Új privát üzeneted érkezett!

Ma megvolt a vérvétel... és a kötelező UH is.
Ott kitalálták, hogy a nagylány a korához képest kicsi :roll:
32 hetes és 1600-1700 g körül van /Levi 33 hetesen volt 1700 g./ :roll: és, hogy a veséi nagyobbak 4-5 cm-esek... (sajnos erre nem találtam semmi adatot - még a neten sem..)
Így két hét múlva ismét kórház és controll UH.
Megfordult (pár napja beszéltük meg, hogy legyen ügyes és forduljon vissza :lol: ), ismét fejvégű - remélem már így is marad :P
BPD:81mm, AC: 254mm.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

Ne aggódj, nem lesz semmi baj!!! Ne is gondolj rosszra, mert akkor csak bele fogod beszélni. Csak pozitívan!!! Hidd el sokat segít!!!
Itt voltál Nyíregyen ultrahangon? Melyik orvos volta, mondta, hogy kicsi a baba? Van fogadott orvosod?
Anno egyébként a hugomra is azt mondták, hogy retardált, és ahhoz képest, most 22 éves, és nincs semmi baja. Ja és mindketten 2kg 50 dkg-val születtünk ( ami ma már kicsinek számít) és én a végére jól ki is kerekedtem :-D (2,5 éve 78 kg voltam)
Majd ha voltál megint vizsgálaton, akkor írd meg, hogy mit mondtak!
Addig is kitartást, és nyugi, próbálj meg pihenni!!!

Ez a társalgó, most csak az utolsó üzenetet hozza ki, a régieket nem. Nem tudom, hogy miért :-S

Minden jót Nektek!!! És Nyugi!!!!

Üdv:
Zsani
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Szia!

Köszi, nyugodt vagyok...
Remlélem a veséket csak elnézte... :roll:

Itt voltam Nyh-n.
Fügedi L. doki vizsgált... hááát... kicsit gorsabb volt, mint ahogy Leskó szokta nézni... biztos unta már...
Épp akkor akartak ki, hogy a védőnők milyen "hülyék" én 32 hetesen mentem /bár állítólag ekkor kell/, de az utánam következő csaj még csak még csak 30 hetes volt...

Nem baj, egy hét múlva úgyis menni kell a nődokimhoz... majd ő igazságot tesz :P

2 hét múlva kell ismét a kórházba menni, ha akkor is azt találják ki, hogy kicsi... megmondom, hogy nem vágyok 4-5 kilós babára... azt meg is kell szülni.... :?
Levi is ekkora volt kb és mégis 3400 g-mal született :roll:

Az utolsó üzenet....
Ez már a 2. oldal...
Jó sokat írtunk eddig, egy oldal tele van...
Meg tudod nézni... a "topik" neve felett ott van, hogy ez már a második oldal...
Kattints az 1-es számra és látod az első oldalt..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

 
 

Szia Kia!

Azt az orvost nem tudom ki. Még nem hallottam róla. :-D
De (és most nem bántom a védőnőket, mert akihez én tartozom nagyon aranyos, és segítőkész), de tényleg vannak akik csak beszélnek össze-vissza, és nem igazában vannak tisztában a dolgokkal, de ez ugyan úgy igaz az orvosokra is (persze tisztelet a kivételnek)
Nekem eddig az orvosom meg a védőnőm ugyan azt mondták, hogy mikor hova kell mennem, és így nem aggódok :-D
Ki a fogadott orvosod? Ő majd megmondja, hogy mi a helyzet. Már úgyis nemsokára vissza kell menned.

Egyébként már rájöttem, hogy ez a második oldal, igaz egy kis ideig tartott :-D
Én kedden megyek vissza a védőnőhöz. Remélem nem fogja megint azt mondani, hogy most már figyeljek oda, hogy ne hízzak túl sokat. Most járok 10 kg-nál. És így is este 6 után már nem eszek, vagy ha nagyon ég a gyomrom, vagy nagyon éhes vagyok akkor eszek egy kis piritóst. Egy kicsivel eszek napközben többet, mint eddig, de ha ugyan annyit ennék éhes maradnék, és így is 2 óra múlva éhes vagyok. Ha meg nem eszek az nem jó egyikünknek sem, főleg, hogy akkor megfájdul a fejem. :-S

Most voltunk szombaton esküvőn. Megtáncoltattam a kisasszonyt :-D

Ti hogy vagytok? Meg van már minden?

Minden jót!
Zsani
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Szia!

Nekem most lett új védőnőm a kölltözés miatt - pedig csak 2 utcányi a távolság..... a régivel már nagyon jó volt a viszonyom...

Az orvosom dr. Leskó - holnap 17 után megyünk hozzá Levivel kettesben.

Esküvő.. az jó dolog :P

Hízás...
Én most 8 kg-nál tartok... remélem nem jön fel már csak max. 2-3 kg...
A dokim mindig azt mondogatja, hogy ne hízzak sokat, mert akkor nehezebb szülni, stb... :roll:

Éhség...
Én az édességet kívánom állandóan... de arra figyelek, hogy este már ne egyek olyat.
Tegnap és ma pl. a vacsi saláta.
Néha nagyon jól esik, csak az azt követő gyomorsav nem...

Még sok gyerekruhát kell mosnom, vasalnom... a hordozó már tiszta, a gyerekágy is kész félig...
1-2 új ruhát akarok venni, egy új kiskádat, pelenkázó alátétet..
Várom az egyik bolt törzsvásárlói hétvégéjét... ott olyankor elfogadhatóak az árak... de május elejére tervezem a piacot is...

Bp-en sokkal könnyebb volt mindent beszerezni.. ott volt néhány jó bolt, outlet, ...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fné kia 2011.04.22 07:02-kor.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Átnéztük az egész gyereket tegnap a nődokival... mindenét...
A veséi 2,5-3 cm között vannak - a doki csodálkozott, hogy miért mérték a kórházban 4-5 cm-esnek...
Azt mondta, ha gond lenne, akkor magzatvíz sem lenne - az pedig pont annyi, amennyinek lenni kell... :D
Aki a kórházban csinálta az UH-ot egy nyugdíjas doki... /de akkor miért dolgozik még ott /
Már kb 2 kg-os, így nem is kicsi... 3,5 kg körül lesz a végén...

Az ovis nyílt nap jól sikerült, Levi haza sem akart jönni - azt mondta hagyjam ott :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

Nagyon örülök, hogy minden rendben! Látod mondtam én is, hogy nem lesz semmi baj.
Nekem is azt mondták 4D-sen, hogy ha így fog nőni tovább, akkor egy 3-3,5 kg kislány lesz. Nem is baj, hogy nem nagyobb. Meg is kell szülni :-D
Nekem is a védőnőm azt mondta, hogy majd 32 hetesen kell menni egy ultrahangra. Amin Te is voltál, és írtad, hogy morogtak, hogy nem is akkor kellett volna menned. De biztos, hogy nem a Te védőnőd mondta rosszul, mert nekem is ezt mondta az orvosom.
Képzeld megjöttek az ágyneműszettek, amiket megrendeltem attól a nőtől, akitől a szopipárnát rendeltem. Nagyon szépek, és szerintem nem is volt drága. Egy baldachin+fejvédő+kispárna+takaró huzat volt 6000 meg 7000 Ft. A boltban mindenhol 10000 körül láttam. Igaz a fejvédőbetét, kispárna meg takaró plusz volt, de legalább nem anyagában mintásak, és nem fog 2-3 mosás után tönkremenni. De a lényeg, hogy nagyon szép lett mindegyik. (a takaró mérete 80*110 cm: szerinted az meddig lesz elég a picurkának?)
Meg nem tudom írtam-e, de kb 2-3 hete megvettük a kiságyat is. Safari macis kiságy, cseresznye színű. EZ is le volt árazva, és újonnan vettük. Kiságyból, babakocsiból, bébihordóból, matracból, nem akartunk használtat venni. És sikerült mindegyikből olyat venni,amilyet elképzeltem, és nem került több százezer forintba. A férjem eleinte mérgelődött is, meg még amikor megvettük a babakocsit, akkor megegyeztünk, hogy májusig nem veszünk semmit (kicsit babonás a lelkem :-) )De azért ha csak 1-2000-el veszünk meg sokmindent olcsóbban, akkor elég sokat lehet spórolni. És sajnos manapság meg kell nézni mindennek az árát.
Majd most lesz május 15-én bababörze a Bujtosi Szabadidő Csarnokban. Azt mondják, hogy nagyon sok mindent meg lehet venni a bolti ár töredékéért; igaz használtak, de láttam már olyan használt bodyt, amin nem is lehetett látni, és 460Ft volt. Itt azt mondják body-t meg rugdalózót kb 300 Ft-ért lehet venni. Persze majd azért fogunk olyat is venni, ami drágább, de, hogy az elején leböfizze arra szerintem jó az olcsóbb is.
Már csak 11 hét és megszületik ! El sem hiszem :-D Olyan közel van!!! Tegnap este megnéztünk egy szülős videót, igaz kb 20 éve készült, és Angliában forgatták, ahol teljesen másképp megy minden, mint itt. Hááááát érdekes volt. Csak a feje legyen kint, onnan már könnyen megy minden :-D Ha mást nem valahogy csak kiszedik belőlem :-D
Ja és tegnap este óta már nagyon látszik ahogy mozog. Csak úgy hullámzik a hasam. Olyan jó nézni. Meg mostmár nyomja ki magát, és lehet érezni, hogy hol fekszik a kis sunás :-)
Juj, jó sokat írtam, de ár rég nem írtam, segítünk nagymamáméknak a kertben, mert már nem nagyon bírják ketten nagypapámmal (ráadásul nagyapámnak szeptember végén műtötték a szívét, meg a lába érszűkületes, és néha már nem bír menni). Meg úgy néz ki, hogy náluk fogunk lakni a picurkával. Ott lesz a legkényelmesebb. Csak még anyósomék nem tudják, és ezt nehéz lesz nekik beadagolni. Nem fogják megérteni, hogy ott nem kell naponta 20-szor lépcsőzni fel-le az emeletről, meg anyósom se bír feljönni. Én meg nem szeretnék egyedül lenni, főleg az elején. Szeretném, ha mindig lenne mellettem valaki (persze nem kell fogni a kezem, csak tudjam, hogy nem vagyok egyedül), félek, hogy rajtam is ki fog jönni a szülés utáni depresszió, és az nem lenne jó. De majd megpróbálok odafigyelni, és ha érzem, hogy baj van, akkor szólok időben.

Hát kb ennyi minden történt velünk ez elmúlt napokban!
Nektek jó ovizást Levivel :-D a picurkára meg vigyázz nagyon!!!! Nektek már kevesebb van hátra!

Minden jót!
Zsani
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Szia!

Tényleg sokat írtál..
Örülök, hogy alakultok...

Jövök majd bővebben is...

Kép
Levi
Kép
2007-ben és 2011-ben a 33. héten
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

Nektek is Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk!!!
Nagyon szép a kisfiad!
És Te se változtál semmit ez a 4 év alatt. Ha nem írod felé, hogy melyik kép mikor készült, akkor azt hittem volna, hogy mindkettő mostani :-D

Jó pihenést!

Zsani
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Szia!

Köszi!

Ágyneműszett
Jó áron vetted...
Levinek is van több takarója, de eddig csak max. nappal használta...
Éjjel jobban szeretem a hálózsákot... kényelmesebb, nem tud kitakarózni...
Amióta megszületett abban alszik, ő is szereti...

"...csak a feje legyen kint..."
Így van... aztán már nem is nehéz :lol:

Szülés utáni depresszió
Remélem nem lesz.. neked sem..
Én csak kb 5-6 nappal a szülés után akadtam ki, mert nehéz volt a tej belövellése, fejés, szoptatás..
Már azt hittem nem lesz tej, aztán nem akart jönni... de megoldottuk :P
Le volt nőve a nyelve, azért ő sem tudott az elején úgy szívni... de az elektromos mellszívó csodákra képes.
Levi 21 hónapig szopizott...

Levi nagyon sok ajándékot kapott, aminek nagyon örült...

Ma voltam UH-on...
Ismét azt mondták, hogy kicsi... 2000-2100 gr. (szerintem jó) - így még az ambulanciára is átküldtek.
Ott kifogtam egy kedves drnőt, aki azt mondta nincs itt semmi baj... (a dokim szerint sincs) de 35 hetesen már elkezdjük az NST-t és többször kell megnézni a nagylányt...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

Hálózsákot majd én is szeretnék Lilinek. Még anno 13 éve amikor az unokatestvérem született ő is abban aludt, és tényleg olyan jó volt, hogy nem tudott kitakarózni, és nem fázott meg. De azért a hidegebb éjszakákra jól fog jönni, mert most már a nyár is olyan szeszélyes, nem lehet kiszámítani.
Mi is kaptunk sok mindent, azok közül amit eddig megvettünk (babakocsi, kiságy, matrac, ágyneműgarnitúrába is alig kellett pótolni) De a java azért még hátra van :-D

2kg-san kicsi 34 hetesen???? Én 2,52-vel születtem, és "fénykoromban" voltam 78 kg is (úgy, hogy nem is voltam terhes :-D ) Jó mi??? Főleg, hogy két orvos van egy ellen. Ki mondta megint, hogy kicsi????

Én majd jövő héten megyek vissza az orvosomhoz, meg 32 hetesen ultrahangra. Kíváncsi vagyok már most mekkora. De mostanában nőtt sokat, mert már látszik amikor mozog (azt úgy szeretem nézni, meg se fogom a hasam, csak nézem, ahogy hullámzik) meg egyre többet nyomja ki magát,és érezni lehet ahol van :-D

Jó pihenést Nektek, mert utána már járhatsz jó sokat NST-re meg vizsgálatokra így a vége felé :-D

Minden jót!

Zsani
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Szia!

Most az Uh-os nő mondta, hogy kicsi...

..de nem baj... én tudom, hogy pont jó...

Tegnap volt az új védőnő megnézni, hogy hol élünk...
Szerinte sincs semmi gond a csajossal..(kis vesetégulat, de azt kinövi - reméljük) :)
...de holnap azért még mennem kell hozzá...
Azt mondta most már pakoljak össze - kórházi csomag...
Már összeírtam, hogy mi kell még... de a jövő héten még venni kell ezt-azt...
Ma kimostam a baldachinokat is... :roll:

Azt hiszem 3 kg körül születtem - de a szoptatás alatt én is sok voltam... a meló alatt sikerült visszafogyni...
Remélem most nem leszek annyi sok kg.
Most még csak 76 körül vagyok...

Kiváncsi vagyok, hogy Ti mekkorák lesztek a jövő héten..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

Akkor minden rendben van szerencsére! Ennek örülök!
Úgy látom nálatok már minden készen van a kis pocaklakó érkezésére! Tudjátok már hogy fogják hívni?
Nekünk még nagyon sok mindent kell megvenni, de május közepétől bevetem magam :-D Meg június közepére szeretném rendbe tenni a szobát, ahová megyünk, beállítani a kiságyat stb. Szeretném, hogy minden rendben legyen, ha netán hamarabb szeretne jönni a kisasszony :-D

26 hetesen 4D-n azt mondták, hogy 1kg-1kg 10 deka körül van. Hát kíváncsi leszek mit fognak mondani nekünk.

Már csak 10 hét és nekünk is itt van a kis pocaklakónk.

A kisfiad várja már a kistesót? Hogy tetszik neki az ovi?

Vigyázz magatokra!
Minden jót!

Zsani
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Szia Zsani!

...hogy minden kész?
Még vennem kell a nagylánynak 1-2 ruhát, pelenkázót, pelust, szüléshez néhány dolgot....
Ezt a jövő hétre tervezem...
...aztán tényleg kész lesz minden :D

...folytatom majd...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Gyors közérdekű infó mindenkinek: mostantól lehetőség van ZÁRT TOPIKOK indítására a Babanet Társalgójában! Ha szeretnétek zárt topikot indítani, írjatok nekünk levelet a szerkeszto@babanet.hu a tárgyba mindenképp írjátok bele, hogy ZÁRT TOPIK!

Fontos: már meglévő topikot nem tudunk zárttá tenni!

Továbbá: még mindig van kommentelős nyereményjátékunk. Ha hozzászóltok a cikkekhez, jövő héten egy csodaszép memóriajátékot nyerhettek a Nami felajánlásával.

Kép

Meséljétek el, Ti milyen első Anyák Napjákra emlékeztek.

Vagy egészítsétek ki: mit vennétek fel feltétlen a játszótéri illemkódexbe?

És tegye fel a kezét, akinek a haja is hullani kezd, ha a rokonság rákezdi: Mikor jön a baba, vagy a kistestvér?

Szép napot mindenkinek:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Elkezdődik a "hajrá"...
Kedden NST és vérvétel, szerdára piacot terveztem, hétvégén bababolt....
Lassan itt a vége, de izgalom még nincs.
A babaruhák fele (68-as méretig) kimosva, kivasalva...

A név
Nekem az Izabell jön be... Apa még emésztgeti...
(Néhány éve tetszenek a Lizával, Izával kapcsolatos nevek)

A tesó...
Levi már szinte minden nap mondja, hogy lassan megszületik :)
Egyre többször simogatja meg, hallgatózik :lol:

Az ovi...
Tetszett neki. Kedden oda is be kell iratkoznunk...

Holnapra
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

Neked is Nagyon Boldog Anyák Napját!

Szép, különleges nevet választottatok, lehet sokféle képen becézni.

Majd, ha lesz egy kis időd, úgy nagyjából le tudnád nekem írni, hogy melyik méretű ruhából mi, és hány darab kell egy pici babának. Írják, hogy 4-5 body, de én azt keveslem, főleg ha lebüfizi. Nem akarok minden nap mosni. :-D De azt is tudom, hogy hamar kinövik az elején.

Képzeld, a szon.hu-n volt egy nyereményjáték, amin fotózást lehetett nyerni. Gondoltam jó lenne jelentkezni, de mivel a párom nem nagyon szeret fényképezkedni (még jó, hogy az esküvőit hősiesen túlélte :-) ), és magától mondta, hogy nem jelentkezünk-e, és ma hirdették ki a nyerteseket, és mi is köztük vagyunk!!! Remélem meg lehet velük beszélni, hogy megvárják, amíg megszületik a picurka, és majd kb 1 hónapos korában meglehessen csinálni a fotózást. Nem is gondoltuk volna, de nagyon örülök neki!!!

Jó vásárolgatást a hétre, remélem fogsz találni sok szép ruhát!

Minden jót Nektek! Vigyázz magatokra!

Zsani
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Szia Zsani!

Gratulálok a nyereményhez!! :P
Mikor lesz a fényképezés?
Remélem meg tudtátok beszélni..

Ruhák
Valóban nagyon hamar kinövik az első időszakban...

Mi jól jártunk a keresztlányunk ruháival... Levinek is vettem azok mellé... így most csak 2-3 újat kellett venni, amiben el tudom vinni majd pl. dokihoz...
Textilpelus pl. nekünk dupla adag van/ volt...
Levi sokat bukott /visszajött a tej/, így nem is bántam, hogy többet vettem...
Sok babás oldalt végignéztem és azok alapján vettem dolgokat...
Bp-en sok és jó lehetőség(ek) volt(ak)
pl.
http://www.babanet.hu/hol-mi/kelengye.php

Nekem Levivel a mindennapos ruházatból /body, rugi/ 10 db felett volt... így most kb a tesónak 15-15 db van... (ez már egy hétre biztos elegendő mennyiség... de ha heti kétszer kell mosnod... az sem gond... nem? - inkább, mint kiadni annyi pénzt érte... nagyon drágák lettek mostanában a babaruhák)
56-os tényleg nem kell sok, mert csak az elején olyanok, mint a "gombóc"... amíg fel nem fedezik, hogy már nem bent, a szűk helyen vannak... :P

35. hét
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

Szépen nő a pocid! Köszönöm a jó tanácsokat. Én is szedtem le több helyről babakelengye listát, és azok alapján fogunk vásárolgatni.

A fotózást sikerült megbeszélni, és majd ha megszületik, akkor kell szólnunk, és a következő 14 napban megejtjük a fotózást. :-D

Tegnap voltunk az orvosunknál, és azt mondta, hogy minden rendben van, csak a méhszájam van egy kicsit megrövidülve. Mondtam, hogy keményedik a hasam, de a méhszáj zárva van. Anyuékkal azt beszéltük, hogy lehet ki fog hamarabb nyílni. Na majd meglátjuk.
A kisasszony a 31.héten(tegnap) volt 1500-1600 grammos. Ja és nem kell mennem 32 hetes ultrahangra, ahová Te is voltál. Azt mondta az orvosom neki elég az amit ő mér. Csak ha kicsinek látná akkor küldene.
Így majd csak a vérvétel lesz. 32-33. héten. Te is akkor voltál? Már lassan itt a vége. Én már nagyon babáznék! :-D

Minden jót nektek, és kitartást a végére!!!

Zsani
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Szia!

Örülök, hogy találkoztunk személyesen is...

Bocsi, hogy nem ismertelek fel.. de Te igen... :P

Sikerült megvenni mindent?

Pihenj sokat - ha keményedik a pocak... és néha vegyél be MagneB6-ot..

Szeded néha?

Engem az UH-ra a védőnő küldött... úgy látszik ez rajtuk is múlik... :roll:
Mindenre küld, ami szerinte kell :?
Vérvétel a héten volt...
Jövőhéten még vesz mintát a doki, aztán annyi...
...bár nekem lesz még egy vérvételem - ha egyben leszünk... május 20-án - a pajzsmirigyem miatt. :roll:

Szia!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

Én is örülök, hogy találkoztunk, és nagyon szépen köszönjük a segítségeteket! Így az elején nagyon nehéz, hogy miből milyen méretűt vegyünk. :-) Vettünk egy pár dolgot, de a bodykat, meg rugikat, tipegőket vasárnap a ruhabörzén szeretnénk megvenni. Vagyis szétnézünk, és ha lesz valami jó, akkor megvesszük. De most én is írok listát, mert szombaton mikor hazaértünk, akkor jutott eszembe még egy két dolog, de nem akartunk már visszamenni. :-D

Nekem is mondta a védőnő a 32 hetes ultrahangot, de mondta, hogy majd kérdezzem meg az orvosom. Így szerencsém van :-D Eggyel kevesebb :-D

Majd ha megyünk vérvételre, akkor beszélünk a szülésznővel is, meg jelentkezünk együttszüléses tanfolyamra :-D Krisztián csak nem fog kiájulni mellőlem :-D

Kitartást a végére!
Minden jót!

Zsani
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Közérdekű: a Babaneten már van lehetőség zárt - mások által nem olvasható és nem is hozzászólható - topikok létrehozására! Ha szeretnétek ilyen topikot nyitni, küldjetek levelet a szerkeszto@babanet.hu címre. A Tárgy sorba írjátok be: ZÁRT TOPIK.

Aki pedig nem rest kommentelni a Babanet cikkeihez, az ezen a héten három ruhát választhat a gyereknek a Mumoo's-tól. Részletek itt!

Kép

Szép napot!

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Szia!

Nincs mit! ...de Levivel nem könnyű... másfelé figyelni :lol:

A lista nem rossz :wink:

Együttszülés..
2007-ben Apa is bent volt... azt mondta, hogy utólag megbánta volna, ha nincs ott.
Most is tervezzük, hogy jön... :P
Ezt is meg kell még kérdeznem... Itt kell tanfolyam?
Ott /Bp-en/ nem volt semmi... és mégis jól bírta...
Nekem is jó volt, hogy mellettem volt...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

Én kérdeztem az orvosomat, azt mondta, hogy nem kell, de ha szeretnénk elmehetünk. Így majd jelentkezünk rá. Biztos ami biztos :-D Sokan beszélnek le róla, de én ismerem magam, és tudom, hogy nekem biztonságot és erőt fog adni, ha ott lesz mellettem.

Még azt szeretném kérdezni, hogy Te babás szobában leszel, vagy külön? Én szeretnék alapítványi szobába menni. Van kórházi ismerősünk, és azt mondják, hogy akkor olcsóbb.

Minden jót!
Zsani
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Ne hagyd magad!
Ha szeretnétek együtt szülni, akkor együtt kell!!
Nálunk ez már nem is kérdés... Jön Apa is :P

Babás szoba...
Nem terveztem...
Levivel sem voltunk úgy... de egész délelőtt és egész délután velem volt...
Az első éjjel nehéz volt... nem mocorgott a pocakban, és pont felettünk volt a szülőszoba :roll:
(akkor rengetegen szültek - front volt)

Nem tudom még... nem lenne rossz... majd megkérdezem a volt osztálytársamat - aki remélem a szülésznőm is lesz :lol:

10 eft körül van most a szoba/ nap?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Ma ismét volt NST - minden oké...
Délután nődoki...
Már nagyon kiváncsi vagyok, hogy mekkora a nagylány.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

Örülök neki, hogy minden rendben.

A szoba: igen úgy tudom, hogy annyi, de kórházi dolgozónak talán kevesebb. Egyik ismerősöm, aki októberben szült ezt mondta. Ő ilyen szobában volt.

A kisasszony nekem nagyon sokat mocorog. Már reggel fél 6-kor kelt :-D De nem baj, legalább tudom, hogy jól van. Viszont a hasam egyre jobban keményedik. Hiába szedem a magne B6-ot 3x1-et, meg pihenek szinte egész nap, meg ha úgy van konyakot iszok :-), nem nagyon használ. Hát nem tudom mi lesz. Szombaton akarunk festeni, de abba meg segíteni akarok.Legfeljebb majd leülök egy székre és úgy fogok pingálni :-D

Biztos jó nagyok lesztek már, így a vége felé.

Minden jót!
Vigyázz magatokra!

Zsani
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


...4-5 napig kórházban kell lenni itt - az tuti, tegnap mondta a nődoki... átgondoltam.. szerintem én nem leszek olyan szobában...
Bp-en is kibírtam... bár ott csak 3 éjszakát voltunk bent...
Remélem nem lesz sok etnikum akkor a szülészeten... és akkor minden rendben lesz...

Minden rendben velünk, a méhszáj még zárt, a csajos 2 és fél kg körül van... én eddig csak 9 kilót híztam :lol:

Pihenj sokat!

Szia!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

Olyan sokat? Az ismerősöm azt mondta, hogy 3 napig volt bent. A francban. Utálok kórházban lenni. Annál rosszabb nincs. Kétszer voltam, és ebből a legtöbb 3 nap volt, amit bent kellett töltenem. Legutóbb hétvégére hazaengedett az orvosom (januárban, amikor kiszáradtam :S )

Nagyon ügyes vagy, hogy csak 9 kilót híztál. Én most járok 11 kg-nál. Most 3 hét alatt 1 kg jött rám, de mivel jövő héten védőnő, ilyenkor képes vagyok 1 hét alatt 2 kg-t is hízni. De ez biztos azért van, mert nem akarok sokat hízni, de mégis rám jönnek az utolsó héten.
Mondjuk én egyébként is hízásra hajlamos vagyok. Mindig is duci volt, sőt volt amikor 78 kg voltam! De sikerült lefogynom 60-ra. Így szerencsére ezt a terhességet nem 74 kg-san kellett kezdenem.

Szépen növekedtek. A baba szerintem nem lesz túl nagy súlyú, ami nem is baj szerintem :-D

Minden jót nektek!
Vigyázz magatokra!

Zsani
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Szia Zsani!

Azt mondta a doki, hogy 96 órát tuti bent kell lenni... na persze minden attól függ, hogy nappal vagy éjjel születik... esetleg besárgul.. stb... :roll:

A 11 kg sem sok!

Nem lesz nagy baba...
Apa erre azt mondta a dokinak, hogy akkor ez nekem ruti lesz :lol:
Levi 3400 g volt és fájásokkal együtt nem volt az egész szülés 3 óra...
A csajos ha csak 3 kg körül lesz... és remélem gyors is... akkor.... :roll: :lol:

Ma - végre - összeállítottam a kórházi pakkomat.. de remélem még úgy 2 hétig nem lesz rá szükség..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

Jó hamar letudtad az első szülést! :-D Szerencséd volt. Én se akarok sokáig szenvedni. De egyébként nagyon félek tőle! Hát majd meglátjuk milyen lesz! :-D

Jól tetted, hogy összepakoltál, bármikor jöhet a kis csajos :-D Én is össze fogok majd előtte pár héttel pakolni, ha netán hamarabb jönne. :-)

Ma már elkezdtük a szobát csinosítgatni. Ma kigletteltük ahol kellett. Holnap (mivel két színű lesz, középen micimackós bordűrrel) felkenjük a felső színt, meg az alsó alá a mélyalapozót. Vasárnap, ha lesz időnk felkenjük alulra a narancssárgát. Hétfőn feltesszük a bordűrt, visszatoljuk a szekrényeket. Aztán majd már csak a többi holmit kell két helyről átpakolni nagymamámékhoz. Megpróbáljuk egy kicsit otthonossá tenni, hogy amíg ott leszünk ,azért ne legyen teljesen idegen nekünk.

Ti a kiságyat már felállítottátok, vagy azt is majd csak a legvégén?

Pihenj sokat ebben a két hétben.

Minden jót!

Zsani
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!!!

Bocsánat a zavarásért,Meli vagyok és egy kis reklám kedvéért jöttem hozzátok.
Férjem fotós és vállal baba-és gyermekfotózást is.Szeretném,ha megtekintenétek a munkáit és ha kedvetek van,szívesen megörökítené gyermekeiteket.


http://www.gkfoto.hu

Egy kis ízelítő:


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép Kép
meli1118
 
 


Szia!

...most csak benéztem... később jövök...

Képek:
Kép
Az ágy is alakul már.... és a ruhatár is...
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

Nagyon szépek vagytok!!!
A kisfiad még mindig tündéri :-D
A baldachintartót hol vettétek? Úgy látom ez is az a fajta, amelyiknek van tartása. Sajnos sok olyat látok, amiknek nincs, és lefelé lóg az eleje. :-(

Voltunk vasárnap a bababörzén. Szerencsére tudtunk venni egy jó pár dolgot, és így már tényleg nem sok minden maradt a végére. Még egy pár ruha, meg apróságok (hajkefe, cumi, pelenka, popsitörlő, kiskád...)

Holnap megyünk védőnőhöz.

Tegnap volt az 1. éves házassági évfordulónk :-D Jól elment ez az egy év.

Minden jót Nektek!

Zsani
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsanka86 2011.12.20 18:29-kor.
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Szia Zsnai!

Köszi.
Szép nagy a pocak! :wink:

Kész lett a szoba?

A baldachintartót még Bp-en vettük - Levinek...
A Brendon outlet-jében
http://babyoutlet.hu/default.aspx (itt mindig voltak termékek, amiket nagyon jó áron be tudtunk szerezni)
..ez hiányzik... Bp-en könnyebb volt...

Itt is biztos van a nagyobb babaáruházban... pl. ami a Tesco mellett van... (abban még nem jártam )

Gratulálok az 1 évhez!
Mi már a 7.-et "tapossuk".

Mi is ma voltunk védőnőhöz, NST-re - minden oké.

Ma megtudtam, hogy itt Nyh-n 3 féle szoba van..
1. a fizetős, 2. a baba-mama (éjjel - nappal veled a gyerek), 3. ahová csak 3 óránként hozzák ki pár percre..

Bp-en ez is már volt...
Ott megkaptuk egész délelőttre (délben elvitték) és délutánra.... így éjjel tudtunk pihenni...
Az első 1-2 napon úgyis csak alszik a gyerek....

Azt mondta a védőnő, hogy ő a baba-mama szobában volt, de amikor ő odakerült volt ott egy anyuka és a 4 és fél kg-os babája, aki 3 napja szüetett - nem volt teje és a bébi csak ordított...

A 3. megoldást nem szívesen választanám...

...hogy mi vár ránk... :roll:

...mindig csodálkozok a vonalzóm láttán, hogy már csak néhány nap van... és...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

Jól bírjátok :-D És nem húzós a 7. év? Mindenki azt mondja, hogy az kemény szokott lenni.

Néztem baldachintartót, Csak mostmár olyanokat csinálnak, hogy mindkét vége kivehető, és így nincs tartása, az eleje, ahol a masni van lejjeb lóg. De a Tesco mellett a babavilágban láttam olyat, aminek az egyik vége fix, és így van tartása.

Ma én is voltam védőnőnél. Minden rendben van velünk is. Kezdhetem a magzatmozgás számlálást. Remélem nem fogom elfelejteni, hogy mennyit mozgott. :-D Érdekes lesz számolni.

A szobán én is gondolkoztam, mert hiába van ismerősünk, nem mehet az ő nevére a szoba. :-( És ha tényleg bent kell lenni 4-5 napig,akkor azért az húzós, hogy annyi után kelljen fizetni. Így ha mást nem én babás-mamás szobában szeretnék lenni. Viszont abba meg benne van, hogy kifog az ember egy sírós babát, és akkor nem tud pihenni, viszont én meg szeretném hogy a picurka ott legyen mellettem.De ezt majd még átbeszéljük.

A szobát kifestettük, meg a bútorokat visszatoltuk a helyükre. Majd még a dolgainkat kell átvinni, meg a kiságyat beállítani, de ezeket már csak mielőtt jön Lili azelőtt szeretnénk.Addig folytatjuk az ingázást anyu meg anyósomék között (mikor hol alszunk, egyszer itt egyszer ott) és majd ha megszületett a baba akkor akarunk csak nagymamámékhoz menni,de addig még jó sok minden van.

Egy kérdésem lenne. 56-os méretű ruhából kb hány darab body meg rugdalózó kell? Ma láttunk a C&A-ban kis tipegőt pulcsival 1900 Ft-ért, és nagyon szépek.Vettünk is egy 62-est, de még gondolkodunk egy 56-oson is. Abból még nincs csak egy rövid és egy hosszú ujjú bodynk. :-D

Nektek már tényleg nincs sok. Hogy érzed magad? Nem püffedt még meg az arcod? Kitartást a végére! :-D

Minden jót Nektek!

Zsani
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsanka86 2011.12.20 18:29-kor.
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Szia Zsani!

Mi még egyben, de már néha nagyon fájdalmas, ahogy a kisasszony mocorog... pár napja dagad a lábam, így többet pihenek..

Szép lett a szoba.

A 7. év... volt már húzós évünk...
Épp mondtam Apának, hogy ha ezt is kibírjuk... csak nem lesz már gond :lol:

Magzatmozgás számolása...
Szabályosan számolod, figyeled egész délelőtt?

56-os ruha
Nekünk volt 3-4 db új és több használt... de ebből a méretből ne vegyél sokat... tényleg nagyon hamar kinövi...
A 62-68-as ból már lehet több, mert az sokáig jó lesz...
Már akár akkor is, amikor még egy kicsit nagy rá...
Ha nem lesz bukós baba - mint Levi volt nekem, akkor nem kell annyi...
Levinek sajnos sokszor visszajött a tej... de erre jó, ha van sok textilpelus... abból könnyebb kiszedni a foltokat is...

Kedden ismét védőnő, NST, pajzsmirigyes doki és délután még nődoki is...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

Örülök neki, hogy jól vagytok! Azt hittem már megszületett a pici :-D

Tegnap egy nagyon picit bedagadt nekem is a bokám. De mára szerencsére elmúlt. Pihenj jó sokat.

A mozgásokat figyelem egész nap :-D Én úgy számolom, hogy ha van egy egy mozgás (van amikor 10 percig is rugdos, akkor az utolsó után) között 5 perc, azt már kettőnek számolom. Meg most olvastam neten, hogy a csuklást is bele kell számolni. Azt nem tudtam. De még így is eddig megvolt fél 1-re. Tegnap volt meg du 2-re, de akkor délelőtt kiszaladtunk a piacra, meg mászkáltunk sokat. De ha megvan a tíz, azért figyelem, hogy mozog-e. A minap végigaludta az estét, és meg se mozdult. Reggel kb fél5-kor már csak hanyatt feküdtem, hogy mozog-e és akkor rúgott egyet. Na akkor megnyugodtam, hogy jól van.

62-es ruhából már van "jó sok". 56-ost kell még venni, vagy 2 hosszú és 2 rövid ujjú body-t. Meg június első hétvégéjén találkozunk egyik rokonommal, és ő hoz még nekem ruhákat.
De már tényleg ezeken kívül az apróságok vannak. Ha netán hamarabb fog jönni a kisasszony, akkor se leszünk bajban :-D

Te hogy viseled ezt a meleget? Nekem nagyon meleg van, ráadásul itt a férjeméknél fent vagyunk a tetőtérben. Gondolhatod milyen meleg van itt fent.

Holnap megyünk vérvételre, meg beszélünk a szülésznővel és jelentkezünk együttszüléses tanfolyamra :-)

De jó már Neked, hogy már csak 13 nap van hátra! :-D Nekünk még 6 és fél hét van. És jön a meleg ... :-D

Minden jót Nektek!
Pihenj sokat!

Zsani
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Szia!

Akkor neked is pihenni kell, ha már most dagad a bokád...

A meleget bírom még... napközben nem nagyon megyek ki a házból...

Tetőtér...
Nem irigyellek... Bp-en a 15. emeleten laktunk - ott sem volt hideg nyáron :lol:

Tanfolyam - majd mesélj... milyen...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

Ma megvolt a vérvétel. Jó meleg volt :-(

Pihenek sokat, de vannak napok, amikor sajnos muszáj menni, meg csinálni a dolgokat.

Ma jelentkeztünk a tanfolyamra. Három alkalommal kell majd menni. Az első jövő szerdán délután kettőtől. Majd megírom milyen volt.

Minden jót!

Zsani
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Szia!

Most kellemes ez a "kis" szél...

A tanfolyam
Bp-en voltam én is... de az más volt... ott a kórházról, az fájdalomcsillapításról, stb... beszélgettünk...
Itt tuti más..

Pajzsmirigy eredmény most oké, de majd szülés után - a doki szerint lehet romlani fog... (remélem nem )
így júli elején lesz ismét vérvétel, később UH, stb...

NST is jó volt... majd jövőhét hétfőn és csüt-ön kell ismét menni..

A nődoki szerint kihúzzuk a 40. hétig, bár 2111-es értéket kaptam... (méhszáj nyitva, méhnyak lassan rövidül...)
Vele is jövőhét csüt-ön találkozok majd.. ha nem jön egy jó kis front... vagy...

BPD 91 mm - azt mondta a kislány tényleg KISlány :P és kb 2900 g.

Most pénteken még ballagásra is megyünk - a keresztlányunk ballag az oviból..

A kert (pár napja még gyomláltam, kapáltam..)és a nem túl kicsi pocak:
Kép Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

Jó nagy már a pocak! És a kislányotok is szép nagy már! :-D

Mi is jövő csütörtökön megyünk vissza a nőgyógyászhoz, igaz nekem már három hete azt mondta, hogy meg van rövidülve a méhszáj, de még akkor zárva volt! Kíváncsi vagyok jövő héten mit fog mondani.

Hétfőn voltam vérvételen, jó meleg volt, még jó hogy nem lettem rosszul. Igaz az egész terhességem alatt nagyon jól viseltem, egyszer se lettem rosszul. Régebben egy sima injekciótól kiájultam :-D

Itt a tanfolyamon ha jól tudom bemutatják a szülőszobát, meg ha megszületett a pici akkor hogy kell gondozni (vagyis egy másik helyen, ahol hirdették, ott ezeket írták)

MI szombaton megyünk egy esküvőre (de csak a házasságkötőbe, hogy megnézzük a menyasszonyt) :-D

Jövő héten még szeretnék elmenni a rokonaimhoz Kazincbarcikára, de az még sok mindentől függ. Tegnap csak Debrecenig mentünk, és egy picit bedagadt a lábam :-(

Kitartást Nektek ehhez a 10 naphoz! Nekünk még van 6 hét
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Köszi Zsani!

Szép a vonalzótok!

DRUKK a nődokihoz... lehet mi már akkor nem leszünk egyben... :roll:

Lábdagadás.... sajnos egyre jobban dagad nekem is... így sokat kell pihennem... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

Köszönöm! Az elején nem akartam vonalzót, de mostmár rájöttem, hogy milyen jó látni, hogy mennyi idő van még hátra :-)

Pihenj jó sokat itt a vége felé. Te hogy bírod? Én kezdek nyűgös lenni. A kocsiból alig tudok kiszállni, az ajtót is nehezen tudom bezárni, az ágyból kikelni.... És még 6 hét! Lassan fog elmúlni :-(
Remélem azért ez a nyűgös állapot nem fog sokáig tartani.

Képzeld a férjem nagynénje kötött nekünk kispulcsikat! Nagyon tüneményesek!!! Legalább azokat nem kell venni :-) Majd veszünk neki fonalat, és azt mondta, hogy köt még nekünk plédet a babakocsiba, meg kisnadrágot.

Én is pihenek sokat, de még majd a babaruhákat, ágyneműhuzatokat ki kell mosni, meg vasalni, de azokat csak akkor szeretném,ha már meglesz mind, és akkor egybe letudom az egészet. Csak ne keményedne megint a pocakom... :-(
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Szia!

Nyűgösség
...csak ha valaki idegesít... amúgy semmi bajom... :wink:

Jól jártok a nagynénivel... :wink:

Pihenj, pihenj , pihenj!
...én megyek porszívózok egy kicsit... ha Levi hagyja...
Ma nem ment bölcsibe... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

Te még bírsz porszívózni??? Nekem az már egy ideje nem megy :-D
Pihenek sokat, igaz ma lesétáltam nagymamámékhoz (fél óra) meg majd onnan a dokihoz (15 perc) és utána bebuszoztam a városba :-D De most estére pihenek :-D

Te is pihenj, meg élvezd ki, hogy még a picurka a pocakban van. :-D Nemsokára Ti is eggyel többen lesztek! :-)
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Szia Zsani!

Még 1ben...

Porszívóztam.. felmostam...
Délután ballagás volt... este grillezés...
(ez aztán a pihenés :lol: )


...és már 39 hetesek vagyunk...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

Mi ma délelőtt a városban rohangáltunk, Volt még elintézni valónk.
Délután bementünk egy esküvőre a polgári szertartásra, utána szalonnát sütöttünk. Megettem vagy 3 szelet kenyeret jó sok zöldséggel :-D Lehet estére már nem kellett volna ennyit enni, de így nem maradtam éhes :-) Kíváncsi vagyok holnap mennyit fog mutatni a mérleg :-D

Kitartást, nemsokára megszületik a kis pocaklakó. Jó lesz Nektek! szívesen cserélnék Veled, de ilyet nem mondok, nehogy a mi kis pocaklakónk jóval idő előtt szülessen. Azt nem szeretném.
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

Egy másik topikban olvastam, hogy megszületett a kislányotok! Szeretnénk Gratulálni Nektek!!! Remélem minden rendben volt. Majd ha lesz erőd meg kedved, megírhatnád, hogy mi hogy történt :-D

De jó már Nektek, hogy már a kezetekben tarthatjátok a picurkát! Levi örült, hogy megszületett a kishuga?

Sok Boldogságot és Jó egészséget Kívánunk az egész családnak!!!
zsanka86
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia!

Remélem jól vagytok és Izával is minden rendben van.

Én azért leírom, hogy a héten mi történt velünk, ha nem baj.
Kedden voltunk védőnőnél, ott minden rendben volt. Két hét múlva megint menni kell vissza.

Szerdán elmentünk a tanfolyamra. Az egyik barátnőm jött velem, mert Krisztiánnak dolgoznia kellett (hála Istennek 3 hónapig van munkája) Most csak egy pszichológus nő volt, aki először a fájdalomcsillapítás pszichológiai oldaláról beszélt, utána elmondta a szobatípusokat (ő is a babás szobát ajánlotta, mert így hamarabb elkezdődik a baba-mama kapcsolat) , az apás szülésről beszélt, hogy sokan mondják, hogy milyen véres, de annyira nem, meg hogy a kismamáknak biztonságot ad, ha a férjük, anyukájuk vagy nagyon jó barátnőjük ott van mellettük, meg a szoptatásról beszélt, hogy vannak akiknek idő kell a tejbelövellésre, meg nem kell már az elején elkeseredni, ha nem sikerül. Több módot, pózt ki kell próbálni, hogy megtaláljuk a nekünk megfelelőt.
Ez az alkalom csak fél órás volt, mert a dokinak el kellett mennie, de majd a jövőhéten elmondják, mert akkor fogunk menni a szülőszobára, megmutatják a különböző szobákat, meg a fájdalomcsillapítási módokat fogják elmondani.

Ma voltunk vissza a nőgyógyászhoz. Azt mondta, hogy minden rendben van, (a magzatvíz, a szívhang, mindene) csak nem lesz nagy baba, mert egy picivel kisebb, mint lennie kéne. Most vagyunk 35 hetesek, BPD: 85, TAD: 85, súlya: 2300-2400 gramm körül van. Meg mondta, hogy két hét múlva a kórházban megnézi még egyszer a kisasszonyt. Remélem addig még nőni fog sokat.
Ezzel egy kicsit megijesztett, de anyu is mondta, hogy ne aggódjak, én is 2500 grammal születtem, a hugom 2400-al, és milyen szépen megnőttünk. Anyósomnak is mondtam, meg azt is, hogy a nőgyógyász kérdezte, hogy én mennyivel születtem. Erre anyósom azt kérdezte, hogy azt nem mondtuk, hogy Krisztián 4200-al született??? Mondtam neki, hogy akkor a pici ezen a téren rám ütött. Néha úgy el tudja venni az ember kedvét, igaz utána már mondta, hogy a lényeg, hogy egészséges legyen, majd meg nő.
De ahogy a visszaolvastam, amiket írtál, hogy Nektek Iza mekkora volt, ahhoz képest, akkor mi se vagyunk sokkal kisebbek.
De az orvosom nem mondta, hogy kicsi, csak azt, hogy nem lesz nagy baba. A lényeg, hogy egészséges legyen.
Meg már befordult a kisasszony, és 1 ujjnyira nyitva van a külső méhszáj. Pihennem kell sokat. (na az megvan. Szinte csak mosok meg vasalok, meg néha sétálok egy kicsit)


Remélem Ti már otthon vagytok!
Majd ha lesz időd, akkor elmesélheted, hogy történt a szülés, mikor ment el a magzatvíz, milyen a kisasszony, és ha tudsz képet is tegyél fel róla! Nagyon kíváncsi vagyok! Biztos nagyon szép kislányotok született. Levinek hogy tetszik, mit szól hozzá, hogy már nincs egyedül???

Jó egészséget Nektek!!! Pihenjetek sokat!
zsanka86
Nyíregyháza
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: