Új privát üzeneted érkezett!

Nuska, mitszólsz? Kép)))))
 
 


Lir, ha azt mondom, hogy megálmodtam, elhiszed?
Épp jönni akartam, hogy leírom, hogy mit álmodtam, csak előbb bekapcsoltam a telefonomat.
erre tessékKépKép

Bemész hozzá?

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Persze, hogy be Kép
csak azt nem tudom, hogy ha ma odamegyek, nem fogok-e ott zavarni Kép
De mindenképpen be akarok menni.
Képzeld, én meg felébredtem olyan negyed kettő körül, még be is néztem ide, hogy van-e valami újság... Kép
Úgy örülök nekik Kép))
 
 

 
 

Sms-t kaptam:

'I. emelet 31. Éjfélkor elfolyt a magzatvíz, rögtön 5 perces fájások egyre intenzívebben. Lebeszéltek az EDA-ról, nagyon gyorsan tágultam! 5.44-kor kint is volt.'

És most beszéltem telefonon Ilával, délután bemegyek hozzá Kép
 
 


Kár, hogy ma mész, azt akartam kérdezni, hogy holnap nem megyünk-e együtt.Kép

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Nuska Kép
Az a baj, hogy holnap nekem csak hét körül lenne jó, gondolom neked az késő, nem?
 
 


Hát, de.Kép
És ma, mikor?Már ha van kedved együtt menni velemKép

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


későKép
És ma?már ha akarsz velünk együtt menniKép

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Ma fél öt körül már jó lenne Kép
Neked mikor jó?
nagyon szívesen megyek veled együtt Kép
 
 


Azt hiszem a fél öt jó, bár picivel jobb lenne a 4 óra, de még visszaszólok.

Puszi

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Jól van, várom Kép
Lir
 
 


Sziasztok!

Gratula a friss anyukának! Én új vagyok itt, fogadjatok be lécciKép Eszter vagyok Szombathelyről 34 hetes és 4 napos.
Lirian, nekem is a méhszájammal van gond, megrövidült (2000-1000), és két hete feküdnöm kell. Elég nagy büntetésKép Neked is hasonló gondod van? Vagy van vkinek hasonló tapasztalata? Van még remény arra, hogy felkelthetek, vagy most már végig marad az ágyikó?
köszi, sziasztok,
Eszter
 


Szia Eszter Kép

Nekem is ilyesmi van, de (egyelőre) engem még nem fektetett le a doki, én még mindig dolgozom.
Mondjuk, arra kíváncsi leszek, hogy mit mond jövő hét kedden, lehet, hogy onnantól nem lesz apelláta Kép
Elvileg egyszer csak eléred azt az időt, amikor ez a méhszáj már 'normális', onnantól elvileg nem kell feküdni folyamatosan...
Mondjuk, így a 35. hét vége felé én már annyira nem aggódék azért Kép

Lirian
 
 


Sziasztok!

Ha minden igaz terhes vagyok!Kép Hétfőn voltam a dokinál és azt mondta az ultrahangon, hogy van ott valami és valoszínű, de nem 100%. A teszt negatív volt. Nagyon izgulunk, hogy igaza legyen a dokinőnek.
 
 


sziasztok!

Lirian, köszi a gyors választ! Te hány hetes vagy? (Bocsi, korábban biztos írtad már). Nálam a 33. héten kezdődött, előtte 3 napig folyamatosan keményedett a pocim, akkor mentem el a dokihoz, aki jól lecseszett, hogy miért vártam 3 napotKép
Én nem éreztem magam igazán rosszul, még azon is gondolkodtam, hogy egyáltalán felhívjam-e. Szerintem,ha nem megyek el, még ma is talpon vagyok. Persze 33 hétre én sem szerettem volna szülni, így laptopostól, telefonostól beköltöztem az ágyba, itt rendeztem be az irodámKép Mázlim van, hogy így is tudok dolgozni..
Málnalevél teával hogy álltok? Nem tudom, most merjem vagy ne merjem inni...

Eszter
(34+4)
 


Eszter Kép

Én most taposom a 33.-ik hetet, és már két hete, hogy intett a dokim, hogy egy centit rövidült a méhszáj, jó lenne ha pihennék.
Én még dolgozom, elvileg ebben a hónapban végig, de már eljutottam oda, hogy nem ez a legfontosabb... ha nem bírom, akkor abbahagyom, Lili hogyléte sokkal jobban számít, mint bármi más Kép

Kandri!

Üdv közöttünk Kép
 
 


Sziasztok!

Hú, milyen sokan lettünk hirtelenKép
Sziasztok újjakKép

Kandri, lehet, hogy korán csináltad a tesztet, akkor is lehet negatív.


Hú, Eszter, te leszel a következQKép

Lir, hol és mikor talizzunk?

Puszi, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Léna!

Én négykor indulnék a népstadiontól kocsival.
Felvegyelek valahol? Kép

Lir
 
 


Igazság szerint én a KeletitQl nem messze lakok, de ahhoz messze van, hogy gyerekülésben odáig elcipeljem, az meg sajna kötelezQ.
De kockáztathatunkKépKépMert akkor babakocsival kiviszem odáig(ha befér a babkocsi hátra.

Na, milyen bonyolult vagyok.Kép

De talizhatunk a kh elQtt is.

Puszi

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


elugorhatok erted Kép
hol laktok? Kép
varjcsak:
ujvari_barbara@balusztradingatlan.hu -ra kuldj telefonszamot, felhivlak akkor Kép
 
 


Sziasztok!
Feltettem két hajnalban készült képet Ilona albumába.
Délutan 4-kor hozzák ki újra a babát ha jól tudom. Akkor megyünk be hozzájuk, de nemrég beszéltünk telefonon és minden rendben volt.
Köszönjük mindenkinek a jókivánságokatKép
Péter, a kissé még szédelgő apukaKép
Vendég
 


Sikerült kétszer feltennem az üzenetetKép
P.
Vendég
 


De édesKép

Péter, neked is gratula, nagyon drága.

Lir, nagyon kedves vagy, de sajna le kell mondanom, Sára a délutáni alvásból hőemelkedéssel keltKép
Mond meg légyszi Ilonának, hogy puszilom.Aztán este gyere és mesélj.

Puszi, LÉna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Ajjaj Kép
rendben, akkor meselek este...
 
 


Szijja Nuska Kép
Voltam benn Ilánál, szegényke még kicsit bágyadt volt Kép
A kicsi Marci nagyon aludt, egyszer fintorgott egyet, de aztán tovább aludt Kép Picit meggyötört volt ő is, de nagyon kis szép Kép))))))))) Teljesen meghatódtam amikor megláttam őket Kép

Nem voltam ott sokat, de majd még lehet, hogy benézek... veled remélem Kép

Lir
 
 


Szia Lir

Köszi szépen.Kedves vagy.Meddig lesz bent?

És te?azért pihengettél is?

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Fogalmam sincs, de szerintem még ők sem tudják pontosan...
Gondolom attól (is) függ, hogy Marci hogy érzi magát Kép
Most vonulok aludni, vagy valami hasonló, remélem ma jobban sikerül, mint tegnap Kép

Sára hogy van?? remélem semmi komoly baj nincs Kép
Gyógyuljatok meg mihamarabb!!

Lir
 
 


Szia Nuska Kép

Kérdeztem Ilát, hogy mik a hírek, ezt válaszolta:

'Kicsi fiam egyre szebb, imádjuk, nem csak ő született, hanem a kis család.
Még nem beszéltem dokimmal, húgom szerint vasárnap.
Puszi Lénának is!'

Kép
 
 


Szia Lir!

Úgy látszik magunkra mardtunkKép

Sárával nincs semmi komoly, csak a fognövesztés...

Kedves Ilona, olyan édesen beszél a fiáról.Nagyon szimpi.


Én úgy emlékszem, hogy 7végén nincs hazamenetel.

Még jövök ma, de Sára altatásért zokog.

Puszi

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Szia Nuska Kép

Beszéltem Ilonával telefonon:
abban maradtam vele, hogy szombaton olyan 3 körül benézünk hozzá pár percre... Ha van kedved, és jó neked az időpont, felveszlek benneteket valahol Kép

Egyébként jól vannak, mostmár mérhető mennyiséget evett Marci, úgyhogy minden rendben Kép Mára már a hangja is egész jó volt Kép

Lir
 
 


Szia Lir!

Igazán nagyonn nagyon kedves vagy.
AZ időpont tuti.És ha igazán szemetelen szeretnék lenni, akkor maradhatnánk az elözőleg megbeszéltekben.Már ha neked is jó.


És veled, mi újság?RÉg meséltél magadról.

Mélben majd megy a számom.

Puszi, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Léna Kép

Semmi sincs ebben, nagyon szívesen elviszlek benneteket Kép
Én viszonylag jól vagyok, bár a prücsök ma eléggé inaktív volt... és ez aggaszt kicsit
Tudom, hogy ilyenkor már nem annyira virgoncak, de azért mégis...
Várom a számodat, és holnap akkor 10 körül rádcsörgök Kép Öhm... a profilomban levő címre küldd, a másik a munkahelyi, azt itthonról nem látom...
 
 


Szia(sztok) Kép

Ila, remélem minden rendben, sima volt a hazatérés Kép
Gondolom, hogy most nem épp mi vagyunk a legfontosabbak, de már alig várom, hogy szót válthassunk... tudod, a kellemes társaság hiányzik... Kép
Írj majd, ha ráérsz Kép
 
 


Sziasztok!

Ilona, én is, én isKépMég egyszer gratu nektek.Kép
És képet-képet, jó sokat.

Lir, kellemes társaság, köszi szépenKép
(na jó, értem énKép)

puszi

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Nuska :P

Tudod, így kiegészül a kellemes társaság az eredeti létszámra Kép
 
 


Jaj Istenem!Kép SZIASZTOK!!!

Olyan jó volt visszaolvasni benneteket!
Köszönöm a sok jókívánságot meg sms-t!
Ma dél körül hazajöhettünk, bár hétfőn vissza kell menni a kötelező ultrahangra ill. még egy vérvételre, DE ÚJRA ITTHON!Kép

Így a harmadik napon, kissé fáradékonyan,de jól vagyok és legfőképpen Mártonka,aki egy kis tünemény, Egészséges, nyugodt kisbaba.
Nagyokat les, ha éhes jelzi,de már a hangomra is elhallgat ezt nagyon imádom most benne.
Szopizik rendesen, én meg állok rendelkezésére, ami most még igen fárasztó, de nem vagyok egyedül mert apuci mindent levesz a vállamról.

Most megyek,de majd jövök!
Képekkel is remélem!
Puszi mindenkinek!Kép

Ilona és Marci
Vendég
 


Nem bőgök Kép
Csak kicsit, néha Kép
Örülök, hogy jól vagytok, hogy itthon vagytok Kép
És annyira várom már Lilit...
 
 


Majd,ha jobban erejem teljében leszek már,akkor írok bővebben is!
Na,ne már bőgjél, drága Lir! Viccelsz?KépMajd szólok...
Kép
Vendég
 


Ilona,épp most írtam neked smst.
Ne kérj tőlünk olyat, amit úgysem tudunk betartani.

Lir, hajrá-hajrá.Mi is várjuk ám LilitKép

Megyek Sárához, hát, Ilona, ő már nem halgat el a hangomraKépKép

Puszi

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok Lányok Kép

Mindenkivel minden OK? Kép
Nálunk még mindig felfordulás van, hiába kezd már látszani a vége, szerintem szép lassan beleőrülök Kép
Zsolt a konyhát festi épp, remélem ma befejezi azt is teljesen, mert ettől a szobában is kupleráj van, ha így folytatjuk, én keresek egy átmeneti szállást Kép
Ila, olvastad a tavaszi topic-ot? Remélem nálatok nincsenek hasonló problémák..........
Na, megyek, mielőtt meggondolatlanságot írhatnék Kép
Jók legyetek,
Lir
 
 


Nincs időm megkeresni!Meg olvasgatni sem egyelőre,de leírhatnád szerintem nyugodtan.
Ha a szoptatással kapcsolatos...
hát szerdán szültem és pénteken evett mérhetőt 20 grammot és még a kórházba produkáltunk 40-et is.
Nagyon nehezen indult!!!
Nagyon nagy türelem, sok pihi és folyadék!
Van tejem bőven,nincs mérlegünk,ma vagy holnap jön a dr. néni és valószínű bérelünk, DE hangsúlyozom nem ez a lényeg,hanem az,hogy amikor sír éhesen és látom,ahogy megnyugszik mert jön a tejcsi, nagyokat nyel és szív!
Volt az ellenkezőjére is példa (tehát hiába szívta nem jött, tovább sírt,de a kórházba kapott pótlást).
Itthon jött a para,de megoldódott, talán azért mert nincs más csak tejcsi!
Muszály volt,hogy szopizzon, muszály volt hogy beinduljon és sikerült!
Sokszor gondoltam azt főleg a kórházba hogy tápszeres receptet kérek a gyerekorvostól és rá is kérdeztem. LEBESZÉLT!
Ennek örülök!
Mennem kell.
Vendég
 


Lir, kész letettek?

Nálunk minden ok, bár Sára foga még mindig nem látszik,csak nyűgös rettenetesen. Bár most anyúék elvitték apú könyvelőjéhez, így enyém a világ.
Tudok takarítaniKép

Ilona?gondolok ám rád mindennap.


Pusziiiiiiii

Teszek fel egy képet, keressétek a babát: Kép

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Örülök, hogy nálatok nincsenek ilyen gondok Kép
 
 


Ilona, most látlak, de jó, hogy van tejcsi, nagyon örülök.
Kaptál Ergam cseppeket?(méh összehúzó)

Képzeljétek, a napokban hallottam, hogy már nem adják, mert bizonyítottan tejapasztó hatású, velem meg egy egész üveggel szedettek be...
Lir, ha esetleg adják neked, azért kérdezz rá.
Ki tudja, mi van ha van benne vmi.
Bár így utólag nem lehet eldönteni, hogy a cseppek miatt nem volt tejem vagy amúgy se lett volna.

Ilona, új kép?
Nem biztos, hogy kell a mérleg, engem csak idegesített.Volt, hogy szopi után kevesebbet mutatott, mint előtte.

Kicsit csapongok, mert sok mindent akartam írni, és még úgy, hogy Ilona lássa, hátha itt van.

Puszi

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Nuska, alakul a lakás, de én már borzasztóan türelmetlen vagyok sajna, így minden nap újabb megpróbáltatás Kép
Holnap lépek be a 34.-ik hétbe, még igazából van időm, csak már annyira túl lennék rajta...
Lili ma über-aktív, majdnem kiesett a hasfalamon az előbb is... Kép Jó lenne már három-négy héttel idősebbnek lenni Kép
 
 


Sziasztok Kép
Képzeljétek: ma reggelre úgy néztem ki, mint akit agyonvertek Kép Teljesen fel vagyok dagadva, tiszta víz mindenem, de még az arcom is Kép
A kolléganőim szerint annyira nem vészes, de én érzem a bokámon, az arcomon, a kézfejemen...
Igyekszem pedig kevesebbet inni, de úgy látszik nem vagyok túl eredményes Kép
Ma megyek dokihoz, kíváncsi vagyok mit mond...
 
 


Sziasztok!Kép

Tettem fel egy képet tegnap készült!Kép
Így alszunk mi!Kép

Nem kaptam olyan cseppeket amit írtál Léna!Valami injekciós méhösszehúzót kaptam.
Iszom a laktoherbes tejelválasztást segítő teát, dől a tejcsiKép

Tegnap voltunk uh-on meg vérvételen,kicsit besárgult és még holnap is lesz egy kis uv-fény a kórházba de jól vagyunk és minden rendben.
Nagyon nagy boldogságban úszunk itthon, jól eltellik a nap, élvezzük minden percét...
Én többnyire pihenek,apa vásárol főz,mos takarít.
Aztán együtt gyönyörködünk a kisfiúnkban, de az is jó amikor Marci nélkül összebújunk egy picit kettesben.
Azt hiszem felnőttünk, igazi család lettünk és ez olyan jó!Kép

Csakhát elmúlt az internet-függőségem!Kép
De szerintem ez csak átmeneti!Kép

Lir!
Vigyázz magadra és mutasd meg dokinak a vizesedést,de szerintem nem vészes és ne igyál kevesebbet!!!Én úgy tudom,hogy a víz-vízet hajt!!!

Puszi nektek!

Ilona
Vendég
 


Ilona, hát nem győzök betelniKép

Lir, mizujs?orvos mit mondott?ugye nem tartott bent?HOOOOOOOOOOOOOOOOOOL VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGY?

puszi, LÉna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Ilona, Marci gyönyörű Kép))

Léna Kép Nem, nem tartott benn, szednem kell Diaphyllin-t, és ennyi... A méhnyak is maradt ahogy volt, úgyhogy most nem ijesztgetett semmiféle kényszerpihenővel... Meg, most elkezdtük a 34.-ik hetet, egyre kevésbé vagyok ideges... Kép
Nálatok mi hír? Kép
 
 


Hát, Lir, örülök nagyonKép

Nálunk semmi jó.Sárának sikerült elkapni aputól a torokgyuszit, ráadásul tovább fejlesztette még középfül gyulladással is.
Tulajdonképp semmi változás, még így is olyan, mint a hétördög.Egy idegen meg se mondaná, hogy beteg.Most is itt kiabál mellettem.A gyógyszereket szívesen megeszi(3x 2 féle), de a fülcseppel gondok vannakKép.
Jaaaa, meg nem eszik, biztos a torka fáj.
És persze visszafertőzte apát.
Meg már nekem is fája torkom, de gyorsan bevettem ilyen homeos bogyeszokat, és várom a javulást.

Hát ennyi.Remélem hamar túl lesz rajta.

Puszi, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: