Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Pár sorra jöttem én is csak.

Tündér: tényleg ne magad okold a történtek miatt.Én is nagyon lelkis vagyok és engem is szíven ütne és magamat okolnám az tuti, de tényleg el kell fogani, hogy elevenek , mozgékonyak és igen-igen érik őket balesetetek.,Ha belegondolok engem is ért milliónyi karcolás kicsi koromban és téged is biztosan. Az jó hír, hogy nem hagy maradandó nyomot a sérülés, te pedig nyugodj meg!!!!!Jó anya vagy nagyonKép!

Tali biztosan nagyon jóóó lehetett, ha jobb idő lesz mi is elmegyünk.

Zsuzsófi: jó régen jártál erre felé, aranyos Bence és Anna. A sok negatív mellett vigasztaljon a jó hír, hogy férjhez egy olyan emberhez aki maximálisan elfogad téged Bencével együttKép. Apukád miatt sajnállak nagyonKép.

Vera: jobbulást kívánok!!!!!

Zsizsa: Neked is szintén jobbulást!!!!

Évi: Flórának is jobbulást kívánok!!!

Anyukák, gyerkőcök ne betegeskedjetek!!!Bár ma nekem is fejgörcsöm van és torkom is fájdogál, csak Robó ne kapja el!

Brigi: de sokat nőtt már Máté, nagyon szép fiúcskaKép. Aranyos vagy, hogy felajánlottad a lakást talit illetően, biztosan élünk is majd veleKép.Hú, azért nem lehet semmi három gyerkőccel, tudsz pihenni(jó kérdés mi? ) ?Tejcsid van bőven? Bömbi nem kéri a cicit már?

BArbi:nagyon jóóó a sielős fotóKép!Pocid még nem láttam...

Dorki:sikerült a krémet kiszedni a szőnyegből???

Mit is akartam még ja, Marcsi elküldenéd nekem ha lesz egy kis időd az új ágyatokról a fotót, kerestem amit ide is feltettél, de nem találtam(nem is volt sok időm rá), és ha vki még tudna gyermekágyról képeket küldeni megköszönném. Most mi is sk készítésűt tervezünk(helyhiány miatt pontos méretűnek kell lennie).

JA és még Zit tőled akartam kérdezni, hogy az aleo verás fogkrémet azt hol lehet beszerezni?Aranyos Beni kukimosás közben , a szája viszont remélem már sokkal szebbKép. Örülök, hogy próbálsz kicsit megnyugodni már. Minden elismerésem a tiéd, főleg így, hogy most Benit megcsapta "apa szele".

Bocsi akinek nem tudtam írni, kicsit el vagyok "havazva".

Ma óriási hóembert is építettünk ennek öröméreKép.

Vigyázzatok magatokra:Anita
anita77
 
 


Zsizsa
Mi baj van ? Ki mérgesített föl ? Örülök, hogy javulgattok
Vera
Neked is jobbulást. Most legalább ti sem látjátok az orvost egy ideig, legalábbis oltásilag. Nikin a két hét lappangási idő utolsó két napján jöttek ki az oltástól kiütések és elég levert is volt, de legalább nem lázas. De tényleg hamar elmúlt. Remélhetőleg ti is megússzátok.
Tündér
Ne hibáztasd magad, nem tudtad volna megakadályozni. Az én lányom is leesett már mellőlem az ágyról, sőt mikor kisebb volt egyszer a kezemből is kiesett annyira fickándozott. A lényeg, hogy semmi komolyabb baja nem lett. Azóta nem óvatosabb kicsit ? Az, hogy sírtál meg szerintem teljesen normális.
Barbi
Nem kente magára a krémet Nikcsi csak megkóstolta. Kép Nekünk is kb. 3 hónapig nyolc fogunk volt. Láttam én, hogy jön az egyik alsó rágó is ,de nagyon lassan. Erre ma reggel vizsgálgattam a fogait és láttam, hogy még egy kinnt van fölöl. Szóval már 10 db fognál tartunk. De érezhetően kevesebbet eszik és a rágnivaló kaját nem is hajlandó nagyon elfogadni. Azt meg, hogy amikor hisztis- nyűgis- nyavajás a fogától van-e én már nem tudom. Ráfoghatom arra is, de majd ha nagyobb lesz megkérdezem tőle. Kép
A kereszfiamnak is már négy hónapos korában mondták ,hogy jön a foga (szemfog ??) és egy éves kora után bújt ki neki az első. De ők rendületlenül egy héten egyszer ezt biztosra vették, bármi baja is volt.
Nagyon nagyon szép helyen voltatok síelni. El is hiszem, hogy föltöltődtetek. Nem utazik ki hozzátok valaki rokon, mikorra jön a tesó ?
Cory, Panu
Hova jártok tücsökzenére?
Zsuzsófi
Nagyon aranyosak a picik. Akkor úgy néz ki nektek nem lezs gond a bölcsibe a beszokás. Apukádat sajnálom. Nincs megoldás?
Anita
Nagyjából kijött a krém a szönyegből, de igazán nem szívta be. De tényleg balzamszőnyeg lett belőle Kép
Pár képet fölteszek a taliról,bár a nagy tömeget nem tudtam lefényképezni, mert Niki végig a nyakamban volt azért a végére már föloldódott, de addigra csak 4 baba maradt. Csupa csaj !
ez a tetű nem enged képet feltölteni, megpróbálom holnap
Jó éjt
Dorki
dorki
 
 


Sziasztok!

Még élekKép

Dorki!
A bárányhimlő elleni oltásnál jöttek ki a pöttyök Nikinél vagy a 15 hós oltást írtad? Utóbbinál nekünk semmi de semmi tünet nem volt szerencsére, remélem ezt is megússzuk. A doktornéni szerint maximum 1-2 pötty és pici láz lehet, de száz gyerekből egynél fordul elő. Remélem nem Bence lesz az az egy...Kép

A nyűgit én is általában a fogára fogomKép Pedig már egy jó ideje 6 foga vanKép Még alul hiányzik kettő a 8hoz, utána elvileg melyikeknek kell kibújni?

Zsófi!
Csinosak voltak a gyerekek karácsonykorKép A sok rosszért nagyon sajnállak, de azért van jó hír isKép EsküvőKép

Zsizsa!
Mi történt, min idegesítetted fel magad?!

Tündér!
Ilang hogy van? Nagyon látszik a púp? És a kedve milyen? Remélem nincs semmi gond!

Most ennyi mert mindjárt ébred Bence, ezeket az értékes perceket pedig még másra is ki kell használnomKép
Vera

KépKép Kép
76vera
 
 

 
 

Hahó Lányok!

Köszönöm a kedves szavakat mindannyiotoknak, nagyon jólesettKép

Ilangot figyeltem egész nap, szerencsére semmi agyrázkódásra utaló jelet nem tapasztaltam. (kopp-kopp) Délután átjött egy barátnö a kislányával, nagyot jászottak, olyan tündérek voltak.

Ma 6.15-kor kelt Ilang, sétáltunk is ebben a fránya szélben, úgyhogy délben majdnem ülve elaludt. Étvágya nem valami húde, de most ezzel nem idegelem magam. Amúgy a popsija iszonyúan kipirosodott, hólyagos lett (Zsizsa), nagyon fájlalja.
SZal volt már jobban a kincsem, de ne higgyétek, hogy lassabban megy, vagy jobban figyelKépKép

Bocsi, hogy megint csak enniy, de megyek, mert ha felébred mennünk kell a könyvelöhöz a város másik végébe, és még össze kell készítenem minden papírt.

Puszi Nektek
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Anita,
Erre gondolsz, ugye?
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=22&langId=- 30&catalogId=10101&productId=11210

Zsizsa,
Én is kíváncsi vagyok, ki és mivel tudott ennyire felhúzni.

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


Hali!

Lányok,
a kíváncsiságotokat sajnos nem elégítem ki, ugyanis úgy döntöttem, hogy nem érdemes rá szót vesztegetni, és már nem is vagyok dühös sem.Kép

Írok pár aranyos dolgot: elfelejtettem írni a múltkor, hogy Gabi rászokott, hogy néha megfújja ő is a kaját, mert gyakran eszünk úgy, hogy pont kész lesz, és ilyenkor fújkálni szoktam. Múlt pénteken este veszem fel, hogy szopizzunk elalvás előtt, erre kétszer megfújta a cicit, mielőtt bekapta.KépKépKép Ott röhögtem.Kép

A vásárlás Gabival teljes készenléti állapotot igényel, hárman szoktunk menni, én vásárolok, a férjem meg figyeli Gabit, aki egy villanás alatt képes leemelni egy almát a helyéről és beleharapni, de ugyanezt megteszi naranccsal, mandarinnal, paradicsommal, paprikával, a múltkor majdnem fehérrépába harapott, ilyenkor kénytelenek vagyunk előre nem tervezett dolgokat is megvenni.Kép Szóval nagyon vicces vele a vásárlás. Lepakolja az összes polcot, minden létező dolgot meg akar venni, és állandóan mutogat a szájára közben, hogy enni akar.Kép Kis éhenkórász gyerek.Kép Pedig a súlya alapján senki sem mondaná meg.Kép

A múltkor a zöldségesnél ott volt a kutyája, hát, ne tudjátok meg, Gabi rohangált utána a bódéba be, bódéból ki, simogatta (persze nála ez kicsit hevesebb dolog, ezért szegény kutya menekült volnaKép), közben meg folyamatosan mondta, hogy va-va, va-va, va-va!Kép Olyan cuki volt!Kép

És mostanában olyan jól eljátszik egyedül, néha meg odajön hozzám, felveteti magát, megfogja két kezével az arcom, és belevigyorog a képembe.Kép Aztán összedörgöljük az orrunkat, ő meg bújik.Kép Imádom a kiscsajt!Kép

Azért fel is tud húzni, ha arról van szó, szóval senki ne gondolja, hogy minden mindig rózsaszínű nálunk.Kép

Tündér,
sajnálom Ilang popóját, remélem, hamar elmúlik! Csatlakozom az előttem szólókhoz, nem tehetsz róla, hogy beverte a fejét, balesetek sajnos mindig lesznek, és nem lehetsz állandóan mellette.

Vera,
kíváncsi vagyok, Bence hogy viseli a barihimlőoltást, ugyanis Gabi is most fogja megkapni, amikor felgyógyul a betegségből. Ha nem betegedett volna le, már túllennénk rajta. Nekünk a 8. után a rágók kezdtek bújni, és csak most indultak neki a szemfogak. Egyébként én is mindig a fogakra fogom a nyűgit, esetleg a frontokra.Kép Jobbulást!

Dorki,
örülök, hogy jó volt a tali, még ha Niki nehezen is engedett fel! Legközelebb biztosan hamarabb belejön.Kép Nem semmi a krém a szőnyegen... Tű nélküli oltás esete Annéknál (ezt te kérdezted?): ha jól emlékszem, először a doki elfelejtette belerakni a tűt a fecskendőbe, és úgy akarta beoltani Hamit... Meg ne kérdezd, hogyan csinálta, ötletem sincsen, ehhez már nagyon homálynak kell lenni. Ha rosszul emlékszem, Ann majd kijavít.Kép

Zsófi,
sajnálom a sok negatív dolgot!Kép Viszont tök jó, hogy esküvő lesz, éljen!Kép Örülök, hogy a műtét is ilyen jó eredményt hozott! Bence nagyon szépen beszél már!Kép A két gyerkőc nagyon édes, és hasonlítanak egymásra!Kép

Anita,
jobbulást! Robóról is írhatnál pár sort!

Manócs,
az utsó talis képen a copfos kislány kiköpött a húgom kiskorában.Kép Jó nagy házatok van! És jó sokan voltak benne!Kép Legközelebb mi is megyünk!Kép

Panu,
örülök, hogy Lizi és te is élveztétek a talit!Kép Hatodik kaki a kádban.Kép Legalább apa is benne volt a vízben?KépKépKép Gabi szerencsére ilyet még nem csinált.Kép Fejlődik Lizi, hogy már ilyen szófogadó lett, ugye, hogy csak ki kell várni!Kép Élvezd ki, mert aztán jön majd a dackorszak, amikor juszt se azt teszi, amit kérsz.Kép

Mucus,
megnéztem a képeket, nagyon jók, igazi sármos kiskrapekod van!Kép

Évi,
Flórának jobbulást!

Klarissza,
örülök, hogy javulsz! Mi volt az ideggyógyásznál?

Barbi,
nagyon szép helyen voltatok!Kép Bár bevallom őszintén, hogy kicsit elborzaszt már a hó látványa.Kép Tavaszt akarooooooook! Pocibaba rugdosás tök jóKép, emlékszem, én mindig bökdöstem Gabit, amikor nem mozgott, nem is lett egy alvóbaba.Kép Apa nagyon rendi, hogy mindenben segít!Kép

Brigi,
mi szívesen megyünk hozzátok!Kép Csak legyen vége ennek a betegeskedő időszaknak, nehogy véletlenül megfertőzzük Mátét! Olyan cukik a gyerekek, és elképesztően hasonlítanak egymásra!Kép Eszembe jutott, hogy a terhesség elején itt gondolkodtál, hogy nem felelőtlenség-e megtartani, hát olyan jó, hogy megszületett, nem igaz?Kép

Zit,
nagyon jó a fütyimosós kép!Kép A szája tényleg elég csúnya volt a baleset után, de most tényleg kérnénk képet róla, hogy már alig látszik! Pusziosztás tényleg nagyon aranyos!Kép Gabi még egyáltalán nem ad, pedig tud cuppantani, ha akar.

Na, megyek, mert felébredt a kőc.

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Bocsi a többiektől , de csak benéztem.

Marcsi: azt hiszem volt olyan fotó, melyen Ákos apával szereli az ágyat.Vagy nem jól emlékszem???
Igen, ilyen ágy volt, amit fel is tettél, kösziKép.

Anita
anita77
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek! az előbb teljesen egyedül felvette a benti cipőjét Bebi, és ráadásul úgy ahogy kell, nem keverte össze a jobbat a ballal.
Nincs bekapcsolva, és az tetszik neki, hogy amikor lép zörög a csatja.

Vera
köszönöm, aranyos vagy. A lakás még elég üres volt a képen, mert két héttel előtte költöztünk.
Az első nyolc fog után elvileg négy rágónak kell majd kijönnie.

Zsizsa
akkorát nevettem Gabi cici fújásán, nagyon aranyos lehetett.
Meg a többi is amit írtál nagyon teccet.
Annyira írigylem a bújós babák szüleit.
Bár Bebi is szokott mostanában csak úgy soron kívül átölelni.
Ja! meg a szájával ad puszit. Igaz, nem cuppant, de már ez is valami, mert eddig vagy az arcát tartotta oda, vagy leginkább a tenyerét, hogy pusziljuk meg. Ezt a puszi küldésből találta ki.
Te repesztgetsz olyan jókat ugye Zsizsa?
Vettem hozzá valót, én is alkotok valamit. Elsőre biztos nem lesz olyan kafa, mint a tulipános ládika.

Tündér
borzasztó lehetett átélni ezt a balesetet. Jobbulást Ilangnak.

Talisok!
a képek alapján nagyon jó lehetett, és a gyerkők is szemmel láthatóan jól érezték magukat.
Talán legközelebb...

Mennem kell, mert fürdés idő van lassan.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Sziasztok!

Kicsit le vagyok maradva, de majd pótolok.

Voltunk dokinéninél, Barni 12 kg felett van valamivel. Most, hogy ezt tudom, egyre nehezebb cipelni.Kép
Feléri a kilincset. Le is nyomja, az ajtót ezzel együtt nem mindig sikerül kinyitnia. Mindenesetre a wc-t most már kulcsra zárjuk. (Ott laknak a tisztítószerek.)
Pár napja elkezdett enni kanállal. Eddig csak túrta vele ide-oda a kaját, de most már bekapja, és sikerül is neki valamennyit a szájába ügyeskedni.

Ma tudtam meg az AFP-t, 0,8 MOM. KicsitKép, de azért nem tragikusan rossz, főleg, hogy a bHCG sem túl magas. Hétfőn megyek ultrahangra, kíváncsi vagyok, a saját doki mit gondol. De most már jobban hajlok arra, hogy megintcsak kérem a magzatvízvizsgálatot.

Zsizsa: azt akartam neked írni, hogy nem érdemes felhúzni magad, de látom rájöttél magadtól isKép.

Ági
Kép
Kép
hagnosz
 
 


Mucus
Nagyon ügyes Bebi, Niki is próbálja, de még nem tart sehol.
Zsizsa
azért én még kiváncsi vagyok...Kép
Jól nevelt gyerek óvatos és megfújja a cicit is. Sosem lehet tudni. Aranyos Kép
Nálunk is elég macerás a vásárlás hármasban. Bár én nem engedem, hogy lepakolja a polcokat, mert szerintem később még rosszabb lesz, ha már most nem szólok rá. Szerinted?
Vera
Én a 15 hós oltásra írtam a pötyiket, úgyhogy ezt elnéztem. Bocs. De nekem azt mondta az orvos, hogy ez gyakori. A keresztfiamat nagyon leverte ez az oltás ő lázas is volt napokig, meg pöttyös is..
A fogaknál a 8. után jönnek a rágófogak és utána a szemfog. Elméletileg
Hangosz
Szerintem ne aggódj az afp miatt, tudod, hogy legtöbbször hibás adatot ad. De persze, majd az orvos megmondja. Berni nagyon nagy már, hogy eléri a kilincset. Nincs képed róla?

Niki ma egyedül aludt el a kiságyában délelőtt. Este már megy neki hetek óta. Kb. 10 percet ott ülök és amikor látom, hogy már nem nagyon tekereg, akkor szólok neki, hogy anya elmegy aludni és kijövök. Egy hang nélkül elalszik. Komolyan mondom, hogy nem gondoltam volna, hogy ilyen is lesz valaha nálunk.
Dorki
dorki
 
 


talis képek
0-9 között 2005.02.15. tali néven
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=4820&page=1
Jó éjt mindenkinek
dorki
 
 


Halihó!

Anita,
ágyszerelős kép az albumunkban van.
http://babanet.hu/album/main.php?album=4348&page=2
Ha jól emlékszem, nem dobtuk ki az összerakási rajzot, az az sk ágykészítéshez hasznosabb infókat szolgáltathat.
Ha megtalálom, akkor e-mail-ben elkérem a postai címeteket és elküldöm.

Erről jut eszembe. Mármint az sk dolgokról.
Brigi, végülis milyen anyagot vettél hordozókendőhöz?


Üdv.

Marcsi

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


Sziasztok!
Vagyok én is, még ha ritkán is. Kép

Brigi, mi is szivesen elmegyünk hozzátok, de talán várjuk meg a nem létezö influenzajárvány végét. Máté mégicsak olyan kicsike még ...

Vásárlás: mi csak nagyáruházba járunk, de akár kettesben is. Egy ideig birja a bevásárlókocsiban, aztán egy nagy rohangászás jön (lehetöleg a ruhák vagy a tornaszerek körül). Már egy csomó lépcsözögépet kipróbált Kép Utána vissza a kocsiba (ez nem mindig tetszik) és akkor szoktam adni valami nasit (zsemle, szölö, pirospöttyös, joghurt mikor mi. Csak legyen rajta már vonalkód Kép ) Mondjuk kettesben fárasztó. Hármasban meg idegesitö, mert az apja mindig közli, hogy ha ottvagyunk vele nem tud a vásárlásra koncentrálni és nem veszi meg, amit kellene. Ezért meg ideges lesz...az ö idegességétöl meg én is Kép
Fene tudja, mostanában nem vagyok elégedett az összhangunkkal. Nálatok nem változott semmi az utóbbi idöben (értve alatta, mióta megvannak a babák).?

Megyek, mert végre megjöttek az alkatrészek, amiket régóta várok, igy elmerültem a melóban. De jóóó!

Üdv, Edit

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 


Marcsi: írtam mailtKép

Többiektől bocsi, de nem vagyok vmi jó formában.Torkom is fáj, a fejem is napok ótaKép

Majd ígérem jövök ha jobban leszek.


Anita
anita77
 
 


Hahó, nem mondhatnám, hogy élénk a forgalom a topikban Kép

a betegeknek jobbulást kívánok!

Zsófi, sajnálom, hogy ennyi minden rossz történt. az esküvőhöz gratulálok Kép a gyerekek nagyot nőttek Kép

Cory, akkor mi is 10.10-re megyünk Kép remélem, Zsoma nem kapta el a vírust.

Edit, dehogynem változott. én pl. néha háztartási gépnek érzem magam, mert amióta itthon vagyok, apa nem sokat segít, fejlemény, hogy idén már ketten lapátoltuk a havat. és néha nagyon hiányzik az is, hogy kettesben legyünk. Én estére fáradt vagyok, és minél előbb aludni akarok, ő akkor l, de képes lenne egész délelőtt aludni, amíg Liza fel nem kiabálja. mindemellett persze, ha megkérem, segít, csak ne házimunka legyen, egyszóval Lizával játszik, vagy sétál, ha nekem idő kell vmire. talán én is érzékenyebb lettem, mióta Liza van, talán neki sem könnyű megbirkózni a felelősség érzésével.

vásárlás: kicsi vásárláskor babakocsival, kap egy fél kiflit, és türelmesen vár, illetve nézeget, ilyenkor csak tejet kenyeret veszek általában. A nagy beszerzésnél általában mindhárman ott vagyunk. Liza az apjával rohangál, én telítem a kosarat, aztán előkerülnek, apa közli, hogy pelust kéne cserélni, vagy éhes/szomjas a gyerek, és akkor belehúzok. mindig megpróbáljuk belerakni a bevásárlókocsiba Lizát, de általában nem marad meg ott, miért is? hiszen annyi érdekes dolog van körülötte. ilyen nagy bevásár kb. 2x van havonta, és néha egyedül megyek autóval.

ezt a hozzászólást 2 óráig írtam, be is fejezem...
jó hétvégét!

panu
panu
 
 


hi

ismét net közelben.
látom jo sokat irtatok, esélyem sincs alaposan mindent átolvasni. ezért csak felületesen olvasok.

oviban volt farsang panna fionának öltözött be - képet elfelejtettem hozzni magammalKép - nagyon jol nézett ki, egy kicsit bezöldeztem az arcát és velvette az ogre füleket amit még a burgerking-ben kaptunk. (innen jött az ötlet). tök jol sikerült a ruhát megvarnom, bár du.5-11 ig ezen bibelödtem, de megérte.
benén meg kijöttek szemölcsök az oldalán. kenegetjük, de nem sok sikerrel, sajna tuti kiszedés lesz a vége, mert már találtam a zacsija alatt is egyet s nem akarom, hogy még jobban elterjedjen. csütörtökön megyünk vissza a heim pálba a dokinöhöz.

ann, cory:
az egyémen nincs billzár, mert kihajtos a telcsim, csak ugy nyomogatta a billentyüket és 10-15 mpercesböl hozott össze ennyit.

vera:
én várom töled a mail a cimeddel, hogy el tudjam postázni a 2005 bully katalogust (figurás).

dorki:
tetszik az a kép ahol az oldalán log nikcsi (jo pofa ez a becézés)

edit:
motoros fürdöszoba járat jo lehetett, nálunk 2 motor is naradt pannárol. a kisebbel bene teker, a nagyobbal panna is száguldozik ovi után, ilyenkor legszivesebben elmenekülnék otthonrol, mert a parkettán csak ugy dübörögnek+ hozzá még sikongatnak is. (szegény alattunk lako, miket kell kiállnia.)
örömmel olvasom, hogy nem csak az én ördögfiokám telefonálkgat.

barbi:
tanácsot már nem adok, de azt elmondhatom, hogy panna sem ébredt mnagátol. az elsö honapokban keltettem, de utána rájöttem, hogy tök felesleges, mert bealudt ujra szopi közben és csak fojt ki a száján a tejci. (ment a pocsékba amiböl ugyis kevés volt). volt olyan nap, hogy 6x evett volt olyan, hogy 5x. (mivel az éjszakát átaludta)
ahogy cory is irta, ha rendesen hizik nem kell kelteni szerintem sem.

zit:
remélem mindketten jobban vagytok már. ha marad is egy kis csik max. az lesz majd a szexepilje Kép

brigi:
együtt érzésem, egyébként is minden csodálatom azoknak a nöknek/anyáknak akik ilyen gyorsan mernek még egy picit vállalni.
fenséges arca van máténak, mint egy tündérke olyan az alvos képen.
bömbi nevetös képe is nagyon jo.

egy kis szünetet kell tartani, mert megyünk enni. ha tudok még visszajövök olvasni és irni.
orsolya11
 
 


hi
tul vagyunk az ebéden, egy 20 percnyi alváson (hiába, nem az otthoni ágyiko) és egy nagy siráson.
most apa öléböl nézik a süsüt.

anita:
te mit csinálsz roboval? mit adsz neki enni?
febr2-ai képen olyan, mintha már 4 éves lenne legalább.

ann:
a fiokos beállos kép ismerös helyzet, benedek is mindent kiprobál, hogy magasabbra érjen.

panu:
játszoház van a vuk cukrászdával szembe is (puskás tivadar utcai 7/7a megállo), az ottani játékokat meg is lehet venni.
SÖT MÁR NEKÜNK IS VANNAK (CÉGESEN) FAJÁTÉKAINK !!!!

edit:
nekünk nagyon jo korházi krémünk van, sms-ben átküldöm. ill. alsol nevü krém is jo, mert hámosit és fertötlenit.
panna volt rettentö érzékeny a pamper sensitive pelus volt az egyetlen amiben nem lett piros a popoja.

uj auto:
én egy nissan pickup-ot szeretnék(de lehet ez mitshu, mazda,toyota tök mindegy csak pickup legyen), szerdán vezettem egy 2,5di-et, jo volt. jo magas és hatalmas, bár a dobozos változatba egy kicsit nehéz bepakolni egy akkora emberkének, mint nekem(162cm). de én a nagyon nagy autokat szeretem.

dbarbi:
én is gyesen voltam, mikor terhes lettem benével. mivel van munkahelyed ezért gyedet fogsz kapni, igaz minimálisat, de ez akkor is tröbb, mint a gyes.
a 180 nap arra kell, hogy a rendes fizud után kapj gyedet, ennélkül csak a minimálbér után adják.
gyás is jár s utána gyed 2 év után a szokásos gyes. saját tapasztalat.

gyás/gyed alatt rendesen vonnak mindent, tehát jövedelemnek számit.
ugy mint mucus irta én is lemondtam a gyest és tápin voltam szülésig.
dorki.... nálunk az elméleti gyes lejárata után(ápr.) született bene (aug.), de addigra én már tápin (febr-tol) voltam.
remélem egy kicsit tudtam tzisztázni a helyzetett

klarissza:
mikor jöttök hozzánk????
nagyon várlak ám titeket.

manocs:
akkor már ketten vagyunk, az én párom is rengeteget van távol. most kedden jött haza az 1 heti nürnbergi játék vásárbol, erre most vasárnap ismét megy vissza németországba és a csehekhez.

zsizsa:
benedek kedden szedett szét egy szölözsirt, hajába, gatyára, polora és a szönyegre kente.

manocs:
ruci: izgalmasan hangzik, sajna elnemmi nem tudok, de a profilomban lévö cimre ha tudsz küldeni képeket azt szivesen fogadnám. HA MÉG VAN VMI 86 fius, 104 lányos ruhák ha vannak. (majd megkérem a szomszédot, hadd nézem meg a leveleimet)

anita:
elöke nálunk is tiltott dolog, mármint bene megtiltotta, hogy felrakjam rá.
nálunk is van ilyen, bár mindig probálom rávenni, hogy ha már kiköpi legalább a tányérba vagy a tenyerembe, elég sokszor bejön.

lányok, már görcsöl a szemem az olvasástol, a fejem is zsibog, egyre felületesebben olvasom az irásokat. megyek uzsizni, hátha az segit.


pápá

legyetek yoo-k amennyire tudtok.
orsolya11
 
 


Nektek is szerencsétlenkedik a babanet? Vajon mitől van ez?
Panu köszi a tel . számot, majd megkérdezem a csajszit. Le lehet tegezni, fiatal ?
Nem tudtok elmenni moziba vagy vacsorázni apával ? Nincs nagymama a környéken, aki vigyázna Lizire ?
Mi néha kiruccanunk apával (havonta 1x) mozi, múzeum, vacsi, de én azért néha úgy érzem, hogy be vagyok zárva. Szeretek itthon lenni Nikcsivel, de azért ez nem elég. Szivesen találkoznék más kisgyerekesekkel, de pl. a játszótéren csak olyan felületes beszélgetést lehet csapni.
Edit
Milyen alkatrészekre vártál ?
Orsi
szegény Bene, hogy szedik le a szemölcsöket, lézerrel vagy vágják ?
elküldenéd nekem is az új katalógust? köszi
én megkérdezem a könyvelőnket erről a gyeses dologról , hogy mondja meg, mikor csináljuk a tesót KépKépKép
Megnéztük apával a francia festészet 400 évét a Műcsarnokban. Nagyon jó volt még most is eszembe jut néhány kép. Tudtak ezek valamit .
Dorki
dorki
 
 


Sziasztok!

Akkor én már nem is panaszkodom a Babanetre, látom mindenki másnál is vacak.
Élek-virulok, a héten mindig volt valami fontos csinálniavalóm, amit Ádám alvására kellett halasztani (adóbevallás, vizumpapirok...), igy ha jó is lett volna a Babanet, akkor sem tudtam volna jönni.
Most meg holnapra gyártok mindenféle finomságot, vendégeink lesznek, szülinapi partizunk.(saját)

Egyszer, ha nagy leszek,majd olvasok-irok megint,mint a régi szép idökben.

Most megyek is, mert beájulok az egész napi lótifutitól...

Barbi
25.hét

Kép
Kép
barbi
 
 


Sziasztok!

Szerintem most nem az a baj hogy nem megy a babanet... Megint kicsit halódik a topicunkKép
Lányok tessék aktivizálódni!!!Kép

Én innen a babanetes hozzászólásaimból írom Bence babanaplóját, mikor van időm akkor mentegetem ki a régi írásaimat. Közben persze beleolvasgatok mások történeteibe os, plusz a képek, hát olyan jó érzés nosztalgiázniKépKép Annyira picik voltak a manók hogy szinte hihetetlenKép
És nagyon hiányozik nekem pl. Regina vagy Noja,jó lenne Dominikáról vagy a fürtös Leviről hallani... de akár mindenkit felsorolhatnék.
A mostaniak közül pedig DBarbi, Ann, Zit, Hanzika merre jártok?! Olyan rég írtatokKép

Velünk minden okés, én már csak egy pici náthával küzdök de ez már igazán semmiség. Tegnap délelőtt megint voltunk a Komédiumban, de most Grylluso és nekem ez nem tetszettKép Biztos jó lett volna ha ismerjük a dalokat de ez nekünk nincs meg cd-n, így nagyon nem kötött le. Bence mondjuk ezt is figyelte de nem voltunk bent végig. Levente Péter sokkal közvetleneb volt mind a szülőkkel, mind a gyerekekkel, jobban bevonta őket az előadásba. Úgyhogy majd arra megyünk legközelebb isKép

Hétvégén itt voltak a nővéremék Bencus unokatesójával, nagyon jó volt, csak Bence kicsit megkergült, itt rohangáltak a lakásban, engem a frász kerülgetett hogy mikor csúszik el a parkettán a nagy sietségbenKép Közben fel volt állítva a vasalódeszka és azalatt rohangált a két vas között, elég félelmetes volt...
Kaptunk egy békafejet, Bencének annyira tetszett hogy nem engedte hogy levegyük a fejérőlKép Mikor kérdeztük hogy levegyük-e, őrülten elkezdte rázni a fejét, nálunk most ez a legújabb, annyira drága ilyenkor hogy legszívesebben megzabálnámKép
Íme egy kép:
Kép

Barbi!
Boldog szülinapot!!!KépKépKép

Dorki!
Ti merre laktok?
Állatkerti játszóba nem akartok jönni? Oda mi bármikor szívesen megyünk!

Orsi!
De jó hogy írtál!
Hú, bocsi de totál elfelejtettem a címet küldeni, mindjárt megteszem! És köszi!!!Kép

Pannáról azért majd láthatunk farsangi képet?
Bene szemölcsei nem hangzanak túl jólKép Én már hallottam mástól hogy hogyan szedik le... Bekenik valami izével, bekötik és utána kiszedik őket? Mintha valami ilyenre emlékeznék. Remélem nálatok könnyű és gyors menet lesz ha szükség lesz rá egyáltalán!!! DrukkolokKép

Panu!
Bence sem marad meg a bevásárlókocsiban újabban, vajon miért tényleg?!Kép De ha meg a saját lábán jön akkor estére sem végzünk. Bevetem amit írtál, majd Apa addig sétálgat vele amíg én bevásárolokKép
Hová jártok Tücsökzenére? Az Aranytízbe?

Hagnosz!
AFP miatt ne izgulj, biztos minden rendben leszKép
Nem semmi hogy Barni is már 12 kiló, nem tudom mi mikor érünk egyáltalán tíz közelébe, bár tegnap kaki utánKép friss pelenkában és egy bodyban 9,3 volt Bence, ez talán meztelenül olyan 9,10Kép HaladunkKép

Mucus!
Na milyenek lettek az alkotásaid? Képet kérünk ám!Kép
Gratula Bebinek a cipőfelhúzáshozKép Ügyi nagyon!

Zsizsa!
Oltástól egyelőre semmi...
Cuki lehet Gabi ezzel a fújkálássalKép nálunk Bence akkor fúj ha gyertyát vagy buborékfújót lát, bárhol, bármikorKép

Na eddig jutottam, megyünk ebédelni!
Írjatok!!!
Pussz,
Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


sziasztok,

Vera, nagyon édes a fiad Kép a fejrázás ismerős Kép tücsökzenére a KUSZA-ba járunk most, ez a Campona mellett van, Budafokon, őrült messze tőletek Kép, de nekünk ez közel van. az állatkerti játszóban is lehet tali, aki ráér, vagy van kedve. a játszóházakat mi még nem próbáltuk ki, benne vagyok. hét első fele, délelőttönként jó nekünk.

Orsi, örülök, hogy újra hallok felőletek. már várom a jó időt, hogy ki tudjunk ruccani a bikásra. ez a szemölcs dolog nem hangzik jól Kép

Dorki, van néha kirucc. félve írom le, hogy péntek és szombat este is moziban voltunk, mert hátha megköveztek néhányan Kép ez csak akkor megy, amikor az anyukám itt van. Más nagyszülő, közeli rokon nincs itt, akire rábízhatnánk a kisasszonyt. és nem is a kiruccanások miatt rossz ez, hanem mert bármit elintézni sem lehet, csak ha apa ráér, mert vagy gyerekkel megyek (ami egy OEP-nél, vagy egy orvosnál nem szerencsés), vagy nem megyek. de azért nem panaszkodom. apa sokat dolgozik hétvégén, így hétköznap több időnk van egymásra. ezért tudok járni mozogni, vagy vásárolni egyedül, stb. és az sem utolsó, hogy én is vezetek autót.

Barbi, Happy Birthday to youuuu... Kép Kép Kép
jó időben elkezdtétek a vízum-ügyeket. körülményesek ott Kanadában? vagy ez nem a nyári utazáshoz kell? csak szokásos?

nálunk az az újság, hogy mindent leszed Liza az asztalról, vagy ágaskodik, vagy mászik érte Kép és a tízórai/uzsonna nem mehet az etetőszékben, hanem csakis mellettem a normál széken, fészkelődve. és mostanában mindent külön eszik, pl. ha a tízórai vajas kenyér, akkor uzsonnára csak felvágottat eszik magában Kép vagy a zöldséget eszi a tálról ebédkor vagy a húst, ha nagyon éhes, akkor mindegy Kép mostanában imádja a hűtőszekrényt, koslat utánam a konyhában és ha kinyitom ellop onnan valamit, tegnap is egy tömlő tejszínes sajttal rohangált fel-alá.

és az alábbi is kedvenc foglaltosság:
Kép

panu
panu
 
 


Sziasztok!

Engem szeret a babanet, nálam mindig működik. (Biztosan az olvasó üzemmód előnye.)

Jövő szomabton lesz a záróvizsgám második adagja (4 tárgy, összesen 140 tétel ...), de azán jövök segíteni topikéletet fellendíteni.

Vannak Ákosról aranyos történeteim, már cetlire irogatom, hogy mikről meséljk nektek, mikor időmilliomos leszek.

De addig is szorítsatok nekem, hogy be tudjam fejezni a tanulást (Ákos nem hagyja anyát tanulnira is vannak több verziók Kép) és persze azért is várom a nagykalapokat, hogy szombaton ügyes legyek.

Üdv.

Marcsi

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


Mégiscsak írok pár sornyi reagálást.

Barbi,
Boldog szülinapot Kép és jó ünneplést holnapra.

Panu,
naggggggyon jó a kép csibész Lizáról.
Az egyik sztorim nekem is arról szól, hogy Ákos nem az etetőszékben eszik, hanem a kisszékében. Kell is majd vennünk kisasztalt, mert így most az van, hogy mikor látja, hogy evés van készülődőben, akkor berohan a szobába, kihozza a műanyag kisszéket, és én a földön ülve tartom neki a tálat, mert ugye kanalazni már Ő akar.
Majd meg szoktam zabálni, mikor hozza ki a széket, aminek a háttámlája a mellkasa közepéig ér. Sosem bírom ki, hogy ne szeretgessem meg ilyenkor.

Na, tanulok, mert le vagyok maradva.

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


Sziasztok!

Tényleg megint nagy erre a pangás...

A mi vásárlásunkkal általában nincs nagy gond (el ne kiabáljam). Ha egyedül megyek vele, akkor a sport kocsiba ücsörög, kaja ilyenkor nincs!
Ha meg apával, akkor egy darabig elüldögél a bevásárló kocsiban, aztán ki kéretzkedik, de akkor is fogja valamelyikünk kezét (ill. mi markoljuk az övét) és így sétálgat. Néha bepórbálkozik, hogy ki akarja húzni, de erre nincs sok esélye, úgy hogy általában bele
törődik.

Vera
azért nem tudnak ebben a korszakban nyugodtan maradni, mert most még élvezik azt, hogy Ők a saját lábukon jöbbek-mennek oda, ahová Ők akarnak. Ez egy átmeneti időszak. A keresztfiam 5 hónappal idősebb és Ő már túl van ezen. Nálunk egyébként ez a lekötözést az autóban nem szereti. Itt 10 perc után már minden baja van, úgy hogy vagy mesekönyvvel felpakolva vagy egy kis ropival indulunk a hosszabb útnak.

Alkottam már egy borostyános-pipacsos kaspót. Képem nincs, de ezt az első, nem túl tökéletes művet inkább nem mutogatnám. Lesz ez jobb is!!!

Az etetéssel kapcsolatban: nekünk olyan etetőszékünk van, amit az asztalra lehet fel tenni, így Bebus is mindíg ott ül a mi asztalunknál. Szóvel ezzel úgy el van!
De a kajálásával ezen a héten a sírba tudott volna kergetni. Minden áldott nap úgy aludt el délben, hogy nem evett. Ugyanis nem felelt meg neki az ebéd. Eddig sem szeretett túl sok főzelék félét, de most már ott tartunk, hogy semmi ilyesmit nem eszik meg, még az imádott gyümölcsöseket sem. Két kézzel eltakarja a száját!!!
Jó! azt gondoltam, hogy azt akar már enni amit mi! De ez sem igaz, mert azok közül is sok félénél megy a hiszti. Általában azért, mert nem ismeri, és nem akarja megkóstolni. Ha nagynehezen megkóstolta, akkor már eszi, de idáig nem kis idő telik el a hisztivel.
Kész vagyok teljesen!!!!!!!!
Egyébként a mai napig imád enni, főleg a kenyér féléket, meg a nehéz, testes kajákat.
Ti mivel etetitek a gyerkőket??

Panu
Liza rendet rak helyettetek???

Vera
béka Bencus még mindíg olyan szép...

Na mennem kell, mert apa kiabál, hogy kész a pirítósom.
Bocsi mindenkitől.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


HalihóKép

Na nem azért nem jelentkeztem, mert a tali kikészítettKép nekem sem működött a net, aztán mentünk le Szegedre ( ott sem működött), aztán tegnap taliztunk végre apávalKépKépKép

DorkiKép
hogy kell belépni az albumhoz?

OrsiKép
most csak kisebb méretű cuccok vannak, ha lesz nagyobb szólok!

ZsófiKép
örülök, h téged is látni errefelé, gratula az esküvőhözKépKép
Mekkorák vagytok már ti is!
Összefuthatunk, bár nagyon zsúfolt szokott lenni a program, ha nincs órám, általában olaszon vagyok, de muszáj!

BarbiKép
boldi szülcsinapot!!

ZsizsaKép
Ti nem Wekerlén laktok? Csak mert akkor lenne pár kérdésem!

Na megyek apázni, régen babusgattam már!Kép

Manócs
manócs
 
 


Barbi
boldog szülinapot !!!! milyen ajándékot kaptál ?
Vera
Én nem is ismerem azokat a neveket, akiket írtál, mármint az elejéről. Kép Mi pesterzsébeten lakunk, de el tudunk menni az állatkerthez. Gondolom ott elég gázos parkolni+ fizetni, nem? Nekünk viszont nem jó a de. csak du. kb.1-től.
Én is írom Nikcsi babanaplóját, most tartok tavaly húsvétnál.
Jó, hogy már múlik a nátha. Nagyon ari a kép . Kép
Panu
Mi régebben úgy jártunk apávan moziba, hogy 2-3 filmet is megnéztünk egymás után. Én is szeretem a mozit. Mit néztetek meg? Aki ezért megszól, az nem kerek szerintem !! Én olvastam róla, hogy a kismamák többször is depibe tudnak esni. Nem csak a szülés után, hanem ilyenkor is, mikor nem látják az út végét. Mert jönni kéne a tesónak is, de akkor már végképp nem jut az ember vissza munkába vagy az életbe. Be vannak zárva a napi rutinba és sokan nagyon befordulnak. Gondolom, aki meg vidéken lakik annak még nehezebb. Én is néha kivetkőzök magamból és akkor nagyon, nagyon tudom sajnálni magamat. Ez apát is megviseli Kép És ilyenkor elviselhetetlenül passziv és negatív tudok lenni. Kép
Nagyon jó a kép Liziről, keres valamit vagy csak pihen ? Azok a könyvek a feje fölött nagyon rendben vannak, nem szokta leszedni ? Nikinek épp ma esett Napóleon a lábára Kép Kép
Marcsi
Hajrá, hajrá, úgyis megcsinálod és akkor a többiek is békén hagynak egy ideig a kérdéseikkel. De akkor minden cetlit írjál le ide !
Manócs
0-9 között 2005.02.15 tali néven
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=4820&page=1

Nikcsi is szeret széken ülni, mint a nagyok, nagyon tetszik neki . És ő is most kezd válogatós lenni. A zöldségekkel sztrájkol mostanában, pedig eddig lökte be a répát, borsót stb. Viszont húsimádó, mint az apja. Múltkor házikolbászt ettek meg hurkát !Kép És folyamatosan morog hozzá. Ha nincs morgás, akkor nem is izlik a kaja. És pakol, pakol ,pakol ezerrel. Imádom ! Összegyűri a szemetet és kidobja tegnap együtt teregettük apa ruháit is. Ma rászólt a dédi, hogy ejnye-bejnye, mikor ledobta a kanalát, erre még 5x ledobta és ő is mondta, hogy enye-benye. Nagyon sok mindent utánoz már, de még tudatosan nem használja.

Puszi dorki
dorki
 
 


Panu: HOlnap mi nem megyünk Tücsökzenére, mert Balu ma még lázas volt Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory, éppen 5 perce gondoltam rátok, hogy meg se kérdeztem a héten a fiúkat Kép a fránya megérzések Kép

jobbulást kívánok nektek! Zsoma remélem, jól van.

panu
panu
 
 


Sziasztok!

Már megint ez a fránya hóKép Már úúúgy utálom!
Ráadásul nem akarok kigyógyulni ebből a hülye náthából, és emiatt állandóan olyan levert és kedvetlen vagyok. De bizti az idő miatt isKép
Viszont ma Bence már dél előtt elaludt csodák csodájára, aminek nagyon örülök mert így legalább este normál időben megy majd aludniKép Már megint kezdünk becsúszni a 9-10 óra közé... Pedig már olyan jól működött az este8as elalvás!

Lányok, nálatok a manó nem féltékeny rátok? Mert nálunk Bence eddig is bújós volt és mindig is hozzám húzott jobban, de az utóbbi egy hétben már hozzá sem érhetek ApáhozKép Nagyon édes, mert amint meglátja hogy odaülök az apukája mellé és esetleg ráteszem a kezem a lábára, vagy odabújok hozzá, Bence egyből ott terem és választ szét bennünket, főleg úgy hogy az én fejemet húzza el. Majd mikor ez sikeresen megtörtént akkor odahajtja az ő fejét , rásimul az arcomra, adja a puszikat és elégedetten nézi az apját hogy "na látod, ő az én anyukám"Kép
Nagyon aranyos és valljuk be rettentő hízelgő is ez számomraKép

Panu, a tegnapi Lizás képedre ma szerettem volna reagálni hogy nem semmiKépKépKép és milyen szerencsésnek érzem magam hogy Bence még nem mászik fel sehova... Na erre ma délelőtt ezt láttam a szobájában:
Kép
Kép
Kép
Úgy látszik nálunk is beindult a felfelé törekvés, eddig jó volt neki csak földszintesenKép

Dorki, Panu!
Akkor megyünk mindkettőtökkel az állatkerti játszóba, egyszer délelőtt, egyszer délutánKép Csak beszéljük meg mondjuk a jövő héttől valamikorra. Ez a hét még nem tuti mert nem tudom mikor gyógyulok meg teljesen.

Most pedig vár a vasalás...
Sziasztok!

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Csak bejelentkezem, hosszú írásra nincs energiám!

Barbi, boldog szülinapot!

Zsuzsikank boldog névnapot!

MI a múlthét óta hányás-hasmenésben vagyunk, nem részletezem, mindannyian.Kép
A Nagyikám már nem tért 3 napja magához, ma oda is megyünk, sajnos semmivel nem bíztatnak. Elvileg a jövöhéten vizsgám van adózásból, hááát, nem tudomKép

Na be is fejezem nem negatívkodok itt tovább.

Bence és Lizi nagyon édesek rakoncátlankodás közbenKép

Puszi Mindenkinek!

Tündér
tündér
 
 


Hahó,

Tündér, jobbulást nektek! ez egy vírus, a melóhelyen is többeknek van/volt. aránylag rövid lefolyású, felnőtteknél, Ilangot biztosan jobban megviseli Kép sajnálom a nagymamádat Kép

Vera, ami késik, nem múlik! hiába a vízszintest már ismeri, az ismeretlen csábítóbb Kép Liza is féltékeny, még kiabál is, ha apa puszit ad. a nátha elhúzódással meg vigyázz, mert nálam 4 hétig "húzódott" akkor mentem orvoshoz, de már tudtam, hogy arcüreggyuszi, sima, láz nélküli. ebben egyetértettünk a dokival.

panu
panu
 
 


HaliKép

DorkiKép
Jelszóproblémáim vannak, ezért nem tudom a képeket megnézni!

TündérKép
Csak minden jót tudodk kívánni!!!

Sajna mi is betegek vagyunk, elkaptuk nagymamaitól, de most először, és ahhoz képest, h influenza, egész jól van, de tömöm is vitaminnal!Kép
Tegnap Lili belefejelt a számba, az, h csillagokat láttam, nem kifejezésKép Szerencsére a fogaim a helyén maradtakKép Viszont felrepedt a szám, úgy néztem ki, mint egy boxolóKép Szegénynek meg belilult a homloka, de már múlóbanKép

Féltékenység:
Lili odajön, ha pl összebújunk, h ő is oda akar bújni, de nem szed szét minket, és ha mégis, nálunk apa a sztár, bár mint tudjuk lányok-apák, fiúk-anyák a leosztásKép

VeraKép
édesek a képekKép

Na léptem főzni, mert a kishölgy éhen halKép

pusz:

Manócs
manócs
 
 


Sziasztok!

Vera,
szerintem nagyon aranyos Bence, ahogy felfele törekszik Kép,de én nagyon szeretem, ha egy gyerkőc izgő-mozgó, jó értelemben vett eleven.

Nálunk nem féltékeny Ákos. Sőőőőt! Egy-két hete azt csinálja, hogy ha csak neki adok puszit, akkor odatol Tamáshoz, aztán mikor odaértünk, akkor megfogja a fejemet és tolja azt is - vagy ha mindkettőnk fejét eléri, akkor a tarkónkat fogja meg és egymáshoz húzza a fejünket - és tökre boldog, mikor egymásnak is adunk puszit Kép

Úgy néz ki, mi is átesünk a tűzkeresztségen betegségileg.
Tegnap Ákosnak volt egy kis láza (38-38,3°C). Egyéb tünet nem igen van, néha köhint egyet, aztán annyi, úgyhogy tegnap hívtam az ügyeletet (Heim Pál), de azt mondták, hogy ha "csak" ez van és a kúp csillapítja a lázat, akkor egy-két napig is normális ez és nem kell dokihoz vinni.
Jobb a békesség alapon gondoltam, azért megmutatom Ákost a körzeti dokinknak, erre reggel 9-kor közölték, hogy mára már minden időpont elfogyott. 14-16-ig rendel a doki és odavihetném "nyitásra" Ákost.
Ja, ha véletlen nem beteg, akkor tuti biztos összeszedjen valamit a várakozásban. Meg aztán valahogy nincs kedven végignézni, hogy akik utánam jönnek, azok mind hamarabb mennek be. (Eddig egyszer voltunk még csak betegrendelésen - akkor szerencsére kiderült, hogy nincs semmi, csak kezdő anyukaként eggyel hamarabb izgultam - és akkor is az volt, hogy vagy 5-en jöttek utánam és mind bementek előttem.)

Megyek vissza a tételeimhez.

Üdv.

Marcsi

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


Sziasztok

Bocsi, de vagy nem tudtam fellépni a Babanetre, vagy olyan lassú volt, hogy nem volt türelmem kivárni, mire megnyitotta az oldalakat. Így megint csak néhány dologhoz szólok hozzá. Sose leszek a régi. Kép

Vera
Nálunk is volt ilyen féltékenység, csak régebben, aztán elleste tőlünk, hogy kell "szeretgetni" egymást, azóta oszt mindennek és mindenkinek puszit, ahogy Beni mondja: "pupi". Kép Te kérdezted a fogkrémet, ugye? Ha nem, akkor bocsi. Kép Úgy kell megrendelni, de elég drága. Ha azért érdekel, írj a mailemre és akkor leírok pár dolgot erről. Kép
Cory
Jobbulást Balunak! Remélem Zsoma nem kapja el!
Tündér
Jobbulást nektek is! Sajnálom a mamádat, sok erőt kívánok nektek!
Barbi
Nagyon boldog szülinapot neked! Kép Olyan szép helyekre szoktatok kirándulni, néha irigy is vagyok. Kép Majd kérünk képeket a buliról. Kép
Manócs
De jó, hogy tudtál találkozni apával! Kép Jobbulást nektek is!
Marcsi
Majd mennek a drukkok ezerrel, de aztán beszámolni utána mindenről ám!!! Kép Ákos tiszta édes lehet a székkel, meg amúgyis az Kép

Nálunk nem sok érdekes van. Voltak hétvégén nagymamiék, észre sem vették Beni száját, csak az ajtót látták meg és rákérdeztek mi történt, akkor meséltem el. Most így utólag azt mondták, hogy jobb is, hogy nem mondtam akkor, mert szét idegelték volna magukat, így meg nem is látni. Plusz azt is mondták, hogy igen, ez van, amennyit a Benivel vagyok, annál többet nem lehet és nem lehet kivédeni...és felsorolták velem mik történtek kiskoromban. Szóval megnyugodtam, nem én vagyok rossz anya. KépBeni kapott egy sólámpát, ami segít megnyugtatni az ilyen kis eleven gyerekeket, mint Beni, valamint jó a légutakra is, meg kapott egy kisrádiót, amit rögtön bedobott a beáztatott ruhák közé, tehát estig száradt a radiátoron, miközben Beni hisztériázva követelte. Szóval megy az élet. Mostanában esténként nekiáll a szőnyegen rohangálni és táncol, de úgy, mint az a táncos harcművészet, az a capoeeria (segítség, nem tom hogy kell leírni) vagy mi, lefekszik, dobálja a lábait, rázza a kezét, annyit röhögök rajta Kép Kép Kép Nagyon élvezi, ő is mindig végig rötyögi. Kép A mai napunk viszont tiszta hisztiben telt eddig, remélem most a délutáni alvással kimegy belőle. Lehet, hogy ezt a hülye időt érzi. Mikor lesz már tavasz??? Március elseje már elvileg a meteorológiai tavasz. Tudja ezt a tavasz? Na jó, abba hagyom a hülyeségeimet!

Puszi mindenkinek!
zit
zit
 
 


Már csak ez hiányzottKép
http://www.mno.hu/index.mno?cikk=268337&rvt=127&pass=3
Később még jövök, de most riasztottam Apát hogy kérdezzen rá az influenza védőoltásra magának, mert nálunk ő az aki hazahozhat bármi bacit. Mi ilyen időben nem mozdulunk ki.
A gyerekorvos nálunk Bence oltását nem javasolta, esetleg nekünk.
Ti beadatnátok? Akár gyereknek, akár felnőttnek?

KépKép Kép
76vera
 
 


Vera. én Daninak beadattam még novemberben. A dokinéni nekem is azt mondta, hogy Bömbinek fölösleges. Én neki is be akartam adatni. Apa sajnos még nem jutott el dokihoz pedig ő is akart, nekem meg nem lehet, mivel szoptatok, és nem tudni milyen hatással lenne a picire. De most jól megijesztettélKép Ja és ma kezdett kaparni a torkomKép
Lányok, megnéztem a képeket, és hát tuti jókKép Sajnos olvasni nem mindig van időm írni meg még kevesebbKép
Dióhéjban annyit, hogy Máté még mindig cuki. Úgy imádom. Bömbi isKép Állandóan simizné és puszilgatná ha hagynám. Na azért néha látom rajta, hogy jól meg is rázná, főleg amikor szopizik, és nem tudok úgy vele foglalkozni.
Bömbi nem akar szopizni, szerintem már nem is tudja, hogy kell, de a tejcit amit lefejek azt oda kell adnom neki, különben balhé vanKép

Most megyek és vasalok egy kicsit, de előtte néhány képKép
már ilyen nagy vagyok
Kép
az állatkerti játszóban
Kép
Kép
Kép

Pusz Brigi
bombomanyu
 
 


Sziasztok!

Betegeknek jobbulást, vizsgázóknak kéz- és lábtörést!

Én egy hete dolgozom, de igazából nagyon idegen minden - pedig 12 éve ott dolgozom és a munkát is nagyjából csináltam már. Csak szerintem mire eljött az idő, a lelkem meg egyáltalán nem állt rá és nem fogadja el, hogy megint munkába álltam. De hát ez van.

Marcus a bölcsit szokogatja, 1 hétig jártunk, a vége felé megérkezéskor nyöszörgött, de nem sírt és szépen evett, sőt aludt is már bent. Szerencsére anyukám közel lakik, besegít, elhozza, vigyáznak rá, míg hazajövök. Viszont pont egy hétre rá a 15 hós oltásra minden este lázas lett (Panu, te írtál hasonlót nemrég?). Szerdán már a bölcsiben is lázas volt, ott doki néni megvizsgálta és mondta, hogy oltási reakció. Csüt, pénteken nem is volt. Ja, és hasmenése is volt, de naponta max 1-2x, de nyálkás. Ma voltam bent a mi doki néninknél (csütörtökön csak felhívtam), azt mondta, hogy holnap menjünk rendelésre, meg kell néznie, az biztos. Persze, javasolta, hgoy feltétlenül kérjek időpontot. Hát kíváncsi leszek, mint mond - ma már nem volt láz (láz: max 38.6 volt vonás nélkül popsiban egy hét alatt, de ált 37.9-38. Viszont gyerkőc extrazsivány végig Kép). Igazából táppénzen vagoyk vele, dde ma is anyunál volt, nálunk a táppénz is 100%, úgyhogy bementem (főleg, hogy a lány, akinek a munkáját csinálom majd, már csak a héten van).

Családi kapcsolatok: náluk is döcögősebb, mióta Marcus megvan. Többet koncentrálok a gyerekre, mint a páromra és tudom, hogy ez nem jó. De a gyerkőcöt sem hagyhatom magára. Pedig nálunk a nagyszülők is sokat segítenek....

Marcus is bújós lett, osztja a bucokat és puszikat ezerrel és nálunk is jön, ha mi mondjuk ölelkezünk és ő is ölbe akar jönni közénk/mellénk Kép

Bocsi, hogy csak magunkról, de hulla vagoyk és ettől a vacak időtől őrületesen fáj a térdem Kép Úgyhogy húzok aludni!

Jó éjt!

H.

Kép
hanzika
 
 


Brigi!!!!

Jobbulást! Ne haragudj, semmi ilyen szándék nem volt abban hogy feltettem ezt a linket, csak gondoltam mást is érdekelheti. Ne félj, ha nálatok Dani megkapta a védőoltást, biztos nem kapjátok el! Végülis ő tudná hazavinni a suliból esetleg, nem?
Egyébként én most beszéltem anyukámmal és az ő húga is novemberben adatta be magának, de olyan beteg lett tőle mintha legalábbis magát az influenzát kapta volna elKép Úgyhogy ezek után Apa sem nagyon áhítozik egy esetleges oltásra...
Én nem tudom mit csináljunk, félek tőle nagyon, de burokban meg nem tarthatom Bencust. Azt hiszem most egy ideig annyit teszünk hogy nem viszem zsúfolt helyekre, sétálni megyünk ugyan de nem a szokásos vásárlással, programokkal egybekötveKép Ez van.

Nagyon tetszenek a játszóházas képeitekKép Bömbi igazi nagyfiú már, pláne ha Máté mellett nézzükKép Nagggyon hasonlítanak egymásra!
Úgy irigyellek a két pici miatt, olyan jó Neked!!!!Kép

Zit!
Örülök hogy most már megnyugodtál kicsitKép Nagyon jó anya vagy, sokan nem tudnák ezt utánad csinálni! Az pedig külön jó hogy a nagymamiék nem vettek észre semmit Beni száján. Ezek szerint tökéletesre gyógyultKépKép
A fogkrémet Anita kérdezteKép majd biztos ír Neked ezügyben.
"Pupi"osztás édes lehetKép

Marcsi!
Ákosnak is mennek a gyógydrukkok, remélem nem is lesz szükség arra az orvosra!!!
Történeteket pedig várjuk amint lesz idődKép

Manócs!
Akkor most Lili influenzás???!!!Kép Vagy csak nátha? Remélem ez utóbbi!
A szád miatt sajnállak, épp a múlt héten volt nálunk is hasonló, szintén lefejelt Bence, a fogaim megmaradtakKép pedig odakaptam először, sőt én még sírtam is... A szám 3 napig olyan lila volt hogy már röhögtünk rajtaKép


Képzeljétek, Bence pöttyös lett kicsit. Az a válla ahova kapta a szurit meg a mellkasa pöttyös, olyan 30 db lehet kb. Remélem ennyivel megússzuk és láza nem lesz!!!
Enyém az este mert Apa kimenőt kapott, Bence meg már alszikKép
KépJaaa, ezt még este 8kor írtam csak vacakolt a babanet...


Pussz,
Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


VeraKép
Passz, természetesen ma egészséges rendelés volt, ha nem javul holnap megnézetem a dokinővel, bár ilyenkor én inkább kerülöm a rendelőt, sokmindent el lehet kapni. De ha nem az, valszeg vírus, mert a nagymamitól kaptuk el még szerdán, így a talis kölkök biztonságban vannak. Nekem a torkom fáj veszettül, Lili köhög, prüszköl. Én nem vagyok gyogyó párti, így minden "alternatív" módot bevetek, remélem használ! Minden esetre a maciméz sláger lettKépKépKépKép

Na mentem aludni:

Manócs
manócs
 
 


Sziasztok!

Most már engem sem szeret a Babanet.
Tegnap írtam egy kevéskét, de azt sem engedte elküldeni. Szerencsére gyorsan elmentettem, így aztán most próbálkozom újra.

Sz'al ezt írtam (volna) tegnap.

<font color="0000ff">Brigi,
Én már megkuksiztam Mátéról a képeket a másik topikban, akartam is ide írni a többieknek, hogy nézzék meg ők is.
Annyira hasonlít Máté Bömbire, hogy ennél jobban már csak akkor lehetnének egyformák, ha ikerek lennének.

Képzeljétek, az előbb becsengetett egy nő - pénzt gyűjt valakinek - és azt mondta, hogy szóljak a szüleimnek én meg mondtam, hogy én vagyok a szülő Kép és különben is fürdetni szeretném a gyerekemet.

Vera,
én sem vagyok túl nyugodt a közelgő influenza miatt.
Pláne most, hogy lehet, hogy valami bújkál Ákosban.
De holnap megyünk úgyis dokinénihez, majd jól kifaggatom. (Ma reggel ugyanis gyorsan kértem holnapra időpontot.)
Amúgy Ákosnak még mindig hőemelkedése van, és továbbra sincs semmi más tünet.

Szép álmokat mindenkinek!

Marcsi</font>

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


Manócs,
Én is nagyon gyógyszerellenes vagyok.
Nincs is itthon semmi felnőtt gyógyszer, nem is tudom, mi mire jó.
Mikor megkérdezik a vendégek, hogy van-e pl. algopirinem, akkor visszakérdezek, hogy az mire jó?
Sosem szedek saját kontómra gyógyszert. Ha doki felírja az oké, de hogy én diagnosztizáljam magam, az nem az én területem.

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


MarcsiKép

Én meg inkább gyógytea, vitamin párti vagyok, na azért bébi panadol van itthon, de nem szeretném szintetikus cuccokkal tömni sem a gyereket, sem magam. Asszem apa helyettünk is tömi magát, írtó sok gyogyót szedKép
Most épp mézes kamillateát szürcsöl a kiscsajKép

BizniszKép:
Szóval van egy kérdésem, ha valakinek van olyan férjecskéje, aki kb 190 cm, kb 70 kg, akkor van rá egy nagy adag ruhám! Marks & Spensers, Springfield stb.Naci, ing. Apacuka volt ruhái, mióta együtt vagyunk + 13 kg, nem dagi, 83 kg, 193 cm, de persze a régi holmik már nem jók. Szóval, ha valakit érdekel, szóljon! Ezeket azért mégsem kéne a vöröskeresztnek adni, a többi cuccot úgyis oda viszem.

Pusz:

Manócs,a bizniszelőKép
manócs
 
 


Manócs
Ide tegyem fel a képeket vagy küldjem el mailben ? Apa meddig marad ? Lilinek jobbulást !
Brigi
Tündéri ez a kisbaba ! Micsoda húsos pofija van.
Hanzika
Mi csak kiütést kaptunk az oltástól, lázt nem. Remélem hamar túllesztek rajta és semmi komoly nem lesz a továbbiakban.
Vera
Én remélem, hogy csak szenzációhajhászás ez a járvány. Persze van igazság benne az biztos. De mikor leesett 10 centi hó januárban és nem májusban vagy szeptemberben, olyan műsort csinált az rtl meg a tv2, minta világvége lenne. Most is mutogatják a beteg kisbabákat, sokkolva engem (meg a többi anyukát). Persze tudom, hogy tényleg veszélyes és oda kell rá figyelni csak föl szoktam magam húzni ezen. Az mtv1-en nézem inkább a híradót Kép
Állatkertbe meg mi is csak akkor akarunk menni, ha már tényleg nem lesznek ezek a betegségek, de akkor mindenképpen ! Nektek bérletetek van, ugye ?
Dorki
dorki
 
 


Sziasztok

Nagy nehézségek árán be tudtam lépni. Nem tudom miért ilyen rossz a babanet mostanában. Jó sokat írtatok. Kép

Brigi
Nagyon édes Máté a képeken, kis husika. Kép Majd kicsattan, nagyon tündér. Kép Tényleg nagyon hasonlítanak egymásra Bömbivel. Kép

Vera
Én életemben egyszer adattam be magamnak melóhelyen egy ilyen oltást, utána amikor elkaptam az influenzát még betegebb voltam, mint bármikor máskor. Az biztos, hogy én kihagyom az oltást, csak próbálok Benivel nem túl sokat kimozdulni, főleg nem emberekkel telített helyre. Ez nálunk nehéz ugye, mert ha menni kell a boltba, sajna menni kell, egyedül nem hagyhatom itthon. Szerintem nyugi, ne pánikolj rögtön, nem lesz baj. Ha jól figyeltem a híreket, ha el is kapjátok, akkor is olyan faja a vírusnak amit ismernek és tudnak gyógyítani. Kép Nyugi. Kép Bocs a fogkrém miatt és kösz a felvit. Kép

Hanzika
Háááát, sok sikert a munkához, én igazából el sem tudom képzelni milyen lesz megint melózni. Főleg majd az éjszakai szolik, igazán nem hiányzik, meg az ellenőrzések sem, na mindegy, remélem még odébb van. Ügyes Marcus, hogy ilyen "könnyen" veszi a változást a bölcsivel. Kép Jobbulást a térdednek!

Marcsi
Nem nézett nagyot a nő, hogy te vagy a szülő? KépKép Jó lehetett. Kép Te kis fiatalka. Kép

Manócs
Jobbulást nektek is. Kép Sajna ránk nem jók a ruhák, nagyok lennének, magasságra. Ati kicsit rövidebb Kép De csak kicsit KépKép

Naaaaa, sikerült lekapnom újra Beni száját közelről, ilyen lett:
Kép
Amúgy a tegnapi nap ugyanúgy folytatódott ébredés után és átterjedt a mai napra is. Szóval két napja hisztizik a fiatalember, aztán amikor látja, hogy már nem bírom, akkor bedobja a simiket, nagy vigyorokat és a pupikat. Kép Olyankor meg már ki tud ellenállni, nem igaz? Kép
Még egy kukucsolós kép:
Kép
És egy táncolós, Halász Juditra:
Kép

zit
zit
 
 


Manócs,
mi apánknak mások a paraméterei.
Látod, látod? Túl jól tartod az embert Kép.

Voltunk dokinéninél, nincs semmi Ákossal.
Vagyis helyesebben semmi olyan, ami miatt izgulni kellene és gyógyszert sem kaptunk. Azt mondta a dokinéni, hogy valami vírus féle lehetett, amit "lebirkózott" Ákos (azért volt a láz, tünetek nélkül, mert azért bepróbálkozott a vírusféleség).
Ha elkezd köhögni, meg folyatja az orrát, akkor vissza kell menni, na meg ugye figyelni kell, nehogy megint hőemelkedése legyen. (Ma már nem ment 37 fölé sem.)
Azért így nyugodtabb vagyok.

Anita,
ágynézegetéssel/vásárlással hogy áltok? Vasárnap voltatok szétnézni?

Üdv.

Marcsi

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


Működik már végre?????
annann
 
 


ÉÉÉÉÉÉljeeeeen, akkor majd írok is valamit Kép
amúgy
Sziasztok Kép

Most gyorsan csak annyit, h Hami kb 1 hete mondja, hogy ANYA! KépKépKép
valamint ő maga HAMMA, ami sztem olyan édes! KépKépKép

Cuppp
Ann
annann
 
 


Sziasztok!


Nem nagyon van időm mostanában írni és felénk is vacakol a babanet, biztos túlterhelt, alig tudtam most is belépni.Az üzimet sem tudtam tegnap elküldeni, még jó, hogy elmentettemKép.

Megvagyunk, kicsit begyepesedve, nem nagyon megyünk mi se ha nem fontos.Robónak volt pár nap nagyon nem evős időszaka, de tegnap már jobban evett szerencsére.Amúgy egy cukipofa, olyan kis szövege van. Kép. Mindenben segít sőt szalad ha látja, hogy csinálok valamit és közli, hogy segítek,segítek!Kép

Marcsi: írtam levelet.Nekünk is volt pár hete egy napos láz, ami minden tünet nélkül jött és amilyen gyorsan jött el is múlt. A mi dokink is vmi vírusra, vagy esetleg a fogára hivatkozott.Azért megnyugtató, ha látja orvos. Köszi mindentKép.Még lánynak néző anyukaKép

Zit: igen én kérdeztelek a fogkrémmel kapcsolatban, de ha túl bonyorult és meg kell külön rendelni, akkor nem érdekes, azt hittem sima gyógyszertárban vagy drogériában is kapható.De ezek szerint ez az lehet, amiből csomó készítmény is van, aleo verás termék. Azt hiszem anyuék ittak nemrégiben vmi hasonló vitamin és azt is rendelni lehetett. Azért kösziKépBeni szája már nagyon szépen gyógyul, mondhatni nem is látszik semmiKép. nagyon aranyos a képeken, a táncolós az valami tündériKépHozzáképzelem ahogy rázza magát, nem semmiKép.

Manócs: nálunk sem ezek a méretek vannak. látszik jól tartod apát, hogy ennyit hízottKép

HAnzika: nem lehet könnyű visszamenni dolgozni. mennyi ideig voltál itthon? Juj nekem is nagyon rosszul esne ha most vissza kéne menni. Nem tudnám ráhangolni magam, holott Robó születése előtt imádtam dolgozni.Jó, hogy kezdi Marcus szokni a bölcsit. Kép. LázKép. Azért lehet, hogy közösségben is jobban lebetegednek , összeszednek ezt azt.Te is az anyagiak miatt mentél vissza dolgozni?Vagy a munkaköröd igényelte?

Brigi: de drágák a fiúk együttKépÉn is vélek felfedezni némi hasonlóságot Máté és Bömbi közöttKép.Így nagyon jó őket együtt látni, de nem tudom hogyan bírnék velükKép.Azért a nagyobb fiaddal is cak kell foglalkozni, tanulni stb és akkor még a picikről nem is beszéltem.Azért jó, hogy még emelett is jut időtök kimozdulni, családi délutánokat szervezniKép.Kíváncsi leszek bömbi hízik e majd jobban, hogy anyatejet iszoik, mert állítólag az első hónapokban legdúsabb , tartalmasabb az anyatej.

Tündér:sajnálom, hogy rossz napjaid vannak. Nagymamádnál már nem is várható javulás? Szegényke!Ráadásul még ezt a vírust is összeszedtétek.Mit írtak fel rá? gondolom sok folyadékbevitelre volt szükség. Jaj, nagyon rossz lehetett, hiszen nálunk egyszer volt robónak hasmenése, de ha még hozzájött volna a hányás is..hú belegondolni is rossz. Vizsgádhoz mennek a drukkok. Egyáltalán fel tudtál vmennyire készülni már belőle?Sok energiát küldök mindenhez!

Cory: jobbulást BAlunak, remélem azóta már láztalan.

Dorki:nálunk is megy a szemételdobásKép. Jót mosolyogtam a morgáson evés közben. vannak amúgy ilyen emberek felnőttekben is, kik morognak ha ízlik nekik az ételKép.

Mucus: kíváncsi vagyok a pipacsos kaspóra, majd fotózd le légyszi. Kajálás nálunk is eléggé nehezen megy mostanában. Húst nem eszik a fiatalember, ő is szereti a kolbászt amúgy, főziket megeszi azért. Változó, hogy éppen mikor mi van slágeren.Most éppen a tömlős sajt.

Panu: polcramászó LiziKép. Látom nálatok is zajlik az élet. Tündéri egy kiscsaj!Kép.

Barbi: mi is boldog szülinapot kívánunk így utólag is.Sokan ünnepeltétek a szülinapot?Magyar ismerősökkel? Pocisképpel még mindig tartozol ám!!!Kép. Ádibádi hogy van ? Várja már a tesót? Pocibébi aktív nagyon? Bírod még??

Orsi: milyen szemölcsök jöttek ki és mitől Benén? Megnyugtató, hogy nem csak Robónak vannak ilyen szokásai(kiköpősdi) )Pannáról is jó lett volna megnézni a fotókat, ha legközelebb gépközelbe kerülsz tedd fel légysziKépFajátékok minket is érdekelnének, ha vannak fotók elküldenéd?

Edit: szerintem mindenkinél változás állt be mióta gyermeke született. Nekünk is kevés idő jut egymásra, amit nem lenne szabad engedni, hogy ennyire kevesett vagyunk egymásra. Most tervezek egy kis kimozdulást tavaszra és jó lenne néha kettesben is elmenni vmerre. De valahogy ha van időőnk egy pici pihenni, akkor tényleg alvásra fordítjuk, mert nagyon aktív Robó és nem igazán lehett mellett pihenni. Sőt mondhatni kevesebb alvásigénye van, mint nekem.Hogy vagy mostanában? Hangulatod remélem már sokkal jobb!!Boti jár bölcsibe ? Pozitív energiákat küldökKép Kép.

Jaj, azt hiszem a végére értem.

Hiányolok sok mindenkit, de a sűrűn írók közül Zsizsa , Gabi, Gabi75, Klarissza, Ann is nagyon régen írtak már és természetesen a többieket is sorolhatnám batkamanó is nagyon régen írt és sokat nagyon eltűntek!

Elköszönök, megyek vacsit készíteni.

Anita

(közben meg is vacsiztunk, de nem tudtam az üzenetet eddig elküldeni...)

Ja és azóta már aludtunk is és reggel felébredtünkKép. Szóval ez még a tegnapi üzim lett volna ha eltudtam volna küldeni....
anita77
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a hiányolást Kép Ez valami őrület, azt hittem, ha vége a sulinak majd mennyi időm lesz...hát semennyi KépKépKép.

Most nagy izgalomban vagyok/gyunk, lesz akváriumunk!
Ez azért nagy szám, mert Gábort nem volt egyszerű meggyőzni Kép Apósom adta, s mivel egér volt benne, most domestosban ázik Kép Bazinagy, úgyhogy nemtom hova rakjuk, mert vízzel együtt semmi nem bírja el. Megy az agyalás ezerrel Kép

A másik, hogy megvan a kocsi...azaz kinézve van meg, elvileg hétfőn foglalózzuk le, hacsak valaki el nem viszi odáig. Toyota Avensisből Toyota Carina lett...nem voltam oda érte, de ma megnéztem énis és csudaszép...és hatalmas Kép Van benne minden mi szem-szájnak ingere Kép

Fanni orra megint folyik, múlt héten volt beteg Kép
Kezd az idegeimre menni ez a sz@ros időjárás Kép Pláne ha majd enyhül és elszabadulnak a bacik...már szellőztetni sem merek jóformán Kép

Szombaton visszük sóbarlangba, remélem segít. Gábor már jár egy ideje az allergiájával, azt mondja nagyon jó.

Barbi: mi is nagyon bolodg szülinapot kívánunk!!!

Marcsi: mennek a drukkok!!! Ügyes leszel biztosan! Kép

Bocsi lányok, önzőztem, de mennem kell Kép

Pussz Mindenkinek!

DBarbi
Dbarbi
 


Sziasztok!

a babanet sz...ától már nincs kedve az embernek írni, mert leírok egy regényt, erre nem megy el.
remélem majd most....

Úgy néz ki, hogy nekünk is megvan a kocsi. Apa holnap viszi a foglalót, eredet vizsga után jövő hét közepe felé hozhatjuk el.
Végül is nem 4-es, hanem egy kilenc hónapos 5-ös Golf lett. Úúúúúgy várom!!!!!!!!!
Csak egy kicsit bele kell rázódnom újra a vezetésbe, mert terhesség első hónapjaiban vezettem utoljára, akkor is mikrobuszt. Amióta megvan a jogsim (4 éve) nem is vezettem személykocsit.

DBarbi
minden jót Nektek is a kocsihoz.
Fanninak jobbulást!

Nálunk is egyre több új szó kerül a listámra.
Asszongya Bebi: néni-nyéni, anya-nya (még mindíg), nem jó-nyemjó, haj-hja, és egy csomó nem jut most eszembe. Megzabálom amikor beszél..
És hogy el ne kiabáljam, olyan kis szófogadó. Jó! sokszor bepróbálkozik ezzel azzal, de figyel, hogy nézem e és mit lépek. Ha mondom, hogy nem, akkor eljön onnan, vagy abba hagyja.

Annn
Nagyon okos Hami, olyan korán megtanul mindent.

na mennem kell,
írjatok többiek is! ha csak pár sort is....

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: