Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok.
Kriszta vagyok,24 éves és az utolsó mensi alapján a 7. hét végén járok.Ez alapján a szülés várható időpontja 2005. január 9.-,de a fogantatás alapján pár nappal szerintem később fog érkezni a Kismanó, aki hétfőn már 5mm hosszú volt,kezdetleges szívműködéssel.Szerintetek ez jó érték?
A Szent Imre kórházban fogok szülni.

Nálunk fiúnevet a párom,lánynevet én választottam: Ákos és Anna

Dodo!
Én is nagyon sajnálom...

Kriszta

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Bocs a duplázásért,látszik,hogy még kezdő vagyok...

Kriszta

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


A párom itt ül mellettem, és azt mondja, hogy
szóljak hozzá a topichoz, hogy ő is benne legyenKép, most lett éppen kész az esküvői meghívónk ezt csináltuk délután, nagyon aranyos lett, úgy örülök...a legjobb dolog azonban most az, hogy kedden már 11hetes leszek, és akkor talán már el fog múlni a vetéléstől való félelmem!bárcsak már túl lennék a 12.héten!Kép
Millió puszi nektek, az uracskám meg az első gyermekünk-aki a pocakomban nődögél-drukkokat küld nektek is!eszti
esztyx
 
 

 
 

Esztyx!
Ezzel én is vagyok,mi holnap 12 hetesek leszünk Kép
Úgyhogy remélem már semmi nem lesz!az uh-n azt mondták mostmár nem nagyon lesz semmi baj mert a kis huncut már jobb helyre feljebb uszott Kép
Dodo mi van veled?

bea
beatron
 
 


sziasztok lányok!
dodo, én is sajnálom..Kép mi történt?
Esztyx, mikor lesz az esküvő? hol? (gratulálok!) tavaly mi is magunk készítettük a meghívót..és elég nagy sikerünk is volt. kis egyszerű lap, az elején a fényképünk, belül egy mottó (Tóth Á. Esti sugárkoszorújából egy részlet) a másikon pedig a szöveg..Kép

az adatok: II. sz. Klinika, Bp. első gyerek, 24 éves vagyok..

ja, még valami: sokasodott a "család", ui. a tengerimalacpárnak 2 kicsinye van..mire megérkeztünk, már ott szaladgáltak az anyjuk körül..Kép

Ausztira csodálatos volt, ma sírni tudtam volna annyira rossz vot hazajönni..a szívem szakadt meg..
Beatron, jó utat!
Kép
és mindenkinek további jó hétvégét!
ezerjó
 
 


lányok, a vetéléstől én is tartok..ma vagyok 11+2 napos, remélem, lassan túl leszünk a nehezén..azzal egyébként én is úgy vagyok, hogy inkább az elején menjen el a baba, mint amikor már meg kellene születnie..egy barátnőm összeszedett egy fertőzést, és 6 hónaposan észleltek valami komoly rendellenességet...életképtelen volt a baba..Kép
azt nem kívánom senkinek sem..Kép

persze, ne ezen járjon az eszünk, hanem azon, hogy ha ügyesek vagyunk, és vigyázunk magunkra, akkor minden ok lesz!
Kép
ezerjó
 
 


sziasztok!

Én már túl vagyok két téli babán (kislányom 2002 februárban, kisfiam 2004 februárjában született), ezért írnék nektek. Először is gratulálok minden kismamának, és nagyon boldog, problémamentes pocakosodást, és szülést kívánok.

Mivel nekem is téli babáim vannak, és mivel most 5-6 évig nem tervezünk újabb babát, van néhány eladó téli terhesruhám, kiegészítőm. Ha valamelyikötöket érdekli, megnézheti itt:
http://babanet.hu/album/main.php?album=2549

Vérzéssel kapcsolatban: nem szabad pánikba esni, viszont azonnal orvoshoz kellene menni. (saját tapasztalat: 1. terhesség - absz. problémamentes, 9 hónap boldogság, második terhesség: a 12.-15. hét közt többször erősen vérezni kezdtem, elmentem dokihoz, ahol megállapította, hogy a babám jól van. (a vérzés oka az volt, hogy ikerterhességnek indult, és a kicsi fiam úgy döntött, ő mégis inkább egyedül szeretne megszületni, és a másik baba szépen lassan kiökődött a szervezetemből, valamint, hogy a méhem kétszarvú, és ez is okozhatta a bevérzéseket)Kicsi fiam 2004 februárjában, sajnos igen korán a 30+6 napra megérkezett, DE: teljesen egészséges, gyönyörű kisfiú.

Mindenknek mégegyszer boldogsággal, egészséggel teli gömbölyödést kívánok:

ERika

ő a kicsi manó, aki most volt 3 hónapos:
Kép
goczane
 
 


Sziasztok Lányok!

Megpróbálom a kibövitett táblicskut felbiggyeszteni!

<pre>
Anyuka neve Kora Szülés várható ideje baba s.sz. Neve Kórház neve
Marica 34 november 9. 2 Róbert/Mariann Szeged/ Klinika
Eszti december 1. Bp./ Schöpf-Mérei
Beatron 27 december 12. 1 Milán/Viktória Miskolc/ Szentpéteri K.
Barbara december 14. Dániel Tamás/ Szonja Barbara Bp./ Szent István K.
Hulcsi december 16.
Ezerjó 24 december 20. 1 Bp./ II. sz. Klinika
Dodo
Csilla
Tüni január 6.
Kriszta 24 január 9. &#192;kos/Anna Bp./ Szent Imre K.</pre>


Remélem minden a helyén van, várom a további adatokat!

Marica
marica69
 
 


Szia Marica!

Nekünk 1. babánk lesz és 28 éves vagyok!

Nagyon jó lesz ez a táblicsku!

Barbara
babar
 
 


Marica, nagyon jó!
A nevekkel gondban vagyunk, mert sokat választottunk ki..Kép egy nap leültünk, ás átlapoztuk a naptárt. ami tetszett, kiírtuk..a lányoknál a favoritom az Eszter és Anna (az Eszter Lacinak is tetszik). fiút nem tudok ilyen könnyen, ui. lányra készülök. fiúnak talán Tamás. vagy Máté. vagy Barna..stb. Kép)a lényeg, hogy komoly név legyen, de azért becézni is lehessen..és ne legyen divatos, mert akkor tömegneve lesz szegénynek, és az ciki..Kép
ezerjó
 
 


Jó estét mindenkinek!
Vicces volt olvasni, hogy páran a Szent Istvánba szülnek, ha minden jól megy, én is ott fogok, dec.8-ra vagyok kiírva (szerintem idősebb a baba).Minden rendben, kivéve azt, h. méhnyakban polipot talált a doki, elég nagyot - de nem vérzem (lekopogtam) egyáltalán. Nektek nincs ilyen problémátok?
feketebárány
 
 


Sziasztok!

Helló Feketebárány! Igazán ne érezd magad annak Kép! Irsz keresztnevet, vagy igy irjalak be a táblázatba? Bár nekem nem volt ilyen gondom, mint Neked, de valahol azt olvastam, hogy ez nem akadályozza a terhesség zavartalan lefolyását! Addig Te se idegeskedj, amig a dokid nyugodt! Kép Megadod a hiányzó adatokat is?

Eszti!
Ugye Te is megadod a hiányzó adatokat! (Legalább a kort, meg hogy hanyadik baba) Mikor lesz a nagy nap? Nagy bulit csaptok, vagy csak a szük család? Nálunk ez valahogy nem akaródzik összejönni, én meg nem eröltetem, mert voltam férjnél anno. Remélem igy is müködni fog a dolog. Persze ha egy óvatlan pillanatban megkéri a kezem a párocskám, biztos igent mondok! Kép

Ezerjó!
Gratula a családi szaporulathoz! Kép Nagyon birom én is az ilyen kisállatokat, csak valami miatt sosem lett, pedig a lakótelepi lakásban ez még elférne! Most meg óvatosságból nem merek venni!
Irigykedek Ausztria miatt! Annyira szép részei vannak, különösen Karinthia és társai. Ti merre voltatok?

Dodo! Mi van veletek? Vagy még kórházban vagy?
Persze ez hülye kérdés, mert ha igen, akkor még nem tudsz irni!

Többiek merre jártok?

Marica
17+2

Ja, és itt a táblázat:
<pre>
Anyuka neve Kora Szülés várható ideje baba s.sz. Neve Kórház neve
Marica 34 nov. 9. 2 Róbert/Mariann Szeged/ Klinika
Eszti dec. 1. Bp./ Schöpf-Mérei
Feketebárány dec. 8. Bp./ Szent István K.
Beatron 27 dec. 12. 1 Milán/Viktória Miskolc/ Szentpéteri K.
Barbara 28 dec 14. 1 Dániel Tamás/ Szonja Barbara Bp./ Szent István K.
Hulcsi dec. 16.
Ezerjó 24 dec. 20. 1 Bp./ II. sz. Klinika
Dodo
Csilla
Tüni jan. 6.
Kriszta 24 jan. 9. &#192;kos/Anna Bp./ Szent Imre K.</pre>
marica69
 
 


sziasztok lányok, hát, nem úsztam meg..ma reggel tudtam meg az uh-n, hogy meghalt a baba..honapra vissza kell mennem a klinikára, és ott eldől, mi a helyzet..nem volt vérzésm görcs, semmi..egyedül annyi, hogy kisebb volt mindig a "korához" képest. és két hét alatt csak 0,5 cm-t nőtt. 11 hetesen 2,5 cm..4,5 helyett. visszamaradt valami miatt.
még most sem fáj a hasam, csak néha szúr..nem tudom, mi lesz. a vonaton hazafelé, illetve a klinika előtt a férjem vállán kizokogtam magam, de most nagyon üresnek érzem magam.
nem tudom, mi lesz..
ezerjó
 
 


Ezerjó!
Nagyon sajnálom. Egyszerűen nem is tudok semmi mást írni. Kép

Én sajnos mindig ilyen rossz hírek után nézek ide. Kép

A táblázathoz: 29 éves vagyok, december 16. , 2. baba lesz és név még nincs.
spectro
 
 


Ezerjó!

Sajnos ilyen esetben semmi nem tud vigasztalni! Kép
Mindenesetre tudd, hogy legfontosabb a gyors gyógyulás.
Én szombaton megyek UH-ra és nagyon izgulok, főleg ilyen hírek után.
Mondjátok miért van ez, miért pont mi? Ilyenkor jönnek a statisztikai adatok, hogy minden 5. terhesség így végződik. Ezt nagyon könnyű leírni, de annál nehezebb átélni! Ezerjó! Kitartás!
babar
 
 


Sziasztok Lanyok!

Hat itthon vagyok. ES pont mire erkezem? Ezerjo!
Ez valami borzaszto! De neked 12. hetben tudom meg rosszabb,mint nekem, az 5. heten. Tenyleg sajnallak. En is a II-en fekudtem. Ki a dokid? Eloszor nem volt olyan rossz amig meg remenykedtem, akkor meg szepnek lattam a vilagot, de aztan tegnap mikor megtudtam, hogy nincs semmi mehen belul, akkor megvaltozott minden, es utaltam ott lenni, haza akartam jonni, de meg bent kellett aludni egyet.
Nem egy felemelo hely. En meg soha nem voltam korhazban, teljesen furcsa volt. De amit ott lat az ember, az valami orulet. Akinek nem kell odamennie, nem is tudja, milyen esetek vannak. Hozzajuk kepest en tenyleg semmi vagyok.
Ezerjo! En a 104/4-en fekudtem. Nagyon sajnalom.
Tegnap nagyon sirtam, meg persze penteken is, de aztan hetvegere megnyugodtam, mert azt mondtak van remeny, de aztan tegnap nagyon rossz volt. Ma mar megnyugodtam egy kicsit, es majd remenykedek ujra.

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Szia Dodo!

Örülök, hogy már túl vagy rajta. Amikor én ebben a helyzetben voltam, egy hétig folyamatosan sírtam. Majd megráztam magam és úgy döntöttem, hogy az életnek tovább kell mennie és kell nekem egy pici baba. Ez legyen a legfontosabb célod. Nagyon sokat olvasgattam és keresgéltem a műtét után és - nem tudom, hogy ez segített-e - de egy teakeveréket kezdtem el inni, aminek regeneráló hatása van a női szervekre. Pontosan nem tudom, hogy mi volt benne, de az egyik összetevő a cickafarkfű volt. (a másikat holnap megnézem neked) Ebből a teából ittam naponta 2-3 bögrével.
Tényleg nem vagyok biztos benne, hogy ez segített, de a három hónapos szünet után azonnal összejött a baba. Előtte nyolc hónapig próbálkoztunk! Ja és a hormonszintem is rendbe jött.
Ha gondolod, próbáld ki ezt a teát, holnapra megnézem a másik összetevőt.

Puszi

Barbara
babar
 
 


Barbara!

Koszi az otletet. Ha leirnad hogy pontosan mi volt az, jo lenne, megkoszonnem. Es hol lehet venni? Mar igy keverekkent vagy neked kell osszevegyiteni?

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


A cickafarkfűvel talán a hölgyek járnak a legjobban, bár ez sem helyettesíti az esetleges egészségtelen életmód megváltoztatását. A teája kiegyensúlyozza a hormonháztartást, így rendszerezi a menstruációt. Ez esetben a tisztulás vége utáni, nem vérző napon kell elkezdeni a gyógytea fogyasztását 14 napig, majd szüneteltetni a következő tisztulásig, és így tovább. Ha erős alhasi fájdalommal küszködik valaki, bátran lehet alkalmazni a gyógynövényt a tisztulás alatt. A teát annak is előnyös fogyasztani, aki teherbe szeretne esni.

Most csak ennyit találtam a neten, de holnapra megnézem a másik teát.
Én egyszerűen egy gyógynövényboltban vettem két csomag füvet és 1-1 kanállal tettem a forró vízhez. Nem mondom, hogy világbajnok íze van, de azért iható!

Pusza
babar
 
 


jjajjj lányok!

olyan rossz hírek megint....Kép
ezerjóKépKép légy erős!
és szeressétek egymást nagyon, akkor lesz újKép

mi tegnap voltunk 4D
és jól vagyunkKép11hetes 4cm, zárt has, hát, két láb, két kar, nyakiredő 1mmalatt...Kép
és nagyon aranyosan lubickolt!sőt integetett is!!KépKép
pusz, eszti
esztyx
 
 


a hiányzó adatok!:
első babánk lesz ő,
nevek, fiú talán Laci, lány, még nem tudni...Kép
esküvőKép?
jajj, nagyon izgi, egy hónapKépjúl.3..
oktogon I.sz. házasságkötő,17:30, utána vacsi
Sofitel Atrium Budapest-ben, remélem szép lesz és jó hangulatú...kicsit para ennyi mindent összeszervezni, de csak meg lesz minden!KépKép
millió puszi, eszti
esztyx
 
 


Szia Dodo!

A másik összetevő a palástfű. Ha utána keresel az Interneten látod, hogy kifejezetten jó a méh regenerálásához.
Remélem segíteni fog!

Puszi

Barbara

Esztyx

Gratulálok az integető kis-manóhoz. Mi szombaton megyünk és már nagyon izgulok!
babar
 
 


Koszi Barbara!

Mar meg is kertem a feerjemet, este hoz haza nekem mind a kettobol!!!!! ES akkor elkezdem inni. Azt szeretnem meg kerdezni, hogy te meddig fekudtel a veteles utan? Meddig fekudtel szigoruan, meddig voltal otthon csak ugy, es mikor mentel dolgozni vissza?

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Nekem még mindig nem szűnt meg a vetéléstől való félelmem, pedig azt hittem, ha látom...
de így belegondoltam, hogy ezután csak mégrosszabb lenne...

egyébként más-ti nem féltek, hogy a szülés, terhesség pár hónapon belül hogy fogja megváltoztatni a sexuális életeteket, mert
én pl. nagyon szeretek a párommal együtt lenni, és vele mindent, de tartok tőle, hogy a gátmetszés, stb. után ezzel mi lesz...
Én szeretném a legjobban, hogy maradjanak jól a dolgok!!Csak kérdem, hogy bennetek ez nem merült fel?
pusz,eszti
esztyx
 
 


Sziasztok!
En 7 hetes terhes vagyok az 1. babammal. Volt egy kis progeszteron hianyom, igy Clostilbegytet szedtem, ennek a segitsegevel lettem terhes. Most kaptam Utrogestan kupot, progeszteron utanpotlasra, a 10. hetig. Valamelyikotok esetleg hasznalta ezt, van valami mellekhatasa, verzes ilyesmi, amirol jo lehet tudni????
Elore is koszi a valaszotokat! Jo babavarast.
Dodo, Ezerjo egyutterzek Veletek!
Udv: dorye
dory
 
 


Dory!

En is clostit szedtem, attol jo is lett a progim, a 20. napon, de aztan lecsokkent.
Te mennyi clostit szedtel, es mikor kezdted el az utrogestant? En csak a 31. napon, de ugy latszik nem volt eleg.Es hanyadik clostis ciklusban lettel babas?
Sajnos nem tudom, hogy kesobb lehet te az utrotol verzes vagy ilyesmi...

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Szia!
En a ciklusom 5. napjatol szedtem a 9. napig napi 2-t, azaz osszesen 10 db-ot. Az 1. honapban osszejott. Most, a 7. hetben ajanlotta a dokim az Utrogestant, mondvan, hogy biztos, ami biztos.... Este, meg reggel kell hasznalnom 2-2-t. Azt mondta, ha esetleg verezgetnek a 8-9. heten, akkor automatikusan emeljem 3X2 db-ra. Remelem, nem lesz semmi baj... Jovo 7en allamvizsgazok....
Koszonom, hogy valaszoltal.
Udv: dorye
dory
 
 


Dory!

Kihez jarsz? lattam, hogy te is a SOTE II-n vagy. En is ott vagyok, ott fekudtem bent.
Azert koszi hogy leirtad. Nekem mar a 31 naptol kellett szednem, de ugy latszik igy sem volt eleg. Biztos nem volt egeszseges a kisangyalka...
Szerintem azert mondta a dokid, hogy ha verezgetsz akkor emeld, mert a verezgetes a progi csokkeneset jelenti, es akkor emelni kell az adagot. Mar amennyire en tudom legalabbis.

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Szia!
Pajor professzorhoz jarok, mert nekem meg raadasul van egy autoimmun betegsegem is (SLE - ld. www.megapress.hu/sle), aminek o a legjobb nogyogyaszati szakertoje Bp.-en, es valoszinuleg Mo.-on is... Szerencsere mindehhez a szakertelemhez nagyon jo ember is, csak kicsit nehez elerni... Te kihez jarsz?
Udv: dorye

PS: Nem vagyok azonos a Doryy nevu felhasznaloval, de vicces, hogy o is nagyjabol azokat a topicokat olvassa, amiket enKép
dory
 
 


Szia Dodo!

Én nekem nem vetélésem volt, hanem magzatelhalásom, ami után meg kellett műteni. A műtét reggel 8 órakor volt és du. 5-kor már mentünk is haza. Nem mondom azon a héten nem mentem 5 próbára, de normálisan éltem az életem. Mivel ez dec. 31.-én volt, január 5.-én már mentem dolgozni, hogy eltereljem a figyelmemet. Addig otthon voltam és pihengettem, de csak annyit töltöttem ágyban, amennyi jól esett. Én szerencsére csak 2 napig vérezgettem a műtét után, így viszonylag könnyen mászkálhattam.
Jobbulást!

Pusza

Barbara
babar
 
 


Dory!

A "ma megint megjött.." babásai topikban a lányok ilyen téren gurunak számítanak, szerintem tőlük tudsz több információt szerezni.
Különben üdv a topicban! Kép

Barbara
babar
 
 


Dodo, ez valami sorsszerű..én is a 104/4-esen feküdtem..radványi krisztina az orvosom..akkor te is együtt voltál a három terhes nővel?
végigzokogtam tegnap az egészet..a doki nem győzött vígasztalni, addig zokogtam, amíg el nem kábultam..után talán könnyebb volt, bár inkább kifáradtam..a terhes csajok közül kettő lombikos volt..nekik sem lehetett korábban könnyű..volt még egy lány, velem egyidőben került be, ő 19 hetesen, fertőzés 8himlő) miatt veszítette el..az még szörnyűbb..a dokim azzal vigasztalt, hogy ha egészséges gyereket akarunk, akkor azon kell dolgozni..ma a háziorvosnak még elzokogtam, mi történt (nagyon aranyosak voltak, az asszisztens soron kívül bevett), és még kiírt hosszú időre..most azon vagyok, hogy minél egészségesebb és nyigodtabb legyek, és megpróbálom..a dokinőhöz három hét múlva kell mennem..amúgy velem mindenki angyal volt, kivéve a betegfelvételis banyát, akire kétségbeesésemben rávertem az ajót (elmondása szerint. csak kissé erőteljesebben kopogtattam)..
most van bennem egy nyugtató, így megvagyok..szerencsére este hazajöhettem..az ápolónő, ő is egy angyal, adott az útra egy méhösszehúzót, hogy otthon igyam meg bő folyadékkal..azóta szinte nem is vérzek..

Dodó, te hogy vagy? és ti, többiek?
ezerjó
 
 


Ezerjo!

Nagyon sajnalom. En mar jobban/jol vagyok. Mondhatjuk igy. De en csak 5 hetes voltam, nem 11 mint te. En is egyutt fekudtem a lombikos lannyal. Melyik a masik lombikos? Akkor csak egy volt, akinek 4.-re sikerult a Kaaliban, es 35 eves volt. En is zokogtam abban az egyban sokat. Az egy olyan zokogos agy... Nekem is utana mar ugy fajt a fejem, hogy alig birtam aludni is...
Igen, viszonylag kedvesek voltak ott az apolok nagyjabol.

Es mi lett azzal a lannyal, akit a 30 hetben van, es infuzioval fekudt bent? Kepzeld azt akkor szerda reggel, amikor en hazajottem, akkor hajnalban levittek 5 perces fajasokkal, es utana magneziummal, infuzioval probaltak kitoln a szulest, hogy meg ne szuljon 30 hetesen!!!!!
Ugye nem szult meg? O fekudt a 104/1-en.
Neki kepzeld volt mar 3 terhessege es mindegyiket megszulte a 26. heten, es mind meghalt. Valami iszonyat... Annyit izgultunk erte, hogy most meg ne szuljon megint ilyen hamar...

pusz, es kivanom, hogy mihamarabb regeneralodj, es jobb kedved legyen megint egy kis baboval.
Nehezen sikerult terherbe esned egyebkent? Mi 2.5 eve probalkozunk...

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Ezerjó!

Neked is ajánlom azt a tea-keveréket, mert nekem használt.
Csajok!
Legyetek szívesek minél gyorsabban túltenni magatokat és CSAK ELŐRE NÉZNI!
Nagyon szorítok nektek!

Puszi

Barbara
babar
 
 


Sziasztok lányok!

Csatlakoznék hozzátok, 2005.01.04., jelenleg 9 hetes kismama vagyok. Második baba, van egy kétéves kisfiam. Nevek választásánál még nem járunk. Az első terhességemnél minden aggasztó statisztika érdekelt, mivel két év küzdelem után született meg a kisfiam. Jelenleg nyugodtan várom a 12. hetet, mivel a hányinger és a fáradtság végét jelentheti. Kérlek ne idegeskedjetek, próbáljatok meg vigyázni magatokra a többi a természten múlik sajnos. Ja és most derült ki hogy van egy myomám a méhen belül, 70%-ban nem okoz problémát!?

Fabrika
fabrika
 
 


Sziasztok!

Babar: beleolvastam a topicba es rogton talaltam hasznos infokat az utrogestanrol, meg ilyesmi, ez jo otlet volt.

Kepzeljetek, par napig nem volt rosszulletem, mar kezdtem orulni, erre ma itt agonizalok az allamvizsga teteleim felett... Persze meg nem valtottam ki a Torecan kupot...

Ti hogy vagytok a kivanossaggal???
Valamelyik nap eszembe jutott, hogy milyen jo lenne tepertot(!!) enni (egyebkent kimondottan utalom), es annyira kivantam, hogy tegnap vettem egy kis adagot, es jot kajaltam belole. Kép A ferjem nagyon elvezte, mert mindig piszkalom, ha o vesz, vagy kap videki ismerosoktol... Kép

Cickafarkfu tearol: februar/marcius tajan volt egy kis holyaghurutom es mivel mar akkor terveztuk a babat, igy mondtam a korzetimnek is. O gyulladascsokkentonek ajanlotta a teat. Kb. ket hetig ittam a munkahelyemen kb. 2 poharral naponta. Elmult a gyulladas, es(!) a 2001 ota mens. elott jelentkezo kozti verzesem is megszunt, amivel a korzeti nogyogyasz sem tudott mit kezdeni... Ja es a mindig 26-28 napos ciklusom 31 napos lett. Szoval rendezte a dolgokat, es szerintem kellemes ize van (izlesek es pofonok...)Ugyhogy en is csak ajanlani tudom.
Sziasztok, jo 7veget!
dorye
dory
 
 


sziasztok lányok!
Dodo, volt ott egy lány, infúzióval..egy barna, vékony szálú, hosszú hajú? ő nem szült meg, bár nem is volt akkora pocija..bár, ez is alkati..volt ott egy 38 hetes, egy dundibb nő, szerintem ő lehetett a szobában a legidősebb..ő az ajtónál. a mosdókagylónál feküdt. a másik lombikos vele szemben, egy szőke csaj volt. elég nagydarab..ő ráadásul tőlünk nem messze lakik, ő ráadásul tőlünk nem messze lakik..ő 18 hetes volt..
nekünk nem várt baba volt..csak "úgy" jött, nem volt egészen tudatos..régebben szerettük volna, aztán munkahelyet vátottam, és akkor kevésbé..persze, örültünk, amikor megtudtam, baba van..Kép most már én is kezdek jobban lenni. tegnap a házidokim (az is egy angyal, úgy látszik, velem csak azok foglalkoztak, egy kivétellel)írt fel valami enyhe nyugtatót. kettőt kellene szednem, de tegnap egynél leálltam..szerencsére a férjem sokat segít, így egyre könnyebb..most már azon vagyok, hogy túl legyek a kontrollon, és aztán újra!
ma pl. már nem is sírtam, ami haladás, mert elég könnyen esek kétségbe..

Babar, megadnád a keverék pontos felhasználási paramétereit, illetve, hogy a cickafark mellett mi kell még? a másik palástfű. ezt egy bioboltos ajánlotta..vettem még aloé teát, hátha az is segít..

vigyázzatok magatokra, és a babókra!
Dodó, tartsunk össze, és nekünk is lesz hamarosan..ígérem..;)
ezerjó
 
 


Téli leányok!

szerintem érdekes volt a probléma, amit felvetettem szex-terhesség-szülés kapcsolata,
nem reagáltatok rá, de nem musz, csak kérdem miért...
egyébként én holnap után lépek be a 12.hétbe,és igazán várom már, hogy elmúljon a vetéléstől való félelmem!!
Írjatok!gyakrabban, hogy mizus, mi törpénik veletek, hogy viselitek!nem csak a szülés előtti hónapban kell aktívan írniKépKép,addig is el kell jutni!!
pusz,eszti
esztyx
 
 


Sziasztok csajok!
Én is szeretnék csatlakozni hozzátok.
28 éves vagyok első babát várom akit 2.inszeminációval kapunk meg.12+4 vagyunk.
2004.december 15-re vagyok kiirva,de szerintem 8
adika lesz.6.héten elkezdtem vérezni nagyon megihedtem.De szerencsére csak a sárgatest hormonom volt kevés kaptam duphaston tablettát azóta minden OK.Istvánba fogok szülni Binó dokinál.nevek:Dominik,Csenge.De most megtetszett a szonja is.Puszi!

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok Lányok!
Csatlakoznék hozzátok mi 2005. január 26. körülre várjuk a picurt. Nekük már a második lesz, van egy 7 éves Bence fiúnk. Név még nincs ( szerintem még korai a válsztás)és a Kútvölgyiben fogok szülni.
Eszti
Én csak a saját tapasztalatomat tudom mondani, hogy sem a terhesség alatt, sem szülés után nem volt gond a szex. Pedig nekem nagy volt a gátmetszés mert pontosan már nem tudom de 10-12 varratom volt, hát ez elégé fájt kb1-2 hétig de utána teljesen renbe jöttem.
Jó pocakosodát mindenkinek
Kátya
kátya
 
 


Sziasztok!

Szombaton megvolt a 12.heti UH. Nagyon izgultam, hogy mi lesz, de szerencsére minden rendben volt. 63 mm-es a kis ficánka és állandóan mozog. Amig ultrahangoztak, végig produkálta magát - elrugta magát a méhfaltól, a szájához vette a kezét. Annyira aranyos volt, hogy csak potyogtak a könnyeim. Mikor mondta a doki, hogy akkor megnézné a CRL-t, akkor szépen befordult, felhúzta a lábait és megmutatta, majd a fejméretnél ugyanígy viselkedett. Mondta a doki, hogy eleven, de nagyon jól nevelt kis poronty.
Csütörtökön megyünk genetikai UH-ra és utána már remélem egy kicsit meg tudok nyugodni.

Puszi mindenkinek:

Barbara
babar
 
 


Ezerjó!

A tea cickafarkfű és palástfű 1-1 arányú keverékéből áll, tehát 1-1 kanál gyógynövényt leforrázol és napi 2-3 bögrével megiszol!
Remélem neked is segíteni fog!

Puszi

Barbara
babar
 
 


Barbi!
Az én pocaklakóm is a 12 hetes uh-on izget-mozgot
uszkált.Mi 55mm vagyunk.Az szerinted kicsi?

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!
Bocs, hogy csak ilyen későn jelentkezem, de nem voltam gépközelben mostanában...
Nagyon sajnálom az elment babákat, mivel nekem is volt 3-om ilyen esetem 1 év alatt tökéletesen átérzem a helyzetet. Fel a fejjel!!!!!!
Ezek után én 28 éves vagyok és az első babánkat várjuk.Holnap lépek a 13. hétbe. A múlt heti UH-n 6 cm-es izgő -mozgó apróságot láthattam a ocakomban Kép Gyögyörű volt. Én mostanáig Utrogestant és Duphastont kellett, hogy szedjek, immár 4 hónapja. Az Utrogestant szájon át szedem, mert a hüvelyi alkalmazás enyhe vérzést okozott. Mellékhatása: egész nap olyan vagyok, mintha részeg lennék. Szerencsére a környezetem tolerálja, hogy néha keresztbe áll a szemem. Most abba kell hagyom, így egy kicsit izgulok, hogy minden rendbe lesz e a hormonjaimmal. Hát bízom benne....
Én a Szabolcs utcai klinikára járok, amit alig ismerek, mert a 3. vetélés után váltottam orvost, de eddig elég jók a tapasztalataim. A neveket illetően: Dorottya/ Nándor.... talán...de még alakulhat Kép

hulcsi
 
 


LIdicsi!

Nem biztosan nem kicsi a babód, az enyém nagyocska egy picit. Elvileg úgy kell kiszámítani, hogy a mért érték 5,5 + 6,5 (ez egy állandó szám) és ez adja a baba korát. Tehát neked tökéletes 12 hetes babód van! Kép

Barbara
babar
 
 


Köszi Barbi!
Megnyugodtam.Én jun.29-én megyek az AFP-re .
És te mikor mész?

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Szia Marica!
Mi is szeretnénk rákerülni a táblázatra.
Ötletes megoldás.

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!
Mi szerdán megyünk a 12 hetes UH-ra. Akkor leszek 12+6. Remélem minden rendben lesz.
Nekem a kezdeti vérzés, majd barnázás után jött kb.2 hét panaszmentesség, de kb. egy hete ismét van néha-néha barnám. Állítólag ez nem jelent rosszat, mert a haematoma (ami maradt) valószínűleg így fog kiürülni. Mindegy, csak a baba legyen jól.
spectro
 
 


ha tudjátok és esetleg van fotótok magatokról, vagy a picurikról tegyétek fel őket!Kép
és mondjátok el hogy kell, akkor én is
felteszem majdKép
pusz,eszti
esztyx
 
 


LIdicsi!

Még nem tudom, mikor megyek AFP-re. Egyenlőre az tuti, hogy június 25.-én pénteken megyek dokihoz, és akkor mondja meg, hogy mikor lesz az AFP. Szerintem valamikor július második hetében, mert július 9.-én töltöm be a 16. hetet és az kell az AFP-hez, mert különben nem megfelelő érték jön ki.
Most még a csütörtöki genetikai UH-ra drukkolok!

Spectro!
Biztos minden rendben lesz, bár én is nagyon izgultam, de utána olyan jó volt látni Ficánkát! Kép

Esztyx!

Ha csütörtökön készül 3D kép Ficánkáról, akkor felteszem, rólam pedig keresek valami jót!

Pusza

Barbara
babar
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: