Új privát üzeneted érkezett!

Catherine
Ti már biztos bent laktok!
Mi nem tudunk karácsony előtt, de azért jól haladunk... olyan jó látni, hogy halad a munka... még azért nekünk is marad bőven... attól kicsit tartok is, hogy nem fog olyan flottul menni mint az erdélyi fiúknak... :(
A költözéssel jól jártatok... az még nekünk hátra van... biztos jó sok(k) lesz! :(

Kinga
Köszi
Megvagyunk!
Áron sokat puszilgatja a hasam, csak úgy ha eszébe jut... vagy ha kérdezem, hol van Andor. Nagyon aranyos! Biztos jó testvérek lesznek! Áron nagyon jó természetű kisgyerek!
Nektek is hajrá kistesó! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok mamik!
MA TÖLTÖTTÜK A 20 HETET!
:)
KEZDŐDIK A VISSZASZÁMLÁLÁS! :)



Jó éjjszakát!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Áronomról két kép:
Így szeretgeti öcsit, és egy adventi:
Kép [img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1197964646.7801

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

 
 

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Végre beköltöztünk!!! :D
A pakolás nagy részén már túl vagyok, de még van mit tenni.

Most már a karácsonnyal is ideje lenne foglalkozni. Még nincs fa, Beninek ajándék... És ráadásul tegnap a nagypapám is meghalt. :cry: :cry: :cry:
Mivel mi gyerekkoroomban a nagyszüleimnél laktunk, és a szüleim elváltak, így nekem a nagypapám olyan volt, mintha az apukám lenne.
De igazságtalan vagyok, mert ez igazából csak nekem (nekünk) rossz, akik itt maradtunk. Neki már könnyebb, mert a végén nagyon beteg volt. Ő, akinek egész életében semmi baja sem volt. Nagyon nehezen dolgozta fel a betegséget, és nem akarta elfogadni. De szerencsére több mint 85 évet élt, és szép élete volt...

De inkább a vidám dolgokra kell most koncentrálni, hiszen jön a karácsony!

BOLDOG KARÁCSONYT mindenkinek, ha addig nem lenne időm jelentkezni!

Catherine
Vendég
 


Sziasztok!
Catherine: fogadd részvétemet Nagypapád halála miatt. Azért próbáljatok meg örülni az új otthonotoknak, jövőre pedig hajrá kistesó!
Kívánok Nektek is és Mamackáéknak is:
Kép
Kinga

Kép
németh
 
 


catherine - őszinte részvétem

Kép

andi
Kép
Kép
Kép
andy33
 
 


Sziasztok kedves mamák papák és babák!

Áldott Karácsonyt!
Kép

A többi képet itt láthatjátok:
http://babszemecske.freeblog.hu/






Catherine
Részvétünk!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek boldog új évet kívánok!
Kinga

Kép
németh
 
 


B. Ú. É. K.

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka: aranyosak vagytok a képen! Áron édes a kis pirospozsgás pofijával! Érdekes, hogy Máténak is olyan hamar nagyon piros lesz az arca!
Catherine: ti hogy vagytok? Beni megszokta már az új házat? Nem volt gond, amikor ott kellett először aludni?

Kép
németh
 
 


Minden kedves fórumozó számára kívánok egy nagyon boldog új évet, amely valóra vált sok-sok álmot, beteljesít minden vágyat! Jó egészséget és boldogságot a kicsiknek és a nagyoknak egyaránt!

2008.-ban is bővül a www.pszichologia.multiply.com oldal.
Pszichológiai tanácsadásért továbbra is a pszichotanacs@freemail.hu címen várom leveleiket. Bővebb információ: www.pszichologia.mlap.hu oldalon.

Barátsággal, Nisreen
nisreen
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka: tök jó a kép! Egyébként eldöntöttétek már, hogy hol építkeztek? Most úgy néz ki, mi is belevágunk.
Kinga

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Tudom, hogy eltűntem, de annyi minden történt mostanában. Először is: Boldog Új Évet Mindenkinek!

Mamacka!

Nagyon jók a képek! Áron tündéri.
Te hogy vagy? Pocak? A pici jól van?
Lakással hogy álltok?

Kinga!

Kistesó? Jön már?
Hol akartok építkezni? Vagy újat vesztek?

Beni nagyon hamar megszokta az új házat, a szobáját... :D Lehet, hogy ennek az is oka, hogy elég gyakran aszik máshol. (Nagyszülőknél, szállodában...) És itt nagy a hely játszani is.
Remélem az idén hamar lesz tavasz, és akkor a kertet is meg tudjuk csináltatni, és azt is használhatjuk végre.


Felteszek pár képet Beniről. Nagyon sokat nőtt már.

Kép Minden cipőt felpróbálunk

Kép bújócska a padlószőnyegben

Kép szomjas vagyok

Kép karácsony

Kép névnap (Mamamcka! Látod a könyvet?)

Jelentkezzetek!

Catherine
Vendég
 


ÓÓÓÓ micsoda ajándék!!! És tetszik neki?

Nagyon aranyosak a képek!

Egyenlőre mi még ebbe a lakásba szeretnénk végre beköltözni...


... a hétvégén a lakáson dolgoztunk... úgy élvezem...



...végre alakul.... bár lehet nekem nem kellene szívnom gőzöket-gázokat amik a mázolással távoznak... végre nem sötétkéket az ajtókeretek....

Varrogattam is a hétvégén... megvarrtam a babakocsinak a napfénytetejét, meg a karfára játékot... majd fotózok.




Képzeljétek a 2008 tavasziaknál pénteken megszületett egy baba... a 25 hétre... Vasárnap Zsombor baba elköltözött a menyországba... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Andorunk jól van... holnap megyünk uhura

Rólunk itt láthattok friss képeket:
http://babszemecske.freeblog.hu/

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!
Catherine: nagyon nagyfiú lett Beni! És azok a nagy szemek... Nagyon helyes!
Mi Üllőn szeretnénk építkezni, mert ott lenne egy telek, ami jutányos áron a miénk lehetne, mert a családé. Egyébként a férjem családja ott lakik Üllőn. Én is már odáig vagyok meg vissza, hogy legyen kertünk!!! A gyerekeknek is nagyon jó, na de nekünk is, hogy nem kell a játszótérre lehordani a fél házat. Kistesó nem akar jönni, amit elég nehezen viselek már, nem tudom mi lehet az oka. Hónap végén megyek is a dokibácsihoz. Máté annak idején elsőre sikerült...
Mamacka: voltatok uh-n? Azért ne dolgozz sokat! Meg majd várjuk a fotókat!
Kinga

Kép
németh
 
 


Sziasztok!



Tegnap este voltunk ultrahangon
... kivételesen elég hamar végeztünk csak másfél órát vártunk. Dokink tök beteg volt maszkban rendelt, reggel még 38 volt a láza... :(

Kismanónk gyönyörű 706 gramm, 24 hetes egy naposan, pont 24 hetes egy naposat mutatott a gép is és a profilja tisztára olyan mint Áronnak. Fényképezőgépet most nemtudtunk vinni, mert nem volt benne elem, de felvette dvd-re amit meg nemtudunk megnézni mert nincs lezárva... :( kaptunk két képet is az egyik 3D de nem igazán sikerült... pézsmapocok és hörcsög keverékére hasonlít
:lol: :lol: :lol: :lol: mondta, hogy új a gép még gyakorolni kell... én meg mondtam, hogy rajtam bátran... lehet lesz is belőle valami, februárban egy szombaton ki akarják próbálni a kollegával én ajánlkoztam, hogy szívesen megyek.

Mikor eljöttünk kérdeztük az asszisztens nőt, hogy meddig szokott tartani a rendelés... azt mondta, hogy változó, de gyakran hajnali 1-ig, de volt, hogy egyre jött egy mama és negyed háromkor mentek haza :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: azért ez durva szerintem... pedig már pótnapot is beiktattak mert nem győzik...

Ja és kétezerrel emelték a pénzt... :(
Két éve 5000 volt egy vizsgálat... két év alatt emeltek egy ezrest, most meg hirtelen kettőt... nyolcezer pénzt hagytunk ott... ez azért egy kicsit sokkk. :( :( :(

Képeket otthon fotózok, meg a pocak is lemaradt, mert mindig ugyanaz a háttér kellene, de már megint anyuéknál vagyunk napok óta.


jaj és nagyon fiú!!! Akkora bizonyítéka van, hogy csak na! :) :) :)


Most viszont görcsölgetek, lehet beveszek egy magnéziumot... :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Mamacka!

Óvatosan a görcsölgetéssel! Nem kell sokat dolgozni! Inkább pihenj! Szerintem mindennél többet ér egy egészséges kisbaba!
Sajnos mostanában az én környezetemben is történtek rossz dolgok a pocaklakókkal, így még egy kicsit halasztjuk a kistesó projektet, hogy Beni elég nagy legyen hozzá, és megszokja az új helyet is teljesen.

A könyv nagyon jó. Beni főleg a belső borítót szereti. :D


Kinga!

Nem lehet, hogy már túl görcsösen akarjátok? Az ismerőseim között eddig az volt a fő probléma ilyen esetekben...
Az építkézeshez kitartást kívánok! Nem lesz egyszerű! De a végeredmény általában kárpótol.

De most mennem kell.

Catherine
Vendég
 


mindjárt előkeresem az uhu képet... de előbb felteszem a pocakfotót:

Reggel 70.5 kilót mértem ami olyan 6-7 kiló +

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!
Catherine: igen, lehet, hogy van benne valami, sőt! Csak az az igazság, hogy nem tudom, hogy hogy csináljam, hogy ne gondoljak rá annyit. Na majd legkésőbb az építkezésnél csak elterelődnek a gondolataim...
Mamacka: szép a pocid! :oops: Az uhu képet is tedd majd fel! A 6 kg az tök jó, nem? Áronnal mennyit híztál?
Én mondjuk szerintem 3 hónapos terhesen tartottam itt Mátéval. :oops: :oops: :oops: Na de én egy extrém eset voltam ebből a szempontból (is).
Kinga

Kép
németh
 
 


Uhukép:
Kép

Ilyen pézsmapockunk van! :)

A babóhoz hajrá... találj valami elfoglaltságot ami eltereli a gondolataidat és pikk-pakk összejön meglátod! ;)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Itt meg a nagyobbik, ezek a képek vannak fenn a Bastianon amikre szavazni lehet ...

Olyan gyönyörű én meg nem vagyok egy cseppet sem elfogult...

Kép Kép

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Nagyon szép kis pézsmapocok! :D Gratulálok! Na és persze Áronhoz is! Mindjárt meg is nézem azt az oldalt és szavazok rátok! :wink:
Egyébként most vezetni tanulok, az eléggé lefoglalja az agyamat (lehet, hogy túlságosan is), de már hetek óta csak nyomom a gázt meg kuplungolok egész éjjel..... Na meg eladjuk a lakást is. Ennél jobb elfoglaltságot nem találtam magamnak. :lol:
Írjatok gyakrabban!
Kinga

Kép
németh
 
 


Németh
Remélem hamar összejön a babó!

Pézsmapocok köszöni a dícséretet! :)

Hoztam képeket:

25 hetes

KépKép

megint egy baleset... :(
Kép

legújabb varromány falvédők... sajnos a varrógépem beadta a kulcsot... remélem nem nagy a baj... :(

Kép Kép Kép Kép
Kép


Áronom festi a szobáját. :)

Kép Kép

Játszón

Kép Kép Kép Kép Kép

Sétáltunk Szentendrén...

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Legutóbb nem volt itthon pelus ezért így keltünk útra , hogy beszerezzünk egy csomaggal... :)
Becsomagoltam textilpelusba, majd ráhúztam egy bugyimat a két oldalán meg megcsomóztam... végülis egész jól kitartott... :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka: húúúúúúúúúúú mit csinált Áron? Orra esett? Szegényke!!!!! :cry:
Hol van ez a szupi játszótér? Sztendrén? Bezzeg nálunk nincsenek ilyen rugózó játékok, inkább nagyobbaknak való a csúszda is.
Catherine: ti hogy vagytok?
Kinga

Kép
németh
 
 


Mamacka: húúúúúúúúúúú mit csinált Áron? Orra esett? Szegényke!!!!! :cry:
Hol van ez a szupi játszótér? Sztendrén? Bezzeg nálunk nincsenek ilyen rugózó játékok, inkább nagyobbaknak való a csúszda is.
Catherine: ti hogy vagytok?
Kinga

Kép
németh
 
 


Mi játszótérügyileg nagyon el leszünk eresztve... Óbudán van a legtöbb Máltai... na azok szuper jók. Ezek sima normál játszóterek az egyik Kőbányán a másik Óbudán...

Áronom felborult az autójával... de nem volt annyir avészes mint ahogy kinéz...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok
Hoztam pár képet:

27 hetes
Kép Kép Kép

Így aludt el... játszott a dobozzal belebújt és elaludt... :lol: :lol: :lol:
Kép

Szülinapi bulin
Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Zongoramanók
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Nagyon csinos a fiatalember!!! A dobozos kép nagyon ari!!! :lol: Máté még soha életében nem aludt el "csak úgy". :roll: Jó nagy már a pocid! Irigy-irigy. Mi is voltunk vasárnap szülinapi bulin, őrületes volt. Egy dologra rájöttem: soha nem tudnék óvodában dolgozni. :P
Catherine: :?:

Kép
németh
 
 


Ő se csak úgy aludt el altattam... csak éppen én előbb elaludtam mint ő hagytam had szöszöljön a dobozzal... és belefáradt

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Nos nincs valami nagy forgalom...
28 hetes képek:
Ilyen csálé volt reggel a pocóm... teljesen az egyik oldalra vackolta be magát... :) annyira nem is adja vissza sajnos a fotó!
Kép

Áronom szeretgeti tesót...
Kép


Bugyis képen most is kisebbnek látszik...

Kép

Kép
Kép

73.5 kilónál tartunk ami olyan kilenc + lehet (nem tudom a kezdőt, hogy 63 vagy 65 volt-e)

Németh
De csini macskusz lettél! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Szia Mamacka!
Már 28 hetes vagy?! Hogy repül az idő! De tényleg, hisz' mindjárt itt van május. Nagyon szép a pocid. Mennyivel nehezebb terhesnek lenni Áron mellett? Nem gond, hogy sokat kell emelgetned? Na majd jól feltérképezed legalább az Istvánt.
Ja, lecseréltem magam macskára, mert már untam a vigyorgós képemet. És azért lássuk be, a cica ezerszer aranyosabb! :wink:
Ebben a hónapban kezdem szedni a clostyt, úgyhogy tessék szurkolni!
Kinga

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el teljesen!

Mamacka!

Már nincs sok hátra!
Áron hogy bírta, hogy nem emelgeted állandóan? Vagy Ő nem is igényli? Esetleg még mindig ugyanúgy emelgeted, mint eddig?

Kinga!

Lehet, hogy nagyon tudatlan vagyok, de mi az a closty?

Catherine
Vendég
 


Sziasztok

Nem aranyosabb a macskusz! ;) szurkolok a babóhoz!

Nem nehezebb délutáni alvásokkor pihizek mellette olyan jó vele feküdni annyira kedves kisfickó... még sokat emelgetem, sőt néha-néha szopi is van...

Taegnap volt az új lakásban lakógyűlés... ha minden a tervek szerint halad nagyon szép lesz a beépítés felújítás de sajnos legeslegjobb esetben is egy év mire lesz lift, de inkább másfél. Addig nemtudom mit csinálok... :(

Március végén reményeim szerint költözhetünk!

Férjem kapott munkát!!!! két év után...
Sajnos elég messze tőlünk ill. most még közel... de költözés után félek sok lesz a benzinköltség.
Úgy fog hiányozni... :( de persze nagyon jó, hogy lesz állása.


Most a gyedet próbálom intézni, hogy minnél jobban járjunk döntést kell hoznom, és nagyon nemtudom mit válasszak...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!
Catherine: azt kívánom, hogy soha ne is tudd meg! Ez egy olyan gyógyszer, ami az agyalapi mirigyre hat, és segíti a peteérést. Ezért várom nagyon a hatását. Ti mikor kezditek a babaprojektet?
Mamacka: mi az a minéljobbanjárjunkdöntés? Mi közül lehet dönteni?
Kinga

Kép
németh
 
 


Egy-két kép:
Az én két mackóm:
Kép
Kép
Kép
Kép
És mi a 29. héten:
Kép
Kép

Kép

Kép

Kép

Németh
tb tanácsadóhoz fordultam... tul képp kettő között vaciláltam, hogy eleve melyiket válasszam... döntöttem, most kérem a jó Istent áldja meg a döntést... :)
Remélem sikerül a maximum gyed.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Most jöttünk meg uhuról ma vagyunk 29 hetesek egy naposak! (méret alapján 29+4) és ehhez másfél kilósak ami állítólag kicsit több mint az átlag de nem vészes (azért remélem rá tudom adni az 56-os ruhákat. :shock: :roll: :lol:

Adataink
magzat fekvése: far ugyanúgy mint Áron a végén farol be nekem :(
Placenta helyzete: melső
Magzatvíz mennyisége: átlagos
Ép koponya szabályos agyállomány. Szívműködés jó, négyüregű szív, ép kiáramlás
Ép rekeszizom.
Gyomortelődés, hólyagtelődés látható.

Biometria:

BPD: 75 mm
HC: 270mm
AC: 255 mm
FL: 56 mm
Anomália nem látható


Mondtam a hasfájást és a derékfájást, kérdezte, hogy volt-e fizikai, lelki megterhelés, mondtam, hogy de még milyen! :)

Ezért megnézett manuálisan is (életemben most vizsgáltak így még csak harmadszor :) + egyszer szültem) : kissé felpuhult a méhnyak, de ez másodszorra szülőnél normális, zárt a nyakcsatorna.
A hasi uhun meg is mutatta, hogy látszik a zárt méhszáj, kérdeztem, hogy a külsővel mi a helyzet az ugyebár nem látszik, erre azt mondta, hogy az nem is érdekes, a belső állapota a fontos.

Az egyéb hüvelyrepedéses dolgokra tök mást mondott mint aminek én neten utánna néztem, azt mondta, hogy a hüvelyrepedésnek nincs köze az inkontinenciás panaszokhoz, az attól független. Ami még érdekes volt, hogy azt is mondta ilyenkor már nem jó a gátizomtorna mert túlságosan megedzi a gátat és pont, hogy nehezebb lesz a tágulás, ráérek szülés után, akkor viszont kifejezetten ajánlja mert teljesen rendbe tudom vele tenni a panaszos dolgokat... no most légy okos domonkos... :(
Az olajos gátmasszázst ő is ajánlotta.

A labor anyagok elkeverve megint... kiakadt, hogy mennyi felesleges dolgot néztek nekem vérből aminek semmi köze a várandósághoz(volt olyan amiről ő sem tudta, hogy mi fene), de ami fontos lenne az mérhetetlen (bárányhimlő) a toxoplazmát meg nem is nézték... :(
A cukros papírom, meg nem rakták be a mappájába így az nincs nála, majd telefonálni kell.


... és akkor jöhetnek a képek...



Kép Kép Kép

Pocakfotó majd csak holnap készül...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mi most jöttünk meg uhuról... háááát még jó, hogy ingyen volt, mert jóformán semmit nem mutatott magából... még mehetünk a 33. héten is, belefér az ajándékba... hátha akkor.

Rágta a zsinórt takarta az arcát, eleve háttal feküdt, már jóformán a hátamat zselézte a doki, hogy onnan talán látszik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Amúgy tök kedves volt a dokibá, a mi dokibánkkal együtt volt katona.

Mindkét vesén van egy kis vesetágulata, de nem vészes, azért figyeljük.

Íme így rágjuk a zsinórt:
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

"Itt vagyok!" (Részlet a Padlás című mesterműből... :D )

De tényleg nem tűntem el, csak nehéz időt szakítani az írásra. Főleg ilyen jó időben.

És arról nem is beszélve, hogy most minket is utolért az influenza. :( Beninek most volt először láza, ráadásul napokig. A nehezén már túl van. Most viszont Spiropentet kell szednie, mert a tüdejéből nem tudja felköhögni a váladékot.
De szerencsére a hangulatával már nincs gond, és egy kicsit már eszik is. Amúgy sem volt nagy darab gyerek, de ez a pár napos "fogyókúra" még csökkentette is a súlyát.

Pár képet mellékelek:

Kép reggeli készülődés

Kép kukucs

Kép

Kép Van még itt valami? Kép hancúr

Catherine
Vendég
 


Sziasztok!
Catherine, örülök, hogy jelentkeztél! Nagyon szép Beni! Remélem hamar meggyógyul most már, aztán élvezhetitek a tavaszt!
Mamacka: hogy vagy? Máténál is láttak vesetágulatot, aztán amikor megszületett kellett vinni 2, majd 3-4 havonta uh-ra, de nem volt semmi gond belőle. Azt mondták nagyon gyakran előfordul. Úgyhogy ne izgulj emiatt.
Kép Mackó

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy betolakodok hozzátok, de lenne egy nagy kérésem.
Kislányom szeptembertől Dunaharasztin fog oviba járni. S a közeljövőben el kell döntenem, melyik oviba menjen. De sajnos nem tudok egyikről sem semmit, ezért szeretnék róluk infót gyüjteni.
Kérlek benneteket, aki a Dunaharaszti óvodákat ismeri (Mese Óvoda és Hétszínvirág Óvoda) írjon nekem az e-mail címemre. neras@freemail.hu

Segítségeteket előre is köszönöm.

Erika
akiren
 
 


Sziasztok!

Kinga!

Beni köszöni a dícséretet! Máté sem panaszkodhat! Igazi nagyfiú... :)

Kistesóval mi a helyzet?

Mamacka!

Veletek mi van? Minden rendben?

Catherine
Vendég
 


Sziasztok!
Catherine: az a helyzet, hogy nincs helyzet. Várjuk a jószerencsét. :? Ti mikor kezditek a projektet?
Mamacka: már rég írtál. Jól vagy?

Kép
németh
 
 


Hű micsoda szép legények! :)

Jól vagyunk...rengeteg az intéznivaló, szeretnénk március végén költözni a lakásba, de még van vele egy csomó munka.

Áronom tegnap olyan aranyos volt... felkelt délutáni szunyókából odajött hozzám, felhúzta a pólóm, össze-vissza puszilgatta a hasam majd belenézett jelentőségteljesen az arcomba és azt suttogta Andor ! :)
Azt hittem megzabálom... eddig még nem mondta ki öcsi nevét! :)

Újabb pociképek

31 hetes:
Kép Kép Kép Kép

32 hetes
Kép
Kép


Áronom
Kép Kép Kép Kép

orgona...
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka: nagyon szépek vagytok! Áron nagyon édi lehetett! Kitartást a költözéshez, vigyázz magadra nagyon!
Catherine: ti hogy vagytok? Gondolom már élvezitek a kertet.

Ti már gondolkodtatok rajta, hogy mi lesz a 2. szülinapi ajándék? Nekem semmi jó ötletem nincs.

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!

Puszi
Kinga

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Először is kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk mindenkinek!

Kép

Kinga!

Sajnos a kertet még nem igazán lehet élvezni, mert csak sár van. De hamarosan szerzünk pénz és azt is megcsináltatjuk.
Viszont az utcán nagyon jól lehet motorozni és más hasonló korú gyerekekkel játszani. Beni nagyon élvezi! :D

Mamacka!

Tényleg nagyon vigyázz magadra a költözésnél!
Nagyon szép a pocakod és nagyobbik fiad is! :)

Mennyit beszélnek a fiúk?
Beni szinte semmit nem mond... :( Legalábbis számunkra érthető nyelven...

Catherine
Vendég
 


Igyekszem! :)

Áronom sem bőbeszédű igaz mostanság beindult egy kicsit.

Kórházi csomag szinte teljesen bepakolva, ruhácskák kimosva, kivasalva... először és utoljára... ugyanis én nem vagyok az a vasalós fajta...

Az első alkalom is inkább szertartásszerű, de erre szüksége van a várakozó lelkemnek!



:lol: :lol: :lol: :lol:



Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Látom akadt vasalnivaló! De tényleg az olyan jó, készülődni a kis ruhákkal! Aztán remélem ide is megírod majd a nagy hírt! Mondjuk még van idő!
Catherine: Máté elég jól beindul már beszédileg. Nálunk inkább abból van baj, hogy most már kezdi félteni a cuccait és a játszótéren van néha botrány. :roll: Azt már tudja, hogy mi a mienk, de a másé még ismeretlen fogalom.

Kép
németh
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: