Új privát üzeneted érkezett!

Timurr,
sajnálom, hogy rossz lett az eredményed. Megértem, hogy izgulsz. Pesten az Istenhegyi úton van egy intézet, ahol 4 markeres vizsgálatot végeznek. Egyik ismerősőmnél mindkét gyerekénél rossz lett az afp, ő megnyugtatásul ezt végeztette el. Ennek jó let az eredménye és mindkét gyereke gyönyörű és makk egészséges. Ha gondolod, megkérdezhetem, hogy pontosan hol van. Bár tudom, hogy Pest Nektek nincs túl közel.

Tamesz,
én nem tudom, hogy bírod idegekkel Kunka baleseteit. Lili meg majd mindenben utánozni fogja :lol: .
Szegénykém, nem csodálom, hogy sokat sírt. Marcinak is mindig az fáj legjobban, ha kicsit elharapja a száját. Remélem gyorsan elfelejti. Királyrét nagyon jó hely, menjetek nyugodtan. Csak a kisvasút elég ritkán (2 óránkánt) jár. Viszont egy egész jó kertvendéglőben kajáltunk, ahol kint grilleztek. Jó pihizést Nektek!

Fanka,
nagyon jók lettek a képek. A copfok nekem is nagyon tetszenek! Ti is tudtok jönni kedden?

Juc,
gyorsan gyógyuljatok meg, mert kedd már nagyon közel van! Nagyon jók a pólók! És Neked mit hozott a nyuszi?

Andi,
nagyon jók lettek képek! Miron már ilyen ügyesen biciklizik? Remélem most már mindkét Gyerkőc meggyógyult!

Most ennyi, mert hulla vagyok. Marci ma 6-kor :shock: kelt és délután fél 1-től 2-ig aludt (a szokásos 3 óra helyett). Ezalatt én végig takarítottam, főztem, mostam. Szóval mire vizet melegítettem a capuccinómhoz, Marci szépen felébredt :evil: . Ráadásul a hisztik is elszaporodtak, bár többnyire lehet kezelni. De még ennél is fárasztóbbak a folyamatos kérdések (miez, mit csinál, hol van, kivel beszél telefonon), de tényleg szünet nélkül. Persze én akartam ilyen okos gyereket :lol: !
Azért délután cuki volt és képzeljétek végre csúszdázik a karácsonyra kapott csúszdáján!!!

Jó éjt Nektek!

Eveka

Kép
 
 


Sziasztok,

Na végre van egy kis időm a gép elé állni :D . Ezt sajnos szó szerint értem, mármint azt, hogy állva gépelek, mert picit kibomlott a varrásom, és most nagyon kell ügyeljek.
Szóval jól vagyunk, nem könnyű ez az új állapot, de most még itt van anyum, és nagyon sokat segít. Ákost ő szokta játszótérre hordozni.
Röviden leírom a szüléstörténetem:
Kedden hajnal fél 3kor ébredtem az első méhösszehúzódásra, és 8 percenként jöttek. Majd reggel fél 8kor megnőtt a kontrakciók közti időszak 15 percre. Úgyhogy mindenkit elzavartam munkába, mert meg voltam győződve, hogy hosszadalmas vajúdásnak nézünk elébe. Erre mikor mindenki elment, újból 8 percenként jelentkeztek. De gondoltam türelemmel várok, mivel Ákossal épp eleget ültem a szülészeten. Megfőztem a levest és készítettem másodikot is :lol: , közben mikor jöttek a kontrakciók, légzőgyakorlatokat végeztem. Szegény Ákos simogatott és folyton azt kérdezte: "Mit fújsz anyu?". Aztán 12 fele felhívtam a férjem, hogy most már jöhet hazafele, hogy bevonuljunk a kórházba. Ezután már 5 percenként voltak kontrakciók. Anyum is hazajött és ő maradt Ákossal, mi meg felmentünk a kórházba, a bejelentkezéskor már több mint 5 cm tágulásom volt, de mire minden papírt kitöltöttek és felvittek a szülészeti osztályra, már 8cm volt a tágulás. Ott volt a nődokim is, megvizsgált és megkérdezte tőlem: " Húzzuk még az időt, vagy szülünk?" Mondtam neki, hogy essünk minél hamarabb túl az egészen, erre burkot repesztett. Utána már minden felgyorsult, 2 percenként voltak kontrakciók és nemsokára már az asztalon voltam és mindenki nógatottÉ "Hosszan nyomjon!" Komolyan olyan fura volt, mert nem is számítottam rá, hogy ilyen hamar fog menni. Aztán mondta a doki, hogy most ne álljak le, mert már félig kinnt van a fejecske. És hopp még egy lökés, aztán kifodították a vállacskákat és már kinnt is volt. Sajnos az első szülés utáni méhszájrepedésem kiújult, és ezzel van most is a baj, mert túl nagy és nehezen gyógyul. Na de ami késik nem múlik :wink: .
Olyan gyönyörű érzés volt karjaimban tartani a pici Dórát :D .

Még teszek egy képet róla, ahogy szunyál:
Kép

Most mennem kell, még megpróbálok jönni.

Mukika,
Ha jól tudom közben megvolt a Lizi szülinapja, úgyhogy Nagyon sok boldog szülinapot neki, így utólag

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Mire végig olvastam a sok-sok hozzászólást totál belassultam. Tegnap este meg elaludtam...

Ebben a gyönyörű időben szinte egész nap kint vagyunk, ma egy csomó mindent intéztem: védőnőnél megtettem a 4. látogatásom, voltam manikűrösnél, pedikűrösnél, apánk ma vonattal ment úgyhogy az autóját vittem szerelőhöz, aztán lemosatni, kitakarííttatni, jött a vízszerelő felrakni a locsolóórát, mert nem szándékszom szok százezerért új motort és miegymást venni a homokos kúthoz....szóval nem unatkoztunk, Fanni egész nap semmit nem aludt, és így negyed 11-kor dőlt ki egy jó kis pancsi után.
Ezek mellett mikor itthon voltunk folymaatosan szökött ki az utcára, ott fetrengett a porban egy szál rövidnaciban, rövidújjúban mezítlábasan. Szinte semmi házimunkát nem tudtam ma csinálni, de most eljutottam oda, hogy nem érdekel. Szerencsére baromi nagy kupi nincs, mivel egész nap kint vagyunk, kaját főztem tegnap, maradt mára is, leves lesz holnapra is....
Holnap valszeg festünk végre, meg folytatni kellene a támfal kigazolását, mert rengeteg gaz van benne.

Eveka
Mi a gyepszőnyegre Compo nevű trágyát szórunk, ez állítólag "pingvinszar", csak arra kell vigyázni, hogy ne szórj egy csomóba sokat mert kiégeti és persze jól be kell locsolni.
De a marhatrűgya szerintem ugyanolyna jó, csak víz, víz, víz!!!
Nagyon jók a képeitek!

Amúgy a képek mindenkinek nagyon szuperek!

Nálunk nem volt ilyen nagy nyuszizás, hármasban voltunk. Fannival festettünk tojást, ami nem lett túl jó mert nem volt jó a festék, kapott csokinyuszit, amiről azonal lebontotta a papírt, meg kapott egy Nesquik-es csukható napszemüveget. De mifelénk nem szokás ez a nagy ajándékozás ilyenkor.

Juc
Sikerült végignézni a 24 második évadját, hát kíváncsi vagyok a 3.-ra mert ennek elég érdekes lett a vége.
El tudod hozni majd a talira a többit? nem kell átírni, felrakjuk majd a vinyóra és visszapostázom, vagy valahogy visszajuttatom.
Remélem apátoknak levették már a gipszét és egy kicsit felszabadít Téged.
Nem könnyű meghozni a döntést a következő bébiről, én is vaciláltam sokat, de aztán szerencslre közbeszólt az élet! Ha rajtam múlik még egy ideig vártunk volna.
Tudom nem lesz könnyű, főleg így hogy apa egész nap dolgozik, nincs segítségem és Fanni nagyon rám van kapva, de majd megoldjuk valahogy. Ilyenkor mndig az lebeg a szememe előtt, hogy nem vagyok egyedül, ha másnak sikerül, sikerült végigcsinálni nekem is sikerülni fog. Évek múlva sokkal jobb lesz a helyzet, hiszen egyszerre nőnek fel, előbb-utóbb jól ellesznek egymással.
Kifogást valóban mindig talál az ember, hogy miért nem alkalmas most egy pici, aztán meg bánja hogy csak egy van!
Mire összejön, meg megszületik Marci lassan ovis lesz, okasabb lesz...

Timur
Ne aggódj az AFP miatt, dokim szerint ezt már csak MO-on nézik, a 4D-s szonográfus szerint pedig majd mindenkinek alacsony mostanában az AFP-je. Nekem a másodiknál nem is kérdezték meg a súlyom, és alsó értéket súrolta.
Úgyis az UH számít, biztos mnden rendben van a babóval!
Émelygéshez kitartást! a gyomorsav se jobb a végén! Fannival nem volt ennyi, de most?!
Maját is viszitek a vizsgálatokra?
MI most úgy oldjuk meg a CTG-ket, hogy apa később megy be dolgozni és nem háborgatom a gyereket a korai keléssel. Apához átviszem az ágyba, kelnek amikor kelnek, aztán tea, reggeli és vagy jönnek utánam, vagy addigra hazaérek.
Igaz anno már 38 hetesen nem engedett apa vezetni, most meg 39. hétben autópályán döngetek 150-el, de ez most más helyzet!

Tamesz
Kunkának sok gyógypuszit küldünk mi is az orrára, szegényke!
Lili pedig tényleg nagyon nagy már, kúszik-mászik-forog.... most nézeggetem Fanni képeit, volt olyan 6 hónapos kép, ahol egyedül állt valami újságtartóba kapaszkodva...
HOgy így lemondjon a tejcsiről?!- a kis butus....de ne aggódj, Kunka is tök egészséges, ő is biztos jó kis immunrendszert kapott tőletek!
Szoktam mondogatni neki, hogy hamarosan kibújik majd a tesó és pár napra el kell majd mennem, de nem érdekli.
Tudja hogy hol van a tesó kiágya, abba minden este belenéz, megjegyzi, hogy az Kittié, aztán ennyi.

Nyuszkó
Nagyon tündéri a kis Dóri, és tényleg nagyon gyors volt a szülésed! Ügyes vagy!
Én is szeretnék már túllenij rajta, de ugyanakkor tudom addig van egy kis nyugi még, amíg pocakban van!
Ákos hogy viseli a kistesó érkezését????

Fanka
Tényleg cuki az a szőrmés kabátka Pannin, ez is valami francia szerzemény?

Andi
JObbulást Mironnak és a férjednek is!
Igen, összepakoltam már a csomagomat, még egy-két cuccos hiányzik belőle, de a nagyja ott van!

Tali akkor kedden lesz a Margitszigeten?
Mi az Árpád hídnál fogunk parkolni, hogy lehet eljutni arra a játszira? nem szeretnék átsétálkni a sziget másik végébe!

Szép hétvégét mindenkinek!

Timka

Kép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Nem nagoyn sikerült mostanság jönnöm :( Az elmúlt esték kicsit zűrösek voltak, hol én hánytam, hol Lizi :(

Uhhh, annyi kép van, hogy csuda....

Tamesz, Évi, Eveka, Juc, Fanka, Timurr, Andi!
Gyerkőcök mind édik, képek nagyon jók!!!!

Tamesz!
Vizes Lili külön nagyon édes!

Juc!
Azt a kupit :shock: :shock: Lehet, hogy nálunk nem is szokott olyan nagy rendetlenség lenni? :D Amúgy persze, hogy szokott, de talán ekkora nem. Frankó lehet rendet rakni!

Timurr!
Remélem mihamarabb kiderül, hogy csak ijesztgetés ez az alacsony AFP. De amúgy ahogy a többiek is írják, tutira nincs ott semmi gond, és egészséges a bébike!!!! Hamarosan meglesz a megnyugtató válasz sztem! Émelygéshez kitartás, nagyon rossz lehet....

Nyuszkó!
Nem semmi, gyors szülésed volt :shock: Sztem sokan ugyanilyet szeretnénk! Gyors sebgyógyulást!
Tényleg írhatnál arról, hogy milyen kislány Dóri, Ákos hogy viszonyul hozzá, ilyesmikről.

Timka!
Nem vagy semmi, én ilyenkor már szültem, Te meg még nagyban éled a mindennapokat!!! Azért az a 150-nel száguldás nagy pocakkal nekem kicsit hajmeresztő.

Ja, és köszönöm az utólagos köszöntéseket!

Babus!
Le a kalappal előtted ez a sok hányás viselése miatt! Lizu most a napokban néhányszor hányt, én csak 2x húztam újra ágyat, de már kikészített. arról nem is beszélve,hogy LIzi annyira meg van ijedve a hányástól, hogy sikítva sír szegénykém. Nem is tudom mit csinálnék, ha rendszeres lenne, mint nálatok.
Tegnap is annyira meg volt ijedve, hogy nem akart az ágyunkba maradni, ahhoz kötötte a rosszullétet. Mondta, hogy itt nem jó, menjünk a babaszobába, aztán ott a kihúzhatós ágyon fekve is nyeldekelt(nála ez a hányinger, illetve közelgő hányás jele, mint megfigyeltem), aztán már a kiságyba kéredzkedett, azt hitte, ott jobb lesz. Végül a kezemben aludt el.

Muki
KépKép
KépKép
 
 


sziasztok
lécci holnap délelött drukkoljatok nekünk :cry:

Egyébként a súlyomat nem vették figyelembe a számolásnál és nem lehet tudni a pontos fogantatás dátumát így van remény hogy egészséges a baba,legalábbis nagyon bízom benne.

Mukika
Maja sír ha hány,sőőt,tegnap szegény fürcsi közbe kakilt és megrémült hogy nincs pelus és nagyn sírt én meg inkább nem mondom hova tettem hirtelen a kakit (én is a vízbe ültem)

Timka

csomid kész?

Bizony szegényt mindig viszem magammal nem tudom kire hagyni,anyumék 30 kmre laknak,meg tul.képpen dolgozik mindkettő,itthon anyós van,de ő nem bír vele lépést tartani így jön mindig velünk.Mondjuk ált. nincs vele baj,de akkor is sajnálom,hogy ha vérvétel van korán felkell keltenem,hogy ne 100iknak kerüljünk sorra.Ilyenkor apa vigyáz rá,akinek ha így megy akkor nem marad szabija :?

tudod most nem is bánnám,ha a végén évő gyomorsavval küszködnék :-)
mondjuk így is minden reggel epét,savat hányok úgyhogy.....

Nyuszkó
nagyon szép Dóra :-)
ügyes voltál :-)

Ákos hogy viseli?

Eveka
aranyos vagy,de a Pécsi genetikán is komplette kivizsgálnak ingyé,bár ha közelebb lenne nem is tudom.Most bízom a holnapba,hogy az uhán mekkkora lesz a baba,remélem megint egy héttel kevesebb (mint Majával) és akkor ott a bibi,nagyon remélem....

Majci me leszokott a csúzdáról :?

Tamesz
nem nézték a súlyomat pedig nem vagyok egy nádszál kisasszony ügyebár :-(
Majcival is 0,56 volt ezért szinte tudtam hogy alacsony lesz,de hogy ennyire azért durva :evil:
a francért nem szűntetik be itt is

Timurr
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, rég nem voltam, sajnos a helyzet továbbra sem rózsás :( , a férjemen marad a fekvőgipsz, még jövő vasárnapig legalább. :( Úgyhogy szegényke tovább fekszik, én meg tovább ápolom és küzdök Marcival, aki marhára élvezi, hogy az a kevés apai szigor, ami eddig volt, most az sincs... :lol: Marcival persze szinte egész nap kinn vagyunk, de azért apánkra is kell főzni, kicsit foglalkozni vele is...

Ma szerencsére beugrottak anyukámék, a reptérről hazafelé jövet (ahová a tesómékat vitték ki, így velük csak egy délután erejéig találkoztunk, ezt sajnálom :( ), és elmentünk velük a Széchenyi hegyre, motoroztunk, aztán Marcival kettesben kisvasutaztunk is, de oda már anyukámék nem jöttek. Ja, és a búcsúzásnál Marci keservesen sírt és bújt nagymamámhoz, és mondta, hogy ne menjenek el, szegénykének már biztos elege van az idegbeteg anyjából... :? :lol:

Póló-, Marci- és kupidicséreteket köszi!!! :lol: :lol: :lol: És ez a kupi még legalább helyreállítható! Mert az is gyakori, hogy összetör valamit a betyárja, vagy szétszedi a kilincset... :shock:

Timurr, megy a drukk holnap, remélem, csak valamit elszámoltak, és rendben lesz az eredmény!!!

Muki, remélem, már jobban vagytok Lizivel!

Timka, nem semmi vagy a 150-es száguldással!!! Tényleg tök bátor vagy, hogy ennyi helyre jártok még! Kedden tudsz akkor jönni a szigetre? Figyelj, igyekszem átmásolni a dvd-ket, de ha nem sikerül, akkor holnap este vagy kedd reggel küldj rám egy sms-t, hogy vigyem el az eredetiket!

Nyuszkó, Dóri baba csodaszép továbbra is! A szülésed tök jó lehetett, ügyes voltál!!! Remélem, a máhszájrepedésed hamar begyógyul!

Eveka, igyekszünk keddre meggyógyulni, Marcinak még néha kifújom az orrát, de különben rendben vagyunk. Viszont a barátnőmék, akik húsvéthétfőn voltak nálunk, szegények elkapták, sőt lázas is lett mindkét gyerek (pedig nálunk bizisten nem volt láz, ki érti ezt?), sőt még a barátnőm is ágynak esett, úgyhogy lehet, hogy ez nem is a mi vírusunk...

Tamesz, milyen volt Eger? Remélem, Marcid gyorsan kiheverte az újabb motoros balesetet!

Akkor kedden lesz tali? Mi sztem villamossal megyünk, nekünk kerülő lenne az Árpád híd felé. Fanka, nem zötyögünk együtt? :lol: Timka, talán te kérdezted, 26-os busz jár a szigeten.

Szép estét, szép hetet!

Juc

Kép
 
 


Jóestét!
Mi is megvagyunk, tegnap hazajöttünk Egerből hajnalban, majd öcsémék kicsit megpihentek nálunk és mi is a reptéren voltunk. Marci az unokanővérével nagyon összehaverkodott, sikerlt egymás szintjén játszaniuk, pedig 6 év van köztük!:D
Tegnap déltől meg kint laktunk a kertben, ma már kint is ebédeltünk, nagyon jó volt, a fehérbőrű férfiak kissé megpirultak, pedig Marci elég alaposan bekente magát, meg a ruháját is!:D

Nyuszko,
nagyon szép Dorka, kérünk sok-sok képet. Nem semmi szülésed volt, ügy voltál! Egyél Arnica montana ch30-as homeos golyót a sebgyógyulásodra, ez komolyan segít. Én is azt ettem, meg MArci is azt kapta a motoros sebére és már egész szép!:D
Ákos lelkesedik a tesóért? Ő tud csenben beszélni? Marcinak ez még nem megy!:D Mesélj sokat, jó, hogy van segítséged, használd kis amíg lehet!

Timka,
csomag? Ne száguldozz most már! Vezetni én is vezettem még a szülés előtti nap is, bár már elég kicsi volt a hely! Na kész lett a festét??
Szóval most nem készülünk sehová, szóljatok ha beindul valami. Én azt hiszem inkább hamarabb szülnék, mint hogy erőszakkal indítsák be. Engem is megijesztett a dokim, ezért választottam a forró fürdőt és bejött, Andinak hála!

Juc,
sajnálom apátok lábát, akkor komoly dolog lehet!:( Én nagyon élveztem öcsémékkel ezt a pár napot, másfél éve nem voltunk ennyit együtt. Sajnálom, hogy nektek most nem jött össze. Mi Marcink is tagaszkodik a nagyszülőkhöz, meg mindenkihez, aki kicsit is belopja magát a szívébe. minden nap elmondja, hogy állatkertbe menjünk, meg játszótérre a babanetesekkel.:D

Timurr,
szorítok Neked holnapra, biztosan minden rendben lesz, várjuk a fejleményeket!:D
Vizsgálatokra én is vittem Marcit, mert nem tudtam hová tenni, ha egyedül mentem akkor az asszisztense vigyázott Marcira, ha apa is jött, akkor együtt jöttek be az uh-ot bámulni.

Eveka,
hol van a játszótér a szigeten? Segíts nekem lécci, mi is ott fogunk parkolni. Vegyek akkor buszjegyet is?
Hisztik nálunk is sűrűsödnek sajnos, már a szomszédok is rájöttek, hogy mi vagyunk a hangoskodók, vagyis Kunka, de megértőek, mert mindenki gyerekei átestek ezen. Hát elég ciki, de ez van, néha zeng tőle az udvar!:(

Muki,
remélem már vége a rokázásoknak, és jobban vagytok! Na dokinál voltál? szabad az út a kistesó felé???:D

Babus,
na melyik ovi mellett döntöttél? én a héten készülök megnézni párat a környéken, de nagyon változatos véleményeket hallok, szóval nem tudom mit tegyek. Ha túl messze van, akkor minden reggel bumlizni sem jó, a dugóban, de mondjuk ha már visszamennék dolgozni akkor meg közelebb lenne, na majd meglátjuk, egyáltalán hová veszik fel.

na szaladok, mert elfáradtam az ültetésben, meg csöpögtetőrednszert is szereltünk, szóval végre jön egy kis pihenés a hétköznapokon!:D Holnap Bricoba megyek két gyerekkel, na az is jó móka lesz!:D Marcit ugyanis nem lehet lerobbantani a kistraktorokról!:D
Szép álmokat!

TamEsz
KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Timur
Szorítunk nagyon!!! Nem lesz semmi gáz, minden rendben lesz!! Baromság ez az afp... Én is nagyon hányós voltam Adrival.

Nyuszkó
Dóra csudiszép!!!

Keddi tali:
Úgy néz ki én rendben vagyok, bár az orrom még állandóan el van dugulva, szerintem rászoktam az orrcseppre. Adri megint lázas volt a múlt héten 1-2 napig. Aztán elkezdett esténként köhögni, minimális orrfolyással, mára berekedt, láza nincs. Ha holnapra javul a rekedtség, nem köhög, mi is megyünk, egyébként nem akarunk senkit megfertőzni :( Hol lesz egyébként a tali pontosan, mi is buszoznánk a Nyugatitól.

 
 


Sziasztok!!
Hu mennyít termeltetek!! :shock: :shock: :lol: :lol:

Nyuszko!!
Mégegyszer gratula neked,gondolom ha ilyen könnyen ment a második szűlés akkor nem a szülés gonddolata fog eltántoritani a harmadik babátol. :lol: :lol: :lol: A Tamesz álltal ajánlott homeosbogyot én is ajánlom,nekem is sokat segitett.Esküszöm hogy én is pont tegnap akartam valakinek ajánlani és nem tudtam a nevét. :cry: :cry: :oops: :oops: Hiába már több mint két éve volt!! :shock: :shock:

Tamesz!
Már olyan régen akartam kérdezni,hogy te szedsz valami vitamint vagy ilyesmi,hogy ilyen fáradhatatlan vagy?? :shock: :shock: :lol: Néha még olvasni is sok miket pőrögsz egésznap!!Én 3 napja kezdtem szedni a Supradint mert valahogy a szokásos évi tavaszi depim és fáradságom most mintha nem akart volna elmulni,már hetek óta hulla voltam és csak árnyéka őnmagamnak.

Tegnap voltunk babalátogatoba Pilisszentivánon az innen kb 3 km.Gyalog mentünk,mármint Kíra biciklivel ,Miron motorral mi Apával pedig futottunk utánuk!!Hazafelé ugyanigy ugyhogy tegnap 6 km-t futottunk!!
Természetesen eredménye is lett elöbb aludtunk mint a gyerekek,és ma alig birtam lábra állni.

Én sajna kihagyom megint a talit,bár már jól vagyunk mindenki meggyógyult,hála a homeopátiának.Mironnak elkezdtem adni a PULSATILLA nevű bogyot ami felsőléguti betegségekre jó,és nagyon bejött,ajánlom mindenkinek akinek takonykor kezdődik.

Timurr!
Az én bnőmnek is nagyon alacsony volt az afp-je,és küldték is őt a Schőpf Méreibe egy előadásra,ott ecsetelték neki 2 orán keresztül,hogy esetleg milyen baja leget a gyereknek pl.nyitott gerinc,down kor stb.... mire hazajött onnan olyan volt mint egy hulla,3 napig nem evett nem aludt az ídegtöl,és végül a méhlepényéböl vettek mintát ami kimutatta,hogy makk egészséges a gyerek.Jővő héten szerdára van kiirva tervcsászárra. :lol: :lol:
Ugyhogy én se hiszek már ebben az afp cuccban,tényleg beszüntethetnék már,mindenkire csak ráhozzák a frászt!Ja és csak ugy mellékesen Kírával anno én végighánytam a 9 hónapot.
:lol: :lol:

Juc!!! :cry: :cry: :cry:
Sajnállak,de hidd el ha két gyereked van az könnyebb sokkal mint amin most átmész.Tudom milyen ha egy férfi fekszik,nálunk legalábbis katasztrofa,szinte már a temetését szervezi egy kis nátha miatt. :lol: Marcinak sok-sok puszi.Azért egy képet berakhatnál róla.Én megfogadtam Mironnak minden baleseti esetét megőrőkitem,hogy tudjak majd neki alátámasztást adni,ha mesélek miket művelt.Jó a kupi,nálunk mindkét gyerekszoba igy szokott kinézni,de csak este pakolom őssze,mert felesleges napközbe 5 perc mulva ugyanigy néz ki.

Eveka!
Miron már felül a Kíra nagy bicojára ís,mármint felülteti magát,és tolni kell.Azért vettünk neki egy ilyen kicsi kétkereküt,most éppen tanulja a pedált tekerni,de nagyon béna még.
Ráadásul Kíránál beindult a görkori láz,ugyhogy egésznap mint akinek nincs jobb dolga kinn vagyok velük az udvaron és hol az egyiket,hol a másikat tanitom. :lol:

Már akartam kérdezni,hogy olvastam itt régebben hogy valakinek (Tamesz,Juc???)van Thomas dvd-je.Nekünk sajna csak egy rész van meg de azt már rohadtul unom,ugyhogy szivesen venném ha valaki átmásolná nekem és elpostázná.Természetesen minden költéget állok.Akkor kinek küldhetem a postacímemet pü-be???
Elöre ís köszönöm. :lol: :lol: :P
Most mennem kell,mert még gyorsan kikéne vasalnom mielött kimegyünk az udvarra.

Timka!!Hajrá-hajrá!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Andi,
jöhet a cím, este átírjuk és igyekszem feladni, de egyszrűbb lenne holnap személyesen!:D:D:D
Vitamint csak néha eszek. én ilyen pörgős tyúk vagyok, mindig volt legalább két munkahelyem, meg a saját cégem, hogy ne unatkozzak, és levezessem a fölös energiáimat!:D:D:D

Csilla,
vűrunk holnap Titeket!

Többiek? Fanka? remélem jöttök!!
Szép napot, kész az ebéd, most már megyünk bricoba, utána kis csúszdázás lesz a jutalom MArcinak a Decathlonban :D

TamEsz
KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Estére totál KO vagyok, elalszom Fannival, úgyhogy most csak röviden, mert rohanunk Csirri-biri-re.

HOlnap mindneképpen megyünk a talira, hánytól lesz????? és hol??? és hogy jutok én oda az Árpád hídtól? 26-os busz? meddig menjünk?
Eveka, nem egyeztetünk majd, és akkor egyszerre érkezünk!

Amúgy nekünk olyan 10--fél 11 lenne jó, de lehet korábban is, aztán ébresztem a csajt, ha nem kelne fel addig.

Maí megyek ki Budaörsre köveket nézni a teraszra, drukk hogy leygen, mert már nagyon unom a betont.
Ja, Tamesz, festés nincs kész, uigyanis rájöttünk hogy van pár repedés a plafonon és azt is el akartuk tüntetni, ez keresztbe tett, mert nem akar kiszáradni a glett és még párszor át kell kenni a plafont, mert nem fehér....majd hétközben lekenem, ha lesz kedvem hozzá.

Na lépek, mert Fanni hív.
Szép napot!

Timka

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Húhja, írtatok ám rendesen :lol: :lol: :lol: !

Képzeljétek holnaptól 10 napra elzárják a házban a gázt. Teljes rekonstrukció lesz, még a lakásokban is kicserélik az órákat, stb... Szuper :shock:! Nálunk szinte minden gázzal működik, még, jó, hogy már fűteni nem kell. Mondjuk tudtuk, hogy ez lesz áprilisban, de csak 3 napot emlegettek.... Holnap a lakásokban is lesz szerelés, szóval így nem tudunk menni, pedig már nagyon készültem, :cry: :cry:.

Timka
Neked már csak egy heted van :shock: :shock: ??? Aztamindenit 8) !

Timurr
Nagyon szorítok, hogy ne legyen semmi gáz!

folyt.köv. délután, most nyúz a csaj, hogy menjünk játszira :lol:

szép napot!

KépKép
 
 


Sziasztok,


Timurr,
remelem az eredmenyed jo lett. Drukkolok nagyon!

Tamesz, Andi,
Köszönöm a tippet a homeos bogyóval, már lassan gyógyul a seb, remélem pár nap múlva már símán rácsüccsenhetek :lol: .

Ákos nagyon szereti Dórát, mindig puszilgatja, meg símogatja, de azért van benne egy pici féltékenység is. Ez szerintem természetes. Ma pl. azt mondta tegyem be Dórát az ágyikójába és jöjjek már játszaní. Mint írtam most még nem tú nehéz a dolgom, mert anyum kivett egy hónap szabit, és nagyon sokat segít. Kíváncsi leszek milyen lesz majd, ha magunkra maradunk :? . Amitól féltem, az az volt, hogy majd a Dóra sírása zavarni fogja Ákost. Hát éjszaka úgy alszik a kis lurkó, hogy szerencsére nem ébred fel, de a déli alvásnál már előfordult, hogy bizony felébredt és akkor két síró babát kellett vígasztaljak :? .
Dóra pár napig nagyon sírós lett, voltak görcsei is, kipróbáltunk egy görcsoldót és úgy tűnik bevált. Most is prücsizik, de már nem olyan sokat.

Timka,
Neked kitartást, bizony használd ki a pihit, míg még lehet :wink: .

Tegnap meglógtunk itthonról miután Dórát megetettem és felköszöntöttük egy ismerősünk kétéves fiát. Teszek fel majd képeket is.

Nem igazán csípem a tisztába tevést:

Kép
Fincsi ez a torta:
Kép

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Reagálni most nem igazán tudok. Nálunk a holnap bizonytalanná vált, mert Apa este belázasodott (semmi ms tünet :shock: ) és a dereka is nagyon vacakol (becsípődés előtti állapot, borzalmas kényszertartással). Ha holnap megy dolgozni, akkor tudunk menni a szigetre, ha nem, akkor sajna storno, hacsak el nem zavar minket :).

Tamesz, Timka,
mindenképpen vegyetek buszjegyet, mert a sziget másik vége annyira messze van, hogy kinyúlnak a gyerekek, mire oda átérnak. Meg közben sok a madár, kutyus, kavics, faág, szóval mi még a sziget felénél tovább nem jutottunk gyalogszerrel. Csak 1 busz jár, a 26-os. Ha jól emlékszem, az utolsó előtti megállónál kell leszállni (bár erre nem mernék megesküdni, de az biztos, hogy nem az utolsónál) és ha az Árpád-híd felől nézzük, akkor a sziget jobb oldalán van a játszótér. Elég nagy, nehéz eltéveszteni. Ha megyek, egyeztethetünk és mehetünk együtt, de én sem garantálom, hogy elsőre odatalálok :) .

Most ennyi, majd este még próbálok jönni, addigra szerintem eldől a holnapi nap sorsa is.

Szép napot Nektek!

Eveka

Kép
 
 


Még egy dolog: szerintem sem érdemes 10-fél11-nél hamarabb menni, mert az Árpád-híd felé reggel mindig nagy a dugó.

Eveka

Kép
 
 


sziasztok
köszi a drukkokat,kisnyúl egy héttel kisebb,ma levették a 3ik afpémet,holott még a pénteki eredméyn sincs kész,bár ez már senkit nem érdekel mert a mai lesz a mérvadó,agybaj.
Uhán kisnyuszinak meg volt minden,integetett,rugott,izgettmozgott nagyon cukor volt,kcist megnyugodtam,de igazából nem bízom a 0,7 feletti eredményben úgyhogy biztos megyünk Pécsre genetikára.

Nyuszkó
dejó hogy Ákos szeretgeti a kishugát,te hogy viseled a változást?

úh asszem jön a róka lépek

Timurr Kép indulni kéne már
Vendég
 


Timurr!

Na, akkor ez jó hír, hogy 1 héttel kisebb, akkor csak nem volt jó a levétel időpontja! Hidd el, hogy jó lesz a végén minden!! :) Örülök, hogy kicsit megnyugodtál!

Muki
KépKép
KépKép
 
 


Timurr
Biztos minden okés lesz!! Nem úgy volt, hogy már a terhesség legelején "kisebb" volt egy héttel? Vagy rosszul emlékszem?

Nyuszko
Örülök, hogy gyógyul a sebed, kitartás!! Jó, hogy anyukád tud segíteni, használd ki!
Nagyon aranyos Dóra, nem tennél fel légyszi kicsit nagyobb képeket, hogy jobban lássam :oops: :lol:? Kicsit vaksi vagyok...
Az külön öröm lehet, hogy így szeretik egymást a testvérek!!

Juc
Húú, szegény Robi, nem semmi, hogy még mindig fekvőgipsz :( ! Neked sem lehet könnyű dolgod...
Tényleg nagyon szuper lett Marci húsvéti pólója!

KépKép
 
 


Mukika,Fanka

köszi,remélem :-)

az első uhán másfél héttel volt kisebb csak aztán nagyot nőt,szóval nem úgy nől ahogy a nagykönyvbe írva vagyon,pont mint Maja

Nyuszkó
én is néznék a picúrodról képet :wink:
Vendég
 


Most mindkét gyerekem alszik, úgyhogy tudok jönni egy kicsit :D .

Timurr,
kitartás. A mai afp már biztosan jó lesz! Mikor lesz meg az eredmény? Maja nagyon cuki a képen!

Fanka,
sajnálom a gázhiányt. De legalább nem kell főznöd :wink: ! Meleg vizetek így lesz? Sajnálom, hogy holnap nem tudtok jönni :( .

Juc,
fekvőgipsz :( . Remélem lassacskán lekerül azért a férjed lábáról.
Ovi: tegnap tudtam meg, hogy mégis ugyanarról a Pingvin óvodáról beszélünk, mert a Normafához költöztek, miután leégett a Böszörményi úti épület. Az ismerős kislánynál bejött nagyon az ovi, a kisfiúnál (az öccsénél) már nem. Nála még az is előfordult, hogy a fülénél vagy a hajánál fogva ( :shock: ) késztette az óvónéni helyváltoztatásra a gyereket. Viszont van egy ún. birtok, ahova a gyerekek nyáron kijárnak, ami viszont nagyon-nagyon jó. Hegyoldalban, friss levegőn egész nap.

Megyek mert a "nagyobbik fiam" felébredt.

Eveka

Kép
 
 


SZiasztok!
Nekem is alszanak a gyerkőcök, délelőtt ügyintéztünk, mint a bolond, el is fáradtunk rendesen, viszont akit érdekel a Decathlonban leárazás van, tavalyi rövidgatyák 490 forint, pólók is olcsóbbak, ugyanis Kunka mindent kinőtt, és a hétvégi melegben szegénykém hosszúgatyában virított.:)

Timurr,
kitartás, nyugi, ha az uh-on mindent rendben láttak, akkor próbálj bízni kicsit magadban és ne hagyd, hogy lelombozzanak!:D És nem látszott, hogy mi lesz? Mi tavaly kb ilyenkor már tudtuk, hogy lány lesz!

Eveka,
gyakorlod a kétgyermekes állapotot??:D Akkor mi is megyünk kocsivla, igyekszünk, és 10 utánra megpróbálunk odaérni. majd csörgünk.

Timka,
ne festegessél már, elég lesz az ugrálásból szerintem, nehogy leessél a pocakkal!!!!!! Holnap várunk Titeket, Marci ma végigsorolta, hogy kik jönnek, édes volt!

Fanka,
sajnálom, hogy nem tudtok jönni, nem lehet valahogy megdumálni, hogy hozzátok csak délután menjenek? Marci a képeitek alapján nagyon ráizgult Pannira, megismizte a monitort!!:)

Nyuszko,
mi is kérünk portrét Dorkáról!!!!!!!!!!
Na most szaladok, megpróbálok vasalni!

TamEsz
KépKépKép
 
 


Most nétem az "gáztájékoztatót": nem csak holnap, hanem holnapután is itthon kéne dekkolnom miattuk :evil: ! Jó ötlet, lehet hogy tényleg megdumálom velük a délutánt, vagy hogy jöjjenek még reggel, indulás előtt.

KépKép
 
 


Hali!

Na, csak bejön ez a babanet, nálam eddig nem jött be most este. Napközben meg nem volt időm a gép elé ülni, úgyhogy majdnem lemaradtam itt a taliszerveződésről. De beszéltem Tamesszal meg Fankával telefonon (ők is tudnak jönni végül), úyghogy holnap megyünk mi is! Akkor fél 11-kor a játszin!!!

Timurr, örülök, hogy van valami megnyugtató fejlemény, remélem, az eredmény még megnyugtatóbb lesz!!!

Tamesz, hehe, ma mi is elugrottunk a DEcathlonba :lol: , de mi ebbe a budaörsibe (nem tudom, ti hol jártatok, bizots máshol is van), mi egy vászon tornacipőt vettünk Marcinak, én igazából nem voltam elájulva, eléggé le volt fosztva a tavalyi kínálat (még az idei is), na meg Marcival vásárolni képtelenség 10 percnél tovább, két gyerekkel el sem bírom képzelni... :lol: Én nyári sapit szeretnék venni Marcinak, nem tudjátok, hol lehet jót kapni?

Bocsi, most mennem kell, lehet, hogy még jövök később, de órára készülök, és a dvd-ket sem felejtettem el, Timka!!! :lol:

Juc

Kép
 
 


Nálunk is elég csiga a babanet.
Úgy tűnik, mi is megyünk holnap. Úgy tervezem, hogy 10 körül érünk a szigetre, így kb. fél 11-re érünk a játszótérre. Ti nem akartok pónilovagolni? Ha Marci meghallja, hogy Margit-sziget, az első szava utána az, hogy Csinos (a paci, akin tavaly lovagolt ott :lol: ). Én még ezt is tervezem, mert Marci ott a mini állatkertet is nagyon szereti.

Eveka

Kép
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukkantottam, hogy lesz-e akkor tali és mikor.
Igyekszünk mi is odaérni fél 11-re, a reggeli szöszmötöléstől és persze a forgalomtól függ.
Buszjegyet valszeg csak a buszon tudok majd venni, remélem ott is lehet még.

Juc, köszi, hogy nem felejted el a dvd-ket, remélem nem iszok előre a medve bőrére.

Nyuszkó,
édes a picur és tényleg jó hogy anyukád ott tud lenni. Enyém is itt lesz majd, május 1-től szabin van.

Tamesz
Mi minden este meleg vízben fürdünk Fannival. Te hány fokos vízben áztattad magad szülés-beindításként?
HOlnap majd szerzek be homeos bogyókat is, hátha rá lehet valahogy segíteni.

Na lépek hajat kell még mosom, de nem sok erőm van hozzá. Viszont a fejem rémes...

Jó éjt!

Timka

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Tegnap végre tudtam volna jönni, csak nem volt Babanet! :evil:

Most meg rohanok, fél 3-ra fodrászhoz megyek!

A talizóknak jó kikapcsolódást, már valószínűleg otthon is vagytok sok-sok képet kérünk majd!

Timurr!
Remélem kicsit megnyugodtál, biztos minden rendben lesz! Hol laktok ti pontosan, hogy Pécsre kell jönni genetikára? Lehet, hogy mégis ismerjük egymást valalhonnan, ha errefelé laktok? :wink:

Nyuszkó!
Dóri nagyon édi, gratulálok a gyors szüléshez is!

Minden betegeskedőnek jobbulást kívánok!

Bocsi, ha nem reagálok most mindenre, de mindjárt mennem kell, azért mindig olvaslak titeket, csak sokszor az írásra nincs időm!

Mi is nagyrészt kinnt vagyunk, nálunk a hinta a sláger (cseresznyefára van felkötve), órákig el tud benne lenni, csak lökjem! :? de közben énekelünk, nagyon élvezi!

szép napot mindenkinek: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Biztosan klassz volt ma a tali, főleg, hogy ilyen sokan el tudtatok végül menni. Várom a képeket.

Ma voltam a neurológusnál az eredményeimmel, szerinte sincs semmi neuro.-i bajom, úgyhogy most már csak 2 Gynevac szuri, majd 1 tenyésztés után remélem belevághatunk már a közepébe a dolgoknak :) Képzeljétek, a múltkori szurit az emböröm adta be (még sosem szúrt, ráadásul ezt mélyen farizomba kell adni, Juc, asszem Te sejted, hogy mit érezhet az,aki a tű másik oldalán van). Szóval sík idegek voltunk mindketten, Lizi meg közben szegénykém szirénázott, hogy neeeeeeeeeeeen, bújt a fejemhez(mert persze hason feküdtem), ráadásul mire párom becélozta,már majdnem én is Lizivel együtt bőgtem, de nagyon ügyesen sikerült.

Ja, amúgy köszke, úgy tűnik helyrejöttünk Lizuval.

Nyuszkó!
Én is szeretnék Dóri babáról közelebbi pofiportrét!!! :D

Muki
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

nagyon szuper volt a játszótér. Annak ellenére, hogy mindenki leginkább a saját kölke után futkosott, tudtunk egy kicsit beszélgetni is. Külön jó, hogy Evekáékkal is végre megismerkedhettünk!
Sajnálom, hogy ilyen korán haza kellet jönnünk, de már itt toporogtak a gázosbácsik az ajtó előtt :).

Muki
hajrá-hajrá, remélem minél előbb megvalósul az álmotok!!
Szuri :shock: :shock: ! Nagy hős a férjed, na meg te is! Mér nekikell beadni? Doki nem csinálja??

Pár kép:


Marci almával eteti Pannit:
Kép
Egy bátor hódoló:
Kép
Marci ábrándozik...:
Kép

Puszi-kísérlet:
Kép

Panni alkot:
Kép

Fanni-Panni
Kép

Liló baba:
Kép

Liló baba + Tamesz
Kép



Elnézést azoktól, akikről nem készült kép, eléggé szana-széjjel voltunk/voltam :lol:

KépKép
 
 


Hahó,

Nagyon jók a képek, már én is alig várom, hogy újra mehessek a játszótérre a gyerekekkel. De még egyelőre Dórát nem vittem ki, mert minden nap lengedezik a szél.

Tamesz,
Te mennyi idősen vitted ki Lillot először. Ákos, mivel téli baba elég lésőre volt levegőn, mert pont akkor nagyon hidegek voltak.
Egyelőre egy közeli képet készítettem a leányzóról, de ígérem majd készítek még.

Kép

Kép
Kép
 
 


Fanka,
nagyon jók lettek a képek! köszi a Marcisokat. Mi sajna nem tudtunk most gépet vinni. Én is nagyon örülök, hogy találkoztunk. Lehet, hogy legközelebb nálunk kellene találkozni, mert itt kicsi az udvar és nem tudnának messzire elszaladni vagy nagyon szétszaladni :lol: ! Nem volt korai a hazaindulás. Még beugrottunk az állatkertbe, de addigra már mindhárom gyerek kidőlt (Lili pedig már aludt). marci még mindig alszik :D . Marci már annyira fáradt volt, hogy még azt is elfogadta, hogy csak szombaton megyünk lovagolni (most csak kettőtől lehetett volna).

Juc,
örülök, hogy találkoztunk végre! Marci olyan nagy és olyan ügyesen mászik mindnhova le és fel! A göndör haja pedig továbbra is lenyűgöz :lol: .

Legközelebb hol és mikor :lol: ? Akkor talán már herpeszem sem lesz...

Eveka

Kép
 
 


Nyuszko,
nagyon édes Dóri! Ez a gyönyörű sötét hosszú haj...

Fanka,
még csak annyit, hogy a bátor udvarlós képen Marci inkább pszichopata fojtogatónak tűnik :lol: !

Megyek ébreszteni.

Eveka

Kép
 
 


Sziasztok!
Mi is köszönjük a mai napot, jó volt megint együtt, bár tényleg kicsit szétszéledtek a kölykök.
Enyémek is elfáradtak rendesen, mi még hazafelé beléptünk az obiba is csöveket cserélni, meg megnéztük az egyik ovit is egy picit, de a vezető emghívott minket csütörtökre, majd akkor alaposabban is megnézzük a helyet.
Marci csak kb 20 percet aludt a kocsiban, így ma korán lesz nálunk alvás!

Nyuszko
Dóra nagyon cuki, annyira tetszik a nagy haja. Én Lilit 5 napos már kivihettem, anno Marcit csak 10 nap után. GOndolom már elég a szobafogságból, hajrá a sétákra, és kérünk sok-sok képet.

megyek mert a gyerekeim zizik, köszönjük a képeket, én ügyesen lemerült gépet vittem kb 5 képet tudtam csinálni!!:)

TamEsz
KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Mi is hazaértünk, és az én kölköm sem aludt, csak amíg elértünk a fogáaszatra, hazafelé semmi, úgyhogy mi is lefekszünk szerintem már fél 10-kor. Nálunk ez a korán, sajna.....

Mit mondjak, kicsit elfáradtam, amúgy is fáradékonyabb vagyok, de legközelebb tényleg valami kisebb alapterületű helyet kellene találni. Tamesz, nálatok 1 hónap múlva avatjuk a játszóteret??? addigra talán már Kitti is szállítható gyerkőcök közé...
KÉpeket majd rakok fel estére.

Fogászat: megnézték a fogati, az alsók tök jók, felsők picit romlottak, de amelyik a legrosszabb állapotban volt bekenték valamival amitől kicsit feketébb lett, de nem fog tovább romlani. Most jönnek a felső hátsó metszők, abban maradtunk, hogy 2-3 hónap múlva visszamegyünk és csinál a tejfogakon egy barázdazárás szerűt, így aztán azok se romlanak majd tovább. No meg nem kellene a csokit, pöttyösöket zabálni.....

Nyuszkó
Szerintem is kiviheted simán már Dórit, én Kittit tuti első naptől kezdve kiviszem, mert Fannival nem lehet bent maradni.

Tamesz
Azt akartam még kérdezni, de elfelejtettem, te milyen szélcsövet használtál Lilinél? Én úgy emlékszem, anno Fanninak 0,1-es átmérőjüt vettem, de át kellett mennem Budára egy gyógyászati boltba. Ezt megelőzendő akartam venni egyet, de a patikában csak 0,4-es, 0,5-ös volt, az meg szerintem egy pici babaának nagy.
Be kellene szereznem egyet, ne apának kelljen ezután is rohangálni.

na lépek, mert Fanni hív!

Timka

Kép
Kép
 
 


Hahó!

Szerintem is tök jó volt a tali! Bár az én Marcim mindig mindenütt ennyit rohangál, úgyhogy sajna csak ennyit tudok beszélgetni :lol: . Legközelebb tényleg valami kertben kellene talizni, vmi kis területen.

Eveka, én is örülök a személyes találkozásnak! :D :D

Timka meg nagyon nagy hős, hogy ekkora pocakkal mászkál ide-oda, rohangál Fanni után! :D

Fanka, Marci kicsit sírdogált, amikor leszálltunk a villamosról, hogy "Panni, Panni házikójába menjünk..." :( :lol: :lol: :lol:

Tamesz, Liló nagyon cuki vigyori kiscsaj!!! :D :D :D Majd felteszem a képét, aranyos lett! Na, meg a többi képet is felrakom, csak kicsinyíteni kell.

Attyagatya, Tamesz, te 10 naposan kivitted Marcit??? :shock: FEbruárban? Hú, te jó bátor vagy! Én csak asszem, 3 hetesen vittem ki először, de azt is csak azért, mert akkor volt olyan marha meleg, 20 fok, de a védőnő még így is óvatosságra intett... :shock: Nekem azt mondták, hogy 4 hét a minimum téli gyereknél, látogatóba meg csak 6 hetes korától jöhettek, jó persze a szűk családi és baráti körön kívül. A barátnőm asszem, 1 hetes korától vitte ki a nyári gyerekét, de akkor is csak rövid időre először, mert akkor meg túl meleg volt... :lol: Biztos a második gyereknél már lazább az ember, főleg, ha nincs, aki kivigye a nagyobbikat játszira.

Na, bocsi, mennem kell, majd jövök a képekkel!

Juc

Kép
 
 


Na, itt is vagyok. Bocsi, ha kicsit sok. :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

És egy bónusz kép :lol: :lol: :

Kép

Juc

Kép
 
 


És akkor jövök még kicsit reagálni is:

Nyuszkó, köszi a közeli képet, nagyon helyes!!! Majd ha csinálsz még, kérünk belőle!!! :D

Muki, ez a Gynevac hány szuriból áll??? Elég ijesztően hangzik, pláne, hogy ha a férjednek kell beadni. És mennyi ideig hatékony? Örülök, hogy a neurológiai leletek rendben vannak. :)

Timurr, hogy vagytok?

Fanka, gázos bácsik mit mondtak? Meddig kell otthon dekkolni? Ilyenkor a kertbe sem mehettek le?

Sziasztok, szép estét!

Juc

Kép
 
 


Halihó!

Nagyon sajnáljuk, hogy megint nem tudtunk elmenni a talira, pedig nagyon vártuk. :cry: A képek nagyon jók lettek. Mi is menni akarunk legközelebb :D Adri nagyon berekedt, de egyéb baja nincs, csak a dokinéni betiltotta a talikat :(

Hol vettetek a törpöknek gumis elejű tornacsukát?

 
 


Csilla, én a Decathlonban vettem a tornacipőt. (Rózsaszín is volt. :lol: )

Sajnálom, hogy nem tudtatok jönni :( , legközelebb tényleg gyertek!!!

Ami hol is lesz? Tameszéknál egy hónap múlva??? :lol: :lol: :lol:

Juc

Kép
 
 


Sziasztok!

Akkor jön az én képözönöm:

Kép Fanni segít göndör Marcinak csúszni
Kép Tamesz család
Kép Panni és Fanni
Kép Fanni megtapossa göndör Marcit
Kép Marci és Fanni hangosbemondóznak
Kép Nagy csajok vígasztalják Lilit
Kép Kézenfogva Marci és Fanni
Kép Virágok közt...

és egy bónuszkép:
Kép Eperevés (szerencslre kijött a ruhából)

Timka

Kép
Kép
 
 


Na akkor újra itt:

Juc
Köszi mégegyszer a 24-et, apa már nyomatja is át a külső vinyóra, nehogy Fanni szokása szerint kárt tegyen a dvd-ben.

Húhha, a legközelebbi talin, már nem Lili lesz a legkisebb, de furcsa lesz.
Én nem is gondoltam, hogy az újszülött kivitel ilyen nagy kérdés.
Anno Fannival kéthetesen mi is kimentünk, igaz csak a belső kis udvarra, de akkor még elég hideg volt.
Ebben a ragyogó tavaszi időben és simán kivinném a picit, igaz már egy csomó mindenben lazábban gondolkodom.
Ma esti nagy probléma köztünk apával az volt, hogy jövő héten valamikor elvinné az autómat, mert az övét megint be kellene dobni a szerelőhöz légkondijavítás miatt. Én meg azt találtam mondani, hogy nem viheti, mert mi van ha beindul a szülés. Na ezen apa kiakadt, hogy mit gondolok, én fogok majd bevezetni a kórházba pár fájás közt?
Igazából nem akarok bevezetni, de valahogy megrémít a gondolat, hogy nincs itthon az autó, és mi van ha kell. Mentőt csak nem hívhatok, mert az a legközelebbi kórházba visz, nem oda ahová én mondom. Marad a taxis...
Fogalmam sincs, hogy indul majd be a szülés, beindul-e egyáltalán magától, meg ha be is indul milyen az.
De feltétlenül meg kellett írnom neketek (apa kérése volt) hogy én ilyen lökött vagyok, hogy képes lennék elindulni egy beindult szüléssel... amúgy ha a nagy átlagot néztem a szülések általában éjjel, hajnalban indulnak be, szóval szerintem semmi ok az aggodalomra, ha pedig az én nem tágulós esetemet nézem, akkor főleg....

Na most filmet kell néznem, kivételesen nem kezedem el a 24-et, hanem a két LOst epizódot pótolom be.
Jó éjt!

Timka

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!
Nálam napok ota nem volt babanet!!De most bepotoltam,már este olvasgattam de nem volt erőm irni,most pedig képeket nézegettem.Nagyon jók,minden gyerköc nagyon szép és aranyos!!
Timka szépen lennt van már az a pocak!! :shock: Hihetetlen,hogy napokon belül te ís kétgyerekes anyuka leszel.Le a kalappal elötted is és Tamesz elött is,hogy ilyenekre van energiátok.
Ja és egyébként én se tudtam volna veletek két szót se váltani,ugyanis Miron is olyan mint "göndör"Marci elmegyünk valahova és rohanok utána mint az őrült,ráadásul irigy és verekszik.Tegnap a bnőm kislányát is folyamatosan lökdöste,csipkedte,ütötte!! :cry: :cry: :roll: :roll: Én már ezektöl totál kiborulok,és ráadásul ha veletek talizunk és a ti gyerekeitekkel csínálja ezt hát roppantul kellemetlenül érezném magam.Nem tudom miért ilyen egyszerüen nem tud leülni normálisan nyugton két percet.Viszont a nagyobb gyerekekkel nagyon jól elvan,ugyhogy kész felüdülés mikor sogornőmékhez megyünk mert ott a fiuk 11 és 14 évesek,és tők jól elvannak egymással.Igaz,hogy minden fincsire megtanitják de sebaj.Tegnap pl. elövette a tollasűtöt és elkezdett cserebogarakat hajkurászni,sikerült is két db-ot lecsapnia,miután kért egy dobozt és abba berakta őket.
Na hát ezeket se itthon látta én meg se fognék egy ilyen vadállatott,Kíra meg pláne!! :lol: :lol: :lol:

Gyerekszelöztetés: Hát ugye mi is téliek voltunk :lol: :lol: :lol: mindkét gyerekkel,de sztem én is már pár naposan kivittem mindkettött,és orákat aludtak kinnt a teraszon a -20 fokba,jól bebugyolálva. :lol: :lol:

Mi az a szélcső????? :shock: :shock: :oops: :oops: :oops: :roll:

Tamesz!!Küldöm pü-be a címünket!!Elöre ís köszike!!!
Most megyek,mert valaki hiányol!!!
Vendég
 


Sziasztok,

Timka,
Hát mint az én esetemből is látod, nem biztos, hogy a második szülésednél nemlesz tágulás. Anno Ákossal én 48 óát vajódtam, és ugyanazzal a 2 szerencsétlen cm-rel voltam még akkor is, csak szerencsére megrepedt a burok, és akkor adták az oxitocint és attól már volt rendesen tágulás. Most pedig ehhez képest nagyon gyorsan és símán ment minden.

Látom nálatok fincsi jó melegek vannak, a képeken legalábbis mind rövidujjú pólóban vannaka gyerkőcök. sajnos most nálunk elégge lehűlt a levegő és állítólag hétvégéig mind ilyen marad.

Köszönjük a képdícséreteket, Dórcsi nagyon hoplás baba, úgy kikerekedett, már egy csomó cucc nem is jó rá :lol: .

Sajnos nálunk Ákos betaknyosodott, remélem Dóra nem nyalja be tőle a vírust.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok, bekukkantottam, kaptam egy kis bónusz szabadidőt. :lol:

Timka, az én kétgyerekes bnőm autóval ment szülni egy darabig, két fájás között vezetett. Aztán leparkolt (nem azért, mert nem bírta, hanem mert reggeli dugó volt), és bkv-val ment tovább!!! :shock: :shock: :shock: És ami a legpoénabb, át se adták neki a helyet!!! :shock: :shock: Szóval vannak még jó sztorik, bátor anyák rajtad kívül is!!! :lol: :lol: :lol:

Nyuszkó, Ákosnak mielőbbi gyógyulást! Reméljük, Dóri nem kapja el.

Andi, akkor nekünk kettőnknek kéne találkozni a két rosszcsonttal, tutira nem tudnánk egy szót se váltani. :lol: :lol: :lol: MOndjuk az én Marcim mostanában néha kezd megnyuszulni, ha őt verik, azt hagyja :shock: , igaz, ő is meg-meglökdös néha valakit, de nem túl durva szerintem.

Na, megyek, kezdődik a délutános műszak. :lol:

Juc

Kép
 
 


Sziasztok :D

Kicsit eltűntem, mentségemre legyen mondva 10.napja hány Kristóf zsinórban, illetve csak a déli és est alvásnál, ugyanis náthás, ami önmagában ártalmatlan lenne, nincs is ezzel gond, jól elvan, jó kedve van, de nekünk a köhögés miatt, főleg vízszintes helyzetben, ez egyenlő a hányással.
Így két alvás között etetem, főleg itatom rengeteget, szerencsére sokat iszik, aztán éjszaka üres gyomorral alszik, mert semmi se marad meg benne, reggel meg korán ébred, mert éhes, szomjas, volt 3 este, amikor egyszerre, egymás után vagy 8-szor hányt, előbb a vacsi, utána a tápi, majd a gyümölcslé, végül már csak egy kanál víz, végül már csak a nyák, és legvégül azt mondtam, bocsi kicsim, de nem adok semmit :(
Illetve múlt szombat óta, azaz 10 napon belül egyetlen este volt, tegnapelőtt, amikor nem hányt, de persze tegnap bepótolta :? , a déli 30 perces alvásából már hányás közepette ébredt :(
Így azóta csak takarítok és mosok...ma visszamegyünk a dokinéninkhez, hogy a köhögéscsillapító kúp mellé adjon valami hányáscsillapítót is, mert szerencsétleg gyereknek már állandóan fáj a hasa a sok hányástól.
Szóval katasztófa ez az egész. Egy ártatlan nátha, de tényleg jól is viseli, imádja az orrszívót, sokan nem is értik, mit vagyok úgy oda egy kis megfázástól, miért is féltem őt minden betegségtől. Hát ezért. Nem a nátha érdekel engem, hanem a hányás, és az, hogy tönremegy tőle a gyerekem.
Úgyhogy kivagyok.


Timurr
Biztos sokat számít az AFP-nél az az 1 hét :lol: Nyugi, biztos nem lesz semmi gond :lol:

Timka
Neked meg hajrá, nem sok van már hátra :lol:

Jók lettek a talis képek, aranyosak a gyerkőcök :lol:


Amúgy az ovódát sokan kérdeztétek.
Végül a közelebbi mellett döntöttem, voltunk a nyílt napon, szerintem jópofa, 2 kiscsoport indul majd, én egy 45-50 közötti óvónőpárost találtam szimpatikusnak, ma volt a beíratkozás és lehetetett kérni, hogy hozzájuk menjen majd.
De csak betöltött 3 éves kortól mehet majd, aztán következő szeptembertől újra kiscsoportos lesz, új óvónénikkel, de mindegy, az a februártól nyárig tartó időszak úgyis csak beszoktatásra lesz jó, mert többet lesz itthon, mint ott, aztán majd szeptembertől újult erővel kezdi :D


Dobok fel még én is pár húsvéti képet Kristófról :lol: :
Kép Kép
Kép


Megyek is, mert időközben felébredt a kissrác, kivételesen 1 órát aludt és NEM hányva ébredt, vannak még csodák :? Na de ami késik, nem múlik, majd este, akkor mindig hány, már csak megszokásból, már betanulta, hogy hová tegye a taccsot, így sokszor szerintem már rásegít magára egy kicsit, hogy tuti kijöjjön, néha még mondja, is hogy hová kell hányni :? De persze jelenleg a köhögés a fő ok, a pszichéje csak rásegít...



Babus

Kép
 


Csak gyorsan:


Andi! Boldog Névnapot Kívánok!


Kép

KépKép
 
 


Igen, én is azért jöttem, amiért Fanka, mert délben elfelejtettem, hogy Andi-nap van.

Szóval Andi tesó, sok boldog névnapot kívánok én is!!!

Kép

Juc

Kép
 
 


Sziasztok!
Köszönöm szépen!!Majd jővők délután mesélek valami frankot.
Most mennem kell mert délelött bnőmhöz megyünk és Kírának ma csak négy orája van fél 12-kor végez! :twisted: :twisted: Ráadásul holnap matek dogát irnak,ugyhogy nyüstölés lesz délután,megyek is erre a nyafogásra rá kell készülnőm egy kis citomfű teával!! :lol: :lol: :wink:
Mégegyszer köszönöm a köszöntéseket!!
Vendég
 


Andi
Bocsi, utólag is nagyon boldog névnapot!!! :D :D :D

Kép


Babus

Kép
 


Sziasztok!

Tegnap este nem működött a net, úgyhogy utólag kívánok Andinak nagyon boldog névnapot!

Ma reggel megvolt a szokásos CTG, UH, vizsgálat, hát a méhszáj még mindig szép ZÁRT!
Hétfőn akar látni reggel a dokim, és ha akkor 2 ujjnyira nyitva lesz szülünk, ha nem akkor szerdán is megnéz, ha akkor sem akkor csütörtökön befektet. :x :x :x
Szerinte jövő héten meg kellene szülnünk, mert csak romlik a lepény állapota, bár a múltkor 2-es stádiumot írtak, most meg 1-est, szóval elvileg javult! :?:
Na, szóval teljesen bepánikoltam, főleg Fanni miatt, hogy mi lesz vele, de apa szerint megoldják. Csak hát nem 1-2 óráról van szó, nem is 1-2 napról....
Asszem az lesz a legjoibb, ha hétfőn még megúszom a vizsgálattot, aztán estére kipróbálom azt a forró fürdőt...tényleg az miért is indíthatja be a szülést? meleg víz miatt a vérkeringés serken ha jól tudom, nem okozok vajon ezzel gondolt a babónak, a méhlepény nem válik le miatta?
Ma elkezdtem a homeos bogyókat is szedegetni, hátha....

Ma megint csavargós napunk lesz, 3-ra megyek megint pedikűröshöz mert a helyi nő csak elnagyolta a múltkor, aztán 4-től fodrász. Előtte meg beígértem Fanninak egy kis állatkertezést.
Szép napot nektek!

Timka

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!
Van egy kis időm,ugyhogy leírom a storymat!
Na szóval nem tudom emlitettem e már,hogy ugy lakunk itt az udvarban,hogy az Apukám tesojáékkal vagyunk egy telken mely osztatlan közös tulajdon,mostmár ugyebár a fele enyém meg őcsémé mivel Apu 2001-ben meghallt!Na azóta megy a cívakodás mindenen,sajna a telek papiron nem oszható mivel nincs 1000 négyzetméter. :cry: :cry: :cry: De most van egy uj jogszabály miszerint legalább a házakat külön tudjuk szedni,és akkor nem függünk egymástol,ugyanis eddig ugy volt,hogy ha én hitelt vettem fel akkor az ugyanugy az ő részét is terhelte. :cry: :cry: :shock: :shock: Ezt is most tudtam meg,azért kellett az aláirásuk amikor a lakáshitelt felvettük.Most,hogy visszafizettük a hitelt gondoltam rendezzük le egymással a dolgokat,ne legyen a gyerekeknek ebböl gondjuk.
Elmentünk egy ügyvédhez,aki kihozta a tul.lapot és térképkivonatot,és hát leültünk közösen mindent átrágni.Aztán egyszercsak megkérdezi az ügyvéd,hogy mit is akarunk különszedni mert csak egy ház van a telken a térkép és tul.lap szerint. :shock: :shock: :shock: Néztem hülyén,hogy mi van???
Képzeljétek,hogy még a régi mamáék parasztháza van csak rajta semmi más!!+üres telek.
Ami azt jelenti,hogy én papir szerint a régi házra kaptam épitési és lakhatási engedélyt,tehát az én lakásom,nem is ott van ahova engedélyt kaptam.Pedig amikor épitkeztünk akkor is és utána ís volt itt mindenféle hívatalos személy (tervező,kivitelező,banktol környező,polg.hivatalbol a müszaki osztályrol stb...)És senki nem vette észre,hogy valami nem stimmel!Hangsulyoznám,hogy mindegyíknek sulyos pénzeket kellett fizetnünk egy-egy látogatás alkamával. :evil: :evil: :evil:
Hab a tortán,hogy ugye Apunak 2002-ben volt a hagyatéki tárgyalása mikor is én öröködési adót fizettem nem keveset,márcsak az a kérdés,hogy mit is őrőköltem???Mire fizettem???Természetesen a közjegyző is ugyanugy kikérte akkor a földhívatalbol a tul.lapot és térképkivonatot,és neki is volt 63000 ft közjegyzői díja. :x :x :x
De van megoldás megnyugtatott az ügyvéd,csak az súlyos pénzekkel fog járni.Első lépésbe földmérő csupáncsak 80000-ért,ő jön jővő héten,utána lesz a következő,hogy Anyuék házát bejegyeztetem a földhivatalba,amivel egyvonalba Anyu ugyebár ujra tulajdonos lesz,mert Apu halála ota ő "csak"haszonélvező ezt ő akarta akkor igy hogy ne legyen gondunk az ő részének átirásával ha ő meghal.De itt is bibi van ugye mert anyu része se volt papir szerint!!Hát most lesz!!Ez a bejegyzés ügyvéd szerint 50000 ft,utána jön a mi házunk bejegyzése szinte ugyanennyíért.Aztán jőn az a bizonyos megosztási papir 35000 és + az ügyvédi díj+uj tul.lap,térkép!!!
Szóval most totál kivagyok,főleg ez a gyes miatt,amugy ís nehéz egy fizubol most meg még ez is.Természetesen hitelt nem tudunk addig felvenni amig mindezt nem rendezzük.
Mondtam este Apának kiállok egy kalappal koldulni valahova!! :D :D
Ráadásul ma jött a gázszámla 45000 ft.
Na jó azt hiszem nagyvonalakba ennyí a történet,kezdhettek sajnálni,és majd szólok,mikor kezdjetek gyüjteni!! :wink: :wink:
Ezenkivül jól vagyunk,Kíra matekja 5-ös lett!!! :lol: :lol: :lol:
Köszönöm a további köszöntéseket!!

Timka!!
Nyugi mindennek eljőn az ideje,bár ha belegondolok Miron 10 nappal elöbb jött,de már igy ís szenvedtem a végén.
És nyugi Fanni ellesz Apával,majd mindennap mennek látogatni,ezzel fog foglalkozni!!
Mindenkinek szép napokat!!
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: