Új privát üzeneted érkezett!

Andi,
már régen feladtam a Dvd-t, nem ért még oda???? Ezt nem hiszem el, valakinek megtetszett útközben??? mondjuk a múltkor a barátnőm mese cd-i sem érkeztek meg nekünk. :( Akkor este kiírjuk mégegyszer és holnap megint feladom, jó???? Bocsi, én azt hittem már régen ott van. Most akkor tértivevényesen fogom feladni, hátha jobban vigyáznak rá!
Hát apátok dolga nem egyszerű, hány éves? Szerintem még vidd el másik dokihoz is, meg egy harmadikhoz is, mert ők látják, hogy most milyen állapotban van, az hogy ki mit mond, kinek mikor jó szerintem nm mérvadó. Nekem a bal térdemet 21 évesen műtötték meg, mert már állandóan bekattant és nem tudtam menni, de a másikkal meg simán húzom azóta is, pedig akkor azzal fenyegettek, hogy nem fogok tudni egy gyereket sem kihordani ezekkel a szar izületekkel, hát erről ennyit.
Szóval szerintem fussatok még egy-két kört, a munkát megértem, de ha meg annyira lerobban hogy nem tud dolgozni, akkor az sem jobb a cégnek, nem??

Most szaladok fürdetni!

Juc, Fanka,
várjuk a fejleményeket!!!!!!!!!!!!!

TamEsz
KépKépKép
 
 


Tamesz!!
Hát ez franko!!!Tuti nem érkezett ide semmi mert ha a postás akkor hozza mikor senki nincs ítthon akkor bedob egy cédulát,hogy menjünk érte a hivatalba.És akkor hogyan fogom lerendezni a postaköltséget veled???
Vagy tán ezzel akarsz rászedni arra,hogy tuti tiszteletemet tegyem a következő talin?? :lol: :lol: :lol: Na erre még visszatérünk!!
Egyébként azt gondoltad,hogy meg se köszönöm ha megkapom???Hát miket gondolhatsz te rólam?? :shock: :shock: :D

Apának egyébként ez már a második doki volt aki megnézte és mindketten erősen a műtét melett voksoltak.Lehet,hogy mégeggyet megprobálunk,bár nem sok értelmét látom mert látom,hogy nagyon szenved ugyhogy tényleg lehet,hogy jó lenne a műtét.Ha nem lenne a munkahelyi gond akkor sztem belevágnánk simán.Na meg persze ugye én idén gyesen vagyok,most nem kéne még mellém egy táppénzes!! :lol: :lol: :lol: Attol függetlenül,ugye,hogy szerencsére nem minimálbérrel van bejelentve.Még ez a szerencse.Az márcsak hab volna a tortán. :shock: :shock: :shock:
Na jó lépek mert sűl a husim és mindjárt kezdődik a filmem!!
Szép estét mindenkinek!!És Tamesz elöre is köszi,és akkor ha megérkezett megköszönöm mégegyszer!! :D :D :D

Juc!!!
Mi van már???Tessék jelentkezni aggodunk!!
Vendég
 


Andi,
dehogy feltételeznék ilyet, de egy hétig nem nagyon volt gépem, mert újra kellett húzni és akkor csak ritkán és felületesen kukkantottam be apánk gépéről, amikor engedte, de nem rossz ötlet, hogy végre Ti is elgyertek a talira!:D:D:D

TamEsz
KépKépKép
 
 

 
 

Sziasztok!

Megint sikerült elaltatni Fannit a hajszárítóval, Kitti meg ölben mert sajna görcsölt szegénynek a pocakja, de már alszanak...én is húzok mindjárt.

Húha, micsoda kórházas történetek vannak itt, kész Vészhelyzet...

Andi
Párodnak kitartást kívánok és tényleg pihizzen sokat.
azért a gerincsérv nem játék, főleg így hogy ilyne kisugárzás van.
Egyik barátnőmet Nyíregyházán műtötték meg és rendszeresen kiujjulnak a sérvei, megint kés alá kellene feküdnie úgy tudom.
De hátha nem újjul ki Apátoknak. Szerintem is keressetek fel másik dokit is, bár ami elkerülhetetlen azt nem jó halogatni.
Munkahelyen meg csak megértik a dolgot, gondolhatják hogy ő sem így tervezte.

Juc
Mizújs veletek?

Fanka
MIt csináltak a fogaddal, hogy altatni kellett? nem lehetett simán érzésteleníteni??? nekem még a titán csavarok állkapcsba való berakásánál is CSAK érzéstelenítettek, meg egyszer volt egy kisebb műtétem, amikor kihúztak egy baromi hosszú gyökérrel rendelkező fogamat és megnyílt az arc és orrüreg közti rész, de akkor sem altattak....

Szegény apánk ma egész nap ügyintézett nekem. Úgy ovlt hogy délelőtt gyorsan lerendezio és bemegy félnapra dolgozni, hát nem jött össze. 3 körül vézett a hivatalokkal úgy hogy egyszer haza is kellett jönnie valami BT-s papírokért.
Baromira értenek a hivatlban a dolgokhoz, a hölgyemény követelet valami GYES-ről lemondó nyilatkozatot, apának kellett felvilágosítani hogy meg se igényltem a GYES-t, akkor hogyan mondanék le róla....
Na megyek pihizni és tejcsit termelni.

Jó éjt!

Timka

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat, nagyon jól esett, de a vizsgálat csak holnap lesz, mert akkorra volt hely az ultrahangos gépen... :? :? :? Éljen a magyar egészségügy!!! :? De azért kezelik a férjem, már egész jól van, de még mindig nem tudják, hogy van-e egyáltalán trombózisa, és mennyire súlyos a helyzet. Jó lenne, ha csak olyan enyhe lenne, mint Andinak volt. Ma itt volt (sőt itt is alszik) az unokatesóm, aki szokott vigyázni Marcira, úgyhogy be tudtam menni hozzá a kórházba. ja, a Jánosban fekszik, hát elég lepukkant a hely, a kórterem meg... :shock: :? az átlagéletkor 80 év, hörgő és amputált lábú bácsikák között van az én kis férjecském :? :( , asszem, Marcit nem fogom odavinni látogatóba... :?

Andi, sajnálom szegény férjedet, durva ez a gerincsérv ilyen fiatalon. :( Az én anyukámat is műtötték ilyennel, semmi baja nincs azóta, nem újult ki, de hát ő már majdnem 60 éves. Szorítok nektek, hogy mindne rendben legyen!!!

Fanka, remélem, a fogaddal is minden jól ment ma!

Képek nagyon cukik! :)

Jó éjt!!!

Juc

Kép
 
 


Na végre!
Juc,
már nagyon vártam a híreket, örülök, hogy jobban van apátok, akkor holnapra megy a tvoábbi drukk. Na meg Neked is sok erőt a helyzethet!!!!

Fanka,
Te hogy vagy?? Fogad? Altatás?

Na megyek pihizni, most fejeztem be a vasalást, elég volt mára, már mindenki alszik, csak már nagyon aggódtam a betegek miatt, de már futok is!!!!
jobbulást, szép álmokat, jó reggelt, osszátok be!:D

TamEsz
KépKépKép
 
 


Tamesz!
Képek nagyon jók, gyerkőcök továbbra is nagoyn szépek, és nagyon kék szeműek :D :wink:
Lizi képről rendelést felvettem, hamarosan teljesítem is :wink:

Juc!
Én is nagyon szorítok Nektek! Remélem semmi komoly! De tényleg, hiszen adtad neki a szurikat, akkor most mi van? Nem használtak? Bizti nem lesz semmi gáz!

Andi!
Óóó szegény Ti Apátok is! Ebben a témában nem tudok okosat mondani, hál Isten gerincsérves nincs a családban! Értem én, hogy munkahely meg egyebek, de azért hosszú távon fájdalmak közt élni nem lehet vmi jó, én legalábbis tutira nem bírnám...

Timka!
Nagyon klasszak a Ti képeitek is, Kitti is mekkora szemekkel néz már, de tényleg! Tök jó, hogy hirtelen így kitaláltátok az esti altatást! Nem semmi, Fanninál a csecsemőkori altatószert alkalmazzátok?! :wink: Hát, ha ez kell hozzá, akkor hagy zúgjon az a hajszárító!

Nyuszkó!
Elhiszem, hogy hiányzott Ákos!

Timurr!
Írj, ha megvan az eredmény!

Eveka!
Te is!

Fanka!
Úúú altatásos fogászati beavatkozás? Mi volt a gond, hogy ez kellett? Panni helyrejött?

Muki
KépKép
KépKép
 
 


jóreggelt!
Fanka,
mizu? jelentkezz ha tudsz!!!!!!!!:D

Timka, Timurr,
kívánunk nagyon sok boldog névnapot Nektek!!

Andi,
dvd beborítékolva, megyünk a védőnőhöz Lilót méretni, mert a múlt hónapban csak 23 dkg-ot hízott, és most megnézzük, hogy két hét alatt alakult-e valami, és utána elszaladunk a postára is. Nem volt buborákos borítékom már itthon, de kartonnal kibéleltem, remélem már tényleg odaér!

Nyuszko,
mi a helyzet felétek???

Ma is elég hideg van így reggel, de remélem nem fog esni, mert akkor megbolodnulunk idebent.
Ma délután jön apukám, elszaladunk a játszótérhez megvenni az oszlopokat, mert egyedül nem tudom elhozni, holnap pedig repül öcsémékhez hajnalban költöztetni.
Szép napot!

Juc,
szorítunk tovább, várjuk a híreket!

TamEsz
KépKépKép
 
 


sziasztok
Lányok,jó lett a vérem sírok és nevetek,kemény 3 hét áll mögöttem és mégkeményebb mai nap,ma simán lepipáltam Győzike Beáját.de ennél zebb ajándékot nem kaphattam volna névnapomra,szülinapomra,talán lassan visszajön az életkedvem is.

Ma madártejet kellet csinálnom életembe elöszőr,gondoltam nem fog kirajtam,de így utólag azt mondom kapja be,mármint a madártej.Megpróbáltam bevonni Maját ment is amíg a forró felhőcskék kihorgászására került a sor.Merthogy ő kézbe szeretne lenni,hát me, lett,üvöltés,szobába bezár üvöltés.A sárga része csomós lett a ruhadt lejárt pudingpor miatt áh kicsit se voltam ideges.átszűrtem,forrón kimertem ügye,Maja már szabadlábon volt csoda hogy nem forráztam le a fejét.aztán bekellett pakolni a hűtőbe a 4 tálcát,mindenegyes alkalommal becsukta az orrom elött a hűtőajtót,már majdnem sírtam.aztán ebéd na itt már sírtam
végül megenyhült naccsága és méltóztatott enni 4 falat lazagnet fél flakon kecsappal jó lnne ha már elaludna
alszik :-)

Tamesz köszi a köszöntést :-)

És mindenkinek a bíztatást :-)

Juc
remélem a férjed hamar rendbe jön :-)

Timi
Vendég
 


Timi,
hurrá :lol: ! Boldog névnapot kívánunk mi is!

Juc,
megvizsgálták végre a férjedet? Mi lett az eredmény? Szorítunk nagyon!

Fanka,
Veletek mi újság? Panninak javult az állapota?

Eredmény: csak az asszisztens nőt értem el telefonom. AZt mondta, hogy jó lett a véreredmény, lisztérzékenység nincs. Kakieredmény csak jövő héten lesz, doktornő pedig csak az azt követő héten. Egyik szemem sír, a másik nevet. Egyrész mert akkora állat vagyok, hogy a vérvétel előtt nem álltam le néhány napig a béres cseppel, így ez torzít az eredményen. Örülök nagyon, hogy nincs lisztérzékenység, viszont most megint marad a bizonytalanság, hogy mitől ilyen kicsi Marci és miért nem hízik egy dekát sem...

Szép napot Nektek!

Eveka

Kép
 
 


Timka,
Neked is boldog névnapot kívánunk!!!

Eveka

Kép
 
 


Eveka
köszi

tök jó hogy nincs lisztérzékenység :-)

mióta nem nől Marci és mekkora most?

Timi
Vendég
 


Sziasztok,

Juc,
Nagyon drukkolunk a párodnak. Remélem minden rendben lesz.

Fanka,
Veled mizu? Hogy sikerült a műtét?

Andi,
De ha sokat halogatnátok a műtétet az nem lenne rosszabb?

Rólunk:
Most apa szabin van két hétig, úgyhogy jóval könnyebb minden. Nagyon sokat kószálunk kinnt, Dóra is jó nagyokat alszik a jó levegőn. Olyan nehéz elhinnem, hogy ma már egy hónapos a picur.

Timurr,
De jó, hogy pozitívak az eredmények :D !!!!

Teszek fel pár képet :wink:

Így nézzük a Micimackót:
Kép

Ákos udvarol a hegyekben:
Kép

Dóra:
Kép

Kép
Kép
 
 


sziasztok!

Köszönöm az érdeklődést, megvagyok! Az altatásból csak felébredni volt rossz, egyébként örülök, hogy végigaludtam a foghúzásom és a gyökérkezeléseket, töméseket :lol: . Lehetett volna simán fájdalomcsillapítóval, de mivel én olyan nagyon beszari vagyok és volt is rendesen mit csinálni a számban, inkább az altatás mellett döntöttem. Több hetes munkát végzett el így a doki másfél óra alatt és semmit nem éreztem belőle.

Az összes Timinek boldog névnapot kívánok!

Muki, Timka
Gyönyörűek a csajok, képeket még, még!!!

Timurr
De örülök, hogy jó lett az eredményed!!!!!!!!!!!!!

Timka
Na, ettől a titáncsavaros dologtól kirázott a hideg :shock: . Tényleg nem érezted? Jó, hogy rendeződik a családi életetek, ez a hajszárítós altatás buli lehet :lol: .

Juc
Mi újság Robival?

Andi
Sajnálom a férjedet, jobbulást neki

Panni már tök jól van, múlt hét péntek óta szedi az antibiotikumot, de már szombaton kutya baja nem volt szerencsére.

Na megyek, mert a szüleimnél vagyunk...

KépKép
 
 


Sziasztok!!
Itt vagyok én is és elöször is minden illetékesnek nagyon boldog névnapot kívánunk!!Bevallom a nicknevek miatt bajba vagyok,hogy kit hogy hívnak!! :oops: :oops: :oops:
De azért figyelek ám!! :lol: :lol: :lol: Kép

Na a helyzett a következő,ma síkerült mégegy dokival konzultálni aki vel arra jutottunk,hogy hétfőtöl gyógytorna mindennap ha ez segit akkor elhuzzhatjuk a műtétet januárig esetleg lehet egy kis fájdalomcsillapitott szedni ha nagyon muszáj,de januárba mindenképp müteni kell. :cry: :cry: :cry: Azért január mert Apa meloja akkor kicsit lightosabb.Hát ennyí!!!

Tamesz!!
Az jutott eszembe,hogy cserébe küldhetnénk nektek mi is mesefilmet van legalább 60 db és van lányos is!! :lol: :lol: :lol: Gondolom elöbb utobb hasznát veszitek majd a hercegnős barbie-s meséknek is. :lol: :lol: :lol: Listánk is van ha gondolod!!:)Apa mindent letőlt ami kell csak ezzel a Thomassal van gondunk!!!Ezt valahogy nem tudja letölteni!! :cry: :cry: :cry: Majd elküldöm az emailcímedre a lístát!!
Egyébként van egy kollegája aki ezzel foglalkozik,hogy 500 ft-ért bármilyen filmet megszerez de ez a Thomas rajta ís kifogott.Mi is elég sokat tőle vettünk!!
Ha érdekel valakit neki is van listája.Én pl a házibuli 1-2 -t vettem tőle mert az se volt meg,és tők jó volt most nemrég néztük meg Kírával. :lol: :lol: :lol:

Juc!!!
Késöbb még benézek remélem lesz időd irni pár sort,hogy mi ujság!!
Most mennem kell mert Kíra vár a kádba!!Késöbb még jővök!!
Vendég
 


Tamesz,

Sajnos most mondtam le a hétvégi programot. Apa teljesen ki van purcanva és nem vállal még egy mozgalmas hétvégét.

Andi,
nekünk van egy ismerősünk akit kb 34 évesen kellett gerincsérvvel műteni. Neki sajnos már sorvadt a combja. A műtét állítólag jól sikerült. Utána egy idő után állítólag előjöttek újra a tünetek. A vége az lett, h minden ok ezek ellenére és a doki visszazavarta az illetőt dolgozni, h ne csak a betegség kösse le a figyelmét. Azóta nem hallottunk panaszról.

Timurr, Timka
boldog névnapot kívánok nektek.

Fanka,
legalább így hamar túllettél rajta.
Egy titáncsavar nekem is érik.
Timka lehetett érezni?

Adri
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a kiöszöntést!

Timur
Boldog szülinapot kívánok neked!!! Örülök, hogy jó lett az eredményed!
Nálunk is madástej készült me, de anyukám csinálta. fincsi lett, épp most ettem meg egy tányérral.

Többet sajna nem merek mert a csaj a névnapomra meglepett egy kis hasfájással. Szóval mostmár tuti hogy hasfájós lesz a lelkem, extra nyűgi volt ma a pocija miatt.
Tamesz, Ti hogy kezeltétek a dolgot???
Már bevetettem a cumit is, hasmasszázs, elkezdem az édesköményteát inni, tejcsin keresztül átmegy majd neki is, ma este próbáltam a szélcsövet, de nem jött ki semmi gáz, adtam ma már Espumisant is neki, védőnő szerint 2 nap mire hatni fog....
kakilni is úgy kakilt, hogy atérdét jól felnyomtam a pocakjához, hát rengeteg kijött belőle, így legalább a sok tejcsi nem feszítette a pocakját...
most apa ringetja mert ha betesszük az ágyába 10 perc múlva üvölt... Fanni szerencsére nem kelt fel eddig rá.
Ja, ma délután kocsikázattam Fanni, így aludt egy keveset és most este fürdés után kivételesen nem hajszárítóra aludt el, hanem cicizett...

Na megyek mert apa dolgozna, átvesszem a kis pocakot...

Babus
Holnapra neked boldog névnapot!!

Timka

Kép
Kép
 
 


Timka, Timurr!
Nagyon sok boldog névnapot kívánok Nektek!!!

Timurr!
Aszta!!! :D Tudtuk mi, hogy kisporonttyal minden oké! Tök jó!!! :D A madártej meg jjjaa, bekaphatja :lol: Nekem is van, hogy szerencsétlenül jönnek össze a főzős dolgaim.

Nyuszkó!
Hát a Micimaci nézős kép nagyon aranyos! Dórika édi! Tényleg már 1 hós!? De telik az idő! Az jó, hogy Apátok most sokáig otthon lesz, legalább időnként szusszanhatsz egy kicsit.

Fanka!
Örülök, hogy Panni jól van. Jó lehet így egyszerre túlleni az összes fog nyavaján.

Andi!
Uhh, azért januárig Apátok még fájhat szegény eleget.

Muki
KépKép
KépKép
 
 


Timurr!
Szülinapod is van? Akkor nagoyn boldog szülinapot!

Eveka!
az azért nagyon jó, hogy Marci nem lisztérzékeny.

Timka!
Sajnálom nagyon szegény Kitti pocakját :(

Muki
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat, férjemnek sajnos tényleg trombózisa van :(, de hálistennek nem túl súlyos, be kell állítani neki vmi gyógyszert (ez viszont még kb. egy hét kórház), és azt kell szednie fél évig (!). Örölünk ennek a hírnek, hogy legalább nem annyira komoly a betegség, de azért így is durva, hogy ennyi idősen ilyen bajai vannak szegénynek. :? :( Ja, többen kérdeztétek, hogy hogy alakult ki, hát ezt mi sem tudjuk igazán; amíg feküdt, addig kapta (egy idő után magának adta) a szurit, de amikor levették a gipszet, és rendese járt dolgozni is, akkor már nem kellett szúrni. És rá pár napra kezdett el fájni a lába, először csak görcsölt a vádlija, aztán már folyamatosan fájt, pont amikor Egerben voltunk, akkor volt nagyon rosszul, úgyhogy el is rángattam az egri kórházba (Tamesz telefonos segítségével :) ), de mivel rengetegen voltak, nem volt hajlandó kivárni a sorát... :? Így aztán itthon vittem el az ügyeletre, onnan meg egyből beküldték a János Kórházba. Viszont ha minden jól megy, holnap átmehet a MÁV-ba, van vmi biztosítása, amivel mehet az ottani “luxus”-osztályra, remélem, legalább egyágyas kórterem, és bevihetem hozzá Marcit látogatóba, mert már nagyon hiányoznak egymásnak.

Na, próbálok egy kicsit reagálni is, bár kissé le vagyok maradva. :oops:

Timkának és Timurrnak sok boldog névnapot kívánunk!!! Timurr, neked a szülinapod is most van? Akkor dupla adag jókívánság megy!!! :D Nagyon örülök, hogy jók lettek végül a leletek!!! Akkor most már végre élvezheted a terhességet!!! :D

Timka, jó ötletnek tűnik az alvási módszeretek! REmélem, mielőbb rendeződnek a dolgok, Fanni megnyugszik, és így te is. Hogy lehet hajszárítóval altatni??? :shock: :D

Fanka, Tamesz, köszi a segítség-felajánlást, csak azzal van nehezítve a helyzet, hogy Marci taknyos kicsit, mert a nagy összejövetelen elkapott vmit az egyik gyerkőctől, én már (csodával határos módon :lol: ) nem is parázom ilyeneken, de azért direkt megfertőzni nem akarunk senkit. Úgyhogy most megpróbálom családom nem kisgyerekes tagjait bevonni a segítségbe, tegnap itt volt unokatesóm, holnap jön anyukám, szóval azért van segítség. Majd ha jövő héten a férjem még mindig kórházban lesz, Marci meg már jobban, akkor lehet, hogy megragadom az alkalmat.

Eveka, a ti eredményeteknek is örülök! És akkor most hogyan tovább? Mármint kivizsgálásilag? Mit kell most nézni? Mostanában sem hízott, nőtt Marcid?

Andi, remélem, a gyógytorna segít valamennyit! Akkor januárig el tudjátok dönteni, hogy kell-e a műtét!

Nyuszkó, nagyon helyes a kis hajasbabád!!!

Na, ennyi voltam, bocsi, ha valakit kihagytam, de nem vagyok agyilag a topon most! :? :lol: Még dobok pár képet is.

Jó éjt

Juc

Kép
 
 


Az év sportfotója :lol:
Kép

Romantika (csak Panni meg ne lássa... :oops: :lol: )
Kép

Tamesznak szeretettel... :lol: :lol:
Kép

Juc

Kép
 
 


Juc,
nem semmi ez a trombózis, kitartást nektek, apátoknak jobbulást!
köszi képet, Marci ráismert a helyre!!!!! Remélem a luxus helyen jobban lesz Robi!!!!!!!
A focis képpel indulnod kéne versenyen, nagy állat!!!!!!!!:D

Babus,
boldog névnapot Neked!!!!!
Mizu a hányással????????

Timurr,
akkor boldog szülinapot is, és most már nyugis babavárást!!!!!!!!!!!

Eveka,
jó, hog nem lisztérzékeny Marci, azért a további vizsgálatokhoz sok-sok erőt, szerencsét, vagy nem is tudom mit kívánjak!!!

Nyuszko,
jók a képek, Lilinek sosem lesz annyi haja, mint Dórának!!!!!!!:D

Fanka,
hú; nem semmi miket csinálnak már, de tényleg jobb egy alkalommal letudni, mint hetekig rohangálni! És semmit sem éreztél??? azóta sem???

Andi,
remélem a torna majd segít, ja és a postában is bízom!:D

Timka,
nekünk az Infacol és a sabsimplex vált be, na meg a hintaszék, mert még pisilni sem tudtam az első 9 hétben! Ja, meg az, hogfy én ettem az espumisant, hogy már tőlem se kapjon lufikat!! Kitartás, átérzem a helyzetet!!!!

Hadri,
akkor makd legközelebb, most úgyis esős hétvége lesz! jó pihit!!!!!!!

Megyünk lassan bevásárolni, reggel 5-kor keltem, 6-ra vittem apukámat a reptérre, szóval "friss" vagyok!!!!:D
szép napot, kellemes hétvégét!!!

TamEsz
KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Kicsit elhavazódtam a napokban!

Juc!
Férjednek jobbulást kívánok, Neked pedig kitartást! Sajnálom, ami történt, szerencse, hogy időben mentetek orvoshoz! A képek ezek ellenére is szuperek, a focis kép különösen tetszik nekem is! :D

Timka, Timurr!
Nagyon boldog névnapot így utólag is!

Babus!
Neked is boldog névnapot!

A képek mind szuperek, Tamesz, hihetetlen, mennyire hasonlítanak egymásra azon a képen, ahol pont belenéznek a kamerába egymás mellett!
Kitti nagyon formás baba, csakúgy mint Dorka, annyira jó nektek, már én is úgy szeretnék újra egy kisbabát tartani a karomban!

Pocakfájósságot sajnálom, Violka is az volt, én is mindent kipróbáltam anno, aztán egyszer csak abbamaradt egyik napról a másikra!

Rólunk: már egyáltalán nem tudom délutánonként elaltatni Violkát, csak autóban, de mivel az nekem nincs, hétvégén, és kedden jöhet ez szóba, mert akkor van itt alvásidőben is a kocsi! Jó, mi? :? A múltkor is, már tiszta k.o. volt a lányom (én is tőle), megjött a Párom 4 körül a munkából, és úgy ahogy voltam papucsban, már ültem is be az autóba, és az utca végén aludt is! :oops: :? :lol:
De tartsatok teljesen lököttnek, az ágyába nem tudom lerakni, azt a hisztit, amit művel, öklendezik, nem vesz levegőt, hát, ez se hiányzik nekem!
Bocsi, hogy mindig az alvásainkkal vagyok elfoglalva, de ezt leszámítva, semmi gondunk nincs! Kop-kop-kop...

Megyek, mert muszáj, mindenkinek szép hétvégét, ha nem tudnék már jönni! Évi

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


sziasztok
köszi szépen a köszöntéseket :-)ma van a szülinapom :-)

Évi
úh nem is tudom hogy bírnám ha Maja nem aludna,ill. gondolom elöbb elalszik Violka este,de nem hisztis délután?

Timka
itt a nagy örömködésembe elfelejtettem Boldog NÉvnapot kívánni neked!!!

bocsi

Nem lehet hogy pont a madrtej tett be a pici pocinak?nálunk nem volt ilyen gond (igaz nem is ittam tejet) de sok baba nem bírja atejterméket.Mi infacolt használtunk,jó nagy böfiket csinált.

Juc
göndör Marci nagyon édes, a focis kép csúcs :-)

szegény férjed ,meddig kell bent mardania?


Nyuszkó
Dóri nagyon cukor :-)

olyan jól esik ,hogy örültök az eredményemnek,kösziköszi

Timi
Vendég
 


Sziasztok!!

Tamesz !!!
Jelentem a csomag megérkezett és már használatba ís vettük!! :lol: :lol: :x Sztem most két napig minimum nem lehet a dvd-böl kiszedni!!Apa őrül!! :lol: :lol: :lol: :lol: Küldtem este emailt a freemail-s címedre amihez csatoltuk a listát,válasszál mit szeretnél és akkor űzenj!!!Majd mi is elsőbbségivel adjuk fel!!! :lol: :lol: :lol: Nagyon profin becsomagoltad!!! :lol: :lol: Szóval mégegyszer nagyon köszönjük!
Most sajna mennem kell mert hétvégére sűrű programunk van ugyhogy amit lehet ma meg kell csínálnom!!Ugyhogy írány a vasalásom!! :evil: :evil: :evil: Most nincs kedvem mert ma voltam melozni ahol 4 órát már vasaltam,dehát nekem nincs saját vasalónőm ugyhogy kénytelen vagyok megcsínálni! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha esetleg nem jőnnék mindenkinek szép hétvégét kívánunk,bár az idő ugyfest nem lesz kegyes velünk ezen a hétvégén nálunk reggel óta esik az eső!! :cry: :cry: :cry:

Juc!!!
Apátoknak jobbulást kívánunk,engem nem állitottak be a gyógyszerre hanem egyszerűen elkezdtem szedni és azóta ís szedem időközönként!!Akkor lehet,hogy nálatok komolyabb baj van!!Egyébként nekem is a vádlim görcsöl és fáj állandoan,néha ugy érzem annyíra feszit,hogy szét fog pukkanni.Nagyon jó a focis Marci!!!
Azért kitartást nektek!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok :D

Köszi mindenkinek a névnapi köszöntést :lol: , aranyosak vagytok :lol:

Timurr, Timka
Nektek is nagyon boldog névnapot!!! :lol:
És Timurr, örülök, hogy minden oké az afp-vel :D Nem derült még ki, hogy kisfiú-e vagy kislány lakik bent? :D

Tamesz
Hányás egyelőre abbamaradt, már terelni se kellett :D , bár, a hétvégén volt 2 esti hányás, egy kezdődő nátha miatt, aztán ez a nátha hirtelen abbamaradt, meg a hányás is, viszont mára megint megindult a nózija, félek, ettől este megint taccs lesz, mert nálunk a legenyhébb nátha=hányás :( :(

Juc
Párodnak jobbulást!!! :D Még szerencse, hogy időben dokihoz mentetek és nem lett semmi baj :D

Andi
Te párodnak is jobbulást!!! :D

Eveka
Látom, ti is hasonló cipőben jártok, mint mi, minden eredmény negatív, akkor mégis mitől?! :? Nem könnyű :?
Azért az mindenesetre jó, hogy nem lisztérzékeny Marci :)


Bocsi, ha valamire nem reagáltam, de rengeteget írtok, nekem is sok :lol:


Babus

Kép
 


Sziasztok!

Tamesz
Köszi az ötletet, lehet én is elkezdem szedni a bogyós Espumisant. Azt mondták a gyógyszertárban hogy az Infacolban és az Espumiban ugyanaz a hatóanyag csak más az ízesítés. Anno Fanni is Infacolt kapott, de ő nem is tudott büfizni. Kitti szerencsére minden szopi után hatalmasakat büfizik, 10 napig a pukizás is ment rendesen, de tegnap szinte semmit nem akart pukizni. Úgy kakiltattam meg hogy a lábát felnyomtam a pocijához, na akkor volt minden. úgyhogy ha pukizik meg büfizik akkor nem értem miért fáj szegénynek a pocakja. Olyan kis mohó, hogy állandóan cicizne, de azt se akarom hogy óránként rárakom a cicire, inkább cumit dugok a szájába.
Ti mikor kezdtétek a cumizást? elég sokszor kiköpi, de van hogy jól elnyammog rajta.
Meg aztán szerintem kezd rájönni hogy ölben jobb lenni..., de ha sír nincs szivem az ágyban hagyni inkább felveszem. Akkor van hogy egyből abbamarad a sírás.
Milyen hintát használtatok???
Lili mikortól aludt el egyedül az ágyában? gondolom mikor hasfájós volt Te is felvetted...
Nekem most az a célom, hogy legalább ő eltudjon pici korától aludni egyedül, de alig két hetesen szerintem szüksége van a közelségemre, ezért dilemmázok most hogy sírások esetén kivegyem-e, vagy sem....

Évi
Nem vagy egyedül a kocsis altatással. Fannit is csak így lehet napközben elaltatni, most is ott szunizott el 10 perc után. Ha nem altatom el napközben estére tök zizi, és akkor jön az hogy hajszárítóra bealszik.

Juc
Hajszárítós altatás: pici kora óta fürdés után szárítjuk a haját, ha vizes ha nem, ilyenkor lefekszik és tök lazán hagyja hogy az apja fújja a meztelen testét a langyos levegővel. Élvezkedik a kis bestia. És vaan hogy szépen elalszik közben....
Focis kép tényleg nagyon állat!!!
Sajnálom szegény férjed hogy kórházban kell dekkolnia.
Az egyágyas luxus ellátás valóban jobb lesz majd, mint a János, drukk hogy összejöjjön, de mielőbbi gyors gyógyulást és hazatérést neki!

Timur
Madártejet csak tegnap este ettem, balhé meg már déltől meg előző este volt.
Viszont lehet ettem valamit ami nem tetszett a pocakjának, nem tudom.

Na megyek megnézem mit csinálnak az alvó hercegnők...

Timka

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Babus,
Boldog névnapot kívánunk nektek mi is!!! Örülök, hogy Kristófnál javul a hányásos állapot. Remélem az orrfolyással sem tér most vissza.
Mi még csak a kivizsgálás elején vagyunk, nem tudom mi lesz a következő állomás. Ami nyugtalanít, az az, hogy Marci beleiben megnagyobodott nyirokcsomókat találtak az uh-on és az uh-s doki mondta, hogy ennek majd biztosan utána járnak a gasztrón és valszeg a lisztérzékenység miatt van. A gasztrós dokinéni viszont azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele és szerinte nem gond Marci magassága és súlya. Szerintetek is normális, hogy egy gyerek egész nap eszik és 14 hónap alatt 1 dkg-ot sem hízott???

Timurr,
Boldog szülinapot Neked!!! Marci fél évig nem nőtt, aztán fél év alatt nőtt 10 cm-t. Most 83cm és 10 kg :cry: .

Juc,
sajnálom, hogy mégis beigazolódott a trombózis gyanú. Remélem a gyógyszerekkel már minden rendben lesz! Marcinak is gyors gyógyulást kívánunk!

Andi,
kitartás a párodnak! Remélem tényleg kihúzza januárig műtét és nagy fájdalmak nélkül!

Nyuszko,
nagyonn édesek a Gyerkőcök!

Évi,
nem csodálom, hogy kidőlsz a nap végére! Én is vinném a helyedben autókázni :wink: .

Fanka,
az altatás után nem törtek rád fájdalmak? Örülök, hogy Panni jól van.

Tamesz,
szerintem még vasalj egy-két órát, hogy sikerüljön estére elfáradnod :lol: ! Viccen kívül, irigylem az energiatartalékaidat!
Nem tudom, hogy mire lenne szükségünk a további vizsgálatokhoz. Most már eléggé meg vagyok ijedve. Érzem, hogy valami nagyon nincs rendben. Az a legrosszab, hogy most másfél hétig azt sem tudom, hogy mi lesz a következő vizsgálat, mert addig szabin van a dokinéni.

Timka,
Marci is nagyon hasfájós volt. Nálunk semmi nem vált be, csak a tejtermékek, tojás, hal, olajos magvak elhagyása az én étrendemből. De ekkor már 2 hónapos volt Marci. Egyébként minden ismerősünknél az Infacol vált be. Szerintem még nyugodtan vedd fel Kittit, ha sírdogál. Főleg, ha Fanni is hagyja :) .

Megyek, mert mindjárt ébred Marci.

Eveka

Kép
 
 


Sziasztok!
Évi,
kitartás az alávsmentes napokhoz, mostanában MArci is nehezebben alszik el, ha nem tud délelőtt leget mozogni, de ha sétálunk legalább 2 órát, akkor nincs gond. Nekem most már két hónapja egész jól megy, hogy együtt szunidznak a kölykök, ilyenkor vagy én is pihenek, vagy próbálom magam utólérni.
Hajrá kistesóra, ha már lehet!!!!!!

Timka,
nem hagytuk mi sem Lilit sírni, vagy ölben volt, vagy a hintában, ami ilyen, http://www.brendon.hu/shop/viewer.aspx? ... 6&pageno=1 csak más színben, Marci kapcsolgatta és most is bekapcsolja neki, ha sír a csajszi, elég dúrva ára van, de akkor valami akcióban vettük, ezt kapta Liló karácsonyra!:D Vagy én??:D Még a babakocsiban szeretett emgnyugodni, mivel elég enyhe idő volt, így sokat sétáltunk, meg a hordozóban is szeretett lenni plédbe bugyolálva kiscsomagnak, ahogy a pocakban volt, talán ennyi praktikánk volt.
Aludni, elejétől a saját ágyában aludt, én mentem át mellé a kanapéra, hogy apa tudjon pihenni az éjszakai kelések miatt is. Azóta is tart, csak a hajnali kaja után marad nálunk és ott ébred.
Kitartás, nálunk 9 hétig tartott a műsor, pont karácsonyra megjavult a csaj!:)

Juc,
várjuk a híreket!

Timurr,
tényleg engem is izgat, itt a sok uh-on nem láttál, hogy mi lesz? Mi ennyi idősen már tudtuk, pont akkor mentünk tavaly a Kolpingba és vittük a hírt a csajoknak!

Andi,
szívesen, majd szétnézünk apával a listában, kösz!!!!!!
Hú 4 óra vasalás, átérzem, én csak max 2-2.5 szoktam, bőven sok.

Babus,
remélem nem fog kitörni Kristófon a nátha, ő megkapta a pneumo oltást? és mégis mindig összeszedi? nem ezek ellen lenne?? vagy én vagyok hülye??? A lényeg jobbulást, és ügyik vagytok!!!

Ma délelőtt vásárolni voltam, a gyerkőcöket itthagytam a szoszédunknak sétált velük, így kicsit gyorsabb voltam, mert egy csomó sz@rt kellett vásárolnom, és le voltak árazva a húsvétról megmaradt játékok, és Marci már egy ideje az ovilátogatások alkalmával beleszeretett a boltos játékba, meg a pénztárgépbe, na mióta megjöttem alávsig azt kellett vele játszanom, berendeztük a kisboltot, Kunka bácsitól kell vásárolni, imádja hogy csipog, kedvenc a vonalkód leolvasó, meg a futószalag. Jó bolond vagyok, mi? de ilyet én is imdátam játszani!!!!!!!!!:D
majd teszek fel róla képet, csak le kell töltenem, ja nem is tudom mondtam-e, Liló közlekedik, előre még cska lendületből, de hátra oldalra simán meg már négykézláb, pakolja a kezeit, felhúzza magát a kiságyban, úgyhogy ma este szerelünk apával, meg az aldó szintre a csaj.
Kellemes hétévég!

TamEsz
KépKépKép
 
 


Boltos Kunka:
Kép Kép
Lili négykézláb ringatózás, előre-hátra:
Kép Kép

TamEsz
KépKépKép
 
 


Jó estét!

Köszi a jókívánságokat, ma már jobban volt a férjem, főleg, hogy átszállították a MÁV Kórházba, ahol van egy „luxusosztály”, és az ő biztosításával azt igénybe veheti, hááát... :shock: :D ég és föld a két kórterem... Most egyedül van egy szobában, patyolattiszta minden, saját tévéje van fejhallgatóval, szuper a kaja, az ápolók körülugrálják, egész nap lehet menni látogatni stb. Az egész inkább olyan, mint egy szálloda, lehet, hogy nem is akar majd innen hazajönni??? :shock: :lol: :lol: Azt viszont még mindig nem tudjuk, meddig kell bennmaradnia, de még 4-5 nap minimum... :( :( Egyelőre még bírom egyedül Marcival, bár már esek össze a fáradtságtól Kép Kép , ugye ő már lassan egy hónapja csak akkor alszik napközben, ha autózunk, szóval totál átérzem Évi helyzetét.

Köszi a képdicséreteket is! :)

Tamesz, szuperek a ti képeitek is, Lili milyen ügyes nagylány már!!! :D :D Boltos játék nálunk is ment egy ideig, egy régi telefon volt a leolvasós pénztárgép, aztán amikor venni akartam Marcinak igazi boltosjátékot, azt mondta, hogy nem kéri. :shock: Kicsit pihentetem a témát, csak rákap majd megint.

Eveka, remélem, nem lesz semmi komoly baj Marciddal!!! Nem lehet, hogy neki is vmi növekedési hormon-problémája van? Bár ha 10 centit nőtt fél év alatt... :shock: :) Írtad, hogy a családban van ilyen eset. Az mennyire súlyos betegség? Nem lehet simán gyógyszerrel kordában tartani?

Timka, ja már értem a hajszárítózást. :D De utána alva öltöztetitek föl? :shock: :lol: Nem semmi!!! Szerintem se hagyd Kitti sírni, hanem vedd föl, ha ott megnyugszik. Szegényért amúgy sem tudsz mindig ugrani, mint anno Fanninál, mert ha épp Fannit fürdeted, bilizteted altatod stb. , akkor úgyis kénytelen egy ideig sírdogálni, nem?

Babus, Kristófnak gyors gyógyulást a náthából! Neked meg sok boldog névnapot!!! :) :) :)

Na, megyek is, mert holnap korán kell indulnunk, megyek ballagni, a szerenádokat ugyan lemondtam, de ezt azért nem illene kihagynom, pláne, hogy most már remélem, gyorsan gyógyul a férjem is, és nem kell annyira aggódnom. :D

Mindnekinek szép hétvégét!

Juc

Kép
 
 


Sziasztok :)

Köszi a többieknek is a névnapi köszöntést :D

Sajnos Kristóf náthája nem javult, sőt, mára belázasodott, 38,5-je van :( , nagyon ramatyul van, teljesen el van gyengülve, nem eszik, hány :? , folyton csak lefekszik mindenhová, most is épp alszik, remélem közben hat a lázcsillapító kúp.

Tamesz
Megkaptunk mi már minden létező oltást, a Pneumococcus ellenit is.
Még a bárányhimlő várakozik a hűtőben, már vagy 2 hónapja, mert ugye legalább 2 hétig egészségesnek kéne maradnia az oltás előtt, az meg nekünk nem megy :( Február eleje óta szinte zsinórban beteg :(
Tuti, hogy ezt a lázas nyavaját a csütörtöki zenebölcsiben kapta el, mert a nőci, aki tartotta, mondta, hogy bocsi, de alig van hangja, mert épp beteg :evil: Na Kristófnak se kellett több...
Pedig november végétől ezidáig 3-szor voltunk a zenebölcsiben, direkt, hogy ne legyen beteg, de gondoltam, már csak nincs annyi beteg, így májusban.Hát van. Vagy ha épp nem ott kaptunk el valamit, akkor a dokinéni várójában szedtünk össze 1-2 bacit. Mindegy, de ha egyetlen baci is van a levegőben, az Kristófot tuti megtalálja :( ,az immunrendszere egyenlő a nullával.
Ribomunyl immunerősítő kúra, aloe vera-s gél, vitaminok, semmit se érnek, csak ha karanténba zárnám, akkor maradna egészséges.
Nálunk tuti katasztrófa lesz az ovi...


Timka
Nem semmi ez a hajszárítós altatás :lol: Kristóf retteg tőle :lol:

Eveka
Hát tényleg furi, hogy sokat eszik, mégse hízik, viszont, ha meg nő, pláne ha 10cm-t fél év alatt (ennyit Kristóf 1 év alatt nőtt), akkor meg nem tudom.
Egy ikres ismerősöm egyik kisfia 2,5 éves és csak 85cm, a másik iker kicsit magasabb, 90cm, és eszméletlen rengeteget esznek, az anyjuk már tök kivan, mégis 12kg körüliek. Nem lehet, hogy ez alkati dolog?

Juc
Örülök, hogy a férjednek ilyen tuti helye van :D


Babus

Kép
 


Babus,
sajnálom, hogy Kristóf megint beteg. Marci sem egy egészséges alkat, de a pneumo oltás óta náthán kívül komolyabb baja nem volt. Azóta nem kapott antibiotikumot, pedig előfordult, hogy bölcsis beteg gyerekkel játszott együtt. Nem lehet igazolást kérni a gyerekorvostól, hogy méltányossági gyesen maradj egy kicsit Kristóffal, hátha erősödik az immunrendszere? Immunológiai vizsgálaton sem találtak semmit? A szomszéd kisfiút is kivették most a bölcsiből, mert jön a kistesó és annyit volt beteg a gyerek, hogy néhány hónapig pihentetik. Szegényke állandóan antibiotikumot kap. A gyerekorvosuk pedig oltásellenes, én ezt nem értem.
Ikreknél szerintem ez jó hossz és súly. Gondolom ők nem 3480 g-mal és 55 cm-rel születtek :( . Gyors gyógyulást Kristófnak!

Juc,
elfelejtettem megdícsérni a focista képet, pedig naggggyon jó lett! Örülök, hogy a Férjednek javultak a körülményei, így biztosan gyorsabban gyógyul majd :wink: ! Sajnos lehet a növekedési hormon probléma, de ez rosszabb, mint a lisztérzékenység. Akkor minden nap be kellene adnom Marcinak egy szurit és ráadásul még az is bekövetkezhet, hogy a nemi hormon termelődése sem indul majd be (és még ezer más hormoné). Akkor újabb vizsgálatok, szurik... A vizsgálatot pedig nem végzik el még ilyen kicsi korban. Most másfél hétig próbálom pihentetni a témát magamban, egyelőre nem túl sok sikerrel :? .

Tamesz,
Lili már nagyon ügyes és továbbra is nagyon szép! Boltos Kunka pedig nagyon profi. Lehet, hogy ő veszi majd át a hangszerboltot :wink: :lol: ? A boltos játékot hol vetted? Marci is nagyon élvezné a vonalkód leolvasót! Pinpad is van hozz?

Kellemes hétvégét Nektek! Nálunk elég trutyi az idő sajna :( .

Eveka

Kép
 
 


Eveka
Nem is tudtam,hogy van ilyen, hogy méltányossági gyes.
Egyébként meg egyrészt az a baj, hogy Kristóf imád gyerekek között lenni, az óvodáért már most be van zsongva, egyszerűen nem akarom őt megfosztani ettől, másrészt bízom benne, hogy egyszer csak lesz nekünk is kistesó, és akkor, ha itthon leszek, esetleg ő is itthon lesz velünk, mert persze az se lesz jó, ha folyton hozza haza a kicsinek a bacikat.
Egyébként állítólag én is ilyen voltam, 5-6 éves koromig zsinórban beteg voltam, iskolás koromtól kezdve viszont szinte soha, mindig irigyeltem azokat, akik néha-néha betegség gyanánt otthon maradhattak, én meg volt, hogy egy tanév alatt 1 napot se hiányoztam :?
És én már az anyatej jótékony hatásában sem bízom. Kristóf 6 hónapos koráig kizárólag anyatejet kapott, semmi tápszer és egyéb, oké, nem csak sajátot, persze azt is, csak az kevés volt, hanem hoztuk neki az anyatejgyűjtőből, de akkoris, és még 2 hónapig, összesen 8 hónapig kapott onnan tejcsit, plussz, igaz, nekem nagyon kevés tejcsim volt, de 1,5 éves koráig szopizott Kristóf napi 2-3-szor .
És hát ugye, jól emlékszem, te Marcid is nagyon sokáig szopizott. És tessék, milyen betegesek.
Ellentétben nézd meg Tamesz Marciját, aki többségében tápszert kapott, kicsattan az egészségtől.
Szerintem ez alkat kérdése...

Amúgy visszatérve az ikrekre, persze, kisebbek voltak, de nem sokkal, 3kg körüliek voltak, 38. hétre születtek (ritkaság), nagyobb súllyal születtek, mint Kristóf, mégis kis vékonykák. Mondjuk az anyukájuk is nagyon vékony. Azért mondom, talán családi vonás.


Ja, ma megjártuk az ügyeletet, Kristófnak Panadol, lázcsillapító kúp +hűtőfürdő után is 38,3 volt, a láza, ennél lejjebb egész nap nem ment.
Írtóra bágyadt, annyira, hogy már rámhozta a parát, hogy nagyobb baja is van. Lefeküdt a földre, meg mindenhová, mozdulatlanul feküdt, szótlanul bambult ki a fejéből, semmi nem kellett neki, se kaja, se semmi.
Viszont egyetlen muris a dologban, hogy folyton azt hajtotta, hogy ő beteg, igazi férfi :lol: ,mintha az apját hallottam volna :lol: ,5 percenként mondta sajnálkozva, hogy beteg, beteg, mintha nem sajnáltuk volna így is eléggé :(
Doki szerint nincs komolyabb baja, bár furcsállta, hogy nagyon nyögdécsel, de állítólag, csak valami vírusos dolog, de a biztonság kedvéért, hátha a nyögdécselés valami komolyabbat jelent, bár nem valószínű, kapott antibiotikumot is.
Remélem holnapra legalább picit javul, mert borzasztó ilyen elesettnek látni :(
Nem is vacsizott, csak fél pohár szörpi, és már fél 8 előtt aludt...


Tamesz
Tényleg, nem írtam, bocsi :oops: , írtóra édesek Lili és Marci :lol: Lili már igazi nagylány :lol:



Babus

Kép
 


Tamesz!
Édesek a gyerkőcök! Hihetetlen, hogy Liló már mászik, hiszen most született!

Andi!
4 óra vasalás :shock: :shock: Úratya, tutira leszakadt volna az összes derekam!

Juc!
Férjednek gyors javulást! Neked meg kitartást az egyedül Marcizáshoz! Focis kép tényleg baró jó! :)

Timka!
Szerintem is ha teheted vedd fel Kittit, pláne ha pocakbaj okozza a sírást. Bár gondolom ekkor úgysem hagyod magában bömbizni. Nehéz ügy amúgy, mert az ember próbálná szoktatni a kiságyban léthez a babát, de sírni sem akarná hagyni.....én is annó nagyon sokat dilemmáztam, paráztam ezen, végül Lizi igazi ölbebaba lett. De amúgy sztem vannak is ilyen tipusú babák, akik nehezen szoknak hozzá a kinti világhoz, és igenis fizikai kontaktusra van szükségük. Persze még egy kicsi mellett nehéz....
Ez a hajszárítós altatás nem semmi! Én azt hittem, hogy egyszerűen a hangjára alszik el Fanni. Van egy ismerősöm, akinek a kislánya ahhoz lett hozzászoktatva, hogy ha nagyon zizi volt már, akkor bekapcsolták neki a porszívót, és a monoton zúgásra bealudt.

Babus!
Utólag is, boldog névnapot!
Kristófnak gyors gyógyulást!

Eveka!
Ez a hormonos szuris dolog elég ijesztően hangzik. De hátha mégsem az van a háttérben.

Lizi napközben többnyire már bugyiban van, és szól, ha pisilni kell. A mai volt a második nap, úgyhogy nem akarom magam elszólni. Alváshoz kap pelust, ill. ha vhova megyünk. Viszont a kaka nem megy a bilibe, attól félek azt visszatartja. De amúgy hihetetlen, hogy korábban is volt, hogy 1 órákat nem volt pelusban, de nem szólt a pisi miatt, max magamtól ráültettem, ha nem akartam elázást, aztán tegnap előtt délután egyszercsak szólt, hogy psssss-psssss. Büszke vagyok rá nagyon! Ja, és mindig kiadja a parancsot, hogy "Ta me Jíííí!"- azaz "Tapsoljuk meg Lizit!"

Muki
KépKép
KépKép
 
 


Jóestét!
köszönjük a képek dícséretét! Igen néha már én is azt érzem, hogy kész, vége a babakorszaknak, jönnek a veszekedések a játékokon, Marci néha csak arrébblöki ha útban van, szóval most jön a neheze! És tényleg összenőnek, már annyi mindent tud Liló is, ő is dumál egész nap, csak azt még nem értjük:D

Babus,
nagyon sok gyógypuszit küldünk Kristófnak, remélem lemegy a láza és hamar meggyógyul.
Én nem tudom, hogy kinél mi számít, hogy mennyit lesz beteg, mert én pl semmit sem szopiztam, vagyis csak minimálisat, mert akkor a koraszülöttre nem jöhetett be anyu, csak a lefejt tejet küldhette be, de a sok idegeskedés miatt nem nagyon volt neki. Viszont öcsém szopott mint az őrült, és ő volt mindig beteg, én alig. Viszont azt hittem ezek a védőoltások azért valamit segítenek, bár a mi dokinénink sem rajongott értük, főleg, hogy eddig, (kopp-kopp) alig voltunk betegek. De majd ősztől szerintem vége lesz ennek is, ha megy marci a közösségbe.
A lényeg, hogy gyógyuljatok meg minél hamarabb, jövő héten jön a dokinénink, majd kifaggatom milyen kúrát javasolaz ovi előtt, ami kicsit segítene az immunrendszer erősítésében.
Neked pedig kitartást, mert tiudom ilyenkor mennyit aggódik az ember, éjjel is figyeli a gyerkőcöt.
Drukkolok a kistesóért!!!:D

Eveka,
szorítok nektek is, hogy rendben legyenek az eredmények, és ne a hormonokkal legyen gond.
Boltos játékot a Tescoban vettem, most leértékelték a megmaradt húsvéti játékokat!!:)

Juc,
örülök, hogy apátok már szupi helyen van, remélem gyorsan gyógyul és hazamehet hozzátok. kitartás az egyedülléthez, átérzem, elég sokat játszottuk tavaly apával!:D
Marcit be tudtad vinni hozzá? Gondolom nagyon hiányoznak egymásnak!

Fanka,
hogy vagy? fogak? Panni?

Ma sajnos nem tudtunk kimenni, ami rendesen látszott is Marcin, estére teljesen zizi volt, már az én agyam is eldurrant, holnap kiviszem esőben is inkább.:D Viszont apa rendberakta a kupit a garázsban, én meg megvarrtam a szivacspárnákat a tűzrakó padjaira, szerencsére akkor MArci aludt, Lilit pedig beraktam az etetőszékbe és csodálta, hogy mit alkotok!:) Holnapra sütit rendeltek, reggel azzal kezdek!!!
Szép álmokat!!!!!!

TamEsz
KépKépKép
 
 


Kedves anyatársak!

Mindenkinek boldog anyák napját kívánok!


Babus
Nagyon sajnálom Kristófot! Mielőbbi gyógyulást neki! talán tényleg megedződik most annyira az immunrendszere, hogy később kutya baja sem lesz.

Tamesz
De ügyes Lili, hogy már közlekedik!! Mindig megállapítom, hogy nagyon jól sikerült kislány :).

Juc
Azt a részleget a MÁVban ismerem, anyósom is feküdt ott. Tényleg nagyon szuper! Azért a legjobb az volna, ha már otthon heverészne az ember, nem?? Hogy viseli a kórházsdit Robi? És ti?

Hú, nem tudok most alaposan visszaolvasni, az elmúlt napokban elég kutyául voltam, lázam is lett egy kicsi, és elégé fájtak a sebeim a számban. Már jól vagyok, tudok enni rendesen, és a gyulladás is lement -igaz antibiotikummal :( .

Hosszas elmélkedés után a következő elhatározásra jutottam: Elnapoljuk a kistesó kérdést és visszamegyek jövőre dolgozni. Rájöttem, hogy hiányzik a munka, nem mintha nem szeretnék Pannival lenni, de úgy érzem most már egyre erősödik az igényem a "felnőtt" társaságra és arra, hogy újra egy kicsit használjam az agyam azon részét, amit az elmúlt 2 évben pihentettem. Vessetek meg, de én nem érzek most elég erőt magamban ahhoz, hogy még 3-4 évet itthon töltsek és csak gyerekezzek. Na és persze a piszkos anyagiak is....


Kukkantsátok meg ezt a linket:
http://www.magyarhirlap.hu/cikk.php?cikk=128524

KépKép
 
 


Sziasztok!

Babus!
Kristófnak sok-sok gyógypuszit küldünk!

Eveka!
Kitartást a vizsgálatokhoz! Egy ismerősömnek a most 2 és fél éves kisfia 82 cm, igaz, kis golyó, mert ehhez képest 13 kg, de ami a lényeg, hogy nagyon alacsony. Az ő dr.-nőjük szerint ez normális, apuka is alacsony, nem lehet mindenki átlagos magasságú! Hát, ez persze csak egy példa!

Mukika!
Gratulálok Lizi bilizéséhez, nálunk is a pisivel kezdődött, kakihoz rá kellett adnom a pelust még vagy 2-3 hétig, aztán hirtelen egyik napról a másikra ráült a bilire kakilásnál is, szóval nagyon jól haladtok, hamar eljön a teljes szobatisztaság, majd meglátod!
Az esti alvásnál még nálunk is kell pelus, főleg azért, mert még éjjel is iszik tejet félálomban!

Betegségek: szerencsére Viola nov. óta, amikor kórházba is került a sok hányás miatt, nem volt beteg, csak egy kis nátha vírus febr.-ban, de most kicsit izgulok, mert tegnap vendégségben voltunk, és volt ott egy köhögős kislány! Én is a bölcsitől félek, de most úgy van, hogy ha összejön a kistesó, otthon maradok, és nem adom bölcsibe! Bolondság lenne terhesen dolgoznom egy klinikán, úgy, hogy még Viola is mindent hazahozna! :roll:

Fanka!
Örülök, hogy már jobban vagy, és én abszolut megértem az érveidet kistesó ügyben, szerintem ez teljesen normális!

Juc!
Remélem, mielőbb hazajöhet a férjed, ballagásnál nem áztatok meg?

Tamesz!
Nagyon ügyes Lili, szuperek a képek!

Kicsit vígasztal, hogy nem vagyok egyedül a kocsis altatással! :shock: :)

Most mennem kell: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Remélem, jól telt a hétvégétek a ronda idő ellenére is.

Én is boldog anyáknapját kívánok minden kedves topiktársnak!!! :D :D :D

Érdeklődést, jókívánságokat köszönjük, férjem jobban van, de még mindig bent, és nem is tudjuk, mikor jöhet ki :? , de ez a hely nagyon tetszik neki, most dvd-ket kell neki bevinnem, azokat nézi halomra, szegény... :lol: :lol: :lol: Marci is volt bent nála, nagyon megörültek egymásnak, adott gyógypuszit a beteg lábára... :D De aztán persze 10 perc múlva már sokkal érdekesebb volt a mozgatható ágy távirányítója, a kuka a szobában, a kávéautomata az előtérben stb. Úgyhogy így Marcistul nem tudok túl sokat beszélgetni a férjemmel...

Tegnap megvolt a ballagás is, Évi, köszi a kérdést, nem áztunk meg, mert a kinti része elmaradt, szerencsére marha nagy aulája van a sulinak, mindenki elfér benne. Utána meg az unokatesóm ballagási ebédjére mentünk családilag, Pilisszentlászlóra, aztán rokonokat fuvaroztunk haza, férjet látogattunk, így este, amikor hazaestünk Marcival és kidőltünk, ha becsuktam a szememet, csak autókat és kanyargós utat láttam magam előtt... :shock: :roll: :lol: Azért még bele ekll jönnöm, hogy ne fárasszon ki így az egész napos vezetés.

Fanka, szuperjó a kép a cikkhez!!! :D :D :D

Én nem vetlek meg azért, hogy visszamennél dolgozni! :lol: :lol: (Januártól? Vagy majd szeptembertől?) Én azért nem megyek még vissza, mert a tanítás legalább ennyire kikészítene, mint az itthonlevés Marcival... :lol: :? :lol: De mostanában én is kezdek olyamsit érezni, hogy kellene vmi mással is foglalkoznom. Én már tképp 3 éve itthon vagyok, mert én terhesen sem dolgoztam. :shock:
Kistesóra meg még bőven van időtök!!!

Betegség, immunrendszer: mi szabálykövetők vagyunk :lol: , mert Marci nem sokat szopizott, és lámlám, elég gyakran beteg is, de én is inkább azt hiszem, hogy ez alkati kérdés, nálunk a férjem volt ilyen. Babus, Eveka, nem lehet, hogy mire oviba mennek ezek a beteges gyerkőcök, már túllesznek ezen az immunedzésen? :lol: Nálunk most különben a Multitabs Immuno Kids a menő (vitamintabletta lactobacikkal), elvileg 4 éves kortól van, de (egy másik fórumban olvasottak alapján) 2 naponta adok neki egy felet, azt elrágcsálja-szopogatja. Na meg továbbra is szedjük az echinaceát, ha nem fogy el. :? (MInt pl. most. :? ) És mondom, én is edződtem már, pl. egy kis takonykórtól már nem féltem a gyermeket.

Babus, Kristófnak persze mielőbbi gyógyulást kívánunk!!! Hogy vagytok???

Eveka, húú, nem tudtam, hogy ez a hormonos dolog ilyen durva :shock: :( , azt gondoltam, hogy csak bekapkod az ember 1-2 tablettát és kész. Miért kell szurit adni? :shock: Na, mindenesetre remélem, nem ilyenje van Marcinak, és hogy minél előbb rendbe jön!!!

Muki, gratula Lizinek is a pisilésért!!!

Na, megyek, mert ma is kidőltem. Jó éjt!

Juc

Kép
 
 


Sziasztok!

Hát így a nap végén én is boldog anyáknapját kívánok minden anyának!

Fanka
Nagyon jó az a kép! a cikket nem olvastam el, bocsika!

Juc
Látod milyen jó, hogy felfrissítetted a jogsidat???? mostmár rutinos vezető vagy lassan...csak olyan barommal ne találkozz mint amilyen én vagyok.
Ugyanism csajok ma összetörtem a saját autómat és egy másik autót is sikerült elég tropára zúznom.
Szitu a következő volt: ebédelnénk, nincs itthohn kenyér, elfelejtettem apának szólni délelőtt hogy hozzon, indulna kenyérért, de rábnkcsörögnek az ismerősök, hogy mindjárt itt vannak a kövekért, apa mondja menjek én. Oké, be a Seatba, indulok, megyek-megyek, majd a kereszteződésnjél lassítok, megállok mert jön egy autó balról, aztán jobbra elfelejtettem nézni és az épp érkező autó jobb hátsó részér jól megtoltam, az meg pördült egyet és neki a villanyoszlopnak. Faszikám nem volt bekötve, de szerencsére csak a fejét verte be a tükörtbe, viszont a Golfja (ami elég ócskácska volt már) jól megment, főleg a villanyoszlop miatt. Pár autó megállt, leüvöltötték a fejemet, hogy hova rohanok, szerencsére a vezető tök normális volt. Telefon persze nem volt nálam, úgy kértem kölcsön, hogy jöjjön le apa utánam. Rendőrt nem hívtunk, tiszta sor volt, hogy én vagyok a felelős, kitöltöttük a betétlapot, apa elvitte a pasit az ügyeletre hogy megnézzék a fejét (mert utólag szólt, hogy neki pár éve agydaganata van, úgyhogy ha történik vele valami akkor mehetek a börtönbe!!!- ezt így a képembe nyomta, na akkor egy picit összeszólalkoztunk, de végül beikszeltük, hogy személyi sérülés nem történt, ha történt volna, akkor rendőrt+mentőt kellett volna hívni). Ügyeleten elhajtották, hogy ilyenkor nincs röntgen...
Na szóval izgalmas volt ez a délután.

Na lépek, még lehet teszek fel pár képet!
Szép hetet!

Timka

Kép
Kép
 
 


akkor képek:

Jucnak szeretettel:
Kép

Közös kép a csajokról:
Kép

Jó éjt

Timka

Kép
Kép
 
 


Muki, Évi,
nagyon ügyesek a csajok a szobatisztasággal! Én meg még nem is igazán mondogatom Marcinak :oops: .

Timka,
sajnálom a mai napot. Biztosan baromi fáradt lehettél. Remélem nem lesz a pasinak semmi baja és Te is elfelejted gyorsan az egészet. Örülök, hogy Te egy karcolás nélkül megúsztad.
A 2 csajos kép nagyon jó! Annyira édesek!

Fanka,
én megkuksiztam a képet! Nagyon gyönyörűek vagytok rajta!
Én sem kövezlek meg a munka miatt :lol: . Inkább egy kicsit irigykedem, biztosan jó munkád lehetett, ha kedvet érzel a visszatéréshez! A mi szállodánkat időközben 2-szer eladták, így én még nem tudom, hogy mit fogok csinálni.
Remélem az antibiotikum hatása tartós lesz!

Babus,
nekem azt mondta a dokinéni, hogy 5-6 éves koráig lesz ilyen Marci, aztán kutya baja sem lesz. Én is mondtam neki, hogy nem értem a sok betegséget, amikor 21 hónapos koráig szopott Marci. Azt mondta, hogy enélkül sokkal rosszabb lett volna a helyzet. Nálunk úgy tánik, hogy a Prevenar bevált (kop-kop).

Tamesz,
nagyon édes lehet Lili, ahogy egész nap dumál :lol: ! Köszi a Tescos infót, holnap meg is nézem!

Én is boldog Anyák napját kívánok Nektek (még így éjfél előtt gyorsan :D )!

Mi ma egész nap csavarogunk, így semmit nem kellett csinálnom :lol: !

Képzeljétek, Marcinál hónapok óta teljesen jól működik az altatás (5 percet voltam bent nála, aztán Ő még 10-15 percig húzogatta egyedül a zenélőjátékát és szépen elaludt), de néhány napja minden megváltozott. Sír, hogy ne jöjjek ki a szobájából, aztán kienged, de 20-szor visszahív. Semmilyen módszer nem vált be nála. Egy idő után úgy elfárad, hogy végül kienged és 2 perc alatt elalszik, de ez az egész legalább 40 percig tart. Mintha félne tőlem elválni, deaz okát nem értem... Azt hittem, hogy azért, mert az utóbbi napokban nem tudtunk eleget kint lenni. De a mai egész napos csavargás után sem lett jobb a helyzet. Legszívesebben megengedném, hogy velünk aludjon, de sok hónapos fokozatos "kemény munkával" sikerült elérnem, hogy a saját ágyában aludjon, ráadásul úgy hogy tényleg működött. Ti nem tapasztaltatok valami hasonlót? Életkori sajátosság vagy én rontottam el valamit? Annyit vettem észre, hogy féltékenyebb lett rám, mint volt. Ha a férjem simogat, rögtön jön, hogy "én is simogatom anyát", ha megölel, próbál közénk kerülni, hogy csak Ő ölelhessen.
Nálatok ez hogy van?

Jó éjt Nektek!

Eveka

Kép
 
 


Sziasztok!
Juc,
örülök, hogy apátok már jobban van és jól "szórakozik" a kórházban. Azért remélem már nem sokáig kell bent lennie és hazamehet hozzátok!
Kitartás Marcihoz, ha gondod van tényleg szólj!

Timka,
hát nem semmi, veletek mindig történik valami, még szerencse hogy a fickónak és Neked sem lett semmi bajod. De akkor msot megint szobafogságod lesz, mert nem lesz autód? Nem könnyű, még szerencse, hogy anyukád ott van!
Képek szuperek, a közösen nagyon aranyos már Kitti is, ahogy belenéz a kamerába!:D

Eveka,
nem tudom mi lehet MArcitokkal, nálunk a hétvégén voltak zizik a kölykök, de frontok voltak, meg nem tudtunk kimenni, szóval lehet, hogy nálatok is csak ez volt.
Féltékenység nálunk is kezd kialakulni, bár nagyon próbálok odafigyelni, de persze mindig pont az a játék kell mind a kettőnek, na meg mindig egyszerre kell az ölemben ülni, szóval néha nehéz, ilyenkor jó, hogy nincs még egy harmadik is!:D most, hogy Liló már közlekedik Marci kezd kiakadni, hogy megy az autókhoz, ezért felborítja Lilit, vagy arréb görgeti, na ettől Liló ordít, de nem veszem fel, abbahagyja, meg kell szoknia neki is. Most vannak játékok, ami cska az egyiké és csak a másiké, hogy tartsák ezeket tiszteletbe, a többin meg lehet közösködni, de nem akarok Marcitól sem mindnet elvewnni, hogy mától közös, mert hát két évig csak az övé voltak.

Évi, Muki,
nagyon ügyik a csajok, igen, mondta is a védőnő, hogy lányok hamarabbb fogékonyak erre, hát nekünkmost ketyeg az idő, tehát van hónapunk leszokni a pelusról, különben ugrik az ovi. Addig már eljutottam, hogy vettem neki kisgatyákat, kimostam, megnézte, tetszenek, de még nem akarja felvenni. :(

Fanka,
megértelek, hogy vágysz vissza, én tavaly már dolgozgattam egby fél évet mielőtt kimentünk és nagyon jó volt, sőt szeptembertől megyek megint vissza egy kicsit. Ha nem lennék ilyen öreg és nem lett volna marci előtt annyi kudarc, akkor én is visszamentem volna a kettő között, de ketyegett az órám. Viszont vsz. jövő tavasszal visszamegyek már a főállásomba is, ha jól viseli majd marci az ovit és meg tudok állapodni rugalmas időbeosztásban, mint ami régen volt, hogy minél többet lehessek még Lilivel, de azért anyagilag már jobban álljunk, mert most nudli amit kapok!

Most talán már alszik mind a kettő, Lilónak sajnos valamitől csipás az egyik szeme, lehet, hogy huzatot kapott, vagy a víz, mert ő fürdéskor búvárkodik. Ma kértem a gyógszertárban szemcseppet, remélem hamar elmúlik, csütörtökön jön a dokinénink.
Ja nem is meséltem milyen béna vagyok, elfelejtettem gyed-et igényelni az egyetemen, na meg ők sem szóltak, így most 10 ezret utaltak a számlámra, hát koppantam rendesen, így holnap befutok délelőtt lerendezni, mert ma persze szabin volt az illetékes.
SZaladok, festem a padok végét, mert az még mindig elmaradt, na meg a játszótéri oszlopokat is kéne mégegy réteggel kenegetnem, na majd meglátom meddig jutok!
Szép napot, ma végre süt a nap, lehet csavarogni, bár nálunk még jó kis dagonyás az úttest.

TamEsz
KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Timka
Hú, ez elég durva, amit írtál, még jó, hogy nem lett nagyobb baj belőle! A közös kép nagyon állat, olyan Kitti, mint egy játékbaba :).

Eveka
Ne aggódj nálunk altatás+féltékenység terén dettó a helyzet. Panni másfél éves koráig elaludt egyedül az ágyában, azóta (nem tudom miért) mindig meg kell várni, míg elalszik, ott ülök mellette. Mostanában azon megy a cirkusz, hogy ne is menjek ki a szobából, ha ő már elaludt, elalvás helyett folyton azt sasolja, ott ülök-e még :roll:. És vagy 2 hónapja éjjel mindig a m ágyunkban köt ki -pedig előtte ez sem volt szokása...Én azt remélem, magától megoldódik ez egyszer, nekem minden esetre nincs szívem/erőm veszekedni vele erről.
Féltékenység nálunk odáig terjed, hogy a férjemnek tilos az én cuccaimhoz nyúlni, mert Panni rászól: "az anyáé", ölelkezni, puszizkodni is kizárólag hármasban lehet :lol: .
Sztem ezek életkori dolgok, majd "kinövik".

Tamesz
Remélem Liló szemecskéje hamar rendbejön!!!
10 ezer??? Durva! Én meg Gyes helyett, képzeld, megkaptam a teljes fizumat :roll: . Néztem is egy nagyot :shock:.

Köszi a megértő sorokat, azért még mindig hezitálok egy kicsit, mert olyan jó lenne már megint babázni!

Csajok, nem talizunk valamikor, valahol?

KépKép
 
 


Fanka,
nem is írtam milyen jó a kép rólatok, apánknak is nagyon tetszett, könnyű a fotósnak, ha ilyen szép családja van és kéznél vannak a szereplők!!!!!!!:D:D:D
Talit gyerekestül vagy nélkülük gondoltad? Én benne vagyok mind a kettőbe, bár a hetünk már kezd programdús lenni, most kell ovit intézni, ma megyünk a koliba, mert kolinapok vannak és megígértem a diákoknak, hogy bemegyünk, holnap munkaügy,....
de a jövő héten ok? kisvasút? kocsmázás??:D

szép napot, itt gyönyörű idő van végre!!!!!

TamEsz
KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Timka!
Szerencse, hogy senki sem sérült meg, szerintem mindenkivel előfordulhat ilyesmi!
A képek szuperek, Fanni is hogy fölhúzza a kis orrocskáját, akárcsak Viola! Anyukád meddig tud még maradni?

Fanka!
A kép nekem is nagyon tetszett, a cikket is elolvastam, okosodtam belőle! :)

Eveka!
Féltékenység nálunk is van, az alvásproblémánkról már nem is beszélek :)

Tudna valaki abban segíteni, hogy ha végig maradok GYES-en, és utána szabadság, vagy táppénz, ha még az is kell, akkor mi alapján számítódik majd a GYED-em a köv. babánál? Vagy szept.-től szabadság, és aztán táppénz, hogy járnék jobban? Előre is köszi!

Egész délelőtt csavarogtunk, piac, bolt, játszóház, de Violka csak most dőlt ki! :shock: :?

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Szaisztok!

csatlakozom Évihez, mi is csavarogtunk egy nagyot, pontosabban kocsikáztunk.
Kivittemmaz autóm Szigetszentmiklósra, mert ott nyitott egy ismerősünk Seat szalont, és gyorsan elintézik majd a javítást. Ráadásul minden gond nélkül ad majd csereautót, úgyhogy nem eleszek szobafogságon. Most megnézték, megrendelik az alkatrészeket, aztán ha megvan jöhet a csere.
Csak 2 napig leszek "rab", mert apának holnap és holnapután kell az autóm, az övét szerelőhöz visszük ma este.

Anyukám szombatig lesz itt, aztán jön élesbe a két gyerekkel...
Féltékenység nálunk is van, nem ad oda Kittinek semmilyen játékot, mert az a "babáé" vagyis az övé-. Igaz, hogy nem játszik vele már jó ideje, de ha meglátja hogy mutatom Kittinek elveszi tőle. ??? amúgy imádja, állandóan puszilgatja.
Szerencsére az éjszakáink is megoldódtak, Fanni elég nyugodtan alszik köztünk.
Ma hazahozzaták a köveinket is, amit még régen rendeltem. Hát amennyi kipufogógázt beszívtam, amíg sikerült lerakni azt a két kalodát....szerencse hogy nem kaptam mrgezést, de a fejem rendesen megfájdult... azt is jönnek 15-ke körül lerakni, úgyhogy nem unatkozom majd.

Na meg voltam Brendonban is, mert apánk le tudta szerelni a KIti kocsis üléséről a huzatot, de vissza már nem igazán sikerült, és a gyanúm, hogy valami nem stímmel vele beigazolódott. A pasi is eg ymásik ülés alaypján tudta rendesedn visszrakni rá.

Tamesz
Már akartam kérdezni, Lili lebukik simán a víz alá?
Én úgy féltem Kittit, hogy valami baja lesz,...hogy viselkednek ilyenkor a gyerekek???....tudom működik még a búvárreflex...anno Fannit is féltettem, hogy fölszippantja avizet vagy megfullad.

Na ennyi voltam, Kitit felébredt...

Timka

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Írtam délután aztán jött Miron és tarolt,mire ugy begurultam,hogy mérgembe megsértödtem rá,több mint fél órát könyörgött szegény,hogy "ana" legalább nézne rám,de nem Anya durcás volt!! :lol: :lol: :lol:
Csak az esti alváshoz szólnék,hogy nálunk is ugy müködik,hogy mennem kell Mimivel a szobájába ott hajmorzsolgatás közbe elalszik viszonylag hamar,és akkor én kiosonok.Aztán láss csodát reggel mindig 3-man ébredünk fel esetleg 4-en!! :lol: :lol: :lol: De hogy ki mikor jőn azt nem tudom,mert nem kelltenek fel,mindig azon csodálkozom,hogy ilyen sőtétbe,hogy közlekednek,ugyanis még én is néha bénázok ha kelek éjszaka.Ezzel csak arra akartam utalni,hogy ezek az alvásdolgok változnak majd de mint látjátok a 7 éves Kíránál is előfordul még hogy hozzánk bujik.Bár ez mondjuk elég ritka.
Féltékenykedés is van,pedig Kíra már nagy de azért sokszor kapom a fejemhez,hogy "Anya bezzeg a Mimi" :cry: :cry: :cry: Ilyenkor mindig mondom neki,hogy amikor ő ekkora volt akkor mindig "bezzeg csak Kíra volt" nemrég vettük elő a régi videofelvételeket Kírárol és ugy látom mintha most ez jót tett volna neki,mert látta hogy vele se volt másképp ilyen idős korába!!

Fanka!!
Képzeld a bnőm is januárba mikor átállt a gyesre akkor gyes helyett fizetést kapott,ő se tudta mire vélni, de aztán most szegénykém már 3 hónapja nem kap gyest meg családit se,mert ugye ugy egyszerübb volt,hogy akkor nem fizette vissza,hanem most böjtöli.Egyébként ő ovónő és állitolag valami rendszerhíba miatt volt az egész. :cry: :cry: :cry: Ugyhogy készülj!! :cry: :cry: :cry: Super a kép és a cíkk is!!:):):)

Juc!!
Örülök,hogy férjed jobban van,és gondolom azért sokat számitanak a körűlmények,bár én két véglett korházba szültem a két gyereket és persze mondanom se kell,hogy mindkét helyröl már masnap haza akartam jőnni.

Milyen kocsmázás??? :lol: :lol: :lol: :oops: Mikor, hol??? :roll: :roll: :roll: Este esetleg egyedül könnyebben mozgok mint gyerekestül napközbe!! :lol: :lol: 8)
Timka!!
Nagyon szépek a csajok!!Biztos menni fog egyedül is a két gyerekkel. :lol: :lol: Egyébként nekem még könnyebb is volt mert amikor itt volt valaki akkor még azon is izgultam,hogy neki is legyen mit ennie!!

Most mennem kell mert film van!!
Vendég
 


Jóestét!
Timka,
úgy csinálom a fürdést, hogy ne legyen túl mély a víz és Liló ki tudja tartani belőle a fejét, de néha elfelejtkezik és bedugja vagy simán megfordul a vízbe és akkor is víz alá kerül, de egyáltalán nem zavarja, hallani ahogy lezár az orra. nekem is furcsa, mert Marcinál nem volt ilyen.

Mi is csavarodtunk, mert nem régen értünk haza a koliból, Marci a kezdeti megszeppenés, anyába bújás után simáén otthagyott és elment csavarogni az egyetemistákkal, begyűjtött néhány kg csokit, lufit, macit, ... szóval máskor is menni akar!:D Viszont én este visszamegyek, mert annyira kérték, na és mert az egyik helyszínen retro buli lesz, szóval nekem való, és már különben is két és fél éve nem buliztam, szóval most altatni fogok és megyek!!!!!!:D
Szép álmokat!

TamEsz
KépKépKép
 
 


Sziasztok, csajok!

Hú, mennyit írtok mindig... :D

Timka, szegény... :( :( Azért örülök, hogy neked nem esett semmi bajod, és reméljük, a pasi is megússza a kis koppanással! De sztem különben az agydaganata miatti bonyodalmakért te nem lehetsz felelős!

Képek nagyon aranyosak, köszönjük a focista-képet is!!! :D :D :D

Eveka, emlékszel, én is írtam pár hónapja, hogy Marcin eddig ismeretlen szorongás és anyásság lett úrrá, szerintem is lehet ebben a korban valami (biztos 2 éves kori szorongás :D ), kezd kialakulni a félelemérzetük vagy vmi ilyesmi. Nálunk szerencsére már jobb a helyzet, de pár hétig eltartott, míg újra megbátorodott. Féltékenység is van, bár az nála nem olyan durva.

Tamesz, akkor most Marcid ősztől rendesen ovis lesz? Vagy a heti 2 napot választottad? Bocsi, lemaradtam... :oops:

Kisgatyáink már nekünk is vannak, bár mostanában inkább csupasz fenékkel rohangál Marci egy kicsit bilizés után, gatyeszt nem akar húzni, de a meztelenkedést nagyon élvezi, megnézi, megtapogatja, hogy mindene megvan-e... :lol: :lol: :lol:

Lilónak gyógyuljon gyorsan a szeme!

Ja, te meg remélem, jót bulizol ma!!! Azért gyere velünk is, ha esetleg összejön egy esti babátlan tali!!! Jövő héten? Többiek??? Andi, jó lenne, ha te is tudnál jönni, végre találkoznánk!!! :lol:

Szép estét!

Juc

Kép
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: