Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tulajdonképpen miért mentetek át az Izgire? Én is ide írtam először, aztán át lettem irányítva Kép !
Nekem mondjuk jó ott is, hála Istennek, "bevett a banda", csak azért ez furcsa. Mostmár beugrott, hogy túl lassú volt itt? Néha a Babanet gyorsabban bejön, mint az Izgi, legalábbis nekem. De mint mondottam "ott", örökké rosszalkodik a netünk Kép . Lehet, hogy az miatt van ez a lassúság.

Mint Maci írta, nem mindig van gáz a köszönéssel. Nálunk van, hogy már csakazértse köszön, hiába kérem. Biztos a dackorszak is közrejátszik. De ha vissza köszön, mindig megdicsérem, olyankor fülig ér a szája, és a köv. embernek újra köszön. De hát nem bírom őt örökké dicsérni! Áááá, szerintem ezen ne is aggódjunk, gondolom, korral jár. Ja, még azt azért szoktam neki mondani, hogy akinek anya köszön, köszönj te is, erre mondja, hogy oké anya, de utána csak nem csinálja, csak mosolyog. Rafkósak nagyon Kép !

Franyo,
Attól még ide is pakolhatsz Daniról, nem? Gondolom, azért a " régiek" is be szoktak ide kukkantani néha. Rakjad csak azokat az infokat Kép Kép !

Monika



Sziasztok!

hát itt is vagytok néha? Kép
én nagyon szerettem ide írni, és Danimról is itt van minden Kép

Franyó, hogy vagytok? Tegyél fel Danis képet légyszi! persze Ankásat is Kép

Mondiri
tulképp azért mentünk át, mert volt egy jó pár hetes karbantartás itt a babaneten és egy csomószor nem lehetett írni. De nekem is van, hogy nem jön be az izgi. Szerintem itt már rendbejött a dolog.


Andi
 
 


Hahó!

Lehet, hogy írhatunk újra ide (is)?Kép

Ide legalább tudok képet felrakniKép Vhogy az izgire még egyszer sem sikerült, bár biztos bennem van a hibaKép

Rakok fel képet IlangrólKép

Pussz
Tündér

Kép
Kép
Kép
megcsípveKép
Kép
 

 
 

Sziasztok!
Én is vagyok ám itt is!
Mindig benézek!Kép

Tündér!
Ilang nagyon édi bédi! KépDe a szeme az utolsón nagyon durvaKép Most már jobban van?

Csajok!
Én miért nem tudok képet feltenni?
Ha ráklikkelek a "Melléklet feltöltése..." gombra nem történik semmi. Én vagyok a béna, vagy a gépemmel van valami?

Sziasztok!
Réka
 
 


Helló Réka!
nem tudom, ki a béna Kép, de akkor próbáld meg így:
image {vmi} egybe
vagy még az jutott eszembe, hogy nincsenek letiltva a pop up-ok a gépeden? mert én olyankor nem tudtam pl. profilt nézni, amikor ez volt

Tündér
szegény bedagadt szemű Ilang! Kép de a többi képen annyira édi!!! Kép

Andi
 
 


Andi!
Most már bizti én vagyok a bénaKép
Mik azok a pop up-ok? (Egyébként profilt tudok nézni.)
És ha beírom amit mondtál a vmi helyére kellene írnom a fájl nevét?
Bocs, de én annyira béna vagyok. Eddig olyan egyszerűen ment, csak egy gombnyomás...

Köszi nagyon,

Réka
 
 


SZIASZTOK!

NEM TUDOM, MIT CSINÁLT AZ EMBER A GÉPPEL, DE NEM TUDOK KIS BETÛVEL ÍRNI, CSAK ÍGY Kép ! BOCS!
ÉN KÉPET EGYÁLTALÁN NEM TUDOK FELRAKNI, NÁLAM BIZTOS NEM BÉNÁBB SENKI Kép ! MIRE AZ IZGIN MEG TUDTAM CSINÁLNI A NAPTÁR-CENTIT...AZZAL IS MEGSZENVEDTEM! A KÉPNÉL PEDIG MACI OLYAN SEGÍTÕKÉSZ VOLT, DE HÁT NEM ÉRTEM! DE MOST MEGVÁROM, HOGY RÉKÁNAK MIT ÍRTOK Kép !

TÜNDÉR,
MI CSÍPTE MEG ILANGOT? NAGYON GÁZ A SZEME. REMÉLEM, MOSTMÁR JAVUL NEKI!

MONIKA



Réka, Mondiri
igen, a vmi helyére beírhatsz vmi hülyeséget is, akár egy 1-est, vagy egy space-t és akkor a küldés után tallózás stb.

Kép
remélem mostmár sikerülni fog Kép

Andi
 
 


Réka, Mondiri
igen, a vmi helyére beírhatsz vmi hülyeséget is, akár egy 1-est, vagy egy space-t és akkor a küldés után tallózás stb. A nézetben még nem fog megjelenni, csak a "your image here" szöveg, utána küldés és utána tallózás, feltöltés

remélem mostmár sikerülni fog Kép
jó, hogy írtam, hogy már nincs gond a babanettel, erre most meg halál lassú

Andi
Andi
 
 


Kép
 
 


Köszi Andi!
Sirály vagy!!!
Megnéztem mosolygó Levit, nagyon édi!!!!


Na akkor megpróbálok még egy képet!

Réka
 
 


Kép

Kép


Üdv,

Réka
 
 


Lányok!

Hol tudom csökkenteni a kép méretét?

Monika



Feléled a topik?! Kép

Tündér,
Szupi képek Kép
Csípéses durva Kép

Mondiri,
Amit írtam, az az izgire való képfelrakás menete.
Kép szerkesztő programmal... De lehet hogy a fényképezőgépen is van ilyen funkció (small picture).

Réka,
Dani-képek Kép
Kár hogy nem tudtam beszélgetni Veled a talin. Olyan hamar elrohantatok, vagy csak nekem tűnt úgy?

Akkor ide is felteszem a talis képeket.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Maci
 
 


Sziasztok!
Most jöttünk haza az esküvőröl, csajom már bealudt, nagyon kész volt. Emberrel jól összekaptunk, ott is hagytam, úgyhogy ő még dáridózik. Én meg itthon eszem az ideget. Na mindegy.

Maci,
Tudom, hogy a képfelrakást az Izgire írtad, de azt sem tudom megcsinálni Kép ! Itt meg nem tudom lekicsinyíteni. Ez vagyok én, egy merő szerencsétlenség Kép . Hátha a köv. talira tudok menni, majd akkor megnézitek Bettit. Amúgy a képeid nagyon jók lettek, biztos jó volt a buli! Nemhogy én is ide mentem volna, mint erre a balhés esküvőre.
Na lépek, bár nem hiszem, hogy el is tudok aludni. Megnézem még az Izgit is, utánatok olvasok.

Jó éjt mindenkinek!
Monika



Képek! Kép
Pancsa 10 hetes .

Kép
Kép
Kép

Norka
 
 


Norka!

Ezek a csajok gyönyörüek!Kép

Én szívesen írnék megint ide, ha ténleg jól müxikKép

Tényleg Andiról nem tudsz vmit, olyan régen nem írt...

Többiek, hmm?

Tündér
 


Norka Kép
Minden lányod gyönyörűséges!

Tündér Kép
Andiék (ha PSAndit kérdezed) nyaralnak, de jól vannak, a tesók imádják egymást. Daniról szemeket el, lányos anyák, én már lestipstopoltam Julcsinak (... ha neki is tetszik majd Kép)

Pussz
Kangi
 
 


Kangi!

De jó, hogy írtál, pont a múlthéten hiányoltalak az izginKép
Köszi az Andiékról az infót, igen rájuk gondoltamKép

Majd összeengedjük a sarjainkat, 10-12 év múlva, aztán eldönthetik maguk, kinek ki tetszik!Kép Csupa szép, okos kisfiú és kislány!Kép

Julcsi még mindig olyan szupi szövegeket nyom?
Andris bébi jól van?

Pussz
Tündér
 


Haliho!

En is itt! De jo volna visszakoltozni ide... Kép

Tunder
Manocsek penteken jonnek. Ha van idotok,kedvetek ugorjatok at ti is, tok jo volna!De ha csutortok a jobb akkor is johettek, csak Manocsek nem lesznek. Sztem a tobbiek nem nagyon jonnek, mert 1000 fokba orakat autozni nem a leg iealisabb...
Kiscsajszim ismet ataludta az ejszakat! Kép

Tsoook
Norka
U.I. Koszi nagyon a dicsereteket, en is igy velekedem! Kép
 
 


Norka,
én is visszaköltöznék!!!!

Kangi,
te Julcsid nem a Lőrinc csaja? ÉS miért nem raksz képet kicsi Andrisról??? Nem is tudom, hogy néz ki...

Megint Norka:
Amit az izgin írtál Jáziról, egy az egyben ugyanazt produkálja Anka, még apának is beszól, kb. hasonlókat, mint Kangi Julcsija az öregnéniknek. Szóval mindenhez ANYAKELL. Az én tippem, hogy most vették észre, hogy kistesó MARAD. És azért olyan hisztisek is. VAgy lehet, hogy azt nem azért. Hanem egyébként is.

Na pussz
F.
 
 


No és néhány kép is rólunk:

Kép

Kép

Kép

Kép

F.
 
 


Franyo
Jázi tok furi de nem nagyon szol be senkinek...csak nagyon ritkan de olyankor faradt vagy mittomen...normal allapotban nem! Viszont ez a visitva"Anyááávval" ez mar tenyleg tul van minden turokepessegemen Kép Kulonosen ha epp esetleg nyugos napunk van amugy is...ma pl. Pancsa szinte egesz nap aludt (egy ataludt ejszaka utan Kép ) szoval ma turelmem mint a tenger.De azert ez nem mindig van igy.Es a baj az h nemtom lekezelni igazabol ...Erre kernek tanacsot.Ti,hogy csinaljatok?

Gyerkocok annyira edesek! Kép Kép Dani mar olyan nagy fiu!!!
 
 


Ami a beszólásokat illeti, azt azért ált. helyreteszem. Ami meg az "anyakell"-t, hát nem sokra mész az én tanácsommal, talán valaki okosabb... Kép. Én, amikor lehet, rendelkezésére állok a kisasszonynak, amikor nem, akkor meg hiszti van, és valahogy túléljük.
Pl. elég nagy nehézség az esti fürdetés, mert esténként Dani kicsit nyafizik, már álmos, de éhes is, és ugyanakkor, amikor Ankának fürdeni kéne, de Anka nem 5 percet szeretne fürdeni, hanem fél órát, ami érthető is, csakhogy kizárólag velem jó a fürdés, csak én vehetem ki stb. Akkor most választhatok, hogy melyik gyereket hagyom ordítani. Mert ugye egyszerre nem megy a két dolog. Az éhség csillapítása persze fontosabb, mint hogy ott üljek pancsoló kislányom mellett, de pancsoló kislányom sokkal hangosabban tud ordítani, mint éhező kisfiam, hát bevallom, néha ő nyer. Azért mostanában már a szigorú hanggal, határozottsággal sokszor célt érek, de ez hosszú folyamat eredménye...
Az az igazság, hogy sajnálom szegényt, mert eddig ugye csak és kizárólag körülötte forgott a világ, most meg úgy érzi, hogy kegyvesztett lett, hogy anya kevesebbet foglalkozik vele, és szerintem ezért kapaszkodik belém tíz körömmel. Ma meg is mondta, mikor Danit akartam pelusozni, hogy "Anya, hagyd a Danit, azt akarom, hogy velem foglalkozz inkább". Nem vacakolt, őszinte gyerek, kereken megmondta Kép. Úgyhogy az én "megoldásom": amennyit tudok, megadok neki. De van, ami nem megy, és kész.

Na, kisregény lett. Mail majd holnap, jó?
F.
 
 


Lányok!

Gyönyörüek ezek a babók-na meg a nagyobbak is!Kép
Franyó, jó újra látniKép

A kistesó-nagyobb tesó kapcsolathoz egyálatlán nem tudok hozzászólni, mivel ez nálunk még nem áll.

De!
Az Anya kell és Anya csinálja ezt, anya csinálja azt, nem más csakis anya, tesó nélkül is müxik...Kép Vegyél ki pl etetöszékböl. Mondom neki, ott van Apa majd kivesz Ö. Nem jó, vísitás, hogy anya te vegyél ki....Kép) Ki érti ezt?
Ez azóta van, hogy hazajött a nagyszülöktöl..Mellesleg azóta nagyvillanynál hajlandó elaludni és éjszaka ébred 4-6x az én világbajnok alvó lányom....Kép
Sztetek ez mi lehet????

Norka, pénteket még nem ígérem, mert már tiszta zizzent vagyok a vizsga miatt, de igyexem, jó?Kép

Pusszantás
Tündér a statisztikazsenijelöltKép
 


Ja és a lényeget nem mondtam...
A gyermek taknyos, köhög és fájlalja a gyomrát, tegnap voltunk dokinéninél..

Norka,
Szal ez a real ok, amiért még hezitálok, de még elválik, ok?
Én sem vagyok 100-as ezért nem szeretnék semmit odavinni nektek, gondolom más se hiányozna.Kép

Kicsit egzaltált vagyok, bocsiKép

Na léptem, mára befejezem a tanulást, elég volt..

T.
 


Franyo Kép
Éééédes ez a kisfiacska! Nagggyon pasi! ... én is tennék Andrisról, de a másik gépen vannak a képek, és hát szóval most van nálunk némi hardvertúltengés és informatikai káosz, majd Apacuka enyhíti, és akkor leszen kép is. Lőrinc csaja, Lőrinc csaja, na és, olyan csúf tán szegény, hogy már nem is válogathat?!!! KépKépKép

Tündér Kép
Ez a betegségcucc nem hangzik vmi jól Kép

Norka Kép
Itt már nem mételyezem a népet taliügyben KépKépKép

Jól beájulok. Jó éjt!
Én is visszajönnék ide.

Pussz
Kangi
 
 


Sziasztok!

Franyo,
gyermekeidet sorozatgyártani kéne, olyan szépek! Kép Ennyire "jóképű" minipasit még nem láttam és Anka igazi tündérke! Kép

Norka,
nem emléxem, hogy az izgire írtam-e, de nagyon arik a csajaid! Kép Tiszta apjuk! Kép

Pusz
Miszike
 
 


Sziasztok!

Norka!
Gyönyörűek a csajok Kép! És úúúgy hasonlítanak egymásra. Tandemujjszopás nagyon tetszik Kép!

Franyó!
A gyerkőcök nagyon édesek Kép!

Húú, készülök lélekben a kétgyerekes létre Kép! Egy háromgyerekes barátnőm mondta, hogy kb. 2-3 hónap volt náluk,mire a nagyok rájöttek, hogy ez a baba tényleg itt marad és akkor volt egy mélypont mind a kétszer. Aztán átvészelték ezt is, csak nagy türelem kellett. Na,majd meglátom nekem mennyi lesz Kép. Nálunk talán az segíthet majd,hogy Levi nagyon apás, és sok mindent a férjem csinál már most: pl. az esti fürdetés teljesen az övé, már másfél éve. Õk pancsolnak a fürdőben, én addig megvetem az ágyat, megcsinálom a kakaót, kikészítem a pizsit stb. Egyelőre úgy tervezem,hogy a kicsit én fürdetem meg kb. 7-kor, utána szopi, altatás és 8-kor a nagyot Apája. Persze Virág tervez, gyerekek végeznek Kép!

Nekem tetszene, ha visszaköltözne a topik. Nekem a Babanet jobban bejön, könnyebben áttekinthetőbb, mint az izgi.
Pusza, Virág 37+1 és Levi
 
 


SziasztokKép

Szívesebben jönnék én is ide vissza, vhogy jobban a szívemheznőttKép

FranyóKép
Gyerkőcök igen jól sikeredtekKép

NorkaKép
Te csajaid is tündibündikKép

Nálunk már régóta megy ez, h. Gergőnek nem mindegy, h. mit ki csinál. Van, h. az üditője apánál van, de az nem jó, ha ő nyitja ki, én kellek hozzá.

Viszont Gergő verekedésével már nem tudok mit kezdeni. Tegnap is lementünk játszani, és kb. 2 perce voltunk lent, mikor jól elkalapált egy kislányt. Úgy felhúztam magam, h. egyből haza is jöttünk, de Gergő egyáltalán nem élte ezt meg büntetésként. Ha elmegy mellettünk egy gyerek az utcán, már autómatikusan lendül a lába, h. belerúgjon, és ha nem vagyok eléggé résen, akkor sikerül is nekiKép Már mindent kipróbáltam (szépen elmagyaráztam, kiabáltam, tanmese is megvolt), de hasztalanKép Teljesen tanácstalan vagyok.

Kincsőt ma viszem dokinénihez a szokásos havi kontrollra. Erra a kisasszony tegnap elalvás közben rácuppant az alkajára, és három helyen véraláfutásosra szívta. Remélem, nem hiszi azt a dokinő, h. verjük a gyereket...

Üdv
Tüni
 
 


sziasztok,

húúúú csajok Ti ide is irkáltok??!?!?! És a gyönyörűséges gyermekeitek itt mutogatjátok?!?!?! ha ezt tudtam volna!!!!!!!

Franyo, NOrka, Tündér,Réka, Momó,
fiúk lányok mind nagyon helyesek!!! Kép

Tündér,
Ilang szeme, atyaég!!!!

Fanyo,
hogy a Te Minipasid mekkora már!!!!!!!

Nekem tulajdonképpen mindegy hova irok, de eznetúl azt hiszem jobb lesz ha mindkettőt megnézem, csak legyen rá időm. Kép viszont célszerű lenne tényleg eldönteni hova is irogassunk, azzal időt spórolhatunk. Kép Kép Kép

Petra 2 óra dumálás után most aludt el a kiságyban. Kép
Panna is alszik, háváj az élet. Kép Kép Kép

Tüni,
Gergő rugdosására sajnos nem tudok okosat irni, reménykedjünk hogy hamar kinövi.

Itt vannak az én lánykáim is. Kép

Kép
Kép

pusszancs
Évi és a "P" betűsök Kép
 
 


Sziasztok,
hat itt vagytok! Kép
Nagyon edesek a gyerkocok! Csak amulok, az izgire nem nagyon tettetek fel kepeket. Kép
Ezek szerint visszakoltozunk?
Gombóc
 
 


Köszi a dicsérő szavakat Kép. Büszke vagyok ám rájuk Kép.

Tündér,
lehet, hogy akkor ez is a korral jár??? Az etetőszékkel nálunk is ugyanez van... Ilangnak jobbulást!

Kangi,
Na nem arról van szó, hogy Julcsi nem válogathatna, hanem hogy te "lefoglaltad" neki Danit. Hát az nem járja ám, hogy lefoglaljuk az összes jó pasit, hogy a lányodnak legyen miből válogatni, a többi csaj meg körül se nézzen??? KépKépKép

Miszike, Virga,
tényleg jól elment az idő, drukkolok nektek!!!! Kép

Tüni,
nem tudok jó tanácsot adni. Nem biztos, hogy az a jó, hogy eltávolítod a gyerekek közeléből. Én asszem hasonló helyzetben talán huszonezredszer is elmondanám, hogy nem szabad, és persze figyelnék, hogy időben le tudjam állítani, ha mégis...

Évi,
a háttérből drukkoltam ám neked, nektek, és reméltem, hogy minden rendben lesz, csak írni nem nagyon volt időm-erőm, de nagyon örültem ám, hogy ilyen jól átvészeltétek!!! Kicsi és nagylányod meg szintén megérdemlik a bókot! Kép

Gombóc,
asszem az izgin még szavaznak a többiek Kép.

Pussz, megyek, ezer a dolog...
F.
 
 


Hahó Lányok!

Évi!
Az izgin már nem volt energiám írni, hogy örülök, hogy rendben van minden a lányokkal! Gyönyörüségesek mind a ketten! Büszkülhetsz ám!Kép
Petrának azok a csavaros fürtjeiKép

Gombóc!
Üdv itt (is)!Kép Én mivel ritkán írok, ált. mindkettöt megnézem, de ha írásról van szó, bevallom, ide szívesebben írokKép Ezt nekem vhogy könnyebb kezelni, itt van minden az elmúlt 2 évröl. Persze ha a társaság ott maradna szívesen, természetesen alkalmazkodomKép

Tüni!
Nagyon nehéz lehet ez a helyzet, ha én találkoznék veletek, lehet, hogy megpróbálnék kívülröl segíteni. Képzeld jómúltkorjában a játszótéren egy kisfiú egy kisautóval úgy fejbenyomta Ilangot, hogy csak pislogtam. Anyukát ismerem, odasietett Ö is én is. Megszídta, erre a kisfiú újra lecsapott (volna). Ekkor én mondtam neki abszolút barátságosan, hogy ez csúnya dolog, Ilang sem bántja és senki más sem. Persze a lányom közben papagáj módjára mondta utánam, hogy nem szabad, fáj neki, stb. A kisfiú vhogy megértette és azóta ha meglát minket, közli, hogy fáj Ilangnak és nem bántja, de mást sem!
Persze ez nagyon sokmindenkin múlik, a többi mamán, a gyerekeken, a helyzeten.
Korábban is kicsit agresszor volt, de sztem idövel megértik, addig pedig úgy ahogy te csinálod szép beszéddel és rengeteg türelemmel lehet ezen túlleni. Én xcsak(!) azokat az Anyukákat nem szívlelem, akik letojják mit csinál a gyerekük, rá se szólnak. Ennél többet sztem nem tehetsz!Kép Fel a fejjel!

Virga!
Húúú már ennyire a végén vagy? Nem is tudom egyenlöre elképzelni, milyen lehet 2 gyerköccel. Most ez még olyan távoli, hogy szinte megijedek a gondolattólKép Biztos ügyi leszel, azért a terhesség maga is már felkészít erreKép

Miszike!
Aztán ha hírek vannak tessék ám szólni!!!Kép
Hogy van a vérnyomid?

Képzeljétek, ma rekordot döntöttünk. Ilangnál egész éjjel égett a nagyvillanyKép Elaludt, bementem lekapcsoltam, de akkor felsírt, mit sírt, ordított, hogy kapcsoljam fel! Ez azért így nem mehet, mert tönkremegyünk anyagilagKép
Tegnap leugrottunk a velencei tóra, és a vízben közölte, hoyg "Ilang fél". Pici kora óta jártunk vele úszni, imádja a vizet, szeret pancsizni, ezért teljesen értetlenül állok ezelött.Kép
Fél a sötétben, a vízben, mi van még???? ez ilyen korosztályos dolog?

Na lépek tanulni, bár mindjárt meggyulladok..

Pusza
Tündér
 


Még pár kép, nem tudtam megállniKép

egy mosolygósKép
Kép

egy müvészi(bb)
Kép

és így aludt el egy fárasztó nap után a BalcsinKép A sapi azért van a fején, mert a haját ugyan megmostam, de megszárítani már nem volt idöKép
Kép

Pussz
Tündér
 


Tündér,
Ilan nagyon cuki Kép
ez a felelem nalunk kb. fel-egy eve tetozott volna, most mintha batrabb lenne Zsombi. HA azt mondja, hogy fel, akkor nem eroltetjuk, hagyjuk, hogy figyeljen kb. 20 percig (pl. nezi a vizet a Balatonban stb.) aztan o magatol batorodik fel.
A sotetsegre nincs otletem, eddig ilyen nalunk nem volt.

Gombóc
 
 


Bocsi, Ilan=Ilang
figyelmetlenul gepelek mostanaban Kép
 
 


Sziasztok!

Ide is írom, hátha vki nem olvassa az izgit, hogy holnap mi d.e. megyünk a Babanetes talira, ha találkozni szeretnétek velünk! Kép

Köszi a drukkot, félreteszem majd a szülésre ;)

Pusz
Miszike
 
 


sziasztok,

Miszike és többiek,

mi is reggel, délelőtt tervezzük a kimentelt a talira. Igyekszünk ottlenni korán. Kép

Éviék
 
 


Kukucs Kép
Mi sajna nem vállaljuk a főlést KépKépKép Pedig jó lett volna még látni Miszikét egyben, szóval plíííz fotózzátok le nekem! Kép

Kisfiam ínye ma délutánra két helyen is kilyukadt Kép ... vége a fogatlan mosolyú csecsemőkornak, brühühüüüüü ...


Tündér Kép
Képek Kép Kidőlt kép KépKépKép

Éljenek az aranyos vízilabdás lányok! Pussz!

Kangi
 
 


Hahó Csajok!

Már megföttem, az idegtöl meg görcsben az agyam, a gyomrom...Holnap reggel 8-kor statisztika vizsgám van GyöngyösönKép BRRRR!!!Kép

Kérem a drukkokat! Jó korán kell indulnom, mert a F1 miatt bizti jó forgalom lesz, na meg jó helyet kell szereznem a teremben...

Miért kínzom magam???

Kangi!
Fogacskához gratulaKép

Gombóc!
Egyenlör megoldás az égö lámpa. Már vettünk energiatakarékos égötKép Beszélgetünk is célirányosan hátha elmondja, mi zavarja, mitöl fél..

Na még irok egy kis fegyvertárat, aztán megyek egy zuhanyra, vagy csobbanásra a kertbe!Kép

Jó 7végét!

Pussz
Tündér
 


Tunder
DRUKK ezerrel holnapra!Bar remelem mar reg alszol...

Kangi
Fogacskaaa?Dehat meg csak most szuletett! Kép

Evi
Annyira szepek a csajszik! Kép

Huuuu lanyok!Tegnap nagggyon gáz napunk volt...du. Jázinak adtam Fenistil cseppet a ronda szunyogcsipesei miatt es nem figyeltem oda, kint maradt az uvegcse...Jázi meg par perccel kesobb jon be vigyorogva a szajaba a nyitott uveggel. Foggalmam nem volt mennyit ivott Kép Gyors hivtam a Toxikologiat, a dokino berendelt minket a korhazba azzal,hogy valoszinu ott kell maradnunk ejszakara.Mindehhez Apa Ujpesten dolgozott epp, 40 fok odakint...igy sajat felelossegre itthon maradtunk.Hat be voltam *va rendesen. De csak kicsit lett kaba a csajszi, ertelemeseket dumcsizott es lefekvesnel volt egy rendes adag hiszti aminek akkor per pill. jobban orultem mint barminek! Kép Szoval megusztuk.Asszem gyogyszerrel ezentul ha lehet 5x korultekintobb leszek!

Más
Jázi szopizza az ujjat elalvashoz.Szules elott mar tenyleg csak alvashoz szopizta.De miota Pancsa megszuletett eleg gyakran latom a szajaba az ujjat napkozben is.Tudom ,hogy kizakkant a rendes kerekvagasbol, de ugye azt mondja,hogy ez 1 eves kor utan eleg gaz,ha napkozben is csinalja.Ugye csak a szules miatt szorong.Nyugtassatok meg pliiz! Kép
Norka és ma aligaludtPancsa
 
 


Norka Kép
Fenistil juuujjj Kép Ujjszopásról nincs műveltségem, de valszeg a tesó zökkentette ki. Julcsi meg, mikor pucér (kvázi egész nap)és éppen nem szaladgál, szinte folyton cuncuskázik. Már odáig jutottunk, hogy ki kellett jelentsük, hogy cuncuskázni csak a házban szabad, a kertben sem, mert piszkos kézzel nem szabad ... tudom, hogy ilyen tekintetben nem lenne szabad korlátozni a gyereket, de eléggé zavaró, mikor a poros, sáros kezével fogdosódik ... Szerintem ez is egyrészt kortünet, másrészt tesóreakció. Alvás nálunk is katasztrófa, mármint Julcsié, tegnap este tízig őrjöngött Kép

Foggratulákat köszi Kép

Tündér Kép
Drukkoltam ám, csak most jutottam el az íráshoz!

Pussz
Kangi
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom, Ti itt aktíválodtok Kép !

Kangi,
Nővéremnek 3 lánya van: 15 éves, 3 és fél éves, meg egy 21 hónapos. A középső ( Maja ) is "cunizik", bár ő már olyan szinten, hogy rendesen "nyomakodik" bútorokon, a dohányzóasztal sarkán, sőt már itt nálunk is az étkezőpad szélén. Úgyhogy ez valószínűleg kortünet is lehet, mert Betti is szokta "tesztelni" magát, bár ő leginkább este, de akkor is csak nagyon rövid ideig, és csak a kezével "simizi" magát.
Majánál viszont lelki probléma is lehet a dologban, mert akkor kezdődött, amikor Míra megszületett, és rá két hónapra másik házba költöztek. Úgyhogy itt szerintem mindkét dolog hatással volt rá, mert ezek után kezdődött. De mondom, ő már elég durván műveli.
Olvastam is erről, direkt nővim miatt, és mindenhol azt írják, hogy nem szabad nekik tiltani, mert a későbbi szexuális, ill. orgazmus készséget rontja. Na de már én se bírom nézni, amikor jön ki csurom vizes hajjal, fülig érő szájjal, és vörös combokkal meg puncival. Pedig mi csak egy héten 2-3 alkalommal találkozunk. Nővérem egyenesen kikészül.

Bocs, hogy ilyen hosszúra nyúltam, csak gondoltam, ez is segítség, ha leírom, nem vagy egyedül. Bár ez sovány vigasz Kép .
Fogacskákhoz gratula!!

Norka,
Ezzel én sem büszkélkedem, de nálunk a fújós Domestost tesztelte le Betti két hete Kép . Ráadásul bele a szemébe. Gyorsan kimostam, úgyhogy semmi baja nem lett, hála az égnek. Õ pici kora óta nem nyúlt tiszt. szerhez, ezt is csak megszagolni szerette volna, csak pont a nyomógombnál fogta meg...

Na lányok!
Manócs összefoglalta a szavazók válaszait, de semmi érdemleges nem született. Most az Izgire amúgy is olyan kevesen írnak, nem tudom, mi van.
Bár úgy tűnik, Ti inkább ide....Szóval mi legyen? Tök rossz ide-oda írni Kép .

Monika



KAngi, Móni,

húúúú nekem ez elég új amit irtok, el is gondolkodtam rendesen mire megfejtettem miről is beszéltek.
Azt irják erről, hogy ezt hagyni kell nekik, hagy csinálják?!?!?!? bocsi, de semmi ilyen irányú műveltségem nincs.
Azt hiszem én frászt kapnék, ha az én lányom ezt csinálni, baromira idegesitene és most úgy gondolom én rászólnék mindig, hogy ne csinálja, ezek szerint nem szabad?!?!?!?

KAngi,
remélem Miszike nem haragszik meg érte, de van egy képem mindenórás Miszikéről. Kép

Kép

Tündér,
drukkok mennek.

norka,
bizony hamar megvan a baj, néha 100 ezer felé kell figyelnünk és még az is kevés. Kép Jó hogy semmi baja nem lett Jazinak.

iszonyú hőség van, megpusztulok.
Megyek összecuppanok Pannával. Kép

pussz
Évi
 
 


Sziasztok!

Van pár percem, úgyhogy ezt gyorsan leírom Nektek, jobban mondva Évi, Neked!
Itt a Babaneten is utána tudsz olvasni ennek az egész "puncis" dolognak. Bár linket nem tudom, hogy kell ide másolni, de ha belépsz a Rendelőbe, ott a "Pszichológus válaszol"-ba, majd az "Érzelmi fejlődés"-be, és ezen belül is a "Nemiség"-nél tudsz erről olvasgatni. Csak hogy Te is felkészülj ( ide most jól jönne az Izgiről egy kacsintás Kép). De most komolyan, szerintem ezt minden gyerek, akár fiú, akár lány, előbb-utóbb elkezdi csinálni, na nem durva módon, de valahogy felfedezi magát. Ezt jó hülyén írtam le. Na mindegy.
Majd este jövök, most megyek a Csajért, elvitte az apja magával a haverjához.

Monika



Sziasztok!

Kangi
Jázinak is volt hasonlo korszaka.Epp mikor kezdtuk a szobatisztasagot.Gondolom nem volt pelus es matatott,hogy hopp mi is van ott?! Kép Szerencsere tel/tavasz volt, igy csak itthon csinalta.Nagyon ritkan kellett raszolnom. De ez korrekt sztem amit kitalaltatok,hogy csak otthon szabad.Sztem ez nem egyertelmuen a cselekvest tiltja hanem talan tudatositja benne,hogy ez otthoni "szorakozas" Kép

Evi
Bezony! Latod mi minden var meg rank? Kép

Lanyok
Ma egesz ertsd EGÉSZ nap a medenceben pancsoltunk aztan saslikot sutottunk es utana ismet a medenceben kotottunk ki!Imadom a kertes házat! Kép

Pusszantas
Norka
 
 


Mondiri
Domestos Kép
Teso gyerkoce..na latod, ilyen helyzetben azert rendesen meg lennek love!Es raadasul gondolom eloszeretettel csinalja mivel ezzel magara vonja a figyelmet. Esetleg szakerto mit tanacsol? Nem lehet valahogy indirekt modon beszelni vele errol?

Evi
NagyTali milyen volt? Miszike csini! Kép Es ugy irigykedem a pocijara!!! ...

N
 
 


Es aki ismeri a Maszkabál DVD-t, ime itt egy tigris Kép
Kép

Eldugultam Kép
 
 


Köszi a cuncuskázós reakciókat, igazából valóban csak arra szeretnénk rávenni, hogy a magánterületét magánterületen matassa Kép

Norka Kép
TIGRIIIIS!!! ÉDES!!! Nyamitigris. ... és az a pofázmány hozzá KépKépKép

Évi Kép
Köszi a képet csiniMisziről! Kép

Mondiri Kép
Domestos júúújjjj Kép (mondom én, akinek a kisfiacskája gyakorlatilag minden héten leesik vagy legalább lefordul valahonnan ...) Egy pillanat műve mindig ...

Pussz
Kangi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: