Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Most nem tudok elolvasni semmit, csak gondoltam irok,amig lehet...
Kedden egész nap karbantarás miatt nem engedett fel,aztán szerdán reggel igen, és látom,hogy voltak hozzászólások, csak engem nem engedett ide. Na, gondoltam majd szerda este irok, erre megint ugyanúgy karbantartás miatt nem tudtam jönni.
Azt hiszem ebböl most elegem lett, irok vagy kérdezek a szerkesztöktöl,meddig lesz ilyen vacak,mert igy nem valami élvezet....
Ha másnál is ennyire vacak, esetleg irhantám többesszámban, nem???Kiváncsi vagyok,nálatok hogyan vacakol a Babanet...

Na,most megyek megint, egy idöpontra kell idöben odaérni, de ezt most nem hagyhattam ki,hamár müködik ez a nyavajás...

Köszönöm a szülinapi köszöntéseket,majd irok késöbb,illetve szeretnék késöbb többet irniKép

Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Hali!

Nálam is borzalmas a babanet, az elmúlt napokban kétszer is írtam, és nem tudtam elküldeni, aztán már csak azzal próbálkoztam, hogy beír-e egy szót, és amikor tojt a fejemre a babanet, hagytam az egészet a fenébe. Kíváncsi vagyok, ezt elküldi-e.

Úgy tűnik, igen, viszont most nem tudok írni, mert ki kell vennem Gabit a kádból, éljen!Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Csak mindenkinek nagy-nagy pusszancs, hátha elküldi, holanp próbálkozom 1 hossazbbal is Kép
Most azonban pihennem kell, mert kerülget vmi nyavalya és nem akarom, h elkapjam Kép

Cupp
Ann
annann
 
 

 
 

Sziasztok!

Rakok fel pár képet rólunk. Ha az égiek is úgy akarjákKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Barbi: most költözött a napokban másik szerverre a babanet, mert már tarthatatlan volt a korábbi állapot. Elvileg most már gyors lesz és megbízható.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


hát reméljük már jó lesz, mert ez a legjobb módszer a topikok kihalasztására.
Szép napot mindenkinek,
Edit

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 


Sziasztok!

3 heti fekvés után, úgy tünik kezdek jobban lenni!!! Hurrá! Még egy hét lábadozás, aztán még az is lehet, hogy lemegyek az utcára sétálni! Kép Milyen dolgoknak örülök mostanában KépFantasztikus!
Laca igen jól van Képbár csak hétvégén szívott friss levegőt februárban Kép A dolog pozítív oldala, hogy lassan féléve nem volt beteg.

Na ennyi ülés elég volt mára Kép Sziasztok!
(Ja és lumbago isiászom volt, a bátyám nem javult a gerincsérvét műteni fogják Kép)

Klarissza és Laca
klarissza
 
 


Lanyok !

CSak egy gyorsra.En mar irtam egy parszor nem mentettem el termeszetesen es nem kuldte el azert tuntunk igy el.
Most megprobalom ujra!

Szoval egy par napig betegek voltunk es meg vagyunk is egy kicsit.Hasmenes-hanyassal parositva Kép
DAvidnak ez mar a 4-dik napja szegenykem nem akar semmit enni es rendszeresen este kihany mindent .
Mi is elkaptuk apaval en 2 nap alatt fogytam 1.5 kg-t mindent kihanytam.
Na mindegy de jo eros lehetett ez a virus ha az egesz csaladon vegig ment.
voltunk dokinal is DAvidkam most 14 kg(betegseg elott ,most tuti hogy fogyott )es 89 cm.

Betegeknek gyogyulast!

MInden baba nagyon de nagyon edi!!!Persze a szulok is!Kép
gabi75david
 
 


Hallihó!

Akkor most én is csak egy gyors dicsekvésre ugrok be!
Itt áll az új verda a garázsban!!!

Majd még jövök!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Zit!
Szerintem nagyon szepen elmult a varras helye tenyleg alig latszik !Nagyon edes a kisfiad!

Evi!
Nagyon jok a kepek!A kislanyod gyonyoru ,azok a szep kek szemek es az a mosolygos arc!Nem semmi lesz vele majd gondod kesobb!Kép

Brigi!
HOgy ez a Mate mekkorat nott!Nagyon edes es szerintem is nagyon de nagyon hasonlit Bombire.
Bombi is egy szepseg meg mindig!

Mucus!
Gratulalok a kocsihoz!kepet kerunk majd!

Lanyok!
Az lenne a kerdesem hogy a babaitok mennyi folyadekot isznak egy nap?David naponta kb 1 l iszik a doki szerint ez a minimum hogy meg kell igyon.Ezt azert kerdem mert o rendszerint kipisil a huggies bugyibol .Este tisztaba teszem ugy 8-kor es reggel 6-ra szinte mindig kipisil az egesz ruhaja tiszta pisi.Ez normalis? este vacsira kb 2 dl folyadekot iszik nem tobbet.Napkozben is kb 3 orankent kell bugyit cserelni de van ugy hogy 2 orankent.Eddig azt gondoltam hogy biztos sokat iszik,de ezek szerint en vagyok a dili.Lehet hogy orankent kellene bugyit cserelenem neki?
Doki szerint normalis jelenseg .Nalatok is tortent mar ilyen?
Na most megyek mert DAvid nem hagy beken.


DAvid anyucinak telefonal(mostmar becez is a fiam anyuci vagyok de egesz nap ezt mondogatja olyan edi)
Kép
gabi75david
 
 


Sziasztok!

Gabi: Zsoma tuti nem iszik meg 1l-t. Mondjuk ő szopik is, arról meg fogalmam nincs,hogy mennyit. De éjszakai kipisilés eddig egyszer fordult elő, akkor is azért, mert addig piszkálta a kukiját lefekvés előtt, hogy felfelé állt a kukija, és egy az egyben kijött a pelusból a pisi.

Jobbulást! Rajtunk múlt héten ment végig ez a rettenet Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gabi
Bebi sem iszik meg egy litert. Sőt! még egy felet sem. Ha mindent összeadok, a reggeli-esti 2-2dl tápszer, a leves, a gyümölcsök, és kb. 1,5dl víz vagy tea, akkor jóindulattal lehet mondani, hogy megvan az 1 liter.
Dávid jó kis husi. És nagyon aranyos, hogy így becézget.
Én még mindíg csak Nya vagyok. Vagy a legújabb, amikor nézegeti a fénykép albumot, rám mutat és mondja, hogy: nyéni. Pedig tudja, hogy az az anyja.

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Gabi, Liza is kb. 1 liter folyadékot iszik meg naponta, ebbe nem számoltam bele a kajákat, csak tisztán az innivalót. az orvos nekünk is azt mondta, hogy 1-1,5 liternyi szükséges. Dávid nagyon helyes, olyan gyönyörű sötétek a szemei Kép

Évi, megnéztem a te lányod is, nagyon szép kislány, és ő is jó húsban van, mint Dávid Kép

Cory, hétfőn asszem, megyünk zenedébe Kép, most a héten mi sem voltunk végül, nátha miatt.

Liza engem is papának szólít, és az apját is Kép még mindig nem beszél, csak egy-egy szót. de újabban halandzsázik magának is, könyvből Kép előbb én olvasom el neki a könyvet, aztán ő magának Kép

most már jó a szerver, legalábbis, tegnap óta gyors az oldal, úgyhogy gyertek, írjatok!

panu
panu
 
 


Sziasztok!

Időm az sajnos nincs írni, de teszek fel néhány képet, hogy el ne felejtsetek minketKép
akinek kétséges hogy hasonlítunkKép
Kép
felveszem a cipőmet, ki jön sétálni?
Kép
Tele pocival jót szunditok
Kép
fincsi ez a kenyér
Kép

Brigi
bombomanyu
 
 


SZegeny DAvidkam mar 5-dik napja megy ez a betegseg ,hasmenese mar egyaltalan nincsen csak az elso 2napban volt de szinte minden nap hanyik meg egyszer es semmit de semmit nem akar enni.Meg a folyadekot is ugy kell bele eroltetni.Ma reggel is kihanyta a kajat mert eroltettem sajna,azt hittem mar egy kicsit jobban van.MOndjuk eleg nyugos mert egesz nap anyucizik es allandoan olbe kell vegyem.De megsem hagyhatom hogy semmit ne egyen.Jaj olyan nehez ez az egesz.

Pisi:ma reggel is kipisilt az egesz ruhaja pisi volt,es reggel is 3 ora elteltevel mar kicsit pisis volt a nadragja is.
A doki szerint az lenne a baj ha o akarna sokat inni es ugy pisilne sokat.SZerinte ez igy nem baj.
DE nekem ez akkor is furcsa .


Panu!
Annyit nevettem rajta hogy teged is papanak szolit Lizi.Vicces lehet Kép
Nekem is azt mondta a doki hogy min 1l es max 1.5 l -t kell igyanak egy nap.Na persze ha DAvidon mulna a dolog akkor max fel litert inna egy nap,tobbet biztos nem.
Ot ugy tudom megitatni hogy bele ultetem a szekebe es adogatom neki kispoharbol.Magatol csak egy -egy kortyot iszik.Az a baj hogy o nem szereti sem az uditot sem a tejet igazabol.Megissza mert tudja hogy muszaj neki.De nem rajong erte.Ugy erzem hogy o szinte soha nem szomjas.


Brigi!
A fiaid meg mindig nagyon edesek!MI mennenk setalni Kép csak esore all itt nalunk.Hajnyiras volt Bombinel?jo a seroja Kép

MOst megyek majd meg kesobb benezek!

Barbi hogy vagy?
Ki terhes meg a topicbol?Mar elfelejtettem.
gabi75david
 
 


Gabi75: nálunk sincs meg az egy liter folyadék, azaz Robó még cicizik és így nem tudom mennyi is a folyadékbevitele. Nálatok Dávid szopizik még?
Amúgy nem tudom, ebben nem vagyok biztos, de azért leírom, hátha segít.Azt is olvastam vhol, hogy akkor érdemes pelenkaméretet váltani ha már kifolyik a pisi a pelusból. Esetleg ki lehetne próbálni másik mérettel, vagy más márkával.Nálunk egyszer volt a Liberóval, hogy kifolyt és akkor más méretett vettem és azóta nem volt ilyen gondom.persze lehet, hogy a mennyiség miatt folyik ki, de elvileg nem szabadna... NAgyon helyes Dávid , olyan szép arca vanKép. Nagyon nagy fiú!!Azért van poci is ámKép.Ja még azt akartam írni, hogy nálunk is van most hasmenéses, hányásos játvány+ torokgyuszi. Apa benne is van, de annál rosszabb nincs ha a gyermekünk kapja elKép.Jobbulást!!

Brigi: mindig alszik Máté?Kép Megerősíteni tudom, hogy nagyon nagy a hasonlóság KépLátom apa is kidölt . Remélem jól vagytok. Csini Bömbi új frizurájaKép

Klarissza:jobbulást! Tesódat sajnálom nagyon.Bizti, hogy műteni kell? Mint fentebb is írtam apukámnak is végig azt mondták, hogy igen, aztán dokit is váltott, meg járt kezelésre, azán lekopogom, két éve jól van.

Panu: amilyen kis cserfes Lizi, biztosan hamarosan érthetően is mondja majd a magáétKép. Tuti, hogy nagy dumagép lesz belőleKép.Nálatok szopizik még Lizi?

Cory: hogy vagytok? Régen írtál már a fiúkról. Balu elkezdi már az ovit, vagy mikortól gondoltátok?

Mucus: új autót bemutatod? légysziKép.Biztosan kipróbáltad már, jól megyKép?

Edit: mi újság veletek mostanában? Fentebb is kérdeztem már, írj majd kicsit magatokról, remélem jobbbbb már a hangulatod!!!!Kép Kép

Évi: csuda helyes lányod vanKép. Legjobban a cumisüveggel pózolós tetszikKép

Barbi: írj te is bővebben!Kép.

Zsizsa: te hosszabb írásod is várjuk ám.

DBarbi: jobbulást Fanninak.Milyen volt a sóbarlang? Hol voltatok? Akvárium elkészült már?nekem is nagy vágyam egy akvárium , ari kis halakkal, de ez még a jövő zenéje.

Lányok, mostmár nagyon megy a babanett, tessék aktivizálódni, legalább egy kis életjelreKép.

Nálunk is apa beteg, most a torka fáj nagyonKép.Robó meg csuda eleven, de bizti újabb foga jöhet, mert egész nap cickózik. Apa szerint ha így folytatjuk, tényleg az érettségire is mennem kell veleKép.
Nagyon szépen beszélget már.Nekem az a fura, persze nagyon örülök neki,hogy rendesen ragozza a szavakat. Sőt múlt időbe, jövő időbe is besztél ha kellKép.
Ma csuda szép idő volt, sokat sétáltunk, a hóvirágai is bújkálnak, remélem ez már nagyon a tavasz előszeleKép.

Mindenkinek jóóó hétvégét :Anita
anita77
 
 


Sziasztok Kép
Remélem, mosmár tartósan megjavul a Babanet, az agyamra ment, h nem lehetett írni! No persze nem is sok időm volt Kép

Anita, én is épp azt gondoltam, h itt a tavasz előszele, totál tavaszias idő volt itt, szép napsütéssel Kép Apátoknak jobbulást!
Hűűű, ez azt jelenti, hogy Robó már teljesen érthetően ragozva, mondatokban beszél, úgy, hogy mások is megértik? Mert Haminál úgy van,

h a tisztán ejtett szavakat mások is megértik (persze ragok még nincsenek), de van amiről csak mi tudjuk, hogy mit is jelent.

Gabi75, szegény Dávid, remélem, hamar rendbejön! Gyógypuszik neki!! Nagyon édi ahogy telefonál Kép

Brigi, nagyon aranyosak a képek, Máté tényleg tiszta Bömbi Kép Bömbinak nagyon vagány frizije van Kép Máté pedig csudaszépen gyarapszik!

Panu, 1 liter micsodát iszik Lizi naponta?

Cory, ezek szerint Ti már túl vagytok a betegségen! Kép Ivásilag én is úgy vagyok vele, mint Te, fogggalmam sincs, h mennyit iszik Hami,

hiszen sokszor szopik + max fél deci egyéb....

Mucus, új verda - szuppper! KépKépKép Gondolom, most fülig ér a szád! Örömmel olvastam, h nálatok van szófogadás, sztem Hami nem állt sorba, amikor ezt osztogatták. KépKép

Klarissza, már hiányoltalak itt magamban, reméltem, h nem azért nem írsz, m rosszabbul vagy. Szal örömmel olvastam, h virgonckodsz! Látod,

az is pozitívum, h legalább nem beteg Laca a nagy járvány közepén... Remélem, pikk-pakk felépülsz és ismét rohangálhatsz Kép Hogy bírja Laca

a bentlétet?

Kicsi Évi, nagoyn jók a képek, a picit le se tagadhatnátok, mindkettőtökből van benne bőven!!! Kép

Zsizsa, gyere és írj mostmár! Kép

DBarbi, tök jó, h Nálatok mindig van vmi újdonság Kép Hova tettétek végül? Kép van? Fanninak tetszik? Nem akarja megfogni őket? Ugye már nem vagytok betegek?

Zit, a táncolós képben az a legjobb, h nem ám a földön... KépKépKép Sztem szép lett a szája.

Vera, mi újság Nálatok? Ugye nem lett a pöttyöknél több? Nálunk mondjuk ennyi volt a bari oltás nélkül Kép Most a járványok miatt én is óvatosabb vagyok (bár be nem adatnék magamnak semmiféle oltást - attól is rosszul van az ember!), de mi most télen egyébként is kevesebb helyre mentünk - hozzáteszem, h nem is voltunk betegek Kép Remélem, megússzuk ezt a kis időt és utána jön a tavasz - lehet mászkálni!!! Kép
Féltékenység: én még nem tapasztaltam, Hami mosolyog, ha apával megöleljük vagy megpusziljuk egymást Kép Van, hogy odahívjuk ilyenkor őt is és össznépi szeretgetés van Kép

Hanzika, biztosan hamar belerázódsz a munkába. Nem lesz könnyű megtalálni az egyensúlyt így, hog ymár dolgozó nő vagy+ a gyerek + az apa... Nemtom hány óra kellene/nap, hogy mindenre elég legyen. Ugye?

Manócs, ugye már meggyógyultatok? Összefejelés Kép

Gabiii???? Merre vagytok????

Na, most ennyi voltam, jön a tiszta Hamma cicizni.
Cupp
Ann
annann
 
 


Bömbi új frizuja tényleg nagyon menő Kép és hát le se tagadhatnák egymást a kis öccsével Kép szépek nagyon a srácok, Brigi.

Ann, reggel meleg gyümi tea 2-3 dl, ebédkor kap gyümilevet (2dl-es szívószálas, ha marad akkor uzsinál is), egyébként víz, délelőtt kevésbé iszogat a sok tea után, de du. és este vedeli a vizet Kép

Anita, nem szopizik már Liza, 10 hósan abbahagyta, viszont szopja a hüvelykujját, és gyűri mellé a párnáját.

jobbulást a betegeknek!

panu
panu
 
 


ja, és Mucusnak jó száguldást Kép Kép használd ki, hogy van autó, jön a tavasz, lehet nagyokat kirándulni

nálunk már az összes hóvirág kinyílt a kertben, és láttam kevésbé védett helyen az árokszélen is hajt ki ezerrel, de még nem virágzik. és a hóemberből is alig van már, Liza meg is jegyzi (mutat rá és huhog) minden sétánál, hogy miért van a földön a "szeme és az orra" Kép Kép

panu
panu
 
 


Sziasztok!
Megpróbálok egy picit írni hátha sikerülKép
Köszönöm a dicséreteket a fiuk nevében.
Zsizsa: meggyógyultatok már? Várlak ámKép
Gabi75 Én sem tudom Bömbi mennyi iszik, és ma ő is kipisilt a pelusbólKép Lehet, hogy összebeszéltek? Még mindig nem győzök csodálkozni milyen nagyfiu Dávid. Nagyon kis husi.
Anita: a háttérben Dani van kidőlveKép Nagyon okos Robó, hogy már így beszél. Bömbi még sehol nem tart beszédileg, csak babanyelven, de azon még veszekedni is szokott velemKép
Mucus: gratu az új verdához. Képet én is várok róla.
Évi: én még nem is üdvözöltelek, tehát légy üdvözölve, és gyere minnél többet. Nagyon szép kislányod van.
Zit: tényleg nagyon szépen begyógyult Beni szája.Én is mindig attól félek, hogy Bömbi leesik valahonnan és összetöri magát.
Rólunk még annyi, hogy Bömbi is napról napra ügyesebb. Tegnap azzal lepett meg, hogy felmászot a Dani galériaágyára. Rendszerint az asztal tetejéről kell leszednem, meg mindenhonnan ahova éppen fel tud mászni. Most ez a legérdekesebb a frászt hozni anyára. Mikor Mátét szoptatom muszáj vagyok bevinni magammal a szobába, és bezárni az ajtót. Akkor meg jobb esetben a szekrényt rámolja ki rosszabb esetben a Máté szemét próbálja kiszedni. Na jó ezt nem komolyan, csk állandóan piszkálja. Rengeteg türelem kell hozzá, és sajnos néha nincs, és akkor jön a sírásKép
Na jó befejezem mielőtt nagyon belemerülnék a panaszkodásba, és megyek pihizek egy kicsit.

pusz Mindenkinek
Brigi
bombomanyu
 
 


Sziasztok!

Anita: Balu majd szeptemberben kezdi az ovit, ha felveszik oda, ahova szeretném. Ha nem, akkor nem tudom, mi lesz. A körzeti oviba 99%, hogy felveszik, de az nagyon nem szimpatikus nekem Kép Szóval még nem tudom, mi lesz. Már azon is elgondolkoztam, hogyha csak ide vennék fel, akkor itthonról megy iskolába, de közben meg látom rajta, hoyg szüksége van a gyerektársaságra, és ezt egyre nehezebben tudom neki megadni, mert a kortársai szinte mind ovisok már. De ez az ovi itt mellettünk borzalmas.

Panu: remélem, mi is eljutunk hétfőn. Zsomának most váladékozik a szeme, de kamillázom rendületlenül, remélem, hat és akkor találkozhatunk Kép

Velünk egyébként nincs semmi extra. Fiúk jól vannak (már). Borzalmas volt, mikor egy hétig mindkettő csak feküdt, és nyögött. Vártam, mikor ölik már egymást. Persze, azóta mindent bepótoltak. Lassan eljön az az idő, hogy Zsoma odamegy Baluhoz, hogy megtépi. Kíváncsi vagyok, Balu mit fog szólni hozzá. Eddig max sírva fakadt, ha Balu piszkálta, vagy elvedt tőle valamit, de már többször nyúlt úgy Balu után, hogyha kicsit gyorsabb, akkor elkapja Balut.
Zsoma egyébként még nem beszél, csak néhány szót, de mindent megértet velünk. Nagyon önálló. Már vagy fél éve egyedül eszik, nem is engedi, hogy etessük. Próbálkozik az öltözéssel, mindenre felmászik...

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Megpróbálok irni, remélem most már tényleg jobb lesz a Babanet...Mellesleg valaki elárulná nekem mikor tették be ezt a felugró ablakot, amiben közlik,hogy szervercsere lesz??Mert nekem általában le vannak tiltva az ilyen reklám felugráló ablakok, igy csak pár napja vettem észre, hogy ott a megoldás. De van egy sejtésem,hogy nem az üzemzavar elött szóltak,hanem inkább közben a sok felháborodás miatt....
Nálunk is tavaszi az idö,sokszor kénytelen vagyok kabát nélkül, vagy széldzsekiben lenni,mert besülök a vastag kabátba.
Ádám élvezi az udvart megint, az hogy mennyi sarat szed össze egy-egy ilyen kinntlét ideje alatt,nem is ragozom...Na,meg az olvadó hólé is remek játék, csak úgy trappol benne fel-le.

MEgkapta a 18 hónapos oltását, (asszem a Diperte vége,meg valami tüdöbigyó elleni), és most 3 évre elfelejthetjük a szurit vele kapcsolatban. De nagyon bátor hös volt, egy szó nélkül,csendben türte, meg se mukkant amig kapta a két szurit.Súlyilag 12,3 kg, átlag felett van(60%), a magassága viszont 87 cm, ezzel jóval az átlag felett van (90%).
A héten sokat mászkáltunk mindenféle hivatalos ügyben (lehet házatcserélünk, ha az égiek is úgy akarják), roppantul élvezte a változatosságot, mindenütt meg is dicsérték,milyen jól viselkedik. És rendszeresen 1 évvel idösebbnek nézik,mivel magas,meg olyan nagyfiúsan ügyesen viselkedik idegen helyeken.

Megnéztem a képeket is, Beni szája alakul, tényleg nem lesz nyoma szerencsére!!!Kép, Bömbi és Máté kiköpött egyformák, Éviéknél nagyon szép kislány lakik, akinek mellesleg a bodyja pont olyan,mint Ádámnak is vanKép.

Ádám most már tuttira nem iszik meg egy litert, ugyanis másfél év utána végre nem kap este-éjjel is inni!!! A szülinapom estéjén lett elegem belöle, éppen elaludtunk,ö meg rákezdett szirénázni. Na,mondom,ezt nem csináljuk tovább, le kell szoknia az éjjeli evésekröl. Elsö nap bizony majd félórát sirt, de végül cumit kapott, és elaludt, második este 10 perc után aludt el, haramadik este amikor átértem az ágyamhoz már csend volt, negyedik estétöl elég csak a cumi és alszik tovább. Szóval ez úgy néz ki alakul, nem is volt igazándiból szüksége az ivásra, csak igy nyugodott meg, de erre elég egy mezei cumi is...

Zsizsa,mérges vagy még a szopis topicra???Nem akartam nagyon felhozni, de pont akkor nem müködött a Babanet, azóta belém szorult az irás. Olvastam néha azt a topicot,hát elég elsötétült agyúak vannak ott, föleg a tápszeres pártiak..Én azt nem értem csak,hogy aki szoptat, soha nem cikizi a másik anyukát,akinek nem sikerült, viszont forditva olyan szépen tudják mocskolni az "ösanyákat", akik szoptatnak. Azért ezt olyan durvának tartom. Nem fogok oda irni, igy most itt offoltam egy kicsit, de kellett már...

Ja, a szülinapomra kaptam egy varrógépet a páromtól, csupa szupi mindentudó Singer gép...Annyira meglepett vele, nagyon megörültem neki. Már varrtam egy kötényt Ádámnak,dolgozhat benne a konyhában..Két ismerös családot hivtunk át, olyan szolid parti volt ez, nekünk megfelelö, a gyerekek meg marhára élvezték, egy órán át nem is láttuk öket, lementek az alsó szintre játszani, Ádámmal az élen (ö a legkisebb...)

Valaki kérdezte,hogy milyen vizumot intézünk,hát ez egy kicsit bonyolult, de leirom,most van idöm,akinek nincs,ugorjon...
Mi 2000-ben megkaptuk a letelepedési engedélyt, azzal vagyunk itt már lassan 5 éve. Akkoriban még egy nagy lapulevél volt a papir, jól összehajtogatva fért csak be az útlevélbe. Azóta, pontosabban 2002-ben bevezettek egy kis kártyszerüséget, az újonnan jövöknek már autómatikusan ezt adják, nekünk régieknek igényelni kell, és megint fizetni érte, holott mi már kifizettük az eredeti papirunkat. (nem is keveset...)
Na, elég szemétségnek találtuk ezt az egész herc-hurcát, és nem is kértük meg jó darabig,mert már egy éve lassan beadtuk az állampolgársági kérelmünket, ha az meg lesz,akkor emez kártyára már úgy sem lenne szükség.
Csakhogy, ezek az ügyintézök szépen sztrájkoltak pár hónapot, az ügyek feltorlódtak, az eredeti 8-10 hónap helyett 15-18 hónap lett az állampolgárási ügyintézés. VAgyis szépen keresztbehúzták a számitásainkat,nyáron már a kanadai útlevéllel akartunk hazamenni Magyarországra. Igy ez nem lesz meg, vagyis odalyukadtunk,hogy még is csak meg kell kérni azt a fránya kártyát, mert anélkül meg nem engedik vissza a letelepedett embereket. Jó nagy szemétség, nem???Az ö hibájuk miatt kellett újra papirokat tölteni, igazolást kérni,hogy itt élünk, bankba sorbaállni és fizetni, fényképet csinálni...holott ez a státuszunk már 5 éve meg van, csak ök kitaláltak egy új kártyát...
Bocs,ha nagyon bonyolult voltam, de ez a történet sajnos már eléggé az nekünk is.
Most várjuk ezt a nyüves PR kártyát, és akkor valszeg szeptemberben mehetünk haza, és még vissza is engednekKép

Na, én bepótoltam a lemaradásomat, most megint irtam annyit,mint máskor egy hét alatt...

Betegeknek jobbulást,nálunk most szerencsére nincs influenza.
Anita,nem felejtem el, akkor holnap megkérem a párom,hogy csináljon egy pocifotót....

Sziasztok
Barbi

Ui,nem jön be a 2005 nyári topic, ez még mindig akkor szerverhiba????
Remélem ez az üzim el fog menni azért...

Kép
Kép
barbi
 
 


Sziasztok!

Annyira jól esett a tegnapi napsütés, erre ma...:-))))
Pedig kedden már március van, és remélem ezt az időjárás is figyelembe veszi majd. Úgy úúútálok már az ablakon kinézni, mert a kertben tiszta hó minden. És a hóembert sem akarom már látni!!!

Köszi a gratukat a verdához. Igen! Kipróbáltam már én is. Nagyon kafa! Csak kicsit félve vezettem, mert olyan szép és olyan új:-))))
Képet majd teszek fel, de nem ígérem, hogy már holnap.

Barbi
varrógép szép ajándék! Én is mindíg nézegetem a szép újakat, mert nekünk egy régi Textima van, de a szervízben egyszer azt mondták, hogy ez nagyon strapa bíró, jó gép. Meg mostanában már nem nagyon van időm varrogatni, max. ha alszik bebus, de akkor meg nagyon zajos lenne.
Ádám nagyon kis hősies volt az oltásnál.

Cory
én is úgy vagyok vele, hogy nem ebbe az oviba szeretném majd beiratni a gyereket ha itt lesz az ideje, hanem ami anyáméknál van. Viszont az nem a körzetünk, de még mindíg oda vagyunk bejelntve. Addig nem is fogok kijelntkezni, amíg ez az ovi téma fenn áll. Itt a doki néni sem ajánlotta ezt az ovit, Bár ezt csak nekem, halkan súgta meg.

Brigi
a két kis tojás tényleg nagyon egyforma. Máté már jó kis húsgombóc. Nem lehet Neked könnyű egyedül velük.

Panu
hóviárg: de jó Neked, hogy ilyet láthatsz. De én is fogok ám ültetni, csak még a kert nem alakult ki teljesen.

Ann
jó régen írtál már! A szeretgetés nálunk is teccik Bebusnak, ilyenkor mindíg fülig ér a szája. És tolja oda apát, hogy adjon még puszit.
Biztos eljön az is, amikor már féltékeny lesz...

Anita
Robó nagyon ügyes, hogy a szavakat már ragozva is mondja. Húú! én már elsem tudnám képzelni, hogy a fiam még cicizzen. De jó, ha Robót ez meg nyugtatja, amikor valami baja van.

Klarissza
jön a tavasz, gyógyulj meg:-)))

Most be kell fejeznem, mert megyünk el...
szép napot mindenkinek

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
 
 


Marcsi: sok boldog névnapot kívánunk Ákosnak:

Kép

Robó és Anita
anita77
 
 


Anita és Robó Kép Kép

Köszönjük szépen a köszöntést.


Ákos nevében Marcsi

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok Lányok!

Ezer éve nem jelentkeztem én sem Kép Valahogy annyira nem volt kedvem írni, kicsit depis is voltam sajnos az elmúlt napokban Kép De tegnap már jó volt, hogy kisütött a nap, jó nagyot sétáltunk, és mindjárt más lett a világnézetem KépKépKép Csak megint jön a hideg állítólag... Én is nagyon várom már, hogy egy kicsit jobb idő legyen végre, ne ez a lucskos, influenzás hideg!

Zsoltika egy picit beteg, köhög, de láza szerencsére nincs, a kedve is nagyon jó, normálisan eszik-iszik és alszik. Néha alvás közben köhög csúnyán, amúgy napközben 2-3 alkalommal köhécsel, szóval nem tűnik vészesnek. Azért elvittem a doktornénihez, csodák csodájára meg tudta hallgatni Zsoltikát Kép Most kivételesen nem sírt szegénykém. Semmit nem talált, de egy kanalas orvosságot javasolt (nem receptes), azt adogatom, egyenlőre semmi hatása nincs. Viszont újabb 2 fogacska bújik ki nálunk: két alsó rágó, szóval az is lehet, hogy a fogzás miatt van ez a kis betegség.

Ezen kívül minden rendben velünk, Zsoltika már fantasztikusan sokat beszél Kép Annyira ügyes, napról napra több szót tud. Már azt is mondja, hogy Zsolti KépKépKép Szereti a virágokat öntözni, de mivel a virágok a szekrény tetején vannak, föl kell ültetni Zsoltikát a nyakunkba, onnan hadonászik a locsolókannával. Jól lefáradt már a vállam tőle, ezért aztán inkább kimentünk a lépcsőházba, ott telel egy csomó növény, és azokat is öntözgetjük Kép Egyéb háztartási munkákba is besegítene a kicsi fiam, ezért aztán vettünk neki kis felmosót vödörrel Kép Azóta minden nap föltörli a lakást (persze száraz a felmosó), naggggyon élvezi Kép A legjobb az, amikor a kis barátjával találkoznak (szinte minden nap), és küldik egymásnak a csattanós kis puszikat, naggggyon édesek Képbn

A Babanet határozottan gyorsabb, mint az elmúlt napokban, úgyhogy én is csak bíztatni tudok mindenkit, hogy gyertek! Élesszük fel megint a topicot Kép</font>

Ann,
itt vagyunk!!! KépKépKép

Anita,
jobbulást a férjednek! Robóka csuda ügyes, hogy már így ragozza a szavakat! Kép És nagyon köszönöm, hogy hiányoltál, nagyon jólesett! Az állandó cicizés ismerős, néha mi is félóránként szopizunk, de ahogy fentebb is írtam, fogzik is Zsoltika.

Barbi,
nagyon jó, hogy Te is írtál, és Ádám tényleg nagyon magas Kép Amúgy is nagyfiús az arca, nem csodálom, hogy idősebbnek nézik Kép Látom nálatok is dúl a bürokrácia... Szülinapodhoz így utólag is gratula, varrógép jó lehet Kép

Brigi,
jó látni a fiúkat, nagyon szépek! Máté gyönyörű kisbaba, és tényleg nagyon hasonlítanak egymásra Bömbivel Kép Bömbi nyúlt most, ugye? Helyes kis mamuszkája van Kép

Manócs,
nagyon jó lehetett a tali Kép Jók a képek, végre Téged is láthattunk Kép Nagyon klassz kis háza van Lilinek! Ezt Ti készíttettétek, vagy vásároltátok?

Gabi75,
sajnálom, hogy még nincs jól Dávid Kép Biztos visszatér hamarosan a jó étvágya, ne aggódj!
Zsoltika még szopizik, és mellette elég kevés plusz folyadékot iszik: kb. 4 deci vizet, teát. Ezt is csak nemrégóta, néhány hete még alig pár kortyot ivott, hiába töltöttem tele mindig a varázsitatóját... Mostanában főleg pohárból iszik ő is, és emellett eszik levest, gyümölcsöt. Én úgy vagyok vele, hogy annyit eszik-iszik Zsoltika, amennyit kíván, nálunk már mindig szól, ha szomjas, és szerintem nemigen tudnék többet belediktálni, mint amit önszántából meginna Kép Persze más a helyzet betegség esetén, amikor nagyon oda kell figyelni, hogy meglegyen a kellő folyadékbevitel.
Pelus: nálunk már nagyon régen folyt ki a pelusból a pisi Kép De egyetértek Anitával, próbáljatok meg esetleg eggyel nagyobb méretet, vagy másik típust. Egy próbát megér, hátha megoldja a problémátokat!
Dávid nagyon nagy fiú már! Tényleg jó kis husi Kép Anyuci KépKépKép

Klarissza,
hú, ez rémesen hangzik, remélem hamarosan jobban leszel!

Évi,
még nem üdvözöltelek: üdv itt Kép

Mucus,
az új autótokhoz gratulálok! Milyen is lett végül? Bocsi, biztos írtál róla már...

Zit,
Beni szája tényleg nagyon szépen gyógyul, én észre sem venném a sebek helyét, csak tudom mit kell néznem Kép

Vera,
remélem, nem lett lázas Bence, és a pöttyei is elmúltak Kép Ugye Te sem vagy már náthás?
Még a múltkor írtad a féltékenységet: nálunk Zsoltika abszolút nem problémázik, ha mi egy kicsit egymással foglalkozunk Apával Kép Sőt, ő is odabújik hozzánk KépKépKép Nagyon aranyos ilyenkor. Amúgy ő néha nagyon apás, ha hazajön Zsolti, akkor le sem lehet róla vakarni Kép Persze, mivel egész nap engem lát, az apukáját mindig nagyon várja, ha csöngetnek, már kiabál is, hogy Apa, Apa Kép

<font color="0000ff">Lányok, most eddig jutottam, bocsi de nem sikerült mindenkinek írnom. Ezt a hozzászólást is már napok óta írom Kép Közben mindig kicsit aktualizáltam Kép Sajnos Zsoltika egyre csúnyábban köhög, holnap megint megnézetem a doktornővel, mert már hallhatóan váladék van a torkán, és az orra is elkezdett folyni Kép

Sziasztok,
Gabi</font>

pgaboka
 
 


Kepzeljetek hogy tegna DAvidnak hasmenes volt de ezt nem ertem .6 napja kezdett hanyni es aznap volt 2 hasmeneses kakija es azota normalis majdnem kemeny.ERre tegnap ugy ossze ....magat hogy kifolyt a gatyabol Kép.Pedig meg tejtermeket sem kap a dragam.TEgnap semmit de semmit nem evett.Remelem lassan rendbe jon.

Barbi!
Davidot is mindig 2 evesnek nezik ,mondjuk o is mindig 80-90 %-on allt magassagban.18 honaposan 89 cm a doki el is volt ajulva hogy milyan nagy gyerek.Foleg amikor mondta hogy doki bacsi(magyar a dokink Kép.Jaj es ugy fel a dokitol szegenykem amikor meglatja vege van a vilagnak orjong.
Szupi hogy jo ido van nalatok!nalunk most kicsit esos ido van egy par napja ugyhogy nem vagyunk feldobva.Te mikor tervezel haza menni?
En ugy nez ki hogy junius vege fele es csak augusztus elejen jovok vissza.Kép Mar ugy varom!

Anita!
Nem semmi Robo milyen ugyi!Gratulalok es tenyleg atlagon feluli egy ilyen idos baba mar igy beszeljen!A noverem kisfia volt ilyen.
DAvid mar mindent mond(szavakat),ragozni meg nem tud es 2 szot ritkan tesz ossze de mar alakul.
Anyukam szerint tobbet tud mint a noverem fia ennyi idos koraban(persze mert nem emlekszik ra Kép
de en igen.En nagyon buszke vagyok ra,ez olyan jo erzes egy anyanak.David mar lassan 2 honapja nem szopizik(cumizni sem cumizik mar)o szinte csak vizet iszik.Pelust mar csereltunk nagyobbra,nekem inkabb a mennyisege aggaszt a vizeletnek.Ma eldontottem hogy merni fogom a pelusat es azt hogy mennyit iszik(ezt olvastam valahol hogy ebbol is meg lehet tudni hogy baj van e).Persze ha kaki lesz akkor gondban leszek.Kép
Gyogyulast a ferjednek!


GAbi!
Zsoltika edi lehet ahogy segit anyajanak Kép
Mar reg nem lattam kepet rola!Kerunk szepen Zsoltikat!!!

VERa!
Hogy vagytok?HOl vagytok?

Marcsi!
Akosnak Boldog nevnapot kivanunk!

Most megyek bocsi ha valakit kihagytam!
gabi75david
 
 


Panu: nem megyünk holnap sem Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Hali!

Bocsi, még olvasni sem olvastam vissza, ezért most nem is írok. Pénteken este megint akartam írni, de direkt kipróbáltam, hogy küldi-e, persze nem. Tegnap meg esküvőn voltunk (tök jó volt), ma meg anyuéknál, szóval nem volt időm. Majd holnap próbálgatok délután olvasni, remélhetőleg Gabicica nem ébred fel délután (tényleg pénteken délután is akartam írni, de amikor visszaértünk a sétából a még alvó Gabival, már rossz volt a lift, ezért lent olvasgattam még fél órát a lépcsőházban a lépcsőn ülve, amíg fel nem ébredt, aztán lehívtam a szomszéd fiút, hogy segítsen, mert Gabi és a babakocsi nekem együtt nem megy, kb. 20 kiló). Szóval nem akar összejönni nekem az írás, de a szándék megvan!

Na, holnap jövök!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Zsizsa
Hanyadik emeleten laktok? Még jó, hogy segítettek. Sok házban nem tették volna. Én most anyuék gépén garázdálkodok, mert a mi monitorunk bekrepált. Remélem meg lehet javítani, mert nem szándékozunk új gépet venni.
Panu
engem is szokott Niki apának hívni. Fényképen is és előben is.
Marcsi
boldog névnapot Ákosnak
Mucus
gratula az új autóhoz. Jó illata van belül, mi ?
Barbi
nagyon jó ajándék a varrógép. Én is szeretek varrni, mostanában inkább Nikinek.

Mi jól vagyunk a vírusok egyenlőre kerülnek. Adok Nikcsinek frissen facsart narancsot meg cebion cseppet és nem megyünk nagy társaságba. Niki is nagyon sok mindent mond már. Mostanában a földhöz vágja a babáját, utána fölveszi megsimogatja majd lefekteti és betakarja. Utána meg kezdi elölről. Végül egy havas kép a tavasz előtt.
Dorki
Kép
dorki
 
 


Zsizsa
Hanyadik emeleten laktok? Még jó, hogy segítettek. Sok házban nem tették volna. Én most anyuék gépén garázdálkodok, mert a mi monitorunk bekrepált. Remélem meg lehet javítani, mert nem szándékozunk új gépet venni.
Panu
engem is szokott Niki apának hívni. Fényképen is és előben is.
Marcsi
boldog névnapot Ákosnak
Mucus
gratula az új autóhoz. Jó illata van belül, mi ?
Barbi
nagyon jó ajándék a varrógép. Én is szeretek varrni, mostanában inkább Nikinek.

Mi jól vagyunk a vírusok egyenlőre kerülnek. Adok Nikcsinek frissen facsart narancsot meg cebion cseppet és nem megyünk nagy társaságba. Niki is nagyon sok mindent mond már. Mostanában a földhöz vágja a babáját, utána fölveszi megsimogatja majd lefekteti és betakarja. Utána meg kezdi elölről. Végül egy havas kép a tavasz előtt.
Dorki
Kép
dorki
 
 


Zsizsa
Hanyadik emeleten laktok? Még jó, hogy segítettek. Sok házban nem tették volna. Én most anyuék gépén garázdálkodok, mert a mi monitorunk bekrepált. Remélem meg lehet javítani, mert nem szándékozunk új gépet venni.
Panu
engem is szokott Niki apának hívni. Fényképen is és előben is.
Marcsi
boldog névnapot Ákosnak
Mucus
gratula az új autóhoz. Jó illata van belül, mi ?
Barbi
nagyon jó ajándék a varrógép. Én is szeretek varrni, mostanában inkább Nikinek.

Mi jól vagyunk a vírusok egyenlőre kerülnek. Adok Nikcsinek frissen facsart narancsot meg cebion cseppet és nem megyünk nagy társaságba. Niki is nagyon sok mindent mond már. Mostanában a földhöz vágja a babáját, utána fölveszi megsimogatja majd lefekteti és betakarja. Utána meg kezdi elölről. Végül egy havas kép a tavasz előtt.
Dorki
dorki
 
 


bocsi
Dorki
dorki
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a további köszöntéseket is.
Tudom, vizsga utánra ígértem, hogy aktívabb leszek, de a betegség közbeszólt.
Tudjátok, írtam, hogy Ákosnak volt 2 napig láza tünet nélkül, ami után elmentünk dokihoz és valószínű, hogy várakozás közben összeszedtünk valamit (hiába mentünk időre, jóval később hívtak be).
Ákoson szerencsére egy nap alatt átment a köhögés-orrfújás, de én 3 napig a halálomon voltam és csak tegnap óta jobb egy kicsit.
Nem akarok dokihoz menni, mert kiakadna azon, hogy még szoptatok és nem tud gyógyszert adni és minden bizonnyal azt mondaná, válasszam el Ákost.
Persze ha pár napig nem tapasztalok látványos javulát, akkor meglátogatom mégis csak. És ha beszól a szopi miatt, akkor megmegmondom neki, hogy különben is gyerekre gyúrúnk, úgyhogy az sem sokkal jobb, ha már babás vagyok, csak még nem tudok róla.

Megyek erőt gyüjteni a mai napohoz, mert ugye Ákos még nem tudja tolerálni azt, hogy én nem a legfittebb állapotban vagyok mostanság.

Üdv.

Marcsi

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


Marcsi: nem igaz, hogy szopi alatt nem szedhetsz gyógyszert, csak nem mindegy hogy mit. Sajna nekem is kellett már 2x arcüreggyuszi miatt szedni a télen.

Dandy
dandy
 
 


Dandy:
tudom, csak ez a doki már akkor is hümmögött, mikor félévesen még igény szerint szoptattam és azért nem adhatta azt a gyógyszert, amit amúgy akart.
Meg aztán csak végszükség esetén akarok a rendelőbe menni és találkozni egyéb más vírusokkal.

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


Marcsi: biztos nehéz utánanézni, hogy mit lehet ilyen esetben adni.Kép Kép

Dandy
dandy
 
 


Sziasztok!!

Olyan de olyan büszke vagyok a lánykámra Kép pár napja használja az igen szót, és ragozva , modatokban beszél. Kép Anya fogja apa kezét stb. Eljaktuk innivalómat?

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


HalihóKép
na végre működik ez a vacak!

Bocsi, csak egy gyors bejelentkezés, élünkKép

Már mindenki egészséges, és apa ismét elutazik, úgyhogy jövő hét csütin akár talizhatnánk nálunk??????
Csak hétfőn leszek legközelebb, addig vk vezetné a listát, h ki jönne? Szeretettel várunk mindenkit!!!! Addig szervezek babatalit, míg megvan a házKépKép

DorkiKép
Mi is ilyen szerkóban nyomjuk télenKép

Na pusz, és gyertek sokan!!!

Manócs
manócs
 
 


Rohannom kell kivenni a dedet a kádból, este próbálok írni, délután nem sikerült, mert Gabi megszivatott, mindössze 37 percet aludt...

Megyek, mert apa kiabál folyamatosan.Kép

Zsizsa

Egy kép a tündérkirálynőről.
Kép

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Zsizsa, királykisasszonyod gyünyörű Kép

Manócs, nekem a csüt. nem jó, de jó mulatást!

Dorki, lányod helyes a téli szerelésben Kép

Évi, szép súly az a 12 kg. én már most nyafogok néha Liza 10 kg-os súlyától (ráadásul ruhában ennyi, legalábis 2 hete még 10 alatt volt)

Marcsi, én is szeressem Kép az ilyen dokikat, akinek egy kis fáradság már derogál, és inkább pofákat vág, meg belebeszél a más dolgába. régi körzetim nekem is ilyen volt, sőt, amikor 4-5 évig nem látott, és megjelentem, kérdőre vont, hogy mit képzelek, ennyi ideig nem voltam beteg?? hüjjje! csak nem szaladgálok kis náthákkal dokihoz, más bajom meg nem volt.


Cory, sajnálom, most nem is voltunk sokan, de gyermekem ettől függetlenül megint kerengő dervis volt Kép Zsoma szeme meggyógyult??

Gabi75, remélem, azóta már jobban vagytok??!

Barbi, mi van a pocaklakóval? Ádi meg már tisztára konyhatündér lesz?? most, hogy van kötényke, meg minden?? Kép Kép

Gabi, olyan régen írtál, hogy még arra sem emlékeztem, hogy Zsoltika beszél már, ő is gyors ütemben fejlődik Kép

egyelőre ennyi, futok

panu
panu
 
 


Sziasztok Lányok!

Eltüntem, de sajnos okom van/volt rá. Elment a NagyikámKép Nem könnyü mert nem tudnia halál okát ezért kisebbfajta herce-hurca lett, de már nem idegesítem magam és nem próbálok belegondolni semmit. Túl vagyunk mindenféle víruson is, televagyok nögyogyis bajokkal is, sajnos úgyhogy a kedvem, hogy is mondjam szépen, nagyon tréhKép

Szomabton vizsgázom (most ez a terápia, meg a kistündérkeKép) kérem a drukkokat.

Bocs, hogy ennyi, de energiám nuku, a kedvem olyan, hogy na, úgyhogy majd jövök ha rendezödtek a dolgok kicsit.

Mindenkinek puszi!

Üdv, Tündér
tündér
 
 


Bocs az elírásokért és a néhol értelmetlen mondatokért...

Tündér
tündér
 
 


Hali!

10 percet kaptam magamtól, mert nagyon késő van (már megint).

Tündér,
sajnálom a nagyidat!Kép Vizsgához mennek a drukkok, és addig is jobbulást!

Panu,
kerengő dervis.Kép Sajnálom, hogy nem értek rá csütörtökön, pedig már pofátlanul meg akartalak kérni, hogy vigyetek minket is.Kép

Manócs,
én szívesen mennék csütörtökön Gabucival, de bkv-val biztosan nem vágunk neki. Ez az apa, ez az apa, már megint elutazik...Kép

Évi,
nagyon ügyesen beszél már Flóra!Kép

Marcsi,
jobbulást! Én sem szoktam dokihoz menni, de én meg azért, mert oly szerencsés vagyok, hogy nem szokott vírusra antibogyót írni, ezért általában én is várok pár napot, hogy mi lesz, és csak akkor megyek el, ha nagy gubanc van. Szerencsére általában "csak" influenzás vagyok, amivel nem szoktam elmenni. A vizsgád hogy sikerült????

Dorki,
a negyediken lakunk, de van egy plusz emelet, szóval igaziból öt emeletet kellett volna megmászni. Én már attól szuszogtam, hogy Gabival caplattam fel, a srác hozta a babakocsit. A szomszédaink egyébként nagyon segítőkész, aranyos emberek (két lakásban él egy nagyobb család több generációja), a legfiatalabb családtag Gabinál 10 nappal fiatalabb.Kép Érdekes ez a babaföldhözvágás, de az nagyon cuki, hogy utána megsimogatja.Kép Gabi mindent a földhöz vág, de csak akkor, amikor mondom neki, hogy ide vagy oda kéne vinni ezt vagy azt, ő szépen odaviszi, aztán levágja a földre. Most képzelheted, miért nem adok tányért a kezébe.Kép Nagyon édes Niki a képen!Kép

Gabi75,
jobbulást Dávidnak! Tényleg nagyon magas fiú, én úgy tudom, hogy kb. kétszer olyan magasak lesznek a gyerekek felnőttkorukra, mint két évesen. Eszerint Dávid jó magas lesz majd.Kép Apukája is magas? De jó, hogy jöttök haza!Kép Majd mindenképpen szervezünk találkozót, oké?Kép

Gabi,
Zsoltinak jobbulást! Nagyon ügyi már ő is, hogy így beszél!Kép Én is akarok Gabinak kis felmosóvödröt venni, de majd a névnapjára kapja meg, amit nemsokára ünneplünk majd. Meg kisedényeket is. Én is alig várom már a tavaszt!

Mucus,
én is gratulálok az új autóhoz!Kép

Barbi,
nagyon ügyi Ádám, hogy így tűrte az oltást, bezzeg Gabi már akkor elkezd sírni, amikor meglátja a dokinénit, pedig van, hogy csak receptet íratni megyünk, és le sem vetkőztetem, de még kabátban is sír. Szép nagy Ádi is, ő is magas lesz felnőttkorában, az tuti!Kép Már nem vagyok mérges a szopistopikra, igazából az ilyenen nem szabadna felháborodni, mindenki más, más véleménnyel, egyesek kicsit túl hevesek, néha igazságtalanok, de jobb nem tudomást venni róluk. Persze elsőre azért bennem is jócskán felment a pumpa, de aztán lenyugodtam.Kép A varrógép tök jó ajándék, én anyutól kaptam az ezelőtti karácsonyra, csak sajnos Gabitól nincsen időm használni. De elhatároztam, hogy nyáron lepasszolom madj a dedet nappalra a nagyszülőknek pár órára, és alkotok.Kép Ez a letelepedési engedély kártya téma elképesztő!Kép Az ember azt gondolná, hogy legalább külföldön normálisabban mennek a dolgok...

Cory,
örülök, hogy meggyógyultak a fiúk!Kép Tényleg érdekes lesz, amikor Zsoma már kiáll magáért, kíváncsi vagyok, Balu mit fog szólni hozzá.Kép Gabi is csak pár szót beszél, de nagyon profin mutogat. Ügyi Zsoma, hogy már ennyire önálló!Kép

Na, már 24 perce írom, ennyit a 10 percről. De az oldalon végigjutottam, éljen!Kép Magunkról még annyit, hogy találkoztunk az egyik barátnőmékkel, akiknek a kislánya majd egy hónappal fiatalabb Gabinál, és már nagyon profin beszél, például szavalja az Este van, este van-t, meg rengeteg szót tud. Vicces volt, hogy a lányok elvették egymástól a játékokat, de míg a barátnőm lánya azt kiabálta, hogy "Add ide!", meg "Kéjed!", addig Gabi csak rohant utána, az egyik kezének mutatóujjával böködve a másik tenyerét, és azt kiabálta/sikította felháborodottan, hogy "Te, te, te!" (mármint, hogy "Azonnal add ide nekem a játékot a kezembe!")Kép Egyébként ő "te"-nek hívja magát, lévén én is úgy hívom.Kép

Na, most már tényleg megyek fürdeni, mert már megint holnap fekszem le, ami nem helyénvaló.Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik, beijedtem, mert ma már sokkal jobban vagyok Kép.
Még nem az igazi, de már látom, hogy megmaradok.
Hát engem sem látnak túl sűrűn a fehérköpenyesek, nagyon rosszul kell ahhoz lennem, hogy önszántamból menjek hozzájuk.

Zsizsa,
vizsga jól sikerült. Összeségében - átlagolás után - egy négyest és egy ötöst fogok kapni, ami azért szép gyerek mellett.
Azért csak fogok, mert ugye még az alapfok egy másik nyelvből hiányzik. Van rá 1,5 évem, bár inkább csak fél, mert szeptembertől újra suli.
Záróvizsgán az egyik tanár bunkó volt nagyon (miatta lesz az elméleti jegyem 4-es), ezért nem tudtam rögtön örülni annak, hogy túlvagyok rajta. De most már jó a hátam mögött tudni az egészet Kép.

Tündér,
én is küldök sok energiát és kitartást mindenhez.

Puszi a többieknek is.

Marcsi

Marcsi
Ákos(2003.07.23), Peti(2005.12.22) és Eszter(2009.02.17.) anyukája
marcsi77
 
 


Sziasztok!
Vagyok én is, csak elhavazva. Na meg mi jut eszetekbe arról, ha az ember hol farkaséhes, hol meg tiz perc mulva hányingere van, állandóan szédülget és olyan furán puffad a hasa? Na és 3 hete mensi sehol, álomkór viszont köszöni jól van.. És akkor, ha mindehhez minden teszt egycsikos...? Kép Hát valahogy nem vagyok nyugodt. A dokim meg szabin, április egyre (vicces lesz) volt az elsö idöpontja. Addig persze biztos kiderül, hogy ... szóval az.

Marcsi, jó, hogy gyógyulsz, és nagy-nagy gratula az államvizsgához! Hihetetlen számomra, hogy hogy lehet ezt birni.

Zsizsa, nagyon jó a kép! Gabi nem hajlandó felmászni a lépcsön? Boti néha igen néha nem, de a barátnöm fia már jó fél éve (4 hónappal idösebb Botinál) egyedül megy minden nap a harmadikra. Meg persze le is.

Tündér, sajnálom Kép De szerencsére minden gödörnek van egyszer alja.

Gabi, el tudom képzelni Zsoltika lelkesedését a virágöntözés iránt! Boti épp ilyen! Amennyire én mindig elfelejtem meglocsolni öket, ö naponta többször is szeretné. Igy most jobban birják Kép Remélem jól vagytok!

Anita, köszi a hiányolást, csak annyira vacak volt a net és olyan kevés az idöm, hogy egyszerüen nem jutottam ide. Botka jól van. Ö egyelöre nem nagyon beszél, egy-egy szót, de nagyon segitökész. És a legtöbb dologra rá tudom venni, még ha meglehetösen nagy energiát is kell néha fektetnem a meggyözésébe. Kissé önfejü.

Megyek is, mert igy nem haladnak a kisérletek.
Üdv mindenkinek,
Edit

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 


Sziasztok!!!

Mi is megvagyunk, csak sosincs időm a géphez ülni. Illetve a kis másfél évesem nem nagyon toleráljaKép Éppen ma másfél éves! Délután sütök neki fini tortátKép
Egyébként egész nap jön-megy, tegnap 10kor keltünk, gondoltam nappal nem is altatom. De kár volt mert már délután 5kor csak szédelgett, végül úgy túlpörgött hogy 8kor alig bírtam ágyba dugniKép Reggel pedig hamarabb felkelt mint én, még itthon volt az apukája, bekapcsolt neki egy mesét és én még félórát alhattam! Aztán hozta Bencus a szemüvegem hogy tettyík-tettyík, mostmár ideje lenne felkelniKép Olyan drága!
Rengeteget beszél, mindennnap van új szó, már össze sem tudom számolni mennyit tud, jó érzés nagyon! Egész jól elbeszélgetünkKép

Edit!
Halkan lehet akkor gratulálni?!KépKép Szerintem biztos minden rendben van, csak az a fránya teszt nem mutatja még ki. Milyet próbáltál?
Egyébként én sem vagyok nyugodt, de én tényleg nem, mert gyógyszert szedek, ennek ellenére már hetek óta fájnak a melleim, de úgy hogy ráfeküdni is kellemetlen, és totál olyan tüneteim vannak mint amikor Bencével kiderült hogy terhes vagyok. De ennek én most nem örülnék. Még nemKép És nem gyógyszer mellett...
De lehet nálam ez csak a tél végi fáradtság.

Tündér!
Őszinte részvétem a nagymamid miatt, nagyon sajnálomKép Remélem hamar túl tudod tenni magad, talán Ilang sokat tud ebben segíteniKép
Vizsgádhoz megy a drukk!

Zsizsa!
Gabi egy tündér ebben a ruhában, nagyon ariKép

Manócs!
Ez az Apa már megint elutazikKép Tali jó lenne, de nekem egyrészt nagyon messze laktok, másrészt az influenza miatt nem is szívesen vinném most Bencét. Talán legközelebb!

Évi!
Nektek is boldog másféléves szülinapotKép Flóra nagyon ügyi hogy már ilyen szép mondatokban beszél!Kép

Dorki!
Lányod édes a téli szerkóban, de én már szívesebben látnám nyári ruhábanKép

Gabi75!
Köszi a hiányolást, aranyos vagy! Jöttem volna már, csak hát... Kép
Remélem már jól van Dávid, se hasmenés, se hányás! Ugye?Kép

Lányok, eddig jutottam, bár Bencus mesét néz, de lejárt a mosógép, és más egyéb teendőim is lennénekKép
Még annyit akartam írni hogy nálunk Bence sokat iszik, úgy 1 litert minimum, de inkább többet, vizezett gyümilevet és az hogy kifolyik-e a pelusból attól is függ hogy éjjel egyszer vagy kétszer iszik-e. Ha kétszer akkor garantált hogy kifolyik reggelreKép És teljesen mindegy hogy milyen és mekkora pelus van rajta, mert mi állandóan többfélét, több méretűt használunk és egyik sem véd meg ettől.

További szép napot mindenkinek! Legalább a nap sütKép
Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


hát én nem hiszek ebben, már többet is próbáltam, mind egyértelmüen negativ. És ha minden okés lenne, ilyenkor már rég ki kéne mutatnia. Persze hall az ember ezt-azt, de azért kicsi az esély.
Viszont tök jó, hogy Bence is ennyit beszél! Boti nem, de várom már nagyon! Kis kéne próbálni, hogy mondjuk Zsoltika meg Bencus, mint két nagydumás no jó, Robóval kiegészitve mit müvelnének együtt. Vajon értenék egymást is? Kiváncsi lennék...
Jó kis napsütés van, sétáljatok nagyokat!
Edit

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 


Edit!
Dehát akkor mi lehet?! Mensi sincs, akkor én másra nem is tudok gondolni...
Na legyen úgy ahogy Te szeretnédKép Gondolom nagyon örülnél neki, ugye?Kép

Hát arra én is kíváncsi lennék hogy a fiúkák megértenék-e egymást, szerintem sok dolgot igen, bár Bence kedvenc szava a bugyi és amikor nem beszél, ezt dalolja egész nap, nem tudom ezzel a többi gyerek mit tudna kezdeniKép
De gondolom az add ide, tessék, baba, kulcs, papucs meg az ilyen ismert szavak nem okoznának egymás közt sem gondot nekik. Talán Anitáékkal márciusban találkozom, majd akkor beszámolunk mit kezdett egymással Bence és Robó aki mellesleg már verset is mond, láttam róla videótKép Nagyon okos kisfiú csak Anita ritkán jön ezt elújságolniKép

Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


Igen, Anita mindig nagyon udvariasan irogat mindenkinek válaszokat, de Robóról keveset mesél vagy csak összefoglalóan. Pedig én pont azokat a történeteket kedvelem legjobban, amik ugy kezdödnek, hogy: képzeljétek, ma ...
De hát mindannyiunk el van foglalva nagyon.
Persze, szeretnénk nagyon, ha jönne egy gyermek, csak legyen minden rendben vele. Meglátjuk. Igyekszem nem nagyon idegelni magam.
Edit

Edit

KépKép
KépKép
szedit
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: