Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok belépők. Ide mindenki írhat, de főleg tanácsokat szeretnék kérni és praktikákat mert nekem 4 fiam van és minden vágyam egy kislány. Ha valaki 9 éve azt mondja hogy ennyire fogok vágyni egy kislány után azt le lőttem volna.
BÍZTASSATOK!!!!!!!!
Van már egy elméletem hogy hogyan fogok próbálkozni, de szeretném a ti véleményeteket is hallani, aki esetleg ebbe a cipőben jár vagy járt.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Nekem mar azt hiszem csak vagy marad...Kép
Mi lesz, ha a probalkozas ellenere fiu? Akkor utana megegy proba? Nem leszel csalodott?
Zsuzsi
 


Mintha csak én írtam volna: 4 fiam van, és minden vágyam egy kislány... Kép
Nálunk egyelőre apa teljesen ellenáll, így én nem próbálkozhatok! Ha bejött, szólj, követlek!!!
Gi
Anyagi
 

 
 

Sziasztok!

Bár nekem még csak egy fiam van,de szeretném ha majd a következő baba lány lenne.
Van egy kínai naptár nézzétek meg,hátha segít,de nem tudom mennyire megbízható.Nekem jól jósolta a fiamat egyébként.
Ha valaki tud jó módszert,ossza meg velünk!Kép

<!--attachment: k_nai_fogamz_snapt_r-217640.doc*mime_msword.gif*application/msword*105.0**k%ednai+fogamz%e1snapt%e1r%2edoc --><center><pre>
Kép
kínai fogamzásnaptár.doc (105.0 k)</pre></center><!--/attachment-->
 
 


Orsi! Kép

Lehet hogy butaságot kérdek: Az életkort hogyan kell figyelembe venni? Betöltött életkorra érvényes a naptár? Gondolom igen, azért erősítsél meg!!!

Edit

Kép



Kép
[/url]
 
 


Sziasztok!
Nem akarlak elkeseríteni Titeket, de nekem e szerint a naptár szerint két lányomnak kellene lennie, ehelyett kettő darab fiam van.Kép
Praktikára én azt hallottam, hogy a fiú spermák a gyorsabbak, de rövidebb életűek, a lány spermák meg a hosszabb életűek, de lassabbak, ezért a megtermékenyítő akciót is ehhez viszonyítva kell "végezni". Tehát kb. 48 órával a peterépedés előtt történő együttlétből nagy valószínűség szerint lány lesz, röviddel a peterepedés előtti együttlétekből pedig fiú.
A nőgyógyászom szerint, viszont nincsen semmilyen praktika 50-50% az esélye az egyiknek is és a másiknak is.

Dino

Dino


Kép

Kép
 
 


sziasztok!

Naptárról, első gyerek stimmel a tábli szerint is fiam "kellett", hogy szülessen. Kép Kép És most is (15+1 nap)az lesz (pedig leányka milyen jó lenne...változna az ivararány)! Kép

pusz,
Dóri
Vendég
 


Sziasztok!

EditKép
Igen,a betöltött életkort kell nézni.

DinoKép

Akkor ezek szerint tényleg nem a legmegbízhatóbb a tábla.KépDe azért mivel nekem az elsőt jól jósolta,a tábla szerint fogunk tervezni a következő babánál.Ha már úgy sem tehetek mást,legalább megpróbálom ezt.Kép

Orsi
 
 


sziasztok!

A tábla szerint lányomnak kellett lennie, és sikerült isKép

LÉna

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Helloka mindenkinek.
Zsuzsi74: Még kettőt megpróbálunk, de legfőképpen nem a kislányok miatt, hanem a nagy család miatt. de azért legbelűl jó lenne ha lány lenne vágy van.
A többieknek.
Köszike hogy be jöttetek erre a topikra. Az én elkébzelésem nem a naptár vagy a jónás módszer, hanem a tudomány. Bővebben: mint írta valaki hogy a fiúk gyorsabbak de hamar végük és a lányok meg fordítva így "mivel 13 hónap után most jött meg előszőr" figyelni fogom magamat egy évig kb. ..
Hőmérőzés és írás stb. .. Utána mikor össze állt hogy hogyan és mikor van kb. a peteérés akkor előtte két nappal kb. csináljuk és utána nem szabad egy ideig. Lehet hogy hülyeség de lehet hogy be válik.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



Sziasztok!

Sajnos jó módszert én sem tudok,csak egy kis reményt.Nálunk a páromnak van egy fia az előző házasságból és a miénkből is született egy kisfiú.Náluk az egész család csak fiúkat gyártott.Amikor babát vártunk,akkor biztos voltam benne,hogy csak fiú lehet.De!11 naoja megszületett Zsófi!Kitartás,örültem volna,ha tanácsot is tudtam volna adni!
Aranka
 
 



A bölcs kínaiak szerint ugyannyi fiamnak és lányomnak kellene lennie. Hát, nézzétek meg a profilomat... Kép
 


Húúúú,Kiváncsi le a kalappal előttetek.De szeretnék én is ennyi babát,mert még csak háromnál tartunk,de apa nem nagyon meggyőzhető.Az meg hogy fiúk,csak nem gond!Nagyon szépek a gyerekeid!

Aranka
 
 



Működött a tábla, tuti, hogy kislányunk lesz. Kép Kép Kép

Úgyhogy bátran próbálkozzatok a tábla szerint!

üdv.
Dóri
19+3
Vendég
 



Sziasztok!
Megnéztem ezt a táblát régebben is és most is, nekem két lányt jósolt, ehhez képest van két fiam. No nem mintha panaszkodni akarnék, mert tündériek, de azért nem adtam még fel szeretnék egy kislányt. Szóval ha van valakinek tuti módszere arra én is vevő lennék.

Szilvi és Katababa
 
 


Sziasztok!

Tuti módszer a következő:

Meg kell állapítanotok, hogy mikor van a termékeny időszakotok. Ezt a legkönnyebben a ciklus hosszából és az "árulkodó jelekből" lehet tudni, mint pl. termékeny hüvelyváladék, ébredési hőmérséklet, méhszáj állapota (de gondolom ezt mindenki tudja, aki nem, az nézzen utána valahol, mert ezt itt most hosszú lenne kifejteni). Szóval, ha megvan a termékeny időszak, akkor úgy kell időzíteni az együttlétet, hogy az a termékeny időszak (kb. 4-5 nap) első, max. második napján legyen, vagy netán előtte egy nappal, de semmiképpen sem később! (Ugyanis abból fiú lesz... Kép) A magyarázatot szintén nem írnám le, mert az is hosszú lenne. Remélem, tudtam segíteni. Sok sikert!

Üdv, R.
 


Szia en spanyolorszagban elek es itt ugy hallottam, hogy a gyogyszertarakban lehet kapni valami kütyüt amivel meg lehet allapitani, hogy mikor van a peteeres. Nem lehet, hogy otthon is van ilyen?
Amugy en is hallottam errol a modszerrol es
alkalmazni is akarom majd ha beinditjuk a masodik gyerek akciot. Nekem 1 db. fiam van, a parommal egyertelmuen lanyt szerettunk volna de most mar nem kuldjuk vissza a golyaval. Kép
Megkerdezem majd en is itt neked.

Ani

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok,

Harivera, most láttam csak hogy ápr. 19-én már Te is nagyjából ugyanezt leírtad amit én itt fentebb, úgyhogy bocsi! Na, szóval, én is pont erről beszéltem, tehát akkor csak ügyesen! Várjuk a jó híreket! Kép

Üdv, R.
 


En is Rejtelyes modszeret alkalmaztam. Bejott. Vigyazzatok, ha mar egyszer egyutt voltatok a peteeres elott kozvetlenul, nehogy elpuskazzatok a dolgot es par nappal kesobb egy fiu spermium elhalassza a lany elol a petesejtet: az akcio utan legalabb egy het szunet!

Egyebkent hallottam, hogy az is szamit, hogy mit eszel. En nem ertek hozza, de utana lehet nezni. Lehet, hogy ha a ket modszert egyszerre alkalmazzatok, nagyobb az esely.


sziasztok,
nem tom jár e még erre valaki...Kép
azért írnékKépnekem egy fiam van és jó lenne mellé egy csaj isKép

tiszkavaics,
én úgy tudom hogy a spermiumok 48 óráig életképesek.(tuti infó,dokim mondta)akkor miért kell egy hét szünet????????????????????

puszi,
gigi
Vendég
 



vera,
és erre csak és kizárólag a fiúsok képesek?vagy a csajosak is?

gigi
Vendég
 



Harivera!
Teljesen megértelek, a barátnőm a a negyedik gyereknél végig rózsaszínben járt, hátha attól lány lesz végre. :-) Most van négy eleven fia....
Ne akard görcsösen a lányzót, tudod vannak örökletes betegséget amik miatt néhány nappal a fogantatás után meghal a lány magzat (pl. vérzékenység), és ez bármilyen szomorú, egy nagyon jó szelektáció.

Hogy bíztassalak is egy kicsit, egy másik barátnőmnek bejött a tudományos módszer, ami a hím ill. női kromoszómákat hordozó hímivarsejt életképességén alakul, de az csak akkor működik, ha olyan pontos a peteérésed mint az óramű, és még érzed is. Ja meg ha mákod van.

De nagyon drukkolok!!!

Virnya és Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
 
 


Sziasztok!!!

Nekem 4 fiam van, es az 5. kislany lett! (Bar azt hittem, tuti a fiu, ilyen elozmenyek mellett.)Ugyhogy barmi lehetseges!
 
 


Szia Gyoma!!!

Gratula! Ez szuper! A 4 fiú már nekem is megvan... Hogyan kell továbblépni?

Gi
 
 


Szia Gi!
oszinten szolva nem tudom, teljesen vaktaban folyt a lovoldozes. ;)
Lehet, 4 fiu utan mar gratiszban jar a lany. ;)

Komolyra forditva, meg azt sem mondhatom, hogy azert lett lany, mert kozepido elott aktivizalodtak a dolgok, metr a 2. fiu is tuti elobb fogant, mint kozepido.
Szoval csak a veletlen.

a kinai naptarhoz annyit, az alapjan 3 > 2 lenne nalunk a nemek aranya a lanyok javara. :S
 
 


Köszi Gyoma!

Olyan kár, hogy nincs tuti recept. Így az életben nem győzöm meg a párom, hogy jöhet az a következő, aki már úgyis bizti lány lesz!

Azért még lottózom, hátha megteremtem az alapokat minden féle nagy utazásoknak... (Külföldön már lehet segíteni is!)
Gi
 
 


Sziasztok!

Keressetek rá a bálint módszerre valamelyik keresőben. Ez a hold naptár szerint működő dolog és személyre szabott.
Sok mosolygos kislányt kívánok mindenkinek (magamnak is, de jövő héten ki derül)
Puszi

http://babafalva.hu">http://babafalva.hu/tickers/g4.png" alt="babafalva.hu vonalzó" border="0"/>
omo
 
 


Szia Omo!

Amiket én találtam, attól nem lettem okosabb. Megírnád a lényegét ennek a módinak??? Én annyira szeretnék egy csöpp kislányt!
Te, hamarosan szülsz, vagy még csak uh-n fogod látni, hogy ki lesz a következő?

Gi
 
 


Szia Gi!
Nekem 2 evembe kerult, mire meggyoztem, hatha neked is sikerul.
Csak ramenosen! ;)Eloszor csak havi, majd heti rendszeresseggel, aztan lehet suriteni a macerat. Kép
 
 


Tettem fel kepet a gratiszrol es elodjeirol. ;)
 
 


sziasztok,
hát egy csónakban evezünk,mi is csajt szeretnénkKép
olvasok én is minden félét és az egyiken kicsit elgondokodtamKép Kép
ez az amikor azt mondják hogy ha pé-kor vagytok együtt akkor fiú lesz ha elötte 2-3 napal akkor csaj.tényleg nem akarok kötöszködni meg lehangolni másokat csak azt nem értem ha ebben van valami akkor hogy lehet hogy azoknak is lesz lányuk akiknek mondjuk inszem volt......na ott aztán biztosra mennek hogy mikor van pé-d és akkor "teszik" be az anyagotKépe szerint akkor azoknak csak fiuk lehetne......magyrázza már el vki,plííííííííííííííííz

cupp
gigi
Vendég
 


Sziasztok kislányra vágyó anyukák!

Nekem három lányom van. Esetleg receptet cserélhetnénk! Kép De az is lehet, hogy apukát kellene! Kép
A profilomban megnézhetitek, hogy a mi apunk milyet tud! Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
mi is fiúra edzünk. Már van két tündéri kislányom, de egy fiú még kéne a családba.
A kínai naptár szerint mindekettő fiú lenne, akkor is, ha a mellette lévő rublikákat nézem Kép
tuti receptje van valakinek fiúhoz ? Kép
 


szilva,
sztem próbáljátok meg a tudományos megközelítést,most mi is azt akarjukKép
mi nem tudatosan hanem csak véletlenül,de tök úgy csináltuk a fiúnkat ahogy az tudományosan a nagy könyvben le van írvaKép
ami azt jelenti:
-apa 2 hét önmegtartóztatásaKép (tehát megjött és utána nem voltunk együtt csak mikor az ovuláció volt,állítólag minnél sűrűbb az anyag annál vszínűbb hogy fiú)
-hagyományos póz-te háton alul,apa felül-mert így előrébb jutnak a ktonák és segíted az utjukat....
-popsi alá kispárna é nem felkelni jó 2 órát ezzel uezt éred el mint ez előzőnél,segyted az utjukat.
-sex az ovuláció körül minnél gyakrabban(mi úgy csináltuk hogy 2naponta mert 48 óráig van megtermékenyítóképességük a spermiumoknak....)


csajt nehezebb tudományosan elkészíteni,de azért
megpróbáljuk mi isKépmég vmi,mikor születtél????mert én azt vettem észre a kínai naptárokban hogy azoknál a szemlyeknél nem jön be akik a fogamzáskor még nem tölötték be a korukat...magyarul:te mondjuk az idén leszel 25 méghozzá szeptemberben.ha a fogamzás szeptember elött ,azaz az elött következik be hogy te betöltötted volna a 25-öt nem jó a naptár.de ha az után hogy betöltötted elvben jó.ezt egy "felmérés" alapján tudom mondani,nézd meg,hátha van benne vmi a te estedben is.nálam a fogamzás az után következett be hogy betöltöttem a koromat és bejött,tényleg fiam született....


cupp
gigi
Vendég
 


Sziasztok!
Nekem 2 fiam van! Én már nem nagyon szeretnék több gyereket, de azt hallottam, hogy az is befolyásolja, hogy mi lesz, hogy milyen a hüvely vegyhatása. Pontosan nem emlékszem a cikkre, de biztos utána lehet járni. Asszem a Kismamában olvastam!

Pusza

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
 


Sziasztok!

Két fiam van,egy 20hós és egy 2hós. 10 hós volt a nagyfiam mikor megtudtuk hogy terhes vagyok. Véletlen baba lett, nem akartuk. A mai napig nem tudom hogy hoztuk össze. Védekeztünk. DEe ha már megfogant, nem volt kérdés,hogy megszülöm e. nagyon kislányt akartam. jobban mint az elsőnél fiut.
A fiam első szülinapja után egy nappal, a 13.terhességi héten,(ez komoly!én sem hittem volna hogy ilyen lehet) az István kórházban megmondta hogy fiu. Azt hittem viccel,mert mosolygott,és a 13.hét miatt is. De aztán komolyan azt mondta,hogy 99%. és még azt is megmutatta amit ő a fütyinek nevezett.
Hát nem mondom hogy úsztam a boldogságban. De még reménykedtem a 18. heti UH-ban. A 19. héten elmentünk 4D-s UH-ra ahol azt mondták 150%,hogy fiu.

Kép Kép Kép
 
 


foly. köv.

Onnantól kezdve nem reménykedtem. DE ABBAN REMÉNYKEDEM,HOGY HARMADJÁRA LÁNY LESZ. mÁR CSAK AZÉST IS,MERT SZEMBETEGSÉGEM MIATT MINDKÉT KICSI CSÁSZÁRRAL SZÜLETETT. ÉS ABBÓL 3-NÁL TÖBBET NEM IGAZÁN AJÁNLANAK.
Ha a harmadik is fiu lesz megbeszéltük a férjemmel,hogy örökbe fogadnánk egy kislányt.

Természetesen IMÁDOM a két drága kisfiamat, ahogy itt ti is mindnyájan. D E REMÉLEM NEKEM IS LEHET EGYSZER RÉSZEM ANYA-LÁNYA KAPCSOLATBAN AZ ANYÁNAK LENNI. Nektek is ezt kívánom! Sziasztok!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép
 
 



Sziasztok!

Nekem két fiam van és egy lányom. A peteérés megállapítása és előtte foganás jött be.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nekem nagy mázlim van. 2002-ben született a kisfiam. Férjem mindenkinek azt hajtogatta, Ő csak fiút tud. Mondjuk szerelmesek is voltunk mindketten a kisfiúnkba, de nekem minden vágyam volt, h legyen egy kislányom is. A peteérést próbáltam figyelni, úgy h mivel nekem 28 napnál egy kicsit mindig hosszabb volt a ciklusom, 29, 30 nap, így a 14.napig nem védekeztünk, utána igen, mert a 14.napon még nem szokott peteérésem lenni. (Úgy számolhatod ki a peteérés hányadik napon van, h visszaszámolsz 14-et a menstruáció napjától.) Szóval nekem az 15. 16.nap. És bejött, elsőre. 2005 szeptemberében megszületett Lili bárónő!
Ja, a kínai naptár szerint fiú lenne Ő is!

Erről ennyit.

Juca
 


Sziasztok
Nekünk is fiú babánk van. Szeretnénk kislányt másodszorra, már gyúrunk is rá. Csak az a baj, hogy nehezen döntöm el, hogy inkább 80%ra lány legyen, vagy minél előbb baba.
Több módszert is alkalmazunk.
1. peteérést figyelem minimikroszkoppal, ami különben védekezésre is alkalmas
2. táplálkozás: kevesebb só és még v. rahedli megvonás.
3. kinai fogamzásnaptár
4. bár ezt még nem csináltam, ecetes hüvelyüblités fél órával előtte. 1ek ecet 1 liter vizbe

a fog.naptárhoz csak annyit, hogy ha fiút akar vk, annak szinte tuttira bejön, a lányoknál kevésbé. és az a baj, hogy nem birom kivárni azokat a hónapokat. ha tudnám, hogy fiúknál se jön be, nem érdekelne. különben meg azt mondom, legyen ikább 6 egészséges fiam, mint beteg lányom. lgfeljebb az 5. után örökbefogadunk.

még annyit, hogy ha vk. meg tudná dönteni a fiúknál is a naptárt, atz mindenképpen irjon.
köszi
lnd
 
 


lnd!

A kínai naptárban ne higyj szerintem. Nézd meg a Fogamzás Jónás módszer topikot, és számold ki magadnak Jónás módszerral a lányos napokat, szerintem nagyobb sikerrel jársz :)

fix.b
Vendég
 


Sziasztok!
Nem nagyon él már ez a topic, de csak azért írok, mert mi mázlisták vagyunk, minden előzetes tervezgetés és praktika nélkül sikerült elsőre fiút, másodikra meg lányt összehoznunk.
Így ha egyszer akarunk majd hármaskát, megint mindegy lesz, hogy milyen nemű baba érkezik.
GYertek elő, és írjatok, látom, vannak jelenleg pocakos tagok is!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
 
 


Kedves mamák, babák és persze papák!
...mindenkit szeretettel várok Aug 30.-án 16 órakor nyíló kiállításomra a Fise galériába, Ahol a szeptemberben megjelenő Kaláka Ukulele verseskönyv illusztrációi mellett, egyéb grafikai munkáim is bemutatásra kerülnek.
A kiállítóteret babzsák foteleimmel igyekszem a gyerkőcök számára is hangulatossá tenni.

FISE GALÉRIA
1054 Budapest, Kálmán Imre utca 16. Telefon: 311-3051
http://www.fise.hu/


Kép

Kép
Kép
Kép
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron