Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Örömmel tudatjuk mi is, hogy Abigél hétfőn, 29-én éjjel, kevéssel éjfél előtt megszületett (még éppen belefért a házassági évfordulónkba - dupla ünnep!)
A szülés fantasztikus élmény volt, iszonyú gyors - egy óra, magától -, és gátvédelem is volt, így boldogan ugrálok Kép Ha majd egy napon egy kicsit kialudtabb leszek, szívesen megosztom veletek a részleteket, ha kíváncsiak vagytok, persze...
Abigél baba jól szopik, csak ettől persze fáj a hasa, nagyobbik felébred, stb, stb.
Megyek aludni

Üdv

EnőkiKép
 
 


Enőki: gratulálok, és kiváncsian várom a szüléstörténetet KépKép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Enőki!

Csodaszép Abigél, az a frizuraKép... gratulálok! És tényleg szép, dupla ünnep.
Évica
 
 

 
 

Sziasztok!

Enöki! Óriási gratula Abigélhez! Jó egészséget, sok boldogságot és sok tejcsit kívánunk nektek! Nagyon szép baba!Kép

Többiek? Már sokan a célegyenesben vagyunk... Én most csütörtökön töltöm a 40. hetet, de (szer ellenére) csak jóslóim vannak, igaz az némelyik olyan erös..

Mindenkinek további minden jót és ilyen szülést, mint amilyen Enökié volt!

Evey
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűszép kislányod van, gratulálok hozzá!

Mi is még egyben, bár még 16-áig van idő. Babuci még mindig nagyon aktív, csak már nem nagyon fér.
Már nagyon szeretnék szülni Kép

Üdv mindenkinek
ritee
38+4
ritee
 


Ritee Kép
Végre jelentkezel valahol. A chaten mindig emlegetünk. Kép Kép Kép
De most olvasom, hogy még egyben. Kép
Vigyázz magatokra.
Sok pusz
Noémi
 
 


Sziasztok!

Még én is egyben és már én is nagyon szeretnék szülni, mert most már minden nehéz és fárasztó. Elvileg holnapután szülök, de félek jövö hét hétfö v. kedd lesz belöle.
Mindenkinek minden jót!

Evey
39+5
 
 


Evey,
drukkolok a holnapért! Tudod:lépcsőzés! Mi is nagyon a "végét járjuk", jövő kedd a papírforma és nagy az ingadozás a faros és a csaszi között... Kép Tegnapi vizsgálat szerint még nagyon magasan van, bár mások szerint sokat ment lefelé. A MÉG egykénk nagyon érezheti a feszültséget bennem, mert olyan hisztirohamjai vannak, hogy ennek eredményeképpen öcsi/hugi szétveti a kuckóját a ficergéseivel. (még hogy nincs helye megfordulni...) Pedig úgy szeretném békésebben tölteni ezeket a napokat!

Ritee,
tökéletesen átérzem a szülhetnékedetKép Én, ha okt. második feli dátumot látok bármin, bárhol, mindig beleborzongok, hogy addig már biztosan eggyel többen leszünkKép. És ez olyan jó!

Sok türelmet, kitartást és egészséges, babát kívánok mindannyiunknak,
Évica
 
 


Sziasztok!

Noi! Én is mindig kérdezgetlek a chat-en, már amikor feljutok. Hogy vagytok? Kép Babci? Tudjátok a nemét? Mennyi idős is vagy? Február-ra várjátok, ugye? Kép Dolgozol még vagy otthon vagy? Kép Kubuékkal mi van? Liza? Semmit nem tudok róluk.

Evey! Nagyon drukkolok neked, hogy holnap kibújjon a baba! Átérzem a helyzeted, és szorítok, hogy minden úgy történjen, ahogy Te szeretnéd!

Évica!
Én is sokszor érzem úgy, hogy szétszakítja a bőrömet, és az oldalamon próbálkozik meg a kibújással. Az eredeti terveim szerint a hétvégét már itthon akartam tölteni (babástól) de ez már nem fog megvalósulni.
Könnyű és gyors szülést kívánok mindannyiunknak, és egészséges, boldog babákat. Kép

Remélem legközelebb már Manóval a karomban jelentkezem Kép

Üdv:
ritee
ritee
 


Sziasztok!

Evey: drukkolok nagyon!

Évica, ritee: nektek is a minél előbbi osztódáshoz Kép

Mi ma voltunk kontrollon Zsomával. Már 3kg, és minden oké vele Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Még egyben.Kép Mára vagyok kiírva, de jó lenne legkésöbb hétfön megszülni, mielött másnap betolnak a mütöbe. Hétfön befektetnek a Péterfybe, azt hiszem, hogy aznap este többször megjárom a négy emeletet, hátha beindul.Kép
Nagyon aranyosak vagytok, hogy drukkoltok, Évica, Ritee gondolok rátok, hogy minden simán és jól menjen és szép egészséges babócátok szülessen.Kép

Cory! Gratula! Csak így tovább a fejlödéshez!Kép

U.i.: Vajon a többi rég nem író anyuka megszült már?

Sziasztok, Evey
 
 


Sziazstok!!
Szégyelem magam, rég jelentkeztem be ide -is-
Hajnali f4-től ébren vagyok. Mimuskám akkor kért inni, igaz Apa már kel hozzá, de én is felébredetm, és ugy fáj a fülem hogy nem bírtam elaludni. Megfürödtem, lassan ébrednek a lányok is, Vikit elviszem oviba, Mimit anyuhoz, és jön Robi, megyünk be ctg-re. Remélem ok lesz még, mert szeretnék ugy szülni menni, hogy itthon kezdődjön el. Egyszer szeretném ezt is átélniKép ugyhogy drukkokat szivesen fogadokKép
Holnapra vagyok kiírva, ami nekem nagyon is jó lenneKép hisz Vikum is 11.én szül, igaz juniban de szeretem ezt a számotKép
Evelyn. drukkkkkkkkkk!!!
Nagyon mozog a babókám, délben is legalább ennyire legyen mozgékonyKép---mozog--kúszikKép)
pussz mindenkinek, hallom Mimikém hangját, ébredezikKép
Sziaztok
 
 


Sziasztok!

Ma voltam bent vizsgálaton a kórházban, hétfön be kell feküdnöm, de jövö hét végéig kaptam haladékot, hogy magától induljon meg a baba.Kép Úgy örülök neki, mert biztosan be fog indulni. Nekem az a megérzésem, hogy hétfön fog indulni.

Hajnii! Végre írsz már! Drukkolok neked is!Kép Belaktátok már a házat?

Lányok! Olyan hányingerem van már két napja, fogalmam sincs mitöl!? Van valakinek ilyen panasza így a vége felé?

Többiek? Csak nem?

Sziasztok,

Evey
40+2
 
 


SZia Evey!

Nagyon drukkolok nektek Kép Nekem nem volt semmi ilyesmi panaszom a végén. Illetve Baluval hasmenésem volt közvetlenül a szülés előtti napon, és arra azt mondták, hogy az teljesen normális velejárója a szülésnek.

cory+(5+6 Zsoma Kép)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Evey! Én is nagyon drukkolok neked! KépKépKép Jól olvastam, hogy Jázmin lesz? Gyönyörű név!!! KépKépKép

Márti
 
 


Evey, sokat gondoltam már Rád, mi lehet. További hajrá és drukk! Ez szól a babádnak is!!!! Mi még nem, de már nagyon jó lenne. Hányinger nem kínoz, de lehet velejárója, hiszen ugyancsak nagy-nagy változások kezdődnek meg. Nekem elkezdett égni a gyomrom és a nyelőcsövem, hajnalban farkaséhség gyötör, de nappal nem kívánok igazán semmit enni.
Képzeljétek, pénteki CTG nagyon lent találta a szívhangot, ami farfekvésnél fizikai képtelenségKépKépKép Előző nap volt egy iszonyú nagy ugra-bugra odabent és csak remélem, hogy ez befordulást jelent. De annak is örülnék, ha rendesen beülne és nem csapkodná maga alá a lábát.
Hajnii, talán bejött a 11-e?!
Cory tessék frissíteni a profilodat a már (gondolom több, mint) 3 kg-s Zsoma úrfival!!Kép
Ritee??
Évica 39+5
 
 


Sziasztok!

Évica: igyekszem, bár 3kg-s kép nincs Kép De remélem, még ma este lesz új kép a profilomban.
Hajnii még egyben van.
Reméljük, tényleg befordult KépKépKép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat és drukkokat, hasonlót kívánok én is!
Holnap reggel bevonulok, Kati nevü barátnöm felteszi ide az sms-m szövegét, ahogy megszületik a baba!
Márti! Igen, köszönöm!Kép

Évica és többiek! Drukk!!!! Lehet, hogy befordult a baba?Kép

Sziasztok, Evey
 
 


Sziasztok!

Nálunk még mindig semmi. A kislegénynek esze ágában sincs kibújni. A csütörtöki vizsgálat után az orvosom azt mondta, hogy teljesen zárt a méhszáj, és csak egy hét múlva, azaz a kiírás napján kell visszamennem hozzá.

Évica, lehet, hogy már Te babázol? Kép
Evey! Várjuk az sms-t! Bár én remélem, hogy a kórházi tartózkodásom után tudom csak elolvasni Kép

Cory! Milyen ügyes Zsoma! Örülök, hogy minden rendben van Kép

sziasztok
ritee
39+4
ritee
 


Sziasztok!

Megszületett Evey kislánya!!! Kovács D. Jázmin Lilla 12.25-kor 2720 grammal és 48 centivel. Mindketten jól vannak, Jázmin épp szopizott mikor beszéltünk.
Szombat de. valószinűleg már mehetnek is haza.

Mindenkinek jó babavárást, ill. babázást!
Sziasztok
Kati
 
 


Gratulálok Eveynek Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Óriási gratula Evey-éknek! Kép

Mi még mindig egyben. Hajnii-ról tudtok valamit? Már biztosan neki is megvan a babuci. Kép

Évica?! Veled mi van?
Többiek hol tartanak?

ritee
ritee
 


Hajnii babája ma dél körül született meg. Zorkának hívják, 4100g és 58cm Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Hajnii! Nagyon jó egészséget és sok örömet kívánok!

Milyen jó már nektek! Kép

Mi ma megyünk NST-re, kíváncsian várom, hogy mit mond dokibácsi. MÁr kezdek türelmetlen lenni Kép

Üdv.
ritee
40+0
ritee
 


Sziasztok!

Gratulálok és minden szépet, jót kívánok Eveynek és Hajniinak babástul, családostul!Kép Kép
Ritee és, aki még előtte áll annak is!! Nálunk még semmi, pedig 14-ére voltam kiírva. CTG rendben volt kedden, holnap újra CTG(vagy NST) és doki. Aztán hétfőn befektetnek KépJa és a "hab a tortán", hogy mégsem fordult be... Szóval a hangulatom nem igazán rózsás, ezért se nagyon jelentkeztem, bocsi. Pedig igyekszem, de hát...
Évica 40+3
 
 


Sziasztok! Évica férje vagyok! Immár második gyerekünk anyja megkért, írjam világgá és nektek: ma délután fél kettőkor megszületett Vincze Dalma Borbála! Ha kiváncsiak vagytok a méreteire és súlyára, ime: 61 centiméter és 4 kilógramm!
Sziasztok! Tamás
Évica
 


Évica: gratulálok Kép

Riteenek is megszületett a babája tegnap Kép Neki is gratulálok Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Hírmondóként jöttem.
Október 21-én, 21:35-kor császármetszéssel megszületett Riteeék kisfia, Milán Zsombor. 3550 gramm és 57 centi. Anyuka és babája jól vannak, a pici ügyesen szopizik.

Nagy gratula a családnak. Kép Kép

zit
zit
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a gratulációkat!Kép Jázmin nagyon jó baba, alszik sokat, szopizik szépen és éjjel egyenlöre csak egyszer kel fel. (Ezt most lekopogtam).

Évicának, Riteenek, Hajninak nagy-nagy gratula és kívánok sok boldogságot, egészséget és tejecskét.KépKép

Sziasztok, Evey
 
 


Sziasztok,

most látom, hogy, amit tegnap éjjel írtam elszállt az éterbenKép

Riteenek én is gratulálok, úgy látszik sikerült egy napra időzítenünkKép Remélem minden rendben velük is és már otthon vannak.

Evey, jó, hogy előkerültél, Neked már "nagylányod" van... hozzánk képest.
Végülis simán szültél? Abból gondolom, hogy gyorsan hazaengedtek.
Dalma is jókat alszik (persze kop-kop-kop), ami nekem rettenetesen szokatlan Kornélhoz képest, aki hónapokig nem volt képes fél óránál hosszabban szundizni. Ma mondta a párom, hogy Kornél többet rugdalózott. Persze, hiszen többet volt ébrenKép

Hajnii, tudod, hogy a 3 az meseszám! Hogy bírod?

Enőki? Abigél?

Cory, még mindig nem látom Zsoma harcost a profilodban, "csak" a szívdöglesztő Balut.
Kellemes hétvégét mindenkinek,
Évica
 
 


Sziasztok!

Évica: itt egy "új" (október 1-én készült) kép a fiúkról Kép

Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok Kép

Cory! Nagyon szépek vagytok! Kép Ja, és boldog névnapot a legkisebb fiúnak Kép

Évica! Ezek szerint együtt ünnepelünk majd minden évben Kép Gratulálok én is nektek!

Mi jól vagyunk, nagyon sok tejcsink van Kép Nagyon ügyesen szopizik Zsombi, csak túl mohó és sokszor kell megszakítani a szoptatást, mert sok levegőt nyel, és sokat bukik. Remélem kinövi.

Na, megyek is, valaki kiabál a másik szobából Kép
ritee
 


Sziasztok!

Mivel ez a topik lassan ki fog halni lévén november már, ezért gondoltam, hogyha van kedvetek gyertek át a Túl az elsö napokon, heteken topikba, ott egy nagyon jó kis társaság van, még találkozni is szoktunk személyesen, mindenkit szívesen látunk.

Évica! Örülök, hogy neked is egy alvós babád van, kész szerencse, bár még ez változhat! Végül császárral szültem (nem is lehetett volna másképp, csak vajúdni szerettem volna), leírom a történetét és felteszem a Péterfy-s topikba. A nagylányos szövegeden jót mosolyogtam, mert valóban elöbb szültem, de a ti méreteiteket mikor fogjuk elérni?? Szerdán volt 3150 gr Jázmin. Ez szép, mert 3 hét alatt 480 gr-ot hízott.
A 3-as meseszámon mit értettél? Hogy három a kislány Hajninak?

Ritee! De jó, hogy jelentkeztél! Örülök, hogy jól vagytok! Nekem Adrian volt ilyen bukós baba, kb. fél éves korára nötte ki, amikor elkezdett mást is enni az anyatejen kívül!

Cory! Nagyon aranyosak a fiúk, kár, hogy a pici nem látszik nagyon rajta!

Többi mama is biztos megszült már, de vajon meg tudjuk majd, hogy mi van velük?

Sziasztok, Evey
 
 


Zsoma, Zsombi, boldog ELSŐ névnapot kívánok!

Cory, nagyon édesek a srácok! Ismerős a beállítás(beültetés)Kép, Kornél egész nap képes lenne így ölben tartani hugit.

Evey, igen a 3. gyerkőc miatt gondoltam a meseszámra, de most gyorsan utánanéztem, mert nem voltam biztos benne: NEKED is szól a kérdés! Bekukkantok majd a szüléstörténetedet elolvasni! Én is próbálom megfogalmazni a miénket, de még annyira friss bennem, és annyira csodálatos volt, hogy várok, míg leülepszik kicsit.
Jázmin nagyon szépen fejlődik, szerintem nagyon jó az a 480 gr. Bár nem a méret a lényeg, hanem hogy kiegyensúlyozott, egészséges baba legyen!

Ritee, mit szólsz évente egy virtuális szülinapi party-hozKép? Unokatestvéreméknél IS aznap született baba, de. 1/2 10-korKépKép

Enőkivel mi lehet?

Sok tejcsit és szép gyarapodásokat mindenkinek!
Évica
 
 


Kedves Cory és Ritee!

Boldog névnapot a kis Zsomáknak!Kép
Remélem jól vagytok mindannyian!

Puszi!
zit
zit
 


Kedves ŐsziBabások!

remélem mindannyian jól vagytok, szépek és egészségesek a kicsik és persze a nagyobbak isKép
Hogy bírtátok a 2 hónapos oltást? Én csak hétfőn viszem Dalmát, nem akartam itt Karácsony előtt kihívni a sorsot. Bár Kornéllal sem volt emlékeim szerint semmi gond, de amennyire különbözik a két gyerkőc... Egyébként lassan alakul a napirendünk, amit persze sokszor borít valami. Még sűrűn vannak összeegyeztetési problémáim, de mindig a 2nél több gyerekesekre gondolok és máris nem sajnálgatom magamKép Azért nyugtassatok meg, hogy nem csak nekem száll el időnként az agyam és, hogy lesz ez azért jobb is! Vagy mégsem?

Nagyon boldog Karácsonyt és új évet kívánok mindenkinek családostul!

Évica
 
 


Szia Enőki!

Az én lányom, a Réka 2002. dec. 11.- én , a házassági évfordulonkon született.

Kriszta

Gyermekeim: Réka és Zoltán
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: