Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A legfontosabb:
BOLDOG SZÜLINAPOT AZ ÜNNEPELTEKNEK!
Kép

Kincso köszöni, jól van, már tegnap sem volt lázas. Ha így haladunk, szombat hajnalban utazunk. Ennek viszont az az ára, hogy a 3. nap a lakásban vagyunk bezárva. Ma fúj a szél, nem merem kivinni. Talán délutánra jobb lesz...
Nagyon nehéz egész nap itthon lefoglalni, megszokta ő is a csavargástKép Tiszta anyjaKép

A neveink: apa ragaszkodik, hogy magyar eredetű, ritka neve legyen a gyereknek.
így lett a Büvellő kislánynév, amit leszavaztam és helyette lett a Borostyán. Becézés: Bori, Boró - csak mindkettő van a családban, még a vezetéknevük is egyezikKép A fiút is ő találta, az már jobban hangzik, Barangó, becézése: hát, jó kérdés, BariKép. Passz, van még egy kis idő, amíg a szülőszobára kerülünk:o

Noresz, jobbulást, sok-sok C-vitamin!!!

Ildi, eddig én is örültem a hónak, de most, hogy szombaton utazunk... hát jobb lenne, ha nem esne. ha lenne kedved még tapétázni...Kép nálunk lenne mit, hihihiKép Félbemaradt a lakásfelújítás.

Ajándék: Apa nem szereti a felhajtást és a rengeteg ajándékot. Kincső szülinapjára legot vettem, a formaházat és holnap megyek a hernyóért. Remélem tetszeni fog neki! Sappadaban adjuk majd oda, mindenféle ünneplés nélkül. Majd itthon lesz egy tortája.
Amit Anyuéktól kap, az ott is marad ottani játéknak. Apámék nem nyilatkoztak, de ha jól sejtem, ruhát vesznek. Biztos örül neki a gyerekKép

Fülbevaló: Kincsi csak akkor fog kapni, ha szeretne. Ha nagyobb lesz, el tudja dönteni, hogy kell-e neki. Elmagyarázom, hogy hogy teszik bele a fülébe és ha még így is akarja, akkor lehet. Persze, ha jó kislányKép

Lakásügy: jöhetne egy jótündér, aki segít a gyerekes családoknak. FészekrakásKép

Játszóházas tali: mi is beneveznénk, lekorábban 2 hét múlva érünk rá.

Ha Kincső nem fogja kikapcsolnia gépet, akkor még jövök.
Most viszont lelépek főzni, amíg nyugi van.
Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!

Boldog szülinapot minden ünnepeltnek.

Szülinapi képeket megtaláljátok a honlapon.

http://jaksy.different.hu

Sajnos az életem nagyon zűrös mostanában. Sokminden kiderült a házasságomról, és most fontolgatjuk a válást. Sajnos már nem maradt más választás, jobb nem lesz. Annyira hülyék voltunk, hogy minden lehetőséget elpackáztunk a dolgok javítására, és most persze bánjuk, de nem tudunk túllépni a problémákon. Megpróbáljuk külön-külön.
Még adtunk magunknak egy hetet, de azt hiszem nem változtat semmin, akkor sem, ha a férjem egész héten itthon lesz velünk. Már késő. Olyan dolgot tett (megint), ami felett nem tudok már szemet húnyni, és az ő szemében nekem is olyan hibáim vannak, amiken ugyan tudnék változtatni, de nem nagyon sikerült eddig.

Egyet mondhatok. Ha gondotok van a szex kérdéssel a terhesség vagy a szülés miatt, vagy utána, és látjátok a férjeteken, hogy feszült, kérdezzetek rá. És akár fogat összeszorítva is, de bújjatok össze. Nálunk ez volt az utolsó csepp a pohárban. Pedig előtte ezzel nem volt gond. A férjem átmeneti megoldást keresett, amíg én nem vagyok rá képes, de nem jól sült el. Egy, hogy kiderült, kettő, hogy a feszültség ugyan csökkent benne, de a lelkiismerete annál rosszabbakat művelt. Depressziós lett, és fizikai betegségekben (derékfájás) nyilvánult meg.
Szóval mindenképpen el kell kerülni az ilyen dolgokat. És tudom, hogy nem csak nálunk van ilyen gond, és a férfiak nagy százaléka azt a nézetet vallja, hogy képes az érzelem nélküli szexre, de nem szabad megadni nekik az esélyt, hogy gyakorolják is.

Nem is szomorítalak benneteket ezzel tovább.

Manóka!
Mi is meg akartuk nézni a Sorstalanságot, de nem volt kedvünk. Aztán meg már a fentiek miatt is elment a kedvünk Kép

Csajok. Nehéz az élet!

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Bogi!
Nagyon sajnálom ami történt Veletek, de ezt már lehetett talán előre sejteni, hogy előbb-utób ez lesz a vége. És tudom, hogy nagyon keményen hangzik, de talán jobb, ha ketté mentek, csak hát a gyerekek. Nem lesz egy könnyű dolog két picivel...
És próbálj vigyázni magadra, nehogy valami baja legyen a pindurnak meg Lilinek.
És Te amúgy hogy viseled?

Móki!
Örülök, hogy valamit evett kanálból, akartam Neked írni, hogy próbálozz nagy kanállal vagy villával. Vagy, hogy előtte a szádhoz emeled. Nálunk, amikor Oli volt ilyen fázisban, akkor ilyen trükök segítettek.

Buksi!
Oli nálunk ishihetetlen miket művel, van valai a levegőben vagy egyszerűen fiúsodnak?

Ed!
Ezek a nevek! Nem semmi. Utónév könyvben találtatok rá?

Zita!
Kétnyelvűség:
Hannán nem látszik, hogy zavarné, hozzám németül beszél, apukájához magyarul. Most volt egy-két oyan alkalom, amikor német mondtahoz belekevert egy magyar szót, de akkor én elismétlem németül az egészet újra és veszi a lapot( a javítást, mert többé nem fordul elő)
Az esetet 98%-ban németül beszélek, de ha magyar társaságban vagyunk, akkor előfordul, hogy magyarul beszélek hozzá, hogy a többiek is értsék.

Nelli!
Nem lesz semmi gond, biztos vagyok benne.
Domcsi jobban van?

Noresz!
Mi ma már telcsizünk, de jobbulást újra!

Tünde!
Mennyit utaztá egy nap?

Na megyek, mert Oli felébredt.

puszi
Ines

Este még próbálok jönni
ini
 
 

 
 

Sziasztok! Először Boginak szeretnék írni, azután a többieknekKép

Bogi!
Én azt mondom, hogy jobb, hogy ezt most derült ki, mint később. Anyukám példáján látom, hogy milyen szar házasságban élni évekig. Mi is sokkal boldogabban nőhettünk volna fel és az apukánkkal is jobb lenne a kapcsolatunk.
Szerintem hazánkban rengeteg nő eltűri a szemét bánásmódot inkább, minthogy változtasson. Kép
Azért nagyon sokszor panaszkodtál itt olyan dolgokra amitől nekem a szőr égnek állt a hátamon... (rendrakás, lépcsőlemosás, stb...)

persze nem az én feladatom, hogy megváltsam itt a világot, igazából nem is tudom mit dumálok bele..Kép

Sok erőt kívánok neked és a jövőben boldogabb, szabadabb életet a két gyönyörű aprósággal! Kép Remélem barátságban tudtok majd maradni és nem mérgesedik el a viszony közöttetek.

Puszi!
Emő

hicudzsi
 
 


Sziasztok!

Bogi
nem nagyon tudok mit mondani... bár... én már a helyedben rég kiléptem volna ebből a kapcsolatból, bár tudom, hogy ez kivülről teljesen más... Tteket azért vmi eddig biztos összekötött, vmi érzés... De ha már az sincs, akkor a legjobb, amit tehetsz, hogy külön próbálod... de nem lesz könnyű a két gyerekkel, az biztos Kép Sok-sok erőt hozzá, és nagyon vigyázz magatokra!!! Ja.. és ne magadat hibáztasd... egy férfi, aki képtelen felfogni, hogy az élet bizony megváltozik, ha jönnek a gyerekek... hát... annak nem való a család...

Ini
Néztem a Műv.Ház honlapját... Igen elgondolkodtam a bérleten... Kaláka, Gryllus, Kolompos... mind nagyon jó... Most már csak azt nem tudom, hogy Levit érdemes lenne már vinni, vagy még csak fárasztaná... De Csengus biztos nagyon élvezné... Ti jöttök/mentek?
... most épp azt kellene elintéznem, hogy itt Budakeszin csináljam meg a muzeológiás szakmai gyakorlatot... végülis van helytörténeti gyűjteményük Kép Ennél közelebb meg úgysem találnék másikat... itt Telkiben még nincs... Kép

Ajándékozás: először én is úgy voltam, hogy max. 1-1 dolog bőven elég, ha sok dolgot kap egyszerre, egyszerűen fel sem tudják fogni... (mondjuk nálunk nem kapnak sok helyről... szüleim, Anyósék, mi... még még max. 1 helyről... Persze nekem az is fontos, hogy mi az az ajándék... Az elején eldöntöttem, hogy pl. barbie nem lesz... persze anyós rögtön vett... 2őt ... amikor Levit szültem... Azóta is próbálkozott, de közöltem, hogy nem adom oda... Nálunk a lego (egyelőre duplo) megy minden mennyiségben, most kezdjük a favonatot, meg a könyvek... Abból próbálom a tényleg szinvonalasat... anyóséknak az sem sikerül... Mondjuk anyósék abban sem túl sikeresek (bár 1-2 értelmeset már vettek Kép) Csengénél már tipikusan működik, hogy ismerni kell... nem érdekli akármi (lovak, állatok jöhetnek bármilyen mennyiségben Kép) Levit egyelőre jobban érdeklik a wcpapir gurigák, nylonzacsik, fényes papirok, szőnyegszöszök Kép Ruhákat bármikor megveszem (mondjuk csak turira telik...), cipőn nem spórolunk... De ezekről is megvan pl. a saját elképzelésem... lelkiismeretfurdalás nélkül nem adom rá azt, amit kapnak, de nem illik az elképzelésekbe Kép

Ed
Kincsinek további gyógyok, hogy semmi gond ne legyen utazáskor Kép Fülbevalóval kapcsolatban ugyanigy gondolom Kép
Lakásos jótündér felém is járhatna... gondolkodás nélkül lépnék anyósék közeléből...

Móki, Buksi
Gyerekre/-be újból és újból rácsodálkozás és beleszeretés nálam is folyamatos Kép Mondjuk néha kell hozzájuk ez a "lila köd" KépKépKép .. egyre többször KépKépKép

...
Levit tegnap kivittem a hóba, nehogy kimaradjon az élettörténetéből... pár dokumentálás, aztán rohanás vissza... nem mondhatni, hogy élvezte... Bár a hó tetszett neki... majd rakok fel képet Kép

Noresz
C-1000-es, még jobb ha calciumos... meg kitartás, idővel elmúlik Kép

Ildi
Sajna ránk tudnak úgy telepedni, hogy a gyerekekkel foglalkozást kihagyják a buliból... Velük a 2 kontinensnyi távolság lenne az ideális KépKép

Zita
Jó kardiológusotok van? Mert nagyon elrettentő példa a párom, akinél hallottak ugyan kicsi korától zörgést... szakorvos is nézte többször, sporolt is(=rendszeres ellenőrzés) ... aztán 23 éves korában észre is vették, hogy lukas a szive...
Enyim 2 gyereket emiatt már pocakban is nézték... Csengusnak 1 éves kora körül záródott teljesen a pitvarfal... szerencsére semmi más nincs... Levinél meg kicsi zörgés sem volt...

Nelli
Dorkának BOLDOG SZÜLINAPOT!!! KépKépKépKép
Pisivétel... nem egyszerű... Csengusnak 1x kellett, nem is biztam magamra, a laborban csinálták... de el is rontották Kép de mivel a hőemelkedések elmúltak, a hasi UH-on minden OK volt nem ismételtünk... Levivel viszont most pöpecül ment minden Kép (hiába no, egyszerűbb konstrukció Kép) Domcsi hogy van?

Tünde
Nálatok a suliban minden megy rendesen? Az ELTE megint sikeresen alulmúlja magát Kép Nem is bánom, hogy lassan (de biztosan) végzek Kép

... mennem kell.. az egyik bealudt, a másik szétszedi a házat (már anyósék szintjén tart Kép)... de mikor lesz nekünk este??? Pedig reggel fél7 óta folyamatosan van min. 1 gyerek... most már kezdek kipurcanni...

Hajni
Tipptopp és Kippkopp baba a Pozsonyi Pagony könyvesboltban kapható... érdemes a könyveket is beszerezni, mert nagyon jók... és még lehet kapni Kép (http://www.pozsonyipagony.hu/)

Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztok!

Jól vagyok. Kicsit görcsölt a hasam, de semmi egyéb. Tegnap a doki azt mondta, hogy 2000-es a méhszájam, de még nem vészes. A Lilitől úgysem tudok nagyon pihenni.

A fenti dolgok megoldása várat magára. A férjem annyit kért, hogy ne most váljunk el. Abban igaza van, hogy nem tudok hova menni, és egy albérletet nem tudok fenntartani két gyerekkel együtt. Fejetlenül nem szabad belerohanni a dologba. Nemcsak magamért vagyok felelős.
Sokmindent megbeszéltünk, sokmindent megértettem.

Neki is rossz volt ez a helyzet, és azt mondja, most, hogy őszinte, sokkal jobb.

De most önzőnek kell lennem, Nekem már nem megy így.

Na megyek, mert Lilinek fürödni kell.

Puszi mindenkinek: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Bogi,
ez gáz Kép
ellentmondva az elöttem szólókkal, szerintem egy házasság megmentése, pláne ha gyerek van, pláne ha kettő minden erőfeszítést megér. De ezt két embernek uyganannyira kell akarnia, és ugyanannyit kell rajta dolgoznia. Szar dolog.
Azért a férjed remek egy fickó, nemmondom Kép. Persze, hogy jobb neki, hogy őszínte volt, naná. Nem egyedül kell a lelkiismeretével küzdenie, szépen rádpakolhatta a tette súlyát. Gratulálok. (Én is csináltam ilyet, de soha többet. Ennyire nem lehet senki önző.)
Hicunak is igaza van, ha nincs más megoldás, és váltok, akkor arra vigyázzatok, hogy a gyerekeknek maradjon apjuk....

most ennyi voltam
orsi
orsko
 
 


Sziasztok,

Bogi,
már megint ez a csüggedésKép Remélem, azt nem gondoltad komolyan, hogy a gyerekekkel albérletbe mész? Általában egy nagy baj után eddig meg tudtátok a dolgokat beszéni, nem lehet valahonnan segítséget kérni, mert, én nem értek a mindent feladással teljesen egyet, hisz már egy család vagytok, és, hátha van lehetőség még. Annó azt hiszem, Orsi írta, hogy ők is járnak segítőhöz? Miért ne lehetne nektek is megpróbálni?

A mondókás, stb klubbokkal kapcsolatban akartam már írni, hogy itt tőlünk gyalog 5 percre is van Mazsola Muzsika- végre valami kicsiknek, de 1x tudtunk elmenni, mert a 3. szinten van egy olyan kis bevásárlóközpontféleségben, és lift meg nincs.Olyan közel van, hogy csak gyalog tudunk menni, de felcipelni a kocsit a gyerekkelKép Szóval, így van ez Debrecenben. Most nyílt egy játszóház, sztem jövő héten majd elnézünk, de csak délután van nyitva, de legalább be lehet menni 3 év alatti gyereknek.

Ma elindult a fiú önállóan, és azóta is megy körbe- körbe, olyan kis aranyosKép

Ines,
ez a kétnyelvű dolog nekem tetszik, sztem nagyon jó, és fontos + a gyerekeknek.

Az én fiam mostanában nemevési rekordokat döntöget, ma is a reggeli, és esti tápon kívül 1 béábikaja fogyott egész nep, de nem látom, hogy fogyna, legalábbis, az energiái biztosan nemKép

Na, nem írkálok itt tovább össze vissza, szép álmokat kívánok nektek.

manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok!

Rebi:most jól rámijesztettél, de én úgy gondolom jó a kardiológus hölgy, nagyon alapos volt szeptemberben, 40 percig nézte Uh-n, meg egyéb vizsgálatok is voltak. Az orvostanhallgató unokaöcsém is elkísért, még neki is ez az idős dokinő volt aki észrevette, hogy szívritmuszavara van, de azért mégiscsak végigfutott a hátamon a hideg, hogy hogy történhet meg ilyen, mint a férjeddel. Bocs, ha nem akarod itt, akkor megírnád, hogy nála végül is hogy vették észre és mit kell tennie? Azaz szed-e valamit és vannak- e megkötöttségei?

Bogi: hát nem is tudom, hogy lehet-e erre mit mondani. Nagyon sokszor gondolkozom ezekről a dolgokról, mert egyik számomra nagyon fontos barátnőm is elvált és az új kapcsolatasem sikeres, most ő is habozik. Igaz nekik nem jött össze a gyermek, de azért nagyon nehéz újra hinnie és szeretnie. Nem tudom megérteni az ilyen pasikat, ne hari, de legyszívesebben minimum a főtérre tenném ki nyaktilóban, ahogy annak idején a nőket, hogy kövezzék meg. Hadd lássa mindenki milyen. Szerintem a család vállalása mindenkinek lemondással jár, illetve kicsit a saját igényeink elé helyeződnek a gyermekéi. Most utólag érem fel ésszel,hogy tényleg jó volt, hogy kettesben annyit utaztunk és annyi szépet és jót átéltünk, mert most egy ideig ugye... De gondolom a te párod is átgondolta, csak épp nem bírta. Rettentő nagy lelkierőt kívánok neked, és sokkal boldogabb életet és gyere írd ki magad, ha már nem megy másképp!!!

Ini: úgy írígylem a két nyelvért a lányod, és persze téged is, hogy ennyire ügyesen kezelni tudod a dolgot!

Noresz: Jobbulást, takonymanók huss!!!

Ed: ezek a nevekKép nagyon tetszenek, bár nálunk adott volt az egyik, és mellé nem akartunk túl elütőt választani, bár én nagyon szerettem volna a Sebestyént vagy Gellértet is.

Móki: evéshez kitartást, nálunk is leginkább a szopi és a nasi és a gyümi megy, rendes kaja nuku.

Jó éjt, megyek, mert itt fogok megint éjszakázni.

Zita
zitus
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ilyen ritkán jövök, de olvaslak benneteket rendületlenül, aztán írni valahogy nem marad erőm.

Most is teljesen k.o. vagyok, pedig Peti is olyan jó kisfiú volt ma, és Kittike is, mint mindig.

Bogi!
Kívánom, hogy ez csak egy hullámvölgy legyen, és az én véleményem az, hogy azért mégis jobb hogy bevallotta a férjed, és nem hazugsában éltek hosszú időn át. Talán van még remény, én azért mégis csak a békülés felé próbálnám magam terelgetni a helyedben, de persze te tudod.
Nekem a megcsalás nem mond sokat, most nem akarlak a "tapasztalataimmal" (nem az én férjem) fárasztani, de számomra kiderült, hogy a férfiak tényleg tudnak több nőt egyszerre is szeretni, bár lehet hogy túl liberálisan nézem ezt a dolgot.
Inkább attól félnék, hogy szerelmes valaki másba, akkor nincs más kiút, de ha nem akar még válni, és átlátja a te helyzetedet, akkor talán mégis csak te lehetsz neki az igazi? Fú, most jó sok hülyeséget írtam, légyszi ne haragudj, de most ez így jutott eszembe.
Nagyon kívánom neked, hogy sikerüljön megoldani a doglokat!
Na még egy hülyeséget írok, nem lehetne valami köztes megoldást kitalálni, hogy ne kelljen külön költöznetek, de mégsem együtt?
Persze ez attól is függ, mekkora a lakás, meg attól, hogy tudtok-e feszültség nélkül egymás mellett élni? Meg egy csomó mindentől. Kép
De legalább a gyerkők nem csonka családban élnének, és egy kis idő elteltével lehet hogy könnyebb lenne dönteni, hogy tényleg szét vagy össze.


Mindenkinek pusz!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Mint a villám, csak egy picit vagyok:
Isten éltesse Dorkát és Dinit!!!
Kép

Bogi annyira írnék valami bíztatót, de sajnos semmi okos nem jut eszembe. Nagyon sajnálom...
Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Már a délután visszaolvastam és mit ne mondjak, egész este Bogi te voltál az eszemben.
Igaza van Zitának, hogy a gyermekek vállalása lemondással jár, ha valaki igazán gyermeket akar ezzel meg kell barátkoznia. Ez teljesen mindegy, hogy a közös nyaralást, vagy az esti romantikázást foglalja magában. Nehéz egy kívülállónak tisztán látnia és okosan véleményt nyilvánítani, de gondolom már sok mindenen keresztül mentetek, amíg idáig eljutottatok, és nem véletlenül írtad azt te sem, hogy szerinted így nem fog menni. Nekem úgy tűnik az írásokból, hogy a férjed meglehetősen önző módon, a te igényeidet semmibe véve akarja élni az életét, amiben neked nem hiszem, hogy partnernek kellene lenni.
Nem osztom azt a véleményedet, hogy egy nőnek összeszorított fogakkal kellene az ágyba bújnia akkor amikor egyáltalán nem kívánja a szexet.
Nekem a szeretkezés azt jelenti, hogy tényleg kívánom a férjemet és szeretném ha a vele töltött idő mindkettőnknek jólesne. Nem örülnék neki, ha csak azért bújnánk össze, hogy esetleg a másik ne menjen mellékútra. Semmi értelme az egésznek, ha a másik egy szimpla használati tárgynak érzi magát.
A férjednek nemcsak azt kellett volna megértenie, hogy Lili miatt kevesebb időd jut úgy ált. mindenre, hanem azt is, hogy te mennyire igényled az együttléteket. És ezzel visszaélni..., ráadásul úgy, hogy ismét babát vársz.... Ez nagyon mocsok dologKép
És miért kellene neked elmenni a gyerekekkel albérletbe? Szomorú ha csak ezért maradsz melletteKép
Kívánom, hogy legyen erőd végigcsinálni ezt az egészet, de gondolj a picire is, hogy ebből a lehető legkevesebbet érezze. Én nagyon szeretném ha boldog lennél!

EdinaKép Ha lehet, nem mennék tapétázniKép Azért annyira nem szeretemKépNálunk is félbe van a felújítás.
Nekem a Barangó tetszik és a Borostyán is. A Büvellő részemről leszavazva. Ja, nem is kérdeztélKép Fülbevaló ügyben ugyanúgy állunk, mint ti. Majd lesz ha akar.

RebiKép Mi a baj a Barbieval? Anyósodékkal mindig ilyen volt a viszony vagy gyerekek után lett ilyen? Gondolom tudnál annyit mesélni róluk, hogy nyithatnánk erre egy külön topicot, csak engem, mint anyóssal szintén együttlakót érdekel. Sokat vagytok együtt napközben is?

NoreszKép Takonyból gyors kilábalástKép
Mit fordítasz? Ha végeztél tényleg írjál sokat!

BuksiKép Apa jobban van már? Nem hiszed el, leég a bőr a képemről, de még ma se jutottam el a postára. Tényleg mire elküldöm, kinöviKép Holnap nem megy el a postakocsi Vencelke pólója nélkül megígérem.
Miért nem írtál ma?

ManókaKép Önálló megyegetés körbe-körbe? Nagy gratula?Kép Nemevés meg elmúlik, legalábbis én is mindig ezt mondom magamnak. Most nálunk is ilyenféle van. Pociskép????

Képzeljétek el, Zsófi ma egész nap azzal játszott, hogy sikítozott. Majd röhögve elszalad, és kergetni kell. Ha beszalad anyósomhoz megpróbál a szekrény meg a fal közé elbújni és alig várja hogy megtaláljam. Eszméletlen ahogy együtt játszunk. Hiperszuperaktív volt maKép

Két kolléganőm volt nálunk ma Zsófinézőben, azt mondták annyira sz.r nálunk a helyzet, hogy inkább szüljek még egy gyereketKép Az egyik is pont ezen a projekten vanKép Jól kidumcsiztuk magunkat, apa szerint gusztustalanul pletykáltunk, mindenféle női hülyeségeketKép Már amennyit ő hallott belőle.

Na ennyit mára, azt hiszem igazán kiérdemeltem a legkésőbb, vagy legkorábban író címet a hétenKép


Jóéjt Mindenkinek!

Ildi
bpildi
 
 


Sziasztok!

A mai napunk röviden: délelőtt kórház,mire hazaértünk befutottak Ágibosziék,majd átadták a kilincset Orskoéknak,és együtt elmentünk Mikkamakkába + Szilviék. Most fejeztem be a takarítást,mert holnap jönnek Iniék +Juditék. Na mindez persze nem panasz,nagyon jó volt látni végre tornádótüzesistennyila Danit és hattyúnádszálkirálykisasszony Dorkát és a hozzájuk tartozó mamikat is Kép! Orskoékat nem említem,mert velük szerencsére gyakrabban összefutunk. Szóval hulla fáradt,de tök feldobott vagyok, holnap este már jövök részletesebben,mert utána szombat reggel elutazunk...

Ui: Azért annyit elárulok,hogy az uccsó kontroll szupi volt,Vencel tökéletes,mint minden baba,bár ezt eddig is tudtam,jó volt szakembertől hallani Kép

Puszi:

Buksi

Ui2: jó lenne már nem ilyen részletekben,hanem egyben látni a bandát!!!!!!!
kisbuksi
 
 


Na, gyorsan belecsapok a lecsóba, hogy utána még (esetleg) aludhassak is, mert elég pocsék éjszakánk volt. Lehet, hogy néhány dolog, amire reagálok, már feledésbe is merült.

Daninak és Dorkának NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT kívánunk!!!!
Kép Kép Kép

Zitus
hát pont az volt a jó, hogy ennyi havat láttunk Kép és végre nem szutykos lutykot. Pupekkirály jól elvolt, bár a szánka nem igazán jött be neki.
Ja, és lehet újra szorítani nekünk, hétvégén megyünk a Bakonyba (!!!) a családhoz, ugyebár havazást mondanak, de mi az nekünk, ha már megjártunk Szlovákiát, na meg hóláncunk is van Kép
A Gellért név most nálunk is nagy befutó a leendő következő fiúnknak (ja, és utólag bevallom, 3 hétig álterhes voltam, de komolyan, igazi tünetekkel, hát most mégse, ez jó is meg nem is, csak most aggódhatok, hogy akkor mi baja a női berendezésemnek Kép)

Kisbuksi
Igen-igen, nagyon át tudom érezni a szerelmet fiaink iránt, nekem is könnyet csal a szemembe, amikor önfeledten nevet Máté, vagy visongva kacag, vagy csak szömszötöl...csak néha az jut eszembe, milyen lesz majd kamasznak és visszadumálós, ajtócsapkodósnak...kicsit sajnálom, hogy olyan hamar vége ennek a kicsi korszaknak.
Tali: mondhatnám, hogy bárhol, bármikor, de ebben a formában nem igaz... Kép Szóval majd ha kigyógyultam ebből a fránya taknyosságból (jelentem, jó úton vagyok!), és mivel még mindig nem vezetek Pesten,megamúgyis, nagyon szívesen látnálak Benneteket nálunk Kép
Sítúra: csudajó volt, én is 10-15 éve nem síeltem. De szerintem Ti is nyugodtan átruccanhattok, nincs messze (addig kell menni, amíg nem jön a Vencel-tesó! Kép legalábbis nálunk ez volt a mottó)
Úgy örülök, hogy hivatalosan is minden oké Vencelínóval, mert nemhivatalosan mi már rég tudjuk ezt Kép
a sok vendégeskedésért meg irígy-irígy Kép
hééé, emberek, hozzánk is jöhettek Kép

Orsko
wckefetartóbólivás grrrr Kép Kép
Hajrá, síbajnokok! Most jóóóól kedvet csináltam mindenkinek Kép
Ajándék-téma: nálunk sok helyről kap Máté, de szerencsére egészséges arányban oszlanak meg a játékok a csini rucikkal. Viszont szerintem is jó ötlet egy-egy nagyobb, drágább dolgot összedob(at)ni
Szuper volt az esküvői torta, na meg végül az esküvő is Kép még jó, hogy nem estetek kétségbe!

Hicu
Le a kalappal előtted! Két csöppség mellett még ilyen szorgalmasan írsz nekünk is Kép Én nagyon kíváncsi lennék, hogy zajlik egy napotok (na, jó, csak kb.), mikor tudsz pihenni, Dudukázni, Csongorozni, tesók hogy viselik egymást, stb.
Lakásügy: mi is találkoztunk pénzügyi tanácsadóval, mondott jó dolgokat, volt, amit meg is fogadtunk....mit mesélt végül Mashu?

Manóka
Ablaktörlő: hazaúton mondom Uramnak: próbáld már ki, erre ő: Áááá, nem jó, biztos az elektronika. Megnyomja a gombot és spriccel a spriccelő Hurrááá! Kép
Körbe-körbe járó fiú cuki lehet! Kép

Szilvi
Vagány a kis szombrérós csaj! Kép Viszont Te is jól eltűntél!!!!!
Már Te is teleportálhatnád Magatokat egyszer hozzánk!

Ildi
na, feladtad már Vencelke pulcsiját? Kép Kép
ügyes vagy a tapétázással! és visszatért a normális menetrend Zsófinál?
Fordítás: igazi kihívás, nyammm, építész tervezői szerződés, tehát építész szaknyelv + jogi duma....hát szegény férjem tegnap egész éjjel azt hallgatta, hogy Úristen, Jézusmária, Atyaég, miközben fordítottam Kép persze ez nem a szerződés szövege Kép Kép
Na de abból egy kis ízelítő, aki megfejti a magyar szöveg értelmét (és nekem angolra kellett fordítani!!), pirostojást kap jutalmul:
"Jelen szerződés a fenti 1. fejezetben írt ügyleti célt szolgáló, és tárgyú egységes akaratnyilatkozatot képez..."
valamint
"A jelen szerződés tárgyában a jelen szerződés képezi a Felek közötti teljes megállapodást"
és
"amely Magyarországon bejegyzett és a magyar jogszabályok szerint működő jogi személyiséggel és teljes körű ügyleti képességgel bíró gazdasági társaság"
na, jó, így utólag nem is olyan durva, mint iccaka volt

Ed
Remélem, szépen gyógyul Kincső. Csatlakozom a jóhogynemBüvellősök táborába Kép
és ha el tudtok indulni, nagyon jó utat kívánok!!
Tali: két hét múlva már március, hátha az idő is jobb, és a gyerekek (vagy felnőttek Kép) se betegek...szóval támogatom!

Móki
mi az a fogzós tojás?????

Bogi
Nagyon sajnálom, hogy így alakul az életetek. Kép Igazából így távolból és elég ismeretlenül nem lehet túl sok okosat mondani. Csak egy dolog szúrta a szemem: hogyhogy Te mennél albérletbe, mikor ő csalt meg, és Te neveled a gyerekeket is??? Nem neki kéne elköltöznie?

Ini
olyan jóóóó volt beszélni, és ezt most teljes lelkesedéssel és komolyan mondom! Kép
rács ügyben intézkedem, csak ugye idáig ki se látszottam a melóból.

Rebi
és a többiek, akik szurkoltok a gyógyulásomért Kép ! Úgy tűnik, bevállt az anyukám javaslata, turbó fokozatban megyek ki a kórságból, és a csodaszer neve: grapefruitmag-kivonat!!! Kapható a patikákban, a kezelésről és mellékhatásoktól kérdezze meg orvosát, gyógyszerészét!

Andi
küldöm az energiahullámokat!!! Kép Ha megkaptad, gyere! Kép Kép

huhh, a végére jutottam Kép
ja, még annyi, hogy para-anya jelenti, a fia egyre szebben-biztosabban ül, állni már mindenhol áll, fél kézzel kapaszkodva vagánykodik, etetőszékben kaját szétkeni (tényleg, körkérdés: meddig etessem én szép tisztán, mikor kezdjem odarakni a tányért elé egy plusz kanállal, hogy ő is próbálkozzon? és Ti milyen szkafandert alkalmaztok, hogy ne kelljen minden kaja után átöltöztetni?), nyakunkban lovagol, harmonikát változatlanul szereli, hosszasan mesél a Berci mackó kalandjairól....

na, dugultam.
Judit, várunk visszaaaaa!

mindenkinek puszi
Noresz
noresz
 
 


Sziasztok!

Nelli Dorkájának sok boldogságot és ajándékot, Betty Liliének, Fruzsi Márkjának és Zsazsa Benedekjének pedig Nagyon Boldog Első Születésnapot kívánunk!

Buksi, a hajdani kapcsolatokról: én nem gondolom, hogy minősít az, hogy most milyen xy, akivel valaha együtt töltöttünk el napokat-heteket. Úgy gondolom, hogy akkor és ott őrá volt szükség ahhoz, hogy adjon valamit, amitől TE több leszel.
Szerintem a múltbéli kapcsolatok által is leszünk olyanokká, amilyenek most vagyunk, azok révén is tanulunk meg szeretni, elfogadni, kompromisszumokat kötni, adni és kapni. Nagyon zagyva, de remélem azért érthető, hogy mit akartam írni. Kép
Bébiszitter: még jó, hogy nem kezdődött el a kemó. Költői a kérdés, de az EÜ-ben dolgozók felelőssége hol marad? Tudom, kevés pénz ..., de könyörgöm, emberekkel foglalkoznak!!!!
Ez a mondókás nagyon tetszik. Lehet csatlakozni? Szeretnék. Biztos Kincsem is imádná.
Ja a francia nyelvtanfolyamot hol tartjuk? Nálad, nálam vagy Iniéknél? Kép
Fúrás: nálunk szabályozva van, hogy mikor lehet barkácsolni (hétközben pl. csak este 7-ig, vasárnap egyáltalán), illetve be kell jelenteni a közös képviselőnek, ha lakásfelújítás van, ami ugye porral, kosszal, zajjal jár. Nálatok nincs ilyen? Csak mert ha van, akkor csendháborítást követ el a "kedvesszomszéd", aminek lehetnek következményei. De ennek érdemes alaposabban
utánanézni.
Új ókula? Kép Muti!
A gyermekeink iránt érzett szerelem szerintem már sosem fog elmúlni, s a legtartósabb lesz az életünkben! Kép De ez így természetes.
uccsó kontrollhoz gratula! Kép
Hova utaztok és mennyi időre?

Ildi, hurrrrrrá!!!! Gratula a hipi szupi olcsóbb üléshez!!! Kép
Bíbolyás Kép Na mindenre gondoltam, csak erre nem. Kép Baglyok - legalább nincs egeretek. Kép Na jó, ezt már nem ragozom tovább.

Ines, szédülés, hányinger? Kívánós nem vagy véletlem? Kép
Szívesen olvasnék Oli úr művelt dolgairól ... Kép

Nelli, Domcsinak gyógyulást! Dorkáról és a tanácsadóról feltétlenül számolj be!
Virág: elég gyakran kapok. Mindig megkérdezem, hogy "Úristen, mit követtél el!?" de mindig kiderül, hogy "Semmit, csak szeretlek és gondoltam örülnél neki!" Na a folytatást nem írom le. Kép

Rebi, anyós nem hazudtolta meg önmagát. Kép Szerintem kellene egy újabb ÖTYE, s akkor az anyós-Rebi kapcsolatot is szépen rendbeszednénk! Kép
Levi 4kézlábazásához, huncutkodásához gratula! Kép Összement? Nekem sokszor szopi közben van ilyen érzésem, amikor nemtudomhogy úgy befészkeli magát az ölembe. Olyan kis gombócra össze tud kucorodni ... meg tudnám zabálni. Olyankor a születése utáni hetek jutnak eszembe.

Ed, Kincsinek sürgős gyógyulást! Remélem csak egy futó vírus, s nem komolyabb! A macsektől nem szedhetett össze valamit? Most olvasom, hogy jobban van! Kép
Micsoda nevek!!! Kép A Bűvellő aranyos, de nem tudnék elképzelni mögé gyereket. Kép
Vajon miért is gondoltam, hogy már elutaztatok? Hm? Kép

Tünde, szuper ülést vettetek! Nekem tetszik mind a színvilága, mind pedig a formája. Kívánom, hogy Kitty utazzon sokat, s érezze jól magát benne! Kép
Gavallér a Párod! Kép
Képzeld, nagyfiam sulit akar váltani, s a Te szakod is kinézte magának, illetve már be is adta a papírjait. Bár nem sok eséllyel indul a nappalin a pontjai miatt, de meglátjuk. Ez a diploma egyébként mire lesz jó?

Hajni, majonéz Kép Haj: addig ne vágd le, amíg Te nem érzed úgy, hogy ez az állapot már tarthatatlan! Fúrást lásd Buksinál. Kép

Noresz, a képek alapján a sítábor remek lehetett, kicsit irigykedem. Kép Az út miatt kevésbé. Mi az ősszel az ablaktörlőt hagytuk a szállóban, s elmentünk esős/havas időben síelni. Kb. hasonló volt a szitu, csak mi hóval mostuk, mert ásványvíz nem volt nálunk. Kép
Gyógyulást! Máté?

Zitus, Shrek Kép
Erre a zörejre mit mondanak a dokik, mitől van, mi várható?

Orsko, esküvő Kép De a lényeg, hogy végül mégiscsak jól sikerült! Tortafigurák Kép
Erről a tornáról írnál kicsit bővebben? (hol, mikor milyen, mennyiért...?)
Ajándék: nálunk ugye zsúfolt a december, ezért azt csináltuk, hogy minden héten kapott valami újat, még januárra is jutott bőven. Így nem egyszerre zúdult rá az egész, de mégis mindenki ajándékozási kedve ki lett elégítve. Nálunk nem igazán oldható meg a közös ajándék kérdés. Azt szoktuk mondani, hgy mindene megvan, semmit nem kérünk. Kép Ha mégis kapunk valamit, akkor azt köszönkük szépen, örülünk, aztán ha nem jó, elrakjuk, jó mélyen a szekrénykébe. Kép Ez van.

Hicu, maradt még azért ép hallgatnivaló? Kép Séta?
Lakás: mi jól megszívtuk, tehát vigyázzatok! Úgy mentünk bele a mostani lakásnak a megvételébe, hogy 30 M-ig hitelképesek vagyunk! Szerződés megköttetett, előleg kifizettetett (annyi kp-nk volt baráti kölcsönnel együtt), aztán meg utána kiderült, hogy csak 15 M-t ad a bank. Ott volt a választási lehetőség: vagy vár az eladó, míg pénzt szerzünk (hónapok!), vagy odavész az előleg. Várt, mert ő meg 2 másik lakás megvételébe ugrott bele, s ott is vártak. A végén késedelmi kamatként még fél millát ki kellett fizetnünk ... Szóval vigyázzatok!!!! Nálatok szóba jöhet még a szocpol is, nálunk az eleve kiesett. Amúgy meg drukkolok, hogy sikerüljön! Kép
Maci Kép

Szilvi, mexikói leányzó csúcs! Kép

Móki, Te is valahogy hasonlóan látod a dolgokat az exekel kapcsolatban. Kép
Hajrá fogacskák! Kép És persze ügyik vagytok a kajával is! Kép

Bogi, Képeken nagyon aranyos a kiscsaj! Kép
Házasságodhoz nem lehet mit hozzáfűzni. Kép Egy kapcsolatot megjavítani szerintem nem késő mindaddig, míg ezt mindkét fél akarja! Pláne 2 opicivel! De érdekelne, hogy Te pl. miért nem vagy képes változtatni azon, amin tudnál?
A férjed viselkedésére nincs mentség. Nem is kommentálnám. Az utolsó ember tesz ilyent várandós asszonnyal!
Ne hari, de az szerintem butaság, amit a szexről írtál, hogy mindenáron, mert az 2 emberről szól. Ami a "beszéljünk róla" részt illeti, abban igazad van. Ettől függetlenül nem lehurrogni akarlak, s gyere mesélj máskor is, oszd meg velünk a bánatod! Apropó, a család mit szól ehhez az egészhez?

Andi, pusz! Kép

Rólunk: megvolt a hajvágás. Összegyűjtöttem borítékba a levágottat. Kép Zoltán olyan kerekfejű, kisfiús lett ... este fürinél elsirattam az én kisbabám ... Hát nem butaság? Apa nem győzött vigasztalni, hogy miért vágattuk le, ha ennyire nem akartam? Ugyanis kettőnk közül ő jobban akarta.
Tegnapelőtt meg KincsemFiamZoltánom kézenfogva odavezetett a pelenkázóhoz a szobájába, s mutatta, hogy tegyem tisztába. Pedig csak kicsit pisis volt, s fürdésig még volt fél óra. Kép Na ezt azóta se művelte többet, így a bilireszoktatást még halasztjuk.
Kint van 2 felső rágónk! Nyűg és nyálzás még ezerrel, valószínüleg jönnek az alsók is ...
Tegnap meglátogattuk az új védőnénink és dokinénink. Nagyon aranyosak. Dokinéni még homeóval is foglalkozik, ezért külön örülök! Maga a hely gyerekkoromra emlékeztet a falra rajzolt mesefigurákkal, a mindenki fehér köpenyben lepusztult kórházi hangulatával ...
Közben, míg ezt írtam, tízóraizott a fiam. Kép Cicizés közben a fülét büngyürgette. Eddig csak a haját simizte. Tietek szokott ilyeneket művelni?

Babamentes ÖTYE?

Kellemes 7végét kíván mindenkinek

Boró és Zoltánja
femõke
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az együttérzéseteket.
Igen, nagyon nehéz. Főleg, mert nem ez volt az első eset, de ez sokáig tartott. Igaz a férjem állítása szerint meglepődnék ha tudnám, hogy ahhoz képest milyen keveset találkoztak. Állítólag kéthavonta-havonta találkoztak, lefeküdtek és ennyi. A hölgy is házas, neki is ilyen problémája van a férjével (a férje undorodik a szextől), és ezért kénytelen így megoldani a dolgot. De náluk van egy megállapodás, hogy ő megteheti. Nálunk viszont nincs, nem is volt soha, és szerintem ép lelkületű nő nem is megy bele ilyesmibe, főleg, ha szereti a férjét.
A férjem sajnos beteg. Szenvedélybeteg.
Megmutatta a levelezésüket is, valóban nem túl sok érzelmet lehet felfedezni benne, egyszerűen csak a kölcsönös szimpátia, és persze a szex volt, ami miatt létrejött köztük ez a dolog. Minden alkalommal a férjem azonnal közölte is, hogy ennyi volt, ő ezt átmeneti megoldásnak szánta, amíg én ilyen téren helyre jövök. Nem is akarta, hogy megtudjam, de iszonyú lelki gyötrelmeket okozott neki a bűntudat.
Ezért az első gyanakvásomnál kipakolt, mert nem bírta tovább. Ez persze nem kisebbíti a tettét, nem mentség rá.

Az én részemről is vannak persze hibák. A férjem szerint (és igazat adok neki ebben), nem adok magamra. Nincsenek csinos ruháim, nem vagyok elég ápolt, stb.
Nem védekezem, gondolom tudjátok miről beszélek. Nincs időm naponta borotválni a lábam, itthon nem rohangálok ünneplő ruhában, sőt, ha Lili összeken, nem rohanok azonnal lecserélni a melegítőnadrágom, stb. Valóban az alapvető tisztálkodásra, és minimális külsőségekre szorítkozom, de ez nem biztos, hogy csak a gyerek miatt van.
Nem tökéletes az alakom (és most enyhén fogalmaztam a túlsúlyomról), ami bennem kisebbségi érzést kelt. Próbáltam már lefogyni, röhej, de a terhesség alatt sikerült is 16 kilót leadni a diéta miatt, és utána csodálatosnak éreztem magam. Sajnos egyszercsak jöttek vissza a kilók, majd terhes lettem újból.
A szex valóban nem ment, lelki, és fizikai okok miatt sem, de próbáltam másképp "kielégíteni" férjem ilyen vágyait, sajnos nem volt elég.
Mivel már nem először csináltuk ezt végig, úgy éreztem, hogy nem megy tovább.
A férjem azt kérte, hogy ha akarok válni, ne most tegyem meg. Nincs is hova mennem, max. az anyás-csecsemő otthon maradna megoldásként, nem hiszem, hogy az lenne a legjobb hely. Másrészt ő sincs olyan helyzetbe, hogy úgy tudna támogatni, ahogy szeretné. És ami a legfontosabb, ő nem akar válni, rám bízta a döntést. Tisztában van a tetteinek súlyával. (Bár szerintem nem eléggé, mert azt hiszi játszok, amikor a váláshoz ragaszkodom, hogy ő ne csináljon több hülyeséget. Azt mondja, hogy belerokkanna, ha elveszítene minket, ugyanakkor nem tud parancsolni a vágyainak. Megpróbálta, tény, hogy nekem is szörnyű volt, annyira rossz kedve volt, depressziós lett. Viszont a választott megoldás sem enyhítette a dolgot, csak ideig óráig. És valóban semmi érzelem nem volt köztük csak szex. Egyébként már lezárta a dolgot, a baj csak az, hogy nem tudok hinni neki.)

A probléma ott van, hogy úgy éreztem, nem tudok hozzá érni, lassan az undor kerülget. Arról nem beszélve, hogy a gondolataimnak nem tudok parancsolni, és az állandó összehasonlítgatás a szeretővel is kiborítana.
És erre mit tettem tegnap éjjel?

Egy nagy beszélgetés, elhatározás stb. után higgadtabbak voltunk, és kérte, hogy bújjak oda hozzá egy kicsit. Hát több lett belőle persze. Amíg tartott, nem gondolkoztam. Sőt, már nagyon rég voltunk így együtt (Lili születése óta egyszer), de ami utána tört rám, az maga volt a pokol.
Bűntudatom volt, hogy a férjemmel voltam.
Értitek ezt?
Úgy érzem túl mély nyomot hagyott bennem ez most. Túlcsordult a pohár, a maradék 0,00000001% bizalmam is elillant.

Szóval nem tudom, nagyon nagyon nagyon nem tudom, hogy mit tegyek.

Mondhatjátok, hogy hülye vagyok, mert tudom. Bonyolítom a helyzetemet.

Az albérlet azért merült fel, mert a ház a férjem nevén van. Igaz, hogy házasok voltunk, mikor építettük, együtt vettünk fel kölcsönt, de nekem annyi pénzem van benne, hogy a konyhabútort anyukámék fizették, és kész passz. Mindent a férjem fizet. Az én fizetésem a háztartásra megy teljes egészében (na meg a saját költségeim: biztosítás, telefonszámla, stb.). És egyébként sem kellene tőle semmi, max. ami a gyerekeknek "jár".

Szóval elég részletesen ez történt. Most legyek okos mi?

Puszi mindenkinek, remélem amúgy mindenki jól van!

Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Bogi
szerintem a házasság alatt közösen szerzett vagyon felezendő...és a férjed azért tudott mindent fizetni, mert Te fizetted a háztartást!
...
most gyorsan felhívtam Anyukám, aki jogász, azt mondta, hogy egyrészt ne lépj semmit, amíg nem beszéltél ügyvéddel (semmiképp ne költözz, bármilyen nehéz érzelmileg!!), mert nagyot lehet bukni anyagilag, és erre most Neked igenis figyelni kell az érzelmeken túl, a gyerekek miatt, másrészt a kiskorúak védelme mindenek felett áll, és a válás során a bíróság vagyonmegosztást rendel el, ahol ezt figyelembe veszik.
szóval nem lehet kitenni Benneteket, ha tényleg válásig fajul a dolog, és itt szerintem tényleg nem azt kell figyelembe venni, hogy nem kell tőle semmi!! ez a gyerekenek jár!
Na, most ébredt Pupák, megyek, kissé heves és összevissza voltam, bocsi, csak eléggé szívemre veszem az ügyet!!!!
noresz
 
 


Huh, jó hosszan olvastam, és még ragálni is szeretnék. Most Dorka is itthon van, mert Domcsi nincs jól, nem akartam kivinni, így nem vittem oviba. Tegnap visszavittem Domcsit a dokihoz, mert fulladásig köhögöttKép Sajnos a tüdejében a hörgők be vannak gyulladva, ami tüdő gyulladáshoz is vezethet. Kapott antibiotikumot, köptetőt, kúpot, orrcseppeket. Megijedtem.

Dorkával nem volt semmi gond a kardiológián Hősisesen tűrte a vizsgálatot. A doki azt mondta,nincs kóros elváltozás, és hogy többet ne zaklassanak a zörejjel, március végén csinál egy szív UH-t.

Szegény Domcsi meg elég fáradékony a betegsége miatt, de azért a dokinál élt ezerrel. Futkározott, és ha nem mehett valamerre, elkezdett hisztizni. Csak néztek, hogy már most milyen akarata van. Sajna nála sem úszom meg a hisztit.
De azérte egy tündér pofa. Még most is alig bírom megszokni, hogy jár. Olyan tünemény, ahogy a lábait behajlítás nélkül rakjaKépMondom neki: vau-vau, ami ből ez lett: ba

Köszönjük szépen a köszöntéseket!

Ajándék téma: hát én nem is ragozom, milyen gond nálunk is, hogy a nagyszülők ezerrel ajándékoznak még akkor is, mikor nincs alkalom, és ez mennyire rossz volt Dorka esetében is. El van kapatva, már külön kéri a nagyiktól az ajándékot, tőlünk szülőktől pedig csak utána. Anyuékkal ezt még csak csak meg tudom beszélni, de anyósom ezen csak nevet. Bízom abban, hogy azért a nevelésemmel egy kicsit ellensúlyozni tudom idővel ezt a nagy kényeztetést.

És most a hozzászólások:

BogiKép
Előttem már több oldalról részletezték a válással kapcsolatos véleményeket.
Én vagyok az élő példa, hogy a gyerekekért érdemes az utolsóig elmenni egy kapcsolatban. De hangsúlyozom, hogy csak akkor, hogy ha erre a férjed is partner. És én nálatok nem ezt látom. Én sem kívánom a sexet, amit korábban már ecseteltem, de ennek ellenére a férjem nem megy más nőhöz, hanem kompromisszummal oldjuk meg, hogy nekem azért ne legyen nagyon rossz (ritkábban vagyunk együtt), és azért ő se szenvedjen teljes hiányt. Sok kompromisszumot hozunk mind a ketten, de én érzem, hogy ő komolyan gondolja a kapcsolatunkat, és szeret engem.
Én amondó vagyok, ha már tényleg nem megy együtt, akkor még most, amig kicsik a gyerekek, és nem jelent akkora terhet a válás, menjetek szét, de kultúráltan. A gyerekek nem érezhetnek semmit a kettőtök között kialakult gondokból. És az anyagiaknál igenis arra gondolj, hogy a gyerekeidet Neked kell felnevelni, és ebben a férjednek részt kell vennie. Ne engedd a lakást, a megszerzett vagyon feleződik. És mi az, hogy én pénzem, Te pénzed? Nálunk összeadjuk a pénzt, és én osztom be. Egy házasságban, hogy lehetne külön kassza?

Én kívánom, hogy a Te boldogságod és lelki békéd meglegyen, ne sérüljenek a gyerekek. Nehéz lehet most nagyon Neked, így terhesen.

Kívánok sok erőt!

BuksiKép
Jaj de jó, hogy Vencellel minden rendben, és ezt most orvos is megerősítetteKép
A szerelem Vencellel meg nagyon is érthető. Nagyon lehet őket szeretni, puszilgatni, simogatni, ami kell is nekik. Nehéz lesz a kamaszkor, de azért ők a mi gyerekink maradnak, és azok az évek is elmúlnak egyszer.

IldiKép
Férjed szerint miért undorító a női pletyi? A férfiak szerinte nem szoktak mindent és mindenkit kibeszélni? Dehogy nem. Csak "halkabban". És ennyi azért jár Neked, nem?

ManókaKép
Tündi-bündi lehet a kisfiad, ahogy fel alá járkálKép Olyan édesek tudnak ilyenkor lenni. Én is ezt élem most átKép

EdKép
Kincső jó, hogy jobban vanKép
Hát a nevek nekem elég furák, vagy én vagyok maradi? De azért biztos csak meg kellene szokni.

OrsiKép
Bár végül sikerült levennem a pisit, és jó is lett az eredmnény, azért érdekelnének a trükkök, mert még sokszor kell ezt ismételnem, és egyre nehezebb. Köszi.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Noresz!

Én ezt mindenképp igazságtalannak tartom. Ez az olyan nőknek jó törvény, mint egy ismerősöm volt neje. Kisemmizte a férjét úgy, hogy nem dolgozott soha életében, a gyerektartást is magára költi, emellett a férje vesz minden a három gyereknek, miután kifizette a gyerektartást, és állandóan zaklatja az új családot, ahol csecsemő van.

Én nem akarom kisemmizni a férjem, ha válásra kerül a sor. Ő megdolgozott ezért a házért, nekem semmmim nincs benne, és ő már otthagyott egy házat az első feleségének, pedig ott gyerek sem volt. Szó sincs róla, hogy ő ki akarna tenni innen, sőt.
Mostmár azt is bánom, hogy annak idején nem kötöttünk házassági szerződést. Az egész élete munkája benne van ebben a házban, nem akarhatja senki, hogy el kelljen adnia. Ha nem lesz más megoldás, akkor házasok maradunk, és úgy megyünk külön, de még minden nagyon kérdéses.

Megpróbálunk erőt venni magunkon, az sem kizárt, hogy a férjem szakemberhez fordul majd a problémával.

Neki sajnos már van tapasztalata válás ügyben, én csak a szüleimét éltem át tinédzser fejjel, tudom, miről beszélek.

Aranyosak vagytok, hogy aggódtok értem. Vígasztal valamennyire a dolog. És mindenkit megnyugtatok, hogy nem fogunk felelőtlenül dönteni. Először is lehiggadunk, egy hetet adtunk magunknak, és majd meglátjuk hogyan tovább.

Noresz!
Ha jogi kérdésem lesz ezügyben, megkereshetlek?

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Farkasbogi!
szia..jó régen nem írtam ide...de amit írtál annyira megérintett! muszáj kopácsolnom NEKED!
Tudom jobb lenne emilkében..de itt legalább megkapod!
Teljesen megértem ahogy most érzel!! megértem hogy nem bízol a párodban..és hogy megbántott mélységesen! De ahogy olvastalak..Te is pontosan tudo és megérted mi miért történt így!!!!
Nem védeni akarom a férjed! Nem veszem védelmembe...Te magad voltál az aki igen is védi és megérti amit tett..csak most nagyon fáj és sértetnek érzed magad..ami nem mondom hogy nem jogos....csak mégis!!!Ha már lelkiismeretfurdalása van..elmondta...végig beszéltétek...nem érzed úgy hogy mégis csak szeret és tisztel Téged????
Szerintem végig kéne még1x gondolnod az egészet..én sem vagyok annyira szexfüggő..sőt Ákos születése után valahogy nagyon leszoktam róla...de nem ez a NORMÁLIS! már ha van ilyen! Egy pasinál meg különösen! Kell és szükségük is van rá...persze vannak kivételek...de egy időután komoly fizikai és lelki idegi "betegségek" jelentkezhetnek náluk!
Ne érts félre nem felmenteni akarom! és nem téged bántani! és ha a levelekben Te is láttad hogy semmi érzelem nem volt köztük..csupán egy tárgy volt!!!!(vannak akik szerint ez nem is megcsalás)..na azért én sem igy veszem...de ez a szitu kb olyan mintha rajtakaptad volna azon hogy egy guminőt használ!!!!
Nagyon kívánom nektek hogy újra átgondolva a dolgokat megtaláljátok a KÖZÖSutat!!!! Hiszen SZERETITEK egymást!!!!! különben nem borultál volna ki!!! vagy tévedek????
Persze ha végkép nem tudsz már ugy gondolni rá és mellette lenni akkor az is egy megoldás ha elváltok!...nem biztos hogy a legjobb, de megoldás!
ui.
egy tanács..probáld ki és másnap reggel értékeld ki!
főz egy fini vacsit! végy egy illatos fürcsit! és kivételesen öltözz csinibe!szánj magadra egy kis időt...és nem csak miatta MAGADmiatt is (tudom hogy ezt minden nap nem lehet de egy estét szánj rá)
és mikor reggel felébredtél kérdezd meg MAGADTÓL -jól éreztem magam? Jó ez nekem?
és utána dönts!!!!!!!
Én kívánok neked sok türelmet és megértést hogy megtaláld a saját utad!

sok szeretettel írta katianyu

hogy miért irtam ezt így le neked majd esetleg emilkében külön kened megírom! ha érdekel
katianyu
 
 


Szia Katianyu!

NAgyon nagyon köszönöm amit írtál.
Ilyenkor az ember minden tanácsot szívesen fogad, és a pozitív dolgok kicsi löketet adnak, hogy kimásszon a gödörből.

Jól látod a helyzetet. Valóban megértem mi miért történt. Attól függetlenül, hogy természetesen nagyon fáj.

És még valami. Amiért felkavart ennyire az dolog.

Én tudtam, hogy ha tőlem nem kapja meg amire szüksége van, mást fog keresni.
De végig abban a hitben voltam, hogy (bocsánat a szóért) prostituálthoz jár. Érdekes, de ez nem kavart volna fel annyira, minthogy végig egy nőhöz, méghozzá, ha jól sejtem, egy kollégájához jár megoldásért. Akkoris felkavart, ha tudom, hogy érzelemmentes volt mindkét részről. Mert nekem ez is fontos, hiszen nő vagyok, ismerem a nők indíttatásait.
Nem egy intelligens, de a férjem számára vonzó nőt keresett, mégpedig azért, hogy véletlenül se alakulhasson ki érzelmi függőség. (A testi éppen elég szerintem)

Vicces, hogy írtad a guminőt. Amikor Lilivel terhes voltam, a kollégáink meglepték poénból Atit egy guminővel születésnapjára Kép Benn van a fiókban. Csak Lili meg ne kérdezze egyszer, hogy mi az Kép

Szóval ha van kedved, írj e-mailt Nekem. Érdekel!

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Bogi!
Remélem ujabb Hszemet is megkapod!
Atöbbiektől bocsi...fogok neketek is írni igérem!!!
Szóval megint felvetődött bennem egy-két gondolat! Már miután elküldtem..rettegtem hogy félre érted és csak téged tartalak hibásnak és ugy veszed hogy a párodat védem! Szidtam magam mint bokrot hogy miért avatkozok bele..de mivel ugy látom pozitivan értékelted igy folyt.köv Kép)
prosti--bennem is felmerült csak épp ellenkezőleg!! Jobb lett volna ha a háztartásipénzből egy prostihoz járt volna??? magyarán tedd fel magadban a kérdést! Mit szóltál volna ahoz ha a nehezen megkeresett és mindin fillérre szükség van pénzből fizette volna a "kiruccanásait"?
És ahogy én értelmeztem amit írtál--Ő ezt a dolgot nem kereste...Így jött össze Kép nem szerencsésen..de még is csak megtörtént! Szarul volt a nőci is..elsírták egymásnak a bajaikat és megtörtént..csak úgy! Nem szerelemből nem összebútorozási szándékkal..csak úgy ahogy egy hím és egy nőstény közt megtörténik! (már elnézést a szó használatért, de így értelmezem a dolgot)és ebben az esetben én ezt a szitut nem negativ hanem pozitivként értékelem a párodban!
Azt meg teljesen megértem hogy rohadtul fáj ..és megalázottnak és sértettnek érzed magad...ezek a sebek jobban fájnak égnek mint egy-egy fizikai seb!
De emléxel rá Lili születése mennyire fájt??? már nem is..hisz csodás dolog volt...tudom ez soha nem lesz az ..de ez a fájdalom is enyhül idővel..persze csak ha TE adsz időt és esélyt!
És nem arra gondolok hogy fátylat a multra be az ágyba és minden happy..sok idő kell!
De ahogy én értelmezem amit írtál a párod ezt akarja! és TE is ezt akarod...még ha most magadnak sem mered ezt kimondani (én ezt szűrtem le abból amit írtál) akkor tudj megbocsájtani..idővel! (nem egy hét)
Csak egy dolog még..nagyon fontosak a gyerekek..de a TE boldogságod...az ő boldogságuk is...ha TI nem vagytok boldogok..(mindegy hogy egymással vagy egymás nélkül) ők sem lesznek azok!

nem tudtam az emilcímed még a régi-e ezért nem arra írtam..de nagyon szívesen beszélnék veled online itt a chat-en megtalálsz! szkatianyu
katianyu
 
 


Csajok, egy szenvedélybetegnek nem lehet szépen érvekkel elmagyarázni, hogy ne csinálja, amit csinál. Persze felfogja, utálja is magát kellőképpen, de a belső kényszer hajtja. Bogi, ez esetben felülbírálom az előző hozzászólásomat, és a válást már nem gondolom rossz megoldásnak. Ha komoly ember a férjed, márpedig annak tűnik, akkor gondoskodni fog rólatok, köztetek akár még baráti is maradhat a viszony, viszont nem kell együttélned egy beteg emberrel. Nem mindegy...
orsko
 
 


Csak beugrottam egy jó hírrelKépKépKépKép
DUDU JÁR!!!!!!!!!KépKép

Akik ismernek itt régóta, tudják, hogy ez egy nagy dolog nálunkKép

PUSZI!!!

hicudzsi
 
 


Bogi! Az lehet, hogy a férjed nevén van a ház csakhogy a hitelt együtt vettétek fel és házasság alatt építettétek, mint közös tulajdont. Ha jól tudom a házasság alatt szerzett dolgok feleződnek és aházasság előtti tulajdon is 5 év házasság után közösbe száll.
HA te maradsz a gyerekkel, neked kell, hogy ítéljék a házat... ha jól tudom...

Fel a fejjel!Kép

******************* ez sok-sok pozitív energia!Kép

Húú majd még nektek is írok, ha lesz rá érkezésem, csak nagyon zsúfolt a mai napunkKép

hicudzsi
 
 


Sziasztok!

Háááát,máglyára velem,de döbbenten olvasom a történteket. Eddig nem nagyon akartam véleményt mondani Bogi férjéről,meg erről az egészről,mert mindig olyan oda-vissza táncolósnak éreztem az ügyet. Na ez nem változott,most is annak érzem,szerintem még sokáig együtt maradtok. Végigcsináltam hasonlót,bár szerencsére gyerek nélkül,mert hittem,hinni akartam,hogy a megcsalás a valós probléma,és mint olyan megbocsájtható. Ma már tudom,hogy a megcsalás következmény, egy olyan kapcsolat eredménye,amelyből hiányzik a másik iránti tisztelet,elkötelezettség,az az igazi "jóban,rosszban vállvetve" érzés. Nincs kicsit megcsalás,érzelem nélkül megcsalás,érthető okokból megcsalás,megbánva megcsalás, csak megcsalás van,a másik arcul csapása,földbe döngölése. Valamint nem tudom a dolgot az esendő szenvedélybeteg oldaláról szemlélni,nálam ez szigorúan erkölcsi botlás.Émelygek a "szorítsuk össze a fogunkat és hagyjuk" elvtől és attól,hogy egy pasi,aki örök hűséget fogadott,társul szegődött és azt mondta,hogy mostantól egymással,egymásért,egymásnak, nem bírja a gatyájában tartani a micsodáját bizonyos ideig,miközben a társa kihordott egy gyermeket,megszülte,táplálja,neveli,közben háztartást vezet és otthon dolgozik,és éppen nincs kedve szexelni.És hogy jön ide az,hogy ez is fáj,meg a szülés is? És hogy jobb-e,hogy így csinálta,vagy prostival? És mi az,hogy nem kereste,csak így jött össze? Fontos a megbocsájtás,újrakezdés oldaláról is szemlélni a dolgokat,főleg azért,mivel még szerintem Te magad sem döntöttél,és jó ideig nem is fogsz,hiszen teljesen érthető módon kötődsz a férjedhez,gyermekeid apjához,de nagyon szépen kérlek,hogy ne azt az utat járd,hogy megpróbálod őt megérteni,és a Te hibáiddal magyarázni a tettét,mert nem Te vagy az oka.Hú,most kusza, heves és biztos buta is voltam,amiért így kifakadtam, de hidd el,nem rosszat akarok Neked. Kívánom,bárhogy is döntesz,legyen erőd kitartani és végigjárni a választott utat anélkül,hogy később megbánnád.

Buksi
kisbuksi
 
 


Sziasztok,

közben dolgoztam azon, hogy végre fönt legyenek a múlt heti kiránduka válogatott képei. szóval itten:
http://www.babanet.hu/album/main.php?own=1&album=3827&page=3&image=112846

Nelli Dorkájának boldog szülinapot kívánok.
Én már teljesen szülinapi lázban égek Kép

Zitus,
A Döhér nő egy marcipánból készült műalkotás, sajna kép nincs, ezért megpróbálom szavakkal érzékeltetni a látványt: Egy dús idomú, babarózsaszín bőrű, vörös hajú, csókos szájú, mezítelen hölgyemény kecsesen döhérkedik (elnyúlva, a semmibe meredve, a gondolataiba temetkezve, de azért csábosan kifelé pislogva fekszik) egy margaréta ágyon.

Ildi, megkérdezhetem, hogy miért tapétáztál utazási ajánlatokkal? Nem telik tapétára Kép

Edina,
Jó utat Kép

Mindenki,
Köszönöm az ajándékos véleményeket. Még nem tudom, mi lesz a módi nálunk, majd megírom.

Manóka,
Legalább valami van, mármint játszóház meg ilyesmi. Persze Bp-n ezer... vicces, hogy mennyire egyvárosos országban élünk...

Noresz,
Mikor menjünk? Kép
Kajatéma: szerintem akkor adj a kezébe kanalat, vagy kaját, amikor kéri. Látszik rajtuk. Nekünk van egy olyan előkénk, ami olyan, mint egy póló, hátul megkötős, és van egy leeső kaja tároló zseb rajta. Jó, mert derékig teljesen beborítja a gyereket, és a zsebből lehet repetázni J egy barátnőm vette, azt hiszem a kálvin téri bababoltban (elefáni vagy micsoda).

Boró,
Nálunk még nyáron volt hajvágás, én ellenálltam, nem akartam, azt szerettem volna, hogy göndörfürtös babahajú kicsifiam legyen. Aztán egyszer félrenéztem, és apa hipp-hopp levágta neki 3 mm-esre az egész fején. Olyan kis aranyos golyóka lett Kép Azóta beláttam, hogy Dini szöghajú, és a hosszabb haj csak ápolatlanná teszi, úgyhogy mi frizurázunk. De azt az elsőt én is nagyon sajnáltam...
A mondókázás keddenként van, lehet menni 9-kor, fél 10-kor és 10-kor. Mi 10 a 10-esben vagyunk, de oda lehet menni előbb is, és lehet játszani. Próbáljátok ki, ha jól tudom, az első alkalom ingyenes. Aztán pedig 10 alkalom 3000 pénz. A csaj, aki tarja nagyon jó, szerintem a fiam teljesen szerelmes belé Kép
Most, hogy nincs haja Zoltánnak, kénytelen a fülét böngyörgetni Kép Dini időnként pofozni szokta magát szopi közben, mikor először csinálta teljesen kivoltam. Már nem.

Nelli, mindjárt megkeresem a topikot. Ma én is pisit gyűjtöttem. Egy óra hosszat tartottam a fütykös alá az üveget, míg hajlandó volt pisilni. Közben Dinit bulátával etettem, mert az száraz, és megszomjazik rá, és töltöttem bele a vizet. Végül sikerült az összes pisit az üvegbe varázsolni, semmi nem ment mellé Kép

Mikor végigolvastam a hsz-okat, láttam, hogy vki kérdezte a tornát. És most nem találom, ki... Vak vagyok, vagy az emlékezetem csal? Na mind1. A lényeg, hogy pénteken és kedden van fél 10-kor, olyan izomátmozgatós-erősítős fajta torna, nem ugribugri. A csajszi, aki tartja elsőre kicsit hmm, de másodikra nagyon kedves, nagyon szereti a gyerkőcöket, és nem sértődik meg, ha vki nem tudja rendesen csinálni, mert rámászik a porontya, és azt sem bánja, ha túl kell üvöltenie őket. Szokott izomlázam lenni tőle, de az jó.

Ma voltunk doktornéninél, de asszem soha többet. Az ok, hogy reggel Dini bedagadt szemekkel ébredt, apa egyből beutalt pisivizsgálatra. Amíg ezen dolgoztam, és Dini hiányos öltözékben volt láttam, hogy szépen jönnek ki rajta vmi pöttyök. Vittem a pisit, és bementem a rendelőbe is. Mivel pöttyös volt, az elkülönítőbe kellett menni, de a csöngetésre senki nem jött. Kicsi várakozás után megkérdeztem, hogy most mi legyen, akkor mondták, hogy az egy dolog, hogy csöngetünk, de azért a kartont is ki kell kérni. Kikértem, és a kartonozós hölygike figyelmét külön felhívta arra, hogy mi külön várunk. Ehhez képest még kb egy óráig nem történt semmi. Aztán egyszer csak hallom, hogy üvöltik a rendes váróban a nevünket. A potenciálisan fertőző beteg gyerekkel a karomban besétáltam a többiek közé, és szóltam, hogy itt vagyunk. Aszisztens jól lebaltázott, hogy most szól x-edszer. Mondtam, hogy fasza, mert ott az elkülönítőben nem hallottam, és lennének szívesek ránknézni. Ránknéztek. Gyerek talán vmi kezdődő vírusfertőzésben van, de az is lehet, hogy szimpla ételallergia. Passz. Majd ha nem múlik menjek vissza hétfőn. Tudom, hogy én is hülye voltam, mert gondoltam, hogy semmi komoly baj nincs és mehettem volna a rendes váróba, és nem az elkülönítőbe, de azért másfél órát várni... Kicsit sokk.

upsz már ennyi az idő… hűha hajat kell mosnom..

pusz
Orsi
orsko
 
 


Nelli,
a topik, ahol a pisigyűjtésrő szó van: http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/7485/143340.html?1107986262
orsko
 
 


Újra itt.

Néhány mondatban magunkról. Szóval tegnap voltunk egyéves kontrollon,Vencel méretei: 79cm, 10,7kg ,pár olyan méret,amit mi sosem mértünk,ezért most sem érdekelt Kép. A vizsgálat elég jelképesre sikerült,mivel a főorvosnő is gyakran látja Vencelt,nem igazán vette szigorúan vizsgálósra a dolgot. Esélye sem volt rá,mert Vencel megszerezte az összes játékot,a maga nyelvén felsorolta a csempén található összes állatot,és nem nagyon hagyta ebből kizökkenteni magát. Így jót mosolyogtak rajta,megszeretgették és ráírták a papírra,hogy nagyon okos kisfiú,ügyesen kommunikál,manuális készsége fejlett,meg hasonlók. és megbeszéltük,hogy akkor többet nem megyünk,legalábbis így hivatalosan. Olyan büszke voltam rá.Hab a tortán,hogy a tejtesóval is összefutottunk, nagyon szép kislány lett belőle Kép.

Fúrás: köszönöm a tippeket ,tanácsokat. Az illető/k/ abszolút emberi időben fúr,nem háborít csendet. Vencel meg ismeri apa szerszámait, ha nem éri meglepetésként,akkor érdekli is őt,csak sajnos ez nem egyenlő a váratlanul levegőbe hasító éktelen zajjal Kép. Ma bemutatót tartottunk belőle a vendégeknek is.

A mai minitali egyébként nagyon jól sikerült,mindenki kellemesen elfáradt. Hanna akrobatamutatványokkal szórakoztatott minket és magát Kép.Képeket Judit csinált,hátha előkerül és megmutatja.

És mivel már vissza is olvastam....

Ildi,

Bár már beszéltünk is azóta,mindig elfelejtem: köszönöm a kedves jelzőket férjuram nevében is,én is ilyennek ltom őt KépKépKép,szerintem százszor jobb ember nálam,hálás vagyok,hogy engem választott. Az biztos gagyi lenne,ha most viszontbókolnék,de remélem,látszott rajtunk,hogy nagyon jól éreztük magunkat,és ez nem a baglyok miatt volt Kép...

Orsko,

Nem semmi az esküvőtök sztorija,ami eszembe jutott róla: 2002 aug végén volt egy barátunk barátainak esküvője,és ugyanez volt a sztori,Római-part,árvíz,új helyszín,kapkodás. csak azért emlékszem ennyire,mert a mi esküvőnk is akkor volt és nagyon együtt tudtam érezni ezzel a párral. Jó,jó,biztos mással is történt akkor hasonló,de az is lehet,hogy Ti vagytok és van egy közös barátunk Kép? Döhér nőt én sem értem,léccilécci magyarázd el!

Ajándék: szerintem plusz egy ajándék minidg jól jön,pláne ha jó ajándék,a játékokkal ,pláne jó játékokkal hasonlóan vagyokKép talán nem tud egyből ott mindennek örülni és játszani velük,ami az ajándékozókat zavarhatja Kép.Jó ötlet a Zita-féle lomolós láda is,szóval szerintem pici kütyü is jöhetKép.

Manóka!

Szerintem mindenképp nézd a pozitív oldalát,a magyar megyeszékhelyek nagyrészén semmiféle játszóház nincs Kép. Megközelíthetetlen Mazsola Muzsikával együtt Debrecen már főnyeremény Kép! Önállóan járó Imikének gratula Kép!

Hicu!

És háromszoros hurrá Dudunak,tudom,hogy a kezdeti nehézségek után ez mekkora megkönnyebbülés is az örömön túl! Így megsúgom Neked,hogy pár napja Vencel stabilan áll akár 1-2 percig is, úgyhogy haladgatunk mi is a járás felé... Írhatnál Csongorról,hogy telnek a napjai,hogy alakul a napirendetek,stb.

Noresz,

Tali persze csak gyógyulás után,úgyhogy javulj szorgalmasan! Amúgy jól félreértettem egy mondatotat,hogy nem vezetsz Pesten, úgy értettem,hogy mivel nem vezetsz,találkozzunk Pesten. Így sokáig csodálkoztam,miért feltételezted rólam,hogy bár mindketten pesti lakosok vagyunk,én mondjuk vhol a Dunántúlon akarnék talizni Kép

Móki,

Biztos tényleg minden expasinak megvolt a maga szerepe,az említettnek valszeg csak annyi,hogy konkrétan mérhető volt,mennyivel előrébb járok és bölcsebb lettem /ez most hülyén hangzik/,mint 10 éve Kép

Boró,

megértelek,soraidat olvasva még én is majdnem megkönnyeztem Kicsikincsed haját Kép. Lehetne egy képet a megújult külsőről? Nyelvtanfolyam részemről bárkinék,bár javaslom,hogy ne Budakeszin Iniéknél Kép.

Zita,

Teljes erővel a napirenden Kép? Éjszakák hogy telnek? Játszotok még hajnaltájban ?

Szilvi,

Kalapos kép nagyon cuki!

Ini,

na mi volt anyóséknál?


Mi holnap Dusnokra utazunk a változatosság kedvéért. Nagy családi disznóvágás,40 fős rokonság,mérsékelten fűtött,dohos,agglegény lakta parasztházban, ízelítőül legyen ennyi elég Kép. A részletek csak mostanra lettek világosak számomra, kispapi mindezt úgy tálalta,hogy azért menjünk,mert Vencel úúúúgy imádott anyuéknál pakolászni,milyen jó lesz itt is Kép. Irigylem az optimizmusát...

Puszi,jó hétvégét!

Buksi
kisbuksi
 
 


OrskoKép
Köszönöm, elolvasom.

HicuKép
Gratula a járáshozKép Megértem, hogy örülsz neki, Domcsi se siette el, mindig kérdezték, jár már? Pedig nincsenek elkésve. És pár hónap múlva senkit nem érdekel, mikor kezdett járni.

Megyek, mert fő a hami, délután jönnek a vendégek.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Jelentem, igazolásom van, csüt. este hajat mostam, és nem szárítottam meg, azóta fáj a fejem, fülem. Trehány disznó vagyok, igyekszem jönni.
Sz.

Kép
Kép
szilvih
 
 


Éljen a menőmanó Dudu Kép aggódtatok, hogy még miért nem jár?

(én egy kicsit a fogakkal vagyok így... most is volt Dininek egy nyálzós, rágós, nyűgös pár napja, de nem jött fog. Még mindig "csak" kettő van...)

Buksi, majd mutatok képeket az esküvőről, lehet, hogy felfedezel ismerőst ? vicces lenne, de már annyiszor tapasztaltam, hogy milyen kicsi a világ. Persze minden bizonnyal nem mi vagyunk az egyetlenek, akik árvíz idejére szervezték az esküvőjüket.

SZilvi,
jobbulást!

Tegnapelőtt Dini egyedül felmászott a hintalovára, megkapaszkodott a támlájában, felállt, és úgy hintázott. Nagyon büszke volt magára. Én meg most nem tudom, hogy mit csináljak, mert borítékolható, hogy ebből előbb-utóbb hatalmas zakó lesz. Megakadályozni csak úgy tudom, ha elteszem a hintalovat, de ezt nem szívesen tenném. Marad a remény, hogy az őrangyalka vigyáz majd rá. Kép

pusz
orsi
orsko
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk. Kitti lebetegedett, mégsem csak egy kis orrfolyás volt. 3 napig lázas volt, meg olyan kis bágyadt. Étvágya sincs, nem nagyon akar enni, és szopizni is csak ritkán. Csütörtökön voltunk dokinál. Ma már kicsit jobb a helyzet, de még nem az igazi. Kijöttek rajta kis pöttyök, de csak a hasán, hátán és a nyakán. Ez a láztól lehet? De már nem is lázas.
Kérünk szépen gyógypuszikat!

Még egy üzenet, Ed írt mailt, nem tudott belépni a babanetre. Azt üzeni, hogy elutaztak, Kincső már szerencsére jól van.

Majd próbálok visszaolvasni.

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 


Sziasztok,

ORSKO!
ha valami továbbit v. súlyosabbat megtudsz Dini pöttyeiről, légyszi üzenj, mert kicsit izgulok a csütörtöki tali miatt. Dorka sem 100%, ma este elég csúnyán köhögött, pedig még soha nem köhögött egy picit sem. Híradóban volt, hogy rengeteg felsőlégúti megbetegedés van...

Hicu! Gratulálok a járáshoz! Mint szuperlusta-Dorka anyukája, értem, hogy mekkora dolog ez! Merhetem kérdezni, mi újság szopiügyben?

Bogi! Az érzelmi vonalat már a többiek végigboncolgatták. Viszont a vagyonon osztozkodás nem a férjed kisemmizése, hanem a gyerekeid jövőjének a megteremtése. Ezt tartsd szem előtt, és azt, hogy te is dolgoztál egész életedben, mint a férjed is, csak a te pénzed a háztartásba ment.

Nelli, jobbulást Domcsinak! A "ba" nálunk is bejön, ha valamit nem tud kimondani, arra mondja.
Dorkának utólag boldog szülit!

Boró, jó kis kalamajka a lakás körül! És eddig a régi dokinénihez jártatok? Vagy csak nem volt szükség dokinénire? Ha jól emlékszem, már egy ideje ott laktok.

Rebi, hurrá négykézlában Levifiú!

Ildi, nem értettem, hogy miért annyira sz.r nálatok a helyzet... De lehet, hogy hiányos visszaolvasásom az oka. Sikítással vigyázzatok! Nehéz róla leszokni!

Képzeljétek, Dorka étvágya pár napja megtáltosodott. Múlt héten még örültem, ha egy bébikaját délben+este megevett, persze gyümit mindig kap utána. Most meg hihetetlen mennyiségeket eszik! Délután eddig mindig csak gyümit kapott, most kénytelen vagyok valami táplálóbbat is adni hozzá, pl. krumplit. Sejtem az okot: Kb. egy hete elkezdtem vasat szedni, gondolom, kapja a tejen keresztül. Kép
Ja! Ma happy voltam, mert most nem 2 hónapra jött meg a mensim (mint már 3x), hanem nagyjából pontosan!

Kalapos kép anyukámnál készült, előkaptuk anyukám utazós kalapját, hát szerintem Dorkán jobban áll.

Csütörtöki Mikkamakka teccett, nagyon értelmes játékok vannak, még ha a hely kissebb is, mint máshol, de jól elosztott.

Noresz, nektek is jobbulást!

Mennem kell, fejfájásom joban javul, ha alsz.

Pusza mindenkinek, és hiányoltam Mariannt, Juditot, Init, meg a többieket.

Szilvi

Kép
Kép
szilvih
 
 


Sziasztok!

Látszik a hétvége a topiconKép
Annyi minden történt nálunk ebben a két napban, hogy csak na!
Anyósomnak szerdától pirosodott, könnyesedett a szeme. Csütörtökön már annyira fájt neki, szúrt, csípett, hogy apa hozott neki a gyógyszertárból, ezt figyeljétek!! antibiotikum szemcseppet recept nélkül! Használta egy napig, de még rosszabb lett. Péntek éjjel irány az ügyelet, kiderült, hogy kötőhártyagyulladása van, egy bizonyos vírustól ami fertőzőKép Szegény folyamatosan könnyezik, nem lát szinte semmit. Az ügyeleten péntek éjjel, azt hitték csak allergia és szemcseppet kapott amire tényleg allergiás lett. De ez is csak szombaton derült ki a kórházban, amikor megvizsgálta egy normális szemorvos és kiderült,hogy rossz cseppeket használt 3napigKép
Most már van valahogy,begubózott a szobába, hogy nehogy a gyerek közelébe kerüljön.
Más:
tegnap a sógorom bejelentette, hogy visszahívta vendégségbe két házaspár ismerősét és legyek kedves egy finom vadas vacsorát főzni nekik. Tehát a mai nap ennek a jegyében telt, takarítás, meg suvickolás, meg kaja főzés. De isteni jó lettKép A barátnője valamilyen spanyol lencselevest készített, de egy akkora adaggal, hogy még sztem a jövőhéten is azt ennénk ha ízleneKép Nekem nem jött be, de nem akartam megbántani, mert annyira lelkes volt.

Mi is fogzunk, két napja szinte semmit nem eszik, csak szopik, de azt annyit, hogy még éjjel is kb. 10-15-ször evett. Egy kicsit köhögött is, de csak éjjel és ez olyan furcsa, hogy éjszaka hurutosan köhög, reggel meg napközben semmi.

Apával megbeszéltük, hogy a jövő héten elmegyünk kettesben moziba, ezt a "vejedre ütök"-öt megnéznénk. És attól, hogy ezt ilyen pikk-pakk megbeszéltük, olyan jó kedvünk lettKép
Biztos vagyok benne, hogy le tudná tölteni a netről, mint már sok száz filmet még a premier előtt, de direkt romantikázni akar. Ez már haladás nálunk!Kép

Tünde: Ez biztos az a 3napos láz volt, amiről én is csak itt hallottam először. Annak vannak, ilyen tünetei, de remélem jól van már KittikeKép
A biztonság kedvéért mennek a gyógypuszikák arra a havat unós kis pofikájáraKép!!!!

HicuKép Nagy gratula Dudunak!Kép Érdekes, én azt hittem, hogy már ő régen megyKép Mondjuk tényleg semmi jelentősége nincs, meg nem is ismerem az okokat, hogy eddig miért nem, de a lényeg, hogy már szaladhat Csongor utánKép
Szopi, hogy megy? Milyen az élet négyesben? Nagyon jó lenne képet látni rólatok!Kép

Orsko, csuda klassz lehetett ez elkülönítőben várni a leöltöztett DinivelKép Miért nem praktizál apa, már írtad, de bevallom kiment a fejemből. Ő ilyenkor nem mond semmit, rábíz a körzetire? Azért jól vagytok remélem! Nem is sejted mit ehetett, amit addig nem?
A tapétázás meg apa munkahelyén történt (utazási iroda) és a kinti, utcafronti reklámfelületet dekoráltam mindenféle akciós ajánlattalKép

SzilviKép Még ma elfogadom az igazolást, de holnap tessék írni, vagy legalább nyomni egy sombrérós Dorkát megintKép

BuksiKép Persze hogy formalitás volt a vizsgálat, ezt én is megmondtam volna a múlt héten amikor itt voltatokKép Na jó, mi még mindig le vagyunk, maradva haspók Venceltől 30 dekával.
Disznóvágásos kiruccanás: a múltkori naplóban engem Svábyék lesokkoltak a hagymás vérrel, meg a főütőeres levessel, vagy mivel... Remélem nektek nem ilyenben volt részetekKép

De olyat is hallottam már, hogy a nyers leperzselt disznófület is megeszikKép Jó étvágyat csináltam mindenkinek?Kép

BoróKép Nagyon megnézném Zoltánkádat megfodrászolva, elhiszem, hogy megsirattad a kis fürtjeit. Rágókhoz gratula, nekünk már nem is lesz sztem soseKép

Képzeljétek el, a drága jó nagyapám rászánta magát 24 év után, hogy megválik a már családtaggá vált dáciájától. Még 100e km sem volt benne, teljesen jó állapotban, de hát olyan ócska volt szegény, hogy még a férjem is azt mondta, mikor nem volt kocsink, hogy inkább busszal jár mint azzalKép
Szóval, hosszas keresgélés, meg ismerős általi hitelügyintézés (65 év felett van már) után egy Skoda Fabia mellett döntött. Vacilált a suzuki meg a skoda között, de végülis ennek nagyobb a csomagtere és sokat horgásznak...., szóval summa summárum megrendelte. Erre fel, tegnapelőtt hív minket, hogy most kapott egy levelet, hogy egy itteni helyi lappal nyert egy 200e forintos vásárlási utalványt a k.barcikai Suzuki szalonban, amit természetsen csak új autó vásárlásra lehet fordítaniKép Hát nem röhej, hogy
egész életében most vesz először új autót, még soha nem nyertünk semmi ilyet, és erre tessék....Kép

Na bedugultam mára én is, holnap jövök!
Szép vasárnapot Mindenkinek!

Ildi
bpildi
 
 


Szia SzilviKép Pedig már elfogadtam az igazolástKép
A helyzet nem nálunk sz.r a családban, hanem a munkahelyemen. Tudod, köztiszviselői leépítések, a 26 éves debill, sárgalapos jogászkolléga marad, a 33 éves két kisgyermekes anyának meg mennie kell, szóval gusztustalan... Na erre mondták nekem, inkább szüljek még és maradjak itthonKép
Most hogy már erről volt szó, nem tudom mennyire kell rendszeres ciklusnak lenni így szopi alatt, de nekem most jan12 én jött meg 2 év után. Meg azóta seKép Igaz november óta most február elején volt egy csúcstalálkozóKép és nem is tudom...Kép Mondjuk egyáltalán nem így terveztem a 2. gyerkőcöt, de azt hiszem néznénk nagyot ha besikerült volnaKép
Persze ez lehet a renszertelen ciklus is. De mostanában egyre többet jut eszembe. Egy kicsit olyan jó érzés megint várniKép

Na megyek tényleg alukálni!

Ildi
bpildi
 
 


Sziasztok!

Katianyu!

Írtam neked mailt a profilodban lévő címre!

Buksi!
Na most aztán teljes mértékben igazat adok neked. Kellettek ezek a kemény szavak, hogy lehulljon a szememről a fátyol.
KÖSZÖNÖM!
Őszintén, már hiányoltam, hogy Te nem szólsz hozzá a dologhoz, mert egy nagyon tisztességes, és hihetetlenül jófej nőnek tartalak. És a hozzászólásod is azt mutatta, hogy igazam volt!
Vencel nagyon szép és ügyes baba!
Nálunk most lesz jövő szombaton az idei második disznóvágás Kép (Majd belököm a férjemet is a kés alá Kép )

Azt hiszem lányok, nem kell aggódnotok miattam, bár most még jobban padlón vagyok, mint eddig, de biztos, hogy megleszek.
A férjem nélkül, vagy mellette, még nem tudom, de megleszek!

Mostmár azt sem akarom, hogy az anyagi dolgok miatt maradjunk együtt, ha nem megy.
Még kihasználom ezt a hetet, amit adtunk magunknak, és utána jelentkezem!

Biztos ujjongtok most Kép Kép Kép

Azért olvasni foglak benneteket, és ha megszólítotok, válaszolok, de csak panaszkodni nem akarok, mert csak rontom a hangulatot.

Nagyon sokat segítettetek eddig is, amit köszönök szépen!!!!


Szilvih!

Ezzel nagyon vigyázz!
Sajnos nekem egy ilyen baki után lebénult a fél arcom!
Nem tudom, hogy azóta voltál-e kinn, vagy ültél-e autóba, de kérlek vedd komolyan.
Ha fáj, menj el orvoshoz hétfőn, nehogy a gyulladás ráhúzódjon a füledben az idegekre. Hidd el, ez pillanatok alatt lezajlik!
És azóta az egyik legjobb barátom barátnőjével is megtörtént pár hete ugyanez. Kétségbeesve hívtak fel, hogy nekem már volt ilyen, mit csináljanak, hova menjenek!
És ami a legszarabb, ez sajnos soha nem gyógyul meg teljesen!

Nem akartalak megijeszteni, de mivel írtad, hogy fáj, ezért írtam le, hogy vigyázz nagyon magadra!

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Kitti már jobban van, végre eszik is, majdnem úgy, mint korábban. De a pöttyei gyarapodtak. Nem tudom mitől lehet, már megnéztem a "nagykönyvekben" is. De ha valami fertőző lenne, akkor mindenhol kéne, hogy legyen rajta. Már gondoltam, hogy a gyógyszertől, Amoxicilint kapott, tegnap már nem is adtam neki. Szóval holnap reggel megyünk vissza a dokihoz.

Próbálok visszaolvasni, meglátjuk meddig jutok.

Márk, Lili, Dorka utólag is nagyon boldog szülinapot! Kép

Hajni, ez a majonéz - majom annyira édes lehetett! Kép

Noresz, örülök, hogy jól sikerült a sítábor! A képek szuperek! Kép

Orsko, ez az esküvői sztori nem semmi, de még szerencse, hogy a végén minden jó lett, a torta is szupi! Kép

Hicu, én ezen a löttyedt macin, annyit nevettem! Kép Sikerült felavatni a tesóbabakocsit? Milyen volt az első séta?

Szilvi, kalapos Dorka nagyon csini! Kép Remélem már jobban vagy!

Bogi, nem is tudom mit írjak. Kívülállóként nézve biztos más a helyzet, de szerintem azok alapján, amiket régebben is írtál a férjedről, már korábban jobb lett volna nektek külön. Sajnálom, hogy így alakult a helyzet, azt kívánom, hogy sikerüljön úgy döntened, hogy neked és a gyerekeknek a legjobb legyen.

Ines, jó sokat utaztam egy nap, másfél óra reggel, és másfél óra délután. De ha néha kocsival mentem, akkor "csak" 3/4 óra, ha nem volt dugó. Sokszor gondolkodtam én is, hogy minek járok ilyen messze dolgozni, de aztán jó volt ez így, általában a buszon tanultam, olvastam, és mire hazaértem, már nem kellett a sulival foglalkozni.

Rebi, mi a helyzet a gyakorlattal, sikerült elintézni? A suliban semmi sem megy rendesen, de szinte nem is meglepő, én még sosem hallottam normális tanulmányi osztályról. Most a legújabb, hogy utólag akarják módosítani a krediteket. Bár még a jobbik eset, hogy bizonyos tárgyak kreditét felemelték, így több lesz, de így feleslegesen vettünk fel olyan tárgyakat, amiket nem is kellett volna.

Manóka, nagy gratula a járáshoz! Kép Remélem a játszóház tetszeni fog!

Egyenlőre idáig jutottam, most mennem kell, inkább elküldöm.

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 


Sziasztok,

ilyen volt:
Kép

ilyen lett:
Kép

pusz
orsi
orsko
 
 


Sziasztok!

Orsko, Dininek nagyon boldog szülinapot! Édes a képeken! Kép Kép
Most olvasom, hogy Dini is pöttyös. Azért ez a macera a dokinál elég húzós.

Buksi, örülök, hogy minden rendben volt a kontrollon. Hát persze, hogy Vencel tökéletes! Kép És azt csak úgy súgod, hogy stabilan áll? Gratula! Kép Remélem a disznóvágás jól sikerül!

Noresz, paraanya Kép gratula az üléshez, álláshoz! Tali mikor?

Boró, ez egy jó kérdés, mire lesz jó ez a diploma. Magam sem tudom. Az előző diplomám művelődésszervező, gondoltam a gazdasági jobban hangzik. Meg így legalább rá vagyok kényszerítve, hogy tanuljam a nyelveket, mert majd kell két üzleti nyelvvizsga. De én egyenlőre arra koncentrálok, hogy befejezem a sulit, aztán majd a nyelvvizsgák. Igazából most annyira nem tudok ebben gondolkozni, hogy mire lesz jó. Lehet, hogy csak egy sorral több az önéletrajzban. Kép Azért drukkolok a nagyfiadnak! Kincsedről hajvágás utáni képet nem kapunk?

Nelli, örülök, hogy Dorkával rendben ment a vizsgálat. Domcsinak jobbulást!

Hicu, hurrá Dudunak nagy gratula a járáshoz!! Kép Kép

Ildi, köszönjük a gyógypuszikat! Nem semmi, ami anyósoddal történt, remélem hamar javulni fog!
A vejedre ütököt én is kinéztem. Bár a legtöbb mozi mostanában így van, hogy látom a bemutatót, hú ezt majd milyen jó lenne megnézni, aztán meg egyszer csak már a tévében játszák. Kép
Nagypapád és a kocsivásárlás Kép

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 


Sziasztok!

Annyira jól telt a vasárnapunk, nagyot sétáltunk Tapolcán, sütiztünk, fagyiztunk, vadkacsát, hattyút etettünk...., majd teszek fel róla képeket.
De a lényeg addig is!

BOLDOG SZÜLINAPOT DINI!!!!!

Kép Kép

Orsko, képet kérünk a buliról!Kép

Bi-bíí mi is ma vagyunk 15 hónaposakKép

Majd éjjel részletesen...Kép

Ildi
bpildi
 
 


Sziasztok!

Dininek Nagyon Boldog Első Születésnapot kíván

Boró (néni) és az ő ZoltánKincseFia! Kép

Kép

U.i.: Részletes fényképes beszámolót szeretnénk látni az ünnepeltről!

U.i.2: Holnap teszek fel fodrászolós képet, még mielőtt jön a Matáv, meg írni is megpróbálok! Kép
Jó éjt és szép hetet kívánok! Kép
femõke
 
 


Sziasztok,
köszönjük szépen a köszöntéseket Kép
Ma csak kisbuli volt, ami reggel hat elött kezdődött, mert akkor született tavaly a gyerkőc. Én csak úgy magamtól felébredtem, apát oldalbaböködtem, félálomban megemlékeztünk a Nagy Eseményről, és aludtunk... volna, de akkor Dini is felébredt. AZ ünnep tiszteletére áthoztuk a mi ágyunkba, kettőnk közé Kép
Du pedig elmentünk az állatkerti játszóba, a kép is ott készült. Sajna eleve kevés kép készülhetett, mert lemerült a gép, és amik lettek, azok közül is a többség homályos, mert apa művészkedni akart Kép
Egyébként úgy harangoztam be neki a játszóházat, hogy csinos anyukák járnak oda apukák nélkül, erre így hétvégén szerintem több volt a férfi, mint a nő. De voltak jóképű apukák KépKép
Diniről sajnos mosolygós képet nagyon nehéz mostanában csinálni, mert ahogy meglátja a fényképezőgépet, ilyen méla ábrándos arcot vág.
Nagy családi buli a jövő héten lesz, tortával, eszmiszommal, lufi- és ajándékhegyekkel.

Buliról jut: a pöttömbuli időpontjaként mit szólnátok márc 10-hez ?? Judit, te vetetted fel, te mit szólsz ???

Mindenkinek mindenféle szépeket és jókat, és biztos jókat írtatok, de most nem tudtam olvasni.
megyek főzni...

pusza
orsi
orsko
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT DINI!
Kép

Zita és Matyi

Sajna az éjszakáink most sem jobbak, csak most nem játszunk, hanem többször kelünk Kép Szerintem a fogak ,mert nagyon babrálja a száját belülről.

Talán holnap már bővebben, addig is Hicu Dudujának gratula a járáshoz, Tünde Kittijének jobbulást, Szilvinek legközelebb hajszárításhoz elég erőt, addig is kitartást a fejfájáshoz( talán vigasztal, hogy nem vagy egyedül, második napja az enyém is szétsakad, hol a jobb ho, a bal oldalon.), Buksié meg remélem szegény lekaszabolt cocából a finom kóstolóval már hazatértek.

Jó éjt, Zita
zitus
 
 


Sziasztok!

Dorka,Dini!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!!

Tünde!
Kiváncsi vagyok mi lehet Kittivel, majd írj, ha a dokit megjártátok!

Noresz!
Én is nagyon örültem, hogy telcsiztünk, remélem most már személyesen is talizunk egyszer.
Szóltam nekik, hogy nem látszol ki a munkából...

Buksi!
Köszönjük a vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat. Vencelel nagyon megbarátkoztunk. Olyan édes.
Anyósnál meg képzeld nagyon-nagyon jó volt.

Orsi!
Nagyon édes azért Dini mosoly nélkül is.
Szerény véleményem szerint talán jobb lenne megvárni, hogy mi lesz ezzel az influenza járvánnyal. Elég durva....

Boró!
Franciaóra valami kávézóba? Megszoktad Zoltánka új frizuját?

Bogi!
Ne hülyéskedj, hogy rossz hangulatot keltesz a problémáddal, mindenképpen írd, hogy mi van Veletek...
De én úgy gondolom, hogy szerintem mindenképpen jobb szétválnotok, mert aki egyszer-kétszer ezt megtette, az továbbra is meg fogja tenni.
És ahogy Hicu írta, inkább egy-két nehéz év, de utána találsz magadnak valakit, akivel boldog lehetsz. Hicu anyukája meg most tört ki a nem sikerült házasságból. És gondolom, most újra fiatal lesz egy kicsit. Érted miről beszélek gondolom, mert elég zagyva volt.
Én személy szerint mident megcsalásnak tekintek, és nem csak akkor, ha az érzelmi.


Zita!
A mi éjszakáink is elég ramatyak, kb 2 óránként kelünk, fogacska....

A mini tali képeit Judit feltette, de sajna ideje már nem maradt írniKép

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/index.html

Ha nem jönne be, akkor ismerjük meg egymást topikon belül a Pöttöm talik képei

puszi
Ines
ini
 
 


Buksi!
Neked milyen volt a hétvégéd?????

puszi
Ines
ini
 
 


Még egyszer köszönjük a köszöntéseketKép Buli szombaton jól sikerült. Dorka megint gazdagabb lett egy-két-három... játékkal, de kapott ruhát is.
Domcsi javulgat, de még nem az igazi.
Holnap megyek Dorkával a nevelési tan-ba, majd beszámolok, mi volt.

Dininek mi is nagyon boldog szülinapot kívánunkKépKépKép
Nagyon édik az ilyen volt-ilyen lett képekKép Újszülött korában is nagyon értelmes arca vanKép

TündeKép
Lehet, hogy tényleg a 3 napos láz van Kittinek. Domcsinak is volt már pöttyökkel együtt. Majd azért számolj be, mi volt a dokinál.

BogiKép
Hogy vagy? Az utolsó hét, amit kitűztetek magatok elé, hogy tellik? Merre fele hajlasz?

Puszi:
Nelli
Zita, InesKép
Rossz éjszakákért együttérzésem, nem lehet könnyűKép

IldiKép
Gratula a 15 hóhozKép
hnelli
 
 


Sziasztok!

Voltunk dokinál, azt monta, hogy a pöttyök a láztól, illetve a vírusfertőzéstől vannak, nem kell megijedni, ez nem egy újabb betegség. Mondjuk mára már halványodtak is a pöttyik. A torka is sokkal szebb, nem is kell már gyógyszert sem szedni. Szóval szerencsére minden okés.
Köszi mindenkinek, hogy gondoltatok ránk!

Ildi, ez a vasárnap tényleg jól hangzik! Kép Gratula a hófordulóhoz! Kép

Orsko, biztos Dini is megérezte, hogy róla emlékeztek, azért ébredt fel ő is. Kép

Zita, drukk, hogy javuljanak az éjszakák, és a fogak gyorsan kijöjjenek.

Ines, nektek is drukk a fogakhoz!

Nelli, kérünk szépen képeket a szülinapi buliról! Domcsinak további jobbulást!

Most néztem a naptárt, hogy 21-e van. Én tavaly erre a napra voltam kiírva. Annyira előttem van minden, hogy mi volt ilyenkor. Már nagyon szülni akartam, de Kitti jól érezte magát odabent. Szombat volt, de a doki azt mondta azért menjünk be ctg-re. Persze szokás szerint nem mutatott semmit, nekem sose voltak jóslófájásaim se. Aztán délután még suliban voltam, és az osztálytársaim meg néztek, hogy mit keresek itt. Olyan furcsa, hogy már egy év eltelt, pedig mintha most lett volna. Kép

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 


<pre>

Anyuka Baba Szülinap Születési
adatai 2005.02.21
-n tölti Baba
névnapja Anya
szülinapja Testvérek Pocaklakók
Hicudzsi Csongor 2005.02.03 3640g/56cm 0 hónap 0 nap
Noresz Máté 2004.05.26 3050g/54cm 8 hónap 26 nap 21.szept 19.júl
Mariann Nádja 2004.04.20 3950g/57cm 10 hónap 1 nap 01.aug 31.máj
Móki András 2004.03.15 2800g/51 cm 11 hónap 6 nap 30.nov 06.dec
Judit Léna 2004.02.28 3980g/58cm 11 hónap 24 nap 29.máj 15.febr
Edina Kincső 2004.02.26 2950g/51cm 11 hónap 26 nap 25.júl
R.Tünde Kitti 2004.02.24 3600g/50cm 11 hónap 28 nap 30.ápr 15.nov
Orsolya Dénes Buda 2004.02.20 3000g/56cm 1 év 0 hónap 1 nap 09.okt 31.máj
Zsazsa Benedek 2004.02.17 3900g/56cm 1 év 0 hónap 4 nap 21.márc
Betty Lili 2004.02.16 3550g/53cm 1 év 0 hónap 5 nap 11.júl 01.okt
Fruzsi Márk 2004.02.16 3700g/57cm 1 év 0 hónap 5 nap 25.ápr
Rebi Levente Attila 2004.02.13 2600g/50cm 1 év 0 hónap 8 nap 28.jún 20.júl Csenge 2001.11.7.
Fbogi Lili 2004.02.10 3230g/51cm 1 év 0 hónap 11 nap 11.júl 09.ápr
Fiona Benedek 2004.02.03 3550g/53cm 1 év 0 hónap 18 nap 21.márc 25.aug Alexa 1995.12.29.
Sztigris Niki 2004.01.28 2950g/48cm 1 év 0 hónap 24 nap 10.szept 24.máj Zsani 2001.10.17.
Zsóf Gergely 2004.01.24 3900g/57cm 1 év 0 hónap 28 nap 09.máj
Gigi Virág 2004.01.21 3300g/48cm 1 év 1 hónap 0 nap 26.nov
Reé Ines Olivér 2004.01.16 3940g/59cm 1 év 1 hónap 5 nap 21.nov 23.jún Hanna 2002.01.09
Andi Peti 2004.01.12 4000g/55cm 1 év 1 hónap 9 nap 29.ápr 07.okt Kitti 1999.03.04
Victoria Dorka 2004.01.08 3500g/52cm 1 év 1 hónap 13 nap 06.febr 10.okt
Aranka Bálint 2004.01.07 3710g/ 1 év 1 hónap 14 nap 14.febr 24.jún
H.Szilvia Dorka(Dorina) 2004.01.06 3500g/57cm 1 év 1 hónap 15 nap 02.szept 18.jún
Noémi Liliána Eszter 2004.01.03 2660g/51cm 1 év 1 hónap 18 nap 27.júl 26.nov
Manóka Imre István 2003.12.30 3330g/51cm 1 év 1 hónap 22 nap 05.nov 11.júl
Tigribigri Alexa Regina 2003.12.27 2730g/54cm 1 év 1 hónap 25 nap 18.máj 23.jún
BarnánéIldikó Veronika 2003.12.25 3700g/52cm 1 év 1 hónap 27 nap 13.jan 24.jún Orsi 1996.01.21.
Zsófi 1998.05.28.
Márton 2000.02.20.
Manga István Mátyás 2003.12.19 3650g/56cm 1 év 2 hónap 2 nap 20.aug 18.jún
Boróka István Zoltán 2003.12.18 3850g/57cm 1 év 2 hónap 3 nap 20.aug 03.júl
Ágiboszi Dániel 2003.12.09 3440g/52cm 1 év 2 hónap 12 nap 21.júl 16.dec
Timi Kristóf Ádám 2003.12.08 3550g/56cm 1 év 2 hónap 13 nap 15.márc 05.márc Johanna 7 éves
Balázs 5 és fél éves
Nelli Dominika 2003.12.07 3490g/57cm 1 év 2 hónap 14 nap 04.aug 12.aug Dorottya 1999.02.18
Kisbuksi Vencel 2003.12.03 1560g/43cm 1 év 2 hónap 18 nap 28.szept 19.márc
Orsi Bence 2003.12.01 2840g/48cm 1 év 2 hónap 20 nap 23.aug 17.márc
Ildi Zsófia 2003.11.20 3600g/53cm 1 év 3 hónap 1 nap 17.szept 09.aug
Heni Boldizsár 2003.11.13 4000g/57cm 1 év 3 hónap 8 nap 06.jan
S.Emese Andris 2003.11.08 3160g/52cm 1 év 3 hónap 13 nap 30.nov 17 és 14 évesek
Kriszti Gergő 2003.10.31 3750g/60cm 1 év 3 hónap 21 nap 17.nov
Hicudzsi Édua 2003.10.30 3800g/54cm 1 év 3 hónap 22 nap 09.máj
Pindur Dani 2003.10.21 3120g/55cm 1 év 4 hónap 0 nap 21.júl 12.máj
M.Sylvy Márkó 2003.10.10 3250g/53cm 1 év 4 hónap 11 nap 25.ápr 31.máj
Brigi Zsófi 2003.10.01 3200g/51cm 1 év 4 hónap 20 nap 15.máj 22.jún
Ines Hanna 2002.01.09 4070g/58cm 3 év 1 hónap 12 nap 28.márc
Katianyu Ákos 2002.01.09 3 év 1 hónap 12 nap 22.jún 11.aug Eszter 1993.09.26
Andi Kitti 1999.03.04 5 év 11 hónap 17 nap 30.ápr
Nelli Dorottya 1999.02.18 6 év 0 hónap 3 nap 06.febr
DZita Ferenc Mátyás 2003.09.29 3200g/51cm 1 év 4 hónap 23 nap 03.dec 27.dec
</pre>
ini
 
 


Sziasztok!

Először is Dininek NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT!! KépKépKépKépKépKépKép

.. a minitaliért irigy-irigy... komolyan kezdek bekattanni itthon... viszont nagyon vírus-para lettem, főleg hallva, hogy tele a gyerekkórházak a szövődményes meg kiszáradásos esetek miatt... (meg az ismeretségi körben is vannak randa szövődmények.. Kép .. kezdve a láztalan arcüreg- és tüdőgyulladással Kép) úgyhogy egyelőre ki sem mozdulunk... és reménykedünk, hogy a párom sem hoz haza semmit... Taliba én benne lennék bármikor.. csak ez a szar vírusinvázió múljon már el...

RTünde
Még nem intéztem el a szak.gyak-ot... rá kell vennem magam egy hivatalos levélre vagy egy telefonálásra .. Kép .. de nem hajt a tatár, félév végéig kell megcsinálni és csak 80 óra... (remélem a gyakorlatban még ennyi sem lesz...Kép)

.. Apa itt van segíteni, lefoglalja a 2 gyereket.. én meg kicsit pihizek, mert be akarom fejezni Csengusnak a Csipkerózsikás keresztszemest... lassan kiesik CSipkerózsika a pikszisből, én meg már lassan 1 éve szenvedek ezzel a képpel... Kép de már látszik az alagút vége Kép

Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: