Új privát üzeneted érkezett!

Hello lanyok! :oops:
Manoci...sajnalom, hogy kivagy, :cry: egyutt erzek veled, sott, meg en szegyenlem el magam mert en is nagyon kivagyok, meg az a bizonyosom is tele van...es meg csak nem is kell tanulnom, neked meg meg ott van az Emma is aki beteg. :oops:
:wink: Nalunk csak apukanak volt kotoszkodhetneke....hosszan tarto fajdalmas menstruacio, ami mara elmult, de nekem valahogy meg nem az ettol keletkezett rosszkedevm, na meg Teo sincs formaban...gyakran nyugos, tegnap este 10-tol ejfelig uvoltott...okat nem tudni, ma nem evett...tuti a foga, es ez meg csak a harmadik.... :evil:
Bocsi, hogy kipanaszoltam magamat!!!! :twisted:
Hannusnak sok puszika es gyogyulast! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép

sziasztok
matteo0808
 
 


Kriszti, :lol: :lol: édes vagy, de ezt a választ összekombináltad!Én köszi az együttérzést, igen én vagyok rosszul.De Dincusnak van Emmája, és a tanulás mint pup a hátán :wink: :lol: De nem baj, értjük azért.Nekem egyenlőre nincs + tanulás/esetleg jövőre, tervezem ha sikerül még bejutnom a pótfelvételin/egyenlőre "csak" egy Esztim van Hannusom mellett! :P De az is elég :lol: :lol:
Apa :? azért örülök, hogy már elmúlt neki :lol: :P

Dincus, drukkolok a pisire, hogy okés legyen az eredmény!

Maja képek nem semmi, kis képtár :wink: fotogén a csajszi az már biztos!

Nelli,hát igen a mi súlyunkat nem könnyű überelni mínuszba :lol: Tegnap voltunk mérésen, és 5260g, 64 cm!Hurrrá elhagytuk a bűvös 5 kg-ot!És nőtt 2 cm-ert is az elmúlt hónapban!Ez már valami :wink:
Ti hogy vagytok?Kaja ügyileg?

Timi,Oviról értesítés még nincs nálatok??

Rakok pár Tropicarium képet :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Na, léptem megyünk vásárolni, ma itthon van apa :)
manóci
 
 


Fú,elrontottam bocsi :oops: Esztiről akartam egyet még, és véletlen dupláztam!Minnyá korigálom :)

Kép
manóci
 
 

 
 

manoci: Ez nagyon ciki...marmint, hogy osszekombinaltam mindent...bocsika!!! :oops:
Egyebkent gratula a hizashoz...meg a 2 cm-hez. Mi is ma voltunk a 9 havi mereckedesen. Nem hiztunk egy grammot sem meg mindig csak 8kg 350g, ami nem is csoda, a sajtkukac kutya fule a fiamhoz kepest, viszont nottunk 2 cm, es mar 72 centisek vagyunk.
Nagyon szepek a lanyok...Eszti baba, mar egy kis holgyemeny...es a kismenyem egy gyonyoruseg...szepen lassan oi is behozza majd, egyebkent meg jobol kicsit adnak!!! :wink: :lol:
puszi!

Kép

sziasztok
matteo0808
 
 


Sziasztok Lányok!

Olyan érzésem van, mintha csak mi maradtunk volna ebben a csúnya, büdös városban ezen a hosszú hétvégén, és ez nem jó érzés:( Apánk végig dolgozik, én meg itthon játszom Adéllal, de már a létező összes mackót megsimogattuk, nyomogattuk, szétzúztuk stb., lassan unalmas lesz neki az apja nélkül. Ma nagyon nem vagyok jól az ikrekkel sem, még ők is utálnak, mert nem viszem sétálgatni őket:) Így nagy hassal (azt mondták előre, hogy ikrekkel már nagyon korán nagy lesz az ember hasa, nade ennyire??? :shock: ) és karonülő Adéllal nem tudok egyedül nekivágni a ligetnek, parkoknak stb. Remélem Ti azért mindannyian valami szép zöld területen futtatjátok/kúszatjátok a lurkókat!

Dincus! Köszi szépen a tanácsot szoctám ügyben! Megpróbálom valahogy kizsigerelni a sóher ELTE-t, nagyon nem csípem ám őket...

És továbbra is köszönöm szépen egyenként, és személyesen mindannyiótoknak a kedves szavakat és bátorítást is!:)

Legyen nagyon szép napotok!

KépKép
gálos viktória
 
 


Sziasztok!

Sándorom elvitt ebédelni, úgyhogy most annyira tele vagyok, hogy nem tudok tanulni. :P

Kriszti! Az a lényeg, hogy értettük egymást! :D Nálunk a tegnapi nap nagyon nyügi volt, de ma extra jókedvű. Itt voltak az oszt.társaim is, tiszta bűbáj volt, hát ki érti ezt? :)

Manóci! Mit tanulnál? Még nem is irtam, hogy sajnálom, hogy nem jött össze a ruha-business, kár hogy nem volt kisebb. Találtatok már? Ügyesen nőttök! :D Húúúú de jó ez a tropicarium, hol van ez? De édesek a lányok. :D

Viki! Sokan szidják az Eltét, de remélem megkapod, ami jár. :D Hát, mi sem voltunk nagyon zöldben, főleg, hogy Sándor a lába miatt nincs sétizős kedvében. De megbeszéltük, hogyha jobban lesz, rögtön megyünk ide-oda. De nagyon gondolkodom, hogy beadatom a kullancs ellenit, mert azt mondják, még a kertekben is van idén egy csomó...


Nah, megyek hasznossá tenni magam.

Puszik

dincuska
 
 
 
 
 
 


Ja Viki, még akartam irni, hogy szép neveket választottatok. A férjeden kivül, nincs más aki elkisérne sétálni, parkba, ilyesmi?

dincuska
 
 
 
 
 
 


Dincus,

ma nem volt sajna senki más, csak a kedves szomszéd néni, aki nagyon szeretett volna menni, de egyrészt iszonyatosan le tudja szívni az agysejtjeimet röpke egy perc alatt, másrészt lassabban jár, mint Adél kúszik...

Kullancs ellen mi mindannyian be vagyunk oltva, mert nagyszülők vidéken élnek, így biztos, ami biztos. De ha kirándulni megyünk/mentünk mindig pluszban befújok mindenkit vmi kullancs meg szúnyogriasztó cuccal. Mostmár a lányt is fújom.

Apropo, a többi csöppség hogy áll a "szavak" és hangok ejtésével?

Csak én akarom kihallani az "amma" szóból, hogy mama, vagy ez még csak véletlen? Bár mintha következetesen használná, ha rólam van szó. Azt hiszem túl elfogult vagyok:)

Ó, és köszi a dicséretet a neveinkkel kapcsolatban. Nem sokat gondolkodtunk rajtuk. Mikor kicsi voltam előre elhatároztam, hogy ha ikerfiaim lesznek Andrisnak és Benjáminnnak fogom őket hívni, Adél pedig szintén szerelem volt, amióta csak az eszemet tudom.

Emmababa miért lett Emma? Egyébként mielőtt kiderült, hogy fiaink lesznek második körben nekem is átfutott az agyamon az Emma, mivel a Viasaton most ismétlik a Jóbarátokat, és szeretem, de végül ugye nem jött össze:)

Szép estét!

Viki, Adél és a két kickboxer.

KépKép
gálos viktória
 
 


Manóci!
Tündériek a lányok :wink:

Viki!
A hangok én is sokszor halloma annnya. Lehet véletlen de azért jo azt hinni hogy tudja :wink:
baba nálunk az megy grrrrrrrr
ooooo... bobobo... üüüüüüü .......öööööööö
meg az ááá
meg néha egész oan hangokat hallat mint ha szavak lennének....
Vendég
 


Viki: Mi is ,,beszelunk" a mamamamama, nagyon megy meg a bababa, neha maba (olaszul z apat babo-nak mondjak), mostanaban nem tudom miert, nekallt a tetete-nek is...no es a siikolyok es mas hangok valtozatossaga...

Dincuska: lehet valami virus van a levegobe az en fiam is egyik nap szornyen nyugi, nem eszik, masnap meg mintha kicsereltek volna...no meg ejszaka, tegnap elott hajnal 2-tol reggel 6-ig buliztunk...csak a kezembe olt hajlando aludni, amint letettem azonnal talpra allt es manta a mamamama...Igaz apa is egyik nap tiszta edi...majd ujra menstrual!!!!
Kép!

sziasztok
matteo0808
 
 


Dincus,Tropicarium jó hely :wink: a Camponában van.
Igen kaptam rucit Hannusnak, annyira édes, hogy majd megzabálom!!!! :) Ma kimostam, még most fogom vasalni, de teszek majd persze képet róla.
Tegnap vettem aa Aréna plázában.Olyan jó volt kicsit unokahúgommal a ki a keresztmama lesz voltunk kicsit csavarogni!Megvettük a rucit, és amit ő ad ajiba, egy gyönyörű kis fülbevalót! :)
Meg Esztinek vettem H&M-be egy naggyon cukor kis balerína cipőt, meg voltunk még turizni is :wink: Szóval leapadta pénztárcám, de olyan jó volt kicsit shoppingolni :) Amióta vannak gyerekeim már azt vettem észre magamnak szinte nem is veszek semmit, mindíg a gyerekcuccokat látom meg, és vesem is meg!Pedig rám is rámférne egy kis tuning.Le vagyok pukkanva ruhaügyileg :? A 4 év ugye amióta itthon vagyok......................na majd bepótoljuk :P


Viki,nálunk is megya dumálás.Engem határozottan már hetek óta mam-nak hív, ez tuti!De néha elkezdi egymásután is, hogy mamamamamama, megya bababababba, tehtehteheteh/ezt azért írtam H-vala végén mert olyan kis puhán mondja, szinte suttogja :) /nenenene, nemnemnem,eeeeeee/ez szerintem meg az Eszti akar lenni/,oooooo,heö, de ezek már régebb óta :) Most kb. ennyi jut eszembe.
Nagyon szép neveitek vannak :wink:
Iker fiúk, tök jó lehet azért :P

Kriszti,kis vőlegényünk látom szinte ugyanazokat szajkózza mint Hanni :) Jó páros leszenek, nem vesznek majd össze :wink: Már most egy véleményen vannak :lol: :lol:
Aranyos az olasz babo :)
Babonak mondd meg, a mensi a te dolgod.Egy hónapban egyszer igazán megengedhetjük, hogy hisztizzünk :lol: :lol: De ők nem :P


Amúgy ma véletlen vagyok itt.Úgy volt, hogy a barátnőmékhez,/Eszti keriszüleihez/megyünk Velencére.De egyrészt én ugye taknyolok, másrészt nem is tudtunk volna menni, mert apa foga bedurrant tegnap este, és éjjel meg jól feldagadt reggelre! :( Úgyhogy de. nyomás a Szenkirályiba, aholis kiderült az ideggel vana gond, ez már egy tömött foga volt, úgyhogy gyökérkezelni kellett :? De megváltás volt ez neki az éjjeli fájdalom után.Úgyhogy most már sokkal jobban van, csakhát most ápolgatás van.Pedig rám is rámférne kicsit,m de most megint ÉN ápolgatok, és ÉN vagyok talpon! :x De ez az anyák sorsa :!:
És most meg megyek és Kép az új rucikat amik ma le is száradtak ebben a klassz időben :)
manóci
 
 


Manoci: :lol: :lol: Apanak kezd mulni a mesoja, valoszinuleg nyugos, mert a ho vegetol csak az ejszkakat tolti majd csak itthon, kezdodik a nyari szezon es o ilyenkor hajokapitanykodi gazdageknal...megertem a nyuget, csak nem ertem miert rajtam vezeti le...no de mindegy, lenyeg, ha vege a szezonnak megyunk haza...nayralni!!!!!!!!! :lol:
:lol: Egyebkent a shopping jot tesz...miota megvan Teo, en sem latom meg csak a neki valo edi kis rucikat...magamat pedig azzal nyugtatom, hogy majdcsak beleferek egyszer a terhesseg elotti ruhaimba....szep alom!!! :oops:
:lol: :lol: Ezer csok a menyemnek...es, hogy el ne felejtsen minket, egy ket kep, a mult hetrol
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

sziasztok
matteo0808
 
 


Sziasztok Csajok!

Pünkösdölés zajlik mindenhol? :lol: Nálunk is kerti parti volt ma pörivel, meg sütivel. Gyerekek belakták a kertet (6 volt). Tamarám mindíg meglépett a neki kijelölt placcról, folyton úton volt. :lol:

Dumálás: Gyeeeegyeeegyeeee= gyere, ajajajaja=anya(remélem :lol: ), dedededede=fogalmam sincs :lol: ededede=valami Edét szólongat, de ilyen nincs a családban :lol:

Manóci: én is bevásároltam a múlt héten a H&M-ben. Isteni kisnőcis ruhák vannak! Khaki-miniszoknya+pink piképólóval :D Áááálat!

Akarom kérdezni, hogy Ti miben altatjátok a bambiniket? A paplant simán lerúgja magáról 2 perc alatt, és mióta külön szobában vagyunk, meggyőződésem, hogy az iccaka nagy részében ki van takarózva! Csak 1 body, meg egy rugi van rajta, ami takaróval bőven jó lenne, de takaró nélkül :roll:
Hálózsák kilőve, mert abban nem tud felállni reggel.... Van olyan, hogy lábas hálózsák? Hülyét kérdeztem mi????? :oops:
Valami okosságot mondjatok nekem.

Pusz, Erika
v.erika
 
 


Sziasztok csajok!

most egy kicsit elköszönni jöttem, eddig sem írtam túl sokat, de most egy ideig biztosan nem fogok csak olvasni, mert azért számon tartalak benneteket, meg az édes babákat!
nagy bajok vannak családtájon, amire azt hittem a sok munka az ok, kiderült hogy nem, most kissé (nagyon ) magam alatt vagyok. Ráadásul senki sincs akinek igazán beszélhetnék róla, így csak magamban küzdök...

Tudom ez nagyon off topik, de páran talán szívesen olvastak rólunk, így inkább ez nekik jelzés hová tűnök!

Mindenkinek puszi, ha kiderülne az ég, ami most nagyon messzinek látszik jelentkezem!

Ildi

KépKépKép
dikó1
 
 


Ildi: :oops: Nem tudom milyen problema...de szerintem nekunk is beszelhetsz rola, masok is mennek keresztul nehez idoszakokon (az en parom is mesozik mostansag eleg gyakran...az otthoni csaladom is gaz...nem hiaba vagyok ilyen tavol). ne add fel, es foleg ne zarkozz magadba!!!! Jelentkezz!!!! szuperpuszi!!!! :cry: Kép
Kép Kép

sziasztok
matteo0808
 
 


Ildi!!
LEgyél erős és okos, és megoldjátok!!! Ma nekünkis sz@r napunk volt családügyileg... Keress vkit, akinek kibeszélheted magad, mi is szívesen segítünk! :roll:

Teo nagyon édi! Imádom nézegetni a képeit! MEddig lesztek itthon?

Kép
Kép
szilvih
 
 


Nelli, régen voltál, hogy vagytok? HA nagyon terhes az éjszakai szopi, szokták ajánlani, hogy váltsd ki vízzel, elég nagy már a csőröshöz...
Én szeretem, hogy éjjel nagyon egyszerű a visszaaltatás, csak cici a szájba, és kész. De mindannyian mások vagyunk, és nem is ébred olyan sűrűn.

Dincus, meggyógyultatok?

Kép
Kép
szilvih
 
 


Szilvi :)
Még nem tudja megszívni a csőröspoharat sajnos.
Ha egyszer-kétszer kelne, még elmenne, de így... És én nem vagyok alapból sem egy jóalvó, így nehéz visszaaludnom.
Köszi kérdésed, megint beteg Brigi :( Pénteken betaknyosodott, majd éjjel láza is lett. Elmentünk Isaszegre Anyuékhoz, de féltem, nehogy betegebb legyen. Szombat délelőtt még volt láza, napközben is bágyadtabb volt, de másnapra már nem volt, a kedve is jó volt. Azóta taknyos, hurutosan köhög, és az éjjel megint fulladt :( , így előkerült a babyhaler :(
Ti hogy vagytok?
Nemsokára lesz a szülinapja Lilla babának! Hanyadikán is született? Azóta lépegetett megint?

lldi :)
Szerintem is nyugodtan elmondhatod itt a problémádat! Vagyunk már annyira jóban, hogy meghallgassunk, és ha tudunk, legalább a neten keresztül segítsünk!

Kriszti :)
Nagyon édes a kis Teo :lol:

Erika :)
Én hálózsákban altatom Brigit, mert a takarót már ő is lerúgja. Inkább ne álljon fel reggel, minthogy beteg legyen! Nagyobb méretben, és nem túl vastag anyagban van lábfejes hálózsák. Nem tudom, kis méretben van-e.

Manóci :)
Apa foga :( Hát igen, nekünk mindig toppon kell lennünk!

Dumálás: Brigi is már mondja: ajja, és ez már bizti én vagyok :lol: , meg mamamama, bababab, de a leggyakoribb az áááááááá még mindig.

Hosszban szerintem most nőtt Brigi, és így a kisebb súlya miatt most nőtt bele a 74-es cuccokba.
Olyan jól viselkedik mindenhol, ahova megyünk, csak foglalkozni kell vele :lol:
Nagyon nagy csíntevő már most, és kajánul tud vigyorogni, mikor csupa szeretetből jól belémharap.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nelli, szegény Brigi, legyetek sokat a napon, ha már nem lázas, nekünk az mostanában bejött.
Igen, jövő szerdán szülinapunk lesz...

Erika, mi is hálózsákozunk, ebben is meg tudnak tanulni felállni, unokaöcsém anno még a kiságyból is kimászott benne. De úgyis nemsokára jön a jóidő, amikor inkább azon agyalunk, hogy mit vegyünk még le a gyerekről...

Megy nálunk a lépegetés, széles vigyorral az arcán, tegnap a babakocsi alsó részét fogva körözött a kertben. Most már a füvet sem legeli le mindig, ha kiteszem, de érdekes módon a járókában is elvan, ha Dorkavagy az apja ott van a környéken. Nekem nyüszít. :roll:

Megtanultam a kendő oldali és hátsó megkötését, nagyon kis kényelmes, ma tánciskolában is így voltunk, mert anyósék elutaztak. Persze így fárasztóbb volt. :lol:

Kép
Kép
szilvih
 
 


Sziasztok!

Matteo! Nagyon édesek vagytok! :D
Viki! Én is imádom a Jóbarátokat, akkoriban mikor terhes voltam, dvd-n megnéztem az egészet. :D És mérges voltam, hogy Rachelnek hamarabb lett Emmája. :lol:
De nem ez az oka, hogy Emma Emma. Gondolkoztunk az elején, hogy mi legyen, lányoknál volt az Emma-Anna-Hanna hármas, aztán voltunk kirándulni a Mátrában, és útközben volt egy Emma vendéglő. Ez adta meg a lökést! :D

Duma, hát igen, a baba gyönyörűen és tisztán, a mammmma is, meg az annnnya is :D Nagyon kis ügyike! Múltkor mintha azt mondta volna pápá, de ezt azért már én sem hiszem el. :lol:

Manóci! Ja igen ide akart múltkor elvinni minket apa! Nagyon klassz helynek tűnik! :D Alig várom a képet! Remélem Velencét bepótoljátok! :D

Erika! Igen, mi is nagyban kerteztünk ám, grilleztünk, hát én úgy bezabáltam, olyan nagyon finom volt, egy hétig nem leszek éhes! :lol:

Dikó! Már hiányoltalak. Egyetértek a többiekkel, nyugodtan elmondhatod nekünk a problémádat. Fel a fejjel! Olyan erős nőnek ismertelek meg, bármi is van!

Szilvi, hát most hívtam a rendelőt, hogy elfogyott az antibiotikum, de a doki szerint még tovább kellett volna szedni (de mit csináljak, ha eddig tartott...). Úgyhogy ad beutalót, viszek pisit a laborba meg az ántsz-be, aztán majd meglátjuk. Most egy kicsit meg van fázva, de nem vészes.
Mingyá Lilla szüli! De izgi! :D

Nagyon kis huncut, irtó anyás-apás, édesen lépegetős baba lett! :D

Kicsit kivagyok ettőla héttől, minden nap éjszakáztam, és írtam a dolgozatokat. Még egy van péntekre!
Aztán vizsgák! :(

Nelli! Sajnálom, hogy már megint betegek vagytok! Gyógyuljatok mielőbb! De legalább megerősödik az immunrendszeretek, én is ezzel nyugtatom magam.

Nyuff! Hogy vagytok?

Hozok képeket, nem a legfrissebbek, de azok gépen vannak! Bár így is rengeteg! :oops:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek melyik jobb, a Protexin, vagy a Normaflore? Ugyanis Marcipán antibiotikumot szed, és nem szeretném, hogy tönkremenjen a bélflórája. Nekem a Protexin barátságosabbnak tűnik - nekem is ezt javasolta anno a homeos doktornő, és ebből van külön gyerek változat. Tapasztalatok?
Valamitől kijött az orránál egy nagy seb, ami elfertőződött (lehet, hogy megkarmolta, vagy megcsípte valami, nem tudni). A sebészeten adtak ecsetelőt, és AB-ot kell szedni (ezt a gyerekorvos írta fel a sebész javaslatára) Csak ilyen vacak fotót tudok feltenni róla (telefonnal készült):
Kép

Amúgy Marcika már nagyon ügyi lett, már olyanszépen jár egyedül, a szobát keresztül-kasul bejárja, néhol még kicsit "részeges" :D , de bírom, milyen büszke tud lenne magára :lol: Úgy tud vigyorognia 6 fogával :lol: (fényképezőm továbbra is a szervízben - vmi alkatrészre várnak :cry: )
Holnap van még 1 vizsgám, és aztán már csak 1 szigorlat (az viszont jó nehéz).

Én csináltam a szüli-bulinra meghívót, ha kíváncsiak vagytok, megmutizom :lol: . De a tortát még nem rendeltük meg - márcsak Livike kedvéért is szeretnék rendelni valami figurásat.

Kép
Kép
timóca
 
 


Timi!
Protexin restore....Majánk is adtam nekünk ez jó volt.

Dincus :roll:
Nincs különösebb... hétvégén megint elutazunk. egy két hétre.
Maja állando nyüglödésétöl meg kezdek falramászni.
Meg hogy még mindig csak mászogat és örjöng ha nem halad.
Reggel ugy félreléptem, hogy lábra se tudok állni. nem még maja seggét cipleni.
De legalábbb van melletttem valaki.
Arrol hogy anyagi csöd szélén állok már nem is beszélek :roll: :? :( :( :(

Emma még mindig fogatlan?
Maja 9.5 kilo 72cm és 6 fogas..... ezek a mai mázsálás eredményei :roll: de legalábbb megállt a havi egy kilo hizással
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Nahát van itt minden, úgy látom, mit a gyereknevelés megkíván. Betegeskedések, makacs sebek, makacs gyermekek:)

Mindenkinek nagyon nagyon sok kitartás kívánok!

Néha megnyugszom, hogy nem csak én érzem úgy magam, mint aki teljesen alkalmatlan ezekre a feladatokra és néha egyedül lennék egy szobában Piaffal a cd lejátszóban EGY HATALMAS BÖGRE KÁVÉVAL!!!! Merthogy ezek az egyszerű dolgok most akkor luxusnak számítanak, hogy ihaj...Szerintem már sosem jön el az idő, hogy magam legyek egy kicsit:( Bár gondolm ez azért tört rám, mert 22 éves vagyok 3 gyerekkel (a porontyok 2/3-a persze úton). Na most jól elmondtam, amit akartam. Bocsánat :oops:
De legalább Simon apánk úgy kiveszi a részét a nehezéből, hogy egy szavam sem lehet. Erre büszke is, mire mindig közlöm vele, hogy kicsit belemosok egy isteneset a gyomrába és a húgyhólyagjába balról és jobbról egyidőben, mint ahogy az édes fiai teszik, és majd akkor vagánykodjon:)

Az jutott eszembe egyik nap, hogy a háztartási pénzen spórolva inkább megtanulnék magam varrni egy-két egyszerűbb ruhadarabot, vagy kötni, bár az lassabb. Varrogat ruhácskákat valaki közületek? Hogyan kezd ehhez hozzá az ember lánya?

Köszi előre is!

KépKép
gálos viktória
 
 


Csoki,lábad :( anyagiak+problémák :cry: sajnálom!És kitartást!Apukáról legombolni ám ami jár!!!! :twisted: Bár gondolom ezekbe a gondokba ő is "benne lehet"!
Maja, ne izgulj!Majd egyszercsak elkezd mászni mint a gyík :) aztán meg állni+menni.Minden baba más ütemben fejlődik!Ez nem jelent hátrányt, sőt annál jobb minél tovább a földön van!! :wink:
Hiszti :( igen ismerős, nálam duplán is :evil:

Dincus,tök jók a képek, édes kis duci baba :) Nevek :wink: mind tetszik!Vizsgák, drukk megy :wink:

Timi,mi eddig Normafloroztunk, de hála istennek már olyan rég kellett AB, hogy én is csak nemrég hallottam, hogy van ez az újabb, és jobb!Úgyhogy ismeretlenül ugyan, de próbáljátok sztm is!
Marci nagyon ügyi, gratula :) Sebecske, hát elég csúnya!Azért érdekes, hogy nem tudják mitől lehet kb.-ra se :roll: Mindegy, mielőbbi gyógyulást nektek.
Vizsgákhoz neked is megya drukk, ügyes vagy :wink:
Szüli meghívó, engem érdekel, mindíg olyan jókat csinálsz!
És miket kap majd Marci, van már 5let?Torta, milyen forma lesz?

Viki,hát igen ez már csak így megy.Én is soxor kívánnék egy kis egyedüllétet, nyugalmat!22 éves vagy? :shock: De jóóóó, akkor jobban kell még bírnod a strapát, én sokkal öregebb, és mindíg arra gondolok, hogy kicsit későn szültem, mertha huszonévesen tettem volna uezt talán fiatalabb szervezet révén jobban bírnék mind fizikai, mind lelki, szellemi fáradságot!de ezek szerint nem biztos :lol: :lol:
Én gyerekruhát nem varrok, és nem is próbáltam sose.Régen magamnak sokat varrtam, de az más!Én turiba veszek gyerekruhákat, jobbnál jobbakat, és csomó még tiszta új is.És szuperjók, divatosak!Ez is egy olcsóbb megoldás :)
Most is szombaton 15-ért vásároltam be, de egész nyári kollekciót.Ruhától kezdve, szoknyáig, pólókat, csini ruhákat, blúzt.Tök sokat, és nagyon klasszak :)/Ez butikba, lett volna vagy 50e.Pl. egy poló 690Ft. /Szerintem varrva se bizti, hogy olcsóbb lenne.Az anyag+ akkor még a munkád vele, nemtom :roll:

Ildi,Naaaaaa, mi van!Ne, mááár!Most olvasom ledöbbenve :shock: Írj privit, ha úgy van kedved elmondani esetleg!De nem akarok tolakodni, csak meglepődtem!Olyan kiegyensúlyozottnak, boldognak látszottál mikor itt voltatok :!:

Szilvih,de izgiii, nálatok minnyá Lilla szülije lesz! :) Ti lesztek az első szülizők??!! :wink: És nálatok miket kap majd?Torta?


Mi még egyenlőre a vasárnapi keresztelő bulira készülünk.Ma egész nap takiztam, ablakot puciztam stb.Kivagyok minta kutya!aztán sütés-főzés, vásárlás.Kicsit izgulok is, de nemtom miért :P


Tényleg Petráról tud valaki?????Úgy eltűnt?! :(



És a mai napi szenzáció!!!!Du. átmentünk Eszti kis barátnőjéhez játszani.Hanni is elvolt a szobába a játékokkal, és egyszercsak térdelésből fölállt :shock: kapaszkodás nélkül a szoba közepén!!!!!Kb. 2 mp-ig!De csak egy pillanatra, aztán előlredőlt, és újra 4kézláb került!De olyan cuki volt ahogy ott állt :lol: :lol:
manóci
 
 


Dincus, nagyon édi Emma a sült csirkével!!!

Manóci, tök nagy gondban vagyok az ajándékokkal Lillának, ugyanis mindene megvan. Szeretne egy új játékot? Odamegy a polchoz, kicsit mélyebbre túr, és már ott is van. Dorka szerencsére nem irigy. Vagy akartam kintre egy biztonságosabb hintát, mint a rönk. Felmentem a padlásra, és elővettem Dorka régi babahintáját. Ha ő lenne az első gyerek, pl. ez is lehetett volna szülinapi ajándék... :roll:
Anyósék is rágják a fülem, hogymit vegyenek. Asszem, ha kapok, egy kerti tologatós valamit szeretnék, ami nem műanyag, hogy felbillenjen, de tudja tolni, és a járását segíti, meg az én hátamat... 8) Fémből+fából tudom, hogy gyártanak ilyen kis kocsikat fa építőkockákhoz... De most hogy álljak le keresgetni?
Felálláshoz gratula!! NAgyon édi lehetett törpilla!

Csoki, hogy ment a válóper?

Igazából még neki sem tudtam állni szülinapot tervezni, holnap pünkösdölő van az oviban, amire vinni kellett egy csomó dolgot, meg sütit csinálni, szombaton hajnalban meg lemegyünk 3 napra Siófokra, remélem, jó idő lesz. Lehet, hogy ott majd agyalunk a dolgon egy kicsit.

Viki, ruhavarrás: akkor neked mégiscsak van sok időd?? Én is csatlakozom a turipártiakhoz... Neked mind a 3 gyerek nagyon össze fog nőni, 1-2 éven belül ugyanaz lesz a méretük, bizti, hogy csak a turiból tudsz majd létezni... Nyugira vágyást megértem, szerintem ez 22 évesen nehezebb, mint nekünk, akik már túl vagyunk a3x-en. De te majd ennyi idősen leszel nyugiban a kiskamasz lurkóid mellett... :lol:

Képzeljétek, szombaton voltunk babaúszáson a Stoller Katinál. Lilla nem nagyon bánta, hogy locsolgatták a fejét, azt hiszem ,újra megpróbáljuk majd, bár nem fűzök hozzá nagy reményeket. Esetleg annyit, hogy megtanulok néhány fogást, és tudom vele gyakorolni a medencében nyáron... Búvárreflexünk már úgy sincs...

Kép
Kép
szilvih
 
 


szilvi!
Lement vége elváltam....

Ti mien zenéket halgattok?
Maja új kedvence a Pimpinkin
De a grease-től is naon beindul :roll: :lol: :lol:

Manóci 15e t tudok legombolni rola.... az szinte semmi. de csak mert nincs bejelntve közben meg nincs gondja a pénzzel jol keres csak irigy....
ez van :roll:
Vendég
 


Csoki: sajnálom az irigy "apát" :evil:
(mármint nem őt, hanem Téged és Maját)

Móni: A Te kedvedért :wink:
Kép
Ajándék ügyben hasonlóan állok, mint Szilvi. Talán picit fiúsabbakat lehet nekünk nézni, hiszen 2 nemű a 2 gyerek :wink: . De amit kinéztem zenélős barkácsos izét, azt keresztanyuék már megvették, meg szandit is kap tőlük. Nálunk is anyu is már mondta, hogy az ő ajándékát is vegyük meg mi, mert mi tudjuk minek örül.... Arra gondoltam, hogy majd jövő héten elnézünk a Gulliverbe, és ott hátha látunk valamit. Anyóséktól meg úgyis biztos valami ruhafélét kap.
Torta inkább Livike kedvéért lesz, már kérdezgeti, hogy ugye ad majd neki Marci a tortájából :lol: Pont tegnap rendeltük meg, autósat (belül eszterházy-s) :lol: Kíváncsi vagyok, milyen lesz.
De anno Livinek is csináltunk babás túrótortát, aztán végül el is felejtkeztünk róla, ott romlott meg a hűtőben :roll: . Úgyhogy most nem lesz babás torta, majd ebből ehet azért egy falatot - úgyis mindig csak az kell neki, amit mi eszünk :wink:

Kép
Kép
timóca
 
 


Timi,köszi :wink: nagyon szupi meghívó, és a szeme kék rajta?!Tök jóóóó.Igen nektek azért könnyebb egy fokkal az ajándék, mert azért csak fiú Marcipán :) :wink:

Szilvih,Hát igen, én is így állok, hogy ruhával el vagyunk árasztav, kisebb turit nyithatnék :wink: Játékkal szintén.Azért is kérdezgettelek titeket mint első szülinapozókat, hátha lopok valami 5letet :oops: :) De én is valószínű majd hasznosakat kérek inkább, a szandi is nagyon jó,Timitől főleg hogy kb. akkorra lesz aktuális :)
Siófokhoz, jó pihit nektek :)

Csoki,szenya volt férj Kép Elmehet a...................!Nem veled szúr ki, hanem a kislányával ez nem esik le?! :twisted:
Na, mindegy reméljük jön majd egy lovag fehér paripán :wink:
manóci
 
 


Szilvih,elfelejtettem mondani, hogy az ikea-ban van olyan tologatós fa+fém kis autó :)

Itt van a link nézd meg :)

http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/40060836
manóci
 
 


manóci a lovag már megvan :wink: :wink: :wink:
Szerintem még nem esett le neki hogy a lányával szur ki de majd eccercsak :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


manóci a lovag már megvan :wink: :wink: :wink:
Szerintem még nem esett le neki hogy a lányával szur ki de majd eccercsak :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


Csoki,a lovagnak grtaula :) és lehet tudni róla valamit? :P

Keresztelő tök jól sikerült :) Hannus nagyon jól bírta a kiképzést.Olyan volt mint egy kis tündérke, és abban a ruciban?!Megzabáltam :P
Utána itthon is nagyon klasszul sikerült az eszem-iszom.El is fogyott szinte minden.És jó sokáig maradtak is a vendégek :) Idő is jó volt, ki volt tárva a terasz ajtó, így kint is bent is voltunk.
És még egy nagy híííír!!!!!VÉGRE KIBÚJT AZ ELSŐ FOGACSKÁNK :D :D ÉS PONT TEGNAPRA!!!!TEHÁT EZ HANNUS AJÁNDÉKA VOLT NEKÜNK A KERESZTELŐ NAPJÁRA :wink:

És akkor a képek:

Kép

Kép


Kép

Kép

Kép

Kép
manóci
 
 


Móni: tényleg nagyon édes volt Hannus, és Eszti is milyen kis csini volt :lol: Szép család vagytok :lol:
Gratula az első foghoz :lol: Ezeken a fotókon most látszik, milyen picuri Hannus, szerintem Marcipán akkor is nagyobb volt, mikor megszületett :oops:

Kép
Kép
timóca
 
 


Manóci :)
Nagyon édesek a gyerekek :lol:
Így áll már magától Hannus?
Gratula az első fogacskához!

Ma éjjel Brigi 1,5,órét fent volt bizti a front miatt Kivagyok :(

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Manóci :!:
Édesek a lánykák :wink: Naon csini volt Hannus és télleg mien pici kis édes...
Kézkimélőbb mint Majám a kis 10 kilójával :oops: :oops: :oops:
Grat a fogacskához :wink:
Első fogacska... :roll: :roll: :roll:
Majámnak már 6 van :lol:

De Emmának sincs még ha jól tudom :lol:
Vendég
 


Köszi mindenkinek :)

Nelli,tuti front vaaaan! :twisted: Nálunk is már második éjszakája megint keltünk többször!Vagy újabb fogacska? :wink:

Csoki,igen még csak az első bújt ki!Esztimnek is ennyi idősen már 8 foga volt :lol: Hát mások a kis manók.Neki már 4 hósan kezdtek jönni a fogai.
10 kg Maja??? :shock: Az se semmi :lol: elhiszem, hogy elfáradsz cipelni a kis se....ét :P
Én még könnyen emelgetem.

Timi,ááááá, kikérjük magunknak.Azért már csak nagyobbak vagyunk mint egy újszülött, így lasszan 1 évesen :lol: :lol: :lol: most kb. 5,5 kg, és 65 cm lehet.


Többiek, merre???Olyan sokan nem jelentkeznek :( Pl. Petra, Rita????akik most így hirtelen eszembe jutottak.Dórit tudjuk, hogy lelépett, Gabi a másik topikba szorgoskodik.


Csilla,??????????????te vizsgázol ezerrel?
manóci
 
 


Móni, bocsi, akkor javítom, Marcipán 1,5 hónaposan volt ekkora :lol: . Amúgy most ő is 10 kg (majdnem)

Kép
Kép
timóca
 
 


Lilla babának nagyon boldog 1. szülinapot!!!!!!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Kép

Kép
Kép
timóca
 
 


Szilvih,

Lillának Nagyon Boldog Szülinapot kívánunk!!!!!


Kép
manóci
 
 


Sziasztok

Eleg regen nem jelentkeztunk, egy kicsit kimerit a kicsi fiam, ugyanis ujrakezdte a nem alvasos korszakot...pontosabban monden fel oraban fel kell, hogy keljek hzza, vagy elhagyta a cumit, vagy csak szuksege van a kisujjamra...ugy erzem megam, mint aki a centrifugabol esett ki. Raadasul a fiatal ur nem elegszik meg a maszassal...mindenre felkapaszkodik, en meg utana mivel meg popsira esni nem tanultunk meg...Uj szavunk....fefefefef...olyan edi amikor mondja, foleg felul meg nincs foga, es igy meg mulatsagosabb!

Szilvi: Nagyon sok boldog szzulinapot a Lillanak!!!!!

A Teot kihagytatok a tablazatbol....2007. 08.08.!!!!

Manoci: Gratula a keresztelohoz (reformatus szertartast csinaltatok...) es az elso fogacskahoz...nagyon szep a kicsi menyem, igazi kis hercegno abban a feher ruciban! Ne feldd...jobol kicsit adnak!
A Teo is meg a 3. fogaval kinlodik... :wink: :lol: :lol:

sziasztok
matteo0808
 
 


Köszönjük a köszöntéseket!!!! :lol: :lol:

Megvolt a nagy ünneplés, persze még hétvégén jön a java... Lilla ügyesen belenyúlt a gyertyába, aztán egyéveshez méltóan egyedül, állva megeszegette villával a tortaszeletét... :lol: Még minket is megkínált belőle. Rájöttem, hogy minden nap tortát kellene csinálni, mert ennyire még nem evett semmit. PEdig csak kukoricadara volt gyümölccsel megfőzve. :twisted:

Dorka annyira édes volt, összegyűjtögettünk babakönyveket, meg 1-2 kis plüssfigurát az övéi közül, azt kapta tőle. :cry: Sírni tudtam volna, annyira jószívű...

Voltunk dokinéninél is státuszon ma (fő a pontosság :twisted: ). November óta vagyunk ennél a dokinál, de most először mért súlyt Lillának, most is csak úgy, hogy álljak fel vele a mérlegre, majd nélküle... Csak úgy, hagyományos mérlegen, ruhában. Szóval nem szívbajos súlyt illetően... :roll: (Még szerencse, hogy van itthon mérleg, és holnap majd ruha nélkül is lemérem, mert ma elfelejtettük...)

Móni, tényleg jók a képek, amikor látom a manókat, mindig talizni volna kedvem, egyszer majd hozzuk össze, jó???

Kriszti, kitartás, biztos csak a fejlődési ugrás miatt van a nemalvás, ha megtanulnak egy új mozgásformát, állandóan azt gyakorolnák...

Kép
Kép
szilvih
 
 


Tettem fel képeket Siófokról meg a mai szülinapról.

http://lillaszulinap.szilvih.fotoalbum.hu/

Kép

Kép
Kép
szilvih
 
 


Rita, ha olvasol: nagyon boldog névnapot!
Hogy vagytok?

Szilvi, végre raktál fel képet :lol: Nagyon édes Lilla baba :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, teljesen el vagyok veszve. A szorgalmi időszak utolsó hetében, azt hittem, meghalok, de neeeeem! :D
Meg Emmáért is sokat izgultam, de nincs húgyutija szerencsére, hanem a megfázás szövődményeként tüszős mandulagyuszija. Ráadásul az Augmentinre allergiás, pöttyök jelentek meg a hasán, úgy vakarta fürdéskor a pocakját (neki is van, ő is egy tizes), meg kellett zabálni!
Nagyon ügyike, édesen eljátszik, bekapcsolja a zenét a játékon, tapsikol, aztán újra bekapcs, és így megy tovább, kis zenebuzi! :lol:
Megáll egyedül már vagy fél percig! Ennivaló! D
Hát ez van velünk. Most megint kicsit meghalok a vizsgaidőszakban.

Manóci! De tündériek voltatok!!! Eszti is milyen büszkén áll ott mellettek! Nagyon bájos a kép a fűben! Én nem is látom kicsinek! :D A fülbevalót most kapta? Nagyon szép!
Fog..gratula! Nekünk továbbra sincs egy darab se, jól mondod Csokinyuff! :wink: :D

Szilvi! Ne haragudj, hogy késve, de annál boldogabb 1 évességet kívánok Lillának! És végre megcsodálhatom a tündéien édes pofiját, tán a kirándulós képek óta nem is láttuk. Tiszta kölök! :D És nagyon hasonlít az apukájára!

Most pedig pár képpel telerakom én is az oldalt! :D

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

dincuska
 
 
 
 
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Szilvi: utólag is boldog szülinapot Lillának :lol: . Nagyon jók a balatoni képek is, meg a szülisek is. Tényleg jó sokat nőtt Lilla, mióta nem láttam :lol:

Végre túl vagyok a vizsgákon :lol: Elég sok vizsgám volt, de túl vagyok rajta :lol: (igaz, még egy szakdoli vázlatot le kéne adnom a héten, és augusztusban egy gyakorlati naplót, de az már semmi ahhoz képest, amiket megcsináltam :lol: )

Jövő héten mi is bulizunk :lol: . Ha lesz végre fényképezőm, akkor majd én is teszek fel képeket :lol: (hétfőre ígérték, de ha nem lesz jó, akkor is küldök képeket, mert keresztanyu biztos hozza az ő gépét :wink: )

Kép
Kép
timóca
 
 


gratula és kitartás mindenkinek a vizsgákhoz!!! Hogy a csudába bírjátok??? :roll:

Emma pedig nagyon ügyi az álldigálós képeken!

Timi, elmúlt a sebe Marcinak?? OLyan csúnya volt szegénynek...

Tudtok vmi jó gyereknapi programot? Ahol nincsenek túl sokan, de mégis van egy kis felhajtás?

Kép
Kép
szilvih
 
 


Szilvi: köszönjük kérdésedet, sokkal szebb, már csak egy pici kis piros folt van ott neki. De remélem, hogy 1 hét alatt az is elhalványul, hogy szép legyen a bulijára :lol:
Gyereknapi programot meg lekéstük - írás ügyileg - de remélem, találtál valami jó programot. De ha máskor ilyen kérdésed van, akkor ajánlom: http://www.elevengyerekek.hu/

Kép
Kép
timóca
 
 


Timi,Oviról ti tudtok már valamit?Mi még nem :(
Tök jó, hogy Marci bibije már gyógyul :wink:
manóci
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: