Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Először is: Vikinek nagyon boldog szülinapot így utólag is!!!!

Kati,
Képek készültek?

Odex,
Nem voltunk messze, Adyligeten a Petneházy Clubban. Nagyon szép volt.
Tőlünk ezt kapja Beni:
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st= ... &pid=35975
Nagyszülőktől meg ezt:
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st= ... &pid=30407
Buli lesz igen, 11-én, kb. 20an leszünk. Szerencsére nem itt, Nagymamánál nagyobb a hely. Beninek valószínű lesz 1 saját répatortája, mi meg majd valamilyen Daubnerest eszünk.
Te már tudod hogyan lesz?
Anyám! Mennyit eszik Ajsa???!!! Beni meg … hagyjuk. :D

Sancsi,
Aha, ez a játék is tök jó, ilyen van a Mária Nagykerben.
És szerintem érdemes a Metroban is körbenézni, november 2-től lesznek akciós (FP is) játékok.

Szilpa,
Jók a képek, nekünk is pont ilyen bodynk van, meg vettünk még „a főnök én vagyok”-ost is.
Szerinted érdemes akkor venni levendula olajat? Éjszakák nálunk is borzalmasak. Neked kitartást! Meg nekem is! :wink:

Minden fogyó Anyukának gratula, én képtelen vagyok még rá.
A betegeknek meg gyors gyógyulást!!!!

Rólunk röviden annyit, hogy Beni kóstolgatja amit mi eszünk, egyre több mindent megeszik, de sajnos hamar megunja a székben, így képtelen normális mennyiséget megenni bármiből is.
Foga még mindig csak 2 van.
Megáll egyre hosszabb ideig egyedül és tegnap lépett 1-et önállóan. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok

Ma pótolok egy kicsit, már másodszorra itt :D

Zseppy: tudod mi a legrosszabb, amikor munka közben, vagy utána, Viki csimpaszkodik belém, még wc-re sem enged ki egyedül, mert annyira hiányoztam neki. Ilyenkor teljesen lelkiismeretfurdalásom van. Ugyanakkor tudom, hogy nincs más választásom, sőtt 2 gyerekkel még rosszabb lesz.

Persze vannak képek, mindjárt szemezgetek.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Most ennyi, próbálok nem eltűnni :D

Jó éjt!

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Sziasztok! :)

Szilpa!
Gratula neked is a fogyáshoz! :lol: Így a legjobb, ha az ember nem tesz érte semmit, és mégis mennek le a kilók! :lol:

Kati!
Jó, hogy hallunk felőletek is! :lol:
Nagyon szép ajándékokat kapott Viki, nem csoda, hogy tetszik neki! :) A képek is jók, igazi nagylány már ő is! Hihetetlen hogy elszaladt az idő. :roll: :cry:
Hát nem lehet könnyű így a gyerek mellett dolgoznod. Most nekem is volt kicsi itthoni munkám, csak akkor tudtam csinálni, amikor aludt. De én nagyon örülnék neki, ha itthonról is tudnék valamit még dolgozni. Nekem is jót tesz, ha kicsit meg kell mozgatni az agyamat, meg hát a pénz sem utolsó dolog.... :roll:

Ilba!
Szülinapi bulival kapcsolatban egyelőre az a felállás, hogy pénteken (tehát a napján) apa itthon lesz szabin, szervezünk valami programot hármasban. Szombaton ünneplés az én szüleimmel+keresztanyuval (nővérem)+dédimamával. Vasárnap megyünk át anyósékhoz, és ott is fel lesz köszöntve. Amikor itthon leszünk, csinálok neki tortát, lufik stb. :) Szóval az egész hétvége erről fog szólni.
A barátok meg majd jönnek valamikor, végülis nem hívjuk őket konkrétan valamelyik napra. :roll:

Zseppy!
Sajnálom, hogy romlott a szemed, annak viszont örülök, hogy a gyerkőcöké rendben van. :lol:
Én még kibírtam, hogy ne adjam oda az ajándékot Aisának, de már látta, meg ott van a hálóban, és a fele kilóg a csomagolásból. Mindig megy oda hozzá, nézegeti, fogdossa, de rendeltetésszerűen még nem tudja használni, és ennél a játékfajtánál talán ez a lényeg! :lol: Én meg nem szeretem a dolgokat az utolsó napra hagyni, meg most tök véletlenül bukkantam rá erre jó áron az Auchanban. Ki tudja, hogy jövő héten lesz-e még egyáltalán. De még valami apróságot úgyis veszek neki szerintem! :roll: :lol: :oops:

Aisa nálunk is pakol, amit tud. Persze megkönnyíti a dolgát, hogy a konyhában még mindig nincsenek szekrényajtóink (most már elkezdjük megrendelni őket), így szabad a pálya! :lol: De ott kell lenni mellette szinte mindig, mert nem tudok mindent elpakolni, ami veszélyes. (ahhoz külön helyiség kéne...) :lol:

Legújabb: Aisa elkezdett járni! :lol: :lol: :lol:
Eddig is ment már több lépést egyedül, de tegnapelőttől kezdve "komoly" távolságokat is megtesz! :lol: Olyan édes, ahogy totyog. Szépen lassan indul neki, hogy megtudja tartani az egyensúlyát, aztán amikor közel ér a célhoz, akkor begyorsít. :lol: :lol: Már olyankor is nekiindul, amikor mi nem vagyunk ott: pl. megy a labda után stb. :lol: Asszem tényleg vége a nyugisabb időszaknak! Majd csak most fognak menni lefelé a kilók, ha kezdhetek szaladgálni utána úgy igazán! :lol: :lol: De nem bánom!
Még az éjszakákról röviden aztán eldugulok: szerencsére egész jól alakulnak mostanában. Az igaz, hogy kicsit később tudjuk csak letenni a megszokottnál (úgy 10 körül), de akkor viszont alszik kb. 5-ig az ágyában. Ilyenkor átviszem hozzánk, és rövid cicizés után alszik tovább, és kitúr az ágyból.... :roll: :cry:
Napközben is általában alszik kétszer egy-másfél órát. Tényleg van abban valami, hogy ha napközben kipiheni magát akkor az éjszakák is nyugisabbak lesznek. :roll: Napközben meg úgy vettem észre, hogy ha jókor kapom el a pillanatot a lefektetésre (elég álmos már, de még nem esett át a holtponton), akkor tud jót aludni, és elég sokat is. :roll:
Csináltunk pár új képet, majd felteszek még egy párat!

Pussz

Aisa és Hajni
odex
 
 

 
 

Ezt még tegnap írtam, csak addigra elment a babanet:

Sziasztok!!!
Voltunk méreckedni: 9340g, 76 cm! :D

Az éjszaka katasztrófa volt. :twisted: 3-kor volt a harmadik ébredése, és fél 6-ig nem is lehetett visszaaltatni. Alig bírtam felkelni 8-kor, hogy menjünk a dokihoz. De ő is tiszta kóma. A dokinéni meg is jegyezte, hogy nem szokott ilyen lenni.
Én aludtam összesen 3,5 órát két részletben. És délután mennem kell dokinénihez is. Ma sem lesz nappali alvás.
Alvás: Megint panaszkodtam rá, mondták, hogy ilyen kevés az alvásigénye. Mondta a védőnő, hogy Kendének mindig is ilyen kevés volt. Mondtam, hogy ez nem így van, mert 2,5 hónapig szépen 12 órát is átaludt egyben. Addig nem hagytam a témát, míg dokinéni végre figyelt ránk, és mikor meghallotta, milyen későn alszik el, meg milyen sokszor kel, fent van hosszabban, mire mondta, hogy létezik erre egy kúp. Azt még kipróbálom.

Lent voltam a gyógyszertárban! Ez egyébként egy homeos kúp!
És HIÁNYCIKKKKKKKKKK!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Hát majdnem elsírtam magam, mikor meghallottam. Már annyira örültem, hogy van segítség. Azt mondták, ha járkálunk bent a városban, vagy valahol, mindenhol kérdezzük meg. Köszi. :evil: :cry:

Zkatica!
Hát nem semmi, amiket írsz. Nagyon sajnálom. :( Betegség :( , autónélküliség :( , sok meló :( ..
Viszont örülök, hogy tetszett Vikinek a torta, meg az ajándékok. :) Csiga. :D :D (még bírjátok a zenéjét idegekkel?? :roll: ). Kérünk képeket arról, milyen jól érezte magát a kisasszony!!
Gratulálok az énekléshez a kis zenész hölgynek! :D ! Meg az ágyról lemászáshoz is!! :D
Sajnálom ezt a hormonális hízást. :( Ezzel nem tudnak valamit kezdeni a dokik?? :?:
Az éjszakai szopikkal lesznek nálunk is a gondok. Nappal már nem is igazán adok neki, max délelőtt, ha nem tudok időben gyümit csinálni neki. De ebédre, meg délután már főzi van. Reggelire, mert vacsira szokott szopizni. Meg egész éjjel…
Hajrá egykezes menés!!! :D

Zseppy!
Sajnálom a szemromlást :( .
Nagyfiad aranyos lehetett, ahogy súgni akart neked. :lol: :lol:
Irigy vagyok, hogy egy kialvatlan éjjel után férjed mindent átvesz tőled!! :?

Ilba!
Én is akarok majd még ilyen bodykat venni. Nekünk kettő van. Ez a nagymamis, meg a múltkor amit felraktam, hogy nem fordul elő többet, ígérem! :)
Levenduláról nem tudok nyilatkozni. vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. :roll:
Gratulálok Beninek a lépéshez!! :P

Na, most megyek fürdetni, utána jöhet a többi, ami azóta volt.


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Zkatica!
Most nézem, itt vannak a hiányolt képek!
Nagyon jók!!! Biztos jó buli volt!!
Gyönyörű az egyéves Viki!!!

Odex!
Pakolós Aisa édes lehet! :P
És gratula a járáshoz! :shock: :D Nagyon ügyes!! :D Már kész nő Ő is!!
:wink: Örülök, hogy az alvásotok rendeződött. :) Épp a múltkor találtam meg egy alvásos topikban a hozzászólásaidat. :)


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Kúp:
Apunak ma volt dolga az ügyeletes gyógyszertár felé, hát bekérdezett oda. Ott persze volt. :roll: És azt mondák, mindig szokott lenni. Csak apunál nem volt pénz. Nem gondolta előre, hogy megy oda. 1300 Ft + 400 Ft ügyeleti díj. Majd holnap elmegyek, és megveszem. De megnézem akkor itt közelebb egy másikban is. Ezek szerint mégsem hiánycikk?? :roll: Akkor viszont bemegyek ezekhez, ahol ezt mondták, és elküldöm őket valamerre :evil: :evil: :evil: . Legalább ne mondjanak ilyet, ha nekik elfogyott. Azt hiszik, poénból keresek egy gyógyszert??

Bocsi, de olyan dühös lettem.

Ja, persze az éjszakánk nagyon xar volt. :twisted: Már nem is kell írnom. Én már teljesen kiborultam. Otthagytam üvölteni a kiságyban, leültem az ágyam szélére, bőgtem, közben ezerrel felhangosítottam a tv-t, hogy halljak valamit, és nem érdekelt semmi :oops: :oops: . Anyu jött be, ő elszórakoztatta makit, amíg el nem fáradt. (Fél 12 :shock: :shock: ). De ez nem állapot, hogy ilyen későig szórakoztassuk. Én már úgy voltam vele, felőlem ordít, amíg akar. :oops: Persze utólag nagyon lelkifurdalásom volt, hogy milyen anya vagyok :oops: . Akkor meg ezen bőgtem. :cry:
De egyébként is ilyen hangulatban vagyok már napok óta, szal most ez még rá is tett.
Magyarul nagyon klafa éjszakám volt. :cry: :twisted: :cry:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Ma olyan aranyos volt Kende. 8) 8) 8)
Pakoltuk be az erkélyről a folyosóra a virágokat, nehogy megfagyjanak, Kende meg ott poroszkált a lábunk alatt. Kint a folyosón megtalálta a szomszéd kisfiú motorját. Rá kellett ültetni, és folyamatosan vigyorgott. :lol: :lol: Fogta a kormányt, és csuklóból tekergette, mint az igazi motoron a gázt, meg a kuplungot. :lol: Meg néha fordította is a kormányt balra-jobbra, de ez szerintem csak véletlen volt. Közben meg berregett hozzá, és repült a nyál szanaszét. :shock: :lol: Le is fényképeztem. Ha tudom, mindjárt fel is rakom.
Alig bírtuk őt elválasztani a motortól :? . Nem akarta elengedni, és folyton vissza akart menni.

A hangokra előjött a másik szomszéd néni. Imádja Kendét, mintha a saját unokája lenne. Neki sajnos nem lehetett gyereke, pedig nagyon szeretett volna :( . Most Kendén kiéli magát. A múltkor mikor ott volt nála (akkor is kijött, és ellopta egy 10 percre tőlünk :D ), akkor megetette cukrozott(!!! :shock: :evil: ) reszelt almával. Majd eldobtam a hajam! Mondtam neki, hogy nehogy adjon cukrot neki legközelebb! Kende a legsavanyúbb gyümölcsöt is cukor nélkül simán megeszi, még ízleni is szokott neki. Nehogy már rászokassa nekem itt az édes dolgokra! Meg nem is túl egészséges. Erre most mikor elvitte, mentem érte, hogy biztosan éhes, erre mondja, hogy most evett. Kérdem mit? Majd seggre (bocs) estem a választól. Csokit!!!! :shock: :shock: :shock: Ááááááááááá. :twisted: :twisted: :twisted: Mondtam, hogy soha többet ne adjon csokit neki! Meg semmit se a megkérdezésünk nélkül! Tiszta ideg lettem :evil: :evil: . Látta, hogy nem tetszik, és gyorsan azt mondta, hogy csak egy körömnyit szopogatott el. De dőlt a csokiszag a szájából :? . Akkor nem lehetett olyan pici darab. Persze a néninek próbáltam kedvesen előadni. Én itt óvatoskodok a kajákkal, mert van ételallergiás a családban, és inkább mindent később kezdek el, nehogy nála is gond legyen, erre becsokiztatják! :evil: Grrrrrrrr.............. :twisted: :twisted: :twisted: Eleve csokit sem szabad, meg a múltkor is mondtam neki, hogy nem akarom az édességre szokatni. :roll:
Szerencsére ezek után azért simán megette a nem cukrozott gyümölcsét. Még kevés is volt neki :D . Pedig nagyon féltem, hogy nem fogadja majd el.

Jajj, megint hosszú lettem. Bocsesz! :oops:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Szilpa!
Szomszéd néni nem lehetett egyszerű!
Nálunk Sanya nagymamája akarja állandóan etetni! Múltkor ő is csokit akart adni neki, de mondtuk hogy nem kaphat! Erre közölte hogy "nem adtok neki semmit"! Modtuk hogy nem, éheztetjük! :wink:
Ha Enéh kiborít, és is ugyanígy valok vele mint Te! :oops:
Azt modom nem érdekel, bőgjön, lexarom. Félre vonulok, kibőgöm magam, utána felveszem hogy megvigasztaljam, de általában együttbőgés lesz a vége, :? majd megnyugszunk mindketten.

Odex!
Édes lehet Aisa ahogy megy.
Enéh ma tett 2*1 önálló lépést, de az csak véletlen volt. Neki a legújabb: kapaszkodás nélkül feláll.

Katica!
Nagyon jók a képek. Nagyon édes Viki!

Ilba!
Köszi az infót. Metróba nem járunk, de majd megnézem a Mária nagykerbe.

Zseppy!
Csomók! A füle mögött, de kicsit lejjebb mint a füle.
Változatlanok, ugyanúgy ott vannak. Beszéltem ma a védőnővel, rákérdeztem nála is, ő is azt mondta amit a doki.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


A tegnap ígért kép a kölcsön szerzett motoron:
Kép

Kukucs!
Kép

Nagyon tetszik ez a könyv:
Kép


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Nekünk elég normális éjszakánk volt :D . Legalábbis az eddigiekhez képest.
Képzeljétek el, aludtam 5 és fél órát egyben!!!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8)
Először letettem fél 11-kor, felébredt fél 2- kor (már ez is csoda, hogy csak 3 óra múlva :o ), evett kb 5 percet álmában, mert felállt ugyan előtte a kiságyban, de nem kelt fel rendesen. Majd 5 perc után vissza tettem, gyorsan lefeküdtem én is, és csak fél 8-kor kelt fel!!! :D :D :D Persze én már 7-kor fent voltam, és ijedten szaladtam a kiságyhoz, hogy lélegzik-e még :oops: . De örültem nagyon. Mire vissza vackoltam magam, majdnem elaludtam, akkor kelt csak. Kaja, másfél órás játék az ágyban (lusta anya :oops: ), majd megint elájult :) . Persze gyorsan én is :oops: . Így aludt még másfél órát (9-től fél 11-ig). Tehát a délelőtti alvás is letudva. Még délután aludt 35 percet, ennyi. Kíváncsi vagyok az estére, bár már lefektetés óta (10 óra, háromszor fent volt. Háromnegyed 11-kor, fél 12-kor, háromnegyed 1-kor. Ez már annyira nem tetszik. Bár most utoljára nagyon bántotta a pocakját a szél. Szegény úgy ordított :cry: , meg feszített, míg egy párat nem tudott pukizni, utána gyorsan álomba zuhant. Ma adtam neki először kukoricás kaját. Szerintem ezt nem bírja. :( Napok óta nézegettem ezt a kaját, eddig féltem kipróbálni. Ezek szerint jól éreztem. Sajna. Mostanában nem kap ilyet, az tuti. :?

Ma elment apu, és vett kúpot. Tudom, hogy a homeos csak 2-3 nap múlva hat, így nem reménykedem a ma estében... :roll:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Sajnos a tegnapi éjszakánk már visszazökkent a szokásosba. :?
Ma megkapta a második kúpot is.
Remélem, 3 nap után már tényleg használni fog. Most épp ez tartja bennem a lelket.

A hó az még oké, csak ez a hideg orkánszél ne lenne.. :twisted: :twisted:
Azonnal lefagyott a fejem, mikor elmentünk vásárolni.
Szegény Kendusz is 100 m múlva sírt, mert ehhez nincs hozzászokva. Mármint hogy az arcába vág a hideg szél. Fázott a feje. Más nem, mert úgy beöltöztettem szegényt, hogy meg sem tudott mozdulni. :roll: A kesztyűt is csak lent adtam rá, de a keze is szétfagyott addigra :( . Itt békáson mindig sokkal nagyobb szél van, mint a városban bárhol. Mert itt a hegy lábától a Duna felé ezerrel fúj mindig. Alig tudok a nyáron kívül olyan napot, amikor nincs szél. Még nyáron is sokszor. Már azon voltam, hogy visszafordulok, de akkor kismakim éhen halt volna, mert már se gyümölcs, se zöldség, se husi, se üveges babakaja nem volt itthon. Mindent feléltünk, mert vártuk, hátha holnap alábbhagy a szél. Úgy sajnáltam szegényt. Mire kitoltam a piacig, már nekem is fájt a fejen összes csontja a hidegtől. Mi lesz még itt télen?? :evil: :evil: :shock:
Kende egy Michelin-baba beöltöztetve :lol:. A babakocsi bizti övét nem is tudtam rendesen rákapcsolni :roll: , csak valamennyire beleakasztani a kezét.

Ezt most kaptam egy barátomtól (naggggyon komoly!!!):
http://video.google.com/videoplay?docid ... reakdancer
Néha már feszisszentem, azt hittem, kitörik valamilye.. :roll:

Kende már a behajlított lábaira vagy közé leül, de még kapaszkodik közben egy kézzel. Csak néha, ha elfelejtkezik magáról, akkor nem kapaszkodik ilyenkor. De a nyújtott lábas, terpeszes ülés nagyon távol áll tőle. Még ha mi tesszük is le így, akkor sem jó, azonnal kiborul oldalra, és kényelmesebb pozícióba vágja magát. :?


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Képzeljétek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Manó nem bulizott az éjjel. Este 10-kor még fent volt. Pár perc múlva elkezdett nyűgösödni, állandóan rámászott a hasamra, és ott feküdt. Ez a legújabb, volt hogy ott alszik néha el. Mindig rám mászik, és rám fekszik esténként. Tegnap is így kezdődött... Simogattam, és negyed óra múlva eltolta a kezemet, lemászott rólam, lefeküdt mellém az ágyra, és elaludt. :o Kész, ennyi!! Szóhoz sem jutottam a csodálkozástól! :o :o :o Ez volt 22:25-kor, és háromnegyed 4-ig aludt!!! :lol: :lol: Felkelt, evett, visszaájult, és 7-ig húzta a lóbőrt. De jó volt. Utána viszont már csak nyűglődött. Néha bealudt, felkelt, enni akart stb. stb. :( Nekem elég korai ez a 7 órás ébresztő, mert ugye mostanában igazából reggel- délelőtt pihentem valamennyit. :oops:
De ha azt nézzük, akkor tulajdonképpen egy ébredéssel végig aludta az éjszakát. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Remélem, lesz ez még több is. Hogy esetleg 9 körül már lefeküdjön, és reggel 8-9 körül keljen. De most egyszerre nem akarok sokat. :roll: Az is megfelelne, ha erre beállna, ami most este volt.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem tudom, hogy a kúp hatása, vagy most egyébként is épp ilyenje lett volna-e.. Ha ezt még párszor egymás után megismétli, akkor merem mondani, hogy bevált a kúp. Addig meg örömködök!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja, és még nem mondtam, hogy 1 órakor ebéd után le lehetett tenni aludni!!! :wink: :lol: :lol: :lol:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Ilyen még nem volt!! :shock: :lol:
Kende már fél 9-kor aludt! :lol: :lol: Akkor tettem át az ágyába!!
A délutáni alvása kimaradt, mert nem óhajtott lefeküdni, csak járkált fel-alá a lakásban :D . Már mindenkinek fáj a dereka.. :roll:
3/4 8-körül megcsináltam az ágyat, szobát alváshoz, amíg a fürdőben csináltam a vizet, mamival volt. Épphogy kész vagyok, anyu hozza be makit, hogy gyorsan fürdés, mert majdnem elaludt a kezében. :shock: Letettük a pelenkázóra, és ha békén hagyjuk, ott helyben el is aludt volna :roll: . Nem is volt nagy pancsi, meg játék. Gyorsan átmostam a rongyával, öltözés, cici, és 10 percig rendesen evett, még 5 perc nyamnyogás, és teljesen elájult. :D Arra sem kelt fel, hogy átraktam az ágyába!! :D :D Lehet, hogy végre lesz valami alvás? :lol: :lol: Mint tegnap? Jó lenne!!!

Na, negyed 10-kor megébredt :evil: :evil: , de 5 perc alatt vissza is aludt simizéssel. Mi lesz itt ma?? :roll:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Ide már csak én járok?? :cry: :cry:

Hahóó!!
Átmentetek másik társalgóba?? :?: :?: :?:

Valakiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Vagy inkább szia Szilpa! :lol: :wink:

Én is vagyok, dél körül is elkezdtem írni, amikor Aisa aludt, de persze felébredt mielőtt befejeztem volna, és utána meg már mentünk a nagyihoz.

Most csak röviden reagálok, mert már fáradt vagyok! :roll:

Szilpa!
Nem semmi méretekkel rendelkezik Kende, látszik rajta, hogy rosszul van tartva! :lol: :lol:
Édes a motoros kép, már csak a bőrruha hiányzik róla! :lol: :lol:
Szomszéd néni nem semmi, én is kiakadtam volna rendesen. :shock: :shock:
Örülök, hogy végre kicsit rendeződik az alvása Kendének. Tessék kihasználni az időt, és bújj be te is az ágyba és aludj vele amikor csak lehet. :!: :!: És meddig lehet szedni egyébként ezt a kúpot? Mert gondolom túl sokáig azért ez sem jelenthet megoldást. :shock: Vagy???
Nem csoda, hogy kivagy már idegileg teljesen. Az a néhány hét, amikor Aisa is rosszalkodott éjjel - pedig az talán fele ennyire nem volt durva, és nem is tartott túl sokáig - engem is rendesen megviselt. Napközben már néha utáltam magam, hogy miért nem vagyok türelmesebb vele, de annyira fáradt voltam, hogy nagyon. Én amúgy is elég nagy alvó vagyok, simán tudok aludni 9-10 órákat is. :roll:

Helyzet nálunk:
:arrow: Aisát nem lehet lelőni: szinte egész nap mászkál a lakásban, és ráadásul olyan céltudatosan indul el mindig valahová, mint a felnőttek! :lol: Cipőben még elég sokat bénázik, de zokniban már nagyon ügyi. Persze vannak bukások rendesen, de szerencsére egész jól tud esni, és nem igazán jellemző, hogy megütné magát. :roll: Ha éppen van valami a kezében (általában egy jó nagy labdával jön-megy), azt elengedi olyankor, amikor érzi, hogy esni fog, így nem esik orra szerencsére. :lol: Olyan kis okosak.... 8)
Ma viszont történt vele egy kis baleset: apával volt itthon, ő kiment mosdóba, addig egyedül hagyta a gyereket (kb. egy perc lett volna a dolog). Addig kisasszony benyomult a hálóba, fel akart mászni egy polcra, ahol a törcsiket tartom, a törölközőkre ahogy mászott volna, azok lecsúsztak, ő jól beütötte a kis száját, aztán hanyatt vágódott. :cry: :cry: :oops: A szájából dőlt a vér, most már tök lila és duzzadt, de szerencsére nincs semmi komolyabb baj. Utána délután vidám volt végig, nem fájhat neki nagyon. :roll: :?
Eldőlt végre, hogy hogy lesz a szülinapja. :roll: Valószínűleg minden családtag vasárnap fog jönni, és akkor lesz torta meg lufi meg ajándék meg minden földi jó. :lol: Ez azért is jó, mert a faluban amúgy is búcsú lesz (ilyen f@sza időben :shock: ), és így a kettőt összevonjuk. :lol:

Csajok nem láttatok valahol nagyon meleg kantáros nacit, aminek vízhatlan a külseje? Szeretnék Aisának valami hasonlót venni, hogy majd ha jön a hó, ki tudjunk menni vele szánkózni, meg kicsit ismerkedni a hóval. Azt meg egy farmerban nem tehetem meg vele. :roll: Ma láttam a Kenguru Goldban, de csak 62-es vagy 68-as méretben, nekünk meg kb. 74-es kéne....

Többiek merre vagytok?

Na, megyek alukálni, hosszú volt a nap! :cry: :oops:
Jó éjt mindenkinek!

Aisa és Hajni
odex
 
 


Kép

Ez most a kedvenc képem! :)

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

Kati,
Nagyon jók a szülinapi képek, iszonyú nagylány már Viki!

Odex,
És mi az az ajándék, amit dugdosol? :D
Aisa nagyon ügyes, hogy már totyog. Édi lehet nagyon!
Ilyen nacit mi a Mária Nagykerben vettünk, de kb. 2 hete volt a C&A-ban és a Kenguruban is. Esetleg az MDF piacon is van, ott van kint 1 gyerekruhás nő, én már elég sok mindent vettem tőle, csak mostanában nem voltam, nem tudom most miket árul. De ilyen kezeslábast tuti.
Aisa nagyon szép ezen a képen. :)

Szilpa,
Jó nagy Kende is, mi csütörtökön méreckedünk, nagyon kiváncsi vagyok mekkora.
Mi a neve a kúpnak?
Hol van az az alvásos topik?
Aranyos lehet a szomszéd néni, de ez a csoki nagyon durva. :shock:
Cuki olvasó Kende és nagyon vagány motoros!
Mi volt éjjel???? Nagyon várom, hogy írj! Ha bejön nektek a kúp, lehet én is veszek.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Nem tudom, hogy a szél miatt-e, de Kende háromnegyed-egy óránként fent volt. :evil: Egyszer aludt két órát egyben. Akkora szél van, meg volt itt éjjel, hogy én is alig tudtam tőle aludni. :evil: Dübörgött az erkély a szélben. Félelmetes volt. :|
Áááá, dehogy vagyok hulla.. :? :? :x

HURRÁ! :mrgreen: EMBEREK!!!!! :lol: :lol: :D :D
Azt hittem, ma már úgy kell kezdenem, hogy…
"Kedves Naplóm!!..." :roll:

Odex!
Én is azzal vagyok bajban, hogy a nagy örömömben, hogy kaptunk végre csodaszert, elfelejtettem megkérdezni, meddig lehet neki adni. :? :oops: A papírján meg nincs rajta..
Én is nagy alvógép voltam világ életemben. De soha nem tudtam lefeküdni rendes időben. Tehát 11-12 előtt nem kerültem ágyba. Ha meg mégis, akkor úgyis elforgolódtam addig, tehát nagyon későn aludtam el. Viszont akár délig is tudtam mindig aludni. Akár még tovább is.. Csak akkor rövid a délután, este meg csöndben kell lenni, mert mindenki alszik!!! Még ilyet! Hogy milyen emberek vannak!! :? :? :wink:
Köszi a dicséretet :oops: . Bőrszerkónk még nincs. De normális pasiknak nincs is! Két féle pasinak van. Inkább mindkettőt kihagynám. Az egyik a zsírpacni, loncsos hajú, izzadság-, pia-, cigiszagú, azt hiszem, milyen jó fej vagyok pasi. :twisted: A másik a rockertípus. Extra vékony, zsíros hajú, mindenki más idióta, csak én vagyok a jani drog-pia huszár :twisted: . Inkább ne legyen bőrszerkónk. Bár, lehet, hogy mi lennénk a divatteremtők, és végre jó pasin is lenne motoros bőrcucc.. :roll: Majd meglátjuk.
Ügyes Aisa, hogy így tud már esni. :P :P Kende nem mászkálhat zokniban, még a tapadós talpúban sem, csak szandiban, vagy cipőben, mert túl korán kezdett felállni, és menni, és a jobb talpboltozata (vagy mi) még nem az igazi, és úgy kezdett menni, hogy a talpa belső élén megy sajna. Most muszáj olyanban mászkálni, ami tartja a bokáját. Már egy hónapja így közlekedik, de nem látunk javulást. Lehet, hogy ortopédia lesz a vége? :? Nem örülnék neki. Majd meg i kérdezem dokinénit, hogy míg nem késő, addig korrigáljunk.
És már látszik is, hogy cipőben bátrabb, mert ahhoz szokott, a zokni pedig csúszik neki.
Sajnálom Aisát a borulás miatt! :( Remélem, már nem fáj a kis lila szája.
Ilyen kantáros naci, vagy overál nekünk is jó lenne. Csak nekünk már 80-as kellene.
Nagyon szép Aisa a képen!! :D :D

Ilba!
A kúp neve Viburcol.
A mai éjszakánknak a szél nagyon betett. :evil: Máskor, mikor nagyobb vihar volt, akkor sem aludt Kende. Szal nem tudom, a szél nélkül bevált volna-e, vagy az előző este csak véletlen volt. Egyébként a dokinéni azt mondta a kúpra, hogy nyugodtan kipróbálhatom, ha nem is használ, ártani nem árthatok vele a gyereknek.
Az alvásos topik.. :roll: Már nem is tudom. Vagy a gyermeknevelésben, vagy a gyermekek – betegségek, gondok-ban. Fogalmam sincs már, mert én is össze-vissza kattingattam úgy kíváncsiságból, és akkor akadtam rá. De azóta sem néztem.


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Odex!
Megtaláltam Aisát a FP oldalán!!
Én is felraktam Kende képét, lapozgatok, és egyszercsak egy ismerős szépségre bukkantam... :lol:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Hahó!

Ilba!
Egy Disney-s bébitaxit kap ajándékba tőlünk a kisasszony. :lol: Majd csinálok róla fotót is, ha nem megy ki a fejemből. :oops:
Melyik C&A-ban és Kenguruban láttál ilyen nacit? Én tegnap voltam a Bécsi úti Stop-shopban és ott nem volt (vagy elmentem mellette).... :roll:
Aisa köszöni a dícséretet! :oops:

Szilpa!
Sajnálom, hogy az elmúlt éjszaka nem sikerült túl jóra megint. Hát igen a szelet szerintem senki nem szereti, főleg ha ilyen hangos is. :cry:
Én meg pont az ellentettje vagyok neked: korán fekvés és fel bírok kelni korán. Én este 10 után már használhatatlan vagyok, sokszor szívesen ágyba bújnék már 9-kor is akár. :oops: :roll: A párom pont olyan mint te. :lol: :?
Van még egy típusú bőrcuccos ember: jó gyors motorral, friss jogosítvánnyal száguldozik ezerrel, és amúgy tip-top a csávó, de beképzelt mint állat, és az esetek nagy többségében nem dolgozott egy percet sem a motorjáért. És még jó eset, ha hord egyáltalán bőrruhát a motorozáshoz, mert inkább a farmerra esküszik! :lol: :lol:
Aisa is a belső talpélen áll, és nekünk azt mondta a dokinéni (a mienk is meg a gyermekkórház ortopédiáján is), hogy inkább mezítláb legyen többet, és ami nagyon fontos, hogy ne járassuk a gyereket úgy, hogy fogjuk a kezét. :!: :!: Mert ilyenkor nem kell egyensúlyoznia, ezáltal nem kell "kapaszkodnia" a kis ujjacskáival, és így nem tud megfelelően kialakulni a lábboltozata. :roll:
Egyébként én sem veszek rajta észre javulást, de azt mondták, hogy ezt ki fogják nőni, de idő kell hozzá. Majd dec. elején megyek vissza a mi dokinkhoz, kíváncsi vagyok, hogy ő mit fog rá mondani megint. De az ortopédián is csak annyi gyógymódot tüntettek fel a leletenm, hogy NE JÁRASSÁK!
Ti szoktátok járatni?
Aisa neked is köszöni a dícséretet! :oops:

Megyek olvasgatok egy kicsit, míg alszik!

Aisa és Hajni
odex
 
 


Ja, majd megnézem Kendét is a FP oldalon! :lol:
Jó lenne nyerni! :roll: :lol:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Persze, hogy szoktuk járatni. Követeli.
Nekünk ezt nem mondták, csak hogy ha mászkál, meg feláll (ezt nem tudjuk megakadályozni), akkor ne mezítláb, hanem szandiba, ami tartja a lábát, bokáját.


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Remélem nektek és nekünk is hamar helyrejön a dolog.
Hihetetlen, hogy minden orvos mást mond szinte minden témában. Igazodjon ki az ember fia-lánya. :shock: :cry:

Aisa és Hajni
odex
 
 


Hát igen. És az a fura, hogy teljesen eltérő tanácsok alapján is "úgyanúgy" nőnek fel a gyerekek. Egyik sem lesz ettől kevesebb a másiknál.
Drukkoljunk, hogy mielőbb kinőjék ezt!


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


"úgyanúgy" = ugyanúgy
Bocsi :oops:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok,
gondolj bele Szilpa, ha már majd Kende tud olvasni, és véletlenül még erre is téved, majd mondja neked, hogy ki ez a sok csajszi, aki belezavar a naplójába:):):):):)

Lányok,
ennél csak az a durvább, hogy én még emlékszem kisebbik hugicámnál miket mondtak és ahhoz képest mit mondanak ma. Elképesztő, még sincs semmi baja hugicámnak és teljesen normális:):):) Úgyhogy én elég sokszor inkább a saját megérzésemre hallgatok. pl lázcsillapítás csak 38 fok körül, vagy ha nagyon szarul érzi magát gyerkőc egyébként nem. aztán C-vitamint minden nap kap kiscsaj, mást nem nagyon lehet neki (legalábbis nem tudom mit lehet). D-vitamint nyáron nem kapott, mert úgyis sokat voltunk levegőn (napon). de nem folytatom, hogy ne borzadjatok el. :):):)
Viszont, amit tudom örökölhetnek, azt kivizsgáltatom (pl már voltunk szemészeten kiscsajjal is, de nagyfiammal többször voltunk kardiológián). Sokszor sajna nektek kell eldönteni kire akartok hallgatni.

Mi az az FP???

Ilba,
és Ti is készültök már???

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Zseppy!
FP = Fischer Price.
Szerintem csak örülne később ha belenéz a naplójába, és azt látja. hogy már akkor ennyi szép csaj szerepelt benne!!! :wink: :wink:

Lányok!
Tényleg nálatok mi a helyzet a beszéddel? Máshol felhozták a témát, és kíváncsi vagyok, hogy is állunk (mármint nem én, csak Kende :oops: ).

Kendének mennek a kétbetűs szófoszlányok, csak nem tudatosan használja. Az egyik az eszébe jut, akkor azt mondogatja minden hangerővel mindenre egy ideig. Babababa, mamamama,tatatata,papapapa,vavavava,gagagaga,dadadada,jajjajjjjajjjjjaj,nanana :D . A legtöbbje megy e-vel is, de nem mind. Plusz hehehehe. Egyéb: brrrr (ez megy akár nyállal is :shock: , vagy kombinálva kilátszó nyelv-véggel :lol: ), krrrr, ffffff (ezzel sokszor levegőt is fúj ki, mintha elfújna valamit :) ). Meg újabban búg, mint a galambok!! :lol: :lol: Ezen jókat nevetünk anyuval.
Ja, és amit tegnap fedeztünk fel! Ha hangosan nevetünk, megpróbálja utánozni. :lol: :lol: Nem úgy, mint amikor ő kacag, hanem teli szájjal vigyorog, és közben valami heeee hangot ad ki jó hangosan. :shock: :D Na, erre még jobban nevetünk, és ez is nagyon tetszik neki.
Valamelyik nap meg véletlenül nyikorgott is :shock: . Berregett és úgy mászott, amikor meg be akart fordulni apu szobájába, kanyarodás közben nyekergett, mint amikor fékez az autó. :lol: :lol: Tudom, hogy nem szándékos volt, de nagyon jól jött ki. 8)


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, Kende tegnap óta gyakorolja a bólogatást :D :D . Olyan édes. Ahogy négykézláb áll, és bólogat, az egész teste ringatózik hozzá. :lol: :lol: Ma megkérdeztük, kérsz-e rizst, és bólogatott. Olyan jót nevettünk. :lol: Jól jött ki, mintha direkt csinálta volna.

Az éjszakánk megint nem sikerült túl fényesre :evil: . Az első felében aludt, a másodikban nem igazán. Pedig álmos volt. Helyezkedett, pár percig próbált elaludni, utána pozíciót váltott :? . A gond csak az, hogy ott akartam altatni mellettem, ne kelljen felkelni hozzá állandóan, és kinézte magának a fejem, meg a párnámat. A fejemre mászott :shock: , de kényelmetlen is volt, meg le is csúszott, így újra próbálkozott :cry: . Tehát én sem aludtam.. :roll: Végül is a párnámon aludt :) , én meg mellette. :roll: De ez is csak 1 óra volt egyhuzamban.


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Pár kép:

Kép

Kép

Kép

Kép


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


:arrow: Kende reggel 9 óta egyszer volt hajlandó aludni 25 percet!! :shock: Mondanom sem kell, egész du-este hulla volt a fáradtságtól :x . És este háromnegyed 8-kor apja ölében elaludt. :? Apa örült is rendesen :) . Én már kevésbé, mert rögtön sejtettem, hogy nemsokára felkel, mert ez neki még korai, és kimaradt a vacsi-szopi is. :roll: Persze a pancsi is, de azért nem kelne fel. Na, negyed 10 után fent is volt :( , szopi, el is aludt. :) Aludt még fél órát úgy, hogy én lógtam ki a szájából. Amikor elvettem tőle a cicit, aludt tovább. :D Hurrá!!! Átraktam az ágyába, akkor megébredt. :evil: :evil: Ez volt 10-kor. Azóta játszik a sötétben a kiságyban. Először volt 5 perc sírás, azóta csendben elvan. De nem alszik!!! :twisted: :twisted: :twisted: Nagyon ébren van, nem tudom, mikor fogunk nyugovóra térni. :?: A kúpot azért még tuti mindjárt benyomom neki. :)


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Jajj, én olyan lúzer vagyok.. :cry: :cry: :cry:
Már régóta nem hallottam motoszkálást a kiságy felől :o , erre odamentem megkukkolni az okát. Kende feje a fal felé, hason fekszik, nem mozog. Alszik. :D :D :D De jó! Ott örömködtem. Erre megpróbáltam betakarni. A halk neszekre meg megfordlt, és feltérdelt. :evil: :evil: :evil: Lett is nagy sírás, mikor ott hagytam. :cry: Visszamentem, megvígasztaltam, most megint elvan egyedül. :? Nem tudom, mikor fog elaludni. :? És hogy merjek majd odamenni betakarni??? Így meg fog fázni.. :(
:roll: Ááááá, miért nem vártam még?? :evil: :evil: De már olyan régóta nyugi volt ott a sarokban.. :cry:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Hát, az éjszaka??? :roll: :roll:
Negyed 1-kor elaludt :) , háromnegyed 1-kor már fent volt. :evil: Kaja, és utána vissza aludt. Egészen háromnegyed 6-ig. Utána meg fél-egy óránként ébresztett :x :x . Nem sokáig bírtam. Nem vagyok túl kipihent. :? (Ismét :oops: )

Ma megint csak fél órát volt hajlandó aludni nap közben. :( Megint mi lesz itt este?? :( Már a nappali alvásoknak is lőttek??? Eddig sem volt tökéletes, de legalább volt valamennyi... :roll:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Hahó!

Már tegnap is akartam írni, de közben persze felébredt Aisa. :cry: Talán most sikerül befejezni, mert csak most tettem le aludni.

Szóval beszéd ügyben:
Aisa a h betűvel kezdődő "szavakat" használja: ham, háp, hopp, hapci. Ezeket általában jókor használja, tehát a kacsára mondja, hogy háp stb. Mostanában egyébként szinte minden amire rámutat az "báá", kivéve a kutya, mert az vau. :lol:
Anya, apa, mama, papa még sehol sajnos :)

Szilpa!
Kende nagyon édes lehet, ahogyan bólogat. :lol: A képeken is nagyon helyes, a legjobb amikor a földön "fetreng", olyan mintha épp brékelne! :) (mint a videoban a kissrác)
Nem tudom nálatok miért ennyire gázos már ilyen hosszú ideje az alvás. Nálunk is vannak jobb és rosszabb időszakok, de szerencsére azért nem tart túl sokáig (sajna a jó sem :cry: ). De ilyenkor legalább van lehetőségem pihenni egy kicsit. Most pl. azt vettem észre, hogy amióta elkezdett önállóan járni, azóta nem alszik rendesen napközben (max. fél órát tud aludni), és éjszaka is hamarabb ébred előszőr. Valószínűleg tényleg igaz, hogy ha nagy fejlődésen mentek keresztül a babák, akkor az kihat az alvásra is. :roll:

Még múlt hét pénteken megszületett a barátnőm kisfia, és amikor küldte az sms-t úgy meghatódtam, hogy még könnyek is szöktek a szemembe. :oops: :roll: Előjöttek az emlékek, hogy tavaly ilyenkor már mi is mennyire vártuk, hogy megszülessen Aisa. És eddig nagyon nem voltam biztos abban, hogy szeretnék még egy babát, de most rájöttem, hogy azért az érzésért amit akkor átél az ember, érdemes mindent vállalni. :lol: Kicsit önző hozzáállás talán, de ez van. (őszinte vagyok legalább :wink: ) :roll:
Amúgy meg a héten egyfolytában nosztalgiázok, mert ugye ilyenkor már bent feküdtem a kórházban, és nagyon nyugtalan voltam a szülés miatt. :roll:
Olyan jó volt, szívesen visszapörgetném az idő kerekét... :roll:

Na, most megyek főzők egy kis brokkoli-krém levest.

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok!

:arrow: Éjszakánk már a kataszrófálishoz közelít. :twisted: :twisted: Egye jobban kikészülök. :evil: Háromnegyed-egy óránként ébredés, :evil: és fél 4-től negyed 6-ig végig fent volt :evil: :evil: , a fejemen mászkált :? . Vagy fel akart mászni az ágy melletti asztalra :? . A fejemről ha lecsúszik, mert ugye nincs nekem akkora fejem, hogy kényelmesen elfeküdjön rajta :roll: , akkor a hajamba kapaszkodik, hogy a fedélzeten maradjon... :evil: :x Persze reggel kelnem kellett 3/4 9-kor, mert mentem barátnőmmel edzésre. Akkor tudott volna még aludni maki :? , de a motoszkálásomra megébredt, meg amúgy sem hagytam volna az én ágyamon, ráadásul a szélén. Hát, én alig bírtam felkelni, úgy közlekedtem itt, mint az a bizonyos libaürülék :oops: :oops: :evil: . Szégyellem magam, de reggel 5-kor ültem mellette az ágyon, és már bőgtem, hogy teljesen kivagyok, és nem segít senki/semmi, és ez egyre rosszabb, és ráadásul egyedül vagyok ezekre a gondokra. :cry: Szal teljes K.O. volt.

:arrow: Minden esetre elmentem edzeni. :D Most voltam először. Sőt ilyen kondi termes gépeken életemben most voltam először. Nagyon kifáradtam :? (ennyi energiával nem volt nehéz elfáradni :roll: ). Úgy remegett a lábam, mikor jöttünk hazafelé.... 8) Kíváncsi leszek, holnap fel bírok-e kelni? :roll:

:arrow: De olyan jó volt egy kicsit magammal törődni, kikapcsolni. :D Anyu mondta is, hogy ráérek, nem kell hazasietni, lazítsak. :) Picit feltöltődtem, de most már megint a végkimerülés határán állok. :(

:arrow: Persze Kende ma anyuval is csak fél órát aludt. Pedig jó sokat kint volt a levegőn is. Másfél órát játszóztak, és utána bírta megejteni ezt az őrült nagy alvást. :roll: :(

Odex!
Köszi. :oops:
Aisa már nagyon ügyes a h-betűs beszéddel!! :shock: :D :D
Barátnődnek gratulálok!! 8)
Na! Kistesó projectre fel!! :wink: :wink: :wink:
Kende is rohamléptekben fejlődik mostanában (állítólag) :) . De attól még aludni kéne, különben honan lesz energia a fejlődéshez? Na, meg anyának sem ártana egy kis pihenés. :roll:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Ma éjjel csak 2-2,5 óránként keltünk, és nem volt hosszabban fent Kende. De jó már ez is!! :)


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok

É is olvasgatlak ám titeket, de em mindig van időm válaszolni.

Képzeljétek Viki éjjel másodszor átaludta az éjszakát. Este fél 10-től reggel 6-ig aludt. Kis cici után még 7-ig durmoltunk. Ráadásul mindenki a saját ágyában, mennyei volt! :P :D :lol:

Viki is szövegel ezerrel. A kis bestia, ha megtetszik neki egy szó, akkor tökéletesen kimondja, de utána nem hajlandó megismételni. először azt hittem halucinálok, de más is megerősített, hogy nekik is ezt csinálja. Ráadásul tisztán, és érthetően énekli a hinta-palintát. Persze csak ezt a két szót tudja, de hintáztatja magát és énekli. Más dallamokat is szokott dúdolni. Remélem örökli az én családom zenei vénáját. Tücsökzenén is nagyon ügyesen rázza a csörgőket. Meg lehet zabálni.

Örömmel olvasom, hogy nem csak engem izzaszt meg a vízhatlan ruci keresés. 1 hetet minden délután a várost jártam, még a kínai piacokon is voltam. Amit meg lehetett volna venni 10 ezer pénz felett volt. Sikítani lett volna kedvem. Felhívtam az egyik ruhaboltos ismerősömet, hogy esetleg nagykerből tud-e nekem szerezni. Mire mondta, hogy nekik van ilyen, és boldogan odaadja, mert a második picúrkájuk fiú lett és rá úgysem jó a rózsaszín. Örömtáncot jártam erre! Ráadásul nem is egyet adott, hanem kettőt. 86 és 92-es méretben, így az egész tél meg van oldva.
Szóval nem egyszerű a dolog.
Bíztatásul a Blue Fox nagykerben, ahova kedd, szerda,8-15-ig és pénteken 8-12-ig lehet bemenni kisvásárlóknak is. A Dózsa György úttal párhuzamos Cserhát utcában van, már majdnem a Garai térnél vannak még 8 ezer pénz körül együttesek 80-as méretig. Azt hiszem az még nektek jó, ha érdekel.

Szilpa: Kende nagymamis képe fantasztikus, látszik, hogy szeretik egymást. Sajnálom, hogy rosszak az éjszakáitok. Alvás-vizsgálatra nem akarod vinni?

Vikit én is mezitláb járatom itthon. Bár tökéletesen megy cipőben is, de szerintem a lábboltozatnak jobb a mezitlábazás. Persze lehet, hogy nincs igazam. Ő is csúszkál néha, de ettől javul az egyensúlyérzéke szerintem.

Tegnap óta csak úgy tudom etetni a lányt, ha adok neki is egy kanalat, és egy kanál anyától, egy kanál magunktól kicsi segítséggel :D Mondanom sem kell, most még jobban örül az ételnek.

Nem semmi , ahogy minden gyerek lassan elindul, a következő bulin már kergethetik egymást :lol:

Zseppy, én sem szeretem a gyógyszereket, csak, ha nagyon kell, akkor adok gyereknek. Szerencsére Viki egyenlőre nem beteges.
Ti jól vagytok?

Végre van kocsink, már 1 hete próbálgatom :D

És végül: kedden voltunk a Nándorfehérvári úton a Régió játék kisker-nagykerbe. Apa, aki utál vásárolni 3 órát kutatott velem. Viki pedig egyenesen extázisban volt a sok játéktól. Én is elcsábultam és vettünk neki karira egy motort. Már próbálgatjuk az udvarban, de még nem érzi, hogyan kell hajtani.
Amin kiakadtam, horror ára van a baba szánkóknak. Ez lesz a következő fejtörés, amit meg kell majd oldanom.

BOLDOG SZÜLINAPOT BENINEK ÉS AISÁNAK!!!!!
Legyetek nagyon boldogok!

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Sziasztok

Na megpróbálok írni mindenkinek

Zseppy
Én is voltam már a Kiscsajjal szemészeten, mert az egyik pupillája nagyobb, mint a másik, de szerencsére semmi baja. Viszont nekem is romlott a szemem sajnos. De mázli, h a gyerkőcöknél minden rendben. :)
Sajnos én sem bírom ki, h ne adjam oda a Kiscsajnak az ajándékokat. Pedig már elkezdtem megvenni a karácsonyi ajándékokat. :)

Ilba
Nagyon klassz, h Beni már elindul. :) Jók a játékok, én még nem tudom milyeneket vegyek, mert bevallom őszintén annyira drágák a játékok. :(

Kati
Hogy álltok a szopival? Sikerült elhagyni? A kocsi megvan már? Mikor mentek legközelebb Auchanba, összefuthatnánk megint. :) Isteniek a képek :)

Odex
Gratulálok Aisának! Ő is jó hamar elindult. Most aztán tényleg rohanhatsz utána állandóan. :) A Kiscsaj is pakol mindent, amit csak tud. Mindent megrág, megeszik. Én pl. a szájában turkálok a nap nagy részében. Mindig van benne valami :( A kedvence a falevél. :)
Jó, h Aisa már ilyen sokat alszik egyhuzamban. :)
Begyógyult már a szája? Azóta is voltak borulások? :) Izgultok már a szülinap miatt? Én biztos izgulnék már :) Sikerült kantáros nacit venni?


Szilpa
Én is szeretnék venni feliratos bodykat. Honnan szereztétek? Akkor ezek szerint nem használ a kúp. Igazán sajnálom, h nem tudtok aludni. :( Este mit adsz neki vacsira? Nem lehet, h éhes marad, s azért ébred sokszor? Én pl. adok neki egy joghurtot, fürcsi, s utána vacsi szopi. Nagyon jók a képek :) Hol vagytok fent pontosan? A www.fisher-price.com ?

Rólunk csak annyit, h nem alusszuk át az éjszakát, de csak 1x kelünk szerencsére. Mi még mindig csak mászunk, nem is nagyon akar menni :) Négykézláb nagyon jól elvan :) Állandó jelleggel dumál. S már tud nemet bólogatni. Ha jól lakott, akkor elkezd nemet inteni, rázza a fejét, h Ő bizony nem kér többet. Sőt ugyanúgy jelez, ha vmi nem ízlett neki. :) Éjszaka viszont már nem tudom visszatenni a kiságyba az éjjeli kaja után. Amint megérzi a popójával a kiságy matracát, rögtön elkezd bőgni, még álmában :) Így velünk alszik :)

Na mára eldugulok :)

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Sziasztok!

Túlestünk a költözésen és hét elején sikerült a netre is csatlakoznom, azóta újra olvasgatlak benneteket.

Szilpa,
horror az éjszakázásotok, teljesen együttérzek! Nekem egy 'rövid'(kb.egy hónap) rosszalvós időszak volt, de azon is kiakadtam. Akkor nekem is kb 1,5-2 óránként felsírt, mondjuk utána visszaaludt. Viszont én pl. mióta este lefekvés előtt kb.8-fél 9-kor Sinlac-ot (rizs- és szentjánoskenyérmag alapú pép - hippoallergén) adok neki, végigalussza az éjszakát. Reggel 6-fél 7-kor kel akkor is, ha már 8-kor elaludt. Szép nagy adagot benyom este, aztán gondolom az jól bedagad a kis hasában és eltelíti.
Nektek ez az alvásprobléma már szerintem kivizsgálandó lenne, szerintem próbálj vmi olyan orvossal beszélni, aki komolyan veszi a dologt mert lassan ki fogsz teljesen bukni és annak Kende issza meg a levét!
Szorítok nektek!

Ahogy látom minden gyerkőc rohamosan fejlődik, hihetetlen hogy nőnek!
Bálint is egyre ügyesebb, ma magától felállt úgy, hogy belekapaszkodott a lábamba. Persze abszolút nem stabil, de nagyon tetszik neki. Mindenféle vezetékre, zsinórra rá van indulva - és abból még akad itt bőven - és már olyan gyorsan halad négykézláb, hogy igencsak figyelni kell. Ma már vettem konektorvédőket, de szekrényzárat is kell csak nem tudtam melyik fajtát válassza,. Ja, meg én veszek neki fejvédőt is, azt hiszem.

Kati,
nem tudom milyen szánkót keresel, de az auchanban és tescóban is láttam azt a fajtát, aminek karfája is van. Mondjuk azt hiszem 5-6000 ft akciósan! Mi ilyet szeretnénk majd.

Szép estét mindenkinek,
Petra

Petra
petra73
 
 


Zkatica!
Örülök, hogy írtál, és hogy ilyen sokat. :D :D
Gratulálok az éjszakátokhoz!!
Viki nagyon ügyes a dumával, meg a hinta-palintával. :P :P
Tök jó, hogy kaptál két téli ruhát ajiba. :) Sok pénztől kíméltek meg!!
De, akarom vinni. A jövő hét elején le is megyek a dokinkhoz megbeszélni.
Aranyos lehet a lányzó, hogy ő is akarja etetni magát. :lol:
Örülök, hogy van már kocsi.
Elhiszem, hogy Viki extázisba jött a sok játéktól. :) Még én is bezsonganék :oops: , hát még ők!! :lol:
Kende megkapja a régi szánkómat majd, csak apu csinál rá körbe karfát, nehogy leboruljon :wink: . Ezek szerint nagy szerencse, hogy anyuék elrakták, hogy majd jó lesz az unokájuknak. Mondjuk anyámék mindenre így vigyáztak. Amit csak lehet, elraktak. Így van még meg a diavetítőnk is nagyon sok filmmel. Ahogy hallom, az sem két fillér mostanában. :?

Otyka!
Örülök, hogy nincs semmi gond a kiscsaj szemével. :D Mégis, mitől lehet nagyobb az egyik pupillája? :?: Mit mondtak??
Most nem akarok reklámot csinálni, de a corában óriási játékvásár van. Meg az Auchanban is. :!: Nézzetek körül ott, hátha találsz olcsóbban is. Sima játékboltokba én tuti, be sem megyek :( . Lehet, én is benézek majd a régióba, ha sikerül valami autóst rábeszélnem. :roll: Talán apukámat, csak mostanában nagyon sok melójuk van. :?
A feliratos bodykat a Mária nagykerben tudod megvenni. Én is akarok még venni. Volt ott többféle aranyos. :wink: Egyébként is ez az üzlet nekem nagyon bejön. Mindjárt megkeresem neked a honlapja címét.
Fisher Price honlap pontos címét nem is tudom :roll: . Itt a babanet tetején ha rákattintasz a FP reklámra, ott elérheted.
De jó nektek, hogy csak 1* keltek fel éjjel!! :)
Panna nagyon édi lehet, ahogy nemet int a kis buksijával. :P :P

Odex!
Nem írtam még, elnézést, pedig mindig akartam, csak mire eljutottam, idáig,.... Szóval nagyon-nagyon gratulálok járó Aisának!!! :P :P :P 8)

Petra!
De jó, hogy jöttél. :D :D Már hiányoltalak. Nagyon eltűntél. :( Nem is tudtam, hogy elköltöztök, és nem lesz net. Vagy csak nem figyeltem? :roll: Bocsi. :oops: :oops:
Én is próbáltam már, hogy jóllakott Kende, utána fürdés, majd szopi, de akkor sem volt jobb az alvás. :? :(
Kende már több, mint 2 hónapja áll kapaszkodva, meg sétál kézen fogva. Sokat borult, de én nem vettem neki fejvédőt :roll: . Már egyre kevesebbet borul :) . A zsinórok, konnektorok eldugva. Szekrényzárat én is akarok venni, csak nem tudom én sem, milyet vegyek. Szólj majd, ha megtudod, melyik a jobb, és melyik éri meg igazából!


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok,

Olvaslak én is Benneteket!

Petra, és elsősorban Szilpa,
Ez már tényleg nem normális, amit Kende művel. Viszont ha megnyugtat Párom tallált cikket erről a problémáról. Mindjárt belinkelem. Illetve, ami fontos, a Madarász utcai Kórházban vannak szakemberek, akik direkt alvási problémákra specializálódtak. a gyerekkorhaz.lap.hu-n megtalálod a kórház honlapját. Állítólag egész napra be kell menni és figyelik a gyerkőcöt meg téged egész nap, hogyan altatod, mit csináltok stb..

Otyka,
Mi meg a fiókokat húzzuk ki és pakolásszuk egész nap. meg néha rácsukja a kezére a fiókot és üvölt, de arra még nem jött rá, hogy Ő csinálja magának:):):)
Nálunk csak a magyarázás megy, meg a "csip-csip csóka". Olyan édes, ahogy csinálja. az egész testével ugrál.
Nekem speciel még ötletem sincs mit vegyünk nagylánynak karácsonyra, mert ugye eléggé sok játékunk van bátyustól.

Kati,
Ruha, meg cipő mizéria ismerős. NEkünk a bátyus miatt szerencsénk van. Mondjuk én nem problémázok azon, ha a bátyus ruháit kell ráadni, vagy hordani. Ilyen rövid időre én azért inkább nem veszek másikat. De nekünk ugye van:(:( nem irigyellek Benneteket, mert nagyfiamnál valahogy sokkal nagyobb volt a választék, meg olcsóbbnak tűntek a dolgok. Mondjuk én nagyon szerettem régebben gyerek ruhákat a Cora-ban vásárolni, de valahogy most nem az igazi a választék.

Odex, Ilba
Nagyon boldogságos első szülinapot a Porontyoknak.

Képzeljétek,
ma találkoztam két friss Kispapával. Olyan édesek voltak. Könnybelábadt szemmel magyarázták, milyen jó az, hogy a mellkasukon alszik a Manócska. Meg licitáltak egymásra melyik gyerkőc hogy kakilta le anyut, aput.:):) Szóval szeretnék még egy kisbabát!!!!!!!!

Hétfőn megyek HPV szűrésre. Majd kifaggatom doki bácsit, mert múlt hónapban kimaradt a menzeszem, akkor voltam olyan kellemesen és folyamatosan megfázva. Telefonba azt mondta valószínűleg azért.

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok lányok! :lol:

Nagyon szépen köszönök minden szülinapi jókívánságot! :lol: :lol:

Aisa

Aisa és Hajni
odex
 
 


Kedves Beni!

Neked is nagyon sok boldog születésnapot kívánunk!

Hajni és Aisa

Aisa és Hajni
odex
 
 


AISA!
NAGYON BOLDOG 1. SZÜLETÉSNAPOT!

Kép

BENI!
NEKED IS NAGYON BOLDOG 1. SZÜLETÉSNAPOT!


Kép


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Odex! Ilba!
Anyaságotok első évfordulóját nagyon sok örömet, boldogságot kívánok!!!


Dsida Jenő: Hálaadás

Köszönöm Istenem az édesanyámat!
Amíg Ő véd engem, nem ér semmi bánat.
Körülvesz virrasztó áldó szeretettel,
Értem éjjel-nappal dolgozni nem restell.
Áldott teste, lelke csak érettem fárad,
Köszönöm Istenem az édesanyámat!
Köszönöm a lelkét, melyből reggel, este
imádság száll Hozzád, gyermekéért esdve.
Köszönöm a szívét, mely csak értem dobban
itt e földön senki sem szerethet jobban! –
Köszönöm a szemét, melyből jóság árad,
Istenem köszönöm az édesanyámat!
Te tudod, Istenem – milyen sok az árva,
Aki oltalmadat, vigaszodat várja.
Leborulva kérlek: gondod legyen rájuk,
Hiszen szegényeknek nincsen édesanyájuk!
Vigasztald meg őket áldó kegyelmeddel,
Nagy-nagy bánatukat takard el, temesd el!
Áldd meg édesanyám járását-kelését,
Áldd meg könnyhullatását, áldd meg szenvedését!
Áldd meg imádságát, melyben el nem fárad,
Áldd meg két kezeddel az édesanyámat!
Halld meg jó Istenem, legbuzgóbb imámat:
Köszönöm, köszönöm az édesanyámat!


Kép
Broczky Károly: Anya és gyermeke


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Éjszakánk megint extra xar volt :twisted: . Az első alvása 3 órásra sikeredett, persze közben egyszer azért felsírt, de aludt is tovább. Utána viszont a szokásos :evil: . Sűrűn ébredés, fél 4-től 5-ig helyezkedés anya kitúrással fűszerezve, no alvás :evil: . Ezután fakultatív program elalvás sok ébresztővel, záró programként reggel ismételten anya sírva fakasztása. :cry:

Sok Lilypie-s vonalzó megbetegedett. :? Remélem, nem járvány és nem terjed át babafalvára.. :roll:

Zseppy!
Már mondták páran ezt az alváslaboros vizsgálatot :roll: . Már el is határoztam, hogy hétfőn utána járok, kedden meg lemegyek dokihoz, hogy vegyen már komolyan :!: , és segítsen elindulni oda. :evil: Már akartam, csak vártam, hátha hat a kúp. :roll:
Csip-csip csókád édes lehet. :P :lol:
Azért lányjátékot lehet venni nem? Baba hozzá babakocsi :oops: :D pl...
Kispapák aranyosak lehettek :) . Én nagyon szerettem pocakos lenni. :oops:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Szilpa, neked is köszönjük szépen a gratulációt! :)
Le is cseréltem a vonalzót, mert ráadásul nem volt jó nekem, mert mára írta, hogy Aisa egy éves.... :shock:

Tegnap hármasban ünnepeltünk, csináltam neki tortát, meg megkapta az ajándékokat is! :lol: A legjobban az üveggolyóknak örült, azzal nagyon szívesen játszik! :lol:
A tortatúrás is egész jól sikerült, de az elején nagyon meg volt szeppenve, nem mert hozzányúlni a tortához! :shock: Csak akkor mert igazán belenyúlni, amikor levágtam neki egy szeletet, akkor aztán belehúzott, bepakolta a szeletet darabjaira szedve az ölébe! :lol: :lol: :lol:
Majd teszek fel fotókat is!

Aisa és Hajni
odex
 
 


Most megpróbálok válaszolgatni is, de valószínű fel fog ébredni közben Aisa, és nem tudom majd befejezni. :cry:

Kati!
De jó neked, hogy Viki végigalussza az éjszakát! Ügyes kislány! 8)
Aranyos lehet, ahogy énekel és rázza a csörgőket! :lol:
Tücsökzenén én is gondolkodtam, van is itt a környéken. Szerinted megéri elmenni? Tényleg tetszik nekik?
Köszi a címeket, ahol overallt tudnék venni Aisának, remélem sikerül megoldani a problémát hamarosan.
:roll: Én egyetértek, hogy a mezítlábazás jó otthon, nekünk is ezt mondta dokinéni. Aisa nem csúszkál sima zokniban sem! :shock:
Milyen kocsit vettetek?
Mi szerencsére kaptunk kölcsön baba-szánkót, úgyhogy nem kell rá költeni. Elég ramaty állapotban van, de apa már elkezdte tuningolni, és ezt az egy évet úgyis kibírja. Szerintem jövőre már úgyis másfajta kell majd. :roll:

Otyka!
De jó olvasni rólatok is! :lol:
Igen, Aisa szája begyógyult már szerencsére, hamar regenerálódnak ezek a picúrkák!
Szerencsére azóta nem volt nagy borulás, nagyon ügyesen tud esni. Viszont kint a hepehupás talajon rendszeresen borul, mert annyira még nem jár biztosan. De ott meg nem igazán üti meg magát, mert a föld és a fű elég puha. :roll: :lol:
Szülinap egy részén túl vagyunk már, és jól sikerült. Holnap jön a második felvonás! :lol: :lol:
Nacit azóta nem kerestünk, majd jövő héten talán ráveszem magam, hogy nekiinduljak vásárolni. Cipőt is kéne vennünk, de nehéz lesz, mert max. 17-es lába lehet Aisának, és ilyet nem mindenhol kapni ám! :cry: :oops: :?
Panna mekkora most? Csak mert ő is hasonló alkat mint Aisa.
Szerintem az egyszeri kelés azért tök jó, én így már el tudom viselni az éjszakákat. Csak az a rossz, hogy ő is ilyenkor általában már velünk alszik tovább (anya lusta ülve a szobájában megszoptatni :oops: ), és kitúr az ágyból. :x Ma reggel is matricaként ébredtem, úgy kellett levakarnom magam a falról! :lol: :wink:

Petra!
Tök jó, hogy sikerült végre beköltözni! Hogy tetszik az új környezet?
Gratula Bálintnak a felálláshoz, hamar megtanulja majd, és nemsokára már rutinosan fogja csinálni, és stabilan fog állni. :lol: :lol:
Gyere többször ha tudsz!

Zseppy!
Nem tudod meddig lehet jelentkezni még HPV szűrésre? Kitaláltam, hogy elmennék és ezzel együtt megcsináltatnám a rákszűrést is, és akkor egy évre megint le van tudva a probléma. Jó lenne, ha így ingyen el tudnám intézni még az idén...
Melyik doki csinálja? Mindenkinek a sajátja?

Szilpa!
Már gratuáltál egyébként Aisának a járáshoz, de azért köszi mégegyszer! :lol: :wink:
Szerintem is jó ötlet, hogy megpróbálsz a végére járni Kende nemalvásának. Ez így tényleg nem állapot, és nem lenne jó, ha teljesen kikészülnél idegileg. Én úgy tudom egyébként, hogy az Alváslaborba beutaló nélkül is lehet menni. (ha esetleg nem akarna közreműködni az orvosotok) Kíváncsi vagyok milyen lesz. Volt olyan időszak, amikor gondolkodtam rajta, hogy én is elmegyek, de rájöttem, hogy nálunk „csak” az a baj, hogy Aisa imádja a cicit meg a mi közelségünket, és nem hajlandó nélkülünk aludni. :? :oops: De már ezt is kinőttük szerencsére.
Most megint kb. két órája alszik! :shock: :shock:

Na, most eldugulok! Rendes volt Aisától, hogy hagyta befejezni a litániámat! :lol: :lol: :lol:

Sancsi merre vagy?

Ilba hogy sikerült a szülinapi buli?

Aisa és Hajni
odex
 
 


Szilpa,
nem ez volt az a cikk, de az elérhetőségek benne vannak:
http://www.nlcafe.hu/cikk.php?id=72&cid=7310

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


:arrow: Éjjel képzeljétek Kende egész rendesen viselkedett a mostaniakhoz képest. :) Letettem 10-kor, és legelőször csak háromnegyed 2-kor kelt fel!! 8) 20 perc kajcsi után pihi, letettem, de másfél óra múlva fent volt :evil: . Pár perc sírás, de simogatással megnyugodott, és elaludt :) . Ezután csak fél 7-kor kelt fel :D , evett, és már tentizett is tovább 8) . Én 9-kor keltem volna, mert megint mentem edzeni. De fél 9-kor kipattant a szemem :x . Ez az én formám :? . Még lenne időm aludni, Kende is hagy, és mégse alszom... :roll: Még fél órát tekeregtem pihenésképpen, amikor fel akartam kelni, hívott apja, beszélgettünk, és erre a halk duruzsolásra kelt csak maki. :) Még aludt volna!! :shock: :shock: :) A múltkor is akkor aludt volna, amikor muszáj volt felkelni :roll: . Máskor persze nem alszik ilyen sokáig! :? Szóval felkelt, bedagadt, álmos, résnyi szemekkel :D körbenézett, meglátott, rámászott a mellkasomra, és ott ébredezett. :oops: Majd 2 perc múlva felnézett egy hatalmas vigyorral az arcán! :D :D Ez olyan ritka. Mindig sírással kel még mellettem is. :( Szóval viszonylag jó éjszaka után nagyon jó reggelben volt részem. 8) 8) Ez legyen a legrosszabb éjszakám! :wink:

:arrow: Az edzés is nagyon jól esett, bár a múltkori utáni izomláz még nem múlt el, így elég nehéz volt :shock: . De teljesen feltöltődtem. :)
Utána hazajöttem, pont addigra aludt el manó, én addig ettem, meg olvastam, csináltam a dolgom. 2 órát aludt!!! :shock: :shock: 8) Nem is tudom, mikor volt hajlandó ennyit aludni egyben napközben. :roll: Egy kezemen meg bírnám számolni. Ja, és nem mostanában volt, az is biztos. Majd havi bevásárlás a Corában. Vettem egy hintalovat Télapóra makinak :D . Jajj, már úgy várom, hogy oda adhassam. :D :D Már úgy izdulok :oops: . Mi lesz még itt karácsonykor?? :oops: :roll: A játszón imádja azt a rugós hintaelefántot. Remélem, ez is fog neki tetszeni. Van körbe háttámlája, hogy ne tudjon leesni róla. Aztán mikor hazajöttünk, pont megjött apja is. Felváltva jó nagyokat játszottunk Kendével. :D

Olyan kellemes napom volt, most jó kedvem van. :D :) 8) :lol: :P :wink:

Odex!
Nagyon várom a képeket!!! :) A tortatúrásról is. :lol: :lol:
Szép az új vonalzód!!!

Zseppy!
Nagyon köszönöm!!! :) :oops:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


:cry: :cry: :cry: Sajnos úgy tűnik a viszonylag jó éjszaka megint csak a véletlen műve volt. :twisted: :twisted: Most ott folytatta, ahol tegnap előtt abbahagyta. :twisted: :twisted: Kipróbáltam, hátha éhes, mert már kevés neki a tejcsi. Jóllakattam. Egyébként is fél 8-kor volt vacsi, mert elcsúsztunk, akkor is belakmározott, majd 9 után miután megfürdött, még megevett kb 100-at tejpépből + szopizott is. :) Egy perccel sem aludt tovább :evil: , mint előző este. Fél 2-kor keltünk, és onnan háromnegyed-egy óránként nyávogás volt. :twisted: :twisted: Ha nem kapott cicit, ordított. :evil: Ha kapott, akkor pár perc szopi, és utána csak tépte, nyúzta. :( :( Már fájt. És így nem is aludtunk, csak alig-alig.. :evil:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: