Új privát üzeneted érkezett!

2006. május vége - június eleje

Hasonló cipőben járók (vagy gyanakodók Kép) IDE!

Sziasztok, Hello
 
 


Örömmel látom, hogy új topik nyílt.
Sok sikert! Jó pocakosodást!

Boeske a téliektől
24+2

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Szia!

Én még csak reménykedő vagyok, hogy majd idetartozok egyszer, de neked sok örömet kívánok a pocakosodáshoz.
Te mikor tudtad meg és hány hetes vagy??
G.

Kép

 
 

Szia!

Úgy néz ki május közepére mi is hárman leszünk.

Üdv

Andi
 
 


Sziasztok! Örülök, hogy lett ilyen topic! Mert nekem tegnap reggel lett kétcsíkos a tesztem! Ezek alapján juni 7-re már talán 4-en leszünk!Már van egy 16 hónapos kisfiam!
 


Sziasztok!
Gratula a babásoknak. Nagyon szeretnék már én is ebben a topicban lenni!!!!

Két hét múlva derül ki mi a helyzet addig drukkoljatok, hogy jöhessek.

Üdv

Kamilla

Kép

Kép
 


Sziasztok!

De jó, hogy máris ennyien lettünk! Kép A reménykedőknek sok sikert kívánok! (Félig-meddig még én is az vagyok!)

Én majd csak vasárnap fogok tesztelni, de a "késedelem" alapján 5+3 vagyok! Harmadik baba lesz, ha minden igaz! A nagy fiam 14 éves, a pici fiam 16 hónapos, pont 2 év lenne köztük, ha így maradok! Drukkoljatok!!!

Sziasztok, Hello
 
 


Sziasztok!

Drukkolok nektek lányok!
Én is még csak a 7. hétben vagyok és ő lenne az első baba. Szóval a nagy várakozások heteit taposom. Férjemen és egy távoli barátnőn kívül még nem tudja senki, így jó, hogy van ez a topic ahol meg lehet osztani a tapasztalatokat...

Üdv

Andi
 
 


Sziasztok! Örömmel látom hogy megnyílt a nyári babások topikja is! Nagy gratula a két csíkosoknak és drukk a reménykedőknek!

Nicika 19+5 Tavaszi babásoktól

KépKép
 
 


Sziasztok!

A ma reggel végzett teszt eredménye: KETTÕ darab vastag csík!!! Kép Kép

Számításaim szerint május 30. lesz a kiírt időpont.

Üdv, Hello (5+5)
 
 


Szia!

Hello: Garatula a két csíkhoz!!!

Üdv

Andi (7+4)
 
 


Sziasztok lányok!

Hello!
Gratula a babához!!
Persze Andinak is és Estikének is!!
Növeszétek szépen a pocit nagyon izgalmas napok jönnek.

Babetta 18+1
Nicika után szintén a tavaszi babásoktól

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Köszi a gratulációkat! Még alig-alig tudom felfogni, hogy nemsokára nagycsaládosok leszünk! Kép

Andi,
Te hogy tervezed, mikor mész el dokihoz?

Hello
 
 


A leginkább a 8. betöltött hét után érdemes orvoshoz menni, mert akkor már látni a babát is az UH-on nem csak a petezsákot és a szívhang is hallható! Kép

KépKép
 
 


Lányok a tavasziak megszállják a topicotokatKép Szaporodjatok sokasodjatokKép Ha kérdésetek van forduljatok nyugodtan hozzánkKép

Zsu a tavasziaktólKép

16+6

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
 


Sziasztok!

Én is csak sok sikert szeretnék kívánni az új topikhoz, és sok jó élményt, boldogságot a pocakos, később pedig a kisbabás időszakhoz!!!

Szilpa (2005/2006 téli babák)
23+3


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok "külsős" Lányok! Kép

Nagyon kedvesek vagytok, hogy így törődtök velünk! Kép Így már bátran merünk majd kérdezni Tőletek! Kép Nektek is további kellemes babavárást!

Üdv, Hello
 
 


Szia Hello!

Én mint "kezdő", ahogy megtudtam elnyargaltam az orvoshoz. Ez a hatodik héten volt. Csak egy ultrahangot csinált ahol lehetett látni a petezsákot. Azt mondta, hogy egy hónap múlva menjek vissza és akkor megint megnéz ultrahanggal, a 12. hétig más nem történik.
Az első rendes szűrésre (UH stb.) meg november 2-án kell mennem.
Már nagyon várom, olyan kiváncsi vagyok....

Üdv

Andi
 
 


Sziasztok Lányok!

Csatlakozhatok hozzátok? Ezt produkáltam Kép Kép:

Kép

Betti
 
 


Szia Betti73!

Gratula!!!
Üdv körünkben!!

Andi
 
 


Szia Andi!

Köszi! Kép

Betti

Betti
 
 


Sziasztok!

Óriási gratula az új topik, új tagjainak! Kép
Problémamentes, gyönyörű 9 hónapot, jó pocakosodást kívánok nektek és szívből kívánom, hogy minél többen legyetek! Kép


Ildi(2005 tavaszi babák) és az egy hét híján 7 hónapos Marcika

 


Lányok!

kb. 2 hét múlva kell dokihoz menni? Vagy később? Totál kezdő vagyok, életem első két csíkos tesztje. Kép

Betti
 
 


Sziasztok!

Betti! Én is gratulálok Neked, és gyere minél gyakrabban! A terhességi heteket az utsó mensi 1. napjától számítják. Ha így kiszámolod, akkor sztem elég kb. a 8. hét körül elmenni. Én még annál is későbbre tervezem az első dokilátogatást, mert addig úgysem lehet sokmindent látni, meg legalább biztosabb lesz már a baba. De van olyan is, aki már ilyenkor elmegy a legelején (lásd fent Andi). Szóval, döntsd el, Neked mi a jobb!

Andi! Ezek szerint Neked már van is választott orvosod? Melyik kórházban fogsz szülni?

Sziasztok, Hello (5+6)
 
 


Hello!

Köszi szépen! Még nincs választott dokim, illetve a régi dokimat fogom felhívni, hogy mitévő legyek. Egyébként a 33. napon vagyok, kb. 2-2,5 hét múlva leszek 7 hetes körüli. Addig nem megyek el, most pénteken úgyis elutazunk. Holnap felhívom a dokit. Kép Van már valamilyen tünetetek?

Betti
 
 


Sziasztok!

Hello: Igen van már orvosom, hozzá járok már vagy 8 éve. A SOTE 1. női klinikán. Bár kicsit kettős érzésem van a klinikával szemben. Az doki bácsi nagyon szimpi, csak a hely kicsit idegen nekem.
Majd meglátjuk...

Betti73: Eddig elég szerencsésen alakulnak a dolgok, némi émelygéssel és mellfeszüléssel megúsztam. Ami viszont kicsit zavar, hogy majd elalszok, még itt a munkahelyen is, ami nem túl szerencsés..

Üdv, Andi (7+5)
 
 


Sziasztok!

Gratulálok a "legfrissebb" kismamáknak!!!
Pár hét elteltével ti is olyan sokan lesztek már, mint mi a 2006 tavaszi topicban.

Csak egyet tudok érteni az előttem szóló 2006 tavaszi babásokkal. Nyugodtan keresetek minket, közöttünk is sok az első babás és sok hasznos tanácsot kaptunk a második - hatodik babát váróktól.

Nekem, jó újra veletek átélni azt a boldogságot, amikor megtudtam, hogy már nem csak 2-en vagyunk a férjemmel! Szóval, -ha nem baj - olvasom majd már ezt a topicot is!

Kellemes pocakosodást, és a rosszullétekhez kitartást kívánok:

Era (15+3 vagy 16+1)

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!

Andi! A SOTE I.-en én is ismerek egy dokit, R.J. a monogramja, nem hozzá jársz véletlenül? Amúgy miért ezt a nicket választottad (Clair)?

Betti! Én is eléggé émelygek, főleg reggelente, de néha napközben is. Pedig ez még csak a kezdet!!! Hol van még a 12. hét... Ja, és én is aludnék legszívesebben egész nap, de hát ezt egy 16 hónapos mellett eléggé nehéz megvalósítani... Kép (+ férj + egy kamasz...)

Hello
 
 


Sziasztok,
gratulálok minden babavárónak.
Szeretnék veletek tartani...
20 hónapos kisfiamnak lesz jövőre kistestvére, kb. május 20-án, ami az én szülinapom Kép
Voltam már dokinál, aki igazolta a teszt eredményét.
Doren

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Gratulálok Doren!!

Hello! Nem, nem hozzá járok. A monogramja T-P. E.
A nicknél az volt a baj, hogy kipróbáltam elég sokat, de már mind foglalt volt. Utoljára a Claire-t írtam be, persze az sem volt jó. Így hirtelen felindulásból (KOS létemre) lehagytam az utolsó "e" betűt, így már ment, aztán így is hagytam.

Szép napot mindenkinek

Üdv

Andi
 
 


Sziasztok!

Doren! Gratula és üdv körünkben! Kép

Andi! Ez azért érdekes, mert pont van itt a babaneten egy Claire nick-ű ikres anyuka akivel véletlenül elég jól "ismerjük" egymást merthogy ugyanott, ugyanannál a dokinál szültünk és emiatt sokat beszélgettünk itt a neten. Most meg itt vagy Te, mint Clair és nekem olyan furcsa érzésem van ettől, mintha régóta ismernénk egymást, pedig nyilván csak a név miatt van! Szóval gondoltam ezt megosztom Veled.

Szép napot, Hello (6+0)
 
 


Sziasztok! Bár még nem vagyok pocakos, szívből remélem, hogy még bele fogok férni a 2006 nyári csoportba. Most azért írok nektek, mert Clair írta, hogy az SOTE 1-re jár. Én is oda járok már amióta az eszemet tudom, mert nagyon meg vagyok elégedve a dokimmal, de a szülészet részét nem nagyon ismerem. Tudnátok írni róla valamit? Én mindig csak annyit látok, hogy tömegnyomor van a folyosókon és ez eléggé elrémiszt. Viszont szakmailag azt hallottam nagyon a toppon von.

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Én is bejelentkezem, 7. hét, pontosabban 6+5, első baba. Kép))
és már vártam a topic megnyílását!!!

KépKép

KépKép
 


Lányok!

Ma pöttyöztem, illetve van egy kis pöttyözésem. Próbálom elérni a dokit, de még nem sikerült. Volt valakinek ilyen az elején? Kicsit aggódom. Kép

Betti
 
 


Nekem volt múlt a múlt héten. Még nem látott doki, de eddig úgy tűnik minden rendben van. Nekem azt mondták telcsin két orvos is, hogy 80%, hogy nem gáz, ha minden jól megy, csak hormonális változás. Azzal együtt én is aggódom kicsit még...
De tegnap csináltam még egy tesztet, az bazi pozitív Kép))
Ha tudsz, pihengessél addig is...

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!

Hello! Hát ez jól esik, aranyos vagy. Remélem a következő 9 hónapban még sokat beszélgetünk...

Kamilla306! Hát valahogy én is így érzek a SOTE-val kapcsolatban. Van itt egy SOTE 1-es topic, ott elég sok infó van a lányok jóvoltából. Majd én is beszámolok a tapasztalataimról ígérem!

Üdv, Andi
 
 


Sziasztok!

Winnie27! Gratula! Jó, hogy már egyre többen vagyunk!

Betti73! Nekem is volt az elején némi pötty, meg is voltam győződve róla, hogy meg fog jönni. Aztán mégsem....

Üdv

Andi
 
 


Lányok!

Beszéltem a dokival, mondta, hogy ne aggódjak, de azért menjek el hozzá. 5-re megyek.

Betti
 
 


Én meg most jöttem rá, hogy elírtam, és ma már 6+6. Kép csak még a tegnapi élt bennem, de mára már tudatosult, hogy holnapra 7+0 lesz, ha minden jól megy.

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!
Gratulálok minden boldog kismaminak!!Kép
Én is belépnék közétek!KépMa voltam dokinál, van egy kb.7 mm-es pöttyöm!Kép Õ lesz a harmadik!
(Van már egy 7 éves fiam és egy 1 éves lányom)
Ha lehet, mindjárt kérdeznék is! Kinek van valami jó kis bevált módszere hányinger ellen?
J.

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
 


Ja, és ha minden igaz, ma vagyok 7 hetes!

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
 


Sziasztok,
én is már nagyon vártam a topik megnyílását, így nagyon örültem, hogy Hello elkezdte. Köszönet érte Kép
Üdv minden újabb kismaminak.
hányinger-ellenes módszereket én is szívesen kipróbálnék, mostanra állandósult a nap 24 órájában az émelygésem. Az első babánál semmi ilyen problémám nem volt.
Doren

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Most voltam dokinál, UH még nem volt, de megvizsgált, azt mondta, van egy lúdtojás nagyságú méhem. Tehát eddig úgy tűnik, nem volt gond a múlt heti pöttyözés... Kép))))

KépKép

KépKép
 


Winnie, gratulálok Kép

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Üdv és gratula az újaknak (Winnie, Judit)! Kép

Én egyre sz.rabbul vagyok reggelente... Kávé helyett ma már csak teát bírtam inni... Kép

Estike77, hol vagy??

Hello
 
 


Doren
Én is a születésnapomra várom babót április 20.-ára! Állítólag ha ilyen közel esik az időpont, babócák előszeretettel születnek ajándéknak. Két barátnőmnek is a születésnapján kezdődött a szülés, csak az egyiknek átcsúszott másnapra!


Minden kismaminak örömteli pocakosodást!
Mamacka a tavasziaktól!

Kép
Kép
Kép
 
 


Lányok!

Ti szedtek valamit? Vitamin, folsav...stb.?

Betti
 
 


Kezdjétek el szedni az Elevitet mindenképpen!

Kép
Kép
Kép
 
 


Én elevitet nem szedek, de folsavat igen, és ma elkezdtem MagneB6-ot is szedni. Állítólag beválhat rosszullétek ellen is, meg kül is jó....
Nekem tegnap voltak apró rosszulléteim, ma eddig semmi, persze nem bizti, hogy ez a MagneB6 eredménye, de azért jó Kép
meg növeltem a kalciumbevitelt, meg sok-sok gyümi, zöldség

KépKép

KépKép
 


Mamacka, hát igen, a remény örök... Jó lenne, ha a szülinapomon születne. A fiam is 20-ai, csak januárban (ez pedig egy barátnőm szülinapja). Kép Eddig is szerencseszámomnak gondoltam a 20-ast, de lehet ezek után tuti az.

Én is csak folsavat szedek, egyenlőre semmi egyebet. Vitamint szintén zöldségből, gyümölcsből.

Doren

Kép
Kép
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron