Új privát üzeneted érkezett!

Tornáztatás Kép Jó fej ez a Máté gyerek!

Dévény Anna? Na,majd körülnézek a neten.

9,5 kg. 75 cm. és Máté?

Üdv:mariann

Mariann
Kép
 
 


8kg es nem tudom, hany cm. 75-76 korul van, mert 1 honapja volt 74cm.

Holnaptol nem vagyunk hetfoig, mert most megyunk Kolpingba, de ahogy tudok, jelentkezem!

Sziasztok,
Vanda
 
 


Hello!

Vanda, visszajöttetek? Milyen volt?

Erka, te tényleg komolyan gondoltad?

Csongi közben elkapott a játszóházban egy náthát, én meg tőle :(

Miért viszi beteg gyerekét a szülő oda, nem értem. Törölgette az orrát, miközben Csongival szembe ültette a gyereket. Két nap múlva meg is lett az eredmény. 38,8 láza volt,nekem csak hőemelkedés,de nagyon rossz kedvem volt. Most már csak orrszívózunk,de nagyon megszenvedi szegény.

Üdv:Mariann
 
 

 
 

Szia Mariann!

Nagyon sajnalom, hogy osszeszedtetek ezt a nyavajat, ilyenkor tenyleg nem konnyu veluk, foleg, ha meg te is rosszul erzed magad :(

Megjottunk a Kolpingbol, fantasztikus volt, nagyon merem ajanlani!
KOnnyu volt a gyereket lekozni, egy percet sem unatkoztunk, pedig az idovel nem volt tul nagy szerencsenk.

Sajnalom, hogy magunkra maradtunk, jo volt ez a topik annak ellenere, hogy nem tudtam soha eleget irogatni. Na mindegy, azert remelem mi meg ellevelezgetunk itt, bar hamarosan itt a nyar es en koltozom le Balcsira a gyermekkel. Ti mit terveztek nyarra? Van valami konkretum?

Szia es gyogyuljatok meg minel elobb!
Vanda
 
 


Szia Vanda!

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Bővebben esetleg? Mi tetszett Máténak? Tényleg külön bébimenü van? Ízlett neki?

Csongi megint nem eszik...viszont meggyógyultunk!

Na most csak ennyi, mert ébren van!

Ja, és tagtoborzót hirdetek! Olvas minket valaki? Nyugodtan lehet ám írni is!

Üdv:mariann
 
 


Hello!

Nekünk nyaralás ügyben még nincs konkrét, mi mindig last minute szoktunk dönteni...

Csongi differenciálta a "mammát" és az most már csak a cici. Én meg "aja" lettem :D . Olyan édes,mindig hívogat.
Megtanult végre tapsikolni is, először álmában csinálta...én meg vártam, hogy nappal is előadja, aztán estére sikerült is...de ez már vagy két hete volt. 2 napja tudja rázni a fejét, hogy"nem", és használja a kezemet, ha akarja, hogy valamiben segítsek neki: odateszi, ahol a segítség kell :D .
Kapott egy bébitaxit gyereknapra, most állandóan azzal kell tologatni, meg ő is tolja. Ja és ma kétszer megállt teljesen egyedül 2-3 mp-ig kapaszkodó nélkül.

Evés:katasztrófa..beültetem a székébe, ő meg megfordul, feláll, ki akar mászni...így két kanállal sem tud megenni.. :( aztán meg folyton "mamma" van...bár ma azért is lehetett, mert itt ültem a gépnél sokat, és ő így tudott elrángatni engem. Máté is csinál ilyeneket?
Mikor mentek a Balcsira?

Üdv

Mariann
Kép
 
 


Szia Mariann!

Én olvaslak benneteket, csak nem tudom mennyire illek a képbe, mivel Levente júli 26-án született... De azért itt vagyok! :wink: :D

Tök édes lehet Csongi, ahogy álmában tapsikol...Ő egy igazi csodafiú.. :D!!!!!!!
 
 


Szia Szilbee! :D

Miután konkrétan június 22-i baba csak egy volt, sztem Ti is beleilletek! Hátha jön még valaki, és nam halunk ki! Ez kisebb topic, mint a nyári babás, így ide én mindig konkrétabban írtam, meg számon tudtam tartani, kivel mi a helyzet, ezért szeretem ezt a helyet!

mi újság veletek? Levente vacsizik már?


üdv.mariann

Mariann
Kép
 
 


nomk

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron