Új privát üzeneted érkezett!

Jó estét!Kép

Én is masszírozgatom rendszeresen Marcit,de nekünk ez kevésnek bizonyult az elején, most meg nem merem abbahagyni az infacolt,bár egy próbát megérne.

A fogzásra nincs valami csodaszer? Rémlik valami amivel be lehet dörzsölni az ínyet,csak gondolom az nem sokáig hat.

Így most az első tali költségeit gondoltam,hogy én állom és tartom is és punk-tum!!!Kép
Salátát akartam csinálni (hátha Léna még fogyózik) de nálunk péntekenként zöld nap van,vagyis estére csak salit eszünk dögivel.Így hétfőn már nem szívesen ennék azt,viszont azt is tudok rendelni.
A süti meg hízlal...Képde nem fogyózom,mert bár maradt rajtam plusz,apának így is tetszem és magamnak is.
Tegnap megettem egy tábla tiramisus milkát!Kép

Léna!
Akkor holnap ez egy ezüst lakodalom?Jól tudom? Nem semmi! Biztos szuper lesz és megható! Érezd jól magad!Kép

Kép
Ilona
Marci meg holnap lesz két hónapos!
(tényleg rohan az idő...)
Vendég
 


Ilona, fogyókúraKépKépKépKépKépKépKép
az bizony már elszállt.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok Kép

Délután nem volt netünk Kép

Lilóca ma hat hetes, Ila, tényleg rohan az idő Kép
Épp néztem, hogy a tavaszi topicosok közül (akik egyébként arra se méltattak, hogy visszaköszönjenek, mikor beköszöntem.... ) néhányan még várják a babákat... jóég, de rég volt, mikor még mi is ott tartottunk...
szinte hihetetlen..

Alig várom a talit, Léna, mikor és hol találkozzunk? Legjobb lenne, ha érted mennék oda, ahol laktok, mert Lilivel néha picit nehéz elindulni itthonról.. Kép Általában olyankor éhezik meg reflex-szerűen, amikor már kitennénk a lábunkat az ajtón Kép
 
 

 
 

Léna!Kép
Egye-fene!Faljunk a pizza mellé sütit is!KépHadd szóljon!KépKépKépKépKép
Vendég
 


Nekünk se volt egy kis időre netünk délután!

Isten éltesse Lilót!Kép
Mit keresünk a tavaszi topikba?KépKépKépFebruárba szültünk,de jól van az!KépKépKép
Én szeretem a táblázatot!KépKépKép

Én is bevagyok sózva a hétfő miatt!Kép
Vendég
 


Én is Kép
Liló az első lány a táblázatban :D

Ila, köszönöm Kép
Zsolttal épp hazafelé a kocsiban beszélgettünk róla, hogy valami hihetetlen dolog szülővé lenni... az az áhitat, amivel rám tud nézni, az a bizalom, ahogy hozzámbújik... teljesen kész vagyok tőle, még az éjszakázások mellett is... Kép
Annyira jó nekünk, Lányok Kép
 
 


Lir, nekünk is az volna a legjobb, a gyerekülés miatt.
Köszi.
Egyebként belenéztem a tavaszi topickba, hát, tényleg jó bunkók.

Ígyekszem vmit sütni, de nem ígérem.
Viszont a bolti is épp olyan táplálóKépKépKép

Puszi

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Nuska Kép

ezért járok inkább ide, mint máshova Kép, mert itt vagyok a tökéletes társaságban Kép
Nuska, egyeztessünk telefonon, vagy emailben, hogy hova menjek értetek majd Kép
 
 


Lir!Kép
Hát ne sértődjél már meg!KépÉn se tettem emlékezz vissza,igaz akkor csak egy valaki irigykedett, remélem azóta már nem ér rá ide is kukkolni,mert ugye kettőnk között az a különbség,hogy én oda illedelmesen beköszöntem!Kép

Na!Már csak kettőt kell aludni!Kép
Vendég
 


LányokKép
Meg kell vétoznom a hétfőt valószínűleg.
Kedves felettünk lakó bszott szerelőt hívni a dugulásáhozm hónapokig csak pumpálta, és az lett a vége, hogy az illesztéseknél a cső feladta, és nálunk kötött ki a szenyvíz.
Szóval, végig a 3 emeleten és a fsz-en csőcsere, födémbontás, stb.
És, hogy ezt még lehessen fokozni, mivel a felettünk lakó boylere a vízvezetékbe lett kötve(nem nagyon értem, de állítólag így szabályos), így, hogy meg lett bontva a vízvezeték, minden ráz nálunk.Szóval, ráz a fürdő kád, a Wc mögötti cső, a hűtőszekrény, minden.
Szóval azt szeretném mondani, hogy azt hiszem ez hétfőig csak nagy szerencsével lesz itt minden kész.
Nagyon sajnálom.
Viszont ha szerdára v keddre áttudnánk tenni, akkor az jobb volna.
De miattam, ha nektek nem jó, akkor ne pakolgassuk.

Azért kicsit félek Sárával itt maradni, bár apa itthon hagy egy fáziskereső ceruzát, és elmondta, hogy elvileg mi rázHAT, de félek, hogy mi van, ha vmire nem gondoltunk, és mégis ráz, és esetleg Sára hozzányúl.
Jaaaaaaaaaaaj, álítólag holnap megszüntetik a rázást.

Na befejezem a panaszkodást, csak egy kicsit parázok.
És ráadásul olyan embert küldött ide a közösképviselő, hogy minden 3. szavát értem.A hugom szerint török vendégmunkás.

Lir, ez az járjál ide, sztem mi olyan jól összejöttünk.Csak azt sajnálom, hogy Sára egy évvel lekőrözte a többieket.Kép

Puszi, LÉna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Jó estét kívánok!Kép

Léna!
Ne keseredj el!Úgyis találkozni fogunk!Kép
Sajnálom,hogy ez megtörténhet egy lakóközösségbe,de most az a fontos,hogy a lakásotokba minden rendbe legyen!
Nem is tudtam,hogy neked is van hugod!Kép
És hékás!Ne sajnáljad már,hogy Sára idősebb, az a 10 hónap csak most tűnik soknak, mi is hipp-hopp felnővünk!!!Kép

Nekem jó a kedd vagy a szerda is.
Lir!
Ha nem bírod ki akkor gyere hétfőn is!Képde tényleg!Kép

Jó éjt!
Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok Kép

Csak egy perc, mert Zsolt kitér a hitéből, ha most hosszasan ideülök Kép
Nekem jó akár a kedd, akár a szerda is, de holnap, ha mindenki ideül pár percre, megbeszéljük Kép
Vagy akár telefonon, sms-ben, emailben, nekem mindegy Kép
Voltunk egyébként tegnap a Margitszigeten kirándulni, sztem mi jobban elfáradtunk, mint Liló, aki csak az utolsó félórát töltötte ébren.. Kép
 
 


Jó estét!Kép

Dumáljuk meg persze,hogy mikor jöttök!
Vajon Léna hogy áll a csövesekkel!?

Mi is jól elvoltunk tegnap,ma meg rám jött a takaríthatnék,pedig reggel még erős migrénem volt.Apa azt mondja a hormonok miatt nem bírok a seggemen ülni.Kép Majd Sára ad a rendnek!KépPersze mi se tudunk rá vigyázni, jó lenne egy takarító nő!Az erkélyen még az őszi falevelek,az ablakpucolásról nem is beszélve,pedig anyósomtól kaptunk szép függönyöket,na mindegy,de egyedül nem bííírom.Kép

Kép
Vendég
 


Ilona, abban biztos lehetszKépKép

A csövesek végeztek, de sajna holnap jön a villanyszerelő, hogy megoldja ezt a rázósKép témát.És aztán jön a rendrakás.
Szóval, akkor ha mindenkinek jó, akkor beszéljük meg a szerdát.
És mégegyszer ne haragudjatok.

Megyek én is, mert Zoli már nagyon vár.

Puszi, LÉna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Hali!Kép

Nekem jó a szerda is biztos.Kép

Gyerekem ma reggel 6 óta nem aludt.
A szemei már keresztben álltak és szerintem már nem is tudatosan mosolygott, úgy nézett ki mint egy részeg, elég ijesztő volt.
Végül a kiságyába egy nyafogás után elaludt,de mikor ránéztem még csukott szemmel is pislogott.

Kép
Vendég
 


Jó estét kívánok!Kép

Mizu csajok?
Nagy a csönd!Kép

Reggeltől kispesten voltunk a hugoméknál,most értünk haza!Kép
Vendég
 


Mégegyszer;
Örülök,hogy itt voltatok és személyesen is találkozhattunk!Kép
Tartsuk meg jó szokásainkat, szívesen mennék veletek a szigetre is ahogy Lir javasolta.Majd egyeztetünk egy napot megint!Kép
Nagyon édesek a gyerekek is! Léna,amit Sára csinál az teljesen természetes,de most komolyan!Nem lenne túl jó ha egy sarokba leültetnéd aztán ott is maradna.KépEngem tényleg nem zavart!!!Kép

puszi nektek!
Kép

Ilona
Vendég
 


Szia Ila Kép
Én is azért néztem be, hogy megköszönjem Kép
Nagyon örülök, hogy találkoztunk, és remélem, még sokszor összejövünk majd Kép
Nem tudom jövő héten milyen idő lesz, de egy szigeti séta nekekm sem lenne ellenemre Kép

Léna, remélem minden OK volt a babaüléssel Kép

Lir
 
 


Sziasztok!

Ilona, kicsi késéssel, de mi is köszönjük a meghívást.

Merrefelé vagytok?

Lir, igen, rendben volt, csak átadtam apunak, mert azért ez a gyerekülés kicsit nehezebb , mint a hordozó.Odaértetek Zsoltért?

Voltunk 1 éves mázsáláson, Sára 10 kiló 20 deka, és 76 cm. és 8 fogúKépKép

Puszi, LÉna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Harmadik napja fáj a fejem!Kép
A terhességem előtt hetente fájt, aztán kivizsgáltattam magam, még az agyamba az ereket is megfestették, szóval a létező összes erre írányuló vizsgálat negatív!
Voltam az Ormos Intézetben is (természetgyógyászati központ) akupunktúra meg minden,ott mondta az íriszdiagnosztikán egy "doki" hogy ha ők nem, akkor ha terhes leszek akkor elmúlik,mert hormonális oka van.
Akkor nem akartam ezért gyerköcőt,de később így is lett, nyomtalan elmúlt.
Most viszont visszatért.Kép
Azt hiszem most már életem végéig tojnom kéne a gyerköcöketKép és akkor nem fájna a fejem!!!???Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok Kép

Ila, az Ormosban sem tudtak ennél többet segíteni? Kép

Képzeljétek:
tegnap délután anyósom vigyázott Lilócára... délután 2-től 8-ig kb.
Mikor hazaértünk, aludt... meghallotta a hangomat, azonnal elkezdett ficánkolni, és amikor felkaptam, nekem ajándékozta az első teliszájas mosolyát Kép
Teljesen látszott, hogy 'na, végre itt vagy anya, már úgy hiányoztál' Kép
Hihtetetlenül jó érzés anyának lenni Kép, ez a feltétlen szeretet minden éjszakázást megér Kép

Ma megyünk először Zsolt nagyszüleihez, kíváncsi vagyok milyen lesz, nem mondhatni, hogy 'minta' szülők, nagyszülők lettek volna.. remélem a kicsivel normálisabbak lesznek...
Egy körül indulunk, addig leszek...
Jók legyetek Kép

Hmm... valamiért törlődtem a rendszerből... vagy valaki töröltetett??
 
 


Sziasztok!Kép

Elöszőr is Sárának nagyon boldog születésnapot kívánok!!!Kép

Én is újra regisztráltattam magam, meg sem próbáltam enélkül írni!Kép

Szerintem is hihetetlenül jó érzés anyának lenni,pláne hogy a világ legédesebb kisfiújának vagyok az anyukája!Kép
Marci továbbra is jó kisfiú! Éjszaka alszunk ahogyan a nagykönyvben megvan írva,nappal is hébe-hóba.
Olyan jó,hogy nem fáj a pocak már egy jó ideje, remélem így is marad!Kép

Marci mellett tegnap sikerült kipihennem a fejfájást és el is múlt!Kép

Lir!Kép
Nekünk is volt olyan egy hét az elején amikor felcserélte a nappalt az éjszakával DE könyörgök próbáld meg leszoktatni róla,nekünk sikerült és megéri,hidd el!Kép
Akkor éjszaka is jó gyerek volt,akkor sem kellett virrasztottunk, csak ha ő fent volt én sem tudtam nyugodtan aludni!

Anyósom annyira szeretne Marcira vigyázni és annyira erőlteti,hogy ez nekem nem szimpatikus és nem teszem meg!Annyira imádja az unokáját,hogy "birtokolni" akarja! Én így látom és minél jobban mondogatja nekem,annál jobban nem fogom rá hagyni!
Húsvét előtt megkérdezte,hogy ha kapnánk ajándékba 1 hét nyaralást Korfun akkor elmennék-e kettesben Marci nélkül!? Hát persze,hogy NEM!!!!! Még akkor sem ha az egész költséget fedezné! Vissza él azzal,hogy sok pénze van!Hát engem nem tud megvásárolni,az tuti!
Nem normális!!!
Egyetlen percre sem adom senkinek!Kép
Apa is azt mondta,hogy ha majd szeretnénk lepasszolni akkor a hugomékhoz tesszük a gyerekek közé.Kép

Most alszik a drága,aztán csak vásárba megyünk.
Napközben minden kajálás előtt bealszik,hogy aztán tudjon ordítani,hogy ő éhes!Kép

További kellemes hétvégét!Kép

Kép
 
 


Milyen kis ügyi voltam, figyelitek?!
Gyorsan elcsíptem a nevem mert még szabad volt!KépKépKép
 
 


Én szégyen szemre napokig azt hittem, hogy eltüntették a babanetet. Nem jöttem rá, hogy másképp kell bejönni.
Lemaradtam, de most ismét csatlakoznék.

Foghoz nem nagyon tudok szólni, mert mindkét gyerekek észrevétlenül növesztette/növeszti. Csak a popsijuk pirosodott tőle.
De tényleg van olyan szer, amivel lehet kenegetni, a gyógyszertárban biztos segítenek.

Nagyon jó lehetett a tali. Én is csatlakoznék majd

IlonaKép
Én is nagyon nehezen engedtem ki a kezeim közül Dorkát, nagyon nehéz ez egy lelkiismeretes anyának. És még a Marcika korában nem is kell, hogy más legyen vele, csak az anyja. Majd ahogy tellik az idő, és növekszik, a kisfiad is igényelni fogja a nagyszülőket is. Velük máshogy tudnak viselkedni, ők mást tudnak nyujtani az unokának, de ez akkor lesz gördülékeny, ha meg tudjátok beszélni az Anyósoddal, hogy Te még erre nem állsz készen, és még egy ilyen korű gyereknek a szülei mellett a helye. Majd később természetesen vigyázhatnak rá szépen fokozatosan növelve az időt.
Próbálj beszélni vele, hátha ő is megérti. Én is úgy hatok a nagyszülőkre, hogy megkérdezem őket, anno ők ezt és ezt megtették-e volna.

Mi betegeskedtünk ezerrel.

Most mennem kell, mert nyügi van.

Puszi:
Nelli
 
 


Szia Nelli!Kép
Már kezdtelek hiányolni!Kép

Anyós téma:
Anno a párom 4 éves volt és leléptek egy hónapra nyaralni nélküle!Akkor egy kicsit ezzel kapcsolatban sérült a kis lelke.Hát innen ered a mi kis ragaszkodásunk,talán egy kicsit túlzásba is visszük,de ez van!Kép
Engem is hagytak ott anyuék ahonnan honvágyam volt,de az nem volt hosszú idő és amikor kitörtem hisztibe akkor azonnal ott voltak értem.
Úgy döntöttünk,hogy ameddig Marci azt nem mondja (tudatosan),hogy ő menni akar,addig nem hagyjuk másra! És még akkor is megvan ugye az esélye annak,hogy érte kell majd menni.

Ha már az éjszakai hasfájásos virrasztás kimaradt,
tartok tőle,hogy a fogzást majd nem ússzuk meg,de most hogy írod Nelli,nálatok ez észrevétlenül történt és a hugom se panaszkodott még soha,így kezdek reménykedni,hátha...Kép

Mivel betegeskedtek?Kép
Jobbulást!
Remélem egyszer csak összejön az a tali,ha már ilyen közel lakunk egymáshoz!Kép

Kép
Ilona
Vendég
 


Sziasztok!Kép

Léna!
Megkaptam az e-mailedKépés azért nagy a csönd itt mert az izgi.hu-n vagyok a téli babásokkal, persze ott se viszem túlzásba,de ott peregnek az eseményekKép
Szóval Lir-t is invitáltam oda közénk mert elvégre ő is télen szült,de még nem válaszolt,ill meg sem kapta az e-mailem tudomásom szerint.
Ha ő is velünk tart oda akkor máris törlőm a profilom,aztán készvégehatszázKép
Csakhát nélküle nem megyek innen egy tapottat semKép
És láttam,hogy ott is nyithatunk egy ugyanilyen topikot magunknak.Persze minek mondom neked amikor te is írtad már!Kép
Hát várom Lirt...de fogytán a türelmemKép
Nellinek is írtam,hogy ha már nem leszünk akkoris megtaláljon!Kép

Mi nagyon jól vagyunk! Az elmúlt éjszaka volt egy 7 órás alvásunk,szuper volt!Kép Napközben is kezd átállni a 3 órás evések helyett 4-5 órásra.
Amúgy továbbra is jó kisfiú, evések előtt minden alkalommal alszik egyet,miután jól kifárasztotta magát a játszószőnyegen. Ráadásul mivel nőtt az evések közötti idő és mire azt hiszem,hogy enne,ő még alszik, ezért állandóan azt nézem,hogy lélegzik-e.Kép
Már kezdi használni a kezét fogásra és rajong az anyukájáért.Kép
Ha az idő engedi akkor sokat vagyunk a levegőn.
Holnap kispesten leszünk egész nap.

Na,pusszancs nektekKép
Ilona és Marci,aki ma 10 hetesKép
Vendég
 


Sziasztok!Kép

Mostmár tök hülyén érzem magam,hogy megkapom az e-mailjeiteket,én meg ide írok,de így olvashatja Léna és Nelli is minimum;
Szóval Kedves Lir!Kép
Elöszőr is ti hogy vagytok???
Én már leírtam a héten,de még mindig van mit;
Kb 2 hete Marci tudatosan is élvezi a fürdést, tehát nemcsak nagy szemekkel eltűri,hanem rugja a vízet és pancsol.Kép
Amúgy napközben is állandóan jár keze-lába mint egy elemes macinak.Kép
Már nem egy sírós kisbaba vagy csak én tudom már mindig pontosan hogy mikor miért jelzi,hogy valami baja van? Mert csak akkor sír,ha éhes vagy álmos.A pocak is ritkán bekavar még,de eltelnek napok is és tünetmentes.Kép Ja!és a lényeg!Hát képes értem is sírni természetesen!KépHa pl játszik magába és meghallja a hangomat akkor is végem vanKép Az az igazság,hogy nem hagyom sírni.
Amúgy egy nyugodt kis lurkó,most is alszik,de napközben mindig 3-szor 1-másfél órát szokott.

Lir! Van az izgin nálunk egy olyan topik,hogy "Beengedjük-e?" Valószínü a te sorsod is ott fog eldőlniKépde majd szólok az érdekedbe.Kép

Kép
Ilona
Vendég
 


Ila Kép

Ennyire azért nem akarok bekerülni az igzis topicba Kép
A többiek max. felületesen érdekelnek, meg a hasonló problémák miatt, de tekerni azért aligha fogok, hogy leereszkedjenek hozzám Kép

Most jöttünk haza Visegrádról, Liló három óta folyamatosan ébren van, már ordít a fáradtságtól.. Kép Most talán apája kezében elalszik végre...
Amúgy a túra nagyon jól sikerült, bár érdekes volt a babakocsit végigvonszolni a Fellegváron Kép

Remélem mindenki jól van Kép

Boldog 'szülinapot' Marcinak Kép

Lir
 
 


Lir!Kép
Még nincs veszve semmi!

Mi tegnap Pilisen voltunk anyuék telkén. Jól leégett a fejünkKépApa alig mer kilépni az utcáraKép
Akkor ez nem volt szembetűnő és nem is éreztük,de itthon jót röhögtem magunkon.Kép
Marci egész nap aludt (utána éjszaka is), kajálni is úgy vettem ki a babakocsiból,hogy azért az jó lenne!Kép
Jó nagy társaság volt,a nagyanyám 75 éves lett, bogrács meg jókedv, igazán jól éreztük magunkat.Kép

Kép
Ilona
Vendég
 


IlonaKép
Biztos vagyok benne, hogy mostanra már egymásra hangolódtatok, és ezért sem sír annyit Marcika, meg a hasa sem fáj már annyira. Olyan édesek, ahogy jelzik, ha vmit szeretnének, meg ahogy megismerik azt, aki nekik a legkedvesebb.

Domcsi is most nagyon anyás. Odajön, hízeleg, a cumisüveget is csak nekem hozza oda, stb.

Örülök, hogy a hétvégétek jól telt.

Én lassan meggyógyulok, nagyon kifogott most velem ez az influenza. Le is gyengültem, mert nem tudtam aludni sem.

Te jól vagy?

Puszi:
Nelli
 
 


Szia Nelli!
Örülök,hogy jobban vagy!Kép
Én jól vagyok,köszi!
Ez a hét nem ígér jó ídőt,de gondolom nem fog egyfolytába esni az eső! Bár ma ki sem mozdultunk,elég volt tegnap a friss levegőből!Kép
Kép
Vendég
 


nna Kép

hátha valamelyikőtök ide is betéved Kép)

Ila, irigyellek vadul, nálunk most olyan fogzási (remélem, hogy az, ha nem, akkor főleg kétségbeejtő) rohamok vannak, hogy az hihetetlen Kép
Lilócát már annyira sajnálom néha, nem használ a dentinox sem, lassan kezdek afelé hajlani, hogy ha nem jönnek ki a kicsi fogak záros határidőn belül, akkor veszek panadol baby-t vagymit...

Nuska, hol a levelem? Kép

Csók, minden jót mindenkinek
Lir
 
 


En meg csak egy friss terhes vagyok. Tudtok Pesten jo dokit/ korhazat ajanlani?
Es foleg ( ha szabad kerdezni : mennyiert? ) - ha mashogy nem, hat priviben. komluca@hotmail.com
Kép
Koszonom elore is: Indian.
 
 


Sziasztok!

2006.január 14-én szombaton délelőtt bababörze lesz a XIX. ker. Teleki u. 50. sz. alatt a Kispesti Művelődési Otthon épületében.

Mindenkit szeretettel várunk!
 


Sziasztok lányok!!
Segitsetek egy 17 éves lányon aki én vagyok!
Terhes lettem és az anyám nem törődik velem!
mit tegyek?
 
 


Yoko Kép

Hany hetes terhes vagy?
Az apja tudja?
Mit szeretnel tenni?
szuleid tudjak?
tanulsz? ha segithetek: szolj !!
Kép
Indian
 
 


Yoko Kép

Hany hetes terhes vagy?
Az apja tudja?
Mit szeretnel tenni?
szuleid tudjak?
tanulsz? ha segithetek: szolj !!
Kép
Indian
 
 


Yoko!

Igaz már vagy egy hónapja írtad a segítségkérő levelet, és nem tudni megoldódott-e a problémád. Ha mégsem sikerült akkor van a Gólyahír Egyesület, aki a válsághelyzetben levő anyákon segít. Hívd fel a 06-30/251-7120-as telefonszámot, vagy a krízisvonalat 06-80/203-923. De ha úgy gondolod akkor írhatsz a golyahir@freemail.hu -ra, vagy megnézheted a www.golyahiregyesulet. hu weboldalat. Mindenben segítenek neked.
Minden jót!

Zsu
 
 


Sziasztok!!!
Remélem tudtok nekem segíteni. Első babámat várom most vagyok 14 hetes :) KB. 2 hete elkaptam a hányás, hasmenés vírust ami nálam 5 napig tartott!!! Hányni csak 1 nap hánytam, de a hasmenés 5 napig megvolt!!! A kérdésem az lenne hogy a magzat ilyen idős terhességnél is károsodhat??? Akkor elmúltam már 12 hetes..... Nagyon félek, nehogy valami rendellenesség legyen......
agi1001
Jászdózsa
 
 


Sziasztok.ha ír ide még vki akkor kérem válaszoljon nekem arra ,hogy a  rosszullétek meddig tartanak mert lassan 7-8 hét van még  a végéből hátras de még mindig kínoznak kellemetlen dolgok mintpéldául:émelygés ,puffadás, szkrekedés....

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers


Évike
faragoeva
Nagykaniza
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: