Új privát üzeneted érkezett!

Bogának boldog születésnapot!!

Kép
Bori
 
 


Bori, köszi a köszöntést! Nekünk jól megy a suli, egyelőre 8) minden tetszik a lánynak. :D
Én az oviban vagyok szmk-s - tényleg nem piskóta...

Kriszti Eszterének is boldog 7.szülinapot!

Nagyon eltűnt mindenki innen :( Hogy vagytok?
Sajnos nálunk ősz óta szinte mindig beteg valaki. A köhögésből Boga már vagy 3 hete nem tud kimászni. :shock:
Csillunak meg ma kaptuk meg a decemberi kajacsekkét, kemény 160Ft-ot kell befizessünk, annyit hiányzott novemberben. :cry:
Encivel meg most jöttem a fül-orr-gégéről, csúnya torokgyuszija van, de a pláne az, hogy múlt héten fejeztünk be vele egy hetes antibiotikum-kúrát, máris jön a következő. :evil:
Remélem mi kivételek vagyunk, és mindenki más jól van!

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bogának és Eszternek nagyon boldog szülinapot kívánunk.

Suli a Marcinak is nagyon megy! Remélem megmarad ez a lelkesedése egész 8. végéig :wink:

Andi, Nagyon együtt érzek veled betegség terén. Sajna mi is gyengélkedünk már jó ideje. Kb. 1 hónapja én is lerobbantam. Elment a hangom, asszem gyerekkorom óta most kaptam először antibiotikumot :( Ráadásul ezzel egyidőben a Barnusnak középfülgyulladása volt. Ő tök süket én nem tudtam beszélni ... hááát elég vicces volt ahogy kommunikáltunk.

Most épp a Marci van itthon egy hete torokgyulladással és tegnap voltunk a Dórival is a dokinál. Ő sem úszta meg az antibiotikumot :( Most ezerrel kúrálok mindenkit, mert a Télapó vasárnapra színházjegyet hozott nekünk és most jönne először a Dóri is velünk.

Többiek? Remélem jól vagytok!

Brigi

Kép

Kép

Kép
 
 

 
 

Eszternek boldog születésnapot!

Eszti is beteg volt,köhögött ,taknyos volt,de semmi más.Eddig jelzett a szervezete a lázzal,hogy gond van,de most alig tünet.Aztán ez szépen rámászott a gyomrára és olyan gyomorgörcsöt produkált,hogy hajnal háromkor vittük az ügyeletre.Aztán én fáztam fel,szóval mi is kipipáltuk idénre a betegséget!

És ez a suliból hiányzás :shock: anyám,annyi házit kellett bepótolni,hogy csak kapkodtam a fejem.És csak három napot hiányzott.

Hogy álltok a karácsonnyal?Esztinek már megvettük amit szerettünk volna.Döbbenets a kínálat és az árak :roll:

Andi,
hát ez az szmk tényleg egy igazán hálás feladat :D felelj meg mindenkinek,a pedagógusnak és a szülőknek,miközben totál természetesnek veszik,hogy MINDENT te csinálsz.Egy állat vagyok,hogy ezt elvállaltam :wink:

Kép
Bori
 
 


Utólag Boldog Karácsonyt és még időben BÚÉK !!!!!

Dorki
 
 


Remélem Mindenkinek jól teltek az ünnepek. Utólag is BUÉK! Brigi

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok,
hogy vagytok?
Remélem jól alakultak a félévi bizik,Kriszti Eszteréről tudom,hogy neki csodajó lett :D
remélem a gyerkőcök beleszoktak már a ritmusba ,bevallom,nekem eszelős a tempó 8)
bár úgy tűnik,csak nekem az,a gyerekem jól veszi.Eddig még csak azon akadt ki,ha valami miatt nem mehetett suliba.
Írjatok,nagyon eltűnt mindenki!

Kép
Bori
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Hahó Csajok!

hogy s mint vagytok?
Farsangos képek vannak?

Mi jól vagyunk, dobok egy képet, aztán szaladok dolgozni.

Szép napot!!!

Kép

Kép

Kép
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Kriszti, Mekkorák a csajok :lol:

Mi már megint - vagy inkább még mindig - betegen :?. Már nagyon unom és totál lemerültek az elemeim :cry:

Többiek?

Kép

Kép

Kép
 
 


Kedves Topiklakó!

Kommentelj még holnap estig a Babanet cikkeihez, hátha Te leszel az a szerencsés, aki nyereményjátékunk keretében ezen a héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat nyer majd, a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Nemcsak nyerhettek, de segíthettek is azzal, ha például eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Elő a farbával: szerintetek szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem?

Kedves Olvasónk írását is kommentelhetitek, ahol a maguk kálváriáját osztja meg számtalan praktikus tanáccsal fűszerezve, húgyúti fertőzés témakörében.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk.

Nálunk idén elmarad a húsvét. A két fiú bárányhimlős, a Dórinál majd kb. 2 hét múlva várható :?

Tele a hócipőm már a betegségekkel :twisted:

Brigi

Kép

Kép

Kép
 
 


Csillusnak Boldog Szülinapot kívánunk!!!

Kép

Kép

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: