Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Andi,
bocsika, de utólag is boldog névnapot Neked. Kírának is gratula a matekhoz.
Nem semmi ez a földhivatali nyilvántartás, nálunk minden centit feljegyeztek anno, nem értem hogy egy különálló épületet hpgy nem vettek észre??? Kitartás hozzá! És megreklamálni nem lehet?

Timka,
hú nagyon szorítunk már, tudod várjuk Fannit, MArci már be van sózva nagyon. Nekem a szülésznő is mondta a forróvizes fürdőt, azt szokták a fájások rendezésére is javasolni, nekem pl nagyonjót tett a szülés alatt is. Azért most már dobd be a csomagtartóba a csomagodat az ügyintézések idejére is!:D

Babus,
nagoyn cuki Kristóf a húsvéti képeken, én msot jöttem rá, Marcinak nincs is ilyen elegáns ruhája, meg nem is volt még, ciki, mi??????:D
Ovi biztosan jó lesz, én ma voltam bemutatón az egyik oviban ami nekem nagyon szimpi, összehaverkodtunk a vezetőnővel, de jövőre még nem tudják felvenni, csak 2008 szept-től, de már az is jó lenne, ha hozzájuk sikerülne, mert nagyon emberi az ovi, tele környezetvédelmi dolgokkal, minden csoportnak külön fajátszótér, nagy teraszok, Marci rögtön szétpakolt és veszekedett is már egy autón. Bemutatkozott:(

Timurr,
mizu Veletek? Na mit mondtak? megnyugodtál már??

NA most szaladok, mert még nem igazán jó a gépem, apánk újrahúzta, de még nincs kész, ezért nem is tudtam jönni két napja.
nem kér valaki szilvágombócot? Kicsit sok lett!:D:D:D
Ja, Marci nagoyn melegeti a találkozót!!

TamEsz
KépKépKép
 
 


Tamesz,
én kéreeeeeeeeek! Nagyon szeretem! meg is kérem Anyukámat, hogy jövő hétvégére készítsen nekem! Örülök, hogy szimpi az ovi. Én még el sem kezdtem a keresést. Egylőre el sem tudom képzelni, hogy néhány órán keresztül nem látom Marcit. Megfojtom szegénykémet ezzel a nagy imádattal :? .

Babus,
de jó, hogy Te is találtál ovit! Annyira sajnállak Benneteket a sok hányás miatt! Lehetetlen, hogy nincs erre valamilyen gyógymód. Nem lehet egy gyereknek ennyit szenvednie. Homeós bogyókat nem próbáltatok?

Andi,
bocsánat, hogy csak utólag, de nagyon boldog névnapot kívánunk Neked! Nem semmi a telekkálváriátok! Nem lehetne kideríteni, hogy ki hibázott és arra hárítni a költségeket? Gratula Kírának az ötös matekdogához!!!

Timka,
a Te talis képeid is nagyon jók lettek! Én is biztosan kipróbálnám a helyedben a forró fürdőt. Nem tudod megkérdezni a szülésznődtől, hogy van-e valami ellenjavallata?

Tegnap nem tudtam jönni, mert vendégünk volt ma délutánig, ráadásul voltunk ma vérvételen is. Szörnyű volt. Marcival előre megbeszéltük, de várnunk is kellett annak ellenére, hogy időpontra mentünk. Szegénykém annyira sírt, hogy már remegett. Ráadásul hasi ultrahangra is elküldtek minket, így 10 óráig semmit nem ehetett és csak vizet ihatott. Úgyhogy az éhség miatt már mindenért sírt. Főleg azért, hogy adjak neki enni... Majd kb. 2 hét múlva lesz eredmény.

Fanka,
a tejallergiát nem tudták vérből nézni, mert Marci nem evett még tejterméket. Remélem Nálatok már nem lesz ilyen gond, de ha mégis vinned kell vérvételre Pannit, előtte ne tartsatok tejmentes diétát. Mi most abban maradtunk a doktornővel, hogy nagyon óvatosan próbáljak most már Marcinak tejfehérjét adni.

Megyek Marcit ébreszteni, mert fél kettő óta alszik a hősöm.

Szép napot!

Eveka

Kép
 
 


Sziasztok!

Az előbb írtam már, de elszállt! :evil:
Tök béna vagyok!

Akkor most megint:

Andi!
Utólag is boldog névnapot!

Kép

Telekügy nem semmi!Én is kiakadtam volna!

Timka!
Én is gondolkodtam már a barázdazáráson, Viola is nagy csokizabáló! És nem sírt a vizsgálat alatt Fanni? Én csajom tuti behergelte volna magát, hogy a szájában matatnak! Fanninak már kinnt van az össszes foga?

Tényleg, többiek, ti mikor viszitek először csemetéiteket fogdokihoz? Mikor kell vajon?

Timurr!
Mizujs? Remélem minden OK Veletek!

Babus!
Nagyon sajnálom Kristófot meg Téged is a hányások miatt, hihetetlen, hogy nincs erre valami gyógyszer, vagy más megoldás? Nagyon helyes nagyfiú már Kristóf ebben a szerelésben!

Ezt 1x elküldöm

KépKép
KépKép
KépKép
 
 

 
 

Még mindig én:

Rólunk: napközben már teljesen szobatiszták vagyunk, viszont éjjelre még adok rá pelust, mert reggel mindig tele van! Én nem siettetem, szerintem majd szól, ha már nem igényli éjjel, vagy majd én észreveszem, hogy esetleg száraz marad reggelre!
Alvásügyben továbbra is káosz van, főleg nappal. Ha nem alszik egyáltalán, akkor fél 7-kor már tuti kiüti magát, az meg túl korai, alszik ő ugyan reggelig, csak totál nyűgősen, sok-sok nyüszögéssel éjjel. Ha viszont nagy nehezen el is alszik délután, akkor is üvöltve, hisztizve, és ált.-ban 3 és 4 óra magasságában, ilyenkor este 10-ig tuti viribül ezerrel. De még ez a jobbik eset, csak gond lesz a bölcsiben, oviban, ahol ugye 1-kor kéne aludni! Egyedül autóban tud nyugodtan elaludni, ott már délben elalszik, csak az a gond, hogy 1 autónk van, és az a férjemnek kell, mert 20 km-re dolgozik tőlünk! :( Mikor érti meg végre, hogy ha alszik délután 1-2 órát, azzal semmiről nem marad le? Nah, mindegy!

most mennem is kell, szép estét mindenkinek, Timka, neked megy a drukk minden nap...!
Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


sziasztok

Tamesz,Juc,Évi
köszi az érdeklődést:-)
Meg lett a "jó" afpém is ami időbe lett levéve az 0,45,na hát az sem egy remekmű,de már majdnem eléri aza lsóhatárt.Hétfőn megint uh,kedden cisztamustra és hétfőn kapom a beutalót is Pécsre több szem többet lát alapom.Most hétfőn nem volt semmi elétérés a babánál,de a biztonság kedvéért megyünk a pécsi uhra is.A dokim is azt mondta és én is úgy gondolom,hogy a súlyom is benne van ebbe az alacsony afpbe ,itt ugyanis nem nézik én meg jó dagi vagyok.

Évi
Kaposvár-Toponáron lakunk,de elötte dombóvári-döbröközi voltam.

hú nagyon ügyesek vagytok a szobatisztasággal,nálunk egyenlőre reménytelen,tudja Majci hova kéne mit kéne de nincs mindennapos szó róla.

Eveka
drukkolok a jó erdményért Marcinak a kis hősnek.

Timka
hááát
tudom ajánlani a melegfürdöt,a csípős kaját,a sexet,az ablakpucolást szülésindításnak,bár nekem semmi sem használt,csak a befenytíés hogy indítják.DRukkkkk

Csini kis kópé Fanni,nálunk is újabban nagy eperzabálások vannak ,,hasonló végeredménnyel.

Nagyon jók a játszótere sképek,megint csak megállapítom,hogy a főváros és vidék ég és föld :evil: tudjátok itt milyen jáátszó van?van egy funérkuckó amire csak rávan dobva a csúzda életveszélyes,a kuckó belépője kb. fél méter,belül csupa szemét és firka.van két mérleghinta,egy kutyaszíros homokozó és egy olyan hinta amire csak az a csík van felrakva aztán ennyi,tiszta amerika.


Andi
Utólagos Boldog névnapot!!!

Mit kaptál?

Hú hát ez a földhivatalosstory nem gyenge,nem tudom ezt hogy ne lehetett ennyi öröklés,építkezés stb. alatt észrevenni.

Juc
Marci szerelése nagyon dögös :wink:

Timurr
Vendég
 


Sziasztok!

Hát nincs a topon ez a babanet mostanában :? , mármint a weboldalra gondoltam, nem a társaságra... :lol: Plusz még nálunk is sz@rakodik a net, szóval elég nehézkes jönni. :?

Ma voltunk Fankáéknál, megnéztük a kertjüket, nagyon romantikus, kicsit vadregényes, a gyerekek iszonyúan élvezték! No meg Marcinak a gázszerelő bácsik is nagyon tetszettek, akik épp valami csövet hegesztettek... :shock: :? :lol:

Timka, mizu??? Volt forró fürdő?Ablakpucolás?Egyebek??? :oops: :oops: :lol: Én még a palacsintasütést tudom ajánlani, ezt öcsémtől hallottam, hogy náluk ez jött be. De szerintem még felesleges aggódnod, hát hol vagy még a túlhordástól!!! Én anno Marcival semmit nem csináltam, hogy beinduljon, egyáltalán nem aggasztott a dolog, pedig én 1 héttel túlhordtam, de viszonylag jól viseltem az utolsó napokat is.

Timurr, ne aggódj, remélem, a genetikán megnyugtatnak, mindent rendben találnak! Ott miből áll pontosan a vizsgálat? Maja egy nagy hős, hogy ezeket a vizsgálatokat így bírja!!! Nem tudod senki máshoz beadni őt, amíg vizsgálatra mész? (Nagymamák, nagynénik, barátnőd ilyesmi)
Ja, Marci dögös szerelése az uncsitesóm (ő az alkalmi bébiszitterünk) kalapja... :D

Andi, nem semmi a földhivatalos sztori... :shock: :? Nagyon sajnálom. Remélem, sikerül vmi megoldást találni.

Hú, erre az ovitémára mjár mindenki hogy rákattant, én meg még semmit nem intéztem... Igaz, Marci rendesen csak 2008 őszétől fog oviba járni. Most azért elgondolkodtam a Tamesz-féle variáción, hogy heti 1-2 alkalommal beadhatnám Marcit vmi magánbölcsibe, játszóházba, addig tudnék ügyintézni, magántanítani, no meg gyakran úgy érzem, hogy Marcinak annyira szüksége van a gyerektársaságra, én nem vagyok elég jó neki... :lol:

Eveka, képzeld, épp ma olvastam a kerültei lapban, hogy a Pingvin óvoda már megint leégett :shock: :shock: , most a Normafánáél levő épületükben égett ki 2 szoba, hááát, nem valami bizalomgerjesztő, asszem, ezt az ovit kihagyjuk.. :(
Marci óriási hős, szegényke, hogy így tűri a „kínzásokat”... Remélem, jó lesz az eredménye!Az uh-n rendben volt mindne?

Timka, Évi, mi a csuda az a barátdazárás??? :oops: :shock: Először azt hittem, valami kertészeti szakkifejezés... :lol:

Babus, szegény Kristóf... :( Sikerült valamivel csillapítani a hányást? Kristófnak mielőbbi gyógyulást, neked meg kitartást! Tényleg jó lenne ezt valahogy meggyógyítani, mert szegénynek rögzül az, hogy mindig hányni kell... Mit mondanak az okosok rá? Van gyógyszer?

Évi, azt a mindenit!!! Nappal teljesen szobatiszta Violka??? :shock: :D Gratula!!! :lol: És már rendszeresen? Náélunk az a baj, hogy vissza-visszaesik, pedig már kakiügyben tök jók voltunk, de nem mindig. Pisi??? Hol van az még... És mekkora „nyűg” különben ez a szobatisztaság-dolog? Úgy értemn, mindig kell nálad legyen egy váltás ruha? Milyen gyakran kérdezed meg, hogy kell-e pisilni, kakilni? Ha elmentek játszira, ide-oda, hogy pisilteted? Van úti bilid? Vagy a fűbe? Vagy rohantok haza? Az az igazság, hogy én még bele sem gondoltam ebbe, hogy ez mekkora változtatás az eddigi életmódunkhoz képest. De a múltkor pl. beszéltem itt az utcából egy anyuka ismerősömmel, akinek 3 éves kisfia most lett szobatiszta, és ő mondta, hogy most nem tudnak messzire menni, csak itt az utcában sétálnak föl-alá, hogy ha pisilnie kell, akkor haza tudjanak szaladni...

Na, megyek, megnézem a férjemet...

Jó éjt!

Juc

Kép
 
 


Juc

sajnos nem tudom kire hagyni anyumék dolgoznak 30 kmre tőlem,barátnőm jó szerivel nincs ,aki van dolgozik ,az én rokonságom Dombóváron van :-(marad apuka,meg a sok szabi :-(

genetikán speckó prof bácsi fogja megnézni alaposan a baát,állítólag ,ha van valami akkor ő ésureveszi,ebbe van minden bizodalmam.Aztán beszélgetés,de nem nagyon tudunk örökletes betegségről,sem másmilyenről a családban.Lehet vért s vesznek nem tudom.

Férjed hogy van?Lelkivilágod?

Timurr
Vendég
 


Tegnap estétől nem jött be nálam ez a "szuper" babanet :( , úgyhogy kicsit megkésve:

Andi! Nagyon Boldog Névnapot Neked!

Ez a telkes-földhivatalos ügy félelmetes hallod!!!Még ilyet :shock: ,az ember agya elszáll, főleg, hogy mi lóvé, ezt rendbehozni :x

Játszis képek nagyon jók!!!! Tényleg frankó kis összeszokott társaság ez, és én kimaradok belőle, brühühü....

Juc!
A Gynevac 5 szuriból áll, és elvileg fél-1 évig hat....mondjuk ez elég rövidnek tűnik, de arra most jó lenne, hogy a terhesség símábban menjen.
Egyébként ovi témában én is teljesen el vagyok maradva, olyan távolinak tűnik még.....de nyilván vmit lépnem kéne...
Sztem Marcit tényleg megpróbálhatnád beadni úgy ahogy írod magánoviba, 1 próbát megér, hátha el lenne, és Te is fellélegezhetnél egy ici-picit.

Fanka!
Asszem Te kérdezted, hogy miért apánk adja be a szurit.... Hát emiatt én nem járkálok be a klinikára a dokimhoz, ezt egy ápolónő is simán beadja. Az első kettőt bátyám barátnőjének anyukája adta be(ő egészségügyben dolgozik), de a továbbiakban macerás lett volna hogy akkor érjen rá, amikor engem szúrni kell, így párom ki lett okosítva, hogy mit hogy kell, és hát látod, sikerült neki, szerencsére, vagy inkább szerencsémre :)

Timurr!
Jól van, bizti nem lesz ott gond a babával!

Nyuszkó!
Dórácska édi....méééééééég képet, persze csak ha időd engedi.

Eveka!
Jajj, szegény Ti! De legalább túlvagytok ezen a vérvételes éheztetős dolgon!

Babus!
Istenem, ez a sok hányás, nagyon durva!!! Nem hiszem el, hogy nincs ennek vmi konkrét oka! Vagy tényleg pszcihés lenne az egész? :?

Timka!
Tényleg bevállalós nőci vagy, hogy elindulnál fájásokkal egymagad! Sztem is jobb megoldás a taxi! Kíváncsi vagyok, hogy hogyan fog alakulni ez a szülés indulás nálad.... Hajrá-hajrá! Hogy is volt ez a nem tágulásod annó?

Évi!
Borzasztó ügyesek vagytok ezzel a szobatisztasággal!! Tényleg még én sem gondoltam bele, hogy onnantól hogyan tovább??? Pl, ha a buszon közli a gyermek, hogy pisilni-kakilni kell, akkor mi van? :shock:

Muki
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Azta, micsoda élet volt ma itt.

Köszi mindenkinek a jó tippeket, még mielőtt olvastam a hozzászólásotokat ma estére csípős thai kaját hoztam haza a West endből :) és tegnap este sütöttünk palacsintát is :) :) , a szex még várat magára mert apa is hulla és nekem rettenetesen fáj már a szemérem csontom....ablakot meg utálok pucolni, helyette cipelem Fannit. Forró vizet majd hétfő este vetem be.

Ahhoz képest, hogy reggel 5 óta nem alszom egész jól bírom. Jó kis napunk volt. 11 után elmentünk itthonról, Fanni útközben aludt egy kicsit. Jól bevásároltam neki nyári vékony naciból meg polóból a Kishercegben (elég drága bót, de nagyon tündéri S.Oliveres cuccok vannak), aztán elmentünk az állatkertbe. Volt rá kb. másfél óránk, Fanni nagyon élvezte, kint voltak a vízből a vizilovak, a Fanni által "ugatós" majonak nevezett sziamang majmot is sikerült megénekeltetni, voltunk a majomházban, ahol testközelből taálkoztunk apró kis semelymajmokkal és hát a játszótér rész kihagyhatatlan volt, alig tudtam elhozni onnan.
3-tól pedikűr, aztán ugyanott fodrászat, Fanni végig rámolta az eladásra szánt cuccokat, a csavarókat, de jól lekötötte magát.
Új frizurát kapott az egész család, Fani haja is meg lett igazítva, és apa is jött kopasztásra.
Míg ő várt a sorára meg vágták mi elmentünk Fannival Westendezni egy kicsit, kaját vettünk. Hazfelé az úton elaludt, úgy kellett a félig alvó gyereeket átöltöztetni pizsibe és most durmol.
Na ennyit rólunk...

Andi
Nem semmi ez a hivatali procedúra, én a közepén elvesztettem a fonalat...
Kirának gratula a matek dogához! jól beleverted ezek szerint a fejébe a dolgokat!

Juc
Barázdazárás: én se tudtam sokáig mi az: a rágófogak felszinén van egy kis mélyedés, ez szokott a legtöbb esteben kilyukadni. Na ezt töltok fel valami jó kis anyaggal, de nem kell hozzá fogatfúrni meg hasonlók, és utána már nem tud kilyukadni a sok csokitól.

Dokinnéni mondta, hogy 2 éves kor körül már kint kellene lennie mind a 20 tejfonak, hát nekünk még 4 hiányzik. Illetve a felső két hátsó már jön (jól időzítve, a kistesóval egyszerre, remélem nem lesz nyűgösebb a foga miatt), az alsók még nem.

Évi
Gratula a szobatisztasághoz. Nálunk is várat még magára a dolog.
Most áttértünk nappalra a bugyis pelenkára, amiatt nem hisztizik ha fel kell venni. Utóbbi időben már a másik pelust is állva adtam rá, mert utálta ha le kellett feküdnie a hátára.
Vettem neki wc szűkítőt is, de a kezdeti lelekesedés után nem érdekli.
Fanni nem sírt a fogorvosnál, nagyon profion nyitotta első szóra a száját. Tudta mit kell csinálnia, párszor volt velem fogászaton és látta hogy nem eszik meg az embert.
Ja, amúgy a hajvágástól sem félt, iszonyú ügyesen tartotta a fejét!
Remélem nem növi ki, és nem lesz félősebb, sírósabb ahogy nagyobb lesz.

Timur
Drukk a vizsgálathoz, biztos minden rendben lesz, ne izgulj!
Hogy telik az idő?!! lassan Te is félidőnél leszel már!
Játszótérben osztom a véleményed, itt Veresen sincs egy normális játszótér, van egy rönkfából készült kint a kusnyásban. Ahelyett hogy a Fő tér környékén csinálnának valami jó kis modern játszóteret....pedig rengeteg kiskölök van itt.
Nekünk a helyi legjobb szórakozás a tavaly átadott Fő tér a szökőkúttal, meg a fagyizóval, amúgy Pestre járunk játszóterezni.

Tamesz
Szélcsőben lécci segíts, Ti mekkorát használtatok?
Most cipeljem magammal mindig a kórházi cuccost???? na jó, hétőn reggel viszem magammal.

Eveka
Sajnálom szegény pici-Marcit! Hős volt! csak két hét múlva lesz eredmény...nem kapkodják el.

Na megyek, jó hosszú lettem, bocsi!
Jó éjt!

Timka

Kép
Kép
 
 


Mukika

Egyszerre írtunk...

Hát én is kíváncsian várom beindul-e magától vagy sem....jövő héten már okosabbak leszünk.
Anno? február 24-re voltam kiírva, és már előtte héten mindig úgy hívott be a doki, hogy előbb vizsgál és csak utána menjek CTG-re, mert ha a méhszáj nyitva van, akkor szülünk. persze végig zárt volt és be kellett feküdnölm kiírás másnapján, naponta kétszer menetem CTG-re, volt hogy áramlásra is le kellett mennem, ha nagyon nem mozgott a gyerek, de estére hazahúzhattam aludni.
Aztán szerdán rakott fel méhszájtágítót, 2 órát voltam a vajúdóban és onnantól már nem mehettem haza. CSütörtökre talán 1 újjnyira kinyílt a méhszáj, akkor megnézte a magzatvizet, de mondta hogy nem várunk tovább pénteken, 4-én beindítja a szülést. Kaptam az oxitocint, amitől nyilogattam, aztán burkot repesztett, aztán rohadtul fájt folyamatosan, végül az epidurál után tök gyorsan kitágultam és sitty-sutty meglett Fanni. Ha jól számolom 7-8 napott hagyott még nekünk.
Mostani verzió szerint hétfőre vagyok kiírva és jövő héten meg kellen szülnünk. Miért???
MOndtam neki, hogy megoldom a napi két ctg-t, emiatt ne aggódjon, de az volt a válasza nem alkudozzak! Hát nem tudom...

Timka

Kép
Kép
 
 


Én sem akarok lemaradni..

Andi, nagyon boldog névnapot!!! (még benne vagyok az 1 hétben :) )

Adrit úgy kell lekönyörögni a biliről, még egy ilyen gyerek tuti nincs. De csak a kaki megy oda, a pisi még a pelusban, azért nem szól.

Timka
Nekem is a forró fürdő segített, igaz Adri 2 héttel előbb jött. Voltak kisebb fájásaim, de a kádból már alig tudtam kiszállni, majdnem otthon szültünk :) Én anno csak egyszerűen kértem egy szélcsövet a gyógyszertárban, azt nem tudom, mekkora volt, de nagyon vékony.

Babus
Elhiszem, hogy kiborít ez a sok hányás. Anno Adri csinálta, mikor átköltöztünk anyuékoz, meg mikor majd egy hónapig volt száraz köhögése esténként, vettem az Ikeában mosható gumi lepedőt. Jó lenne kiderítenének végre valamit, a Mávos gyerekdoki sem mondott semmit? Még jó, hogy Kristóf ilyen jól viseli.

Timur
Nem akarsz vérvételes szűrést csináltatni inkább? http://www.webseta.hu/bannerek/down-szures_234x60px.swf

 
 


Na, itt vagyok még egyszer.

Timurr, köszi az érdeklődést, férjem lába javulgat, már érzi, hogy lötyög rajta a gipsz :lol: , úgyhogy biztos lement a duzzanat, remélem, vasárnap tényleg leveszik.

Lelkiállapotom, köszike, javult, vagy csak van mire fogni a kiborulást :lol: , hiszen egy fekvő férjet + egy örökmozgó 2 évest ellátni néha tényleg kiborító... :lol: :lol:

Remélem, a genetikus uh-s bácsi jól megnézi a babát, és nem talál semmit! De ezek szerint magzatvízvétel nem kell? Bár te még fiatal vagy, ugye? :D :D

Hát az nehéz lehet, hogy ilyen messze a család, és nincs kire hagyni Maját, na meg ha a kistestvér is megérkezik, biztos jól jönne egy kis segítség. Ti nem vagytok olyan jóban a szomszédokkal, mint Tameszék? Vagy nincsenek új, kismama-barátnőid? Bár biztos olyan ügyes vagy, hogy egyedül is megleszel a két gyerkőccel, a sógornőm is kinn Amerikában tök egyedül van a gyerekekkel egész nap, tényleg senkijük nincs odakint. Hát én azért számítani fogok anyukám, apósomék, rokonok, barátnők segítségére... Szegények... :lol:

Timka, nem semmi ez az orvosod, milyen befektetési mániája van! :shock: :lol: A kiírás másnapján befektetett??? Az enyém szóba se hozott ilyesmit, mondjuk, ő meg a másik véglet sztem, mert tök normálisnak tartotta, hogy túlhordom, csak heti kétszer kellett a 41. héten ctg-re mennem, és a végére bizony elöregedett a lepény, elfogyott a víz, és a vajúdásnál le is esett Marci szívhangja :shock: , azért kellett a császár. Lehet, hogy ha gyakrabban vizsgáltak volna, akkor előbb észrevették volna, hogy van vmi gáz. Úgyhogy azért a vizsgálatokat ne hagyd ki, csak hát a bennfekvést jó lenne elkerülni...

Képzeld, most tartunk ott a 24 6. évadjában, ahol Amerikában is tart, most 1 hetet kell várni a köv. részre :? , na hát képzelheted, hogy bírom... :lol: Te hol tartasz?

Fog: nálunk most jött ki az utolsó, lehet, hogy a taknyosságopk emiatt is voltak mostanában, hogy bújtak az őrlőfogak.

Muki, és akkor most már az utsó szuri is ba van adva? És érzed egyébként a hatását?

Na, most már tényleg eldugulok.

Juc

Kép
 
 


Timka!
Így már értem miért nem aggódsz annyira azon, hogy hirtelen de izibe meg akar Kitti baba születni :wink:

Csajok!
Valaki segít nekem 1 kicsit? Gőzöm nincs mit kell csináljak a vonalzómmal, hogy tovább ugorjon a 2. éven. Olyan szinten nem tudom, hogy arra sem emlékszem, hogy egyáltalán a vonalzót hogy csináltam :oops:

Muki
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok,

Mukika,
Nemtom van-e egyszerűbb megoldás a vonalzóra, én újat készítettem. Rákattintasz a vonalzóra, és újból kitöltöd azokkal a mintákkal, amik neked jobban tetszenek, beírod a születési dátumot, majd kimásolod a második linket (valami Url-vel kezdődik) és bemásolod a profilodba a réginek a helyére. Remélem érthető így ahogy leírtam.

Timka,
Szorítunk neked, nemrég még én is ebben a cipőben voltam. Nem is jön, hogy elhiggyem.

Ma már voltunk kinnt, nagyon jól esett. Majd délután itthagytam a páromat a két kölökkel és elmentem bevásárolni. Mondjuk nem volt nehéz dolga, mert Dórka aludt és Ákos meg egyedül elvolt a kisautóival :lol: .
Tegnap megvolt az első locsipocsi. Nagyon élvezte a kiscsaj. Pedig mi már előre paráztunk, mert Ákos anno végigűvöltötte az első fürdetést.
Sajnos most is csak egy képet kaptok, úgy elvagyunk, hogy el is felejtem, hogy fényképezőgép is van a világon. Holnap majd odateszem a párom, hogy készítsen pár képet.

Kép

Kép
Kép
 
 


Jó estét!

Na mi ez a nagy kihaltság? hétvégi üzemmód van?

Nyuszkó
Hihetelen, hogy telik az idő, Dóri már két hetes elmúlt!?
Továbbra is egy kis tündér, neki is jó nagy szemecskéi lesznek, mint Ákosnak.
Tényleg, hülye kérdés, tudom, de Te már átérzed, hogy hogyan lehet kettőt szeretni, ugye lehet?
Nekem még vannak ilyen irányú kétségeim magammal szemben.

Juc
Nem semmi a dokid lazasága...enyém nem ilyen, de én maximálisan megbízom a döntésében. Anno mikor megrepesztette a burkot, kiderült, hogy nem volt alaptalan a szlésbeindítás. Előző nap még tiszta volt a magzatvíz, másnapra meg már volt benne valami kakiszerű. Szóval én megértem, ha nem nagyon akar várni, végülis egy érett magzat van a pocimban. Csak sajnálnám, ha lemaradnék arról az élményről, amit a nagykönyvben írnak a szülésről: 20, 15, 10....perces fájások....

24-be nem mertem belekezdeni, így is annyi meló lenne Fanni elaltatása után, arra sincs erőm, nem hogy filmet nézni.
Nagyon kíváncsi vagyok ám a folytatásra....
Megértem, hogy izgalmas kivárni hétről hétre az új részeket, mi ugyanezt tesszük a Lost-tal, bár az kevésbé izgalmas mint a 24.

Tamesz
Köszi a hangpostát, megkaptam.
Mit buherál apátok megint a géppel? a jómultkorában ugyancsak átszervezett valamit, nem?

Képzeljétek megérkezett a másik szobába is a tapéta, de még az első adagot se raktuk fel.
Holnap végre valahára nekieshetünk a dolgozószoba kifestésének, de délelőtt jövős-menős üzemmódban leszünk.

Na megyek is aludni.
Jó éjt! és jó hétvégét mindenkinek!

Timka

Kép
Kép
 
 


Hahó,

Timka,
Úgy látszik kettesben chattelünk :) . Nekem is voltak anno hasonló kételyeim, de majd meglátod, ahogy a kezedben tartod a csöppséget, őt is ugyanolyan mélyen tudod majd szeretni, mint elsőszülöttedet. Nálunk mondjuk annyi a különbség, hogy nem reagálunk olyan kétségbeesetten a pici minden apró rezzenésére, mint anno Ákosnál. Mármint néha hagyjuk sírni, persze nem sokáig, de legtöbbször 5 perc sírás után magától is megnyugszik és egyet szunyál.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok :D

Évi
Gratula nektek :D Nem semmi, hogy Viola milyen gyorsan szobatiszta lett :D


Nyuszkó
Csodaszép leányzó Dóri :lol: :lol:


Rólunk:
Kristóf még mindig hány, de csak és kizárólag este. A hányáscsillapító kúp semmit se ér.
Tegnap volt a 14.este, egymás után, amikor hányt. Manapság az a divat, hogy fürdés után, még ott helyben a fürdőszobában :?
Pedig, kb. 6 körül vacsizik, és nagyjából másfél-2 óra telik el fürdés utánig, amikorra ugye kihányja, és, ekkor még a tápit meg se itta, tehát véletlenül se lehet arra fogni.
És már szinte nem is köhög, mondhatni tök jól van. Egyik percben még nevet, másik percben száj tát és minden jön ki, fel se lehet rá készülni, aztán fél pillanat és már semmi baja sincs, nevet megint tovább.
Mintha már rutinszerűen hányna.
Már fél kg-ot fogyott. Ma megint megpróbáltam a Tűzoltó utcai dokinénit felhívni, de nem volt bent, legközelebb szerdán lesz elérhető. Akkor már akárhogy is, de utolérem, és kérem, hogy legyen meg az a neurológiai vizsgálat és bármi más is, ha van még valami ötlete, bár tudom, már szinte minden lehető vizsgálatot elvégzett és minden lelete negatív. De ez így akkor se mehet tovább. A hányásba betegszik majd bele. Akkor, ha tényleg pszichés ez a dolog, adjon valami csodaszert rá, nem tudom mit, de ez így nem jó.
Tök káosz van már a fejemben. Néha éjszaka felébredek, és ezen töprengek. Mit tehetnék még? Direkt nem ebbe a béna gyöngyösi kórházba vittem el, Kristóf keresztanyukája protekciósan beszélte meg ezzel a dokival, hogy mehetünk hozzá, tényleg alapos volt, kikérdezett mindenről, töviről hegyire, sokan még túlzásnak is tartották egy ilyen kis gyereknél az izotópos röntgent, de megcsináltuk. Jól zár a gyomor, jól ürül, teljeskörű vérvételt csináltak, nem lisztérzékeny, nem allergiás sem tojásra, sem tejre, mogyoróra, semmire. UH-on máj, epe, stb. minden oké. Gyönyörűen gyarapszik, illetve idáig gyarapodott, 14,5kg, igazi stramm kissrác. Boldog, kiegyensúlyozott, tele energiával (nem is kevéssel :lol: ), éjszaka jól alszik, eszik rendesen, kakil sokat. Akkor mitől????????
Bocsi, hogy ezzel terhellek titeket, de ez a tehetetlenség a legrosszabb. Mondanák, hogy ez a baja és tennénk ellene. De azt mondják mindene rendben, de ez mégsincs rendben.
Jó, legyen pszichés alapon, mert fogjuk rá, pár hete 2 oltást is kapott, most 2 hete náthás, de nem vészes, máskor a foga jön, én értem, hogy ő minden apró problémára hányással reagál, de könyörgöm, tönkremegy.
Á, kiakasztó ez az egész, nem is fárasztalak titeket ezzel.


Babus

Kép
 


Babus
Tényleg idegörlő ez az állapot!!! Szerintem nagyon gyerekcipőben jár még az orvostudomány sajnos. A náthára adtál neki köptetőt? Lehet attól is a hányás, Adri pl tuti attól hányt állandóan, mikor náthás volt, este nem is adtam neki. Köhögésre Fenistil csepp? A hányásokat köhgés sem előzi meg, vagy nagy nevetés, ugrálás?
Egy ismerősöm gyereke hányt kicsinek (most 23 éves :)), minden betegségre így válaszolt. Nekik a cola jött be. Majd még kikérdezem..
Kitartás!!!!

 
 


Babus
Felhívtam, azt mondta colát adott hűtőből (egész kicsinek csak szobahőmérsékleten), de csak kortyonként egész nap egyszerre mindig csak egy kicsit. Gyulladáscsökkentő hatású, főleg az epének. Bármi betegsége, baja volt mindig hányt a gyerek, ez hatott. Próbáld ki, max nagyot büfög a szénsavtól. Mai napig ha hányingere van colát iszik.

 
 


Nyuszkó!
Dórika továbbra is édes :) Úgy látom Ő sem az a világos szemű lányka lesz :)
Köszi, Neked hála meg tudtam csinálni a vonalzómat :)

Babus!
Hát nem is tudom mit mondjak, nagyon nem irigyellek titeket, és egyszerűen nem hiszem el,hogy nincs vmi oka, ami persze nem feltétlenül fizikai. Remélem mihamarabb kiderül! Hívjad is azt a dokinőt, hátha tud még vmi okosat.

Timka!
Ááááá, inkább nem is írok semmit :D Aztapapám, mindjárt betöltöd a terminust, és Te még tapétázni akarsz....nem gyönge :D Persze csak az irigység beszél belőlem :wink:

Muki
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Na csajok, asszem megyek szülni. A nagy délelőtti ügyintézés után hazaértünk, Fanni épp elaludt, melléfeküdtem, amikor éreztem egy kis pukkanást és elkezdett folyni valami. Szerintem nem pisi volt, mert azt azért tudtam volna kontrolálni.
Azóta is csordogál....beszéltem a szülésznővel, szerinte menjek be megvizsgálnak, ctg stb.... fájásaim is vannak, de még nem olyan sűrűn. Mondjuk ez már hajnal óta tart....

Tamesz
próbáltalak hívni, de megoldottuk. Fanni jön velünk, apával marad a folyosón, anyósék meg indulnak nemsokára, 4 óra alatt felérnek és hazahozzák a csajt. Remélem minden rendben lesz vele...

Na szorítsatok hogy még ma megszülessen ez a lány és minél hamarabb hazajöjjek!

Timka

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

MOst kaptam a hírt Tamesztől, hogy Timka tényleg szül :D , Fannit elvitték Tameszék, úgyhogy apás szülés lehet ez is.

Nagy-nagy drukkok mennek!!!

Juc

Kép
 
 


Hajrá Timka, nagyon szorítunk mi is!!!!!!!!!!

KépKép
 
 


Timka
Mennek a drukkok :lol: :lol: :lol:


Csilla
Nagyon aranyos vagy, hogy így utánajártál :D Tényleg :D
Ki fogom próbálni a kólát, ártani tuti nem fog, max. még jobban felpörgeti :lol:
Egyébként tényleg az ismerősöd fia is ilyen volt, mint Kristóf? akár napokig, hetekig is hányt? És nem lett semmi baja?

Egyébként a mai este, egyelőre, azt a verziót támasztja alá, hogy tényleg pszichés ez a dolog.
Ma este megfogadtam, terelni fogom ezerrel a figyelmét.
Kádból kifelé jövet már megkezdtem, adtam a kezébe egy karácsonyi csengettyűt, és kértem, hogy azzal csengessen és meg énekeltem rá :lol: Nyugodtan nézzetek hülyének, de jobb ötletem nem volt, és az éneklést meg imádja, így daloltam neki végig, minden hülyeségről, szabadon :lol: , amíg fel nem öltöztünk.
Utána a tápiivás közben bekapcsoltam neki a TV-t és nézte a Sztárok a jégen-t én meg dumáltam neki, hogy majd anya is megtanítja őt korizni egyszer, meghogy ez milyen szuper, stb.
Miután megitta a tápit, irány a szobába, közben duma még mindig, arról, hogy ki milyen színű korcsolyát fog kapni, ezt nyomattam neki vagy 15 percig aztán irány az ágy :D Egyelőre ott énekel magában, boldogan. Reméljük nem látom viszont a vacsit... :lol:


Babus

Kép
 


Babus, remélem, bevált a figyelemelterelős módszered! Nagyon jónak tűnt a leírásod alapján! :D Különösen a csengettyű! :lol: De tényleg, a gyerekeknek meghökkentő dolgok kellenek, ha el akarjuk terelni a figyelmüket, én Marcival akkor szoktam ilyemsit csinálni, ha hiszti van kialakulóban. De akarácsonyi csengettyűt még nem vettem elő. Köszi az ötletet! :lol:

Nyuszkó, nagyon helyes a kiscsajod!!! :D :D :D Hogy tetszett neki a levegő? Elaludt odakint?

Ma mi is rohangáltunk, ügyintéztünk délelőtt Marcival, én is elég nehezen viseltem, és nekem totál kiment a fejemből, hogy ma munkanap van, csak néztem, mit akar ez a sok ember az utakon. :shock: :lol: Délután meg itt voltak Fankáék, nagyon jó volt, a két gyereket látnotok kellett volna, ahogy összeölelkeztek, köszöntek egymásnak, volt puszi meg "szejetem Pannit" is... :oops: :oops: :oops: :lol:

Szép estét! Timkának továbbra is szorítunk, várjuk az sms-t a jó hírrel! :)

Juc

Kép
 
 


Elaludt :lol: És nem hányt :lol:
Lám-lám, nem jutott eszébe... :lol: Cseles srác, tudtam én:lol:
Holnap is bevetem ezt a módszert, igaz, hogy lezsibbadt a szám, de ha ez kell! :lol: Elfelejtetem én vele ezt a hányósdit!:lol:

Kép
 


Jaj, de jó, én hozhatom a jó hírt :lol: :lol: :lol: , szóval

este 8 körül megszületett Kitti!!!

Részletekkel talán tud jönni Tamesz később, mindenesetre Timkáéknak

nagy-nagy gratula!!! Sok boldogságot az egész családnak!!!

Juc

Kép
 
 


HATALMAS GRATULA TIMKÁÉKNAK!!! :lol: :lol: :lol:
Sok boldogságot, jó egészséget kívánok nekik :lol:
Kép


Babus

Kép
 


Sziasztok!

Timka!
Megy a drukk!!!

Juc!
Tul.képpen én se hittem el, hogy egyik napról a másikra megy majd a szobatisztaság, de így volt! Annyi, hogy az elején még sűrűn pisilt, nem engedte ki egyszerre, de ez csak egy-két napig tartott, váltásgatya mindig van nálam, de még nem nagyon kellett. Utcán a fűbe pisilunk, sőt 1x kakiltunk is ( :!: ), én is sokat görcsöltem ezen anno, de majd meglátod, nem olyan vészes! Persze egy-két baleset előfordul néha, kicsit későn szól, becsorog, de abszolút elviselhető!

Most sajna mennem kell, majd holnap még reagálok: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Hurrá!!!!


Sok boldogságot kívánunk mi is Timkáéknak!

Kép

Évi

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Isten éltesse Kittit! Timkáéknak sok boldogságot kívánunk!

Igen, voltunk Jucéknál részben szomszédolás, részben tisztálkodás céljából :lol: :lol: , mert hogy ugye még mindig nincs meleg vizünk.... Nagyon klassz volt, tényleg nagy barátság szövődött a gyerekek között, Panni alig akart hazajöni. Utána itthon folyton csak Marciról kérdezgetett: Mit csinál? hol a szobácskája? aszik már?.... Alig bírtam elaltatni :)

KépKép
 
 


Jóestét!!
Na elnyugodott kiscsaládom, végre idejutok a géphez, ami most már talán működőképes, ugyanis, tegnapelőtt én azt hittem már kész, és rámentem a netre, így beszoptam egy jó kis vírust, és apánk tegnap azt írtotta, de msot már használhatom!!!

Timka,
itt is gratula mégegyszer Kittihez, ha jól értettem a telefonban, akkor 55 cm és 3150 gramm, de a súlyban nem vagyok biztos, nagyon gyorsak és ügyesek voltatok apával!!!!!!!!

Annyira bántott, hogy nem hallottuk a telefont 4 körül, mert kint voltunk és pont bent töltöttem, mert délben meghalt. Szóval a lényeg, még időben hoztam el Fannit és így újra együtt élhettétek át egy pici lány születését!!! Sok-sok erőt, és boldogságot hozzá!!!!
Fanni útközben nagyon csöndes volt, de itt már simán evett és dumált, na meg ment a harc a játékokért, de a végén egész összemelegedtek, majd mennünk is kellett a nagyihoz, hogy átadjam.

Timka Papa!
Várunk képeket Kittiről, na meg részletes beszámolót is!!

Fanka,
hozzánk is jöhettek fürdeni!:D:D:D
Úgy látom, Ti már véglegesen összeboronáltátok a gyerkőcöket!!!:D:D:D

Juc,
köszi a közvetítést!:D
jövő héttől azt hiszem már hétköznap is megy a kisvasút valamikor felmehetnénk esetleg hétköznap, amikor nincs tömeg????

Csilla,
meggyógyultatok?? legközelebb már nagyon várunk titeket is! Mikor költöztök???

Babus,
ügyi módszert találtál ki, remélem beválik és nyugodtabbak lesznek a napjaitok. Nagoyn sajnállak Titeket a sok hányás miatt, remélem tényleg beválik a módszer vagy a dokinéni még tud valamit javasolni.

Évi,
azért elképzelem Jucot ahogy a budai utcán legugolnak marcival:D:D:D
NAgyon ügyik vagytok, gratula, én most teljes sikertelenségben vagyok ebben a témában, de a gyerekorvos és a védőnő is megnyugtatott, hogy ez vsz. a kistesó miatt van. Mostanában kaja téren is visszafejlődik, kér tejpépet, gyümipépeket, bébikaját, elég nehéz róla lebeszélni, így néha kap ő is!:D

Nyuszko,
nagoyn cuki Dorka, hogy tetszett neki a séta?? mi az, hogy csak most pancsizott vagy lemaradtam valamiről???

Na most ennyi, hirtelen, elfáradtam, mi reggel bávásolrutnk Lilóval, fiúk addig porszívóztak, füvet nyírtunk, főztem mint a güzü, délután összeraktuk a tűzrakónkat apával, megnéztük a szomszéd házat, amibe lassan beköltözik 6 család, elég dúrva lesz. Majd futás a klinikára, vissza, és mire Fanni "átadásból" hazaértem apánk már megfürdette egyedül a két gyereket, teljesen meg voltam hatódva, már csak öltöztetni segítettem egy kicsit. Úgy gondolom, akkor most már csinálhatok szabad estéket magamnak nem? :D:D:D
Egy kis kocsmázás valakinek valamikor??? Most hogy lassan három év után éppen nem szoptatok és már terhes sem vagyok???:D

Na inkább megyek szundizni, szép álmokat, olyan jó, megint van új babánk a topikban!! csak így tovább!!!:)

TamEsz
KépKépKép
 
 


Közben hazaért a férjem, ő is gratulál a Timka családnak a következő képpel! Reméli nem bánt meg senkit vele, legalábbis nincs ilyen szándéka!

Kép

KépKép
 
 


Nagy nagy gratula Timkáéknak!!! Remélem hamar hazajöhettek majd!

Tamesz,
Hát az első igazi pacsink azért volt csak csütörtökön, mert miután leesett a köldökzsinór maradt egy kis vadhús, amit kezelni kellett. És az orvos tanácsára várni kellett.

Húú, Juc, Jevi,
De ügyik a gyerkőcök, nálunk sajnos a szobatisztaságnak semmi jele. Vajon a kistesó miatt, vagy egyszerűen cak kesőn érik meg????

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Még egyszer nagy-nagy gratula Kitti születéséhez, háát, a gyorsaságra asszem nem lehet panasz!

Babus!
Nagyon ügyi voltál, talán a figyelem-elterelés tényleg bejön. Lehet, hogy tényleg megszokásból hány? Szerintem akkor tuti kinövi hamar! Drukkolok nagyon!

Csilla!
Ha jól rémlik, 24.-én lesz a tárgyalás, azt írtad, drukkolok neked is! Aztán tényleg gyere gyakrabban, hogy van a kis Adri?

Nyuszkó!
Nagyon édi Dorka baba! Te hogy vagy?

Tamesz!
Teljesen időben vagytok még a bilizéssel, én se nógattam, egyik este közölte fürdetés előtt, hogy pisilnie kell, és tul.képpen ezzel kezdődött. Előtte sose rá se ült, meg semmi, szóval szerintem ezt meg kell várni, és kész.

Tegnap a Föld napja alkalmából voltak itt Pécsen rendezvények, Violkának legjobban a kukásautó tetszett, bele lehetett ülni, ki se akart szállni! :shock: :D Majd lesz kép is róla, csak mi nem vittünk fényképezőt, egy barátunk "lekapta", majd küldi nekünk e-mail-ben.
Ma megint csak autóban tudtam elaltatni, megint hatalmas hiszti volt, de szerencsére utána becsempésztem az ágyba, most már másfél órája "nyomja"!

Most mennem kell, mindenkinek további szép délutánt: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Na tessék! Micsoda hírek!!!! Gondoltam bekukkantok, hátha Timka más programot választott a tapétázás helyett ,és lááám!

Nagyon nagy gratula Kitti érkezéséhez, és sok boldogságot a kicsi lánykához!

Nagyon várjuk a beszámolót, és a képeket Kittiről.

Tamesz!
Tök jó, hogy még időben el tudtad vinni hozzátok Fannit.

Babus!
CSak így tovább!!

Muki
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a drukkokat (biztos segített :D ) és a gratulációkat!

A tegnap este és a mai nap egy kicsit sűrűre sikeredett, most tudok csak (röviden) beszámolni.

Délután fél 5 körül magzatvíz el, 6-kor voltunk bent a kórházban, 7 körülig anya egyedül közdött, Tamesz akkor érkezett meg Fanniért (még 1szer 1000 hála!!!), onnan meg már gyorsan megvolt minden: 19.47-kor 55 centivel, 3150 grammal született meg Kitti.

Anya epidurált akart, vagy bármit, ami érzéstelenít, de koszos volt a magzatvíz (ezt majd anya pontosítja :roll: ), úgyhogy semmit sem kaphatott volna - bár, amilyen gyorsan jött, nem is lett volna semminek sem hatása...

Szülés után otthagytak bennünket másfél órára, rövid idő után rá is cuppant a cicire. Azóta, ha ébren van, ott csüng rajta, és csak eszik. Jól teszi!

Majdnem elfelejtettem. Voltunk bent ma: Fanni, apa és nagyi. Fanni először meg volt szeppenve, még az anyjához se rohant azonnal (na jó, ez nem tartott 5 másodpercnél tovább :) ), aztán Kittit csak nézte, kerülgette, egy ideig le-Lilizte. Nem sokkal később már inkább azért kellett vigyázni, mert nagyon simogatta, ölelgette, puszilgatta volna. Alig lehetett elhúzni mellőle! Szóval az ismerkedéssel nem volt probléma! Aztán valami belebújt Fanniba, azonnal el akart indulni, nagyival alig értük utól! Gyors volt a búcsú, de legalább csendes :)

Felrakok ide pár képet (Timka választotta nektek). Ha valaki még többet akar látni, az a gergelykitti.kepeim.hu oldalon talál (itt találkozik a család távolabbi része az ifjú kisasszonnyal).
Kép
Kép
Kép

Üdv mindenkinek,
Timkapapa
 


Sziasztok!

Timka, szuperek a képek, gyönyörű ez a Kitti!!! :D :D :D Nagyon jó a Fannis kép is!!! Te is olyan kipihentnek tűnsz!!! :D Hallod, ez volt ám a gyors szülés!!! :shock: És még te aggódtál, hogy nem fog megindulni, elhúzódik?? Ez ha jól számolom, helyi rekord!!! :lol: 3 óra volt az egész? Vagy Tamesz, neked is ennyire gyors volt Liló érkezése?

Tamesz, mi mennénk jövő héten kisvasutazni, Fankával már beszéltünk is róla, csak ő még nem tudja, melyik nap jó nekik, de vagy a szerda vagy a péntek, holnap, remélem, sikerül egyeztetni. Gyertek ti is!!! Meg persze a többiek is, Eveka, Csilla, Andi!

Én a kocsmázásban is benne vagyok :lol: , te hova tudnál bejönni olyan messziről? Többiek? Én nagyon kívácsi vagyok ám, hogy gyerkekek nélkül milyen veletek dumcsizni, eddig csak Fankával voltunk egyszer kettesben sörözni, az nagyon jó volt! :lol: :lol:

Nálunk ma egész napos családi buli volt kinn Pócsmegyeren (Szentendrei-sziget), Marcinak irtóra tetszett, és nekem is, mert anyukámék sokat foglalkoztak Marcival, és végre én is kitrécselhettem magamat a rokonsággal. :D Viszont az a dugó, amibe délután keveredtünk a városban... :shock: Valami biciklizés miatt minden le volt zárva... Férjem itthon pihent, viszont a jó hír, hogy levették róla a fekvőgipszet!!! :lol: :lol: Már csak műanyag sínt kell hordania, holnaptól mehet dolgozni is. Na, ennek nem nagyon örül... :lol:

Jó éjt, szép hetet mindenkinek, és akkor holnap beszéljünk a kisvasútról!

Ja, és megint nagyon rossz a babanet nálunk, ezt is wordben írom, aztán majd fölteszem, ha végre bejutok, de nagyon mérges vagyok! :evil: :evil: :evil: Nem költözünk át a babafalvára???

Juc

Kép
 
 


Sziasztok!

Timkapapa, nagyon köszi az élménybeszámolót, meg a képeket!!!! Olyan furcsa, hogy az a csöppség, akit Timka kedden még a pocakjában cipelt a margitszigeti játszón, most ott szundít mellettetek! Nagyon szuperek a képek, olyan megható, amin Fanni nézegeti Kittit és fogja a kezét! Timka nagyon boldog lehet, ez látszik az utolsó képen!
Még egyszer sok-sok boldogságot a 4 tagúra bővült Gergely családnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
 
 


jóestét!
Timkapapa,
nagyon jók a képek, Timka olyan jól néz ki rajtuk, nem látszik, hogy egy napja szült. Kitti nagyon aranyos kis pindurka, azért szerencsétek volt, hogy nem egy Lili méretű (kg-os) csaj akart kibújni:D
Fanni most gondolom még egy pár napig kicsit zizis lesz, de ha majd hazamennek a csajok, akkor minden rendeződik.
Sok-sok boldogságot és energiát, a következőnél is vállaljuk a gyerekőrzést, de ő már Pisti legyen!!!:D:D:D

Többieknek kellemes hetet!!!!!!!

TamEsz
KépKépKép
 
 


Sziasztok!
Micsoda hírek!!!

Nagy-nagy gratula Timkáéknak!

Kitti tényleg nagyon gyönyörű! A Fanni-Kitti kép pedig nagyon megható. örülök, hogy minden ilyen jól és gyorsan ment. Mégsem lett az a Kitti májusi, tudta, hogy már nem hagyhatja az anyukáját tapétázni :lol: :wink: !

Kisvasút nekünk is jó, csak nem tudom, hogy hol tudok ott parkolni (ebben nem jeleskedem igazán). Talán a János-kórháznál vagy a Takarékbanknál tudnék (mondjuk ez fizetős), de mindkettő a János-kórházi megállónál van. Nektek melyik nap lenne jó? Nekünk a szerda és a péntek nem jó, a többi még igen.

Most reagálni már nincs erőm, a babanet pedig nálunk sem jött be korábban :twisted: .

Jó éjt!

Eveka

Kép
 
 


Chincho,
most nézem ma Csilla nap van, sok-sok boldogságot Neked!!!!!!!!!

EVeka,
fel lehet menni a kisvasútig a hegyre és ott ingyenes a parkolás!!

most már megyek aludni én is, mert már egy órája mindenki durmol, én meg végre kicsit netezhettem!!!!:D

TamEsz
KépKépKép
 
 


Juj, tényleg, Csilla, ugyan már kicsit megkésve, de sok boldog névnapot!!!

Kép

Eveka, az a fogaskerekű, ami a János kórháznál megy! A kisvasút a Széchenyi hegyről megy Hűvösvölgyig, és fönt tényleg lehet parkolni, ingyenes, és hely is van mindig, még nekem is sikerül! :lol:

Juc

Kép
 
 


Sziasztok,

Timka,
szeretnék én is gratulálni Kitti születéséhez. Nem semmi milyen gyorsan megérkezett. Nagyon szépek a lányok együtt. Kitti nagyon formás baba.

Tamesz,
szoktam ezt az oldalt is olvasni mert néhány embert ismerek ebből a topikból. Gyönyörűek a gyerekeid. Az az igazság, h sokszor én is szeretnék annyi energiát amennyi neked van.

Adri
 
 


Timka
nagynagy gratula
Kitti gyönyörű
és a képek könnyet csalnak a szemembe :-)

Timurr Kép
Vendég
 


Timka, Timkapapa!

Asszem Kitti ismét egy jól sikerült csemete lett :wink: Nagyon szép pofikája van nekije :D Megnéztem a fényképes oldalt is, hát nem semmik vagytok azzal a hasonlítsuk össze gyermekeink lábméretét képpel :lol: Timka, meg tényleg olyan vagy a képeken, mintha misem történt volna. Mármint semmi megterhelő....csak a boldogság sugárzik Rólad! Gratula mégegyszer!

Tamesz!
Ezek szerint Liló végképp lemondott a szopizásról? Azannyakiskésit.....

Juc!
Most hirtelen nem emléxem, de úgy tűnik, hogy nem válaszoltam Neked arra a kérdésedre, hogy elfogyott-e már a Gynevac-om. Tegnap kaptam a negyediket, így már csak 1 van. Hogy érzek-e vmit? Ebben az a szép, hogy eddig sem volt tünetem, úgyhogy passz, hogy javulok-e.

Csilla!
Jujujj, tényleg utólagosan nagyon boldog névnapot Neked!

Muki
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!!
Aztapaszta miröl maradtam le!!!Kellett nekem két napig sütkéreznem a kertbe!!!

Timka!!!Nagyon gratulálunk gyönyörüek vagytok és természetesen csatlakozom az elöttem szólokhoz,mármint ami a szűlési gyorsaságot és a fáradhatatlanságot jelenti!!
Kép
Vendég
 


Még mindig én,csak közbe jött a postás akivel már mult héten közöltem ne hozzon több csekket nekem,de nem fogad szót. :lol: :lol: :twisted: Legközelebb bezárkozunk!! :lol: :lol:
Na csak gyorsan annyít,hogy megtörtént a nagy beiratkozás az oviba!!Nagyon jó volt!!! :lol: :lol: :lol: 5 csoport van ebbe az oviba egy vegyes a többi korosztályonként.Mi abba megyünk akik most picikék vagyishát most januárba kezdett a nagyja és 6 nagy megy most suliba ,azok helyett márcsak ilyen picurok lesznek.Tehát egy év korkülönbség lesz a gyerekek között.Na szóval Miron valahogy kapásbol megérzésre abba a csoportba nyított (rohant) be amelyikbe szerettük volna járatni ,aztán jól bevágta elöttem az ajtót,mintha nem is rohantam volna utána!! :lol: :lol: :lol: Ovónéni egyböl tudta ki ez a törpe aki egyedül bátran berohan anya nélkül!! :lol: :lol: :lol: Mire én beértem utána a terembe addig ő már a polcokrol probálta a játékokat levadászni,sajna síkerrel!! :twisted: :twisted: :roll: És mintha ott se lettem volna!!Éppen tizoraiztak a gyerekek,ezért természetesen ő is kért enni és ínni.Aztán amikor mondtam neki,hogy Anya megy már Tá-Tá-t intett!! :cry: :cry: :cry: Símán ott hagyhattam volna!! :wink: Nagyon tetszett neki a wc meg mosdók,hogy ílyen kicsik,képzeljétek minden csoportnak külön van mindene wc,mosdó,konyha(tálalo) Nagyon állati és tiszta!!Kár,hogy Kíra nem idejárt!! :cry: :cry: :cry: Hatalmas nagy tornaterem van,ahol lehet külön sportfoglalkozásokra ís íratni.És természetesen német csopiba került,ugyhogy 3 éves korátol már két nyelven kell tanulnia.Mindennap lesz 1 óra német nekik.Kíránál ez se volt!! :cry: :cry: :cry: Pedig most jól jönne ha nem kéne neki az alapoktol tanulni.Van olyan oszt.társa aki idejárt és nagyon megy nekik a német!!
Huha mennem kell,valaki felébredt.
Rajtam kivül még senki nem volt beiratkozni oviba??Pedig elég sok januári gyerek van itt!! :lol: :lol: És tudomásom szerint szinte mindenhol lezavarják a beiratkozásokat április végén május elején.Juniusra teszik közzé ki nyert és hova felvételt!!
Mennem kell!!
Majd még jővők!!
Vendég
 


Sziasztok,
Andi,
akkor Miron ősztől ovis lesz? Jól értem? Jól hangzik nagyon!
Most én is tipródok ovi témán, mert némi segítséggel felvennék ősztől, de rendesen 5 napra, viszont nem fizetős. N meg dolgozni is hívnának vissza, de Liló még picike. na most megyek rágódok még, majd este jövök, mert tele van a kezem Lilivel.

Timkapapa,
mikor mehetnek haza a csajok? Hogy bírjátok otthon együtt Fannival????

Timurr,
újabb eredmények? Várjuk az infókat és szorítunk!

Hadri,
hogy vagytok? Barni? Lelked? Felkészültél a következőre???
most szaladok!!!

TamEsz
KépKépKép
 
 


Tamesz
ari vagy:-)
ma is volt uh,a dokim jónak lát mindent,csütörtökön genetika,ha nincs semmi gond uhán és az ottani vérem is jó lesz talán kicsit megnyugodhatok.

Majci is bevan íratva oviba,nyáron már szülöi értekezlet is lesz:-)

Timurr
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron