Új privát üzeneted érkezett!

Cory!

Köszi! Azért a 70% elég jó arány!! Lehet, hogy én is azért érzem kevésbé Mézest??

Puszi: Pele
pelcsi
 
 


Verus!

Ha tudsz írni egy másik email címet és nem a westelest, akkor el tudom neked küldeni.
Már, akkor elküldtem amikor a kórházban beszéltünk, de nem fogadta a postaládád, mert 1 megánál egy kicsit nagyobb.
Ja, és közben itthon esett le, hogy nem is wördbe van, akkor nem is lenne gond elvágnám kétfele, hanem acrobat readerbe van elmentve. Azt meg nem tudom, hogy lehetne kétfele vágni.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!
Hát itt vagyok a férjem munkahelyén a kicsivel, ül az apukja ölében és számlákat gyártanak. Pontosabban szedi ki apukája kezéből a papírokat és enné meg. De nem lehet és ezért méltatlankodik egy kicsit. Szóval. Jól vagyunk, otthon nincs gép, csak néha a laptop vándorol haza, de utalásra használom és kész. Ide nem jutottam csak eccer éjfélkor olvastam pár sort, de erőm már nem volt írni. Bocsi, hogy úgy eltűntem, de most itt vagyok és olvasom, hogy kivel mi hogy merre. Nyílván a levlistán több infót tudnék meg, de oda végképp nem tudok most felmenni.

Verus! Örülök, hogy sikerült a költözés és, hogy jól is érzitek magatokat. Remélem azért még találkozunk, mondjuk Szekszárdon, mert az útba esik jövet-menet mindkettőnknekKépKép

Pele! Kitartás a költözködéshez és puszi a srácoknakKépKépKép

Evey! Jó kiscsaj Jázmin... Ügyik vagytok. Nem furcsa, hogy a pelenkázásnál nincs semmi a lába között?KépKép

Snoopy! Ti is költöztök?

Ildi! Ügyi a kislányod nagyonKépKép

Nem tudom Pankamama a levlistán említette-e de jó lenne csinálni egy talit valamikor, esti züllést.

És most pár mondta rólunk. Lilibaba bölcsis, néha megyünk is, kb. 2,5 órát van ott, mire odaérünk féltíz és délben hozzuk is el. De nagyon szereti, bár ottreggelizni nem akar és az ebédet is immel-ámmal eszi csakKépKép A tesót nagyon szereti gyakran túl vadul puszilgatja, vleg így jön ki a tesóféltékenység. Dackorsazk közepén vagyunk, csakazértsem dolog, de, ha kipihent, akkor nagyon édes tud lenni, ha fáradt akkor isten mentsen meg tőleKépKépKép Hédi tegnap volt 5 hónapos 3 hete volt 67 cm és 7 kiló. Szopizik 2-3 óránként és éjjel is 2x. Nagyon jó fej, nyugis, kiegyensúlyozott, 3,5 hónapos kora óta hasrafordul, már emelgeti a sejhaját, de még nem komoly a dolog. Éjjel 11 órát alszik nappal 2-2,5 órát max, azt is cicin lógva hajlandó. Jól vagyunk, néha fáradtan, de ki nem, igaz?

Sok puszi mindenkinek és majd jövök.

Anikó
gerianikó
 

 
 

Sziasztok!
Aniko!
De jo hogy jelentkeztel! Jo volt olvasni rolatok! Tok sokszor eszembe jutsz!

Verus! Ezt a 7 gyerekes dolgot hirtelen en sem ertem! Lemaradtunk v.mirol?! Szoval hogyis van?

Cory! Nektek is gratula a fejlodeshez!

Kik most az aktualis kismamak? Juca es meg van valaki?

Moni

moni
 
 


Sziasztok,
Anikó, de jó, hogy jelentkeztél!!!

Verus,
szintén! Irigyellek ám benneteket nagyon KépKép. Komolyan. Mi is ilyesmin törjük most a fejünket, hogy elkültözünk Pestről (bár ha Pesten kapnánk a pénzünkön házat, nem utasítanám vissza). Olyan jó volt olvasni a soraidat. Bocsi, de elfelejtettem, mi is pontosan a helység neve?

Most ennyi,
puszi
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


SziasztokKép
Pele, átokról szó sincs, kitartóan próbálkozunk, de valszeg előbb lesz szerszámosládája, mint rajzmappájaKép. Mi is volt Bábi mozgásfejlődésével?
pusz mindenkinek,
matska
matska
 
 


Sziasztok!

Anikó!
De örülök, hogy írtál!!!!! Nagyon aranyosak lehetnek a kiscsajok: Tessék beszerezni otthonra is egy gépet!Kép
PZSM írta a züllést, de még nem tudjuk, hogy Napocska welcome-partyja mikor legyen, ezért van függőben.

Matska!
Kép
Bábival az volt, hogy 7 hónaposan még mindig csak az egyhelyben fekvés művészetét gyakorolta, igaz, azt nagyon édesenKép Akkor aztán már beparáztam, és elvittük Edókához, aki megállapította, hogy nincs semmi baja, egyszerűen csak annyira kerek és sonkás volt, hogy nem tudott róla, hogy van lába, mert sosem tudta fölemelni a látóterébe vagy a keze ügyébeKép. Ezért aztán nem is használta a lábacskáit. Edó ajánlott néhány "lábmegismertető"Kép gyakorlatot, és Bábi egy héten belül, épp Karácsony napján megfordult. Onnantól meg már ment minden, mint a karikacsapásKép

Puszi: Pele
pelcsi
 
 


Kedveseim!
Búcsúzni jöttem. Nem, nem a Babanettől, csak ettől a topiktól. Félre ne értsétek, minden megbántottság nélkül, csak egyszerűen nem tudom követni, mi történik és kivel, ki van itt egyáltalán, mivel nektek van egy külön levlistátok, és azon is értekeztek. Így egy csomó mindennek csak a fele hangzik itt el, vagy még annyi sem, és így én nem tudom tartani a lépést. Kép Úgyis eléggé túldimenzionáltam magam a Babaneten Kép, úgyis mindegyikőtökkel találkozom itt vagy ott, vagy magánban, szóval nem törétnik semmi, ha ide spec. nem írok. Remélem, megértitek! Kép
Szóval pá, és remélem, mielőbb találkozunk valahol! Kép
Kíváncsi
ui: azért majd néha benézek, hogy megtudjam, mi van azokkal, akik máshová nem írnak. Kép
kíváncsi
 
 


Sziasztok!

Kiváncsi!
Hát mi lesz velünk Nélküled? Kép

Anikó!
Jajj, de jó, hogy hallunk Rólad! Mi lett az otthoni gépetekkel?
Hogy mi költöznénk? Nem, én még nem hallottam róla.

Iboly!
Egészen pontosan miért ügyes Prücsi?
Hogy ügyes, az persze így van! Kép


Mára csak ennyi. Ki kellene engedni a hűtőből a sétakész kajákat a szemetes felé...

Snoopy
snoopy
 


Sziasztok!

Kiváncsi, ne tedd! Leginkább azokat a dolgokat írjuk a levlistára, amit nagyon nem szeretnénk feltenni a világhálóra. Azokra viszont nem utalunk itt, azok a mi kis titkaink. Egyéb dolgokat meg ide is megírunk. És ha valaki már jó régóta írogat ide és kedveljük, még a levlistára is meghívhatjuk ám...! Na, maradsz? Kép

Mindjárt meg is írom ide is a hétvégi nagy szomorúságomat: ellopták az egyik céges autónkat. Ez azért különösen nagy trauma, mert pici cégről van szó, három család -vagyis hivatalosan a férjek- tulajdonában, és a cég nevére íratott autók családi autók is egyben. Ez egy öreg, VW kisbusz volt és már a harmadik autó, amit elvittek. Ráadásul munka után parkolták le a ház elé (a II. kerületben!!!), benne volt még minden felszerelés: beülők, kötelek, szerszámok, amelyek hosszú évek alatt gyűltek össze, kb. 1 millió forint értékben, sőt, még egy olyan molinó is, amit hétfőn (ma) kéne felszerelni. Nyilván ki kell fizetnünk, nem tudom hány százezer forint csak az az egy darab.
Még egy adalék: ez egy négykerék meghajtású autó volt és mivel mi a hátsókerekes Mitsubishinkkel télen ki sem bírunk mozdulni a faluból, a VW megoldást hozhatott volna a problémánkra. Hogy most mi lesz...?

Snoopy, azért ügyes Prücsi, mert hasra tud fordulni. A hűtőben meg szerintem nyugodtan hagyhatod a kajákat, majd kimásznak maguktól! Kép
Ne izguljá má! Nálunk Andris sokáig nem nagyon tudott rajzolni, aztán később is csak autókat, de azokat az utolsó felfüggesztésig megrajzolta, aztán ma ő a legügyesebb kis művész a családban. Évek óta ő készíti az adventi koszorúnkat, mindenfélét készítőzik, zenél, furulyázik. Zsombi nincs lemaradva semmiről.

Veruskám, én sem értem a 7 gyereket! A költözés sok hűhóval jár, az igaz, de olyat még nem hallottam, hogy elindulsz 5 gyerekkel és mire megérkezel 7 lesz.
Bár valami rémlik, mintha az öcsédék is veletek költöztek volna?

Napocska welcome-partyját el kéne kezdeni szervezni (pl. beszélni kéne az ünnepelttel is), mert én ugyebár ki se dugom az orrom a faluból, ha leesik a következő adag hó. Esetleg jöhettek szánkózni, az is jó buli.

Matska, csak annyit mondj, megkaptad a levelemet a meghívóval?

Anikó, te elveszett bárány! De jó hallani rólatok! Néha használd a laptopot otthon is egy kis csevegésre velünk, jó?

Megyek dolgozni. Vagyis maradok a gép előtt dolgozni Kép

Iboly
iboly
 
 


Sziasztok!

Irgum-burgum csajok, én emlékszem, Verus irta, ohgy a testvérei közül költöznek velük. Na jó, irgum-burgum nekem is, mert a testvéreit már nem tudom nyilvántartani, de mintha egy 14 éves öccs lenne az egyik.

Kiváncsi: nem kell azért még megfutamodni!!! Szerintem maradj nyugodtan, mindenesetre sajnálom ha nem irsz ide. Méllel meg továbbra is adós vagyok, de nem felejtettem el!

GeriAnikó: de jó hogy irtál! Nagyon eltűntél! HÉdi baba óriási már!

Erről jutván eszembe: CsKati, hol vagy??? BCsKata: már megint messze kerülök ezt a topikot, miért????

Pele: na most jól rámijesztettél. Eddig nyugton voltam, hogy ha Bábi akkor,akkor ne aggódjak még ANcsin. Erre kiderül, hogy Edó keze is benne van adologban. Lehet, Ancsit is meg kéne Edónak mutatnom már???? Mondjuk ő használja a lábait, ha már egyszer hasra forditom, akkor "mászik" (lehet ezt szokás kúszásnak nevezni, lábait behúzza, egy lépés a kezével, aztán hasravágja magát, majd kezdi elölről), de hasra kerülni nyafival a legegyszerűbb neki. MOndjuk ma épp biztató volt, mert sokat fordult oldalra, ilyenkor reménykedek, hátha tovább is...
Viszont jöhetne már Napocska-welcome-party, és akkor Edó is láthatná!
Meg kendő szakértők is kellenének nekem élőben, mert a minap kinlódtam egy sort, de semmi értelmes módon nem tudtam belerakni a kölköt. Egyetlen póz volt, ahol relative stabil volt, de az meg eléggé a kengurusra hasonlitott, amivel dolgozni nem tudok.
Nekem időközben a 15-16-ás hétvége is eléggé betelt, ellenben a 22-23 még tök üres. Beszélt valaki mostanában Napocskával???? Hahó!!!!!!

Moni: Katica??? Vagy ő már megszült,csak nem tudunk róla???? Lassan esedékes, nem???
Juca, Pele, .... többet hirtelen én sem tudok.

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


PIldi!

Nem kerülöm itt vagyok és olvasok csak az nem látszik. Kép Kép Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


BCSKata!
Tessék irni is, magatokról!!!!!!
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Pele, Bábi nem semmiKép. Bunkóság, ha megkérdezem, ki az az Edó? Jó hír, a paradicsommegvonás némi üvöltéssel jár, viszont szépen múlik a ragyaKép.

Iboly, megkaptam köszi, sajna egy egész napra nem tudok elszabadulni, mert a szopós babám egyben felügyeletet is igényelKép.Ráadásul mostanában 2 méternél messzebb nem nagyon tudok kerülni tőle, erősen igényli a társaságomatKép. Remélem készül írásos anyag az elhangzottakból!
Egyéb ügyekben tudunk valamikor kommunikálni?

Kíváncsi Kép.

Szép napot mindenkinek,
matska
matska
 
 


Bigacsiga,
olvastad, mit írt PIldi! Kép Hát ezek után nincs tele a gatyód? KépKépKép

Kíváncsi,
elég kevés időt töltöttél még velünk, hogy képben legyél. Kép Akkor lesz igazán könnyű, ha találkozol majd velünk. Én nem adnám ilyen hamar fel... Kép

Iboly,
listán nem reagáltam, így itt: a franc essen a tolvajokba! KépKépKép Itt messze nem "csak" pénzről van szó. Ha látom, hogy átvertek a piacon 20 forinttal, is annyira tud fájni. Ilyenkor nem a pénz, azt egyék meg. Hanem az eljárás. Hát még hogy tud fájni, ha ekkora összeget veszít az ember. Kép
Szánkózni szívesen megyünk majd, úgyis mindig keresünk valami jó lesiklópályát. Eddig a Peléék előtti utca volt a legeslegkirályabb, csak soha nem lehet tudni, jön-e autó... Kép

Gerianikó,
én is örülök nektek! Gyakrabban gyere. Kép

Ráhel első szava ma hajnalban, mikor egy pillanatra elengedte a cicit: Hejji Pottej. Kép Mondta ezt azután, hogy egész éjjel orkokat öltem halomra. Kép A nagyok annyi gyagyaságot tanítanak meg neki, ez a kismanó, meg ismétel mindent lelkesen (Pl. Dzsadzsabingsz-ki a fene az, nem tudom, Dartvéder, Lúk Szkájvóker, meg van az a pörgettyűs izé (amit nem vagyok hajlandó venni), ja Bay Blade, Betti Spagetti, stb...) Kép

Ruben második hete van itthon hasmenéssel, nincs is neki igazából, csak napi egy laza széklete, de azért meg akartam várni egy keményebbet, mielőtt elengedem oviba. Ma végre kemény lett. Mire ő csibész mosollyal: "De lehet ám, hogy holnapután újra hasmenésem lesz! Kép Akkor megint nem mehetek oviba." (rosszul álcázott vigyor Kép) Abuska meg végre bújós!!! Nagyon. Egyre kevesebbet morog, és egyre több testi kontaktust igényel. És ez nekem olyan jó. Kép Mancsika meg (Rebek) balettra jár, és napról napra kecsesebb. (És annyira szőke nőőőőőőőőő! Ááááááááá! Kép Be nem áll a szája. És a két középső annyit rajzol, de annyit, hogy az óvónők is megjegyezték. Na menek teregetni. Kép

Virág
Virág
 


Virágom!

Tessék lépést tartani a kölkökkel, mert hiába vagy fiatal, vénség leszel, ha már most lemaradsz!!!Kép
A csillagok háboruja első részében szerepel, mondhatni főhős Jar Jar Binks, a Naboo bolygó bennszülöttje. Na,ha hagynak a srácok, sannelek neked délután róla egy fotótKép
(csak rém bonyolult, mert scannelni windowsban tudok, meg fotókezelni is, viszont netem linuxon van, át kell bootolni közben)

Nem is, itt egy link: http://www.starwars.com/databank/character/jarjarbinks/index.html
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Kivancsi%
Minek igy megalazkodni? Elég izlestelen, hogy folyton a külön klikkükre utalgatnak. ha van, hat van, de miert kell ezt a kivulallóknak oda dörgölni folyton? Most jo így, hogy futottak nehany kört, ugyan már, ne menj el...?
Ha jo leszel, te is jöhetsz közénk? Mi ez? Valami jutalom?
Névtelen
 


PIldi,
óóóó, mostmár tudom. KépKépKép Ez egy jópofa figura, tetszik. Kép Köszi. Az az igazság, hogy megpróbáltam megnézni a Csillagok háborúját, de rém unalmasnak találtam, így a művelődést ezirányban befejeztem. Kép A férjem viszont rajong érte. És fordítva. Ő utálja, én pedig imádom a Mátrixot vagy pl. a Gyűrűk Urát (Aragorn, ahh... Kép ) KépKépKép Asszem, ez a feladat megoszlik majd. Kép

Virág
Virág
 


Nem unatkoztok nagyon? Nem hiányzik egy kis fejtörő? Ki az, aki még babát vár a társaságban?

Nos, talán kitaláljátok, ki lehetek, ha elolvassátok az alábbiakat:
-mindkét nembéli gyerkőcöm van már
-most IS bő két hónappal szülök a topik egyik oszlopos és nagycsaládos Kép Kép Kép tagja után
-kb. egymillió éve nem jártam itt

A megfejtéseket csütörtök estig várom, akkor felfedem magam. Addig csak kibírjátok valahogy! Kép
Névtelen
 


Nem látom kitűzve a jutalomdíjat. Kép
Mindenesetre gratulálok, Akárkivagy!

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Na nézd már!!!

Na majd mindjárt gondolkodom, de most még Virágnak:
muszáj volt már kipróbálnom, mire megyek a sulinet expressz szerzeményemmel (scanner), úgyhogy jöjjön Jar Jar Binks:
Kép

Na nézzük csak, Pele után fog 2 hónappal szülni és volt már ilyen...., és van fia és lánya is....és ráadásul eltűnt eléggé... nos elő a táblámat....
ebből egyetlen név jött ki, aki mindegyik feltételnek eleget tesz:ldIldi!!!!!!!!!
Druszám, te vagy az????!!!!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Ja és bárki is legyen, gratulálok!!!!!
ILdi

Ildi
pildi
 
 


És meg leszek lepve, ha nem, mert akkor nagyon elavult a tablicsku, amit használok! Túl sok volt az infó!!! Kép
Ildi

Ildi
pildi
 
 


P.Ildi és Virág!

Jar Jar az énkedvencem is! Kép)))

Az már nem, hogy amikor kiadták a filmet a csipszbe volt "ragacs", ami Jar Jar nyelvét jelképezte. Mivel én baromira utálom ezeket a ragacsos játékokat, azzonnal el is ajándékoztam.


Lépés tartani a gyerekkel....
A nagyobbik fiamnak kilyukadt a tej rágófoga.
Mielött le teremtettek, mossuk mi mossuk.
A doki azt mondta ne emésszem magam, nem tehetek róla. Régebben az emberek sokkal több kemény kaját ettek mint manapság. A sok rágástól a fog felszíne lekopott és azért nem romlott olyan gyorsan. Ma meg sok puha ennivalót eszünk és nem kopnak a fogain, viszont nagyon nagyon barázdáltak. Ezt akár hogy sikálom, sose tudom onnan kitakarítani ami oda beköltözik. Kép

Ennyi a mese, amit írni akartam választhatott tömést a fiam (egyfajta van csak a bátorításként neveket ad neki a doktornő). Pokémon csillag, Pikacsú csillag, Pokahontasz stb. stb. Mi meg akik még véletlenül se nézünk ilyeneket csak néztünk nagy bután, mert azt se tudtuk kiről-miről beszél. Na jó én nagy vonalakban értettem, de látni egyet se láttam belőle a fiam meg csak pislogott laposan és motyogta, hogy jó, csillag jó lesz.
Szóval tartsunk lépést... Kép


bigacsiga Kata

majd írok még, de az szomorú lesz még én is emésztem... Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Lányok, angyalok! Kép
Nagyon kedvesek vagytok, hogy így marasztaltok, de igazán nem azért ejtettem könnyes búcsút, hogy körbeudvaroltassam magam! Kép Viszont tényleg jólesett...
Komolyan úgy gondolom, hogy amit ide nektek írtam, abból nem tudtok meg tizedannyit sem rólam, mint a többi topikból, ezen tehát nem múlhat, hogy "befogadtok-e"... A magam részéről teljesen megértem, ha mint régi ismerősök, bizonyos dolgokat nem akartok megosztani a publikummal. Lehet talán jogos önvédelem is, bár az elmúlt fél évben, noha elég sok támadási felületet adtam, nem történt még semmi végzetes attak sem ellenem, sem a számítógépem ellen Kép. Mindenesetre engem nem bánt, ha egy társaság külön csatornákon is értekezik egymással. De: Névtelennek annyiban igazat adok, hogy kicsit khmm. ízlésesebb (nem jut eszembe jobb szó, ha nektek igen, helyettesítsétek be vele, valami nem bántóval Kép) lenne e külön csatornát valóban titokban tartani. (Habár jobban belegondolva az is megjelenik itt-ott, hogy írtam magánt, vagy írj külön mélt nekem, stb. valahol az is a külön csatornákkal való "kérkedés" Kép)
Na ezt akkor körüljártam.
Továbbra is úgy gondolom, hogy mindegyikőtökkel találkozom más helyeken (kivéve veled, Iboly, akinek adósa vagyok még némi magyarázattal, miért tűntem el, azóta is egyfolytában szégyellem az arcom Kép - de ami késik, nem múlik! Kép), vagy ha nem, tudom, hogy itt megtalállak benneteket, és szerintem ha valaki a belügyeit épp velem kívánná megosztani, akkor szintén megtalál a postafiókomon, ha meg nem, akkor mit kíblerkedjek itt Kép És Virág, nem adom fel, tényleg mindenkit olvasgatok, reagálgatok is, ismersz Kép, csak hát az igazsághoz tartozik, hogy nem fekszik nekem az ilyen topik igazán, amelyikben egy csapat kisebb-nagyobb rendszerességgel beszámol arról, mi történt velük, ezért maradtam el anno a második osztály topikjából meg a veszprémiektől is, mert ha egy ideig netán átugrom az ilyen beszélgetéseket, már nem tudom követni az eseményeket. Pláne, ha külön csatorna is van, amelyik tovább nehezíti a tisztánlátást. Higgyétek el, nem irígykedés ez, csak tényközlés! Kép Jobban fekszenek nekem a tematikus topikok, ahova bármikor lehet csatlakozni, nem maradt le az ember semmiről.
Ez vagyok én. Kép
Tényleg biztos más lesz, ha hazamegyek, és majd találkozunk személyesen is. Addig is: pusszantás, és majd benézek néha, ha már nagyon hiányoztok! És ti is gyertek majd velem beszélgetni!!!KépKépKép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


BCsKata!

jajjjjjjj.


Hányast tömtek?? NÁlunk a 4-esek között van lukas az ikreknél, és erre mondta a drnő, hogy nem töm 4-est, mert nagyon hajlamos utána begyulladni. Csak lekente valami védizével. Gergőnek rá egy hétre begyulladt, ki kellett húzni. Ilcsinek meg mostanra teljesen szétesett az a foga.... Azóta sem vagyok bizti, hogy ez volt a jó megoldás, pedig úgy ált. szimpi az a drnő.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Ja, és azt elfelejtettem még írni, hogy Katica alighanem életet adott a dednek valamikor az elmúlt másfél napban, mert a soproni topikba még tegnapelőtt írt, aztán tök eltűnt! Kép Remélem, minden a legnagyobb rendben, és hamarosan beszámol a történtekről! (Legalábbis, ha ugyanarról a Katicáról beszélünk.)
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Sziasztok!

Juuuuuj, de izgi, tényleg te vagy, LdIldi???? Még Kanga jutott eszembe, de ő nem 2 hónappal, csak 3 héttel szült utánam, jár azért errefelé, és úgy tudom, még nem tervezik a 3. lurkót.Kép

BCSKata!
Hihi, jó fej a dokinéni! Mondjuk mi sem nézünk sose ilyeneket, mégis a gyerekeim teljesen ki vannak művelve Pokemon és egyéb témákban haveroktól, csipszből, stb... Nálunk én vagyok az, aki csak pislogKép Nem is gondoltam, hogy ilyen kapcsolat van a kemény kaja-fogromlás között...
Mi az a szomorú dolog??Kép Remélem, nem valamelyik lurkóval kapcsolatos...

Kíváncsi!
Én is sajnálom, hogy elmész... de azért még találkozunk.Kép

Virág!
Kép

Puszi mindenkinek: Pele
pelcsi
 
 


Sziasztok,

én viszont Ancsára tippelek.... Holnap este kiderül!

Erika
kerika
 
 


Ja, korrigálok... Alig látok az álmosságtól, pedig nagy betűkkel van írva az IS, béna Eri KépKép
akkor tényleg csak egy befutó van!

Lelövöm magam, mileőtt még nagyobb hülyeséget hordok itt össze, jó éjt nektek: Erika
kerika
 
 


Kiváncsi!

Látod, profibb vagy itt, meg jólinformáltabb, mint az ős-topik-tagok! Igen, az a Katica lesz az, Zolika a nagyobbik gyerkőce, és nem olyan régen költöztek a nyugati vidékre, stimm??

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Kivancsi!

Van egy nagy különbség a levlista és az en is irok a mailboxodba között. ez utobbit barki megteheti a profilbol kikeresve a cimet, ha van kedved, valaszolsz és kialakul a levelezes. lista pedig mint egy itelöszek vagy alkalmassagi vizsga eldönti, hogy eleg jo vagy e nekik.
Névtelen
 


Névtelen,
ebben igazad van, de sokkal jobban esne a lelkemnek, ha írnál valami nevet, mondjuk Béla. Kép
Ildi,
ennyit azért én nem tudok, mert épp csak bejentkezett, hogy már szülnie kellene, de inkább bosszankodik, aztán mire válaszolt volna, hogy miért is, eltűnt, remélem "osztódni" Kép
De azért ugye-ugye? Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Sziasztok Lányok!

PIldi!

A 3-4 foga az. Alul csak el volt szürkülve, felül ki is lyukadt és fájt is neki. Így vettem észre. Nekünk betömte, de azt mondta ne csodálkozzak, ha kiesik, mert nem lehet a tejfogat olyan stabilan tömni, mint a felnőtt fogakat.

A húgom gyerekeinek ebből kifolyólag az ő doktornénijük lelakozzta a gyerköcök fogát, amit kb. fél évente kell ismételni. Amikor megyünk legközelebb én is megakarom kérdezni, hogy a maradandót lelakkozná-e nekünk is vagy egyáltalán mi a véleménye.

szomorúság:
Ma voltunk szemészeten és mind a kettőnek rossz a szeme. Na ezért vagyok szomorú. Bőveben majd késöbb, ha lesz erőm leírni. Most inkább csak szomorú vagyok, bosszús, és terápiából aludtunk egész délután. Most meg senki sem álmos.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok lányok!
Csak röviden:
Verus!
Gratula a költözéshez, és jó, hogy jól érzitek magatokat!
Iboly!
Nagggyon sajnálom az autó-dolgot!

Aggódósok!
Nyugi! Komolyan, néha már én aggódom, hogy nem okozok-e fölös izgalmakat a jelenlétemmel mozgásfejlődés-ügyben.

Mászás-dyslexia : nem olyan hülyeség, amit a védőnő mondott, de valahol mégis az. Majd talin beszélhetünk róla.

TALI:
sajna nem hiszem, hogy összejön a melóhelyemen... Kép
Egy kis malőr miatt még 1-2 napig nem tudok írni a levlistára (olvasni tudok), utána megírom az okát oda.

Most ennyi, mindenkinek pussz:
Edó
edóka
 
 


Ha a táblázatot nézzük, akkor
Ld a befutó, de esélyes lehet Kanga is, mert
míg Ld Pele után szült, Kanga Virág után. Kép))))

bigacsiga Kata

ui: Moni és Ancsa is szóba jöhetett volna, de nem volt a közelében nagy családos.

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Edó + többiek!

Mászás-dyslexia : nem olyan hülyeség, amit a védőnő mondott, de valahol mégis az. Majd talin beszélhetünk róla.

Szerintem sem olyan nagy hülyeség, én is szívesebben mondom el inkább szóba amit Doninál tapasztaltam, mert leírva nagyon hosszú, túlságosan körül kellene írni.
Röviden a lényeg mászáskor kimaradt, ill. elmaradt, megmaradt olyan reflexe, ami akadályozza az írásban rajzolásban, de ez csak ovis korában derült ki.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Jaj, Kata! Kép

Nálunk Gergőnek vannak lyukas fogai és a dokibácsi ideiglenes tömést tesz bele. Azt mondja, minek rémisztené el a gyereket a fúró hangjával. Az ideiglenes tömés ugyan kb. 3 havonta kiesik, de Gergő boldogan megy a doktorbácsihoz, "liftezni". Ehhez még az is hozzátartozik, hogy az első egy vagy két alkalommal nem nyúlt a szájába, csak rajzolt vele, megcsodálta a kisautóját és meglifteztette a székben. És ő felnőtt orvos, a gyerekfogászaton ecsetelgették a lyukat valami keserű vacakkal és nem voltak túl barátságosak. Feje tetején áll a világ!

Ld, vallj színt!

Iboly
iboly
 
 


Iboly!

Nagyon hős volt Doni. Én jobban be voltam tojva. Azt hittem majd összeszorítja a száját és nem nyitja ki. De mindent nagyon szépen csinált.
És nagyon jófej a dokinéni. Ő is kezel felnőtet és gyereket is.

Azt mondta neki, hogy a fúrő az egy manóseprű és most azzal a kis vizzel kisepri a manókat. Kép

Lekerült a polcról a Fogrontó manócska könyv is.
Most legalább el lehetett olvasni, meg volt az aktualitása. Egy évvel ez előtt hiába próbáltam, akkor érdektelen volt.


bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Jaj, Lányok! Sziasztok!

El sem hiszitek, hogy mennyire hiányoztatok! Tudtam, hogy ez lesz. Benézek ide és nem fogok tudni szabadulni!Kép Most is inkább kéne a gyerkőcöket ébreszteni és én ehelyett itt ülök és titeket olvaslak. De nagyon jól esik!!!!

Verus
Örülök, hogy minden rendben van veletek és így bejött a költéz. Amiket írtál, tényleg nagyon jól hangzik a helyről. Kép

Pele
Látni, hogy lemaradtam!Kép Ti is költöztök? Ne haragudj, de sok időm nincs most visszaolvasni, ezért inkább kérdezek. És merre, mikor?
Mézes miatt ne izgulj. Nekem olyan dolgokat mondtak az Áronnal a terhességem ideje alatt, hogy csoda, hogy gyerekem van. Az egész egy daganatnak indult. Ahhoz képest most van egy nyolc éves fiam!!!!Kép

Bigacsiga
Csak a hozzászólásokból gondolom, hogy Donival minden rendben, de nagyon sajnállak a szemük miatt. Ez mit jelent most?
Fog Kép

Virág
Jókat nevettem ám rajtad! (bocs) De ezt nem lehetett kihagyni. Jó fejek a gyerekek. Istenem, de rég találkoztunk!!!!!Kép

Velünk minden oké. Szokásos malomkerék, de élvezem. Egyelőre. De nagyon hiányoztok!
Ne haragudjatok, hogy most csak ennyi, de rohanok, mert fél óra múlva indulunk kell itthonról és gyerekek még javában alszanak.
Puszi mindenkinek
Banett

Kép
banett
 
 


Jézusom, de hülye vagyok így korán reggel!!!!
Malomkerék = mókuskerékKépKépKép
Kellett azért egy fél óra, mire észhez tértem és rájöttem, mit írtam!
Banett

Kép
banett
 
 


Sziasztok!
Tippelni nem tudok, de azert bejelentkezek, hogy nem en vagyok a rejtelyes kismama, pedig mennyire vagyom ra!!! Mindenesetre barki az, jol fellenditette a topic forgalmat!

Banett!
De jo hogy jelentkeztel!

Bigacsiga!
Fogaszat Kép Eddig szerencse semmi gondunk nem volt meg.

Moni

moni
 
 


Bigacsiga!

Doni nagyon ügyes! Kevés gyerek (felnőtt Kép ) van, aki ennyire bátor a fogorvosnál!
Szemészet. Kép

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

BCsKata: Kanga Virág után... Na de az van, hogy most IS két hónappal, márpedig tudtommal most VIrág nem tervez szülni, hmm?? Vagy lemaradtam valamiről?Kép

Szemek:Kép

Dyslexia, mozgásfejlődés:na most aztán nem vagyok megnyugtatva! Ancsi most úgy néz ki, kihagyta a hasrafordulást, és egyből a mászással kezd, ezen is illik parázni???

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Dóri a kúszást hagyta ki, rögtön mászik, feláll. Most akkor nyomjam vissza a földre? Amikor a hóhért akasztják...
rjuli
 
 


Iboly,
megírnád a dokibácsitok címét?

BAnett,
emlékszel, mit írtam neked az utsó levélben? puszi!!


üdv mindenkinek
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Leánykák,
tegnap bszéltem Napocskával. Hamarosan (talán mát holnap) kap kölcsön egy laptopt és akkor már tud jönni ő is netezni Kép
Jamina
jamina
 
 


Zsóka
igen, és azt hiszem, így ahogy olvastalak titeket, már kopogtatok is.
Ha ti is így gondoljátok!!!
Banett

Kép
banett
 
 


Sziasztok!

Mi ma fülfájásra ébredtünk BábinálKép Szegény már tegnap este mérsékelten lázas volt, ma reggelre jobban, és csak sírt-sírt, amíg nem hatott a fájdalomcsillapítóKép A fülét mutogatta, hogy "Aú!"Kép Minden bizonnyal ráhúzódott a takonykór. Viszont amikor épp hat a gyógyszer, akkor teljesen vidám, jön-megy, játszik, nem is látszik rajta semmi.

Banett!
Hurráááá!!! Nagyon üörülök, hogy visszajöttél, látom, már le sem bírsz kattanniKép És igen, igen, úgy gondoljuk!!!Kép
Mesélj, milyen a meló?
Igen, költözünk, valami nagyobbat keresünk. jan-ig van időnk rá, hogy találjunk.

BCSKata!
SzemészetKép
A védőnő szavait, mint hülyeséget úgy értettem, hogy ez a mászás-dys-dolog bekerült a köztudatba, és keringenek ilyen féligazságok róla, amik csak arra alkalmasak, hogy beparázzanak tőle a mamik.

Edóka!
Talit sajnálomKép

Van valakinek valami jó ötlete helyette????

PIldi!
Ne aggódj!!!Kép

Jamina!
Ez igazán jó hír, remélem, akkor mielőbb bejelentkezik Napocska!!

Puszi mindenkinek: Pele
pelcsi
 
 


Sziasztok!

Ma eljutottam Ancsival védőnőhöz, drnéni épp nem volt, mindegy talán még lát idén minketKép. Védőnő -nem a kedvencem- győzködött, hogy most már azért adjak főzeléket is... Megállapitotta, hogy azért nem gond Ancsi mozgása, közel van a hasraforduláshoz. Na ja, 2,5 hónapja már 7-szer megcsinálta, azóta egyfolytában közel van hozzá, csak épp nem tudja.
Amúgy ma én is teszteltem, kedvencét, papirt rakva a közelébe. (Ancsi szerint a hozzátápit papirral kell kezdeni, cirka 4-5 hónaposan! Tessék figyelni, 20 év múlva ez lesz a menetrend!Kép) Küzdött a lelkem, oldalra került is, fejét emelte, húzta, kapaszkodott a kombidressze ujjába, kinlódott, nyögött minden, de a holtponton nem birt átlendülni. A harmadik-negyedik után megunta és inkább levágott egy hisztit-nyafit. Egyszerűen nagy a súly, kicsi a valamelyik izom.
Viszont a "mászás" szépen halad, kétszer körbekergetett ma egy bogarat a szobán. Terelgettem meg védtem szegény dögöt, a végén kimentettem.
Ja, kaja. Adtam neki délelőtt almás krumplit (héjában főtt krumplit raktam neki félre a mi rakott krumplinkból, hidegen reszeltem), lévén ma ribizlilé kóstolás volt, cirka 5 ml, az mégis kevés volt arra, hogy én közben megebédeljek. A lány meg falta!!! Este újra. El lettem bizonytalanitva. Pláne olvasom a listán, Evey ismerősét, 9 hósan sok-e a napi másfél üveg bébikaja. (Anno Bálint 6 hósan evett napi egyszer 3-4 dl-t, 9 hósan 2-szer ennyit, sőt, saláta főzelékből 8 dl per nap volt az adagja) És itt van ANcsim, aki úgy tűnik követi a bátyját, enne jóizűen, amit csak adok neki. Mivel többieket még elválasztottam, most őt hozzátáplálni akarom, ez kicsit nekem is új. Most akkor ha a gyerkőc enné, akkor ehet amennyit akar???? (persze fokozatosan stb) Tudom, olvasom a friss babákat, többségnek aza gond, hogy a gyereknek nem kell, hát ANcsi szerencsére egyelőre nem ilyen, vigyorog neki, jár az egész gyerek keze lába, rettentően élvezi és kéri a kaját. Adjak neki kedvére????
Ja, 9 kg-nak lett mázsálva maKép.

Huh, befejezem, csak magunkról vagyok képes irni, rémes.
Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: