Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ilona, gyönyörűek a képek.Ezek az igazi mosolyokKépKép
És a repülős cuccban sem semmi.
Most végül milyen pelust használtok?

én egy tanfolyamon tanulok, de egyszerre 3 szakmát.
Ingatlanközvetítő, értékbecslő és társasházkezelő.
Őszre végzünk, péntek du. és szombat de.
Hát könnyűnek nem könnyű, de azt hiszem bele sem lehet halni.
Épp a műszakiismeretekkel kezdtünk, néha csak néztemKépKép

Majd beszámolok, róla, hogy hogy sikerült.

Na, megyek, belevetem magam a tavasziba.Ma az előszoba, konyha lesz műsoron, jaaaaaaaaaaaaaaa, meg a fincsi gombástokányKép

Pusz, LÉna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, elfelejtettem

Ma a Média Markt ingyen hivja elő az interneten megrendelt digitális fotókat.
www.mediamarkt.hu

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


IlonaKép
Igen, ennyit tesz a levegő. Domcsi is jókat alszik.
Kora este ő vezet az ágyához, hogy aludni szeretne, és reggelig nyomjaKép
Sajnálom, hogy tegnap nem tudtunk talizni, de jövő héten, ha az idő is engedi, pótoljuk.

Nagyon édi Marcika.

Tegnap a felettünk levő kisbabáját csodáltam meg. 1 hónapos, tündibündi. Én már el sem hiszem, hogy Domcsi ekkora volt. Pedig nem is volt olyan nagyon régen, csak nagyon elszalad az idő.

Mi is sokat voltunk kinn. Rohangálhattam Domcsi után, de legalább fittebb leszek.
Nagyon élveztük a csavargást. Erre ma úgy fúj a szél, hogy nem lehet kinn lenni.

Puszi:
Nelli
 
 

 
 

Léna!Kép
Most Huggies pelust használunk,de van egy csomó Liberonk is. Elmondta a hugom a lényeget és azóta nem volt baleset. Szerinte nem a pelus márkáján van a lényeg. Az volt a gond,hogy én a derekán zártam össze a tépőzárat,közbe pedig fel kell húzni jól akár a hónaljáigKépha odáig ér. És mivel nem így csináltam, nekem mindig volt az ülepénél egy kisebb csomag,vagyis alul nem passzolt. Egyszóval béna voltam!Kép
Csak azt nem értem,hogy eddig miért volt jó és azután miért nem, pedig ugyanúgy csináltam.

Nelli!Kép
Ma én is csak a közértig mentem Marcival meg vissza. Most kint durmol az erkélyen,az ott elég szélvédett és ugyanúgy a levegőn van. Innen is rálátok. Az éjszakánk is ugyanolyan jó volt mintha tegnap nem aludt volna majdnem egésznap.

De rossz,hogy holnap is munkanap van.Kép
Viszont vasárnap vendégek jönnek és én úgy bírom amikor Marci-csodájára járnak.Kép

Ja!és köszönöm a Marci dícséreteket!Kép
Anyunak és a volt kollégáimnak szoktam küldeni e-mail-en képeket és ma jól megkaptam tőlük is, én meg büszke vagyok rá.Kép
Anyu szerint korai,hogy így mosolyog,pedig ezen a képen a nagy-nagy széles mosolyt le is késtem.

Kép
Ilona
Vendég
 


Ilona,

Úgy tűnik, hogy a Libero eddig a legjobb, bár ennél is történnek balesetek Kép de talán kevesebb, mint a többinél Kép
Állitólag a pelenka hatékonysága függ a baba testalkatától is Kép

Angéla
 
 


Pelenka: ha egy picit spórolni szeretnjétek, akkor a DM-nek a saját márkája ugyanolyan jó, mint a Libero. Baby Love a neve.
És nekünk bejött az Auchanba kapható Helen Harper is.

IlonaKép
Nem lehet, hogy közben hízik Marcika, és váltani kellene a pelenka méretet? Nem mindig jó addig a pelus, amig az rá van írva.

Puszi:
Nelli
 
 


Nelli, zárójelben megjegyzem, hogy a Babylove, nem hogy ugyanolyan jó, hanem a Libero gyártja a DM-nek.KépKép

Ilona, nem hívtad mostanság Lirt?

Jobb idő beállta esetén nincs kedvetek egy Margitszigeteléshez?

Puszi, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Menthetetlenül hülye vagyok, a képeket lehagytam.
Tegnapiak.Az első címe "vigyor", a másodiké "vérszomj".Sztem magukért beszélnekKépKépKép

Kép

Kép

Puszi, LÉna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Hát Léna!Kép

Ez a lány nagyon aranyos és szép is!
Annyit nőtt már mióta legutóbb képet mutattál róla!Kép

Persze!Hozzunk össze talit végre!Kép(mélment)

Fő az ebéd,jönnek a vendégek...mennem kell.

Kép
Ilona
Vendég
 


Sziasztok!Kép

Az én csemetém apa- és anya-majmaKép lett!Kép
Már a múlthéten elkezdődött,de mostanra már teljesen kész vagyok!Kép Ha nem alszik,már pedig mostanában egyre kevesebbet, akkor csak pár percig nézelődik nélkülem,aztán jön a hiszti mert abban a pillanatba,hogy fel veszem síri a csend!
Így megy ez reggeltől estig.
Amit nem értek,hogy éjszaka kaja után miért alszik vissza saját magától a kiságyba és napközbe miért nem?
Elalszik az ölembe, aztán lerakom és kezdődik elölről egészen addig amíg nem sikerül észrevétlenül leraknom őt.
Már a nappaliba a nagy pokrócból csináltam egy ölet (mintha az enyém lenne), fölé hajolok és azt hiszi hogy az ölembe vanKép
Na meg a kengurut szoktam bevetni mert semmit nem tudok csinálni, még annyi időt sem hagy,hogy a ruhákat kiteregessem.
Enni se bírok ha ébren van,meg ilyenek.
Ma délelőtt is apa megvárta,hogy egyek aztán ment el dolgozni. Viszont kinyitotta a gyerekre az erkély ajtót,az meg egyből bealudtKépMost is alszik!Kép
Azt hiszem kirakom az erkélyre,csak ott ne felejtsem!Kép
Vendég
 


IlonaKép
Ha most résen vagy, akkor próbálj egy picit "kemény" lenni, és erről a szokásáról leszoktatni, mert később nehezebb lesz. Tudom, milyen nehéz, de megéri, ha még most a kiságyába szoktatod, és főleg ott alszik el egymaga.

Jól vagy?
Séta valamikor?

LénaKép
Ezt nem tudtam. Akkor azért olyan jó minőségű.

Nagyon édi a kiscsajKép

Megyek, mert a derekam leszakad, annyit rohangásztam ma Domcsi után a játszón. Előtte még tornáztam is, főztem is, oltáson is voltunk. Zajlik az élet.

Puszi:
Nelli
 
 


Halihóóó!Kép

Hát ott tartok,hogy lerakom Marcit és amíg el van magába addig hagyom békén (mert azt olvastam,hogy hagyni kell mert attól lesz önálló,hogy önállóan nézelődik), aztán ha jön "vegyél fel anya" akkor beszélek neki meg énekelek és mindenféle játékkal kápráztatom, ha ezt is megunta akkor hagyom egy picit sírni (mert nem bííírom elviselni ha ordít már nagyon), szóval akkor felveszem és zenére táncolunk például,ezt nagyon imádja,meg én is.Kép
-Olvastatok már ilyen hosszú mondatot?Kép

Holnap kimenőm lesz (vagy lehet viszem a családom is)délután mert nődokihoz megyek vissza kontrollra, pont 7 hetes lesz a kis Nokedlim.Kép
Csütörtökön az öcsém jön látógatóba hozzánk, esetleg pénteken,Nelli? Azt hiszem igazán szép időnk lesz!?Kép

Léna!Kép
Nem győzőm nézni Sárát, gyönyörű kislány, nagyon édes! Mutattam Marcinak is.Kép

Kép
Ilona
Vendég
 


IlonaKép
Sajnos pénteken be kell mennem a munkahelyemre egy áll. átutalási megbízást elintézni, akkor nem tudunk talizni.
Pedig már annyira kiváncsi vagyok rátok!

Puszi:
Nelli
 
 


Sziasztok!Kép

Fogadjunk,hogy a hímes tojást festitek már?Kép

Nálunk semmi különös.
Voltam a dokinál,minden okés. Kérdezte,hogy milyennek éltem meg a szülést.Jól elbeszélgettünk.
Érdeklődött Marci felől és hát az én kis vérszegénységem is szóba került, ígyhát április közepére adott egy beutalót vérvételre,hogy megnézzük mi újság ezen a téren.
Mostmár tényleg jól vagyok. Annyit bírok sétálni mint fénykoromba.Kép
A reggeli sétából már feljöttem,Marcira kinyítottam az erkély ajtót és a pofiját arrafelé fordította egyből.Jó mi?Alszik...

Az izgi.hu-n nyítottam egy topikot "Mondókáink" címmel.Baromi nagy sikere lett a téli topikosok között.Oda írunk mindenféle gyerek mondókákat,énekeket, linkeket is.
Szóval én sokat beszélek Marcihoz ha ébren van és ha már nincs mit mondanom akkor "hülyeségeket" beszélek,vagy énekelek; például Hull a pelyhest...de ha már értené akkor biztos rákérdezne,hogy hol a hó!?Kép
Szóval itt az ideje újra tanulni ezeket a gyerek dolgokat!? Ráadásul tetszik is Marcinak,mintha már értené is úgy figyel.Kép

Kép
Ilona
Vendég
 


Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

IlonaKép
Jó, hogy minden rendben!

Puszi:
Nelli
 
 


Én is kellemes húsvétot kívánok mindenkinek és sok locsolót!Kép

Én elkísérem a kisfiamat hétfőn, megyünk meglocsoljuk a csajokat kispesten a hugom lányait meg mindenkit.

Ma voltunk a brendonba is hármasban,kapott Marci egy csudaklassz játszószőnyeget 22 ezerért aztán jólvan.Mi is jól eljátszottunk vele mert nekünk is nagyon tetszik.Kép

Olvasom Léna,hogy Sára sem csekély húsvéti ajándékot kap!Kép

Kép
Ilona
Vendég
 


...tettem fel az újabban készült 34 képből hármat!Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ilona, csuda édes fiatok van.Kár, hogy Sára lemaradt rólaKép

Sára amiket olvastál a szülinapjára kapja,húsvétra csak csokit kapottKép
De 9.-én már itt is a zsülinapKép

Puszi, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!

Ma reggel voltunk egészséges gyerek rendelésen a doki néninél, 4860 gramm, aztán megkaptuk a két hós oltást,csak kivételesen előbb (2.-án tölti) szóval beleegyeztem.Amúgy majd mindig megvárjuk,hogy betöltse a hónapot,de most ennél nem volt lényeges. És Marci tök jól elvolt, nézelődött meg mosolygott,aztán meg le kellett fogni,még jó hogy ott volt apuka,majdnem sírtunk!
Amúgy minden oké.Csak olyan mintha én kaptam volna, pedig csak akkor ordított és nagyon hamar vigaszra talált az ölembe.
És szeretném elujságolni hogy mióta megvan a játszószőnyeg,azóta nem kívánkozik az ölembe állandóan és a semmin is elvan csak úgy magába az ágyon...(kopp-kopp)
Tegnap egész nap vendégségbe voltunk,összesen 4 helyen és nagyon élvezte a társaságot,szóval jól sikerült és jó volt kimozdulni,mostmár majd gyakrabban tesszük.

Na,megyek a dolgomra...

Ilona
Vendég
 


Sziasztok Lányok Kép)

Itthon újra Kép
most azt hiszem nekiállok visszaolvasni, mi történt veletek, amíg nem voltunk Kép
Remélem mindenkivel minden ok Kép
csókok:
Lir
 
 


éljeeeeeeeeeeeeeeeeen, Lir.
aztán várjuk ám a beszámolókat.
Gyere hamahamaKép
Puszi, LÉna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Vagyok mostmár, hacsak időnként nem megyünk nagyizni, ilyenek Kép
Ila említett valami tali-lehetőséget... vannak már részletek, vagy még elméleti a dolog? Kép
Úgy hiányoztatok...

Lir
 
 


Liiiiiiiiiiiiiiiiiir mesélj márKép
alig vártunk, biztos láttad mennyit emlegettünk.

Hú, micsoda nap, Lir visszatért, és végre sikerült(egyedül!) telepítenem a webkamerátKépKép
Tényleg valamelyikőtöknek van MSN-je?Úgy mégiscsak jobb beszélgetni
Puszi, LÉna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Nekem icqm van, de mar itt az ideje, hogy legyen msn-em is, annyian kérték Kép

Hú, nagyon itt az ideje, hogy végre itthon vagyunk, eddig pont azt nem éreztem, amit a legjobban vártam: hogy új, egész kis család lettünk... most már ez is megvan Kép
A szüléstörténetem nyilván nem érdekes, hisz Nuska végig-asszisztálta Kép
 
 


Deeeeeeeeeee, érdekes.Halljuk-halljuk

Lirian, hajrá, de jó lenne tudnák úgy is beszélgetniKép
És most merre van a csemete, hogy itt tudsz lenni?CSak nem alukál?

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


De, teleette magát, kinn szundít az ajtó előtt a kertben a babakocsiban Kép
Ha már éjjel nem alszik, legalább ilyenkor tegye Kép
 
 


naaaaaaaaaaa, Lir, mesélj már, hozzam a harapófogót?Kép

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Nuska,
miről meséljek? Kép
Még kupleráj van amúgyis itthon, tudod, hazahordtuk az életünket anyósoméktól...
nem volt egyszerű az elszakadás, mindenki megsínylette, Lili kivételével (remélem)...
 
 


Lili biztos észre se vette.
Na jó, akkor várok türelemmel, de aztán gyere ám, hiányoztál nagyonKép

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Te jó ég!Kép
Nekem ma egész délután nem volt babanetem!Kép
Lir!Kép
Én már azt hittem,hogy megírtad ma a szüléstörténeted és csak beilleszted ide nekünk,mert hát én ugye nem voltam ott és Léna meghagyta ezt neked!!!Kép Na jó én is türelmes vagyok!
Nekem nincsen olyan msn-em,de helyette tali nálam? Beszéljétek meg hogy nektek mikor jó,nekem a holnap nem, meg a hétvége.
És Lir! Miért nem voltatok otthon? és kérünk képet is!

Na,dugolok
Meg kell csinálnom a kiságyba marci helyét,mert apja ölébe bealudt és most várja,itt toporzékol,hogy letehesse, közbe meg hangosan gondolkozik itt nekem,hogy milyen hihetetlen még mindig hogy itt a kisfia,meg hogy két hónapja még nem volt velünk...
Egyébként meg ma 8 hetes a kis nokedlim.Kép
Kép
Vendég
 


Boldog 8 hetes szülinapot Kép)
Liló pénteken lesz 6 hetes Kép

Ila, hihetetlen, hogy csak két hét van a két kicsi között... Kép
 
 


Sziasztok!

Igen Lir, nem meséltem semmit.Ez mégiscsak a te jogod.

Ilona, és egész jövő héten ráérek, péntek kivéve,mert akkor suli van.Ja, és szombaton, mert Sára akkor lesz 1 évesKép
De jó lenne.
Mi biztos, hogy HÉVvel megyünk kocsi és jogsi hiányában.De akkor majd egy olyan útleírást kérek, ami lépésről lépésre magyaráz, mert közlekedési analfabéta vagyokKép

Lir, olyan szűkszavú vagy.
Miről mesélj?
Először is, kérünk szüléstörténetet, és a khban töltött napokról beszámolót.
Aztán, mesélj arról a 6 hétről, ami azóta eltelt.
Harmadszor arról, hogy apa még mindig olyan édesen lelkes-e, mint 6 hete volt.
És nem utolsó sorban arról, hogy TE hogy vagy.Fizikailag és lelkileg egyaránt.

És aztán képeket is kérünk ám.

Puszi, LÉna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Most még akire nagyon kíváncsi vagyok az az unokatesóm kislánya Viola,aki egy nappal előbb született mint a te kis Lilód.Ők is készülnek már jönni,de mostanába olyan türelmetlen vagyok!Kép
És a képeim között ott van a két éves Bianka aki egy napon született Liliddel.Kép
Az öcsém meg Violával született egy napon 18 évvel ezelőtt!Kép
És ami az egész családnak egy kis csoda és én is csak utólag tudtam meg,hogy a mi kis Marcink egy napon született a dédi mamájával.
Mit szóltok?Kép
Vendég
 


Nuska,
rendben Kép ahogy Zsolt ideenged a géphez (mert már itt hisztizik, hogy dolgoznia kell), leírok mindent, habár félő, hogy kisregény lesz Kép
Ami meg a talira való eljutást illeti, úgyis igértem neked annó egy fuvart Ilához :D, itt az ideje, hogy betartsam, amit megigérttem Kép
Jó éjt addigis mindenkinek Kép
 
 


E-mailen küldöm a napokban az útleírást nektek!
Lir! Te is gyalog jössz?
És Léna mindent megfogalmazott!Kép MINDENRE KÍVÁNCSIAK VAGYUNK!!!Kép Ráadásul nagyon!Kép
Vendég
 


Na! Mindenki elém ugrik?Kép
Lir!
Lénának megvan a pontos címem (gondolom még mindigKép) de ha nem, akkor szólj és megírom neked is, és a közlekedést is ha nem boldogulsz térképpel vagy csak úgy,hogy még könnyebb legyen!Kép
Hétfő?
...(nekem meg megjött,nagyonKéputálom!)
Vendég
 


Más dolgom sincs csak,hogy vigyázzak Marcira és ma reggel ott hagytam a nappaliba a kanapén és leesett!Kép Csak a huppanást hallottam...volt nagy ordítás én meg azt hittem elájulok úgy megijedtem!
Eddig is forgolódott már jobbra-balra,de valahogy elfelejtettem.Tiszta hülye vagyok!
Tudom,hogy lesz ennél még nagyobb esés is de ez valahogy csak és kizárólag az én felelőtlenségem volt!
Teljesen magam alatt vagyok most pedig már eltelt azóta legalább 2 óra és semmi maradandó baja nincs.
Ugyanúgy mosolyog, evett is már, most meg alszik.
Vendég
 


Ilona, nyugi, Sára is lehuppant az ágyról, neki sem lett semmi baja.
Ne vádold magad sztem ezek a balesetek kikerülhetetlenek.
A lényeg, hogy nincs semmi baja.

Hát, Ilona, téged sem kímélt sokáig a sors.Nekem 4 hétre a szülés után pontosan megjöttKép

Puszi.(Sára épp a sminkes bőröndömet macerálja,már egy fél órája.Igazi nő KépKépKép )

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


IlonaKép
Huh, nem semmi, hogy 8 hetesen már le tudott esni a kanapéról. Elhiszem, hogy megijedhettél! Figyeld őt, nehogy valami baja legyen.
És ne emészd magad, bárkivel előfordulhat hasonló!
Én Domcsit hosszú hónapokig ott tudtam hagyni, mert ő hasra nem tudott fordulni.

Én is mennék a talira, ha olyan időpontban lesz, és nem zavarok.

Menzi már megjött? Már nem szoptatsz egyáltalán?

LirKép
Még egyszer nagy nagy gratula! És tényleg mesélj hosszabban!

Olyan jó Nektek, hogy még olyan pici a babátok. Én minden nap elkeseredem, hogy milyen hamar nő Domcsika, és nem tudom igazán kiélvezni ezt a csuda édes időszakot. Olyan nagyon hamar elmegy ez a babakor!

Puszi:
Nelli
 
 


Helló Lányok Kép
Ila, ne emészd magad, lényeg, hogy nem történt semmi baj!!
Én tegnap picit fejbenyomtam véletlenül Lilit, ő is ordított, pedig nem volt nagy, csak ahogy fordultam, beleesett a mozdulat ívébe. Ők még ilyenkor sztem inkább az ijedtségtől sírnak, a váratlan fordulat ijeszti meg őket...

Nekem úgy tűnik, jó a hétfő, add a címet Ila Kép
Kocsival megyünk, útközben felszedem Nuskát valahol, és akkor négyen Kép
 
 


Nekünk is jó a hétfő, Lir, nagyon kedves vagy, köszönöm szépen.
Majd mélben pontosítunk.

Valószínűleg igazad van, és inkább az ijedtség, mint a fájdalom.


Pusz

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Sziasztok!Kép

Köszönöm a megnyugtató szavakat.Kép

Hát ma a gyerekem büntibe tartott mert kb 2-szer aludt 15 percet,meg most.
Voltunk lent is,de most a levegő sem nyomta el.

Hát csajok én már nagyon kíváncsi vagyok a gyerkőceitekre is!Kép
Vendég
 


Ma Liló is nyugtalan volt, délután nem volt hajlandó elaludni:
evett egy kicsit, aztán azért sírt, mert fájt a hasa.. kicsit megmasszíroztam, utána meg azért sírt, hogy enne még...
Kb két óra intenzív mama-foglalkoztatás után szenderedett el.. igaz most még mindig alszik Kép
 
 


Lir!Kép
Nem tudom,hogy a hasfájásra szeretnél-e valami csodaszert bevetni,de nekünk az infacol nagyon bejött!
Nagyon elleneztem,mert mégiscsak valami féle szer,de ez nem szívódik fel benne,kíméletes és szuper!Kép
A puki miatt még egyszer sem szélcsöveztünk,
a böfi is mindig jön,
a kakival egyszer-kétszer volt gond,akkor a cukros víz egyből hatott(ezt 1-szer alkalmaztam),aztán a szélcső erre is jó volt,de mára már minden nap magától produkál,nagy ritkán kell segítség,de ez elenyésző.
Jó kis témám van,mi?KépAzt hiszem erre már régóta vártunk mindketten,hogy ilyenekről tárgyaljunk végre!Kép
Vendég
 


erre hát Kép

Lányok, nálatok nem nyűgös ma a kicsi?
Megőrülök, alszik 20 percet, aztán tekereg, sírdogál...
ha felveszem, bealszik a kezemben, ha leteszem, kezdődik előről..

Nálunk a segítség kaki-puki témakörben abból állt eddig, hogy tornáztattam, meg hason fekve masszíroztam a hátát...
Lili, mint egy igazi nő, utál büfizni, néha el is szabotálja teljesen... eskü, néha már azt hiszem, hogy azért csinálja, mert így tovább dédelgetem Kép
Máskor meg, egy részeg tengeri medvének is dicséretére válnék a dolog Kép Kép

De ma gyakorlatilag reggeltől nyűglődünk Kép
 
 


Ma szuper a helyzetem!Kép
Marci eszik,alszik,nézelődik és foglalkozok vele amikor én igénylemKép
A tegnapi nap volt nyűgös, alig aludt,sehogy se volt jó és nekem se, alig vártam apát,hogy "leengedjek".
Viszont a héten már végig az volt,hogy 8 körül elalszik és hajnali 2-3 körül ébred enni,aztán reggelig alszunk.Ennek nagyon-nagyon örülök!Kép
Gondolom így is marad!Kép
Vendég
 


Úristen Kép

mi eszünk 9-kor, aztán éjfél körül, aztán három-négy körül, de hétkor már újra...
totál kész vagyok, napközben nem tudok aludni.. Kép
Végülis, nem bánom, csak kíváncsi vagyok, hogy mikor fogjuk átaludni az éjszakát már..
A gond az, hogy Lili nagyon keveset eszik egyszerre... 80-100 grammot, de van, amikor 60-nál megáll... ez meg ugye elég, ameddig elég... Kép
 
 


doki nénink mondta erre,hogy hát nekünk is így kellene ennünk (többszőr keveset) és akkor nem lenne elhízva az emberiségKép
Szóval a gyerkőcök tudják,hogy mennyi az elég!Kép
Ráadásul Marcinak van szájzára is amit fel tesz ha elég neki a kaja és az úristennek sincs egy korttyal se több!Kép
Vendég
 


Csajok!Kép

Akkor várunk benneteket Marcival szeretettel hétfőn!Kép
Ne hozzatok semmit,csak magatokat meg a csemetéket!
Üccsi lesz,pizzát meg frissen sütök!(rendelekKép)

Addig is kellemes hétvégét!Kép
(leszek,csak közbe csavargunk is)

Kép
Vendég
 


Szaisztok!

Lir, én is csak maszírozgattam Sárát, neki jót tett.
ti csak anyatejeztek?
Mi is így aludtunk, hogy eleinte 3 óránként ettünk éjjel, aztán úgy, ahogy Ila meséli, és idén januártól, tehát 9 hónaposan kezdte átaludni az éjszakát, ami egyenlőre azt jelenti, hogy fél 9 körül elalszik, néha 10 óra körül felébred, iszik 1-2 korty vizet, aztán egyből elalszik, és csak reggel 5-6 között ébred valamikor, akkor megint tápit kap, és az ébredéstől számított másfél órára még visszaalszik.
Hát nem erről álmodtam, de azért ezzel már ki lehet egyezni.

Jaaaaaaaaa, és ezt a rendszert megszakítja a fogasodás, mert Sára azt mindig éjjel növeszti.
(már van 8), ez 1-2 átsírt órát jelent,de utánna alszik reggelig.

Nelli, te biztos tudod, minden gyerek éjjel növeszti a fogát?

Ila, köszi a meghívást, de az úgy nem lehet, hogy te viselj minden ktg-et.
Ha már üccsi lesz, akkor sütit legalább vihetek?

Képzeljétek, hétvégén nagykanállal eszünk.Anyuék 25 éves házasok lesznek ehónapban, és apú holnap újra elveszi anyut.Templom, étterem, minden, ahogy kellKépKép
De jó lesz(remélemKép )

Puszi, LÉna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: