Új privát üzeneted érkezett!

haho lanyok!

Senki nem fog tavasszal szulni?

Lexa?

Magi
Vendég
 


Magi!

Igen a 3. baba lesz és nem hiszi el senki de teljesen mindegy!!!Igazából jó lenne kipróbálni, hogy milyen egy kislány ,de nincs bennem olyan hogy mit szeretnék.A 2 hónapja történt kis tragédiánk óta(el kellett vetetni a 6 hetes magzatot egy vírusfertőzés miatt)főleg nem számít a neme, csak ép és egészséges legyen!Csak ez számít nekünk!

UH-n hétfőn voltam ,akkor 7mm-es petezsák volt látható.Legközelebb jövő pénteken megyek,addigra szívhang is lesz remélem.

Te mikor mész??

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sajnalom az elozot. :cry: :cry: :cry:

En majd csak augusztus 10-en megyek.
Addigra mar 7 hetes leszek.
Legszivesebben mar most mennek, de hogy szetvertek a MAV-ot igy az orvosomhoz oda nem tudok menni.
Maganban meg csak pentekenkent rendel.
Jovoheten meg nem lenne szivhang ugy sem, igy mondta, hogy inkabb legyen utana heten.

Szoval kicsit emiatt aggodom.

Magi
Vendég
 

 
 

Ki az orvosod?Én is a Máv-ban szültem mindkettőt.Nekem a Kisfalvi a dokim, de most még csak itt Gödöllőn voltam a helyi nőgyógyásznál(ő is ok,csak nála nem lehet szülni)Bár amilyen helyzet van most lehet hogy a Kisfalvinál sem :(

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


En a Tidrenczelhez jarok.

Most ott 14 orvosbol csak 4-nak hosszabitottak meg a szerzodeset.
Tiszta ideg voltam, hogy ki az a 4 orvos.
De megneztem es kozte van az orvosom, igy megnyugodtam.

Irdatlan allapotok vannak ott.

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

Hazajöttem anyukámtól :D Pepike, Panny, és hát Magikáám! Üdv itt!!! Magi drága, hatalmas GRATULA itt is! Hamarosan visszaolvasok rendesen is, és jövök írni :D

Pusz

KépKép
lexus
 
 


Jo reggel lanyok!

Hogy vagytok ma?

Magi
Vendég
 


Magika!

Meg tudod mondani hogy ki az a 4 orvos??

És akkor az a 4 doki most a Szabolcs utcai kórházban rendel??És a Máv-felújítás után visszaköltöznek a Szabolcs utcaiakkal együtt???

Csak az a baj ,hogy a baba-mama barát identitását elveszetett a Máv-kórház és a Szabolcs utcai elvek szerint fog működni,ami egyes állítások szerint elég gáz(kb.50 évvel ezelőtti :( )Ezért sok Máv-os doki nem volt hajlandó azok szerint az elvek szerint tovább ott dolgozni és ezért nem hossazbították meg a szerződésüket(mindenkinek felajánlották).

Szóval nagyon gáz ez az egész :(

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!

En ettol nem felek, mert az orvos olyan, amilyet szeretek.
Nekem meg mindenhez jogom van.
A masik meg az, hogy ugy is csak az orvosoddal vagy kapcsolatba.
En nem vagyok hajlando senki mashoz menni.
Ha meg jon valaki ugyeletes elutasitom. Szoval nem erdekel mas milyen.
Van orvosom, lesz szulesznom a tobbi le van kakkantva.
Az meg hogy a baba majd nem lehet velem, ugy is en dontom el, mert jogom van ahoz, hogy 24 orat velem legyen.
Ehez ragaszkodhatom es akkor ugy sem tudnak majd mit csinalni.

De szeritem lesz mas is aki majd lazadozik ezen.

De mire mi oda jutunk ugy is ki fog alakulni valami.
Szoval ezzel meg nem foglalkoztam.
Ja nem tudom, kik azok az orvosok, csak azt tudom, hogy az enyem kozte van.

Magi
Vendég
 


Sziasztok,

Ugy nez ki en is tavasszal fogok szulni . 3 napja tudtam meg , hogy varandos vagyok. A megleptes , hogy kb a 6 vagy 7 hetben vagyok mar . A babat terveztuk megsem gondoltam, hogy ilyen hamar bekovetkezett . Aprilisban hagytam el a fogamzasgatlokat szedni es mindenki azt mondta , hogy minimum 6 honapot kell varnom, mig terhes leszek , hogy nem megy az olyan hamar .. ezert ultem nyugodtan .. ezert voltam meglepve .. De az orom oriasi , hisz ez az elso .. most mar az izgalom is elkapott .. Hollandiaban elunk es ha van valaki aki Hollandiaban el es babat var vagy mar megvan a kisbaba orvendenek ha jelentkezne , de barmilyen mas orszagbol is varok jelentkezoket. nyitott vagyok tanacsokra ,velemenyekre ..hisz most sok kerdes merul fel bennem ...nem is tudom mivel kezdjem ..Peldaul : azt halottam nem lehet enni akarmilyen sajtot , szalamikat egyaltalan , sonkak kozul csak egy bizonyosat . Mi az igaz mindezekbol? Oktoberre a fogorvoshoz kellene mennem , szabad -e meg vagy most mar csak a szules utan mehetek ? Egy masik dolog : egy vesem van , par evvel ezelott 7 mutetem volt es az egyi vesemet kiszedtek . az orvosok azt mondjak, hogy semmifele erofeszitest sem tehetek es csaszarszulessel jon meg a baba . Ha valaki ezen mar keresztulment es velemenye vagy tanacsa van szivesen latom ..
Eniko

Eniko Kerkdijk
eniko kerkdijk
 
 


Enikő :D üdv és gartula!!!

Az evéssel kapcsolatban az alapszabály hogy nem ajánlott a camembert sajt(semmilyen mestreséges penészes sajt)nem ajánlott a nyers tojásos étel,a hírtelen sűlt hús ami esetleg véres...szóval amiktől könnyeb fertőzést kaphat még nem csak a terhes ,hanem más is.Nem ajánlottak a szénsavas italok és természetesen az alkohol,cigi.
Röviden ennyi jutott most eszembe de tuti van még más is :?

Az egy veséddel kapcsolatban meg dokival konzultálj feltétlen!!!

Magika!

Az egy dolog, hogy mihez van jogod sajna,de ha ahhoz a kórháznak nincsenek meg a feltételei akkor visszautasíthatják a jogaidat,.vagy egy elég ellenséges hangulat alakul ki.Én is így állok hozzá hogy szeretnék a Máv-ban szülni a dokimnál és érvényesíteni a jogaim, de ha tényleg a Szabolcs utcai mentalitás lesz a domináns akkor nem tudom mit kezdehetek a jogaimmal :cry:

Na mindegy majd meglátjuk...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!

Mi van a szabolcsban?
az annyira rossz?
Amugy mashonnan is mennek majd oda orvosok, nem csak a szabolcsbol.

Eniko!

Udv kozottunk.

Magi
Vendég
 


Jó reggelt! Vagyis jó délelőttöt!

Enikő! Üdv a csapatban, gratula a babához! :)

KépKép
lexus
 
 


Lexa!
Itt is elcsiptelek! :wink: En is jelentkezek majd olyan masfel honap mulva :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


bangham!

GYere nyugodtan.

De hamarabb is johetsz.

Magi
Vendég
 


Sztem is gyere hamarabb, Móniii ;) Mondom, h ideköltöztek én mkit :D Lego meg Magi már itt vannak, augusztusban Edóci meg Betti is jönnek, úgyhogy tessék csak gyártani a babát, és minél előbb csatlakozni! :D

KépKép
lexus
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy bepofátlankodom ide, nem pont az én "korosztályom", csak beköszönnék Pannynak. Persze mindenkinek gratulálok a picikhez, akik itt vannak!

Panny, bocsánat tegnap teljesen elfelejtettem. Boldog névnapot Kristófnak meg neked, a nagyfiúnak meg sok boldogságot 5. szülinapja alkalmából. (úr Isten, nemrég még a Márkon mutogattad, hogy kell szoptatni a babát!)

Enikő, még csak annyit, nekem volt császárom, és egyáltalán nem "durvább" mint a rendes, sőt nekem a gátseb jobban fájt (persze, ennek ellenére nagyobb élmény volt a szülés, de el kell fogadni ami van). A fogorvosnak ha megmondod, hogy babát vársz, tudni fogja mit szabad mit nem.

Állítólag nem szabad még szabad kézzel húst "marcangolni", csak gumikesztyűben. Egyébként amiket a Panni felsorolt én mind végigettem, mert azt sem tudtam, hogy terhes vagyok, és bár ritkán iszom mindhárom baba "nagy buliknak volt tanuja". Azonkívül utálom a szénsavasat, kivéve mikor terhes vagyok és hányingerem volt. Na ennyit a szabályokról!

Mindenkinek jó babavárást!

Kép
Kép
Kép
ciripke1977
 
 


Hello Dórikám!

Látom rámtaláltál :lol:

Köszi az névnapi és szülinapi üdvözleteket,aranyos vagy!!! :lol:

Jó, én se mondom hogy mindent betartottam kajaügyileg amiket leírtam de tudod........első gyreknél még legyen óvatos az ember :lol: aztán a harmadikkal :wink: Na viccet félretéve,ezek az ajánlottak .én csak azt írtam.

Nem is tudtam hogy te is baba-netezel?!

Mopst épp megint az Éviék kölcsönkérték az utazóágyatokat :)

Hali,Panni



Lányok,bocs a szösszenetért!!!!!! :lol:


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Magi!

Igen annyira szar a Szabolcs utcai.Az én szülésznőm aláírta a szerződést mert 3 lánya van és muszáj dolgoznia és ő ecsetelte a körülményeket.Szülőszobák függönnyel elválasztva,olyan kicsi hogy épp csak befér még talán az apuka,semmi altrenatív cucc.Nincs rooming-in,beetetik a babákat,szoptatás 4 óránként...stb...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!

Hat ezt nem is tudtam.
Na meg jo hogy a dokim maradt a MAV-ban.
Ha ilyen lesz a MAV otthon szulok es csak a vegsore megyek majd be.
Az alternativa nem erdekel, mert Zolival egesz vegig az agy szelen ultem, mert semmi sem esett jol, csak ucsorogni az agy szelen.

Ha nem adom oda a gyerkocot, akkor ugy sem etetik. Ha meg elveszik, sajat felelossegemre hazamegyek.
Mondjuk nalunk minden kicsit mas, mert a ferjem orvos, igy tisztaban van azzal mit tehetunk meg.
Na meg olykor nemi elonyt jelent, de van mikor hatranyt.

Magi
Vendég
 


Magi!

Állítólag a Szabolcs utcai gárda költözik a Máv szülészetére a felújítás után.A régi máv-osok csak kevesen maradtak(ahogy te is írtad)Remélem azért az a kevés megpróbálja továbbvinni a régi szellemet.
Az tényleg jó, hogy a férjed orvos több szempontból is(bátrabban hazamész egy nap múlva és tényleg képben vagytok a jogaitokkal)Én is úgy tervezem,hogy ha nincsenek meg a kórházban az én elvárásaim, akkor egy nap után hazatiplizek és megdumálom a gyerekorvossal ,hogy jöjjön ki a kicsihez minden nap.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


panny!

Nekem a ferjem tapasztalt, nalatok meg te! :lol:
Szerintem ha a korulmenyek normalizalodnak es meglesznek a feltetelek, nem lesz gond.
Most a szabolcsban nem adottak a feltetelek.

En eleg optimista vagyok, de ha latom, hogy nem ok valami, akkor cselekedni fogok.

Boldog szulinapot es nevnapot a csaladnak es neked.

Magi
Vendég
 


Magi!

Köszi szépen!! :D :lol: :) :wink: :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni! Ünnepeltetek tegnap? ;) Boldog szüli- és névnapokat utólag is! :)

KépKép
lexus
 
 


Sziasztok!
Bocsi hogy bepofátlankodok közétek.Én 2006 oktoberében szültem a fiamat a Szabolcs utcában.Van rooming-in én is ugy voltam.a babát pedig legalábbis nekem még éjjel is behozták szopizni ha ugy alakult a dolog.pontossan a tejbelövelés miatt.Nagyon aranyossak voltak a csecsemösök.a szülöszobák/kabinok pedig nem függönnyel vannak egymástol elválasztva hanem fallal.Csak függönyel van a kabin behuzva.És ami a helyet illeti szerintem böven elfér bent annyi ember amennyi kell.Hát ennyi ami most bugrott..persze ezt 10 honapja volt igy ha azota más valami akkor ne haragudjatok..

panny:
Gratulálok a ksi jövevényhez olvastam a történeted.Boldog kismamaságot kivánok mindenkinek..
Vendég
 


Persze, tudom, én én is próbálok jó anya lenni, de nekem anno a kutya nem említette, hogy ne egyek camamber sajtot!
Meg baromi komolyan vettem mindíg is az egy korty alkoholt se, most meg egyre több helyről hallom, hogy fél deci vörösbor csak jót tenne (vérkép...stb), de azért nem visz rá a lélek!

Na tényleg nem zavarok be többet, megyek vissza az ősziekhez, még csak annyit, hogy úgy néz ki most lesz a második fórumtalink, talán nálunk, úgyhogy hajrá Csajok, tartsatok össze!

Kép
Kép
Kép
ciripke1977
 
 


Szia Dóri!

Reméljük mi is ilyen összetartó csapat leszünk!! :D

Tina!

Köszi az infókat!
Köszi a grat a picihez is,remélem minden ok lesz!!! :D

Lexus!

Már péntek óta csak ünnepelünk,pénteken a barátokkal,tegnap meg ma a családdal :D :D :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni! Akkor már vágom a hozzászólásod lényegét, amit a másikba írtál :D Hát ebbe én is simán bele lennék fáradva! :D

Most is hulla vagyok, és mindjárt kelnem kell, mert holnap meló :cry:, úh megyek is, szépjóéjszakát mindenkinek!

KépKép
lexus
 
 


Sziasztok!

Ha megengediket, akkor csatlakozom hozzátok :D . Móninak hívnak és ha minden igaz, akkor március 4-én fogok szülni, azaz ma fejezem be a 9. hetemet. Már van egy kétéves, imádnivaló kisfiam. Minyuval már ismerjük egymás a 2005. nyári babás topicból :).

Már voltam kétszer UH-n, legutóbb láttuk már a szivecskéjét is a kis babszemnek.

Az első terhességem nem volt könnyű, többször vérezgettem, így hónapokig feküdtem az elején. Az utolsó három hónap ezek után kész üdülés volt számomra, mert mehettem már össze-vissza. Úgyhogy most reménykedem benne, hogy nem lesz semmi probléma, és ha végre elmúlik ez az egész nap fel-felbukkanó émelygés, akkor élvezni is fogom a várandósságot.

Nem tudom, hogy Ti hogy vagytok vele, de én egész nap aludnék és ennék, mert különben rosszul vagyok. Sajnos minden ételtől megundorodom egy-két adag után, így egyre fogy a szóbajöhető étkek köre. Emlékeim szerint ez az állapot lényegesen javult a 12. hét környékén, és megint tudtam enni jópár dolgok azok közül, amitől előtte hetekig undorodtam.

Sajnos nem biztos, hogy túl gyakran sikerül jönnöm, de legalább hetente megpróbálok majd írni, és követni az eseményeket.

Kitartás a nehéz hetekhez!

Móni (8 hét +6 nap)
mzx
 
 


Szia Móni!

Üdvözöllek itt, nagyon örülök, h csatlakoztál! Gratulálok a bébihez! Nekem nagyon sokszor van hányingerem, és néha én is úgy érzem, h semmi mást nem szeretnék, csak aludni! Az evéssel én még nem állok úgy, h folyton akarom, sztem a hányingerek miatt. Viszont nekem is egyre kevesebb az olyan kaja a listámon, ami szóba jöhet, mert ha beleszagolok, rosszul vagyok.. Egyébként nekem főzésnél is ugyanez van, ki kell mennem a konyhából közben, mert nem bírom a keveredő szagokat.

Kérünk szép egy (vagy kettő) vonalzót! ;)

KépKép
lexus
 
 


szép = szépen :roll:

KépKép
lexus
 
 


Lexa! Magi!
Koszi a szives fogadtatast, itt szoktalak keresni titeket, amikor "otthon" nem talallak :wink: Itt en csak olvasgatok, hogy szokjam a tarsasagot :lol: , ha meg van valami fontos, beszolok. :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Móni!! Szójjá be :D ;) Nagyon remélem, h hamarosan tudsz csatlakozni hozzánk "hivatalosan" is! Olyan jó lenne!!!

KépKép
lexus
 
 


Üdv.Móni a csapatban :D

Talán te jársz köztünk legelőbbre,nem??!!

Látom az álmosság és a hányinger már szinte mindnkinál alap :(
Én az evéssel még nem állok hadilábon,valszeg a hányinger miatt nem kivánok meg dolgokat.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni! Detto, én sem eszem sokat, sőt, nagyon keveset, tuti a hányinger miatt.
És sztem is Móni van legelőrébb ;)

KépKép
lexus
 
 


Sziasztok,

Ismét itt, elnézést az eltűnésért, csak sokat fájt a hasam, így nem is mentem nagyon mailközelbe. Amúgy átalszom az egész napot, ha tehetem, nem tudom, ti hogy vagytok vele. Az egyetlen hely, ahol felébredek, a konditerem, ahol végre helyreáll a vérnyomásom...

Móni,

Gratula a babához, mi pont egy napra vagyunk kiírva :D !

Sziasztok,

Eszter

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok, csatlakoznék...
Ma derül ki, hogy lesz-e második lurkónk, vagy nem... a páram úton van hazafelé a terhességi teszttel :D Nem terveztük, de második napja késik és úgy érzem, van ott valami...
(a vonalzót csak megelőlegeztem :wink: )

Kép
Kép
csimumami
 
 


Sziasztok!

Eszter! Remélem, már jobban vagy, és nem fáj a pocód! Nyúltak a szalagok, vagy mi volt a baj? Az én vérnyomim is nyomi, de sajnos már kezdek hozzászokni..

Szia Csimumami! Üdvözöllek itt! :) Gratulálni még csak halkan, csendben merek, remélem, zebrás teszted lesz! Nem ért még haza a párod? Várjuk a fejleményeket ;)

KépKép
lexus
 
 


Csimumami!

Azonnal tessék írni, mert nagyon drukkolunk!!!!!!

lexus,

Én már sokkal jobban vagyok, a doki azt mondta, a stressztől lehetett. Hát, nem volt könnyű fogadtatása a munkahelyemen, a főnököm teljes cserbenhagyásnak érzi és már nem is vár vissza. Ezt meg nekem nem könnyű elfogadnom, hogy ahogy kiderül, hogy terhes vagyok, már semmit nem jelent, mit is tettem le eddig az asztalra. Meg azért bizonytalan is vagyok, mert kisgyerekkel nem lesz könnyű állást találni.

Na mindegy, ezeket a borús gondolatokat próbálom kisöpörni, tegnap pl. elmentem a Brandonba kismama ruhát nézegetni. Gondoltam, jobb kedvem lesz, meg a nadrágok már amúgy is rendesen szorítanak...

Mókásan néztem ki bennük, minden csak az előnytelen dolgokat hozta ki egyelőre... Nem baj, hamarosan nagy pocakkal vonulunk :-)

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Sziasztok!

Rossz hír... Sajna mire a párom meghozta a tesztet, megjött... :cry: Így jár az, aki előre iszik a medve bőrére...
Nektek azért nagyon boldog és egészséges pocakosodást kívánok! :D

Kép
Kép
csimumami
 
 


Sziasztok!

Igen, elég előre járok már, lehet, hogy inkább téli baba lesz belőle! :)

A hányinger nekem is csak a 7. héten kezdődött, aztán napról napra rosszabb lett. Remélem már közeleg a vége :). Újabb kellemetlenség a fémes íz ivás után :roll: .

Ma jól megijedtünk, mert kicsit véreztem, illetve csak barnás váladék volt. A doki azonnal berendelt egy UH-ra, ahol szerencsére mindent rendben talált. Már 27mm a kis csöppség, és már látszik a kialalkuló méhlepény. :)

Hamarosan készítek majd vonalzót is, de most is rohanok, mert élelmezni kell a családot.

Eszter, engem minden sporttól eltiltottak, amikor fájt a hasam. Neked nem mondta a doki, hogy felejtsd el a konditermet?

Csimumami, ez gyors búcsú volt :( . Lehet, hogy a következő hónapban még csatlakozol ?
mzx
 
 


Eszterxx!

Szerintem ne aggodj a munkad miatt.
Most ugy sem rughat ki. 3/4 evig terhes leszel meg + 3 ev gyed, gyes +1 honap vedelem. = majdnem 4 ev.
Ki tudja a mostani fonokod hol lesz 4 evig.
Ha utana szeretnel meg egy babat, akkor az + 9 honap terhesseg es + 3 ev gyed, gyes + 1 ho vedelem.
Tehat tobb mint 7 evig otthon lehetsz.
Addigra O mar tuti sehol sem lesz.
Szoval ezen ne aggodj.

Mikor vissza mentem Zoli utan tolgozni nekem is mar mas fonokom volt. Neked ennel rosszabb fonokod nem lehet, nekem meg jo fonokom volt es megjobbat kaptam.
Kivancsi leszek, mit mond maj arra hogy ket het mulva megmondom neki terhes vagyok es szept 25-tol nem szandekozom dolgozni.

Magi
Vendég
 


Csumimami! Nagyon sajnálom! :( De még mindig van esély, h később jössz közénk! ;)

KépKép
lexus
 
 


Bocsi, Csimumami akart lenni :oops:

KépKép
lexus
 
 


Eszter! Azért -már ne haragudj-, ez nagy szemétség a főnököd részéről, ha csak úgy bejelenti, h nem számít majd rád, meg nem vár vissza! Ilyenkor nekem is tuti olyan érzésem lenne, h nem ért semmi a munkám ezidáig!

Amúgy én azon gondolkodom, h ha pénteken lesz szívhangunk, akkor veszek én is egy kismama nadrágot, csak a feeling kedvéért ;) Rám még egyelőre rám jön minden ruha, bár egy nacim gombját kijjebb kellett varrnom, mert az már szorított.

Te Magi! Tök jó neked, h így tudod, h szept. 25-től no meló! Nekem még csak kábé tervek vannak, melyek szerint 2008-ban már nem dolgozom, tehát vmikor decemberben akarom elhagyni őket. Szegényeknek szar egy kicsit, mert tegnap kiderült, h egy kolléganőm is babát vár, március elejére van kiírva, úh szinte (de még az is lehet, h napra pontosan) ugyanakkor jövünk el ketten. Mondjuk engem decembertől kezdve nem érdekelnek, és slussz!

KépKép
lexus
 
 


Ezt most csak azért, h ne 666 hozzáröffenésem legyen :shock: Bocsi, de nem szeretem azt a számot :oops:

KépKép
lexus
 
 


Lexa!
Az elozo terhessegemet vegig dolgoztam.
Most nem latom ertelmet.
A tappenz a fizum 70 %-a. Kiszamoltam, hogy ha ennyit kapok ugyan ott vagyok, mintha bejarnek, mert ha bejarok az ugye 100% de ebbol lejon a bejaras koltsege a benzin es a kocsi amortizacioja es tobbre jon ki, mint ha nem is mennek.
szept. 24-en lejar a GYES es utana itthon maradok.
Ugy is kezdodik a suli, meg itt van Zoli, a ferjem szoval el leszek igy is foglalva.

Magi
Vendég
 


Magi! Akkor ez így tényleg jobb lesz neked, de klassz! Én se akaroook még olyan sokáig melózni!!! Még 4 hóóónap :shock: :shock:

KépKép
lexus
 
 


Mzx :)
De jó itt is :)
Figy, én nem is emlékeztem, hogy Erikkel véreztél. Kérdezhetek róla? Mármint hogy milyen volt az a vérzés? Élénk szinű, vagy barnás, mennyire rendszeresen, mit mondtak anno, mitől? Énmost tiszta para vagyok, mert tegnap ugy volt egy kis vérzés. Sötétvörös, majd délre csak pici barna maszat, estére semmi. Reggel nagyon örültem, mert semmi nemvolt, aztán most megint élénk szinű. :cry: Nem sok, de van.
Doki szerint, ha hormonális, 1-2 nap alatt el kell múljon. Nem görcsölök, és tegnap minden rendben volt UH-n ésvizsgáklaton is, de be vagyok tojva. Ráadásul Nándi mellett nem nagyon tudok állandó fekvésben lenni. Pihizek, de sokszor fel kell kelnem mellette.
Nah, majd meglátjuk.
Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu!

Azert probalj meg minel tobbet pihenni.
Vigyazz magadra.

Magi
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: