Új privát üzeneted érkezett!

Aztamindenit ,Évi ez gyönyörű
Ilyen szép havas környéket.LEgalább Flóráék élvezhették ,hamár a mi gyerekeink nem.
Nagyon édi Flóra,olyan mint aki teljes extázisba van ,azon a képen ahol a hátitatyót bontja vki.Nagyon édes.
Köszi,tesóm már javulgat....ismi meg erős nagyon !

Íme néhány kép
a fürcsis az imént készült Kép Kép Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok !!

Jucus:
Hát igen itt ilyen nagy hó esett :lol: Ma reggel óta is esik :lol: :lol:
Flóra megy szánkózni :wink:
a nagyobbik csaj az unokahúgom Kata.
Bálint baby nagyon cukker:)
Dius látom nagyon örült az ajándékoknak:)

Tegnap kaptam egy jó hírt, hogy az unokatesóméknál baba lesz júniusban. :wink: :lol: Barátja van fél éve és most érkezik a baba. :shock: Májusban lesz az esküvő, kint laknak németországban és majd utána valamikor a lagzi itt magyar honban :lol:

Hol töltitek a mai éjszakát??

Flóra már jól van szombat óta nem lázas :wink:
Használt az antibió szerencsére.

KépMindenkinek!!

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok

Kép

szeretnék kívánni mindenkinek.

Örülök,hogy Flóra jobban van az antibigyótol.Végre nálunk is esik a hó.
Mi itthon szilveszterezünk.Illetve Anikóékhoz felmegyünk kicsit ,de nem sokat ,mert fiam két három napja megint hepajozik éjszaka.Mára már kicsit hulla vagyok. :oops:
CSülköt megsütöttem ,malackaraj lesütve ,rizs kész ,leves tegnapról maradt,takarítás befelyezve.
Leülnék egy kicsit pihizni ,de menni kell dédihez.
Puszi nektek

Dia
Remélem te is teljesen meggyógyultál.

Jucu

Kép

Kép
 
 

 
 

Hello!
Jucu,
tündériek vagytok!! Nagyon jók a képek!!!! Sajnálom, hogy Bálint megint nyűgös. :cry: sok erőt neked!!!! :wink:
Sajnálom, ami veletek történt, reméljük a 2008 kevésbé lesz rossz-eseménydús. :wink: És hogy Dius jól fog tanulni továbbra is, Balu erős, okos legény marad és csak gyarapszik gyarapszik. :lol:


Évi,
na most már itt is nagy a hó. 8) De még mekkora..... hótaposóban megyünk át a szomszédba. :lol:
Ott szilveszterezünk. Van egy majdnem 4 éves Töki, meg egy 14, ellesz velük Gabika. :lol: Van ott is játék dögivel. :lol:

Boldog új évet mindenkinek, sikeresebb, gazdagabb és békésebb esztendőt!!!!! És egészséget, szeretetet..... puszi :D

Kép
 
 


Szép napot nektek csajok!

Aránylag jó volt az éjszakánk.Anikóéknál elaludt a fiam és abba a hangzavarba simán bírta 00.30 ig akkor tömtünk cumit ,majd 1 kor hazajöttünk.No itt már 2 körül félóránkét cumi ment majd 3 kor ébredés és sírás.Jöttek mentek a pukik ezerrel.Aztán nagy nehezen elaludt 5 után.,de 7 kor kelt.
Anikó kisfia mellett meg sztem ágyút lehet döngetni.Már aludt este amikor felmentünk és reggel 6ig húzta,utána szopi majd 8 kor kelés.Áldott jó gyerek.Pedig farkasszemet nézett velem éjjel ,de aludt tovább. :P
Dia
Hogy sikerült a szilverszter?Gabika meddig bírta?
Évi Nálatok?
No gyors családi kép tegnapról Képengem nem nézni ,mert lassan elgurulok.
Ma már nem kezdem a 90 naposat ettem egy kis kenyeret:(

Kép

Kép
 
 


Hello!

Naaaa, Jucu,
nem panaszkodni!!!! :lol: Pici még pici, majd idővel lemennek a kilók. :wink: És jó a kép rólatok!!!! 8)
Örülök, hogy jó volt a szilveszter. :)
Nálunk is minden ok volt 8) , 2 körül jöttünk haza, alig hisztizett Gabi 8) , szerencsés nap volt a tegnapi. :lol: Aránylag sokáig aludt ma, kajcsiztunk, és indultunk is számkózni a szilveszteres bandával. :D Töki apjával csúszott, nagyon élvezte. :D Barinőmnél nagyobbak a gyerekek, ők aztán alakítottak. :lol: jó volt nevetni nagyokat velük. :lol: És.... dobtam egy akkora hátast, mint a filmekben. :lol: Azt hiszem nyáron is ezen röhögünk majd. :lol:

Kép
 
 


Sziasztok!!

Látom mindenkinek jól telt a szilveszter :lol: :lol:

Mi is jól szórakoztunk.Barátnőméknél voltunk+még egy baráti pár.
Társasoztunk, Activity-tünk :wink: Jókat röhögtünk.
3óra körül mentünk haza.
Flóra nagyszülőknél volt, kibírta éjfélig.Nézték a tűzijátékot ami nagyon tetszett neki.Éjfélkor koccintottak :wink:

Most anyuéknál vagyunk pár napot.Vasárnap megyünk haza Budapestre.

Jucus:
Nagyon aranyosak vagytok a képen!! Jó nagyot nőtt Bálint.

Dia:
Jól bírta látom Gabi is a szilvesztert :lol:

Flóra is szánkózott Hétfőn délután a papával. dombról csúszott le.
Mikor hazajöttek, így kommentálta:
"Majdnem sírtam magamért" :lol:
Olyan gyorsan csúszott le , hogy féltette megát.a papa várta domb alján :wink:
Persze nem akarta abba hagyni a szánkózást.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hali !

Remélem mindenki jól van.Ha minden igaz hamarossan lesz gépünk akkor már többször tudok jönni.Anna baba már 3 és 1/2 hónapos,7 kg és 61 cm.

Most megyek mert nem otthonról írok.

Puszi mindenkinek:Móni

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron