4: nov. 24. A fogorvos válaszol. 5: dec.1. Az újszülöttekről... 6: dec. 8. Otthon a babával...a védőnő tanácsai. 7: dec. 16. Terhestorna,mozgásformák,relaxáció.
Vendég
 


Javasolt ultrahang vizsgálatok: 8.,12.,18.,28.,38., terhességi heteken. Vérvétel: mindennap 7.30-9.00 között. Szülőszoba látogatás: be kell jelentkezni a 476-4400/159-en. Terhestorna: hétfő és csütörtök 16.00-tól (127-es mellék) NST vizsgálatok a magzati szívhang monitorizálás a 35. héttől. Bejelentkezés: Béres Éva és Dobosi Ágnes szülésznőknél a CTG ambulancián.
Vendég
 


Léna! Jó neked,hogy már nem unatkozolKép Bárcsak mi is ott tartanánk márKépigaz Lirian?Kép Szerintem próbáljuk meg élvezni a várandósságot mert nem sokszor leszünk ilyen állapotban életünk soránKép Én már akkora pocakot eresztetem,hogy magam is rácsodálkozomKép
Vendég
 


Ilona Kép

Köszönöm az infókat, és igen... más választásunk nem lévén, ki kell élvezni ezt (a más körülmények között rövidnek mondható) időszakot.. Kép

Én úgy enyhítek kínjaimon, hogy minden napra próbálok valami babás elfoglaltságot kitalálni Kép Ha más nem akad, megyek nézelődni, ötleteket gyűjteni a kelengyéhez Kép
Mostanában a kisággyal vagyok elfoglalva, az apukám ugyani felajánlotta nekem, hogy ha megtervezem, akkor megcsinálja Kép Úgyhogy most próbálok bölcs és előrelátó lenni Kép

Az én pocakom is nő, apuka időnként rácsodálkozik a napi többszöri Lili-üdvözlés közben Kép
lirian
 
 


Megvettem a kismama újságot,ott is nézegetem,hogy majd milyen pelenkázós babaágyat,kocsit, melszívót meg ilyeneket vegyünk majd, szerintem decemberbeKépBár örökölhetünk is,de lehet nem kell nekünk a máséKép A hugom megdobott 2 és fél zsák pici rucikkal,nagyon édesek és nem mindegyik kislányosKépMajd át kellene válogatni,hogy lássam mi kell még hozzá. Ügyes apukád van,ha így bevállalja a kiságyatKéplegyen elég jó sokáig mert szerintem majd nem szívesen válsz meg tőleKép Olyan érdekes,ahogy az apukák már most kapcsolatba lépnek a babókkalKép Én még nem beszéltem hozzá hangosan csak gondolatban... Apuka meg üdvözli őt is ha hazajön,puszi meg mindenKépAz elején csak kinevettem,de mostmár,hogy hall is...
Vendég
 


Sajna, mi úgy tűnik, nem fogunk ruhácskákat örökölni Kép
Igazából nem is a spórolás ténye miatt sajnálom a dolgot, hanem azért, mert valahogy a szememben értéke van azoknak a dolgoknak, amik már 'nevelgettek' egy kisbabát Kép
De nekünk nem nagyon van olyan ismerősünk, akinél esélyes lehet a dolog Kép

A kisággyal pedig az van, hogy ezért nézek minél többet, hogy merítsek ötleteket.
Olyat szeretnék, amihez a pelenkázó külön mozgatható (az jó lesz később szekrénynek majd), hogy az ágy maga nagyobb lehessen, aztán majd leengedve, még jó sokáig használható legyen Kép

Annyi mindent lehet látni, hogy csak kapkodom a fejemet a sok újdonságtól Kép
lirian
 
 


Sziasztok,

Betolakodhatok én is, mint első babát váró? Kép

Kiságy témához: nagyon sok weboldalt nétem meg kiságy ügyben és arra jutottam, hogy valószínleg inkább csináltatok, mert én olyant szeretnék, aminek a két rövidebb oldala nem rácsos, az aljában van fiók, legalább két magasságba lehessen állítani, legyen hozzá pelenkázó szekrény. Most hirtelen csak Kép ennyi óhajom lenne a kisággyal kapcsolatban. Nem is sok, ugye? Kép

Angéla
16+5
angéla
 
 


Szia Angéla Kép

Gyere csak, nyugodtan Kép

Én is hasonló kiságyra vágyom, ilyet néztem ki a MegaToys-ban, ma megyünk megnézni a méreteit, azok alapján fogja apukám 'legyártani' a hosszú, unalmas téli estéken Kép
lirian
 
 


Sziasztok!

Szia Angéla.És tudod már, hogy ki lakik odabent?Vagy rejtőzködik még?

Köszi a dícséreteket.Hát, igyekzetünk apával, ugye...KépKép

Ágytéma:a mienk így néz ki, csak amikor a kép készült a matrac lent volt teljesen, de amúgy ezt is 2 helyen lehet rögzíteni.Ez még akkor készült, mikor terhes voltam, most már azért jobban néz ki Sára birodalma.Estére csinálok nektek a mostani állapotról is képet
Kép

Puszka, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Sziasztok mindenkiKép Húúú örülök,hogy gyerekágy lázban égünkKépés mi lesz később? Én ma kiválogattam az örökölt rucikatKéphát mit mondjak...Nagyon imádom az 56-os édes kis rugikat meg badikatKépAbszolút új állapotban vannak,persze a nagyobbak amikbe már mászás is volt az nem annyira,de itthon jók lesznek mindenképpen. És biztos vagyok benne,hogy tőlünk is fog kapni jó néhányatKépmár alig várom! Kár,hogy én nem tudok képet feltenni,mert van egy csúcs szuper fürdőkád a bébinek amibe majd nem kell fogni mert úgy van kialakítva a belseje.Ajánlanám mindenkinek aki még babakád vásárlás előtt állKépDe lehet,hogy megkérem a párom,hogy a melohelyén szkenelje be és ha van rá igény akkor bemutatomKép Holnap már októberKép öregedni is fogunk egy-egy évet a párommalKép Na a regényem elkészültKép Pusza
Vendég
 


Sziasztok Kép

Láttunk ám a Megatoys-ban mindenféle csodát Kép
(közöttük embertelenül drága kismama ruhákat Kép )
Kiságy-hegyeket is láttunk, meg mindenféle jót, egy sétát mindenesetre megért, hogy felmérjük mit hol mennyiért lehet kapni.

Ilona, szkenneltesd be kérlek a kis kád képét, engem pl nagyon érdekelne Kép

csók mindnekinek Kép
lirian
 
 


Sziasztok Kép Nekem muszály vennem egy kismama nacit mert egyetlen egy van amit feltudok még venniKép Estére jövök és remélhetőleg a képpelKép Addig is jó munkát Kép Ilona.
Vendég
 


Sziasztok Kismamák! Itt van a kisfiam leendő babakádjaKép Kép
Vendég
 


Sziasztok! LÉNA: Kitartás! Biztos vagyok benne,hogy a foga jön SáránakKép Van aki belázasodik vagy megy a hasa,stb... LIRIAN: Miért is kerestél te fiú nevet Lilinek?Kép Vettem egy farmer kismama nacit,(44-esKép) de nagyon vagány. Na szép napot mindenkinek! Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ilona, köszi.Remélem túl leszük rajta hamar, bár ma napközben tuti nem lesz alvás, a házunk előtt törik a járdátKépI love BudapestKépKép
Cuki a kiskád, de nem növi ki túl hamar ezeket a "bugyrokat"?
Én állandóan kismama kertészben hódítottamKép

Lányok, lehet, hogy hülyeséget kérdezek, javítsatok ki, ha nem így van, de mondjuk az az anyuka aki eddig mondjuk s-es nadrágokat hordott annak nem elég ha mondjuk l-es méretet vesz?Na, ezt jól megaszontamKépKép
Gondolom így olcsóbb lenne.

Puszi, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Ebbe a kiskádba lehet ám ülni isKépaztán meg mehet a nagy kádba! Én csak arra emlékszem,hogy 32,34,36,aztán max.38-as méretű nadrágjaim voltak, amikor megláttam,hogy 44-es azt gondoltam,hogy ennél már nincs is nagyobb csak a duci boltokbaKép A hasam alatt összetudnám gombolni a régi gatyákat is csak olyan buggyos lesz alul,csúnyán! Én úgy látom magam,hogy egyelőre csak a pocakom növekszik,de az aztán mint a bolondgombaKép
Vendég
 


Bár szerdán megyek a dokibácsimhoz,DE a szülésfelkészítő előadásra jelentkezni kell?Vagy csak odaállítunk?LÉNA ti voltatok a Schöpfibe, gondolom...Kép
Vendég
 


Bőgtem,de nagyonKépRádió: Cserháti: "Kisfiam" című szám.Kész lettem teljesen,még jó hogy egyedül voltam itthon Kép Leszedtem a szövegét is,leírtam: Küldöm minden leendő édesanyucinak,pláne akinek kisfia születik majd...
Vendég
 


Szia Ilona Kép
Mostanában én is mindenen a könnyekig meghatódom Kép
Holnap megyünk dokibácsihoz, gondolom, megkapjuk a beutalót az AFP-re...
Nálad egyébként minden rendben? Kép

Lir
lirian
 
 


Itt vagy velem,mint egy új remény, Az éjszakát felváltja a fény. Csak egy perce élsz,nézlek boldogan, Úgy vártam rád,édes kisfiam! Kép A régi vágy újra szárnyra kél,Míg dalt susog kinn az esti szél. Minden bánatom eltűnt nyomtalan, Mosolyogj rám,édes kisfiam! Kép Egy rózsakert hinti árnyait,Nincs fontosabb mint az álmaid. Még egy szót se tudsz,mégis annyian,Hisznek neked,édes kisfiam! Kép Tudom mindenütt így van ez a nagyvilágon,Ha egy kisgyerek megszületik.Mert a kisgyerek egyszer felnő,S talán sikerül,hogy a könnyeket nevetéssé,A gyülőletet szeretetté,És az ellenségeket barátokká változtassa. Kép Ezt érzem én,ahogy nézek rád: Más lesz a Föld,más lesz a világ. "Sírnod sosem kell,élsz majd gondtalan, Boldog leszel,édes kisfiam!" Kép
Vendég
 


Szia Lir! Kép Nálam minden okés, apával e-mail-ezek,mintha nem lettünk volna együtt egész hétvégénKépmeg minden nap reggel és esteKép Meg a szokásos (mos,főz,takarít) és még nem is ebédeltem...
Vendég
 


Örülök, hogy minden OK Kép

Lir
lirian
 
 


Eladó egy Babysense II. márkájú (Madarász utcai gyermekkórház ajánlásával forgalmazott), teljesen új, ki sem bontott kétpaneles légzésfigyelő készülék garanciaval.
Ára: 32 e. (Eredeti ár: 50 e.)
Érdeklődni: 06-30-6820220 illetve az emduan@yahoo.com-e-mailen
emduan
 
 


Szia Ilona Kép
Eljött újra a nagy nap Kép (a nagyobb napok egyike), három hét után ma megyünk dokihoz Kép
Annyira várom, remélem, ha megkérem, megmutatja Lilit UH-n Kép
(a rendelőben van készülék, kérdés, hogy lesz-e idő rá Kép )

Lir
lirian
 
 


Jó reggeltKép Jól bealudtam maKép Micsoda?Kép Még jó,hogy addig nem jössz el onnan amíg nem látod LilitKép Várom vagy nézem majd a beszámolód, hányra mész?
Vendég
 


Este csak, úgyhogy reggel lesz beszámoló vélhetőleg Kép
A dokihoz igazán 7 után jó menni, addigra már oszladozik a tömeg. Volt már, hogy negyed 10 után jöttem el tőle Kép
Gondolom most adja majd a beutalót az AFP-re... Kép
Remélem azzal is minden rendben lesz Kép
lirian
 
 


Sziasztok!

Ma már jártam felétek, csak az egész elszállt.
előre bocsátom, hogy rövid leszek és bocs a hibákért, de Sára a jobbkaromra dőlve szemez az akváriummal, szóval csak balkézzel vagyok jelen.

Ilona,nemkell jelentkezned, csak a portán szólsz, hogy mire jöttél, ők megmondják hova kell menned, mi a könyvtárban voltunk annka idején.De sok reményt ne fűzz hozzá.Legalábbis nekünk nem nagyon jött be.

Puszka

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Sziasztok! Nem kívánok mindegyik előadáson résztvenni,de talán sikerül leszűrni dolgokat, esetleg a kórházról is.Bár azt hiszem tisztába vagyok mi vár majd rám februárba,de mégis... Nekem holnap lesz a nagy napKép4-re megyek dokihoz. Mióta ficánkol sokkal nyugodtabb vagyok de nem volt ez mindig így! Egyik alkalommal pl egy tanuló csajszi kereste a szívhangot és nem találta!Mire a dokival átértünk az ultrahangra (kb.15 méter)én már el is temettem,lepergett előttem minden rossz,Ha nincs szívhang,nincs baba sem alapon.Pedig mondta a kis csajszi,hogy ő még kezdő,meg lehet béna is lesz,dehát olyan hosszasan,alaposan keresgélt.Na mindegy,a lényeg hogy az uh-on egy nagyon aktív kis hapsi köszönt visszaKép
Vendég
 


Kép

remélem nálunk is minden rendben lesz Kép
Ilona, melyik előadásra akarsz jönni?
lirian
 
 


A fogorvososra (az van nekem,ill,jók a fogaim még) nem, meg a mozgásformákra sem, egyelőre ez a kettő biztos. Kép Sok munkád van? Én közbe mindig kitalálok valamit magamnak itthon, de legalább nem fog annyit nőni a fenekem Kép
Vendég
 


Most éppen elég sok, meg kicsit felizzottak itt az indulatok Kép
Van egy kolléganőm, akivel kicsit nehéz együtt dolgozni... vele most problémák adódtak...
Mindegy, majdcsak elmúlik Kép
A fogorvosos engem sem érdekel annyira, azt hiszem....
lirian
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: