Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Judit:
igen kapott Flóra antibiotikumot. Már jól van holnap megy oviba.
Szerdán volt csak lázas, másnap már tök jól volt és azóta is.

Benci bíztos megissza majd a vizet és vajas kenyeret is fog enni:) Flóra kalácsot , nyers répát is evett az oviban.
jók a képek!!

Ildi:

hát igen gyerek nélkül voltam és nem jöttem....fogalmam sincs, hogy mi bajom lehetett.
Már mindegyikünk jól van.
Flóra tulságosan is jól,már kibírhatatlan:( fél percenként AANYuuuu!!!még azért is kiabál, hogy mi kezdődik a tv-ben stb stb.
Ketten vagyunk rá, de már nem bírjuk:):):):)


Anyós jó, hogy fejlődő képes!!!

Edit:
Várjuk a képeket..

anyós :shock: :shock:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Edit:

most látom közben felraktad a képeket :wink:

Nagyon jók!!!

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Megvolt a buli....jó volt. +3 (kiló)

Judit!
Még nem volt időm válogatni,de van egy pár kedvencem :lol: majd megnézem a gépemen,hogy melyiket mentettem el,és azokat elküldöm.

Én is fényképeztem a temetőben,használtam a gép éjszakai üzemmódját,de így homályos lett,mert elmozdultam. :oops: Annyira hosszú volt a záridő,hogy nem bírtam egy helyben tartani állvány nélkül. :(
Ha automatára állítottam akkor meg olyan,mintha nappal fényképeztem volna. Tiszta gáz géza vagyok.

Nagyon jók a képek,természetes,hogy szavazunk!

És a Vadasparkos képek is! :lol:

Babanet órája Kép


Edit!

Már mér utálnánk? IMÁDUNK!!!
Köszi a képeket Gyuláról! Tényleg szép városka!Nem is tudtam választani :lol:
Jók a szülinapi képek is,látom megint Lego volt a befutó nálatok. :lol:
Torta egyáltalán nem gázos tényleg,csak anyósódék :oops: vagy lehet,hogy később akarják felköszönteni ?
Jó kis buli volt és azok a szenyák...nyammmmm.
Máté meg nagyon helyes pasi!És veletek közös kép nincs? :oops:


Évi!
Ez nagyon kapkodós volt...mi van veled? :oops:
Örülök,hogy Flóra jobban van.Puszika neki!

Írjál sokat és tegyél sok sok képet!!!

Dia! Merre vagy?Hogy telt a hosszú hétvége?

Megyek csinálok magamnak egy jó meleg teát!

Jó éjszakát!Holnap ovi....

Ildikó
nekem jó z órám hipphipphurrá
 
 

 
 

Kép

Évi
Örülök hogy flóra meggyógyult és nem volt semmi komoly! :D
Tényleg nagyon el vagy tűnve mostanában! Kép

Judit
hol voltatok vadasparkban?Nagyon szépek a képek!A trükkös kép is! :lol: Kép

Ildikó
Igen,nálunk a Lego mindig bejön! :lol: Kapott még Legoból kukásautót is,de arról nincs kép! :oops: Meg a kirakóról sincs. :oops: S persze közös képet sem csináltunk! :oops: Na de majd a rendes szülinapján! :lol: (akkor majd szólok egy rendes fényképésznek hogy jöjjön fényképezni :lol: :lol: :lol: Jó,Judit? :lol: :lol: :lol: )Anyósék:nem hiszem hogy meglepik Mátét valamivel,mert legközelebb csak Karácsony után találkozunk velük! :?
Dávidnál alkúl az oviba járás?Mi most délelőtt megyünk be,hogy lepontosítsunk egy pár dolgot! :wink:
Kép

 
 


Sziasztok!

Judit!

Dehogy unjuk....sőt.

Trükk: szerintem fejjel lefelé van a kép.de így is nagyon szupi.

Iso?? Hát azt még nem hiszem,hogy megtaláltam a gépemen :oops: :lol: de már próbálkozok...köszi.

Ja és megint elfelejtettem lefényképezni a polót,és ma már bent hagytam az oviba :oops: hát inkább leírom milyen...nem nagy szám egy sima fehér poló (vékony nagyon) és van rajta egy kék domino-s logo. Nem nagyon éri meg az árát. :shock: :oops: :(

Edit!
Voltatok az oviban?Mit kellett egyeztetni? Mátét is vitted?

Sajnálom,hogy anyósék ilyenek ...,azért az unokájuknak legalább egy tábla csokit vehettek volna,nem?Máskor fel szokták köszönteni amúgy?

Nem volt semmi gond az oviban....én most boldog vagyok? :lol: :oops: :shock: :D reggel mondta,hogy anya gyere te is,de amint az ovónő szólt neki már a nyakába is ugrott. Szomorú volt az arca,de olyan kis kópé mostanában. :twisted:
délben kérdeztem tőle,hogy jó volt ma az oviban? (Ovónők mondták,hogy semmi gond nem volt vele,olyan aranyos!-ők mondták) Erre ő: "Nem" majd rámnéz a kis kópé fejével és azt mondja,"vagy igen?" :lol: és ki kerekítette a szemeit:)
De semmit nem mesél. :? Én kérdezgetem,de nem válaszol semmire semmit :x remélem később majd feloldódik a nyelve.

Kiváncs leszek majd Mátéra és Bencire is :lol: már alig várom,hogy meséljetek.
14-én mennek?Vagyis ki nov. ki jan? :lol:

Na pusz pusz,írjatok!és képek....sok sok.

Ildikó
 
 


Sziasztok!!

néha azért benézek ám:)

Judit:
Nagyon -nagyon szépek a képeíd!!

Trükk a képen szerintem is fordítva van..


Ildi:
a múltokr azért voltam ilyen rövid, mert délután kezdtem el írni a leveled, csak közben Flóra nem hagyta.mindig kellett neki valami vagy csak úgy nyavajgott.Este mikor ideültem már nem volt kedvem sokat írni.
Apa is itthon volt a négyes ünnepben itt ült a gép elött.
Meg nem is történt velünk semmi különös.

Dávid majd később mesélni fog az oviban történtekről, de még lekell, hogy tisztuljon neki ez az új helyzet.
Flóra sem mesél el mindent, csak ha olyan kedve van.

Hogy megy az ovi járat??

Edit:
igen mostanában eltünök napokra, de mindig van valami dolgom amit intézni kell.Este meg már nincs kedvem gépezni.
Flórát is időben kell fürdetni altatni ha másnap ovi van.
Eddig ugye akkor aludt el mikor elfáradt..
Legózni én is nagyon szerettem:)


Szombaton elmentünk a Margitszigetre, nagyon szép idő volt.Flóra jót játszott.

Tegnap reggel 6-kor Flóra oldalba pisilte az apját :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon vicces volt :roll: Ezért jó korán keltünk.Mire indulni kellett az oviba Flóra megnézett egy dvd-t is :) Legalább aludt délután is.
Adtam neki inni mikor egy órakkor átjött.kómásan meg nem figyeltem mennyi vizet töltök.ezek szerint sokat töltöttem :roll: :roll: :lol:
Délután meg az oviba annyira játszott, hogy már nem volt ideje lehúzni a harisnyáját meg a bugyit a wc mellé pisilt :? De nem gondd majd kimosom. Nincs megfázva amúgy csak így jött össze.

Ma mentek kirándulni. gödöllői kastélyba , meg a veresegyházi maciparkba.már alig várta, hogy reggel legyen és menjenek :wink: :lol:
Tegnap azt mondta, hogy SZUPER az ovi!!!!


A mai délelöttött a munkaügyiközpontban töltöttem
:evil: Bekellett adnom pár papírt, 10-re volt időpontom délben be is mehettem :evil: :evil:
Melót kell keresnem nem várhatok itthon arra, hogy jön.e a kistesó vagy sem.

Na most enyni voltam megyek Flóráért az oviba

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hello!
Bocsi az eltünésért, rövid leszek most is. :oops:
Szóval dolgozom mától, hétfőn voltam megbeszélésen, egész napom elment, a hétvége meg szuper hosszú volt, tudjátok, ilyenkor nem nagyon tudok jönni. :?

De leghamarabb pénteken jövök és mesélek, írok, ígérem!!!! :wink:

Szuperek a képek, Edo-é és Judité is mind nagyon szép!!! És Évi örülök, h jelentkeztél!!!! :D

puszi

Kép
 
 


Kép

Dia
Jó munkát! :D Várjuk hogy beszámolj! :D

Évi
gondolom hogy te sem unatkozol! :D
Oldalba pisilés: :lol: Előfordul az ilyen! :lol:
Ovi.tényleg szuper ovitok van ha ennyi helyre elviszik na gyerekeket! :D
Munkaügyi központ: :roll: Olyan sokan voltak,vagy ilyen lassan halad a munka?Mit szeretnél csinálni?

Judit
Nem is tudtam hogy Budakeszin van vadaspark! :oops: De biztos szép lehetett még így is!
Gondoltam-azért is írtam hogy nem baj ha nem mered bevállalni! :lol: (mármint az utat) :lol:

Ildikó
Hétfőn elmentünk az oviba,de oktatás nélküli munkanap volt,úgyhogy zárva volt az ovi. :? Ma mentünk újra.Megkértek minket hogy mielőtt vinnénk a gyereket beszoktatni,előző héten adjunk életjelet magunkról,biztos ami biztos.Mátét is vittem magammal,be sem akart nézni az ajtón,amíg beszéltem az óvónénivel végig rángatott és vinnyogott hogy menjünk. :roll:
Óvónénik meg mosolyogtak,hogy ilyen lesz? :oops: Kemény dió!
Anyósék:hajlamosak elfelejteni a szüli-névnapokat,de erről tudtak,hogy éppen mit is tartunk! :oops: Meg hogy lehetnek olyan pofátlanok hogy átjönnek így a szülinapi buliba? :twisted: Bár én már semmin sem csodálkozok! :roll:

Na eldugulok...
Kép

 
 


Sziasztok!

Judit!
Ezek az összebújások nekem is hiányoznak...mostanában olyan nehezen kel reggel :?(pedig akkor lenne időnk összebújni hihi) fél 8 kor azért már felszoktam ébreszteni,de akkor már nincs idő ilyen dolgokra,reggeli,mosakodás,öltözés,fogmosás és indulás. :? és ma se volt semmi gond,de még mindig nem mesél :oops: :?


És még egyszer se kellett vinnem Rékát,pedig ő felkel időben. Apánál úgy alakult még eddig,hogy nem kellett mennie dolgozni, itthon volt addig a picilányával. :D

Ez a csukott szemmel motorozás elég veszélyesen hangzik :shock: gondolom benned is megáll sokszor az ütő. Mennyire nincs ezeknek a gyerekeknek félelem érzetük. :? Engem mostanában a mindenhonnanleugrálokkal frászol :oops:

Évi!
Hát van ilyen,hogy nem nagyon történik semmi az emberrel..azt hittem valami gond van,de örülök,hogy nem erről van szó.

Igaza van Flórának szupi oviba jár,szupi ovónőkkel. Remélem lassan én is beszámolhatok ilyen gazdag programokról. Macipark:)

Oldalbapisilés :lol: :lol: :lol:

Neked mi is a szakmád?

Dia!
Jó munkát!

Edit!
Nem mondod,hogy Máté nem akart bemenni az oviba játszani a gyerekek közé? :?
Lehet,hogy csak nem volt kedve...attól még nem biztos,hogy kemény dió lesz. :lol: lehet,hogy pont velük nem lesz gond.

Átmentek ajándék nélkül????Akkor inkább oda se megyek,nem? üres kézzel? Anyukádéknál volt a buli gondolom,és ők jóba vannak?
Mármint anyósék anyukádékkal?

Olyan kiborító,de megint lassan itt a karácsony...és egyáltalán nincs ünnepi hangulatom,nálam még ősz van. :?


ja és holnap kezdjük Rékuval az Angolt. :lol: :lol: :lol:

itt se történik semmi izgalmas....

Kép

Ildikó
 
 


Sziasztok csajok

Kicsit eltűntem , de olvasó üzemmódban vagyok.Dolgom ezer és most meló is lenne főnök hívott.

Ma Bálint megkapta végre a 3 hóa oltást ,mert mostanra jól volt.
Ismét röhögött és lepisilte a méricskézős nénit.
Súlyunk:6900gr és 63cm-ek vagyunk.
A legjobb ma közli dokinéni beindult a fogzásunk.Most már tudom miért ömlik a szájából a nyál.Mindenki azt mondta ilyen korán nem lehet ,de úgy látszik mégis.Tiszta duzzadt az ínye és állandóan öklét rágja.
Én adok már neki gyümit.A délelőtti étkezésünk már az vagy natúr vagy pici tápival ,de inkább előbbi.
Ízlik neki csak, ha nagyon éhes akkor kicsit üvölt majd, ha elkezdem lapátolni akkor csend van.
Egyébként nekem most hétvégén Sárospatakon egy öreg védőnéni azt mondta nyugodtan mehet neki gyümi mivel már tápit kap.ÉS burit ,répát,sütőtököt is adhatok neki.
Szóval persze anyatej az első és ez a legfontosabb ,de ha nincs semmi baja, ha már most 3 és 1/2 hósan kapja.

Egyébként én fiam teljes adagot benyakalja ami a dobozra van írva.
Eddig kevesebbet csináltam ne hízzon annyira ,de dokinéni mondta teljes adagot kell és nem csökkenthetem a kanalak számát mert nem teszek jót.És ne aggódjak nem kövér.

Napirendünk kb.így alakul:
Reggel 6.30-7 kelés kajcsi , utána játék majd séta lent és alvás kicsikét.
11 óra gyümi ,12-12.30 tól kb 30perc-1 óra szunya.vagy Nem
13.30 körül ebéd és ezután van nagyobb alvás
17 körül kaja majd óriási hangzavarral csetepatézik a két gyerek,ilyenkor nagy röhögések,mondókázás amit nagyon szeret.
19.30 körül masszírka ,játék apával és utána fürcsi
20-20.15 körül vacsi és utána legkésőbb 21 óakor szunya,de csak hason.

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 9.6439.jpg
Én adok már neki gyümit.A délelőtti étkezésünk már az vagy natúr vagy pici tápival ,de inkább előbbi.
Ízlik neki csak, ha nagyon éhes akkor kicsit üvölt majd, ha elkezdem lapátolni akkor csend van.
Egyébként nekem most hétvégén Sárospatakon egy öreg védőnéni azt mondta nyugodtan mehet neki gyümi mivel már tápit kap.ÉS burit ,répát,sütőtököt is adhatok neki.
Szóval persze anyatej az első és ez a legfontosabb ,de ha nincs semmi baja, ha már most 3 és 1/2 hósan kapja.

Egyébként én fiam teljes adagot benyakalja ami a dobozra van írva.
Eddig kevesebbet csináltam ne hízzon annyira ,de dokinéni mondta teljes adagot kell és nem csökkenthetem a kanalak számát mert nem teszek jót.És ne aggódjak nem kövér.

Napirendünk kb.így alakul:
Reggel 6.30-7 kelés kajcsi , utána játék majd séta lent és alvás kicsikét.
11 óra gyümi ,12-12.30 tól kb 30perc-1 óra szunya.vagy Nem
13.30 körül ebéd és ezután van nagyobb alvás
17 körül kaja majd óriási hangzavarral csetepatézik a két gyerek,ilyenkor nagy röhögések,mondókázás amit nagyon szeret.
19.30 körül masszírka ,játék apával és utána fürcsi
20-20.15 körül vacsi és utána legkésőbb 21 óakor szunya,de csak hason.

Én adok már neki gyümit.A délelőtti étkezésünk már az vagy natúr vagy pici tápival ,de inkább előbbi.
Ízlik neki csak, ha nagyon éhes akkor kicsit üvölt majd, ha elkezdem lapátolni akkor csend van.
Egyébként nekem most hétvégén Sárospatakon egy öreg védőnéni azt mondta nyugodtan mehet neki gyümi mivel már tápit kap.ÉS burit ,répát,sütőtököt is adhatok neki.
Szóval persze anyatej az első és ez a legfontosabb ,de ha nincs semmi baja, ha már most 3 és 1/2 hósan kapja.

Egyébként én fiam teljes adagot benyakalja ami a dobozra van írva.
Eddig kevesebbet csináltam ne hízzon annyira ,de dokinéni mondta teljes adagot kell és nem csökkenthetem a kanalak számát mert nem teszek jót.És ne aggódjak nem kövér.

Napirendünk kb.így alakul:
Reggel 6.30-7 kelés kajcsi , utána játék majd séta lent és alvás kicsikét.
11 óra gyümi ,12-12.30 tól kb 30perc-1 óra szunya.vagy Nem
13.30 körül ebéd és ezután van nagyobb alvás
17 körül kaja majd óriási hangzavarral csetepatézik a két gyerek,ilyenkor nagy röhögések,mondókázás amit nagyon szeret.
19.30 körül masszírka ,játék apával és utána fürcsi
20-20.15 körül vacsi és utána legkésőbb 21 óakor szunya,de csak hason.

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 8.6185.jpg
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 90.543.jpg
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 2.9294.jpg
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 4.7903.jpg

Kép

Kép
 
 


Hú ezt nagyon össze visznya másoltam be:-P :oops:
Bocska
:oops: :oops: :lol:

Kép

Kép
 
 


Hello! :D

Nem baj, Jucu, a lényeg, hogy itt vagy és tudtál írni. :wink:
Szépen gyarapszik Bálint. :D Emlékszem Gabi is így balhézott, mikor kanalas hamit kapott. :lol: Az első két kanállal mindig nagyon izgatottan evett. :lol: Aztán tudta hogy jön a következő és lenyugodott. :lol:

Picit most itt vagyok én is, nem sokáig, mert nagyon fáradt vagyok, de mivel Gábor meccset néz :twisted: , így gondoltam picit ideülök. Persze gépünk még mindig nincs, még jó hogy haver nem hiányolja ezt. :lol:

Edo,
hát csúnya dolog volt anyóséktól :evil: . Direkt voltak bunkók vajon, vagy egyszerűen csak ilyenek??? :oops:
Klassz kis bogár tortát szereztetek, nekem tetszik. 8)
Gyula pedig nagyon szép :) , jó nézni a képeid. 8) És jó hogy tettél fel képet s duplo hajóval, mert én is nézegettem Gabinak, csak nem tudtam elképzelni hogy tényleg mekkora is lehet. :)

Judit,
na akkor be lettél Te is havazódva. :) Nem baj, legalább lesz egy kis + pénz!!!! :wink: Benci olyan kis ragaszkodó rendes kölök, hogy megvárt. :)
A képeid csodaszépek!!!! :D

Évi,
azért gyere ha tudsz. :wink: Apa gondolom örült a hajnali pisinek. :lol: De az a wcmellébepisilés is trükkös volt!!! :lol: Hát lehetnek még balesetek. :wink:
Jóóóóóó nagyon az ovitok!!!! :D Most komolyan. Ennyi program!!!! 8) 8)
Képzeld, gondnéni a bölcsiben megkért csináljak még 2-2 db halacskát a füribe az ablakokra. :D Azért ez nem semmi.... :lol: Persze vettem ma festéket és megcsinálom nekik hétvégén.... 8) ....most teljesen kifogytam mindenből, nem is akartam venni, csak dec elején a mikulás+kari díszítésekhez, de végül is csinálhatok most is vmennyit, ami kitellik abból az anyagból amit vettem. :wink: A kezem is fáj, meg a kedvem is elment, azért álltam le a festegetéssel, de most erőre kaptam. :lol: :wink:

Ildi,
szerencse hogy Apa tud reggel Rékura vigyázni. 8) Mert azért két picivel elindulni reggel időre :roll: ..... horror lenne. :lol:

Huh, csajok nagyon fáradt vagyok, megyek aludni. :oops: Igyekszem jönni péntekekn és mesélek! :wink:
Addig is puszi mindenkinek és írjatok!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
 
 


Sziasztok

Gyorsan mielőtt elindulunk gondoltam írok pár sort.

Ildi
Tényleg hasonlíyt kerifiad a Dávidra.ŐRjítő dolgok ezek a gének :D
Nem semmi 60 kila........hú én sosem voltam ennyi és nem is leszek. :cry:
Nagyon irigylem a toleranciád/együttlakással kapcsolatban/ ..én nem bizti ,hogy ilyen jól bírnám.Jobb távolról szeretni ,mint közelről útálni.

Edo
Jók a gyulás képek.JAH és a szülinaposak is.Boldogot!
Tök szupi torta...nyamika jöhetne pár falat.
OLvasni ,nekem már időm sincs amióta BÁlint megszületett.,lehet rosszul osztom be az időmet ,de nekem nem megy .

Judit
FÉlelmetes ez a lépcsőházas szori.,de megérttem hogy így nem szólsz.
Az a megfordított kép tuti!!!!ha az a bibi és jól láttam
Őszi képeket én is megnéztem/többit/ nagyon szépek ,komolyan.KÁr ,hogy én nem tudom ilyeneket készíteni.Nekem semmi érzékem a fotózáshoz.Így marad a kukkolás :wink: Margitszigeten is mindig apa csinálja a képet ,mert én bénabéla vagyok.
54 kila :shock: no ez is szép...és nem eszel csak iszol ááááá
Én is elkezdtem ,de a 90 napos diétát ,és még halasztottam 1 hetet,mert bűnöztem közben. :oops:
Turiban én is kifogtam tök jó rucikat BÁlintnak./next,george/
De most C&A ban is tök jók vannak.

Évi
Örlök ,hogy Flóra jobban van.
Hogy sikerül nekik a kirándulás?Meló?
Most már ,hogy kétemberes Flóra :lol: és még így sem mindig győzöd ....ez jó volt..... :P

Csillával mi van?Olyan rég hallottam róla.Dolgozik még sokat?
Nagyon örülök,hogy neki ennyire pozitív lökést adott ez és sikerrel csinálja.Legalább ő kitartó.
No pusza mennem kell,mert Bálint kötelező sétáért reklamál,.
ÉS ma még aranygaluskát kell sütnöm ,meg kukoricás ,császárszakis burit rendeltek apáék sajtmártással.
Szóval ma sem fogyózom :wink:
Jucu

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Jucu!
Jó,hogy jöttél!
Édesek a képek,sokat nőtt a Bálint. Nem semmi méretei vannak. Olyan kis jóképű,és milyen mosolygos. Látom Dius még mindig odavan érte meg vissza. :lol:

Dia!

Várjuk már a pénteket,hogy mesélj!

Lányok! Merre vagytok?


ildikó
 
 


Sziasztok!!

Dia:
Jó, hogy jelentkeztél!

Apa nem örült anynira a pisilésnek, legalább vidáman telt a reggel:)
Na jól van megkértek, hogy készíts matricát. Azért még is csak jól jönnek azok a matricák.
Én tavaly festettem még utoljára. Itt csak 2 matrica van kint... jó lenne festenem , de nincs ihletem.

Az oviba igértem gipsz figurákat azoknak állok mejd nki kiönteni. Kifestik, ragasztanak rá mágnest.
Meg fölakasztják majd a karácsonyfájukra.Egy anyukával öntjük majd őket.Neki is van pár sablonja meg nekem is.


Edit:
munkaügy: ilyen lassan haladtak....
Boltban szeretnék dolgozni(Ruha bolt)

Nem bíztos, hogy kemény dió lesz a beszoktatás. Bíztos megfogja szokni az ovit. Dávid is Flóra is megszokta.Gabi meg a bölcsit. Nem rossz hely az ovi, csak nehéz elengedni őket.
Flóra kiborító itthon, ezért neki nagyon jó, hogy oviban van:)

Anyós, hogy tudja elfelejtetni az unokájának a szülinapját????

Ildi:
Ruházati cipő kereskedő a szakmám. Van érettségim is.

Nem gondd ha nem mesél!! Flórát úgy szoktam rábírni a mesélésre ha aznap éppen nem bőbeszédű,hogy este mikor fűrdik akkor kérdezem.Ott csak ketten vagyunk:) Az apjának szinte semmit sem mesél el...

Nekem már karácsonyi hangulatom van:):)

Judit:
Bíztos vagyok benne én is, hogy a legváratlanabb pillanatban fog jönni a kistesó:) Mikor nem számítunk rá:)

Jucus:
Örülök, hogy jöttél!!
Nem gondd, hogy igy sikerült a másolás:) Ez semmi az én négyszer elküldött hsz-emhez képest:)

Bálint nagyon édes!! jó kis husika, jól megdögönyözném:)

kukoricás ,császárszakis burit rendeltek apáék sajtmártással.


Ez , hogy készül??? fogalmam sincs., hogy milyen kaját rejt :lol: :lol: krumpli és a sajtmártás az ok :wink:


kirándulás nagyon jó volt. Jól érezte magát, sok sok élménnyben volt része:) Felvolt dobódva még este is :lol:
Ma fényképezik őket. Egy anyuka a csoportból fotós. Kiváncsi vagyok majkd a képekre.Kellett vinni csini rucit.
Haját is bekellett reggel szárítani majd két copfot kötni, oldalt 2 csattal :wink: ki adta Flóra a parancsot :lol: :lol: :lol:
(Nem mostam meg reggel a haját csak a hajvégeket szárítottam kifelé)

Persze taknyos Flóra is mint az összes többi gyerek :roll:

Kérdeztem is tőle reggel taknyos vagy már megint??

igen azt hiszem beteg leszek, de ma muszáj mennem!!! :lol:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Hello!

Lusta vagyok, nem mentem ma ki, csak a bölcsiig, úgy esik az eső. :cry: .... meg Rómeó és Júliát hallgatom/nézem 8) ... itt benn meleg van, fincsi kozmás egybefasírt illat terjeng a lakásban :lol: .... mert hogy Gabinak cipőt kellene bevadásznom. Vmi bundás, bőr, csizma vagy hosszúszárut. :? Voltam az Ecseri úton, ott 10e-ért vannak a siesták, de nem igazán vízállóak :shock: , bundás, téli, de a csapadékot nem bírja. :shock: Aztán voltam Humanicban, ott találtam olasz kis bőr csizmát, bundás, meleg még a talpa is és elég hosszú és még járni is tudna benne, és talán nem ázna be :? .... szóval elég jóóóóóóó.... 9e-ért. 8) Még gondolkodom rajta. :? Mert nem tudom, kellőképpen fogja-e a bokáját. :? És meg akartam ma nézni a tescoban, mik vannak -egyik anyukától a bölcsiben kaptam fülest- meg a deichmanban is az olasz rész nagyon nívós és az áruk is jó. :wink: Most még úgyse kell a bundás cipő, kibírjuk pár napig nélküle, aztán lehet el tudom csalni Gábort hétvégén. :wink: Mert egyedül olyan nehéz dönteni, tök bizonytalan vagyok, nem is értek még hozzá, jót akarok venni jó áron :oops: .....

Melóm úgy alakult, hogy hétfőn reggel korán kellett hívnom a főnöknőmet időpont-egyeztetés végett. Fel is hívtam, és be kellett mennem aznap. Aztán vhogy úgy alakult, hogy mehetek már idén is. :D Csak 3 napot egy héten, és 4 órát egy nap, de jó pénzért -órabérbe-. Vannak konkrét feladataim, egy határidős munkám is, az a legnehezebb :cry: ..... de majd megbírkózom vele. :wink:
És januártól napi 6 órában megyek vissza, be is leszek jelentve, kapok bérlet/kaja/egészségpénztár hozzájárulást is. 8) 8) És visszakaptam az irodavezetést!!!!!!!!!!!!!!! 8) 8) ez azért nagy dolog. :oops: És mellette bérezni is fogok, meg ugye a könyvelés. 8)
Le se tudom írni, milyen hálás vagyok a főnöknőmnek, hogy ilyen rendes velem. :oops: Nagyon szerencsésnek érzem magam. :D
Így a héten, kedden már el is kezdtem. 8) ....nagyon elfáradtam már a második nap végére, két év kiesés nagy idő, hiába tudom amit tudok, vannak változások, és vissza is kell rázódni. 8) de ezerszer jobb a lelkivilágom, még így fáradtan is. :wink:
Gabika nem érez semmit ebből a nagy változásból, hisz a 4 óra nem sok, ugyanúgy jövök megyek érte, és bölcsi után pedig nem foglalkozom mással, csak vele. 8) Érdekes módon nem igényli annyira, elvan a játékaival, meg a minimax-szal. :shock: mindegy, én itt vagyok neki, ha kellek. :wink:
Nem főzök, mikor dolgozom, Gábornak ez nem túl szimpi :? , de végül megértett. :roll: Mindenki eszik meleg ételt ebédre, akkor minek gürizzek este a konyhában??? :roll: Én is rendeltem már jövő hétre a 3 napra ebédet az irodába, mert nekem meg úúúgy hiányzik a meleg étel :oops: , nem bírom szendvicsen. :lol:
Hát ennyi röviden. 8)

Jucu,
Csilla nem fog már ide írni.

Évi,
kíváncsi vagyok Fló ovis képeire. :wink:
Gondolkodtam én is a gipszezésen, mert van egy tükör az előszobánkban, ami köré akarok vmi szép keretet és gipszre gondoltam. Csak kell találnom vmi készletet. :? Majd a kreatívboltban megkérdezem a csajokat. :wink:
Amiket csinálsz, teszel fel róluk képeket? :wink: Légyszi!!!! :lol:
Konkrétan cipőüzletbe keresel állást, vagy ruhaboltok is számításban vannak?

Na megyek, nemsoká indulok ki az esőbe, írjatok!!!!! Puszi

Kép
 
 


Sziasztok

Ildikó
Milyen volt az angol Rékával?Dávid is ilyen korban kezdte?
Nem anyukáméknál tartottuk a szülinapot,mert ők dorogtól nem messze laknak.Gyulán apa unokahúgáéknál szoktunk "lakni".Pont amiatt hogy milyenek anyósomék.Úgyhogy ha lemegyünk Gyulára nem anyósomékhoz megyünk. :oops: Hát,anyukáméknak is megvan róluk a véleményük! :oops: Csak néha apát sajnálom...
Ja és még csak annyit róluk,hogy nem azért nem vettek Máténak semmit,mert nincs pénzük! :oops: :twisted:

Jucu
Jó hogy jöttél!Aranyosak a képek Bálintról!Gyorsan nő nagyon! :lol:
Jól hangzik a kajcsi amit csináltál! :lol: Majd lesz időd mindenre ahogy nő Bálint! :wink:

Dia
Anyósék alapból ilyenek :oops: :twisted:
Duplo hajó:nekem az egyik kedvencem!Van ennél nagyobb is,csak az már akkora hogy pl a fürdőkádba nem lehet belerakni,mert akkor a gyerek nem fér el benne! :lol: De gyönyörü!
Örülök hogy visszakaptad az irodavezetést! :D
Humanicban és a Deichmannban én is láttam jó kis cipőket!

Évi
Legyen igazad az ovival kapcsolatban! :D Biztos jó lesz azért Máté nélkül is egy kicsit! :lol:
Ruha bolt-az jó,remélem hamar összejön egy állás! :D Közben azért próbálkoztok a kistesóval?Vagy rosszul értelmeztem valamit?
Anyósék:gondolom nem felejtették el,vagyis ha szülinapi bulira hivatalos az ember,akkor csaknem felejti el hogy miért megy! :twisted: Jól megáldott velük a sors! :roll:


Kép

 
 


Rékának boldog névnapot kívánunk!!

Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Évi ,Judit!
Nagyon köszi!
 
 


Sziasztok

Ildi
Kép Sok Boldogságot Réka babának.

Nagyon hideg van,befagy a senekem :lol:

Tegnap cirkuszba voltam a csajokkal meg a tesómmal.Nagyon jó volt.Ezer éve nem voltam :lol: igaz éppen ezért meglepődtem a jegyárakon,de megérte.VAlóban színvonalas műsort adtak,nemvéletlen mondják a leghíresebbnek a Kínai nagycirkuszt.

Jégszínházba megy valaki?

Judit
Benci nagyon édes a képeken.Igazi zenészkissrác.Olyan kis ügyesen nyúl a dolgokhoz.Síp,furulya stb.....

pill menem kell majd jövök folytatom

Kép

Kép
 
 


Dia

Nem semmi főnök.TÉnyleg nagy szerencséd van.A főzést meg mergértem,azokona napokon minek gürizz este ,ha már mindenki evett meleget.
Akkor én már el sem merem mesélni mekkora szerencsém volt.SÁrospatakon a rokonoknál a múlthéten /cipőboltba dolgozik/
Tudtam venni Diának siesta bakancsot potom 3000.-ft-ért.Mert 80% olcsóbban vették át kocsiról ,amiatt mert 2006 modell.Engem ez nem érdekel nagyon tuti és jó is.

Edo

Miért is nem anyósékná?Bocsi én lemaradtam,nem jó a viszonyotok velük.?

Évi
Kukoricás ,csasziszalonnás
Íme.:
Kb 80 dkg főtt burit felkarikázol,25 dkg csasziszalonnát kockázol,1 db csemegekukit lecsöpögtetsz,közben csinálsz 5dl húsleveslét.
Vajon megdinsztelsz hagymát ,liszttel mehinted,majd húslével felöntöd addig főzöd míg sűsűrödni kezd./Sajtot reszelsz bele kb 10dkg//
4 db tojást megfőzöl.
Kivajazol egy tűzálló tálat,rétegezve lerakod a krumplit,csasziszalit ,főtt tojást ....úgy hogy végül buri és csasziszali legyen tetején.Nyakonöntöd a szósszal,és megsütöd.
No gyerekem gépezni szeretne mennem kell

pusz majd jövök

Kép

Kép
 
 


Ildikó
Rékának:
Kép

Akkor megint buliztatok? :lol:

Judit
Köszönjük szépen,nagyon szép dolog Bencitől! :lol: Édes!Pusszantás neki! :lol:
Nagyon jók a képek!Igazi művész Benci! :lol:
Máté is be szokott zsongani ha jön valaki!Vagy ha megyünk valahova vendégségbe! :roll: Mint akinek elment az esze! :wink: Ezek szerint ez "korszaki" sajátosság! :lol:
Halolaj:én egy hónapja szedem tripla adagban,de nálam nincs változás! :oops: Nálad?Jó hogy Bencinek használ!Mátén még nem vettem észre változást! :(
Sál pata méter: :lol: :lol: :lol: Jót nevettem rajta! :lol:

Jucu
Amit leírtál kaja nagyon jól hangzik!Én is ki fogom próbálni! :D
Cirkuszban én sem voltam már ezer éve!Mátét nemrég elvitte anyukám cirkuszba,az előadás hosszú volt és állítólag nem túl érdekes,így csak pattogatott kukoricával lehetett ott tartani Mátét! :lol:
Anyós:elvagyunk,csak piál! :twisted:

 
 


Kép

 
 


Mit szóltok a hóeséshez? :?

 
 


Itt is esik :wink: :lol:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!!

Dia:
Szuper, hogy ilyen kedvesen várt vissza a főőnőköd!! Tényleg nagyon rendi!!

Csizma:
Én sem találtam Flórának csizmát, végig jártam az árkád összes cipő boltját.
ahol volt rózsaszín az meg olyan drága volt, hogy én annyít nem adok egy csizmáért. 10ezertől 18 ezerig voltak Flóra méretében. Deichmanban sem volt semmi jó:( Pedig tavaly ott vettem.
Idén a kínaiban sikerült vennünk egy nagyon aranyosat, bőr felső résszel. bordó a színe és oldalt rózsaszín fehér virágok vannak rajta.Nem ázik be tegnap letesztelte Fló:)

Flóra képeíre én is kivi vagyok:) Nem tudom mikor lesz kész...
Persze megmutizom majd amiket készítek!!
Konkrétan nem csak cipő üzletbe keresek állást,mert Ruházati és cipő kereskedő a szakmám, ez így egyben van-legalább is így tanultam. mindegy lenne, hogy csak cipő vagy csak ruházat vagy egyzserre mindkettő.

Edit:
Igen jól értetted közben azért próbálkozunk a tesóval.Még van 3 éve,(Csak kettő és fél) hogy érkezzen.Harmincon felül már nem szeretnék szülni. Remélem össze jön, keresnem kell itt egy dokit is.
Tényleg megáldott a sors anyósékkal:(

Judit:
Mezei taknyosság odáig fajult, hogy már köhög,berekedt, és a szeme is könnyezik:( Én már nem mérgelődöm, hogy ennyít beteg,sajnos ez van:(
igen hagyta beszárítani a haját:) :) ahogy állt a tükör elött, nagyon aranyos volt:)" Még itt egy kicsit, meg itt is."

képek nagyon jók!!! Jó kis karmestered van!!!:)

Jucus:
cirkusz jó lehetett.Gyerekkoromban voltam utoljára, de jó is volt.

Receptet köszönöm, így már értem:) Elmentettem megfogom én is csinálni:)


hozzánk ha jön valaki akkor beszokott bújni a szekrénybe:) :) semmi pörgés:):)

Hóesésnek Flóra nagyon örült,kétszer is kint volt.

Csilla:
Merre jársz??
Hogy vagytok??

Ildi:
ti nem vagytok betegek?

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Szép jó reggelt lányok!

Évi

Flóra már élvezte is a hóesést?De jó neki,mi csak ablakból néztük mert lent semmi nem maradt meg. :oops:
ÁRkádban valóban most nem igazán lehet kapni jó cipit,barinőmék Őrsön laknak és ő csak ott vásárol,de panaszkodott ,hogy nagyon drága-
Kínaiban régen én is vettem jót Diusnak. :P Majd mutizd meg....
Sajna ez az állandó orrfújás ,takonykór nektek is az ovival jött látom.Bekerüléskor ez van ,de hihertetlen ,hogy felelőtlenek a szülők.Nem lenne ha mindenki csak egészségesen adná be,/ami ma nem igazán kivitelezhető,mert féltik az állásukat az emberek/ :twisted: ördögi kör!!!!!!
Miért nem akarsz szülni 30 felül?Én is 32 voltam :wink:

Edo
Mátét nemrég elvitte anyukám cirkuszba,az előadás hosszú volt és állítólag nem túl érdekes,így csak pattogatott kukoricával lehetett ott tartani Mátét!
ezen jót nevettem.
Anyós miatt :cry: ......ezen nehéz változtatni.

Ildi
Hogy sikerült a névnapozás?

Dia
Holnap ismét meló?De izgi,ugye jó egy kicsit emberek között lenni?Élvezed,hogy kicsit sürögsz forogsz?Én nagyon élveztem amikor Dius mellett dolgoztam ,tisdzta felüdülés ,kikapcsolódás volt,és csak heti 3×4óra.,majd5×4óra!!!
Mennem kell reklamál BÁlint

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Most nézem,hogy eltűnt az írásom :oops: mit bénáztam el vajon???
tegnap írtam este???!!!! :x

Most meg rohannom kell,de köszi a köszöntéseket :lol:

Ildikó
 
 


Boldog szülinapot Máté!!



Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


DRÁGA MÁTÉ!

iSTEN ÉLTESSEN SOKÁIG!!!

Kép

Kép
 
 


Köszönjük szépen mindenkinek!
Kép

 
 


Máté:
Nagyon boldog szülinapot!!!!!


Csajok,
jövök majd!! :wink:

Kép
 
 


Rékunak is boldog névnapot!!!!!!!

Kép
 
 


Kép
Máténak!!!!

Kép

Kép
 
 


Máténak boldog szülinapot kivánok!!

Kép

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Dia,Jucu,Csilla: Köszi nektek is! :D

Évi
Biztos csini csizmát vettél Flórának (leírás alapján)!
Kistesóhoz nagy drukk!Az én nőgyógyászom kiment egy pár hónapja Németországba,akinél meg Mátét szültem nem akarok menni.Most a héten meg ment apához ablakot rendelni egy doki és felajánlotta hogy menjek hozzá ha kell. :lol: Hát ez egy érdekes dolog...vagy vicces hogy apa talál nekem nőgyógyászt! :oops: :lol:
Kíváncsi leszek rá! :lol:
Flórának jobbulást!

Ovi:
Tegnap voltunk először! :lol: Máté be sem akart jönni a csoportba.Nehezen beszéltem rá hogy nézzük meg a játékokat.Aztán végülis elvolt,de mindig nézte hogy ott vagyok-e.A mai nap viszont egy katasztrófa volt.Egész végig vinnyogott,elvette és nem adta oda a játékokat a gyerekeknek! :twisted: :roll: Pedig tegnap kis barátja is akadt.Kinézte magának egy kisfiú!(vagy engem) :D S mondta hogy majd jönnek hozzánk az apukájával! :lol: A végén meg egy hatalmas puszit kaptam tőle!
:lol:
A holnapi napra kíváncsi leszek!Amikor eljöttünk azt mondta hogy nem akar oviba menni és a benti cipőjét is haza kellett hozni! :roll:

 
 


Sziasztok!!

Jucus:

Hát igen, sajnos nem minden anyuka teheti meg, hogy egy kis náthával otthon fogja a gyereket.
Ez tök bosszantó, mert Flóra meg mindent összeszed, de más gyerkő is állandóan beteg...

30-on felül szülést csak azért nem akarom, mert már jó régen elgondoltam, hogy nekem mire 30 éves leszek 2 gyerekem lesz:) +még ha sokáig várunk nagyon nagy lesz a korkülönbség.

Edit:
Vicces, hogy a férjed intéz nőgyógyászt:):)


Mátéval meg csak légy nagyon türelmes. Nem baj ha nem akar bemenni.Lassan megszokja majd az új helyzetet és majd meglátod, hogy élvezni fogja!!
Kiváncsi vagyok a mai napotokra, majd mesélj.

Tegnap este én szülőin voltam.

Megbeszéltük a Mikulás, karácsonyi dolgokat.
Megyünk majd dec 8-án közös kirándulásra, a kisvasútra.
Nincs sok pénze az ovinak ezért adtunk be pénzt, hogy tudjanak venni a gyerekeknek ajándékot a fa alá. Mikulás csomag tartalmát is nekünk kell bevinni :shock: :roll:
Egyik szülő hoz karácsonyfát, de vinni kell pár diszt is mert nincs mit a fára rakni :roll:
Mivel minden szülő jót akar a gyerekének ezért viszünk mindent :wink:

Farsang nincs az oviban :arrow: nem mehetnek a gyerekek beöltözve saját jelmezükbe, hanem vinni kell rucikat kiegészítőket amibe majd ott felöltöznek.
Ezt még nem tudom, hogy magyarázom meg Flórának :shock: :roll:
Anyósom varrja neki a hableányos jelmezt :!:
Ha beviszem és nem Flóra veszi fel :arrow: jön a világ vége szerintem :idea:

Amúgy jól vagyunk már készülünk a karácsonyra :lol: Tegnap voltunk a corában megvettem a játékokat Flórának és az unokahugomnak is. Ott volt minden játék amit Flóra szeretne a legolcsóbb :wink:
(8000 Ft-os barbi 5000-ért stb)

A héten vettünk egy "új" autót.
szombaton eladtuk a S lacetti-t :arrow: kp-s vevő jött és már vitte is :shock: :wink:
Mikor elment akkor eszméltünk föl, hogy vásárolni akartunk menni délután.Mehettünk Bkv-val :lol:
Mikor írtuk az adásvitelit az egyik kedves szomszéd neki ment a vevőnk autójának amivel jöttek :evil: :evil: :shock:
Nem voltunk mérgesek egy kicsit se :!: :!:
Elég rendesen neki tolatott, szerintem bevolt piálva, mert szeret inni :evil: úgy, hogy még betétlapot és töltögethettek szegények :roll:
Apa tegnap hozta el a kocsit egész nap autózott :lol: :lol:
Szigetszentmiklóson vettük.

Holnap megyünk haza annyuékhoz.Ma bekötötték a netet , már ott is lehet internetezni :lol:
szombaton disznóvágás lesz arra megyünk.Persze közben Erzsébet, Katalin napozunk is :D

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Új feltöltés volt, nézzétek meg! :)

http://www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
 
 


Sziasztok!!! :D

Csak eljött az én napom is. :wink: Látom nincs nagy forgalom. :cry: Nem volt nehéz olvasni. :lol:
Szerdán volt az első nap, hogy nem akartam bemenni dolgozni. :oops: Na nem a munka miatt, hanem a helyettesem annyira genyó :evil: , hogy nem bíííírom. :cry:
Jövő héten lesz egy nagy megbeszélés, remélem ott sikerül orvosolni a problémáimat. :cry: Hihetetlen a csaj, egyszerűen nem akar segíteni a szakmai dolgokban. :evil: Azt hiszem félti az állását. :oops: Pedig nincs rá oka. :shock:

Edo,
látom elkezdtétek az ovizgatást. :wink: Minden gyerek máshogy reagálja le a közösségbe kerülést, maradj türelmes, nyitott és próbáld poénra venni, hogy ne rázzon meg annyira lelkileg. :wink: Máté meg annyira jófej, biztos bele fog rázódni. :wink:

Jucu,
hát teljesen más lett az életem, hogy dolgozom megint. :) Néha nagyon hiányzik Gabi és rossz minden reggel otthagynom a bölcsiben, főleg, hogy pityereg :oops: . Persze tudom, hogy jó kezekben van, és mikor megyek érte, meg eljönni nem akar haza. :lol: Fél órákat szoktam kergetni a bölcsiben. :lol:
De jó, hogy vannak feladataim, hogy jobban be van osztva az időm, kicsit necces is :oops: meg fárasztó -minden reggel 1/2 6-6 között kelek- , de akkor is jobb minden így. :wink: Lehet nem vagyok anya típus????? :oops: Mert hogy élvezem a munkát. :? Persze csak ha hagynak is dolgozni. :?
Mikor hazajövünk, csak Gabival foglalkozom, játszom vele sokat, ált. míg hazaér apja. :lol: Mert aztán ha meglátja Gábort, le vagyok pattintva őkelménél. :lol:

Évi,
nem is értem ezt a jelmez témát. :roll: Ez most így miért jó nekik???? :roll:
Egyébként elkezdtem a karis festéseket. 8) hát mondom esett a hó, egy két matricát felteszek már. :wink: :lol:
Gratula az új kocsihoz!!!!! 8)
Szomszédokhoz meg részvétem. :? Lakótelepen nőttem fel, tudom milyenek az emberek.... :evil:

Nálunk a bölcsiben most lesz előszőr :shock: szülői, délután 4-től :shock: . Így mozgósítottam Gábort meg anyóst, hogy vki vigyázzon tökire.... :?

El is felejtettem, vettünk Gabinak bundás cipőt, hosszúszárú, bőr és vízhatlan. Itt az auchan épületében vettük a sebastiano cipőboltban 5000 Ft-ért. Szerncsére az őszi is vízálló, így vastagabb zoknival azt is rá tudom adni, ha cseregondom lenne. 8) És annyira vagány a fazonja is, olyan ördögfiókának való.

Kari ajándákokat még semmit se vettünk. :oops: Gábor kap jutalmat dec-ben 8) abból finanszírozzuk az egész decemberi nagybevásárlást, meg mindent. :roll: ....már felvázolta mit szeretne venni magának. :roll: kiakadtam. :oops: Lapos monitort. :roll: mondtam neki, ha jól megüzletelgeti és nem kerül egy vagyonba, ok. De azért megmondtam azt is, hogy kicsit elegem van abból, hogy Ő mindig ilyen nagyon drága ajándékokat eszel ki magának. Jó lenne már picit tartalákolni a nyaralásra, de így ,hogy Ő minden pénzt elb...... arint, nem fog menni. :cry:
És ami méginkább bosszant, hogy el szeretnék menni egy 3 napos tanfolyamra, ami kb. 30 e Ft, dec elején, és nem tetszik neki. :x basszus, hát nem cicomára költeném azt a pénzt, hanem hogy szakmailag jobb legyek. :evil: ilyesmire nincs pénz, de szgépes cuccokra mindig futja! :evil:

Ildi,
azért gyere majd, ha tudsz!!!!! :wink:

Judit,
édes Benci, milyen kis jólelkű. :) Az önzetlen, tiszta kis szíve a gyerekeknek, az amit úgy csodálok bennük. :)

Mennem kell, majd hétvégén is megpróbálok idegarázdálkodni :lol: ha Gábor engedi. :lol: Puszi

Kép
 
 


Képek kismacimról:
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép

Kép
 
 


Kép

Kép
 
 


Azokat nem ő rajzolta!!! :lol: Nem Picasso... egyenlőre :wink: . :lol:

Kép
 
 


Ildi,
nem is tudtam, hogy most van a szülinapod. :oops:

Isten éltessen sokáig!!!!!!!!
Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Ildikó
Boldog Szülinapot kívánunk mi is!

Kép

Akkor szokás szerint buli volt?

Évi
Tegnap is volt a nőgyógyász intézni az ügyeket Gyuszinál,már üzent is látatlanban hogy üdvözöl,stb! :lol: :lol:
Az oviba utána reggelenként bejött Máté,el is volt,ha látott hogy ott vagyok. :? Ez még a jobbik eset, sokszor oda kellett ülnöm mellé. :oops: De amikot valami foglalkozás van,pl torna akkor nem figyelte hogy ott vagyok-e.
Tegnap lampionos felvonulás is volt este.A teremben sütivel és teával várták a gyerekeket.Aranyosak voltak,mondókáztak,persze Máté meg végig jó hangosan azt kérdezgette mikor lehet enni! :oops:
Nálunk sincs pénze az ovinak. :? A télapócsomagban az lesz nekünk is amit beviszünk.A karácsonyról még nem tudok semmit.
Farsang:nem semmi ami nálatok van! :shock: Nem csodálom ha Flóra kiakad ezen! :shock:
Milyen karácsonyi ajándékot vettél Flórának?Ja,igen,olvasom hogy Barbie! :oops: Akkor elég jó áron megkaptátok! :D
Gratula az új autótokhoz!Milyet vettetek?Nem semmi hogy nekitolattak a vevőtök kocsijának! :twisted: :shock:
Jó volt a disznóvágás?Flóra segédkezett? :lol:


Dia
Jók a képek!Aranyos rajtuk Gabi! :D
Munkahely:remélem pár nap és jobb lesz,minél hamarabb szót értessz azzal a csajjal! :wink:
Csak sikerül meggyőznöd a férjedet hogy elmenjél a tanfolyamra!Drukkolok! :wink:
Karácsonyi ajándék:Gabinak mit vesztek?Kitaláltátok már?


Judit
Nekem is elég Sz...r napjaim voltak,úgyhogy gyere nyugodtan! :wink:
De legalább fényképeket kérünk! :lol:


Mi holnap bulizunk,most tartjuk meg a szülinapot! :D A menü tyúkhúsleves és sült liba lesz! :lol: Nyam-nyam! :lol:

 
 


Sziasztok!

Hát még ma sem jutottam el ide :oops:

köszönöm,hogy gondoltatok rám!

Ildikó
 
 


Boldog születésnapot Ildi!!

Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


szisztok!!

Pénteken már nem tudtam jönni, mert reggel vissza kellett vinnem Flórát a dokinőhőz. délben meg már indultunk Kaposvárra.

disznóvágás jó volt már amennyire egy ilyen nap jó lehet :wink:
Flóra jól érezte maggát nagyon. Ott már járt a télapó is :wink:
Ami a legjobb, hogy ott szombaton is volt hó, vasárnap reggelre meg hatalmas hó esett. szánkózott Flóra , nagyon örült :lol:

Igaz vasárnap éjszaka elkellett vinnünk az ügyeletre, mert anynira üvöltött, hogy fáj a torka!!! fájdalom csillapítót nem adhattam már neki, mert elötte kapott.. Apa alig tért észhez 1óra alvás után, hogy autóba üljön, főleg, hogy este apuval borozgattak, kóstolgatták az idei bort, pálinkát. De nem volt más választásunk menni kellett.
Éjjel már adtam is Flórának antibiotikumot, így jól aludt.
A héten is itthon lesz, ráadásul apa is elkepta, most ő is nyafog :roll:

És már nagyon karácsonyi hangulatom van!!!!!


Flóra még mindig alszik :roll:


Nem tudom miért nincs úgy a farsang ahogy ez szokás, rá is fogok erre kérdezni..
Vettem Flórának egy szuper jó hótaposó csizmát Kaposváron.Alul olyan anyagból van mint a gumicsizma,de jó bundás és még hamupipőke is van rajta :wink: :lol:

Nem volt egyszerű a vásárlás az egyik kínaiban nem találtam jó méretet, szóltam az eladónak, hogy keressen.mondta, hogy nincs.Erre én ott van egy karton doboz abban van 29-es azt szeretném.
Azt nem lehet, mert még nem vették át, nincs ára nem adhatnak belőle!!!4 :roll: :shock:
Kiosztottam őket, hogy mi az, hogy nem adnak abból,írják fel , hogy egyet eladtak belőle. Volt kint más szinü ebből a csizmából így az ára sem lehetett volna gondd.
Mondtam nekik ha nem kell a pénzem akkor elmegyek máshova és veszek ott!!! És ha több vevőt is így szolgálnak ki akkor úgy kell nekik!!! Stínvonalasak az eladók, üdvözlöm a főnököt!!!

elmentünk egy másikba, ott az eladó ajánlotta ezt a csizmát amit vettünk, hogy hoz a raktárból, mert ez sokkal jobb mint amik kint vannak.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Halihó!

Évi
Flórának:
Kép

Csizmavásárlás: :roll: Nekem ma a játékboltban volt szerencsém egy "kedves" eladóhoz! :roll:

Ovi:ma otthagytam Mátét fél órára!még otthon megbeszéltük hogy egy picit el kell mennem.Erre ő mondta hogy jó,csak akkor vegyek neki egy vasalót! :lol: Persze amikor oda került a sor már nem akart elengedni,úgyhogy kezdődött a nagy visítás. :cry: Gyorsan felvettem a kabátom,cipőm és spuriztam ki az oviból! :cry: Persze még a parkolóban is lehetett hallani hogy üvölt. :cry: Akkor már nekem is folytak a könnyeim! :oops: Fél óra múlva kellett visszamennem,de még akkor is sírt. :cry:
Nem tudom mi lesz holnap! :cry:

képek:
Kép
Kép
Kép

 
 


Sziasztok!
Azt sem tudom mikor írtam utoljára :oops: nem tudom hol kezdjem előlről vagy hátulról :lol:

Olyan zsúfoltak a napjaink,nincs időm semmire :( mindig elhatározom,hogy irok,de mire befejezem a dolgaim már elmegy az ihletem jobban mondva elfáradok. :?

Réka elindult :D folyton a nyomában kell lenni,állandóan menni akar. Az angolt nagyon élvezi és hihetetlenül ragadnak rá a dolgok. Dumál ezerrel,baba,mama,papa,kutya,hinta és még nem tudom miket,de gésznap be nem áll a szája :D

Dávid élvezi az ovit,ma én is átestem a tűzkeresztségen,megvolt életem első szülőije :lol:

Edit!
Milyen volt az ovi ma? :? hidd el ,minden rendben lesz pár nap az egész. :lol:

Madáretető van Máté kezében?
De jó,tigrises torta :lol:

Évi!
Tök jó,hogy már karácsonyi hangulatod van. :lol:
Flórának jobbulást!

Judit!
GYere! :wink:
Na eljutottam odáig,hogy a nyári képeket előhívattam,holnap megyek érte. Szóval majd még kellenek azok a képek,amit kértem,hogy átküldj :lol:
megvan már a poló? Milyen?Én képzeld belevasaltam a dominoba én hűlye,persze tök ronda lett,de amúgy is már ki is nőtte vagy összement? :oops: :x jó nagy ráb...s :o


Dia!
Na hogy halad a munka? :lol:
jók a képek Gabiról :lol:

Jucu!
Cirkusz :D
Zsolti unokanővéréék is voltak és állítólag be van tiltva az állatokkal való fellépés ,az Unio betiltotta,mert állatkínzásnak minősül :? a kínaiak híresen jó akrobaták :lol:


Ennyire tellett

puszi

Ildikó
 
 


Ildi
Istenke éltessen utólag is!
El vagyok havazva,BÁlintra rájött a hoppáré,eddig olyan jól elvolt most meg :oops: inkább nem is mondom.
Közben Diusról kiderült születési rendellenessége van szemének ,szóval ma megvolt pupillatágítás....3 dioptriát írtak fel. :cry: :shock:
No puszi lépek ...itt is ott is sírás van

Kép

Kép
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron