Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Kép Íme az ötszázadik hozzászólásom!:

Lányok!
Szeretném nektek bemutatni Nellit! Ő és a családja itt laknak tőlünk nem messze.
Sokat e-maileztünk már, most éppen együtt várjuk a tavaszt mert rokonlelkünknek igazán jót tenne már!
Nelli!
Örülök,hogy itt vagy!Kép
És annak is,hogy mostmár két tapasztalt anyuci vesz minket körül!

Mostanra egész jól sikerül megkülönböztetnem a hasfájós, az éhes vagyok és a "vegyél fel" sírásokat!Tegnap apa meg is jegyezte,hogy most mi lenne nélkülemKép
Persze nem hagyjuk sírni,csak egy percet maximum!
Tegnap este is próbálkoztunk,hogy kiságyba a kajcsi után,de 1 perc után itt kötött ki velünk a nappaliba tv nézéssel,aztán ha már mi is átvonulunk vele a hálóba akkor gond nélkül elalszik az ágyába.Csak csodálkozok,hogy megérzi az egyedüllétet,pedig már aludt mikor leraktam!

Ma itt jártak a hugomék anyuval és teljesen el voltak olvadva Marcitól és ezt olyan jó volt látni és érezni.
Jó volt megfigyelni a keresztlányok reakcióit, legfőképpen a kétéves hozzáállását a kisemberhez.
Egyszerűen tündéri volt!Kép

Ma elöszőr mehet élesben a nagy-nagy pancsi mert teljesen begyógyult a köldökünk, anyuék meg is dícsérték,hogy milyen szép lett!

Kép
Ilona
Vendég
 


IlonaKép
Hát a kétéves uncsitesóval biztos jót fog majd Marcika játszaniKép
Nagyon édesek lehettek együttKép

Köszi a kedves bevezetőt rólam. Igyekszem a tapasztalataimat átadni Nektek, ha igényt tartotok rá. De persze én is nagyon szívesen veszek tőletek bármilyen tanácsot.

Dorkánál még én is minden nyekkenésére ugrottam, de ez Domcsinál már változott. Ahogy halad a korral, úgy hagyom időnként egy kicsit tovább sírni, hátha visszaalszik magától, vagy megold egy-egy "problémát".

Gratula az 500-ik hozzászóláshoz, én is valahol ott járok.

Gratula a szép köldökhöz, máris milyen ügyes anyuka vagy!
A picik, hacsak az elején meg nem ijesztik valamivel (pl. forró víz), nagyon szeretik a pancsit. Domcsi már igazi pancsolóKép

És igen, a tavaszt már nagyon várjukKép
Ma elég szép idő van, de jövő héttől megint sarkvidéki időt mondanak, amitől előre borsódzik a hátamKép

Puszi:
Nelli
 
 


Sziasztok!

Először is igazán örülök, hogy én tudathatom a jó hírt, miszerint:
LIRÉK HAZA MENTEK MA.
éljen-éljen-éljeeeeeeeen.Kép

Nem rég beszéltem vele, épp mérleget hajkurásznak.


Nelli, üdv köztünk,örülök, hogy jöttél, így már én is kérdezgethetek.Sára lányom márc. 9.-én lesz 11 hónapos.

Ilona, de jó, olyan jó érzés, mikor tudod, hogy rád van szüksége,és senki már nem érti meg annyira, mint te.

Mi sajna, megjártuk ma az orr-fül-gégét.Szerencsére azt mondta a fülész, hogy egyáltalán nem olyan vészes a dolog, szó sincs fülfelszúrásról.Kaptunk fülcseppeket, állítólag ez mostmár jó lesz.
Olyan rossz volt, nekem kellett leszorítanom édesemet a vizsgálóasztalra.Kép

Viszont ami nagyon aggaszt, hogy 3 napja semmit nem eszik.De szinte szó szerint.
Egy-két falat, és aztán kész, eddig az esti tápszer volt, amit megivott, de ma este már a 180 helyett csak 100-at ivott.
Az egyetlen amit hajlandó megenni(most biztos megköveznének egyesek)az a Kinder Pingvi.
De én már eljutottam arra a szintre, hogy már ez se érdekel, csak egyen már végre vmit.

Remélem nem sokáig tart már.

Ja, és Ilona, én is várom a tavaszt, igazán mászkálhatnánk majd, így együtt néha a jó időbenKépKép

Na, eldugulok végre, puszi, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 

 
 

LénaKép

Köszi az üdvözléstKép
Gratula a kis 11 hósodhozKép

Én tudnék mesélni a nemevésről. Dorka a mai napig rosszul eszik. 6 évesen 17 kg. Én is csináltam már mindent, de aztán rájöttem, hogy nem érdemes aggódni érte. Magához veszi, ami kell neki, hisz egészséges.
Ha Sára egyébként kiegyensúlyozott baba, ne csinálj nagy ügyet az evésből. Lehet, hogy a foga miatt nem eszik.
Kínálgasd többször, de ha nem kell neki, hagyjad.

Te is itt laksz a közelben?

Lírnek is nagy-nagy gratula a babájáhozKépKépKép

Puszi:
Nelli
 
 


Sziasztok!

Én már nagyon várom,hgy Lir bejelentkezzen végre!Kép

Léna!
A Kinder Pingvi igazán tápláló finomság,de tényleg! Tudja az a gyerek,hogy mire van szüksége! És most a kis szervezete a gyógyulásra összpontosít és nem feltétlenül az emésztésre használja fel az energiát! (ezt olvastam valahol)

És egy kis invítálás nektek:
hogy mi itt a hegy felőli oldalon lakunk és velünk szemben van is egy light-osabbb.
Gondoltam jó kis mászkálás lenne kilátással...hmmm. Nem olyan meredek, és még egyszer sem voltam fent, pedig régóta csalogat.Kép

Kép
Ilona
Vendég
 


Jó estét kívánok!Kép

Megint én...

Marciról egy kicsit:
-Szóval két napja nem fáj a pocink!Képkopp-kopp!!!
-Szintén második napja már,hogy este fürdés és kaja után nyűgösködik a nappaliba velünk, egészen addig amíg be nem vonulok vele a félhomályos hálóba és énekelek neki meg dúdolászok és elalszik a karomba pillanatok alatt.Ez nekem hihetetlen jó érzés!Kép
Olyankor teljesen megnyugszik,elengedi magát és már szuszog is, le sem akarom olyankor tenni.Engem is megszáll a nyugalom.
Aztán persze vissza a nappaliba,hogy velünk legyen,amíg mi is le nem fekszünk.
IMÁDOM!
-Éjszaka már nem néz nagy szemekkel,hanem kajcsi után simán vissza alszik,így mi is.Kép
-Nappal szokott nézelődni,meg szórakoztatjuk kicsit,de még mindig eszik-alszik többnyire.
-Igazán szerencsénk van,hogy ilyen jó kisfiú!Kép

Kép
Ilona
Vendég
 


Hééé!
Már megint csak én vagyok itt?

Akkor megint csak Marciról...:
-Ma hasra fektettem a hasamon és baromi hosszú perceken keresztül csak tartotta és tartotta a kis fejecskéjét, közben szemeztünk nagyokat és dumáltam neki. És nem vettem észre,hogy ez neki fárasztó lenne, egy pillanatra sem tette le a fejét.
Persze eddig is tartotta a buksiját,meg forgatta jobbra-balra,és valószínű,hogy amit most leírtam az tök normális dolog,csak eddig még nem volt előtte ilyen érdekes valami,mint Én.Kép

Lassan szólok apának,hogy az újabb képeket is tegye fel gépre.Mert baromi sokat gyarapodtunk, látványosan nőttünk és nehezedtünk, és sok-sok 56-os rucit kell elraknom a süllyeszőbe.
Kedden megyünk méretni, már nagyon kíváncsi vagyok,hogy mennyit nyom a kis csibészem.Kép

Kép
Ilona
Vendég
 


Csirke bemegy az RTL Klubba:
-Szia, az apukámmal szeretnék beszélni.
-Itt dolgozik?
-SZERINTED?
Vendég
 


IlonaKép
Gratula Marci baba fejemelgetéséhez. Annyira még nem természetes dolog ez. Nagyon ügyi és erősKép

És jó, hogy ilyen jó kisfiú, könnyebb NektekKép

Mi túl vagyunk Dorka 6 éves oltásán. Nagyon hősiesen viselkedettKép
Csak most fáj neki egy picit.

Puszi:
Nelli
 
 


Sziasztok!

Ilona, édes lehetKépMinden új, amit csinál, olyan, mint egy kis csodaKép

Szegény Dorka, nagyon sírt?

Lir, vajon miért nem jelentkezik???
biztos nagyon fáradt.

Sára kezecskéje ma a videóba szorultKép
Megpuszilgattam, megnyugodott, és indult újra a videó felé.Hát semmiből nem tanulnak??????

Puszi, LÉna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


LénaKép

Nem sírt nagyon, csak a végén halkan. Itthon annál inkább, mert fájt neki, de estére javult a helyzet.

Szegény Sára, ezek a picik mindig megtalálják a legrosszabb, legveszélyesebb dolgokat, de ebből tanulnak, mégha nem is rögtön.

Puszi:
Nelli
 
 


Amikor itt volt a két keresztlány (6 és fél ill. a 2 éves) bebújtak a gyerekágy alá, azon a kis résen, egyszerre mind a ketten, aztán kifelé már volt nagy pánikKép

Léna!
Ez olyan mint a tűz! Hiába mondod majd neki,hogy süt meg forró! Amíg meg nem tapasztalja egy kicsit a saját bőrén,addig tuti nem nyugszik. Mert nem tudja még,hogy milyen is az,hogy forró! (Kép)

Nelli!
Azt az oltást nem az első osztályba kapják a gyerekek, függetlenül attól,hogy évvesztes-e avagy sem!? Régen még így volt!
Most gondolkozom,hogy a hugom nagyobbik lánya is elmúlt 6,aztán mintha nem kapott volna még ilyet.

Holnap reggel megyünk csípőszűrésre, meg mázsáltatniKép

Kép
Ilona
Vendég
 


HalihóKép

Sára virslizikKépKép

Ilona hány kilót kellett haza cipelned?Kép

Pusz

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Itt vagyok!Kép

Szóval:
-február 2.-án 3400 g-mal született,
-február 9.-én 3100 g volt,
-és ma pedig 3920 g-ot nyom.
Holnap lesz 4 hetes.
Fogalmam sincs,hogy mennyi a heti súlygyarapodás általában, de megvagyunk dícsérve!Kép
Csípőszűrés is sikeres volt,minden oké, 3 hónapos korába van megint ilyen, amúgy ha nincs semmi,akkor 3 hét múlva megyünk megint egészséges gyerek tanácsadásra a doktor nénihez.Kép

És nem kellett cipelnem,mert van egy hiper-szuper babakocsink hordozóval, amibe néha nagyon jól érzi magát.Kép

Lir-nek meg mindjárt írok egy sms-t,hogy mi újság!? Gyanítom,hogy az ő internetfüggősége is alább hagyott, mint nekem a legelején.Kép

Marcikám az éjszaka produkált egy 4 órás alvást, mert,hogy inkább 3 óránként kukorékol. Szóval haladunk remélem és elhúzzuk lassan, mondjuk aludnék egyhuzamaba 6 órát.Most erről álmodokKép

Sáráról kép?Már olyan régen láttam.Kép

Süt a nap!Kép

Megyek mosást intézni meg mosogatni, rámolni.
Semmi kedvem!

Azt mondják,hogy kezd viszajönni az arc színem,már nem vagyok olyan hófehér.
Jobban is vagyok.

Szép napot!Kép
Vendég
 


IlonaKép
Nem az isiben kapják, nekünk kell elvinni az egészséges rendelésre, mikor betölti a 6. évét.

Szép súlyú Marcika, és jó, hogy nálatok rendben a csípő. Nálunk nem volt az, de most már igen. Vissza kell még vinnem kontorllra, de olyan szépen jár, nem hiszem, hogy gond lenne.

Jó, hogy kezd beléd visszajönni az életKép

Puszi:
Nelli
 
 


Halihóóóóóóóó

híreket hoztam, de csak most tudtam belépniKép
Beszéltem Lirrel, azért nem jött eddig, mert nem haza, hanem anyósáékhoz mentek, és ott csak mától lesz net.
Szóval talán ma már jön.

Ilona, szép adatok, igazán ügyik vagytok.Az nagyon jó hír, hogy kezdesz jobban lenni.

MEgyek, eszek vmit, amig Sára alszik.

Jaaaaaaaaaa, fénykép.
Sajna nincs új kép, mert a fényképezőnk szeptember(!) óta rossz, februárba(!) jutott el a szervízbe-éljen ZoliKépKép-de javítani nem lehet, és kaptunk egy csere utalványt, amivel a vásárlás helyszínére kéne belibbenni.De, itt jön a vicc az egészbe:netről rendeltük anno, és , mint kiderült egy miskolci cégtől, szóval irány MiskolcKépKép
Jó vicc, nem?A 40 ezres gépünk cseréjére még kb 10 ezret költhetünk üzemanyagra.

Mind1, 1 napos kirándulásra jó leszKép

Szóval, ha lejártuk a túrát lesz új képKép

Puszi, LÉna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!

Tegnap elszóltam magam,hogy jobban vagyok!
Délután rosszul lettem, 150/100-ra felment vérnyomásom és 150/percre a pulzusom,falfehér voltam megint és ájuldoztam.
Azt mondta a belgyógyász,hogy ugye az oxigént a vér szállítja,"amiből most nekem kevés van" (vérszegénység),de hogy ellássa a feladatát ezért feljebb megy a nyomás (vérnyomás).Valami ilyesmi, a lényeg,hogy ingadozik és ez baromi sz@r!
Nagyon megijedtem,majd elájultam,Marci meg épp ébredezett,apát hazahívtam,gyorsan itthon lett én meg lassan jobban.
De ez nem egy állapot nekem!
Gyakram vagyok teljesen jól és már azt hiszem,hogy így is marad,de úgy látszik tényleg kell még egy pár hét(doki szerint),ígyhát várom már nagyon!
Mennék már a csavargyárba is például.

Kép
Vendég
 


IlonaKép
Sajnálom, hogy rosszabbul vagy.
Nehéz időszak ez még egészségesen is, nemhogy problémákkal. Próbálj többet pihenni, és segítséget kérni, ha van.

Ha segíthetek, és ráérek, csörögj rám, és ott vagyunk.

Puszi:
Nelli
 
 


Nelli!Kép
Köszönöm,aranyos vagy!
Kép
Vendég
 


Nelli!Kép

Névnapod alkalmából nagyon sok boldogságot, egészséget és minden jót kívánok!Kép

Ilona
Vendég
 


IlonaKép
Köszönöm szépen, aranyos vagy!

Jobban vagy?

Puszi:
Nelli
 
 


Sokkal jobban vagyok!
Ez a rosszulét kb 10 percig tart, előtte és utána is "jól" vagyok. Tegnap pl aludtam és az ágyból ugrottam ki,hogy ablakot nyissak. Hirtelen a semmiből jön. Nem is szeretek erről beszélni.
Amúgy meg minden kedves ismerős és rokon baromi messze lakik,pedig ez is Bp. anyósom lakik itt a kerületben,dehát inkább jól vagyok,pedig a jobbik fajtából való anyóspajtás.Kép
Megyek mert ébredezik a kis csibészem!
Tegnap volt két és fél óra,amikor csak az ölembe volt hajlandó el lenni, ha leraktam akkor sírt pedig nem volt éhes és a hasa sem fájt, ő volt anya-majma.
Vendég
 


Halihóóó!Kép

Marci már eddig is mosolygott alvás közben, ráadásul még hangosan is szokott röhögni,de ma reggel apucira ébren rámosolygott!Kép

És már le sem merem írni,nehogy elszóljam magam, de jó pár napja vagy már hete is,hogy fürdés és kaja után elalszik és reggel 7 körülig csak enni ébred fel éjszaka.

Ti nem meséltek semmit?
Lir! Merre vagy?
Vendég
 


IlonaKép

Nagyon édes lehet Marcika, ahogy mosolyog és nevetKép Az ilyen mosoly megér minden szenvedést.

Ha ilyen jó baba, akkor 2-3 hónapos kora körül már enni sem fog felkelni. Legalább is Domcsi ezt tette.

Nekem tegnap katasztrófálisan viselkedtek, amit betudok a hónak.

Én meg lihegek a tornától, de jól esett nagyon.
Ne félj, Te is fogsz még tornázni, de nem most. Én is 4-5 hónapja kezdtem, az első hónapokban örültem, hogy élek.

Puszi:
Nelli
 
 


Sziasztok!

Mi újság? Nagy a csönd!Kép

Nekem a babanet függőségem megint alábbhagyottKépmert a téli babásoknak van egy új fórumKép az izgi.hu-n és unalmas perceimben azt szoktam olvasgatni meg minden mást.
Persze ide is benézek,de itt sehol senki!?
Vagy mindenki csak benéz?Kép

Marci továbbra is jókisfiú.
Nappal van fent,ha épp nem alszik és éjszaka alszikKépmint ahogyan azt kell!
Pocira nagyon jó az infacol,bár az elején nagyon-nagyon elleneztem,de bevált és hát nem is szívódik fel,így igyekszem nem aggódni.

Mostmár szoktunk dumálgatni,vagyis hangokat ad ki nekem (olyat,hogy: eö) nagyon édes és okos feje van neki,dehát sokat foglalkozok vele!Kép
Aztán a pelenkázón már nem lehet egyedül hagyni mert olyan mintha már legalábbis lassan oldalra fordulna és leesne onnan (nekünk csak egy lap az egész). Szóval nagyon kis eleven.

Most ennnyi, megyünk fürödni,ezt is egyre jobban élvezi!

Kép
Ilona és Marci (aki szerdán lesz 5 hetes)
Vendég
 


IlonaKép
Én is jövök, csak nem ír senki, így nincs kedvem magamnak írni. Meg aztán két topicba nagyon intenzíven írok, az kimeríti a szabadidőmet.

Nagyon édes lehet Marci baba. Felidézi Domcsi ennyi idős voltát. Ő is már meg tudta tartani magát hason, egészen kitolta magát, és az eő is volt.
Olyan egyformák egy ideig a gyerkőcök.

Nálunk Domcsi kezd egyre inkább kommunikálni. Még azért minden a baba-babé-ba, és ennek változatai, de nem bánom, mert a nővére kettő helyett is beszél.

Én már nagyon várom a tavaszt. Nem is tudok élvezni semmit, amig nem tudunk sok időt kinn tölteni.

Puszi:
Nelli
 
 


Sziasztok!

Mostani ritkulásom oka, a kiújjult tanulási kedvem.
Sajna így a Sára mentes szabadidőmet muszály tanulással töltenem.Most is azért lehetek itt, mert végeztem az eheti tétel adagommal.
Mostmár csak meg kellene tanulnom.

Ilona, de jó, hogy dumálgat.
biztos egyre több dolgot tud.És mi a helyzet az éjszakákkal?

Nelli, én már alig várom, hogy Sára elkezdjen beszélni.
Most 11 hónapos, a cic már remekül megy, és mintha egy halvány kukucs is elhangzott volna márKép

Most épp rettenetesen nem díjjazza, hogy itt ülök a gép előttKép

De azt még csakazért is leírom, hogy ma 11 hónapos, a mai napot a bilivel kezdtük, egyenlőre egy hatalmas leugrással kezdte.egyedül eszi már a szendvicset, és próbál önállóan állni.Ami kiderül abban, hogy elfeledkezik magáról, és úgy áll kapaszkodás nélkül, de ha észreveszi, hogy senki nem fogja, és ő sem fog semmit, akkor eszeveszetten elkezd kapkodni vmi után, amit elkaphatKép

Szóval, mi így állunk mostanában.

Ilona, nektek lassan esélyes lesz az oltás, vagy már túl is vagytok rajta?

Lirről vki tud vmit?nem jelentkezettKép

Puszi, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Nelli!Kép

Mindig eszembe jutsz,hogy tornázol mert nekem baromira fáj a derekam meg a hátam Marci súlyától. Emelgetni napközben meg ki a kádból például. Elvagyok lustulva de nagyon, és nekem se ártana egy kis erősítés.Kép

Minden elismerésem a két gyerekhez!Kép
Épp valamelyik nap gondolkoztam,hogy nem tudom mi lenne velem ha még Marcin kívül egy nagyobbacskát is el kellene látni,foglalkozni vele.Persze kialakul meg minden,de én egytől is eltudok fáradni nagyon!Kép

Léna!Kép

Nagyon ügyes ez a Sára gyerkőc,el tudom képzelni őt.Biztos tündéri!Kép Bírom ezeket a gyerek beszédeket is, olyan édes hangjuk van.
A hugom kétévesével rendszeresen beszélek telefonon,mindig feldob a dumájával.Kép

Irigyellek,hogy tanulsz!Kép Én ezt el se tudnám most képzelni,bár már megtanultam a kenyerem javát,de abból sosem elég.

Az éjszakák még mindig szuperek!
Napközben van fent többet, éjszaka csak eszik és alszik.
Ma sétáltunk nagyot,bár hülye voltam mert baromi nagy szél van,de had' szokjaKép Én legalább élveztem nagyon. Viszont kint a levegőn egyből bealszik,pedig előtte 4 órát aludt!

Most már csak kozmetikushoz kell eljutnom meg fodrászhoz,hogy mire lemegy az influenza addigra tudjak emberek közé menniKép

A BCG-t még a kórházba megkapta Marci és alakul a vállán, így nem fogják ezmiatt újraoltani.
2 hónaposan áprilisba lesz a következő és utánna havonta egy darabig.Kép

Lir-nek írtam a hétvégén,de nem is válaszolt,pedig szokott.

Kép
Ilona és Marci (aki ma 5 hetes!)KépKépKépKépKép
Vendég
 


LénaKép
Nagyon édes lehet Sára, hogy "beszél".

Ha elfogadsz egy tanácsot: 11 hósan még nincsenek a gyerkőcök megérve a szobatisztaságra. Az, hogy magától szóljon, hogy pisilni vagy kakilni kell, és tudja is visszatartani addig, míg bilire nem kerül, legalább 2-2,5 évesnek kell lennie. Akkor már beszélni is tud, meg idegrendszerileg megérik arra, hogy elhagyja a pelenkát.
Én azt nem tartom szobatisztaságnak, hogy rajta ültetjük hosszú ideig, hátha "termel" bele valamit.
Vigyázni kell arra, nehogy túl korán szokjon le a pelusról, mert annak később negatív következménye lehet.
Erőltetni sem szabad semmi.
Persze úgy csinálod, ahogy gondolod, csak én ezt már egyszer átéltem. Dorka 2,5 évesen szokott le a pelusról 1 hét alatt, majd újabb 1 hét alatt éjszakáról is. És később sem volt soha gond.

IlonaKép
Ne siess! Fogsz Te még tornázni. Egyenlőre regenerálódni próbálj, és szép lassan haladj! Elég lesz majd neked a séta is.

Hihetetlen, hogy már 5 hetes Marcika!
De jó, hogy ilyen jó kisbaba.

Puszi:
Nelli
 
 


Sziasztok!Kép

bili-téma:
A hugom kétévese (a múlt hónapba volt 2 éves) kb. 2 hete lett teljesen szobatiszta nappalra, éjszaka még nem annyira.
Viszont ajánlom Léna nektek azt a pelust ami olyan mint egy bugyi és le-fel lehet huzogatni.Így ha nem sikerül akkor sincs gáz.
Én egyetértek Nellivel DE az nem baj ha ismerkedik a bilivel mert láttam én már olyat,hogy a kisgyerek szó szerint félt a bilitől!

Marci továbbra is jó kisfiú.Igaz,hogy ma reggel 6-kor volt a "jó reggelt" de nem baj mert este 8-tól.
Volt most két nap amikor gyakrabban kért enni és kevesebbet evett,de mára már visszaállt a régi kerégvágásba.Én rugalmas vagyok csak furcsa volt az én óraműpontosságú kisfiamtól.Kép

Most is mennem kell...éhes!Kép

Kép
Ilona
Vendég
 


IlonaKép
Ó, és mennyit fog változni még a Te óramű pontosságú fiad. Mindig, mikor beállt nálunk egy kis rend, pár hét, és felborult. De azért kialakult szépen a napirend.

Persze, lehet ismerkedni a bilivel, bár én sztem ezzel is ráérünk 1,5 éves korától, amikor már talán meg lehet neki magyarázni, mi az.

Puszi:
Nelli
 
 


Írtam Lir-nek!
Talán szerdán már sikerül neki is bekapcsolódni újra hozzánk!Kép

Jövőhét szerdán már lejár a 6 hetes gyermekágyi időszak, be kellene jelentkeznem a dokihoz.Apa nagyon szeret...Képén meg úgy félek! Azt mondja ne szedjek gyógyszert és én se szívesen,de nem szeretném a véletlenre bízni a dolgot! Ráadásul ha belegondolok,hogy Marci rögtön az első próbálkozásra sikerült akkor ki kellene találni valamit. Eddig is megoldottuk,csak mostmár nagy a tét!Marcinak nem szeretnénk egyelőre kistestvért.

Kellemes hétvégét!
Olyan jó,hogy apa most 4 napig itthon lesz velünk!
Tervezek egy kis csavargyárt is!

Kép
Ilona
Vendég
 


LÁnyok, köszi a bilistémát.
Igazából én sem örülök neki, de nem volt erőm épp vitába szállni anyámmal, így maradt a bili, de azóta nem került napirendre.

DE jó, hogí Lir jön végreKép

Húúúúúúúúúú, Ilona, azt hiszem mi is kevés dolgot vártunk ennyire, mint a 6 hetet.Bár ugye mi császárosok voltunk, szóval, azt hiszem könnyebb volt a helyzet.

Mi a spirál mellett döntöttünk(bár nem kérdeztedKép ) .Zoli nekem sem engedi a gyógyszert, de amúgy szó szerint mi is így gondolkodunk, mint tiKépKép

Ennyit belőlem, álmos vagyok

Puszi, LÉna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


LénaKép
Fontos, hogy a saját gyerekeddel kapcsolatban a saját érzéseidre hallgass, és ne engedj a szülői nyomásnak. Ők még más világban neveltek minket, nem tudják azokat a dolgokat, amik mostanra átalakultak, átértékelődtek. Hallgasd meg őket, de Te dönts saját magad!

Én sem szedek gyógyszert, pedig nem valószínű, hogy lesz még gyerekünk. Én a hormonhatás miatt nem szedek, amúgy is depis alkat vagyok.

Puszi:
Nelli
 
 


Sziasztok!Kép

A majdnem 6 hét alatt egyszer mozdultam ki egyedül itthonról: amikor a vérvételre mentem,de annak már vagy 4 hete is van, és MA!!!Kép
Annyira jó volt, vásároltam, ott hagyhattam egy csomó pénzt, vettem mindenfélét!
Néhány vagány ruhafelszerelést Marcinak,hogy ha megyünk akkor csini legyen melettem!Kép
Vettem játszószőnyeget,de az meg 3 éves kortól való mert puzzle-s,csak én azt hittem,hogy nem ilyen apró darabok vannak benne,szóval az megy a hugoméknak.
Mindenféle színes csörgőféléket és ami a legédibb az a kelj fel jancsi,de kacsából, baromi aranyos! Ha hason fektetem majd Marcit nagyon fogja már lesni.Kép
Szóval ez volt az én nagy élményem ma!Kép
Aztán persze siettem haza és agyon puszilgattam az én kis csibészem.Kép

Nelli!
Azt mondod,hogy a fogigátló az hatással van a depire?Már hallottam máshol is!
Na nem mintha szedném majd,de 17 éves koromtól sokáig szedtem!
A spiráltól pedig annyira irtózom!!!

További kellemes hétvégét!

Mind a két srácom alszik, én is szeretnék mert ma kellemesen elfáradtam!Kép

Kép
Ilona
Vendég
 


IlonaKép
Jó is az, mikor vásárolhatsz, pláne olyan kis édes játékokat, ruhákat, ami egy ilyen kis manónak kell.
Végre ki tudtál mozdulni. És örülök, hogy jobban vagy!

Én úgy hallottam, hogy lehet mellékhatása a depi a fogigátlónak. És a spiráltól én is parázok.
Védekezzen a párom. Úgy is aránytalanul nagy lenne a hormonbevitel az együttléteink számához vizsonyítva.

Jövő héttől tavaszt mondanak, aminek én annyira örülök!

Puszi:
Nelli
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan, amíg még eszembe van:

Sára érdektelensége miatt eladnám nagyon szép hálós járókánkat.
Május végéig garanciás.
fehér-kék alapon nyuszi mintás.
Összesen 2x volt benne, de a szomszédok dobhártyájának védelme érdekében rövid ideig.
Eddig próbálkoztunk, feladom, vigye akinek kell.

Mi 22000 Ftért vettük, 15000 Ft-ért eladnánk.

Érdeklődésre tudok képet feltenni vagy küldeni róla.

Sziasztok, LÉna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


sziasztok, remélem, csatlakozhatok..Kép
a 28. hétben járunk, kisfiú lesz a baba.
látom, vannak már "friss" babák is..Kép
kelengyét hogyan vesztek? pontosítok: tudjátok, milyen méret kell-hogy ne legyen se kicsi, se nagy? milyen legyen a vastagsága, stb..
 
 


Szia Ezrejó

Hát persze, hogy csatlakozhatsz, végre lesz köztünk megint pocakosKép
Hol fogsz szülni?

Mi annak idején 56-os rucikat csak párat vettünk, mert akkoriban még nagyon gyorsan nőtt , és ráadásul sok minden jött ajándékba.

DE elvileg az Uh-okon fognak becsült méreteket mondani.Én erre is sokat adtam.

A végén nekünk azt mondták Sáráról, hogy 60 cm körül van, és igazuk is lett, mert 55 cm-rel született meg.

A nevéről tudtok már valamit?

Puszi, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!Kép

Üdv. neked Ezerjó!
Szerintem az 56-os méret az ami biztos jó lesz.
Ezek között nekünk van olyan amit még ma is hord Marci,így 6 hetesen és van olyan amit már kinőtt 2 hete. Szóval ez olyan változó.Az évszaknak megfelelő rucikat vegyél meg 1-2 vastagabbat, mert az időjárást manapság nem lehet kiszámítani.Kép

Léna!
Tudod mi mindent örököltünk. Persze babakocsit is, és mégis vettünk vadiújat,de most járókát nem annyira szeretnénk. De aranyos vagy és nyugodtan ha van valami feleslegessé vált dolog akkor írjál, hátha!Kép

A ma 6 hetes kisfiam 6 órát kibírt kajcsi nélkül az éjszaka!Kép
Hát csajok nekem könnybelábad a szemem mikor Marci mosolyog és gagyog közben! Olyan értelmes feje van, annyira imádom. Belenéz a szemembe és csak mondja,mondja. Kár,hogy nem értemKéppedig annyira szeretném.Kép

Pelus gondjaink vannak! Libero (3-6kg) van most és az utóbbi napokban rendszeresen tiszta pisi a ruci és állandóan le-fel öltöztetem,nekem meg az agyamra megy már!
Ma reggel végre hozott apa Huggies-t,hátha jó lesz az végre mert ha nem akkor nem tudom mit csinálok!Próbálkozunk másikkalKépNincs mit tenni.

Szép napot!Kép

Ilona
Vendég
 


EzerjóKép
Azért ne vegyél túl sok 56-os rucit, mert 1) pl. én is azt hittem az UH alapján, hogy kicsi lesz Domcsi, erre néhány rugit alig tudtam feladni rá már a kórházba, 2) kapsz is biztos ajándékba néhányat.

IlonaKép
Most már nagyon kiváncsi vagyok Marcikára. Ha majd alkalmas a tali, szóljál.
Örülök, hogy ilyen vidám vagy!

Mi is sokat voltunk kinn tegnap. Így aztán Domcsi csak alszik azóta. Ha felkel, megint megyünk. Ki kell használni, mert a hétvégére megint esőt és hűvösebbet mondanakKép

Puszi:
Nelli
 
 


Sziasztok,

Ilonana,
Bocsi, hogy belekotyogok, de nálam is pelus gondok voltak. Eddig 4 félét próbáltam ki, és hol pisis lett a gyerek, hol megúsztuk. Azután a tesóm felvilágosított, hogy a fiúknál fontos, hogy a fütykös milyen irányba áll, amikor ráadod a pelust. És úgy veszem észre, hogy tényleg lényeges, mert amikor oldalra, vagy felfelé van, akkor általában kifolyik a pisi Kép

Ez csak egy ötlet Kép


Angéla
 
 


sziasztok, köszi a tippet.
56-ost eleve nem is vettem, mondván, hogy hátha kicsi lesz, minek dobjak rá ki pénzt (nyár elején építkezni is zseretnénk, így sok lesz ez egyszerre).
a neve Márton lesz..Kép
a súlyát au uh megbecsüli, bár ez nekem semmit sem mond.
nektek milyen korú babáitok vannak? hol éltek?
 
 


Sziasztok!Kép

Nelli!Kép
Én holnap is megyek sétálni és hívlak,hogy mikor kajál Marci és utána esetleg átjöhetnétek erre az oldalra!?

Angéla!Kép
Nyugodtan "kotyogjál" bele!Kép
Én a fütyit mindig lefelé állásba helyezem, a ruci pedig csak és kizárólag fent az oldalán lesz pisis.Ma is kétszer volt ruhacsere.Kép
Mennyi idős a fiad?

Ezerjó!Kép
Az én kisfiam is Márton!Kép

Ilona
Vendég
 


Angéla!Kép

Olyan ismerős volt a neved! Amíg evett Marci rájöttem,hogy a tavaszi topikból! És most látom,hogy Valér kisfiad pont egy hónappal fiatalabb Marcinál.Kép
Nektek melyik pelus jött be?
Vendég
 


Sziasztok!

Ezerjó, Sára jövő hónap 9.-én lesz 1 éves.
A vége felé sztem fognak mondani centiket is.
Mondjuk igazad lehet a ruhával kapcsolatban, mert ha mondjuk Marci 56 centi körül fog születni, akkor az apuci, vagy a nagyszülők tudnak egy-két legfontotsabb 56-os rucikat venni, amig bent lesztek a kh.-ban.
És mi Pesten élünk a 7. kerületben.
És ti?

Ilona, én régen csak a Pamperst használtam a Total Care-t,de mióta Active Baby lett, azóta egyfolytában jön ki a kaki.Előtte semmi gond nem volt.
De leeht, hogy nektek ez jönne be.Ki tudja.Mi ma a Libero bugyi pelusát próbáltuk ki.Sztem tök jó.
Kop-kop.

Jaj, ez a Lir merrefelé járhat....Kép

Puszi, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Lehet,hogy Lir már a beszámolóját írja és baromi hosszúKép Most már jócskán tartozik nekünk.Kép

Léna!
Milyen a suli és hogy megy?
Nehéz?
Hány éves?
Milyen időközönként vannak a vizsgák és mi leszel ha nagy leszel?
Hűha!Most túl sokat kérdeztem így a tavaszi nagytakarításod közepette!?Kép

Kép
Vendég
 


Halihóóó!Kép

Ma szinte egész nap kint voltunk a levegőn.
Szívtam magamba a napocska minden energiáját.
Marcin már megfigyeltem,hogy amint kilépünk a levegőre máris bealszik és ez ma is így volt, most félek,hogy lesz ennek még bőjtje estére, ráadásul még most is alszik.
Mondta annak idején ezt a védőnő is csak nem akartam elhinni.Mármint hogy jót tesz a levegő.
Na de ennyire? Tegnap meg alig aludt valamit egész nap!
Egyébként engem is elnyomott a sok friss levegő.Akkor meg miért csodálkozok!?Kép

Ma reggel felhívtam a hugom pelus-ügyben, mert hát mégis csak két gyereket pelenkázott már végig. Csak nem tudom,hogy eddig miért nem tettem ezt meg, mert azóta nem kellett ruhát cserélnem.Kép

Kép
Vendég
 


Szerdán volt 6 hetes Marci és tettem fel 3 tegnap készült képet!Kép
Vendég
 


Ott van rajta a Kacsa bácsi is, és egy kis mosoly nekem és nektek is.Kép

Tiszta őrült vagyok mert a gyerekem fotóit nézegetem, mintha nem itt feküdne mellettem élőbenKép
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: